PDA

Επιστροφή στο Forum : διατροφή



Senereison
20-07-09, 13:39
Μπορεί κανεις να μου πει ένα πρόγραμμα διατροφής?
για να μπορέσω την γυμναστική που κάνω να την αξιοποιώ και να μην την χάνω δεν σκοπεύω να πάρω συμπληρώματα ούτε βιταμίνες αν χρεαστεί στο μέλλον και δεν νομίζω θέλω να κάνω σωστή γυμναστική....:weights: με φυσικά αποτελέσματα βεβαια

jGod
20-07-09, 14:04
ένας διαιτολόγος μπορεί σίγουρα πάντως!

thegravijia
20-07-09, 14:37
Μπορεί κανεις να μου πει ένα πρόγραμμα διατροφής?
για να μπορέσω την γυμναστική που κάνω να την αξιοποιώ και να μην την χάνω δεν σκοπεύω να πάρω συμπληρώματα ούτε βιταμίνες αν χρεαστεί στο μέλλον και δεν νομίζω θέλω να κάνω σωστή γυμναστική....:weights: με φυσικά αποτελέσματα βεβαια

κατσε διαβασε το φορουμ της υποενοτητες της διατροφης φτιαξε ενα δικο σου πλανο ,ποσταρε το να σου πουν τα παιδια μετα τα λαθη.

SGP
20-07-09, 14:47
εμ διατροφη για ογκο 8ελεις?πρεπει να μας πεις και καποια στοιχεια σου..υψος βαρος και λοιπα

ioannis1
26-07-09, 23:02
δωσε στοιχεια απο το σωμα σου και τι ακριβως θελεις να κανεις.

Spyro D
27-07-09, 21:06
Σιγουρα αν δωσεις τα στοιχεια του σωματος σου κ τι θες να κανεις οπως λεει ο γιαννης θα μπορεσουμε να βοηθησουμε.Διαβασε προσεκτικα τα αρθρα που αφορουν το χασιμο λυπους κ κανε οπως ηπαν τα παιδια το δικο σου πλανο.Οτι απορεια εχεις...απλα ρωτα!!!!:welcome:

Senereison
07-08-09, 21:21
Λοιπόν παιδιά θέλω να σας πω και εγώ τι πρωινό περνώ μόλις ξυπνάω πεινώ ένα ποτήρι γαλα μετά μια φέτα keik και δημητριακά..καικαι ένα ποτήρι από στημένα πορτοκαλια.
Όταν έρχεται το μεσημέρι τρώω ποτε κοτόπουλο ποτε φασολάκια ποτε μοσχάρι και αλλα........όταν βραδιάσει τρώω κοτόπουλου η ανάλογος τι φαγητό απότο μεσημέρι και το συνδυάζω με γιαουρτάκι 2% 1 φρυγανιά σικάλεως και εναλλάξ κάποιες μέρες μετά 2 αυγα με μια φέτα τυρί από επάνω και 2 φρυγανιές



και μετά το φαγητό του μεσιμεργιου αν τύχη και ένα φρουτάκι

Exci
07-08-09, 21:46
Eχεις κανει ηδη thread εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?p=90144), δεν απαντησες σε αυτα που σε ρωτησαν τα παιδια. Γενικα παντως ελλειπης η διατροφη σου. Ειναι δεν ειναι 1000 θερμιδες.

(Tι ειναι το aura? Το νερο..?)

KATERINI 144
07-08-09, 21:52
μετέφερα τα μηνύματα, οπως σου ειπε ο exci και τα υπολοιπα παιδια αν δε δώσεις καποια στοιχεία δε μπορει να βοηθηθείς.

Senereison
07-08-09, 21:53
Είμαι 67 κοίλα 1.72 ύψος θέλω διατροφή για όγκο όχι πόλη απλός θέλω να γκίνεϊ το σώμα μου ομοιόμορφο όχι τέρας είπαμε μια γράμμωση καλή έχω αρχίσει και κάνω γυμναστική εδώ και 3 βδομάδες θέλω να φύγει το χαλαρό δέρμα γείρω από την κοιλια βεβαια ήμουν 72και τώρα πήγα 67

Senereison
07-08-09, 23:36
HELP :) :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:helpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp