PDA

Επιστροφή στο Forum : Black Powder (MRI)



aris1988
25-07-09, 16:41
Απλά τη γνώμη σας θέλω παιδιά για αυτό το n.o της m.r.i

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3863&stc=1&d=1248610717



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=3864&stc=1&d=1248610717

**** Όταν ανοίγουμε ένα τόπικ για αποψεις περι συγκεκριμενου συμπληρώματος είναι απαραίτητα καποια στοιχεία του ,όπως φωτο,ετικετα με τα συστατικα κτλ.Edited by Mods Team ****

Qlim4X
27-12-09, 22:56
το εχει δοκιμασει κανεις αυτο το ματζουνι που δεν ξερει τι εχει μεσα?

σκεφτομε να το βαλω στον επομενο κικλο μαζι με προτεινι και βιταμινες.

τι λετε?

kyriakos23
28-12-09, 03:37
υπαρχουν πολυ καλυτερα.

Machiavelli
28-12-09, 12:05
Εγώ το black powder της MRI που έπαιρνα ήταν πολύ καλό, αλλά ήταν σε άλλη συσκευασία, αν είναι το ίδιο και θέλετε νιτρικό χτυπήστε το.

flowin_through
26-03-10, 13:54
Ειναι φοβερο νιτρικο. Απο ολα τα νιτρικα που εχω δοκιμασει το κατατασσω στην κορυφη αγκαλια με το Shock Therapy. Πολυ ελαφρυ, κανενα προβλημα με στομαχι ή την τουαλετα και σου δινει πραγματικη ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΥΓΕΙΑ. Περιπλανηση στα νιτρικα τελος (ισως μονο το White flood).

Machiavelli
26-03-10, 14:29
Τόσο καλό το shock therapy; Πρέπει να το δοκιμάσω. Το white flood είναι επίσης πολύ καλό, κάτω από το black powder όμως, και είναι λίγο σαν σιρόπι για βήχα, αλλά πίνεται.
Το καλό με το black powder είναι ότι έχει ελάχιστη κρεατίνη (εθυλεστερική) και μια χαρά κάνεις και κύκλο κρεατίνης ταυτόχρονα. Επίσης δε χρειάζεσαι πάνω από 1 άντε 1+ 1/4 scoop, οπότε τον μήνα στον βγάζει άνετα.

flowin_through
26-03-10, 14:46
Επίσης δε χρειάζεσαι πάνω από 1 άντε 1+ 1/4 scoop, οπότε τον μήνα στον βγάζει άνετα.

Ισχυει. Εχει 40 servings (η συσκευασια με το scoop) και βγαζει σιγουρα 2 μηνες.

beefmeup
26-03-10, 14:52
Τόσο καλό το shock therapy; Πρέπει να το δοκιμάσω. Το white flood είναι επίσης πολύ καλό, κάτω από το black powder όμως, και είναι λίγο σαν σιρόπι για βήχα, αλλά πίνεται.
Το καλό με το black powder είναι ότι έχει ελάχιστη κρεατίνη (εθυλεστερική) και μια χαρά κάνεις και κύκλο κρεατίνης ταυτόχρονα. Επίσης δε χρειάζεσαι πάνω από 1 άντε 1+ 1/4 scoop, οπότε τον μήνα στον βγάζει άνετα.

το shock therapy ειναι κορυφη..κ απο πλευρας τιμης/ποσοτητας..50 σκουπ,μιλαμε!!!με ενα το πολυ εναμιση..
το white flood ηταν οκ,αλλα το χα παρει σε χαπια..ενα αλλο που δοκιμαζω τωρα κ εχω μεινει καταπληκτος ειναι το anadraulic pump ths LG..δεν εχει κρεατινη(καλυτερα γιατι προτιμω να περνω ξεχωριστα),αλλα εχει geranium oil,που νομιζω το χουν απαγορευσει??δεν βαριεσαι..

Bane
26-03-10, 18:47
H CEE έχει αποδηχθεί να είναι χείριστη μορφή κρεατίνης

The Rock
26-03-10, 21:22
H CEE έχει αποδηχθεί να είναι χείριστη μορφή κρεατίνης

:thumbsup:

Niiick
26-03-10, 21:31
εγω εχω ακουσει καλα λογακια για αυτο το προιον.

No Cash
10-04-10, 21:21
πρωτη ημερα σημερα 1μιση scoop.εδω και 3 μηνες δεν εχω σταματησει την κρεατινη...οπως επισης δεν παει ουτε ενας μηνας που σταματησα το plasmajet...


με τσιτωσε ΤΡΕ ΛΑ!!εκανα με αρκετη ενταση.ανεβασα και λιγο τα κιλα(ισως λογο της "καυλας").πολυ μικροτερα διαλειμματα απο οτι συνηθως.... γενικοτερα δεν την ειχα ακουσει τοσο καλα ουτε με superpump ουτε με no xplode ουτε με plasmajet...!!


λιγο περιεργο να συνεβει ολη αυτη η φαση απο την πρωτη ημερα.... αλλα συνεβει...
δεν ειναι placebo τελειως με τπτ....


αν μπορει καποιος ας βαλει τον πινακα με τα στοιχεια γιατι δεν ξερω πως γινεται...

****Eισαι παλιο μελος,δεν χρησιμοποιησες την ΑΝαζητηση αρχικα σε προιον που υπηρχε ηδη τόπικ,κατόπιν ακοιξες καινουργιο χωρίς φωτογραφίες ή οποιαδηποτε περιγραφή.Μην είστε αρπακολατζήδες.Mods Team****




δεν εχεις κι αδικο... αλλα βιαζομουνα τρελα... ισως φταιει το τσιτωμα απο το black powder... χααχα sorry boys..

TEFAAtzis
10-04-10, 21:45
απο που το πηρες???

No Cash
15-04-10, 21:39
net φιλε...




σε γευση orange burst..... ΔΕΝ ΠΙΝΕΤΑΙ!!!.. οπως εχω καταλαβει μαλλον ολα τα pre workout και νιτρικα απαισια γευση εχουν.... αλλα αυτο ειναι ΕΜΕΤΟΣ(orange burst)!!!!!

beefmeup
15-04-10, 22:02
με πριζωσατε κ το παρηγειλα κ γω..γευση δεν θυμαμαι κ βαριεμαι να κοιταξω τι παρειγειλα..τα πινω ολα ομως,αβιαστα:P

μολις τελλειωσω το jack3d,που περνω τωρα θα το αρχισω να δω τι λεει..

η MRI,πρεπει να ειναι κ θυγατρικη της εας αποσο ξερω οποτε,ειμαι καλυμενος.

Georges
16-04-10, 01:43
μολις τελλειωσω το jack3d,που περνω τωρα θα το αρχισω να δω τι λεει..


Δώσε στο σώμα σου 2-3 βδομάδες καιρό έτσι ώστε να σε "πιάσει"

beefmeup
07-05-10, 19:05
στο ενα σκουπ που δοκιμασα για 3-4(ψεματα 5-6 ηταν) προπονησεις τπτ..

στο εναμιση,ηταν οκ,κ ειχα περισσοτερη δυναμη κ ενεργεια..παρατηρησα κ αυξηση θερμοκρασιας σωματος.σε σχεση με αλλα νιτρικα.κατι σαν να ειχα παρει λιποδιαλυτη ενα πραμα,πριν την προπο..

yasou
07-05-10, 20:57
Ephedrine και NO τεριαζουν?

Polyneikos
07-05-10, 23:07
too risky...

PMalamas
18-03-11, 19:32
Παιδια σημερα δοκιμασα ενα δειγμα του και πηγα κι εκανα χερια..
Αρκετα καλα πρηξηματα. Και λιγη δυναμη παραπανω αλλα το σημαντικο οτι ημουν πολυ συγκενρωμενος.
Μπορω να πω αρκετα καλο, καλυτερο απ το Jack.
Μπορει και να το παρω..:green:

deluxe
18-03-11, 19:45
Πολλα συστατικα και λιγα δουλευουν. Σιγουρα υπαρχουν πολυ καλυτερες φορμουλες..

PMalamas
18-03-11, 22:10
Σιγουρα αλλα σημερα αυτο δοκιμασα αρα γι αυτο λεω..

deluxe
18-03-11, 22:24
Απλα θα μπορουσες να παρεις κατι καλυτερο και φθηνοτερο.

PMalamas
18-03-11, 22:58
Συμφωνω, αλλα δε πηρα τπτ ρε συ το μαγαζι που με προμηθευει μου δινει κανα δειγμα απο διαφορα καμια φορα.. ;)
Πχ την αλλη φορα μ ειχε δωσει ενα σακουλακι NoXpump (DY)

Tommygr
07-12-13, 03:51
Καποιος που να το πηρε προσφατα μπορει να γραψει εντυπωσεις;
http://i42.tinypic.com/2qcgvw5.jpg

800 Grams Fruit Explosion
Serving Size1Scoop(20g)
Servings Per Container40
Amount Per Serving
Calories 45
Calories From Fat 0
Amount Per Serving % DV*
Total Fat 0g 0%
Saturated Fat 0g 0%
Trans Fat 0g †
Cholesterol 0mg 0%
Sodium 230mg 10%
Potassium 450mg 13%
Total Carbohydrate 11g 4%
Dietary Fiber 0g 0%
Sugars 1g †
Protein 0g 0%
Proprietary Blend For Size & Recovery 3000mg †
L-Arginine Alpha-Ketoglutarate †
L-Arginine HCL †
Proprietary Blend For Strength & Power 2000mg †
Disodium Phosphate †
Potassium Aspartate †
Dicalcium Phosphate †
Creatine Anhydrous †
Creatine Ethyl Ester HCL †
Proprietary Blend For Stamina And Endurance 1101mg †
Potassium Bicarbonate †
Sodium Bicarbonate †
CarnoSyn® Beta-Alanine †
Proprietary Blend For Muscle Energy Metabolism 879mg †
Magnesium Oxide †
Medium Chain Triglyceride Blend †
Potassium Alpha-Ketoisocaproate †
Potassium Glycerophosphate †
Magnesium Glycerophosphate †
Vitamin B Complex †
Pyridoxine Hydrochloride (B6) 1500%
Cyanocobalamin (B12) 1900%
Riboflavin (B2) 120%
Folic Acid 190%
Malic Acid †
Proprietary Blend Of Neuro-Modulators For Focus & Intensity 202mg †
Caffeine †
Green Tea Extract †
Betaine Anhydrous †
Proprietary Blend Of Insulin Sensitizers 500mg †
Taurine †
Cell-Signalling Amplifier †
ACTINOS2IR™ Whey Peptide Fraction** †
Calcium 15%
Phosphorus 20%
Magnesium 45%
* Percent Daily Values (%DV) are based on a 2,000 calorie diet
† Daily Value not established
Other Ingredients:
Maltodextrin, Citric Acid, Natural And Artificial Flavors, Sucralose, Silicon Dioxide, FD&C Red #40 Lake.

**Contains Milk.
This Product Does Not Contain Yeast, Soy, Or Wheat (Gluten).

Το ειχε καλη προσφορα στον πορτογαλο λογω εξαντλησης στοκ και το περιμενω μεστην βδομαδα.
Εχει blends "σκεφτομαι και γραφω", οποτε αν αντιμετωπισω καμια παρενεργεια, παει για καζανακι.

ArgoSixna
07-12-13, 04:02
νομιζω ( αν δεν ηταν κατι αλλο παντως ειχε πορτοκαλι συσκευασια αν θυμαμαι καλα) το ειχα παρει σε εναν φιλο μου .

Παρα πολυ καλα αποτελεσματα , μου ελεγε συνεχεια πως θα γινει να βρουμε και αλλο οποτε με εβρισκε..

george-george
12-01-14, 22:29
Ενα απο το καλυτερα νιτρικα πολυ καλο...ειδα αμεσα αποτελεσματα πρηξηματα και τσιτες ....!!!!!!