PDA

Επιστροφή στο Forum : Συμπληρώματα τεστοστερόνης



mafiapedaras
11-12-06, 13:54
kalhmera se olous aderfia!!!tha ithela na sas rotiso an ta sumpliromata testosteronhs kanoune douleia??enoo an auxanoun ta epipeda xwris na pernane to fusiologiko..an xerete pou kapios logika tha xerei na mou apantish giati eimai tis gnomhs pos den kanoune tpt apla exo mai diafonia me enan filo mou kai tha ithela na me diaveveosete..kalhmera sas kai pali kai sunexiste thn kalh douleia..

gpol
11-12-06, 14:11
Hi, λογικα εννοεις συμπληρωματα οπως zma, tribulus. Δεν τα εχω δοκιμασει κ ετσι δεν μπορω να σε βοηθησω αρκετα. Στις περισσοτερες ερευνες που ετυχε καποια στιγμη να διαβασω στο ιντερνετ δεν ειχαν αποτελεσμα. Απο εμπειρειες αλλων, καποια λενε οτι δουλεψε, καποιοι αλλοι οτι δεν δουλεψε καθολου. Αμφιλεγομενα δηλαδη, παντως αν εισαι κατω απο 30ετων δεν αξιζει να δοκιμασεις, μιας και η τεστοστερονη σου ειναι στα υψη. Καλυτερα stick to basics (πρωτεινη,κρεατινη,πολυβιταμινες,βιταμινη C)


Παρενεργειες δεν εχω διαβασει καπου. Απλα και αυτο το χρησιμοποιουν σε κυκλο πχ 2 μηνες το παιρνεις, μετα σταματας. Αν τυχον και παρεις που δεν το θεωρω <σοφο> , καλα λογια εχω ακουσει για το tribestan και tribosten