PDA

Επιστροφή στο Forum : Απορία για χερια



agoria
14-08-09, 00:28
Καλησπέρα σε όλους.Πρώτα απ'όλα μπράβο σε όσους φροντίζουν ένα site σαν και αυτό . Δεν είναι λίγες οι φορές που έχω ενημερωθει σχετικά με θέματα διατροφής και άσκησης. ο΄λογος ομως που μέκανε να γίνω μέλος της παρέας σας έιναι ο εξής Είμαι 30 χρόνων και έχω ύψος 1.65 και βάρος 60κ. εδώ και 1 χρόνο ασχολούμαι με τη γυμναστική ερασιτεχνικά.παρ'όλο όμως που οι κοιλιακοι μου είναι πολύ γραμωμένοι,κάνω 140 κάθε μέρα χ6 ημέρες τα χέρια μου δε λένε να γραμώσουν.(κάνω 4χ10 σετ) απο 10κ κάθε 2 ημέρες.ακολουθώ σωστη διατροφή μα παρ'όλ'αυτά τίποτα.φουσκώνουν και μετα ξεφουσκώνουν.μιας και αυτό που θέλω είναι η γράμμωση τους έχει κανείς να προτείνει κάτι?
Σας ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά και καλώς σας βρήκα.

ioannis1
14-08-09, 00:40
καλως ηρθες καταρχην.μπορεις να κανεις την ερωτηση στο φορουμ για την προπονηση.τελος το ονομα σου στο αβαταρ μπορεις να το εξηγησεις;

TRIANTAFYLLOU
14-08-09, 02:01
καλώς ήρθες κι απο μένα και καλή διαμονη , απλα έχω και γω την ίδια απορία με τον προλαλλησαντα :thumbup:

flowin_through
22-08-09, 13:11
Η απορια παιρνει μαζικες διαστασεις και μας πιανει ολους. Ειναι επιφωνημα (δηλ. ε! αγορια!) ή ειστε ξερω γω 2-3 φιλοι που φτιαξατε ενα λογαριασμο για να μπαινετε περιστασιακα. Τεσπα ειναι υποθεση του καθενος. Παντως τα χερια δε θελουν ουτε πολλα σετ ουτε καθε 2 μερες. ΚΑνε μια φορα την εβδομαδα οπως ολες τις μυικες ομαδες (αν και κατι μου λεει οτι δεν κανεις ποδαρακια).

stelios17
23-08-09, 13:40
Καλησπέρα σε όλους.Πρώτα απ'όλα μπράβο σε όσους φροντίζουν ένα site σαν και αυτό . Δεν είναι λίγες οι φορές που έχω ενημερωθει σχετικά με θέματα διατροφής και άσκησης. ο΄λογος ομως που μέκανε να γίνω μέλος της παρέας σας έιναι ο εξής Είμαι 30 χρόνων και έχω ύψος 1.65 και βάρος 60κ. εδώ και 1 χρόνο ασχολούμαι με τη γυμναστική ερασιτεχνικά.παρ'όλο όμως που οι κοιλιακοι μου είναι πολύ γραμωμένοι,κάνω 140 κάθε μέρα χ6 ημέρες τα χέρια μου δε λένε να γραμώσουν.(κάνω 4χ10 σετ) απο 10κ κάθε 2 ημέρες.ακολουθώ σωστη διατροφή μα παρ'όλ'αυτά τίποτα.φουσκώνουν και μετα ξεφουσκώνουν.μιας και αυτό που θέλω είναι η γράμμωση τους έχει κανείς να προτείνει κάτι?
Σας ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά και καλώς σας βρήκα.

Ισως να τα εχεις κουρασει απο τις συνεχεις προπονησεις και πλεον να εχεις υπερπροπονηθει ....
Εχεις κανει βελτιωση κιλων μεσα σε αυτο το χρονικο διαστημα που προπονησε ?
Δοκιμασε να αυξησεις τα κιλα ....
Επισης κοιταξε να αλλαξεις και προγραμμα εαν δεν το εχεις ηδη κανει επειδι οι μυες θελουν καινουργιο ερεθισμα για να αποδωσουν καλυτερα ....!
Αυτα απο εμενα ...Τωρα οι πιο εμπειροι θα μπορεσουν να σου απαντησουν καλυτερα..!

George22
23-08-09, 15:49
Ο Agoria ειναι dj και παιζει μουσικη house στο εξωτερικο .
Μαλλον αυτο θα εχει το ονομα του φιλου μας.