PDA

Επιστροφή στο Forum : Mitotropin (Gaspari Nutrition)



Σελίδες : [1] 2 3

anjelica
01-07-09, 08:52
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5461&stc=1&d=1255112284

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5462&stc=1&d=1255112284


http://www.x-tremestores.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=4082

τι γνωμη εχετε για αυτο το προιον??????????

To topic μεταφερθηκε για ευνοητους λογους :rabbit:

***Μod Team

manos_
01-07-09, 11:30
Μου φαινονται πολυ δυνατα αυτα για γυναικες που δεν εχουν ιδιαιτερο προβλημα με το βαρος.

Muscleboss
01-07-09, 11:47
δεν το έχω δοκιμάσει αλλά γνωρίζω ότι είναι πολύ καλό... απλά στη θέση σου αντζέλικα θα ξεκινούσα τη δίαιτά μου πέρα απο τη διατροφή με έναν πιο απλό και light λιποδιαλύτη και αργότερα θα το έβαζα αυτό.

ΜΒ

anjelica
01-07-09, 19:11
o.k. ευχαριστω,πιο ομως,εχω δοκιμασει STACK 2 "MDY" αποτελεσμα- "ο"

jGod
01-07-09, 20:45
ένα sida ϊσως κάνει την δουλειά που θελεις!
*****************************





*******δε βάζουμε λινκ καταστημάτων εκτος των χορηγών, πρότεινε μόνο το προϊoν αν θέλεις**********

goutsos
02-07-09, 04:56
πολυ καλό προιόν και δυνατό\
δεν ξερω τι βαζει αυτη η εταιρεια στα συμπληρωματα της αλλα τα περισσοτερα ειναι δυνατα

Muscleboss
02-07-09, 10:50
δοκίμασε το Thermocuts της οπτιμουμ απο το ιδιο κατάστημα και αν δε δουλέψει κ αυτό πάμε στη gaspari. πάντως πρόσεξε μηπως φτίει η διατροφή σου και η αεροβίωση σου που δε δουλέυουν...

ΜΒ

-beba-
30-09-09, 11:58
Το είδα και εγώ το Mitotropin. Από ότι μου είπαν στο κατάστημα που παίρνω συμπληρώματα, μια γυναίκα στα 58 κιλά που είμαι εγώ, δεν χρειάζεται να πάρει όλα αυτά που περιέχονται στο κουτί. Στο κουτί περιέχονται 90 κίτρινα χάπια και οχτώ μπλέ καψουλες. Μου είπαν πως πρέπει να πάρω μόνο 30 κίτρινα χάπια. Ενα για κάθε μέρα για ένα μήνα μόνο. Ειναι βέβαια ακριβό γιατί χρησιμοποιείς το ένα τρίτο μόνο τελικά. Ισως να το αγοράσω την άνοιξη μαζί με κάποια φίλη μου.

The Rock
30-09-09, 12:37
Χωρίς να το έχω δοκιμάσει είνα ιαπό τα ελάχιστα [που δουλεύουν και μάλιστα αποτελεσματικά ... έχω ακούσει και διαβάσει τα καλύτερα ...

korasanis
09-10-09, 18:06
Αρκετα καλο αλλα οχι για γυναικα.θα προτινα ενα σκευασμα που να ειναι περισοτερο λιποτροπικο και λιγο θερμογενετικο.

manos_
12-10-09, 12:39
Το προιον αυτο δουλεψε πανω μου( ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης) απλα μετα απο 20 μερες εχω παθει ανοσια στα συστατικα του και θα τον αλλαξω για κανα 20ημερο με cytolean μαλλον.

sTeLaKoS
12-10-09, 12:51
Τι εννοεις "νομιμος"? Γιατι οι αλλοι ειναι παρανομοι? Και ποιος τους κρινει παρανομους?

manos_
12-10-09, 13:40
Aπο αυτους που πουλανε τα καταστηματα απλα ελληνικα γραφω.Υπαρχει και η εφεδρινη.

sTeLaKoS
12-10-09, 13:50
Δε πωλουνται πια λυποδιαλυτες με εφεδρινη, σε μεγαλες αλυσιδες συμπληρωματων της ελλαδας. Εγω εψαχνα και δεν εβρισκα.
Δεν ειναι λοιπον ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης, ειναι ενας απ τους νομιμους, όπως οι περισσοτεροι απο αυτους που κυκλοφορουν στην ελληνικη αγορα.
Δε λεω πως δεν ειναι καλος, αν διαβασες πιο πανω, ηδη τον εχω αγορασει απλα σταθηκα στο οτι δεν ειναι "ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης".

manos_
12-10-09, 14:04
Exουμε προβλημα κατανοησης μαλλον.Γραφω ειναι ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ οχι ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης.Και γραφω υπαρχει και η εφεδρινη ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΗ τουλαχιστον στην ελλαδα.

sTeLaKoS
12-10-09, 14:10
Οκ, τωρα καταλαβα πως το εννοεις.:thumbup:
Ελπιζω να δουλεψει το ιδιο καλα και σε εμενα.

anjelica
12-10-09, 14:10
Exουμε προβλημα κατανοησης μαλλον.Γραφω ειναι ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΨΕ οχι ο μονος νομιμος λιποδιαλυτης.Και γραφω υπαρχει και η εφεδρινη ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΗ τουλαχιστον στην ελλαδα.

και ειναι εκτoς καταστηματων stelako

sTeLaKoS
12-10-09, 14:22
Σημερα δε ξερω τι γινεται αλλα μαλλον εχω προβλημα κατανοησης.

panos21
09-12-09, 00:02
Εδω και μια εβδομάδα άρχισα γυμναστήριο με σκοπό να χάσω σιγά σιγά τα πολλά παραπανήσια κιλά που εχω ( 130κιλά 1.70 υψος 25 ετων)

Αντιμετώπισα ομως ενα προβλημα το οποιο εμφανηστηκε για πρωτη φορα
( ασχολουμαι με το γυμναστηριο απο τα 16 μου αλλα λογο πολλυ ζορικου προγραμματος στη σχολη μου αναγκαστηκα να σταματησω και με πηρε ο κατηφορος).

Πρωτη φορα δεν ειχα ενεργεια να κανω την αεροβια ασκηση και τις ασκησεις με βαρη.

Για αυτο το λογο αποφασισα να κανω χρηση λυποδιαλυτη για περισσοτερη ενεργεια αλλα και για την οποια βοηθεια μπορει να μου δωσει ψυχολογικα αλλα και πρακτικα στην προσπαθεια για την απωλεια λιπους.

Μετα απο τα σχετικα posts που διαβασα για τους λιποδιαλυτες (καλυτερος λιποδιαλυτης) κατεληξα στο να παρω το mitotropin και λογο των καλων σχολιων αλλα και λογο του οτι απο ψυχολογικη πλευρα πιστευω οτι το συγγεκριμενο σκευασμα μπορει να με <<σπρωξει>> λιγο στο να βγαζω το προγραμμα μου.

Αγορασα το προιον προχτες και αρχισα με μια δοσολογια 1 χαπι 40 λεπτα πριν το γυμναστηριο ( παντα πρωι )και 1 χαπι 6 ωρες μετα. οντος με βοηθησε τρελα να κανω το προγραμμα μου ανετα .

Σημερα ανεβασα σε 2 χαπια πριν το γυμναστηριο και αλλα 2 8 ωρες μετα.
και δυστηχος εγινε κατι το οποιο με τρομαξε. ξαπλωσα κατα τις 9 και μετα απο λιγο ενιοθα οτι εγω ημουνα πολλυ ζεστος και τα σκεπασματα παγωμενα. αμεσος κοιταω να δω μηπως εχω ταχυκαρδια ( οπωσ ειπα τρομαξα) αλλα ημουνα οκ και κατοπιν εβαλα ενα θερμομετρο να δω μηπως επειδη εφυγα απο το gym ιδρωμενος μεχρι το κοκαλο ειχα ανεβασει κανα πυρετο και η θερμοκρασια μου ητανε στο 35.5 ενω συνηθως εχω παντα 36.5-37

Μπορει κατι τετοιο να το προκαλεσε η αυξηση της δοσολογιας? ολο το σκηνικο κρατισε για περιπου 35 λεπτα και μαλλον καταφερα και κρυωσα αλλα το συγκεκριμενο σκευασμα ειναι αρκετα δυνατο και αμεσως σκεφτηκα να σας ρωτησω αν ειχατε ποτε καποια παρομια αντιδραση απο το mitotropin.

Αυριο δεν θα παρω καθολου και σκεφτομαι να παρω δοκιμαστικα παλι μια καψουλα πριν το gym και αμα εχω παλι τιποτα παραξενο τελος δεν το ξαναπερνω.

Συγνωμη για το μεγαλο post αλλα θελησα να το αναλυσω λιγο για να δοσω μια οσο γινετε πιο ακριβης εικονα για το τι προβλημα ειχα .

καθε συμβουλη κριτικη κλπ καλοδεχουμενη ειναι:)

παντος ειχατε 100% δικιο οσοι το υποστηριζατε το mitotropin μπορω να πω δινει φτερααααααα:green:

Εαν εχω ποσταρει σε λαθος μερος η εχω κανει κατι αλλο λαθος παρακαλω ενημερωστεμαι να το διορθοσω αμεσα

Polyneikos
09-12-09, 09:49
Σου μετεφερα το ποστ σου στην αξιολόγηση Συμπληρωματων στην κριτικη του συγκεκριμενου προϊοντος....
Το πρωτόκολλο λήψης που ακοουθουμε σε αυτα τα σκευασματα είναιδοσολογία 1 πρωι & ένα πριν την προπο για μια εβδομαδα μεχρι ο οργανισμος να συνηθισει την φόρμουλα και την 2η εβδομαδα αυξανουμε την δοσολογία,εσυ το έκανες από την 2η μερα λήψης και ο οργανισμος σου σοκαρίστηκε,πόσο μαλιστα είναι λογικο αν είναι και η πρωτη φορα που λαμβανεις λιποδιαλυτη μιας και απ΄ότι ακουγεται είναι από τους πιο ισχυρους της αγορας,χωρίς να το εχω δοκιμασει...

-beba-
09-12-09, 10:34
Panos21 έχω να σου πώ το εξής, αφού τώρα ξεκίνησες γυμναστική και διατροφή μη πάρεις τώρα το mitotropin. Οταν ξεκινάμε γυμναστική και διατροφή χάνουμε εύκολα τα πρώτα κιλά (ύγρά και λίπη). Πάρτο μετά από λίγους μήνες που ίσως θα "κολήσεις" και δεν θα χάνεις εύκολα λίπος. Το mitotropin είναι από ότι έχω διάβασει πολύ καλό λιποτροπικό. Είναι λοιπόν ένα ισχυρό όπλο ενάντια στο λίπος αρκεί να το χρησιμοποιήσεις την ώρα που πρέπει. Εχω επίσης να σου πώ πως μπορείς να πάρεις καφείνη για να σου δώσει "ενέργεια" για την προπόνηση. Επίσης έχει πολλά συμπληρώματα που μπορείς να πάρεις πριν την προπόνηση για να σου δώσουν ενέργεια. Ουτως ή άλλως το mitotropin δεν μπορείς να το χρησιμοποιείς για ενέργεια γιατί άν διαβάσεις προσεκτικά τις οδηγίες θα διαπιστώσεις ότι μπορείς να το πάρεις για ένα μήνα μόνο.
Οσον αφορά τα συμπτώματα που περιγράφεις θα έρθω να συμφωνήσω με τον Polyneikos. Προσοχή στις οδηγίες λοιπόν.

panos21
09-12-09, 10:43
Kαλημερα και ευχαριστω για τις συμβουλες καταναλωσης του σκευασματος και τη μεταφορα του στο σωστο μερος θα ποσταρω πιο προσχεχτικα μελλοντικα:)

Εχεις δικιο για την δοσολογια και ητανε λαθος μου να ανεβασω σε 4 χαπια τη μερα μετα απο 2 μερες χρησης χωρις να συνυπολογισω οτι εχω 3 χρονια να δοκιμασω παρομοια συμπληρωματα και την γενικοτερη καταπονηση του οργανισμου μου απο το φορτο εργασιας που εχω και την προσπαθεια για προσαρμογη στο νεο τροπο ζωης με αλλαγμενες διατροφικες συνηθειες και με προπονηση στο gym.

Εκανα το λαθος να σκεφτω οτι αφου δεν ειχα καποια παρενεργεια με 2 χαπια τη μερα θα μπορουσα να ανεβασω τον αριθμο σκεφτομουνα και οτι σιγα ειμαι 130 κιλα δεν νομιζω να εχω προβλημα δηλαδη λαθος τροπος σκεψης ακομα και για το πιο μαλακο σκευασμα,οι δοσολογιες υπαρχουνε για να τις ακολουθουμε.

Παντος θα ηθελα να σας πω οτι και τις 2 μερες που εκανα σωστη χρηση ειχα τα αποτελεσματα που περιμενα και καμια παρενεργεια.αυτο γιατι δεν θα ηθελα να τρομαξω χωρις λογο καποιον που κανει χρηση η ειναι σε σκεψη να παρει το συγκεκριμενο σκευασμα .

Εξαλου ο καθενας μας αντηδρα με διαφορετικο τροπο στο καθε σκευασμα ειδικα οταν ο οργανισμος του ειναι παρθενος σε αυτα.

Machiavelli
10-12-09, 10:00
Πάρτο μετά από λίγους μήνες που ίσως θα "κολήσεις" και δεν θα χάνεις εύκολα λίπος.

Συμφωνώ, γιατί και διακοπή θέλει και ακριβό είναι. Πάρε έναν πιο απλό για αρχή ή καφεΐνη από το φαρμακείο για πριν την προπόνηση μόνο. Αλήθεια, γιατί παίρνουμε mitotropin το πρωί;

manos_
10-12-09, 23:52
Kαλημερα και ευχαριστω για τις συμβουλες καταναλωσης του σκευασματος και τη μεταφορα του στο σωστο μερος θα ποσταρω πιο προσχεχτικα μελλοντικα:)

Εχεις δικιο για την δοσολογια και ητανε λαθος μου να ανεβασω σε 4 χαπια τη μερα μετα απο 2 μερες χρησης χωρις να συνυπολογισω οτι εχω 3 χρονια να δοκιμασω παρομοια συμπληρωματα και την γενικοτερη καταπονηση του οργανισμου μου απο το φορτο εργασιας που εχω και την προσπαθεια για προσαρμογη στο νεο τροπο ζωης με αλλαγμενες διατροφικες συνηθειες και με προπονηση στο gym.

Εκανα το λαθος να σκεφτω οτι αφου δεν ειχα καποια παρενεργεια με 2 χαπια τη μερα θα μπορουσα να ανεβασω τον αριθμο σκεφτομουνα και οτι σιγα ειμαι 130 κιλα δεν νομιζω να εχω προβλημα δηλαδη λαθος τροπος σκεψης ακομα και για το πιο μαλακο σκευασμα,οι δοσολογιες υπαρχουνε για να τις ακολουθουμε.

Παντος θα ηθελα να σας πω οτι και τις 2 μερες που εκανα σωστη χρηση ειχα τα αποτελεσματα που περιμενα και καμια παρενεργεια.αυτο γιατι δεν θα ηθελα να τρομαξω χωρις λογο καποιον που κανει χρηση η ειναι σε σκεψη να παρει το συγκεκριμενο σκευασμα .

Εξαλου ο καθενας μας αντηδρα με διαφορετικο τροπο στο καθε σκευασμα ειδικα οταν ο οργανισμος του ειναι παρθενος σε αυτα.

Θαρρω οτι ειναι ο πιο δυνατος λιποδιαλυτης που εχω παρει και ειχα αποτελεσματα στον ενα μηνα χρησης αλλα για πρωτος λιποδιαλυτης οχι αδερφε δεν εχει προσαρμοστει το σωμα σου και κυριως το νευρικο σου συστημα στα διαολια αυτα.Κατεμε μην πας με τιποτα πανω απο τεσσερις καψουλες η φουλ δοση ειναι αρκετα δυνατη και θελει κανα δεκαημερο να την συνηθισεις.

-BATISTA-
02-01-10, 02:00
Ξερει κανεις αν μπορει να λυφθει αυτο το προιν για ατομα κατω των 18(συγγεκριμενα 16.5 χρ)
Αν δεν γινεται, υπαρχει καποιο αντιστοιχο ΔΥΝΑΤΟ προιν που μπορω να παρω (στα 16.5) που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ ομως...
Ευχαριστω εκ των προτερων!:thumbup:

υ.γ. δεν εχω ξαναπαρει συμπληρωματα

BBman
02-01-10, 21:46
Ξερει κανεις αν μπορει να λυφθει αυτο το προιν για ατομα κατω των 18(συγγεκριμενα 16.5 χρ)
Αν δεν γινεται, υπαρχει καποιο αντιστοιχο ΔΥΝΑΤΟ προιν που μπορω να παρω (στα 16.5) που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ ομως...
Ευχαριστω εκ των προτερων!:thumbup:

υ.γ. δεν εχω ξαναπαρει συμπληρωματα
μην το παρεις.δεν συνιστωνται σε ατομα κατο τον 18.και η βοηθεια που σ δινουν ειναι πολυ μικρη

-beba-
04-01-10, 12:59
Ξερει κανεις αν μπορει να λυφθει αυτο το προιν για ατομα κατω των 18(συγγεκριμενα 16.5 χρ)
Αν δεν γινεται, υπαρχει καποιο αντιστοιχο ΔΥΝΑΤΟ προιν που μπορω να παρω (στα 16.5) που να ΔΟΥΛΕΥΕΙ ομως...
Ευχαριστω εκ των προτερων!:thumbup:

υ.γ. δεν εχω ξαναπαρει συμπληρωματα

To mitotropin για να το πάρεις πρέπει να έχεις κλείσει τα 21. Νομίζω ξεχνα το για την ώρα.

-BATISTA-
05-01-10, 02:51
εχετε να προτεινεται τοτε καποιο πιο "light" λυποτροπικο που μπορω να παρω σε αυτη την ηλικια?:P

-beba-
05-01-10, 12:50
Ειτε light είτε όχι δεν μου φαίνεται καλή ιδέα για την ηλικία σου.
Δεν ξέρω......................

Bane
06-01-10, 18:03
εχετε να προτεινεται τοτε καποιο πιο "light" λυποτροπικο που μπορω να παρω σε αυτη την ηλικια?:P

Φερμουάρ στο στόμα, πράσινο τσάι.

vbatsigr
18-01-10, 02:30
Μετα απο μεγαλη απουσια απο το φορουμ επανερχομαι με ερωτηση ως συνηθως :p

Παω 1 χρονο γυμναστηριο και ειμαι σε σχετικα καλη κατασταση πιστευω μιας και δε παω για να χαζευω τα γκομενακια :P
-Να θυμησω οτι πριν 1 χρονο ακριβως ημουν 100 κιλα 1.80 υψος - τελειως αγυμναστος απο θεμα μυς-δυναμη κλπ.
Στον χρονο αυτο επεσα στα 80 κιλα μεχρι το καλοκαιρι με πολυ αεροβια και βαρη και απο καλοκαιρι μεχρι τωρα λιγο ογκο και δυνατα στα βαρη ..

Διατροφη προσεγμενη πολυ (ειχα κανει και τοπικ στο τομεα διατροφης για συμβουλες)
Απο συμπληρωματα χρησιμοποιω μονο whey τους τελευταιους 5-6 μηνες.

Γυρω Απριλιο-Μαιο θα μπω σε διαιτα "γραμμωσης" για να φυγουν και τα τελευταια αποθεματα λιπους που (ξε)μεινανε οποτε σκεφτομαι να χρησιμοποιησω και καποιον λιποδιαλυτη..

Μετα το πολυ μπλα μπλα η ερωτηση μου ειναι η εξης:
Στο x-treme stores πχ λεει:
* Το προϊόν αυτό δεν απευθύνεται σε άτομα που δεν γυμνάζονται ή που ξεκίνησαν να γυμνάζονται κατά το τελευταίο διάστημα.
ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ.

Να το παρω, ή θεωρουμαι ακομα "μη προχωρημενος"?

Ευχαριστω και σορρυ για το πρηξιμο :p

KILERMAN
07-02-10, 15:35
το μιτροτροπιν το δοκιμασα και ειχε πολυ καλα αποτελεσματα, και μιλαω για συνδυασμο προπονησης βαρη με αεροβικη.Διαδρομο 3 φορες την εβδομαδα.Απο τα καλυτερα εργαλεια που εχω βρει...
Το ερωτημα ειναι απλό: άραγε ποσο επιβαρυνεται ο οργανισμος με τη χρηση πχ ενος μιτοτροπιν? ποια συγκεκριμενα στοιχεια στη συνθεση του το κανουν τοσο καλο? σημειωνω πως στο μηνα μετα τη χρησιμοποιηση του,επρεπε να προσεχω πολυ, γιατι οι καυσεις επεσαν αποτομα....

michael-nrg
15-02-10, 22:12
Μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το mitotropin πρωι με αδειο στομαχι και να παμε για αεροβια? ή παιζει να μας κοψει το στομαχι?

Doctorg
15-02-10, 22:22
Απο θετικά σχόλια που διάβασα εδω για το mitotropin πήγα και το πήρα πριν κανα 3 μήνες. Έχω δοκιμάσει διάφορους λιποδιαλύτες στο παρελθόν και μπορώ να πω πως το mitotropin σε εμένα δεν δούλεψε. Δεν καταλάβαινα τίποτα, δεν ξέρω γιατί....και το άλλο που παρατήρησα ήταν κάθε πρωι που έπαιρνα δυο μετά με πονούσε το στομάχι.

Qlim4X
16-02-10, 13:46
Απο θετικά σχόλια που διάβασα εδω για το mitotropin πήγα και το πήρα πριν κανα 3 μήνες. Έχω δοκιμάσει διάφορους λιποδιαλύτες στο παρελθόν και μπορώ να πω πως το mitotropin σε εμένα δεν δούλεψε. Δεν καταλάβαινα τίποτα, δεν ξέρω γιατί....και το άλλο που παρατήρησα ήταν κάθε πρωι που έπαιρνα δυο μετά με πονούσε το στομάχι.


οταν λες δεν δουλεψε εκανες καθολου αεροβια η περιμενς να φυγει το λυπος μονο του?

Doctorg
16-02-10, 13:59
οταν λες δεν δουλεψε εκανες καθολου αεροβια η περιμενς να φυγει το λυπος μονο του?

Τους λιποδιαλύτες δεν τους παίρνω για να φύγει το λίπος, ξέρω πως κάτι δεν πρόκειται να γινει, χρειάζονται άλλα πράγματα. Η μόνη αιτία που τους αγοράζω είναι για την "τσίτα", που μου δίνουν στην προπόνηση. Αυτό εννοούσε πως δεν δούλεψε...

Qlim4X
16-02-10, 14:05
Τους λιποδιαλύτες δεν τους παίρνω για να φύγει το λίπος, ξέρω πως κάτι δεν πρόκειται να γινει, χρειάζονται άλλα πράγματα. Η μόνη αιτία που τους αγοράζω είναι για την "τσίτα", που μου δίνουν στην προπόνηση. Αυτό εννοούσε πως δεν δούλεψε...


λαθος προσεγκιση τοτε αδερφε.

παρε κανα νιτρικο η πιες 2 διπλους ελληνικους.

οι λυποδιαλιτες αυτο που κανουνε ειναι να πυροδοτουνε την καυση του λυπους. η τσιτα θα ειναι απο την καφεινη που εχουν μεσα.

δοκημασε το black powder της mri και αν δεν θες να σπασεις το γυμναστηριο εμενα φτησε με :P

noz1989
16-02-10, 14:11
Συμφωνω και εγω με τον Qlim4X!

Επισης νομιζω οτι το μιτοτροπιν δεν λειτουργει οπως οι αλλοι λιποδιαλυτες με το να σε τσιτωνει μεσω της καφεινης! Ειναι καπως πιο αθορυβο!

Doctorg
16-02-10, 14:12
οι λυποδιαλιτες αυτο που κανουνε ειναι να πυροδοτουνε την καυση του λυπους.

Ok, αυτήν την εντύπωση είχα και εγώ, αλλά σε μένα δεν είδα τίποτα τέτοιο.Κι αν έχω δώσει λεφτά για λιποδιαλύτες. Και για να προλάβω απαντήσεις και αερόβιο έκανα και διατροφή. Και δεν μιλάω για τον συγκεριμένο προιόν αλλά και για άλλους. Με το μονο που είδα καύση λίπους ήταν με Sida και εφε. Αυτές φυσικά είναι προσωπικές απόψεις :toast:.

Qlim4X
16-02-10, 14:19
Ok, αυτήν την εντύπωση είχα και εγώ, αλλά σε μένα δεν είδα τίποτα τέτοιο.Κι αν έχω δώσει λεφτά για λιποδιαλύτες. Και για να προλάβω απαντήσεις και αερόβιο έκανα και διατροφή. Και δεν μιλάω για τον συγκεριμένο προιόν αλλά και για άλλους. Με το μονο που είδα καύση λίπους ήταν με Sida και εφε. Αυτές φυσικά είναι προσωπικές απόψεις :toast:.

με νορμαλ διατροφη. αεροβια και 21 μερες κυκλου πηγα απο 92 στα 87 κιλα :green:

μπορη να ηταν η πρωτη φορα που δοκιμασα και δουλεψε και την επομενη να μην χανω ουτε γραμαριο.

και το θεμα δεν ηταν τοσο η σιγαρια οσο οτι η κοιλια επεσε και αρχησαν να φενοντε κοιλιακοι κια να βλεπω περισοτερες φλεβες.

gj
16-02-10, 14:19
Ok, αυτήν την εντύπωση είχα και εγώ, αλλά σε μένα δεν είδα τίποτα τέτοιο.Κι αν έχω δώσει λεφτά για λιποδιαλύτες. Και για να προλάβω απαντήσεις και αερόβιο έκανα και διατροφή. Και δεν μιλάω για τον συγκεριμένο προιόν αλλά και για άλλους. Με το μονο που είδα καύση λίπους ήταν με Sida και εφε. Αυτές φυσικά είναι προσωπικές απόψεις :toast:.

Αν θες τσίτες πάρε σκέτη καφείνη. Με προσοχή όμως γιατί την συνιθίζεις...
Τα λιποτροπικά όπως είπαν και οι προλαλήσαντες είναι για άλλη δουλειά...

-beba-
16-02-10, 15:43
Αν θες τσίτες πάρε σκέτη καφείνη. Με προσοχή όμως γιατί την συνιθίζεις...
Τα λιποτροπικά όπως είπαν και οι προλαλήσαντες είναι για άλλη δουλειά...

Και έτσι είναι....:thumbup::thumbup::thumbup:

manos_
17-02-10, 00:03
Συμφωνω και εγω με τον Qlim4X!

Επισης νομιζω οτι το μιτοτροπιν δεν λειτουργει οπως οι αλλοι λιποδιαλυτες με το να σε τσιτωνει μεσω της καφεινης! Ειναι καπως πιο αθορυβο!

Λαθος μεγιστο.Το μιτο περιεχει φαρμακευτικες ουσιες που διεγειρουν τις ορμονες του εγκεφαλου.Οποιος εχει το παραμικρο προβλημα με στομαχι τον αποτρεπω απο το να το παρει εντελως.Επισης αν ειστε σε φαση που εχετε νευρα αφηστε το καλυτερα.Παιζει σε δικη του κατηγορια το μιτο αστο ειναι πολυ δυνατο.

noz1989
17-02-10, 02:19
φιλε ακριβως το ιδιο εννοουα, αλλα μαλλον δεν εκφραστηκα σωστα!

KILERMAN
01-03-10, 16:03
αρα έχουμε καταληξει -ως αυτη τη στιγμη που μιλαμε- οτι το μιτο, είναι απο τα κορυφαια..αλλα θελει 1 μηνα χρηση ,ενα μηνα διακοπη!
Υπαρχει προταση για άλλο προιον στο ιδιο επιπεδο που μπορει να χρησιμοποιηθει ενδιαμεσα?
και βεβαια το σημαντικοτερο ολων είναι ΑΝ έχουμε εδω φιλους που εχουν χρησιμοποιήσει το Μιτο πχ για κανα χρονο η γνωμη των οποίων θα βαραίνει ιδιαιτερα...

primordial
01-03-10, 16:19
αρα έχουμε καταληξει -ως αυτη τη στιγμη που μιλαμε- οτι το μιτο, είναι απο τα κορυφαια..αλλα θελει 1 μηνα χρηση ,ενα μηνα διακοπη!
Υπαρχει προταση για άλλο προιον στο ιδιο επιπεδο που μπορει να χρησιμοποιηθει ενδιαμεσα?
και βεβαια το σημαντικοτερο ολων είναι ΑΝ έχουμε εδω φιλους που εχουν χρησιμοποιήσει το Μιτο πχ για κανα χρονο η γνωμη των οποίων θα βαραίνει ιδιαιτερα...

Μιλάς δηλαδή για συνεχόμενη χρήση κάποιου λιποτροπικού σε επίπεδο mitotropin....:unsure:?????
Στο off δηλαδή να βάλεις κάποιο άλλο λιποδιαλυτικό...??? Too much.... υπάρχει λόγος που στα συγκεκριμένα σκευάσματα συνιστάται η περιοδικότητα της χρήσης.. καλό θα ήταν να ακολουθήσεις το πρωτοκολο λήψεις για αυτά τα συμπληρώματα....

Απλά να συμπληρώσω ότι καλό θα ήταν να ρίξεις μεγαλύτερη βαρύτητα σε στοιχεία όπως η διατροφή και λιγότερο σε μία κατάσταση "συνεχούς μπουκώματος"....

stavrozgr
10-03-10, 00:57
εδω και περιπου 10 μερες χρησιμοποιο το mitotropin , εχω παρατηρησει
όμως οτι δεν χορταινω με την διατροφη που εκανα μεχρι τώρα και γενικώς
νιώθω το στομάχι μου λιγο κάπως... δεν μπορω να το εξηγήσω...
υπαρχει περιπτωση το mitotropin να μου ανοιξε την ορεξη ?
νιωθω πως κατι δεν παει καλα...

noz1989
10-03-10, 14:11
Γενικα το μιτο θελει γερο στομαχι! Νιωθεις και Ληθαργικότητα?

Machiavelli
10-03-10, 14:31
νιωθω πως κατι δεν παει καλα...

Γιατί το λες αυτό;


3,3’-Diiodothyronine 3,5-Diiodothyronine

Πόσων ετών είσαι stavrozgr;

stavrozgr
10-03-10, 16:23
το λέω γιατι νιωθω πως με ανοιξε την όρεξη και νιωθω ελαφρως περιεργα το στομαχι μου...

25 είμαι :turtle: :P δεν ειμαι μικρος βρε ! ;)

beteranos
11-03-10, 00:02
Δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει λιποδιαλυτες, κανω δυο φορες την εδομαδα προπονηση με βαρη και δυο αεροβικη, ειμαι 39 ετων και θελω να μου πειτε εαν μπορω να χρησιμοποιησω κατευθειαν το Mitotropin η θα ηταν καλυτερα να παρω κατι ποιο ελαφρυ?

Τι μου προτεινετε?

Levrone
11-03-10, 00:24
φιλε κανε πρωτα μια αναζητηση , θα δεις οτι υπαρχει σχετικο θεμα να κανεις εκει την ερωτηση σου.

jGod
11-03-10, 02:37
αν θα μπορουσαμε να το συγκρινουμε με ενα ECA στακ ..πιο ειναι πιο δυνατο το mitotropin ή το ECA ??

-beba-
11-03-10, 10:33
Δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει λιποδιαλυτες, κανω δυο φορες την εδομαδα προπονηση με βαρη και δυο αεροβικη, ειμαι 39 ετων και θελω να μου πειτε εαν μπορω να χρησιμοποιησω κατευθειαν το Mitotropin η θα ηταν καλυτερα να παρω κατι ποιο ελαφρυ?

Τι μου προτεινετε?

Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με κάτι πιο ελαφρύ.

Γραψε αν θέλεις ύψος, κιλά, ποσοστό λίπους κ.λ.π.

Machiavelli
11-03-10, 11:32
το λέω γιατι νιωθω πως με ανοιξε την όρεξη και νιωθω ελαφρως περιεργα το στομαχι μου...

25 είμαι :turtle: :P δεν ειμαι μικρος βρε ! ;)

stavrozgr εντάξει. Πάντως γενικά προσοχή με το mitotropin.

savage
11-03-10, 12:09
Δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει λιποδιαλυτες, κανω δυο φορες την εδομαδα προπονηση με βαρη και δυο αεροβικη, ειμαι 39 ετων και θελω να μου πειτε εαν μπορω να χρησιμοποιησω κατευθειαν το Mitotropin η θα ηταν καλυτερα να παρω κατι ποιο ελαφρυ?

Τι μου προτεινετε?

ποσο καιρο κανεις προπονηση?την διατροφη σου την προσεχεις?για μενα θα ηταν καλυτερο να βελτιωσεις αυτους τους 2 τομεις και μετα να αρχισεις να ψαχνεις για λιποδιαλυτες

Haris Pilton
11-03-10, 12:22
Συμφωνω με τον κυριο Σαβατζ απο πανω,γαιτι αν δεν ξερεις που βρισκεσαι διατροφικα και ειναι ολα μανταρα,με το που κοψεις τον λιποδυαλιτη η θα κολησεις η θα παρεις παλι στο καπακι οσα εχασες.

Manos1989
11-03-10, 12:54
Εγώ χρησιμοποιώ το Mitotropin 25 μέρες περίπου και πρέπει να ομολογήσω ότι δουλεύει και πραγματικά και ως placebo από την πρώτη κιόλας φορά που το πήρα.
Βέβαια όπως μου είπαν και στα xtreme stores,το συγκεκριμένο προιόν δουλεύει μόνο με την αερόβια άσκηση,κάτι το οποίο έχω παρατηρήσει και ο ίδιος.

Δεν θα το συνιστούσα για την αρχή μιας δίαιτας/γυμναστικής παρότι είναι δελεαστικό.Αλλά αν στην αρχή πάρεις τόσο δυνατό λιποδιαλυτικό,τι θα πάρεις όταν κολλήσεις?:P

:thumbup::thumbup::thumbup: for Mitotropin though!

dream420
11-03-10, 18:07
αν θα μπορουσαμε να το συγκρινουμε με ενα ECA στακ ..πιο ειναι πιο δυνατο το mitotropin ή το ECA ??

ε τορα αρχηγε μου τι ρωτας τα αυτονοητα? παντως πολυ καλο και το mitotropin το εχω δοκιμασει παλλιοτερα και εμεινα ευχαριστημενος αν και δεν προκειται 100% για συμπληρωμα ριξε μια ματια στα συστατικα του και θα καταλαβεις τι λεω

GEORGEXX1
11-03-10, 18:29
Αν και αυτα τα δυο προοιοντα δεν τα χρησιμοποιησα ποτε
συμφωνο απολυτα με τα παιδια.
Αν δεν εχεις ρυθμισει την διατροφη σου σωστα, δεν υπαρχει
περιπτωση να χασεις απο τα λιποδυαλιτηκα,το πολυ-πολυ
να στεγνωσεις απο υγρα απο το κατουρημα.

Machiavelli
11-03-10, 19:26
ε τορα αρχηγε μου τι ρωτας τα αυτονοητα? παντως πολυ καλο και το mitotropin το εχω δοκιμασει παλλιοτερα και εμεινα ευχαριστημενος αν και δεν προκειται 100% για συμπληρωμα ριξε μια ματια στα συστατικα του και θα καταλαβεις τι λεω

Είναι ξεκάθαρο ότι μιλάμε για ορμονικό προϊόν. Αυτό δε σημαίνει ούτε ότι θα πεθάνουμε ούτε ότι θα πάθουμε τίποτα αν το πάρουμε, απλά περισσότερη προσοχή και εξετάσεις πριν και μετά.

beteranos
13-03-10, 01:43
Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με κάτι πιο ελαφρύ.

Γραψε αν θέλεις ύψος, κιλά, ποσοστό λίπους κ.λ.π.


Tο υψος μου ειναι 1.77 και το βαρος μου 79 κιλα.

Η διατροφη μου τον τελευταιο εναμιση χρονο ειναι αρκετα καθαρη.


Εχασα 16 κιλα σε ενα χρονο και πηρα 5 κιλα τους τελευταιους 6 μηνες (περιοδος ογκου). Απλα τωρα που θα τελειωσει ο ογκος σκευτηκα οτι με τη βοηθεια καποιου λιποτροπικου θα επιταχυνα την καυση του (λιγου σχετικα) λιπους που εχω.

Τι προτεινεις για πιο ελαφρυ?

dream420
13-03-10, 05:15
Tο υψος μου ειναι 1.77 και το βαρος μου 79 κιλα.

Η διατροφη μου τον τελευταιο εναμιση χρονο ειναι αρκετα καθαρη.


Εχασα 16 κιλα σε ενα χρονο και πηρα 5 κιλα τους τελευταιους 6 μηνες (περιοδος ογκου). Απλα τωρα που θα τελειωσει ο ογκος σκευτηκα οτι με τη βοηθεια καποιου λιποτροπικου θα επιταχυνα την καυση του (λιγου σχετικα) λιπους που εχω.

Τι προτεινεις για πιο ελαφρυ?

παρε μια καρνιτινη απο το φαρμακειο αν θες θα κανει μια χαρα δουλιτσα με λιγη αεροβικη προπονηση. Επισης καλο ειναι να βαλεις και κρεατινη κατα την διαρκεια της γραμμωσης βοηθαει αρκετα (κατα την γνωμη μου)

stavrozgr
13-03-10, 17:08
βοηθάει η κρεατινη στην γραμμωση ???
νερα δε γεμιζουμε με την κρεατίνη ?

1 μερα πριν ξεκινήσω να περνω το mitotropin εκανα λιπομέτρηση
σε συνδυασμο με την διατροφη θα σας πω αποτελέσματα αρχες του αλλου μηνα ;)
τώρα οσο αναφορα που λέτε ορμονικο... αν ξέρατε τι τρωτε καθε μερα και τι
αναπνεετε τοτε θα αλλαζατε γνωμη......

Haris Pilton
13-03-10, 17:19
Αν εισαι σε προαγωνιστικη φαση,στο 5% λιπος αφυδατομενος τοτε να σε νοιαξουν τα νερα...

flowin_through
13-03-10, 17:21
καρνιτινη οχι κρεατινη

Machiavelli
13-03-10, 19:18
τώρα οσο αναφορα που λέτε ορμονικο... αν ξέρατε τι τρωτε καθε μερα και τι
αναπνεετε τοτε θα αλλαζατε γνωμη......

Μα δε το λέω για να το προπαγανδίσω, ούτε το έχει κρυφό η Gaspari, γράφει ορμόνες στα συστατικά του.
Ούτε το λέω όπως "η κυβέρνηση έριξε του δίδυμους πύργους".

stavrozgr
13-03-10, 20:07
Machiavelli φίλε μου δεν το λεω για σένα ;)

το λεω γι αυτους που τρεχουν να πουν δεν θα το επερναν ποτε κλπ....
την στιγμη που ολοι τρωμε αυγα... τα οποια αν δουν πως ακριβως τα γενανε
οι κοτες στα πτηνοτροφια και τι της ταϊζουν θα τρομαξουν !!! για να μην
πω για λαχανικα φρουτα κλπ το τι ορμονες εχουν ολα αυτα....

δεν επεκτεινομε αλλο ειμαστε οφφ τοπικ και για να ξαναγινω ον τοπικ :green:

με ειπες παραπανω οτι γενικα θελει προσοχη το μιτο !
να προσεχω γενικά ? η κατι συγκεκριμενο εχεις στο μυαλο σου ?

εννοειτε πως μιλαω εντελως φιλικά , απλως το διευκρινιζω γιατι ο γραπτος λογος
παρεξηγειτε ;)

stavrozgr
13-03-10, 20:13
παρε μια καρνιτινη απο το φαρμακειο αν θες θα κανει μια χαρα δουλιτσα με λιγη αεροβικη προπονηση. Επισης καλο ειναι να βαλεις και κρεατινη κατα την διαρκεια της γραμμωσης βοηθαει αρκετα (κατα την γνωμη μου)


καρνιτινη οχι κρεατινη


δε νομιζω να μπερδευτικε... γι αυτο κι εγω διευκρινησα ;)


Αν εισαι σε προαγωνιστικη φαση,στο 5% λιπος αφυδατομενος τοτε να σε νοιαξουν τα νερα...

Χάρη Οκ εχεις δικιο... αλλα δεν μπορεις να πεις οτι βοηθαει κιολας.... ;)

Machiavelli
13-03-10, 20:23
Παρεξήγηση. Εντάξει καλό ήταν να διευκρινιστεί έτσι κι αλλιώς.
Απλώς μείνε στις δοσολογίες και στους κύκλους που προτείνει. Επίσης σε περίπτωση που χρειαστεί να πάρεις κάποιο φάρμακο να το αναφέρεις στο γιατρό ότι χρησιμοποιείς mitotropin. Και εξετάσεις μετά το πέρας της χρήσης του θα ήταν καλό να κάνεις. Δε νομίζω ότι υγιής άνθρωπος που το χρησιμοποιεί συνετά μπορεί να πάθει κάτι από το mitotropin και μόνο, αλλά κάνοντας εξετάσεις δεν έχεις να χάσεις τίποτα.
Τώρα όσον αφορά το τι τρώμε και τι συμπληρώματα παίρνουμε, ελπίζω στο ότι οι εταιρίες είναι μεγάλες και μια ανακάλυψη ουσιών που δεν αναγράφονται στην ετικέτα θα τους στοίχιζε πολύ σε χρήμα.
Α και για τα νερά, όπως ήρθαν, έτσι θα φύγουν, χωρίς κανέναν κόπο, εμένα μου αρέσει η κρεατίνη στη γράμμωση για να μην πέφτω πολύ σε δύναμη και ξενερώνω.

stavrozgr
13-03-10, 21:10
thanks for the info !!!

καμια παρεξηγηση... ξερω οτι δεν μιλας επιθετικα και γενικα απαντας πολυ σωστα
σε ολα τα θεματα που διαβαζω ;) εισαι απο τους ανθρωπους που δινω βαρυτητα
στα λογια τους μεσα στο φορουμ :)

και μια ακομη ερωτηση... ειναι φυσιολογικο που μου ανοιξε η ορεξη ?
επισης οταν τελειωσω τον κυκλο υπαρχει περιπτωση να βαλω λιπος ευκολα ?
δυο ητα τελικα :green:

dream420
14-03-10, 00:35
Η ορεξη δεν θα επρεπε να σου ανοιξει εκτος και αν εκανες και αλλαγες στην διατροφη σου οποτε ισως ετσι εξηγηται. btw κρεατινη ενοουσα πριν αλλα αφου πιρες mitotropin αστην την κρεατινη εγω συνηθως περνω κρεατινη στην αρχη της διαιτας με βοηθαει αρκετα και μετα την κοβω οταν περνω πιο ισχυρα λιποδιαλιτικα με βοηθαει πολυ να κρατησω δυναμη και λιγο πρηξημο ετσι κι αλλιως τα υγρα δεν παιζουν κανα ρολο στην αρχη της διαιτας. Πιστευω θα μηνεις ικανοποιημενος απο το mitotropin αν κανεις και μια καλη διατροφη (η διατροφη που προτεινει μεσα το φυλλαδιο του λιποδιαλυτη ειναι πολυ καλη αν την προσαρμοσεις λιγο). Καλο κουραγιο στην διαιτα φιλε μου

Machiavelli
14-03-10, 00:45
Ε ανέβηκαν οι καύσεις φεύγει πιο γρήγορα η ενέργεια που παίρνεις από το φαγητό, οπότε μια μικρή άνοδος στην όρεξη ίσως να δικαιολογείται (αν και θα έπρεπε να είναι σχεδόν ανεπαίσθητο), αλλά μην υποκύπτεις.
Όταν τελειώσεις τον κύκλο, οι καύσεις θα πέσουν αρκετά και ίσως για λίγο καιρό να είναι κάπως πεσμένες σε σχέση με το φυσιολογικό σου. Συνέχισε εσύ κανονικά τη διατροφή σου, αυστηρά και την αερόβια και όλα θα είναι μια χαρά.

sctp
14-03-10, 20:42
Αν το παιρνεις 1 εβδομαδα ON 1 εβδομαδα OFF λετε να μην peakarei και να μην εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα?

Haris Pilton
14-03-10, 20:49
Σαν λογικη,ακουγεται καλη,τωρα τι κανουν τοσες ουσιες και πως ενεργουν μονες και ολες μαζι,δεν εχω ιδεα...Για να βγαζω συμπερασμα...

sctp
15-03-10, 11:31
Αν το παιρνεις 1 εβδομαδα ON 1 εβδομαδα OFF λετε να μην peakarei και να μην εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα?

Ακυρο,διαβασα οτι θελει 7-10 μερες για full effect

dream420
15-03-10, 21:34
Ακυρο,διαβασα οτι θελει 7-10 μερες για full effect

Ναι ακριβως το μονο που μπορεις να κανεις ειναι αυτο που ανεφερε ο πολυνεικος αν δεν κανω λαθος δλδ να μην ξεκινισεις κατευθειαν την μεγαλητερη δοση και να την μεγαλονεις σιγα σιγα

BULDONIC
17-03-10, 14:24
για σας παιδια ειμε 1.75 γυμναζουμε 1 χρονο

ειμαι στα 67 κιλα και εχο 18% λιπος αξιζει να παρω λιποδιαλυτη?

σκεφτομε για τον mitotropin για να φυγει το λιπος και να φανουν κοιλιακοι

sTeLaKoS
17-03-10, 14:28
Αυτό εξαρτάται απ' το πόσο καιρό γυμνάζεσαι και τι διατροφη κάνεις.
Απ' τα stats σου μάλλον είσαι αρχάριος έτσι; Εγώ λέω όχι...


Όπως έχει ξαναγραφτεί στο φόρουμ, οι κοιλιακοί φτιάχνονται στη κουζίνα.

Machiavelli
17-03-10, 14:31
Απ' τα stats σου μάλλον είσαι αρχάριος έτσι; Εγώ λέω όχι...
Και δε μας είπες και ηλικία. Άσε που από 18% πέφτεις εύκολα, γιατί να πάρεις από τώρα;

giannis64
17-03-10, 14:54
για σας παιδια ειμε 1.75 γυμναζουμε 1 χρονο

ειμαι στα 67 κιλα και εχο 18% λιπος αξιζει να παρω λιποδιαλυτη?

σκεφτομε για τον mitotropin για να φυγει το λιπος και να φανουν κοιλιακοι

μια ερωτηση να κανω!!! αν στα 67 κιλα χασεις λιπος, ποσα κιλα θα εισαι?

ο καλυτερος λιποδυαλητης για σενα ειναι η αυστηρη καθαρη διατροφη.

BULDONIC
17-03-10, 17:14
ευχαριστο παιδια για τις συμβουλες λεω να περιμενω.και παλι ευχαριστο

ιμε 20 χρονων και ιμε καινουργιος στο site

sTeLaKoS
17-03-10, 17:39
ευχαριστο παιδια για τις συμβουλες λεω να περιμενω.και παλι ευχαριστο

ιμε 20 χρονων και ιμε καινουργιος στο site


Καλώς όρισες στο σιτε, πέρνα απ' τα Νέα Μέλη και γράψε μας λίγα πράγματα για 'σένα.
Επικεντρώσου στη διατροφή για την ώρα, διάβασε τα άρθρα του φόρουμ, δες τα σφάλματά σου, βγάλε μια διατροφή στα μέτρα σου και δημοσίευσε τη στην ενότητα Διατροφή για να τη σχολιάσουμε.

:welcome::welcome:

dream420
17-03-10, 19:20
για σας παιδια ειμε 1.75 γυμναζουμε 1 χρονο

ειμαι στα 67 κιλα και εχο 18% λιπος αξιζει να παρω λιποδιαλυτη?

σκεφτομε για τον mitotropin για να φυγει το λιπος και να φανουν κοιλιακοι

Δεν σκεφτεσαι καθολου το ενδεχομενο να βαλεις καμποσα κιλα πριν αρχισεις διαιτα? Λιγα μου φαινονται τα κιλα σου και το ποσοστο του λιπους μεγαλο για αυτα τα κιλα χωρις να σε εχω δει ομως δεν μπορο να βγαλω ασφαλες συμπερασμα παντως πιστευω αν βαλεις καμποσα σωστα κιλα θα δειξει καλιτερα το σωμα σου απο το να αδυνατισεις (Το ξερω οτι σου ακουγεται καπως παραξενο αυτο τωρα που ερχεται και το καλοκαιρι)

manos_
18-03-10, 22:35
Εγω προσωπικα τους λιποδιαλυτες τους χρησιμοποιω για τρεις λογους. 1-Για να μην πειναω. 2- για ενεργεια. 3- Για να φευγουν νερα.Τωρα αυτα τα καιει λιπος κτλ ειναι ιστοριες για αγριους κατ εμε και λιπος και μυς θα χασεις οταν πεφτεις σε σωματικο βαρος οπως και αντιστοιχα παιρνεις.Με αυτα τα δεδομενα το μιτοτροπιν ειναι το κορυφαιο σε ελενχο ορεξης και ενεργεια αλλα εχει περιεργα πραγματα μεσα.Το αλλο προβλημα πυο ειχα ηταν οτι σε τσιτωνει τοσο πολυ που ενοιωθα κουραση φοβερη απο ενα σημειο και μετα δεν κανει αν ειναι στην τσιτα ολη μερα.

Bane
18-03-10, 23:12
Εγω προσωπικα τους λιποδιαλυτες τους χρησιμοποιω για τρεις λογους. 1-Για να μην πειναω. 2- για ενεργεια. 3- Για να φευγουν νερα.Τωρα αυτα τα καιει λιπος κτλ ειναι ιστοριες για αγριους κατ εμε και λιπος και μυς θα χασεις οταν πεφτεις σε σωματικο βαρος οπως και αντιστοιχα παιρνεις.Με αυτα τα δεδομενα το μιτοτροπιν ειναι το κορυφαιο σε ελενχο ορεξης και ενεργεια αλλα εχει περιεργα πραγματα μεσα.Το αλλο προβλημα πυο ειχα ηταν οτι σε τσιτωνει τοσο πολυ που ενοιωθα κουραση φοβερη απο ενα σημειο και μετα δεν κανει αν ειναι στην τσιτα ολη μερα.

4)Για να παραμένει ο μεταβολισμός ψηλά κατά την διάρκεια υποθερμιδικής δίαιτας

Panoseph
23-03-10, 20:01
Για μένα παιδιά είναι πολύ αποτελεσματικό συμπλήρωμα περιέχει ορμόνη θυροειδή βεβαια. Αλλα αν κάποιος mini στις δόσης του κατασκευαστή k στον χρόνο χρήσης p προτείνει δη θα xi κανένα πρόβλημα εφόσον είναι υγιής

panosdive
24-03-10, 01:11
για σας περνω xenadrine rfa-1 (cytogenix laboratories) σε 4 μερεσ τελοσ ο κυκλοσ μπορω να παρω Mitotropin μετα η διακοπι για ενα μηνα κ αν οχι τι μπορω να παρω για να χασω λιπος ειμαι 110 κιλα 187υψος

panosdive
26-03-10, 23:10
καμια απαντηση για τιν παραπανω ερωτηση μου ευχαρηστω

KILERMAN
27-03-10, 15:42
εχω ολοκληρωσει 3 μηνεσ τη χρηση του σκευασματος με τους απαραιτητους μηνες διακοπης αναμεσα...
τα συμπερασματα μου ειναι
1.εντυπωσιακο αποτελεσμα στη πρωτη χρηση σε συνδυασμο με αεροβια ασκηση.
2.οντως αισθανθηκα οτι παραπανω περιεχει απο ενα απλο λιποτροπικο...χμ...μακαρι να ξερα τι εχει μεσα...
3.ειναι δυνατο σκευασμα το οποιο δεν μπορεις να το χρησιμοποιεις σαν ρουτινα.θα ελεγα αν μου επιτρεπεται οτι αξιζει μονο για ιδιαιτερους λογους η χρηση του.

Niiick
15-04-10, 00:37
Ξερει κανεις ποσο καφεινη εχει μεσα ανα δοση ή ανα χαπι?

neilone
15-04-10, 09:46
καλησπερα και απο μενα , εχει αρκετο καιρο που κοιταω το φορυμ...σημερα εγινα και μελος γιατι μπηκα στον πειρασμο να διαβασω για το μιτο..μου το προτινε ενα φιλαρακι και διαβασα ολα αυτα τα καλουδια εδω..θα ηθελα και την γνωμη σας..

Λοιπον ειμαι 1.97 και 95 κιλα τωρα με 20% λιπους και ειμαι 25 χρονον

Εκανα 6 χρονια επαγγελματικο basketball ειχα (σχετικα καλο σωμα)
πιγα φανταρος εφτασα τα 117 και εχει εδω και κοντα στους 8 μινες ειμαι σε αυτα τα σταδια.. οπως ειπα πιο πανο , δηλαδη κανο 3-4 φορες γυμναστηριο + οτι η δουλεια μου εχει να κανει οτι ειμαι συνεχεια ορθιος...

εχω φρακαρι καπος θα ελεγα...για αυτο ρωταω γιατι θα παρω συγουρα... + οτι σκεφτομαι για πρωτεινη την gourmet tis PVL

Υ.Γ σορρυ αμα εχω καποια ορθογραφικα λαθη ειναι επειδη ημουν ιταλια αρκετα χρονια...

Ευχαριστω.

flowin_through
15-04-10, 11:16
Λοιπον ειμαι 1.97 και 95 κιλα τωρα με 20% λιπους και ειμαι 25 χρονον

πιγα φανταρος εφτασα τα 117 και εχει εδω και κοντα στους 8 μινες ειμαι σε αυτα τα σταδια..
Ελα ρε σειρα και γω τοσα πηρα πανω κατω απτον κ@λοστρατο.
εχω φρακαρι καπος θα ελεγα...για αυτο ρωταω γιατι θα παρω συγουρα... + οτι σκεφτομαι για πρωτεινη την gourmet tis PVL
Θα ξεφρακαρεις ΜΟΝΟ με διατροφη, ελεγχο των θερμιδων και carb cycling.
Υ.Γ σορρυ αμα εχω καποια ορθογραφικα λαθη ειναι επειδη ημουν ιταλια αρκετα χρονια...
Υπαρχουν και πολυ ΠΟΛΥ χειροτερα δυστυχως.
Ευχαριστω.

Φτιαξε τη διατροφη σου και δες πως παει, αν δεν ξεφρακαρεις μειωσε λιγο τις θερμιδες, αν παλι δεν ξεφρακαρεις ανεβασε λιγο αεροβια και ουτω καθεξης...
Αυτος ο λιποδιαλυτης ειναι απο τους ισχυροτερους που υπαρχουν (εχει την ορμονη Τ2 μεσα, προδρομο της Τ3), αλλα και παλι δε θα σε ξεκολησει. Αυτο που θα κανει ειναι να συνδραμει ενα ελαχιστο ποσοστο στην πορεια απωλειας λιπους, οταν ΗΔΗ υπαρχει βεβαια.
Θελει επιμονη για να επανελθεις και να προσπαθεις συνεχως καινουρια πραγματα. Ο λιποδιαλυτης πρεπει να ειναι τελευταιος σε αυτα τα πραγματα - απο αποψη αποτελεσματικοτητας κα μονο.

noz1989
15-04-10, 12:07
Φτιαξε τη διατροφη σου και δες πως παει, αν δεν ξεφρακαρεις μειωσε λιγο τις θερμιδες, αν παλι δεν ξεφρακαρεις ανεβασε λιγο αεροβια και ουτω καθεξης...
Αυτος ο λιποδιαλυτης ειναι απο τους ισχυροτερους που υπαρχουν (εχει την ορμονη Τ2 μεσα, προδρομο της Τ3), αλλα και παλι δε θα σε ξεκολησει. Αυτο που θα κανει ειναι να συνδραμει ενα ελαχιστο ποσοστο στην πορεια απωλειας λιπους, οταν ΗΔΗ υπαρχει βεβαια.
Θελει επιμονη για να επανελθεις και να προσπαθεις συνεχως καινουρια πραγματα. Ο λιποδιαλυτης πρεπει να ειναι τελευταιος σε αυτα τα πραγματα - απο αποψη αποτελεσματικοτητας κα μονο.

Δεν νομιζω φιλε! Φυσικα και θα βοηθησει και ειναι μεσα στα ''τοπ'' συμπληρωματα γενικως! το εχεις δομιμασει και το λες?

flowin_through
15-04-10, 12:19
Εχω δοκιμασει σχεδον ολους τους λιποδιαλυτες και θερμογενετικα. Κανενα δε μπορω να πω οτι μου ¨εκαψε λιπος¨, οπως υποδηλωνει ο στρεβλος τιτλος ¨λιποδιαλυτης¨. Αν χασεις 5 κιλα π.χ. σε ενα μηνα, ζητημα ειναι αν το 0.5 κιλο οφειλεται στο λιποδιαλυτη. Αυτο που κανουν ειναι να δινουν ενεργεια και να πολεμας τη ληθαργικοτητα μιας υποθερμιδικης διαιτας. Εδω δεν κανει το eca, κατι σπουδαιο, αυτο θα κανει?

Machiavelli
15-04-10, 12:26
Χωρίς να έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο, αυτό που λες για top συμπλήρωμα noz1989, δεκτό. Ωστόσο τα top συμπληρώματα βοηθάνε ελάχιστα, τα υπόλοιπα δε βοηθάνε καθόλου.

noz1989
15-04-10, 12:57
Εχω δοκιμασει σχεδον ολους τους λιποδιαλυτες και θερμογενετικα. Κανενα δε μπορω να πω οτι μου ¨εκαψε λιπος¨, οπως υποδηλωνει ο στρεβλος τιτλος ¨λιποδιαλυτης¨. Αν χασεις 5 κιλα π.χ. σε ενα μηνα, ζητημα ειναι αν το 0.5 κιλο οφειλεται στο λιποδιαλυτη. Αυτο που κανουν ειναι να δινουν ενεργεια και να πολεμας τη ληθαργικοτητα μιας υποθερμιδικης διαιτας. Εδω δεν κανει το eca, κατι σπουδαιο, αυτο θα κανει?


Χωρίς να έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο, αυτό που λες για top συμπλήρωμα noz1989, δεκτό. Ωστόσο τα top συμπληρώματα βοηθάνε ελάχιστα, τα υπόλοιπα δε βοηθάνε καθόλου.


Ναι ρε παιδια δεν αντιλεγω οτι δεν θα κανουν την διαφορα απο μονα τους! Μιλαω σε περιπτωσεις οπου η διατροφη + προπονηση ειναι σε ταξη! Σε αυτες τις περιπτωσεις η δουλεια του mito φαινεται ξεκαθαρα! Οσο για ECA προσωπικα δεν εχω βαλει και δεν ξερω! Παντως απο φιλους ξερω οτι δουλεψε πανω σε αυτα που ηθελαν (καλυτερες προπονησεις και μεταβολισμος πολυ ψηλα)

Το θεμα ειναι να ξερουμε τι να περιμενουμε απο τα συμπληρωματα!

Δεν ειναι μαγικα χαπακια οπως εχει αναφερθει πολλες φορες εδω!

Μιλαω φιλικα! Δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση!:toast:

Manos1989
15-04-10, 13:05
Εχω δοκιμασει σχεδον ολους τους λιποδιαλυτες και θερμογενετικα. Κανενα δε μπορω να πω οτι μου ¨εκαψε λιπος¨, οπως υποδηλωνει ο στρεβλος τιτλος ¨λιποδιαλυτης¨. Αν χασεις 5 κιλα π.χ. σε ενα μηνα, ζητημα ειναι αν το 0.5 κιλο οφειλεται στο λιποδιαλυτη. Αυτο που κανουν ειναι να δινουν ενεργεια και να πολεμας τη ληθαργικοτητα μιας υποθερμιδικης διαιτας. Εδω δεν κανει το eca, κατι σπουδαιο, αυτο θα κανει?

Θα συμφωνήσω απόλυτα όσον αφορά την συνδρομή του εκάστοτε ''λιποδιαλύτη'' στην απώλεια λίπους.Το mitotropin το προτείνω σαν ένα πολύ καλό του είδους αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι μαγικό.Σε μένα όλα δουλεύουν περισσότερο ως placebo.Επίσης μετα τα μισά του κύκλου του Mitotropin,οι διαφορές σε ενέργεια και εφίδρωση ήταν ελάχιστες.Στην αρχή πάντως ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά!
Όσο για το eca,δεν έχω δοκιμάσει αλλά δεν νομίζω να υπάρχει κάτι πιο δυνατό από αυτό....Τι εννοείς ''δεν κάνει κάτι σπουδαίο''?:unsure:

neilone
15-04-10, 22:11
Ευχαρηστω που απαντησατε καταρχιν..θα ηθελα να πω οτι εχω δοκιμασει παλιοτερα τον Lipodex εκανε αρκετη δουλεια πανω μου απλα..τωρα δεν ξερω εχω φρακαρι και ο στοχος μου ειναι μεχρι τελος ιουνιου το ποσοστο λιπους να το ριξω στο 15% και οσο μπορω ακομα...

η διατροφη ειναι πολυ καλη...εχω ατομο που ειναι πανω σε αυτο απο τοτε που επαιζα βασκετ (Διατροφολογος στον αρη ) επομενος ειμαι οκ με αυτο..το καλο ειναι οτι εγω αλκοολ και τσιγαρο μπικανε στον οργανησμο μου το 2005 επομενος ειμαι αρκετα καθαρος για αυτο πηστευω και εχω δει τι κανει το μιτο...

Απλα θα ηθελα να δω αποψης φιλικες παντα...πιστευω μαζι με τιν πρωτεινη + το Πρεβιοτικο + το μιτο + 30 λεπτα 4 φορες την εβδομαδα στο 7,5 με 8 στον διαδρομο και αυτο γιατι ειμαι ψιλος και εχω μεγαλα βιματα :P:P:P:P δεν ξερω αδερφια...εχω σκασει...πρεπει να βγει δουλεια...πρεπει να φτασω το παλιο μου σταδιο

Και παλι παιδια Ευχαριστω για ολα....:thumbup:

sctp
16-04-10, 14:09
3 μερες προς το παρον..απο ενεργεια..δε μου ελειπε και ποτε..αλλα γενικοτερα ειμαι πιο ευδιαθετος,αλλα και πολυ περισσοτερο πεινασμενος :)

zanzi
16-04-10, 21:58
δοκίμασε το Thermocuts της οπτιμουμ απο το ιδιο κατάστημα και αν δε δουλέψει κ αυτό πάμε στη gaspari. πάντως πρόσεξε μηπως φτίει η διατροφή σου και η αεροβίωση σου που δε δουλέυουν...

ΜΒ

siga pou ftaiei h aerobia...bodybuilder apo salonika mou eipe oti eksi xronia kanei barh..sabas tsakiridis.....exei magazi me subliromata..den exei kanei sth zoi tou aerobia kai einai fetes..bodybuilder....pia aerobia mou les esy twra

beefmeup
16-04-10, 22:02
siga pou ftaiei h aerobia...bodybuilder apo salonika mou eipe oti eksi xronia kanei barh..sabas tsakiridis.....exei magazi me subliromata..den exei kanei sth zoi tou aerobia kai einai fetes..bodybuilder....pia aerobia mou les esy twra

εξι χρονια??ψαρρωσαμε τωρα:bowdown:

μηπως τρωει πολυ φετα ο τυπος??

κ τι φταιει,μικρε επιστημονα??

Polyneikos
16-04-10, 22:29
siga pou ftaiei h aerobia...bodybuilder apo salonika mou eipe oti eksi xronia kanei barh..sabas tsakiridis.....exei magazi me subliromata..den exei kanei sth zoi tou aerobia kai einai fetes..bodybuilder....pia aerobia mou les esy twra

Που κολαει τωρα ο Σαββας Τσακιριδης που είναι από Σαλονικα,κανει 6χρονια βαρη και είναι και φετες;
Γραφε με ελληνικους χαρακτηρες γιατί ειναι κανονας του φόρουμ και επαναδιατυπωσε την αποψη σου γιατι ειλικρινα την ολη σου αναφορα δεν την καταλαβαινω..Αρκει να εχει σχεση όμως με το θεμα που μιλαμε....>>>>Mitotropin (Gaspari Nutrition) ειδαλλως θα μεταφερθει...

Johnny21a
16-04-10, 23:45
Παιδια εγω το ειχα δοκιμασει παλιοτερα, για να πω την αληθεια δεν πιστευω οτι κανει δουλεια οπως και τα περισσοτερα αναλογα σκευασματα...
Με καθαρη διατροφη και προπονηση στιβου (4 φορες την εβδομαδα ταχυτητες, 3 φορες βαρη, πιστεψτε με πολυ εντονη προπονηση), σωματικο λιπος 9%, ειδα ελαχιστη εως καθολου διαφορα η οποια οφειλοταν στην διατροφη που προτεινει το φυλλαδιο του προιοντος. Οποιος δει την διατροφη θα καταλαβει οτι οποιοσδηποτε με αυτη και ενα καλο προγραμμα προπονησης θα χασει ετσι και αλλιως χωρις το συμπληρωμα...

Michaelangelo
17-04-10, 20:40
Παιδια εγω το ειχα δοκιμασει παλιοτερα, για να πω την αληθεια δεν πιστευω οτι κανει δουλεια οπως και τα περισσοτερα αναλογα σκευασματα...
Με καθαρη διατροφη και προπονηση στιβου (4 φορες την εβδομαδα ταχυτητες, 3 φορες βαρη, πιστεψτε με πολυ εντονη προπονηση), σωματικο λιπος 9%, ειδα ελαχιστη εως καθολου διαφορα η οποια οφειλοταν στην διατροφη που προτεινει το φυλλαδιο του προιοντος. Οποιος δει την διατροφη θα καταλαβει οτι οποιοσδηποτε με αυτη και ενα καλο προγραμμα προπονησης θα χασει ετσι και αλλιως χωρις το συμπληρωμα...

Εάν έχεις πραγματικά 9% (δύσκολο να είναι αληθινό, 12-14% είναι συνήθως των καλά γυμνασμένων αθλητών τους στίβου) σωματικό λίπος (όχι από μετρήσεις γυμναστηρίων και Bodyline) είναι σαφώς πιο δύσκολο να χάσεις αυτό που έχει απομείνει και να μην δεις μεγάλες διαφορες. Τι περίμενες δηλαδή? Με έναν λιποδιαλυτή να πας σε μια εβδομάδα στο 5%?

Το Μίτο είναι από τους καλύτερους λιποδιαλυτές. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Βοηθάει τους προχωρημένους αθλητές πολύ αλλα δεν κάνει θαύματα σε αυτούς σε μια βδομάδα!!!

sTeLaKoS
18-04-10, 12:12
Γνωρίζεις κάποιος αν το Mitotropin "χτυπάει" στους β2 υποδοχείς; Κι αν ναι, ποιο συστατικό του;

Jony_To_Bratsoni
18-04-10, 12:35
αραγε εγω που εχω ενα προβλημα με Υποθυροειδισμο να μπορο να το παρο? ξερει κανενας?

Eddie
18-04-10, 13:59
αραγε εγω που εχω ενα προβλημα με Υποθυροειδισμο να μπορο να το παρο? ξερει κανενας?

Ρωτα τον ενδοκρινολογο σου,οτι και να ακουσεις εδω μεσα δε μπορεις να εισαι σιγουρος.

KILERMAN
18-04-10, 17:09
ΤΟ συγκεκριμενο απο δικη μου εμπειρια ,ειναι προιον για συγκεκριμενη εποχη και στοχο.ΣΙγουρα δεν ειναι για παρατεταμενη χρηση.Προφανως δεν ειναι και το απλουστερο προιον.Πορσωπικα με εβαλε σε μια διαδικασια εντασης περιεργης ,συγχρονως ομως με αποτελεσματα εμφανη.

Jony_To_Bratsoni
19-04-10, 00:01
Ρωτα τον ενδοκρινολογο σου,οτι και να ακουσεις εδω μεσα δε μπορεις να εισαι σιγουρος.

το θεμα ειναι οτι κανενας δεν ξερει τι του γινετε, και οτι και να ακουσουν λενε μακρια απο αυτα .. μεχρι και για προτεινες τα ιδια λενε , πραγματικα ζω για την στιγμη που θα ροτισω τον οπιονδιποτε γιατρο και δεν θα μινι εκπληκτος οταν αναφερω την λεξη συμπληρομα, για τον π... τα ατομα

sctp
19-04-10, 10:35
το θεμα ειναι οτι κανενας δεν ξερει τι του γινετε, και οτι και να ακουσουν λενε μακρια απο αυτα .. μεχρι και για προτεινες τα ιδια λενε , πραγματικα ζω για την στιγμη που θα ροτισω τον οπιονδιποτε γιατρο και δεν θα μινι εκπληκτος οταν αναφερω την λεξη συμπληρομα, για τον π... τα ατομα

Και θα εμπιστευτεις καποιον που σου μιλαει μεσω ενος forum,o οποιος μπορει και να εχει καποιες γνωσεις πανω στα συμπληρωματα αλλα αμφιβαλλω πολυ αν ξερει ποσο επηρεαζουν τον οργανισμο..ουτε οι γιατροι δεν ξερουν 100%..1+1 δε κανουν 2 στην ιατρικη :P.Παντως αν γνωριζεις οτι ηδη εχεις προβλημα με θυροειδη,θα απεφευγα οποιοδηποτε συμπληρωμα το οποιο ειναι πιθανο να τον επηρεαζει...και πιστεψε με δε χανεις και κατι φοβερο,με caffeine+πρασινο τσαι και μια σωστη διατροφη και αρκετη αεροβια κανεις την ιδια δουλεια χωρις πολλα ρισκα.

The Rock
19-04-10, 12:03
Γνωρίζεις κάποιος αν το Mitotropin "χτυπάει" στους β2 υποδοχείς; Κι αν ναι, ποιο συστατικό του;
Για τους Β2 αν δεν κάνω λάθος καμία ουσία.

Jony_To_Bratsoni
19-04-10, 12:11
Και θα εμπιστευτεις καποιον που σου μιλαει μεσω ενος forum,o οποιος μπορει και να εχει καποιες γνωσεις πανω στα συμπληρωματα αλλα αμφιβαλλω πολυ αν ξερει ποσο επηρεαζουν τον οργανισμο..ουτε οι γιατροι δεν ξερουν 100%..1+1 δε κανουν 2 στην ιατρικη :P.Παντως αν γνωριζεις οτι ηδη εχεις προβλημα με θυροειδη,θα απεφευγα οποιοδηποτε συμπληρωμα το οποιο ειναι πιθανο να τον επηρεαζει...και πιστεψε με δε χανεις και κατι φοβερο,με caffeine+πρασινο τσαι και μια σωστη διατροφη και αρκετη αεροβια κανεις την ιδια δουλεια χωρις πολλα ρισκα.

σωστα τα λες αλλα το θεμα ειναι οτι απλα ηθελα να δοκιμασω και τα πιο δυνατα...

sTeLaKoS
19-04-10, 14:02
Για τους Β2 αν δεν κάνω λάθος καμία ουσία.


Είχα μια υποψία για τη συνεφρίνη. Δε χτυπάει βητα 1 και βητα 2 όπως η εφεδρίνη;

Machiavelli
19-04-10, 14:30
Βήτα 3 πιάνει κυρίως η συνεφρίνη και δευτερευόντως βήτα 2 και άλφα 2. Πάντως για μετά από κύκλο κάποιου προϊόντος που πιάνει οποιονδήποτε υποδοχέα, δε θα το χρησιμοποιούσα γιατί δεν είναι και πολύ ψαγμένη η συνεφρίνη.

The Rock
19-04-10, 14:36
Βασικά διαφωνώ, επέτρεψέ μου να πιστεύω ότι από CNS stims είναι από τις πιο ψαγμένες σε σχέση με τις ελάχιστες αλλά αποτελεσματικές ουσίες.
Και μόνο Α1 & Β3 χτυπάει η Synephrine.

Machiavelli
19-04-10, 14:48
Δεν είπα ότι δεν είναι πιο ψαγμένη από άλλες, είπα ότι είναι λίγο ψαγμένη* για να ρισκάρεις να συνεχίσεις να καταπιέζεις τον ίδιο υποδοχέα που καταπίεζες μέχρι πρότινος, μιας και δεν είναι εξακριβωμένο που ακριβώς βαράει.
Όταν το Α είναι καλύτερο από το Β, δε σημαίνει απαραίτητα ότι το Α είναι καλό.
*γι' αυτό και ψάχνοντας θα βρεις πολλές διαφορετικές απόψεις.

The Rock
19-04-10, 14:52
Συμφωνώ σε αυτό που λες για το Α & Β. Απλά εγώ λέω κάτι , λόγο της χημικής τάξης που ανήκει & τους τρόπους που δρα & σε ποιους υποδοχείς τα stims για αυτό το λόγο δεν τα ξεσκίζουν στην έρευνα γιατί απλά λειτουργούν. Πάντως τα sides για όλα τα stims είναι σχεδόν ίδια άρα κανένα πρόβλημα.

flinstone
27-04-10, 15:54
Παιδιά ξέρει κανείς αν είναι ανανγκέο να περνουμε την μία δοση πρην την προπόνιση;

stavrozgr
27-04-10, 16:15
η δοσολογια ειναι 3 χαπια το πρωι με αδειο στομαχι
και τρως μιση ώρα μετα

και αλλα 3 χαπια 6 με 8 ώρες μετά !!!

εγω είδα διαφορές στο σώμα αν και μου ανοιξε την όρεξη !!!
και μου εφερε κατουρημα παααρα πολυ μου και χωρις να παρω
τα μπλε χαπακια (διουριτικα ειναι νομιζω...)

αυτα απο εμενα... εκανα και ενα μικρο review επι της ευκαιρίας :P

gas
27-04-10, 16:38
η δοσολογια ειναι 3 χαπια το πρωι με αδειο στομαχι
και τρως μιση ώρα μετα

και αλλα 3 χαπια 6 με 8 ώρες μετά !!!

εγω είδα διαφορές στο σώμα αν και μου ανοιξε την όρεξη !!!
και μου εφερε κατουρημα παααρα πολυ μου και χωρις να παρω
τα μπλε χαπακια (διουριτικα ειναι νομιζω...)

αυτα απο εμενα... εκανα και ενα μικρο review επι της ευκαιρίας :P

ποσα κιλα εισαι?αα το συγκεκριμενο κανει για να χασω την κιλαρα μου ειμαι 62κιλα αλλα το πολυ λιπος ειναι στην κιλια :green::green: λες να μου κανει δουλεια? η ειναι για ατομα απο 90κιλα και πανω?:unsure:

stavrozgr
27-04-10, 16:46
εγω τωρα ειμαι 69 πριν δυο μηνες ήμουν 78 !!!

και μην κοιτας τα κιλά ! το ποσοστο λίπους να κοιτας
και ακομα καλύτερα τον καθρεφτη !!!!

βασικα σε αυτους που εχουν πολύ λίπος δεν νομιζω να βοηθανε
τα λιποτροπικα μιας που αν αρχισουν διαιτα θα χασουν πολυ ευκολα... !!!

εννοειτε πως κανεις διατροφη τωρα... αλλιως τζαμπα ο κοπος και τα χρήματα !!!

η γνωμη μου είναι να περνουμε λιποτροπικο οταν "κολλησει" ο οργανισμος μας !

μη φανταστεις ομως οτι θα κανει και θαυματα... σωστη διατροφη και πολυ
αεροβια θελει !!!

noz1989
27-04-10, 20:50
η δοσολογια ειναι 3 χαπια το πρωι με αδειο στομαχι
και τρως μιση ώρα μετα

και αλλα 3 χαπια 6 με 8 ώρες μετά !!!

εγω είδα διαφορές στο σώμα αν και μου ανοιξε την όρεξη !!!
και μου εφερε κατουρημα παααρα πολυ μου και χωρις να παρω
τα μπλε χαπακια (διουριτικα ειναι νομιζω...)

αυτα απο εμενα... εκανα και ενα μικρο review επι της ευκαιρίας :P

Περιεργο αυτο που αναφερεις φιλε! Απο διαφορα logs που εχω διαβασει και απο ατομα που εχω μιλησει και το εχουν παρει το αντιθετο εχω ακουσει! Οτι δηλαδη μειωνει την ορεξη! Μαλιστα ενας ανεφερε για να δωσει εμφαση, οτι ξεχναγε να τρωει και οτι εβαζε ξυπνητηρι για να θυμαται να τρωει!!

LOLLL!!!

stavrozgr
27-04-10, 22:55
κι ομως... τωρα ξεκινησα δευτερο κυκλο και παλι το ιδιο... ορεξη ανεβασμενη...!!!

manos_
27-04-10, 23:28
Καθολου παραξενο σημαινει οτι εχετε ριξει τον μεταβολισμο σας στα ταρταρα.

gas
28-04-10, 02:18
Καθολου παραξενο σημαινει οτι εχετε ριξει τον μεταβολισμο σας στα ταρταρα.

γιατι οταν δεν εχουμε ορεξη σημενη οτι ο μεταβολισμος ειναι ψηλα?

stavrozgr
28-04-10, 08:32
mano με μπερδεψες τωρα !

επεσε ο μεταβολισμος η ανεβηκε ?

μιλας για τον μεταβολικο ρυθμο ?

Machiavelli
28-04-10, 09:38
stavrozgr πόσο διάλειμμα έκανες από το mitotropin μεταξύ 1ου και 2ου κύκλου;

KILERMAN
28-04-10, 10:42
θελει διαλλειμα ενος μηνα οπωσδηποτε ! Παντως το θεωρω -το ξαναλεω- δυνατο εργαλειο το οποιο δεν ειναι για συνεχη χρηση !

michael-nrg
28-04-10, 11:58
μετα το περας του κυκλου,μπορουμε να βαλουμε κατι αλλο? προτεινεται απο την εταιρια το σιτοκλιαν (που ισως και να γινετε για κερδοσκοπικους σκοπους). εγω στην διαθεση μου εχω sida, να το παρω κανα μηνα μετα απο μιτοτροπιν η να το παρω κατευθειαν?

stavrozgr
28-04-10, 15:02
Machiavelli ενα μήνα δεν επερνα απολυτος τιποτα !
απλα μου εμεινε περιπου μισο κουτι δεν νομιζω να βγαλουν μηνα...
οσο παει.. να τελειωσουν....!!!

οφφτοπικ αυτο που θα πω τωρα... αλλα μου ηρθε το πρωι...

καθε πρωι που τρωω κουακερ εσενα θυμαμε ρε φιλε :rolf:

βλεπω τον μπαρμπα απ εξω και λεω ωπ ο MachiavelliSSS :green:

beefmeup
28-04-10, 16:44
καθε πρωι που τρωω κουακερ εσενα θυμαμε ρε φιλε :rolf:

βλεπω τον μπαρμπα απ εξω και λεω ωπ ο MachiavelliSSS :green:

να το περνεις σε σακουλες,κ να τις αδειαζεις σε αδεια κουβαδακια απο συμπληρωματα..ξεχνας την μουρη του μπαρμπα κουακερ..ειναι θεμα ψυχολογιας μετα απο χρονια βρωσης του "υλικου" αυτου..

κουακ,κουακ

Machiavelli
28-04-10, 18:42
Άφησες το κουτί στη μέση δηλαδή και το συνεχίζεις τώρα;

Niiick
28-04-10, 18:43
Βγαλτον τον σκατογερο ρε μακιαβελι στον υπνο μου θα τον βλεπω..

manos_
28-04-10, 20:42
γιατι οταν δεν εχουμε ορεξη σημενη οτι ο μεταβολισμος ειναι ψηλα?

Χαμηλα

beefmeup
28-04-10, 20:54
γιατι οταν δεν εχουμε ορεξη σημενη οτι ο μεταβολισμος ειναι ψηλα?


Χαμηλα

γιατι??

manos_
28-04-10, 23:56
γιατι??

Γιατι σημαινει οτι ο οργανισμος εχει κλεισει τις αποθηκες ενεργειας(λιπος) για να τις προστατεψει η εχει μπει σε starving mode και σταματαει να σου ζηταει φαι γιατι εχει κλεισει φωτα και εχει κλεισει το αισθημα της πεινας γιατι υποθετει οτι εισαι σε μια κατασταση που δεν μπορεις να βρεις τροφη(η τελευταια προταση ειναι η δικια μου εξηγηση).Αν κανω καποιο λαθος καποιος θα με διορθωσει.Και εγω σημερα ειχε δυο διαφορετικες αντιδρασεις γιατι εφαγα πολυ λιγο.Το πρωι μου τσακισε την ορεξη και στην δευτερη δοση που ειχα φαει ελαχιστα μου την ανεβασε.Μην φρικαρετε καλο ειναι.

beefmeup
29-04-10, 00:01
Γιατι σημαινει οτι ο οργανισμος εχει κλεισει τις αποθηκες ενεργειας(λιπος) για να τις προστατεψει η εχει μπει σε starving mode και σταματαει να σου ζηταει φαι γιατι εχει κλεισει φωτα και εχει κλεισει το αισθημα της πεινας γιατι υποθετει οτι εισαι σε μια κατασταση που δεν μπορεις να βρεις τροφη(η τελευταια προταση ειναι η δικια μου εξηγηση).Αν κανω καποιο λαθος καποιος θα με διορθωσει.

λιγο πιο απλα μανο αν μπορεις..δεν καταλαβα τπτ..:unsure:

γιατι να προστατεψει ο οργανισμος τις αποθηκες λιπους??

manos_
29-04-10, 00:05
λιγο πιο απλα μανο αν μπορεις..δεν καταλαβα τπτ..:unsure:

γιατι να προστατεψει ο οργανισμος τις αποθηκες λιπους??

Ναι,ειναι οι τελευταιες πηγες ενεργειας και θα κανει το παν να τις προστατεψει αμα δεν του δινεις φαγητο. οταν κανεις υποθερμιδικη διατροφη για πολυ καιρο νομιζω ισχυει αυτο.Εγω γενικα ξερω οτι οταν χανεις γευματα ο μεταβολισμος πεφτει και το χασες.Και η αποτομη διαιτα εχω νοιωσει εγω οτι μου ριχνει τον μεταβολισμο θελει σταδιακα να κοψεις τις θερμιδες.

Niiick
29-04-10, 01:34
σωστα τα λεει ο μανος.

stavrozgr
29-04-10, 08:39
Άφησες το κουτί στη μέση δηλαδή και το συνεχίζεις τώρα;


απλα στον προιγουμενο κυκλο στην αρχη επερνα 2 αντι για τρεις !

και σταματησα τον κυκλο στης 24 μέρες !

δηλαδη μου εχουν περισεψει !!!

ο λογος που το ειχα σταματησει ειναι οτι ημουν αρρωστος χαλια
και επρεπε να τρωω καλα για να περνω την αντιβιωση...!!!

το βρηκα ασκοπο να τα περνω... και φοβηθηκα μην εχουμε τιποτα ανεπιθυμητο
μαζι με την αντιβιωση...

τωρα που ξανακανω κανονικα την διατροφη μου και το προγραμμα μου στο
γυμναστηριο ξανα αρχισα !

beefmeup
29-04-10, 10:40
απλα στον προιγουμενο κυκλο στην αρχη επερνα 2 αντι για τρεις !

και σταματησα τον κυκλο στης 24 μέρες !

δηλαδη μου εχουν περισεψει !!!

ο λογος που το ειχα σταματησει ειναι οτι ημουν αρρωστος χαλια
και επρεπε να τρωω καλα για να περνω την αντιβιωση...!!!

το βρηκα ασκοπο να τα περνω... και φοβηθηκα μην εχουμε τιποτα ανεπιθυμητο
μαζι με την αντιβιωση...

τωρα που ξανακανω κανονικα την διατροφη μου και το προγραμμα μου στο
γυμναστηριο ξανα αρχισα !

μονο τα φαρμακα αλληλεπιδρουν με φαρμακα..

beatshooter
30-04-10, 02:05
εγω τωρα ειμαι 69 πριν δυο μηνες ήμουν 78 !!!

και μην κοιτας τα κιλά ! το ποσοστο λίπους να κοιτας
και ακομα καλύτερα τον καθρεφτη !!!!

βασικα σε αυτους που εχουν πολύ λίπος δεν νομιζω να βοηθανε
τα λιποτροπικα μιας που αν αρχισουν διαιτα θα χασουν πολυ ευκολα... !!!

εννοειτε πως κανεις διατροφη τωρα... αλλιως τζαμπα ο κοπος και τα χρήματα !!!

η γνωμη μου είναι να περνουμε λιποτροπικο οταν "κολλησει" ο οργανισμος μας !

μη φανταστεις ομως οτι θα κανει και θαυματα... σωστη διατροφη και πολυ
αεροβια θελει !!!

1.Σε πειραζε το στομαχι που επερνες τα χαπια με αδειο στομαχι?

2.Να υποθεσω κανεις κανονικα διατροφη για χασιμο λιπους.Ποσα κιλα εχασες σε ενα μηνα χρησης?(απλα να ξερω,καταλαβαινω πως σε μενα μπορει να λειτουργησει πιο καλα,στον χι πιο λιγο κοκ).

Τελικα αυτο με τον καθρεπτη ειναι το καλυτερο,μου το χε πει ενας γυμναστης αλλα δεν ειχα δωσει κ πολυ βαση....

beatshooter
30-04-10, 02:11
εχω ολοκληρωσει 3 μηνεσ τη χρηση του σκευασματος με τους απαραιτητους μηνες διακοπης αναμεσα...
τα συμπερασματα μου ειναι
1.εντυπωσιακο αποτελεσμα στη πρωτη χρηση σε συνδυασμο με αεροβια ασκηση.
2.οντως αισθανθηκα οτι παραπανω περιεχει απο ενα απλο λιποτροπικο...χμ...μακαρι να ξερα τι εχει μεσα...
3.ειναι δυνατο σκευασμα το οποιο δεν μπορεις να το χρησιμοποιεις σαν ρουτινα.θα ελεγα αν μου επιτρεπεται οτι αξιζει μονο για ιδιαιτερους λογους η χρηση του.

1>Να υποθεσω χασιμο κιλων/λιπους?Αν ναι ποσο σε ποσο χρονικο διαστημα?

2>Το εξηγεις λιγακι αυτο?

3>Για να βφουμε τωρα παραλια οσο καλυτεροι μπορουμε πιστευω αξιζει :shock:

Machiavelli
30-04-10, 10:03
Είναι ξεκάθαρο ότι μιλάμε για ορμονικό προϊόν. Αυτό δε σημαίνει ούτε ότι θα πεθάνουμε ούτε ότι θα πάθουμε τίποτα αν το πάρουμε, απλά περισσότερη προσοχή και εξετάσεις πριν και μετά.
Τώρα να βάλει κάποιος ορμόνες στο σώμα του απλώς και μόνο για να βγει παραλία... Τέλος πάντων στην κρίση του καθενός.

Bane
30-04-10, 17:33
μονο τα φαρμακα αλληλεπιδρουν με φαρμακα..

Όχι;

beefmeup
30-04-10, 18:51
Όχι;

το εθεσα λαθος..
δεν αναφερομαι σε συμπληρωματα "τυπου"συμπληρωματα,οπως εφεδρινη(δεν ειναι ενα απλο συμπληρωμα) η τπτ τετοιο..αλλα σε τυπου προτεινη,κρεατινη,αμινοξεα,η απλους λιποδιαλυτες..δεν νομιζω οτι κατι απο αυτα θα αλληλεπιδραση με την αντιβιωση..κ για αλληλεπιδραση εννοω σοβαρες παρενεργειες..ουτε θα ανστειλει την δραση της..
ακομα κ προορμονικα συμπληροματα δεν αλληλεπιδουν με φαρμακα,εκτος αν μιλαμε για φαρμακα που εχουν να κανουν με ρυθμιση ορμονων..

αν δλδ,περνω το "μιτο"δεν μπορω να παρω ενα αντιπυρετικο,η αντιβιωση που λεει ο φιλος πιο πανω??η θα εχω οντως προβλημα??

Bane
30-04-10, 20:56
Εξαρτάται απ την αντιβίωση. Με "βαρειές" για το συκώτι αντιβιώσεις είναι καλύτερα να αποφεύγουμε τις ουσίες που υφίστανται ηπατικό μεταβολισμό καλού κακού.

beatshooter
30-04-10, 23:49
Τώρα να βάλει κάποιος ορμόνες στο σώμα του απλώς και μόνο για να βγει παραλία... Τέλος πάντων στην κρίση του καθενός.


Οταν λες εξετασεις πριν κ μετα τι εξετασεις?Ορμονολογικες?

Machiavelli
01-05-10, 00:01
Κι απ' αυτές.

Anakin71
17-05-10, 23:13
Πήρα το mitotropin Παρασκευή και ξεκίνησα κανονική δόση.
Με τα 3το πρωί πήγα γυμναστήριο και δεν είχα καμία διαφορά,το απόγευμα που έβαλα τα άλλα 3 μου συνέβει το εξής.
Με πιάνει ένα περίεργο πράγμα και δεν ένιωθα καλά.
Πάω να πάρω την κοπέλα μου να πάμε για καφέ,όταν πάω από το σπίτι της ήμουν κάπως.Της λέω φέρε πιεσόμετρο και θερμόμετρο.
13,6 μεγάλη 8,4 μικρή 86 παλμούς και θερμοκρασία 36,8 σχετικά καλά.
Πάμε για καφέ και ένιωθα περίεργα,ήμουν κάπως χαμένος,δεν είχα καθόλου διάθεση.
Είχα καούρες και δεν μπορούσα να κατεβάσω ούτε ένα φυσικό χυμό που είχα πάρει.
Την επόμενη μέρα(Σάββατο) πήρα πρωί πάλι 3 χάπια να δω αν ήταν από αυτά,και ενώ είχα ξυπνήσει σχετικά καλά μετά από 40 λεπτά τα ίδια.
Μετά δεν πήρα άλλα 3 το απόγευμα να δω αν θα είμαι καλύτερα και όντως έβλεπα βελτίωση.
Κυριακή και Σήμερα πήρα από ένα και ένα να δω αν θα με πάει καλά.
Δεν μπορώ να πω ότι έχω τα ίδια προβλήματα,αλλά έχω ακόμα καούρες και νιώθω και λίγο περίεργα αλλά αρκετά καλύτερα από ότι την Παρασκευή και το Σάββατο.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να με πείραξε τόσο πολύ,γιατί αν και είναι η πρώτη φορά που βάζω θερμογεννετικά,έχω πάρει άλλα διάφορα σκευάσματα και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Machiavelli
17-05-10, 23:17
Αφού δε το σηκώνεις δωσ' το σε κάναν φίλο σου. Πάντως αν συνεχίσεις μειωμένη δόση μη το χρησιμοποιείς για πάνω από 1 μήνα.

Anakin71
17-05-10, 23:51
Αφού δε το σηκώνεις δωσ' το σε κάναν φίλο σου. Πάντως αν συνεχίσεις μειωμένη δόση μη το χρησιμοποιείς για πάνω από 1 μήνα.

Τα 60 χάπια τα έδωσα ίδη σήμερα σε ένα φιλαράκι που έχει ξαναπάρει θερμογγενετικά και τα τραβάει,να δοκιμάσει και αν είναι θα του δώσω και τα άλλα 60 να ανεβάσει δόση.
Εννοείτε όχι πάνω από ένα μήνα.
Δεν νομίζω να βάλω και τα κατουρόχαπα στης 3 τελευταίες μέρες,δεν ξέρω μην με πειράζουν και αυτά.

noz1989
18-05-10, 00:42
Καλα ρε φιλε πρωτη φορα παιρνεις τετοιο συμπληρωμα και ξεκινας απο την πρωτη μερα με full dose! Επρεπε να δωσεις καποιες μερες στον οργανισμο σου με να το συνηθισει με μικροτερες δοσεις!

Eddie
18-05-10, 00:44
Καλα ρε φιλε πρωτη φορα παιρνεις τετοιο συμπληρωμα και ξεκινας απο την πρωτη μερα με full dose! Επρεπε να δωσεις καποιες μερες στον οργανισμο σου με να το συνηθισει με μικροτερες δοσεις!

Συμφωνω:thumbup:

Καλυτερα να εμπαινες με 1+1

Anakin71
18-05-10, 01:52
Συμφωνω:thumbup:

Καλυτερα να εμπαινες με 1+1

Εδώ έχω κατεβάσει διάφορες φόρμουλες σε full και ήμουν μια χαρά.
Δεν είναι για μένα μάλλον,δεν έχει να συνηθίσεις τίποτα,απλά παίρνεις 1-1 για να δεις αν το τραβάει ο οργανισμός σου,όχι να το σηνηθίσεις.η το έχεις η δεν το έχεις.
Και εγώ μάλλον δεν το έχω.1-1 θα βάλω όλο το μήνα δεν θα ανεβάσω δόση.

Polyneikos
18-05-10, 09:20
Η προσέγγιση σου ηταν από την αρχη λαθος,πρωτη φορα πήρες θερμογεννετικο-λιποδιαλύτη και πήρες το πιο ισχυρο,επίσης πηρες πρωτη φορα την full δόση...

Jony_To_Bratsoni
18-05-10, 11:47
Πήρα το mitotropin Παρασκευή και ξεκίνησα κανονική δόση.
Με τα 3το πρωί πήγα γυμναστήριο και δεν είχα καμία διαφορά,το απόγευμα που έβαλα τα άλλα 3 μου συνέβει το εξής.
Με πιάνει ένα περίεργο πράγμα και δεν ένιωθα καλά.
Πάω να πάρω την κοπέλα μου να πάμε για καφέ,όταν πάω από το σπίτι της ήμουν κάπως.Της λέω φέρε πιεσόμετρο και θερμόμετρο.
13,6 μεγάλη 8,4 μικρή 86 παλμούς και θερμοκρασία 36,8 σχετικά καλά.
Πάμε για καφέ και ένιωθα περίεργα,ήμουν κάπως χαμένος,δεν είχα καθόλου διάθεση.
Είχα καούρες και δεν μπορούσα να κατεβάσω ούτε ένα φυσικό χυμό που είχα πάρει.
Την επόμενη μέρα(Σάββατο) πήρα πρωί πάλι 3 χάπια να δω αν ήταν από αυτά,και ενώ είχα ξυπνήσει σχετικά καλά μετά από 40 λεπτά τα ίδια.
Μετά δεν πήρα άλλα 3 το απόγευμα να δω αν θα είμαι καλύτερα και όντως έβλεπα βελτίωση.
Κυριακή και Σήμερα πήρα από ένα και ένα να δω αν θα με πάει καλά.
Δεν μπορώ να πω ότι έχω τα ίδια προβλήματα,αλλά έχω ακόμα καούρες και νιώθω και λίγο περίεργα αλλά αρκετά καλύτερα από ότι την Παρασκευή και το Σάββατο.
Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να με πείραξε τόσο πολύ,γιατί αν και είναι η πρώτη φορά που βάζω θερμογεννετικά,έχω πάρει άλλα διάφορα σκευάσματα και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

ρε οι καουρες που λες ειναι κανονικες ετσι νιωθουν ολοι με τους θερμογεννετικους, νιοθεις οτι καιγονται ολα μεσα σου

gj
18-05-10, 12:42
Η προσέγγιση σου ηταν από την αρχη λαθος,πρωτη φορα πήρες θερμογεννετικο-λιποδιαλύτη και πήρες το πιο ισχυρο,επίσης πηρες πρωτη φορα την full δόση...

+1.
Eπρεπε να ξεκινήσεις με κατι πιο light.
Αφου πηρες αυτό για 3-4 μέρες πάρε 1+1 μετά 2+1 μετά 2+2 και στο τέλος τράβα 3+3

-beba-
18-05-10, 12:43
:thumbup::thumbup::thumbup:

Anakin71
18-05-10, 23:22
Λέω να μείνω σε 1-1 για 30 μέρες και να μην ανεβάσω δόση.
Μετά επιστροφή στα γνώριμα (κρεατίνη,νιτρικό)και τα κλασσικά πρωτείνη και bcaa.
Τα διουρητικά του mitotropin λέτε να τα πάρω στο τέλος η όχι?

michael-nrg
18-05-10, 23:40
Λέω να μείνω σε 1-1 για 30 μέρες και να μην ανεβάσω δόση.
Μετά επιστροφή στα γνώριμα (κρεατίνη,νιτρικό)και τα κλασσικά πρωτείνη και bcaa.
Τα διουρητικά του mitotropin λέτε να τα πάρω στο τέλος η όχι?


εγω που τελειωσα κυκλο δεν τα πηρα, δεν ηπαρχει λογος να τα παρεις δεν κατεβαινεις και σε αγωνες... οσο για την δοσολογια αυξησε την οπως ειπαν και τα παιδια απο πανω... σιγα σιγα γιατι με 1+1 μετα απο λιγο καιρο δεν θα σε πιανει... εμενα νομιζω οτι 3+3 την τελευταια βδομαδα δεν με επιαναν , λογω του οτι το συνηθησε ο οργανισμος μου. παντως σε συνδιασμο με καθαρη διατροφη και πρωινη αεροβια , πιστευω οτι δουλεψε

Anakin71
19-05-10, 02:15
εγω που τελειωσα κυκλο δεν τα πηρα, δεν ηπαρχει λογος να τα παρεις δεν κατεβαινεις και σε αγωνες... οσο για την δοσολογια αυξησε την οπως ειπαν και τα παιδια απο πανω... σιγα σιγα γιατι με 1+1 μετα απο λιγο καιρο δεν θα σε πιανει... εμενα νομιζω οτι 3+3 την τελευταια βδομαδα δεν με επιαναν , λογω του οτι το συνηθησε ο οργανισμος μου. παντως σε συνδιασμο με καθαρη διατροφη και πρωινη αεροβια , πιστευω οτι δουλεψε

Εγώ δεν έχω κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα λίπος και λοιπά και το πήρα,απλά σαν συμπλήρωμα να βοηθήσει λίγο.
Κάνω 3 φορές την εβδομάδα βάρη και 3 muay thai.
Μπορώ να τα αφήσω τα κατουρόχαπα και να τα καταναλώσω σε 3 μέρες όποτε θέλω εγώ να αποβάλω υγρά,μετά από τον κύκλο που θα έχω κάνει με τα θερμογγενετικά?
Κάνουν δουλειά και από μόνα τους τα διουρητικά?

traffic
21-05-10, 14:23
εχει παρατηρησει κανεις ή μηπως γνωρίζει αν υπαρχει προβλημα να παιρνεις την πρωτη δωση το πρωί νηστικός και μετα να κανεις αεροβιο???

psv
21-05-10, 14:28
Φιλε τραφικ το ειχα κανει εγω,αλλα με hydroxycut αλλα δεν το εκανα για πανω απο 3-4 μερες...Οι γαστρεντερολογικες επιπτωσεις δεν το επετρεπαν....:unsure:Καταλαβες....

michael-nrg
21-05-10, 14:31
εχει παρατηρησει κανεις ή μηπως γνωρίζει αν υπαρχει προβλημα να παιρνεις την πρωτη δωση το πρωί νηστικός και μετα να κανεις αεροβιο???

οταν το επαιρνα πρωι πριν αεροβια κανενα προβλημα.... γενικα δεν με πειραζει η καφεινη και δεν εχω προβλημα γενικα με το στομαχι..... αν εισαι ευσθητος στην καφεινη η εχεις ευαισθητο στομαχι καλυτερα να μην..... αν και πιστευω οτι με τον καιρο θα το συνηθισεις.

traffic
21-05-10, 14:49
ευχαριστω!ειμαι στα προθυρα του να το αγορασω:green: αλλα σκεφτομουν και επισης κατι πιο χαλαρο οπως thermo cuts ή μια απλη καρνιτινη.Πιστευω πως και σκετη καρνιτινη πριν την πρωινη,χωρις να εχεις φαει πριν,αεροβια θα κανει δουλεια....μιας και κανω πολυ προσεγμενη διατροφη.....:thumbup:

Anakin71
24-05-10, 15:54
30 λεπτά πριν το πρώτο γεύμα λέει,με το που ξυπνάω το πέρνω δηλαδή.
Αλλά μετά δεν υπάρχε περίπτωση να μην φάω,θα με θερίσει εμένα.

Machiavelli
24-05-10, 16:00
Μη το παίρνεις καθόλου, η μια κάψουλα δε πρόκειται να κάνει τίποτα απολύτως. Δεν είναι καφεΐνη σκέτη το Mitotropin, ούτε πειραματισμοί, ούτε μειωμένες δόσεις θα δουλέψουν. Αν δεν έχετε δυνατό στομάχι μη το παίρνετε καθόλου.

paulakos
24-05-10, 16:03
Παιδια μπορει να ειναι ψυχολογικο το θεμα,αγοραφοβια η τιποτα τετοιο.

kchoriano
26-05-10, 00:26
Καλησπέρα παιδια.Σήμερα αγόρασα το μιτοτροπιν.Λέω να το ξεκινησω απο 1 Ιουνιου.Ειμαι 26 χρονών 1,80 και 86 κιλα.Εχω 19,5% λιπος.Τα προβληματα μου είναι τα εξής: Πριν 3 μηνες εκανα επαναχειρουργειο ρηξης προσθιου χιαστου το αρχικο χειρουργειο το χα κανει 1,5 χρονο πριν αλλα δεν εκανα καλη αποκατασταση με αποτελεσμα να παθει ρηξη το μοσχευμα.Βιαστηκα να επανελθω και εκανα μαλακιες.Αυτο που είδα και ανησυχησα ειναι οτι στις οδηγιες του mito λεει οτι την 28 και 29 ημερα <<no quads and hamstrings>>.Υπάρχει περίπτωση αυτο το σκεύασμα να μην κάνει για μενα λογω της συνδεσμοπλαστικής? Δεν ξέρω τι να κάνω.Μήπως να μην εκανα ποδια τις τελευταίες μέρες?Λογω του χειρουργείου δεν επιτρεπεται να τρέξω.Κανω διαδρομο μεχρι το 6 με αποτελεσμα να μην μπορω να ριξω το λίπος μου ενω γενικα ειμαι γυμνασμενος.Επισης περιμενω να περασει καμια εβδομαδα που θα χω σταματησει την κρεατινη και τα αμινοξεα για να το ξεκινησω παιρνοντας μοναχα πρωτεινη.Σκεφόμουν να το ξεκινησω για 3 μέρες 1-1 μετα να ανεβω για καμια εβδομαδα σε 2-2 και μετα να παρω την φουλ δόση.Το θέμα είναι αν κάνει για την περιπτωση μου.Μήπως εννοουν τίποτα διαφορετικό οι οδηγίες? Σας ευχαριστώ πολύ.

Anakin71
26-05-10, 01:27
Ανέβασα σε 2-2 και μια χαρά όλα :)

Polyneikos
26-05-10, 13:26
Καλησπέρα παιδια.Σήμερα αγόρασα το μιτοτροπιν.Λέω να το ξεκινησω απο 1 Ιουνιου.Ειμαι 26 χρονών 1,80 και 86 κιλα.Εχω 19,5% λιπος.Τα προβληματα μου είναι τα εξής: Πριν 3 μηνες εκανα επαναχειρουργειο ρηξης προσθιου χιαστου το αρχικο χειρουργειο το χα κανει 1,5 χρονο πριν αλλα δεν εκανα καλη αποκατασταση με αποτελεσμα να παθει ρηξη το μοσχευμα.Βιαστηκα να επανελθω και εκανα μαλακιες..Αυτο που είδα και ανησυχησα ειναι οτι στις οδηγιες του mito λεει οτι την 28 και 29 ημερα <<no quads and hamstrings>>.Υπάρχει περίπτωση αυτο το σκεύασμα να μην κάνει για μενα λογω της συνδεσμοπλαστικής? Δεν ξέρω τι να κάνω.Μήπως να μην εκανα ποδια τις τελευταίες μέρες?Λογω του χειρουργείου δεν επιτρεπεται να τρέξω.Κανω διαδρομο μεχρι το 6 με αποτελεσμα να μην μπορω να ριξω το λίπος μου ενω γενικα ειμαι γυμνασμενος.Επισης περιμενω να περασει καμια εβδομαδα που θα χω σταματησει την κρεατινη και τα αμινοξεα για να το ξεκινησω παιρνοντας μοναχα πρωτεινη.Σκεφόμουν να το ξεκινησω για 3 μέρες 1-1 μετα να ανεβω για καμια εβδομαδα σε 2-2 και μετα να παρω την φουλ δόση.Το θέμα είναι αν κάνει για την περιπτωση μου.Μήπως εννοουν τίποτα διαφορετικό οι οδηγίες? Σας ευχαριστώ πολύ.

To mitotropin δεν υπαρχει περιπτωση να μπορεί να επηρεασει την επεμβαση που εχεις κανει.
Πιστευω μετα από εγχείρηση ρηξης χιαστου (εχω κανει και ξερω,δεν το λεω τυχαια)το τελευταιο πραγμα που θα επρεπε να κοιταξεις ειναι η λιποδιαλυση.Προεχει η σωστη αποκατασταση του γονατου συμφωνα με τις οδηγιες του γιατρου σου.
Δεν θελει υπερβολες με διαδρομους κτλ μεχρι το μοσχευμα να αφομοιωθει πληρως και να αρχισει να συμπεριφερεται σαν συνδεσμος.οπότε σε αεροβικη δεν μπορείς να επενδύσεις πολύ.Το μονο που μπορεις να κανεις είναι αριστη διατροφη και προσεγμενη προπονηση.

Polyneikos
26-05-10, 13:27
Ανέβασα σε 2-2 και μια χαρά όλα :)

:thumbup::thumbup:

lef
31-05-10, 11:24
Παιδια δεν εχω καταλαβει για την δευτερη δοση αν θα ηταν καλυτερο να την παρουμε με αδειο στομαχι ή πριν την προπονηση ή απλα οπως αναφερει 6-8 ώρες μετα.thanks:P

Anakin71
01-06-10, 03:23
Παιδια δεν εχω καταλαβει για την δευτερη δοση αν θα ηταν καλυτερο να την παρουμε με αδειο στομαχι ή πριν την προπονηση ή απλα οπως αναφερει 6-8 ώρες μετα.thanks:P

8 ώρες μετά παίρνω εγώ.
Με άδειο στομάχι και μετά από μισή ώρα φαγητό,όπως και το πρωί.

lef
01-06-10, 17:46
8 ώρες μετά παίρνω εγώ.
Με άδειο στομάχι και μετά από μισή ώρα φαγητό,όπως και το πρωί.

Δυστυχως δεν μπορω να το κανω ετσι γιατι το περνω πριν την δουλεια και 8 ωρες μετα ειναι η προπονηση μου οποτε και δεν μπορω να φαω.αναγκαζομαι και το περνω στο γευμα πριν την προπονηση και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αποτελεσματικο αυτο γιαυτο και ρωτησα.ευχαριστω παντως:)

albertob30
02-06-10, 21:57
ξερει κανεις ποσο εχει το μιτοτροπιν?

Manos1989
02-06-10, 21:59
ξερει κανεις ποσο εχει το μιτοτροπιν?

60 ευρώ στα xtreme stores αν θυμάμαι καλά.

Polyneikos
03-06-10, 11:35
Μπες στους χορηγους να το δεις γιατι ανα πασα στιγμη υπάρχουν προσφορες και αλλαζουν οι τιμες..Παντως είναι από τα πιο τσιμπημενα...

Manos1989
03-06-10, 12:16
Είναι όντως ακριβό αλλά νομίζω τα αξίζει τα λεφτά του.:bbbiceps:

Polyneikos
03-06-10, 12:23
Οι 9 στους 10 που εχω διαβασει reviews εχουν μεινει ευχαριστημενοι.

flowin_through
03-06-10, 12:58
Είναι όντως ακριβό αλλά νομίζω τα αξίζει τα λεφτά του.:bbbiceps:

Για να δουμε. Μολις ¨μπηκα¨.

Manos1989
03-06-10, 13:44
Για να δουμε. Μολις ¨μπηκα¨.

Αντε καλή αρχή!
Εγώ με τόσα θετικά σχόλια που έχω ακούσει αλλά και μετά από προσωπική εμπειρία,αρχίζο και φοβάμαι μήπως φάει κανένα ban σύντομα και σκέφτομαι να πάω να πάρω καμιά 10αρια κουτιά να έχω να κάνω κύκλους:P

flowin_through
03-06-10, 14:04
Με τη διαφορα οτι ειναι για μεχρι 2 φορες το χρονο...

Manos1989
03-06-10, 14:07
Με τη διαφορα οτι ειναι για μεχρι 2 φορες το χρονο...

Πού το λέει αυτό?.....Εγώ απλά διάβασα ότι θέλει 30 μέρες διάλλειμα μετά τον κάθε κύκλο οΟ

Eddie
03-06-10, 14:09
Με τη διαφορα οτι ειναι για μεχρι 2 φορες το χρονο...

Αλλο και τουτο.Γιατι?

Αφου το προτωκολλο λεει ενα μηνα Μιτο ενα μηνα Cyto.Γραφει κατι τετοιο?Η μηπως ενοοει οτι κανεις ενα κυκλο με αυτα τα δυο και στοπ?

manos_
03-06-10, 14:17
Αλλο και τουτο.Γιατι?

Αφου το προτωκολλο λεει ενα μηνα Μιτο ενα μηνα Cyto.Γραφει κατι τετοιο?Η μηπως ενοοει οτι κανεις ενα κυκλο με αυτα τα δυο και στοπ?

Ενταξει ουτε το ενα ουτε το αλλο απλα μην το παιρνεις και ολο το χρονο οπως το λεει η εταιρια.Καντο 2 φορες και μετα κοφτα για ενα μηνα.

Manos1989
03-06-10, 14:19
Πάντως νομίζω άνετα μπορείς να κάνεις 5 κύκλους Mito μέσα στο χρόνο...

manos_
03-06-10, 14:21
Εχω την υποψια παντως οτι επιβαρυνει το συκωτι αρκετα οποτε παρτε και λιγο silymarin μαζι για παν ενδεχομενο.

Georges
03-06-10, 14:21
Πάντως νομίζω άνετα μπορείς να κάνεις 5 κύκλους Mito μέσα στο χρόνο...

Αν το κάνεις αυτό φίλε η λειτουργία του θυροειδή σου θα πάει περίπατο

manos_
03-06-10, 14:23
Γενικα οτι βλεπετε και δουλευει τοσο καλα να το προσεχετε και αυτο δουλευει πραγματικα.

noz1989
03-06-10, 15:14
Αν το κάνεις αυτό φίλε η λειτουργία του θυροειδή σου θα πάει περίπατο


+1 Μην το παρεις 5 φορες σε ενα χρονο φιλε! Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου!

alien.carmania
03-06-10, 15:35
ειναι παρα πολυ για το συγκεκριμενω 5 φορες...! ηθελα να το παρω αλλα γενικα με τα προιοντα τις gaspari τα x-treme εχουν ελειμα τωρα και δεν πηρα...!

lef
03-06-10, 15:40
Προτεινεται μετα απο 1 μήνα mito να ακολουθησει 1 μηνας cyto για καλυτερα αποτελεσματα?:)

KILERMAN
03-06-10, 15:45
θυμιζω την προσωπικη μου εμπειρια: αισθανεσαι οτι ο μεταβολισμος δουλευει.Αισθανεσαι ομως οτι κατι...χμ περιεργο εχεις βαλει στον οργανισμο σου.Το καταλαβαινεις οτι δεν ειναι κατι συνηθισμενο,δεν ειναι καραμελες να παιζεις ,ειναι δυνατο.Μαζι με το κυκλο που εκανα αισθανθηκα και την αναγκη μετα να παρω ανασα διακοπης να σταματησω.

flowin_through
03-06-10, 15:54
Προτεινεται μετα απο 1 μήνα mito να ακολουθησει 1 μηνας cyto για καλυτερα αποτελεσματα?:)

Ναι και μετα ενας μηνας κενο..
Δηλαδη αυτο το τριμηνο ειναι το ¨πακετο¨
Μετα απο αυτο αντενδυκνειται ομως να ξανακανεις τον κυκλο. Καλυτερα να αφησεις να περασει ακομα ενας μηνας.

lef
03-06-10, 16:31
Ναι και μετα ενας μηνας κενο..
Δηλαδη αυτο το τριμηνο ειναι το ¨πακετο¨
Μετα απο αυτο αντενδυκνειται ομως να ξανακανεις τον κυκλο. Καλυτερα να αφησεις να περασει ακομα ενας μηνας.

:thumbup:

Mitsen
04-06-10, 17:41
Έχω κολλήσει και δεν βλέπω πρόοδο το τελευταίο καιρό. Κατέβασα κιαλο τους υδατάνθρακες από το πρόγραμμα μου αλλα.. πειναω! σκοπεύοντας να ρυθμίσω λίγο την όρεξη μου και να κατεβω σε ποσοστό λίπους παράγγειλα και εγώ σήμερα το προϊόν.
Δεν έχω πάρει ποτε λυποτροπικο η κάτι παρόμοιο αλλα άκουσα τα καλύτερα για το Mitotropin.
Σίγουρα θα ξεκινήσω με 1-1 δοσολογία. Αλλα έχω αρχίσει και το μετανιώνω που το παράγγειλα δεν ξέρω... :unsure:

Manos1989
04-06-10, 17:59
Έχω κολλήσει και δεν βλέπω πρόοδο το τελευταίο καιρό. Κατέβασα κιαλο τους υδατάνθρακες από το πρόγραμμα μου αλλα.. πειναω! σκοπεύοντας να ρυθμίσω λίγο την όρεξη μου και να κατεβω σε ποσοστό λίπους παράγγειλα και εγώ σήμερα το προϊόν.
Δεν έχω πάρει ποτε λυποτροπικο η κάτι παρόμοιο αλλα άκουσα τα καλύτερα για το Mitotropin.
Σίγουρα θα ξεκινήσω με 1-1 δοσολογία. Αλλα έχω αρχίσει και το μετανιώνω που το παράγγειλα δεν ξέρω... :unsure:

Αν το μετανιώνεις επειδή είναι αυτό και ήθελες κάτι άλλο,νομίζω θα διαψευσθείς.
Αν το μετανιώνεις επειδή δεν θες ''χημική βοήθεια'',απλά μη το πάρεις αν και νομίζω ότι εφόσον κόλλησες και το πάλεψες με την διατροφή και παρόλα αυτά τίποτα,είναι η κατάλληλη στιγμή για μια extra βοήθεια.
Ο καθένας αντιδρά διαφορετικά,εγώ πάντως ξεκίνησα με full δόση και δεν είχα κανένα side effect.

Mitsen
04-06-10, 18:51
Αν το μετανιώνεις επειδή είναι αυτό και ήθελες κάτι άλλο,νομίζω θα διαψευσθείς.
Αν το μετανιώνεις επειδή δεν θες ''χημική βοήθεια'',απλά μη το πάρεις αν και νομίζω ότι εφόσον κόλλησες και το πάλεψες με την διατροφή και παρόλα αυτά τίποτα,είναι η κατάλληλη στιγμή για μια extra βοήθεια.
Ο καθένας αντιδρά διαφορετικά,εγώ πάντως ξεκίνησα με full δόση και δεν είχα κανένα side effect.

Δεν το μετανιώνω για το λόγο τις αγοράς. Ξέρω πως είναι από τα καλύτερα στο είδος του. Αρχίζω και μετανιώνω για το δεύτερο λόγο που είπες.
Δεν ξέρω ποσο δυνατό είναι, τι περιέχει και σε τι ποσότητες και όλο αυτό το σκηνικό με επηρεάζει κάπως. Να σου πω από θέμα διατροφής ίσως να μπορώ να το παλέψω κιαλο. Κόβοντας τι σοκολάτα krance μια φορα την εβδομάδα και να κάνω τα γιαουρτάκια από δυο το βραδυ σε ένα η να κόψω τα 300ml gala το πρωί. Αλλα δεν θέλω τα αφαιρέσω, και κατάληξα σε αυτή την απόφαση.

Έχω χάσει από παντού αλλα στη περιφέρεια έχει ακόμα αρκετό ποσοστό λίπους. Δεν έχω δοκιμάσει την πρωινή αερόβια ακόμα αλλα προσπαθώ να φτιάξω τις ώρες ύπνου μου ώστε το αργότερο από βδομάδας να χτυπάω 2 προπονήσεις τη μέρα 4-5 φορες τη βδομάδα

Manos1989
04-06-10, 18:56
Δεν το μετανιώνω για το λόγο τις αγοράς. Ξέρω πως είναι από τα καλύτερα στο είδος του. Αρχίζω και μετανιώνω για το δεύτερο λόγο που είπες.
Δεν ξέρω ποσο δυνατό είναι, τι περιέχει και σε τι ποσότητες και όλο αυτό το σκηνικό με επηρεάζει κάπως. Να σου πω από θέμα διατροφής ίσως να μπορώ να το παλέψω κιαλο. Κόβοντας τι σοκολάτα krance μια φορα την εβδομάδα και να κάνω τα γιαουρτάκια από δυο το βραδυ σε ένα η να κόψω τα 300ml gala το πρωί. Αλλα δεν θέλω τα αφαιρέσω, και κατάληξα σε αυτή την απόφαση.

Έχω χάσει από παντού αλλα στη περιφέρεια έχει ακόμα αρκετό ποσοστό λίπους. Δεν έχω δοκιμάσει την πρωινή αερόβια ακόμα αλλα προσπαθώ να φτιάξω τις ώρες ύπνου μου ώστε το αργότερο από βδομάδας να χτυπάω 2 προπονήσεις τη μέρα 4-5 φορες τη βδομάδα

Αν η crunch είναι το cheat σου,προτείνω να μην την κόψεις.Το 1 γιαούρτι δεν έχει αρκετή πρωτείνη,χρειάζονται 2 νομίζω.

Το γάλα μπορείς να το κόψεις όντως και βασικά με την πρωινή αερόβια νηστικός θα δεις μεγάλη διαφορά(ειδικά άμα την συνδυάσεις και με το Μιτο)

Είναι δυνατό οκ,δεν είναι και anavar όμως,anyway εσύ αποφασίζεις:P

flowin_through
04-06-10, 23:50
Πρώτες (πολύ πρώτες) εντυπώσεις.
Ακριβώς 2 ώρες μετά τη λήψη νιώθω μια έντονη κινητοποίηση, μια υπερδιέγερση, όχι ακανόνινστη και αγχωτική όπως του eca, αλλά να θέλω να αρχίσω να τρέχω και να φωνάζω . Διαφορά στη δύναμη δεν είδα, γι`αυτό επαληθεύεται η άποψή μου για αυτά τα συμπληρώματα ότι σε τσιτώνουν ¨νευρικά¨ και όχι μυικά. Δηλαδή έχεις μια ενεργοποίηση στην όρεξη και στη θέληση για σωματική δραστηριότητα, αλλά αυτό δε μεταφράζεται σε αντίστοιχη μυική ικανότητα. Οπότε κάνεις πιο εύκολα την αεροβική σου και για περισσότερο χρόνο και λες ¨ορίστε, δουλεύει!¨. Αυτό είναι λίγο κόντρα στη λογική μου, αλλά εν πάσει περιπτώσει βοηθάει στη γράμμωση, ειδικά όταν κάποιος κάνει δίαιτα για καιρό.
Ένα δεύτερο συμπέρασμα που ούτε καν το υπολόγιζα, αντιθέτως νοερά το χλεύαζα, είναι το εξής που υπόσχεται : ¨Increases Acute Sense of Well-Being¨, δηλαδή νιώθεις πιο ευδιάθετος. Και ισχύει! Επειδή είμαι σε μια περίοδο άσχημη ψυχολογικά αυτό μου βγαίνει σε αλεπάλληλες εναλλαγές διάθεσης, αλλά το πιάνω στα θετικά του.
Για το ουσιαστικότερο θέμα της λιποδιάλυσης θα δούμε στο τέλος.

manos_
05-06-10, 00:03
Πρώτες (πολύ πρώτες) εντυπώσεις.
Ακριβώς 2 ώρες μετά τη λήψη νιώθω μια έντονη κινητοποίηση, μια υπερδιέγερση, όχι ακανόνινστη και αγχωτική όπως του eca, αλλά να θέλω να αρχίσω να τρέχω και να φωνάζω . Διαφορά στη δύναμη δεν είδα, γι`αυτό επαληθεύεται η άποψή μου για αυτά τα συμπληρώματα ότι σε τσιτώνουν ¨νευρικά¨ και όχι μυικά. Δηλαδή έχεις μια ενεργοποίηση στην όρεξη και στη θέληση για σωματική δραστηριότητα, αλλά αυτό δε μεταφράζεται σε αντίστοιχη μυική ικανότητα. Οπότε κάνεις πιο εύκολα την αεροβική σου και για περισσότερο χρόνο και λες ¨ορίστε, δουλεύει!¨. Αυτό είναι λίγο κόντρα στη λογική μου, αλλά εν πάσει περιπτώσει βοηθάει στη γράμμωση, ειδικά όταν κάποιος κάνει δίαιτα για καιρό.
Ένα δεύτερο συμπέρασμα που ούτε καν το υπολόγιζα, αντιθέτως νοερά το χλεύαζα, είναι το εξής που υπόσχεται : ¨Increases Acute Sense of Well-Being¨, δηλαδή νιώθεις πιο ευδιάθετος. Και ισχύει! Επειδή είμαι σε μια περίοδο άσχημη ψυχολογικά αυτό μου βγαίνει σε αλεπάλληλες εναλλαγές διάθεσης, αλλά το πιάνω στα θετικά του.
Για το ουσιαστικότερο θέμα της λιποδιάλυσης θα δούμε στο τέλος.

Θελει κανα δεκαημερο για να σε πιασει καλα.Υπομονη.

Mitsen
05-06-10, 00:08
Το δικό μου έρχεται Δευτερα από Amazon.
Ανακεφαλαίωση! Το παίρνω με την πρωινή μου αερόβια πριν η μετά? Νηστικός η όχι? και τη δεύτερη φορα ποτε το παίρνω το απόγευμα?

manos_
05-06-10, 00:11
Το δικό μου έρχεται Δευτερα από Amazon.
Ανακεφαλαίωση! Το παίρνω με την πρωινή μου αερόβια πριν η μετά? Νηστικός η όχι? και τη δεύτερη φορα ποτε το παίρνω το απόγευμα?

Με αδειο στομαχι το πρωι μετα παρε τα αμινοξεα σου και κανε αεροβια.Μετα απο 8 ωρες παιρνεις την δευτερη δοση.

Mitsen
05-06-10, 00:12
Πρώτες (πολύ πρώτες) εντυπώσεις.
Ακριβώς 2 ώρες μετά τη λήψη νιώθω μια έντονη κινητοποίηση, μια υπερδιέγερση, όχι ακανόνινστη και αγχωτική όπως του eca, αλλά να θέλω να αρχίσω να τρέχω και να φωνάζω . Διαφορά στη δύναμη δεν είδα, γι`αυτό επαληθεύεται η άποψή μου για αυτά τα συμπληρώματα ότι σε τσιτώνουν ¨νευρικά¨ και όχι μυικά. Δηλαδή έχεις μια ενεργοποίηση στην όρεξη και στη θέληση για σωματική δραστηριότητα, αλλά αυτό δε μεταφράζεται σε αντίστοιχη μυική ικανότητα. Οπότε κάνεις πιο εύκολα την αεροβική σου και για περισσότερο χρόνο και λες ¨ορίστε, δουλεύει!¨. Αυτό είναι λίγο κόντρα στη λογική μου, αλλά εν πάσει περιπτώσει βοηθάει στη γράμμωση, ειδικά όταν κάποιος κάνει δίαιτα για καιρό.
Ένα δεύτερο συμπέρασμα που ούτε καν το υπολόγιζα, αντιθέτως νοερά το χλεύαζα, είναι το εξής που υπόσχεται : ¨Increases Acute Sense of Well-Being¨, δηλαδή νιώθεις πιο ευδιάθετος. Και ισχύει! Επειδή είμαι σε μια περίοδο άσχημη ψυχολογικά αυτό μου βγαίνει σε αλεπάλληλες εναλλαγές διάθεσης, αλλά το πιάνω στα θετικά του.
Για το ουσιαστικότερο θέμα της λιποδιάλυσης θα δούμε στο τέλος.

Αυτό που λες είσαι σίγουρος ότι ισχύει? Μήπως είναι περισσότερο ψυχολογικό το όλο θέμα παρα πραγματικό?

Γιατί αν ισχύει κάτι τέτοιο είναι κάτι παραπάνω από απλό λιποτροπικο!
Το λέω αυτό γιατί τον Ιανουάριο που πήρα την πρώτη μου protein bar στο gym ήμουν ταύρος! δεν ήθελα να φύγω!
Φυσικά ψυχολογικά με ανέβασε!:rolf:

Mitsen
05-06-10, 00:14
Με αδειο στομαχι το πρωι μετα παρε τα αμινοξεα σου και κανε αεροβια.Μετα απο 8 ωρες παιρνεις την δευτερη δοση.

Αμινοξέα και mitotropin με άδειο στομάχι? Φοβάμαι μην με θερίσουν.:unsure:
Μετά την αερόβια προτείνη + φαγιτακι ε?

manos_
05-06-10, 00:17
Αμινοξέα και mitotropin με άδειο στομάχι? Φοβάμαι μην με θερίσουν.:unsure:
Μετά την αερόβια προτείνη + φαγιτακι ε?

Δεν παθαινεις τιποτα.Ναι πρωτεινη(η αμινοξεα και μετα πρωτεινη) και μιση ωρα με την πρωτεινη φαι.

Anakin71
05-06-10, 12:52
Εγώ που είμαι στα τελειώματα έχω δει καλά απότελέσματα.
Το μόνο θέμα που είχα είναι ότι μπήκα σε κανονική δόση αμέσως και με γ.... λιγάκι,λόγο καφείνης λογικά(γιατί δεν καταναλώνω και ποτέ).
Τα λεφτά του τα αξίζει για μένα.
Δεν είναι και τα μαγικά χαπάκια,αλλά με διατροφή και με καλή προπόνηση έκοψα αρκετά.
Δεν είχα τίποτα λίπος και λοιπά,απλά ήθελα να κόψω και άλλο,και με βοήθησε αρκετά.
Τώρα αυτή η εβδομάδα που θα μπεί είναι η τελευταία.

Τα διουριτικά δεν θα τα πάρω και δεν ξέρω και αν είναι αποτελεσματικά και μόνα τους,αν θέλω να τα χρησιμοποιήσω αργότερα.

Στο θέμα αν θα ξανα πάρω,δεν νομίζω να υπάρχει και λόγος να μπώ πάλι.
Αλλά αν κάποιος θέλει να μπει μπαίνει σε cyto και είναι φέτες.
Δεν υπάρχει λόγος να βάζεις συνέχεια,κάνεις 2 κύκλους.
Μαίο-Ιούνιο και είσαι κομπλέ,άμα προσέχεις θα είσαι καλοκαιράκι μια χαρά.

Mitsen
05-06-10, 18:01
A! να ρωτήσω και κάτι άλλο που το παρέλειψα..
Φαντάζομαι δεν θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το να παίρνω παράλληλα και superpump 250 στις προπονήσεις, αλλα πολύ δόση καφεΐνης δεν θα υπάρχει στο τέλος?

Mitsen
06-06-10, 21:20
Δεν παθαινεις τιποτα.Ναι πρωτεινη(η αμινοξεα και μετα πρωτεινη) και μιση ωρα με την πρωτεινη φαι.

Ρε Μάνο μου ήρθε σήμερα το Mitotropin. Μέσα στη συσκευασία μαζί με το μπουκάλι που περιέχει τις κάψουλες είχε και 8 μπλε χάπια.
Τι είναι αυτά? και ποτε τα παίρνω?

Eddie
06-06-10, 21:23
Aυτα ειναι διουρητικα και τα παιρνεις στο τελος του κυκλου για να φυγουν τελειως τα νερα και να στεγνωσεις.

primordial
06-06-10, 21:30
Ρε Μάνο μου ήρθε σήμερα το Mitotropin. Μέσα στη συσκευασία μαζί με το μπουκάλι που περιέχει τις κάψουλες είχε και 8 μπλε χάπια.
Τι είναι αυτά? και ποτε τα παίρνω?

Τα συγκεκριμένα έχω την εντύπωση ότι είναι διουρητικά.......
για τον τρόπο λήψης σου παραθέτει κ οδηγίες...
εγώ μόνο τα 2 πρώτα πήρα κ αυτό γιατί δεν μου άρεσε το πώς έδρασαν στον οργανισμό μου.....
μετά από κάνα 45 λεπτο με 1 ώρα είχα κάτι ψιλοκράμπες - συσπάσεις... δεν ξέρω αν όντως οφείλονταν στα "Blue Pills" (Matrix :thumbup: :thumbup:), παρόλ' αυτά δεν τα χρησιμοποίησα.......

Mitsen
06-06-10, 21:35
Τα συγκεκριμένα έχω την εντύπωση ότι είναι διουρητικά.......
για τον τρόπο λήψης σου παραθέτει κ οδηγίες...
εγώ μόνο τα 2 πρώτα πήρα κ αυτό γιατί δεν μου άρεσε το πώς έδρασαν στον οργανισμό μου.....
μετά από κάνα 45 λεπτο με 1 ώρα είχα κάτι ψιλοκράμπες - συσπάσεις... δεν ξέρω αν όντως οφείλονταν στα "Blue Pills" (Matrix :thumbup: :thumbup:), παρόλ' αυτά δεν τα χρησιμοποίησα.......

Βλέποντας και κάνοντας δηλαδή! Θα ανεβάσω την πρόοδο μου σε ένα μηνα.:thumbup:

Παρεπιπτόντως δεν πήρα κάποια απάντηση στο προτελευταίο μου post.
Μπορώ να συνδυάσω Mitotropin με νιτρικό?
Πριν τι γυμναστική με βάρη νιτρικό και μετά τα βάρη προτείνη-αμινοξέα Mitotropin και μετά από καμια ώρα φαΐ?:unsure:

Mitsen
07-06-10, 16:15
Έχω μερικές απορίες όχι για τις δοσολογίες, (μιας και διάβασα προσεκτικά όλο το manual που περιέχει το Mitotropin) αλλα για το τρόπο λήψης τους.
Στο manual λέει η πρώτη δόση 30 λεπτά πριν το πρωινό και 6-8 ώρες η δεύτερη δώση.

Αν θέλω να κάνω αερόβια που θα την εντάξω? πρώτα αερόβια μετά δώση και μετά το γεύμα ή πρώτα η δώση?

Επίσης για την δεύτερη δώση όταν κάνω προπονηση με βάρη θα το παίρνω πριν τη προπόνηση η μετά?

Τέλος μπορώ να χρησιμοποιώ στις προπονήσεις με βάρη νιτρικό παράλληλη με την περίοδο χρήσης του Mitotropin??:???::???:

Manos1989
07-06-10, 16:19
Έχω μερικές απορίες όχι για τις δοσολογίες, (μιας και διάβασα προσεκτικά όλο το manual που περιέχει το Mitotropin) αλλα για το τρόπο λήψης τους.
Στο manual λέει η πρώτη δόση 30 λεπτά πριν το πρωινό και 6-8 ώρες η δεύτερη δώση.

Αν θέλω να κάνω αερόβια που θα την εντάξω? πρώτα αερόβια μετά δώση και μετά το γεύμα ή πρώτα η δώση?

Επίσης για την δεύτερη δώση όταν κάνω προπονηση με βάρη θα το παίρνω πριν τη προπόνηση η μετά?

Τέλος μπορώ να χρησιμοποιώ στις προπονήσεις με βάρη νιτρικό παράλληλη με την περίοδο χρήσης του Mitotropin??:???::???:

Εγώ όταν κάνω αερόβια νηστικός το παίρνω αμέσως πριν πάω.
Γενικά πάντα πριν την προπόνηση το παίρνω,όχι μετά.

manos_
07-06-10, 16:23
Ρε Μάνο μου ήρθε σήμερα το Mitotropin. Μέσα στη συσκευασία μαζί με το μπουκάλι που περιέχει τις κάψουλες είχε και 8 μπλε χάπια.
Τι είναι αυτά? και ποτε τα παίρνω?

Ειναι διουρητικα και νομιζω και για να αδειασει το εντερο(το γραφω κομψα τι να πω) εγω προσωπικα δεν τα εχω παρει και τις δυο φορες που το πηρα γιατι δεν θα κατεβω και σε κανα αγωνα για την παρτη μου το κανω και με τους ηλεκτρολυτες μου δεν παιζω μια φορα το εκανα και το μετανοιωσα πικρα.

manos_
07-06-10, 16:24
Βλέποντας και κάνοντας δηλαδή! Θα ανεβάσω την πρόοδο μου σε ένα μηνα.:thumbup:

Παρεπιπτόντως δεν πήρα κάποια απάντηση στο προτελευταίο μου post.
Μπορώ να συνδυάσω Mitotropin με νιτρικό?
Πριν τι γυμναστική με βάρη νιτρικό και μετά τα βάρη προτείνη-αμινοξέα Mitotropin και μετά από καμια ώρα φαΐ?:unsure:

Ε μπορεις αλλα με το ενα βαζεις φρενο με το αλλο πατας γκαζι εγω δεν ειμαι υπερ τετοιων τακτικων η φουλ γραμμωση η φουλ ογκο.Λιγα νερα κραταει το νιτρικο πολυ λιγα οποτε αμα θελεις παρτο θα σε βοηθησει καπως στην προπονηση με διατροφη γραμμωσης.Οσο για την καφεινη ναι μαζευετε πολυ και μετα θα την μαθεις τοσο που θα θελεις εξωπραγματικες δοσεις για να σε πιασει οπως εμενα ρεγουλαρισε το λιγο το θεμα.

lef
07-06-10, 16:38
Παιδια επειδη αρρωστησα δεν πηρα το μιτο για 4 ημερες.να συνεχισω μεχρι να τελειωσουν τα χαπια ή οταν συμπληρωσω 30 μερες απο την πρωτη ληψη:unsure:

Mitsen
07-06-10, 16:44
Παιδια επειδη αρρωστησα δεν πηρα το μιτο για 4 ημερες.να συνεχισω μεχρι να τελειωσουν τα χαπια ή οταν συμπληρωσω 30 μερες απο την πρωτη ληψη:unsure:

καλή ερώτηση! Αν για οποιοδήποτε λόγο σταματήσουμε το training του Mitotropin τι γίνεται συνεχίζουμε κανονικά? Δεν γραφει tpt τέτοιο στο manual παρα μονο για 1 μηνα διακοπής χρήσης τουλάχιστον από την επομενη χρήση του...

Mitsen
07-06-10, 16:47
Ε μπορεις αλλα με το ενα βαζεις φρενο με το αλλο πατας γκαζι εγω δεν ειμαι υπερ τετοιων τακτικων η φουλ γραμμωση η φουλ ογκο.Λιγα νερα κραταει το νιτρικο πολυ λιγα οποτε αμα θελεις παρτο θα σε βοηθησει καπως στην προπονηση με διατροφη γραμμωσης.Οσο για την καφεινη ναι μαζευετε πολυ και μετα θα την μαθεις τοσο που θα θελεις εξωπραγματικες δοσεις για να σε πιασει οπως εμενα ρεγουλαρισε το λιγο το θεμα.

και αν σκεφτείς ότι οι 2 δώσεις του superpump δεν με πιάνουν, (kaffe δεν πίνω σπανια ελληνικό) θα ξεφύγω μετά!:(
Ίσως άμα ελαττώσω σε 1 scoup το superpumb αφού θα παίρνω παράλληλα και Mitro?:unsure::unsure:

manos_
07-06-10, 17:00
και αν σκεφτείς ότι οι 2 δώσεις του superpump δεν με πιάνουν, (kaffe δεν πίνω σπανια ελληνικό) θα ξεφύγω μετά!:(
Ίσως άμα ελαττώσω σε 1 scoup το superpumb αφού θα παίρνω παράλληλα και Mitro?:unsure::unsure:

Ε ναι ρε ενα θα παρεις γραμμωση κανεις τι θα παρεις δυο.

Mitsen
07-06-10, 17:14
Ε ναι ρε ενα θα παρεις γραμμωση κανεις τι θα παρεις δυο.

Είναι επειδή δεν με έπιανε! Βασικά δεν καταλαβαίνω και καμια διαφορα είτε παίρνω νιτρικό είτε δεν παίρνω! Θα το σταματήσω μόλις τελειώσει το κουτάκι.

Αν θες δες το πρόγραμμα μου, αν είναι ok η σειρά που τα έχωι:
5:00 φαγητό
7:00 νιτρικό
7:30 Προπόνηση
9:00 δεξτρόζη προτείνη (εδώ βάζω το Mitro?)
10:00 φαγητό

manos_
07-06-10, 17:32
Είναι επειδή δεν με έπιανε! Βασικά δεν καταλαβαίνω και καμια διαφορα είτε παίρνω νιτρικό είτε δεν παίρνω! Θα το σταματήσω μόλις τελειώσει το κουτάκι.

Αν θες δες το πρόγραμμα μου, αν είναι ok η σειρά που τα έχωι:
5:00 φαγητό
7:00 νιτρικό
7:30 Προπόνηση
9:00 δεξτρόζη προτείνη (εδώ βάζω το Mitro?)
10:00 φαγητό

Οχι ρε πριν την προπονηση το μιτο μαζι με το νιτρικο για τσιτωμα και για να καψεις λιπος απο την ανοδο της θερμοκρασιας.Τα παιρνεις με αδειο στομαχι τα συμπληρωματα αυτα?Γιατι αν οχι λογικο να μην σε πιασει.

Mitsen
07-06-10, 17:44
Οχι ρε πριν την προπονηση το μιτο μαζι με το νιτρικο για τσιτωμα και για να καψεις λιπος απο την ανοδο της θερμοκρασιας.Τα παιρνεις με αδειο στομαχι τα συμπληρωματα αυτα?Γιατι αν οχι λογικο να μην σε πιασει.

Όχι! ποτε δεν τα παίρνω με γεμάτο στομάχι. Όπως βλέπεις παίρνω το γεύμα μου και μετά από 2-2.5 ώρες παίρνω το νιτρικό.
Άρα βάζω το Mito στις 7:00 μάζι με το νιτρικό έτσι? :unsure:

panos21
07-06-10, 23:45
Guys πέρνω το CYTOLEAN V2 τις GASPARI το οποίο λέει να μην ξεπερνάει η δόση του τις 4 βδομάδες,ενώ μετα το τελος των βδομάδων ειναι καλό να συνεχισεις μέχρι το τέλος του κύκλου με το Mitotropin...Οκ πέζουν ρόλοι διαφήμισης κτλπ αλλα αυτο που θέλω να ρωτησω ειναι αν προτείνετε το lipo6 αντι το mito.....

απο οσο ξερω εγω χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια αν παρεισ μιτοτροπιν μετα περνεις 1 μηνα cytolean για αποκατασταση του θυρεοιδη( ετσι νομιζω γραφεται) δεν ξερω αν ειναι ετσι αλλα αυτο εχω διαβασει εγω σχετικα με αυτα τα 2 οποτε ισως να ειναι καλο να κανεισ τον κυκλο τησ εταιρειας.

beefmeup
08-06-10, 12:53
Όχι! ποτε δεν τα παίρνω με γεμάτο στομάχι. Όπως βλέπεις παίρνω το γεύμα μου και μετά από 2-2.5 ώρες παίρνω το νιτρικό.
Άρα βάζω το Mito στις 7:00 μάζι με το νιτρικό έτσι? :unsure:

ποτε δεν περνεις νιτρικα,μαζι(ταυτοχρονα)με λιποδιαλυτες.

τουλαχιστον αν θες να δουλεψουν σωστα κ τα 2.κ αυτο γιατι,ΔΕΝ εχουν συνδιαστικη δραση αυτα τα 2.

lef
08-06-10, 12:57
Παιδια επειδη αρρωστησα δεν πηρα το μιτο για 4 ημερες.να συνεχισω μεχρι να τελειωσουν τα χαπια ή οταν συμπληρωσω 30 μερες απο την πρωτη ληψη:unsure:

ξερει μηπως καποιος να μου απαντησει:green:

beefmeup
08-06-10, 13:04
ξερει μηπως καποιος να μου απαντησει:green:

βασικα,αν δεν ειχες κατι πολυ σοβαρο,δεν επρεπε να σταματησεις την ληψη τους.

τωρααφου ομως σταματησες,συνεχισε κανονικα.

lef
08-06-10, 13:14
βασικα,αν δεν ειχες κατι πολυ σοβαρο,δεν επρεπε να σταματησεις την ληψη τους.

τωρααφου ομως σταματησες,συνεχισε κανονικα.

δεν γινοταν με τιποτα ομως.γαστρεντεριτιδα εixα και ειχα γινει κολλητος με την τουαλετα:P
το πηρα κανονικα την πρωτη μερα που αρρωστησα και με τσακισε
ευχαριστω παντως,θα το συνεχισω μεχρι ν τελειωσουν τα χαπια:)

beefmeup
08-06-10, 13:16
τοτε καλα εκανες κ τα σταματησες..ετσι κ αλλιως τζαμπα θα πηγεναν.

Drsarru
08-06-10, 14:32
απο οσο ξερω εγω χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια αν παρεισ μιτοτροπιν μετα περνεις 1 μηνα cytolean για αποκατασταση του θυρεοιδη( ετσι νομιζω γραφεται) δεν ξερω αν ειναι ετσι αλλα αυτο εχω διαβασει εγω σχετικα με αυτα τα 2 οποτε ισως να ειναι καλο να κανεισ τον κυκλο τησ εταιρειας.

Δεν αντιλεγω στα λεγομενα σου αλλα κοιτα τι γραφουν τα xtreme στη παρουσίαση του προιόντος: Α: Συστήνουμε τη λήψη του για τέσσερις εβδομάδες και στη συνέχεια τη λήψη του Mitotropin για άλλες τέσσερις. Ο κυκλικός συνδυασμός των δύο θα προσφέρει τα μέγιστα αποτελέσματα.

Mitsen
08-06-10, 14:39
ποτε δεν περνεις νιτρικα,μαζι(ταυτοχρονα)με λιποδιαλυτες.

τουλαχιστον αν θες να δουλεψουν σωστα κ τα 2.κ αυτο γιατι,ΔΕΝ εχουν συνδιαστικη δραση αυτα τα 2.

άρα κόβω τα νιτρικά τελείως beef έτσι?
δεν με χαλά καθόλου!:green:

beefmeup
08-06-10, 14:43
άρα κόβω τα νιτρικά τελείως beef έτσι?
δεν με χαλά καθόλου!:green:

τα νιτρικα(κ καλα)ειναι αγγειοδιαστολεις..η ετσι λενε τεσπα.

η καφεινη,ειναι ακριβως το αντιθετο.

οποτε γιαυτο καλυτερα οταν περνεις νιτρικα,να ειναι χωρις καφεινη αλλα με αλλες διεγερτικες..(η καθολου)
οι εταιριες βαζουν μεσα καφεινη,για να νομιζεις οτι σε τσιτωνει το συνολο των συστατικων που εχουν στο νιτρικο,αλλα στην ουσια εχεις τσιτωμα μονο απτην καφεινη..πολλυ μπλα,μπλα κ τπτ δλδ..

Mitsen
08-06-10, 14:47
τα νιτρικα(κ καλα)ειναι αγγειοδιαστολεις..η ετσι λενε τεσπα.

η καφεινη,ειναι ακριβως το αντιθετο.

οποτε γιαυτο καλυτερα οταν περνεις νιτρικα,να ειναι χωρις καφεινη αλλα με αλλες διεγερτικες..(η καθολου)
οι εταιριες βαζουν μεσα καφεινη,για να νομιζεις οτι σε τσιτωνει το συνολο των συστατικων που εχουν στο νιτρικο,αλλα στην ουσια εχεις τσιτωμα μονο απτην καφεινη..πολλυ μπλα,μπλα κ τπτ δλδ..

πεταμένα λεφτά...
Αλλα μας έλεγες ρε μάνο εσύ, νιτρικό μαζί με Μitro!

Τέσπα σήμερα πήρα την πρώτη μου δώση. βρώμα ξιδιλα!:puke: Θα πάω σε καμια ωρίτσα για αερόβια:turtle: και μη μου πεις τι ώρα είναι αυτή που ξυπνάω, εδώ είναι 12μιση:P:P

manos_
08-06-10, 18:27
πεταμένα λεφτά...
Αλλα μας έλεγες ρε μάνο εσύ, νιτρικό μαζί με Μitro!

Τέσπα σήμερα πήρα την πρώτη μου δώση. βρώμα ξιδιλα!:puke: Θα πάω σε καμια ωρίτσα για αερόβια:turtle: και μη μου πεις τι ώρα είναι αυτή που ξυπνάω, εδώ είναι 12μιση:P:P

Σου ειπα οτι θα σε βοηθησει και σου ειπα οτι το ενα βαζει φωτια και το αλλο στην σβηνει,παρολαυτα θα σε βοηθησει να βγαλεις την προπονηση.

sTeLaKoS
11-06-10, 12:08
Ένα απ' τα δυνατότερα συμπληρώματα του είδους που έχω δοκιμάσει, βοήθησε στη δίαιτα. (Κυρίως ψυχολογικά)
Να τονίσω πως δεν είναι πανάκεια, σίγουρα μπορούμε να πετύχουμε το στόχο μας και χωρίς τη χρήση τέτοιων σκευασμάτων, επιμονή χρειάζεται μόνο.

Μερικές παρατηρήσεις που έκανα:
Τη 2η βδομάδα μου έφερε μια πείνα τρελή, υπήρξαν στιγμές που ήθελα να φάω όλο το ψυγείο.
Επίσης, μετά τη διακοπή του για 2-3 μέρες νύσταζα υπερβολικά. Εδώ φταίει που τα ωράρια μου είναι ότι να 'ναι αλλά η διακοπή του Mito με έριξε πολύ.

Σίγουρα κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά στη λήψη τέτοιων συμπληρωμάτων.
Γενικά μη κρατάτε στη τσίτα το ΚΝΣ για πολύ καιρό :thumbup:

warrior
11-06-10, 12:29
Λογικο φαινεται αφου με την διακοπη του πεφτεις σε ενεργεια.Εγω παντως το συγκεκριμενο δεν το εχω δοκιμασει.Με το Stacker 2 που εκανα ενα κυκλο εμεινα ευχαριστημενος και σε αυτο χωρις side ef.(no ephedr):thumbup:

Anakin71
12-06-10, 07:41
Εχθές τελείωσα το mitotropin χωρίς να πάρω τα διουρητικά.
Δεν έφτασα σε κανονική δόση αλλά έμεινα σε 2-2 την ημέρα.
Μαζί με μια διατροφή που κάνω τώρα και είδα καλά αποτελέσματα,δεν είχα τίποτα λίπος στο 10,9% είμαι.
Απλά ήθελα να γραμμώσω και με βοήθησε αρκετά.
Δεν θα κάνω αλλό κύκλο βέβαια τώρα το καλοκαίρί με θερμογεννετικά,αλλά θα συνεχίσω την διατροφή μου και μετά του χρόνου πάλι.:thumbup:

lef
16-06-10, 17:37
Ξερει κανεις αν πειραζει να παιρνω 10 ωρες μετα την 1η δοση την 2η αντι για 8 ωρες μετα?με βολευει ποιο πολυ μ το προγραμμα διατροφης μου και γυμναστικης ωστε να το παιρνω με αδειο στομαχι.

Qlim4X
16-06-10, 17:56
Ξερει κανεις αν πειραζει να παιρνω 10 ωρες μετα την 1η δοση την 2η αντι για 8 ωρες μετα?με βολευει ποιο πολυ μ το προγραμμα διατροφης μου και γυμναστικης ωστε να το παιρνω με αδειο στομαχι.

δεν εχεις κανενα προβλημα ;)

lef
16-06-10, 18:26
δεν εχεις κανενα προβλημα ;)

ωραιοςςςςςς:thumbup:

lef
17-06-10, 17:36
Ένα απ' τα δυνατότερα συμπληρώματα του είδους που έχω δοκιμάσει, βοήθησε στη δίαιτα. (Κυρίως ψυχολογικά)
Να τονίσω πως δεν είναι πανάκεια, σίγουρα μπορούμε να πετύχουμε το στόχο μας και χωρίς τη χρήση τέτοιων σκευασμάτων, επιμονή χρειάζεται μόνο.

Μερικές παρατηρήσεις που έκανα:
Τη 2η βδομάδα μου έφερε μια πείνα τρελή, υπήρξαν στιγμές που ήθελα να φάω όλο το ψυγείο.
Επίσης, μετά τη διακοπή του για 2-3 μέρες νύσταζα υπερβολικά. Εδώ φταίει που τα ωράρια μου είναι ότι να 'ναι αλλά η διακοπή του Mito με έριξε πολύ.

Σίγουρα κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά στη λήψη τέτοιων συμπληρωμάτων.
Γενικά μη κρατάτε στη τσίτα το ΚΝΣ για πολύ καιρό :thumbup:

Στελιο πιστευεις οτι ειναι too much να παμε για 1 μηνα cyto μετα απο ενα μηνα μιτοτροπιν?

noz1989
17-06-10, 21:51
Στελιο πιστευεις οτι ειναι too much να παμε για 1 μηνα cyto μετα απο ενα μηνα μιτοτροπιν?

Προσωπικα πιστευω οτι ''χρειαζεται'' να παρεις cyto μετα το mito η εστα καποιο αλλο αντισοτιχο λιποδ. ετσι ωστε να βοηθησεις τον θυροειδη σου να επανελθει στα φυσιολογικα επιπεδα! Γιατι οπως και να το κανουμε το μιτοτροπιν ειναι ορμονικο προιον!

lef
17-06-10, 21:56
Προσωπικα πιστευω οτι ''χρειαζεται'' να παρεις cyto μετα το mito η εστα καποιο αλλο αντισοτιχο λιποδ. ετσι ωστε να βοηθησεις τον θυροειδη σου να επανελθει στα φυσιολογικα επιπεδα! Γιατι οπως και να το κανουμε το μιτοτροπιν ειναι ορμονικο προιον!

Νοζ αυτο για το μιτοτροπιν και το θυροειδη το διαβασα και καπου αλλου στο φορουμ(νομιζω απο σενα παλι) και με ανησυχησε.θα κανω ενα κυκλο cyto αν ειναι ετσι για να μου φυγει η ανησυχια:P

deluxe
22-06-10, 22:02
Ψαχνω για ενα λιποδιαλυτη. Το mitotropin μπορω να το παιρνω μονο το πρωι; Δε με βολευει που λεει 2+2, 3+3. Αν παιρνω μονο 3 το πρωι θα κανει δουλεια;

giannis64
22-06-10, 22:41
Εχω κοψει τις χαζομαρες που εκανα. Τωρα μονο νιτρικο παιρνω.

Μικρη ποσοτητα ειναι τα 80-120mg το scoop;



Ψαχνω για ενα λιποδιαλυτη. Το mitotropin μπορω να το παιρνω μονο το πρωι; Δε με βολευει που λεει 2+2, 3+3. Αν παιρνω μονο 3 το πρωι θα κανει δουλεια;


ειναι κατι μαλλον που δεν καταλαβα καλα!!!!:unsure:

deluxe
22-06-10, 23:07
Καλα δε λεω για τωρα. Απλα να εχω αποφασισει τι θα παρω. Σε 10 ημερες κανω off για 25 ημερες απο τα παντα.

giannis, τρελη κοντρα μου πας. Ουτε ο πατερας μου να ησουν.

Polyneikos
23-06-10, 21:06
Ψαχνω για ενα λιποδιαλυτη. Το mitotropin μπορω να το παιρνω μονο το πρωι; Δε με βολευει που λεει 2+2, 3+3. Αν παιρνω μονο 3 το πρωι θα κανει δουλεια;


Φίλε Deluxe γενικα όσα συμπληρωματα παίζουν με τις ορμονες σου και τις λειτουργίες τους οι δοσολογίες και τα διαστηματα που θα τα παρεις εχουν την σημασία τους.
Αυτο γίνεται για να είναι up ο μεταβολισμος σου και να γινονται καποιες διαδικασίες,αν ακυρωνεις μια δόση ή την ελαττωνεις φθινουν και τα αποτελεσματα.