PDA

Επιστροφή στο Forum : 48 και τελειος!!!



RAMBO
11-06-09, 19:39
SG3jqECOnc8&feature=channel

Levrone
11-06-09, 19:57
αυτα ειναι!

ioannis1
11-06-09, 22:14
αυτα να βλεπουμε παιδια.

Muscleboss
11-06-09, 23:33
respect... :clap::clap:

MB

vAnY
12-06-09, 08:25
:thumbup: respect οντως.... σιγουρα δεν ειναι τοσο ευκολο να κρατιεσαι σε φορμα σ'αυτην την ηλικια σε σχεση με καποιον πχ 20-25 χρονων..
Αλλα θα τον παραδεχομουνα περισσοτερο εαν ηταν Νατουραλ τελειιιως ;)...
Οχι οτι δεν ειναι αξιος θαυμασμου ομοως..μην παρεξθγξθω κιολας:green:

kutsup
12-06-09, 11:02
.... σιγουρα δεν ειναι τοσο ευκολο να κρατιεσαι σε φορμα σ'αυτην την ηλικια σε σχεση με καποιον πχ 20-25 χρονων..
Αλλα θα τον παραδεχομουνα περισσοτερο εαν ηταν Νατουραλ τελειιιως....

Αν δεν έχεις τίποτε άλλο να κάνεις και ζεις από αυτό γιατί να μην κρατιέσαι σε φόρμα?
Ούτως ή άλλως για να είσαι έτσι σίγουρα είναι η προτεραιότητά σου.

TRIANTAFYLLOU
12-06-09, 17:24
:thumbup: respect οντως.... σιγουρα δεν ειναι τοσο ευκολο να κρατιεσαι σε φορμα σ'αυτην την ηλικια σε σχεση με καποιον πχ 20-25 χρονων..
Αλλα θα τον παραδεχομουνα περισσοτερο εαν ηταν Νατουραλ τελειιιως ;)...
Οχι οτι δεν ειναι αξιος θαυμασμου ομοως..μην παρεξθγξθω κιολας:green:


έτσι ακριβώς είναι βανυ όχι πως είναι εύκολο αλλα αν κάποιος δεν σταματήσει ενω είναι πρωταθλητής και με τίτλους μπορεί και σ αυτήν την ηλικία να είναι έτσι και ισχύει και σε άλλα αθλήματα σε άλλους χώρους .

το πρόβλημα είναι αν σταματήσεις για κάποιους λόγους σε μεγάλη ηλικία εκεί είναι δύσκολο να επανέλθεις αυτό το έλεγα εγω όταν μου λέν δεν βαριέσε τόσα χρόνια να κάνεις προπόνηση και έλεγα είναι σαν να σταματήσω μια παλιά ατμομηχανή στην ανηφόρα που να ξαναπάρει μπρός , ενω αν την τσουλάς με μικρή έστω ταχύτητα εκει κάνεις πολλα χιλιόμετρα .

αυτό το καταλαβα όταν σταμάτησα αγωνιστηκα και πήγα να ξανακατέβω πόσο βουνό ήταν αυτό.

επίσης όλοι ξέρουμε οτι με την πάροδο του χρόνου πέφτουν τα επίπεδα ορμονών και χάνουμε μάζα αυτό όμως δεν ισχύει με την χρήση αας και επιπλέον έχει μεγαλύτερη επιβάρυνση και η καρδια σ αυτήν την ηλικία .

οπότε δεν μου κάνει εντύπωση γιατί έχουμε παραδείγματα αθλητών και πάνω απο 60 να συμετέχουν σε αγώνες όπως και ο τζών σιτρόνε ιδιοκτήτης της εταιρίας peak body

και μιλάω απο πείρα γιατι εχω 25 χρόνια γεμάτα προπόνησης και τωρα χωρίς να κάνω τίποτε σωστό έχω 120 κιλα σωματικού βάρους και φαίνονται και οι κοιλιακοί , άρα το μυστικό είναι η διάρκεια και η σταθερότητα

εδω έχουμε και παραδείγματα ακροβατών η χορευτών που σε μεγάλες ηλικίες κάνουν πράγματα που δεν τα κάνουν νεότεροι , απλα το καλιεργούσαν χρόνια και δεν σταμάτησαν καθόλου να ασχολούνται

vAnY
12-06-09, 18:12
:thumbup: ετσι ειναι Ηλια καλα τα λες....:thumbup:

thegravijia
19-07-09, 23:39
http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/2160/236/ :thumbup: