PDA

Επιστροφή στο Forum : Νίκος Αντώνης (Νick Anthony)



Nick Anthony
30-06-09, 17:11
εύχομαι να σας αρέσουν αυτές η φωτογραφίες. Αυτές είναι από τον αγώνα “Stars of Tomorrow”

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3452&d=1246370812


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3453&d=1246370823


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3454&d=1246370833

Nick Anthony
30-06-09, 17:14
Αυτές h 2 είναι από τον αγώνα Mr.Britain

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3455&d=1246371264


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3456&d=1246371279

Nick Anthony
30-06-09, 17:21
Και τώρα που πρέπει να με βαρεθήκατε αυτές η 2 είναι για ένα περιοδικό στην Αγγλία “MUSCLE AND FITNESS”

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3457&d=1246371606


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3458&d=1246371626

Polyneikos
30-06-09, 18:02
Λοιπον Νίκο,περιττο να σου πω ότι είσαι πολύ ποιοτικος αθλητης,θα ηθελες να ενημερωσεις τα μελη μας με καποιες πληροφορίες για σενα;;Body stats,Ηλικια,Συμμετοχές σε αγωνες,ότι νομίζεις !!!:clap::clap:
υ.γ. Αν δεν κανω λαθος, προπονητρια σου δεν είναι η Βίκυ Λεστενκο;;

Exci
30-06-09, 19:28
Ωραιοτατος!

KATERINI 144
30-06-09, 20:10
πολύ καλό σχήμα και πάρα πολύ καλά πόδια:clap: :clap:

Nick Anthony
30-06-09, 21:35
Αυτές είναι η συμμέτοχες αγόνων ως τώρα,
• Μr. Cyprus junior 1999(IFBB)
• Cyprus Gran Prix Junior 2001(IFBB)
• Mr. Cyprus Junior 2002(IFBB)
• Mr. Cyprus Senior heavy weight 2004(IFBB)
• IFBB European Championship heavy’s 2004(IFBB)
• Mr. Portsmouth UK 2006 heavyweight (IFBB)
• Stars of Tomorrow UK 2007(IFBB)
• Mr. Britain 2008(IFBB)
• London South east UK 2009(IFBB)
BODY STATS
Height 1.69m
Weight offseason 106-108kg (μια χρόνια ανέβηκα σ τα 115κιλα αλλά ας τα αυτά χαχαχα)
Weight on season 90-95kg (εξαρτάτε με τι κατηγορία θα κατεβώ)
Ηλικία 26χρονον
Και δουλεύω τώρα ως Personal Trainer στην Κύπρο
είμαι και στο face book αν θέλετε να γίνεται φίλοι μαζί μου βρείτε με με το ολοκληρωμένο μου όνομα που είναι NICHOLAS ANTHONY
δεν μπορώ κα σκεφτώ τίποτα άλλο τώρα αλλά αν έχετε ερώτησης για με “go ahead and ask”

Polyneikos
30-06-09, 22:02
Σε προπονουσε ή σε προπονει η Βικυ Λεστενκο,κατι τετοιο θυμαμαι ;;
Ποια είναι η καλυτερη θεση που εχεις παρει στα grand prix στην Βρετανια;
Εκει είχες βρεθει για λογους σπουδων;;

Nick Anthony
30-06-09, 22:38
Ναι η καλύτερη θέση ήταν στο grand prix στην Βρετάνια που ήρθα πρώτος και πήρα το γενικό και μετά από αυτόν τον αγώνα η εταιρία BSN ήθελε να με Μπάρι να αγωνιστώ στο Arnold Classic Amateur αλλά για λόγους προσωπικούς δεν πήγα αλλά πιστεύω ότι ήταν από τα πιο μεγάλα λάθη που έκανα , Βασικά αγωνιζόμουν στην Βρετάνια διότι γεννήθηκα εκεί και έχω υπηκοότητα Βρετανική. kai Ναι η Βίκυ είναι και οικογενειακή μου φιλί άρχισε να με προπονεί μετά το Mr. Portsmouth UK 2006 heavyweight βασικά από το 2007 και μετά, αλλά ένα άλλο άτομο που με βοήθησε ήταν Εκεί για μένα ειναι και η Nadia Crow ( Ναντια Κεραμιδάκη)

Polyneikos
30-06-09, 23:07
Ενδιαφερουσα ιστορία....Πρωτια σε grand prix στην Βρετανια,μεγαλη υπόθεση.Τωρα αγωνιστικα κανεις κατι;;όντως ακουγεται μεγαλη ευκαιρια να αγωνιζοσουν στο Arnold Classic Amateur,αλλα η ηλικια σου είναι πολυ ενθαρρυντικη για να το προσπαθησεις για πιο περα,,,

KATERINI 144
30-06-09, 23:17
Ηλικία 26, Νικο αν συνεχίσεις ετσι σε βλέπω για πολύ ψηλά :bbbiceps:

TRIANTAFYLLOU
30-06-09, 23:59
ευχαριστω τον φωτη για την υπενθύμηση να δω αυτό το τόπικ .

εγω ειλικρινα έχω πάθει πλάκα είσαι πολύ καλός και ολοκληρωμένος πάνω απ όλα και το πιό θετικό είναι οτι είσαι 26 χρονών , είσαι η περίπτωση που θα έλεγα έτσι όπως είσαι πρέπει να πάς μόνο μπροστα δεν είναι για να κάνεις πίσω και στην χωρα που ζείς μπορεί να μην είναι όλα καλά και τέλεια αλλα έχει παιδεία στο ββ .

σ αυτήν την κατασταση δεν είναι να φτάνεις για πλάκα , ειληκρινά έχεις τα φόντα να πάς πολύ καλα σ αυτο το άθλημα .

κάποτε έλεγα η γίνε τέρας και καλός η κάτσε σπίτι σου, εσυ ανήκεις στην πρώτη κατηγορία και εδω που είσαι αξίζει να το παλέψεις για την κορυφή , με την κατασταση που σε βλέπω και σαν σύνολο μπορείς να κερδίσεις και πολύ ογκωδέστερους αθλητές γιατί έχεις το ταλέντο .

εγω μόνο μπραβο και συγχαρητήρια μπορω να σου πώ να σαι γερός και καλή συνέχεια γιατί το αξίζεις :clap::clap::clap:

thegravijia
01-07-09, 00:23
hi Nick ..!!:welcome:
εκπληκτικος-οπως ειπε και ο ΗΛΙΑς θα πας πολυ μπροστα..
μπορεις αν θες να μας γραψεις εδω ή να ανοιξεις ενα αλλο τοπικ με την διατροφη που κανεις οταν εισαι off season..?
ευχαριστω..

NASSER
01-07-09, 01:35
Ο Nick απο οταν πρωτοεμφανιστηκε σαν εφηβος το 1999 ξεχωρισε! Ολοι μιλουσαν για ενα ανερχομενο ταλεντο. Η επιτυχια θα ηταν συγουρη καθως τον καθοδηγουμε ενας απο τους καλυτερους προπονητες στη Κυπρο, ο ΣΑΒΒΑΣ.
Νικ ευχομαι να βρεις τον τροπο και να διαγραψεις λαμπρη πορεια στο bodybuilding γιατι εισαι ταλεντο, εχεις φτασει σε πολυ καλο επιπεδο και ειναι κατι που ξερεις να κανεις πολυ καλα!!

Nick Anthony
01-07-09, 01:40
Ευχαριστώ όλους σας με συγκίνησες με όλα αυτά που γράφεται . πάντα προσπαθώ να είμαι καλύτερος και καλύτερος και ναι όντως έδωσα πολλά για αυτό το άθλημα όχι μονό κούραση και ιδρώτα στο γυμναστήριο αλλά και κομμάτια από την προσωπική μου Ζώη. Αυτό που θέλω να πω είναι διαβάζοντας αυτά που όλη γράφεται με κάνετε πιο δυνατό και καλύτερος ως αθλητής αλλά και το πιο σημαντικό ως ένα άτομο. διότι όσον κάλος αθλητής και να είσαι το πιο σημαντικό είναι η καλή κάρδια που θέλει να κάνει καλό και που έχει αγάπη αυτό είναι που κάνει ένα καλό πρωταθλητή.

Panoz
01-07-09, 02:07
Θυμιζεις λιγο τον Paul Demayo στο προσωπο. :bowdown:

:green:

TRIANTAFYLLOU
01-07-09, 02:45
Ευχαριστώ όλους σας με συγκίνησες με όλα αυτά που γράφεται . πάντα προσπαθώ να είμαι καλύτερος και καλύτερος και ναι όντως έδωσα πολλά για αυτό το άθλημα όχι μονό κούραση και ιδρώτα στο γυμναστήριο αλλά και κομμάτια από την προσωπική μου Ζώη. Αυτό που θέλω να πω είναι διαβάζοντας αυτά που όλη γράφεται με κάνετε πιο δυνατό και καλύτερος ως αθλητής αλλά και το πιο σημαντικό ως ένα άτομο. διότι όσον κάλος αθλητής και να είσαι το πιο σημαντικό είναι η καλή κάρδια που θέλει να κάνει καλό και που έχει αγάπη αυτό είναι που κάνει ένα καλό πρωταθλητή.


δεν είναι τυχαίο που έφτασες ως εδω και μόνο απο αυτα που γραφεις και τον τρόπο υποδηλώνει και τον χαρακτήρα σου .
γιατί όλα άχρηστα είναι αν δεν συνοδεύονται απο ανάλογο περιεχόμενο αυτό είναι που κάνει κάποιον ακόμη πιο ξεχωριστό και αγαπητό .

το να κάνει κάποιος μεγαλους μυς δεν λέει τίποτε αυτα έρχονται και παρέρχονται αλλα αν κάποιος είναι και καλός σαν άνθρωπος όπως και να είναι πάντα θα έχει τον σεβασμό και την αγάπη όλων και γι αυτό και είπα απο αυτα που γράφεις φαίνετε και το τί άτομο είσαι πέρα απο πολύ καλός αθλητης.

και είναι ακόμη μεγαλύτερη η χαρά μας να σε έχουμε στο φόρουμ και όλα τα παιδια μιλάν με ειληκρήνεια και σχολιάζουν στίς φωτο σου:clap::clap::clap:

Muscleboss
01-07-09, 10:50
Νίκο καλωσήρθες... εκπληκτικός! Μεγάλες δυνατότητες... :shock::bowdown:

Μόλις θυμήθηκα με το ζόρι ότι όταν ήμουν Αγγλία το 2004-2005 μου είχαν δώσει κάτι φίλοι απο ελλάδα το τηλ ενός Νίκου και είχαμε μιλήσει... "περι ανέμων και υδάτων" κανα δύο φορές αλλά δεν μπορέσαμε να βρεθούμε και η εικόνα που είχα στο μυαλό μου ταιριάζει με τις φωτο σου... δε ξέρω αν σου θυμίζει τιποτε αυτό....

ΜΒ

Nick Anthony
01-07-09, 12:25
Ναι Nasser αυτός ο αγώνας το 1999 ήταν ο πρώτος μου και μπορώ να σου πω ο πιο αγαπημένος μου και με τον καλό μου φίλο Σάββα πολλά καλά ενθύμια αυτά αλλά δίστιχος μετά το 2004 ο Σάββας δεν με προπονούσε πια διότι είχε πια κουραστεί να με προπονεί για αγώνες βασικά όπως όλους μας δεν μπορούσε να μου δόση 100% πια διότι μεγάλωσε σε ηλικία και κουραστικέ πια να κάνει αυτά.

«Thegravijia» δεν έχω κάνει κανονική διατροφή offseason για περίπου 3 χρόνια διότι είχα ένα αγώνα πίσω από τον άλλο και δεν θα μπορούσα να προλάβω να κάνω και τα δύο καλά. Αλλά οκ θα ανοίξω ένα τοπικ για αυτό το θέμα

Και για σου απαντήσω την ερώτηση σου Polyneikos (Τωρα αγωνιστικα κανεις κατι;;) ήμουν στο αγωνα της WABBA στις 14 Ιουνιου διότι η Βίκυ ήθελε να πάει να τους δει και διότι ήμουν στην Αθήνα εκείνο τον καιρό μου είπε να πάω και εγώ. Και μίλησα του Nikos Tsounakis και μου είπε αν ήθελα να αγωνιστώ τον Νοέμβριο στην Ελλάδα για αυτό μπορεί να παίξω εκεί ακόμα δεν ξέρω

thegravijia
01-07-09, 12:56
«Thegravijia» δεν έχω κάνει κανονική διατροφή offseason για περίπου 3 χρόνια διότι είχα ένα αγώνα πίσω από τον άλλο και δεν θα μπορούσα να προλάβω να κάνω και τα δύο καλά. Αλλά οκ θα ανοίξω ένα τοπικ για αυτό το θέμα


σε ευχαριστω..

σου ευχομαι τα καλυτερα..!:thumbup:

argyrakis
03-07-09, 18:35
Μπράβο πάρα πολύ καλός

ioannis1
03-07-09, 22:42
ευχαριστω τον φωτη για την υπενθύμηση να δω αυτό το τόπικ .

εγω ειλικρινα έχω πάθει πλάκα είσαι πολύ καλός και ολοκληρωμένος πάνω απ όλα και το πιό θετικό είναι οτι είσαι 26 χρονών , είσαι η περίπτωση που θα έλεγα έτσι όπως είσαι πρέπει να πάς μόνο μπροστα δεν είναι για να κάνεις πίσω και στην χωρα που ζείς μπορεί να μην είναι όλα καλά και τέλεια αλλα έχει παιδεία στο ββ .

σ αυτήν την κατασταση δεν είναι να φτάνεις για πλάκα , ειληκρινά έχεις τα φόντα να πάς πολύ καλα σ αυτο το άθλημα .

κάποτε έλεγα η γίνε τέρας και καλός η κάτσε σπίτι σου, εσυ ανήκεις στην πρώτη κατηγορία και εδω που είσαι αξίζει να το παλέψεις για την κορυφή , με την κατασταση που σε βλέπω και σαν σύνολο μπορείς να κερδίσεις και πολύ ογκωδέστερους αθλητές γιατί έχεις το ταλέντο .

εγω μόνο μπραβο και συγχαρητήρια μπορω να σου πώ να σαι γερός και καλή συνέχεια γιατί το αξίζεις :clap::clap::clap:
respect.:bowdown::bowdown::clap:.δεν εχω λογια....

Nick Anthony
08-07-09, 18:47
Είπα και εγώ να σας βάλω μια φωτογραφία πιο” normal “ την έβγαλε ένας γνωστός όταν γυμναζόμουν ούτε καν το ήξερα

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3579&d=1247068058

Niiick
08-07-09, 20:22
απιστευτος.. ωραιος!

ioannis1
08-07-09, 23:44
θα θελαμε παντως αγωνιστικοι και μη να εγραφες ενα αρθρο για την αγωνιστικη προπονηση σου και τη διατροφη σου οποτε ευκαιρεσεις.

Annie
09-07-09, 04:14
δεν είναι τυχαίο που έφτασες ως εδω και μόνο απο αυτα που γραφεις και τον τρόπο υποδηλώνει και τον χαρακτήρα σου .
γιατί όλα άχρηστα είναι αν δεν συνοδεύονται απο ανάλογο περιεχόμενο αυτό είναι που κάνει κάποιον ακόμη πιο ξεχωριστό και αγαπητό .

το να κάνει κάποιος μεγαλους μυς δεν λέει τίποτε αυτα έρχονται και παρέρχονται αλλα αν κάποιος είναι και καλός σαν άνθρωπος όπως και να είναι πάντα θα έχει τον σεβασμό και την αγάπη όλων και γι αυτό και είπα απο αυτα που γράφεις φαίνετε και το τί άτομο είσαι πέρα απο πολύ καλός αθλητης.

και είναι ακόμη μεγαλύτερη η χαρά μας να σε έχουμε στο φόρουμ και όλα τα παιδια μιλάν με ειληκρήνεια και σχολιάζουν στίς φωτο σου:clap::clap::clap:

πόσο δίκαιο έχεις Ηλία!!!:thumbup:..για να φτάσει κάποιος στην κορυφή πρέπει να έχει το πακέτο και από ότι φαίνεται ο Νίκος το έχει!!!

πέρα από φοβερός αθλητής, καθόλου υπερόπτης και πολύ προσγειωμένος... τα συγχαρητήρια μου Νίκο
:clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
14-07-09, 22:28
Aντε Νικο,να σε δουμε επι σκηνης και στην Ελλάδα,πιστευω θα ανεβασεις το επίπεδο των αγωνων,θα χαρουμε να σε δουμε και από κοντα !!:thumbup::thumbup:

Kntrns_MD
17-07-09, 15:03
Συγχαρητήρια και από εμένα φίλε. Ελπίζω να σε δούμε να αγωνίζεσαι πάλι σύντομα. :thumbup:

Nick Anthony
21-07-09, 23:47
κατάφερα να ανεβάσω στο youtube ένα clip του αγώνα stars of tomorrow που πήρα και γενικό είναι μονό 45 δευτερόλεπτα αλλά θα προσπαθήσω να ανεβάσω το ολοκληρωμένο αγώνα αύριο
hope u enjoy :)


http://www.youtube.com/watch?v=iqM1OHtlKro

ioannis1
22-07-09, 00:42
:thumbup::clap:

James
27-07-09, 10:51
Πολυ καλος αθλητης,μπραβο.Δεν σε εχω δει σε καποιον αγωνα,εχεις κατεβει Ελλάδα ποτε;;

Polyneikos
14-10-09, 20:42
Νικόλα ευκαιρίας δοθείσης σου ευχομαι καλη επιτυχία στο Παγκόσμιο,σημερα ενημερωθηκαμε από τον κ. Τσουνακη ότι θα συμμετεχεις στην ελληνικη αποστολη της Wabba στην Ουγγαρία που θα γίνει τον Νοέμβριο.
WABBA Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - 7 Νοεμβριου 2009 - Ουγγαρία (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5101)
Πως παει η προετοιμασία σου ;;

korasanis
15-10-09, 10:23
Mπραβω πολυ καλος.Τετοιοι αθλητες πρεπει να πηγαινουν αμεσος στην USA για να φτανουν το maximum των δυνατοτητων τους αμεσα.
:thumbup::thumbup::clap:

TRIANTAFYLLOU
15-10-09, 23:05
εγω παιδια το εχω τονίσει και σε προηγούμενα πόστ ο νικόλας είναι φοβερό ταλέντο και ήδη είναι σε υψηλό επίπεδο και ακόμη έχει πολλες δυνατότητες και για επαγγελματίας του εύχομε καλή συνέχεια :clap::clap:

kyriakos23
16-10-09, 03:09
:clap::clap::clap::clap::clap:

SiCkOheL
19-10-09, 14:49
:bowdown: :bbbiceps:

NASSER
06-12-09, 18:36
Χρονια πολλα στο φιλο και πρωταθλητη Νικολα! Παντα με υγεια ευτυχια και νικες!!!
Αν και του τα ειπα ιδιαιτέρως τα λεω και απο εδω καθως ειναι μελος και φιλος του φορουμ!!!
:toast::toast::toast:

GEORGEXX1
06-12-09, 19:13
ΑΞΙΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΞΙΟΣ
ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟ!!!!!!!!!!!

Polyneikos
06-12-09, 21:40
Πολυχρονος να είναι ο Νικολας και παντα με επιτυχιες !!ότι επιθυμεις Νικόλα !!:toast:

Nick Anthony
06-12-09, 22:20
Σας ευχαριστώ που θυμηθήκατε την γιορτή μου:bowdown: να ήσαστε όλοι καλά με υγεία και χαρά. Και μακάρι να γιόρταζα και μαζί σας :toast:

-beba-
07-12-09, 13:51
Χρόνια πολλά :toast: και από μένα έστω και λίγο ετεροχρονισμένα.

KATERINI 144
07-12-09, 14:01
πολυχρονος.


θα θελαμε παντως αγωνιστικοι και μη να εγραφες ενα αρθρο για την αγωνιστικη προπονηση σου και τη διατροφη σου οποτε ευκαιρεσεις.:inandout:

Nick Anthony
07-12-09, 14:26
πολυχρονος.

:inandout:

Οκ, τώρα που όλα είναι νορμάλ και όπως θα έλεγα εγώ “ITS ALL GOOD”:thumbup: θα σας κάνω ποστ

Μαρία
07-12-09, 14:30
Οκ, τώρα που όλα είναι νορμάλ και όπως θα έλεγα εγώ “ITS ALL GOOD”:thumbup: θα σας κάνω ποστ

Αναμένουμε!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

KATERINI 144
07-12-09, 15:42
:toast::toast:

Nick Anthony
07-12-09, 17:50
Απλώς άσε με να σκεφτώ πώς να αρχίσω το post διότι είναι αυτό που με δυσκολεύει χαχαχαχα :)

KATERINI 144
07-12-09, 18:03
απλο ειναι ξεκινάς ως εξης: λοιπον μαγκες δωστε βαση τη θα σας πω............. :green:

να σου πω την αληθεια φυσικα και θα ειναι πολυ χρησημο να γραψεις τη τρως και τη προπονηση κανεις αλλα για μενα θα ηταν ακομη ποιο χρήσιμο να δωσεις 5 συμβουλες σε νεα παιδια που ρωτανε για διατροφη η προπονηση, αυτοι ειναι οι ''οπαδοι'' του αθληματος και γεμιζουν τις αιθουσες των αγωνων αλλα το κυριοτερο αυτοι ειναι το μελλον και η συνέχεια του αθληματος, γιαυτο και ασχολουμαστε με το φορουμ, για να τους βοηθησουμε να μπουν οσο το δυνατον ποιο σωστα στο αθλημα. :thumbup:

Nick Anthony
07-12-09, 22:45
απλο ειναι ξεκινάς ως εξης: λοιπον μαγκες δωστε βαση τη θα σας πω............. :green:

ακομη ποιο χρήσιμο να δωσεις 5 συμβουλες σε νεα παιδια που ρωτανε για διατροφη η προπονηση, αυτοι ειναι οι ''οπαδοι'' του αθληματος και γεμιζουν τις αιθουσες των αγωνων αλλα το κυριοτερο αυτοι ειναι το μελλον και η συνέχεια του αθληματος, γιαυτο και ασχολουμαστε με το φορουμ, για να τους βοηθησουμε να μπουν οσο το δυνατον ποιο σωστα στο αθλημα. :thumbup:

Έχει τόσες πολλές συμβουλές να σας πω που δεν ξέρω που να αρχίσω χαχαχαχα αλλά θα κάνω μια προσπάθεια και εύχομαι να σας βοηθήσει SO HERE WE GO:
Το ββ είναι ένα υπέροχο άθλημα που σου δίνει πολλά καλά ΑΛΛΑ πρέπει να πλασάρεις με την ζωή διότι είναι ωραία και είναι κρίμα να μην την διασκεδάζεται, αν είναι γραμμένο να είσαι ο MR Olympia στο μέλλον θα γένει για αυτό μην βιάζεστε. Και κάτι που μου είπε ένας κάλος προπονητής στην Αγγλία ήταν: “I MADE MY BEST GAINS IN MY PRO CAREER WHEN I DIDNT ONLY THINK ABOUT BB BUT I ALSO ENJOYED MY TIME WITH MY FAMILY AND FRIENDS”
Αυτός ήταν ο Neil Hill
Κατι άλλο που ξεχνάμε είναι οτι κάνεις τα ξέρει όλα πάντοτε μαθαίνουμε, και μπορεί να μάθεις κάτι πολλή σημαντικό που θα σε βοηθήσει kαι στο ββ αλλά και στην ζωή που ένα απλό άτομο.
“SO THE ONLY TIME WE STOP LEARNING IS WHEN WE DIE”
Ένα τελευταίο πριν αρχίσω με προπονήσεις κτλ. Είναι να μην σε παρασύρει κάνεις πάντα να ρωτάτε το γιατί, και αν μην σας ακούγεται σωστά αυτό που σου είπαν ρωτά ένα άτομο που εμπιστεύεσαι

Muscleboss
07-12-09, 22:52
Νίκο ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σου και αυτη η προσωπική κατάθεση σου στο φόρουμ λέει πολλά. :clap:

Από τη φίλη μου 'Ελενα Καββά έχω ακούσει τα καλύτερα για σένα και ελπίζω στον επόμενο αγώνα που θα βρεθείς Ελλάδα να δώσεις το παρών και στη παρέα μας και σε ένα απο τα γνωστά φαγοπότια...:food::toast:

BTW: χρονια πολλά και για χτες, ήμουν σε ταξίδι και δεν μπορεσα να μπω στο φορουμ να ευχηθω σε κανέναν

ΜΒ

Nick Anthony
07-12-09, 23:09
Τώρα για τις προπόνησης.
Ο κάθε ένας μας αντιδρά διαφορετικά στην προπόνηση και διατροφή για αυτό πρέπει να βλέπεις τι δουλεύει πάνω σου, και αφήστε τα άτομα που διαβάσετε στα περιοδικά
Να κάνετε μιξ τις προπόνησης σας ,να μην είναι μονό στο γυμναστήριο αλλά και με διάφορα αθλήματα για να σπάζετε την μονοτονία για να μην βαρεθείτε. Και μετά βλέπεται στην ποριά αν θα συνεχίζεται με ββ η κάτι άλλο.
“VARIETY IS THE SPICE OF LIFE”
πάνω από 45 λεπτά δεν πρέπει να παίρνει μια προπόνηση
είναι ποιότητα όχι ποσότητα στο ββ.
Και να χτίσετε βάση με τις βασικές άσκησης και αφήστε τα περίπλοκα για μετά.

NASSER
07-12-09, 23:32
Πολυ ωραια τα λες Νick. Μακαρι ολοι να κατανοησουν αυτα τα απλα λογια σου. Πολλοι ψαχνουν τη λεπτομερεια και χανουν την ουσια. :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
07-12-09, 23:43
πολύ σωστα νικο αν και πολύ μικρότερος έχεις πιάσει την ουσία και είναι πολύ σημαντικό αυτα να ακούγονται απο σενα , όλοι περιμένουν να ακούσουν κανένα μεγάλο μυστικό , αλλα το μυστικό είναι αυτο που είπες σε λίγες σειρες, στα απλα πράγματα δεν υπάρχουν μαγικα , αλλα σωστός προγραμματισμός και αυτό που κάνουμε να το κάνουμε σε διάρκεια για να φέρει αποτέλεσμα.

πολύ σωστα ανάφερες να είναι κάποιος πολυπλευρικός και να δοκιμάσει και άλλα πράγματα και δεν χρειάζετε να είναι κολημένος η ζωή είναι ωραία και δεν είναι μόνο το ββ , εκτός αν κάποιος φτάσει σε επαγγελματικό επίπεδο οπότε εκεί θα αφιερώσει κάτι παραπάνω , αλλα πόσοι είναι που έχουν τέτοιους στόχους?

ειδικα στους νέους έχει μεγάλη σημασία γιατι αν ξεκινήσει κάποιος στραβα και με λάθος αντιλήψεις δύσκολα να αλλάξει και πολλες φορες είναι αργα έχει χάσει πολύτιμο χρόνο και μη αναστρέψιμο


γι αυτό πρέπει να βάζουμε σωστές προτεραιότητες στην ζωή μας το ββ είναι μια υγιείς δραστηριότητα αλλα η άγνοια μπορεί να το καταστήσει επικύνδυνο.

και σε επόμενη συνάντηση μακαρι να βρεθούμε και να τα πούμε όλοι παρεα και να γνωριστούμε καλύτερα

Nick Anthony
08-12-09, 00:14
Thanks, σας έγραψα όλα αυτά διότι πριν λίγες μέρες πίκα στο site της Pauline Nordin και διάβασα ένα από τα blogs και εμένα χωρίς λόγια. έλεγε ότι κατάντησε να είναι αυτό που δεν ήθελε να ήταν όταν άρχισε το ββ διότι παρασύρθηκε και ότι τώρα θα βελτίωση τα λάθη της.
Αυτό δείχνει ότι ακόμα και τα άτομα στην "κορυφή" πέφτουν στην παγίδα και παρασέρνονται.

flinstone
08-12-09, 00:21
νικολα εισαι τελοιος μπραβο.

TRIANTAFYLLOU
08-12-09, 03:13
Thanks, σας έγραψα όλα αυτά διότι πριν λίγες μέρες πίκα στο site της Pauline Nordin και διάβασα ένα από τα blogs και εμένα χωρίς λόγια. έλεγε ότι κατάντησε να είναι αυτό που δεν ήθελε να ήταν όταν άρχισε το ββ διότι παρασύρθηκε και ότι τώρα θα βελτίωση τα λάθη της.
Αυτό δείχνει ότι ακόμα και τα άτομα στην "κορυφή" πέφτουν στην παγίδα και παρασέρνονται.


έτσι είναι νικόλα αυτα τα λόγια όταν είναι απο φτασμένα άτομα και με εμπειρία έχουν βαρύνουσα σημασία , ο καθένας μπορεί να παρασυρθεί και να την πατήσει και έχουμε πολλα παραδείγματα , ένα θυμάμε που μου ήρθε τώρα στο μυαλό σε μια συζήτηση είχε πεί ο ρίτσι γκασπάρι η θα πάρω το ολύμπια η να πεθάνω , μπορεί να μην το θυμάμε ακριβως , αλλα σημασία έχει πως πάνω στην τρέλα και στην φαση που βρίσκετε κάποιος εύκολα παρασύρετε και δεν υπολογίζει τίποτε , αλλα σίγουρα μετα από όριμη σκέψη θα το μετανοιώσει

Nick Anthony
08-12-09, 10:41
Ηλία εύχομαι να βοήθησαν αυτά τα λίγα πράγματα που έχω κάνει ποστ. στην άρχει ήμουν λίγο σκέφτηκος διότι σίγουρα έχει άτομα που περιμείνανε αλλά. Και εύχομαι με όλα αυτά να με γνωρίσατε λίγο καλύτερα τουλάχιστο για τα άτομα που δεν με ξέρουν προσωπικά. :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
08-12-09, 17:15
νικόλα πάντα τα λόγια ενός φτασμένου αθλητή είναι σημαντικά για τους νεότερους γιατι καταρίπτονται κάποιοι μύθοι που λένε για κρυφα μυστικα , άλλωστε οι λεπτομέρειες και υπερβολές (και όχι μυστικα ) αφορούν το αγωνιστικό υψηλού επιπέδου κομάτι και όχι τους περισσότερους επισκέπτες που ζηταν μια καλή φυσική κατάσταση και ακόμη και μια αγωνιστική κατασταση σε ερασιτεχνικό επίπεδο όπως είμαστε οι περισσότεροι.

επίσης απο τα πόστ σου φαίνονται πολύ καλά οι απόψεις σου , η ποιότητα σου σαν άνθρωπος γιατι η ποιότητα σου σαν αθλητής φαίνετε στα αγωνιστικά πλατω και στς φωτο σου και δείχνεις συγκροτημένο άτομο με σωστες αντιλήψεις, οπότε καθε άποψή σου είναι χρήσιμη στο φόρουμ:clap::clap::clap:

ΜrΚommatias
08-12-09, 18:23
Μπραβο και απο εμενα στον Νικολα!:clap::clap::clap:

KATERINI 144
08-12-09, 21:25
nick :clap::clap::clap::clap:

NASSER
09-12-09, 19:25
Φωτο απο το παγκοσμιο της WABBA 2009

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7488&d=1260375904


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7489&d=1260375918



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7490&d=1260375938

Nick Anthony
23-12-09, 13:59
Θέλω να σας ευχηθώ σε όλους σας στο forum καλά Χριστούγεννα και να περάσετε ωραία και ευτυχισμένα.

-beba-
23-12-09, 14:02
Καλά Χριστούγεννα και για σένα Nick.
Ευχομαι το νέο έτος να φέρει σε σένα υγεία, ευτυχία και πάντα επιτυχία στους στόχους σου.

Muscleboss
23-12-09, 14:27
Να εισαι καλά Νικόλα, καλές γιορτές και σε εσένα και το 2010 να σου φέρει μεγάλες επιτυχίες ;) :toast:

ΜΒ

Polyneikos
23-12-09, 20:59
Καλα να περασεις στις γιορτές Νικόλα μα τα φιλικα σπυ πρόσωπα,υγεία πανω από ολα και ευτυχια !!

NASSER
23-12-09, 22:55
Θέλω να σας ευχηθώ σε όλους σας στο forum καλά Χριστούγεννα και να περάσετε ωραία και ευτυχισμένα.

Καλα Χριστουγεννα και σε σενα φιλε Νικολα γιατι εισαι ξεχωριστος! Αντε συντομα να βρεθουμε και να διασκεδασουμε :toast:

TRIANTAFYLLOU
24-12-09, 16:53
χρόνια πολλα καλά χριστούγενα νικόλα και να σαι πάντα χαρούμενος κι ευτυχισμένος:toast::toast:

Paco
30-12-09, 11:19
Xρονια πολλα και με υγεία,όλα τα αλλα ερχονται,καλες επιτυχίες και στο αθλημα σου ευχομαι.

sTeLaKoS
26-10-11, 13:48
Κάποιες φωτογραφίες από το πρόσφατο Arnold Classic Europe Amateur 2011 όπου ο Νικολας Αντώνης κατέκτησε τη 3η θέση στη κατηγορία των 90 κιλών.
:clap::clap::clap:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33287&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33288&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33293&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33291&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33289&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33290&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33294&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33292&stc=1

tower nikolas
26-10-11, 14:30
:clap::clap::clap:

AU77
31-10-11, 10:37
Πολλά μπράβο Νικόλα και από μένα!

Συνέχισε έτσι...πάντα επιτυχίες.

Polyneikos
23-07-15, 17:01
Ο Νίκος Αντώνης δείχνει ότι θα κάνει κάποιο αγωνιστικό comeback, σύμφωνα με καποιες φωτογραφίες αλλά και στο γεγονός ότι έχει εισχωρήσει στο αγωνιστικο team του Δημήτρη Παπαντώνη (MPS PAPANTONIS - GREEK NUTRYTEC TEAM)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=96726&stc=1

Σε αυτή την φωτό με τον άλλο Κύπριο Αβράμη Κυριάκου

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=96725&stc=1