PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει το Μr Olympia 2009;;



Polyneikos
13-08-09, 17:10
Ας ξεκινησουμε μια δημοσκοπηση για το Mr Olympia Που θα πραγματοποιηθει τον Σεπτεμβριο του 2009...Ποιος πιστευετε ότι θα το παρει;;

thegravijia
13-08-09, 17:18
Kai Greene:weights:

Levrone
13-08-09, 17:58
ΘΕΛΩ Κεφαλιανος , θελω Dennis Wolf και ψηφισα Jay Cutler γιατι πιστευω αυτος 8α παρει ενα τελευταιο και θα φυγει!

thegravijia
13-08-09, 18:02
Στοχος του Κεφαλιανου θα ναι να μπει στην 15αδα 'ή 16αδα (δεν θυμαμαι) ωστε να παρουσιασει...και απο κει κ περα μιλαμε μετα,,

Levrone
13-08-09, 18:10
ναι ρε οκ, καταλαβες πως το εγραψα! απλα απο παλια ημουν φαν της Αυστραλιας και γουσταρω πολυ! :green:

παντως επειδη δε νομιζω να βγει ο Τζακσον (για κανενα λογο) , και επειδη ο Wolf ειναι GERMAN , αν δε νικησει ο Cutler, θα εχει μαχη Heath με Greene..και εκει βλεπω Heath..

με λιγα λογια νομιζω... Cutler, Heath, Greene, Wolf..και μετα πανε και οι αλλοι..θα δειξει!

KATERINOULA
13-08-09, 18:35
Εγώ ψήφισα μόνο με το θέλω για να είμαι ειλικρινής τον Μιχάλη!
Τόσο κόπο κάνει η κακομοίρα η Ελένη να του φτιάχνει κάθε μέρα τα γεύματα.
χι χι χι :)

NASSER
13-08-09, 18:41
Εγω θελω Καραμανλακη αλλα... :green:
Απο αυτους που μεχρι στιγμης θα συμμετασχουν, βλεπω τους Heath και Greene να παλευουν για τον τιτλο.

Polyneikos
13-08-09, 20:01
Eγω παλι θα είμαι ριζοσπαστικος και πιστευω ότι μπορει ο Dexter να κερδίσει άλλο ένα....Αυτο ψήφισα ....Δεν τον έχω δει πρόσφατα αλλά περισσότερο με τον νομο των πιθανοτήτων σε αυτη την διοργάνωση σπανιως ένας κερδίζει μόνο ένα,εξαλλου για μενα το σώμα του Dexter αγγίζει την τελειότητα...Είδωμεν !!

υ.γ. Οι δυνατότητες του δημοψηφίσματος μας δίνουν 10 επιλογές,για αυτό έβαλα μονο τους δεκα,σε περιπτωση που απορήσει κανεις ότι δεν βλέπει ένα όνομα.Το ψαχνω αν υπαρχει δυνατότητα να μπουν και περισσότερε επιλογες,κυριως και για άλλα δημοψηφίσματα που απαιτουν περισσότερες επιλογες(π.χ. Εταιρίες Συμπληρωματων)
Επίσης έχω αφησει την δυνατότητα και για άλλη ψήφο !!

Exci
13-08-09, 20:33
Ψηφισα Kai, νομιζω το momentum του φετος ειναι οτι πρεπει για μια πρωτια στο Olympia.

Levrone
13-08-09, 21:14
ρε σεις ο ανθρωποις παει πρωτη φορα σε Olympia, δεν ειναι ετσι απλα αυτα!

billys15
17-08-09, 16:33
Αν δεν υπηρχαν παιχνιδακια,θα εβλεπα τον Greene νικητη.Ομως ειναι η πρωτη του φορα,περαν του οτι νικησε περσι ενα σωμα πιο "επιθυμητο",πραγμα που κανει να σκεφτομαστε μηπως θελουν να κανουν πιο "ηπια" σε ογκο τα σωματα των νικητων.

Τωρα θα ψηφισω Jackson παλι,και επειδη το πηρε περσι.

ioannis1
17-08-09, 17:24
εγω πιστευω ο kai θα ειναι σφαγμενος.θα σκισει.

thegravijia
17-08-09, 17:39
εγω λεω τωρα που επετρεψε ο DIM αυτος θα το παρει .:green:
συμφωνω με τον Γιαννη ,αμα κατεβει οπως πρεπει ο kai greene το πηρε!

o κεφαλιανος στο 202 division θα παιξει?
ξερει κανεις το βαρος του?

ioannis1
17-08-09, 20:02
καλη ερωτηση αυτη.:thumbup:

KATERINI 144
17-08-09, 20:06
εγω ψήφισα Jay γιατί τον είχα παλιά αβαταρ :thumbup:

ioannis1
17-08-09, 22:46
:rolf::rolf::rolf:

pepeismenos karga
17-08-09, 23:04
και εγω ψηφισα......και εχω να πω πως μαρεσει απιστευτα ο heath....κατεμε σιγουρα πρεπει να παρει ενα ολυμπια εχει απιστευτο καλουπι...αλλα δεν πιστευω οτι θα το παρει φετος...και ψηφισα τον dexter....ο λογος...θεωρω πως μαζι με το heath εχουν τα καλυτερα σωματα...τα αρμονικα για τον ογκο τους και τα ηπια με πολυ μικρες μεσες...αλλα θεωρω πως ο dexter ειναι καλυτερος λογω πλατης...η πλατη του ντεξτερ ειναι καλυτερη απο του heath....στα υπολοιπα μοιαζουν πολυ αλλα ο ντεχτερ ειναι παρα πολυ συμμετρικος και εχει και αυτος ωραιο σχημα και λιγο πιο πολυ ογκο απο το heath γι αυτο πιστευω θα το ξαναπαρει...οσο για τους αλλουσ ο kai εχει τον μεγαλυτερο ογκο αλλα για μενα το σχημα του και η κοιλια του ξεφευγουν στο τιτανοτεραστιο,ο jay me χαλαει λιγο το οτι οντως ειναι λιγο τετραγωνισμενος και δεν θεωρω οτι ειναι καλυτερος απο τον ντεχτερ και ο wolf για μενα και αυτος ειναι καλος μου θυμιζει λιγο κατλερ αλλα στο πιο ωραιο αλλα και αυτος το εχει παρακανει με τον ογκο και εχει αρχισει να χανει σε σχημα και αυτος...πιστευω το εξης...
1. dexter jackson
2.phil heath
3.jay cutler
4.kai greene
5.dennis wolf

James
18-08-09, 11:05
Ψήφισα Kai Greene.Νομίζω ότι θα κατεβει πυραυλος,έχει τρομερες μαζες και μυϊκη πυκνότητα,έχει κανει μεγάλο μπαμ και μπορεί να το παρει.

Paco
20-08-09, 08:14
Dexter Jackson,αν κατεβει ο γνωστος κομματιας,έχει το τέλειο καλουπι,ας υστερει σε όγκο και κιλα από καποιους άλλους,πιστευω είναι το τελειο πρότυπο και η ευκαιρια να αλλαξουν γραμμη οι ιθυνοντες κριτες,όσο επικρατουν τα τερατα μαζας η ποιότητα και η καλαισθησία ερχονται σε δευτερη μοιρα,αυτο βεβαια είναι καθαρα υποκειμενικο,προτιμω τα παλαιότερα πρότυπα Mr Olympia,βλέπε Lee Haney...

nicksigalas
29-08-09, 18:44
DEXTER ετσι παντα γινεται ποτε τα τελευτεα χρονια δεν κερδιζης μονον ενα ολυμπια:toast:

manos_
29-08-09, 20:34
Απο τα λιγα που μπορω να δω με το ματι μου kai green.Ειναι και επικοινωνιακος και ισως ο μονος συμπαθητικος.

KATERINI 144
29-08-09, 20:45
Απο τα λιγα που μπορω να δω με το ματι μου kai green.Ειναι και επικοινωνιακος και ισως ο μονος συμπαθητικος.καλα αυτο δεν τους ενδιαφερει τους κριτές, αλλά κάτσε ρε μανο και ο jay ειναι πολύ συμπαθητικό παιδί και πολύ ευχάριστος στην παρέα!! :green:

manos_
29-08-09, 20:47
καλα αυτο δεν τους ενδιαφερει τους κριτές, αλλά κάτσε ρε μανο και ο jay ειναι πολύ συμπαθητικό παιδί και πολύ ευχάριστος στην παρέα!! :green:

Ολοι καλα παιδια ειναι αν το σκεφτεις.Ναφθαλινη κανονικα.Δεν βγαινουν δεν πινουν δεν καπνιζουν δεν δεν δεν (αγαπαμε αασ).

kafros gate 7
08-09-09, 02:50
CUTLER για 'μενα μια κλαση ανωτερος απο ολους... (παντα εξαιρειται ο coleman)

Exci
26-09-09, 14:17
Για πειτε και τωρα που τους ειδατε στην τωρινη τους φορμα :P

narta
26-09-09, 14:39
Θα κερδισει αυτος που εχει τον καλυτερο σπονσορα :p

KATERINI 144
26-09-09, 15:16
παραμενω σταθερος στις αποψεις μου, η μουρη του αβαταρ μου ειναι ο νεος μρ ο.

vagg
26-09-09, 15:26
o kai θα το παρει σιγουρα...εχω πληροφορια:P
μακαρι γτ ειναι και ολυμπιακαρα:green::rolf:

KATERINI 144
26-09-09, 15:29
και εκει μέσον βάλατε?! τη γίνεται με σας ρε :unsure:

anjelica
26-09-09, 15:35
παραμενω σταθερος στις αποψεις μου, η μουρη του αβαταρ μου ειναι ο νεος μρ ο.

εγω μαζι σου!!!!!!:thumbup:

alextg
26-09-09, 15:40
Jay και τα μυαλα στα καγκελα !

iwvi7
26-09-09, 16:54
Jay Cutler και μετά θα φύγει! ... :bbbiceps:

thegravijia
26-09-09, 16:56
Jay Cutler και μετά θα φύγει! ... :bbbiceps:
που θα παει?

TRIANTAFYLLOU
26-09-09, 18:05
o kai θα το παρει σιγουρα...εχω πληροφορια:P
μακαρι γτ ειναι και ολυμπιακαρα:green::rolf:


μαύρος είναι μερικές ασπρες ρίγες και μόνο για ολυμπιακός δεν θα μοιάζει , εχει και τον δικέφαλο στην φόρμα του τι να είναι αραγε ?:P:rolf::rolf::rolf:

No Cash
26-09-09, 19:06
υποψιαζομαι cutler..


αλλα τα πιο ομορφα καλουπια εχουν dexter... και heath!!μακραν!!

vagg
28-09-09, 17:38
μαύρος είναι μερικές ασπρες ρίγες και μόνο για ολυμπιακός δεν θα μοιάζει , εχει και τον δικέφαλο στην φόρμα του τι να είναι αραγε ?:P:rolf::rolf::rolf:


εχεις δικιο τελικα ηλια...δεν ειχε ψυχολογια νικητη...:turtle:

TRIANTAFYLLOU
28-09-09, 18:23
εχεις δικιο τελικα ηλια...δεν ειχε ψυχολογια νικητη...:turtle:


εμ τι από που κι ώς που και τίτλο μαυρόασπρος άνθρωπος :P:P

vagg
28-09-09, 20:22
κατσε μη δωσει και καμια συνεντευξη και του φταιει το κατεστημενο της αθηνας:P:P

βασικα χωρια την πλακα ετσι οπως βγηκε στη σκηνη δεν μπορει να πει και πολλα....

mantus3
30-09-09, 16:56
εμενα γιατι δεν με εχει η λιστα?

KATERINI 144
30-09-09, 17:04
που εισαι ρε μανατζερ?! ετσι κανει ο κοσμος?! :smash::smash::smash::smash:

mantus3
30-09-09, 17:56
τι θελει να πει ο ποιητης?