PDA

Επιστροφή στο Forum : anjelica



anjelica
13-08-09, 16:47
ετσι ειμαι τωρα

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4145&stc=1&d=1250173291

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4146&stc=1&d=1250173291

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4147&stc=1&d=1250173291

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4148&stc=1&d=1250173291

anjelica
13-08-09, 16:51
Τα ποδια θελουν πολυ δουλεια,εχω1 μηνα χωρις γυμ.θα ξεκινησω απο σεπτ.:bbbiceps:

KATERINI 144
13-08-09, 17:20
μπράβο αγγελική πολυ ωραιο το ολο σύνολο :clap::clap::clap::clap:

μια ένσταση, την πλάγια πόζα να την κάνεις ποιο δυναμική, και στην επόμενη φωτογράφιση θέλουμε κόκκινο μαγιό :P:P

anjelica
13-08-09, 17:22
οτι θελεις φοραω εαν με μαθεις να ποζαρω:P

ovelix
13-08-09, 18:10
πολυ καλη μπραβο αν και πιστευω οτι ο φωτισμος δεν ειναι καλος :clap::clap: απο σεπτεμβριο ορμα :weights::weights:

KATERINOULA
13-08-09, 18:14
Έτσι κούκλα μου! Συνέχησε!!!

Μαρία
13-08-09, 18:23
Μπράβο anjelica πολύ καλή δουλειά,συνέχισε έτσι,όσο για τα πόδια μην αγχώνεσαι από την στιγμή που έχεις όρεξη!!!!Κουκλι σκέτο!!!!:thumbup:

NASSER
13-08-09, 18:36
Μπραβο, καλο σωμα εχεις. Αμα το παλεψεις μεχρι και αγωνιστικη μπορεις να γινεις. :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
13-08-09, 19:38
ωραίο πολυέλαιο έχεις αγγέλικα (χαχαχα πλάκα κάνω) λοιπόν είσαι πολύ καλή και τι ενοώ έχεις πολύ καλές αναλογίες , έχεις κάνει δουλειά στο σώμα σου και φαίνετε ακόμη και στα πόδια αλλα θέλουν λίγο περισσότερο χρόνο να δείξουν .

το σημαντικότερο είναι η υποδομή και οι προδιαγραφές που έχεις είναι ιδανικά για γυναίκα που θέλει να ασχοληθεί ακόμη και αγωνιστικά .

αν ακούς και το στυλίστα τον φώτη στο θέμα μαγιό και θα έχεις το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα .

επίσης το τατού προσθέτει μπόνους εκεί που είναι και σαν σχέδιο πολύ όμορφο .

προχώρα δυναμικα αγγελικα γιατί μας εξέπληξες ευχάριστα με τις φωτο σου και έχεις διαφορα σε σχέση με παλιότερες που είχα δεί ακόμη και στην πλάτη και χέρια που και τότε ήταν καλά :thumbup::turtle::turtle:

Levrone
13-08-09, 19:53
επίσης το τατού προσθέτει μπόνους εκεί που είναι και σαν σχέδιο πολύ όμορφο .

Ηλια αληθεια τωρα αυτο? μετραει κατι τετοιο?

Polyneikos
13-08-09, 20:09
Aντζέλικα μπράβο !!Έχεις πολύ καλες προδιαγραφές,το άνω μερος είναι προαγωνιστικο !!Με με μια σκληρη γραμμωση,αν το θελεις , δεν μπορείς να φανταστεις πως θα δείξεις..Όσο για τα πόδια μην ανησυχείς,σίγουρα στις γυναικες είναι ένα δύσκολο σημειο όσο είναι οι κοιλιακοι στους αντρες αλλά αν αποφασίσεις να γραμμωσεις θα δεις και αυτα ποσο διαφορετικα θα δείξουν,,,
Αυτο μπορείς να ρωτησεις και την Κωνσταντίνα που έχει "δυσκολα" πόδια,την είδες πως κατέβηκε φετος;;
Δεν στο λεω για να κολακευσω αλλά πας πολύ καλα,και το σκαρί σου σε βοηθαει..Συνεχισε Δυναμικα...
υ.γ Υπόψην ότι ο φωτισμος σίγουρα δεν είναι καλος,επίσης με ένα μαυρισμα θα φαινοσουν ακόμα καλυτερα !!:clap::clap:

Exci
13-08-09, 20:44
Σε πολυ καλο δρομο εισαι, keep up ;)

anjelica
13-08-09, 20:50
σας ευχαριστω παιδια για τα σχολεια σας,σας αγαπαω ολους!!!!!,ανυποπμονω να βρεθουμε ξανα!!!!:love: οσο για το φωτισμο μαλλον δεν φταιει,η φωτομηχανη ειναι για πεταμα:green:,που εισαι vany με την nikon σου??????

anjelica
13-08-09, 21:02
[QUOTE=TRIANTAFYLLOU;93576]ωραίο πολυέλαιο έχεις αγγέλικα (χαχαχα πλάκα κάνω) :rolf:με εβγαλε φωτογραφιες ο γιος μου και λογο υψος επερνε λιγο απο κατω:turtle:

TRIANTAFYLLOU
13-08-09, 21:05
Ηλια αληθεια τωρα αυτο? μετραει κατι τετοιο?


δεν βαθμολογούνται αυτα αλλα όπως το μακιγιαζ η το μαλί επηρεάζει υποσυνείδητα η ωραία παρουσία τον κριτή , γιατί άνθρωπος είναι και η αισθητική παίζει ρόλο , γι αυτό και αθλητες και αθλήτριες προσπαθούν για την καλύτερη δυνατή εικόνα στην σκηνή

thegravijia
13-08-09, 21:05
ωραιο tatoo!:green:

Levrone
13-08-09, 21:11
δεν βαθμολογούνται αυτα αλλα όπως το μακιγιαζ η το μαλί επηρεάζει υποσυνείδητα η ωραία παρουσία τον κριτή , γιατί άνθρωπος είναι και η αισθητική παίζει ρόλο , γι αυτό και αθλητες και αθλήτριες προσπαθούν για την καλύτερη δυνατή εικόνα στην σκηνή

φανηκε βλακεια αλλα σε ρωτησα γιατι ξερω πολυ καλα αθλητη (που και συ τον ξερεις πολυ καλα) που κουρευοταν με τετοιο τροπο για να μη φαινονται τα μεγαλα του αυτια στη σκηνη..και δε μιλαω για κανενα ασχετο αλλα για αθλητη που ειχε πολλες διακρισεις..

vAnY
13-08-09, 22:01
σας ευχαριστω παιδια για τα σχολεια σας,σας αγαπαω ολους!!!!!,ανυποπμονω να βρεθουμε ξανα!!!!:love: οσο για το φωτισμο μαλλον δεν φταιει,η φωτομηχανη ειναι για πεταμα:green:,που εισαι vany με την nikon σου??????

:turtle:εερχομαι αντζελικα !!!

πολυ σουπερ οι φωτο ειδικα η πλατη ειναι σουπερ! και το ταττοο οπως ολοι ειπαν σο ταιριαζει απιστευτα...οσο για τα ποδια ειναι οντος δυσκολο ρε γαμ.. αλλα σιγα σιγα θα δεις αποτελεσματα ... :thumbup:
:toast:

anjelica
13-08-09, 22:52
ναι,σιγα σιγα θα δουμε,και εγω και εσυ!!!!:toast: εχω πολυ ορεξη για το χειμονα!!!!!!:squat:

thegravijia
13-08-09, 22:59
Για τα ποδια σκουοντ και παλι σκουοντ...μην το φοβαστε...

Levrone
14-08-09, 00:33
τωρα ειναι η σειρα μας να σχολιασουμε...ολα τα λεφτα ειναι το μαγιο!

anjelica
14-08-09, 00:42
τωρα ειναι η σειρα μας να σχολιασουμε...ολα τα λεφτα ειναι το μαγιο!

αχ και ανησυχισα:unsure: που ειναι ο Levrone και δεν ειπε ακωμα τπτ:P σε εχει φαει το διαβασμα :P

Levrone
14-08-09, 00:47
αχ και ανησυχισα:unsure: που ειναι ο Levrone και δεν ειπε ακωμα τπτ:P σε εχει φαει το διαβασμα :P

ναι αλλα απο τετοιες φωτο δεν απουσιαζω ποτε! :turtle:

savage
14-08-09, 12:54
:shock::shock:
46 ετων?????αποκλειεται,δεν το πιστευω!!!
Ειδικα στη φωτο του avatar φαινεσαι 30 με το ζορι!!!Αυτο ειναι που λεω οτι η γυμναστικη προσφερει υγεια,ευεξεια, κ κρυβει χρονια.Μακαρι να μας εχει ο Θεος καλα να γυμναζομαστε ως τα 100 μας χρονια!!!
Οσο για τις φωτο σου,το ανω σωμα δειχνει σε παρα πολυ καλη κατασταση(τα ποδια δεν διακρινονται καλα) κ απο αποψη μυικης αναπτυξης κ συμμετριας,χωρις ακροτητες που ενδεχομενως να στερουσαν την θυληκοτητα σου.Με λιγη γραμμωση ακομα αγγιζει την τελειοτητα.
Εεεε οσο για το μαγιο κ το τατουαζ που ειπαν κ τα αλλα παιδια,ειναι πραγματι χαρμα οιδεσθαι!!!:P χαχα(οχι που δε θα εκανα κ γω σχολιο :P )
Ευχομαι καλες προπονησεις απο νεα σεζον κ μακαρι να δειχνεις ετσι κ στα 146!!!:thumbup:
Χιλια μπραβο!

anjelica
14-08-09, 13:05
Ελα βρε 31 ειμαι:rolf:,στα 46 θα ειμαι καλυτερη:thumbup: VANY!!!!!!τι να σου πω τωρα.......:rolf:

savage
14-08-09, 13:18
31?????πωπω την ειπα την μ..κια μου παλι...:green:
Αλλα δε φταιω εγω,στο ορκιζομαι η vAnY τα φταιει ολα!!:spank:
Αυτη με παρεσυρε!!!:P
χαχαχα!

anjelica
14-08-09, 14:41
θα την κανω και τιμωρια.....μονοζυγο δεν πηρες? 5 επαναληψεις......με τα δαχτυλα!!!!!!!!!!!! ξεκινα!!!!!!!:bbbiceps:

TRIANTAFYLLOU
14-08-09, 15:40
τις γυναίκες παιδιά ποτε δεν ρωτάμε ηλικία μόνο αν είναι ανήληκες μην έχουμε προβλήματα με τον νόμο , απλα είναι όσο φαίνονται. αφήστε που οι περισσότερες στο φόρουμ είναι σε δημιουργική αθλητικά ηλικία

και δεν είναι όπως είπαν και τα κορίτσια εμπόδιο η ηλικία στο να ασχοληθεί κάποια με το ββ και με αξιώσεις έχουμε πολλα παραδείγματα και μιλάω για δικές μας αθλήτριες που δεν κρύβουν και την πραγματική ηλικία τους όπως η κωσταντίνα.

εγώ πιστεύω απο αυτό που είδα σαν εικόνα και απο αυτά που κατάλαβα για την αγγέλικα σαν χαρακτήρα οτι ήδη βρίσκετε σε πορεία για να μας κάνει την έκπληξη , όπως και η βάνυ κινείτε σ αυτή την κατεύθυνση, τα κορίτσια εκτός απο ωραίο τατού και φωτογραφική μηχανή έχουν και προσόντα σωματικά αλλα και εγγεφαλικα για να πετύχουν κάτι τέλειο αισθητικα :clap::clap::shock::shock:

savage
14-08-09, 15:41
θα την κανω και τιμωρια.....μονοζυγο δεν πηρες? 5 επαναληψεις......με τα δαχτυλα!!!!!!!!!!!! ξεκινα!!!!!!!:bbbiceps:
Καλη ιδεα!!!:thumbup: Αλλα προτεινω κ κατι ακομα καλυτερο!Να τις κανει σουπερ σετ με push ups με δαχτυλα!:P:bbbiceps::weights:

Levrone
14-08-09, 15:53
δε μ αρεσει να λειτουργω υποχθονια και να βαζω σπιουνιες, δεν ειναι του τυπου μου, ωστοσο anjelica πιστευω οτι αυτο δεν πρεπει να το αφησεις ατιμωρητο!!! δεν πρεπει να περασει ετσι! τουλαχιστον αποκαλυψε μας εσυ, χωρις φοβο και παθος, την ηλικια της vAnY , σερβιρε της τη χειροτερη εκδικηση! συνετριψε την οπως μονο εσυ ξερεις!

πες μας λοιπον anjelica!!!!

savage
14-08-09, 16:30
δε μ αρεσει να λειτουργω υποχθονια και να βαζω σπιουνιες, δεν ειναι του τυπου μου, ωστοσο anjelica πιστευω οτι αυτο δεν πρεπει να το αφησεις ατιμωρητο!!! δεν πρεπει να περασει ετσι! τουλαχιστον αποκαλυψε μας εσυ, χωρις φοβο και παθος, την ηλικια της vAnY , σερβιρε της τη χειροτερη εκδικηση! συνετριψε την οπως μονο εσυ ξερεις!

πες μας λοιπον anjelica!!!!
χαχαχα Θεος!:bowdown: :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
14-08-09, 16:53
παιδιά μην μπαίνετε στην διαδικασία δεν θα σας καλύψει, γιατί και 50 να έλεγε οτι είναι για την αγγέλικα , μην ξεχνάτε έβαλε φωτο και μην ξεχνάτε τις έχουμε δεί λάιβ και τις δύο και μην ξεχνάτε πως είναι γυναίκες και έξυπνες και γκάφες εύκολα δεν κάνουν , μην πέφτετε στην παγίδα .

η βάνυ επειδή ξέρουμε πόσων μαίων είναι ότι και να ακούσετε εχω να σας πω είναι πιτσιρίκα με τα σημερινα δεδομένα και όπως λένε απο την στιγμή που υπάρχουν ντοκουμέντα (φωτο) , "χωριό που φαίνετε κολαούζο δεν θέλει" χαχαχαχα!!:turtle::turtle::turtle:

anjelica
14-08-09, 17:34
δε μ αρεσει να λειτουργω υποχθονια και να βαζω σπιουνιες, δεν ειναι του τυπου μου, ωστοσο anjelica πιστευω οτι αυτο δεν πρεπει να το αφησεις ατιμωρητο!!! δεν πρεπει να περασει ετσι! τουλαχιστον αποκαλυψε μας εσυ, χωρις φοβο και παθος, την ηλικια της vAnY , σερβιρε της τη χειροτερη εκδικηση! συνετριψε την οπως μονο εσυ ξερεις!

πες μας λοιπον anjelica!!!!

Εαν θελει η Vany,που ειναι ΦΙΛΗ!!!!!!!!!!! μου θα σου πει,απο μενα μπορω να πω οτι ειναι μωρο τρελλο και ομορφο:P αυτα απο μενα.Η τιμωρια που ειπα θα της ειναι σαν δωρακι,να σφιξει και αλλο!!!!!!:bbbiceps: Και γεννηθηκα 28 οκτωβριο 1977!!!! δεν θα κρυβω ποτε την ηλικια μου διοτι τα χρονια μου ειναι πλουτος.

TRIANTAFYLLOU
14-08-09, 18:18
εμ σας τα λεγα εγω πιο πάνω ,ωραία απάντηση έδωσε η αγγελικα , εκείνο που δεν ήξερα είναι το ζώδιο που είναι πολύ καλό σε γυναίκα :toast:

vAnY
15-08-09, 13:33
τωρα ειναι η σειρα μας να σχολιασουμε...ολα τα λεφτα ειναι το μαγιο!

:turtle: εεεει κλεμμενο!

vAnY
15-08-09, 13:35
θα την κανω και τιμωρια.....μονοζυγο δεν πηρες? 5 επαναληψεις......με τα δαχτυλα!!!!!!!!!!!! ξεκινα!!!!!!!:bbbiceps:



:green:κατσε να βαλω ενα σκαμπο απο κατω και θα κανω και 20 επαναλυψεις!!:rolf:

vAnY
15-08-09, 13:37
παιδιά μην μπαίνετε στην διαδικασία δεν θα σας καλύψει, γιατί και 50 να έλεγε οτι είναι για την αγγέλικα , μην ξεχνάτε έβαλε φωτο και μην ξεχνάτε τις έχουμε δεί λάιβ και τις δύο και μην ξεχνάτε πως είναι γυναίκες και έξυπνες και γκάφες εύκολα δεν κάνουν , μην πέφτετε στην παγίδα .

η βάνυ επειδή ξέρουμε πόσων μαίων είναι ότι και να ακούσετε εχω να σας πω είναι πιτσιρίκα με τα σημερινα δεδομένα και όπως λένε απο την στιγμή που υπάρχουν ντοκουμέντα (φωτο) , "χωριό που φαίνετε κολαούζο δεν θέλει" χαχαχαχα!!:turtle::turtle::turtle:


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ρε Ηλια με τα καλα σου λογια!!!!:toast::bowdown:

vAnY
15-08-09, 13:48
[QUOTE=anjelica;93712]Εαν θελει η Vany,που ειναι ΦΙΛΗ!!!!!!!!!!! μου θα σου πει,απο μενα μπορω να πω οτι ειναι μωρο τρελλο και ομορφο:P αυτα απο μενα.Η τιμωρια που ειπα θα της ειναι σαν δωρακι,να σφιξει και αλλο!!!!!!:bbbiceps: Και γεννηθηκα 28 οκτωβριο 1977!!!! δεν θα κρυβω ποτε την ηλικια μου διοτι τα χρονια μου ειναι πλουτος.[/QUOTE

:thumbup::thumbup:

Ειναι αυτονοητο πως εκανα πλακα για την ηλικια της Αντζελικα:green:
ετσι κι αλλιως οπως ειπε κι ο Ηλιας ηλικια ειναι οσο φαινεσαι, εσωτερικα κυριως! Εγω δεν πιστευα στα ματια μου οταν μου ειπε η Αντζελικα ο,τι ειναι 32 γιατι ΔΕΝ της φαινεται ΚΑΘΟΛΟΥ!:shock:
;) και χαιρομαι που εχει κι εκεινη την αισθηση του χιουμορ και να μου γυρισει τη μπαλα με "τιμωρια¨( ------LEVRONe και SAvage ειπα με το εσκαμπο κατω απ το μονοζυγο!!...εμ..τωρα για τα πουςαπς δεν ξερω ακομα πως θα τακαταφερω...ισως αμα κρεμαστω απο το ταβανι????:P)

Levrone
15-08-09, 14:40
εγω βλεπω οτι ειστε τωρα 2, αυριο μπορει να γινετε 3 , μεθαυριο 5 , και πρεπει να βρουμε τροπο να σας διασπασουμε!!!:jason:

χμ, δεν επιασε αυτο το σχεδιο μου αλλα κατι θα σκαρφιστω!!!:evil2:

vAnY
15-08-09, 21:26
εγω βλεπω οτι ειστε τωρα 2, αυριο μπορει να γινετε 3 , μεθαυριο 5 , και πρεπει να βρουμε τροπο να σας διασπασουμε!!!:jason:

χμ, δεν επιασε αυτο το σχεδιο μου αλλα κατι θα σκαρφιστω!!!:evil2:



:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

anjelica
20-08-09, 13:36
εγω βλεπω οτι ειστε τωρα 2, αυριο μπορει να γινετε 3 , μεθαυριο 5 , και πρεπει να βρουμε τροπο να σας διασπασουμε!!!:jason:

χμ, δεν επιασε αυτο το σχεδιο μου αλλα κατι θα σκαρφιστω!!!:evil2:

:shock:γιατι παιδι μου,τι σου καναμε??????????????????????????????:green:

KATERINOULA
20-08-09, 13:40
χαχαχα κορίτσια έχετε μια σύμαχο ακόμα!
ποιόν θα καθαρίσουμε; Τον μελλοντικό γιατρό που μιλάει πολύ;
"Never send boys to do a (wo)man's job....." :rifle: :bbbiceps:

Levrone
20-08-09, 14:17
:shock:γιατι παιδι μου,τι σου καναμε??????????????????????????????:green:

για να μην κανετε!!! τους φιλους κοντα, τους ΟΧΤΡΟΥΣ κοντυτερα!!!!!:turtle::turtle::turtle: :P:P:P

Levrone
20-08-09, 14:17
χαχαχα κορίτσια έχετε μια σύμαχο ακόμα!
ποιόν θα καθαρίσουμε; Τον μελλοντικό γιατρό που μιλάει πολύ;
"Never send boys to do a (wo)man's job....." :rifle: :bbbiceps:

χτυπατε!!! αντεχω!!!! :turtle:

Muscleboss
20-08-09, 17:01
anjelica συγχαρητηρια και απο μένα για τη φόρμα σου! πρεπει να τραβηξες πολλά βλέματα στις παραλίες! συνέχισε έτσι! :clap::clap::clap:

ΜΒ

KATERINI 144
20-08-09, 18:28
για να μην κανετε!!! :rolf::rolf:


πολυ σωστος ο λεβρον :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
21-08-09, 02:39
anjelica συγχαρητηρια και απο μένα για τη φόρμα σου! πρεπει να τραβηξες πολλά βλέματα στις παραλίες! συνέχισε έτσι! :clap::clap::clap:

ΜΒ


πολύ σωστά τα λέει ο Muscleboss αν την έπιανε το μάτι και ματιαζόταν θα είχε πρόβλημα , έχει φανεί η δουλεια που έκανε στο σώμα της και με την όρεξη που έχει θα έχουμε έτοιμο το φάν κλάμπ όταν θα την δούμε on stage!! :clap::clap::clap:

ΜrΚommatias
22-08-09, 11:39
αγγελικη το σωμα σου ειναι πολυ καλο και εχει ολες τις προδιαγραφες.οπως ειπες και εσυ τα ποδια σου θελουν δουλεια.ξεκινα δυναμικα :thumbup::thumbup::thumbup:

asdf
25-08-09, 00:04
anjelica συγχαρητηρια και απο μένα για τη φόρμα σου! πρεπει να τραβηξες πολλά βλέματα στις παραλίες! συνέχισε έτσι! :clap::clap::clap:

ΜΒ


+1

anjelica
08-09-09, 15:04
αγγελικη το σωμα σου ειναι πολυ καλο και εχει ολες τις προδιαγραφες.οπως ειπες και εσυ τα ποδια σου θελουν δουλεια.ξεκινα δυναμικα :thumbup::thumbup::thumbup:

ξεκιναω δυναμικα απο δευτερα!!!!!:thumbup::squat:

nikos84i
25-08-10, 00:59
φοβερή μπράβο σου.

beefmeup
25-08-10, 10:35
ιδεα μου ειναι η βλεπω φαντασματα??

GEORGEXX1
25-08-10, 10:45
ιδεα μου ειναι η βλεπω φαντασματα??

ιδεα σου ειναι,το παρελθον βρισκετε ενα βημα πισω μας.

deluxe
25-08-10, 15:34
Τι εχουμε εδω;