PDA

Επιστροφή στο Forum : Σπονσορες - eshop



embrance
11-07-09, 17:00
Τσέκαρε τους χορηγους ή περίμενε μέχρι το φθινόπωρο για να δείς σοβαρά ελληνικά διαδικτυακά καταστηματα συμπηρωμάτων.

ΜΒ
Αυτο ειπε ο ΜΒ.Θα γινει "επισημη" λιστα με eshops σε καποια φαση?

eas2000
11-07-09, 19:01
Μακάρι να γίνει αυτό, πιστεύω οτι υπάρχει "κενό" στην διαδικτυακή αγορά συμπληρωμάτων στην Ελλάδα.
Τόσο δύσκολο είναι ρε γμτ δηλ. δεν μπορεί να φτιαχτεί κάποιο αξιόπιστο ελληνικό e-shop με τιμές και ποιλικία προιόντων αντίστοιχη με αυτών του εξωτερικού; τι ζητάμε

embrance
11-07-09, 19:18
Εχοντας ψαξει αρκετα δεν εχω βρει καποιο ελληνικο σε τιμες εστω και κατα προσεγκιση αναλογες του εξωτερικου.Δυστυχως.

MourlasG
12-07-09, 16:32
ipomoni file ola tha ginoun. Anamenete megalo diadiktiako Ellinikotato e-shop me times pou oute tis fantazeste xamiloteres kai apo to gnwsto Ds

***γραφε ελληνικά ειναι κάνονας του φόρουμ***

Niiick
12-07-09, 16:42
αντε να σε δουμε φιλε μουρλα..μακαρι!

embrance
12-07-09, 17:32
Αν εχεις κατι στα σκαρια φιλε Μουρλα,πες μας να αγωνιησουμε και εμεις λιγο!!!!

****100 φορές έχουμε πει πως πέραν τον χορηγών αναφορές σε αλλα καταστήματα δε μπορούν να γίνουν στο φόρουμ,

μακάρι ο φίλος μας να ανοίξει κατάστημα με καλές τιμές και αφού γίνει χορηγός του φορουμ θα βάλουμε εσένα να κρατάς και πανό****

TRIANTAFYLLOU
12-07-09, 20:45
επειδή δεν είμαστε χημικοί ούτε μπορούμε να ελέγξουμε ενα σκεύασμα να μην ξεχνάμε πως υπάρχει και πολύ σαβούρα όπως σε φάρμακα αλλα και σε συμπληρώματα αμφιβόλου προελεύσεως και ποιότητας που το μόνο που πιστοποιεί είναι οι ετικέτες και συσκευασίες που μπορεί αυτα που γράφουν να μην ανταποκρίνονται στο περιεχόμενο.

εγω τόσα χρόνια που παίρνω συμπληρώματα δεν ένοιωσα ποτε αδικημένος η οτι με κοροιδεύουν αφου και λογικες τιμές παίρνω μπορεί λίγο πιο ακριβα απο τις χωρες παραγωγής αλλα οχι υπερβολικα που να νοιώθω οτι με πιανουν τον κόλο και εκτος αυτού έχω και πιστοποιήσεις απο το εργοστάσιο παραγωγής με ελέγχους και μετάφραση με δικηγόρο στα ελληνικά και αυτα λόγω κάποιων εκπομπών στην τηλεόραση που έπρεπε να έχω αδιάσειστα στοιχεία μαζί μου για το θέμα που είχε προκείψει με συμπληρώματα, ούτε εοφ που απλα μόνο γνωστοποιεί ο εοφ, αν και έχουν και απο κει έγκριση.

και πάντα πρεπει να συγκρίνουμε όμοια πράγματα σε θέμα τιμών και να προέρχονται αποδεδειγμένα απο το ίδιο εργοστάσιο παραγωγής.

εχουμε και παραδείγματα που έπαιρναν φτηνα και στο τέλος τους έβγαιναν πιο ακριβα με μεταφορικά και τελωνεία.

μπορεί κάποιος να μιλήσει και με κάποια εταιρία απο τους χορηγούς και να πει τις απόψεις του και για σχέση τιμής ποσότητας , τα λέω γιατι ξέρω δεν λέμε οτι δεν υπάρχει κέρδος και λογικό είναι αλλα ακούω πολλες υπερβολές σ αυτο το θέμα

Muscleboss
12-07-09, 21:34
Αυτο ειπε ο ΜΒ.Θα γινει "επισημη" λιστα με eshops σε καποια φαση?

γίνονται κάποιες προσπάθειες για stores στα προτυπα των ευρωπαικών. ωστόσο μπορείτε να δείτε οτι ήδη τα xtremestores έχουν βελτιώσει πολύ τις τιμές τους και τις πσοφορές τους.

σχετικά με το ποστ του mourla, μέχρι να δούμε κάτι σίγουρο εγώ θα επαναλάβω μια παροιμοία που λέει όπου ακούς πολλά κεράσια πάρε και μικρό καλάθι.

το θέμα κλείνει μιας και τα καλύτερα ελληνικά διαδικτυακά καταστήματα είναι ήδη χορηγοί της σελίδας. και όχι αυτη τη στιμγή δεν υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο.

ΜΒ