PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλησπερα σε ολους



savage
23-07-09, 23:01
Λεγομαι Νικος,γραφτηκα στο φορουμ πριν λιγες μερες.Μολις σημερα επεσε στην αντιληψη μου το τοπικ με τις παρουσιασεις νεων μελων οποτε να'μαι:P!
Ειμαι 28 ετων,εργαζομαι ως καθηγητης μαθηματικων, κ λατρευω τον αθλητισμο.Πιστευω απολυτα στο ρητο:νους υγιης εν σωματει υγιει κ προσπαθω να το μεταλαμπαδευσω κ στα νεα παιδια.
Ειμαι 1.86 υψος,88 κιλα με 7,5 % σωματικο λιπος κ ασχολουμαι με βαρη (σε επιπεδο body building) τα τελευταια 5μιση χρονια,ενω παιζω μπασκετ σε χαμηλες κατηγοριες (εσκανα για τους γνωριζοντες) εδω κ αρκετα χρονια,κατορθωνοντας να συνδυασω αυτα τα 2 φαινομενικα αταιριαστα αθληματα,σε αρκετα ικανοποιητικο βαθμο.
Ανακαλυψα τυχαια το site αλλα νιωθω πανευτυχης γι'αυτο,καθοτι μου δινεται η ευκαιρια να ανταλλαξω αποψεις με αλλα ατομα του χωρου κ φυσικα να διερυνω τις γνωσεις μου πανω στο αντικειμενο,καθοτι οσο ζεις μαθαινεις;)!Κ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Η ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!Εν προκειμενω κυριολεκτικα:P!!
Πιστευω ακραδαντα οτι το body building εν ετοι 2009 εχει πλεον αναχθει σε επιστημη (οπως λιγο πολυ ολα τα αθληματα τη σημερον ημερα) κ χαιρομαι γι'αυτο.Δεν ειναι μια απλη διαδικασια "αντε παμε να σηκωσουμε οσα μπορουμε" η "οσο πιο πολλα,τοσο πιο καλα".Αυτα ανηκουν στο 1970.Τωρα εχουμε να αποκρυπτογραφησουμε εννοιες οπως γλυμαιμικος δεικτης,μυοστατινη,ισορροπια αζωτου, κ πολλα αλλα,που καποτε ηταν λεπτομερειες,αλλα τελικα οι λεπτομερειες δεν ειναι που κανουν την διαφορα???;)
Αυτα για αρχη.Ευχαριστω που αντεξατε να διαβασετε ως εδω:green:

Levrone
23-07-09, 23:23
Να σαι καλα Νικο, καλως ορισες, καλη διαμονη και οντως τετοιες εννοιες θιγονται σε μεγαλο βαθμο εδω και βοηθουν ολους μας!

Polyneikos
24-07-09, 10:54
Νίκο καλως ήρθες στο φόρουμ μας !!:toast::toast:

Μαρία
24-07-09, 12:00
Καλώς ήρθες !!:welcome:

NASSER
24-07-09, 12:15
Καλωσορισες στη παρεα του φορουμ :welcome:

Muscleboss
24-07-09, 12:57
καλωσήρθες στο :bodybuildinggr: Νίκο!

Όπως τα λές είναι, καλή διαμονή στο φόρουμ! :welcome:

ΜΒ

mantus3
24-07-09, 16:01
:welcome::welcome::welcome:

καλως ηρθες Νικο, ξερεις ειναι κ ενας αλλος συναδελφος σου εδω... θα τον ανακαλιψεις απο καμια 50αρια τιτλους που εχει στην υπογραφη του... κ αμα κρινουμε απο αυτον, η μαθηματικοι το εχετε το αθλημα...:bbbiceps::clap:

kafros gate 7
24-07-09, 17:07
:toast::welcome::army2:

savage
24-07-09, 18:53
:welcome::welcome::welcome:

καλως ηρθες Νικο, ξερεις ειναι κ ενας αλλος συναδελφος σου εδω... θα τον ανακαλιψεις απο καμια 50αρια τιτλους που εχει στην υπογραφη του... κ αμα κρινουμε απο αυτον, η μαθηματικοι το εχετε το αθλημα...:bbbiceps::clap:
Χαχαχα!!!Αληθεια???Ειμαι περιεργος να μαθω ποιος ειναι:rolf:

TRIANTAFYLLOU
24-07-09, 22:25
γειά σου και απο μένα νίκο πολύ καλά το λές και φαίνετε οτι έχεις αντίληψη του στο άθλημα του ββ αλλα και στον αθλητισμό γενικότερα .

ο συνάδελφός σου στο φόρουμ είναι ο γιάννης ο αναγνώστου γενικός πανελληνιονίκης στην ναββα φέτος.

καλή διαμονή:thumbup:

savage
25-07-09, 01:19
Παιδια σας ευχαριστω ολους για το θερμο καλοσορισμα:toast:!!!
Φιλε Τριανταφυλλου,ευχαριστω για τα καλα σου λογια.:thumbup: