PDA

Επιστροφή στο Forum : Animal M-Stak (Universal)



Σελίδες : 1 [2]

NoPainNoGain
11-01-11, 09:57
Εγω που το περνω 2 βδομαδες μπορω να πω οτι δεν εχω δει ακομα καμια τεραστια διαφορα, ουτε σε σωματικα κιλα ουτε στα κιλα στο γυμναστηριο. εκει που ειδα μια ελαχιστη διαφορα ειναι στις κ#%λες. Μια φορα ειχα μια ελαχιστη καουρα για κανα τερταρτο και αυτο οφειλετε στη βιοπιπερινη που εχει απο οτι νομιζω. Ζαλαδες ουτε καν.Ουτε αυτο που διαβασα στο φορουμ οτι σου ανοιγει η ορεξη. Οσο για το κοκκινο χαπι ειναι παρα παρα πολυ δυνατο για μενα, οταν δεν το περνω βλεπω μεγαλη διαφορα. Σου δινει αρκετες τσιτες. Προτινω αμα το περνει κανεις και κανει βραδυνες προπο να μη το παρει καλυτερα , εγω τα φυλαω και τα περνω τπτ πρωινα που κανω αεροβιο. Εχω στο ραφι αλλο ενα τετοιο κοκκινο κουτακι (μ-στακ) μολις τελιωσω και τα 2 κυκλακια θα σας πω αποτελεσματα.

skiadis
11-01-11, 12:28
τζαμπα τα 2 κουτια που παραγγειλα!!! :unsure:

NoPainNoGain
12-01-11, 13:26
ε θελει 2 κυκλακια για να δωσει . ελπιζω δλδ, του πουστη εγω την universal την εμπιστευομαι παρα πολυ.

kostasxerv
03-02-11, 14:13
δηλαδη αν παρεις μονο ενα κουτι πανε τσαμπα τ λεφτα???
και λενε οτι τ μ-στακ ειναι για εκτομορφικους....στους μεσομορφικους δν θα κανει δουλεια???

pizzass
24-02-11, 19:52
Παρομοια ερωτηση εθεσα κ γ ενα αλλο προιον της ιδιας εταιριας...παιζει καθολου με ορμονες το Μ????

beefmeup
24-02-11, 19:56
παιζει καθολου με ορμονες το Μ????

μα καθολου ομως..

pizzass
24-02-11, 21:05
δν εννοω οτι περιεχει ορμονες εννοω αν περιεχει συστατικα πχ βοτανα π επιρρεαζουν τις ορμονες..οπως και για το πακ αυτο εννοουσα

Devil
25-02-11, 01:04
δν εννοω οτι περιεχει ορμονες εννοω αν περιεχει συστατικα πχ βοτανα π επιρρεαζουν τις ορμονες..οπως και για το πακ αυτο εννοουσα

εχει συστατικα που ''θα ηθελαν'' να επιρεαζουν τις ορμονες....:green::green::green:

Gorillas
25-02-11, 01:33
To Test νομίζω επηρεάζει ορμόνες αν δεν απατώμαι

Lao
25-02-11, 03:45
To Test νομίζω επηρεάζει ορμόνες αν δεν απατώμαι

Πολύ σωστά. ;)

Devil
25-02-11, 12:56
ναι.... αν εχει καλο divanil μεσα....

amateur666
26-02-11, 17:54
το m-stak συνδυαζεται με νιτρικο π.χ. plasmajet. ????. :unsure: ....κ επειδη εχω διαβασει διφορουμενες αποψεις στο ποτε λαμβανετε τ m-stak ..αν μπορει καποισ υπευθυνα να μ πει αν λαμβανετε πριν την προπο η το πρωι :unsure: :unsure: :unsure: ...... :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: .....

Polyneikos
26-02-11, 18:31
Με το χερι στην καρδια (:green:) και με την βοηθεια της Universal (:)) το Μ-Stak τις ημερες προπονησης λαμβανεται πρίν την προπονηση.
Τις μερες ρεπο το πρωι ή νωρις το απογευμα..


daily dose
Take one pack every day for 21 consecutive days. On training days, take a pack 45 minutes prior to exercise. On non-training days, take a pack in the morning or early afternoon.

Αν θα αποφασίσεις να παρεις και καποιο νιτρικο θα πρεπει να συμπεσουν...

amateur666
26-02-11, 20:51
Με το χερι στην καρδια (:green:) και με την βοηθεια της Universal (:)) το Μ-Stak τις ημερες προπονησης λαμβανεται πρίν την προπονηση.
Τις μερες ρεπο το πρωι ή νωρις το απογευμα..



Αν θα αποφασίσεις να παρεις και καποιο νιτρικο θα πρεπει να συμπεσουν...

xaxaxa οκ σε πιστευωωωωω :P .......... :turtle: :green: :turtle: :rolf: :clap: :thumbup: ...

να συμπεσουν ενοεις να τ παρω πριν την προπονηση μαζι και τ δυο :unsure: ...

Polyneikos
26-02-11, 22:02
Nαι,αναγκαστικα.Εφόσον το Μ-Stak τις ημερες της προπονησης πρεπει να το παόρνεις 45΄ πριν και τα preworkouts είναι εκ των πραγματων για 1 ωρα-30΄ πριν την προπονηση,αυτο εννοω ότι θα συμπεσουν...Παντως εχουν διαφορετικη προσεγγιση,δεν το βρίσκω λαθος να το συνδυασεις με καποιο pre,εξαλλου και η Universal προτεινει stack με το Αnimal Pump.

gmalamos
27-02-11, 00:57
Ρε παιδια αυτο δουλευει η πολυς λογος για το τιποτα?

metz
27-02-11, 01:04
Ρε παιδια αυτο δουλευει η πολυς λογος για το τιποτα?

Αν διαβάσεις τα ποστ ποιο πάνω θα δεις ότι η απάντηση έχει δοθεί πολλές φορές...

gmalamos
27-02-11, 01:19
Αν διαβάσεις τα ποστ ποιο πάνω θα δεις ότι η απάντηση έχει δοθεί πολλές φορές...

Διαβασα αντικρουομενες αποψεις.Γι αυτο και ρωτησα..:green:

NoPainNoGain
27-02-11, 06:05
λοιπον εγω μολις τελιωσα τα 2 κυκλακια μου , στο πρωτο δεν μπορω να πω οτι καταλαβα τιποτα, στο 2ο δε νομιζω οτι ξεκινησα σιγα σιγα να περνω βαρος (μυικο) οχι ομως μεγαλη διαφορα στη προπο ισως στα κιλα . το θεμα ειναι οτι εγω επερνα και το no-xplode παραλληλα και ετσι δν μπορω να πω οτι ναι με βοηθησε το M-STAK . Αν και απο μονος μου εκοψα επιτιδες το xplode επιτιδες μια βδομαδα να δω τι γινεται με το μ-στακ αλλα @@. κλανιολ στις προπονες.


Χωρις πολλα λογια την περιοδο που επερνα μ-στακ πηρα καλα , γεμισα καλα, αλλα δεν ξερω αν οφειλεται στο νο-ξπλοντ η στο μ. απο αυτα που ακουγα και περιμενα μαλον μαπα ειναι.



ps. απαντηση σε αλλα ποστς το no-xplode μαμαει !!!!!!!!!

Maverick1091
11-03-11, 06:05
Βοηθα καθολου στην καυση λιπους?...γιατι εχω διαβασει πως η τεστοστερονη βοηθα σαυτο...

dhmhtrhs
11-03-11, 11:58
ουτε καν......

pizzass
23-03-11, 02:02
45' πριν τη προπ..ναι οκ αλλα ποση ωρα πρπ να περναει απτο τελευταιο γευμα γ να το παρω? δλδ τρωω το τελευταιο γευμα πριν την προπ κατα τις 3..τι ωρα να το παρω αυτο?!

pizzass
23-03-11, 17:00
κανεις???? αρχιζω κυκλο απο δευτερα γιαυτο με καιει μην το παρω λαθος!

vill@g3r
23-03-11, 17:27
εγω που το περνω περιπου 8 μερες τωρα τ παιρνω 1.30 ωρα περιπου μετα τ γευμα που κανω πριν τ gum κ μιση ωρα πριν το gum!!μετα τ γευμα προσπαθω ν παω τουαλετα παντως για ν ψιλοαδειασει τ στομαχι κ ν απορροφηθει καλυτερα!!

pizzass
24-03-11, 13:18
:thumbup: θα το δοκιμασω ετσι!

pizzass
25-03-11, 23:34
λιγο χαζη ερωτηση αλλα επειδη τα πηρα με απειρες στερησεις τα συγκεκριμενα ανιμαλ..υπαρχει θεμα να χαλασουν ου καψουλες οσο ειναι ανοιχτο το κουτακι? εννοω..οταν μ ηρθαν ανοιξα το κουτακι γ να δω πως ειναι οι καψουλες χωρις να ανοιξω καποιο απτα ξεχωριστα σακουλακια! εχει 4 μερεσ και τον κυκλο θα τον ξεκινησω την επομενη δευτερα! λετε να αλλοιωθουν μεχρι τοτε?! ξαναλεω πως ξεσφραγισα μονο το κουτακι κ κανενα απο τα σακουλακια κ πως απο τοτε τ εχω κλειστο μεσ στο κουτακι του !

den23
26-03-11, 00:06
ουτε καν θα υπάρξει πρόβλημα...

tommygunz
26-03-11, 00:21
λιγο χαζη ερωτηση αλλα επειδη τα πηρα με απειρες στερησεις τα συγκεκριμενα ανιμαλ..υπαρχει θεμα να χαλασουν ου καψουλες οσο ειναι ανοιχτο το κουτακι? εννοω..οταν μ ηρθαν ανοιξα το κουτακι γ να δω πως ειναι οι καψουλες χωρις να ανοιξω καποιο απτα ξεχωριστα σακουλακια! εχει 4 μερεσ και τον κυκλο θα τον ξεκινησω την επομενη δευτερα! λετε να αλλοιωθουν μεχρι τοτε?! ξαναλεω πως ξεσφραγισα μονο το κουτακι κ κανενα απο τα σακουλακια κ πως απο τοτε τ εχω κλειστο μεσ στο κουτακι του !

Όχι μεγάλε, μην αγχώνεσαι. Εγώ έχω ανοίξει και ένα από τα σακουλάκια να φανταστείς για να πάρω το κόκκινο χαπάκι με τα stims μια μέρα που δε την πάλευα να πάω γυμνατήριο (μετά από εξετάσεις και χωρίς καθόλου ύπνο σχεδόν).

pizzass
26-03-11, 00:40
:thumbup: thanks guys γτ αμαρτια θα ηταν :green:

amateur666
26-03-11, 20:03
εχω μολισ τελειωσει εναν κυκλο κ δεν καταλαβα κατι ιδιαιτερο να γινετε με το σιγκεκριμενο ππροιον παιζει να ειναι τοσο πολυ placebo?????!! :unsure: :unsure: :unsure:

pizzass
27-03-11, 01:29
απο οσο ξερω ειναι για 2 κυκλους..

beefmeup
27-03-11, 22:56
απο οσο ξερω ειναι για 2 κυκλους..

ναι ειναι για 2 κυκλους placibo:green::green::green:

sofos
27-03-11, 23:59
ναι ειναι για 2 κυκλους placibo:green::green::green:

:thumbup: :green:

pizzass
28-03-11, 13:17
-.-
τωρα π αρχιζω κυκλο απ δευτερα και θα πρηστω και θα γινω σαν βοδι θα σας πω εγω placebo ! :green::turtle::turtle::rolf::rolf:

amateur666
28-03-11, 18:41
δεν ξερω ρε φιλε τ να σου πω δεν καταλαβα καποια διαφορα ιδιαιτερη επερνα κ πλασμαζετ κ κρεατινη μαζι με τ m-stack ιδα διαφορεσ σε δυναμη κ ολα αυτα αλλα δεν πιστευω οτι βοηθησε ιδιαιτερα το m-stack...αλλα τ νιτρικο κ η κρεατινη...

pizzass
29-03-11, 13:45
εγω θα το ξεκινησω χωρις κρεατινη για τις πρωτες 2 βδομαδες για να εχω μια πιο καθαρη εικονα του τι δινει..κ μετα την 3η και τον 2ο κυκλο με κρεατινη..

pizzass
18-05-11, 17:15
Λοιπον εχουμε κ λεμε..καθως ειναι η τελευταια βδομαδα του 2ου σερι κυκλου(με μια βδομαδα οφ) θα επρεπε να εχω μια καθαρη εικονα για το προιον. δεδομενου του οτι τον πρωτο κυκλο απειχα και απο κρεατινη. παρ'ολα αυτα λογω του οτι στα μεσα του πρωτο κυκλου τραυματισα τον ωμο μου και απειχα αρκετα απο τις προπονησεις δν μπορω να εχω μια τελειως καθαρη αποψη. θεωρω οτι περιμενα λιγο περισσοτερα. νομιζω οτι μου εδωσε καποια ωθηση-δυναμη στις προπονησεις της ταξεως του 15-30% πραγμα που ηταν ευχαριστο. η ορεξη που ακουγα οτι ανοιγει απιστευτα..μπα οχι σε μενα καμια σχεση συνεχισα τις ιδιες ποσοτητες και οπως παντα με το ζορι. Βεβαια ενα πολυ θετικο ειναι το οτι ενω ειχα κοψει καθε ειδους προπονηση για 12 μερες λογω ωμου επειδη δν εκοψα το μ στακ οταν ξαναγυρισα δν ειχα πεσει ΚΑΘΟΛΟΥ σε αποδοση. επισης ειδα αυξηση στα κιλα(π για μενα ειναι παρα πολυ σημαντικο). Ξεκινησα 63 και σττ τελος του πρωτου κυκλου ημουν 69. Μετα επεσα παλι στα 64 με τον τραυματισμο και τωρα ειμαι κοντα στα 67. Σιγουρα δν ειναι ολα μυικα γτ πηρα μαζι και νερα αλλα παλι ειναι ενα ιδιαιτερο κερδος για μενα που ειμαι εκτομορφικος μεχρι αηδιας. Λιπος οχι ουτε καν. Το Λοιπον : αν καποιος αγοραζει απο εξωτερικο πιστευω οτι θα αξιζε να το δοκιμασει . Εγω παντως σκοπευω του χρονου να κανω παλι 2 κυκλους σερι γιατι πιστευω οτι ο τραυματισμος μ κρατησε πολυ και θα μπορουσε να ειχε δωσει περισσοτερα το εν λογω προιον..αυταααα :P

amateur666
18-05-11, 18:05
τα θελει ο κολοσ σου!!...πιστευω οτι σε βοηθησε αλλα πολυ πιο λιγο απο οσα λεσ ...ψυχολογικα!
για μενα μεγαλη μουφα ειναι εγω τ ειχα παρει για να μ ανοι3ει η ορε3η κυριωσ δευτερευοντωσ για δυναμη κτλπ...ΑΛΛΑ ουτε ΚΑΝ! :P

pizzass
18-05-11, 21:24
τι να σ πω ρε μαν ψυχολογικα και τους 2 κυκλους? δν το παιρνα λιγο καιρο. κ σ ειπα για να ανοιξει η ορεξη δεν αλλα σε θεμα δυναμης κατι εκανε

Doctor7
10-11-11, 21:34
Παιδιά καλησπέρα,θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση..είμαι στη μια βδομάδα με το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και μπορώ ναπω πως αρχικά μου έχει ανοίξει την όρεξη και έχει βελτιώσει την προπόνηση μου....θέλω όμως να αρχίσω ένα νιτρικό που έχω το οποίο περιέχει κρεατίνη...πότε λέτε να τα παίρνω...?? σκεφτόμουνα πρωί το μ-στακ και πριν την προπόνηση το νιτρικό...είναι καλά??τι προτείνετε?

iosif lc4
17-05-12, 21:04
Γειά σας, σήμερα προμηθέυτηκα το jack3d και την elite whey της dynamize και εχω παραγγείλει το m-stak. πιστέυετε οτι με αυτα τα προϊόντα και καλό και πολύ φαί δηλαδή αρκετό υδατάνθρακα και πολύ πρωτεϊνη θα εχω πάρει 5 μυίκα κιλά μέχρι τελος ιουνίου? επισείς θα ηταν καλύτερο αν συνδύαζα ολα αυτά με το animal pak? και εννοείτε με πολλή δυνατή γυμναστική!!

s0k0s
17-05-12, 23:23
Γειά σας, σήμερα προμηθέυτηκα το jack3d και την elite whey της dynamize και εχω παραγγείλει το m-stak. πιστέυετε οτι με αυτα τα προϊόντα και καλό και πολύ φαί δηλαδή αρκετό υδατάνθρακα και πολύ πρωτεϊνη θα εχω πάρει 5 μυίκα κιλά μέχρι τελος ιουνίου? επισείς θα ηταν καλύτερο αν συνδύαζα ολα αυτά με το animal pak? και εννοείτε με πολλή δυνατή γυμναστική!!

5 μυικα κιλα με την καμια. μονο με καποιους αλλους τροπους... :shock:

iosif lc4
17-05-12, 23:28
5 μυικα κιλα με την καμια. μονο με καποιους αλλους τροπους... :shock:

χαχα :) ειμαι 1.64 υψος και 61-62 κιλα και πιστευω πως μπορω με την καταληλη διατροφη και τα καταληλα συμπληρωματα να παω 64-65 κιλα..

Υ.Γ ειμαι 18 χρονων :P

COBRA_STYLE
17-05-12, 23:30
το M-STAK ειναι σκετη αποτυχια.Τσαμπα τα λεφτακια σου.:thumbup:

s0k0s
17-05-12, 23:30
χαχα :) ειμαι 1.64 υψος και 61-62 κιλα και πιστευω πως μπορω με την καταληλη διατροφη και τα καταληλα συμπληρωματα να παω 64-65 κιλα..

Υ.Γ ειμαι 18 χρονων :P

Τι σημασια εχουν ολα αυτα; Μυικα κιλα παντως τοσο πολλα εγω λεω δν μπορεις. Αμα μπορεσεις οπως λες ποσταρε το. (τωρα με ειπες για +2κιλα κ οχι για +5 οπως πριν)

iosif lc4
17-05-12, 23:41
Τι σημασια εχουν ολα αυτα; Μυικα κιλα παντως τοσο πολλα εγω λεω δν μπορεις. Αμα μπορεσεις οπως λες ποσταρε το. (τωρα με ειπες για +2κιλα κ οχι για +5 οπως πριν)

περιπου 65 κιλα θελω να παω. και μετα να γραμμωση απο ιουλιο και το χειμωνα παλι ογκο :D θα το προσπαθησω και θα το ποσταρω! ευχαριστω πολυ!

iosif lc4
17-05-12, 23:42
το M-STAK ειναι σκετη αποτυχια.Τσαμπα τα λεφτακια σου.:thumbup:

απο οτι εχω δει στο φορουμ και οσους εχω ρωτισει μου λενε οτι ειναι απτα καλυτερα προϊοντα για αυξηση μαζας...γιατι το λες αυτο? :unsure:

COBRA_STYLE
17-05-12, 23:54
ο,τι να'ναι σου λενε τοτε.

Και οι μελετες το λενε οτι δεν κανουν τπτ οι ουσιες που εχει μεσα και το εχω δοκιμασει κι ο ιδιος.Δεν χρειαζεται κατι αλλο.Νada,0.

iosif lc4
17-05-12, 23:57
ο,τι να'ναι σου λενε τοτε.

Και οι μελετες το λενε οτι δεν κανουν τπτ οι ουσιες που εχει μεσα και το εχω δοκιμασει κι ο ιδιος.Δεν χρειαζεται κατι αλλο.Νada,0.

τι να σου πω :P τωρα το παραγγειλα χαχα. θελω να πιστευω οτι θα κανει δουλεια.. οταν αρχισω τον κυκλο θα γραψω πως παει.

iosif lc4
20-05-12, 14:37
μπορει να μου πει καπιος πωσ να το περνω ακριβως τς μερεσ που παω γυμναστιριο και τσ μερες που δεν παω? ευχαριστω:)

iosif lc4
20-05-12, 15:03
μπορει να μου πει καπιος πωσ να το περνω ακριβως τς μερεσ που παω γυμναστιριο και τσ μερες που δεν παω? ευχαριστω:)

t μ-στακ ενοω!

iosif lc4
20-05-12, 19:11
παρακαλω θα ειθελα να μου πειτε τον καλυτερο τροπο για να τα παιρνω το m-stak τσ μερες που παω γυμναστιριο και τς μερες που δεν παω:) εχτεσ το πιρα για πρωτη φωρα στα χερια μου 8α ει8ελα αν ειναι δυνατον γριγωρες απαντισεις.

beefmeup
20-05-12, 19:13
μαν ρωτησες μια φορα,το θεμα γιατι το ανοιξες?
αν διαβασεις το θεμα αυτο θα τα γραφει καπου..

Panos91
06-07-12, 01:18
Τσαμπα τα λευτα...Διαβασα ολο το θεμα..Συμπερασμα αυτα που εχει μεσα δεν κανουν δουλεια...1 φορα δεν διαβασα απο το forum για καποιο συμπληρωμα πριν το παρω και εκανα Μ@@@κια!!Πωλειτεεε Ολοκαινουριο!!:toast: :toast:

COBRA_STYLE
06-07-12, 01:25
τωρα που το πηρες να το φας:green:

SilverMan
06-07-12, 01:58
Τσαμπα τα λευτα...Διαβασα ολο το θεμα..Συμπερασμα αυτα που εχει μεσα δεν κανουν δουλεια...1 φορα δεν διαβασα απο το forum για καποιο συμπληρωμα πριν το παρω και εκανα Μ@@@κια!!Πωλειτεεε Ολοκαινουριο!!:toast: :toast:

ελα μορε σιγα!παρτο και ποτε δεν ξερεις!μπορει απο placebo και μονο να τρως περισσοτερο και να βαλεις κανα κιλο παραπανω!θα κανω ενα review απο σεπτεμβρη!πειρα 2 απο δ΄αυτα τα κουτια :turtle::turtle:

Panos91
06-07-12, 02:05
ασε ξενερωσα παρα πολυ :( τεσπα θα το τελειωσω και αμα δω καποια διαφορα θα την γραψω!

perfetto
11-07-12, 09:58
Εγώ πάντως παιδιά, αν και δεν ανήκω στην κατηγορία του heavy bodybuilder, κανένα όφελος δεν είδα ούτε από m-stak ούτε από νιτρικά. Δεν επεκτείνομαι για να μην τα πάρουν οι moderators, αλλά θεωρώ πως με καλή διατροφή, μια καθαρή πρωτεϊνη, αμινοξέα φαγητού και ένα απλό προεξασκητικό είσαι οκ. Και κυρίως καλή ψυχολογία. Μην ξεχνάμε και την κορτιζόλη. Τα λέω γιατί είμαι άνεργος και η ψυχολογία γ*****νη.

amateur666
11-07-12, 13:06
Εγώ πάντως παιδιά, αν και δεν ανήκω στην κατηγορία του heavy bodybuilder, κανένα όφελος δεν είδα ούτε από m-stak ούτε από νιτρικά. Δεν επεκτείνομαι για να μην τα πάρουν οι moderators, αλλά θεωρώ πως με καλή διατροφή, μια καθαρή πρωτεϊνη, αμινοξέα φαγητού και ένα απλό προεξασκητικό είσαι οκ. Και κυρίως καλή ψυχολογία. Μην ξεχνάμε και την κορτιζόλη. Τα λέω γιατί είμαι άνεργος και η ψυχολογία γ*****νη.

δεν εισαι ο μονος...:banana:

Panos91
11-07-12, 16:20
1 εβδομαδα και τιποτα.. να μου πεις τι ειναι μια εβδομαδα?αλλα το ξερω οτι ειναι μαπα!το μονο που εχω δει απο αυτο το συμπληρωμα οτι χανω ιδρωτα σαν Π**στης!Αλλα για πολυ ιδρωτα!!επεσα και 1 κιλο σε 1 εβδομαδα που το περνω :angry: :angry: :angry:

amateur666
11-07-12, 16:26
1 εβδομαδα και τιποτα.. να μου πεις τι ειναι μια εβδομαδα?αλλα το ξερω οτι ειναι μαπα!το μονο που εχω δει απο αυτο το συμπληρωμα οτι χανω ιδρωτα σαν Π**στης!Αλλα για πολυ ιδρωτα!!επεσα και 1 κιλο σε 1 εβδομαδα που το περνω :angry: :angry: :angry:

φιλε δεν θελω να σε ξενερωσω αλλα κανει ζεστη την τελευταια εβδομαδα..δεν τ εκανε τ μουφα στακ αυτο π λες..:P :turtle: :turtle: :turtle: :turtle: :turtle:

Panos91
11-07-12, 16:28
ασε τουλαχιστων να λεω πως με στεγνωνει!!!μη με ξενερωνεις περισοτερο!!! χαχαχα :P :P

perfetto
11-07-12, 16:42
Παιδιά ξαναλέω πως δεν ανήκω στην κατηγορία heavy bb, αλλά έχω πετάξει τουλάχιστον 500 ευρώ στα σκουπίδια όλα αυτά τα χρόνια. Είδα και κατάλαβα πολλά.

GONGIAN
09-08-12, 00:23
xeretai .
pantos den grafei me ellenika oso ora kai na prospathiso , opote na kano ego mia erotish kai as einai kai greekenglish.
eimai 28 xronon kai eimai 187 ipsos kai hmoyn 65 kila :unsure::unsure::unsure:ektomorfos, edo kai 3 mhnes kano bari spiti ,exo poliminima gymnastikis, kano diatrofi me 6 geymata tin mera kai polli faei genika me lipi , proteines, ydratanthrakes, ygra kai ta lipa.tora eimai 69 kila...kai niotho oti kapos kolisa s ayta ta kila( mipos epidi ekopsa to tsigaro) ?:green:
h erotish einai ego mporo na paro to ANIMAL Stak ? an oxi , pote th amporeso na to paro ?
eyxaristo polli
proteron eyxaristo

bowthruster
09-08-12, 22:27
Πιστεύω (bro science alert) ότι όταν κόβεται το κάπνισμα αυξάνονται τα κιλά. Και το λέω ύστερα από εκτεταμένες μελέτες που έκανα (:P) στον πατέρα μου και τους δύο κολλητούς μου. Μάλλον υπάρχει κάποια σχέση με το τσιγάρο και την όρεξη και το άγχος. Εγώ δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, :green:

Andreas C.
10-08-12, 11:20
Καλώς ήρθες στο φόρουμ :welcome:
Πρέπει να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί θα σου σβήνουν τα post σου οι moderators :thumbup:

Φίλε αποκλείεται να κολλήσεις με μόνο 3 μήνες ενασχόλησης!
Αν θες να αύξησης τα κιλά σου απλώς πρόσθεσε και άλλες ποσότητες φαγητού στην διατροφή σου!
Αυτό το συμπλήρωμα δεν σου χρειάζεται καν στην φάση που είσαι τώρα :toast:

beefmeup
11-08-12, 00:07
xeretai .
pantos den grafei me ellenika oso ora kai na prospathiso , opote na kano ego mia erotish kai as einai kai greekenglish.
eimai 28 xronon kai eimai 187 ipsos kai hmoyn 65 kila :unsure::unsure::unsure:ektomorfos, edo kai 3 mhnes kano bari spiti ,exo poliminima gymnastikis, kano diatrofi me 6 geymata tin mera kai polli faei genika me lipi , proteines, ydratanthrakes, ygra kai ta lipa.tora eimai 69 kila...kai niotho oti kapos kolisa s ayta ta kila( mipos epidi ekopsa to tsigaro) ?:green:
h erotish einai ego mporo na paro to ANIMAL Stak ? an oxi , pote th amporeso na to paro ?
eyxaristo polli
proteron eyxaristo

φιλε διαβασε ολο το θεμα,κ βγαλε συμπερασματα..υπαρχουν αρκετα πραγματα απο παισω που θα σε κανουν να το ξανασκεφτεις αν πρεπει να το παρεις η οχι.
αν καποιος λεει οτι κολλαει στα κιλα του,απλα δεν τρωει οσο χρειαζεται..
για αλιπη μαζα(μυς) οσο κ να τρως το σωμα σου θα βαλει οσο θελει εκεινο σε συγκεκριμενο χρονο..οποτε δωστου χρονο κανε ολα τα υπολοιπα οσο πιο καλα μπορεις κ αστο αυτο.

Mcstefan7
11-08-12, 02:16
Καλώς ήρθες στο φόρουμ :welcome:
Πρέπει να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί θα σου σβήνουν τα post σου οι moderators :thumbup:

Φίλε αποκλείεται να κολλήσεις με μόνο 3 μήνες ενασχόλησης!
Αν θες να αύξησης τα κιλά σου απλώς πρόσθεσε και άλλες ποσότητες φαγητού στην διατροφή σου!
Αυτό το συμπλήρωμα δεν σου χρειάζεται καν στην φάση που είσαι τώρα :toast:

Πλατό θα πιάσεις μετα απο 4-5 χρόνια σκληρής προπόνησης...Αλλιώς φτιάξε διατροφή κ πρόγραμμα προπ.

demaio13
22-08-12, 22:48
Χωρίσς να το έχω δοκιμάσει,η τιμή του σε σχέση με την ποσότητα είναι εντελώς αποτρεπτική για εμένα.55 ευρώ για 21 packs.Μου φαίνεται εντελώς ασύμφορο.Μπορεί πράγματι να είναι πολύ καλό,αλλά....

GONGIAN
03-09-12, 22:25
φιλε διαβασε ολο το θεμα,κ βγαλε συμπερασματα..υπαρχουν αρκετα πραγματα απο παισω που θα σε κανουν να το ξανασκεφτεις αν πρεπει να το παρεις η οχι.
αν καποιος λεει οτι κολλαει στα κιλα του,απλα δεν τρωει οσο χρειαζεται..
για αλιπη μαζα(μυς) οσο κ να τρως το σωμα σου θα βαλει οσο θελει εκεινο σε συγκεκριμενο χρονο..οποτε δωστου χρονο κανε ολα τα υπολοιπα οσο πιο καλα μπορεις κ αστο αυτο.

ευχαριστώ. άκυρο τελικά τα SNAK και ολα αυτά τα σχετικά... όντως έδωσα βάση στο φάει .... απο 68 πλέων 72 κιλα ......7 κιλα σε 3-4 μινες για μενα ειναι ρεκόρ.αν παο ετσι την επόμενη χρονια θα έχω φταση στον στόχο μου.
ο καθενας μασ θέλει μες `σε λίγους μήνες να γίνει τούμπανο και να μην κανει προπόνηση ουτε γυμν. αλλα αυτο δεν γίνεται¨

εχω και μια ερώτηση που πιστεύω αυτι που ειναι στο χώρο τον γυμν ξέρουν... προσπαθώ να κάνω τουλάχιστον 6 γευματα καθημερινά,,,, αλλα μερικές φορές η δουλειά μου δεν μου επιτρέπει να έχω χρονο να φάω,,, τι μπορώ να πάρω εκειν τιν ορα ως " αντικατάσταση" του γεύματος μου....? υπαρχή κάποιο συμπλήρωμα διατροφής για αυτό? ι τα περνεισ διπλάσιο στον επόμενο γεύμα?
ευχαριστώ πολλή

vasilisot
31-10-12, 18:20
μπορώ να το χρησιμοποιήσω μαζι με το test force 2????

200sx
02-11-12, 01:42
Αντιδράτε λίγο περιέργα κάποια άτομα.. To Μ-Stack είναι ένα συμπληρωμα... τι περιμένετε να δείτε μέσα σε 1-2 βδομάδες?
Ωραία το καταλαβαίνω ότι για τα λεφτά του δίνει πολύ λίγα...
ΑΛΛΑ έτσι είναι το natural bodybuilding... πανάκριβο και αργό.. ΑΛΛΑ φυσικό και παραμένετε υγηέστατοι!!

Test Force 2 που αναφέρει vasilisot είναι όντως πολύ δυνατό και αν το συνδιάσεις μαζί με Activate Xtreme της Driven Sports ακόμα καλύτερα.
Πολύ καλό και το Triazole!!

Πραγματικά όταν διαβάζω να γράφετε αν δουλεύει ή δεν δουλεύει κάτι καταλαβαίνω ότι περιμένετε κάτι τρελό..

vasilisot
02-11-12, 14:43
ευχαριστω για την συμβουλη σου καπως ετσι θα το χρισιμοποιησω.......

oldhiphop
13-12-12, 14:28
επιδει διαβασα διαφορα σε ολο το τοπικ δεν μπορεσα να βγαλω καπια σαφη απαντιση. εαν δουλευει η οχι ενοω.
Υπαρχει καπιο παρομιο συμπληρωμα τετιου ειδους που να δουλεβει στανταρ? ενοω σε αυτα που υποσχετε το μ στακ.(δυναμη+γεμιζμα)

sofos
13-12-12, 15:48
επιδει διαβασα διαφορα σε ολο το τοπικ δεν μπορεσα να βγαλω καπια σαφη απαντιση. εαν δουλευει η οχι ενοω.
Υπαρχει καπιο παρομιο συμπληρωμα τετιου ειδους που να δουλεβει στανταρ? ενοω σε αυτα που υποσχετε το μ στακ.(δυναμη+γεμιζμα)

τσεκαρε το testo pro της ΑΙ η της athletix το TitaniumXL...

vasilisot
14-12-12, 15:12
μπορεις να μου στειλει ενα πμ για τα συγκεκριμενα προιντα που μπορω να τα βρω???

STIVAS
14-12-12, 16:16
+20 κιλά σε δύο μήνες όλα καθαρά.:rolf::turtle:
Δεν κατάλαβα …εδώ άλλος τα έβαλε με DAA εγώ δεν θα τα βάλω με το μ-στακ…:green:

oldhiphop
14-12-12, 19:56
τσεκαρε το testo pro της ΑΙ η της athletix το TitaniumXL...

πιο απο τα 2 μαζη και το μ-στακ θεωριτικα κανει καλητερη δουλεια πιστευεις?

sofos
14-12-12, 21:18
πιο απο τα 2 μαζη και το μ-στακ θεωριτικα κανει καλητερη δουλεια πιστευεις?

παρε το titanium xl σκετο,ειναι το ιδιο με το τεστο προ απλα ειναι πιο φτηνο το μ στακ βγαζει λιγοτερες μερες κ ειναι ακριβοτερο..

leftis
23-01-13, 15:01
το Ecdysterone και το Turkesterone κάνουν τίποτα? Έχω διαβάσει αρκετά καλά πράγματα κυρίως για το πρώτο.

george_olymp7
05-04-13, 01:36
paidia skeftomai na parw to m-stack...mporei na mou pei kapoios ton tropo lipsis...p.x prin tin proponisi? to prwi?? kapoia alli stigmi? euxaristw!

***Γράφε Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ*** Mods Team

Metalhead|T|
05-04-13, 01:57
1oν...υπαρχουν 13 σελιδες σχεδον γραφόμενα για αυτο το προιόν...χρονο εχεις..κάτσε διαβασε γιατι εχει ήδη ΓΡΑΦΤΕΙ σιγουρα....2ον γράφε ελληνικα γιατι ειναι στους κανόνες του φόρουμ....3ον καλως ηρθες...

ΥΓ και να μην εχει γραφτεί θα γράφει επάνω το κουτι...

arnoldmitsos88
14-04-13, 10:54
διάβασα και τις 14 σελίδες γιαυτό το συμπλήρωμα. στην αρχή διαβάζω καλά λόγια λέω θα το πάρω. μετά μιλάγατε για άλλα προιόντα εκτός θέματος εκεί ζαλίστικα. τέλος λέτε ότι είναι μούφα εκεί ξενέρωσα. μπορεί να το δοκιμάσω στο μέλλον για να δω τι ισχύει τελικά.

toubano1
15-04-13, 22:30
Καλησπερα σας!
Ειμαι νεος στο φορουμ..και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση! ειμαι 17 ετων εκτομεσομορφος και προπονουμαι αρκετα σκληρα εδω και εναμισι χρονο...:D
θα ηθελα να ρωτησω αν θα ειχε καποια παρενεργεια σε μενα αν επερνα αυτο το προιον (m-stak)
ευχαριστω εκ των προτερων!

Andreas C.
16-04-13, 13:13
Φίλε στην ηλικία που είσαι δεν χρειάζεσαι συμπληρώματα τέτοιου τύπου, θα δώσεις άδικα τα λεφτά σου και δεν θα σου κάνουν τίποτα :toast:

TEFAAtzis
16-04-13, 14:17
Καλησπερα σας!
Ειμαι νεος στο φορουμ..και θα ηθελα να κανω μια ερωτηση! ειμαι 17 ετων εκτομεσομορφος και προπονουμαι αρκετα σκληρα εδω και εναμισι χρονο...:D
θα ηθελα να ρωτησω αν θα ειχε καποια παρενεργεια σε μενα αν επερνα αυτο το προιον (m-stak)
ευχαριστω εκ των προτερων!

τσαμπα λεφτα.Κρατα τα για κανα μοσχαρισιο κιμα και ετσι καλυτερα;)

fotis_326
18-04-13, 14:12
Και εγώ είμαι νέος στο φόρουμ και είμαι 17 χρονών. Μου είχε μπει και μένα στο μυαλό να πάρω το Μ-Stak και θα ρωτούσα ακριβώς το ίδιο (τι παρενέργειες έχει και αν θα έβλεπα διαφορά λόγο της ηλικίας μου) αλλά με πρόλαβαν :P , αν είναι εύκολο να πείτε μερικές καλύτερες εναλλακτικές λύσεις

ευχαριστώ !

Andreas C.
19-04-13, 13:00
Φίλε Φώτη άνοιξε θέμα στην κατάλληλη ενότητα αν και η γνώμη μου σε αυτή την ηλικία το μόνο που χρειάζεσαι είναι καλό φαγητό και μερικά απλά συμπληρώματα :toast:

monster energy
29-04-13, 20:54
χρειαζεται ανtι οιστρο αυτο???
οσο για την εκδιστερονη τουρκοστερονη,σαφως η τουρκοστερονη ειναι πολυ πιο δυνατη απο την εψδιστεορνη μν βγαινουμε off δες την αναζητηση!!

COBRA_STYLE
30-04-13, 00:19
Οχι δεν χρειαζεται αντι-οιστρο...βασικα δε χρειαζεται καν να ασχοληθεις με αυτο.:thumbup:

arnoldmitsos88
07-05-13, 18:08
τελικα μαπα το καρπουζι την πρωτη φορα εκανα ναυτια τα εβγαλα ολα ξενερωσα την ζωη μου. πολλα χαπια γ@μας το στομαχι σου για το τιποτα.

rex31
13-07-13, 17:27
Κειμενο που βρηκα τυχαια.Το μονο που μου εμεινε ειναι αυτο που λει οτι το μ-στακ καταστρεφει την σεξουαλικη επιθυμια??wtf?

Και τα δυο συμπλέγματα παρουσιάζουν συμπληρώματα για πριν την προπόνηση για την αύξηση της φυσικής παραγωγής της τεστοστερόνης και είναι αρκετά ισχυρά. Σε αυτό το άρθρο θα συγκρίνουμε σύντομα τα δυο αυτά προϊόντα. Η ερώτηση στην οποία θα προσπαθήσουμε να απαντήσουμε εδώ είναι: ποιο είναι το καλύτερο και γιατί;

Το Μ-stack είναι κάτι σαν αναβολικός αδελφός του stack, στον οποίο απαιτούνται 21 μέρες για πρόσληψη που πραγματικά αξίζει! Το Animal συστήνεται να λαμβάνεται 3 εβδομάδες με παύση 1 εβδομάδας. Αυτό βοηθά στην ανοχή του οργανισμού ως προς τα πρόσθετα του συμπλέγματος ,αλλά μην ανησυχείτε-δεν θα χάσετε τίποτα κατά τη διάρκεια της εβδομάδας ανάπαυσης. Όπως πάντα, απλώς ακολουθήστε τις οδηγίες. Η λίμπιντο και αυξημένη σεξουαλική επιθυμία συνδέεται με τα συμπληρώματα τεστοστερόνης. Εφόσον το stack μπορεί να επισκιάσει εύκολα όλα τα συμπληρώματα αυτού του τύπου, ο ρόλος του Μ-stack είναι άλλος. Αντί να προκαλεί και να αυξάνει την σεξουαλική επιθυμία, αυτό την καταστρέφει. Το αποδυναμωμένο ένστικτό δεν είναι πάντα κάτι κακό, ειδικά όταν πρόκειται για αθλητές πριν τον ανταγωνισμό. Αυτό θα σας επιτρέψει να επικεντρωθείτε στον στόχο σας. Το αποτέλεσμα οφείλεται στο γεγονός ότι το Μ-stack μειώνει τα επίπεδα των οιστρογόνων σας.


Το Μ-stack δεν σας δίνει τεράστια ενεργειακή ώθηση πριν την προπόνηση, στην πραγματικότητα μπορεί και να μην το νιώσετε άμεσα με την φυσική σας απόδοση. Το stack-a είναι το προϊόν που θα σας ‘’αυξήσει’’ πριν από την φόρτωση. Μόλις γίνει αποδεκτή, θα αυξήσει την εστίαση, την άντληση και την επανάληψη. Τα δυο stack είναι τέλεια για bodybuilders και αθλητές. Όταν συνδυάζονται με συμπληρώματα για πριν τον ύπνο όπως το animal PM ή το test θα φτάσετε στον βέλτιστο συνδυασμό για την ανάπτυξη των μυών.
Μην επιλέξετε ακόμα το Μ-stack! Η αλήθεια είναι το Μ-stack δεν σας βοηθάει να κάνετε περισσότερες επαναλήψεις ούτε σας φουσκώνει. Αλλά όταν λάβετε το προϊόν ο δυνάμεις εκτέλεσης ‘’ζωντανεύουν’’. Οι εκτελέσεις με μέγιστο βάρος από 3 επαναλήψεις γίνονται εύκολη προθέρμανση με 5,6 ή 7 επαναλήψεις. Το Μ-stack κυριολεκτικά πλημμυρίζει το σώμα σας με αναβολικές ουσίες. Συνδυάζει ισχυρά φλαβονοειδή και στερόλες σε άφθονες δόσεις , με ένα από τα πιο αναβολικά αμινο μίγματα ενισχυμένα με καινοτόμα προσαρμοστικά και είναι σχεδιασμένο για την βέλτιστη απορρόφηση. Θα επιτρέψει σε εκείνους από εσάς , οι οποίοι οικοδομούν δύσκολα μυϊκή μάζα, να φτάσουν σε ένα νέο επίπεδο εξέλιξής τους.



Το Μ-stack δεν φαίνεται να αυξάνει την μέγιστη απόδοση ,αλλά αντί για αυτό η συμπλήρωση του προϊόντος οδηγεί σε ένα τελείως διαφορετικό επίπεδο κατά τις επαναλήψεις της τάξης του 3-7.

Εάν το Animal stack είναι τέλειο για bodybuilders, τότε το Μ-stack είναι ιδανικό για αρσιβαρίστες ,δυνατούς ή επαγγελματίες αθλητές που ασχολούνται με την άρση βαρών. Ότι λείπει από την ανάπτυξη των μυών, αντισταθμίζεται από την απόδοση ισχύος, που είναι οι πρόδρομοι για την τόνωση της ανάπτυξης των μυών. Αν μπορούμε να συνοψίσουμε τα προϊόντα σε μια λέξη, αυτή θα έπρεπε να είναι διόγκωση. Και τα δύο προϊόντα επηρεάζουν τις προπονήσεις ,όπως κανένα άλλο συμπλήρωμα στην αγορά. Θα καταλάβετε μόνοι σας, ποιο σας ταιριάζει καλύτερα στον τρόπο προπόνησης και θα αρχίσετε να δουλεύετε πιο σκληρά και από πριν.

kostas kou
05-08-13, 00:02
Κειμενο που βρηκα τυχαια.Το μονο που μου εμεινε ειναι αυτο που λει οτι το μ-στακ καταστρεφει την σεξουαλικη επιθυμια??wtf?

Και τα δυο συμπλέγματα παρουσιάζουν συμπληρώματα για πριν την προπόνηση για την αύξηση της φυσικής παραγωγής της τεστοστερόνης και είναι αρκετά ισχυρά. Σε αυτό το άρθρο θα συγκρίνουμε σύντομα τα δυο αυτά προϊόντα. Η ερώτηση στην οποία θα προσπαθήσουμε να απαντήσουμε εδώ είναι: ποιο είναι το καλύτερο και γιατί;

Το Μ-stack είναι κάτι σαν αναβολικός αδελφός του stack, στον οποίο απαιτούνται 21 μέρες για πρόσληψη που πραγματικά αξίζει! Το Animal συστήνεται να λαμβάνεται 3 εβδομάδες με παύση 1 εβδομάδας. Αυτό βοηθά στην ανοχή του οργανισμού ως προς τα πρόσθετα του συμπλέγματος ,αλλά μην ανησυχείτε-δεν θα χάσετε τίποτα κατά τη διάρκεια της εβδομάδας ανάπαυσης. Όπως πάντα, απλώς ακολουθήστε τις οδηγίες. Η λίμπιντο και αυξημένη σεξουαλική επιθυμία συνδέεται με τα συμπληρώματα τεστοστερόνης. Εφόσον το stack μπορεί να επισκιάσει εύκολα όλα τα συμπληρώματα αυτού του τύπου, ο ρόλος του Μ-stack είναι άλλος. Αντί να προκαλεί και να αυξάνει την σεξουαλική επιθυμία, αυτό την καταστρέφει. Το αποδυναμωμένο ένστικτό δεν είναι πάντα κάτι κακό, ειδικά όταν πρόκειται για αθλητές πριν τον ανταγωνισμό. Αυτό θα σας επιτρέψει να επικεντρωθείτε στον στόχο σας. Το αποτέλεσμα οφείλεται στο γεγονός ότι το Μ-stack μειώνει τα επίπεδα των οιστρογόνων σας.


Το Μ-stack δεν σας δίνει τεράστια ενεργειακή ώθηση πριν την προπόνηση, στην πραγματικότητα μπορεί και να μην το νιώσετε άμεσα με την φυσική σας απόδοση. Το stack-a είναι το προϊόν που θα σας ‘’αυξήσει’’ πριν από την φόρτωση. Μόλις γίνει αποδεκτή, θα αυξήσει την εστίαση, την άντληση και την επανάληψη. Τα δυο stack είναι τέλεια για bodybuilders και αθλητές. Όταν συνδυάζονται με συμπληρώματα για πριν τον ύπνο όπως το animal PM ή το test θα φτάσετε στον βέλτιστο συνδυασμό για την ανάπτυξη των μυών.
Μην επιλέξετε ακόμα το Μ-stack! Η αλήθεια είναι το Μ-stack δεν σας βοηθάει να κάνετε περισσότερες επαναλήψεις ούτε σας φουσκώνει. Αλλά όταν λάβετε το προϊόν ο δυνάμεις εκτέλεσης ‘’ζωντανεύουν’’. Οι εκτελέσεις με μέγιστο βάρος από 3 επαναλήψεις γίνονται εύκολη προθέρμανση με 5,6 ή 7 επαναλήψεις. Το Μ-stack κυριολεκτικά πλημμυρίζει το σώμα σας με αναβολικές ουσίες. Συνδυάζει ισχυρά φλαβονοειδή και στερόλες σε άφθονες δόσεις , με ένα από τα πιο αναβολικά αμινο μίγματα ενισχυμένα με καινοτόμα προσαρμοστικά και είναι σχεδιασμένο για την βέλτιστη απορρόφηση. Θα επιτρέψει σε εκείνους από εσάς , οι οποίοι οικοδομούν δύσκολα μυϊκή μάζα, να φτάσουν σε ένα νέο επίπεδο εξέλιξής τους.



Το Μ-stack δεν φαίνεται να αυξάνει την μέγιστη απόδοση ,αλλά αντί για αυτό η συμπλήρωση του προϊόντος οδηγεί σε ένα τελείως διαφορετικό επίπεδο κατά τις επαναλήψεις της τάξης του 3-7.

Εάν το Animal stack είναι τέλειο για bodybuilders, τότε το Μ-stack είναι ιδανικό για αρσιβαρίστες ,δυνατούς ή επαγγελματίες αθλητές που ασχολούνται με την άρση βαρών. Ότι λείπει από την ανάπτυξη των μυών, αντισταθμίζεται από την απόδοση ισχύος, που είναι οι πρόδρομοι για την τόνωση της ανάπτυξης των μυών. Αν μπορούμε να συνοψίσουμε τα προϊόντα σε μια λέξη, αυτή θα έπρεπε να είναι διόγκωση. Και τα δύο προϊόντα επηρεάζουν τις προπονήσεις ,όπως κανένα άλλο συμπλήρωμα στην αγορά. Θα καταλάβετε μόνοι σας, ποιο σας ταιριάζει καλύτερα στον τρόπο προπόνησης και θα αρχίσετε να δουλεύετε πιο σκληρά και από πριν.

τρομαχτικο ειναι αυτο....
ειναι καλο προιον δεν εχω δοκιμασει ποτε κατι παρομοιο θα μου το συνιστουσατε?
ειμαι 21 χρονών....

VILAKOS
18-09-13, 15:18
Να κανω και εγω μια ερωτηση σχετικα με το προιον
Εχω διαβασει οτι πρεπει κατα την ληψη να καταναλωνουμε παρα πολες θερμιδες (φαγητο )
Αν λοιπον το παρω και δεν καταναλωνω πολλες θερμιδες δεν θα δουλεψει ???
Εστω οτι παιρνουμε τις θερμιδες συντηρησης μονο τι θα γινει ?
Δεν θα πρεπει και παλι να αυξηθει η πυκνωτητα τον μυων ?
Ευχαριστω !

ironjimis
18-09-13, 16:51
Να κανω και εγω μια ερωτηση σχετικα με το προιον
Εχω διαβασει οτι πρεπει κατα την ληψη να καταναλωνουμε παρα πολες θερμιδες (φαγητο )
Αν λοιπον το παρω και δεν καταναλωνω πολλες θερμιδες δεν θα δουλεψει ???
Εστω οτι παιρνουμε τις θερμιδες συντηρησης μονο τι θα γινει ?
Δεν θα πρεπει και παλι να αυξηθει η πυκνωτητα τον μυων ?
Ευχαριστω !


και να το παρεις δεν θα σου κανει τιποτα ειναι οτι πιο αχρηστο εχω δοκιμασει. τσαμπα λεφτα

VILAKOS
18-09-13, 17:30
Περιεργο τα αρχικα σχολεια σε αυτο το προιον ηταν θετικα απο ολους !

ironjimis
18-09-13, 18:00
Περιεργο τα αρχικα σχολεια σε αυτο το προιον ηταν θετικα απο ολους !

αγορασε το δοκιμασε το και αμα δεις αποτελεσματα γραψε. εμενα δεν με επιασε καθολου μονο το στομαχι γ.....σα απο τα πολλα τα χαπια

crab
07-11-13, 13:52
πολύ καλή η τοποθέτηση σου rex,όντως αυτό ακριβώς είναι.!

electroj
15-11-13, 15:30
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Αποφάσισα να γράψω κι εγώ ένα review για το εν λόγω συμπλήρωμα
σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον, μιας και τα ολοκληρωμένα - τεκμηριωμένα
reviews δυστυχώς σπανίζουν.
(Αν οι mods πιστέυουν ότι πρέπει να μεταφερθεί ή να διαγραφεί για κάποιο λόγο παρακαλώ....)

Είμαι 31 χρονών, ύψος 1,80 και 85 κιλά. Το ποσοστό λίπους μου τώρα είναι γύρω στο 16-18%.
Η διατροφή μου την περίοδο χρήσης του συμπληρώματος είναι υπερθερμιδική (+300kcal) με αρκετό
υδατάνθρακα. Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ορμονικά ή προορμονικά σκευάσματα και το αναφέρω γιατί παίζει ρόλο
στην σωστή αξιολόγηση των "ειδικών συμπληρωμάτων". Παράλληλα με το m-stak χρησιμοποιώ
μια καθαρή whey, δεξτρο-μαλτο, μια καθαρή μονοϋδρική κρεατίνη και μια πολυβιταμίνη.
Τα συμπληρώματα αυτά τα χρησιμοποιώ αρκετούς μήνες πρίν βάλω το m stak οπότε ξέρω
και τι να περιμένω. Ακολουθησα το κανονικό πρωτόκολλο λήψης, 21 μέρες σερί 1 κουτί.

Εβδομαδα 1.
Κανένα ανέβασμα στη δύναμη. Κανένα ανέβασμα στην αντοχή. Κανένα ανέβασμα στη όρεξη.
Καμία αλλαγή στην λίμπιτο. Επίσεις δεν παρατήρησα καμία μετάβολή στην ενέργεια λόγο των διεγερτικών,
οπότε δεν το συνεχίζω το κόκκινο χαπάκι για τις επόμενες δώσεις και απολαμβάνω ένα εσπρεσσάκι σκέτο
που το "ακούω" καλήτερα.

Εβδομαδα 2.
Κανένα ανέβασμα στη δύναμη. Κανένα ανέβασμα στην αντοχή. Ένα μικρό ανέβασμα στη όρεξη μόνο στο μεταπροπονητικό γεύμα.

Εβδομάδα 3.
Ένα πολύ μικρό ανέβασμα στην δύναμη. Εντυπωσιακή αύξηση όμως στην αντοχή. Οι προπονήσεις μου τελειώνανε
επειδή το ήθελα και όχι επειδή δεν μπορούσα. Συνήθως τα προγράμματα που ακολουθώ είναι γενικά βαριά και στο
τέλος τους νιώθω εξαντλημένος. Τις ίδιες ρουτίνες με ίσως λίγο περισσότερα κιλά τις έβγαζα αβίαστα.
Επίσεις παρατήρησα και μια μικρή αύξηση σε φλεβικότητα.

Αποφάσισα να μην συνεχίσω σε 2ο κουτί μιας η τιμή του προϊόντος σε σχέση με τα αποτελέσματά του
δεν με ικανοποίησαν αρκετά.

Το m stak δουλεύει. Πιστεύω ότι σε κάποιο άλλο άθλημα ή σε κάποιον που ψάχνει το "λίγο ακόμα"
στις επιδόσεις του θα βοηθούσε αρκετά αλλά μέχρι εκεί.

Θα το ξαναχρησιμοποιούσα μόνο αν έκανε 15€.

Anithos
16-11-13, 11:00
εγω πιστευω αν δεν παρει καποιος 2 κουτια οπως προτεινεται, δεν μπορεις να βγαλεις ασφαλεις συμπερασματα,και στο κατω κατω σε 21 μερες τι να δεις ,ουτε με φαρμακα δεν βλεπεις..

xarhsdel
17-11-13, 19:15
koita3e na deis gw t exw doulepsei alla dn eida k kapoia poli megali diafora,apla m balarise ligo kalhtera,apla na fortwneis fah
kai n 3ereis oti 8a prepei na valeis olh thn seira apo tn arxh,dld animal pack,animal stack,animal mstack....k paei legodas 8a doulepsei kalhtera
alla dn 3erw file poli xapi edw dn pezei na t 3anadokimasw,eidika ta xromatos kafe xapia einai k koumoutses dn katapinode :P:P:P:P


***Γράφουμε μόνο Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ*** Mods Team

Billys51
31-08-14, 15:08
Παιδια εκανα μια συγκριση το παλιο μ στακ σε σχεση με το καινουριο και οι διαφορες που εχει ειναι οτι αφαιρεσαν το εξης συστατικο: Ajuga Turkestanica Extract (turkesterone).Αυτο το συστατικο ειναι προ-ορμονη? Γιατι πολλοι λεγανε οτι το παλιο μ στακ ειχε προ-ορμονες μεσα και για αυτο ηταν αποτελεσματικο ενω το καινουριο δν ειναι τοσο αποτελεσματικο..

Billys51
01-09-14, 23:42
Παιδια εκανα μια συγκριση το παλιο μ στακ σε σχεση με το καινουριο και οι διαφορες που εχει ειναι οτι αφαιρεσαν το εξης συστατικο: Ajuga Turkestanica Extract (turkesterone).Αυτο το συστατικο ειναι προ-ορμονη? Γιατι πολλοι λεγανε οτι το παλιο μ στακ ειχε προ-ορμονες μεσα και για αυτο ηταν αποτελεσματικο ενω το καινουριο δν ειναι τοσο αποτελεσματικο..

Κανεις? :unsure:

Anithos
02-09-14, 07:55
εγω βλεπω οτι το εχει το Ajuga Turkestanica Extract (turkesterone) στην Αμερικανικη εκδοση .

Billys51
02-09-14, 09:27
Στην αμερικανικη το εχει ναι..Στο μ στακ που φερνει γνωστη ελληνικη αλυσιδα καταστηματων δεν το εχει..Τεσπα ετσι και αλλιως σκεφτομαι να παρω 2 κουτια απο εξωτερικο να το δοκιμασω..Εχει κανεις καμια συμβουλη για καλυτερα αποτελεσματα (εκτος απο το ανεβασμα θερμιδων) ή καποιο καλυτερο προιον που θα κανει καλυτερη δουλεια?

Billys51
24-09-14, 18:07
Καλησπερα παιδια λοιπον σημερα παρελαβα απι εξωτερικο 2 κουτια για να κανω 2 πληρεις κυκλουςγια να δω τι παοζει καθως αλλοι λενε δν ειδαν τπτ και αλλοι οτι ειχανε διαφορα. Στο διαστημα των 56 ημερων θα ανεβασω την πρωτεινη κατα 20-30 γρ την μερα και θα ανεβασω και τν υδατανθρακα και θα δουμε αν θα γινει τπτ.. Μολις τελειωσω τους 2 κυκλους θα γραψω review μιας που θα εχω ολοκληρωμενη αποψη πλεον.. Επισης κατι αλλο , οποιος ξερει αςβαπαντησει.. Επειδη εχει καμια εβδομαδα που σταματησα κρεατινη μπορω να ξεκινησω το μ στακ ή πρεπει να περιμενω κανα μηνα?

Billys51
24-09-14, 23:49
Καλησπερα παιδια λοιπον σημερα παρελαβα απι εξωτερικο 2 κουτια για να κανω 2 πληρεις κυκλουςγια να δω τι παοζει καθως αλλοι λενε δν ειδαν τπτ και αλλοι οτι ειχανε διαφορα. Στο διαστημα των 56 ημερων θα ανεβασω την πρωτεινη κατα 20-30 γρ την μερα και θα ανεβασω και τν υδατανθρακα και θα δουμε αν θα γινει τπτ.. Μολις τελειωσω τους 2 κυκλους θα γραψω review μιας που θα εχω ολοκληρωμενη αποψη πλεον.. Επισης κατι αλλο , οποιος ξερει αςβαπαντησει.. Επειδη εχει καμια εβδομαδα που σταματησα κρεατινη μπορω να ξεκινησω το μ στακ ή πρεπει να περιμενω κανα μηνα?

κανεις? :unsure::unsure:

Anithos
25-09-14, 08:23
Δεν εχει καμια σχεση η κρεατινη με το ΣΤΑΚ,και ταυτοχρονα θα μπορουσες να τα επερνες,οποτε μπορεις να το αρχισεις αν θες.

Billys51
25-09-14, 13:27
Δεν εχει καμια σχεση η κρεατινη με το ΣΤΑΚ,και ταυτοχρονα θα μπορουσες να τα επερνες,οποτε μπορεις να το αρχισεις αν θες.

Ευχαριστω για την απαντηση :welcome:

Billys51
26-09-14, 17:06
Παιδια μια ερωτηση.Εχει καποιο συστατικο το μ στακ το οποιο να επηρεαζει την κρεατινινη ή γενικως να "φιλτραρεται" στα νεφρα οπως η κρεατινη ας πουμε? :unsure:

Αλεξανδρος Κυπρος
04-10-14, 21:54
μαγκες τα σπαει το προιον ο εξαδελφος μου το πηρε εκανε 3 κυκλους μονο συγκεκριμενα με αυτο και τιν πρωτεινη καρνιβορ,δεν τον χωρουσανε οι μπλουζες μετα απο 3 μηνες βεβαια ειχε και τουρκεστερονη μεσα αυτο,και η διατροφη του τιποτα μεσιμερι και βραδυ ετρωγε,αλλα ειναι για να δειτε τι κανουν οι τυχεροι με τα καλα genetics!

capo
04-10-14, 22:15
δεν νομιζω να εγινε τουμπανο απ'το m-stak

Billys51
04-10-14, 22:40
μαγκες τα σπαει το προιον ο εξαδελφος μου το πηρε εκανε 3 κυκλους μονο συγκεκριμενα με αυτο και τιν πρωτεινη καρνιβορ,δεν τον χωρουσανε οι μπλουζες μετα απο 3 μηνες βεβαια ειχε και τουρκεστερονη μεσα αυτο,και η διατροφη του τιποτα μεσιμερι και βραδυ ετρωγε,αλλα ειναι για να δειτε τι κανουν οι τυχεροι με τα καλα genetics!

3 κυκλους? Δλδ εννοεις 3 κουτια ετσι? Συνεχομενα? Παντως τ θεμα αν οι μπλουζες δν του κανανε λογω μυων ή λογω λιπους

Αλεξανδρος Κυπρος
05-10-14, 12:06
ρε παιδια λεμε ουτε διατροφη ουτε τιποτα χαμενος απλα,γενετικη τελεια ειναι απο τους τυχερους ισως,λιπος 6%,εκανε 3 κουτια ναι το μ-στακ.

kouroublis
04-02-15, 14:36
Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για την δοσολογία στο m stak που μόλις προμηθεύτηκα. Λέει πως τις μέρες της προπόνηση ς να παίρνουμε ενα pak μισή ωρα πριν . Το κάθε σακουλάκι έχει 8 χάπια. Να τα παίρνω όλα μαζί μισή ωρα πριν την προπόνηση?

sobral
04-02-15, 14:40
Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για την δοσολογία στο m stak που μόλις προμηθεύτηκα. Λέει πως τις μέρες της προπόνηση ς να παίρνουμε ενα pak μισή ωρα πριν . Το κάθε σακουλάκι έχει 8 χάπια. Να τα παίρνω όλα μαζί μισή ωρα πριν την προπόνηση?

Υπήρχε ήδη θέμα γι αυτό. ότι αναγράφει η συσκευασία. Ένα πακ μισή ώρα πριν.

ArgoSixna
04-02-15, 15:38
Tι ωρα πας για προπονηση? Αν πας μετα τις 18:00 θα εχεις σιγουρα θεμα με τον υπνο για εως και 8 ωρες μετα.

Αν ειναι να τοπαρεις 18:00+ , βγαλε το κοκκινο χαπι. Αν θελεις παρε ξεχωριστα το κοκκινο 2ωρες πιο πριν και μιση ωρα πριν την προπονηση τα υπολοιπα.

Φανταστικο προιον :thumbup:

Billys51
04-02-15, 18:41
Φανταστικό προϊόν? Όχι ρε μαν ούτε καν [emoji12]

ArgoSixna
04-02-15, 22:34
Μπιλ , απο που ψωνιζεις? Η animal "φοριεται" πολυ , και οτι "φοριεται" αντιγραφεται :welcome:

Billys51
04-02-15, 23:51
Από βότανο είχα πάρει 2 κουτιά για πλήρη κύκλο αλλα δν είδα τίποτα

Brockles
12-02-15, 23:47
paidia tha ithela na kanw kapies erotiseis gia to proion auto kai genika gia autou tou idous ta sumpliromata.se ti akribos boithane kai to simantikotero,ean exoun epiptoseis ston organismo? kai sugnomi gia greeklish alla to pc mou den exei ellinkous xaraktires.

*** Βρες πρόγραμμα που να μετατρέπει τα GreekEnglish στα ελληνικά,δεν επιτρέπονται Greekenglish, το επόμενο ανάλογο μήνυμα θα διαγραφει.Mods Team ***

Brockles
13-02-15, 04:06
Aaaa kai kati akomi.eimai 17 xronon, 1.92, 90 kila iparxei kapio problima an tin parw?

Billys51
13-02-15, 12:26
Φίλε 17 χρονών ούτε σου χρειάζονται αυτά είσαι μικρός ακόμη.

Brockles
13-02-15, 14:07
Και τι μπορώ να παρω για να μπορώ να βγάζω τις προπονήσεις μου; εχθες που πειγα γυμναστήριο ειχα στηθος και δεν μπορεσα να βγαλω την προπονηση και νευριασα.κανω σκληρές προπονήσεις καθημερινά και γιαυτο θέλω να πάρω κάποιο συμπλήρωμα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

ευθυμης
13-02-15, 14:23
Και τι μπορώ να παρω για να μπορώ να βγάζω τις προπονήσεις μου; εχθες που πειγα γυμναστήριο ειχα στηθος και δεν μπορεσα να βγαλω την προπονηση και νευριασα.κανω σκληρές προπονήσεις καθημερινά και γιαυτο θέλω να πάρω κάποιο συμπλήρωμα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

να φας καλυτερα πιες και λιγο γαλα ρυζιου(ενα ποτηρι) πριν και ενα καλο καφεδακι !!!!!!καλη προπονηση

Billys51
13-02-15, 14:24
κοιτα αρχικα αφου λες οτι εισαι 17 χρονων κ δν μπορεις να βγαλεις προπονησεις μηπως βαζεις περισσοτερα κιλα σε σχεση με αυτα που μπορεις?:green: απο κει και περα μπορεις να δοκιμασεις καποιο pre workout ή κρεατινη (καποια πρε βγαινουν μαζι με κρεατινη).Αλλα εγω θα σου ελεγα να ξεκινησεις με κατι φθηνο οπως καφεινη.Ειτε με καφεδακι 30 λεπτα πριν την προπο ειτε με καπς καφεινης (google it) συνηθως βγαινουν 200μγ ανα καπ και ειναι πολυ φθηνα (5 ευρω πανω κατω).

υγ:βγηκαμε οφφ τοπικ :P

Brockles
13-02-15, 14:27
Απο διατροφη ειμαι εντάξει.κανω πολύ προσεγμένη διατροφή αλλα και πάλη δυσκολεύομαι στις προπονήσεις κάποιες φορές.

Brockles
13-02-15, 14:29
Οκ παιδια σας ευχαριστώ θα δω τι θα κάνω. Λογικά θα πάρω καμιά κρεατίνη .

ArgoSixna
13-02-15, 15:09
Στα 17 σου δεν θα δεις διαφορα.

Για να δεις διαφορα , μειωσε τις προπονησεις σου σε 3-4 το πολυ την εβδομαδα. :welcome:

Spyrosktm
21-11-15, 13:04
Παιδιά μου το πρότεινε κάποιος παλιός στο γυμναστήριο σαν κάτι δυνατό για δύναμη κ.τ.λ.
Άλλος μου είπε ότι η νέα φόρμουλα που κυκλοφορεί δεν αξίζει και πολλά σε σχέση με την παλιά.
Το έχει πάρει κανείς τελευταία;

beefmeup
21-11-15, 13:13
τι παλιο κ καινουριο, σιγα, ιδια ειναι πανω κατω..
εγω το ειχα δοκιμασει το 2006 περιπου κ δεν ειχα δει καμια διαφορα...

vagdim
24-11-15, 19:36
Συμφωνώ με τον Beefmeup. Oύτε εγώ κατάλαβα καμία διαφορά τουλάχιστον με ένα κουτί που πήρα πριν 2-3 μήνες. Ψιλοξενέρωσα με την Universal.

ArgoSixna
24-11-15, 23:17
Κατι δεν κανετε σωστα , 2 γνωστοι μου που το δοκιμασαν μονο τους, τους ρωτουσα τι "αλλο" εβαλαν μαζι.. :unsure:

Anithos
25-11-15, 09:25
συμφωνω με τον ArgoSixna,οσοι φιλοι μου το πηραν αλλα για 2μηνο ομως ,σε προχωρημενο επιπεδο ,εχοντας πριν παρουν αυτο και μετα που τελειωσε παρει και κατι αλλο κρεατινη κλπ ,ειδαν πολυ καλά αποτελέσματα ,θελει συστηματική χρηση.Αυτα Τα προιοντα της universal αμα τα κανεις stack οπως λεει η εταιρεια εχουν καλα αποτελεσματα

beefmeup
25-11-15, 15:08
ε, ισως γιατι μπορει να εβαλαν κ κατι "αλλο" μαζι:)

απο την αλλη ετσι ειναι αυτα τα συμπληρωματα, αλλους μπορει να τους πιανουν καλυτερα, αλλους οχι τοσο, κ αλλους καθολου..δεν ειναι θεμα λαθους.

ArgoSixna
25-11-15, 15:29
Παιζει και το αλλο , υπαρχουν κατι τυποι που εχουνε δοκιμασει τα παντα και τιποτα δεν τους δουλευει γιατι δεν ξερουνε να φανε και να γυμναστουνε.


ο αλλος γυμναζετε 15 χρονια και εχει δοκιμασει ΟΛΑ τα συμπληρωματα και ειναι σαν λαπας :shock: και βλεπεις καποιον σε ενα εξαμηνο να τον ξεπερναει χωρις συμπληρωματα

beefmeup
25-11-15, 15:30
δεν σε καταλαβαινω, για σενα μιλας?

ArgoSixna
25-11-15, 15:44
ε? τι ακυρο ηταν αυτο?

beefmeup
25-11-15, 15:48
τπτ, μαλλον λαθος καταλαβα το σχολιο σου πανω στο θεμα..my bad, ζητω συγνωμη, καμια φορα ο γραπτος λογος ειναι περιεργος:)

andreasaxo
22-05-16, 11:54
Τελείωσε το κουτί.

Δύναμη 8.5/10

Δεν μου άρεσε και τοσο που μου αυξησε την ορεξη για φαγητο, μου θύμισε κατι αλλο που ειχα δοκιμασει πριν 3 χρονια, προορμονικο.
Εγω το δουλεψα χωρις την κοκκινη καψουλα, απο τα μισα του κουτιου και μετα ακολουθησα αλλη τακτικη για να μην με φερνει στο αμοκ με την διαθεση για φαγητο.
Ψάχτηκα πολυ, κατέληξα οτι περα απο την κοκκινη καψουλα που ολοι ξερουμε τι εχει, η 3 ασπρες ταμπλετες ειναι τα αμινοξεα, η καφε ταμπλετα ειναι το συμπλεγμα προσαρμογονων (Anabolic Adaptogen Complex) και στης 3 μπλε καψουλες ειναι ανακατεμενα τα Natural Flavone/Sterone Complex, Insulin Potentiating Complex και M Factor Complex, οποτε η δουλεια ολη ειναι στης 3 μπλε καψουλες, για να περιοριστή η αυξηση ορεξης της χωρισα μεσα στην ημερα.
Την μια με το πρωινο ξύπνημα, την αλλη μεσημέρι προς απογευμα και την τελευταία πριν τον υπνο, πηγε παρα πολη καλα μπορω να πω.
Τωρα δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια αλλα υπηρξαν σχολια για το τι καταναλώνω αυτην την περιοδο, το ποιο έγκυρο ειναι απο την γυναίκα μου, βλεπει μεγαλες διαφορες στους ώμους μου, στα ποδια μου και καπου αλλου.
Επιση παρατήρησα και το εξης, πολλες στυσης κατα τον υπνο, παρα πολλες και ανυποφορες σε καποιες φασεις, τουλαχιστον 1 φορα την νυχτα για κατούρημα ανεξαρτήτως σεξουαλικης επαφης η οχι, δεν το εχω ξανα παθη αυτο με αλλο συμπλήρωμα, με το κατουριμα και της ανυπόφορες στυσης εν ωρα υπνου.
Αυτα απο εμενα.

Noel
24-05-16, 13:54
Έτσι όπως το περίγραψες, το προϊόν αυτό κάνει δουλειά σε όλα και για όλες τις ώρες…

ct fletcher
14-08-16, 21:31
Καλησπερα το εν λογω προιον περιεχει προορμονες ?

beefmeup
15-08-16, 11:58
οχι.
κανενα προιον με γνωστοποιηση ΕΟΦ δεν περιεχει κατι τετοιο σαν συστατικο.

ct fletcher
15-08-16, 16:48
Οκ ευχαριστω ! Αρα ποια η διαφορα του ως προ κλασσικο το στακ?

beefmeup
15-08-16, 17:16
ουτε το κλασσικο στακ εχει προορμονες.
η διαφορα ειναι οτι ειναι διαφορετικα προιοντα, αυτο.
το στακ απ' οτι θυμαμαι εχει μεσα κ λιγο αραχιδονικο μεταξυ αλλων.

ct fletcher
15-08-16, 21:33
Ωραια και κατι τελευταιο συγνωμη για την κουραση! Αν υο m stak δεν το παιρνω πριν την προπο το αλλα το μεσημερι το κοκκινο χαπακι που ειναι διεργητικο να το πεταξω η μπορω να το χρησημοποιησω μονο του πριν την πορπονηση ?

beefmeup
15-08-16, 21:37
μπορεις να το κανεις κ οπως λες, αλλα δεν ξερω αν θα δεις αποτελεσμα μονο απο το χαπι αυτο απο πλευρας ενεργειας πριν την προπονηση.
εγω θα δοκιμαζα μια-δυο φορες να τα παρω ολα μαζι,κ αν δεν μου εκανε θεμα θα συνεχιζα ετσι..

AGGANIS
18-08-16, 12:59
Που υπαρχει σε καλη τιμη αυτο?

Polyneikos
18-08-16, 22:36
Που υπαρχει σε καλη τιμη αυτο?


Στο e-shop του ΑΘΛΗΤΗ (http://athlitis.gr/simpliromata/afksitika/animal-m-stak-21-packs-universal/)

AGGANIS
21-08-16, 13:58
Λεω να το δοκιμασω αφου θα ξεκινησω ογκο σε λιγο.
Ξυπναω 7 το πρωι κ 8.15 παω γυμναστηριο.
Με το που ξυπνάω (7:15) πινω 1 σκουπ whey μαζι με 80γρ βρωμη + 2,5γρ κρεάτινη.
Μιση ωρα μετα πινω ενα νικτρικο και μετα παω γυμναστηριο.
Μετα το γυμναστηριο πινω 2 σκουπ whey + 60γρ δεξτροζη + 2,5γρ κρεάτινη
Το Animal M-Stak ποτε πρεπει να το παρω?

beefmeup
22-08-16, 22:41
υποτιθεται πριν την προπονηση..εγω θα το βαζα στο πρωινο γευμα αφου πας τοσο νωρις γυμναστηριο..

AGGANIS
23-08-16, 11:33
Εννοεις μαζι με whey και κρεατινη?
Μιση ωρα πριν παω γυμναστηριο?
Το νιτρικο εννοειται θα το κοψω ετσι?

beefmeup
23-08-16, 11:34
Με το που ξυπνάω (7:15) πινω 1 σκουπ whey μαζι με 80γρ βρωμη + 2,5γρ κρεάτινη.



εγω θα το βαζα στο πρωινο γευμα αφου πας τοσο νωρις γυμναστηριο..

:thumbup:

AGGANIS
23-08-16, 11:46
Και κατι τελευταιο....
Μολις τελειωνω το προγραμμα της ημερας αμεσως κανω διαδρομο για 30-35 λεπτα (3 φορες την εβδομαδα).
Πριν ανεβω διαδρομο παίρνω 2 καψουλες θερμογεννετικο Thermopure (myprotein).
Αυτο θα το συνεχισω?

beefmeup
23-08-16, 11:49
οχι κ τα 3 μαζι.
αφου παιρνεις νιτρικο πριν την προπονηση κ το μ-στακ σταματα το θερμογενετικο αν εχει κ αυτο καφεινη.

AGGANIS
23-08-16, 11:58
Ευχαριστω για τις απαντησεις....

AGGANIS
08-09-16, 15:19
Σε λιγο τελειωνω τις 21 δοσεις.
Να παρω ξανα το ιδιο κ να συνεχισω για αλλη μια φορα ή να δοκιμασω κατι αλλο?

Anithos
09-09-16, 08:04
αν θες να δεις ποσο δούλεψε το προιον πανω σου ,σιγουρα πρεπει να συνεχισεις άλλο ενα

AGGANIS
25-09-16, 10:41
Δουλεψε αρκετα το mstak σε εμενα.
Παντα με πεντακαθαρη διατροφη.
Σε λιγο το τελειωνω.

Με τι να συνεχισω?

amateur666
25-09-16, 15:52
Δουλεψε αρκετα το mstak σε εμενα.
Παντα με πεντακαθαρη διατροφη.
Σε λιγο το τελειωνω.

Με τι να συνεχισω?


δηλαδη?..

AGGANIS
25-09-16, 17:06
Ανεβηκα σε δυναμη και ογκο.
Στο τελος της 1ης εβδομαδας αρχισαν τα πρωτα σημαδια.
Μεταξυ της 2-3 εβδομαδας νομιζω ηταν το καλυτερο του κυκλου αυτου.
Τωρα ειμαι στο τελος του 2ου κυκλου (6η εβδομαδα) και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με το αποτελεσμα.

amateur666
26-09-16, 17:47
Ανεβηκα σε δυναμη και ογκο.
Στο τελος της 1ης εβδομαδας αρχισαν τα πρωτα σημαδια.
Μεταξυ της 2-3 εβδομαδας νομιζω ηταν το καλυτερο του κυκλου αυτου.
Τωρα ειμαι στο τελος του 2ου κυκλου (6η εβδομαδα) και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με το αποτελεσμα.

τι να πω μπραβο εμενα δεν μ ειχε κανει τπτ απο οσο θυμαμαι...

ΑΘΛΗΤΗΣ
03-10-16, 10:09
Η UNIVERSAL είναι ιδιαίτερα προσεκτική σχετικά με τα προϊόντα της που έρχονται Ευρώπη έτσι ώστε να είναι σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή νομοθεσία.

Στον ΑΘΛΗΤΗ φέρνουμε τα προϊόντα που είναι για Ευρώπη. Παρακάτω βλέπετε την πιο πρόσφατη φώτο του προϊόντος και το πινακάκι συστατικών. Είναι διαθέσιμο στον ΑΘΛΗΤΗ και στο e-shop εδώ. (http://athlitis.gr/simpliromata/afksitika/animal-m-stak-21-packs-universal/)

109894109895

ct fletcher
10-10-16, 15:16
Mολις τελειωσα τον 1ο κυκλο και εμεινα αρκετα ικανοποιημενος ! Τωρα πρεπει να μεινω οφφ μια βδομαδα και να κανω και τον 2ο οπως συνιστουν η μπορω να τον συνεχισω σε κανα 2μηνο τον 2ο κυκλο? Εχει καποια διαφορα?

nickerman
03-05-17, 21:21
Πολυ καλο συμπληρωμα λιγο ακριβο στη τιμη αλλα αξιζει, ειδικα στο δευτερο κουτι σε κανει τουμπανο :thumbup: :thumbup:

Greg1997
06-07-17, 20:18
Εγώ πιστεύω πως είναι placebo μόνο το stim αξίζει λιγο

Akis Mitchell
19-11-17, 20:37
Προσωπικά έμεινα πολύ ικανοποιημένος απ'το m-stak. Αφού ολοκλήρωσα 2 κουτιά είδα πρώτη φορά αποτελέσματα πάνω μου. Ολα αυτά με την αμερικάνικη έκδοση. Το μόνο που με προβληματίζει, είναι αν η ευρωπαϊκή του έκδοση δουλεύει το ίδιο καλά...

mitc
23-08-19, 23:17
Καλησπερα σας,διαβασα και τις 28 σελιδες και θα ηθελα απο καποιον που ξερει οντως,αν αυτο το προιον στην ευρωπαικη εκδοση κανει την τρομερη δουλεια που λεγαν παλια.αν καποιος εχει προσωπικη εμπειρια καλο θα ηταν να αναφερει και σε ποια φαση το πηρε ωστε να ξεχωρισουμε αν τα αποτελεσματα ηταν newbie
Επισης μια δυσκολη ερωτηση ακομα
Αν υποθεσουμε οτι το προιον δουλευει και συνδιαστει με betator θα ειναι ενδιαφερον το αποτελεσμα;

nikosBMW
28-08-19, 16:07
Καλησπερα σας,διαβασα και τις 28 σελιδες και θα ηθελα απο καποιον που ξερει οντως,αν αυτο το προιον στην ευρωπαικη εκδοση κανει την τρομερη δουλεια που λεγαν παλια.αν καποιος εχει προσωπικη εμπειρια καλο θα ηταν να αναφερει και σε ποια φαση το πηρε ωστε να ξεχωρισουμε αν τα αποτελεσματα ηταν newbie
Επισης μια δυσκολη ερωτηση ακομα
Αν υποθεσουμε οτι το προιον δουλευει και συνδιαστει με betator θα ειναι ενδιαφερον το αποτελεσμα;

μπα φιλε μου δεν αξιζει πολλα λεφτα για το τιποτα.. αν θες natural συμπληρωμα που να δουλευει κοιτα x factor της molecular nutrition ή x gels της sns

Kv0
09-10-23, 00:33
Καλησπερα σε ολους παιδια!Οντας νεο μελος εδω,θα ηθελα να ρωτησω το εξης.Ειχε βγει οτι ειχε γινει ανακληση του Μ-stak της universal.Τωρα που ειχα παει σε πολυ γνωστη αλυσιδα συμπληρωματων το εχουν κανονικα ολα τα καταστηματα τους.Γνωριζουμε τι συμβαινει τελικα;Αλλαξαν καποια συστατικα και ξαναβγηκε η τι εγινε;Ολο αυτο το ρωταω γιατι σκεφτομαι να το παρω μπας και δω λιγο boostaρισμα στις προπ μου ,διοτι οπως εχω διαβασει και εδω αλλα και σε σελιδες εξωτερικου δινει μια ωθηση και μυικα και ενεργειακα,αλλα θελω να ειμαι 100% σιγουρος οτι δν περιεχει κατι ‘περιεργο’ μεσα.Αν καποιος επισης εχει ολοκληρωμενη εμπειρια μετα την καταναλωση του συγκεκριμενου θα το εκτιμουσα να μας πει,ευχαριστω!