PDA

Επιστροφή στο Forum : Creatine Ethyl Ester (Primaforce)



asdf
08-07-09, 20:05
Amount Per Serving
Creatine Ethyl Ester HCI 2000mg

Γευση : ΑΠΑΙΣΙΑ :puke:

Τιμη : Πολυ καλη

Δοση : 2gr (εχει σκουπ μεσα)

Αποτελεσματικοτητα : Στην αρχη επερνα 2gr/ ημερα και 4gr τις ημερες τις προπονησεις. Δεν ειδα αποτελεσμα παρα μονο οταν καταναλωνα διπλη δοση καθε φορα, αρα ο χρονος συσκευασιας μειωνεται στο μισο. Μπορει σε αρκετους απο εσας να δουλεψει κανονικα.

Georges
08-07-09, 20:24
Αποτελέσματα σε σχέση με τη reflex που δοκίμασες;

asdf
08-07-09, 20:35
Θεωρω καλυτερη την μονουδατικη της Reflex αλλα μην ξεχναμε οτι η CEE δεν δινει νερα και ισως και εκει να γινεται ολο το game καθ οτι οσο μεγαλυτερη ειναι η μαζα του μυ τοσο μεγαλυτερη δυναμη μπορει να παραγει. Για να ειμαι σιγουρος 100% θα πρεπει να δωσω λιγο ακομα χρονο στο προιον :)

embrance
09-07-09, 05:38
Λογο της κατακρατησης υγρων παιρνεις ενα boost απο την μονουδραικη.εχοντα δοκιμασει οτι ειδους κρεατινη υπαρχει σου λεω η Εθυλεστερικη ειναι πεταμενα λεφτα.Για εμενα τουλαχιστον.Αν παλι επιμενεις να παρεις τετια,παρε ην Malate που δεν εχει τοσο απσια γευση.Με χυμο την πινεις χαλαρα.

Georges
09-07-09, 09:40
Επίσης η gluconate πρέπει να κάνει δουλειά. Aπ' ότι έχω δει είναι ενωμένη μοριακά με γλυκόζη οπότε γλιτώνεις το να παίρνεις δεξτρόζη παράλληλα

narta
09-07-09, 20:52
Tri creatine malate, creatine gluconate

Για μενα οι καλύτερες, με την εννοια οτι προσωπικα, εχω τα καλυτερα αποτελεσματα.

Σαν σκευασματα MAN Οrotine και Gaspari SizeOn.

Fotis_Patra
11-07-09, 16:16
Νικι, εγω εχω μηνει οκ απο την cee. απο γευση οτι χειροτερο μπορει να υπαρχη:shock:

asdf
11-07-09, 20:05
Χαλαρα οτι χειροτερο... Εχει απιστευτα ξυνη και πικρη γευση :puke:

Devil Randime
22-07-10, 20:32
Καλησπέρα και απο μένα!! Μιας και λες για αιθυλεστερική μορφή κρεατίνης , γιατι δε δοκιμάζεις σε μορφη χαπιών την C2 ή το Recharge! της Labrada??

Τσεκαρέ τα. Ιδίως το recharge! είναι μιγμα με αργινινη, humanofort κ.α. Προτείνω να το δοκιμάσεις..

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης :)