PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιο λιποτροπικο???



Archon
11-06-09, 13:22
Θελω να παρω ενα λιποτροπικο ωστε σε συνδιασμο με αεροβια ασκηση να με βοηθησει να καψω το επιπλεον λιπος μου...Το ζητημα ειναι πως θελω να επιβαρυνω οσο το δυνατον λιγοτερο τον οργανισμο μου...Σκεφτομαι λεκιθινη αλλα εχω ακουσει διαφορες γνωμες που ερχονται σε αντιθεση μεταξυ τους...Οποιος λοιπον ξερει ας πει καμια γνωμη γιαιτι το καλοκαιρι αρχισε...

Zuki1000k6
11-06-09, 15:12
Lipo6...Απλο και καλο...Βεβαια αν θες κατι λιγο πιο δυνατο παρε το Lipo6X αν και οπως ειπες δεν θες να ''επιβαρυνεις''τον οργανισμο σου...Υπαρχει βεβαια και η εφε αλλα αυτη ειναι αλλου παππα Ευαγγελιο...:welcome:

Archon
11-06-09, 16:33
Και ποια εταιρια το φερνει?

Muscleboss
11-06-09, 16:54
archon ρίξε μαι ματιά στους χορηγούς μας θα βρείς πολύ καλούς λιποδιαλύτες. τσεκατε ειδικά τo Ignite της Dymatize, το Metabolism Prescription από την AST το meta-burn απο την MRM και thermo-cuts από όπτιμουμ.

ΜΒ

Zuki1000k6
11-06-09, 19:24
Και ποια εταιρια το φερνει?


Nutrex...Βεβαια να σου ειμαι ειλικρινης δεν γνωριζω που μπορεις να το βρεις εδω στην Ελλαδα.:unsure:


Διαφορετικα κοιταξε αυτα που σου ειπε το Βοss..Οι τιμες στα extreme εχουν πεσει αισθητα.:)

exterminator
11-06-09, 19:34
Kαμία άποψη για αυτό κανείς;;;;;;;;

XENADRINE XARDCORE RFA-X

leangains
11-06-09, 20:35
χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον κ απλά λέγοντας την άποψη μου.

αν η αεροβική κ το λιποτροπικό χρεισιμοποιούνται για να καταπολέμησουν μια φτωχή κ λανθασμένη δίαιτα, μου θυμίζει τον άρρωστο με αναπνευστικό που κάνει εισπνοές με οξυγόνο κ αμέσως μετα παίρνει τζουρες από κανα τσιγαράκι.

αν κάποιος προετοιμάζεται για αγωνες, φωτογράφηση, δουλειά μοντέλου, το παραπάνω κείμενο θεωρείται άστοχο εξ ορισμού.

iliaspap88
11-06-09, 21:25
χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον κ απλά λέγοντας την άποψη μου.

αν η αεροβική κ το λιποτροπικό χρεισιμοποιούνται για να καταπολέμησουν μια φτωχή κ λανθασμένη δίαιτα, μου θυμίζει τον άρρωστο με αναπνευστικό που κάνει εισπνοές με οξυγόνο κ αμέσως μετα παίρνει τζουρες από κανα τσιγαράκι.

αν κάποιος προετοιμάζεται για αγωνες, φωτογράφηση, δουλειά μοντέλου, το παραπάνω κείμενο θεωρείται άστοχο εξ ορισμού.

+1

exterminator
11-06-09, 22:37
Έχεις απόλυτο δίκιο leangains το λιποτροπικό και 'γω δεν το συστείνω.
Το Α και το Ω είναι η δίαιτα με σωστή διατροφή και γυμναστική.

Με έχουν ρωτήσει κατά καιρούς παχύσαρκα άτομα τι να πάρουν και κατευθείαν τους γυρνάω την κουβέντα στην διαιτική
γιατί ότι και να πάρετε το χαπάκι δεν θα κάνει τίποτα απλός επιταχύνει την διαδικασία εκεί που κάποιος παχύς χρειάζεται
6-9 μήνες να αδυνατίσει τα λιποτροπικά θα μειώσουν σχεδόν στο μισό τον χρόνο. Μόνο αν κάποιος δεν είναι διατεθειμένος
να εφαρμόσει ένα πρόγραμμα για τόσο μεγάλο διάστημα και δεν έχει ισχυρεί ψυχολογία ώστε να υπομένει τόσο καιρό
μόνο τότε τον προτείνω τα διαιτιτικά λιποτροπικά.

kostas82
11-06-09, 22:39
Αν ακολουθείς ισορροπημένη και σωστή δίαιτα και συνδυάζεις την κατάλληλη προπόνηση,εγώ θα σου πρότεινα τα cytolean του Gaspari.Δουλεύουν στρωτά, χωρίς να φέρνουν ιδιαίτερη νευρικότητα και αυπνίες.

Archon
11-06-09, 22:51
archon ρίξε μαι ματιά στους χορηγούς μας θα βρείς πολύ καλούς λιποδιαλύτες. τσεκατε ειδικά τo Ignite της Dymatize, το Metabolism Prescription από την AST το meta-burn απο την MRM και thermo-cuts από όπτιμουμ.

ΜΒ


Τα εχω δει τα προιοντα απλα με ενδιαφερει να μην επιβαρυνομαι πολυ...

Archon
11-06-09, 22:54
χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον κ απλά λέγοντας την άποψη μου.

αν η αεροβική κ το λιποτροπικό χρεισιμοποιούνται για να καταπολέμησουν μια φτωχή κ λανθασμένη δίαιτα, μου θυμίζει τον άρρωστο με αναπνευστικό που κάνει εισπνοές με οξυγόνο κ αμέσως μετα παίρνει τζουρες από κανα τσιγαράκι.

αν κάποιος προετοιμάζεται για αγωνες, φωτογράφηση, δουλειά μοντέλου, το παραπάνω κείμενο θεωρείται άστοχο εξ ορισμού.


Αδερφε καλα κανεις και το λες αλλα εγω προσεχω την διατροφη μου οσο περισσοτερο μπορω απλα δεν κανω παρα μονο 2 φορες την εβδομαδα αεροβιο και θελω να επισπευσω το αποτελεσμα με το λιποτροπικο...

Archon
11-06-09, 22:55
Και κατι ασχετο την κυριακη πληρωνουμε εισοδο????Και αν ναι ποσο???