PDA

Επιστροφή στο Forum : Animal M-Stak (Universal)



Σελίδες : [1] 2

asdf
23-06-09, 12:38
Ενα ακομα πολλα υποσχομενο προιον της Universal με καποια "ψιλοδιαφορα" συστατικα. Το αγορασα προσφατα και θα κανω ενα κυκλο με σκοπο να φορτωσω μυες. Οταν τελειωσει ο κυκλος θα κανω και σχετικο review.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9379&stc=1&d=1266223898


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9380&stc=1&d=1266223898


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9381&stc=1&d=1266223898


Στο εντομεταξυ οποιος το εχει testarei η ξερει κανα hot hint καλο θα ειναι ητανε να το μοιραστει μαζι μας ;)

manos_
23-06-09, 23:32
Το μονο hint που εχω να σου δωσω ειναι να προσπαθησεις να το παιρνεις την ιδια ωρα καθε μερα εχοντας το χρησιμοποιησει δυο τρεις φορες.Ετοιμασου για πολυ φαι.Και μπορει να φας ενα crash ενα πενταωρο μετα την ληψη ειναι γιατι σε τσιτωνει αρκετα.

asdf
13-07-09, 20:14
Μετα απο ενα κυκλο μπορω να πω οτι ειναι αρκετα καλο... σιγουρα στο μελλον θα το δοκιμασω ξανα με περισσοτερο ΦΑΙ! :green: ............ΑΝΙΜΑL RULES!

Polyneikos
19-07-09, 17:19
Tι ακριβως κανει το εν λόγω συμπλήρωμα παιδια;;Ρωτω τους γνωστους -αγνωστους θαυμαστες της σειρας !!:green::green:

asdf
19-07-09, 17:26
Αυξανει την προοδο σου προπονηση με την προπονηση... Προσωπικα μεσα σε 21 μερες σε ΚΑΠΟΙΕς ασκησεις καταφερα να σηκωνω τα 2πλασια κιλα απο οτι ξεκινησα να σηκωνω (ειμουν 2μιση μηνες off και ισως για αυτο) και γενικα εβλεπα διαφορες μερα με την ημερα και στην προπο αλλα και στο κορμι (σε κανει πιο ντουρο κ ανεβαινει κ η πυκνοτητα). Με βοηθησε παρα πολυ στο να ξυπνησω του μυες μου και να μπορεσω να κανω δυναμικο come back.....Φυσικα θα προτεινα 2πλο κυκλο και FULL καθαρο φαι, ετσι τουλαχιστον θα το χρησημοιποιησω τον χειμωνα και νομιζω οτι θα δω καπως καλυτερα αποτελεσματα. Να σημειωσω οτι χρησημοποιουσα το εν λογο προιον καταναλωνα και εθυλθεστερικη κρεατινη που σιγουρα επεξε τον ρολο της.

manos_
19-07-09, 18:00
Το m stak ειναι κυριως για μυικη υπερτροφια και για να σε βοηθησει να παρεις καθαρο ογκο.Αυτο το βγαλανε για ectomorphs που δεν μπορουσανε να παρουνε ογκο.Το στακ παλι το απλο ειναι κυριως για δυναμη και αντοχη.Βαζεις και τα δυο μαζι και γινεσε γαιδουρι.asdf βαραγες crash κανα πενταωρο μετα απο την ληψη? Θυμαμαι οτι για δυο τρεις ωρες το σωμα μου τσιτωνε πολυ ακομα και χωρις τα στιμουλαντς.

asdf
19-07-09, 18:08
Χαλαρος ημουνα μετα την προπονση και ιδιαιτερα μετα την ληψη του υγρου μεταπροπονητικου. Δεν ειχα crash ουτε ατονιες ουτε τπτ. Ισα ισα που μετα την προπο ηταν σαν να αρχιζε παλι η ημερα για μενα... Προσωπικα θα συνδιαζα το Μ-Stak με Pump διοτι με την διαστολη των αγγειων ολο και περισσοτερο αιμα θα πηγαινει στους μυες (δλδ περισσοτερα συστατικα) και το Μ-Stak θα βοηθαει στο "χτησιμο" αυτου του αιματος ;)...

manos_
19-07-09, 18:14
Νταξει ναι εχεις ενα δικιο αλλα γενικα μπορεις να παιξεις μπαλα σχεδον με ολα αλλα οι συνηθεις συνδιασμοι ειναι stak-m-stak-nitro,cuts-stak-nitro,pump-stak-nitro.A ναι και ετσι και παρει κανεις m-stak και stak μαζι δεν τα μπουκωνεις και τα δυο πριν την προπονηση διοτι πρεπει να δωσεις ερεθισμα στον οργανισμο σου διαφορετικες ωρες με αυτα τα δυο και τα δυο μαζι ειναι overkill.Οποτε παιρνεις το m-stak 4 ωρες τουλαχιστον πριν απο την ληψη του stak , το stak παντα πριν την προπονηση για να ερεθισεις testosterone, growth hormone.

asdf
05-08-09, 00:48
Nα πω οτι μετα απο 1μιση - βδομαδα αποχης σχεδον ολο ο γεμισμα και ο ογκος που ειχα παρει εφυγε :( .... ελεος

flowin_through
05-08-09, 01:34
Εγω το maximum κενο που μπορω να αφησω χωρις να με παει πισω ειναι 4 μερες. 1μιση βδομαδα θεωρητικα ειναι μικρο χρονικο διαστημα, αλλα οσον αφορα στα βαρη ειναι πολυ. Απτην αλλη ομως οταν λες ολος ο ογκος εφυγε, μου ακουγεται υπερβολικο. Το Stak ειναι κυριως για δυναμη και ογκο. Οι επιδοσεις σου εχουνε πεσει? Και αν ναι, πεσανε οσο πριν το παρεις? Εγω ξερω γνωστο μου που εχει πραγματικα πολυ ογκο και το ANIMAL Stak το λατρευε σα θεο. Και μαλιστα ελεγε οτι δεν παιρνει κανενα αλλο συμπληρωμα, ουτε καν πρωτεΐνη. Εγω εχω προμηθευτει και stak και Μ-stak και θα το αρχισω απο Σεπτεμβρη. τοτε θα εχω δικη μου αποψη.

VITO
21-10-09, 21:49
Μου έχουν μείνει άλλα 4φακελάκια θα σας πω ολοκληρωμένες εντυπώσεις σε λίγες μέρες

Polyneikos
21-10-09, 21:59
21 φακελακια δεν εχει μεσα;Δεν εχεις μια εικόνα μεχρι στιγμης;;Σε εχει βοηθήσει;;

drago
21-10-09, 22:08
Nα πω οτι μετα απο 1μιση - βδομαδα αποχης σχεδον ολο ο γεμισμα και ο ογκος που ειχα παρει εφυγε :( .... ελεος

:rolf:

αυτο ειναι απ τα πιο χρησημα συμπερασματα που διαβασα στο thread

VITO
24-10-09, 10:48
πάρα πολύ καλό μου έδωσε μάζα και δύναμη πάγκο από 110χ5 έφτασα120χ4 σκουώτ(βαθύ)από120χ7 πήγα 140χ4 άρσ.θαν.από130χ5 έφτασα 150χ5.Θα το ξαναπάρω μετά από 4 εβδομάδες να δω τι γίνεται.

KINK
19-11-09, 12:17
:rolf:

αυτο ειναι απ τα πιο χρησημα συμπερασματα που διαβασα στο thread

σε εμενα κρατησε κ καλα μαλιστα! ειναι απο τα αγαπημενα μου σημπληρωματα. το εχω παρει σε τρεια διαφορετικα διαστηματα κ παντα ημουν υπερ ευχαρηστημενος.

Kolorizos
23-01-10, 17:21
το προιον αυτο περιεχει turkosterone ξερει κανεις τι ειναι???στεροιδη???

drago
23-01-10, 17:59
το προιον αυτο περιεχει turkosterone ξερει κανεις τι ειναι???στεροιδη???

μπα πολυ αμφιβαλω...

Kolorizos
23-01-10, 18:05
αμφιβωαλεις οτι εχει η οτι ειναι sterod το ειδα απο ενα σιτε
Ajuga Turkestanica Extract (Turkesterone)

Haris Pilton
23-01-10, 18:16
Βότανο είναι.

manos_
23-01-10, 18:23
Ναι ειναι steroid και το γραφουνε φορα παρτιδα στην ετικετα.Τι να πω ωρες ωρες.

drago
23-01-10, 18:25
Ναι ειναι steroid και το γραφουνε φορα παρτιδα στην ετικετα.Τι να πω ωρες ωρες.

ελα ρε φιλος :shock::shock::shock:

πα να το παρω αυριο!!!

jmone
23-01-10, 18:34
ελα ρε φιλος :shock::shock::shock:

πα να το παρω αυριο!!!

αύριο είναι Κυριακή :green:

Kolorizos
23-01-10, 21:13
θα το κοιταξω στο αντοντοπινκ
αυτο το εχει κ το superpump
no explode

μηπως ολα αυτα ειναι δηθεν βοτανα???

sTeLaKoS
23-01-10, 21:22
Σε ένα κειμενάκι που βρήκα στο νετ λέει αυξάνει τη πρωτεινοσύνθεση και έχει ήπια αναβολική δράδη. Αυτό όμως δε το κάνει στεροιδή, μη συνχέουμε με τα πράγματα..

manos_
23-01-10, 22:13
Θα σταματησω να διαβαζω την ενοτητα συμπληρωματα σοβαρα.Περιμενω να δω κανα review απο κανενα καινουργιο προιον κατι που να μην εχω δοκιμασει και αντι αυτου καθομαστε και απανταμε σε κουλες ερωτησεις και χιλιοειπωμενα πραγματα.Νησαφι ελεος εχει καταντησει βαρετο στα ορια του κουραστικο το θεμα.Υπαρχει και το google παλικαρια.

Kolorizos
24-01-10, 18:10
Turkesterone is a phytoecdysteroid possessing an 11α-hydroxyl group. It is an analogue of the insect steroid hormone 20-hydroxyecdysone. Previous ecdysteroid QSAR and molecular modelling studies predicted that the cavity of the ligand binding domain of the ecdysteroid receptor would possess space in the vicinity of C-11/C-12 of the ecdysteroid. We report the regioselective synthesis of a series of turkesterone 11α-acyl derivatives in order to explore this possibility. The structures of the analogues have been unambiguously determined by spectroscopic means (NMR and low-resolution mass spectrometry). Purity was verified by HPLC. Biological activities have been determined in Drosophila melanogaster BII cell-based bioassay for ecdysteroid agonists and in an in vitro radioligand-displacement assay using bacterially-expressed D. melanogaster EcR/USP receptor proteins. The 11α-acyl derivatives do retain a significant amount of biological activity relative to the parent ecdysteroid. Further, although activity initially drops with the extension of the acyl chain length (C2 to C4), it then increases (C6 to C10), before decreasing again (C14 and C20). The implications of these findings for the interaction of ecdysteroids with the ecdysteroid receptor and potential applications in the generation of affinity-labelled and fluorescently-tagged ecdysteroids are discussed.

sTeLaKoS
24-01-10, 22:26
Turkesterone is a phytoecdysteroid possessing an 11α-hydroxyl group. It is an analogue of the insect steroid hormone 20-hydroxyecdysone. Previous ecdysteroid QSAR and molecular modelling studies predicted that the cavity of the ligand binding domain of the ecdysteroid receptor would possess space in the vicinity of C-11/C-12 of the ecdysteroid. We report the regioselective synthesis of a series of turkesterone 11α-acyl derivatives in order to explore this possibility. The structures of the analogues have been unambiguously determined by spectroscopic means (NMR and low-resolution mass spectrometry). Purity was verified by HPLC. Biological activities have been determined in Drosophila melanogaster BII cell-based bioassay for ecdysteroid agonists and in an in vitro radioligand-displacement assay using bacterially-expressed D. melanogaster EcR/USP receptor proteins. The 11α-acyl derivatives do retain a significant amount of biological activity relative to the parent ecdysteroid. Further, although activity initially drops with the extension of the acyl chain length (C2 to C4), it then increases (C6 to C10), before decreasing again (C14 and C20). The implications of these findings for the interaction of ecdysteroids with the ecdysteroid receptor and potential applications in the generation of affinity-labelled and fluorescently-tagged ecdysteroids are discussed.


:notice: Για κάνε μας και μια μετάφραση Kolorizos :notice:
Τι λέει το κειμενάκι που βρήκες; Και βάλε μας και την πηγή

Niiick
25-01-10, 00:05
Μιας και ειναι ενεργο το τοπικ θελω να κανω μια ερωτηση ειδικα στα παιδια που εχουν δοκιμασει ολη τη σειρα ανιμαλ οπως ο μανος πχ.

Εαν ηταν να παρει ΕΝΑ και μονο ΕΝΑ συμπληρωμα καποιος απο τη σειρα ανιμαλ πιο θα προτεινατε? (εκτος απ το cuts που ειναι στη διαιτα ).

Το πακ, το νιτρο, το στακ, το παμπ το μ στακ? και γιατι?

ευχαριστω!

flowin_through
25-01-10, 00:32
Αυτο που ρωτας δεν εχει βαση γιατι καθε συμπληρωμα ειναι διαφορετικο. Ειναι σα να λες : τι θα διαλεγες να παρεις? Πρωτεΐνη, αμινοξεα, πολυβιταμινη, λιπαρα οξεα ή γλυκοζαμινη? Τεσπα, για να μη σε ξενερωνω μονο, αλλα να σου απαντησω κιολας, μιας και τα παιρνω ολα θα ελεγα το M-STAK. Αλλα ποτε δε θα επαιρνα μονο το ενα απο ολα αυτα. Βαλε και το PAK στανταρ.

manos_
25-01-10, 00:47
Μιας και ειναι ενεργο το τοπικ θελω να κανω μια ερωτηση ειδικα στα παιδια που εχουν δοκιμασει ολη τη σειρα ανιμαλ οπως ο μανος πχ.

Εαν ηταν να παρει ΕΝΑ και μονο ΕΝΑ συμπληρωμα καποιος απο τη σειρα ανιμαλ πιο θα προτεινατε? (εκτος απ το cuts που ειναι στη διαιτα ).

Το πακ, το νιτρο, το στακ, το παμπ το μ στακ? και γιατι?

ευχαριστω!

Το πακ και ολο το χρονο.Εγω χωρις πακ απλα δεν παω για προπονηση ειναι 45 τις εκατο τις ολικης μου αποδοσης.

Niiick
25-01-10, 00:59
Αυτο που ρωτας δεν εχει βαση γιατι καθε συμπληρωμα ειναι διαφορετικο. Ειναι σα να λες : τι θα διαλεγες να παρεις? Πρωτεΐνη, αμινοξεα, πολυβιταμινη, λιπαρα οξεα ή γλυκοζαμινη? Τεσπα, για να μη σε ξενερωνω μονο, αλλα να σου απαντησω κιολας, μιας και τα παιρνω ολα θα ελεγα το M-STAK. Αλλα ποτε δε θα επαιρνα μονο το ενα απο ολα αυτα. Βαλε και το PAK στανταρ.



Ρωταω πιο συμπληρωμα "νιωσατε" περισσοτερο. Ποιο ειχε τα καλυτερα αποτελεσματα εστω το καθενα στο τομεα του.



Μανο επειδη ειμαι ηδη με κρεατινη ημουν μεταξυ με νιτρο και πακ οποτε με βλεπω πακ.

manos_
25-01-10, 11:57
Ρωταω πιο συμπληρωμα "νιωσατε" περισσοτερο. Ποιο ειχε τα καλυτερα αποτελεσματα εστω το καθενα στο τομεα του.



Μανο επειδη ειμαι ηδη με κρεατινη ημουν μεταξυ με νιτρο και πακ οποτε με βλεπω πακ.

Και το νιτρο μαν.Φοβερο προιον.Ε το πακ πρεπει να το εχεις σταθερο ολο το χρονο ρε ειναι η βαση σου.Νιτρο προτεινω μετα την προπονηση ειναι ακριβο για πριν και μετα τουλαχιστον αμα αγοραζεις απο ελλαδα.

Haris Pilton
25-01-10, 12:10
Το πακ και ολο το χρονο.Εγω χωρις πακ απλα δεν παω για προπονηση ειναι 45 τις εκατο τις ολικης μου αποδοσης.

Το πακ τι ακριβως ειναι;Πολυβιταμινη;Τονοτικο;
Δεν εχω καταλάβει!
το 45% της απόδοσης σου;Σε ποιο συστατικό του αναφέρεσαι που σου δίνει τέτοια ώθηση;

Πάντως πολλά τα λεφτά του για τόσα servings.Αγοράζοντας το ακομα και από εξωτερικό...

Machiavelli
25-01-10, 12:19
Το πακ τι ακριβως ειναι;Πολυβιταμινη;Τονοτικο;
Δεν εχω καταλάβει!
το 45% της απόδοσης σου;Σε ποιο συστατικό του αναφέρεσαι που σου δίνει τέτοια ώθηση;

Πάντως πολλά τα λεφτά του για τόσα servings.Αγοράζοντας το ακομα και από εξωτερικό...

Πολυβιταμίνη είναι. Αλλά είναι η μόνη που πραγματικά βλέπεις διαφορά. Είναι φοβερή και με έξυπνη αγορά από το εξωτερικό σου κοστίζει 70 λεπτά το ένα πακ και τα αξίζει με το παραπάνω.
Προτείνω να κάνει διαλείμματα όποιος το χρησιμοποιεί, εγώ κάνω καμιά βδομάδα κάθε μήνα.

flowin_through
25-01-10, 15:02
Το PAK ειναι η βαση και μετα παμε σε ολα τα αλλα. Ειναι παραπανω απο μια πολυβιταμινη, εχει αμινοξεα, αργινινη, ακομα και milk thistle. Ειναι ενα ολοκληρωμενο συστημα υποστηριξης ενος σκληρα ασκουμενου αθλητη.
Διαφορα βλεπεις με το M-STAK. Τωρα ολα τα αλλα ειναι κορυφαια στο ειδος τους αλλα δε μπορεις να πεις οτι βλεπεις αμεσα διαφορα με το NITRO (πραγματικα ποιοτικο συμπληρωμα, αν και ακριβο). Και το FLEX πιστευω ειναι το καλυτερο συμπληρωμα γλυκοζαμινης/χονδροϊτινης.

Qlim4X
25-01-10, 15:38
γενικα τα animal ειναι μια απο τις πιο ολοκληρομενες σειρες που εχουν βγει. και αρκετα ακριβη για να την ακολουθησεις ολη.



1)animal pak
ειναι η βαση της σειρας και μια απο τις καλητερες πολυβιταμηνες τις αγορας.
ακομα και με ενα σακουλακι την ημερα εισαι καλημενος
Mega-Vitamin/Mineral/Antioxidant Complex
• Zinc
• Chromium
• Magnesium
• All The B Vitamins
• Copper
• Manganese
• Potassium
• Phosphorous
• Vitamin A (from beta carotene, alpha carotene and acetate)
• Vitamin C
• Vitamin E (from tocotrienols/tocopherols)
• Selenium
• Folic Acid
Key Amino Acid Blend
• Alanine
• Arginine
• Aspartic Acid
• Cystine
• Glutamine Acid
• Glutamine
• Histidine
• Isoleucine (BCAA/EAA)
• Leucine (BCAA/EAA)
• Lysine (EAA)
• Methionine (EAA)
• Phenylalanine(EAA)
• Proline
• Serine
• Threonine (EAA)
• Tryptophan (EAA)
• Tyrosine
• Valine (BCAA/EAA)
Performance Optimizers
• Argentine Liver
• L-Carnitine
• Pyridoxine Alpha-Ketoglutarate
• Hawthorne (berry)
• Para-Aminobenzoic Acid
• Siberian Ginseng (Eleuthero)
• Oriental Ginseng (Panax Ginseng)
• Choline Bitartrate
Antioxidants and General Support
• Milk Thistle
• Alpha Lipoic Acid
• Citrus Bioflavonoids
• Coenzyme Q10 (CoQ10)
• Grapesee Extract
• Lutein
• Lycopene
• Pinebark Extract
Bone Support
• Calcium
• Vitamin D
• Magnesium
Digestive Enzymes
• Lipase
• Papain
• Pepsin
• Pancreatin
• Bromelain
• Inulin


2)animal nitro

ειναι αμινοξεα. περιερχουν ακρετα πραγματα μεσα
• Arginine
• Histidine
• Isoleucine (BCAA)
• Leucine (BCAA)
• Lysine
• Methionine
• Phenylalanine
• Threonine
• Valine (BCAA)


3)animal cuts
θερμογενεις λυποδιαλιτες

Thermogenic Complex
• Caffeine Anhydrous
• Kola Nut
• Guarana
• Yerba Mate
• Raspberry Ketones
• Coleus Forskohlii
• Evodiamine
Metabolic Complex
• Green Tea Extract (polyphenols/EGCG)
• Oolong Tea Extract (polyphenols)
• Black Tea Extract (polyphenols)
• Coffee Bean Extract (polyphenols)
• White Tea Extract (polyphenols)
Thyroid Complex
• L-Tyrosine
• Olive Leaf Extract (oleuropein)
• Salvia Officinalis
Diuretic Complex
• Dandelion Root (taraxol, taraxerol)
• Uva Ursi Leaf (arbutin, methyl-arbutin)
• Hydrangea Root
• Buchu Leaf
• Juniper Berry Fruit
• Celery Seed
Nootropic Complex
• DMAE (dimethylaminoethanol)
• Bacopa Monniera (bacopasides A & B)
• b-Phenylethylamine (b-PEA)
• Xanthinol Nicotinate
• Huperzine A
Cortisol Inhibiting Complex
• Ashwangandha Extract (withanolides)
• Rhodiola Rosea (rosavins)
• SerinAid®(phosphatidylserine)
• Magnolia Bark Extract
CCK Inhibiting Complex
• Cha-de-bugre
• Hoodia Gordonii
• Jojoba Seed Extract (simmondsin)
Bioavailability Complex
• Ginger Root (gingerols, shogaols)
• Cayenne
• Grapefruit (6,7-Dihydroxybergamottin)
• Quercetin
• Naringin
• Bioperine®


4)animal stack
test booster και ιστρογονα blocker

Natural Test Complex
• Longjack Extract Complex (standardized for 28% bioactive glycopeptide compounds/glycosaponins)
• Avena Sativa Extract (standardized for avenacosides A & B)
• Tribulus Extract Complex (standardized for protodioscin/steroidal saponins)

Growth Hormone Secretagogues
• Mucuna Pruriens Extract
• Alpha Glycerylphosphorylcholine (Alpha GPC)

Aromatase Inhibitors
• Calcium D-Glucarate
• Diindolylmethane (DIM)

DHT Blockers
• Beta-Sitosterol
• Saw Palmetto Extract
• Pygeum Africanum

Liver Detoxifiers
• Lysophosphatidylcholine
• Milk Thistle Extract

Vasodilator Complex
• Arginine Alpha-Ketoglutarate (AKG)
• Arginine Ketoisocaproate (KIC)

Cortisol Inhibitors
• Acetyl L-Carnitine
• Phosphatidylserine

Vitamin/Mineral Support
• Vitamin C (as ascorbic acid)
• Vitamin B6 (as pyridoxine HCl)
• Magnesium (as oxide)
• Zinc (as oxide)
• Chromium (as picolinate)


5)animal m-stack

Natural Flavone/Sterone Complex
• 5-Methyl-7-Methoxyisoflavone
• Beta-Ecdysterone
• Ajuga Turkestanica Extract (Turkesterone)
• Beta-Sitosterol
Anti-Catabolic Amino Complex
• Leucine AKG
• Leucine EE
• Leucine
• isoleucine
• Valine
• Taurine
• ALC
Anabolic Adaptogen Complex
• Muira Puama
• Kudzu Extract
• Safed Musli
• Rhodioloa Rosea Extract (Rosavins)
Insulin Potentiating Complex
• 4-Hydroxyisoleucine
• Banaba Leaf Extract (1-3% Colosolic Acid)
• Cinnulin PF
• K-R-ALA
M Factor Complex
• Ginger Root Extract (Gingerols, Shaogols)
• 6,7-Dihydroxybergmottin
• Bioperine
Energy Complex (All In One Red Capsule)
• Methylxanthine Complex (Caffeine, Theobromine, Theophylline)
• Evodiamine

6)animal pump
νιτρικα με κρεατινι ;)

Foundational Creatine Matrix
• Magnesium Creatine Chelate
• Tricreatine Matrix
• Creatine Ethyl Ester
NO Blast Complex
• Arginine AKG
• Ornithine AKG
• L-Carnosine
• L-Norvaline
Energy Rush Complex
• Methylxanthine Comples
• Evodiamine
• Vinpocetine
Antioxidant Complex
• OPC
• NAC
• EGCG
• K-R Alpha Lipoic Acid
Pump Transport Complex
• Taurine
• Ginger Root Extract
• Cinnulin PF
• 4-Hydroxyisoleucine
• Bioperine

7)animal omega
Fish & Vegetable Oils
• Salmon
• Cod Liver
• Herring
• Anchovy
• Mackeral
• Sardine
• Borage
• Flaxseed
• Evening Primrose
• Safflower
• Sesamin

Key Fatty Acids
• Alpha-Linolenic Acid (ALA)
• Conjugated Linoleic Acid (CLA)
• Docosahexaenoic Acid (DHA)
• Gamma-Linolenic Acid (GLA)
• Eicosapentaenoic Acid (EPA)
• Linoleic Acid (LA)


8)animal flex
συμπληρομα αποθεραπιας για τις αθροσεις.
Joint Construction Complex
Glucosamine (as HCl, sulfate 2KCl)
Methylsulfonylmethane (MSM)
Chondroitin Sulfate A (CSA)
Chondroitin Sulfate C (CSC)
Joint Lubrication Complex
Flaxseed Oil (50% alpha linolenic acid)
Cetyl Myristoleate Proprietary Blend
(cetyl myristoleate**, cetyl myristate**, cetyl palmitate**, cetyl laurate**, cetyl palmitoleate**, cetyl oleate**)
Hyaluronic Acid
Joint Support Complex
Ginger Root (gingerols, shogaols)
Turmeric (curcumin)
Boswellia (boswellic acid)
Quercetin
Bromelain


9)animal test
Arachidonic Acid (AA)
Divanillyl Tetrahydrofuran
Cissus Quadrangularis extract
Trans Resveratrol (Trans-3,5,4'-trihydroxystilbene)
Agaricus Bisporus
Hesperetin (3’,5,7-trihydroxy-4’-methoxyflavone)
Yohimbe Bark extract
Bioperine
Dihydroxybergamottin

flowin_through
25-01-10, 16:07
γενικα τα animal ειναι μια απο τις πιο ολοκληρομενες σειρες που εχουν βγει. και αρκετα ακριβη για να την ακολουθησεις ολη.


Ειναι πιο φτηνη απο τα αντιστοιχα της Gaspari και δε λεει παχια λογια.
Ενα καλο που εχουν ειναι οτι ειναι σε μεμονομενα φακελακια και μπορεις να τα παιρνεις μαζι σου + οτι εχουν το κοκκινο χαπακι με τα stims που μπορεις να το βγαζεις αν θες. Και δε χρειαζεται να τα παιρνεις ολα, μπορεις να παιξεις, δλδ. PAK-NITRO-CUTS, PAK-NITRO-M-STAK, PAK-STAK-M-STAK και δε χρειαζεσαι αλλα επιπλεον. Δηλαδη αν παιρνεις π.χ. ANIMAL OMEGA , δε χρειαζεται επιπλεον CLA. Aν παιρνεις STAK δε χρειαζεσαι Tribulus. κτλ.

Niiick
25-01-10, 16:36
Εγω τωρα στη φαση που ειμαι ημουν μεταξυ νιτρο και πακ.

Ειναι κανεις σας κατω απο 22 και να χει δοκιμασει το stack, m stack?

Qlim4X
25-01-10, 20:05
εμενα οι κικλοι που κανω ειναι

1) pak - nitro - cuts (κοψιμο)
2) pak - nitro - pump (συντηρηση)
3) pak - nitro - stack (ογκο)

σε συνδιασμο παντα με μια καλη προτεινη

manos_
26-01-10, 01:07
εμενα οι κικλοι που κανω ειναι

1) pak - nitro - cuts (κοψιμο)
2) pak - nitro - pump (συντηρηση)
3) pak - nitro - stack (ογκο)

σε συνδιασμο παντα με μια καλη προτεινη

Το στακ παει μαζι με to pump αδερφε βγαλτο απο την συντηρηση και κολα το στον ογκο.Εγω το τελευταιο τεστ μπουστερ που την εχω καταβρει ειναι το vitrix.Πολυ καλο ανεβασμα απο ενα προιον που δεν περιμενα τιποτα απλα εκατσε να το παρω.Μαλλον εχουν βαλει πολυ καλης ποιοτητας συστατικα.

foko
28-01-10, 00:06
Ξερει κανεις το καθε χαπι-τουβλο τι εχει?????
Ενοω αν υπαρχει καμια φοτο οπως αυτη με το pak που να επεξηγει τι ειναι καθε χαπι

Qlim4X
28-01-10, 01:22
Ξερει κανεις το καθε χαπι-τουβλο τι εχει?????
Ενοω αν υπαρχει καμια φοτο οπως αυτη με το pak που να επεξηγει τι ειναι καθε χαπι


για πιο απ ολα τα animal ρωτας?

foko
28-01-10, 01:25
Για το animal m-stack

flowin_through
28-01-10, 01:54
To Μ-STAK δεν εχει κανενα χαπι τουβλο. Δεν ειναι και μικρα, αλλα κατεβαινουν ολα με τη μια.
Δεν υπαρχει καμια φοτο που να δειχνει τι ειναι το καθενα. Η Universal δινει μονο τετοια πληροφορια εμπιστευτικα σε πελατες που ρωτανε αν εχουν καποιο σοβαρο προβλημα υγειας και ειναι αναγκη να μαθουν και νομιζω οτι δεσμευονται για να μην το αποκαλυψουν. Τωρα αν εχει διαρευσει στο μεταξυ απο τοτε που το εψαχνα εγω δεν ξερω...
Μονο για το ΑΝΙΜΑL PAK υπαρχει τετοια φοτο.

primordial
18-02-10, 09:20
Όλα καλά με την σειρά animal..... αλλά είναι πολλά τα "κουμπιά" Άρη...........!!!! Σε συνδυασμό με την ποσότητα νερού που καταναλώνω κάθε φορά, είτε πρόκειται για το pak είτε για το nitro, είναι λίγο πακέτο....... το κακό είναι πως οι τουαλέτες στο γυμναστήριο είναι έναν όροφο πάνω:bodybuilder1::bodybuilder1:......
Πάντως είναι από τα συμπληρώματα, μαζί με την πρωτεϊνη, που δεν έκλαψα τα λεφτά.....!!!
Ερώτηση:Το pak το χρησιμοποιώ 4 φορές την εβδομάδα, Δ.Τ.Π.Π. Τις ημέρες των προπονήσεων..... είναι οκ....???? Θεωρώ πάντως ότι με καλύπτει πάρα πολύ καλά.....

Polyneikos
18-02-10, 09:37
Παιδια σε αυτό το τόπικ περιοριστείτε στις ερωτησεις σας σχετικα με το M-Stack θα σας παρακαλεσω.Όλη η σειρα Animal υπάρχει μεσα στην Αξιολογηση σε αναλογα λίνκς :

Animal (Universal) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7103)

manos_
18-02-10, 09:47
Πως κανετε ετσι με τα χαπια ρε εγω σε καποια φαση κατεβαζα 45 χαπια την μερα οταν επαιρνα πολλα ανιμαλ μαζι.Bodybuilding κανετε οχι πινγκ πονγκ.

KINK
18-02-10, 20:26
Πως κανετε ετσι με τα χαπια ρε εγω σε καποια φαση κατεβαζα 45 χαπια την μερα οταν επαιρνα πολλα ανιμαλ μαζι.Bodybuilding κανετε οχι πινγκ πονγκ.

+1000

Micha3L_Myers
09-04-10, 22:48
Παιδια ειμαι σε ογκο και λεω να παρω m-stak περνω ομως και super pump πριν την προπο.Περιμενω κανα info απο καποιον που το εχει παρει,ποτε να το περνω πριν την προπο μαζι με το νιτρικο η αλλη ωρα

flowin_through
09-04-10, 23:40
Θα παιρνεις το MSTAK το πρωι χωρις το κοκκινο χαπακι και το Supermoyfa , sorry το SUPERPUMP κανονικα πριν την προπονηση.

manos_
10-04-10, 00:15
Εγω απο την αλλη θα επαιρνα το μ-στακ μονο του.Δεν σου χρειαζετε το σουπερ μουφα οταν παιρνεις μ-στακ.

Micha3L_Myers
10-04-10, 10:03
Θεωρεις οτι το super pump ειναι μαπα η οτι το m-stak το καλυπτει και ειναι περιττο?

Svein
10-04-10, 11:37
Θα παιρνεις το MSTAK το πρωι χωρις το κοκκινο χαπακι και το Supermoyfa , sorry το SUPERPUMP κανονικα πριν την προπονηση.

τι κανει το κόκκινο και δεν το παίρνετε:bbbiceps: ?

flowin_through
10-04-10, 14:41
τι κανει το κόκκινο και δεν το παίρνετε:bbbiceps: ?
Ειναι μια secret formula με υπερδραστικες ουσιες που μολις το παρεις και κουνηθεις γινεται εκρηξη. :turtle:
Οχι, απλα εχει stims (καφεΐνη) και δε χρειαζεται και πολυ το πρωι ή καποια αλλη ωρα εκτος προπονησης.


Θεωρεις οτι το super pump ειναι μαπα η οτι το m-stak το καλυπτει και ειναι περιττο?

Και τα 2!

Svein
10-04-10, 19:11
Το Super Pump πρεπει να οτ συνδιασεις με κρεατινη(καθαρη μονουδρικη!) ! Θα δεις πολυ καλύτερα αποτελεσματα !

nikos*
22-04-10, 18:50
παιδια,με το μ-στακ μια πρωτεινη χρειαζεται ετσι?επισεις διαβασα πως ''κατευθυνει'' τις θερμιδες για το χτισιμο των μυων κ οχι σαν λιπος,πως ακριβως λειτουργει δεν εχω κτλβ..

michael-nrg
02-05-10, 20:44
μπορουμε να βαλουμε το m-stack σε περιοδο γραμωσης...το συγκεκριμενο αυξανει τη πρωτεινοσυνθεση, οποτε λογικα θα βοηθουσε αφου θα εχουμε αυξηση την ποσοτητα πρωτεινης?

salpas18
10-05-10, 22:06
μια εβδομαδα αποχι απο γιμναστικη λογο υγειας κρεατινη και μστακ πως να τα συνεχισο? μστακ μονο προπονισις μολις ξανα αρχισο και κρεατινη 5 κα8ε πρωι και μετα οταν αρχισο παλι κανονικι δοση?

beefmeup
10-05-10, 23:11
μια εβδομαδα αποχι απο γιμναστικη λογο υγειας κρεατινη και μστακ πως να τα συνεχισο? μστακ μονο προπονισις μολις ξανα αρχισο και κρεατινη 5 κα8ε πρωι και μετα οταν αρχισο παλι κανονικι δοση?

ζαλιστικα μονο που το διαβασα:rifle::rifle::rifle::thumbsup:

salpas18
10-05-10, 23:18
ζαλιστικα μονο που το διαβασα:rifle::rifle::rifle::thumbsup:

xaxa :spank: αντε ελα βοη8α λιγο την κατασταση :bowdown:

beefmeup
10-05-10, 23:21
αφου δεν καταλαβαινω τι θες να πεις,πως να σου πω γνωμη ρε συ??

πρωτα απο ολα,για το προβλημα υγειας,κανει να περνεις συμπληρωματα,κλπ??

επερνες κ τα 2 κ τα σταματησες??τωρα θα τα ξεκινησεις??

σαλπα,μιλας με γριφους.

salpas18
10-05-10, 23:27
αφου δεν καταλαβαινω τι θες να πεις,πως να σου πω γνωμη ρε συ??

πρωτα απο ολα,για το προβλημα υγειας,κανει να περνεις συμπληρωματα,κλπ??

επερνες κ τα 2 κ τα σταματησες??τωρα θα τα ξεκινησεις??

σαλπα,μιλας με γριφους.

xa0xa0x0a0xa0 λιπον ξανα λεω περνω μ-στακ και κρεατηνη, και για λογους υγειας θα σταματησω για μια εβδομαδα το γυμναστιριο, τωρα εχουμε και λεμε το μ-στακ θα το περνω οταν ξανα ξεκηνησω το γυμναστιριο σωστα? και την κρεατηνη θα την σηνεχησω κανονηκα 5 γραμ καθε πρωι και οταν ξανα ξεκηνησω γυμν 5 το πρωι 5 μετα την προπονηση οκ τωρα?

beefmeup
10-05-10, 23:29
xa0xa0x0a0xa0 λιπον ξανα λεω περνω μ-στακ και κρεατηνη, και για λογους υγειας θα σταματησω για μια εβδομαδα το γυμναστιριο, τωρα εχουμε και λεμε το μ-στακ θα το περνω οταν ξανα ξεκηνησω το γυμναστιριο σωστα? και την κρεατηνη θα την σηνεχησω κανονηκα 5 γραμ καθε πρωι και οταν ξανα ξεκηνησω γυμν 5 το πρωι 5 μετα την προπονηση οκ τωρα?

σωστα για το μ στακ..

την κρεατινη σταματα τη 2 βδομαδες αοφυ δεν θα γυμναζεσαι την μια ετσι κ αλλιως,κ ξαναξεκινα μετα απητν αρχη με φορτομα.

δεν εχει νοημα να την περνεις 7 μερες χωρις να γυμναζεσαι..τσαμπα παει μαν.

salpas18
10-05-10, 23:33
σωστα για το μ στακ..

την κρεατινη σταματα τη 2 βδομαδες αοφυ δεν θα γυμναζεσαι την μια ετσι κ αλλιως,κ ξαναξεκινα μετα απητν αρχη με φορτομα.

δεν εχει νοημα να την περνεις 7 μερες χωρις να γυμναζεσαι..τσαμπα παει μαν.

:( ναι ομως εχω κανει ειδη μησο κυκλο τωρα αμα την σταματησω μετα παλι 1 μηνα πρεπει να ξανα κανο κυκλο?

beefmeup
10-05-10, 23:36
:( ναι ομως εχω κανει ειδη μησο κυκλο τωρα αμα την σταματησω μετα παλι 1 μηνα πρεπει να ξανα κανο κυκλο?

κανε μια σβουρα,αντι για "κυκλο" 360 μοιρες κ αντε γεια..

τα ιδια σου ειπε κ ο ιοαννης στο αλλο θρεντ..

κ μετα σε πειραξε η "ειρωνια":turtle:

salpas18
10-05-10, 23:43
κανε μια σβουρα,αντι για "κυκλο" 360 μοιρες κ αντε γεια..

τα ιδια σου ειπε κ ο ιοαννης στο αλλο θρεντ..

κ μετα σε πειραξε η "ειρωνια":turtle:

beefmeup ενταξει σου ειπα εκανα μαι μ***α συγνωμη ειπα αμαν πια :unsure: θα με φατε :(

beefmeup
10-05-10, 23:44
beefmeup ενταξει σου ειπα εκανα μαι μ***α συγνωμη ειπα αμαν πια :unsure: θα με φατε :(

καλα ρε συ,σου ειπα,δεν τρεχει απλα εχε το νου σου..

ασε που κανω γραμμωση,τωρα..θα σε φαω στον ογκο:P

salpas18
10-05-10, 23:49
καλα ρε συ,σου ειπα,δεν τρεχει απλα εχε το νου σου..

ασε που κανω γραμμωση,τωρα..θα σε φαω στον ογκο:P

xa0x0a0xa0 να ειχα και πολυ κρεας να πω οκ αλλα πεστη και κοκαλο ειμαι:rabbit:

Varaderistas
10-05-10, 23:52
beefmeup ενταξει σου ειπα εκανα μαι μ***α συγνωμη ειπα αμαν πια :unsure: θα με φατε :(

Λοιπόν....θα σου τα πώ εγώ που σε καταλαβαίνω.....???!!!!

Την μία βδομάδα που δεν θα γυμνάζεσαι μήν παίρνεις την κρεατίνη και όταν αρχίσεις γυμναστήριο θα παίρνεις ΜΟΝΟ 5γρ ΜΕΤΑ την προπόνηση!!! ΟΚ???

Το m-stak κανονικά πριν την προπονηση 1 pack.

salpas18
10-05-10, 23:56
Λοιπόν....θα σου τα πώ εγώ που σε καταλαβαίνω.....???!!!!

Την μία βδομάδα που δεν θα γυμνάζεσαι μήν παίρνεις την κρεατίνη και όταν αρχίσεις γυμναστήριο θα παίρνεις ΜΟΝΟ 5γρ ΜΕΤΑ την προπόνηση!!! ΟΚ???


ενταξει αυτο ενταξη το βρηκαμε θα το αφησω οφφφ δυο εβδομαδες και μετα θα την ξαναξεκηνησω με φορτομα θα ακουσω τον beefmeup :bowdown: ευχαριστω που με καταλαβενεις παντος :P

flowin_through
11-05-10, 00:32
Ενταξει την κρεατινη μπορεις να τη συνεχισεις οποτε θες, ετσι κιαλλιως φτηνη ειναι και προκειται για απλη ουσια με συγκεκριμενη δραση και πολλοι την παιρνουν και συνεχομενα και γενικα κλαϊ μαϊντ, αλλα με το m-Stak σορρυ αλλα τα`κανες κουλουβαχατα. Τωρα θα μου πεις, τι να κανω ειναι θεμα υγειας, αλλα η εταιρεια μιλαει για 21 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ μερες και ο κυκλος ειναι αυτος, 1 μηνας. δεν ξερω αν θα δεις διαφορα, γιατι εμενα το M-Stak μου τα`σκασε την τριτη βδομαδα την πρωτη φορα που τοχα παρει θυμαμαι. Αν λυπασαι τα λεφτα οκ, παρτο οταν συνεχισεις, αλλα κακο δε θα εκανες να το συνεχιζες.

Machiavelli
11-05-10, 00:44
Συμφωνώ με τον flowin_through, δεν είναι ούτε ντεπόν να το πάρουμε μόνο όταν μας πονάει το κεφάλι, ούτε νιτρικό μόνο όταν κάνουμε βάρη.

salpas18
11-05-10, 01:07
Ενταξει την κρεατινη μπορεις να τη συνεχισεις οποτε θες, ετσι κιαλλιως φτηνη ειναι και προκειται για απλη ουσια με συγκεκριμενη δραση και πολλοι την παιρνουν και συνεχομενα και γενικα κλαϊ μαϊντ, αλλα με το m-Stak σορρυ αλλα τα`κανες κουλουβαχατα. Τωρα θα μου πεις, τι να κανω ειναι θεμα υγειας, αλλα η εταιρεια μιλαει για 21 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ μερες και ο κυκλος ειναι αυτος, 1 μηνας. δεν ξερω αν θα δεις διαφορα, γιατι εμενα . Αν λυπασαι τα λεφτα οκ, παρτο οταν συνεχισεις, αλλα κακο δε θα εκανες να το συνεχιζες.

oxxxxxxxxxxxxxxxx παιδια εκανα μεγαλη Μ****Α εγω πως νμζ οτι 8α το περνω μονο της μερες που κανο προπονηση πωωωω τζαμπα τα λεφτα δλδ συνεχεια επρεπε να το περνω το μ-στακ για να δουλεψη??? ελεος τι χαζος που ειμαι και δηλαδη τη καταλαβες που λες (το M-Stak μου τα`σκασε την τριτη βδομαδα την πρωτη φορα που τοχα παρει θυμαμαι) ????

salpas18
11-05-10, 01:28
μου εχουν μηνη 13 πακ πφφ τι να κανο τωρα? εγω ξερετε τη λεω μια και δεν το επερνα σωστα θα κανο και σε αυτο 2 εβδομαδες οφφ και θα το παρο μαζι με κρεατηνη κανονικα οσα μου μιναν και οτι γινει εγινε την αλλη φορα θα ξερω ευχαριστω παντος παιδια για την βοη8ια σας!!!!:bowdown::toast:

flowin_through
11-05-10, 01:33
Eχεις μια ταση να μη διαβαζεις τις οδηγιες χρησης των συμπληρωματων που παιρνεις. Καλα αγγλικα δεν ξερεις? Ενταξει μπορει και να μην ξερεις, αλλα μου φαινεται (το λιγοτερο) περιεργο πρωτα να παιρνεις και μετα να ρωτας.
Δεν ειναι pre-workout sup. Εχει και ενα κοκκινο χαπακι, αλλα εμενα προσωπικα δε μου κανει τιποτα και ξεχωριστα που το παιρνω δλδ. Ειναι συμπληρωμα ογκου με βασικη ουσια την εκδυστερονη που βοηθαει την πρωτεϊνοσυνθεση που γινεται συνεχως και αδιαλυπτως.
Σ`αυτο που ειπα εννοω οτι την τριτη εβδομαδα ειδα αυξηση δυναμης και ογκου (αρχης γενομενης απο τη δευτερη) κυριως, αλλα και την τεταρτη.

salpas18
11-05-10, 01:46
Eχεις μια ταση να μη διαβαζεις τις οδηγιες χρησης των συμπληρωματων που παιρνεις. Καλα αγγλικα δεν ξερεις? Ενταξει μπορει και να μην ξερεις, αλλα μου φαινεται (το λιγοτερο) περιεργο πρωτα να παιρνεις και μετα να ρωτας.
Δεν ειναι pre-workout sup. Εχει και ενα κοκκινο χαπακι, αλλα εμενα προσωπικα δε μου κανει τιποτα και ξεχωριστα που το παιρνω δλδ. Ειναι συμπληρωμα ογκου με βασικη ουσια την εκδυστερονη που βοηθαει την πρωτεϊνοσυνθεση που γινεται συνεχως και αδιαλυπτως.
Σ`αυτο που ειπα εννοω οτι την τριτη εβδομαδα ειδα αυξηση δυναμης και ογκου (αρχης γενομενης απο τη δευτερη) κυριως, αλλα και την τεταρτη.

{Καλα αγγλικα δεν ξερεις?} ασε ασε ειμαι συνεχεια με αυτο http://www.otenet.gr/otenet/info/systran/ :bowdown:


{Eχεις μια ταση να μη διαβαζεις τις οδηγιες χρησης των συμπληρωματων που παιρνεις}
ναι το εχω και αυτο :spank: :(

και κατι αλλο αν δεν κανο λα8ος καπου πρεπει να ειχα ρωτηση και να μου ειπαν μονο της μερες που κανο προπονηση να το περνω η να το διαβασα απο καπιον αλλο χορις να ρωτησω :S

salpas18
11-05-10, 01:54
xa0xa0x0a0xa0 λιπον ξανα λεω περνω μ-στακ και κρεατηνη, και για λογους υγειας θα σταματησω για μια εβδομαδα το γυμναστιριο, τωρα εχουμε και λεμε το μ-στακ θα το περνω οταν ξανα ξεκηνησω το γυμναστιριο σωστα? και την κρεατηνη θα την σηνεχησω κανονηκα 5 γραμ καθε πρωι και οταν ξανα ξεκηνησω γυμν 5 το πρωι 5 μετα την προπονηση οκ τωρα?




σωστα για το μ στακ..

την κρεατινη σταματα τη 2 βδομαδες αοφυ δεν θα γυμναζεσαι την μια ετσι κ αλλιως,κ ξαναξεκινα μετα απητν αρχη με φορτομα.

δεν εχει νοημα να την περνεις 7 μερες χωρις να γυμναζεσαι..τσαμπα παει μαν.

o beefmeup λεει και αυτος να το ξανα ξεκηνησω οταν θα ξεκηνησω ξανα και το γυμναστιριο θα τον ακουσο κατι θα ξερει και αυτος!! και ειπαμε οτι γινει εγινε την αλλη φορα θα ξερω...

nikos*
11-05-10, 16:05
παιδια να ρωτησω,σε γενικες γραμμες τι μπορει να περιμενει κανεις απο μ-στακ?κ με πιο τροπο μπορουμε να μεγιστοποιησουμε τα αποτελεσματα?(διατροφικως)

flowin_through
11-05-10, 16:22
Μπορει να περιμενει ογκο και δυναμη.
Πρεπει να κανεις μια υπερθερμιδικη διατροφη με υπερ-επαρκεις ποσοτητες πρωτεϊνων. Τα γνωστα. Τωρα αριθμους μην περιμενεις, τι να πουμε?θα παρεις 2 μυικα κιλα στον κυκλο?

GEORGEXX1
11-05-10, 16:37
Ειναι ενα πολυ καλο προϊον ογκου.

nikos*
11-05-10, 18:58
οταν ενας ανθρωπος γενικα λαμβανει καπιες θερμιδες οι οποιες δεν μεταβολιζονται μεσω ασκησης η απο τον οργανισμο του στυλ οταν ειμαστε σε ογκο,το να λαμβανει καπιος 5000 και 6000 θερμιδες ημερισιως δε του αποθηκευονται με τη μορφη λιπους?σιγουρα θα εχει τρελη ενεργεια για να ανταποκριθει στις προπονησεις αλλα δε θα αποθηκευτει κ αρκετο λιπος?(λιγο οφ τοπικ,αλλα μαζι με μ-στακ αμα δε βαλεις δλδ τοσες πολλες θερμιδες δε θα δεις αποτελεσμα)?

GEORGEXX1
11-05-10, 19:12
Αλλο πραγμα το m-stak που θα βοηθησει στην συνθεση της πρωτεϊνης στο σωμα,και αλλο η υπερβολικη προσληψη πρωτεϊνης απο την τροφη.
Τα ποσοστα που αναφερεις ειναι τεραστια και ειναι λογικο να μετατραπουν σε λιπος.
Για αυτον τον λογο προγραμματιζουμε την διατροφη μας αναλογα την καθημερινη μας ασκηση,εργασια, και σωματικη κατασταση.

nikos*
11-05-10, 19:43
εγω μεταβολιζω 1822 θερμιδες χωρις να κουνηθω απ το κρεβατι,συνολικα γιατι ασκουμαι καθημερικα και εκτως γυμναστηριου μεταβολιζω 2000+ ,οσον αφορα τον ογκο τωρα 2.5γραμμαρια πρωτεινης/κιλο σωματος και οσο το δυνατων καθαρες τροφες υπαρχει ελπιδα?

Micha3L_Myers
11-05-10, 19:54
καλητερα να παρω m-stak η νιτρικο για pre workout?

Svein
11-05-10, 21:05
καλητερα να παρω m-stak η νιτρικο για pre workout?

Αλλο το ενα αλλο το αλλο ! Για δυναμη και καλύτερες προπονήσεις καλύτερα νιτρικό...!

nikos*
12-05-10, 16:11
αρχηγε το μ-στακ το παιρνουμε για να ανεβουμε σε δυναμη κ ογκο μεσω αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης στο σωμα κ ετσι ανεβαινουμε σε κιλα κ δυναμη,τα νιτρικα τωρα σου δινουνε καπιες παραπανω επαναλληψεις οποτε δεν εχουν σχεση,τωρα αναλογως τι θελεις εσυ απο την προπονηση σου θα συμπεριλαβεις καπια συμπληρωματα και μια και ειπες για μ-στακ η ανιμαλ εχει ωραιοτατο νιτρικο με κρεατινη το animal pump ............................................εμενα θα μου απαντησει κανεις?:turtle::turtle::turtle::P:P:)

Svein
12-05-10, 17:17
εγω μεταβολιζω 1822 θερμιδες χωρις να κουνηθω απ το κρεβατι,συνολικα γιατι ασκουμαι καθημερικα και εκτως γυμναστηριου μεταβολιζω 2000+ ,οσον αφορα τον ογκο τωρα 2.5γραμμαρια πρωτεινης/κιλο σωματος και οσο το δυνατων καθαρες τροφες υπαρχει ελπιδα?

Ναι αλλα αν μπορείς αύξησε κιαλο την πρωτεινη !

nikos*
13-05-10, 16:15
μιλησα με μια διατροφολογο προσφατα η οποια μου ειπε οτι ο μεσος ανθρωπος χρειαζεται 1 γραμμαριο/κιλο κ οτι η υπερβολικη προσληψη προτεινης επιβαρυνει το συκωτι κ γενικα ειναι επιβλαβης....γενικα ολα προσοχη θελουνε..

beefmeup
13-05-10, 16:17
μιλησα με μια διατροφολογο προσφατα η οποια μου ειπε οτι ο μεσος ανθρωπος χρειαζεται 1 γραμμαριο/κιλο κ οτι η υπερβολικη προσληψη προτεινης επιβαρυνει το συκωτι κ γενικα ειναι επιβλαβης....γενικα ολα προσοχη θελουνε..

εχε υποψιν σου οτι καποιος που γυμναζεται για μυικη υπερτοφια,σε μεγαλο βαθμο(η οχι κ τοσο μεγαλο) ΔΕΝ ανηκει στην κατηγορια του "μεσου ανθρωπου",κ αρα δεν εχει τις ιδιες αναγκες το σωμα του.;)

Eddie
13-05-10, 16:25
μιλησα με μια διατροφολογο προσφατα η οποια μου ειπε οτι ο μεσος ανθρωπος χρειαζεται 1 γραμμαριο/κιλο κ οτι η υπερβολικη προσληψη προτεινης επιβαρυνει το συκωτι κ γενικα ειναι επιβλαβης....γενικα ολα προσοχη θελουνε..

Σωστα!!οπως λεει και ο Διονυσης ο μεσος ανθρωπος ουδε μια σχεση εχει με εναν αθλουμενο,ποσο μαλλον εναν ββ.Μεσος ανθρωπος ειναι η μανα μου η ο θειος μου που δεν εχουν καμια σχεση με γυμναστικη.

Micha3L_Myers
14-05-10, 12:10
τις οff μερες το περνετε το πρωι με το πρωτο γευμα?

flowin_through
14-05-10, 12:21
Nαι, πριν το πρωινο γευμα.

nikos*
14-05-10, 12:26
αν περιοριστω στις 2/2500 θερμιδες ημερισιως αλλα αυξησω πρωτεινη στα 3γραμ./κιλο μαζι με μ-στακ ειμαι κομπλε ετσι???θελω να βαλω κιλα με οσο το δυνατων λιγοτερο λιπος...(τι ειπα τωρα,λες και υπαρχει κανεις που θελει να βαλει λιπος:rolf::rolf:) ακουω...:turtle:

Machiavelli
14-05-10, 12:29
Πόσα κιλά είσαι και θα βάλεις λίπος με πάνω από 2500 θερμίδες; Αν είναι να πάρεις m-stak και να είσαι με τη ζυγαριά μη τυχόν πήρες λίπος, άστο καλύτερα. Είναι προϊόν για όγκο αν δεν τρως μη το παίρνεις.

nikos*
14-05-10, 16:43
βασικα ο σκοπος στη διατροφη οι πρωτεινες δεν ειναι?με 3 γραμμαρια ανα κιλο δλδ δε βαζει καπιος ογκο?ο ρολος των θερμιδων η ενεργεια δεν ειναι?

Machiavelli
14-05-10, 19:04
Η ανάρρωση και η ανάπτυξη θέλουν υδατάνθρακα, διαφορετικά θα τρώγαμε και στη γράμμωση όλες τις θερμίδες μόνο πρωτεΐνη και θα αναπτυσσόμασταν μειώνοντας το λίπος.

nikos*
14-05-10, 19:38
δλδ χωρις υδατανθρακα δουλεια δε γινεται με λιγα λογια?

Machiavelli
14-05-10, 19:50
Αυτά είναι τα πρώτα που μαθαίνεις. Γίνεται δουλειά, απλά το m-stak δε θα σου δώσει ούτε το 1/4 απ' ότι αν έκανες ένα σωστό όγκο. Προς το παρόν απ' ότι καταλαβαίνω δεν κάνεις καν όγκο όποτε καλύτερα να το ξεχάσεις για το καλό της τσέπης σου κυρίως.
Όπως γράφει και ο Niiick στην υπογραφή του, όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται, δε παίρνει m-stak.

Niiick
15-05-10, 01:47
χέ χέ:turtle:

nikos*
15-05-10, 15:12
λες να φοβαμαι το προιον?απλα προτιμω να εχω πιο σταδιακα αποτελεσματα παρα να αρχισω να βαζω και να βαζω κιλα γιατι δε προκειται να ειναι ολα ''καλα'' κιλα...και οπιος φοβαται ..σταματαει να φοβαται και κοπαναει ενα μ-στακ και ερχεται στα ισα του!:P:toast::rolf:

Maxwell Wolfen
26-05-10, 23:46
το m-stak μπορω να το χρησιμοποιησω στην ηλικια που ειμαι?ειμαι 21 και κάνω 2 χρονια γυμναστηριο

68 κιλα και 1,70 υψος,θελω να ανεβάσω λιγα.Εννοείται πως κανω σωστή διατροφη-πρωτείνη

Svein
27-05-10, 12:14
το m-stak μπορω να το χρησιμοποιησω στην ηλικια που ειμαι?ειμαι 21 και κάνω 2 χρονια γυμναστηριο

68 κιλα και 1,70 υψος,θελω να ανεβάσω λιγα.Εννοείται πως κανω σωστή διατροφη-πρωτείνη

Ναι εισαι οκ αν εισαι ανο των 18 ειχα στείλει μαιλ στην υνιβερσαλ !

Micha3L_Myers
25-06-10, 13:19
εμενα αυτος απο το μαγαζι που το πηρα μου ειπε να μην το περνω καθε μερα.5 την εβδομαδα για να μου βγαλει ενα μηνα.τις ημερες που δεν γυμναζεστε δεν περνετε το κοκκινο χαπι?

nikos*
25-06-10, 16:57
το κοκκινο χαπι ειναι η καφεινη και γενικα τα διεγερτικα(μη σε τρομαζει η λεξη,την καφεινη ενοει) δε νομιζω να χρειαζεται τις μερες που δε πας γυμναστηριο εκτος αμα θες να το παρεις το πρωι αντι για τον καφε σου για να σε ξυπνησει(εγω αυτο εκανα και με βοηθουσε)αν το χρησιμοποιεις μαζι με cuts η pump και εισαι σε μερα που εχεις γυμναστηριο,μη παρεις το κοκκινο και απο τα δυο,αν κανεις καπιο τετιο συνδιασμο m-stak+pump,cuts+pump,m-stak+cuts θα παρεις το κοκκινο απο ενα απ τα δυο και τις μερες που δεν εχεις γυναστηριο αν θες το παιρνεις αντι για καφε

Maxwell Wolfen
25-06-10, 17:31
Ρε παιδια σορρυ για την ερωτηση αλλα πραγματικα απο την εμπειρια σας τα οφελη απο αυτο το προιον μενουν?

Micha3L_Myers
25-06-10, 17:50
τις μερες που δεν γυμναζεστε το περνετε αναμεσα στα γευματα η μαζι με ενα γευμα?

dhmhtrhs
25-06-10, 17:59
Ρε παιδια σορρυ για την ερωτηση αλλα πραγματικα απο την εμπειρια σας τα οφελη απο αυτο το προιον μενουν?

αμα το συνδυασεις με σωστη,πολυ και καθαρη διατροφη σιγουρα θα σου μεινουν καποια απο τα οφελη του..αν απλα το παρεις και δεν αυξησεις ποσοτητες ποιοτικων θερμιδων μην περιμενεις και πολλα πραγματα..εμενα τουλαχιστον με ειχε ωφελησει αρκετα!!

salpas18
26-06-10, 12:04
αμα το συνδυασεις με σωστη,πολυ και καθαρη διατροφη σιγουρα θα σου μεινουν καποια απο τα οφελη του..αν απλα το παρεις και δεν αυξησεις ποσοτητες ποιοτικων θερμιδων μην περιμενεις και πολλα πραγματα..εμενα τουλαχιστον με ειχε ωφελησει αρκετα!!

λογικο δεν ειναι και να μην παρεις το m-stak αν αυξησεις την διατροφη σου και την κανεις πιο κα8αρη δλδ να εχει πιοτικες 8ερμηδες + και καλη γυμναστικη να εχεις ετσι και αλλιος καπια κερδη?

Devil
26-06-10, 12:11
λογικο δεν ειναι και να μην παρεις το m-stak αν αυξησεις την διατροφη σου και την κανεις πιο κα8αρη δλδ να εχει πιοτικες 8ερμηδες + και καλη γυμναστικη να εχεις ετσι και αλλιος καπια κερδη?

γι'αυτο ειναι φτιαγμενα και τα περισσοτερα testboosters
να κρατανε σε καλα επιπεδα την τεστο σε περιοδους υποθερμιδικης

nikos*
26-06-10, 14:54
τις μερες που δε γυμναζεσαι να το παιρνεις την ιδια ωρα που θα το επαιρνες αν ειχες γυμναστηριο με αδειο στομαχι,το συνδιαζεις με τιγκα φαι και θα δεις σιγουρα αποτελεσματα,οταν τελειωσει ο κυκλο του θα χασεις καπια κερδη αν ριξεις θερμιδες

Maxwell Wolfen
29-06-10, 00:23
Παιδια πηγα σημερα να παρω το mstack απο τα xtreme stores και μου ειπαν οτι το απαγορευσε η ΕΕ και δεν θα φερνουν καποια animal απο τον ερχομενο μηνα...συγκεκριμενα ελεγε οτι ειχαν μεινει stock καποια mstack και δεν προκειτε να ξαναφερουν.. ημαρτον....

Micha3L_Myers
29-06-10, 11:06
εγω πηγα την παρασκευη και το πηρα και δεν μου ειπαν κατι τετοιο.

Maxwell Wolfen
29-06-10, 11:54
εγω πηγα την παρασκευη και το πηρα και δεν μου ειπαν κατι τετοιο.

α ρε τυχερε!δεν ξερω ρε σι εμενα πραγματικα αυτο μ παν. Αν και πιστευω μουφιες ειναι, μηπως κανουν περικοπες λογω κρισης και μερικα προιοντα "κοβονται"

Micha3L_Myers
29-06-10, 12:12
α ρε τυχερε!δεν ξερω ρε σι εμενα πραγματικα αυτο μ παν. Αν και πιστευω μουφιες ειναι, μηπως κανουν περικοπες λογω κρισης και μερικα προιοντα "κοβονται"

δεν ξερω man εγω απο το xtreme που το πηρα ειχανε πολλα.

nikos*
29-06-10, 12:20
ο ελληνικος ο εοφ......αυτος τα φταιει ολα,ο λογος που δε φερνουν ανιμαλ διαφορα συμπληρωματαδικα ειναι επειδη ο εοφ βρηκε π.χ καπιο ψιλοκαπως συστατικο και δε δινει εγκριση για ενα η δυο συστατικα..

Devil
29-06-10, 13:50
ο ελληνικος ο εοφ......αυτος τα φταιει ολα,ο λογος που δε φερνουν ανιμαλ διαφορα συμπληρωματαδικα ειναι επειδη ο εοφ βρηκε π.χ καπιο ψιλοκαπως συστατικο και δε δινει εγκριση για ενα η δυο συστατικα..

τι εννοεις?

beefmeup
29-06-10, 13:54
παιδακια,γιαυτο το συγκεκριμενο,αλλα κ το στακ,ειχα παρει εγκριση εοφ,πριν 5 χρονια περιπου...οποτε δεν παιζει θεμα εοφ..

δε νομιζω οτι αλλαξαν τραγικα τα συστατικα του,μεσα στα χορνια αυτα,αλλα κ να αλλαξαν 1-2 που το συνηθιζουν στην εταιρια αυτη,αυτα που εχει τωρα,δεν ειναι προβληματικα οσον αφορα την εγκριση..

GEORGEXX1
29-06-10, 14:16
μηπως κατι παιζει με τα xtreme stores και τη εταιρια universal;;; τη μια λεν οτι σταματησε το σοκ θεραπυ,την αλη βρηκε ο εοφ καπιο συστατικο στα ανιμαλ.
Εγω προσωπικα το Μ-Στακ το παιρνω 3 χρονια,και το σοκ κοντα εναμιση και ολα μια χαρα.

nikos*
29-06-10, 14:45
κοιτα μπορει να ειναι κατι του οποιου τα ''κακα'' φαινονται μακροπροθεσμα οποτε μπορει να σου εμφανιστει τπτ ξαφνικα(χτυπα ψυλο,γερος να εισαι παλικαρι μου) αν και δε νομιζω για τη γιουνιβερσαλ οτι υπαρχει θεμα επικινδυνοτητας για τα προιοντα της

beefmeup
29-06-10, 18:28
εμενα μου μυριζει μουφα παντως..

Polyneikos
29-06-10, 18:34
Μου θυμιζει μια περίπτωση σε ενα νησι που είχε ζητησει ενας φίλος μου από εναν περιπτερα μια μαρκα πούρα και επειδη δεν τα είχε του έλεγε ότι καταργηθήκαν.LoL.

nikos*
29-06-10, 19:47
τι μουφα?που μουφα?το μ-στακ μουφα?οχι ρε φιλε...οχι ρε φιλε και το μ-στακ μουφα,ειναι σα να μου λες δεν υπαρχει αι-βασιλης,ελα τωρα,καπιο λαθος κανεις

beefmeup
29-06-10, 21:45
τι μουφα?που μουφα?το μ-στακ μουφα?οχι ρε φιλε...οχι ρε φιλε και το μ-στακ μουφα,ειναι σα να μου λες δεν υπαρχει αι-βασιλης,ελα τωρα,καπιο λαθος κανεις

μουφα εννοω αυτο για την ελειψη,η μη εγκριση του εοφ ρε..δεν μιλαω γιατο προιον.

αν κ σε μενα δεν κανε τπτ,αλλα ποσταρε γνωμη μολις τελειωσεις,το παμε αυτο ετσι?

αι-βασιλης δεν υπαρχει,ετσι κ αλλιως,οποτε παιζει κ να μουφα??χαχα!!

Devil
30-06-10, 04:42
μουφα εννοω αυτο για την ελειψη,η μη εγκριση του εοφ ρε..δεν μιλαω γιατο προιον.

αν κ σε μενα δεν κανε τπτ,αλλα ποσταρε γνωμη μολις τελειωσεις,το παμε αυτο ετσι?

αι-βασιλης δεν υπαρχει,ετσι κ αλλιως,οποτε παιζει κ να μουφα??χαχα!!

περισσοτερο πιστευω στον αι βασιλη εγω :green:

nikos*
30-06-10, 16:17
ελα τωρα,δεν ειναι δυνατων...ρε μπεεφ το μαςς εφ εξ δε σαρεσει,το μ-στακ δε σαρεσει,το νοβεντεξ δε σαρεσει,εχεις καταλυσει τα παντα ρεεεεε!!!!ασε και τπτ στη θεση του:P:shock::turtle::turtle:


:bowdown:

salpas18
30-06-10, 16:30
ελα τωρα,δεν ειναι δυνατων...ρε μπεεφ το μαςς εφ εξ δε σαρεσει,το μ-στακ δε σαρεσει,το νοβεντεξ δε σαρεσει,εχεις καταλυσει τα παντα ρεεεεε!!!!ασε και τπτ στη θεση του:P:shock::turtle::turtle:


:bowdown:

μονο το χ-φακτορ το αρεση :P

beefmeup
30-06-10, 17:23
ελα τωρα,δεν ειναι δυνατων...ρε μπεεφ το μαςς εφ εξ δε σαρεσει,το μ-στακ δε σαρεσει,το νοβεντεξ δε σαρεσει,εχεις καταλυσει τα παντα ρεεεεε!!!!ασε και τπτ στη θεση του:P:shock::turtle::turtle:


:bowdown:


μονο το χ-φακτορ το αρεση :P

ναι ρε Λαμογια κ τα 2..:P

γιατι απο ολα αυτα που αναφερατε μονο το φακτορ εκανε διαφορα.:green:

κ για το νοβεντεξ,ποτε ειπα κατι κακο??μια χαρα ειναι,για την δουλεια που το θες.

Devil
30-06-10, 17:25
ναι ρε Λαμογια κ τα 2..:P

γιατι απο ολα αυτα που αναφερατε μονο το φακτορ εκανε διαφορα.:green:

κ για το νοβεντεξ,ποτε ειπα κατι κακο??μια χαρα ειναι,για την δουλεια που το θες.

και αν τα βαλεις και τα 2 μαζι σε recomping τι μπορει να γινει ????

:green::green::green::green::green: κατι καλοοοο

nikos*
01-07-10, 12:14
μα κανεις σα γεροντοκορη:P αα μαςς εφ εξ?τι ειναι αυτο?δε μ'αρεσει οχι οχι σε μενα δε δουλευει,νοβεντεξ?ναι σιγα μη πιστεψω τις ερευνες της γκασπαρι(και ομως μπεεφ εχεις πει ασχημα πραγματα για το νοβε):P:shock:

ελα παιδακια,περα απ τ πλακα τωρα για να επανελθουμε και στο θεμα μας το μ-στακ ειναι τα παντα ολα και δεν ακουω τπτ:turtle::turtle::turtle::P:P:P


:toast::toast::toast::bowdown:

alien.carmania
01-07-10, 15:25
μα κανεις σα γεροντοκορη:P αα μαςς εφ εξ?τι ειναι αυτο?δε μ'αρεσει οχι οχι σε μενα δε δουλευει,νοβεντεξ?ναι σιγα μη πιστεψω τις ερευνες της γκασπαρι(και ομως μπεεφ εχεις πει ασχημα πραγματα για το νοβε):P:shock:

ελα παιδακια,περα απ τ πλακα τωρα για να επανελθουμε και στο θεμα μας το μ-στακ ειναι τα παντα ολα και δεν ακουω τπτ:turtle::turtle::turtle::P:P:P


:toast::toast::toast::bowdown:

μακαρι να ειναι οπως τα λες απο σεπτεβρη θα το ξεκινησω...! το εχεις δοκιμασει?

manos_
01-07-10, 16:39
μα κανεις σα γεροντοκορη:P αα μαςς εφ εξ?τι ειναι αυτο?δε μ'αρεσει οχι οχι σε μενα δε δουλευει,νοβεντεξ?ναι σιγα μη πιστεψω τις ερευνες της γκασπαρι(και ομως μπεεφ εχεις πει ασχημα πραγματα για το νοβε):P:shock:

ελα παιδακια,περα απ τ πλακα τωρα για να επανελθουμε και στο θεμα μας το μ-στακ ειναι τα παντα ολα και δεν ακουω τπτ:turtle::turtle::turtle::P:P:P


:toast::toast::toast::bowdown:

Καλα κουλαρε λιγο συμπληρωμα ειναι.Θα σε βοηθησει αλλα πρεπει να το βοηθησεις και εσυ και να μην περιμενεις πολλα βασικα γιατι οταν περιμενουμε πολλα απογοητευομαστε.

nikos*
01-07-10, 16:56
ναι το εχω δοκιμασει και πολυ προσφατα μαλιστα και εμεινα κατευχαριστημενος,μανο δε ξερω για σενα που εισαι λατρης απ'οτι εχω διαβασει της ανιμαλ παντως εγω δεν ειχα κανενα παραπονο

manos_
01-07-10, 17:05
ναι το εχω δοκιμασει και πολυ προσφατα μαλιστα και εμεινα κατευχαριστημενος,μανο δε ξερω για σενα που εισαι λατρης απ'οτι εχω διαβασει της ανιμαλ παντως εγω δεν ειχα κανενα παραπονο

Την πρωτη φορα ναι την δευτερη δεν θα σε πιασει τοσο.

nikos*
01-07-10, 23:34
λες να υπαρχει τετιο θεμα?γτ να πιασει πιο πολυ τ 1η φορα δε το κτλβνω αυτο...

manos_
02-07-10, 00:52
λες να υπαρχει τετιο θεμα?γτ να πιασει πιο πολυ τ 1η φορα δε το κτλβνω αυτο...


Γιατι εξοικειωνετε το σωμα σου.

nikos*
02-07-10, 11:23
και τοτε πρως τι η βδομαδα οφφ που λεει η εταιρια...τεσπα δεν εχουμε παρα να δοκιμασουμε και να δουμε

manos_
02-07-10, 11:47
και τοτε πρως τι η βδομαδα οφφ που λεει η εταιρια...τεσπα δεν εχουμε παρα να δοκιμασουμε και να δουμε

Oτι σου λεω και εγω σου λεει και η εταιρια απλα στο περιοριζει τοσο ωστε να μην πας να παρεις κατι αλλο και θελει τα λεφτα σου.

nikos*
02-07-10, 15:32
ολες οι εταιριες αυτο θελουνε..αγαπαμε μ-στακ!

alien.carmania
02-07-10, 19:16
ολες οι εταιριες αυτο θελουνε..αγαπαμε μ-στακ!

το διαφορα ειδες με αυτο νικος? σου εδωσε ογκο, δυναμη, ενεργεια....? για ποσο διαστημα το επαιρνες?

nikos*
02-07-10, 21:27
21 μερες το πηρα,το ξενικησα 1 ιουνιου(ναι ναι ξερω ογκο μεσα στο καλοκαιρι:P) τσιτωμα λογω της καφεινης τις πρωτες 4 μερες απ τη 5η και μετα σταδιακο ανεβασμα σε δυναμη μεχρι που τη 15 μερα σχεδων σε ολες τις ασκησεις ειχα ανεβασμα απο 7-20 κιλα,πηρα 6 κιλα,αρκετα καθαρα μπορω να πω,αν και θα μπορουσα να παρω πιο πολλα αλλα ειπα καλοκαιρι ερχεται,ασε μη τραβιωμαστε μετα να τα ξεφορτωθουμε...κανενα παραπονο,εδωσε οτι ζητησα χωρις υπερβολες!

Βεβαια δε ξερω τωρα τι θα γινει μετα τη 2η χρηση του...εκει ανησυχω λιγο

noz1989
02-07-10, 21:33
21 μερες το πηρα,το ξενικησα 1 ιουνιου(ναι ναι ξερω ογκο μεσα στο καλοκαιρι:P) τσιτωμα λογω της καφεινης τις πρωτες 4 μερες απ τη 5η και μετα σταδιακο ανεβασμα σε δυναμη μεχρι που τη 15 μερα σχεδων σε ολες τις ασκησεις ειχα ανεβασμα απο 7-20 κιλα,πηρα 6 κιλα,αρκετα καθαρα μπορω να πω,αν και θα μπορουσα να παρω πιο πολλα αλλα ειπα καλοκαιρι ερχεται,ασε μη τραβιωμαστε μετα να τα ξεφορτωθουμε...κανενα παραπονο,εδωσε οτι ζητησα χωρις υπερβολες!

Βεβαια δε ξερω τωρα τι θα γινει μετα τη 2η χρηση του...εκει ανησυχω λιγο

Βασικα να μας πεις και τι θα μεινε απο ολα αυτα που αναφερεις μετα απο 15 μερες...;)

nikos*
02-07-10, 22:03
Σωστος,κοιτα,σημερα εχουμε 2 ιουλιου το μ-στακ το σταματησα 22 ιουνιου,απ τα 6 κιλα που οπως ειπα ειναι αρκετα στεγνα,μολις αρχισα να ριχνω θερμιδες και να κοβω υδατανθρακες εφυγε 1 κιλο..

michael-nrg
05-09-10, 19:06
Μπορουμε να στακαρουμε με το stak με το m-stack. και ποτε παιρνουμε το καθενα? γιατι και τα 2 ειναι πριν την προπο.. και μηπως πεφτουν πολλα χαπια πριν τη προπο..

alien.carmania
22-09-10, 16:28
ξεκηναω το m-stak απο βδομαδα και θα γραφω εντυπωσεις....!

COBRA_STYLE
09-10-10, 14:46
ξεκηναω το m-stak απο βδομαδα και θα γραφω εντυπωσεις....!
ακομα???
παιδια γινεται να στακαρω το shock therapy που ξεκινησα χθες με το μ-στακ???

Devil
11-10-10, 04:54
ναι

δεν εχουν σχεση το ενα με το αλλο

COBRA_STYLE
11-10-10, 10:20
ναι

δεν εχουν σχεση το ενα με το αλλο
ταυτοχρονα εννοω ντεβιλ ετσι??πινω το Shock(:puke:) και καπακι τα χαπια του Μ-στακ,και τα 2 45 λεπτα πριν

COBRA_STYLE
11-10-10, 22:36
παιδια σημερα εβαλα 2 σκουπ Shock Therapy και ενα pack M-Stak και ελιωσα στην προπονηση!!!Απιστευτη προπονηση βγηκε!!!!Δεν ενιωσα κουραση και στα κιλα ανεβηκα πολυ!!!!

πχ.peck deck εκει που εκανα 45-50 κιλα αυστηρα και αργα τωρα εβαλα 80 κιλα και τα εκανα παλι αυστηροτατα αερας!!!αυτα ειναι

Devil
11-10-10, 23:49
ταυτοχρονα εννοω ντεβιλ ετσι??πινω το Shock(:puke:) και καπακι τα χαπια του Μ-στακ,και τα 2 45 λεπτα πριν

ναι ρε συ δεν θα εχεις προβλημα....λογικα


παιδια σημερα εβαλα 2 σκουπ Shock Therapy και ενα pack M-Stak και ελιωσα στην προπονηση!!!Απιστευτη προπονηση βγηκε!!!!Δεν ενιωσα κουραση και στα κιλα ανεβηκα πολυ!!!!

πχ.peck deck εκει που εκανα 45-50 κιλα αυστηρα και αργα τωρα εβαλα 80 κιλα και τα εκανα παλι αυστηροτατα αερας!!!αυτα ειναι

αυτα τα review με τρελενουν

τυφλα να εχουν τα αας:green::green::green:

COBRA_STYLE
11-10-10, 23:50
ναι ρε συ δεν θα εχεις προβλημα....λογικα



αυτα τα review με τρελενουν

τυφλα να εχουν τα αας:green::green::green:
μα το θεο φιλε!!!και πριν μπορουσα να βαλω παραπανω αλλα δεν εβαζα και τα εκανα 100% αυστηρα....σημερα δεν ξερω πεταγα...σε ολες τις ασκησεις φουλ κιλα...φουλ στηθος

Titanium
12-10-10, 00:01
:thumbup::thumbup::thumbup:Αφτα ειναι....^^:thumbup::thumbup:

Devil
12-10-10, 00:01
μα το θεο φιλε!!!και πριν μπορουσα να βαλω παραπανω αλλα δεν εβαζα και τα εκανα 100% αυστηρα....σημερα δεν ξερω πεταγα...σε ολες τις ασκησεις φουλ κιλα...φουλ στηθος

:unsure::unsure::unsure:

δεν ξερω...

μακαρι;)

COBRA_STYLE
12-10-10, 00:02
:unsure::unsure::unsure:

δεν ξερω...

μακαρι;)
ελα παραδεξου οτι ζηλεψες!!!:turtle::P:P

Devil
12-10-10, 00:07
ελα παραδεξου οτι ζηλεψες!!!:turtle::P:P

:green::green::green:

δεν κανω pec deck:P:P:P

Dreiko
12-10-10, 00:07
μα το θεο φιλε!!!και πριν μπορουσα να βαλω παραπανω αλλα δεν εβαζα και τα εκανα 100% αυστηρα....σημερα δεν ξερω πεταγα...σε ολες τις ασκησεις φουλ κιλα...φουλ στηθος

τι σου ειναι η ψυχολογια τελικα......;)

COBRA_STYLE
12-10-10, 00:17
τι σου ειναι η ψυχολογια τελικα......;)
κοιτα οντως ειχα πολυ καλη ψυχολογια με τα 2 συμπληρωματα,ειχα και πολλα νευρα επδ με γκαζωσε η δικια μου(καθε δευτερα δεν μπορω να καταλαβω πως το κανει),αλλα το Μ-στακ παιζει να βοηθησε γιατι τα 80 κιλα τα εκανα χαλαρα μα το θεο...αποκλειεται μονο ψυχολογια

tommygunz
12-10-10, 00:53
Το παρείγγειλα και εγώ χθες, σε 1-2 βδομάδες το πολύ λογικά θα το έχω. Για να δούμε... Δεν νομίζω να φάω τέτοια βοήθεια, αλλά είδομεν...

COBRA_STYLE
12-10-10, 01:01
Το παρείγγειλα και εγώ χθες, σε 1-2 βδομάδες το πολύ λογικά θα το έχω. Για να δούμε... Δεν νομίζω να φάω τέτοια βοήθεια, αλλά είδομεν...
αυριο λεω να το δοκιμασω μονο του χωρις το Shock απο περιεργεια να δω

hunteranimator
22-10-10, 17:53
απορια αυτο το συμπληρωμα θελει πολυ φαγητο.Η απορια[ηληθια] μου ειναι η εξης εγω ειμαι 90 κιλα εαν το παρω θα πρεπει λογικα να καταναλωνω καπου στα 2-2,5 γρ πρωτειηνη ανα καθε κιλο του σωματος μου.Πειραζει εαν ειναι συμπληρωμα πρωτειηνης και δεν ειναι φαγητο κανονικο.Δηλαδη αντι να φαω 3 πολυ πλουσια γευματα να παρω 3 καλες δοσεις πρωτειηνης,θα υπαρξη διαφορα στο αποτελεσμα?μυηκα εννοω

Dreiko
22-10-10, 17:58
απορια αυτο το συμπληρωμα θελει πολυ φαγητο.Η απορια[ηληθια] μου ειναι η εξης εγω ειμαι 90 κιλα εαν το παρω θα πρεπει λογικα να καταναλωνω καπου στα 2-2,5 γρ πρωτειηνη ανα καθε κιλο του σωματος μου.Πειραζει εαν ειναι συμπληρωμα πρωτειηνης και δεν ειναι φαγητο κανονικο.Δηλαδη αντι να φαω 3 πολυ πλουσια γευματα να παρω 3 καλες δοσεις πρωτειηνης,θα υπαρξη διαφορα στο αποτελεσμα?μυηκα εννοω

κοιτα να δεις....εγω που ειχα χρησιμοποιησει το e bol,που ειναι παρομοιο συμπληρωμα,ειχα διαβασει(δε θυμαμαι που)οτι ειναι πολυ καλυτερα αυτην την αυξηση στην ημερισια ληψη πρωτεινης να την κανεις με πιο πολυ στερεα τροφη και οχι συμπληρωμα πρωτεινης....(και αυτο εκανα,και βοηθησε)...ελπιζω να σε βοηθησα καπως...:toast:

manos_
22-10-10, 19:04
απορια αυτο το συμπληρωμα θελει πολυ φαγητο.Η απορια[ηληθια] μου ειναι η εξης εγω ειμαι 90 κιλα εαν το παρω θα πρεπει λογικα να καταναλωνω καπου στα 2-2,5 γρ πρωτειηνη ανα καθε κιλο του σωματος μου.Πειραζει εαν ειναι συμπληρωμα πρωτειηνης και δεν ειναι φαγητο κανονικο.Δηλαδη αντι να φαω 3 πολυ πλουσια γευματα να παρω 3 καλες δοσεις πρωτειηνης,θα υπαρξη διαφορα στο αποτελεσμα?μυηκα εννοω

Ανεβασε πολυ τις θερμιδες με το συγκεκριμενο και θα σε πιασει.

COBRA_STYLE
22-10-10, 19:04
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ντε και καλα θελει παρα πολυ φαγητο!!

και γω τρωω πολυ,αλλα οχι το υπερβολικο ετσι οπως ακουγεται απο μερικους,και εχω πρηστει στηθος,ωμους και παρα πολυ χερια!!!

manos_
22-10-10, 19:10
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ντε και καλα θελει παρα πολυ φαγητο!!

και γω τρωω πολυ,αλλα οχι το υπερβολικο ετσι οπως ακουγεται απο μερικους,και εχω πρηστει στηθος,ωμους και παρα πολυ χερια!!!

Για να αξιοποιησεις την αναβολικη κατασταση στην οποια σε βαζει.NO FOOD NO GAINS

salpas18
25-10-10, 01:11
Για να αξιοποιησεις την αναβολικη κατασταση στην οποια σε βαζει.NO FOOD NO GAINS

λογικα ομως μανο δεν ειναι να βαλεις κιλα ετσι και αλλιος ειτε παρεις μ-στακ ειτε δεν παρεις? αφου θα αυξησεις τεις ποσοτητες φαγητου λογικο ειναι να παρεις κιλα.. δηλαδη λεω οτι μπορει και να μην δουλευει ισος πιο πολυ φαγητο πιο καλες προπονησεις πιο καλη αναροση κλπ... φνωμη μ!


edit : σορρυ για το οφ τοπικ!

tommygunz
25-10-10, 01:51
Ντάξει, απλά το M-stak βοηθάει στο partitioning των θρεπτικών συστατικών από το φαΐ, οπότε η λογική του είναι πως θα βάλεις περισσότερη μυϊκή μάζα τρώγοντας περισσότερο, ενώ χωρίς αυτό ίσως να γίνονταν και λίπος το περισσότερο φαγητό...

salpas18
25-10-10, 09:59
Ντάξει, απλά το M-stak βοηθάει στο partitioning των θρεπτικών συστατικών από το φαΐ, οπότε η λογική του είναι πως θα βάλεις περισσότερη μυϊκή μάζα τρώγοντας περισσότερο, ενώ χωρίς αυτό ίσως να γίνονταν και λίπος το περισσότερο φαγητό...

aha οκ μπορει και να ειναι αλι8εια :P

skiadis
18-11-10, 13:49
λετε οτι πρεπει να αυξησουμε ποσοτητα φαγητου..
με αυτο υπονοειται αυξηση και πρωτείνης και υδατανθρακα ή μονο πρωτείνης και κανονικα υδατανθρακα οσο επερνα στν φαση ογκου?

alien.carmania
18-11-10, 19:38
λετε οτι πρεπει να αυξησουμε ποσοτητα φαγητου..
με αυτο υπονοειται αυξηση και πρωτείνης και υδατανθρακα ή μονο πρωτείνης και κανονικα υδατανθρακα οσο επερνα στν φαση ογκου?

και τα δυο........

alien.carmania
18-11-10, 19:42
θα ξεκινησω το m-stak με strorm... να παρω το m-stak και μετα απο 15 λεπτα storm και σε μιση ωρα να ξεκινησω προπονηση? ειναι οκ?

michael-nrg
18-11-10, 22:42
Γενικα με τι αλλα συμπληρωματα μπορουμε να το συνδιασουμε για να εχουμε περισοτερα gains?

tommygunz
18-11-10, 23:44
Βασικά συνδύασέ το με πολύ φαΐ και θα έχεις τα gains που θες. Αλλά κατά την γνώμη μου με κρεατίνη μονοϋδρική μια χαρά συνδυάζεται. Αλλά πάνω απ' όλα φαΐ.

thepistol
24-11-10, 01:17
απο τα αγαπημενα μου συμπληρωματα δουλευει πολυ καλα σε δυναμη και μυικοτητα!
σαφως καλυτερα αποτελεσματα απο το stack σκετο!
η πρωτη φορα που το πηρα ηταν η καλυτερη απο ολες αλλα και μετα δουλευει αξιζει σαν προιον, καλο ειναι οταν το παιρνεται να ανεβαζεται και ποσοτητα πρωτεινης.
παντα παιρνω ενα κουτι και το εχω χρησιμοποιησει 4-5 φορες σε συνδιασμο με κρεατινη και animal pak

thegravijia
24-11-10, 04:28
aυτο το περνουμε πριν την προπονηση?
αμα το περνω μονο τις μερες που εχω προπονηση δηλ 4 την βδομαδα και οχι τις υπολοιπες ,παιζει να μην με πιασει?

stelios025
24-11-10, 04:52
aυτο το περνουμε πριν την προπονηση?
αμα το περνω μονο τις μερες που εχω προπονηση δηλ 4 την βδομαδα και οχι τις υπολοιπες ,παιζει να μην με πιασει?

30-45 λεπτά πριν την προπόνηση! Οι οδηγίες λένε κάθε μέρα, για 3 εβδομάδες (21 φακελάκια έχει μέσα), δεν ξέρω βέβαια αν θα μπορούσες να το παίρνεις μόνο τις ημέρες προπόνησης. 2 φορές το έχω δοκιμάσει, την πρώτη φορά μ' έπιασε πολυ καλά, την δεύτερη απλά καλα! Η αλήθεια βέβαια είναι ότι είναι λίγο ακριβό συμπλήρωμα για τις ημέρες χρήσης του! 40 κατι ευρώ για 3 εβδομάδες!

thegravijia
24-11-10, 05:01
30-45 λεπτά πριν την προπόνηση! Οι οδηγίες λένε κάθε μέρα, για 3 εβδομάδες (21 φακελάκια έχει μέσα), δεν ξέρω βέβαια αν θα μπορούσες να το παίρνεις μόνο τις ημέρες προπόνησης. 2 φορές το έχω δοκιμάσει, την πρώτη φορά μ' έπιασε πολυ καλά, την δεύτερη απλά καλα! Η αλήθεια βέβαια είναι ότι είναι λίγο ακριβό συμπλήρωμα για τις ημέρες χρήσης του! 40 κατι ευρώ για 3 εβδομάδες!
γιαυτο ρωωτησα αν γινεται μονο τις μερες προπονησεις να το περνω

dhmhtrhs
24-11-10, 15:15
aυτο το περνουμε πριν την προπονηση?
αμα το περνω μονο τις μερες που εχω προπονηση δηλ 4 την βδομαδα και οχι τις υπολοιπες ,παιζει να μην με πιασει?

πρεπει να το παιρνεις καθημερινα γιατι δεν ειναι ενα συμπληρωμα που σε τσιτωνει και το παιρνεις για να βγαζεις καλυτερες προπονησεις...ειναι αναγκαιο να το παιρνεις καθε μερα και να τρως και πολυ...δυστυχως ομως ειναι παρα πολυ ακριβο...:bowdown::bowdown:

salpas18
24-11-10, 15:15
γιαυτο ρωωτησα αν γινεται μονο τις μερες προπονησεις να το περνω

oxi πρεπει να το περνεις καθε μερα αλλιος δεν κανει δουλεια και εγω το ιδιο λαθος εκανα ...!

tommygunz
24-11-10, 15:25
Θέλει κάθε μέρα. Τις μέρες που δεν έχεις προπό άμα δεν τα θες τα stims βγάλτα (κράτα τα για καμιά προπόνηση μελλοντική). Καλό tip επίσης είναι τις μέρες που δεν έχεις προπόνηση να το παίρνεις περίπου την ίδια ώρα που θα το έπερνες άμα είχες. Επίσης, ερώτηση που τους έκανα στη universal, άμα θες να το συνδυάσεις pre-wo με κρεατίνη, την κρεατίνη κάνα μισάωρο πριν την προπό και ένα τέταρτο πριν το M-stak.
Έχω και εγώ ένα κουτί, θα το ξεκινήσω σύντομα. Και με έξυπνη αγορά από εξωτερικό δεν είναι και τόσο ακριβό, κάτι παραπάνω από 30 γιούρα βγαίνει.

kostaras8
04-12-10, 01:43
πως μπορω να συνδιασω το M-STAK με κρεατινη??δεν υπαρχει καποιο προβλημα αν συνδιαστουν ετσι?το συγκεκριμενο απο οσα εχω διαβασει ειναι για 30λεπτα πριν την προπονηση..οποτε μετα μπορω να χρησιμοποιησω την κρεατινη και την πρωτεινη σωστα?

Devil
04-12-10, 01:52
πως μπορω να συνδιασω το M-STAK με κρεατινη??δεν υπαρχει καποιο προβλημα αν συνδιαστουν ετσι?το συγκεκριμενο απο οσα εχω διαβασει ειναι για 30λεπτα πριν την προπονηση..οποτε μετα μπορω να χρησιμοποιησω την κρεατινη και την πρωτεινη σωστα?

βαλε την κρεατινη το πρωι και μετα την προπονηση

την πρωτεινη μετα την προπονηση

και το μ-στακ πριν απο την προπονηση

TEFAAtzis
21-12-10, 01:06
αν το παιρνεις καθε μερα ποσο καιρο κραταει???Σκεφτομαι να το παρω,να προσθεσω μονουδρικη που ουτως η αλλως εχω ειδη και κατι ακομη για συνδιασμο!!!

Zylo
21-12-10, 01:15
νομιζω εχει μεσα 22 packs????οποτε 22 μερες:P

manos_
21-12-10, 01:34
αν το παιρνεις καθε μερα ποσο καιρο κραταει???Σκεφτομαι να το παρω,να προσθεσω μονουδρικη που ουτως η αλλως εχω ειδη και κατι ακομη για συνδιασμο!!!

21 μητσο.Μπορεις να παιξεις η 21 μερες και 7 εξω η 42 και 14 εξω εγω προτεινω το δευτερο σε 21 μερες ισα που αρχιζει να πιανει καλα.

TEFAAtzis
21-12-10, 01:43
θα το δοκιμασω ετσι μαλλον Μανο 42 μεσα μαζι με κρεατινη και κατι ακομα που δεν εχω σκεφτει τι προς το παρον.

manos_
21-12-10, 01:47
θα το δοκιμασω ετσι μαλλον Μανο 42 μεσα μαζι με κρεατινη και κατι ακομα που δεν εχω σκεφτει τι προς το παρον.

Αν σε παιρνει οικονομικα bcaa οπως σου ειχα πει αν δεν θυμασαι ρωτα με στο φεις και ενα νιτρικο καθαρο οχι pre workout να βοηθησει το m stak να μπει σε αναβολικη φαση το σωμα.

thepistol
21-12-10, 02:15
παντως για το mstack μανο η ιδια η εταιρεια προτεινει μονο τον πρωτο τροπο που γενικα η ανιμαλ δεν εχει και πολυ προβλημα στο να ειναι hardcore..
πως το εξηγεις αυτο??
εγω δεν εχω παρει ποτε δευτερο κουτι καπακια μηπως συνηθιζει το σωμα ή υπαρχει καποια επικυνδινοτητα ??

manos_
21-12-10, 03:16
παντως για το mstack μανο η ιδια η εταιρεια προτεινει μονο τον πρωτο τροπο που γενικα η ανιμαλ δεν εχει και πολυ προβλημα στο να ειναι hardcore..
πως το εξηγεις αυτο??
εγω δεν εχω παρει ποτε δευτερο κουτι καπακια μηπως συνηθιζει το σωμα ή υπαρχει καποια επικυνδινοτητα ??

Μονο hardcore δεν ειναι η ανιμαλ απλα ειναι αξιοπιστη σειρα κατ εμε.Ναι προφανως δεν στο γραφει γιατι αν τα παιρνεις τα κουτακια ενα ενα και αφηνεις μια βδομαδα θα δεις αποτελεσματα πολυ αργοτερα.Δεν νοειτε κυκλος κανω τρεις βδομαδες μεσα μια εξω θελει πολυ παραπανω για να πιασει καλα.Ας πουμε το ανιμαλ στακ θυμαμαι σε επιανε καλα την τριτη βδομαδα και μετα το εκοβες και φτου και απο την αρχη εγω δεν συμφωνω με τον τροπο αυτο δεν πα να λεει η γιουνιβερσαλ

thepistol
21-12-10, 20:50
Μανο ειμαι ηδη στο πρωτο κουτι θα το δοκιμασω και εγω για δευτερη φορα καπακια και θα γραψω review!το mstack ειναι ωραιο συμπληρωμα το stack δεν ξερω αλλα εμενα δεν με πιανει καλα.βεβαια επαιρνα και εκει ενα κουτι και μετα οφ δεν ξερω αμα παιζει ρολο αυτο.
αυτην την στιγμη βαζω mstack,bcca,protein,tribullus san, animalpak και θελω να στακαρω και 1-2 ακομη τι μου πρωτεινεται οτι ταιριαζει καλα με τα παραπανω??
Σκεφτομαι για gaspari size on και ενα ακομη που το ψαχνω καμια προταση?

salpas18
23-12-10, 23:57
Μανο ειμαι ηδη στο πρωτο κουτι θα το δοκιμασω και εγω για δευτερη φορα καπακια και θα γραψω review!το mstack ειναι ωραιο συμπληρωμα το stack δεν ξερω αλλα εμενα δεν με πιανει καλα.βεβαια επαιρνα και εκει ενα κουτι και μετα οφ δεν ξερω αμα παιζει ρολο αυτο.
αυτην την στιγμη βαζω mstack,bcca,protein,tribullus san, animalpak και θελω να στακαρω και 1-2 ακομη τι μου πρωτεινεται οτι ταιριαζει καλα με τα παραπανω??
Σκεφτομαι για gaspari size on και ενα ακομη που το ψαχνω καμια προταση?

βαλε καθαρη κρατινη καλητερα! ;)

thepistol
24-12-10, 00:07
να βαλω καθαρη κρεατινη και anabolic xtreme mass fx????

tommygunz
24-12-10, 00:14
Κρεατίνη ναι ρε συ, βάλε. Το MassFX ξέρεις πως είναι προορμονικό πιστεύω. Απλά στο αναφέρω.

beefmeup
24-12-10, 00:15
Το MassFX ξέρεις πως είναι προορμονικό πιστεύω.

οχι δεν ειναι,τομυ;)
φυτικο ειναι.

tommygunz
24-12-10, 00:24
οχι δεν ειναι,τομυ;)
φυτικο ειναι.

Σοβαρά?
Είχα την εντύπωση πως το είχα διαβάσει και εδώ στο φόρουμ πως είναι προορμονικό. Anyway, για να το λες εσύ beef, κάτι παραπάνω ξέρεις.:thumbup:

thepistol
24-12-10, 13:05
οποτε κανει καλο συνδιασμο με τα παραπανω φανταζομαι.
στα test booster πρεπει να κανουμε διακοπη???
η μπορω να παρω για 3-4 μηνες σερι?

salpas18
24-12-10, 13:26
οποτε κανει καλο συνδιασμο με τα παραπανω φανταζομαι.
στα test booster πρεπει να κανουμε διακοπη???
η μπορω να παρω για 3-4 μηνες σερι?

αν παρεις mass fx παρε 2 κουτια συνεχομενα και μετα κανε διακοπι

Devil
24-12-10, 17:44
οποτε κανει καλο συνδιασμο με τα παραπανω φανταζομαι.
στα test booster πρεπει να κανουμε διακοπη???
η μπορω να παρω για 3-4 μηνες σερι?

χρηση testbooster μαξιμουμ για 2 μηνες....

για περισσοτερο χρονο ειναι αχρηστο....

Devil
24-12-10, 17:45
Σοβαρά?
Είχα την εντύπωση πως το είχα διαβάσει και εδώ στο φόρουμ πως είναι προορμονικό. Anyway, για να το λες εσύ beef, κάτι παραπάνω ξέρεις.:thumbup:

οχι δεν ειναι προορμονικο.... τουλαχιστον στην ετικετα....;)

αλλα με κατι εξετασεις αιματος που ειδα.... ειναι λιγο περιεργο.....

thepistol
24-12-10, 21:06
ειδες παρενεργειες???

Devil
24-12-10, 21:12
ειδες παρενεργειες???

εγω οχι....

δεν το εχω παρει καν...

κανενας δεν εχει δει παρενεργειες....

ολοι ειχαν καλα αποτελεσματα σε δυναμη κτλ κτλ....

απλα δεν μας τα ελεγε καλα στις εξετασεις που εγιναν μετα...

beefmeup
24-12-10, 21:12
οφ τοπικ

:green:

thepistol
24-12-10, 22:41
ωχ μας πιασανε!!!! :shock:

metalwar
25-12-10, 06:17
Να κανω μια ερώτηση ισως ηλίθια; :P
Μπορεί να συνδιαστεί το M-Stak μαζί με το Iso-Stak;

d3m
25-12-10, 14:55
Γινεται να το περνουμε και τις μερες που δεν παμε γυμ?:unsure:

TEFAAtzis
25-12-10, 14:58
Γινεται να το περνουμε και τις μερες που δεν παμε γυμ?:unsure:

κανονικα ετσι πρεπει και ετσι θα το κανω και γω απο Δευτερα που θα ξεκινησω

d3m
25-12-10, 15:01
Και γω απο δευτερα το ξεκιναω πηρα 2 κουτια και γω:) Απο το το φιλο μου το τεο :turtle: Με reflex creatine amino max gaspari χωρις νιτρικο.Το κακο ειναι ειμαι στο τελος του κυκλου κρεατινης και πρεπει να κανω λιγο οφ 2 εβδομαδες.:(
Τις οφ μερες θα το περνεις την ιδια ωρα με τις μερες γυμ η το πρωι?

TEFAAtzis
25-12-10, 15:14
Και γω απο δευτερα το ξεκιναω πηρα 2 κουτια και γω:) Απο το το φιλο μου το τεο :turtle: Με reflex creatine amino max gaspari χωρις νιτρικο.Το κακο ειναι ειμαι στο τελος του κυκλου κρεατινης και πρεπει να κανω λιγο οφ 2 εβδομαδες.:(
Τις οφ μερες θα το περνεις την ιδια ωρα με τις μερες γυμ η το πρωι?

χαχαχαχαχαχαχα.Δεν θυμαμαι πως πρεπει τις οφ μερες λογικα θα το λεει ρε:)

d3m
25-12-10, 15:18
χαχαχαχαχαχαχα.Δεν θυμαμαι πως πρεπει τις οφ μερες λογικα θα το λεει ρε:)

Και εσυ απο κει ψωνιζεις?:rolf:
Μαλλον τις οφ μερες πρωι αλλα οσους ρωτησα αλλος με ειπε πρωι αλλος με ειπε οτι ωρα και τις μερες γυμ αλλος οποτε θες...Αντε βγαλε ακρη:)

TEFAAtzis
25-12-10, 15:21
Και εσυ απο κει ψωνιζεις?:rolf:
Μαλλον τις οφ μερες πρωι αλλα οσους ρωτησα αλλος με ειπε πρωι αλλος με ειπε οτι ωρα και τις μερες γυμ αλλος οποτε θες...Αντε βγαλε ακρη:)

αχαχαχαχα ναι αλλα εγω θα χωσω και αλλα μεσα.Μπες φεις ρε

d3m
25-12-10, 15:22
αχαχαχαχα ναι αλλα εγω θα χωσω και αλλα μεσα.Μπες φεις ρε

Δεν υπαρχει φεις:)Τελος παντων βγαινουμε οφ τοπικ.

oldhiphop
25-12-10, 15:36
τελικα μετα το σταματιμα του προιοντος τα χανεις ολα αυτα που κερδισες?

tommygunz
25-12-10, 16:30
Και εσυ απο κει ψωνιζεις?:rolf:
Μαλλον τις οφ μερες πρωι αλλα οσους ρωτησα αλλος με ειπε πρωι αλλος με ειπε οτι ωρα και τις μερες γυμ αλλος οποτε θες...Αντε βγαλε ακρη:)

Δεν θυμάμαι που το είχα διαβάσει, ή εδώ στο φόρουμ από κάποιο παιδί ή στο φόρουμ της Animal ή σε ένα mail που ειχα στείλει στη universal, αλλά καλό είναι να το παίρνεις περίπου την ίδια ώρα κάθε μέρα. Αν δηλαδή πας γυμναστήριο στις 3 και το παίρνεις το m-stak στις 2 και μισή, τότε καλό είναι να το πάρεις περίπου εκείνη την ώρα και στις μέρες που δεν πας γυμναστήριο. Μου φαίνεται και λογικό. Και μου ακούγεται και εντελώς άκυρο αν την μια μέρα το έπερνες στις 12 το πρωί και την άλλη στις 9 το βράδυ.

thepistol
25-12-10, 17:13
παντως το mstack οπως θα σε πιασει την πρωτη φορα δεν θα ξαναπιασει ποτε!!
αυτο ειναι το μονο σιγουρο..

Slack `N Track
26-12-10, 09:15
τελικα μετα το σταματιμα του προιοντος τα χανεις ολα αυτα που κερδισες?

Καταρχην δεν μπορει να περιμενει κανεις ο οποιος βρισκεται σε ενα μεσο επιπεδο σωματικης καταστασης να εχει μια ΤΟΣΟ μεγαλη διαφορα σε κοψιματα, η σε ενδεχομενο ογκο μεσα σε μολις 21 μερες χρησης του "πακετου" αυτου.

Η αποψη μου ειναι οτι δεν πρεπει να περιμενει πολλα κανεις μεσα σε ενα τοσο μικρο χρονικο διαστημα, ΓΕΝΙΚΑ.

Τα "πακετα" αυτα ειναι σχεδιασμενα ωστε να σε βοηθουν και μεσα απο μια πολυ καλη και συστηματικα προσεγμενη διατροφη, αλλα και μια πολυ εντατικη προπονηση να μπορεις:

Α. Να ανταπεξελθεις ενεργειακα σε ενα βαρυ προγραμμα.
Β. Να μπορεσεις (αφου εισαι στην τσιτα) να αυξησεις την μυικη προσπαθεια/καταπονηση.

Εαν μετα αρχισεις να πεφτεις λιγο σε μαζα, αυτο μπορει να ωφειλετε και σε αλλους λογους και οχι απαραιτητα επειδη σταματησες να παιρνεις το βοηθημα αυτο για μια εβδομαδα.

Τελος, καλο θα ηταν να γινεται μεγαλυτερη προσσεγιση και να δινεται μεγαλυτερη εμφαση στα γευματα και οχι στα βοηθηματα.

Εντελως φιλικα.

TEFAAtzis
26-12-10, 15:04
Καταρχην δεν μπορει να περιμενει κανεις ο οποιος βρισκεται σε ενα μεσο επιπεδο σωματικης καταστασης να εχει μια ΤΟΣΟ μεγαλη διαφορα σε κοψιματα, η σε ενδεχομενο ογκο μεσα σε μολις 21 μερες χρησης του "πακετου" αυτου.

Η αποψη μου ειναι οτι δεν πρεπει να περιμενει πολλα κανεις μεσα σε ενα τοσο μικρο χρονικο διαστημα, ΓΕΝΙΚΑ.

Τα "πακετα" αυτα ειναι σχεδιασμενα ωστε να σε βοηθουν και μεσα απο μια πολυ καλη και συστηματικα προσεγμενη διατροφη, αλλα και μια πολυ εντατικη προπονηση να μπορεις:

Α. Να ανταπεξελθεις ενεργειακα σε ενα βαρυ προγραμμα.
Β. Να μπορεσεις (αφου εισαι στην τσιτα) να αυξησεις την μυικη προσπαθεια/καταπονηση.

Εαν μετα αρχισεις να πεφτεις λιγο σε μαζα, αυτο μπορει να ωφειλετε και σε αλλους λογους και οχι απαραιτητα επειδη σταματησες να παιρνεις το βοηθημα αυτο για μια εβδομαδα.

Τελος, καλο θα ηταν να γινεται μεγαλυτερη προσσεγιση και να δινεται μεγαλυτερη εμφαση στα γευματα και οχι στα βοηθηματα.

Εντελως φιλικα.

+1000:thumbup:

oldhiphop
26-12-10, 22:27
kαι αυτο που ακουγετε οτι πρεπει να τρως παρα πολυ οταν εισαι σε κυκλο με αυτο.
επισεις ακουσα οτι το λενε αυτο γτ βοηθαει στο να μιν μετρατρεπετε τπτ σε λιπος...
ισχιυ?

TEFAAtzis
26-12-10, 23:07
kαι αυτο που ακουγετε οτι πρεπει να τρως παρα πολυ οταν εισαι σε κυκλο με αυτο.
επισεις ακουσα οτι το λενε αυτο γτ βοηθαει στο να μιν μετρατρεπετε τπτ σε λιπος...
ισχιυ?

δεν ισχυει αυτο.Απλα αυξανεται η πρωτεινοσυνθεση σου και αρα θα μπορεις να παιρνεις περισσοτερη πρωτεινη απο οτι κανονικα αξιοποιοντας την ο οργανισμος σου και οχι πετοντας την

oldhiphop
27-12-10, 01:10
αα καταλαβα.. το σιγκεκριμενο προιον ειναι και κατι σαν pre workout?

TEFAAtzis
27-12-10, 01:28
αα καταλαβα.. το σιγκεκριμενο προιον ειναι και κατι σαν pre workout?

καπως ετσι :toast:

beefmeup
27-12-10, 02:05
θα το ξαναγραψω αν κ καπου το ειχα ποσταρει.

αν παρεις ενα ενα τα συστατικα του,κ δεις τι κανουν αντε 1-2 να κανουν αυτο που λενε.
τα υπολοιπα,ειναι αμινοξεα κ ενα σωρο φυτικα ματζουνια που δεν κανουν τπτ.
απορω,γιατι υπαρχουν ατομα που πληρωνουν για κατι τετοιο,κ να σημειωσω οτι ο γραφων το ειχε δοκιμασει το 2005 απο αμερικα..με 0 αποτελεσματα.

placibo rules!:thumbup:

TEFAAtzis
27-12-10, 02:14
θα το ξαναγραψω αν κ καπου το ειχα ποσταρει.

αν παρεις ενα ενα τα συστατικα του,κ δεις τι κανουν αντε 1-2 να κανουν αυτο που λενε.
τα υπολοιπα,ειναι αμινοξεα κ ενα σωρο φυτικα ματζουνια που δεν κανουν τπτ.
απορω,γιατι υπαρχουν ατομα που πληρωνουν για κατι τετοιο,κ να σημειωσω οτι ο γραφων το ειχε δοκιμασει το 2005 απο αμερικα..με 0 αποτελεσματα.

placibo rules!:thumbup:


αλλοι λενε πως βοηθαει τι να πω.Προσωπικα το εχω ειδη στα χερια μου Διονυση και θα το ξεκινησω απο αυριο

beefmeup
27-12-10, 02:17
αλλοι λενε πως βοηθαει τι να πω.Προσωπικα το εχω ειδη στα χερια μου Διονυση και θα το ξεκινησω απο αυριο

κοιτα,αν αλλαξεις την προπονηση σου αλλα κ την διατροφη σου αποτι κανεις συνηθως κ το παρεις λογικα θα δεις διαφορα,αλλα ειναι αυτη που θα εβλεπες λογω των αλλαγων που εχεις κανει.

δλδ δεν εχει νοημα να αυξησεις θερμιδες κ να το παρεις γιατι ετσι δεν ξερεις τι θα σου βαλει τα κιλα.οι θερμιδες που αυξησες,η αυτο?

οποτε εγω το πηρα χωρις να κανω καμια αλλαγη σε οτι εκανα,οπως γραφουν οι οδηγιες κ το αποτελεσμα 0.

το τεστφορς απτην αλλη,που το πηρα παλι χωρις να αλλαξω κατι σε 10 μερες ειχαδει διαφορα.
κ εκει φενεται η διαφορα σε ενα συμπληρωμα που δουλευει πανω σου,κ σε ενα αλλο που δεν κανει τπτ.
για τα συστατικα τα ειπαμε..

το δοκιμαζεις κ βλεπεις,αυτο ειναι το καλυτερο.

sofos
27-12-10, 02:18
θα το ξαναγραψω αν κ καπου το ειχα ποσταρει.

αν παρεις ενα ενα τα συστατικα του,κ δεις τι κανουν αντε 1-2 να κανουν αυτο που λενε.
τα υπολοιπα,ειναι αμινοξεα κ ενα σωρο φυτικα ματζουνια που δεν κανουν τπτ.
απορω,γιατι υπαρχουν ατομα που πληρωνουν για κατι τετοιο,κ να σημειωσω οτι ο γραφων το ειχε δοκιμασει το 2005 απο αμερικα..με 0 αποτελεσματα.

placibo rules!:thumbup:

σωστος σε ολα οσα ειπες :clap:

TEFAAtzis
27-12-10, 02:28
κοιτα,αν αλλαξεις την προπονηση σου αλλα κ την διατροφη σου αποτι κανεις συνηθως κ το παρεις λογικα θα δεις διαφορα,αλλα ειναι αυτη που θα εβλεπες λογω των αλλαγων που εχεις κανει.

δλδ δεν εχει νοημα να αυξησεις θερμιδες κ να το παρεις γιατι ετσι δεν ξερεις τι θα σου βαλει τα κιλα.οι θερμιδες που αυξησες,η αυτο?

οποτε εγω το πηρα χωρις να κανω καμια αλλαγη σε οτι εκανα,οπως γραφουν οι οδηγιες κ το αποτελεσμα 0.

το τεστφορς απτην αλλη,που το πηρα παλι χωρις να αλλαξω κατι σε 10 μερες ειχαδει διαφορα.
κ εκει φενεται η διαφορα σε ενα συμπληρωμα που δουλευει πανω σου,κ σε ενα αλλο που δεν κανει τπτ.
για τα συστατικα τα ειπαμε..

το δοκιμαζεις κ βλεπεις,αυτο ειναι το καλυτερο.

ναι αλλα λενε οτι το ιδιο σε κανει να τρως παραπανω και το ακουσα απο 3 διαφορετικα ατομα

d3m
27-12-10, 16:07
Αλλοι λενε τους επιασε αλλοι οχι αλλοι λενε τα χασανε οτι πηρανε αλλοι οχι...Καπιοι λεγανε παραδειγμα με το shock therapy τσιτωμα δυναμη η με το super pump η το jacked εγω και τα 3 που δοκιμασα απο 1 κουτι το καθενα μονο με το shock ειδα ενα ελαφρυ τσιτωμα τιποτα παραπανω ουτε πριξηματα με κρεατινη reflex οταν ξεκινησα με ειπανε θα φολωσεις πολυ τζαμπα το περνεις αφου μετα θα πεσεις σε δυναμη δεν φολωσα καθολου τα ιδια κιλα που σηκωνα με κρεατινη τα σηκωνω και τωρα που κανω 2 εβδομαδες οφφ.
Τις αποψεις για το Μ-Στακ σε 1,5 μηνα περιπου.

beefmeup
28-12-10, 12:00
η μονη διαφορα,ειναι οτι τα συμπληρωματα που αναφερεις,εχουν μεσα συστατικα που αποδεδειγμενα κανουν δουλεια,κ διεγερτες του ΚΝΣ,που αλλους τους πιανουν κ αλλους οχι..
αυτο παιζει,αναλογα το σωμα.
αυτο που δεν παιζει ειναι να δουλευει κατι απο ολα αυτα που εχει το μστακ,ουτε με σφαιρες..

tommygunz
28-12-10, 16:16
Μη μας το χαλάς βρε Διονύση! Άσε να μας πιάσει έστω το placebo μέχρι να το χρησιμοποιήσουμε και μετά πες ό,τι θες!:P

(Πέρα απ' την πλάκα, άνετα θα με πιάσει anti-placebo τώρα με το m-stak, πολύ άνετα...)

d3m
28-12-10, 16:35
Θα δουμε σε κανα 1,5 μηνα.
Παντως εγω δευτερη μερα δεν πειναω τραγικα που εχει ακουστει αρκετα οτι οποιος το περνει θελει να τρωει συνεχεια το ιδιο ειμαι εκτος και αν ειναι ακομα νωρις.

Devil
28-12-10, 16:50
η μονη διαφορα,ειναι οτι τα συμπληρωματα που αναφερεις,εχουν μεσα συστατικα που αποδεδειγμενα κανουν δουλεια,κ διεγερτες του ΚΝΣ,που αλλους τους πιανουν κ αλλους οχι..
αυτο παιζει,αναλογα το σωμα.
αυτο που δεν παιζει ειναι να δουλευει κατι απο ολα αυτα που εχει το μστακ,ουτε με σφαιρες..

γινεσε υπερβολικος..... τα 3γρ αμινοξεα που εχει μεσα δουλευουν...χχιχιχιι:green::turtle:

νταξ εχει περικα πραγματα που δουλευουν αλλα δεν ειναι τιποτα το σημαντικο....

σε σχεση με τα λεφτα που κανει και αυτα που εχει μεσα....πιστευω οτι δεν αξιζει...

NoPainNoGain
28-12-10, 19:19
21 μητσο.Μπορεις να παιξεις η 21 μερες και 7 εξω η 42 και 14 εξω εγω προτεινω το δευτερο σε 21 μερες ισα που αρχιζει να πιανει καλα.

Μηπως ειναι υπερβολικο 42 μερες σερι και μετα το συνιθισει ο οργανισμος? Μαγκες διαβασα ολο το θεμα δν ξερω ομως κατα ποσο ειναι αθωο αυτο το προιον . Επειδη απο γενναρη θα ξεκινησω 2 κυκλακια μαζι με νιτρικο, ελπιζω να μη δω τπτ "παραξενα" αποτελεσματα , εχει παρατηρησει κανεις τιποτα ανησυχητικο η εχει κανει εξετασεις μετα τη χρηση του?

sofos
28-12-10, 19:27
Μηπως ειναι υπερβολικο 42 μερες σερι και μετα το συνιθισει ο οργανισμος? Μαγκες διαβασα ολο το θεμα δν ξερω ομως κατα ποσο ειναι αθωο αυτο το προιον . Επειδη απο γενναρη θα ξεκινησω 2 κυκλακια μαζι με νιτρικο, ελπιζω να μη δω τπτ "παραξενα" αποτελεσματα , εχει παρατηρησει κανεις τιποτα ανησυχητικο η εχει κανει εξετασεις μετα τη χρηση του?

εγω φιλε το χα παρει κ εκανα γενικες αιματος κ ολα οκ,αλλα τζαμπα λεφτα θα δωσεις δε κανει τπτ παρε καλυτερα μονο απ αυτη την εταιρια το παμπ εγω αυτο χρησιμοποιω τωρα κ εχω τρομερη φλεβικοτητα κ σημερα που εκανα κοιλιακους με βαρη πρηχτηκαν αρκετα

TEFAAtzis
29-12-10, 00:18
Μηπως ειναι υπερβολικο 42 μερες σερι και μετα το συνιθισει ο οργανισμος? Μαγκες διαβασα ολο το θεμα δν ξερω ομως κατα ποσο ειναι αθωο αυτο το προιον . Επειδη απο γενναρη θα ξεκινησω 2 κυκλακια μαζι με νιτρικο, ελπιζω να μη δω τπτ "παραξενα" αποτελεσματα , εχει παρατηρησει κανεις τιποτα ανησυχητικο η εχει κανει εξετασεις μετα τη χρηση του?

ειμαι στη δευτερη μερα.Διαφορα στην προπονηση χτες δεν ειχα.Το μονο που με παραξενεψε ηταν κατι καουρες που ειχα και χτες και σημερα μετα την ληψη του.Το χε κανεις αυτο???

stelios025
29-12-10, 00:46
Δεν θυμάμαι να είχα καούρες, θυμάμαι όμως ότι με είχε ''πιάσει'' τη δεύτερη εβδομάδα χρησης του!

d3m
29-12-10, 00:56
Τιποτα δεν νιωθω και τα χαπακια δεν με δυσκολευουν στο να τα παρω οπως νομιζα.

sofos
29-12-10, 01:57
ειμαι στη δευτερη μερα.Διαφορα στην προπονηση χτες δεν ειχα.Το μονο που με παραξενεψε ηταν κατι καουρες που ειχα και χτες και σημερα μετα την ληψη του.Το χε κανεις αυτο???

εγω ειχα φιλε μου καουρες κ ναυτια για 30 λεπτα περιπου κ αυτο το γραφει στις παρενεργειες στο wiki αν γκουγκλαρεις τις ουσιες που χει..

TEFAAtzis
29-12-10, 02:55
εγω ειχα φιλε μου καουρες κ ναυτια για 30 λεπτα περιπου κ αυτο το γραφει στις παρενεργειες στο wiki αν γκουγκλαρεις τις ουσιες που χει..

μονο καυρες προς το παρον.Το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα ειναι να εχω και ναυτια

sofos
29-12-10, 04:44
μονο καυρες προς το παρον.Το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα ειναι να εχω και ναυτια

εγω ειχα ναυτια κ καουρες για 30 λεπτα με 1 ωρα κ πηγαινα μετα απο 1 ωρα για προπονηση χαχαχαχ υπομονη 21 μερες ειναι θα περασουν :P

Slack `N Track
04-01-11, 19:46
εγω ειχα φιλε μου καουρες κ ναυτια για 30 λεπτα περιπου κ αυτο το γραφει στις παρενεργειες στο wiki αν γκουγκλαρεις τις ουσιες που χει..

Μπορεις να παρεις το καφε χαπακι, 90-100 λεπτα πριν τη ληψη των υπολοιπων, αφου εχεις βαλει στο στομαχι σου κατι.

Δηλαδη θεωρητικα εαν τηρεις επ ακριβως το 45-50 λεπτα ληψης του Μ-stack πριν την εναρξη της προπονησης, τοτε το καφε χαπακι παρτο πριν απο 1 1/2, 2 ωρες πριν με ενα snack η κανα σεικερ Protein...

arisfwtis
04-01-11, 19:47
μονο καυρες προς το παρον.Το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα ειναι να εχω και ναυτια

:shock::shock::shock:
περδευτηκα


:turtle::turtle::turtle:

TEFAAtzis
04-01-11, 20:49
:shock::shock::shock:
περδευτηκα


:turtle::turtle::turtle:

xa0xa0xa0xa0xa
με τσακωσες:P

beefmeup
05-01-11, 16:31
κ η ταφοπλακα,για τετοιου τυπου συμπληρωματα.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18500969?dopt=Abstract&holding=f1000,f1000m,isrctn

COBRA_STYLE
05-01-11, 16:41
κ η ταφοπλακα,για τετοιου τυπου συμπληρωματα.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18500969?dopt=Abstract&holding=f1000,f1000m,isrctn
ποοο ρε φιλε!!!μολις κατερριψες ολα αυτα τα φοβερα που ακουμε περι Μ-στακ:thumbup::P

TEFAAtzis
05-01-11, 16:48
κ η ταφοπλακα,για τετοιου τυπου συμπληρωματα.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18500969?dopt=Abstract&holding=f1000,f1000m,isrctn

με σκοτωσες!!!:(

COBRA_STYLE
05-01-11, 16:49
με σκοτωσες!!!:(
αρα κ γω τσαμπα λεφτα εδωσα πριν 2 μηνες:(:(

sofos
05-01-11, 16:52
οταν ελεγα οτι ολα τα προιοντα ανιμαλ ειναι μουφα εσεις δε μ ακουγατε αχαχαχαχαχ,τζαμπα λεφτα ειναι κ τα περισσοτερα ειναι χρησιμα μονο για pct ακομα κ το ανιμαλ πακ εχει μεσα ουσιες χρησιμες για αποθεραπεια μετα απο κυκλο με αας το ιδιο κ το stak το ιδιο κ το cuts παρολο που ναι λιποδιαλιτις τωρα το m-stak εχει ουσιες που δεν κανουν τπτ κ μερικες απ αυτες βρησκονται στα μυρμυγκια.....

COBRA_STYLE
05-01-11, 16:55
οταν ελεγα οτι ολα τα προιοντα ανιμαλ ειναι μουφα εσεις δε μ ακουγατε αχαχαχαχαχ,τζαμπα λεφτα ειναι κ τα περισσοτερα ειναι χρησιμα μονο για pct ακομα κ το ανιμαλ πακ εχει μεσα ουσιες χρησιμες για αποθεραπεια μετα απο κυκλο με αας το ιδιο κ το stak το ιδιο κ το cuts παρολο που ναι λιποδιαλιτις τωρα το m-stak εχει ουσιες που δεν κανουν τπτ κ μερικες απ αυτες βρησκονται στα μυρμυγκια.....
παντως για το Animal Pump δεν εχω ακουσει πουθενα οτι δεν δουλεψε!!ισως ειναι το μοναδικο!!οκ μπορει να ειχε ο,τιδηποτε λεγανε οτι ειχε αλλα δουλεια κανει

Devil
05-01-11, 16:56
οταν ελεγα οτι ολα τα προιοντα ανιμαλ ειναι μουφα εσεις δε μ ακουγατε αχαχαχαχαχ,τζαμπα λεφτα ειναι κ τα περισσοτερα ειναι χρησιμα μονο για pct ακομα κ το ανιμαλ πακ εχει μεσα ουσιες χρησιμες για αποθεραπεια μετα απο κυκλο με αας το ιδιο κ το stak το ιδιο κ το cuts παρολο που ναι λιποδιαλιτις τωρα το m-stak εχει ουσιες που δεν κανουν τπτ κ μερικες απ αυτες βρησκονται στα μυρμυγκια.....

αν τα παρεις για pct.... κλαυτα χαραλαμπε (τραμπακουλα)...

γενικα δεν πανε ουτε για βρουβες...

μονο το pak και ενα αλλο ειναι καλοφτιαγμενα....

sofos
05-01-11, 16:58
παντως για το Animal Pump δεν εχω ακουσει πουθενα οτι δεν δουλεψε!!ισως ειναι το μοναδικο!!οκ μπορει να ειχε ο,τιδηποτε λεγανε οτι ειχε αλλα δουλεια κανει

σ αυτο συμφωνω φιλε μου,εμενα πριν 4 μερες τελειωσε ο κυκλος μου με το ανιμαλ παμπ....απλα δε μ εδωσε ενεργεια κ δυναμη,αλλα απο φλεβικοτητα ειχα τιγκαρει,ειχα φλεβες που πλεον παλι δε τις βλεπω ενω μ αυτο ολα τα χερια μου ηταν τιγκα στη φλεβα χαχαχχαχ :):):)

sofos
05-01-11, 16:59
αν τα παρεις για pct.... κλαυτα χαραλαμπε (τραμπακουλα)...

γενικα δεν πανε ουτε για βρουβες...

μονο το pak και ενα αλλο ειναι καλοφτιαγμενα....

εννοειται πως δε θα παρεις μονο αυτα για pct ;);) οντως το pak ειναι πολυ βαρβατο :thumbup::thumbup:

Devil
05-01-11, 17:00
εννοειται πως δε θα παρεις μονο αυτα για pct ;);) οντως το pak ειναι πολυ βαρβατο :thumbup::thumbup:

γενικα νομιζω οτι δεν θα τα παρεις καθολου για pct.... τσαμπα τα λεφτα....;):green:

sofos
05-01-11, 17:01
γενικα νομιζω οτι δεν θα τα παρεις καθολου για pct.... τσαμπα τα λεφτα....;):green:

σωστος χαχαχαχαχ