PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτοςςς



MpaKouri
08-08-09, 00:29
Γεια σας και απο εμενα...αυτος εδω ειμαι εγω.Κανω 3 μεινες γυμναστηριο(αν και καποιες φορες δεν προλαβαινω λογο δουλειας)και αυτο σημαινει πος δεν κανω την διατροφει στο 100 % που πρεπει και για αυτο για τοσο καιρο που γυμναζομαι δεν ειμαι πολυ "τουμπανο".Επισης παιρνω πρωτεινη και αμινοξεα...Ελευθερη να δωσετε της συμβουλες σας και οτι αλλο θελετε:toast:

Geo84
08-08-09, 00:32
Φαί φαί και πάλι φαί...

πόσταρε τη διατροφή σου...

MpaKouri
08-08-09, 01:18
Σωστα επρεπε να το εχω ηδη κανει:P Λοιπον εχουμε και λεμε:

ΠΡΩΙΝΟ:100 γρ.quaker + 2 scoop πρωτεινη+2 φετες ψωμι(τοστ φετες+μελι)
ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ: 7 ασπραδια αυγου(1 κροκο)+ 2 παξιμαδια σικαλεως με τυρι cottage flair
ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: 200 γρ κοτοπουλο ή 200 γρ μοσχαρι
250 γρ μακαρονια η ρυζι +μαρουλι ή μπροκολο
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ:ΤΟ ΙΔΙΟ

ΒΡΑΔΙΝΟ: 200 γρ κοτοπουλο ή 200 γρ γαλοπουλα


Δεν ξερω παιδια εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο που θα εχει καλητερα αποτελεσματα..Οτι θελετε:toast:

NASSER
08-08-09, 04:01
Προσθεσε μεταπροπονητικο γευμα με πρωτεινη και βαλε υδατανθρακα αρκετο στο επομενω γευμα που θα εχει περιπου μια ωρα διοαφορα απο το μεταπροπονητικο. Διαβασε και για διατροφη ογκο στα αρθρα!

asdf
08-08-09, 12:04
Mpakouri οι ερωτοαπαντησεις για την διατροφη σου μεταφερθηκαν εδω

http://bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=5275 οποτε για οτιδηποτε αλλο εχει να κανει με την διατροφη σου και οχι με την αξιολογηση των φωτογραφιων σου παρακαλω να αναφερεται εκει ;)

MpaKouri
09-08-09, 00:20
Ευχαρηστω πολυ:thumbup::bowdown:

Polyneikos
09-08-09, 10:07
Εγω πέρα από τον τομεα διατροφής που σου είπαν όλοι οι αλλοι θα σου πω και κατι άλλο:ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ-ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ-ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ,συστηματικη,έξυπνη,χωρίς ακρότητες τον πρωτο καιρο μεχρι να μαθεις πως δουλευουν οι μυς και πως ανταποκρίνοται στην αντίσταση.
Αυτό είναι το πιο σημαντικο,αν αγαπήσεις την προπόνηση και σου κολλήσει το μικρόβιο θα ψαχτείς και με την διατροφή σου έτσι ώστε να καταλάβεις πως θα βελτιωθείς.
Είσαι ακομα στην αρχή,προσπάθησε να μαθεις να προπονείσαι χωρίς να σκέφτεσαι γρήγορα το αποτέλεσμα,όλα έρχονται με τον καιρο !:thumbup:

oxide
10-08-09, 12:21
τοσο καιρο που γυμναζομαι δεν ειμαι πολυ "τουμπανο".

3 μηνες και τουμπανο δεν νομιζω οτι πανε μαζι...δοσε χρονο και προσοχη στο σωμα σου.