PDA

Επιστροφή στο Forum : η απολυτη λογοκρισια



goutsos
08-06-09, 19:34
ειναι απαραδεκτο να σβηνονται μηνυματα χωρις προειδοποιηση γτ καποιος ετσ ι γουσταρει...η δεν τ αρεσουν.
αν ειναι σε λαθοσ τοπικ ας μεταφερονται και να μη σβηνονται

δηλαδη δεν καταλαβα θα γραφουμε συγκεκριμενα πραγματα?
κ οτι εγραψα δεν ειχε σχεση ουτε με χορηγους του φορουμ
ουτε ηταν κατι αναρμοστο.,..
και δεν νομιζω να προσεβαλα κανεναν μια αποψη εξαφρασα γτ πιστευω θα εκανε καλο...:toast:

Muscleboss
08-06-09, 19:42
Goutsos σβήστηκε κάποιο ποστ σου? Αν έχεις παράπονα με τη λειτουργία και τη λογοκρισία του φορουμ αναφέρσου σε μένα ή σε έναν moderator με πμ.

ΜΒ

goutsos
08-06-09, 19:49
αν δεν σβηστηκε τοτε δεν ειναιι εκει που ηταν και δεν τβρισκω...τελοσπαντων αν εσυ πιστευεις οτι ολα καλα εγω παω πασο...αλλωστε εσυ διευθυνεις και ξερεις καλυτερα απο εμενα...:toast:

μαλλον με ενοχλουν καποια πραγματα...τωρα τα ξερεις οποτε αν θες σβηστο το τοπικ...

Muscleboss
08-06-09, 20:07
Δε θα το σβήσω goutsos, φυσικά και κάνω λάθη και μπορεί να κάνω και μεγάλα λάθη, αλλά όποιος ενδιαφέρεται για το φορουμ και θέλει να πηγαίνουμε μπροστά, ας έρθει prive να συζητήσουμε και να δούμε πως μπορούμε να τα διορθώσουμε....

Δε μπορώ να χάνω χρόνο αποδεικύνοντας ότι δεν είμαι ελέφαντας.

Ότι θες έλα με πμ να τα πούμε.

ΜΒ

Kntrns_MD
08-06-09, 21:29
ΜΒ εγώ λέω ότι είσαι ελέφαντας.:P Κάθεσαι και ασχολήσε ... τι να σου πω...:smash:

goutsos
09-06-09, 01:38
καθεται κ ασχολειται?καλα κανει κ καθεται και ασχολειται
δεν ειπα κατι παραλογο ειπα κατι λογικο και ειναι προς τιμιν του που ασχολειται γτ δειχνει ενδιαφερον....
τ καθεται και σχολειται εννοεις οτι ειπα κατι το οποιο δεν ηταν αξιο σχολιασμου δεν καταλαβα.ειχα ενα προβλημα τ ειπα...κ αν δεν θυμαστε ηταν στο τοπικ για τν αγωνα της ναββα(κακως τ εβαλα εκει).


δεν τ συνεχιζω δεν στελνω σε πμ τιποτα γτ οτιι λεω θα τ λεω ενωπιων ολων.
σα μελος θα στηριζω τ φορουμ οσο μπορω καλυτερα καλυτερα απο την ανυπαρκτη προηγουμενη συμμετοχη ελπιζοντας στο καλυτερο...:toast:

KATERINI 144
09-06-09, 08:46
φυσικα και ασχολείται ο boss και ετσι πρεπει, και πολυ καλα κανεις και εσυ και λες τη γνώμη σου goutsos, το θεμα ειναι η γνωμη μας να ειναι μεσα στα πλαίσια τις λογικης και να εκφράζεται κόσμια,

τωρα οσων αφορα αυτο που ειπες πως φευγουν βασικα μελη του φορουμ, εγω θα ρωτήσω, τους έδιωξε κανίς?! τους ειπε κανίς μη λετε τη γνωμη σας η' να λετε αυτα που θέλουμε να ακούμε?!

δε νομιζω, για μενα αυτο που μετράει ειναι πρωτα να υπάρχει καλο κλιμα στο φορουμ με ανταλλαγή αποψεων και ιδεων, αλλα για να υπάρχει αυτο το καλο κλιμα χρειαζεται ακομη και η πλακα που κανουμε στα οφ, δε γινεται να μηλαμε ολοι μερα για την πρωτεΐνη και για καμψεις δικεφάλων παιδια,

οσον αφορα τον ρουλ ειναι φιλος μου και μηλαμε σχεδον καθε μερα απο το μσν, αλλα δε μπορει οπως μηλαω με τον ρουλ που τον ξερω τοσα χρονια να μηλαω και μαζι σου πχ goutsos,

το λαθος του αλεξ αυτο ηταν, μπερδευε τον φιλο με τον απλος γνωστο και ακομη με τον τελείως αγνωστο και μιλούσε σε ολους με τον ιδιο τροπο, και του το ειπα πολλες φορες αυτο πως δεν ειναι σωστο, δεν παει ετσι, δεν σηκωνουν ολοι την πλακα ουτε και ανέχονται ολοι να μηλας με υφος λες και θα τον δείρεις,

σε καποια ποστ που εκανε ο αλεξ και ήμουν σύμφωνος 100% και ηταν αυτονοητα και το καταλαβεναν ολοι, δεν μπορω να συμφωνήσω στο να το γράψεις εδω!! απλα μερικες φορες καποια πραγαμτα ΔΕΝ λέγονται, προσβαλεις ανθρωπους ετσι που δεν ειναι καν μεσα στο φορουμ για να απαντησουν........................................

ο αλεξ θα τα διαβασει αυτα που γραφω αλλα δε λεω κατι καινουριο, του τα εχω πει 1000 φορες........................................................

η γνωμη μου αυτη ειναι, σε οποιον δεν του κανει κεφι η ενότητα τον οφ δε χρειάζεται να μπαίνει στον κοπο να τη διαβαζει, δεν ειναι υποχρεωμένος να το κανει, οπως δεν ειναι υποχρεωμένος να απαντηση σε ερωτηση περι διατροφής η προπονησης, οποιος εχει τη διαθεση να βοηθησει ας το κανει.

αυτα απο μενα, πιστεύω να καταλάβατε τη εννοώ :welcome:

thanosman
09-06-10, 16:56
+1 παιδια μπραβο για τον τροπο που αντιμετωπιζετε τον κοσμο στο φορουμ!

ειμαι και εγω admin σε ενα αλλο φορουμ (www.unitedmini.gr) και να ξερετε οτι και εγω που ειμαι καινουριος εδω αλλα ειμαι σιγουρος οτι και αλλα παιδια στην φαση που βρισκομαι εγω θα εκλαμβανουν πολυ θετικα αυτο που κανετε αλλα και τον τροπο που το κανετε!!:thumbup:\ δινετε σημασια στην λεπτομερια και αυτο κανει καποιοον καλο να ξεχωριζει απο καποιον μετριο!

Hercules
09-06-10, 17:24
οντως τα παιδια του φορουμ ειναι πολυ νορμαλ..αυτος ειναι ενας λογος που μου αρεσει να βρισκομαι εδω εν αντιθεση με αλλο φορουμ παραπλησιο που το παιζουν πυρηνικοι επιστημονες

Manos1989
09-06-10, 18:14
Για ποιο λέτε οεο? Για ρίχτε κανένα Pm να γνωρίσω κι εγώ αυτούς τους επιστήμονες:P

Niiick
09-06-10, 19:43
Υπαρχουν και καποιοι 18 το πολυ 20 χρονων που διαβασαν τι ειπαν δυο σφιχτιδες και δυο μποντιμπιλτερο διατροφολογοι, να ναι καλα το γκουκλ δηλαδη και νομιζουν οτι εγιναν γκουρου.

Πριν ενα μηνα ειναι σαν να ρωταω τι κανει μια ουσια και μετα απο ενα μηνα το παιζω και ιστορια με τις απυθμενες γνωσεις που μου εδωσε το γκουκλ, σας κανω και μαθηματα με υφος.

Παντα γελαω με τετοια ποστ!

Γενικα ναι εχουμε καλο κοσμο αλλα αυτο με αυτους που σε ενα μηνα γινανε απο υπερασχετοι, σουπερ γνωστες με βαθυτατες γνωσεις σε οτιδηποτε γυρω απο το αθλημα(που τους εδωσε το γκουκλ και δυο dvd με μποντιμπιλτεροπροπονητες) και τωρα συμβουλευουν με ενα υφος οτι ειναι και τυχεροι αυτοι που τα διαβαζουν αυτα που γραφουν,αμαν πια.
Επρεπε να το πω καποια στιγμη!

Niiick
09-06-10, 21:17
Προσεχε στα δυτικα ειμαστε αγριοι:P


χε χε:turtle: