PDA

Επιστροφή στο Forum : βοήθεια



Iptameni
09-06-09, 23:19
πωπω, δεν έχω πατήσει γυμναστήριο μια εβδομάδα, και ήρθα εδώ μήπως και μου έρθει έμπνευση

KATERINI 144
09-06-09, 23:26
έμπνευση εδω: Eλληνίδες bbers (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1507) :welcome:

puka
09-06-09, 23:27
αχαχαχαχαχα αμαν χριστιανη , μας αγχωσες !!! καλώς την !!!!

Iptameni
09-06-09, 23:36
axaxaxax, άσχημο αυτό που έπαθα,ξαφνικά δεν έχω όρεξη να πάω γυμναστήριο τώρα μια εβδομάδα.......καλά που είστε και εσείς εδώ, και εμπνέεται τον κόσμο

the_big_litho
09-06-09, 23:48
welcome :welcome:

puka
09-06-09, 23:58
ε οκ Ιπτάμενη , απλά αραξε βρε παιδάκι μου , μαλλον το ζητα ο οργανισμός σου !!!! μην τρελαινεσαι αδικως .... :)

Polyneikos
10-06-09, 09:28
Kάλως ήρθες Ιπταμενη και γρήγορα στο γυμναστηριο !!:wcourt:

NASSER
10-06-09, 13:49
Κσλωσορισες στο φορουμ. Γρηγορα για προπονηση τωρα!! :welcome:

TRIANTAFYLLOU
11-06-09, 01:05
σε όλους μπορεί να συμβεί και έχει συμβεί πιστεύω , εμένα τελευταία αρκετα συχνά και όσο το σκευτόμαστε τόσο περισσότερο μας χαλάει .

χρειάζετε κίνητρο και στόχους και το θέμα είναι να αποφασίσουμε να πάμε λεστω και για μισή ωρα να πούμε μόνο λίγο διάδρομο και ώς γνωστό τρώγοντας έρχετε η όρεξη και μπορεί να μας βγεί και απο τις καλύτερες προπονήσεις .

αυτό δεν έχει να κάνει ούτε με κουραση ούτε με έλειψη χρόνου αλλα με το μυαλό και βρίσκουμε τρίκ να προσαρμόζουμε την σκέψη μας σ αυτή την κατεύθυνση .

εγω για πολλα χρόνια δεν ήξερα τι θα πει αυτό δεν έχω όρεξη αλλα ήρθε ο καιρός που έπρεπε να το αντιμετωπήσω και είναι καθαρα ψυχολογικό .

σ αυτή την περίπτωση μια παρεα η ένας παρτενερ στην προπόνηση μπορεί να είναι χρήσιμος ο ένας παρακινεί τον άλλο:weights::weights: