PDA

Επιστροφή στο Forum : Whey Maxx (PVL)



tragianos
10-06-09, 00:27
Πάραγκιλα αυτη την πρωτείνη και αυριο θα την παραλάβω.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2485&stc=1&d=1244705311

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=2484&stc=1&d=1244705186


Παω γυμναστηριο 4-5 φορες την εβδομαδα.3 μερες βαροι με αεροβικη και εξτρα 2 ι μια μερα μονο αεροβικη.Κανω γράμμωση.Είμαι 16 χρονών.Ενα παράδειγμα της διατροφης μου για σήμμερα είναι Πρωί Γυμναστήριο μετα απο το γυμναστηριο σοκολατα πρωτεινης.μετα απ 2μιση ώρες λίγα όσπρια με μια μικρή πατάτα βραστή.2μισι ωρες μετα ενα κομματι κοτόπουλο μικρο και λίγοι ξηροι καρποι.2μιση ώρες μετά κοτόπουλο και ελαχιστη βρομη για βραδινο και 2μιση ωρες μετα μια σαλατα με ντοματα μαρούλι αγκουρι και λιγο ελαιολαδο. Έχω ύψος 1.70 και βάρος 72 κιλα. Στους τελεφτεους 2 μινεσ εχασα γυρο στα 8-9 κιλα και τώρα θέλω να σχηματιστω.λίπος έχω μόνο στο κατω μέρος του στήθους και στην κοιλια και στα πλευρά. την πρωτείνη αυτη να την πίνω μόνο μετά το γυμναστήριο? η να αντικαταστισω και το βραδινο με αυτη?

****Όταν αναφερομαστε σε συγκεκριμενο συμπλήρωμα το τοποθετουμε στην Ενότητα Αξιολόγηση Συμπληρωματων.Επίσης είναι απαραίτητη και μια φωτογραφία με το προϊον όπως και τα συστατικα.Σου έσβησα τα links που είχες βαλει σε άλλο ποστ με τις φωτογραφίες γιατί ήταν από καταστηματα που δεν είνια χορηγοι του φόρουμ και αυτός είναι κανόνας,επιτρεπονται links που παραπεμπτουν μόνο σε sites χορηγων. Edited by Mods Team ****

kyriakos23
10-06-09, 00:33
καμια φωτο της και με τα συστατικα της δεν τα εχεις?

kyriakos23
10-06-09, 00:48
φενετε καλη.
μετα την προπονηση την πινεις παντα.
στο βραδυνο εγω θα πιο πρωτεινη μονο αν δεν μου το καλυπτει το φαγητο,και οταν βαριεμε να την χτυπησω εγω 2 κουτια σοκαλατες πρωτεινης και τρωγο μια με δυο

tragianos
10-06-09, 01:02
Ευχαριστώ για την βοήθεια φίλε!

Polyneikos
11-06-09, 10:37
Ενα παράδειγμα της διατροφης μου για σήμερα είναι Πρωί Γυμναστήριο μετα απο το γυμναστηριο σοκολατα πρωτεινης

Πριν από το γυμναστηριο δεν τρως τίποτα για πρωϊνο;Σφάλμα για μένα ,ο οργανισμός σου έχει να φαει γύρω στις 8 ώρες,είσαι άδειος από καυσιμο,οι προπονησεις σου εφόσον κανεις εντατικα βαρη δεν θα είναι ποιοτικες ,ούτε δυνατες,πολύ γρήγορα θα καταβoλιστείς.....Προτείνω βρωμη πρωϊνο και κανενα ξινόμηλο,καμια πολυβιταμινη αν το θες,1 με 1,5 ωρες πριν την προπόνηση...
Επίσης μετα απο το γυμναστηριο θέλεις επίσης γρήγορα υδαταθρακα μεσα στην πρώτη ώρα,αν δεν έχεις φαει το πρωι όπως σου τόνισα και πιο πριν και δεν τρως και μετα τον γυμναστηριο υδατανθρακα το έχασες το παιχνίδι γρήγορα...
Γενικα δεν βλέπω να δίνεις πολύ βαση σε τροφες όπως ρύζι,πατατες οι οποίες να γεμίζουν το σώμα σου με ενεργεια,δεν ξερω τους στοχους σου και χωρις φωτο ας μην πω περισσότερα,θελεις βελτιωσεις παντως και επαναπρογραμματισμο...
Check these :

Διατροφή Γράμμωσης (http://www.bodybuilding.gr/bodybuilding/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=57)

Μεταπροπονητική Διατροφή (http://www.bodybuilding.gr/bodybuilding/index.php?option=com_content&task=view&id=68&Itemid=57)

Ramrod
04-06-10, 03:05
Έχει δοκιμάσει κανείς τη συγκεκριμένη? Τη βρήκα σε ψιλοκαλή τιμή αλλά έχει χαμηλή περιεκτικότητα σε πρωτεϊνη. Αξίζει η δοκιμή?

Napakos
04-06-10, 10:24
πολυ αλατι δεν κανει για γραμμωση πιστευω

-beba-
04-06-10, 10:29
Έχει δοκιμάσει κανείς τη συγκεκριμένη? Τη βρήκα σε ψιλοκαλή τιμή αλλά έχει χαμηλή περιεκτικότητα σε πρωτεϊνη. Αξίζει η δοκιμή?

Ναί είναι καλή. Δοκίμασέ την.

Ramrod
04-06-10, 13:13
πολυ αλατι δεν κανει για γραμμωση πιστευω

Ποιός είπε ότι κάνω γράμμωση...??? :P :green:


Ναί είναι καλή. Δοκίμασέ την.

Thx beba... :thumbup:

απο γευση τι προτείνεις?

Napakos
04-06-10, 14:38
παω πασο τοτε...σοκολατα ειναι πολυ ωραια...τωρα βανιλια που ειχα δοκιμασει μια φορα δεν με τρελανε κιολασ....:P...

-beba-
05-06-10, 09:32
Ποιός είπε ότι κάνω γράμμωση...??? :P :green:



Thx beba... :thumbup:

απο γευση τι προτείνεις?

Εγώ από γευση προτιμώ βανίλια.....δεν ξέρω βέβαια αν θα σου αρέσει. Δεν είναι σούπερ η γευση. Αν όμως η τιμή όπως λές είναι καλή χτύπα τη.

Devil Randime
01-08-10, 14:53
Και γω αυτή τη whey σκέφτομαι να πάρω. Το επιπρόσθετο καλό με αυτή είναι η τιμή της και το γεγονός ότι βγαίνει σε ποικίλα μεγέθη. Πάντως η μικρή συσκευασία (900γρ) συμφέρει σε σχέση με την ανάλογη whey της inkospor που ήθελα να δοκιμάσω.

Κάποιος που να την παίρνει καιρό να μας πει γνώμες για το προϊόν?

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης

-beba-
01-08-10, 17:11
Και γω αυτή τη whey σκέφτομαι να πάρω. Το επιπρόσθετο καλό με αυτή είναι η τιμή της και το γεγονός ότι βγαίνει σε ποικίλα μεγέθη. Πάντως η μικρή συσκευασία (900γρ) συμφέρει σε σχέση με την ανάλογη whey της inkospor που ήθελα να δοκιμάσω.

Κάποιος που να την παίρνει καιρό να μας πει γνώμες για το προϊόν?

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης

Mια χαρά είναι λέμε. Πάρτη.

Senereison
01-08-10, 17:38
Αγόρασε την σε σοκολάτα φουντούκι είναι gg η συγκεκριμένη...

mikroulisbb
28-04-11, 15:40
τι λετε για αυτιν?

24171

24172

Ramrod
28-04-11, 15:49
Whey MAXX protein (PVL) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?4773-Whey-MAXX-protein-%28PVL%29&highlight=whey+maxx)

Τα έχουμε πει...

mikroulisbb
28-04-11, 16:41
ρε εγο τιν περνο και πρωι και μεταπροπονηση και βραδυ δν εινε σοστο?

sofos
28-04-11, 17:13
ρε εγο τιν περνο και πρωι και μεταπροπονηση και βραδυ δν εινε σοστο?

ναι ρε

mikroulisbb
01-05-11, 01:33
οταν δεν παο γυμναστιριο ποτε την περνο ρε? προι βραδυ?

sofos
01-05-11, 01:36
οταν δεν παο γυμναστιριο ποτε την περνο ρε? προι βραδυ?

ναι ρε

mikroulisbb
10-05-11, 03:25
αν τιν περνο μονο μετα προπονηση τι πρεπει να κανο το προι και το βραδυ?

sofos
10-05-11, 03:26
αν τιν περνο μονο μετα προπονηση τι πρεπει να κανο το προι και το βραδυ?

πρωι παιρνε αυτη παλι ρε

sadistic
10-05-11, 09:52
μια χαρα ειναι.εχω παρει καμποσα κουτια.η pvl μια χαρα εταιρεια ειναι.την χρεισιμοποιω πολυ καιρο γιατι εχει σταθερη ποιοτητα,η γευση τις ειναι καλη και διαλυετε πανευκολα,χωρις να μου διμιουργει φουσκωμα,και χωνευετε γρηγορα,ειδικα η iso-gold.βεβαια οταν δεν παω γυμναστηριο παιρνω 1 scoop το πρωι μονο.

ka2sel
30-06-11, 03:28
δοκιμασμενη και αυτη ...δεν με ενθουσιασε....χαλια διαλυτοτητα και πολυ μετρια γευση...φραουλα ειχα παρει που μου την προτεινει...

adomax
16-07-11, 12:48
***************************************8


Δεύτερο μήνυμα που σου σβήνω. Στο τρίτο καίγεσαι.

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?5891-%CE%91%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%B5%CF%82..&p=410087&viewfull=1#post410087

***Mods Team, Edit by: sTeLaKoS (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?3124-sTeLaKoS)***

sadistic
19-07-11, 12:43
δοκιμασμενη και αυτη ...δεν με ενθουσιασε....χαλια διαλυτοτητα και πολυ μετρια γευση...φραουλα ειχα παρει που μου την προτεινει...εισαι συγουρος;γιατι φιλε μου η βανιλια που παιρνω,ειναι μια χαρα απο διαλυτοτητα και απο γευση μ αρεσει.βεβαια γουστα ειναι αυτα.

luckman
21-01-12, 21:25
38338 38339 τι λετε για αυτη την πρωτεινη λεω να τηω αγορασω

Tasos Green
21-01-12, 21:49
εχουν κανει review απο αυτην...

ΦΩΤΗΣ83
07-03-12, 14:31
εχουν κανει review απο αυτην...

Αχ είναι η πρώτη πρωτεΐνη που ξεκίνησα τα συμπληρώματα..
Είχα πάρει σοκολάτα και ήταν χαριτωμένη γεύση.. ναι είναι καλή προς μέτρια..

morgoth
26-04-12, 12:17
η σοκολατα μου αρεσε αρκετά. παχια υφη. την επινα πολυ ευχαριστα.

qnav
21-06-12, 14:49
Εγώ την έχω πάρει αρκετές φορές,συμφωνώ πως δεν είναι και ότι καλύτερο για γράμμωση και από γεύση η σοκολάτα είναι καλή,η βανίλια δεν με τρέλανε αλλά η αποκάλυψη είναι η σοκολάτα φουντούκι..αν πιείς,κόλλησες..όσον αφορά τη δυαλιτότητα,εντάξει,δεν είναι υδρολυμένη,οπότε θέλει λίγο χτύπημα παραπάνω. Από τιμή πάντως βγαίνει πολύ φτηνά ο σάκος των 4.5 κιλών..