PDA

Επιστροφή στο Forum : Lee Priest -16 χρονών βίντεο



Muscleboss
17-07-09, 16:05
Πολύ μπροστά για την ηλικία του.....

<object width="640" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Mpg4vi5cmGQ&hl=en&fs=1&hd=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Mpg4vi5cmGQ&hl=en&fs=1&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>

KATERINI 144
17-07-09, 16:14
συμφωνώ boss, εγω δεν ήμουν τοσο καλος στα 16 :green:

billys15
17-07-09, 16:16
Πωπω τι μπροστα?? Απο τους καλυτερους 16χρονους στην ιστορια! Φορτωνε και πολλα κιλα.

P.S.: Περιμενω οπου να 'ναι να αρχισουν τα "σχολια"...

TRIANTAFYLLOU
17-07-09, 17:13
πολύ καλός ο πρίστ αλλα δεν ξέρουμε αν έπεξε και με χημεία γι αυτό το αποτέλεσμα και το υψος του είναι ευνοικό ώστε να φαίνετε πιο στρογγυλός και μπαλαρισμένος .

εγω έχω κάποιον δωδεκάχρονο σε κασετα το 86 που ποζάρει σαν γκέστ στο μρ βόρειος ελλας ο κωσταντινίδης ο ιορδανης μακαρι να μπορέσω αποσπασματικα να το ποστάρω αν ήξερα καλά τα τεχνολογικα θα το έκανα , για να δείτε και μείς τι ταλενταρες έχουμε , που βλέπουμε κανενα ξενο και νομίζουμε αυτοί εχουν άλλα γενετικα , τρίχες είναι και στο κάτω κάτω ο συγκεκριμένος που λέω δεν ακουμπουσε ουτε φαρμακα αλλα ούτε και συμπληρώματα

αργότερα κατεβαιναμε μαζι αυτος στα τζούνιορ εγω αντρες και κερδισε όλους τους αγωνες το γενικό εφηβων και εγω ανδρων, αλλα σταμάτησε στους άντρες γιατί δεν ήθελε να μπει στα βαθιά και ασχολήθηκε με την δουλεια του συνεργείο βαρεων οχημάτων .

μακάρι να μπορεσω με κάποιο τρόπο να ποσταρω να δείτε τι έχει και η ελλάδα απο ταλέντα και μιλάμε και δυνατο παιδί .

thegravijia
17-07-09, 17:16
^^στα 19 εκανε πρωτη φορα χρηση.

οσο για την φυσικη του κατασταση ,τον επερνε ο παπους εχει πει και τον εβαζε να κανει cardio 1 ωρα καθε μερα στις 4 το πρωι.

ο ιδιος τα χει πει αυτα

KATERINI 144
17-07-09, 17:27
ο ιδιος τα χει πει αυτα


δεν εχω λογο να μην τον πιστέψω :shifty::shifty::shifty::shifty:






:green: :green:

TRIANTAFYLLOU
17-07-09, 17:31
^^στα 19 εκανε πρωτη φορα χρηση.

οσο για την φυσικη του κατασταση ,τον επερνε ο παπους εχει πει και τον εβαζε να κανει cardio 1 ωρα καθε μερα στις 4 το πρωι.

ο ιδιος τα χει πει αυτα


και για πιο λόγο να τον πιστέψω όταν εγω ξέρω εκείνα τα χρόνια όταν εδω στην ελάδα πολεμούσαμε με τα τόξα αυτοί είχαν λέιζερ . πλάκα κάνουμε ?

πράγματα που δεν αποδεικνύονται μην είμαστε απόλυτοι όταν εγω ξέρω την νοοτροπία τους τότε σε σχέση με ελλάδα και πόσα χρόνια μπροστα ήταν σ αυτό το θέμα , φυσικά απο αυτούς χάλασε η πιάτσα και ειδικά τότε που ακόμη δεν ξέραν πολλα απο παρενέργειες και κάναν γλέντια .

θα μου πείτε και μείς δεν ξέραμε αλλα ενα να ξέρετε εμείς είχαμε ταμπού σ αυτό το θέμα και ενω δεν υπήρχε φόβος μήπως πάθεις τίποτε αφου δεν γνώριζαν μιλάμε για αρχες της δεκαετείας του 80 , υπήρχε όμως το ηθικο θέμα λέγαμε ντροπής πράματα είναι αυτα και αυτό ήταν το φρένο τίποτε άλλο.

thegravijia
17-07-09, 17:38
τι να σας πω ρε παιδια..εγω οτι λεει αυτος ειπα,και γενικα λεει οτι σε σχεση με αλλους pro δεν παιρνει τιποτα ..ουτε αυξητικες ουτε ινσουλινες τιποτα..
παντως ενα ειναι στανταρ πως ειχε τρελες δυνατοτητες απο μικρος ..στα 24 νομιζω πατησε και στο olympia πρωτη φορα..αν δεν κανω λαθος..

Panoz
18-07-09, 20:32
Πολύ μπροστά για την ηλικία του.....

<object width="640" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Mpg4vi5cmGQ&hl=en&fs=1&hd=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Mpg4vi5cmGQ&hl=en&fs=1&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>


Το εχω ολοκληρο το βιντεο σε DVD, οποτε εχω χρονο θα ανεβασω φωτο απo ποζαρισματα 13, 16, 19 κ 20 χρονων.

bb-fitness
19-07-09, 22:57
Πολύ μπροστά για την ηλικία του.....

<object width="640" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Mpg4vi5cmGQ&hl=en&fs=1&hd=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Mpg4vi5cmGQ&hl=en&fs=1&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>

αν δεν ειχε παρει φαρμακα τοτε, ειναι το ειδωλο μου.

Niiick
20-07-09, 00:32
η σκληραδα,τα μπαλαρισματα η πολυ και ποιοτικη μαζα κατι δε μου παει καλα το ολο σκηνικο μου φενεται καπως για νατουραλ ποσο μαλλον για 16χρονο..αλλα οκ αφου το λεει ο ιδιος..

Polyneikos
21-07-09, 08:10
Kαλα οι Αμερικανοι πολλα λένε ,εγω δεν τα πιστευω αυτα ,πάντα ξεκιναω με την λογικη ότι είναι "μεσα" και δεν με απασχολει,απλα κρίνω το αποτέλεσμα...Γενικα είναι τακτικη πολλων να κρυβουν τι παιρνουν και τι κανουν και να βγαζουν προς τα εξω ότι το είχαν έμφυτο και ότι είχαν τελεια γεννετικα ....
Ο Priest ήταν ταλεντο από πολύ νεαρός,για αυτό εφτασε τόσο νωρις να γίνει επαγγελματίας,για αυτό τον ξερουμε τόσα χρόνια και ακομα είναι μικρός σε ηλικία...

billys15
21-07-09, 14:03
αν δεν ειχε παρει φαρμακα τοτε, ειναι το ειδωλο μου.

Αν ειχε παρει?

the_big_litho
21-07-09, 17:53
respect στην δουλεια που εχει κανει....

Antonis Giannoulis
21-07-09, 19:26
Εγω παιδια ειχα διαβασει καποτε, οτι επειδη απο πιτσιρικας ειχε προβλημα στην αναπτυξη και συγκεκριμενα με το υψος του - ειχε ενδειξεις νανισμού - εκανε χρηση αυξητικης ορμονης και αλλων φαρμακων απο παιδι, μπας και προλαβει και παρει λιγο υψος μεχρι τα 18 του, οπου και σχεδον σταματαει η αναπτυξη.
Τωρα , εαν αυτος εκμεταλευτηκε τα οφελη των ορμονων που του εδιναν οι γιατροι, και το εριξε ταυτοχρονα και στο bodybuilding απο τα 13 του, τοτε τι να πω.. δεν το βρισκω αδυνατον να ηταν ετσι στα 16 του χρονια.

Ξερει καποιος το πραγματικο του υψος???

thegravijia
21-07-09, 20:11
Εγω παιδια ειχα διαβασει καποτε, οτι επειδη απο πιτσιρικας ειχε προβλημα στην αναπτυξη και συγκεκριμενα με το υψος του - ειχε ενδειξεις νανισμού - εκανε χρηση αυξητικης ορμονης και αλλων φαρμακων απο παιδι, μπας και προλαβει και παρει λιγο υψος μεχρι τα 18 του, οπου και σχεδον σταματαει η αναπτυξη.
Τωρα , εαν αυτος εκμεταλευτηκε τα οφελη των ορμονων που του εδιναν οι γιατροι, και το εριξε ταυτοχρονα και στο bodybuilding απο τα 13 του, τοτε τι να πω.. δεν το βρισκω αδυνατον να ηταν ετσι στα 16 του χρονια.

Ξερει καποιος το πραγματικο του υψος???

LEE PRIEST
OH PLEASE I AM TALLEST IN MY FAMILY FOR GODS SAKE......I THINK YOUR A TOOL FOR ASKING ME TO DISPELL SUCH BULLSHIT.....I DONT THINK MY FAMILY EVEN KNEW WHAT DWARFISM WAS.....FUCK ME PEOPLE ARE TOOLS.....CAN PEOPLE DISPELL THIS RUMOUR..WHY DO SOME OF THE PEOPLE ON BOARDS HAVE NO LIFE...RUMOUR OR TRUE......

1.65 ειναι .

TRIANTAFYLLOU
21-07-09, 20:15
δεν έχει νόημα να μιλάμε με σιγουρια για πράγματα που δεν αποδεικνύονται απλα σ αυτην την ηλικία αν έπαιρνε κάποιες ουσίες εκτός του ότι δεν αποδεικνύετε αλλα έχει πιο γρήγορο ανέβασμα και λόγω αυξητικής που παραγει το σώμα όντας ακόμη στην ανάπτυξη και λόγω του ύψους (πολύ κοντός) έδειχνε πιο στρογγυλός και μυώδης γι αυτο και σε πολύ μικρή ηλικία έγινε επαγγελματίας .

αλλα ποτε δεν θεωρούσα οτι είναι καμια ιδιαίτερη περίπτωση ο πρίστ και προικισμένος σωματικα , εκτός του ύψους που στο ββ είναι πλεονέκτημα για αγώνες όμως έχει μικρό κορμό σε σχέση με τα χέρια του αλλα αγωνιστικα στέκετε πολύ καλα σε ογκωδέστερους αθλητες .

και θα λέγαμε ότι είναι φαινόμενο αν υπήρχαν βάσιμα επιχειρήματα οτι ήταν έτσι στην ηλικία αυτή χωρίς αας , το οτι το λέει αυτός δεν αποδεικνύετε με τίποτε .

Antonis Giannoulis
21-07-09, 23:25
LEE PRIEST
OH PLEASE I AM TALLEST IN MY FAMILY FOR GODS SAKE......I THINK YOUR A TOOL FOR ASKING ME TO DISPELL SUCH BULLSHIT.....I DONT THINK MY FAMILY EVEN KNEW WHAT DWARFISM WAS.....FUCK ME PEOPLE ARE TOOLS.....CAN PEOPLE DISPELL THIS RUMOUR..WHY DO SOME OF THE PEOPLE ON BOARDS HAVE NO LIFE...RUMOUR OR TRUE......

1.65 ειναι .

μπορειτε να το μεταφρασετε παρακαλω.??

thegravijia
21-07-09, 23:46
LEE PRIEST
OH PLEASE I AM TALLEST IN MY FAMILY FOR GODS SAKE......I THINK YOUR A TOOL FOR ASKING ME TO DISPELL SUCH BULLSHIT.....I DONT THINK MY FAMILY EVEN KNEW WHAT DWARFISM WAS.....FUCK ME PEOPLE ARE TOOLS.....CAN PEOPLE DISPELL THIS RUMOUR..WHY DO SOME OF THE PEOPLE ON BOARDS HAVE NO LIFE...RUMOUR OR TRUE......

.

λεει οτι ειναι ο πιο ψηλος στην φαμιλια του και οτι οι δικοι του τοτε δεν ηξεραν καν τι ειναι ο νανισμος και μετα αρχιζει τα καντηλια σε αυτον που το εγραψε..

Tassos
22-07-09, 19:24
Δεν μπορω να πιστεψω πως ενα παιδι 16 ετων μπορει να εχει τοσο ενηλικη σωματοδομη ασ λεει ο καθενας οτι θελει, δειτε "παιδια" που κατεβαινουν σε ολυμπιαδες και ειναι τιγκα στην αυξηντικη και τα testo suspension σε αθληματα γυμναστικων επιδειξεων (ουτε αυτοι δεν εχουν τετοια γραμμωση με τοσο ογκο) ο τυπος πρεπει να επαιρνε μεγαλες ποσοτητες απο οτι επερνε....(η αγοραζε με τους τονους cell tech+nitrotech):rolf:

RAMBO
23-07-09, 16:34
αν αυτο ειναι natural εγω σταματαω την γυμναστικη.:P

Antonis Giannoulis
23-07-09, 18:50
λεει οτι ειναι ο πιο ψηλος στην φαμιλια του και οτι οι δικοι του τοτε δεν ηξεραν καν τι ειναι ο νανισμος και μετα αρχιζει τα καντηλια σε αυτον που το εγραψε..

Εγω παντως οταν ημουν πιτσιρικας στο σχολειο ειχα ενα σημαθητη ο οποιος ηταν παρα παρα πολυ κοντος για την ηλικια του, αφου θυμαμαι οι περισσοτεροι τον κοροιδευανε.
Θυμαμαι οτι σταματησαμε για καλοκαιρι και οταν ξαναπηγαμε τον Σεπτεμβρη στο σχολειο (αφου το θυμαμαι χαρακτηριστικα μεχρι τωρα) βλεπω τον Τασο να εχει παρει τουλαχιστον 25 -30 ποντους. Παθαμε ολοι πλακα.
Αξιοσημειωτο επισης ειναι οτι ειχε αποκτησει απιστευτη τριχοφυία σε ολο του το σωμα και ιδιαιτερα στο προσωπο. Ειχε παρα πολλα γενια στο προσωπο σαν τον πατερα μου, ενω εμεις ολοι οι αλλοι ουτε καν ειχαμε βγαλει χνουδι στα μαγουλα..
Αφου ειχε τοσα πολλα γενια που του εφταναν μεχρι το ματι και επισης ειχε και στον λαιμο, μεχρι το στηθος.
Και ολα αυτα μεσα σε ενα καλοκαιρι...
Υστερα απο καιρο τον ρωτησα, και μου ειχε πει οτι εκανε θεραπειες με ορμονες (δεν ηξερε τι ακριβως επαιρνε - ουτε εγω ηξερα τοτε βεβαια).
Το θεμα ειναι οτι ψηλωσε ...

pepeismenos karga
29-07-09, 15:25
nα ποσταρω και εγω τη γνωμη....καθως τον συγκεκριμενο τον θαυμαζω αφανταστα για το τι πετυχε,πως το πετυχε και απο ποτε ξεκινησε να κανει γυμναστικη για να το πετυχει....
τον θεωρω το ενα απο τα μεγαλυτερα ταλεντα και genetic freak πραγματικα....μιλαω παντα για επαγγελματιες,μπορει παρα πολλοι να ειχαν καλυτερα γενετικα απο αυτον...αλλα δεν ξερω ποσοι επερναν 3 συνεχομενες χρονιες την κατηγορια ανδρων οντας 18,19 και 20 χρονων...και πατησαν το ποδι τους στο ολυμπια στα 24...και στα 25 του βγηκ 6 ή 5 δεν θυμαμαι...

οσο αφορα αυτο με τα φαρμακα...επειδη εχω διαβασει απειρες συνεντευξεις του λεει το εξης και βαση φορουμ αλλων που εχουν πει αποψεις εχω συγκεντρωσει τα εξης δεδομενα...ο lee...apo ta 17 του λογικα επερνε ςινστρολ για να κατεβει στους αγωνες...σε πολυ μικρες ποσοτητες μονο και μονο για να μπαλατζαρισμενος,αρκετα σκληρος και να κρατησει τον μυικο ογκο που εβαλε το χειμωνα...πρωτη φορα εκανε κυκλο για ογκο.....στα 19 του και το πιστευω για τον εξης λογω...απο τα 16 του μεχρι τα 18 ....τρεις χρονιες κατεβαινε λιγοτερο απο 70 κιλα!!!!!
και φαινοταν και παλι τεραστιος επειδη απλα ηταν παρα μα παρα πολυ κοντος...αλλα ειχε ελαχιστα κιλα...και στα 19 του κατεβηκε κοντα 80 κιλα...αλλα απο τα 16 μεχρι τα 18...3 χρονιες δεν εβαζε κιλα...πραγμα τηεωρητικα απιθανο εαν θα εκανε κυκλουσ απο τοτε...στα 18 εβαλε πρωτη φορα και λιγη νανδρολονη μαζι με το γουινη για να κατεβει στους αγωνες παλι ομως εκανε ντοπιγκ κοντρολ ι ifbb και βγηκε θετικος...αυτος μετα ξαναεκανε επιτοπου σε ενα ιστιτουρο της αυστραλιας και βγηκε ανητικος...ομως επρεπε να ξανακανει παλι απο την ifbb ομως αυτη αρνηθηκε να τον επανεξετασει...πραγμα που δεν θα της κοστιζε καθολου...ο λογος....συμφεροντα παλι...επειδη ενας γνωστος αυστραλος επεζε την τελευταια του χρονια σαν αγωνιστικος και μετα θα αποσυροταν και ηξερε πως εαν θα αγωνιστει ο lee θα εχανε[φαντασου φοβοταν ενα 18χρονο]ομως αφου τον απεκλεισαν αυτος διαγωστικε και νικησε...τοτε ο lee αφου δεν διαγωνιστηκε εκανε κυκλο με νανδρολονη για 8 βδομαδες και εβαλε 10 κιλα!!
και κατεβηκε στα 19 του σε ενα αγωνα στην μελβουρνη και βγηκε και βεβαια πρωτος...
επομενως αυτα τα γεγονοτα τα θεωρω αληθινα εγω οπιος θελει τα πιστευει οπιος θελει οχι....τωρα απο τα 22 και μετα λεει πως εβαζε μαζι με νανδρολονη και πριμο ή παραμπολαν...παλι για 6-8 βδομαδες...ο λογος που παλι τον πιστευω...ειναι οτι για πολλα χρονια κατεβαινε στα 90,91,89,92 κιλα....πραγμα που παλι θα ηταν δυκολο εαν εκανε πιο δυνατους κυκλους...αλλα αυτο μπορει να οφειλεται σε πολλα γεγονοτα για τα οπιοα δεν μπορω να πω με σιγουρια....

εγω τον πιστευω παντως γιατι ωντας αποκλεισμενος απο την ifbb δεν θα ειχε λογω να πει ψεματα αφου μιλαει που μιλαει για της δοσεις που επερνε τι λογω θα ειχε να πει οτι περνει λιγοτερα??για να μην χαλασει την εικονα του???ή καπιο συμβολαιο...αμφιβαλλω ο lee ηταν ο μονος που επιδοκιμαζε το φαγητο και γινοταν ο πιο αντιαισθητικος bodybuilder στον ογκο και μαλιστα το χαιροταν του αρεσε πολυ περισσοτερο οταν ετρωγε παρα οταν ηταν γραμμωμεννος για αγωνες...επομενως παλι δεν πιστευω οτι τον ενοιαζε και πολυ...

τωρα οσο αφορα το που εφτασε ασχετα απο τι πηρα....για μενα ειναι σουπερ και ειναι ο αγαπημενος μου...ισως για την επιμονη του να κανει τοση σλκληρη γυμναστικη να τρωεει σαν αρκουδα και μην νοιαζει τι θα πει ή ακομα να μην κανει αυτο που του λενε οι αλλοι οτι πρεπει να κανει...για μενα ειναι ειδωλο....και μακαρι να εκανα οτι καταφερε...

KATERINI 144
29-07-09, 23:56
ενας αυτος και ενας ο ηρακλης...........................:bbbiceps:

καθένας λεει οτι θέλει και καθενας πιστεύει οτι θέλει, δημοκρατία έχουμε.

NASSER
24-09-13, 22:28
Και εκει που έλεγαν πως έχει αποχωρήσει από το αγωνιστικό bodybuilding, πρόσφατα έκανε ένα guest σε διοργάνωση της ΝΑΒΒΑ στην Αυστραλία.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=sWeV5rYpqds

goldenera
24-09-13, 22:37
Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η φόρμα, άνετα τους 'έριχνε στα αυτιά' ειδικά στην κατηγορία 212 στο Μρ.Ο. Σαν το παλιό καλό κρασί. Κρίμα που η ιδιοσυγκρασία και η ιδιαιτερότητα του χαρακτήρα του δεν του επέτρεψαν να διαπρέψει ακόμα περισσότερο στην IFBB. Παραμένει όμως (γνώμη μου) από τους κορυφαίους στον κόσμο!