PDA

Επιστροφή στο Forum : NABBA-WFF Πανελλήνιο Κύπελλο Αθήνα Sportshow 17.10.2009



Σελίδες : [1] 2

TRIANTAFYLLOU
24-06-09, 17:08
Καλά Νέα Για Τους Αγώνες Σωματικής Διάπλασης !!


Η μεγαλύτερη έκθεση αθλητισμού στα Βαλκάνια Sportshow που διεξάγεται στη Αθήνα τον Οκτώβριο 15-18 / 10 / 2009 , σε συνεργασία με την μεγαλύτερη και αρχαιότερη ομοσπονδία bodybuilding και fitness στον κόσμο Nabba–Wff διοργανώνουν το Πανελλήνιο Κύπελλο, έναν αγώνα σωματικής διάπλασης που θα συγκεντρώσει τους καλυτέρους αθλητές και αθλήτριες της Ελλάδας.
Τα κίνητρα πολλά... Η έκθεση Sportshow έχει συνεχώς ανοδική πορεία συγκεντρώνοντας χιλιάδες κόσμου αλλά και όλους τους σημαντικούς ανθρώπους του αθλητισμού και τα μεγαλύτερα ονόματα εκθετών του χώρου.
Oι αγώνες σωματικής διάπλασης επίσης έχουν τρομακτική άνοδο τόσο σε αριθμό και ποιότητα αθλητών όσο και προσέλευσης θεατών .
Στα πανελληνιά πρωταθλήματα 2009 της Nabba–Wff και της Wabba συνολικά πάνω από 1500 θεατές χειροκρότησαν τις προσπάθειες πάνω από 140 καταπληκτικών αθλητών !!! Φαντάζεστε τι έχει να γίνει στη Sportshow !!!! Ο αγώνας είναι ανοιχτός για όλους, οπότε το θέαμα προβλέπεται φανταστικό.
Επιπλέον κίνητρα για τους αθλητών τα πλούσια δώρα που θα μοιραστούν μέσω των χορηγών και κυρίως η μεγάλη διάκριση που θα έχουν οι νικητές να σταλθούν στη σκηνή των μεγαλύτερων διοργανώσεων σωματικής διάπλασης του κόσμου εκπροσωπώντας την Ελλάδα .
Οι αγώνες αυτοί είναι το διάσημο MR UNIVERSE της ΝΑΒΒΑ στην Αγγλία και το ΜR-MISS WORLD FITNESS στη Γερμάνια.
Να είστε όλοι εκεί ,στη μεγάλη αυτή γιορτή της σωματικής διάπλασης !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polyneikos
24-06-09, 18:31
Eυχαριστη πληροφορία Ηλία,θα είμαστε οπωσδήποτε εκει !!
Ελπίζω καποιες παραλέιψεις της περσινης πρώτης απόπειρας διοργανωσης αγωνα σε αθλητικη έκθεση να διορθωθούν,αν και είμαι σίγουρος !!
Ραντεβού στην Αθηνα λοιπον !!!

Muscleboss
24-06-09, 18:34
Φουλ για την έκθεση... ευκαιρία ψάχναμε εμείς από επαρχία :)

Ακόμη δεν τέλειωσε καλά καλά η αγωνιστική περίοδος του Μαίου-Ιουνίου και ετοιμαζόμαστε για την επόμενη... Αυτά είναι... :thumbup:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
24-06-09, 18:46
θα πρέπει να μην γίνουν τα λάθη της προηγούμενης διοργάνωσης και θα πρέπει να μπούν όροι στους ηθήνοντες και να ελεγχθούν αυτα που λένε ώς πρός την αξιοπιστία τους , η έκθεση θα έχει ήδη κόσμο πάσης φύσεως και εκτος χώρου σωματικής διάπλασης οπότε θα είναι μια καλή ευκαιρία να γνωρίσουν το άθλημά μας .:thumbup:

Spyro D
24-06-09, 18:56
Αυτα ειναι καλα νεα πραγματικα....:clap::clap::clap::clap:

ioannis1
24-06-09, 19:40
ωραια νεα ηλια.ευκαιρια να βρεθουμε ολοι μαζι.

NASSER
24-06-09, 21:44
Ευχαριστουμε Ηλια για την ενημερωση! Οτι θα ειμαστε παροντες, το ξερεις!
Οτι θα ζησουμε και παλι αξεχαστες στιγμες, θα πρεπει να το φανταζομαστε απο τωρα!! :thumbup:

KATERINI 144
24-06-09, 22:16
μακάρι να εχουμε χρονο να κατέβουμε πάλι, θενκς για την ενημέρωση ηλια.

anjelica
24-06-09, 22:57
Αααα...αααα ωραια!!!:thumbup:Θα ειμαι και εγω εκει!!!!:toast:

vAnY
25-06-09, 08:47
μι του μι του :green:!!:toast:

Muscleboss
25-06-09, 11:29
Το bodybuilding.gr χορηγός και σε αυτόν τον αγώνα. Το πανό μας θα είναι εκεί και η ομάδα θα δώσει πάλι δυναμική παρουσία.

Περιμένουμε την ακριβή ημερομηνία, και αν βολέυει, την προηγούμενη ή την ίδια μέρα το βράδυ ίσως οργανώσουμε και ένα παρτάκι της σελίδας. Ελπίζω οι βοριότεροι να μπορέσουν να κατέβουν.

Θα προσπαθήσουμε να κανονίσουμε και μια έκπτωση στο εισητηριο για τα μέλη του φόρουμ.

ΜΒ

nicolaos_m
25-06-09, 13:25
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στους ανθρώπους της NABBA για τη διοργάνωση!!!

Polyneikos
25-06-09, 18:09
Το bodybuilding.gr χορηγός και σε αυτόν τον αγώνα. Το πανό μας θα είναι εκεί και η ομάδα θα δώσει πάλι δυναμική παρουσία.

Περιμένουμε την ακριβή ημερομηνία, και αν βολέυει, την προηγούμενη ή την ίδια μέρα το βράδυ ίσως οργανώσουμε και ένα παρτάκι της σελίδας. Ελπίζω οι βοριότεροι να μπορέσουν να κατέβουν.

Θα προσπαθήσουμε να κανονίσουμε και μια έκπτωση στο εισητηριο για τα μέλη του φόρουμ.

ΜΒ

Άντε Πανο,σιγα σιγα θα οργανωνομαστε κ καλύτερα !!Θα δωσουμε και εκει το δυναμικό παρων !!

crow
26-06-09, 12:01
ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΑΓΩΝΑ

James
29-06-09, 10:23
Θα είμαι εκει,αρκει να μαθουμε ποια συγκεκριμενη ημερα του τετραημερου θα γίνει ο αγωνας.

Anastasios Vassos
30-06-09, 18:32
ωραια νεα ηλια.ευκαιρια να βρεθουμε ολοι μαζι.
Γιάννη θα παίξεις?Μου χρωστάς μια revance. ;)

ioannis1
30-06-09, 19:37
φιλε μου σου αφηνω ελευθερο το εδαφος να διαπρεψεις.....

iakovosaek
30-06-09, 19:52
πολυ ωραια τα νεα σου ηλια.... θα αρχισω να ετοιμαζομαι για μια καλη παρουσια απο τωρα!

ioannis1
30-06-09, 19:53
μπραβο.:thumbup:

Polyneikos
30-06-09, 20:20
Mπραβο παιδια,αντε να ετοιμαζεστε , προβλέπω ότι αν διαφημιστει ο αγωνας ξεχωριστα από την εκθεση,να μαζευτει πολύς κόσμος παλι !!

KATERINI 144
30-06-09, 20:39
Γιάννη θα παίξεις?Μου χρωστάς μια revance. ;)κατσε Τασο ασε τον Γιαννη να ξεκουραστει,
μην τον αγριευεις και ξεκινήσει καμια προετοιμασια πάλι, ξεχασε απο ποτε ειναι εκτος προετοιμασίας καμια 5ετια πρεπει να πέρασε (μπορει να λεω και λίγο) :bbbiceps::bbbiceps:

a.minidis
30-06-09, 20:45
Καλά Νέα Για Τους Αγώνες Σωματικής Διάπλασης !!


Η μεγαλύτερη έκθεση αθλητισμού στα Βαλκάνια Sportshow που διεξάγεται στη Αθήνα τον Οκτώβριο 1-4 / 10 / 2009 , σε συνεργασία με την μεγαλύτερη και αρχαιότερη ομοσπονδία bodybuilding και fitness στον κόσμο Nabba–Wff διοργανώνουν το Πανελλήνιο Κύπελλο, έναν αγώνα σωματικής διάπλασης που θα συγκεντρώσει τους καλυτέρους αθλητές και αθλήτριες της Ελλάδας.
Τα κίνητρα πολλά... Η έκθεση Sportshow έχει συνεχώς ανοδική πορεία συγκεντρώνοντας χιλιάδες κόσμου αλλά και όλους τους σημαντικούς ανθρώπους του αθλητισμού και τα μεγαλύτερα ονόματα εκθετών του χώρου.
Oι αγώνες σωματικής διάπλασης επίσης έχουν τρομακτική άνοδο τόσο σε αριθμό και ποιότητα αθλητών όσο και προσέλευσης θεατών .
Στα πανελληνιά πρωταθλήματα 2009 της Nabba–Wff και της Wabba συνολικά πάνω από 1500 θεατές χειροκρότησαν τις προσπάθειες πάνω από 140 καταπληκτικών αθλητών !!! Φαντάζεστε τι έχει να γίνει στη Sportshow !!!! Ο αγώνας είναι ανοιχτός για όλους, οπότε το θέαμα προβλέπεται φανταστικό.
Επιπλέον κίνητρα για τους αθλητών τα πλούσια δώρα που θα μοιραστούν μέσω των χορηγών και κυρίως η μεγάλη διάκριση που θα έχουν οι νικητές να σταλθούν στη σκηνή των μεγαλύτερων διοργανώσεων σωματικής διάπλασης του κόσμου εκπροσωπώντας την Ελλάδα .
Οι αγώνες αυτοί είναι το διάσημο MR UNIVERSE της ΝΑΒΒΑ στην Αγγλία και το ΜR-MISS WORLD FITNESS στη Γερμάνια.
Να είστε όλοι εκεί ,στη μεγάλη αυτή γιορτή της σωματικής διάπλασης !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ετοιμαζεται ομαδα,ηλια!!!!!

ioannis1
30-06-09, 20:49
παιδια θα ειναι η καλυτερη ομαδα της ναββα.το βαρυ πυροβολικο.ολοι θα ειμαστε εκει.

TRIANTAFYLLOU
30-06-09, 21:15
οι αγώνες θα γίνουν το σάββατο στην έκθεση ΄νομίζω 3 του μηνός είναι σάββατο .
έτσι για να γνωρίζετε ακριβώς ημερομηνία .

και πιστεύω τωρα που γνωριστήκαμε να βρεθούμε με ακόμη περισσότερα μέλη και να περάσουμε καλά:toast::toast:

efklidis oyst
01-07-09, 12:50
θα γινει χαμος,θα εχει ολλες τις κατηγοριες ο αγωνas;

TRIANTAFYLLOU
01-07-09, 15:02
θα γινει χαμος,θα εχει ολλες τις κατηγοριες ο αγωνas;


τά πάντα όλα!!!:turtle::turtle::turtle:

efklidis oyst
01-07-09, 15:30
τά πάντα όλα!!!:turtle::turtle::turtle:
Ε τοτε ξεκιναμε προετοιμασια παλι και θα γινει χαμος ολη η βορεια ελλαδα θα κατεβει

efklidis oyst
01-07-09, 15:34
θα πρεπει να δουλεψω τα ποδιαααααααααα

alextg
10-07-09, 15:28
Εννοειτε οτι θα ειμαι εκει ... ελπιζω να στο συγκεκριμενο να ερθουν και οσοι δεν μπορεσαν να παρεβρεθουν στο WABBA ... Το bodybuilding.gr θα δωσει παλι το παρον !

jemstone
13-07-09, 14:29
Παιδιά και πάλι φέτος εκεί θα είμαι όπως και πέρυσι και τις 3 μέρες λόγο το ότι θα είμαι μέρος σε ένα από τα περιπτερά… μόλις μάθω το νούμερο του περιπτέρου θα το ανακοινώσω και σας περιμένω όλους από κει κερνάω καφέ……

TRIANTAFYLLOU
13-07-09, 15:14
Παιδιά και πάλι φέτος εκεί θα είμαι όπως και πέρυσι και τις 3 μέρες λόγο το ότι θα είμαι μέρος σε ένα από τα περιπτερά… μόλις μάθω το νούμερο του περιπτέρου θα το ανακοινώσω και σας περιμένω όλους από κει κερνάω καφέ……


Ε αμα κερνάς καφε ρε τζούλια θα ρθούμε γιατί εμείς ξενυχτάμε κιόλας πώς θα ανοίξει το μάτι μας , καλά που το είπες γιατί αλλιώς δεν θα ερχόμουν χαχαχαχα!!!:turtle::turtle:

πέρυσι τον γλύτωσες τον καφε όχι όμως και φέτος!! όλο το τιμ του φόρουμ θα είναι εκεί .:turtle::turtle:

jemstone
13-07-09, 18:20
Κοίτα Ηλία καφέ κερνάω μέχρι τις 7 από 7μεχρι 9 πριν κλείσει η έκθεση κερνάω ποτό……. Χαχαχα

TRIANTAFYLLOU
13-07-09, 20:45
Κοίτα Ηλία καφέ κερνάω μέχρι τις 7 από 7μεχρι 9 πριν κλείσει η έκθεση κερνάω ποτό……. Χαχαχα



μου αρέσει αυτό το πρόγραμμα τζούλια και εγω έχω να συμπληρώσω απο της 9 και μετα για να υπαρχει μια ροή,φαγητό για να υπάρχουν δυνάμεις και στην συνέχεια κερνάω μπουκάλι ελεύθερο ωράριο βέβαια , άλλωστε έχεις μια ιδέα απο το πρόγραμμα απο τις 14 ιουνιου στην αθήνα , τώρα ελπίζω σε καλύτερη οργάνωση.....χαχαχαχα!!!!:toast::toast:

Muscleboss
15-07-09, 10:13
θα τον συνδυάσουμε τον αγώνα με διασκέδαση, όλη η ομάδα του φόρουμ, μην ανησυχείτε :)

ηλία μπορείς να μας δώσεις καμια πληροφορία για αθλητές της nabba που πιθανώς να ετοιμάζονται ή όχι ακόμα?

ΜΒ

the_big_litho
15-07-09, 12:48
θα τον συνδυάσουμε τον αγώνα με διασκέδαση, όλη η ομάδα του φόρουμ, μην ανησυχείτε :)



ΜΒ
+1
εχουμε δειξει δειγματα γραφης πως συνδυαζονται...:thumbup:

jemstone
15-07-09, 13:33
Ενοικείτε ΜΒ… απλά θέλω να τονίσω ότι έκθεση ξεκινά από την παρασκευή έχει πολλά θέματα και πολλά σεμινάρια θα σας ενημερώσω σχετικά με το τη θα δούμε
Έχει πολλά σεμινάρια Aerobic, Dance Aerobic και παρά πολλά σεμινάρια με θεματολογία τη διατροφή από εξειδικευμένους ιδικούς . μόλις πάρω το πρόγραμμα στα χέρια μου θα ενημερώσω το φόρουμ και ανάλογα με το τη σας ενδιαφέρει βρίσκετε την ώρα και μέρα και ερχόσαστε. Φέτος θα έχει και μια παράσταση CAPO ERA φανταστικό θέαμα για τους λάτρεις του χορού και των πολεμικών τεχνών.

TRIANTAFYLLOU
15-07-09, 17:35
όμορφα πραγματα τζούλια καλό θα είναι να βάλουμε και ενα πρόγραμμα με διάφορα θέματα που μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιους .

όσο για αθλητες πάνο για πιο σιγουρα δεν λέω ακόμη αν και έχω υπόψιν κάτι , αλλα καλύτερα σε κανένα μήνα και για γυναικείες συμμετοχές μιλάμε αλλα είναι νωρίς να ανακοινώσουμε ονόματα.

το καλό είναι αν γίνει σωστή ενημέρωση και προβολή του αγώνα θα έχει και θεατές του αθλητισμού μέν αλλα και απο άλλους χώρους και θα είναι και μια καλύτερη προβολή για το άθλημά μας:thumbup:

jemstone
22-07-09, 11:51
ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΕΚΘΕΜΑΤΩΝ
·Αθλητική Ένδυση και Υπόδηση
·Αθλητικά Είδη και Αξεσουάρ
·Board Sports
·Extreme Sports
·Outdoor δραστηριότητες
·Όργανα Γυμναστικής
·ΠΑΕ, ΚΑΕ, ΤΑΠ
·Αθλητικές Ομοσπονδίες και Σύλλογοι
·Μπουτίκ Ομάδων από Ελλάδα και Εξωτερικό
·Χλοοτάπητες, Κερκίδες, Υποδομές Γηπέδων
·Κατασκευαστικές Εταιρείες
·Γυμναστήρια – Ακαδημίες
·Συμπληρώματα Διατροφής
·Αναζωογονητικά Ποτά και Αναψυκτικά
·Κέντρα Φυσιοθεραπείας
·Αθλητικός Τύπος
·Αθλητικό Marketing

Muscleboss
25-07-09, 21:29
η ιστοσελίδα της έκθεσης, αν και ακόμα δεν είναι ολοκληρωμένη.

www.sportshow.gr

τη μέρα του αγώνα της NABBA θα είναι ανοιχτή απο τις 10 το πρωί έως τις 10 το βράδυ.

φυσικά για τα μέλη του bodybuilding.gr Που θα βρεθούν στον αγώνα, η βραδυά δε θα τελειώσει στις 10, αλλά πολύ αργότερα :toast:

ΜΒ

Polyneikos
25-07-09, 21:51
Aυτη την φορα οι Αθηναιοι οφείλουμε να είμαστε πιο ξεκουραστοι και να βγαλουμε έξω τα παιδια που θα κανουν απόσταση για τον αγωνα και την έκθεση...Μετα τον αγωνα..Αλλά προσοχη στις φωτο,υπάρχουν και παντρεμενοι ανθρώποι !!!:turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
25-07-09, 22:20
Aυτη την φορα οι Αθηναιοι οφείλουμε να είμαστε πιο ξεκουραστοι και να βγαλουμε έξω τα παιδια που θα κανουν απόσταση για τον αγωνα και την έκθεση...Μετα τον αγωνα..Αλλά προσοχη στις φωτο,υπάρχουν και παντρεμενοι ανθρώποι !!!:turtle::turtle:

τώρα πλέον καλύτερα να σου βγεί το μάτι παρα το όνομα που λένε, οι φωτο μας κοσμούν παντού στο φόρουμ , αλλα καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάτε κανένα μπουρίνι μόνο αλλα δεν βαριέσε .

τώρα που μάθαμε τα κατατόπια εμείς θα σας βγαλουμε έξω , θα έχουμε και μια απο το φόρουμ που θα είναι και περιπτερού στην έκθεση την τζούλια , θα είναι δυλαδή σε περίπτερο 3 μέρες ,θα μας κάνει δυνατό καφε για να την βγάλουμε την βραδυα :turtle::turtle:

NASSER
25-07-09, 22:38
Προσωπικα κραταω ενεργεια και ορεξη γιαυτο το τριημερο που η ομαδα και παρεα του bodybuilding.gr θα πρωτοπορισει για αλλη μια φορα!

KATERINI 144
26-07-09, 18:31
Αλλά προσοχη στις φωτο,υπάρχουν και παντρεμενοι ανθρώποι !!!:turtle::turtle:δεν ειναι μονο αυτο, εγω βγαινω και πολυ πρησμένος στα ματια μετα απο ξενυχτη, γιαυτο φωτογραφιες καλυτερα μονο μεσημερι πλιζ :rolf::rolf:

jemstone
26-07-09, 22:25
Χαχα δεν ξέρετε της σας περιμένει… ελάτε και θα δείτε

TRIANTAFYLLOU
26-07-09, 23:52
Χαχα δεν ξέρετε της σας περιμένει… ελάτε και θα δείτε

αυτό τωρα με τρομάζει γιατί δεν ξέρω πώς να το εκλάβω , σαν απειλή η σαν δελεαστική πρόταση , όπως και νά χει όμως θέλουμε να ανταποκριθούμε στην πρόκληση και να βρεθούμε ανώτεροι των περιστάσεων:toast::toast:

jemstone
27-07-09, 16:15
:evil2:
Μόνο έτσι θα απαντήσω Ηλία μου
:evil2:
:evil2:
:evil2:

TRIANTAFYLLOU
27-07-09, 17:28
:evil2:
Μόνο έτσι θα απαντήσω Ηλία μου
:evil2:
:evil2:
:evil2:


έκθεση έγραψες με αυτή την απάντηση τζούλια και μάλιστα αναλυτική , απλα να ξέρουμε να έρθουμε με πυράντοχες στολές :turtle::turtle::turtle:

jemstone
29-07-09, 08:47
Είπα να σταματήσω μετά την τέταρτη φωτιά θα έπιανες το νόημα σίγουρα.

ΜrΚommatias
29-07-09, 13:47
Καλά Νέα Για Τους Αγώνες Σωματικής Διάπλασης !!


Η μεγαλύτερη έκθεση αθλητισμού στα Βαλκάνια Sportshow που διεξάγεται στη Αθήνα τον Οκτώβριο 1-4 / 10 / 2009 , σε συνεργασία με την μεγαλύτερη και αρχαιότερη ομοσπονδία bodybuilding και fitness στον κόσμο Nabba–Wff διοργανώνουν το Πανελλήνιο Κύπελλο, έναν αγώνα σωματικής διάπλασης που θα συγκεντρώσει τους καλυτέρους αθλητές και αθλήτριες της Ελλάδας.
Τα κίνητρα πολλά... Η έκθεση Sportshow έχει συνεχώς ανοδική πορεία συγκεντρώνοντας χιλιάδες κόσμου αλλά και όλους τους σημαντικούς ανθρώπους του αθλητισμού και τα μεγαλύτερα ονόματα εκθετών του χώρου.
Oι αγώνες σωματικής διάπλασης επίσης έχουν τρομακτική άνοδο τόσο σε αριθμό και ποιότητα αθλητών όσο και προσέλευσης θεατών .
Στα πανελληνιά πρωταθλήματα 2009 της Nabba–Wff και της Wabba συνολικά πάνω από 1500 θεατές χειροκρότησαν τις προσπάθειες πάνω από 140 καταπληκτικών αθλητών !!! Φαντάζεστε τι έχει να γίνει στη Sportshow !!!! Ο αγώνας είναι ανοιχτός για όλους, οπότε το θέαμα προβλέπεται φανταστικό.
Επιπλέον κίνητρα για τους αθλητών τα πλούσια δώρα που θα μοιραστούν μέσω των χορηγών και κυρίως η μεγάλη διάκριση που θα έχουν οι νικητές να σταλθούν στη σκηνή των μεγαλύτερων διοργανώσεων σωματικής διάπλασης του κόσμου εκπροσωπώντας την Ελλάδα .
Οι αγώνες αυτοί είναι το διάσημο MR UNIVERSE της ΝΑΒΒΑ στην Αγγλία και το ΜR-MISS WORLD FITNESS στη Γερμάνια.
Να είστε όλοι εκεί ,στη μεγάλη αυτή γιορτή της σωματικής διάπλασης !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα ειμαι και εγω εκει χωρις δευτερη σκεψη!:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
29-07-09, 16:34
Θα ειμαι και εγω εκει χωρις δευτερη σκεψη!:thumbup:

άντε να σε ξαναδούμε ρε άκη οι αγώνες είναι και μια ευκαιρία να δούμε φίλους που δεν βλέπουμε συχνά:thumbup::toast:

TRIANTAFYLLOU
01-09-09, 22:27
επισυνάπτω και την επίσημη αφίσα των αγώνων στις 3 οκτωβρίου στην έθεση στην αθήνα.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4551&stc=1&d=1251829171

Polyneikos
01-09-09, 22:32
Εννοείται ότι θα είμαστε όλοι εκει !!

TRIANTAFYLLOU
01-09-09, 22:51
κρίμα που δεν θα μπορέσω να κατέβω μου έτυχε μια δουλειά και δεν θα μπορέσω , αλλα ξέρω θα χαρούν κάποιοι όπως ο φώτης , γιατί αν είμαι εγω παρέα δεν θα έχουν ατασθαλείες και θα πάν νωρίς (το πρωί) για ύπνο .:P:P

TRIANTAFYLLOU
01-09-09, 22:53
τελικα ρύθμισα τις δουλειές και θα παρεβρεθω στην έκθεση και στούς αγώνες οπότε μάλλον με την χαρα θα μείνει ο φωτης χαχαχα:turtle::turtle::turtle:

ioannis1
01-09-09, 22:55
εκεινη την ημερα παντρευεται ο φιλοσ καο μοντ αργυρακης στρατος επι τη ευκαιρεια...

Polyneikos
01-09-09, 23:03
Άντε , η ωρα η καλη για τον Στρατο !!

TRIANTAFYLLOU
01-09-09, 23:03
το ξέρω γιάννη και θα τον αναβάλει τον γάμο για μια εβδομάδα χαχαχα!! έτυχε την ίδια ημερομηνία αν δεν πάθαινε το ατύχημα τωρα θα ήταν παντρεμένος αλλα τι να κάνεις συμβαίνουν και αυτά .

εν τω μεταξύ θα είναι σε καταπληκτική φόρμα και ο φίλος μου ο τασούλης ο μινήδης που θα παίξει και στο γιούνιβερς σήμερα τα έμαθα τα ευχάριστα και ανυπομονώ να τον δω στην σκηνή και τού εύχομαι να πάει καλά όχι μόνο στο πανελλήνιο αλλα και στο γιούνιβερς που είναι αγώνας πρόκληση για κάθε αθλητη :turtle::turtle::turtle:

alextg
01-09-09, 23:08
τελικα ρύθμισα τις δουλειές και θα παρεβρεθω στην έκθεση και στούς αγώνες οπότε μάλλον με την χαρα θα μείνει ο φωτης χαχαχα:turtle::turtle::turtle:

Ηλια , εκθεση/διαγωνισμος χωρις εσενα δεν υφιστατε ... Αυτη τη φορα πρεπει να παρεβρεθω και εγω ωστε να μην κοιμηθουμε καθολου :P θα το παρουμε σερι :turtle:

TRIANTAFYLLOU
01-09-09, 23:24
Ηλια , εκθεση/διαγωνισμος χωρις εσενα δεν υφιστατε ... Αυτη τη φορα πρεπει να παρεβρεθω και εγω ωστε να μην κοιμηθουμε καθολου :P θα το παρουμε σερι :turtle:

και τι φταίω εγω ρε alextg που απο τις 12 παρα 10 πίνω το γάλα μου και 12 η ώρα φοράω τις μπιτζάμες μου και είμαι στο κρεβάτι να χαλάσω τις συνήθειές μου ? εσείς θα με χαλάσετε :spank::spank::P:P

Μαρία
02-09-09, 10:52
τελικα ρύθμισα τις δουλειές και θα παρεβρεθω στην έκθεση και στούς αγώνες οπότε μάλλον με την χαρα θα μείνει ο φωτης χαχαχα:turtle::turtle::turtle:
:turtle::turtle::turtle:

KATERINI 144
02-09-09, 12:48
αυτος ο φωτης τελικά πρεπει να ειναι μεγαλο λαμογιο, καλύτερα να μην του πουμε τίποτα για να μην έρθει !!! :unsure:


:green:

TRIANTAFYLLOU
02-09-09, 17:55
μην βγάλεις βρώμα κατερίνη να μην έρθει ο φωτης ,γιατί αυτός έμαθα παρασύρει και τον ηλία που ο ηλίας την κυριακή πηγαίνει στην εκκλησία και αν μπλέξει με τον φωτη το σάββατο μπορεί να αργήσει να κοιμηθει και το πρωί να χάσει τον εκκλησιασμό :rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
02-09-09, 18:07
Eννοείται ότι το team της Νέας Μακρης θα είναι σύσσωμο,Σιγάλας,Γκίκας,
Βουλγαρέλης,εγω,Ραμπο (εννοείται !!) και άλλοι που δεν ξέρετε !!:thumbup::thumbup:

anjelica
02-09-09, 19:06
αυτος ο φωτης τελικά πρεπει να ειναι μεγαλο λαμογιο, καλύτερα να μην του πουμε τίποτα για να μην έρθει !!! :unsure:


:green:

:rolf:

anjelica
02-09-09, 19:09
Eννοείται ότι το team της Νέας Μακρης θα είναι σύσσωμο,Σιγάλας,Γκίκας,
Βουλγαρέλης,εγω,Ραμπο (εννοείται !!) και άλλοι που δεν ξέρετε !!:thumbup::thumbup:

τον Ραμπο δεν τον πηρανε στις ειδικες δυναμες???

KATERINI 144
02-09-09, 21:39
τωρα θα σας πω και ενα δυσάρεστο όμως, στις 4 οκτωμβριου ανακοινώθηκαν εκλογές, πριν λιγο το ακουσα στις ειδήσεις, μαλλον θα αλλαξει ημερομηνια ο αγωνας?!

KATERINI 144
02-09-09, 21:41
μην βγάλεις βρώμα κατερίνη να μην έρθει ο φωτης ,γιατί αυτός έμαθα παρασύρει και τον ηλία που ο ηλίας την κυριακή πηγαίνει στην εκκλησία και αν μπλέξει με τον φωτη το σάββατο μπορεί να αργήσει να κοιμηθει και το πρωί να χάσει τον εκκλησιασμό :rolf::rolf::rolf:ηλια εχεις δίκαιο, την προηγούμενη φορα εκτος απο την εκκλησία παραλίγο να χασουμε και τον αγωνα :green: :green:

ioannis1
02-09-09, 21:48
καλα λες φωτη σιγουρα θα αλλαξει.γκαντεμια.

KATERINI 144
02-09-09, 21:54
μαλλον καλύτερα γιατι επεφτε μαζι με τον γαμο του Στρατου του Αργυράκη και οπως να το κανεις κάποιοι θα λίπανε απο το ενα η το αλλο γεγονός,

υσ: τεράστιε εσυ εισαι κατω στην αφίσα απο τον αγώνα της κατερινης!! :bbbiceps:

ioannis1
02-09-09, 21:57
ναι φωτη μαζι με τον φιλο μας τον βασο.ειναι ητριτη συνεχομενη αφισα στην οποια με τιμα ο προεδρος της ναββα στρατος χατζηδημητριαδης και τον ευχαριστω πολυ γιαυτο.για μενα αυτη ειναι η μεγαλυτερη ανταμοιβη για τον κοπο μου.

Exci
02-09-09, 22:03
ναι φωτη μαζι με τον φιλο μας τον βασο.ειναι ητριτη συνεχομενη αφισα στην οποια με τιμα ο προεδρος της ναββα στρατος χατζηδημητριαδης και τον ευχαριστω πολυ γιαυτο.για μενα αυτη ειναι η μεγαλυτερη ανταμοιβη για τον κοπο μου.
:clap:
Aναμενουμε νεα λοιπον για νεα ημερομηνια.

jemstone
03-09-09, 10:17
Να σας ανακοινώσω ότι λόγο των εκλογών η έκθεση sports show όντος προς το παρόν αναβάλετε όταν θα έχω περισσότερες πληροφορίες για το ποτέ θα γίνει θα σας ενημερώσω…. Δεν τη γλυτώνετε ότι θα γίνει θα γίνει…

NASSER
03-09-09, 12:44
jemstone ισως μας βγει σε καλο ολους να τακτοποιησουμε καποιες εκρεμοτητες μας και οι αθλητες να εχουν το χρονο να βρεθουν στη σκηνη πιο φορμαρισμενοι :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
03-09-09, 14:58
τα τελευταία νέα που έμαθα λένε πως η έκθεση επειδή υπάρχει κενο θα μεταφερθεί μια εβδομάδα μετα , αυτό είναι το επικρατέστερο αλλα θα πω με σιγουρια μόλις μάθω οτι κλείδωσε η ημερομηνία

Levrone
03-09-09, 15:22
τοτε ειναι που θα ερθουμε, αλλιως τζιφος στο ημιφως!

Muscleboss
03-09-09, 23:42
και η Πάτρα θα δώσει δυναμικό παρών. καλό ήταν που μεταφέρθηκε γιατι πολλοί θα είχαν πρόβλημα αν έπεφτε μαζί με τις εκλογές.

ΜΒ

alextg
04-09-09, 01:22
και η Πάτρα θα δώσει δυναμικό παρών. καλό ήταν που μεταφέρθηκα γιατι πολλοί θα είχαν πρόβλημα αν έπεφτε μαζί με τις εκλογές.

ΜΒ

Εννοειτε οτι η Πατρα θα δωσει δυναμικο παρων ... Παναγιωτη , θα παρεις το Φωτη και θα ανεβεται standard.Δεν γινεται διαγωνσιμος/εκθεση χωρις εσας ... Μετα το Wabba πιστευω οτι η ομαδα πρεπει να εμφανιζετε συσσωμη καθε φορα, και παντα να γινεται μεγαλυτερη ... Ο μονος που δεν υπαρχει προβλημα να ερθει ειναι ο Φωτης εκ Κατερινης , γιατι παλι θα με ζαλιζει :P

KATERINI 144
04-09-09, 01:38
εγω πάντως δεν τραβαω τον αλλο απο το λαιμό και να φωνάζω ΚΟΙΤΑ ΚΟΙΤΑ σαν μερικούς!! μονο φωνάζω.

υσ: παραλίγο να με πνίξεις http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/eee.gif






:geek:

a.minidis
05-09-09, 20:36
:bbbiceps::bbbiceps::P:thumbup:
το ξέρω γιάννη και θα τον αναβάλει τον γάμο για μια εβδομάδα χαχαχα!! έτυχε την ίδια ημερομηνία αν δεν πάθαινε το ατύχημα τωρα θα ήταν παντρεμένος αλλα τι να κάνεις συμβαίνουν και αυτά .

εν τω μεταξύ θα είναι σε καταπληκτική φόρμα και ο φίλος μου ο τασούλης ο μινήδης που θα παίξει και στο γιούνιβερς σήμερα τα έμαθα τα ευχάριστα και ανυπομονώ να τον δω στην σκηνή και τού εύχομαι να πάει καλά όχι μόνο στο πανελλήνιο αλλα και στο γιούνιβερς που είναι αγώνας πρόκληση για κάθε αθλητη :turtle::turtle::turtle:

NASSER
05-09-09, 20:48
:bbbiceps::bbbiceps::P:thumbup:


Δωστα ολα Τασο!!! Αντε να δειξεις τι κορμια βγαζει η Θεσσαλονικη :bodybuilder2:
Καλη επιτυχια να εχεις στους μεγαλους στοχους σου!

a.minidis
05-09-09, 20:58
Δωστα ολα Τασο!!! Αντε να δειξεις τι κορμια βγαζει η Θεσσαλονικη :bodybuilder2:
Καλη επιτυχια να εχεις στους μεγαλους στοχους σου!
thanks φιλε,αν ολα πανε καλα....θαμαι σε καλη φορμα,αν και στοχος ειναι το universe:welcome: ...ιδομεν!!

ioannis1
05-09-09, 22:57
και μεις για το universe λεμε τασοο.καλη επιτυχια φιλε.

jemstone
08-09-09, 09:00
Λοιπόν boys and girls η έκθεση θα γίνει τελικά στις 8-11 Οκτώβριου μια εβδομάδα μετά από τις εκλογές όποτε σας περιμένω τότε…. Χαχαχ σας είπα δεν τη γλιτώνετε..
Ηλία αν δεν κάνω λάθος η αγώνες θα είναι πάλι Σάββατο αλλά 10 του μηνός.. κοιτά το και εσύ και ενημέρωσε μας


Α!!! και ένας από τους αγαπητούς μας MODS ας αλλάξουν την ημερομηνία μην μπερδευτεί κανένας στο topic

love and kisses to everyone

http://i711.photobucket.com/albums/ww113/blonddolphin/5_sports_show_2009_1252326318.png

Muscleboss
08-09-09, 10:43
οκ. τα λέμε εκεί ;)

ΜΒ

Polyneikos
08-09-09, 11:01
Παιδια το σεναριο για επαναληπτικες εκλογες δεν σας επηρεαζει;;Ειναι πολύ πιθανες,για αυτο σας το λεω....

jemstone
08-09-09, 11:13
Δεν θα αλλάξουν ημερομηνία και να υπάρξουν επαναληπτικές απλά όση έρθουν αν γίνουν έτσι τα πράγματα γιατί είναι πιασμένο το εκθεσιακό για άλλες έκθεσης σε μετέπιπτα ημερομηνίες από ότι μου είπαν

jemstone
08-09-09, 11:17
Καλά τη mods έχουμε ….. είστε και γρήγορη και φοβερή ευχαριστώ!!!

Levrone
08-09-09, 12:50
Παιδια το σεναριο για επαναληπτικες εκλογες δεν σας επηρεαζει;;Ειναι πολύ πιθανες,για αυτο σας το λεω....

αν γινουν επαναληπικες δεν ειναι σιγουρο οτι θα γινουν την επομενη Κυριακη. μπορει να γινουν και πιο μετα.

Levrone
08-09-09, 14:33
επαληθευω το πιο πανω μου ποστ, αν εχουμε επαναληψη πανε ενα μηνα μετα ..συγνωμη για το οφ τοπικ..

TRIANTAFYLLOU
08-09-09, 15:31
όπως είχα πει παιδια απλα έχει επιβεβαιωθεί πλέον η ημερομηνία και οι αγώνες πάλι σάββατο , δεν θα γίνουν επαναληπτικές εκλογές και να προκείψει την άλλη εβδομάδα , οπότε δεν έγινε και μεγάλη ζημια , όλα θα πάνε καλά , απλα μεταφέρτονται μια εβδομάδα οι αγώνες

μόνο εγω δεν θα μπορέσω να έρθω επειδή μου έτυχε λόγω αστάθμητων παραγόντων:turtle::turtle::turtle:

KATERINI 144
08-09-09, 19:56
Καλά τη mods έχουμε ….. είστε και γρήγορη και φοβερή ευχαριστώ!!!και γρήγορη και φοβερή αποκλείεται να είμαστε, γρήγοροι και φοβεροί οκ το δέχομαι, είμαστε :smash::smash::smash::smash:

TRIANTAFYLLOU
08-09-09, 20:14
και γρήγορη και φοβερή αποκλείεται να είμαστε, γρήγοροι και φοβεροί οκ το δέχομαι, είμαστε :smash::smash::smash::smash:

πέστα ρε φωτη γιατί μας έκαναν θυληκού γένους απα πα και θα ισχυριστεί τώρα ορθογραφικό λάθος η τζούλια (τελικά κακό είναι να σε λένε γυναίκα ) χαχαχαχαα:P:P:P:spank::spank:

jemstone
08-09-09, 22:55
Καλά Ηλία δεν το συζητάω θα έρθεις κανόνισε τις δουλείες σου έχεις ένα φουλ μήνα να το κάνει… άντε μην τα πάρω

Μαρία
08-09-09, 23:03
Καλά Ηλία δεν το συζητάω θα έρθεις κανόνισε τις δουλείες σου έχεις ένα φουλ μήνα να το κάνει… άντε μην τα πάρω

Αλλιως θα έρθεις σηκωτός(εισαι και βαρύς γμτ)δεν το συζηταμε!!!!!Αντε μην τα πάρουμε!!!!!:weights:

jemstone
08-09-09, 23:10
Πες τα ρε Μαρία… βασικά Ηλία δεν έχεις επιλογή θα έρθεις απλά….

TRIANTAFYLLOU
08-09-09, 23:54
δεν θέλω να δείξω οτι τρομοκρατήθηκα αλλα πολύ απειλιτικές οι συμφορουμίτισες η αλήθεια είναι με την τζούλια δεν είναι να αστειεύεσαι εδω το φίδι το έκανε σούπα , που να τα βγάλεις πέρα , γι αυτό και γω θα κάνω τον κινέζο και θα πρέπει να παρεβρεθώ .
εδω δέχομε απειλές και κανένας δεν πάίρνει θέση (εμ και χαζοί είναι να το παίξουν παλικαράδες ) μ αφήσαν μόνο και αβοήθητο:P:P

Levrone
09-09-09, 00:17
Ηλια αν πεις οτι δε θα κατεβεις δε θα το προσπαθησω καθολου να ανεβω. το δηλωνω!

εδω ζω και αναπνεω βρεθουμε ολοι παρεα, να παρουμε και το Φωτη, και οποιος αλλος μπορει να δουμε ισα-ισα 2 ωρες αγωνα και να βολταρουμε μετα στην Αθηνα..:P:rolf::thumbup:

τα κατατοπια δεν τα ξερω καλα αλλα ψαχνοντας κατι θα βρουμε..:turtle::turtle::turtle:

anjelica
09-09-09, 00:24
Ηλια αν πεις οτι δε θα κατεβεις δε θα το προσπαθησω καθολου να ανεβω. το δηλωνω!

εδω ζω και αναπνεω βρεθουμε ολοι παρεα, να παρουμε και το Φωτη, και οποιος αλλος μπορει να δουμε ισα-ισα 2 ωρες αγωνα και να βολταρουμε μετα στην Αθηνα..:P:rolf::thumbup:

τα κατατοπια δεν τα ξερω καλα αλλα ψαχνοντας κατι θα βρουμε..:turtle::turtle::turtle:

Θα ερθει και ο γιατρος Diesel :shock:,κρατιστε με λειποθυμω!!!

Levrone
09-09-09, 00:25
Θα ερθει και ο γιατρος Diesel :shock:,κρατιστε με λειποθυμω!!!

χου ρε!

TRIANTAFYLLOU
09-09-09, 00:41
Ηλια αν πεις οτι δε θα κατεβεις δε θα το προσπαθησω καθολου να ανεβω. το δηλωνω!

εδω ζω και αναπνεω βρεθουμε ολοι παρεα, να παρουμε και το Φωτη, και οποιος αλλος μπορει να δουμε ισα-ισα 2 ωρες αγωνα και να βολταρουμε μετα στην Αθηνα..:P:rolf::thumbup:

τα κατατοπια δεν τα ξερω καλα αλλα ψαχνοντας κατι θα βρουμε..:turtle::turtle::turtle:

δεν χρειαζόμαστε να ξέρουμε κατατόπια μας καθοδηγεί το ένστικτο ξέρουμε απο την προηγούμενη φορα που πηγαμε στο αγνωστο με βάρκα την ελπίδα .

εμείς ούτως η άλλως με απλα πράγματα είμαστε ικανοποιημένοι καλη παρεα καλό φαγητό και ποτο και απο 2 χοτ μπειμπς ο καθένας (για να μην κουράζονται μωρε ) όταν υπάρχουν οι προυποθέσεις όπου και να πάς καλά θα περάσεις απλα να έχουμε μαζί μας την καλή διάθεσή μας:toast::toast:

Levrone
09-09-09, 00:44
δεν χρειαζόμαστε να ξέρουμε κατατόπια μας καθοδηγεί το ένστικτο ξέρουμε απο την προηγούμενη φορα που πηγαμε στο αγνωστο με βάρκα την ελπίδα .

εμείς ούτως η άλλως με απλα πράγματα είμαστε ικανοποιημένοι καλη παρεα καλό φαγητό και ποτο και απο 2 χοτ μπειμπς ο καθένας (για να μην κουράζονται μωρε ) όταν υπάρχουν οι προυποθέσεις όπου και να πάς καλά θα περάσεις απλα να έχουμε μαζί μας την καλή διάθεσή μας:toast::toast:

ναι αλλα και το Φωτη γιατι θελουμε καποιο γοη και μαγνητη για τα hot babes στην παρεα! :P:P:P

TRIANTAFYLLOU
09-09-09, 00:54
ναι αλλα και το Φωτη γιατι θελουμε καποιο γοη και μαγνητη για τα hot babes στην παρεα! :P:P:P


δεν το είπα γιατί είναι δεδομένο ,ο φωτης πάει πακέτο με μένα δεν λέω είμαστε συμφεροντολόγοι αλλα ας συνησφέρει μωρε κι αυτός για την ομαδικότητα .
άλλωστε ο φωτης έδειξε το ταλέντο του με την βοήθεια στην διεξαγωγή των αγώνων στην κατερίνη .

μετα τούς αγώνες θα λειτουργήσει σαν μαγνήτης :toast::toast::turtle::turtle:

Exci
09-09-09, 01:13
μετα τούς αγώνες θα λειτουργήσει σαν μαγνήτης
Με τι πολικοτητα? :idea:

anjelica
09-09-09, 01:18
Με τι πολικοτητα? :idea:

με +:thumbup:;)

jemstone
12-09-09, 20:35
Λοιπόν παιδιά και sorry για αυτό που θα κάνω αλλά η ημερομηνία της έκθεσης ναι και πάλι άλλαξε.. τελικά είχατε δίκιο κάποιοι
φοβούνται για επαναληπτικές και το ξανά μεταφέρουν μια εβδομάδα μετά δλδ 15-18 Οκτωβρίου.

TRIANTAFYLLOU
12-09-09, 20:58
Λοιπόν παιδιά και sorry για αυτό που θα κάνω αλλά η ημερομηνία της έκθεσης ναι και πάλι άλλαξε.. τελικά είχατε δίκιο κάποιοι
φοβούνται για επαναληπτικές και το ξανά μεταφέρουν μια εβδομάδα μετά δλδ 15-18 Οκτωβρίου.


παιδια η τζούλια φταίει!! απλα την βόλευε μετα μια εβδομάδα και έχει τις διασυνδέσεις και κάνει ότι θέλει με τις ημερομηνίες :turtle::turtle::turtle:

Levrone
12-09-09, 22:44
εγω λεω να δωσουμε εμεις ενα ραντεβου στην Αθηνα ανεξαρτητα απο αγωνες..να παμε, να τα κανουμε ρημαδιο, να φαμε σαν τα ζωα , να βγουμε ως το πρωι και να γυρισουμε πισω..σιγα δα, και παμε αλλη φορα για τους αγωνες..κι αλλοι θα γινουν αλλωστε..:thumbup:

KATERINI 144
12-09-09, 23:15
ναι αλλα και το Φωτη γιατι θελουμε καποιο γοη και μαγνητη για τα hot babes στην παρεα! :P:P:P
:sneaky::sneaky::sneaky: αληταρα, εγω δεν ειμαι για τετοια :turtle:

δεν το είπα γιατί είναι δεδομένο ,ο φωτης πάει πακέτο με μένα δεν λέω είμαστε συμφεροντολόγοι αλλα ας συνησφέρει μωρε κι αυτός για την ομαδικότητα .
άλλωστε ο φωτης έδειξε το ταλέντο του με την βοήθεια στην διεξαγωγή των αγώνων στην κατερίνη .

μετα τούς αγώνες θα λειτουργήσει σαν μαγνήτης :toast::toast::turtle::turtle:γιατι, πριν και κατα τη διαρκεια των αγωνων τη αποστολή εχω ηλια?! :unsure: :unsure: αυτο που υποψιάζομαι?! τσακιρ κεφι στα αποδυτήρια?! :turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
12-09-09, 23:55
:sneaky::sneaky::sneaky: αληταρα, εγω δεν ειμαι για τετοια :turtle:
γιατι, πριν και κατα τη διαρκεια των αγωνων τη αποστολή εχω ηλια?! :unsure: :unsure: αυτο που υποψιάζομαι?! τσακιρ κεφι στα αποδυτήρια?! :turtle::turtle:
αφού τα καταφέρνεις μια χαρα ρε φωτη στην οργάνωση των αποδυτηρίων ,και θα χρειαζόταν ενα άτομο να βοηθήσει στο βάψιμο των κοριτσιών δεν θα είναι και πολλες οπότε δεν θα υπάρχει πολύ κούραση για σενα , αλλα αφού είναι κόπος δεν πειραζει θα προσφερθεί κάποιος άλλος.

επίσης κάτι που δεν γνωρίζετε μόνο η τζούλια το ξέρει, είχε ενα ατύχημα ο πρόεδρος της ναββα ο στράτος ο χατζηδημητριάδης τον χτύπησε αμάξι ενω ήταν με το μηχανάκι και εσπασε τον αστράγαλο, ευτυχώς όλα ενταξει δεν θα αφήσει ούτε κάποιο πρόβλημα αλλα επειδή είναι πόδι υπάρχει πρόβλημα στις μετακινήσεις ,τον εβαλαν βιδες αύριο βγαίνει και πάει στο σπίτι απλα προβλέπω μέχρι τους αγώνες θα είναι με πατερίτσες , οπότε μάλον εγω θα χρειαστεί να κατέβω πιο μπροστα αθήνα να βοηθήσω την κατάσταση και στο περίπτερο στην έκθεση .

οπότε να δω πως θα την παλέψω φώτη παραπάνω μέρες στην αθήνα φοβάμε να μην πλήξω αλλα θα έχει κανένα καφενείο να πάω για πρέφα να περνάει η ώρα γιατί εγω σε καφετέρειες και αυτα τα νυχτερινα δεν πάω 12 η ωρα φοραω τις μπιτζαμες μου:turtle::turtle:

KATERINI 144
13-09-09, 00:02
περάστηκα πες στον Στρατο Ηλια.


αφού τα καταφέρνεις μια χαρα ρε φωτη στην οργάνωση των αποδυτηρίων ,και θα χρειαζόταν ενα άτομο να βοηθήσει στο βάψιμο των κοριτσιών δεν θα είναι και πολλες οπότε δεν θα υπάρχει πολύ κούραση για σενα , αλλα αφού είναι κόπος δεν πειραζει θα προσφερθεί κάποιος άλλος.μα αφου ειπα τσακιρ κεφι, δε διαβαζεις ρε ηλια, αααα μη μας τα γυρνας τωρα και βγουνε αλλοι 30 εθελοντες !!!:green: :green: :green: :green:

TRIANTAFYLLOU
13-09-09, 00:13
περάστηκα πες στον Στρατο Ηλια.

μα αφου ειπα τσακιρ κεφι, δε διαβαζεις ρε ηλια, αααα μη μας τα γυρνας τωρα και βγουνε αλλοι 30 εθελοντες !!!:green: :green: :green: :green:

θα του δώσω τα χαιρετίσματα φωτη

να γι αυτό σε πάω πάντα προνοητικός τώρα το πρόσεξα δίκιο έχεις εγω διέκρινα ενα υφος αγανάκτησης αλλα μάλον λάθος μου , οι εθελοντες μόνο σε περίπτωση απουσίας σου :turtle::turtle::turtle:

Kntrns_MD
15-09-09, 17:46
Θα μαι και εγώ εκεί να τα πούμε απο κοντά με όλους
:toast:

anjelica
15-09-09, 21:21
:toast:
Θα μαι και εγώ εκεί να τα πούμε απο κοντά με όλους
:toast:

jemstone
16-09-09, 00:03
Κράτα απουσιολόγιο και όποιος δεν έρθει θα πάρει απουσία…
Τριανταφύλλου και Αναστασίου εσείς θα φάτε αποβολή αν δεν έρθετε:spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank:

KATERINI 144
16-09-09, 00:11
αμα ειναι να βαρας ετσι σιγα μην έρθουμε :bodybuilder2:


:P :P

jemstone
16-09-09, 00:15
Χαχα Φώτη απλά να υπενθυμίσω ότι το ξύλο βγήκε από το παράδεισο

TRIANTAFYLLOU
16-09-09, 00:23
Χαχα Φώτη απλά να υπενθυμίσω ότι το ξύλο βγήκε από το παράδεισο


αχ εσύ αγγελούδι παραδεισένιο , βάρα ρε αντέχουμε να δούμε τι θα καταλάβεις
ρε καταλάβετε αγοράκια σαν και μας ούτε με τριανταφυλλο δεν κάνει να μας βαράτε :P:P

jemstone
16-09-09, 00:27
Ένταξη ρε Ηλία δεν είπα ότι θα πάρω και τη βρεγμένη σανιδά να σας βαράω άλλωστε το δικό μου το ξύλο πάνω σε σας σαν μασάζ θα σας φαίνεται.

TRIANTAFYLLOU
16-09-09, 00:32
να υπενθυμίσω και κάτι για τους αγώνες συμφωνα με τα τελευταία νεα που εχω αν αλλαξει κατι θα ενημερώσω έγινε συμφωνία με τον υπεύθυνο της εκθεσης και τον πρόεδρο της ναββα στρατο χατζηδημητριάδη ,με την είσοδο της έκθεσης που θα είναι νομίζω 6 ευρώ θα μπορεί κάποιος να παρακολουθήσει και τον αγώνα νομίζω είναι καλή προσφορα στην ουσία τζάμπα θα είναι ο αγώνας , επίσης θα πάρουμε και κάποιες προσκλήσεις ελευθέρας όπου θα μοιραστούν σε κάποια μέλη του φόρουμ τιμής ένεκεν για την ιστοσελίδα μας και τα μέλη , δεν ξέρω πόσες είναι νωρίς ακόμη αλλα θα γίνει και αυτό .

:turtle::turtle:

jemstone
16-09-09, 00:34
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
16-09-09, 00:35
Ένταξη ρε Ηλία δεν είπα ότι θα πάρω και τη βρεγμένη σανιδά να σας βαράω άλλωστε το δικό μου το ξύλο πάνω σε σας σαν μασάζ θα σας φαίνεται.


τωρα ησύχασα αφού δεν θα υπάρχουν βοηθητικά μεσα στο ξύλο όλα καλά, όσο δυνατα θες βάρα αρκεί να υπάρχει επαφη φυσική, χωρίς ενοώ βοηθητικα γάντια και σιδερικα , έτσι όλη μέρα βάρα τζούλια χαμπάρι δεν παίρνουμε :turtle::turtle:

jemstone
16-09-09, 00:40
ΕΝΤΑΞΗ ΛΟΙΠΟΝ ….θα κάνω τώρα προετοιμασία για την ήμερα εκείνη γιατί θα είναι σαν να χτύπα τοίχο… θα ματώσουν τα χεράκια μου

TRIANTAFYLLOU
16-09-09, 00:49
ΕΝΤΑΞΗ ΛΟΙΠΟΝ ….θα κάνω τώρα προετοιμασία για την ήμερα εκείνη γιατί θα είναι σαν να χτύπα τοίχο… θα ματώσουν τα χεράκια μου


να τέτοια λές και θα μας κάνεις πιο μαλακους κι απ τα σύκα οπότε τα χεράκια σου δεν διατρέχουν κανένα κίνδυνο , μάλον θα είναι πιο απαλα και βελούδινα .

:rolf::rolf::rolf:

λοιπόν παιδια το συμπέρασμα που βγαίνει είναι δεν γίνετε εγω να μιλάω με γυναίκες σαν την τζούλια και γενικότερα τα λουλούδια του φόρουμ, με αποσυντονίζουν και ξεφεύγω απο το θεμα και έρχομε να δικαιολογήσω τον πρωτόπλαστο αδάμ που τον παρέσυρε η εύα , εδω εμείς μετα απο χιλιάδες χρόνια που τις μάθαμε και πάλι χάνουμε την μπάλα , γιατί τα πόστ που κάνει μου δίνει το βημα και με το ζόρι κρατιέμαι να μην γραψω έκθεση:rolf::rolf::rolf:

vAnY
16-09-09, 09:22
:weights:τι κι αν αλλαζουν οι ημερομηνιες εμεις ετσι κι αλλιως εκει θαμαστε...
εαν θελετα κανονιζουμε καμια εξοδο πριν η μετα τους αγωνες...η και τα δυο! χιχι:turtle:
Η πριν θα ειναι υγιεινη συναντηση, για καφε σκετο, καμια προπονηση ολοι μαζι σε κανα γυμναστηριο... ε και η μετα θαναι ολο το αντιθετο!:rolf:

eas2000
16-09-09, 10:41
Ξερει κανενας αν θα έχει και πόσο θα κοστιζει η εισοδος;

anjelica
16-09-09, 13:15
Ξερει κανενας αν θα έχει και πόσο θα κοστιζει η εισοδος;

κοιτα 5 μηνυματα πιο πανω

TRIANTAFYLLOU
16-09-09, 15:23
:weights:τι κι αν αλλαζουν οι ημερομηνιες εμεις ετσι κι αλλιως εκει θαμαστε...
εαν θελετα κανονιζουμε καμια εξοδο πριν η μετα τους αγωνες...η και τα δυο! χιχι:turtle:
Η πριν θα ειναι υγιεινη συναντηση, για καφε σκετο, καμια προπονηση ολοι μαζι σε κανα γυμναστηριο... ε και η μετα θαναι ολο το αντιθετο!:rolf:


α ρε βανυ προγραματίστρια όλο ωραίες ιδέες είσαι , καλα αυτό με το γυμναστήριο πολύ καλό το βρίσκω απλα εμένα σίγουρα εκείνο που θα μου λείψει στην αθήνα δεν θα είναι η προπόνηση γι αυτό εγω θα σας βλέπω να σηκώνετε τα κιλά και θα ελέγχω αν εκτελείτε σωστα τις ασκήσεις και όποιος η όποια δεν είναι επιμελής θα πάει νωρίς για ύπνο ενω οι υπόλοιποι νωρίς το μεσημέρι:turtle::turtle::turtle:

alextg
16-09-09, 22:05
α ρε βανυ προγραματίστρια όλο ωραίες ιδέες είσαι , καλα αυτό με το γυμναστήριο πολύ καλό το βρίσκω απλα εμένα σίγουρα εκείνο που θα μου λείψει στην αθήνα δεν θα είναι η προπόνηση γι αυτό εγω θα σας βλέπω να σηκώνετε τα κιλά και θα ελέγχω αν εκτελείτε σωστα τις ασκήσεις και όποιος η όποια δεν είναι επιμελής θα πάει νωρίς για ύπνο ενω οι υπόλοιποι νωρίς το μεσημέρι:turtle::turtle::turtle:
Ηλια , μπορω να βοηθαω στην επιβλεψη ? :P

TRIANTAFYLLOU
16-09-09, 22:39
Ηλια , μπορω να βοηθαω στην επιβλεψη ? :P


τώρα τι να πώ να τέτοια λέτε και με σκλαβώνετε τι πρόθυμα παιδιά για βοήθεια και αλληλεγγύη:P:P

alextg
16-09-09, 23:56
τώρα τι να πώ να τέτοια λέτε και με σκλαβώνετε τι πρόθυμα παιδιά για βοήθεια και αλληλεγγύη:P:P

Εννοειτε ! Εγω παντα προθυμος να βοηθησω τετοιες δυσκολες ωρες ...

RAMBO
17-09-09, 00:39
θα ερθω και γω...:turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
17-09-09, 00:47
θα ερθω και γω...:turtle::turtle::turtle:

και βέβαια να ρθείς ρε ράμπο ασχετα αν δυσαρεστήσεις κάποιους που θα τους πάρεις την μπουκιά απ το στόμα γιατί θα μονοπωλείς το ενδιαφέρον των χότ μπειμπς:turtle::turtle::turtle:

alextg
17-09-09, 09:23
και βέβαια να ρθείς ρε ράμπο ασχετα αν δυσαρεστήσεις κάποιους που θα τους πάρεις την μπουκιά απ το στόμα γιατί θα μονοπωλείς το ενδιαφέρον των χότ μπειμπς:turtle::turtle::turtle:

Χαχα .... Γεια σου ρε Ραμπο hot babe !

Levrone
17-09-09, 11:33
Χαχα .... Γεια σου ρε Ραμπο hot babe !

alextg εμεις δεν αποπροσανατολιζομαστε απο το "στοχο" μας!

8α φερεις τα συμβολαια να ιδρυσουμε το φαν κλαμπ? ξερεις εσυ ποιο εννοω!

vAnY
17-09-09, 11:57
ναι ναι ναι :weights: να μας επιβλεπετε να μας συμβουλευετε στη σωστη εκτελεση των ασκησεων .....ποτε θα ξαναεχουμε ευκαιρια να ειναι τοσο live το φορουμ μας σε συζητησεις περι προπονησης κλπ??:turtle::turtle:

alextg
17-09-09, 12:11
alextg εμεις δεν αποπροσανατολιζομαστε απο το "στοχο" μας!

8α φερεις τα συμβολαια να ιδρυσουμε το φαν κλαμπ? ξερεις εσυ ποιο εννοω!

ENNOEITE ! Υπογραφες , συμβολαιογραφοι , μαρτυρες κτλ κτλ ... Πρεπει να γινει επιτελους ! Μ'αρεσει που μενεις πιστος στις αρχες,αξιες και ιδανικα ! Μαζι για μια νεα Ελλαδα (οπα πειρα φορα :P)

Levrone
17-09-09, 13:26
ENNOEITE ! Υπογραφες , συμβολαιογραφοι , μαρτυρες κτλ κτλ ... Πρεπει να γινει επιτελους ! Μ'αρεσει που μενεις πιστος στις αρχες,αξιες και ιδανικα ! Μαζι για μια νεα Ελλαδα (οπα πειρα φορα :P)

πρεπει να ειναι εκει ομως και το ατομο για για το οποιο θα ανοιξουμε το φαν κλαμπ! εγω ετσι τυχαια δεν ερχομαι!

pepeismenos karga
17-09-09, 15:23
πολυ ωραια...θα ειμαι και εγω εκει....μακαρι να τα πουμε με ολους...

TRIANTAFYLLOU
17-09-09, 15:47
ναι ναι ναι :weights: να μας επιβλεπετε να μας συμβουλευετε στη σωστη εκτελεση των ασκησεων .....ποτε θα ξαναεχουμε ευκαιρια να ειναι τοσο live το φορουμ μας σε συζητησεις περι προπονησης κλπ??:turtle::turtle:


γι αυτό πέρα απο πλάκα ακόμη και κάποιες απορίες η κατι που δεν εχετε καταλάβει σημειώστε το μην το ξεχάσετε και τα λέμε απο κοντα προφορικα γιατι μόνο γραπτα δεν παλεύεται:turtle:

anjelica
17-09-09, 15:55
αυτη τη φορα θα ειναι πιο ωραια !!!!!! επειδη θα λειπω...

Levrone
17-09-09, 15:56
αυτη τη φορα θα ειναι πιο ωραια !!!!!! επειδη θα λειπω...

παιδες αλλαξα αποψη! δε θα ερθω!

anjelica
17-09-09, 15:59
παιδες αλλαξα αποψη! δε θα ερθω!

εσυ γιατι???

Levrone
17-09-09, 17:24
εσυ γιατι???

αν δεν ερθει η Αντζελικα δεν ερχομαι!!!! το λεω και το δηλωνω!

vAnY
17-09-09, 19:45
αυτη τη φορα θα ειναι πιο ωραια !!!!!! επειδη θα λειπω...

τι θα κανεις ???????????!!:shock::spank::spank:

anjelica
17-09-09, 21:00
αν δεν ερθει η Αντζελικα δεν ερχομαι!!!! το λεω και το δηλωνω!

α καταλαβα....θελεις να παρεις εκδικηση για το hot brave που ελεγες :dooreek:

Levrone
17-09-09, 21:07
οχι διοτι οταν εκδικουμαι χτυπαω σαν κομπρα (ππππ-ςςςςςςςςςςςςςςςςςς , αααα-τ-σσσσσ-αααα ) και δε θα εκανα ποτε κατι τετοιο σε μελος του φορουμ!!!!

anjelica
17-09-09, 21:21
οχι διοτι οταν εκδικουμαι χτυπαω σαν κομπρα (ππππ-ςςςςςςςςςςςςςςςςςς , αααα-τ-σσσσσ-αααα ) και δε θα εκανα ποτε κατι τετοιο σε μελος του φορουμ!!!!

αχ ησυχασα τωρα.....κομπρα!!!

Polyneikos
17-09-09, 21:21
Ρε παιδια να πουμε και τίποτα για τον αγώνα...(Ο σπασίκλας admin:green::green:)
Ξερουμε ποιοι θα κατεβουν να παίξουν;Γενικα συμμετοχες;Ηλία,τι ξερεις εσυ;

TRIANTAFYLLOU
17-09-09, 21:49
Ρε παιδια να πουμε και τίποτα για τον αγώνα...(Ο σπασίκλας admin:green::green:)
Ξερουμε ποιοι θα κατεβουν να παίξουν;Γενικα συμμετοχες;Ηλία,τι ξερεις εσυ;


δεν είσαι σπασίκλας καθόλου κώστα αφού και γω γραφω τα ονόματα αυτών που ξεφεύγουν και θα γίνουν συστάσεις στην αθήνα (οι γυναίκες φταίνε και παρασέρνουν και τους άντρες )και θα πέσουν οι ποινές :P:P

τωρα στο θέμα μας προβλέπετε χαμός απο συμετοχές αλλα ώς γνωστόν όλοι τελευταία στιγμή δηλώνουν , η τόπ συμετοχή ΄μέχρι στιγμής είναι του τασου του μινήδη που είναι εμφανώς βελτιωμένος και μεχρι τότε πιστεύω θα είναι πιο χυδαίος απο γράμωση και ποιότητα , ο δικός μας του φόρουμ ο ιάκωβος θα κατεβει θα περάσει να τον δώ κιόλας και επίσης ενας νεοεμφανιζόμενος απο τεφα κομοτινής νομίζω όπου θα έρθει αύριο να τον δώ και να σχεδιάσουμε αν είναι εφικτό την προετοιμασία του.

πιστεύω θα είναι μια ωραία γιορτη του ββ όπου θα βρεθούν και πολλοι παλιοι και νέοι πρωταθλητες απ ότι πληροφορήθηκα ΄μετα απο επικοινωνία μαζί του θα είναι και ο μανώλης ο καραμανλάκης ΄.

και να μην ξεχνάμε αυτός ο αγώνας θα είναι πρόκρηση για τις 24 - 10 στο γιούνιβερς και μια εβδομαδα μετα για το φίτνες το παγκόσμιο .
:thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
17-09-09, 21:51
και να μην το ξεχνάμε η είσοδος όπως προαναφέρθηκε και πιο πάνω θα είναι δωρεάν και επειδή έγκαιρα έγινε η δημοσιοποίηση του αγώνα θα είναι καλό και για τους αθλητες αλλα και θεατες :thumbup::thumbup:

a.minidis
17-09-09, 23:17
δεν είσαι σπασίκλας καθόλου κώστα αφού και γω γραφω τα ονόματα αυτών που ξεφεύγουν και θα γίνουν συστάσεις στην αθήνα (οι γυναίκες φταίνε και παρασέρνουν και τους άντρες )και θα πέσουν οι ποινές :P:P

τωρα στο θέμα μας προβλέπετε χαμός απο συμετοχές αλλα ώς γνωστόν όλοι τελευταία στιγμή δηλώνουν , η τόπ συμετοχή ΄μέχρι στιγμής είναι του τασου του μινήδη που είναι εμφανώς βελτιωμένος και μεχρι τότε πιστεύω θα είναι πιο χυδαίος απο γράμωση και ποιότητα , ο δικός μας του φόρουμ ο ιάκωβος θα κατεβει θα περάσει να τον δώ κιόλας και επίσης ενας νεοεμφανιζόμενος απο τεφα κομοτινής νομίζω όπου θα έρθει αύριο να τον δώ και να σχεδιάσουμε αν είναι εφικτό την προετοιμασία του.

πιστεύω θα είναι μια ωραία γιορτη του ββ όπου θα βρεθούν και πολλοι παλιοι και νέοι πρωταθλητες απ ότι πληροφορήθηκα ΄μετα απο επικοινωνία μαζί του θα είναι και ο μανώλης ο καραμανλάκης ΄.

και να μην ξεχνάμε αυτός ο αγώνας θα είναι πρόκρηση για τις 24 - 10 στο γιούνιβερς και μια εβδομαδα μετα για το φίτνες το παγκόσμιο .
:thumbup::thumbup:χαχαχαχαχα!!!:P

alekoukosmyconian
18-09-09, 13:39
τελικα αφου είναι 15 με 18 οκτ. 17 απογευμα σαββάτου τι ώρα να είμαστε εκει?

εννοείται όλο το φόρουμ.!φέρτε ψηφιακές ;)

anjelica
18-09-09, 13:42
τελικα αφου είναι 15 με 18 οκτ. 17 απογευμα σαββάτου τι ώρα να είμαστε εκει?

εννοείται όλο το φόρουμ.!φέρτε ψηφιακές ;)
ναι:thumbup: θελουμε προγραμμα!!!

giwrgaros
28-09-09, 22:58
παιδια που ακριβως 8α γινουν οι αγωνες...?

TRIANTAFYLLOU
28-09-09, 23:20
παιδια που ακριβως 8α γινουν οι αγωνες...?


μέσα στο τόπικ είναι η αφίσα του αγώνα με ακριβής ημερομηνια σαββατο 17 και συνήθως απόγευμα μια και έξω προκριματικοί και τελικοί στο χωρο της εκθεσης σπορτ σοου, ολυμπιακα ακίνητα πρωην ανατολικο .

κατα της 5 θα αρχίσει το τσέκιν των αθλητων , άλλωστε και μεσα θα εχει ενδιαφερον περίπτερα αθλητικων ειδων και εταιριών συμπληρωμάτων .

και όμορφες υπάρξεις θα περιφέρονται στον χώρο αλλα την παράσταση θα κλέψουν τα κορτσάκια του φόρουμ , με έξαλη εμφάνηση.

ότι νεότερο θα υπάρχει ενημέρωση μέσω του φόρουμ :toast:

giwrgaros
28-09-09, 23:23
καλη φαση....8α ειμαι και εγω εκει..

jemstone
30-09-09, 14:07
Σας περιμένω όλους είναι μια μεγάλη γιορτή γυμναστικής και έχει πολλά να δείτε

TRIANTAFYLLOU
30-09-09, 16:59
Σας περιμένω όλους είναι μια μεγάλη γιορτή γυμναστικής και έχει πολλά να δείτε


όπα όλο υπονοούμενα η τζούλια !! αντε να δούμε τι θα δούμε χαχαχα:turtle::turtle:

ioannis1
30-09-09, 22:36
ολο το φορουμ εκει παιδια με τα μπλουζακια του.ηχηρο παρων απολλους και ΟΛΕς

Tassos
30-09-09, 23:35
Γιαννη δε σε ρωτησα τελικα εσυ θα κατεβεις στην εκθεση (σορυ αν το εγραψες ηδη δε το διαβασα)

ioannis1
30-09-09, 23:56
μονο αν θελουν οι γυναικες του φορουμ χαχα

anjelica
01-10-09, 00:04
μονο αν θελουν οι γυναικες του φορουμ χαχα

:bowdown::bowdown::bowdown:ναι το θελουμε πολυ :P

ioannis1
01-10-09, 00:06
με εκανες και ντρεπομαι πολυ.....:oops::oops::oops::oops::wave:

vAnY
01-10-09, 10:05
:turtle: εννοειται πως θελουμε!
Θα ειμαστε εκει!! αν ειναι να βγουμε το βραδυ τι να βαλουμε?:green: να ερουμε με τα μινι μας και τα ψιλοτακουνα?? χααχαχαα!
μπα εγω μαλλον θα κανω ενα sport-chic λουκ:P

KATERINI 144
01-10-09, 10:12
συμφωνηστε να ξερουμε σίγουρα για να ερθουμε εμεις με athletic-farmer look,
(καρο πουκαμισο φορμα με τιραντες και γαλοτσα) :thumbup:







:green:

MustChange
01-10-09, 10:23
Ωραία +1 και από μένα για το Sportshow!

vAnY
01-10-09, 11:08
συμφωνηστε να ξερουμε σίγουρα για να ερθουμε εμεις με athletic-farmer look,
(καρο πουκαμισο φορμα με τιραντες και γαλοτσα) :thumbup:







:green:

Kοιτα αμα ειναι να μοιαζεις με τον michael Landon απο το "μικρο σπιτι στο Λιβαδι" δεν θα λεγα και οχι.....
:rolf:

Muscleboss
01-10-09, 12:14
Ωραία +1 και από μένα για το Sportshow!

έτσι να μαζευόμαστε σιγά-σιγά :thumbup:

ΜΒ

ioannis1
01-10-09, 15:22
oxi ρε φωτη κουστουμακι θα βαλουμε τι σπορτ ντυσιμο....για βραδυ εννοω...

KATERINI 144
01-10-09, 15:30
δεν ξερω τεραστιε με μπερδεύεται, ας πει και ο ηλιας, γαλότσα ή κοστούμι, να ξερω τουλαχιστον αν θα κουρευτω η οχι !!

ioannis1
01-10-09, 15:37
εγω ραβω κουστουμι τωρα γιατι ειμαι πολυ τεραστιος.....:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

TRIANTAFYLLOU
01-10-09, 16:17
δεν ξερω τεραστιε με μπερδεύεται, ας πει και ο ηλιας, γαλότσα ή κοστούμι, να ξερω τουλαχιστον αν θα κουρευτω η οχι !!

θα έλεγα κίλτ ρε φωτη αλλα σαν ελληνες φουστανέλα καλύτερα !! τα κορίτσια όπως και ναναι κούκλες είναι , αλλα η πρόταση της βανυ με μίνι και ψηλοτάκουνα είναι δελεαστική .

μόνο σεμνα γιατί επειδή θα σας συνοδεύουμε μήπως σας πειράξει κανένας και εχουμε θερμό επεισόδειο:toast::toast:

RAMBO
01-10-09, 17:18
θα ειμαι και γω εκει...:green:

Muscleboss
01-10-09, 17:20
θα ειμαι και γω εκει...:green:

πλέον αναποσπαστο κομμάτι της ομάδας ο RAMPO... ειδικά σε δημοσιογραφικά καθήκοντα. :thumbup:

ΜΒ

RAMBO
01-10-09, 19:06
πλέον αναποσπαστο κομμάτι της ομάδας ο RAMPO... ειδικά σε δημοσιογραφικά καθήκοντα. :thumbup:

ΜΒ

και επισησ στισ δημοσιεσ γνωριμιεσ....;)

anjelica
01-10-09, 20:07
και επισησ στισ δημοσιεσ γνωριμιεσ....;)

μην ξεχναμε πως ειμαι πρωτη στη λιστα του φαν κλαμπ σου :welcome:

anjelica
01-10-09, 20:09
δεν ξερω τεραστιε με μπερδεύεται, ας πει και ο ηλιας, γαλότσα ή κοστούμι, να ξερω τουλαχιστον αν θα κουρευτω η οχι !!

εγω για κατι πιτζαμες θυμαμαι :green: μαζι με το σκουφακι :green:

TRIANTAFYLLOU
01-10-09, 20:16
εγω για κατι πιτζαμες θυμαμαι :green: μαζι με το σκουφακι :green:

α αυτα εγω θα τα φοραω που δεν χαλάω το πρόγραμμα μου και ούτε χωρίς τον σκούφο κοιμάμε, τα παιδια μπορούν να πάνε μια βόλτα σε κανενα πάρκο λίγο να ξεσκάσουν και νωρίς για ύπνο γιατί κυριακη θα πάμε εκκλησία :P:P

psv
01-10-09, 20:30
Παιδια,εισιτηριο να υποθεσω βγαζουμε στην εισοδο,ετσι?

RAMBO
01-10-09, 20:35
μην ξεχναμε πως ειμαι πρωτη στη λιστα του φαν κλαμπ σου :welcome:

ευχαριστω πολυ ατζελικα...μην ανησυχησ δεν το εχω ξεχασει:)

Polyneikos
01-10-09, 21:04
Παιδια,εισιτηριο να υποθεσω βγαζουμε στην εισοδο,ετσι?

Aπ΄οτι ξερω θα υπαρχει ένα γενικό εισητηριο εισόδου,όχι μεμονωμενα για τον αγωνα...

psv
01-10-09, 21:06
ok thanks:thumbup:

a.minidis
01-10-09, 21:33
δεν είσαι σπασίκλας καθόλου κώστα αφού και γω γραφω τα ονόματα αυτών που ξεφεύγουν και θα γίνουν συστάσεις στην αθήνα (οι γυναίκες φταίνε και παρασέρνουν και τους άντρες )και θα πέσουν οι ποινές :P:P

τωρα στο θέμα μας προβλέπετε χαμός απο συμετοχές αλλα ώς γνωστόν όλοι τελευταία στιγμή δηλώνουν , η τόπ συμετοχή ΄μέχρι στιγμής είναι του τασου του μινήδη που είναι εμφανώς βελτιωμένος και μεχρι τότε πιστεύω θα είναι πιο χυδαίος απο γράμωση και ποιότητα , ο δικός μας του φόρουμ ο ιάκωβος θα κατεβει θα περάσει να τον δώ κιόλας και επίσης ενας νεοεμφανιζόμενος απο τεφα κομοτινής νομίζω όπου θα έρθει αύριο να τον δώ και να σχεδιάσουμε αν είναι εφικτό την προετοιμασία του.

πιστεύω θα είναι μια ωραία γιορτη του ββ όπου θα βρεθούν και πολλοι παλιοι και νέοι πρωταθλητες απ ότι πληροφορήθηκα ΄μετα απο επικοινωνία μαζί του θα είναι και ο μανώλης ο καραμανλάκης ΄.

και να μην ξεχνάμε αυτός ο αγώνας θα είναι πρόκρηση για τις 24 - 10 στο γιούνιβερς και μια εβδομαδα μετα για το φίτνες το παγκόσμιο .
:thumbup::thumbup: Επι της ευκαιριας,θαθελα να ευχαριστησω το εκπροσωπο,της Phd-hellas. Δημητρη Παπαντωνη,ως χορηγος,και συμβουλος της ομαδας BODY 2 FIT, σε αυτην μας την προσπαθεια!!:clap::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
01-10-09, 21:42
επειδή πολλοι ρωταν για ώρα διεξαγωγής των αγώνων , εχω να πώ οι αγώνες θα ξεκινήσουν στης 7 η ώρα ακριβως αλλα οι αθλητες θα πρέπει να βρίσκονται απο της 5 για να δηλωσουν συμετοχή και να γίνει το τσέκιν και ο διαχωρισμός των κατηγοριών φίτνες .

αν θελετε παιδια οι αντμινισρειτορ βάλτε το και στην κεντρική σελίδα , γιατί με εχουν ρωτήσει αρκετα ατομα

The Rock
01-10-09, 22:36
και επισησ στισ δημοσιεσ γνωριμιεσ....;)
Δημόσιες Σχέσεις λέγεται το επάγγελμα ....

NASSER
01-10-09, 22:38
Επι της ευκαιριας,θαθελα να ευχαριστησω το εκπροσωπο,της Phd-hellas. Δημητρη Παπαντωνη,ως χορηγος,και συμβουλος της ομαδας BODY 2 FIT, σε αυτην μας την προσπαθεια!!:clap::thumbup:

Μπραβο Τασο. Καλα κανεις και το αναφερεις γιατι ο Δημητρης ειναι ενας παραγωντας που βοηθαει οσο μπορει χωρις ανταλαγματα. καθαρααπο αγαπη στο αθλημα! :clap:

Tassos
01-10-09, 22:52
Θα ειμαι και εγω εκει εννοειται αντε ρε παιδες να ξαναβρεθουμε απο κοντα ολοι και για εποικο meal (οσοι παρεβραθησαν γνωριζουν...):rolf:

alextg
01-10-09, 23:03
Θα ειμαι και εγω εκει εννοειται αντε ρε παιδες να ξαναβρεθουμε απο κοντα ολοι και για εποικο meal (οσοι παρεβραθησαν γνωριζουν...):rolf:

Τασο , ολα κι ολα ... εισαι σε προετοιμασια & κανεις cheat meal Κυριακη ... εμεις θα βρεθουμε Σαββατο ... μπορεις να φας πατατουλα βραστη παντος :P

Tassos
01-10-09, 23:31
χαχαχαχχααχα ενταξει cheat σαββατο Κυριακη πατατουλα, με τοση ορεξη για σαβουρα και καλη παρεα δε θα μεινει τιποτα:P

jemstone
02-10-09, 09:46
Παιδιά ετοιμαζόμαστε πυρετωδώς για την έκθεση…. Χαχαχ βλακείες λέω τελευταία στιγμή θα τα κάνουμε όλα σαν γνήσιοι έλληνες που είμαστε..
Λοιπόν από την άλλη εβδομάδα θα ξέρω τη σεμινάρια θα υπάρξουν πια θα είναι δωρεάν και πια θα έχουν χρέωση..
Στο χώρο να ξέρετε ότι γίνονται και πολλά και διάφορα πράγματα ακόμα και επιδείξεις αθλητικής μόδας (θα υπάρχουν και μοντέλα για τους άνδρες το λέω)..
Υπομονή και θα σας τα ανακοινώσω όλα…
:turtle::turtle:

NASSER
02-10-09, 11:49
:cyclops::cyclops::cyclops::cyclops: Περιμενουμε Τζουλια λεπτομερειες για την εκθεση....

NASSER
04-10-09, 12:11
Συμφωνα με το επισημο site της διοργανωσης, http://www.actionway.gr/content/congress_details.asp?ExhibitEventID=53

Ένας πολύ σημαντικός αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο πλαίσιο λειτουργίας της 5ης Διεθνούς Εκθέσεως Αθλητισμού Sports Show & Fashion. Πρόκειται για το πανελλήνιο πρωτάθλημα NABBA - WFF.
Οι νικητές του διαγωνισμού θα αποτελέσουν την Εθνική ομάδα που θα αγωνιστεί στο πιο φημισμένο αγώνα του κόσμου τον Mr. UNIVERSE NABBA στην Αγγλία και στο κορυφαίο αγώνα Fitness Mr - Miss World WFF στη Γερμανία.
Ο Αγώνας θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 17.10.2009 και ώρα 20:00, Οι εγγραφές θα γίνουν στις 18:00.

nicksigalas
04-10-09, 14:33
Ηλια και εγω εκει να σας απολαυσω καλη επυτυχια:thumbup::thumbup::thumbup:

RAMBO
05-10-09, 01:21
μετα τον αγωνα θελω τρελη μασα ΚΑΙ αχαλινοτο clubbιng...:turtle::turtle::turtle:περιμενω συμμετοχεσ ε?.......;)

TRIANTAFYLLOU
05-10-09, 02:39
Ηλια και εγω εκει να σας απολαυσω καλη επυτυχια:thumbup::thumbup::thumbup:

ευχαριστούμε ρε νίκο και μεγαλη χαρα και τιμή , αλλα μια που θα είσαι στον αγώνα δεν κάθεσαι να πίνεις και το καφεδάκι μπροστα και να βοηθήσεις και στην κρητική επιτροπή ? θα χαρώ πολύ να καθόμαστε παρεα στο τραπέζι της επιτροπής . τί λέτε και σείς ρε παιδια δεν είναι καλή ιδέα ?:toast::turtle::turtle:

Muscleboss
05-10-09, 11:14
^ φυσικά ηλία. μακάρι να μπορέσει ο νίκος να κάτσει επιτροπή. αν και ξέρουμε οτι συνήθως η επιτροπή δεν ευχαριστιέται τον αγώνα και τον χαβαλέ όπως οι θεατές λόγω συγκέντρωσης και σύγκρισης στα συνεχή comparison, αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει κ αυτή τη δουλειά και δε βρίσκονται πολλοί σα το σιγάλα. :thumbup:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
05-10-09, 15:12
^ φυσικά ηλία. μακάρι να μπορέσει ο νίκος να κάτσει επιτροπή. αν και ξέρουμε οτι συνήθως η επιτροπή δεν ευχαριστιέται τον αγώνα και τον χαβαλέ όπως οι θεατές λόγω συγκέντρωσης και σύγκρισης στα συνεχή comparison, αλλά κάποιος πρέπει να την κάνει κ αυτή τη δουλειά και δε βρίσκονται πολλοί σα το σιγάλα. :thumbup:

ΜΒ


έτσι είναι πάνο οι κριτες δεν ευχαριστιούνται όπως οι θεατες τον αγώνα αλλα άτομα με μεγάλη εμπειρία χρειάζονται στην κρητική επιτροπή για πιο αξιόπιστα αποτελέσματα:thumbup:

ΜrΚommatias
06-10-09, 09:37
Για το Σιγαλα δεν υπαρχει κανενα προβλημα να ειναι κριτης,θα τον πεισω εγω:P:P:P

Polyneikos
06-10-09, 11:52
Παιδια ποιοι θα είμαστε εκει;;Για δωστε παρών !!

anjelica
06-10-09, 12:02
Παιδια ποιοι θα είμαστε εκει;;Για δωστε παρών !!

:welcome: παρουσα :)

Muscleboss
06-10-09, 13:52
Παιδια ποιοι θα είμαστε εκει;;Για δωστε παρών !!

εννοείται :toast:

ΜΒ

savage
06-10-09, 15:30
καλως εχοντων των πραγματων,θα ειμαι κ εγω εκει. που γινεται?στο ελληνικο,αν δεν κανω λαθος?

alextg
06-10-09, 16:45
Παιδια ποιοι θα είμαστε εκει;;Για δωστε παρών !!

Standard θα ειμαι εκει ... εδω εχω πει οτι δεν θα δουλευω εκεινη την ημερα εδω και ενα μηνα ...

ΜrΚommatias
07-10-09, 10:25
Και εγω μαζι σας:thumbup:

jemstone
07-10-09, 14:42
Εγώ παιδία θα είμαι εκεί από την πέμπτη μέχρι και την Κυριακή όποτε παρούσα... όποιος έρθει και πιο νωρίς μια βολτούλα στο περίπτερο 99 όπου θα βρίσκομαι…

RAMBO
07-10-09, 15:07
θα ρθουμε θα ρθουμε:green:

anjelica
07-10-09, 15:10
Εγώ παιδία θα είμαι εκεί από την πέμπτη μέχρι και την Κυριακή όποτε παρούσα... όποιος έρθει και πιο νωρίς μια βολτούλα στο περίπτερο 99 όπου θα βρίσκομαι…

:toast:

anjelica
07-10-09, 15:11
θα ρθουμε θα ρθουμε:green:

με αυτοκινητο θα ερθεις???? πες μου που θα παρκαρεις γαι να παω αλλου!!!!!! :green::toast:

TRIANTAFYLLOU
07-10-09, 15:31
Εγώ παιδία θα είμαι εκεί από την πέμπτη μέχρι και την Κυριακή όποτε παρούσα... όποιος έρθει και πιο νωρίς μια βολτούλα στο περίπτερο 99 όπου θα βρίσκομαι…

ε όχι ρε γαμώτο εγω θα είμαι στο 98,5 τι κρίμα να μην τύχει να βρεθούμε , ίσως στην επόμενη έκθεση να τύχει και θα έρθω η πέμπτη βράδυ η παρασκευή μεσημέρι:turtle::turtle::turtle::turtle:

RAMBO
07-10-09, 15:35
με αυτοκινητο θα ερθεις???? πες μου που θα παρκαρεις γαι να παω αλλου!!!!!! :green::toast:

σε ευχαριστω πολυ anjelica που με εμπιστευεσαι :(

ioannis1
07-10-09, 15:36
:rolf::rolf::rolf:

anjelica
07-10-09, 15:40
σε ευχαριστω πολυ anjelica που με εμπιστευεσαι :(

πρωτο μαθημα δεν ειναι σημερα????:turtle: ουτε στον εαυτο μου δεν θα εμπιστευομουν:green: ελα σε πειραζω αφου ειπαμε ειμαι φαν κλαμπ σου !!! θα σου το παρκαρω εγω:P

RAMBO
07-10-09, 15:41
ε τοτε παω πασο αφηνω την ζωη μου στα χερια σου...

jemstone
07-10-09, 17:12
Έλα ρε Ηλία πέντε βήματα εσύ μπρος πέντε εγώ πίσω θα βρεθούμε που θα πάει…

TRIANTAFYLLOU
07-10-09, 18:04
Έλα ρε Ηλία πέντε βήματα εσύ μπρος πέντε εγώ πίσω θα βρεθούμε που θα πάει…

χαχαχαχα:turtle: έτσι όπως το είπες με τα βήματα πίσω λές και θα παρκάρεις ακούγετε , αλλα πιστεύω με λίγη τύχη θα βρεθούμε και ανάλογα με την ώρα θα πιούμε τον καφε η ποτό αν και εμένα ο καφες θα είναι χρήσιμος να ανοίξει το ματι απ το ξενύχτι γιατί θα ταξιδέψω περίεργη ώρα απ ότι υπολογήζω:toast::toast:

eas2000
09-10-09, 23:56
Από που έχει είσοδο η έκθεση;

Από αγ. κοσμά στην παραλιακή απέναντι από το ακρωτήρι; ή από πανω από Βουλιαγμένης;

vAnY
12-10-09, 08:46
Να ρωτησω τι ωρα υπολογιζετε να τελειωνουν οι αγωνες????:(

Ρωταω γιατι νομιζοντας οτι ηταν στις 16 οι αγωνες ζητησα να δουλεψω απογευμα το σαββατο:(:(... και αν δεν καταφερω να αλλαξω με συναδελφο θα ερθω μετα τις εντεκα που θα σχολασω.. :unsure:

Polyneikos
12-10-09, 08:49
Παιζει και να μην προλαβεις Βανυ,θα εξαρτηθει πόσοι αθλητες θα υπαρχουν στον αγωνα ..

vAnY
12-10-09, 09:49
στο WABBA το Νοεμβρη ειχε τελειωσει κατα τις 12!...
Αλλα στη χειροτερη περιπτωση σας σας βρω στη εξοδο αμα κανονιστει τιποτα για ποτακι κλπ...:)

TRIANTAFYLLOU
12-10-09, 16:34
στο WABBA το Νοεμβρη ειχε τελειωσει κατα τις 12!...
Αλλα στη χειροτερη περιπτωση σας σας βρω στη εξοδο αμα κανονιστει τιποτα για ποτακι κλπ...:)

η έκθεση κλείνει στις 10 η ωρα , αλλα αν αργήσουν οι αγώνες θα παραμείνει η έκθεση εως ότου τελειώσουν δεν θα μας κλειδώσουν και μέσα .

θα προσπαθήσουμε να είμαστε συνεπείς στον χρόνο έναρξης , όσο το δυνατόν γιατι πάντα υπάρχουν καθηστερήσεις , αλλα θα κάνουμε γρήγορα το τσέκιν και με την βοήθεια των αθλητων δηλώνοντας έγκαιρα συμμετοχή απο τις 5 ξεκινάει η διαδικασία .

όσο για το ποτάκι μετα είναι καθιερωμένο πλέον βάση πρωτοκόλου και καταστατικού , απλα εγω δεν θα μπορεσω να ακολουθήσω γιατι την κυριακή θα πάω στην εκκλησία το πρωί :P:P:P

alextg
12-10-09, 16:50
η έκθεση κλείνει στις 10 η ωρα , αλλα αν αργήσουν οι αγώνες θα παραμείνει η έκθεση εως ότου τελειώσουν δεν θα μας κλειδώσουν και μέσα .

θα προσπαθήσουμε να είμαστε συνεπείς στον χρόνο έναρξης , όσο το δυνατόν γιατι πάντα υπάρχουν καθηστερήσεις , αλλα θα κάνουμε γρήγορα το τσέκιν και με την βοήθεια των αθλητων δηλώνοντας έγκαιρα συμμετοχή απο τις 5 ξεκινάει η διαδικασία .

όσο για το ποτάκι μετα είναι καθιερωμένο πλέον βάση πρωτοκόλου και καταστατικού , απλα εγω δεν θα μπορεσω να ακολουθήσω γιατι την κυριακή θα πάω στην εκκλησία το πρωί :P:P:P

Ηλια , να κανεις την εξερεση αυτη τη φορα και να βγεις ... οσο για το πρωι δεν υπαρχει προβλημα μιας και εγω εκκλησια θα παω ... θα παμε παρεα.Ελπιζω να βρουμε το δρομο.Αλλωστε θα εχει ξημερωσει :P

TRIANTAFYLLOU
12-10-09, 17:35
Ηλια , να κανεις την εξερεση αυτη τη φορα και να βγεις ... οσο για το πρωι δεν υπαρχει προβλημα μιας και εγω εκκλησια θα παω ... θα παμε παρεα.Ελπιζω να βρουμε το δρομο.Αλλωστε θα εχει ξημερωσει :P


ούφ ησύχασα τωρα έφυγε ενα βάρος απο πάνω μου έτσι όταν είναι μερα βλέπεις που πατας ήταν ενα θεμα αυτό νασαι καλά ρε alextg χάρηκα τωρα:P

Μαρία
12-10-09, 17:38
ούφ ησύχασα τωρα έφυγε ενα βάρος απο πάνω μου έτσι όταν είναι μερα βλέπεις που πατας ήταν ενα θεμα αυτό νασαι καλά ρε alextg χάρηκα τωρα:P


Εμεις παντως μετα την εκκλησία θα πάμε και κατηχητικό!!!!!Δεν ξερω για σας εμεις εχουμε κλείσει και θεση!!!:P

vAnY
12-10-09, 17:49
Εμεις παντως μετα την εκκλησία θα πάμε και κατηχητικό!!!!!Δεν ξερω για σας εμεις εχουμε κλείσει και θεση!!!:P

Oσοι πιστοι προσελθετε!!:turtle:

TRIANTAFYLLOU
12-10-09, 17:55
Oσοι πιστοι προσελθετε!!:turtle:

ε τότε να ρθούμε και μείς !! εγω τώρα πλέον μεγάλωσα και ωρίμασα γιατι μικρός στο κατηχητικο που πήγαινα δεν έχανα μέρα γιατι μας έκανε μια κοπέλα καμια 6-7 χρόνια μεγαλύτερη και ήταν όμορφη και περνούσε πιο ευκολα την κατήχηση τωρα πλέον , δεν υπάρχει αυτο το δέλεαρ αλλα μόνο η ουσία:turtle:

Μαρία
12-10-09, 17:57
Oσοι πιστοι προσελθετε!!:turtle:
Ναι τεκνον μου!!!!:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
12-10-09, 18:06
Ναι τεκνον μου!!!!:thumbup:


ρε θα μας πείσετε στο τέλος και θα το πιστέψουμε:P:P

vAnY
13-10-09, 09:53
μα ειμαστε πιστες και ταπεινες εμεις τι μας περασες?.... κατηχητικο βγαλαμε, καθε κυριακη παρακολουθουμε τη θεια λειτουργεια... εγω να φανταστεις που δουλευω πρωι σηκωνομαι ακομα πιο νωρις για να παω να αναψω κερακι να ευλογηθω ωστε να μου Φωτισει τη μερα μου με περισσοτερη αντοχη στο γυμναστηριιο και περισσοτερα μυικα κιλα!...:P:rolf:...να μην παρασερνομαι απο Cheatmeals.... :turtle:..κι απο ομορφους αντρες με απολλωνια κορμαρα...:P:rolf:

Μαρία
13-10-09, 10:55
μα ειμαστε πιστες και ταπεινες εμεις τι μας περασες?.... κατηχητικο βγαλαμε, καθε κυριακη παρακολουθουμε τη θεια λειτουργεια... εγω να φανταστεις που δουλευω πρωι σηκωνομαι ακομα πιο νωρις για να παω να αναψω κερακι να ευλογηθω ωστε να μου Φωτισει τη μερα μου με περισσοτερη αντοχη στο γυμναστηριιο και περισσοτερα μυικα κιλα!...:P:rolf:...να μην παρασερνομαι απο Cheatmeals.... :turtle:..κι απο ομορφους αντρες με απολλωνια κορμαρα...:P:rolf:



Σωστη σε βρίσκω!!!!!:thumbup:

NASSER
13-10-09, 11:16
vAnY και Μαρία μεινετε on topic για να μην αρχισω να σβηνω ποστ....

KATERINI 144
13-10-09, 13:21
^^ :rolf:


εγω δυστυχώς (η ευτυχώς) δε θα κατεβω για τον αγώνα λογο αστάθμητων παραγόντων,
δεν πειράζει, μια αλλη φορα.

TRIANTAFYLLOU
13-10-09, 16:31
μα ειμαστε πιστες και ταπεινες εμεις τι μας περασες?.... κατηχητικο βγαλαμε, καθε κυριακη παρακολουθουμε τη θεια λειτουργεια... εγω να φανταστεις που δουλευω πρωι σηκωνομαι ακομα πιο νωρις για να παω να αναψω κερακι να ευλογηθω ωστε να μου Φωτισει τη μερα μου με περισσοτερη αντοχη στο γυμναστηριιο και περισσοτερα μυικα κιλα!...:P:rolf:...να μην παρασερνομαι απο Cheatmeals.... :turtle:..κι απο ομορφους αντρες με απολλωνια κορμαρα...:P:rolf:


τώρα εγω γιατί δεν πείστηκα απο την ωραία κατα τα άλλα τοποθέτηση της βανη ? μόνο πιστεύω στην αντίστασή της στούς όμορφους με απολλώνια κορμια αντρες .....:P:P:P

και αυτες τις κουβέντες στα οφ τόπικ γιατί με σας θα ξεφύγουμε του θεματος :green::green::green:

vAnY
13-10-09, 21:16
τώρα εγω γιατί δεν πείστηκα απο την ωραία κατα τα άλλα τοποθέτηση της βανη ? μόνο πιστεύω στην αντίστασή της στούς όμορφους με απολλώνια κορμια αντρες .....:P:P:P

και αυτες τις κουβέντες στα οφ τόπικ γιατί με σας θα ξεφύγουμε του θεματος :green::green::green:
:rolf:

TRIANTAFYLLOU
13-10-09, 21:48
:rolf:


μόνο σε παρακαλώ δεν θα το αντέξω να πείς οτι σε πήρε η κατρακύλα και μπορεί να πέφτω έξω στα λεγόμενα μου , βαζοντας αυτό το εμοτικον:turtle::turtle::turtle:

Antonis Giannoulis
14-10-09, 15:03
Παιδια το σαββατο απο οτι αναφερθηκε παραπανω θα ειναι και ο Καραμανλακης... Θα ειναι και ο Κεφαλιανος...?? Αν εχει ηδη αναφερθει παραπανω.... sorry..:bbbiceps: που δεν το ειδα.

NASSER
14-10-09, 17:10
Παιδια το σαββατο απο οτι αναφερθηκε παραπανω θα ειναι και ο Καραμανλακης... Θα ειναι και ο Κεφαλιανος...?? Αν εχει ηδη αναφερθει παραπανω.... sorry..:bbbiceps: που δεν το ειδα.

Ισως να ειναι και οι δυο, αναλόγως των υποχρεώσεων τους.

Muscleboss
14-10-09, 23:56
Οι κοπέλες του φόρουμ που θα έρθουν στον αγώνα το Σάββατο, θα πάρουν δωρεάν μπλουζάκι :)

όσες δεν έχουν εννοώ :P

ΜΒ

alextg
15-10-09, 00:11
Οι κοπέλες του φόρουμ που θα έρθουν στον αγώνα το Σάββατο, θα πάρουν δωρεάν μπλουζάκι :)

όσες δεν έχουν εννοώ :P

ΜΒ

Ενω τα αγορακια που θελαν ξεμιναμε απο νουμερα :P:P

vAnY
15-10-09, 10:33
Ενω τα αγορακια που θελαν ξεμιναμε απο νουμερα :P:P

:turtle: ε αυτο καλο ειναι!!

alextg
15-10-09, 11:51
:turtle: ε αυτο καλο ειναι!!
Οχι δεν ειναι γιατι δεν προλαβα να παρω !!! :(:(

anjelica
15-10-09, 12:52
Οχι δεν ειναι γιατι δεν προλαβα να παρω !!! :(:( παρε ενα γυναικειο αμανικο που ειναι και τζαμπα θα εισαι:thumbup::shock::dooreek: εγω δεν ειπα τιποτα

alextg
15-10-09, 14:49
παρε ενα γυναικειο αμανικο που ειναι και τζαμπα θα εισαι:thumbup::shock::dooreek: εγω δεν ειπα τιποτα

Angelica , αληθεια πιστευεις οτι θα μου κανει ? :P Εδω εχω προβλημα με πολλα large μπλουζακια .... που να μπω ο αμοιρος ! Το τρωω ολο το φαγητο μου :P

RAMBO
15-10-09, 16:07
Οι κοπέλες του φόρουμ που θα έρθουν στον αγώνα το Σάββατο, θα πάρουν δωρεάν μπλουζάκι :)

όσες δεν έχουν εννοώ :P

ΜΒ

και μια φωτο μαζι μου:bowdown:

vAnY
15-10-09, 16:33
και μια φωτο μαζι μου:bowdown:

ε τωρα μονο και μονο γι'αυτο αξιζει να ερθουμε ολες!~!!!! να δουμε επιτελους ζωντανα την κορμαρα που εφτιαξε....:turtle::turtle:

αι γουιλ μπι δερ!!!!!:P

Levrone
15-10-09, 16:40
αι γουιλ νοτ μπι δερ!

Μαρία
15-10-09, 17:54
αι γουιλ νοτ μπι δερ!

Γουαι???

-beba-
15-10-09, 18:29
Μετα λύπης μου σας λέω πως και εγώ δεν θα είμαι. Σνιφ σνιφ σνιφ...................

anjelica
15-10-09, 18:40
εγω τελικα θα ειμαι,για να βγαλω φωτος ουιθ μπιγ ραμπο!!!:toast: και να δω τελικα τι μπλουζακι θα βαλει ο αλεξ:P

Levrone
15-10-09, 18:50
Γουαι???

υποχρεωσεις εδω Μαιρη! ετσι παει..:(

vAnY
15-10-09, 19:23
:banghead::cursing::cursing: αι γουιλ ΝΟΤ μπι δερ ιδερ τελικα !!! :( δεν α=καταφερα να αλλαξω βαρδια, κι ετσι θα σχολασω 11 το βραδυ...
μπουχουχου...βρε παιδια σας παρακαλω ενημερωστε με αν κανονισετε τιποτα μετα τους αγωνες , να σας δω εκει τουλαχιστον .... μη με ξεχασετε....:(
Γα... την ατυχια μου γ... !!!!!!!!!!!!!!!:(