PDA

Επιστροφή στο Forum : Νόρα Κόλλια



Polyneikos
16-12-08, 16:34
Μια κοπέλα που είναι καινούργια στον χώρο με 2 παρουσίες μέχρι στιγμης είναι η Νόρα Κόλλια.Πήρε το βάπτισμα του "πυρός " στο 4ο Chrisberg Grand Prix και μετα συμμετείχε στον αγώνα της Πεντέλης .Την προετοιμάζει ο γνωστός πρωταθλητής Αντωνόπουλος Θεοφάνης και πιστεύω η κοπελιά θα τα πάει πολυ καλά στο μέλλον.επίσης το χορευτικό της που είχα δει ήταν πολυ καλο και το αναφερω γιατί στις κοπέλες μετράει.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8131&stc=1&d=1261985535


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8132&stc=1&d=1261985535


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8134&stc=1&d=1261985535

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8133&stc=1&d=1261985535

NASSER
08-07-09, 22:46
Βιογραφικο Κόλλιας Νόρας

Γεννήθηκα στις 15 Νοεμβρίου 1979 στην Αθήνα.

Από την εφηβική μου ηλικία ξεκίνησε η επαφή μου με τον αθλητισμό,αρχικά με τον στίβο και την κολύμβηση και αργότερα με το βόλε'ι'.
Αργότερα κατά την φοίτησή μου στο Τ.Ε.Φ.Α.Α. άρχισα να προπονούμαι με βάρη προκειμένου να βελτιώσω τις επιδόσεις μου στα υπόλοιπα αθλήματα.

Η αγωνιστική μου πορεία ξεκίνησε στις 15 Νοέμβρη 2008 στην NAC όπου κατέλαβα την 2η θέση στο fitness και λίγες μέρες μετά κατακτώ το κύπελλο της NABBA HELLAS στην κατηγορία figure και πρώτη θέση στα ζευγάρια .

Τον Μάιο του 2009 παίρνω την πρώτη θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της NABBA-WFF στην κατηγορία fitness.
Αυτό μου έδωσε την πρόκριση για το UNIVERSE της WFF στην Γερμανία όπου καταλαμβάνω την 5η θέση στην fitness performance και την 7η θέση στα ζευγάρια.

TRIANTAFYLLOU
08-07-09, 23:07
μπράβο νασερ είναι κατι που έλειπε καλα έκανες και άνοιξες αυτό το τόπικ , είσαι αρκετα οργανωτικός βλέπω και καλό θα είναι να βάλουμε φωτο απο την αγωνιστική πορεία της νόρας σ αυτό το τόπικ και πιστεύω θα συμβάλει και ο πολυνέικος όταν γυρίσει απο τις διακοπές του, που είναι πλέον γνωστός για τα πλούσια αρχεία του :clap::clap::clap:

NASSER
08-07-09, 23:12
Φωτο της Νορας, αλλα υπομονη γιατι ερχονται και αλλες!


3581


3583



3582

NASSER
08-07-09, 23:16
μπράβο νασερ είναι κατι που έλειπε καλα έκανες και άνοιξες αυτό το τόπικ , είσαι αρκετα οργανωτικός βλέπω και καλό θα είναι να βάλουμε φωτο απο την αγωνιστική πορεία της νόρας σ αυτό το τόπικ και πιστεύω θα συμβάλει και ο πολυνέικος όταν γυρίσει απο τις διακοπές του, που είναι πλέον γνωστός για τα πλούσια αρχεία του :clap::clap::clap:

Ευχαριστω πολυ Ηλια! ΘΑ πρεπει να ενημερωσω εδω, πως το βιογραφικο και οι φωτο της Νορας ειναι απο την ιδια. Φυσικα θα προσθεσω καποιες φωτο της Νορας και δηλωσεις ευχαριστιας σε καποια προσωπα, που πραγματικα αγαπαμε και τιμαμε ολοι μας και ιδιαιτερα το bodybuilding.gr

TRIANTAFYLLOU
08-07-09, 23:42
Ευχαριστω πολυ Ηλια! ΘΑ πρεπει να ενημερωσω εδω, πως το βιογραφικο και οι φωτο της Νορας ειναι απο την ιδια. Φυσικα θα προσθεσω καποιες φωτο της Νορας και δηλωσεις ευχαριστιας σε καποια προσωπα, που πραγματικα αγαπαμε και τιμαμε ολοι μας και ιδιαιτερα το bodybuilding.gr


δεν αμφιβάλω νασερ αλλα είχες την προτοβουλία να κάνεις το τόπικ αφού έγινες αποδέκτης του υλικού που σου έδωσε η νόρα , ξέρω τι λέω και δεν υπερβάλω καθόλου .
σε αναμονή λοιπόν του υλικού:clap::clap:

Μαρία
09-07-09, 00:22
Μπράβο πολύ ωραίες φωτό από μια αθλήτρια με πολύ όμορφη παρουσία στο χώρο,με φοβερό καλούπι και ωραίο σωματότυπο.Μιας και τυγχάνει να την γνωρίζω από προσωπικής μεριάς την Νόρα μπορώ να πώ οτι έχει μια δυναμική προσωπικότητα που τα δίνει όλα στην προπόνηση μιας και ο αθλητισμός είναι η ζωή της πράγμα που το σπούδασε κιόλας(ΤΕΦΑΑ),με επίπεδο ανθρώπου,αθλητική παιδεία και πολύ καλό κορίτσι! :clap:

eas2000
09-07-09, 00:22
Απιστευτη!!!

KATERINI 144
09-07-09, 09:52
πραγματικά η Νορα ειναι μια ωραία παρουσία στο χώρο του γυναικείου ββ,
εκτος απο ομορφιά και γυμνασμένο σώμα έχει συγκροτημένο και με επιχειρήματα λόγο, το λεω αυτο βλέποντας και κρίνοντας απο τη συνέντευξη που εδωσε στο Γιώργο greekmusclenet στο βιντεο του αγώνα τις κατερίνης.

ενα μπράβο και απο μένα.:clap::clap:

Muscleboss
09-07-09, 10:25
Απο τις αγαπημένες μου αθλητριες! Ελπίζω να τη θαυμάζουμε πολλά χρόνια ακόμα! :toast:

ΜΒ

Nora Kollia
09-07-09, 17:31
Μπράβο πολύ ωραίες φωτό από μια αθλήτρια με πολύ όμορφη παρουσία στο χώρο,με φοβερό καλούπι και ωραίο σωματότυπο.Μιας και τυγχάνει να την γνωρίζω από προσωπικής μεριάς την Νόρα μπορώ να πώ οτι έχει μια δυναμική προσωπικότητα που τα δίνει όλα στην προπόνηση μιας και ο αθλητισμός είναι η ζωή της πράγμα που το σπούδασε κιόλας(ΤΕΦΑΑ),με επίπεδο ανθρώπου,αθλητική παιδεία και πολύ καλό κορίτσι! :clap:

Mαιρούλα,συναδέλφισσά μου!!Η μόνη γυναίκα που έχω δει να κάνει περπατητές προβολές με κάργα φορτωμένη μπάρα στα τόσα χρόνια που είμαι μέσα στα γυμναστήρια!!!:squat:

Nasser,κάτι ήξερες κι εσυ!!:green::thumbup:

Nora Kollia
09-07-09, 17:37
Σ'ευχαριστώ KATERINI για τα καλα σου λόγια!!

Γεια σου Παναγιώτηηηηηη!!!!:wave:

Polyneikos
14-07-09, 22:58
Tόπος : Ρόδος, Νοέμβριος 2008
Διοργανωτης : Μιχαλης Χρυσοβέργης,4ο Chrisberg Grand Prix υπό την αιγίδα της Ναc.
Πρωτη συμμετοχή της Νόρας η οποία άφησε τις καλύτερες εντυπωσεις !!
Ορισμενες φωτο από τον Φίλο Μιχαλη....
Επειδη τυγχανει να εχω προμηθευτει και το dvd του αγωνα,η Νόρα έκανε ένα πολύ ωραίο χορευτικο !!



3637

3636





3634


3635

NASSER
15-07-09, 23:30
ΝΑΒΒΑ Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2009

Νορα Κολλια σε μια αψογη χορογραφια!


3663


3668



3667




3666




3665

3664

Nora Kollia
16-07-09, 12:35
Σ'ευχαριστώ Νάσσερ που μεσα σ'αυτή την ζέστη:evil2: έκατσες και ποστάρησες φωτογραφίες μου!!

Οσο για την Τούλα αυτό που έχω να πω είναι πως είναι από τα σπάνια άτομα στον χώρο μας που διακατέχεται από αυτοπεποίθηση και ακεραιότητα και δεν νιώθει ότι απειλείται από άλλη αθλήτρια.Ισα-ίσα που προσπαθεί να βοηθήσει τους νέους αθλητές,όπως ήμουν εγώ τότε στη Ρόδο και να στελεχώσει τον χώρο με παιδιά που αγαπούν πραγματικά και τιμούν το άθλημα.

Υ.Γ.:παραλίγο να το ξεχάσω-ευχαριστώ και τον Πολύνεικο για τις φωτό!

Muscleboss
16-07-09, 13:05
εκείνο που δεν ξέρω αν γνωρίζει και η ίδια η Νόρα είναι ότι ήμουν στην κριτική επιτροπή ενός απο τους πρώτους της αγώνες δίπλα στην αγαπημένη φίλη μου Τούλα Νομικού και οταν βγηκε στη σκηνή τη σκουντηξα και μου ειπε χαρακτηριστικά "Πανούλη, πόδια και γλουτοί δε παίζονται..." :turtle:

ΜΒ

NASSER
16-07-09, 13:28
Φωτο απο την τελευταια παρουσιαση της Νορας στο Universe WFF 2009

3710



3714

3713

3712


3711

jemstone
16-07-09, 13:36
Εγώ θα πω κάτι για τη Νόρα με το δικό μου ιδιαίτερο τρόπο…


Γυναίκα και αθλήτρια με αγάπη για τη ζωή
Τα δίνει όλα η κοπελιά όταν ανεβαίνει στη σκηνή
Έχει χάρη όταν ποζάρει μα και χορεύει με ψύχη
Είτε μόνη η σαν ζευγάρι απίστευτα σαγηνευτική
Eίχα την τιμή να την γνωρίσω από κοντά
και αλήθεια θα σας πω είναι κορμάρα θειικιά…

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Nora Kollia
16-07-09, 14:33
εκείνο που δεν ξέρω αν γνωρίζει και η ίδια η Νόρα είναι ότι ήμουν στην κριτική επιτροπή ενός απο τους πρώτους της αγώνες δίπλα στην αγαπημένη φίλη μου Τούλα Νομικού και οταν βγηκε στη σκηνή τη σκουντηξα και μου ειπε χαρακτηριστικά "Πανούλη, πόδια και γλουτοί δε παίζονται..." :turtle:

ΜΒ

To έμαθα εκ των υστέρων ότι ήσουν στην επιτροπή από την Τούλα κι ότι είσαι και πολύ πολύ καλό παιδί,πράγμα που το κατάλαβα και από το χαμόγελό σου στην Αθήνα:)
Στον αγώνα τότε δεν μπορούσα να διακρίνω καλά την επιτροπή γιατί τα φώτα ήταν έτσι τοποθετημένα που για μερικές στιγμές είχα τυφλωθεί:doh:!!!!

Η κουβέντα αυτή με τιμά από μια αθλήτρια που τα πόδια της βγάζουν "κομμάτια" ακόμα και off season!!!

Nora Kollia
03-09-09, 16:27
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα NABBA - WFF 2009 Kατερίνη


48327


48328

NASSER
03-09-09, 18:29
Ευχαριστουμε Νορα για τις φωτο! Ξερω πως εχεις και αλλες πολυ καλες φωτο, ελπιζω να καταφερουμε να τις εχουμε ολες στο τοπικ :clap:

Μαρία
03-09-09, 18:46
Πολύ ωραίες φωτο !!!! Θέλουμε κι άλλες!!!!:thumbup:

KATERINI 144
03-09-09, 19:20
Ευχαριστουμε Νορα για τις φωτο! Ξερω πως εχεις και αλλες πολυ καλες φωτο, ελπιζω να καταφερουμε να τις εχουμε ολες στο τοπικ :clap:
+1, περιμένουμε.

Nora Kollia
04-09-09, 16:17
48330


48331

Nora Kollia
04-09-09, 16:21
48332




48334





48333


48335

Nora Kollia
04-09-09, 18:21
Από το κύπελο της ΝΑΒΒΑ Hellas Noέμβριος 2008

48336


48338

48340

48337


48339

Μαρία
04-09-09, 20:30
Πολύ ωραιες φωτό απο μια ολοκληρωμένη και επιτυχημένη αθλήτρια και μια από τις πιο όμορφες παρουσίες στο χώρο!!!!:clap::clap::clap:

Polyneikos
04-09-09, 22:02
Νορα σε ευχαριστούμε για την διαθεση των φωτογραφιων...Σε είχα συγκρατησει από την πρώτη σου εμφάνιση,στο 4ο ChrisBerg Grand Prix στην Ρόδο,εχω στα χερια μου το dvd του αγώνα και μου είχες αφησει πολύ θετικες εντυπώσεις..Το γυναικείο fitness είναι κατι που χρειαζεται δουλεια και άνοδο στην Ελλάδα,με περισσότερες παρουσίες,παντως εσυ το εκπροσωπείς επαξια σε καθε σου παρουσια.:clap:

Muscleboss
04-09-09, 22:16
Φοβερές φώτος! Συνδυασμός γυμνασμένου σώματος και θυληκότητας που σπάει κόκαλα...

'δε περιγράφω άλλο'... γιατί θα γίνω γραφικός.

Ευχαριστούμε Νόρα.:clap:

ΜΒ

Nora Kollia
04-09-09, 23:52
Νορα σε ευχαριστούμε για την διαθεση των φωτογραφιων...Σε είχα συγκρατησει από την πρώτη σου εμφάνιση,στο 4ο ChrisBerg Grand Prix στην Ρόδο,εχω στα χερια μου το dvd του αγώνα και μου είχες αφησει πολύ θετικες εντυπώσεις..Το γυναικείο fitness είναι κατι που χρειαζεται δουλεια και άνοδο στην Ελλάδα,με περισσότερες παρουσίες,παντως εσυ το εκπροσωπείς επαξια σε καθε σου παρουσια.:clap:

Θυμαμαι ότι μου είχες κάνει από τότε καλά σχόλια που εμπεριείχαν την έννοια της προοπτικής και σ'ευχαριστώ πολύ Πολύνεικε!:turtle:

drago
05-09-09, 00:19
ειδικα οι φοτος με την μαυρη αμφιεση ειναι ολα τα λεφτα.

δεν θα πω τπτ αλλο. μη φαμε κανα ban βραδιατικα.

NASSER
05-09-09, 12:51
Φωτογραφιες ζευγαριου Κολιας-Αντωνοπουλου δεν διακοσμούν μονο ενα φορουμ, αλλα και το προφιλ του αθληματος μας γιατι συνδιαζει αθλητισμο με καλαισθησια! Ελπιζω και αλλα ζευγαρια να ακολουθησουν το δημοφιλεστερο ζευγαρι του χωρου μας! Μπραβο τους :clap::clap::clap:

Nora Kollia
05-09-09, 19:59
ειδικα οι φοτος με την μαυρη αμφιεση ειναι ολα τα λεφτα.

δεν θα πω τπτ αλλο. μη φαμε κανα ban βραδιατικα.



Χαχαχαχαχα!!Ασε,κατάλαβα...και σ'ευχαριστω!Να και μια ακόμα "με τα μαύρα"

48341


και δυο από τα συγκριτικά

48342



48343

KATERINI 144
06-09-09, 22:25
Φωτογραφιες ζευγαριου Κολιας-Αντωνοπουλου δεν διακοσμούν μονο ενα φορουμ, αλλα και το προφιλ του αθληματος μας γιατι συνδιαζει αθλητισμο με καλαισθησια! Ελπιζω και αλλα ζευγαρια να ακολουθησουν το δημοφιλεστερο ζευγαρι του χωρου μας! Μπραβο τους :clap::clap::clap:+ 1000 :clap::clap::clap: πολύ ωραίο ζευγάρι.

Nora Kollia
19-09-09, 13:43
Tόπος : Ρόδος, Νοέμβριος 2008
Διοργανωτης : Μιχαλης Χρυσοβέργης,4ο Chrisberg Grand Prix υπό την αιγίδα της Ναc.
Πρωτη συμμετοχή της Νόρας η οποία άφησε τις καλύτερες εντυπωσεις !!
Ορισμενες φωτο από τον Φίλο Μιχαλη....
Επειδη τυγχανει να εχω προμηθευτει και το dvd του αγωνα,η Νόρα έκανε ένα πολύ ωραίο χορευτικο !!



Ευχαριστώ Πολύνεικε,ιδού και το χορευτικό


http://www.youtube.com/watch?v=OoPQ0BgDuho&feature=player_embedded

drago
19-09-09, 17:08
τελειο το χορευτικο!!!

για το μελον τι σχεδια εχεις? ποτε ειναι ο επομενος αγωνας?

Nora Kollia
21-09-09, 11:36
τελειο το χορευτικο!!!

για το μελον τι σχεδια εχεις? ποτε ειναι ο επομενος αγωνας?

Σ'ευχαριστώ drago!

Ειλικρινά δεν γνωρίζω πότε θα ξανακατέβω.Επειδή ακριβώς είναι το αντικείμενο της δουλειάς μου η γυμναστική,αυτό είναι δίκοπο μαχαίρι.Τι εννοώ?Ακριβώς επειδή περνάω ώρες βοηθώντας και γυμνάζοντας άλλους,δεν μου απομένουν ούτε πολύς χρόνος ούτε δυνάμεις για να προπονηθώ η ίδια!
Aerobic,pilates,personal training..υπολόγισε πόση ενέργεια δαπαναται σε αυτές τις δραστηριότητες:unsure:
Δεν παραπονιέμαι,ίσα-ίσα αυτό είναι το ζητούμενο,απλά δίνω μια εικόνα του προγράμματός μου για να δεις ότι δεν είναι και τόσο εύκολο..
Τον Ιούνιο ήταν απόφαση της τελευταίας στιγμής να κατέβω μόνο με 2 μήνες δίαιτα-όγκο δεν είχα προλάβει να κάνω από τους αγώνες του Νοεμβρίου- και δόξα τω θεώ δεν μου βγήκε σε κακό,αλλα ταλαιπωρήθηκα πολύ.Θα ήθελα η επόμενη προετοιμασία μου να γίνει πιο ήρεμα για να έχει την οργάνωση και ένα αποτέλεσμα που να διαφέρει από όλες τις άλλες φορές.
Δεν θα πω όμως ούτε το πότε ούτε το πώς,δεν μου αρέσουν οι μεγάλες κουβέντες..

Nora Kollia
21-09-09, 11:42
απόσπασμα από συνέντευξη στο περιοδικό IF Νοέμβριος 2008

48344

Polyneikos
21-09-09, 12:06
Nόρα τελειες οι φωτογραφίες σου,ειδικα αυτη πανω στην μηχανη !!
Σε καταλαβαινω απόλυτα αυτό που λες περί προετοιμασίας,παντως το καλό είναι ότι επειδη η δουλεια σου είναι εντος γυμναστηριων είσαι παντα σε φόρμα,όλον τον χρόνο,οπότε με μια προετοιμασία θα κατεβαινεις super.:thumbup:

KATERINI 144
21-09-09, 12:29
αυτες με τη μηχανή ειναι ολα τα λεφτα, το περιοδικό IF ποιο ειναι?

vAnY
21-09-09, 15:32
ουαου Νορα ειναι τελειο το χορευτικο και φιγουρες που κανεις φανταστικες!!:bowdown:.....
,...προσπαθω ταπεινα να ακολουθησω τα βηματα σου... :)
το ειδωλο μου ειναι η pauline Nordin αλλα στην Ελλαδα εισαι εσυ!

φοβερη:thumbup:
(θα με γυμνασεις κι εμενα!!???)

ΜrΚommatias
21-09-09, 17:01
απόσπασμα από συνέντευξη στο περιοδικό IF Νοέμβριος 2008

http://forum.bodybuilding.gr/picture.php?albumid=65&pictureid=584
Φοβερη:shock::shock::shock:

Nora Kollia
22-09-09, 10:37
Nόρα τελειες οι φωτογραφίες σου,ειδικα αυτη πανω στην μηχανη !!
Σε καταλαβαινω απόλυτα αυτό που λες περί προετοιμασίας,παντως το καλό είναι ότι επειδη η δουλεια σου είναι εντος γυμναστηριων είσαι παντα σε φόρμα,όλον τον χρόνο,οπότε με μια προετοιμασία θα κατεβαινεις super.:thumbup:

Ευχαριστώ Πολύνεικε!Ναι,από θέμα φυσικής κατάστασης΄(ευκινησία,ευλυγισία,αερόβια ικανότητα,αντοχή στην δύναμη κλπ) σε κρατάει σε πολύ καλή φόρμα,από την άλλη κάποιες φορές σε φτάνει σε όρια υπερκόπωσης και σε "καίει"..:unsure:

Nora Kollia
22-09-09, 10:57
αυτες με τη μηχανή ειναι ολα τα λεφτα, το περιοδικό IF ποιο ειναι?

Είναι γνωστό ως περιοδικό σπορ,αλλά δεν το βρίσκεις εύκολα στην επαρχία μόνο σε "ψαγμενα" κέντρα Τύπου

Nora Kollia
22-09-09, 11:11
ουαου Νορα ειναι τελειο το χορευτικο και φιγουρες που κανεις φανταστικες!!:bowdown:.....
,...προσπαθω ταπεινα να ακολουθησω τα βηματα σου... :)
το ειδωλο μου ειναι η pauline Nordin αλλα στην Ελλαδα εισαι εσυ!

φοβερη:thumbup:
(θα με γυμνασεις κι εμενα!!???)

Vany μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Με τιμά που με παραλληλίζεις με την Nordin και μ'αρέσει κι εμένα γιατί είναι sport-teen idol,έχει νεανική φιγούρα και στυλ που μοιάζει να έχει μεταπηδησει από τον στίβο!

Μεγάλη μου χαρά να σε γυμνάσω!Κι απ'ό,τι είδα σε κάποιες φωτό σου αν δεν κάνω λάθος,θα ευχαριστηθώ να κάνω και προπόνηση μαζί σου γιατί σ'έκοψα για δυνατή!:weights:
Οποτε θες,πες μου!!

Nora Kollia
22-09-09, 11:13
Φοβερη:shock::shock::shock:

Ευχαριστώ Ακη!Και σε σένα συγχαρητήρια κι εύχομαι κι άλλες επιτυχίες στο μέλλον!!:thumbup:

vAnY
22-09-09, 13:25
Vany μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!Με τιμά που με παραλληλίζεις με την Nordin και μ'αρέσει κι εμένα γιατί είναι sport-teen idol,έχει νεανική φιγούρα και στυλ που μοιάζει να έχει μεταπηδησει από τον στίβο!

Μεγάλη μου χαρά να σε γυμνάσω!Κι απ'ό,τι είδα σε κάποιες φωτό σου αν δεν κάνω λάθος,θα ευχαριστηθώ να κάνω και προπόνηση μαζί σου γιατί σ'έκοψα για δυνατή!:weights:
Οποτε θες,πες μου!!

ναι εχω κι εγω το "μικροβιο" τρελενομαι για βαρη, κουραση και ιδρωτα στο γυμναστηριο!!:turtle::turtle: λοιπον σε ενα ρεπο μου θα κανονισω κατεβω Κιατο !!:thumbup:

Nora Kollia
22-09-09, 18:54
ναι εχω κι εγω το "μικροβιο" τρελενομαι για βαρη, κουραση και ιδρωτα στο γυμναστηριο!!:turtle::turtle: λοιπον σε ενα ρεπο μου θα κανονισω κατεβω Κιατο !!:thumbup:

Eλα να περάσουμε μαζί την "αρρώστια",χα χα!!!:turtle:

spirospros
03-11-09, 09:07
Μπράβο πολύ καλή Νόρα αξία :bbbiceps:

crow
14-09-10, 22:47
K μιας που ζητησατε να κ αλλες φοτο της Νορας.
Πιστευω οτι καλυτερα να μπουν στο αφιερωμα της....παρα αλλου:P



15709


15710

live
14-09-10, 22:49
K μιας που ζητησατε να κ αλλες φοτο της Νορας.
Πιστευω οτι καλυτερα να μπουν στο αφιερωμα της....παρα αλλου:P

:bowdown:

just chris
15-09-10, 00:52
Ευχαριστώ Πολύνεικε,ιδού και το χορευτικό


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OoPQ0BgDuho



αυτο το κανω το πρωι μολις ξυπναω για να ξεπιαστω λιγακι:P:P:P
απιστευτη! ειδικα οι φωτο σου που δημοσιευσε η crow......παλι καπου μου εφυγε το σαγονι κ το ψαχνω!!!!!!:bowdown:

silk
15-09-10, 01:22
μιας και την ξερω την ξερω και προσωπικα την νορα να σημειωθει οτι ειναι απιστευτα καλη κοπελα.ευγενικοτατη κ με ενα χαμογελο στο στομα !

KATERINI 144
16-09-10, 13:35
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15709&d=1284493482

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15710&d=1284493500

ωραιες φωτο :thumbup:

Nora Kollia
16-09-10, 22:33
μιας και την ξερω την ξερω και προσωπικα την νορα να σημειωθει οτι ειναι απιστευτα καλη κοπελα.ευγενικοτατη κ με ενα χαμογελο στο στομα !

φιλαρακι μου ποσο καιρο εχω να σε δω!!ανεβαινεις πολυ βλεπω!
σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια!

Nora Kollia
16-09-10, 22:36
αυτο το κανω το πρωι μολις ξυπναω για να ξεπιαστω λιγακι:P:P:P
απιστευτη! ειδικα οι φωτο σου που δημοσιευσε η crow......παλι καπου μου εφυγε το σαγονι κ το ψαχνω!!!!!!:bowdown:

χαχαχ!!ελα βρε,αυτα ειναι για ζεσταμα:P
για το σαγονι ψαξε λιγο,καπου πανω σου θα'ναι!!!:green::welcome:

crow
16-09-10, 22:55
Κ επειδη βλεπω οτι σας αρεσει παρτε αλλες 2 :turtle::turtle::turtle:


15789


15790

a.minidis
16-09-10, 22:58
Κ επειδη βλεπω οτι σας αρεσει παρτε αλλες 2 :turtle::turtle::turtle: :banghead::banghead::banghead::banghead::eleph::eleph::eleph::thumbsup::thumbsup::moderator::geek::geek:!!!!!!!!

crow
16-09-10, 23:06
:banghead::banghead::banghead::banghead::eleph::eleph::eleph::thumbsup::thumbsup::moderator::geek::geek:!!!!!!!!

Μη χτυπας απο τωρα τοσο πολυ το κεφαλι σου........ασε κ λιγο για αργοτερα, υπαρχουν κ αλλες:green::green::green:

tokaref45
16-09-10, 23:22
Κ επειδη βλεπω οτι σας αρεσει παρτε αλλες 2 :turtle::turtle::turtle:
:shock::shock:σωστη ..γοργονα!!!

crow
16-09-10, 23:29
Κ αν συνεχισει να σας αρεσει θα βαλω κ αλλες φώτο.

just chris
17-09-10, 00:38
Κ επειδη βλεπω οτι σας αρεσει παρτε αλλες 2 :turtle::turtle::turtle:

παναγια μ κ χριστε μ!!!φτανει.........

a.minidis
17-09-10, 21:57
παναγια μ κ χριστε μ!!!φτανει.........
Ετσι...ετσι..δωσε και αλλο :green: στο "λαο":bowdown::bowdown:

Muscleboss
17-09-10, 22:33
Πολύ καλή η Νόρα! :clap:

Καμία αγωνιστική εμφάνιση προβλέπεται σύντομα; :toast:

ΜΒ

a.minidis
17-09-10, 23:02
Πολύ καλή η Νόρα! :clap:

Καμία αγωνιστική εμφάνιση προβλέπεται σύντομα; :toast:

ΜΒΑπο οτι μπορω να πω ξερω ειναι στο σταδιο της προετοιμασιας για την επομενη της εμφανιση!! Ακριβως ποτε μαλλον θα ενημερωση συντομα η nadia καθως ειναι η υπευθηνη της αγωνιστικης πορειας:green::green::thumbup::thumbup:

Niiick
18-09-10, 18:37
χαχαχ!!ελα βρε,αυτα ειναι για ζεσταμα:P
για το σαγονι ψαξε λιγο,καπου πανω σου θα'ναι!!!:green::welcome:



Ζεσταθηκαμε να περασουμε στο κυριο μερος μη καουμε απ το ζεσταμα:turtle:

Justchris αστα επεσαν σαγονια!

just chris
18-09-10, 18:52
Ζεσταθηκαμε να περασουμε στο κυριο μερος μη καουμε απ το ζεσταμα:turtle:

Justchris αστα επεσαν σαγονια!
αν ανεβασει κ αλλες φωτο θα αρχισω να τρεχω με τα εσωρουχα στην ταρατσα:turtle:
να...οπως η χελωνα!!!:turtle:

KATERINI 144
18-09-10, 19:52
αν ανεβασει κ αλλες φωτο θα αρχισω να τρεχω με τα εσωρουχα στην ταρατσα:turtle:
να...οπως η χελωνα!!!:turtle: :rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
11-06-12, 23:35
Να βάλω και καποιες φωτογραφίες από την εμφάνιση της Νορας Κόλλια στο 25ο Πανελλήνιο Κύπελλο 2012 της IFBB

48346

48347



48350


48353

48348

48349



48351

48352

Μαρία
12-06-12, 00:12
Πολυ ωραιες φωτο!!!Η Νορα επιβεβαιωσε για μια ακομα φορα τους ανθρωπους που την στηριζουν και τον προπονητη της Ιορδανη Λεβεντελη κερδιζοντας την κατηγορια της body fitness στο Πανελληνιο πρωταθλημα IFBB στην Στυλιδα.
Μια αθλητρια με ανοδικη πορεια απο τα πρωτα της βηματα μεχρι την νικη της στους Μεσογειακους αγωνες IFBB στην κατηγορια body fitness.
Μια αθλητρια με μελλον ,με ταλεντο με σωματικη βελτιωση καθε φορα και με εξαιρετη αθλητικη προσωπικοτητα!Το μελλον της ανηκει!

Polyneikos
12-06-12, 08:32
Kαι καποιες αλλες φωτογραφίες,από την επόμενη ημερατου Πανελληνίου, στο Μεσογειακό ,όπου η Νόρα επάξια κέρδισε την 1η θεση !!
Νομίζω από το περσινό Μεσογειακό στην Μάλτα ,όπου είχε αδικηθεί,αξιζε αυτη την διακριση.:clap::clap:

48404


48405



48399

48400

48401



48403

48402

koukoutsaki
12-06-12, 08:45
ειναι φοβερη ...κομματια ! :bowdown::clap:

marvin
12-06-12, 10:54
Πολλα μπραβο στην Νορα μου αρεσει παρα πολυ να την παρακολουθω,πολυ καλη αθλητρια!!:clap::clap:

Μαρία
12-06-12, 14:29
Πολυ καλη αθλητρια και """μαυρο σκυλι"""στην προπονηση.
Πριν ξεκινησει προετοιμασια φετος για το Πανελληνιο και Μεσογειακο πηγαιναμε μαζι για προπονηση στιβο στο σταδιο της Κορινθου και περναμε μπαλα τα δαση!!!!!!!!!!!!!
Εχω να πω οτι με αφηνε αφωνη γιατι εχει και ταχυτητα,εβγαζε τρελα κομματια εντασης στην προπονηση και πλειομετρικες πολλες.Κυκλικες προπονησεις που συμπεριλαμβαναν 80άρια ενταση,βαθια καθισματα με αλμα οσο πιο ψηλα με εμενα στην πλατη της(ωω ναι) και κερκιδα καπακι.Προβολες προχωριτικες καμια 30άρα σε ανηφορα οταν πηγαιναμε δασος κτλ.Οταν λεω ειναι "σκυλι" στην προπονηση το εννοω.
Οσον αφορα τον τομεα διατροφη ουτε ενα τσιτ μιλ το θηριο για μηνες..........!!!!!:bowdown:

Υ.Σ Εξοδοι για ποτο κτλ δεν υπηρχαν με τιποτα!!!Αντε κανα καφεδακι και αυτο σκετο...!!!!:green:

NASSER
12-06-12, 14:39
Είναι αυτονόητο κατόπιν της περιγραφές της Μαρίας πως το αποτέλεσμα είναι έπειτα από πολύμηνη προετοιμασία, σκληρές προπονήσεις και πειθαρχημένη διατροφή. Οι περισσότερες γυναίκες τα καταφέρνουν στη διατροφή αλλά υστερούν στη προπόνηση. Η Νόρα τα κατάφερε σε όλα και το αποτέλεσμα τη δικαίωσε.

Χρήστος Τριανταφύλλου
12-06-12, 14:57
Παρα πολυ συμετρικες αναλογιες ,σε πολυ καλη φορμα και ομορφη!;)

gym
12-06-12, 15:39
Πολυ καλη αθλητρια και """μαυρο σκυλι"""στην προπονηση.
Πριν ξεκινησει προετοιμασια φετος για το Πανελληνιο και Μεσογειακο πηγαιναμε μαζι για προπονηση στιβο στο σταδιο της Κορινθου και περναμε μπαλα τα δαση!!!!!!!!!!!!!
Εχω να πω οτι με αφηνε αφωνη γιατι εχει και ταχυτητα,εβγαζε τρελα κομματια εντασης στην προπονηση και πλειομετρικες πολλες.Κυκλικες προπονησεις που συμπεριλαμβαναν 80άρια ενταση,βαθια καθισματα με αλμα οσο πιο ψηλα με εμενα στην πλατη της(ωω ναι) και κερκιδα καπακι.Προβολες προχωριτικες καμια 30άρα σε ανηφορα οταν πηγαιναμε δασος κτλ.Οταν λεω ειναι "σκυλι" στην προπονηση το εννοω.
Οσον αφορα τον τομεα διατροφη ουτε ενα τσιτ μιλ το θηριο για μηνες..........!!!!!:bowdown:

Υ.Σ Εξοδοι για ποτο κτλ δεν υπηρχαν με τιποτα!!!Αντε κανα καφεδακι και αυτο σκετο...!!!!:green:

:bowdown::bowdown::bowdown:
αυτο θα πει τερας δυναμης και θελησης!

πολλα μπραβο ...απο τις αγαπημενες αθλητριες του χωρου!:clap::clap:

Polyneikos
12-06-12, 20:30
Mαιρη οπότε έβαλες και το δικο σου λιθαρακι στην προετοιμασία της Νόρας.
Αυτό βέβαια δείχνει τις αθλητικές επιδόσεις της Νόρας πέρα από το στενό φάσμα της προπονησης με βαρη καθώς και την προοπτική που διαχειρίστηκε την αθλητική της προετοιμασία.Και φυσικα την εμπιστοσύνη της στο πρόσωπο σου και στις αθλητικές σου γνωσεις.Μπραβο λοιπον :thumbup::thumbup:

υ.γ. Εχω και καποιες φωτογραφίες της Νόρας,backstage,που θα περιμένω λίγο για να τις βάλω ;);)

Μαρία
12-06-12, 22:09
Αυτό βέβαια δείχνει τις αθλητικές επιδόσεις της Νόρας πέρα από το στενό φάσμα της προπονησης με βαρη καθώς και την προοπτική που διαχειρίστηκε την αθλητική της προετοιμασία. :thumbup::thumbup:



Ετσι ακριβως.Ουτως η αλλως η γνωση προυπηρχε μιας και η ιδια εχει background με προπονησεις φυσικης καταστασης.Η παρεα ηταν που εκανε την διαφορα!:)

Polyneikos
17-06-12, 01:23
Και καποιες φωτογραφίες που είχα υποσχεθει...

49551

49550

49549

49552


49553

NASSER
19-06-12, 10:38
Οι τελευταίες φώτο είναι όλες για κορνίζα... Συγχαρητήρια στη Νόρα αλλά και στο φωτογράφο! :thumbup:
Οι φώτο είναι κοντινές και ευδιάκριτα συμπεραίνει κανείς πως η μυικότητα σε συνδυασμό με την συμμετρία και τη σωστή σωματική κατάσταση που απαιτεί η κατηγορία, έδωσαν την πρωτιά στο μεσογειακό πρωτάθλημα. Αν ήταν πιο σκληρή ή πιο φλατ ίσως το αποτέλεσμα να μας απογοήτευε. Φυσικά εδώ έπαιξε ρόλο η εμπειρία του προπονητή Ιορδάνη Λεβεντέλη.

Stella
19-06-12, 10:51
Ω θεε μου....εγκεφαλικό!!!:bowdown:

koukoutsaki
19-06-12, 11:49
Ω θεε μου....εγκεφαλικό!!!:bowdown:

και εμφραγμα μαζι :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
19-06-12, 23:39
Λιγες ακόμα...

49915

49914


49916

marvin
20-06-12, 00:00
Παρα πολυ καλη!!!:thumbup:
Στην τελευταια ..κουκλες και οι δυο ομως!!!!!!:clap::clap::clap:

Polyneikos
25-03-13, 12:02
Η Νόρα Κόλλια παρευρέθηκε στο σεμινάριο του Μανώλη Καραμανλάκη και ενημερωθήκαμε ότι προετοιμάζεται για το Πανελλήνιο της IFBB-ΕΟΣΔ καθώς και το Πανευρωπαϊκο της IFBB που θα πραγματοποιηθεί στην Ισπανία τον Απρίλιο...
Ειναι από τις αθλήτριες που εχουν σταθερά ανοδική πορεία,με συνέχεια και συνέπεια,πρόσφατα Μεσογειονίκης, αναζητά το επόμενο υψηλότερο επίπεδο διάκρισης..
Καλή της επιτυχία :thumbup::clap:

63654


Regenesis Stores Τeam


63655

Dreiko
25-03-13, 19:36
Kαλη επιτυχια στη Νορα!:clap:
Σταθερη αξια...:thumbup:

Polyneikos
12-04-13, 15:37
Νόρα Κόλλια, φρέσκες φωτογραφίες,αψογη !! :clap::clap:


64817


64818

koukoutsaki
12-04-13, 15:39
:clap::clap::clap:

Polyneikos
07-05-13, 18:39
Δύο φωτογραφίες της Νόρας απο το Εurope Pro 2013

65939



65940


Και μια εντός γυμναστηρίου :thumbup:

65938

just chris
07-05-13, 20:14
εχεις μπολικο υλικο κ 'συ κ ο dreikο,σκοπος σας ειναι να το βγαζετε
αργα κ βασανιστικα ρε παλιοπαιδα ετσι???
anyway:clap::thumbup:

Polyneikos
04-07-14, 16:40
Νόρα Κόλλια, καλοκαίρι 2014 ...:shock:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=85543&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=85542&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=85544&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=85545&stc=1

beefmeup
05-07-14, 10:51
:bowdown::bowdown::bowdown:

Polyneikos
26-10-18, 22:37
Guest Poser η IBFA Miss World 2017, Νόρα Κόλλια!


http://www.youtube.com/watch?v=1zG2O2B-2Kk


127371

127372


127373

127374




Oι φωτογραφίες στο Multimedia-Gallery (https://www.bodybuilding.gr/multimedia/gallery/item/1621-guest-poser)

Muscleboss
27-10-18, 15:39
Η Νόρα θυμάμαι έλεγε ότι θα σταματήσει πριν χρόνια και τώρα την βλέπω όχι μόνο να συνεχίζει να ανεβαίνει επίπεδο! Πολύ ωραία παρουσία και ατομικό, το κερασάκι στην τούρτα του αγώνα. :clap:

Polyneikos
28-10-18, 22:02
Εχει κάνει σημαντική πρόοδο και εξέλιξη όντως η Νόρα, μεταπηδώντας τις κατηγορίες ξεκινώντας από την Fitness, μετά Body Fitness και τέλος στην Βοdy κατηγορία, κερδίζοντας το 2017 το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στην IBFA!

Polyneikos
14-03-19, 11:12
Νέα συνεργασία της Νόρα Κόλλια , Παγκόσμιας Πρωταθλήτριας της IBFA World 2017 στην Ρώμη, με τους Τάσο Μισαηλίδη και Θανάση Υφαντόπουλο όπου θα συνεργαστούν για τους μελλοντικούς της αγώνες καθώς και θα συμμετάσχει στο προπονητικό team των αθλητών που προετοιμάζει το Μuscleclub Τeam!

127375




127377

127378


127376