PDA

Επιστροφή στο Forum : Να΄μαι κι εγω...



Antonis Giannoulis
20-06-09, 09:54
Επιτελους NASSER καταφερα να ανεβασω μερικες φωτο μου.
Βεβαια ειναι παλαιοτερες απο το 2001-2003, δεν εχω πιο προσφατες σε ηλεκτρονικη μορφη.
Βεβαια τα επομενα χρονια (δηλ μεχρι τελη του 2006) ανεβασα την καθαρη μυικη μου μαζα κατα 6 κιλα μεχρι που τα παρατησα...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3039&stc=1&d=1245481066

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3040&stc=1&d=1245481066

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3041&stc=1&d=1245481066

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3042&stc=1&d=1245481066

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3043&stc=1&d=1245481066

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3044&stc=1&d=1245481066

KATERINI 144
20-06-09, 10:02
(μεγάλωσα τις φώτο)

πάρα πολύ καλός :clap::clap:

εχεις κατέβει ποτε σε αγώνες?? αν δεν έχεις κατέβει κακός δε το εκανες.

NASSER
20-06-09, 10:05
Πολυ καλος Αντωνη :clap::clap::clap:
Αν εχεις και αλλες φωτο, μπορεις να τις ανεβασεις. Και ειδικα αμα εχεις φωτο απο αγωνες, γιατι αρεσει σε ολους να βλεπουν.Τον τροπο τον βρηκες ;)

Muscleboss
20-06-09, 11:10
Αντώνη πολλά μπράβο! σοβαρή δουλεία, ωραίο σχήμα και ωραίες φώτος! αν έχεις βάλει και άλλα κιλά όπως λές, σκέψου καμιά συμμετοχή, το'χεις :thumbup::thumbup:

ΜΒ

Antonis Giannoulis
20-06-09, 16:21
Ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια.
Ενταξει τον τροπο τον βρηκα για να ανεβαζω φωτο..
Λοιπον, ειχα κατεβει σε 3-4 αγωνες εκεινη την περιοδο, 2001-2002, στην κατηγορια του fitness. Απο΄κει και περα δεν συνεχισα αγωνιστικα γιατι ηθελα να βαλω μεσα στα επομενα 2-3 χρονια καθαρα μυικα κιλα. Συνεχισα να γυμναζομαι μεχρι τελος του 2006 με πολυ καλες βελτιωσεις...

NASSER
20-06-09, 16:59
Αντωνη ειχες παιξει το 2002 στο πανελληνιο πρωταθλημα της IFBB στη Λαρισα, ή κανω λαθος?

Antonis Giannoulis
20-06-09, 20:43
Ναι NASSER ειχα παρει μερος τοτε.

Antonis Giannoulis
20-06-09, 20:50
Παντως μου κανει εντυπωση που με θυμασαι απο τοτε. Γενικα δεν εχω και πολλες γνωριμιες απο τον χωρο του bodybuilding. Επαιρνες κι εσυ μερος?

NASSER
20-06-09, 20:57
Παντως μου κανει εντυπωση που με θυμασαι απο τοτε. Γενικα δεν εχω και πολλες γνωριμιες απο τον χωρο του bodybuilding. Επαιρνες κι εσυ μερος?

Τοτε οχι ακομα.Εγω ξεκινησα το 2003.
Επαιζες στη βαρια κατηγορια οπου ειχε βγει πρωτος ο Σιωτης δετρερος ο Παπαγεωγιου και τριτος ο Ανδιακοπουλος. Επειτα ακολουθησε και το Grand Prix με ξενους αθλητες.
Ξεχωριζες γιατι φαινοτν πως ειχες κανει πολυ καλη προετοιμασια. Ετυχε ομως να παιζεις με εμπειρους αθλητες και πιο ογκωδης. Για αυτους που δεν ξερουν, ο διαχωρισμος στην IFBB ειναι με κιλα και ο Αντωνης θεωρειτε ψηλου αναστηματος. Αυτο ηταν ενα μεινεκτημα, σε σχεση με τους συναθλητες του που ηταν στα ιδια κιλα και πιο κοντοι.

Antonis Giannoulis
20-06-09, 21:14
Ναι ρε γαμωτο, τοτε ειχα δηλωσει να μπω στο fitness (εκει πιστευα οτι θα επαιρνα καλη διακριση, αλωστε για αυτην την κατηγορια ειχα προετοιμαστει) αλλα δεν μου το επιτρεψανε γιατι ημουν πανω απο 90κιλα. Με βαλανε με το ζορι στη βαρια κατηγορια... Εχω υψος 1.87 και ημουν 93.4-94 kgr την ημερα του αγωνα, αν θυμαμαι καλα. Και μου ειπαν αποκλειεται να πας στο fitness..

gym mind
21-06-09, 15:49
Ωραιος φιλαρακι!!!Εχεις ωραια συμμετρια..:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
22-06-09, 03:12
πολύ καλός και πιστεύω ετσι όπως είναι το σώμα σου στις φωτο είσαι για παγκόσμιο φίτνες , αυτό μετράει στο φίτνες η συμετρία , είναι πολύ βασικο να υπάρχει η υποδομή και όλα εκεί χτίζονται .

που κολούσες με σιώτη και μ αυτούς στο φίτνες μετράει πολυ η συμετρια και γραμωση και είναι δύσκολα αν δεν έχεις τα προσόντα γιατι στο ββ όταν κάποιος φορτωθεί με τεράστιους μυς κρύβει και τις ατέλειες απο την μάζα κάτι που στο φίτνες δεν συμβαίνει.

και εγω στην ιφββ όταν έπαιζα με τα κιλά είχα πρόβλημα και έπαιζα με βαριούς αθλητες λόγω ύψους η κατηγορία ήταν +90 και έγω όταν κερδισα πανελλήνιο ήμουν 92 κιλα και 3η θέση στη σόφια στο γκραν πρί .

είναι δύσκολο να είσαι ψηλός και να είσαι στα λιγότερα κιλά στην κατηγορία , εκει εντυπωσιάζεις με το καλούπι και αυτό εσυ τόχεις και αν δεν θες να φτασεις σε υπερβολές με τέτοια φόρμα σε κάποια απο τις κατηγορίες φίτνες είσαι για βάθρο και σε εξωτερικό:clap::clap:

Antonis Giannoulis
22-06-09, 19:28
Κι εγω Ηλια τετοιες βλεψεις και σχεδια ειχα εκεινη την περιοδο, να προκριθω σε καποιον αγωνα στο εξωτερικο παντα στο fitness.
Βεβαια, παντα εσερνα απο πισω μου ενα μεγαλο προβλημα που εχω με την μεση μου απο 16χρονων. Εχω τρεις δισκοκυλες ,χαληλα στην σπονδυλικη μου στηλη, και αυτο ηταν παντα ενα τεραστιο εμποδιο και στις προπονησεις μου αλλα και σε προετοιμασια μου στους αγωνες. Εχω παρατησει την προετοιμασια μου τις τελευταιες μερες (στο σταδιο της απογλυκογωνωσης) λογο της μεσης μου.
Εννοειτε πως δεν εχω κανει ΠΟΤΕ SQUAT, ΟΥΤΕ αρσεις θανατου, ΟΥΤΕ σκυφτες κωπηλατικες...
Καταλαβαινετε οτι χωρις αυτες τις τοσο βασικες ασκησεις τα πραγματα ηταν πολυ δυσκολα για μενα στην εξελιξη του σωματος μου.
Ακομα και τωρα οταν βλεπω καποιον στο γυμναστηριο να κανει Squat τον ζηλευω!!!!

TRIANTAFYLLOU
22-06-09, 23:49
Κι εγω Ηλια τετοιες βλεψεις και σχεδια ειχα εκεινη την περιοδο, να προκριθω σε καποιον αγωνα στο εξωτερικο παντα στο fitness.
Βεβαια, παντα εσερνα απο πισω μου ενα μεγαλο προβλημα που εχω με την μεση μου απο 16χρονων. Εχω τρεις δισκοκυλες ,χαληλα στην σπονδυλικη μου στηλη, και αυτο ηταν παντα ενα τεραστιο εμποδιο και στις προπονησεις μου αλλα και σε προετοιμασια μου στους αγωνες. Εχω παρατησει την προετοιμασια μου τις τελευταιες μερες (στο σταδιο της απογλυκογωνωσης) λογο της μεσης μου.
Εννοειτε πως δεν εχω κανει ΠΟΤΕ SQUAT, ΟΥΤΕ αρσεις θανατου, ΟΥΤΕ σκυφτες κωπηλατικες...
Καταλαβαινετε οτι χωρις αυτες τις τοσο βασικες ασκησεις τα πραγματα ηταν πολυ δυσκολα για μενα στην εξελιξη του σωματος μου.
Ακομα και τωρα οταν βλεπω καποιον στο γυμναστηριο να κανει Squat τον ζηλευω!!!!


και όμως δεν θα το πώ να σε χαιδέψω τα αυτιά αλλα πίστεψε με υπάρχουν μεγάλοι πρωταθλητες που δεν έκαναν ποτε τους σκουώτ αλλα έφτασαν ψηλά και εγω λόγω του προβλήματος μετα το ατύχημα δυαλημένος ήμουν και όμως ενω ποτε δεν έγιναν τα πόδια μου όπως πρίν αλλα δεν φαινόταν στους αγώνες και έχω κερδίσει υγιείς αθλητες ενω ήμουν προβληματικός .

όλα γίνονται απλα προσοχή και να είσαι και ευχαριστημένος και με αυτα που κάνεις και με το αποτέλεσμα που έχεις , σκέψου τα χειρότερα αν δεν προσέξεις και κάνεις κάποια ζημια μεγαλύτερη και μην ξεχνάς οτι εμένα η γυμναστική με βάρη με βοήθησε και ξεπέρασα τα προβλήματα τραυματισμών .

Antonis Giannoulis
23-06-09, 00:09
Και βεβαια συμφωνω μαζι σου, γιατι εχω διαβασει την ιστορια σου και για το ατυχημα σου και για ολα τα υπολοιπα.
Ξερω οτι οταν καποιος πιστευει στον εαυτο του και εχει θεληση μπορει ολα να τα πετυχει....
Ετσι κανω κι εγω τοσα χρονια, κοιταω να κανω οτι καλυτερο μπορω με αυτα που διαθετω.
Ευχαριστω..

kyriakos23
23-06-09, 13:51
ωρεο κορμι αλλα κ οι φωτο.
επαγγελματιας στις εβγαλε?

Antonis Giannoulis
23-06-09, 18:45
Οι ασπρομαυρες ειναι απο φιλο επαγγελματια φωτογραφο, οι αλλες απο τον αδερφο μου..

Antonis Giannoulis
23-06-09, 19:29
NASSER εβαλα ακομα μια φωτογραφια απο την Λαρισα το 2002.
Επισης και αλλη μια απο καποιον αλλον αγωνα..

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3132&d=1245774410


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3133&d=1245774477

ioannis1
23-06-09, 22:23
πολυ καλη δουλεια φιλε.χιλια μπραβο.μη το αφησεις.

NASSER
23-06-09, 23:23
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3132&d=1245774410

Eδω πισω αριστερα με το μπλε μαγιο ο Παπαγεωργιου Νικος με τον Ιωαννιδη Κωστα και απο πισω σου περιπλανιεται ο Ισπανος γενικος νικητης του Grand Prix που εγινε μετα το Πανελληνιο.
Αναμνησεις :thumbup:

Antonis Giannoulis
24-06-09, 00:37
Δυστηχως το εχω αφησει λιγακι αλλα σκοπευω να ξαναγυρισω...
Παντως ,τον Παπαγεωργιου τον θαυμαζα πολυ σαν αθλητη..
Οσο για τον Ισπανο ηταν οτι καλυτερο ειχα δει μεχρι τοτε απο κοντα. Ελαβε μερος σε καποιους επαγελματικους αγωνες στην αμερικη, αλλα μετα χαθηκε.

vAnY
25-06-09, 09:26
:thumbup: Εχεις φοβερο σωμα και τελεια σημμετρια...αντε να σε θαυμασουμε σε καναν αγωνα κριμα τετοιο κορμι να παει χαμενο!!!! :green:

TRIANTAFYLLOU
25-06-09, 16:23
να προσέχεις πολύ τις δισκοκοίλες για τα πόδια δούλευε εκτός εξτέισον και μηριαίο και διάφορες παραλαγές στην πρέσα ώς αναφορά το πάτημα γιατί η πρέσσα απομονωνει την μέση και δεν συμπιέζει κάθετα .

με λίγα λόγια δώσε βάση στην ένταση και όχι στα βαριά κιλά

τα έχω κάνει πολλες φορες μετα το ατύχημα όπως και σούπερ σετ εξτέισον με σκουώτ αλλα με μεγάλη ένταση να μου φυγουν τα πνευμόνια χωρίς να βάζω κιλά στο σκουωτ αλλα υποτυπώδη γιατί τα πόδια ήταν στα όριά τους κουρασμένα και δεν φόρτωνα κιλα και γενικα έκανα ένταση όπως και πρέσα με τετρακέφαλο για να μην φορτώνω κιλα και έκανα τρομερό πάμπινκ , γιατί αλλιώς έπρεπε να βάζω πάνω απο 200 κιλά στα πόδια αλλα δεν άντεχαν τα γόνατα που ήταν σακατεμένα .

πρέπει να προσαρμόσεις έτσι το πρόγραμμα να μην ζορίζεις την μέση γιατί μιλάω απο πείρα αυτα βγαίνουν αργότερα και όταν μιλάμε για κατηγορία φίτνες τότε μπορείς να πετύχεις τέλεια αποτελέσματα χωρίς να θέσεις σε κίνδυνο την υγεία σου που είναι το βασικότερο .

και πρέπει πάντα να έχεις σε καλή κατασταση τους κοιλιακούς και ραχιαίους γιατί αυτοί παρεχουν φυσική στήριξη στην μέση σου

Antonis Giannoulis
26-06-09, 15:02
Ναι Ηλια, παντα ετσι γυμναζομαι με μεγαλη ενταση και χαμηλα σχετικα κιλα. Το εχω βρει το κλειδι για το σωμα μου πλεον, και δεν πιεζομαι. Βεβαια φτανω παντα μεχρι κοπωση δημιουργοντας πρηξιματα. Πλεον το εχω συνηθησει.
Ευτηχως ομως μπορω να κανω προβολες χωρις να με ενοχλει η μεση μου, και αυτη η ασκηση με βοηθησε να φτιαξω τα ποδια παρα πολυ.
Γενικα παντα εδινα μεγαλη σημασια στα ποδια (επειδη ειμαι 1.87 παντα πιστευα οτι ειχα αδυνατα ποδια) και παντα τα ποδια τα χωριζα σε : (τετρακεφαλους + γαμπες) και αλλη μερα εκανα (μιριαιους + γαμπες).

spirospros
26-10-09, 21:17
Φοβερός φίλε απίστευτα κομμενος με φοβερή συμμετρια

σε θυμάμαι στους αγώνες στην Λάρισα ήσουν από τους πιο κομμενους στην κατηγορία σου - θα μπορούσαν να σε είχαν βάλει σε καλύτερη θέση, από ότι θυμάμαι -
:weights:

Antonis Giannoulis
05-11-09, 21:50
Ακομη μερικες φωτογραφιες μου απο τα παλια, και μια με τον Jay Cutler...:shock::shock:


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6311&d=1257446905



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6312&d=1257446926



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6313&d=1257446943




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6314&d=1257446962

Polyneikos
05-11-09, 22:24
Μπραβο φίλε Αντωνη,πολύ ωραιες φωτογραφίες και καλοδουλεμενο σώμα,σωστα προετοιμασμενος !!Γενικα εχεις ωραίο καλουπι.:clap::clap:
Τon Cutler που τον πέτυχες;;

TRIANTAFYLLOU
06-11-09, 00:13
μπράβο αντώνη πολύ καλός ωραίες φωτο πολύ καλά προετοιμασμένος, εκείνο που κατα την γνώμη μου χρειάζετε να βελτιώσεις είναι λίγο περισσότερη μαζα στην πλάτη να γεμίσει αλλα επειδή έχεις λεπτη μέση φαίνεσε πολύ καλά και συμμετρικός και όταν λέω στην πλάτη ενοώ τις βασικές ασκήσεις χρειάζετε να δουλέψεις:thumbup::thumbup::thumbup:

Antonis Giannoulis
08-11-09, 13:52
Θα δουλεψω και θα βελτιωθω στα αδυναμα σημεια μου γιατι εχω σκοπο να επιστρεψω και αγωνιστικα.
Οσο για τον Cutler, τον ειχα συναντησει στην Ιταλια πρι 5-6 χρονια σε μια εκθεση που ειχε γινει τοτε (σαν την FIBO) , και ειχα παρακολουθησει το σεμηναριο του και μια προπονηση που ειχε κανει για το κοινο. Φοβερος επαγγελματιας στην δουλεια του και πολυ προσιτος και καλος χαρακτηρας..

ΜrΚommatias
08-11-09, 14:36
Μπραβο σου Αντωνη:clap::clap::clap: πολυ καλος!!!

Muscleboss
08-11-09, 15:36
Μπραβο σου Αντωνη:clap::clap::clap: πολυ καλος!!!

+1 :thumbup:

ΜΒ

-beba-
09-11-09, 13:39
Συγχαρητήρια!!!:clap::clap::clap:

savage
05-02-10, 03:20
Λοιπον θα ανταποδωσω τις φιλοφρονησεις στον Αντωνη (με τον οποιο πηγαινουμε στο ιδιο γυμναστηριο για οσους δεν γνωριζουν).Ο Αντωνης ειχε πραγματικα παρα πολυ καλη συμμετρια,παρα τους τραυματισμους στην μεση,κ αρκετο ογκο.Σε συνδυασμο με μεγαλο υψος του δειχνει παρα πολυ καλο αισθητικα το αποτελεσμα.
Τωρα εχει μεινει λιγο πισω,λογω καποιων προσωπικων προβληματων,αλλα η ζωη δεν ειναι μονο βαρη κ bodybuilding,οποτε εγω ειμαι 100% μαζι του!!:thumbup:
Αλλωστε οσες φορες κι αν σταματησεις την γυμναστικη,αλλες τοσες μπορεις να την ξαναρχισεις,οπως ειχε πει κ μια ψυχη!!Και εξ'οσων γνωριζω ο Αντωνης σκοπευει να επιστρεψει κ πολυ πιθανον κ αγωνιστικα.Καλη επανοδο Αντωνη λοιπον και καλες προπονησεις να εχουμε.:weights:

Antonis Giannoulis
06-02-10, 00:46
Ευχαριστω πολυ Νικο να'σαι καλα...

korasanis
10-02-10, 23:13
Πολυ καλος φιλε!!:thumbup::thumbup:Σου ευχομαι και εις ανωτερα!

Antonis Giannoulis
12-02-10, 21:08
Πολυ καλος φιλε!!:thumbup::thumbup:Σου ευχομαι και εις ανωτερα!

ευχαριστω πολυ...:hantel::hantel::hantel:

ANGEL81
10-04-10, 13:12
μπραβο αψογος .....σωστη καλη δουλεια πανω σου χωρις τρελες υπερβολες.....μη τα παρατας!

Antonis Giannoulis
15-04-10, 00:08
μπραβο αψογος .....σωστη καλη δουλεια πανω σου χωρις τρελες υπερβολες.....μη τα παρατας!

:thumbup::thumbup::thumbup:

COBRA_STYLE
26-06-10, 13:28
ρε συ αντωνη ηλιουπολη πας γυμναστηριο στο Παλλαδιο??:P

gmalamos
26-06-10, 13:39
πολυ καλη δουλεια..:clap::clap:

Antonis Giannoulis
27-06-10, 01:06
ρε συ αντωνη ηλιουπολη πας γυμναστηριο στο Παλλαδιο??:P

Πηγαινα και παλλαδιο παλαιοτερα, βασικα σε ολα εχω παει.. Τωρα ειμαι στο GoeWeider στην λεωφόρο Βουλιαγμένης οπου αρχιζω και επανερχομαι σιγά σιγά. Συντομα θα ανεβασω και προσφατες φωτό...

COBRA_STYLE
27-06-10, 09:50
Δεν εχεις και μαγαζι με συμπληρωματα νομιζω λιγο πριν την Αγια Παρασκευη??;)

Mitsen
27-06-10, 16:24
Αντώνη, εγώ τώρα πρόσεξα τις φωτογραφίες σου!
Τι να πω? RESPECT!:bowdown::bowdown:
Παρα πολύ καλός μου δίνεις έμπνευση

Αλήθεια ποσα χρονια ασχολείσαι?

Antonis Giannoulis
28-06-10, 15:47
Δεν εχεις και μαγαζι με συμπληρωματα νομιζω λιγο πριν την Αγια Παρασκευη??;)

Ναι εκει ειναι το μαγαζι μου, εχεις ερθει καθολου? Αν θες περνα να γνωριστουμε και απο κοντα..

Antonis Giannoulis
28-06-10, 15:49
Αντώνη, εγώ τώρα πρόσεξα τις φωτογραφίες σου!
Τι να πω? RESPECT!:bowdown::bowdown:
Παρα πολύ καλός μου δίνεις έμπνευση

Αλήθεια ποσα χρονια ασχολείσαι?

Ευχαριστω φίλε να'σαι καλά.. Ασχολουμε 13 με 14 χρονια, απο 18 χρονών..

Antonis Giannoulis
18-08-10, 15:13
Λοιπον αυτη ειναι μια φωτογραφια οπως ειμαι τωρα που βρισκομαι σε διακοπες.
Υστερα απο αποχη 4 ετων απο το γυμναστηριο, αρχισα παλι να γυμναζομαι στα τελη του Φεβρουαριου 2010 και υστερα απο 6 μηνες προπονησης και καλης διατροφης εχω επανελθει σιγα σιγα..
Τωρα ειμαι σε διακοπες και εχω να γυμναστω 12 μερες και ξεκουραζεται το σωμα μου.
Τα κιλα μου ειναι 107 πρωι πρωι ζυγισμενος και νηστικος.

savage
18-08-10, 15:22
:clap::clap::clap::clap:

μπραβο αντωνη!!!στα εχω πει και απο κοντα βεβαια.
αντε με το καλο να επιστρεψεις στο γυμναστηριο να κανουμε παλι προπονησεις.

Devil Randime
18-08-10, 15:26
Λοιπον αυτη ειναι μια φωτογραφια οπως ειμαι τωρα που βρισκομαι σε διακοπες.
Υστερα απο αποχη 4 ετων απο το γυμναστηριο, αρχισα παλι να γυμναζομαι στα τελη του Φεβρουαριου 2010 και υστερα απο 6 μηνες προπονησης και καλης διατροφης εχω επανελθει σιγα σιγα..
Τωρα ειμαι σε διακοπες και εχω να γυμναστω 12 μερες και ξεκουραζεται το σωμα μου.
Τα κιλα μου ειναι 107 πρωι πρωι ζυγισμενος και νηστικος.

+1 Ωραιος!!! :clap:
Ωραιο σωμα :thumbup:

Antonis Giannoulis
18-08-10, 15:45
:clap::clap::clap::clap:

μπραβο αντωνη!!!στα εχω πει και απο κοντα βεβαια.
αντε με το καλο να επιστρεψεις στο γυμναστηριο να κανουμε παλι προπονησεις.

Παρασκευη μεσημερι Νικο μαλλον θα΄μαι γυμναστηριο, προς το παρον τρωω και ξεκουραζομαι..

jGod
18-08-10, 20:12
μου αρεσεις φοβερα ευχομαι να επανελθεις απολυτως κ να ξεπερασεις κ την προηγουμενη σου φορμα!
επειδη ειμαι περιεργος ή αδιακριτος, πεστο οπως θες..τι υψος εχεις?και τι προβλημα με τη μεση?

Antonis Giannoulis
19-08-10, 19:41
μου αρεσεις φοβερα ευχομαι να επανελθεις απολυτως κ να ξεπερασεις κ την προηγουμενη σου φορμα!
επειδη ειμαι περιεργος ή αδιακριτος, πεστο οπως θες..τι υψος εχεις?και τι προβλημα με τη μεση?

1.87 ειμαι και εχω 2 δισκοκυλες 04-05 & 05-Ι1..και σε ευχαριστω πολυ....

jGod
19-08-10, 20:11
φιλε μου κ εγω εχω μια κοιλη αλλα αυτη τη στιγμη ειμαι οκ .κοιταξε λιγο αν θες για καποια θεραπεια με μηχανημα drx 9000 αν σε ενδιαφερει.σκουοτς και αρσεις θανατου παιζεις?

seroyjem
19-08-10, 21:27
μπραβο αντωνη παρα πολυ καλος!!!!αλλα δεν σταματαμε και δεν αναπαυομαστε ποτε...!!!!

Antonis Giannoulis
19-08-10, 22:18
Τις κοιλες τις εχω απο 17 χρονων, οποτε οπως καταλαβαινεις εχω ψαξει και εχω κανει τα παντα. Πλεον δεν πιεζω την μεση μου και κανω 2 φορες τον μηνα μασαζ στην μεση και σε ολο το σωμα μου.. Επισης δινω πολυ μεγαλη βαση στους ραχιαιους και στους κοιλιακους.
Εννοειτε πως δεν κανω ποτε σκουωτ, αρσεις θανατουν σκυφτες κωπηλατικες και οτιδηποτε αλλο επιβαρυνει την μεση μου..

Antonis Giannoulis
19-08-10, 22:26
Μερικες ακομα..

Vinn
19-08-10, 22:52
Πολυ καλος Αντώνη!!:thumbup::thumbup:
Οσο για το προβλημα της μεσης σου,πως γυμναζεις τα ποδια σου??Ρωταω επειδη τα σκουωτ ειναι βασικη ασκηση για τν αναπτυξη τους και οπως ειπες δεν τη χρησιμοποιεις..

Eddie
19-08-10, 22:57
Πω ρε εσυ εισαι θηριο!!!Για το υψος σου,τα ποδια χωρις σκουοτ ειναι παρα πολυ καλα!!!:thumbup:

Antonis Giannoulis
19-08-10, 23:49
Τα ποδια μου παιδια τα γυμναζω με ολες τις υπολοιπες ασκησεις που υπαρχουν καθως και μηχανηματα που παρεχουν καλη στηριξη στην μεση, καθως και με ΠΡΟΒΟΛΕΣ που ειναι μια παρα πολυ καλη ασκηση για την αναπτυξη ολου του μηρού (αναλογα ποσο ανοιχτό ειναι το πατημα σου) και παραδόξως δεν με ενοχλεί στην μεση..
Γενικώς χρησιμοποιω μεγαλη ενταση και εναλακτικες μεθόδους (super-set, drop-set...) και σχετικα πολλες επαναληψεις 10 με 14 ετσι ωστε να αναγκαζομαι να χρησιμοποιώ μικροτερα βαρη και να μην επιβαρυνω την μεση..

savage
20-08-10, 04:03
ρε μπας και εκανες μυστικες προπονησεις στις διακοπες???
μου φαινεσαι καλυτερος απ'οτι ησουν στις φωτο που σε ειχα τραβηξει!!!:shock:
θα μου τα πεις αυριο στο gym,χαχα!!
οπως και να'χει μπραβο και παλι!!!

Antonis Giannoulis
23-05-11, 20:35
ΜΑΙΟΣ 2011
Εδω ειναι μια προσφατη φωτο μεσα στα πλαισια της προετοιμασιας μου για τους αγωνες του Μαιου...
Τελικα δεν μου βγηκαν τα πραγματα οπως τα περιμενα, και δεν ειχα το αποτελεσμα που ηπλιζα οτι θα εχω στους αγωνες...
Θα βαλω παντως ετσι μερικες προσφατες φωτο μου και θα κοιταξω για βελτιωση στο μελλον..

Antonis Giannoulis
26-05-11, 19:38
Να και μια φωτο(backstage) απο τα αποδυτηρια του ΝΟΒΟΤΕΛ, την ωρα που με βαφει ο αδερφος μου..

gym
26-05-11, 19:43
Να και μια φωτο(backstage) απο τα αποδυτηρια του ΝΟΒΟΤΕΛ, την ωρα που με βαφει ο αδερφος μου..

ασχετο αλλα πρεπει να μοιαζετε παραα πολυυυ???

και συγχαρητηρια κιολας για οσα εχεις καταφερει ως τωρα!καλη συνεχεια!:thumbup:

Eddie
26-05-11, 19:45
Οπααα,να τος κι ο Σπυρος :green::green::green::green:

Αντωνη συγχαρητηρια για την κατασταση,ανεξαρτητως θεσης ησουν πολυ καλος,οπως παντα!!

Καλη συνεχεια :clap:

Antonis Giannoulis
26-05-11, 20:10
ευχαριστω παιδια, να κι αλλη μια.. μ'άρεσουν οι backstage fotos γιατι ειναι πιο αυθόρμητες...

Spyrous
26-05-11, 23:01
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: NOTHING MORE

Antonis Giannoulis
29-05-11, 00:09
και μερικες on stage....

marvin
29-05-11, 01:06
Πολυ καλος!!!!!:clap::clap::clap:

Antonis Giannoulis
01-06-11, 21:04
.

jannous44
01-06-11, 21:45
1.87 ειμαι και εχω 2 δισκοκυλες 04-05 & 05-Ι1..και σε ευχαριστω πολυ....

και εγω εχω 2 δισκοκιλες αλλα παιζω κανονικα τα σκουτ και τα deadLifts οπως και τις χαμηλες κωπηλατικες δεν εχω καποιο προβλημα ομως. βεβαια δεν ειμαι σε αυτο το σταδιο που εισαι εσυ ειμαι ερασιτεχνικα κ εγω απο τα 18 τις εχω. λες να μου δημιουργησει κανα προβλημα?:unsure: παιζω ομως πολυ δυνατους ραχιαιους παντα με 20-30 κιλα σε ελευθερο και αρκετα σε μηχανη οστε να τους δυναμωσω παρα πολυ.

Antonis Giannoulis
01-06-11, 22:01
και εγω εχω 2 δισκοκιλες αλλα παιζω κανονικα τα σκουτ και τα deadLifts οπως και τις χαμηλες κωπηλατικες δεν εχω καποιο προβλημα ομως. βεβαια δεν ειμαι σε αυτο το σταδιο που εισαι εσυ ειμαι ερασιτεχνικα κ εγω απο τα 18 τις εχω. λες να μου δημιουργησει κανα προβλημα?:unsure: παιζω ομως πολυ δυνατους ραχιαιους παντα με 20-30 κιλα σε ελευθερο και αρκετα σε μηχανη οστε να τους δυναμωσω παρα πολυ.

απο τοτε που αρχισα να παιζω σοβαρα τους ραχιαιους, ειμαι σε πολυ καλυτερη μοιρα απο οτι παλια που ημουν νεοτερος και πιο απειρος. για μενα οι δυνατοι ραχιαιοι ειναι ο σιγουρος δρομος..

savage
02-06-11, 00:17
αντωνη θα συμμετασχεις και στον αγωνα της Θεσ/νικης?

οσο για τις φωτο που ειδα απο τον αγωνα της κρητης αλλα και της wabba νομιζω οτι ειχες περιθωριο να στεγνωσεις λιγακι ακομα και να εχεις καλυτερη σκληραδα,αλλα καταλαβαινω οτι μετα απο τοσα χρονια εχει αλλαξει ο μεταβολισμος σου και γενικα οι αντιδρασεις του σωματος σου στην προπονηση/διατροφη κτλ οποτε ισως και συ να μην τα περιμενες ετσι τα πραγματα.

παντως η παρουσια ηταν αξιοπρεπεστατη αν και επειδη σε εβλεπα απο κοντα ξερω οτι ειχες δυνατοτητες να βγεις πολυ καλυτερος.δεν πειραζει ομως, next time:thumbup:

Antonis Giannoulis
02-06-11, 01:34
αντωνη θα συμμετασχεις και στον αγωνα της Θεσ/νικης?

οσο για τις φωτο που ειδα απο τον αγωνα της κρητης αλλα και της wabba νομιζω οτι ειχες περιθωριο να στεγνωσεις λιγακι ακομα και να εχεις καλυτερη σκληραδα,αλλα καταλαβαινω οτι μετα απο τοσα χρονια εχει αλλαξει ο μεταβολισμος σου και γενικα οι αντιδρασεις του σωματος σου στην προπονηση/διατροφη κτλ οποτε ισως και συ να μην τα περιμενες ετσι τα πραγματα.

παντως η παρουσια ηταν αξιοπρεπεστατη αν και επειδη σε εβλεπα απο κοντα ξερω οτι ειχες δυνατοτητες να βγεις πολυ καλυτερος.δεν πειραζει ομως, next time:thumbup:

Γεια σου φιλε Νικο
δεν θα παω τελικα στην θεσσαλονικη (αν και ειχα σκοπο να παω τουλαχιστον σε 3 -4 αγωνες)..
Οπως ειπες και εσυ δεν μου βγηκε η προετοιμασια οπως θα επρεπε, θα μπορουσα να ημουνα ακομα πιο σκληρος και το καταλαβα κατα την διαρκεια που ηταν πλεον αργα..
Στην προετοιμασια μου πιστευα οτι το παω καλα, αλλα πλεον καταλαβα οτι ποτε δεν μπορει καποιος να κρινει το ιδιο του το σωμα αντικειμενικα. Παντα πρεπει να υπαρχει ενα τριτο ματι να ελεγχει και να κρινει και να συζηταει μαζι του, πραγμα το οποιο δεν ειχα εγω...Εννοω οτι ημουνα τελειως μονος μου (εκτος απο την παρουσια του αδερφου μου, ο οποιος δεν μπορουσε να με επιβλεπει λογο αποστασης μεταξυ μας και δουλειας του).
Ετσι λοιπον αποφασισα να μην συνεχισω στους υπολοιπους αγωνες(δεν χρειαζοτανε να αποδειξω στον εαυτο μου τιποτε παραπανω), γιατι δεν προλαβαινα να βελτιωθω οπως επρεπε, οποτε το αφησα προς το παρον και μελλοντικα βλεπουμε...
Η αληθεια ειναι οτι ειχα να παρω μερος απο το 2005 και δεν ημουνα αστηρος κριτης του εαυτου μου.

Σου ευχομαι να πας καλα Νικολα στους δικους σου αγωνες το Σαββατο και ξερω οτι αυτες οι μερες ειναι δυσκολες, αλλα θα πω υπομονη και οι κοποι ανταμειβονται οταν πατησεις επανω στην σκηνη και ζησεις ολη την εμπειρια, ανεξαρτητα αν βγεις πρωτος ή οχι. Το ξερεις καλα αυτο..

Καλη επιτυχια..

savage
02-06-11, 01:41
ευχαριστω πολυ αντωνη,να'σαι καλα. :thumbup:

αυτο που ειπες παντως "οτι εμεις οι ιδιοι δεν μπορουμε να κρινουμε τον εαυτο μας" ειναι πολυ σωστη κουβεντα. το βλεπω και γω στην πραξη. οπωςσδηποτε χρειαζεται ενα τριτο ματι να σε βλεπει πιο αντικειμενικα(ευτυχως εχω την ναντια:green: )

TToni Shark
02-06-11, 08:40
Συνονόματε,απλά τέλειος:thumbup:Τα θερμά μου συγχαρητήρια:clap:

Spyrous
02-06-11, 11:07
θα μπορουσατε κ.Antonis Giannoulis να μας πειτε τα συμπληροματα που χρησιμοποιειται?:unsure:

Antonis Giannoulis
02-06-11, 17:31
ευχαριστω παιδια να ειστε καλα..
τα συμπληρωματα που χρησιμοποιω ειναι :
1. πρωτα απο'όλα πρωτεινη για να αντικαθιστω τα γευματα που δεν προλαβαινω να κανω.
2. πολυβιταμινη
3. κρεατινη σε κυκλους
4. γλουκοσαμινη
5. coQ10
6. επιπλέον vitC
7. επιπλεον vitB
8. επιπλεον vitE-400
9. μαγνησιο
και αλλα κατα διαστηματα (οπως ZMA, saw palmeto, cla, omega 3-6-9, γλουταμινη, κανενα νιτρικο που και που, λιποδιαλυτες, κ.α...)

Spyrous
04-06-11, 13:48
ευχαριστω παιδια να ειστε καλα..
τα συμπληρωματα που χρησιμοποιω ειναι :
1. πρωτα απο'όλα πρωτεινη για να αντικαθιστω τα γευματα που δεν προλαβαινω να κανω.
2. πολυβιταμινη
3. κρεατινη σε κυκλους
4. γλουκοσαμινη
5. coQ10
6. επιπλέον vitC
7. επιπλεον vitB
8. επιπλεον vitE-400
9. μαγνησιο
και αλλα κατα διαστηματα (οπως ZMA, saw palmeto, cla, omega 3-6-9, γλουταμινη, κανενα νιτρικο που και που, λιποδιαλυτες, κ.α...)
Ευχαριστω καλη συνεχεια σε οτι ακολου8ησεις προσωπικα επαγγελματικα

Antonis Giannoulis
04-06-11, 21:01
μερικές ακόμα backstage..

S. KTISTAKIS
04-06-11, 21:13
Αντωναρε μολις σημερα ειδα το thread σου ! :unsure:

Τα εχουμε πει και κατ' ιδιαν απλα δεν ηξερα το επιπεδο σου στο παρελθον ! :shock:

Εχεις το σωμα που μορει να επιβληθει σε εναν αγωνα αρκει να δουλεψεις μακροχρονια και εξυπνα ! ;)

Antonis Giannoulis
04-06-11, 23:28
Αντωναρε μολις σημερα ειδα το thread σου ! :unsure:

Τα εχουμε πει και κατ' ιδιαν απλα δεν ηξερα το επιπεδο σου στο παρελθον ! :shock:

Εχεις το σωμα που μορει να επιβληθει σε εναν αγωνα αρκει να δουλεψεις μακροχρονια και εξυπνα ! ;)

Στέλιο φαντάζομαι να σου αρεσε το παρελθόν μου, χαχα..

Antonis Giannoulis
10-06-11, 18:58
Και μερικες ακομα φωτο απο το Μr ΚΡΗΤΗ του Στελιου..