PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι ομαδα ειστε ?



Σελίδες : [1] 2

stelios17
25-08-09, 01:24
Για να δουμε ? Ποια ομαδα εχει τους περισσοτερους φιλαθλους στο :bodybuildinggr: !

TRIANTAFYLLOU
25-08-09, 01:40
και μυαλό να είχαμε πάλι παοκ θα είμασταν!! :turtle::turtle::turtle:

stelios17
25-08-09, 01:41
+1 ...ΠΑΟΚ και τα μυαλα μας πονανε ! :bowdown:

savage
25-08-09, 01:56
TΙΠΟΤΑ!!!

stelios17
25-08-09, 02:04
Οοps ! Ξεχασα να βαλω το τιποτα ! Μπορω να το βαλω τωρα ? και αν ναι πως?

Levrone
25-08-09, 02:37
ΑΕΚ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!

LoneWolf
25-08-09, 12:11
Παοκαρα Ρεεεε :bbbiceps:

Polyneikos
25-08-09, 12:14
Θρυλε Θεε μου !!:bowdown::bowdown:

KATERINI 144
25-08-09, 13:33
κωστα ακομη ολυμπιακος εισαι?! :unsure:

:green:


ΑΕΚ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!+1 :thumbup:

Μαρία
25-08-09, 14:34
Θρυλε Θεε μου !!:bowdown::bowdown:


:bowdown::bowdown::bowdown:

Exci
25-08-09, 14:35
:bowdown::bowdown::bowdown:
Mαρια! Δεν το περιμενα αυτο απο σενα!

Μαρία
25-08-09, 14:47
Mαρια! Δεν το περιμενα αυτο απο σενα!


:chinese::chinese::chinese: :toast:

KATERINOULA
25-08-09, 18:24
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ!
ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ...ΘΑ'ΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΝΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ!
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ.......ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕ!!!!

stelios17
25-08-09, 18:48
Oi6WxmO_4_o

Δειτε αυτο το βιντεο για τον ΠΑΟΚ! :bowdown:

Exci
25-08-09, 19:55
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ!
ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ...ΘΑ'ΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΝΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ!
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ.......ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕ!!!!
Aμαν πλακωσανε οι οπαδοι :dooreek:

manos_
25-08-09, 20:54
Αυτη που θα κανει την φανελα της περηφανη αποψε απεναντι σε μια ομαδα 223 εκατομυριων ευρω(οχι δεν θα προκριθουμε αλλα θα πεσουμε με το κεφαλι ψηλα)

Levrone
25-08-09, 21:47
Αυτη που θα κανει την φανελα της περηφανη αποψε απεναντι σε μια ομαδα 223 εκατομυριων ευρω(οχι δεν θα προκριθουμε αλλα θα πεσουμε με το κεφαλι ψηλα)

καλα τα λες , αλλα αν δει καποιος το ποστ σου Μανο μετα απο δυο μηνες πως θα καταλαβει τι ομαδα εισαι???:toast:

KATERINOULA
26-08-09, 05:17
καλα τα λες , αλλα αν δει καποιος το ποστ σου Μανο μετα απο δυο μηνες πως θα καταλαβει τι ομαδα εισαι???:toast:

χαχαχα κρίμα γιατι ήταν μόνο 2!

-BATISTA-
03-09-09, 23:08
:bowdown:ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ 'ΜΑΣΤΑΝ...ΠΑΛΙ ΑΕΚ 8Α 'ΜΑΣΤΑΝ!:bowdown:

ORIGINAL-21-

KATERINI 144
04-09-09, 00:12
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
04-09-09, 00:56
τώρα ζούμε για την 4η αγωνιστική στην τούμπα παοκ - ολυμπιακός έλα φωτη να πάμε παρέα θα ρθεί και ο στράτος ο χατζηδημητριάδης .

ε ρε τι έχει να γίνει μετράω τις μέρες απίστευτη ατμόσφαιρα σ αυτό το μάτς όλη η τούμπα θύρα 4 είναι , δεν κάθετε κανείς στο γήπεδο. όποιος κάθετε δεν είναι παοκσής , θα κρέμονται τα σταφύλια πάλι , αν κερδίσει κιόλας μπορεί να γκρεμίσει και το γήπεδο αλλα όμορφα πράματα όχι επεισόδεια και δολιοφθορές απλα όπως είπε και ο μαραντόνα ούτε στο μαρακανα δεν είδε αυτό που είδε στην τούμπα:toast::toast:

TRIANTAFYLLOU
04-09-09, 01:01
δέστε το βίντεο με τον παοκσή τον σαρανταρη γραφικός ο τύπος έχει πολύ γέλιο


http://www.youtube.com/watch?v=ffBtzlU9EkI&feature=related

KATERINI 144
04-09-09, 01:03
θα κανω κουμαντο να βρω εισητηριο ηλια, μονο να με πεις σε ποια θυρα για να ειμαστε μαζι, θα παρω και τον μικρο να βλεπει, τον εγραψα στον πιερικο αυτη τη βδομαδα να μαθει μπαλα το μουτρο :green:

υσ: μη ξεχασω, εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5486&page=3 ενας ειπε πως δεν εχεις ιδεα απο προγράμματα ββινγκ!!! :?

-BATISTA-
04-09-09, 01:05
παοκτζης:

6MOWEJ5E-WU

Πολυ γελιο...:rolf::rolf::rolf:

TRIANTAFYLLOU
04-09-09, 01:14
παοκτζης:

http://www.youtube.com/watch?v=6MOWEJ5E-WU&feature=PlayList&p=65E65002162B46AC&playnext=1&playnext_from=PL&index=36

Πολυ γελιο...:rolf::rolf::rolf:


εδω είναι λίγο πιο ολοκληρωμένο μιλάει και ο σερβετας στο τελος

mGlv0lwg0ns (http://www.youtube.com/watch?v=mGlv0lwg0ns&feature=related)

αλλα το προηγούμενο που έβαλα με τον σαρανταρη τον παοκση έχει πολ΄υ γέλιο είναι απίστευτος και τα λέει με απόλυτη ειληκρήνεια .

φωτη επειδή δεν υπάρχουν πολλα διαθέσιμα εισητήρια 22000 είναι διαρκείας εγω συνήθως πήγαινα 5 η 6 και στην 1 μια φορα τελευταία φορα ήμουν στην 7 με τις μικες ολανδεζες και μου άρεσε και μάλον εκεί θα βρώ εισητήριο και γω θα εχω τον μικρό , οπότε κανονίζουμε παρέα και ο στράτος :turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
04-09-09, 01:18
θα κανω κουμαντο να βρω εισητηριο ηλια, μονο να με πεις σε ποια θυρα για να ειμαστε μαζι, θα παρω και τον μικρο να βλεπει, τον εγραψα στον πιερικο αυτη τη βδομαδα να μαθει μπαλα το μουτρο :green:

υσ: μη ξεχασω, εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5486&page=3 ενας ειπε πως δεν εχεις ιδεα απο προγράμματα ββινγκ!!! :?


καλα εκανες φωτη αν του αρέσει και μένα άρχησε πάλι την σεζόν σήμερα καλά είναι να γυμνάζονται κιόλας .

να μου πείς φωτη ποιός είπε αυτό οτι δεν ξέρω να βγάζω πρόγραμμα , δεν πειράζει δημοκρατία έχουμε ο καθένας ελεύθερα λέει την γνώμη του , απλα να μου τον δείξεις να του σπάσω κανένα πόδι χέρι , να πάρει καμία αναρωτική κανενα χρόνο , δεν πειράζει μωρε πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε :P

KATERINI 144
04-09-09, 01:19
φωτη επειδή δεν υπάρχουν πολλα διαθέσιμα εισητήρια 22000 είναι διαρκείας εγω συνήθως πήγαινα 5 η 6 και στην 1 μια φορα τελευταία φορα ήμουν στην 7 με τις μικες ολανδεζες και μου άρεσε και μάλον εκεί θα βρώ εισητήριο και γω θα εχω τον μικρό , οπότε κανονίζουμε παρέα και ο στράτος :turtle::turtle:εχω κουμπαρο παοκσι παρατηρητή διαιτησιας, θα βρω :turtle::turtle:

KATERINI 144
04-09-09, 01:22
να μου πείς φωτη ποιός είπε αυτό οτι δεν ξέρω να βγάζω πρόγραμμα , δεν πειράζει δημοκρατία έχουμε ο καθένας ελεύθερα λέει την γνώμη του , απλα να μου τον δείξεις να του σπάσω κανένα πόδι χέρι , να πάρει καμία αναρωτική κανενα χρόνο , δεν πειράζει μωρε πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε :P ελα ρε ηλια τη ειναι αυτα!! πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε !!

(ο LoneWolf (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=2340) το ειπε :rolleyes: )




:green:

TRIANTAFYLLOU
04-09-09, 01:26
ελα ρε ηλια τη ειναι αυτα!! πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε !!

(ο LoneWolf (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?u=2340) το ειπε :rolleyes: )




:green:


δεν θα του πω φωτη οτι μου το είπες εσύ οτι τον έδωσες στιγνά :P:P

vagg
04-09-09, 03:49
θρυλαρα μου θα σαγαπω μεχρι να μπω στο χωμα
κι αν οι νεκροι αισ8ανονται 8α σαγαπω ακομα
:bowdown::bowdown::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
04-09-09, 05:35
θρυλαρα μου θα σαγαπω μεχρι να μπω στο χωμα
κι αν οι νεκροι αισ8ανονται 8α σαγαπω ακομα
:bowdown::bowdown::bowdown:


αχ παναθεμά σας καλα κάνετε και υποστηρίζετε την ομάδα σας είναι απόλυτα θεμιτό αλλα τα συνθήματα σας είναι τελείως άκυρα αυτό αν ήξερες πως λέγετε κανονικα δεν θα το ξεστομίζατε ποτε . πολλα γίνοντε διασκευή και έχουν επιτυχία , αλλα το συγκεκριμένο αν ξέρατε απο πού πρωτοβγήκε δεν θα το ξαναλέγατε :P:P

vagg
04-09-09, 15:26
αχ παναθεμά σας καλα κάνετε και υποστηρίζετε την ομάδα σας είναι απόλυτα θεμιτό αλλα τα συνθήματα σας είναι τελείως άκυρα αυτό αν ήξερες πως λέγετε κανονικα δεν θα το ξεστομίζατε ποτε . πολλα γίνοντε διασκευή και έχουν επιτυχία , αλλα το συγκεκριμένο αν ξέρατε απο πού πρωτοβγήκε δεν θα το ξαναλέγατε :P:P


πεσ ηλια...εγω σε πανο το εχω δει...

ο θεος μας εδωσε μυαλο κι ο θρυλος μας το πηρε...χαχαχα

Ro21
04-09-09, 22:18
AEK

Exci
04-09-09, 22:54
None, ουτε εθνικη Ελλαδος κλπ
Ουδετερος πως το λενε :geek:

drago
05-09-09, 00:16
Θρυλος!!!

αλλα απο τοτε που αρχισα να δουλευω πειραια λεω να αλλαξω ομαδα

TRIANTAFYLLOU
05-09-09, 02:36
:thumbup:

k1UOtQdi7yQ&NR=1

iwvi7
05-09-09, 03:29
:bowdown:ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ 'ΜΑΣΤΑΝ...ΠΑΛΙ ΑΕΚ 8Α 'ΜΑΣΤΑΝ!:bowdown:

ORIGINAL-21-

:clap::clap::clap::clap::clap:

skrwz21
06-09-09, 00:10
ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕΕΕΕ

GETTO CLUB ORIGINAL

Levrone
06-09-09, 01:36
ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕΕΕΕ

GETTO CLUB ORIGINAL

μαζι σου φιλε αλλα GETTO CLUB και original 21 μαλλον δεν κολλανε με τιποτα..

skrwz21
06-09-09, 11:38
GETTO CLUB ORIGINAL ξεκινησε τοτε, ασχετα αν τα τελευταια χρονια ακουγεται αυτο που λες εσυ (καμια σχεση μεταξυ τους πλεον) κι ακομα χειροτερα τα πραματα δυστυχως, μια ζωη οι ιδιοι μλκες ειμαστε..
οπως και ναχει..

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

-BATISTA-
06-09-09, 20:44
GETTO CLUB ORIGINAL ξεκινησε τοτε, ασχετα αν τα τελευταια χρονια ακουγεται αυτο που λες εσυ (καμια σχεση μεταξυ τους πλεον) κι ακομα χειροτερα τα πραματα δυστυχως, μια ζωη οι ιδιοι μλκες ειμαστε..
οπως και ναχει..

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

:bowdown::bowdown::bowdown::thumbup:

vAnY
06-09-09, 21:29
4730

:green::bowdown:

ioannis1
06-09-09, 21:33
:bowdown::bowdown::bowdown::thumbup:

:bowdown::bowdown::bowdown: ΑΕΚ

KATERINI 144
06-09-09, 21:37
ψήφισε ρε τεράστιε οι γαυροι ειναι δυο ψήφους μπροστά!!!

ioannis1
06-09-09, 21:52
απο τους πρωτους ψηφισα,να μπω με αλλο νικ;

KATERINI 144
06-09-09, 22:01
οχι λάθος ο μπατιστας δεν ειχε ψηφίσει :turtle::turtle::turtle::turtle:

-BATISTA-
06-09-09, 23:34
:bowdown::bowdown::bowdown:Για σενα ζω, για σενα τραγουδω, ΑΕΚ σαγαπωΑΕΚ σαγαπω ΑΕΚ σαγαπω...:bowdown::bowdown::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
07-09-09, 00:41
εγω πάντως είμαι κατα των επεισοδείων και δεν θα θεωρούσα τον εαυτό μου κότα γιατί αν με πιάσει καμια τρέλα αισθάνομε οτι μπορω να περνάω και μέσα απο τοίχους , απλα ο γνήσιος παοκσής υποστηρίζει την ομάδα του κάνοντας εκδρομές και αισθάνετε πως οι παίχτες είναι προέκταση των οπαδών που παίζουν στο γήπεδο ο γνήσιος παοκσής γίνετε ενα με την ομάδα του και ας έχουν ρίξει πολύ ξύλο παοκσίδες και εκτός έδρας δεν σημαίνει πως τα υποστηρίζω αυτα .γουστάρω το κλίμα στην τούμπα πυρσούς καπνογόνα συνθήματα αλλα χωρίς δολιοφθορές και όλο το γήπεδο να έχει παλμό οχι μόνο η θύρα 4

Levrone
07-09-09, 11:29
4730

:green::bowdown:

ρε σεις καντε ενα ban στη γαυρινα..ΟΥΣΤ!

Levrone
07-09-09, 11:34
εγω πάντως είμαι κατα των επεισοδείων και δεν θα θεωρούσα τον εαυτό μου κότα γιατί αν με πιάσει καμια τρέλα αισθάνομε οτι μπορω να περνάω και μέσα απο τοίχους , απλα ο γνήσιος παοκσής υποστηρίζει την ομάδα του κάνοντας εκδρομές και αισθάνετε πως οι παίχτες είναι προέκταση των οπαδών που παίζουν στο γήπεδο ο γνήσιος παοκσής γίνετε ενα με την ομάδα του και ας έχουν ρίξει πολύ ξύλο παοκσίδες και εκτός έδρας δεν σημαίνει πως τα υποστηρίζω αυτα .γουστάρω το κλίμα στην τούμπα πυρσούς καπνογόνα συνθήματα αλλα χωρίς δολιοφθορές και όλο το γήπεδο να έχει παλμό οχι μόνο η θύρα 4

ΣΩΣΤΟΣ, αλλα ολα ειναι θεμα εγλεφαλου Ηλια, ή εχεις ή δεν εχεις..

αν εχεις , ενισχυεις με φωνη, χειροκροτημα , εισιτηριο διαρκειας (και γιουχα στον προδοτη αχ χαχαχαχαχα, οχι αυτο δεν κολλαει απλα μου ρθε)

αν δεν εχεις απλα πας τα σπας και ειτε τη γλιτωνεις , ειτε μπαινεις φυλακη που και παλι δεν τρεχει τιποτα αλλωστε δε θα νοιαστει και κανεις για σενα αν εισαι τετοιος..

TRIANTAFYLLOU
07-09-09, 15:54
Πραγματικα δεν το λεω για οσους θελουν να βλεπουν ποδοσφαιρο απο τις κερκιδες και δεν ηθελα να νιωσει καποιος ετσι...:(
ΑΠΛΑ!!!
Επειδη ειπαν συγγεκριμενα οιολυμπιακοι
Παμε να γ@..........ε τα χανουμακια και μας εμπεναν τοσα ατομα και ειμασταν μονο τρεις εμεις και συνειχζαν αυτοι "Ντου και ντου" αλλα τους διωξαμε με Fantes!:turtle:
Ηλια συγγνωμη αν ενειωσες καπως:unsure:
Δεν ειπα οτι ειναι κοτες οσοι καθονται στις κερκιδες και βλεπουν αγωνα!
ΑΛΛΑ
το να πηγαινεις να γ@......εις 3 ατομα και ερχεσε με 60 κατι δειχνει αυτο...


όλα σχετικά είναι και όταν κάτι είναι άδικο πολλες φορες και ο πιο ήρεμος θα επαναστατήσει , όπως μου έτυχε στην περίπτωση με το ματσ στην τούμπα με ολυμπιακο που όρμηξα στα ματ γιατι ρίχναν δακρυγόνα χωρίς λόγο και επειδή φυσούσε αέρας πηγαιναν εκεί που δεν έπρεπε , αυτα πυροδοτούν νευρα αγανάκτηση και επεισόδεια και ούτε έφταιγα εγω σε τίποτε με τον γιό μου που πήγαμε να δούμε το μάτς , δεν είμασταν χούλιγκανς για να φαμε δακρυγόνα

TRIANTAFYLLOU
07-09-09, 18:27
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4744&stc=1&d=1252337086

αυτό είναι απο απόκομα εφημερίδας που έβαλαν εμένα απο αγώνα μρ βόρειος ελλάς του 92 αν θυμάμε, με τον θόδωρο καραγκιαβούρη το έβαλαν για χιούμορ για τις μεταγραφες του παοκ .

αντε τωρα να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας

kafros gate 7
07-09-09, 23:14
ΘΡΥΛΑΡΑ ΜΟΥ ΘΑ Σ' ΑΓΑΠΩ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΑΚΟΜΑ!!!!

anjelica
11-09-09, 18:37
TΙΠΟΤΑ!!!

:toast: δεν φανατιζομε...

anjelica
11-09-09, 18:40
απο τους πρωτους ψηφισα,να μπω με αλλο νικ;

και δεν μου ελεγες νωριτερα....:rolf: τωρα εκανα δηλωση :P

KATERINI 144
11-09-09, 19:32
βαλε ΑΕΚ αγγελικη γιατι η γαυροι αρχισαν να ξεφευγουν :turtle::turtle:

Levrone
11-09-09, 19:46
φλoriginal θα ειστε μια ζωη.

σας ειπαν Αθλητικη Ενωση Κλαψας κατι ηξεραν...
(δεν μιλαω προσωπικα για εσενα.για τους αεκτζιδες γενικοτερα λεω...)

με στενοχωρεις..

αλλο η πλακα και ο χαβαλες , αλλο οι χαρακτηρισμοι..

kafros gate 7
11-09-09, 19:52
με στενοχωρεις..

αλλο η πλακα και ο χαβαλες , αλλο οι χαρακτηρισμοι..

με συγχωρεις μεγαλε...μην παρεξηγησε...

TRIANTAFYLLOU
11-09-09, 20:00
είπαμε το 15% στην ελλάδα είναι ΠΑΟΚ και το υπόλοιπο 85 κρυφοπαοκ αν δείτε το βιντεακι με τον σαρανταρη τον παοκση θα καταλαβετε το εξηγεί καθαρα αλλα και το 1% να είμαστε δεν μας χαλάει καθόλου ας φύγει και η σαβούρα και να μείνουν λίγοι και καλοί και ιδεολόγοι:toast::toast:

KATERINI 144
11-09-09, 20:01
τα μηνύματα με τις κλωτσιές μεταφέρθηκαν για ευνοήτους λογους :chinese:

tupac
12-09-09, 00:39
τα μηνύματα με τις κλωτσιές μεταφέρθηκαν για ευνοήτους λογους :chinese:
υπαρχει κ αλλο ενα μηνυμα το οποιο πρεπει να φυγει κ αυτο..ειναι απο τον batista stin selida 2..για να ειμαστε δικαιοι

KATERINI 144
12-09-09, 08:52
διορθώθηκε.:toast:

TRIANTAFYLLOU
12-09-09, 16:30
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4847&stc=1&d=1252762130

είναι βαρια η φανέλα του παοκ ρε παιδια :bowdown::bowdown:

anjelica
12-09-09, 19:27
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4847&stc=1&d=1252762130

είναι βαρια η φανέλα του παοκ ρε παιδια :bowdown::bowdown: ωραια φωτο!!!

TRIANTAFYLLOU
12-09-09, 19:54
είπα για να την ζυγίσω να δω είναι όντως βαρια και τερμάτισε η ζυγαριά μου .

:turtle::turtle::turtle:

KM2909
12-09-09, 23:28
ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ SUPER 3

Aggelos18
07-10-09, 22:57
Παοκ και ας μην γ....σω ΠΟΤΕ!!!

vagg
08-10-09, 20:33
Παοκ και ας μην γ....σω ΠΟΤΕ!!!


γτ οι παοκτζηδεσ δεν γα**νε;;;;:green:

TRIANTAFYLLOU
09-10-09, 00:02
γτ οι παοκτζηδεσ δεν γα**νε;;;;:green:


αχ ρε vagg τι να κάνω θα σου λύσω την απορία το να είσαι παοκ είναι τέτοια η ηδονη που νοιώθεις που είναι σαν το σεχ , αυτα συμβολικα είναι πάντα , όπως ο άρνολντ κάποτε παρομοίασε αυτό που ένοιωθε όταν εκανε προπόνηση με την ηδονή στο σεχ . και μάλιστα ο άρνολντ ήταν φαν του σπόρ αυτού

και μάλιστα αυτα λέγονται σε συγκεκριμένες συνθήκες έντασης , όπως και τα συνθήματα γιατι αυτό που λέν ότι δεν κανουν το κανουν στο γήπεδο.

και για να ακριβολογούμε οι παοκτσίδες δεν γα**νε , αλλιώς λέγετε αυτό που κανουν ξε***ζουν και μπερδεύεται ο άλλος και νομίζει το κόψαμε το σπόρ .

κακώς βέβαια αλλα το λέω μην καμια φορα κάποιος εμπιστευτεί την γυναίκα του η φίλη του σε παοκτση γιατί θα την πάρει με πολλα χιλιόμετρα :turtle::turtle::turtle:

vagg
09-10-09, 01:24
axxaxaaxax απλα ρε ηλια με την ατακα του φιλου "παοκ και ασ μη γ****ς ποτε" ειναι σαν να ερχετε το ενα σε αντι8εση με το αλλο...χαχαχαχα

savage
09-10-09, 01:41
:toast: δεν φανατιζομε...
Eννοειται πως δεν φανατιζομαι(με ελαχιστες εξαιρεσεις,σε κρισιμους αγωνες της εθνικης μπασκετ).Καταρχας δεν βλεπω ποδοσφαιρο, κ δη ελληνικο,που να με πληρωνουν.Μπασκετ κ ξερο ψωμι!!!:toast:

spirospros
19-10-09, 19:00
Αν κ ασχολούμαι ελάχιστα εώς καθόλου θα πω ολυμπιακαρα ...

korasanis
24-10-09, 11:46
ΟΦΗ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ!!!
ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑ ΟΦΗ?
Ο ΟΦΗ τωρα ειναι ελευθερος και θα ξανα ανεβει Α' εθνικη.ελπιζουμε προς το καλητερο!!!

NASSER
24-10-09, 12:05
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4744&stc=1&d=1252337086

αυτό είναι απο απόκομα εφημερίδας που έβαλαν εμένα απο αγώνα μρ βόρειος ελλάς του 92 αν θυμάμε, με τον θόδωρο καραγκιαβούρη το έβαλαν για χιούμορ για τις μεταγραφες του παοκ .

αντε τωρα να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας

Ηλιας και Καραγκιαβουρης!!! Και οι δυο δεινοσαυροι του ελληνικου bodybuilding!!! Θα δειξω τη φωτο στο Θεοδωρο να θυμιθει λιγο τα παλια :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
31-10-09, 18:14
είδες ρε νασερ είναι απο ενα μρ βόρειος ελλάς που ήταν κάποιος αθλητικός δημοσιογράφος και την έβγαλε και την εβαλε σε εφημερίδα πρέπει να είναι απο το 92 εγώ και ο θόδωρος καραγκιαβούρης , να του δώσεις χαιρετίσματα , εμείς δεινόσαυροι αλλα και σύ παλαιοντολόγος όλα τα ξέρεις χαχαχα:turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
31-10-09, 18:16
ΟΦΗ ΑΝ ΕΠΑΙΖΕΣ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ!!!
ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑ ΟΦΗ?
Ο ΟΦΗ τωρα ειναι ελευθερος και θα ξανα ανεβει Α' εθνικη.ελπιζουμε προς το καλητερο!!!


μακάρι να ανέβει χρειάζονται αυτες οι ομάδες στην α εθνική και πιστεύω αξίζει να ανέβει :thumbup:

-beba-
05-12-09, 12:41
ΑΕΚ
Εγώ πριν πάω σχολείο και μάθω να γράφω και να διαβάζω έφτιαχνα πανό της ΑΕΚ.
Τα πρώτα γράμματα που έμαθα να γράφω και να διαβάζω ήταν ΑΕΚ.

Levrone
05-12-09, 12:44
ΑΕΚ
Εγώ πριν πάω σχολείο και μάθω να γράφω και να διαβάζω έφτιαχνα πανό της ΑΕΚ.
Τα πρώτα γράμματα που έμαθα να γράφω και να διαβάζω ήταν ΑΕΚ.


μα τωρα μου κανεις πλακα!!!

εισαι ΑΕΚ και δεν το λες τοσο καιρο?

γηπεδο πας? (αχ χα χα χα, ο καφροςςςςς!!!!)

-beba-
05-12-09, 13:01
μα τωρα μου κανεις πλακα!!!

εισαι ΑΕΚ και δεν το λες τοσο καιρο?

γηπεδο πας? (αχ χα χα χα, ο καφροςςςςς!!!!)

Πάω γήπεδο αν μου δωθεί η ευκαιρία.
Εχω παρακολουθήσει και αγώνα ΟΦΗ-ΑΕΚ στο γήπεδο του ΟΦΗ.

Levrone
05-12-09, 13:36
Πάω γήπεδο αν μου δωθεί η ευκαιρία.
Εχω παρακολουθήσει και αγώνα ΟΦΗ-ΑΕΚ στο γήπεδο του ΟΦΗ.

πες μου σκορ να σου πω τη σεζον! να δω αν ημουν και εγω μεσα.

-beba-
05-12-09, 13:46
πες μου σκορ να σου πω τη σεζον! να δω αν ημουν και εγω μεσα.

Μάλλον 0-1 (0 ΟΦΗ-1 ΑΕΚ) δεν είμαι σίγουρη όμως. Εχει περάσει αρκετός καιρός από τότε.

Levrone
05-12-09, 14:07
α οκ, μιλας για τη σαιζον 2001-2002 με την κεφαλια του Χρηστου του Μαλαδενη!

ημουν και εγω!

εκτος και αν λες για το 2005 οπου νικησαμε με 0-1 με φαουλ του Ζουλιο Σεζαρ. αλλα αυτο ειχε γινει στο παγκρητιο.

-beba-
05-12-09, 14:22
α οκ, μιλας για τη σαιζον 2001-2002 με την κεφαλια του Χρηστου του Μαλαδενη!

ημουν και εγω!

εκτος και αν λες για το 2005 οπου νικησαμε με 0-1 με φαουλ του Ζουλιο Σεζαρ. αλλα αυτο ειχε γινει στο παγκρητιο.

Το 2005 δεν ήταν σίγουρα γιατί δεν ήμουνα στην Κρήτη το 2005 και ο αγώνας ήταν στο γήπεδο του ΟΦΗ. Ισως το 2001. Δεν θυμάμαι να ήταν με καφαλιά το γκολ όμως. Τέλος πάντων ήταν πολύ ωραίος ο αγώνας θυμάμαι. Θα το θυμάσαι και εσύ βέβαια αφού κατά πάσα πιθανότητα ήσουν εκεί.
Αφιερώνω τη σημερινή μου προπόνηση στην ομαδάρα μας την ΑΕΚ.

Levrone
05-12-09, 14:29
Αφιερώνω τη σημερινή μου προπόνηση στην ομαδάρα μας την ΑΕΚ.

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

primordial
05-12-09, 14:43
ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ.....

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΝΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΙΣΤΑ.......

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

KATERINI 144
05-12-09, 15:29
ΑΕΚ
Εγώ πριν πάω σχολείο και μάθω να γράφω και να διαβάζω έφτιαχνα πανό της ΑΕΚ.
Τα πρώτα γράμματα που έμαθα να γράφω και να διαβάζω ήταν ΑΕΚ.

μπραβο μπεμπα, ετσι. :thumbup: :thumbup::thumbup::thumbup:

sTeLaKoS
05-12-09, 22:23
Κάποιος mod να προσθέσει τον ΑΟΚ και μια ψήφο από μένα παρακαλώ.
Ευχαριστώ.:toast:


:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Levrone
05-12-09, 22:53
Κάποιος mod να προσθέσει τον ΑΟΚ και μια ψήφο από μένα παρακαλώ.
Ευχαριστώ.:toast:


:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

καλα ρε, ΑΕΚ δεν εισαι?

γιατι σκοτωνεις τον ΑΕΚτζη που χεις μεσα σου? :turtle:

Levrone
05-12-09, 22:55
ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ.....

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΝΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΙΣΤΑ.......

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:



απο μικρο παιδακι εσενα αγαπω, καψουρης απο τοτε και θα μαι οσο ζω...

απο μικρο μου ελεγαν για την προσφυγια , για Νεα Φιλαδελφεια οχι για Πειραια,

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

sTeLaKoS
06-12-09, 15:41
καλα ρε, ΑΕΚ δεν εισαι?

γιατι σκοτωνεις τον ΑΕΚτζη που χεις μεσα σου? :turtle:


Μόνο για τη Καβάλα απαρνιέμαι την ΑΕΚ.
Θέλω να πηγαίνει καλά, τη στηρίζω αλλά η ομάδα της πόλης μου πάνω απ' όλα!

Levrone
06-12-09, 16:08
Μόνο για τη Καβάλα απαρνιέμαι την ΑΕΚ.
Θέλω να πηγαίνει καλά, τη στηρίζω αλλά η ομάδα της πόλης μου πάνω απ' όλα!

εισαι μεγαλη μορφη τοτε! :turtle::turtle::turtle:

Antoin
06-12-09, 21:44
Γινε ΑΡΗΣ για να Γουσταρεις... Πωπω 3 ψηφους εχουμεε...

TRIANTAFYLLOU
07-12-09, 01:49
http://www.youtube.com/watch?v=b8bUjLjefXo&feature=player_embedded

αλλα οι σωστοί παοκτσήδες δεν τρέφουν μίσος για τα αριανα , απλα στα μεταξύ μας παιχνίδια θέλουμε να κερδίζουμε για ευνόητους λόγους , σε παιχνίδια με ομάδες του κέντρου θέλουμε να κερδίζει ο αρης :toast:

TRIANTAFYLLOU
07-12-09, 01:53
ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ
ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ

OwflnqjK3jI

mantus3
08-12-09, 00:57
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ !!!!

ΜrΚommatias
08-12-09, 10:18
ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΜΑΖΙ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΜΟΝΑΧΑ ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arisfotis
09-12-09, 16:05
παιδια ειμαι νεος και αποφασισα να κανω το πρωτο ποστ μου
ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
ΑΡΗΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

το φορουμ ειναι αριστο πολλα μπραβο σε ολους

Orc
09-12-09, 16:22
:love::love::love::love:

-BATISTA-
28-12-09, 01:44
:bowdown:ΟΟΟ ΑΕΚΑΡΑ ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ ΜΕΣ ΤΟ ΝΑΟΟΟ 9 10 11 ΟΙ ΘΥΡΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΣΤΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΜΙΚΡΟ!:bowdown:

-beba-
28-12-09, 10:15
:bowdown:ΟΟΟ ΑΕΚΑΡΑ ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ ΜΕΣ ΤΟ ΝΑΟΟΟ 9 10 11 ΟΙ ΘΥΡΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΣΤΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΜΙΚΡΟ!:bowdown:

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

-BATISTA-
08-01-10, 15:46
Ποσα ηταν τελικα τα goalakia?
:thumbup:

ANONIO
08-01-10, 16:23
παο ολε και +5 απο τον γαυρο!!!:clap::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
19-01-10, 05:38
τι ομάδα είναι οι ταλιμπάν ? να η απάντηση

OpG0c_IPw28

και μια παρτιζάνα θαυμάστρια

Oko4WL1OCag

Muscleboss
19-01-10, 12:05
ωραίος ηλία :green::toast:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
19-01-10, 18:44
μα αυτο λέμε δεν εχουμε να χωρίσουμε τίποτε με τους αλλους φιλάθλους ο καθενας καλα κανει και υποστηρίζει την ομάδα του και έτσι σκεύτεται ο υγιείς παοκτσης απλα ο παοκ σε ξεσηκώνει απο τον κόσμο και οχι απο τους παίχτες στην τούμπα απο το πρωί είναι πανηγυρι όταν παιζει ο παοκ κυριακη και όποιος θελει να βγαλει γκόμενα θεσσαλονίκη είναι να πάει όταν παιζει ο παοκ 30000 αντρες είναι στο γήπεδο και τα κατσικάκια είναι μόνα και απροστατευτα στις καφετέρειες .

και ενα παραδειγμα γιατι στο ελληνικό ποδόσφαιρο τα εχουν με τα παοκια , εχω να πω πως στην καβαλα είχε τουλάχιστον 2000 περισσότερους απο τους γαυρους και δεν έγινε ζημια ούτε ρουθούνι δεν άνοιξε ενω προχθες χαροπάλευε και ενας καβαλιώτης ευτυχώς βγηκε απο την εντατική αυτα δεν γουσταρω καθόλου .

τα παοκια το βλέπουν σαν γιορτη :toast::toast::toast:

-beba-
19-01-10, 19:06
30000 αντρες είναι στο γήπεδο και τα κατσικάκια είναι μόνα και απροστατευτα στις καφετέρiες

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

KATERINI 144
19-01-10, 19:45
και ενα παραδειγμα γιατι στο ελληνικό ποδόσφαιρο τα εχουν με τα παοκια , εχω να πω πως στην καβαλα είχε τουλάχιστον 2000 περισσότερους απο τους γαυρους και δεν έγινε ζημια ούτε ρουθούνι δεν άνοιξε ενω προχθες χαροπάλευε και ενας καβαλιώτης ευτυχώς βγηκε απο την εντατική αυτα δεν γουσταρω καθόλου .

τα παοκια το βλέπουν σαν γιορτη :toast::toast::toast:ηλια ο παοκ εχει διοίκηση πλέον που αγαπαει το ποδοσφαιρο, δεν εχει επιχειρηματία που κανει τις κομπίνες του σε βαρος καποιον ηλίθιων, ενα αυτο και δεύτερο όλη η καβαλα παοκ ειναι ρε :green: με ποιους να μάλωναν? μεταξυ τους?! :P:P

TRIANTAFYLLOU
19-01-10, 19:58
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


αν και άντρας μπέμπα είδες έχω θυληκό μυαλό γενάει ιδέες:P:P:P:P:P

giannis64
19-01-10, 23:00
για παντα

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mUaCjoHaozE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mUaCjoHaozE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oUsTxTHgrA0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oUsTxTHgrA0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

αν και δεν εχει επιλογη για τον ΑΟΚ.

KATERINI 144
20-01-10, 00:05
αμάν γιαννη και σε ειχα σε υπόληψη :turtle::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
20-01-10, 00:55
καλα αυτα μπροστα σε κείναι που είχα βάλει απο την τούμπα είναι συνηθισμένα τι να λέμε εδω ο μαραντόνα είχε πάθει πλάκα οταν επαιζε στη ναπολη σου λέει θα μας φανε οι μαμαλουκοι εδω που ήρθαμε απλα στην τούμπα είναι καθε φορα ετσι και στα ντερμπυ όλη η τούμπα είναι η 4 δεν ξεχωρίζεις δηλαδη όλες οι θυρες ενα

στο κατω κατω ο ολυμπιακος είναι και 13 χρόνια σεντόνης που να πάρει κι ο παοκ κανα πρωταθλημα εκεί να δείτε όλη η θεσσαλονικη μαυρόασπρη θα γίνει .

πάει κι ζίκο αν το μαθατε μέσω του ίντερνετ και κλητήρα έμαθε την απόλυση του
εδω κολάει και το σοφο λαικο ρητό της κοντής ψ**ης οι τρίχες της φταίνε :P:P:P

dio32
20-01-10, 14:22
μια ομαδα υπαρχει.ολυμπιακος

giannis64
20-01-10, 20:05
αμάν γιαννη και σε ειχα σε υπόληψη :turtle::turtle::turtle::turtle:

ειμαι ολυμπιακος. δεν ειμαι υπερ των οπαδων του. αλλα και δεν ειμαι υπερ κανενος οπαδου καμιας ομαδας. τους συχενομαι ολους. ειμαι υπερ ολων των φιλαθλων ανεξερετυ ομαδας. αλλα και παντα αντικημενηκος.

giannis64
20-01-10, 20:06
ειμαι επισης και αντιαριανος.:weights:

Polyneikos
20-01-10, 22:52
ηλια ο παοκ εχει διοίκηση πλέον που αγαπαει το ποδοσφαιρο, δεν εχει επιχειρηματία που κανει τις κομπίνες του σε βαρος καποιον ηλίθιων, ενα αυτο και δεύτερο όλη η καβαλα παοκ ειναι ρε :green: με ποιους να μάλωναν? μεταξυ τους?! :P:P

Δίκιο εχει ο Φωτης ρε Ηλία,το ίδιο μενος υπαρχει μεταξυ οπαδων αν παίζει Καβαλα -Παοκ και το ίδιο Καβαλα-Ολυμπιακος;Μην κρυβόμαστεη άλήθεια είναι ότι όλες οι ομαδες απο Βορρα πρωτα τον Ολυμπιακο περιμενουν να ανεβει πανω και μετα Παο-Αεκ,όπως επίσης και στον Ολυμπιακο,πέρα από τα αθηναϊκα ντέρμπι, τον Παοκ περιμεναμε,ειδικα όταν οι μετακινησεις ήταν ελευθερες και υπήρχαν και οπαδοί.Όχι απαραίτητα για επεισόδια,αλλά για την κόντρα της εξέδρας.

TRIANTAFYLLOU
21-01-10, 00:59
ειμαι επισης και αντιαριανος.:weights:


αυτο πολύ θετικό το βλέπω γιάννη:toast::toast:

TRIANTAFYLLOU
21-01-10, 01:03
Δίκιο εχει ο Φωτης ρε Ηλία,το ίδιο μενος υπαρχει μεταξυ οπαδων αν παίζει Καβαλα -Παοκ και το ίδιο Καβαλα-Ολυμπιακος;Μην κρυβόμαστεη άλήθεια είναι ότι όλες οι ομαδες απο Βορρα πρωτα τον Ολυμπιακο περιμενουν να ανεβει πανω και μετα Παο-Αεκ,όπως επίσης και στον Ολυμπιακο,πέρα από τα αθηναϊκα ντέρμπι, τον Παοκ περιμεναμε,ειδικα όταν οι μετακινησεις ήταν ελευθερες και υπήρχαν και οπαδοί.Όχι απαραίτητα για επεισόδια,αλλά για την κόντρα της εξέδρας.


η κόντρα παοκ ολυμπιακου κρατάει απο την εποχή του κούδα και ίσως πιο μπροστα αλλα απο τότε το θυμάμε αλλα αν δεν γινόταν επεισόδεια θα ήταν καλύτερα γιατι δεν θα απαγόρευαν και πυρούς και βεγγαλικα και όλη αυτη την ατμόσφαιρα την ποδοσφαιρικη θα καναν τα στραβα μάτια , αλλα επειδη το ξεφτύλησαν θα τα σταματήσουν και αυτα .

η πλακα είναι τωρα επαιζε ο παοκ με σερρες η με καβαλα και φωνάζουν συνθήματα αντιολυμπιακα έχει πλάκα η όταν παλιοτερα επαιζε ο καρεμπε που τον φωναζαν τα παοκια σαβουρομαμη , αυτα έχουν πλάκα αλλα όχι να πεταν καθίσματα η πυρσους ο ενας στον άλλο:green:

TRIANTAFYLLOU
21-01-10, 01:37
και ενα ωραίο αφιέρωμα και δείγμα του λαου του παοκ απο ενα συλλαλητήριο αλλα και στον θοδωρο ζαγορακη

9o0HMsMFatk

Annih
31-01-10, 16:16
ολυμπιακάρα τι λέμε τωρα :clap:

korasanis
22-02-10, 19:43
ΟΦΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

korasanis
23-02-10, 10:19
H

KATERINI 144
23-02-10, 10:29
εσεις θα ανεβείτε φετος αλλα το θεμα ειναι να παραμεινεται στην κατηγορια, δυσκόλεψε πολυ το πρωταθλημα, εδω τους γαυρους βλεπουμε του χρονου για β με αυτο το ροστερ :green:.

sTeLaKoS
23-02-10, 11:49
Κάποιος mod να προσθέσει τον ΑΟΚ και μια ψήφο από μένα παρακαλώ.
Ευχαριστώ.:toast:


:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Περίμενα περίμενα, τίποτα! Είπα να το κάνω μόνος μου :P
Προστέθηκε και ο Α.Ο.Κ και του έδωσα μια ψήφο από μένα :thumbup:

Micha3L_Myers
11-04-10, 10:25
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ

Παοκ εμπρος και προλογο μην τρως

salonika g4

Levrone
11-04-10, 10:39
Περίμενα περίμενα, τίποτα! Είπα να το κάνω μόνος μου :P
Προστέθηκε και ο Α.Ο.Κ και του έδωσα μια ψήφο από μένα :thumbup:

καλα ρε , ΑΕΚ δεν ειπαμε οτι εισαι???

sTeLaKoS
11-04-10, 11:33
Ήμουν όταν ήμουν παιδί. Συνεχίζω να την υποστηρίζω αλλά πάνω απ' όλα ο ΑΟΚ. :bowdown:

mpambis
11-04-10, 11:44
ΑΕΚΑΡΑ!!!

Levrone
11-04-10, 11:50
Ήμουν όταν ήμουν παιδί. Συνεχίζω να την υποστηρίζω αλλά πάνω απ' όλα ο ΑΟΚ. :bowdown:

δηλαδη στο ΑΟΚ-ΑΕΚ τι υποστηριζεις??


ΑΕΚΑΡΑ!!!

Αυτος εισαι!!!

sTeLaKoS
11-04-10, 12:02
δηλαδη στο ΑΟΚ-ΑΕΚ τι υποστηριζεις??


Α.Ο.Κ

Levrone
11-04-10, 12:10
δηλαδη στο ΑΟΚ-ΑΕΚ τι υποστηριζεις??




Α.Ο.Κ

στο ΑΕΚ-ΑΟΚ ομως???:green::green::green:

sTeLaKoS
11-04-10, 12:14
Πολύ το ψειρίζεις! Πρώτα ο ΑΟΚ και μετά η ΆΕΚ

Dreiko
01-06-10, 18:41
ΑΕΚαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Levrone
01-06-10, 18:44
ελα μωρη αρρωστειαααααααα!!!!

ΑΕΚ σ αγαπω , ΑΕΚ σ αγαπω , Ντου$αν δε σε θελουμε και φυγε απο δω , και φυγε απο δω, και πηγαινε μ....νο στον ολυμπιακο!!!!!

TEFAAtzis
01-06-10, 19:20
Ολυμπιακαρα αν και λαρισαιος!!!

mitkokl
04-06-10, 19:57
ΕΧΕΤΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ:toast:ΚΑΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!

giannis64
04-06-10, 20:11
διαβαζοντας το δημοψηφισμα ο ολυμπιακος εχει τον περισοτερο λαο ακομα και στο φορουμ!!!!:clap:

Levrone
04-06-10, 20:33
διαβαζοντας το δημοψηφισμα ο ολυμπιακος εχει τον περισοτερο λαο ακομα και στο φορουμ!!!!:clap:

ουΑΑΑουουουου!!! πωωωω, εντυπωσιαστηκα παλι!!! τρελαθηκα!!! τι φοβερο!!! Πσσσσ!!! αφωνος!!! υποκλινομαι!!!!:shock::shock::shock::shock:

τα χω χασει με το λαο του Θρυλου!!!! ΣΟΚ!!!

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

giannis64
04-06-10, 20:34
ζηλευεις αδερφακι μου????

Levrone
04-06-10, 20:35
ασε σου λεω εχω αρρωστησει με τη κοσμοπλημμυρα!!!!!!

φορεσα σωσιβιο να μην πνιγω στη λαοθαλασσα!!!

Mitsen
04-06-10, 20:45
Πειραιώτης γέννημα θρέμμα οποτε και ολυμπακάρααααα :green:

Drsarru
04-06-10, 20:52
Doubloυχος.....:D

KATERINI 144
04-06-10, 22:19
διαβαζοντας το δημοψηφισμα ο ολυμπιακος εχει τον περισοτερο λαο ακομα και στο φορουμ!!!!:clap::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

dionisos
05-06-10, 02:44
Το τριφύλλι έχω στην καρδιά!!!

Mitsen
07-06-10, 13:55
Το τριφύλλι έχω στην καρδιά!!!

oυυυυυυ ρε βαζελάκιιι:P:P

Drsarru
07-06-10, 17:49
Doublouxos λέγεται πλέον......:D :D

Mitsen
07-06-10, 18:28
Doublouxos λέγεται πλέον......:D :D

Αυτό είναι χτύπημα κάτω από τι ζώνη φίλος:P

giannis64
07-06-10, 18:32
Doublouxos λέγεται πλέον......:D :D


μετα απο τοσα χρονια ξεχασατε και πως γραφετε!!!:green::P


Αυτό είναι χτύπημα κάτω από τι ζώνη φίλος:P


μεχρι κατω απο την ζωνη μας φτανουν!!:green::P

Drsarru
07-06-10, 20:48
μετα απο τοσα χρονια ξεχασατε και πως γραφετε!!!:green::P




μεχρι κατω απο την ζωνη μας φτανουν!!:green::P


Ήταν μια κακιστη χρονική βαρδινογιαννική στιγμη του ΠΑΟ η δεκαετία που μας περασε,η ιστορία συνεχιζετε απο δω και πέρα....:toast:

Mitsen
08-06-10, 00:52
Ήταν μια κακιστη χρονική βαρδινογιαννική στιγμη του ΠΑΟ η δεκαετία που μας περασε,η ιστορία συνεχιζετε απο δω και πέρα....:toast:

σιγά ρε βαζελάκι! Μου θυμίζεις ένα ανέκδοτο που άκουσα πρόσφατα...
Λέει μια καθαρίστρια που δουλεύει στην βουλή: Όταν δούλευα σε μπουρδέλο και είχε προβλήματα αλλάζαμε πουτ@νες! εδώ εμείς γιατί αλλάζουνε τα χαλια?
:rolf:
βαρδινογιαννική στιγμη=xαλί

gmalamos
08-06-10, 13:24
ΠΑΟΚΑΡΑ ΡΕ!!!!!

Doctorg
08-06-10, 13:44
ΠΑΟΚΑΡΑ ΡΕ!!!!!

Έτσι ρε Πατσίνο , έτσι :rifle:

Drsarru
08-06-10, 14:42
σιγά ρε βαζελάκι! Μου θυμίζεις ένα ανέκδοτο που άκουσα πρόσφατα...
Λέει μια καθαρίστρια που δουλεύει στην βουλή: Όταν δούλευα σε μπουρδέλο και είχε προβλήματα αλλάζαμε πουτ@νες! εδώ εμείς γιατί αλλάζουνε τα χαλια?
:rolf:
βαρδινογιαννική στιγμη=xαλί

Αν θυμάσαι καλα μεχρι το 2000(οχι πως τώρα δεν ειναι),αλλα ολη η εθνική ελλαδος ηταν ενας ΠΑΟ,κ ο ακατνομαστος τους έδιωξε όλους.Άρα ισως έπρεπε να αλλάξουμε ΤΣΑΤΣΑ :D

dionisos
08-06-10, 15:21
oυυυυυυ ρε βαζελάκιιι:P:P

:nana::nana:

gmalamos
08-06-10, 22:58
http://www.youtube.com/watch?v=g-GYNiSxkmY

TRIANTAFYLLOU
09-06-10, 00:42
http://www.youtube.com/watch?v=g-GYNiSxkmY


ωραίο βίντεο αντε παοκαρα και φέτος να μας κάνεις να χαρούμε !! ε ρε και να πάει καλά στο τσου λού και ας παίξουμε έδρα στο οακα που είναι και ευρύχωρο :toast::toast::toast:

stelios17
09-06-10, 14:14
ΠΑΟΚ ειμαι εγω , αν και ο μονος λογος ειναι ο η τρελα (http://www.youtube.com/watch?v=t0Lhy0Z2bzo&feature=related) ....
Γενικοτερα δεν παω μια το ποδοσφαιρο της ελλαδας μιας και η παραγκα και η ασχετοσυνη παει συννεφο ...

Προτιμω να βλεπω ισπανικο και ιταλικο παρα τα βλαχοματς στο Ελλαδισταν !

Drsarru
09-06-10, 15:50
ας παίξουμε έδρα στο οακα που είναι και ευρύχωρο :toast::toast::toast:

Βασικά Ηλία ειναι λίγο δύσκολο να γεμισετε και το οακα(αυτα μονο ο ΠΑΟ τα εχει κανει) :P:rocking::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
09-06-10, 17:09
Βασικά Ηλία ειναι λίγο δύσκολο να γεμισετε και το οακα(αυτα μονο ο ΠΑΟ τα εχει κανει) :P:rocking::turtle::turtle::turtle:
και μισό να είναι αυτοί κάνουν δουλεια για άλλους τόσους , αφού εγω που δεν είμαι φανατικός δεν κάθομαι ούτε στο διάλειμα όταν είμαι στην τούμπα παρασύρεσαι απο την τρέλα :turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Drsarru
09-06-10, 18:11
Δεν αντιλέγω σε αυτό....Περιμένω πρόσκληση να ξεκινήσουμε απο δω,εγώ θα σε ξεναγήσω στο ΟΑΚΑ και εσύ στη θύρα 4 :P :P

Levrone
09-06-10, 18:21
Δεν αντιλέγω σε αυτό....Περιμένω πρόσκληση να ξεκινήσουμε απο δω,εγώ θα σε ξεναγήσω στο ΟΑΚΑ και εσύ στη θύρα 4 :P :P

φιλε και εγω στο ΟΑΚΑ παιζω αλλα ντρεςπομαι και μονο που το λεω..το πιο ξενερωτο γηπεδο ever..

Drsarru
09-06-10, 18:35
Λόγο χωρητικότητας το λες αυτό??Ειναι λογικο μονο αγγλια-ισπανια θα μπορούσε να ειναι γεμάτο σε κάθε αγώνα.Ας ελπίζουμε οτι καποτε θα αξιοθουμε να ξεφύγουμε απο χαρτουρες και να εχουμε δικό μας γήπεδο..

Levrone
09-06-10, 18:36
αν δε φτιαξετε πρωτα εσεις δεν προκειται να φτιαξουμε εμεις..

Mitsen
09-06-10, 18:38
θρύλος θρησκεία πατρίδα οικογένεια! (ότι νάναι:P)
Ο0υυυυυυ σας!:P:P :turtle:

Drsarru
09-06-10, 18:52
θρύλος θρησκεία πατρίδα οικογένεια! (ότι νάναι:P)
:

x0a0x0a0x0a0x0a0x0a0 αν και βάζελος εχω λειθεί απο τα γέλια εισαι απο τους ελάχιστους γαύρους που έχουν χιούμορ :clap:

Mitsen
09-06-10, 19:41
x0a0x0a0x0a0x0a0x0a0 αν και βάζελος εχω λειθεί απο τα γέλια εισαι απο τους ελάχιστους γαύρους που έχουν χιούμορ :clap:

Δεν μπορώ χωρίς χιούμορ είναι η ζωή μου θα το διαπιστώσεις με το χρόνο μέσα από το forum.

Να σου πω την αλήθεια ρε Drsarru δεν είμαι φανατικός. Ένας απλός οπαδός είμαι. γουστάρω τη μπάλα και την ομάδα μου αλλα μέχρι εκεί! Είτε χάσει είτε κερδίσει δεν πρόκειται να επηρέασε εμενα.
Δεν μου αρέσουν οι χουλιγκανισμοί μαρεσούν τα δικαια όμορφα παιχνίδια χωρίς επεισόδια. Έχει φάση ο κολλητός σου να είvαι θρύλος και εσύ βάζελος και να βλέπεται μαζί μπάλα! άλλη φάση!:thumbup:

Δυστυχώς κάτι τέτοιο δεν γίνεται στα γήπεδα! Το να κατεβάσεις χρισοπαναγιες και να βγάλεις όλη την αντρηλα σου στο ποδόσφαιρο είναι μια μόδα που κακός περνιέται και σε πολύ μικρές ηλικίες!!

mik
09-06-10, 23:56
και μυαλο να ειχα παλι ΠΑΟΚ θα μουνα....

αντε και διαρκειας φετος φουνταριστοι για θ4

thanasis reaction
10-06-10, 01:49
ολυμπιακαρα ρε παιδια.......τι αλλο???:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Levrone
10-06-10, 02:16
αντε και διαρκειας φετος φουνταριστοι για θ4

παρε στο ΟΑΚΑ καλυτερα!!!:P

gmalamos
10-06-10, 05:57
Ποπο μαζευτεηκαμε ολα τα καρντασια..Αντε ρε αλανια!!:toast::toast:

Drsarru
10-06-10, 11:01
παρε στο ΟΑΚΑ καλυτερα!!!:P
χ0α0χ0 +1:green:


Έχει φάση ο κολλητός σου να είvαι θρύλος και εσύ βάζελος και να βλέπεται μαζί μπάλα! άλλη φάση!:thumbup:

Πιστεψέ με αυτό το ξερω πολύ καλά:P
Ο τύπος που με πάντρεψε και βαφτησε την μεγάλη μου είναι gold member στο καραισκακι:banghead::banghead: και ο άλλος που βάφτησε τον μικρό μου ειναι προεδρος στο συνδεσμο του παοκ :cursing:
Δεν μπορείς να φανταστείς τι ζω...:green:
Ιδιως φέτος που διεκδικουσαμε και οι 3 το πρωτάθλημα,για σιριαλ ειμαστε:box1:

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
13-06-10, 18:49
http://www.youtube.com/watch?v=24JmQDKQFTQ&feature=related

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:tGy7UPEL-foGzM:http://www.ligafutbol.com/uploadimages/equipo_boca_juniors_794.jpg (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.ligafutbol.com/uploadimages/equipo_boca_juniors_794.jpg&imgrefurl=http://www.ligafutbol.com/794/foto/equipo-boca-juniors&usg=__gVK0NKpBCGxunnpOyjCwPX4Am6c=&h=291&w=400&sz=49&hl=el&start=11&itbs=1&tbnid=tGy7UPEL-foGzM:&tbnh=90&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dboca%2Bjuniors%26hl%3Del%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1)http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:RwOeqk900r1FYM:http://images.fanpop.com/images/image_uploads/boca-juniors-boca-juniors-214588_393_426.jpg (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://images.fanpop.com/images/image_uploads/boca-juniors-boca-juniors-214588_393_426.jpg&imgrefurl=http://www.fanpop.com/spots/boca-juniors/images/214588&usg=__hipLjWQ6d6b9vfWL6HNHflLfdo8=&h=426&w=393&sz=39&hl=el&start=15&itbs=1&tbnid=RwOeqk900r1FYM:&tbnh=126&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dboca%2Bjuniors%26hl%3Del%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1)http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:wmV9R_JavV_xJM:http://i575.photobucket.com/albums/ss193/erikabaybeh/boca-juniors.jpg (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://i575.photobucket.com/albums/ss193/erikabaybeh/boca-juniors.jpg&imgrefurl=http://www.myspace.com/araysny1&usg=__LCupnr_w8b6IzYFmuuh57HPjoDo=&h=768&w=1024&sz=126&hl=el&start=65&itbs=1&tbnid=wmV9R_JavV_xJM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dboca%2Bjuniors%26start%3D54%26hl%3Del%26sa%3DN%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26tbs%3Disch:1)http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:SNibMuFCyWf6zM:http://www.oleole.com/media/main/images/member_photos/thumbnails/group1/subgrp251/88644.jpg (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.oleole.com/media/main/images/member_photos/thumbnails/group1/subgrp251/88644.jpg&imgrefurl=http://www.oleole.com/photos/sexysoccer/bocajuniorsmodel/mp1web.asp&usg=__OfCBUjOY_QPH3pEhWXM8nFEuu8g=&h=100&w=67&sz=9&hl=el&start=60&itbs=1&tbnid=SNibMuFCyWf6zM:&tbnh=82&tbnw=55&prev=/images%3Fq%3Dboca%2Bjuniors%2Bmodels%26start%3D54%26hl%3Del%26sa%3DN%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26tbs%3Disch:1)http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:DY-w75kAR5Zi9M:http://boca.theoffside.com/files/2008/10/bocahijos.gif (http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://boca.theoffside.com/files/2008/10/bocahijos.gif&imgrefurl=http://boca.theoffside.com/boca-team-news/manana-seran-hijos-otra-vez.html&usg=__CpguHy69j97pwr_iWYyWCc2GdlM=&h=300&w=357&sz=12&hl=el&start=28&um=1&itbs=1&tbnid=DY-w75kAR5Zi9M:&tbnh=102&tbnw=121&prev=/images%3Fq%3Dboca%2Briver%26start%3D18%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DN%26ndsp%3D18%26tbs%3Disch:1)

gmalamos
13-06-10, 19:08
Μιας και ανφερθηκαμε σε ξενες ομαδες http://www.youtube.com/watch?v=ig7lMto6ATE&feature=related bianconera!!

mik
14-06-10, 02:01
μιας και αναφερθηκαμε σε ξενες ομαδες

ΠΑΡΤΙΖΑΝ

http://www.lemmyevosmos.gr/index.php/multimedia/paokpartizan

ιδια ψυχη και τρελα με μια ομαδα του βορρα

πως την λενε,πως την λενε.....

α



ΠΑΟΚΑΡΑ ΦΥΣΙΚΑ
(να μην ξεχνιομαστε χαχαχχα:P )

α και στο οακκα εκει θα ειμαστε !!!

η ιστορια θα γραψει η καθοδος των βουλγαρων

:toast::toast:

TRIANTAFYLLOU
14-06-10, 16:10
στην αρχή δεν μου άρεσε σαν ιδεα το οακα αλλα μετα λέω είναι και μια ευκαιρία για εκδρομή , απλα θα ευχηθώ ενω θα είναι μεγαλειώδης και σημείο αναφοράς η εκδρομή και ο κόσμος που θα κατακλύσει το οακα να είναι και παράδειγμα πρός μίμηση χωρίς επεισόδεια αλλα με παλμό και ζωντάνια και να αποδείξουμε πως εκτός μιας μικρής μερίδας ανεγκέφαλων η πλειοψηφία των παοκτζήδων είναι άνθρωποι που απλα αγαπάν την ομάδα και δεν θέλουν να την χρεώνουν άδικα και να χαλάν την εικόνα της :toast::toast:

mik
14-06-10, 20:09
+φωνω και πιστευω πως καθε οπαδος που σεβεται την ομαδα του πρεπει να εχει την ιδια νοοτροπια

Zylo
17-06-10, 19:33
θρυλος FTW ρε....

versus
27-06-10, 19:50
Θρυλε Θεε μου !!:bowdown::bowdown:


:bowdown::bowdown::bowdown:


ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ!
ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ...ΘΑ'ΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΝΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ!
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ.......ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕ!!!!


θρυλαρα μου θα σαγαπω μεχρι να μπω στο χωμα
κι αν οι νεκροι αισ8ανονται 8α σαγαπω ακομα
:bowdown::bowdown::bowdown:


Θρυλος!!!


4730

:green::bowdown:


ΘΡΥΛΑΡΑ ΜΟΥ ΘΑ Σ' ΑΓΑΠΩ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΑΚΟΜΑ!!!!


για παντα

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mUaCjoHaozE&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mUaCjoHaozE&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oUsTxTHgrA0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oUsTxTHgrA0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

αν και δεν εχει επιλογη για τον ΑΟΚ.


μια ομαδα υπαρχει.ολυμπιακος


Ολυμπιακαρα αν και λαρισαιος!!!


Πειραιώτης γέννημα θρέμμα οποτε και ολυμπακάρααααα :green:


θρυλος FTW ρε....

:lol::lol::lol::lol:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

gmalamos
27-06-10, 21:19
Πολλοι ολυμπιακοι δεν μαζευτηκατε??Υποστηριξτε με λιγο ρε αδερφια.....http://www.youtube.com/watch?v=zbV9_63m7rw&feature=related

T0ny
27-06-10, 22:14
Ολυμπιακαρα αν και λαρισαιος!!!

Τωρα το ειδα...Την επομενη φορα π 8α σε δω πε8ανες απλα

COBRA_STYLE
27-06-10, 22:30
Πολλοι ολυμπιακοι δεν μαζευτηκατε??Υποστηριξτε με λιγο ρε αδερφια.....http://www.youtube.com/watch?v=zbV9_63m7rw&feature=related
εεεεετσι μωωωωρηηη ΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑΑ:thumbup::clap::toast:

TRIANTAFYLLOU
27-06-10, 23:37
Πολλοι ολυμπιακοι δεν μαζευτηκατε??Υποστηριξτε με λιγο ρε αδερφια.....http://www.youtube.com/watch?v=zbV9_63m7rw&feature=related


ήμουν εκεί μιλάμε μιλαμε οι καμπάνες στην εναρξη δημιουργούσαν μεγάλη κατανυξη κόλαση πραγματικα σ εκείνο το μάτς:toast::toast:

versus
28-06-10, 11:30
Πολλοι ολυμπιακοι δεν μαζευτηκατε??Υποστηριξτε με λιγο ρε αδερφια.....http://www.youtube.com/watch?v=zbV9_63m7rw&feature=related

:thumbup::thumbup::thumbup:

CROCOJET
28-06-10, 12:14
Εντάξει παιδιά σαν την ΠΑΟΚΑΡΑ :bowdown: δεν υπάρχει σε όλα τα μήκη και πλάτη. Είναι περιττό και να το γράψει κανείς...

arisfwtis
13-07-10, 19:00
AΡΗΣ και δν ειμαι καλα:clap::clap::clap::clap::clap:

tommygunz
15-07-10, 00:06
gQyrmHNsyPo

Άντε να μπούμε και στο καινούριο γήπεδο να τα κάνουμε όλα που...να!

Nive
15-07-10, 00:14
Ολυμπιακός γιατί απλά μόνοι μας και όλοι σας....:P

gato
15-07-10, 15:48
και εγώ πού είμαι Εργοτέλης δηλαδή???

gmalamos
15-07-10, 16:14
και εγώ πού είμαι Εργοτέλης δηλαδή???

Ε ενταξει κανεις δεν ειναι τελειος..:toast::toast:

TRIANTAFYLLOU
15-07-10, 16:14
και εγώ πού είμαι Εργοτέλης δηλαδή???

μια χαρα είναι και ο εργοτέλης ό καθένας υποστηρίζει την ομάδα που τον εκφράζει και ας είναι μικρότερη δεν έχει σημασία
έχετε και καλό προπονητή τον νικο τον καραγεωργίου απο το ερατεινό χρυσούπολης καβάλας , είμαστε και κοντοχωριανοί και πηγαίναμε μαζί σχολείο αν και διαφορετικές τάξεις :toast:

superman79
15-07-10, 16:19
τρελανε μας ρε θρυλε..................:shock::shock::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Levrone
15-07-10, 17:32
και εγώ πού είμαι Εργοτέλης δηλαδή???

ελα μωρη Εργοτελαρααααααα!!!! μονο ΟΦΗ να μην εισαι και ολα καλα!!!!

επαιξε ο παππους μου στον Εργοτελη, ηταν ποδοσφαιριστης , δυστυχως δε γνωρισε τη μαγεια του bodybuilding!!! :rolf::rolf::rolf:

Levrone
15-07-10, 17:33
τον νικο τον καραγεωργίου απο το ερατεινό χρυσούπολης καβάλας , είμαστε και κοντοχωριανοί και πηγαίναμε μαζί σχολείο αν και διαφορετικές τάξεις :toast:

Ηλια ηταν καλος μαθητης???? εχει σημασια αυτο!!!!! :P:P:P:P

manos_
15-07-10, 18:12
τρελανε μας ρε θρυλε..................:shock::shock::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

θρυλε θρησκεια και στην αλβανια.δεν σας χαλασε καλοκαιριατικο

arisfwtis
15-07-10, 19:30
περιμενουμε τον γαυρο να περασει να τον πετυχουμε στους 16 του γιουροπα λιγκ

εκει δν γλυτωνει απο την κολαση του ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

Levrone
15-07-10, 19:32
περιμενουμε τον γαυρο να περασει να τον πετυχουμε στους 16 του γιουροπα λιγκ

εκει δν γλυτωνει απο την κολαση του ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

φιλε να σε ρωτησω κατι ? ανεκαθεν το ελεγαν Κλεανθης Βικελιδης?

γιατι τα τελευταια 4-5 χρονια το ακουω ετσι .
Παλια το ακουγα μονο Χαριλαου.

arisfwtis
15-07-10, 19:38
Για πολλα χρονια η ονομασια του γηπεδου ηταν ¨¨Γηπεδο ΑΡΕΩΣ¨ αλλα οι περισσοτεροι το ελεγαν χαριλαου λογω της περιοχης απο το 2004 και μετα δοθηκε στο γηπεδο το ονομα ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ προς τιμην του παλιου ασσου του ΑΡΗ

giannis64
15-07-10, 19:58
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14142&stc=1&d=1279213117

arisfwtis
15-07-10, 20:08
γιαννη απο που ειναι ? απο τον τελικο στο καυτατζογριο?

TRIANTAFYLLOU
15-07-10, 20:09
τι πετάγεσε και συ μωρή παπαρούνα κόκκινη γιάννη , έπρεπε να σε είχα στην τούμπα με τον γαύρο να δείς γούστα στα πλέυ ωχ :P:P:P

giannis64
15-07-10, 20:13
γιαννη απο που ειναι ? απο τον τελικο στο καυτατζογριο?[/QUOTE]

:thumbup: χαχαχα!!!

[QUOTE=TRIANTAFYLLOU;210466]τι πετάγεσε και συ μωρή παπαρούνα κόκκινη γιάννη , έπρεπε να σε είχα στην τούμπα με τον γαύρο να δείς γούστα στα πλέυ ωχ :P:P:P

να τα μαςςςςςςςςςςςς!!!!! ξεψαρώσατε εεεεεεεεε??????????????

εσύ στο τηγάνι πήγες ποτέ????

TRIANTAFYLLOU
15-07-10, 20:16
Ηλια ηταν καλος μαθητης???? εχει σημασια αυτο!!!!! :P:P:P:P


κώστα απ ότι θυμάμε δεν ήταν καλός μέτριος θα έλεγα όπως και ο ζήσης ο βρύζας που είναι πιο μικρός βέβαια , αυτοί όλο με μια μπάλα ήταν στα διαλείματα .

αυτούς απο το χωριό του καραγεωργίου παλια τους λέγαν βουβαλάδες επειδή είχαν βουβάλια και τώρα καρπουζάδες έχει πολλα καρπούζια στο ερατεινό, αλλα και σπαράγγια και ακτινίδια , έχουν μεγάλο κάμπο , ο καραγεωργίου όμως επειδη πηγαίναμε μαζί σχολείο αν και σε διαφορετική ταξη τον θυμάμε καλα , στην ίδια τάξη πρέπει να ήταν με κάποιον σταύρο που κατέβαινε παλια σε αγώνες και είναι στην φωτο στο γυμναστήριο μου με τον μπουρνάζο

giannis64
15-07-10, 20:17
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14143&stc=1&d=1279214230

Πανό οπαδών του ΠΑΟΚ στο Μπαράζ Αρης - Ολυμπιακός

TRIANTAFYLLOU
15-07-10, 20:20
γιαννη απο που ειναι ? απο τον τελικο στο καυτατζογριο?

:thumbup: χαχαχα!!!



να τα μαςςςςςςςςςςςς!!!!! ξεψαρώσατε εεεεεεεεε??????????????

εσύ στο τηγάνι πήγες ποτέ????

θα πάω θα πάρω και τσίπουρο μαζί και για μεζέ θα έχω γαύρο φρέσκο απ το λιμάνι και μάλιστα θα φοράω και μαυρόασπρο κασκόλ , καλα δεν σε είπα που μια μέρα ήμουν για καφε στο πειραια με κατι φιλαράκια και φορούσα όχι επίτηδες το καπέλο του παοκ απλα ξεχάστηκα δεν το κατάλαβα είχε ενα σηματάκι ασημένιο αλλα διακριτικό και σε κάποια φάση κάποιοι κοιτούσαν περίεργα αλλα δεν είπαν τίποτε, όπως και στην αθήνα τελευταία φορα είχα στο αμάξι ενα μαξιλαράκι με τον δικέφαλο και καλα που με είπε ο κώστας ο πολύνέικος και το έκρυψα μην έχουμε κανένα θερμό επεισόδειο :P:P:P

arisfwtis
15-07-10, 20:21
νταξ με κολλαζετε τωρα να αναψω το τοπικ:green::green:

στην φωτο που εβαλε ο γιαννης διακρινονται καθαρα πολυ γνωστοι συνδεσμιτες και κεφαλια του παοκ και της θ4

TRIANTAFYLLOU
15-07-10, 20:22
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=14143&stc=1&d=1279214230

Πανό οπαδών του ΠΑΟΚ στο Μπαράζ Αρης - Ολυμπιακός

σιγα να μην το έβαλαν παοκια αυτο , τι μας λές ρε γιάννη αυτό γαύροι το κάναν και σου λένε αυτοί έχουν κόντρα θα λένε το έγραψαν παοκτσήδες :green::green::P:P

giannis64
15-07-10, 20:23
αναψτο αλλα με τροπο!!!!!:)

TRIANTAFYLLOU
15-07-10, 20:24
νταξ με κολλαζετε τωρα να αναψω το τοπικ:green::green:

στην φωτο που εβαλε ο γιαννης διακρινονται καθαρα πολυ γνωστοι συνδεσμιτες και κεφαλια του παοκ και της θ4


εγω δεν γνωρίζω πάντως κανέναν άλλωστε φαίνεται παλια φωτο , αλλα όταν έπαιξε ο βάζελος στην τούμπα οι συντοπίτες υποδοχή στο αεροδρόμιο έμαθα κάναν στην αποστολή του βαζελου :P:P:P

giannis64
15-07-10, 20:26
και ομως Ηλια το 1980!!

ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΛΟΥ



Χωρητικότητα: 9.000 (καθήμενοι)
Κτίστηκε το: 1968 (Τελευταία ανακατασκευή το 2005)
Ρεκόρ θεατών: 17.200 (Ολυμπιακός - Αρης, μπαράζ τίτλου στις 25/5/1980)
Έδρα: Ολυμπιακός Βόλου (Β' Εθνική)

Doctorg
15-07-10, 22:00
Μια και μιλάτε για εκείνες τις εποχές

eJAdtqaseMs

Μανάβης οοοοοολα τα λεφτά :rolf::rolf:

gmalamos
15-07-10, 23:53
Μια και μιλάτε για εκείνες τις εποχές

eJAdtqaseMs

Μανάβης οοοοοολα τα λεφτά :rolf::rolf:

τρελανε μας ρε αγορινα....

TRIANTAFYLLOU
16-07-10, 00:32
πόρωσέ μας !!!
μου άρεσε που λέει στην τούμπα αν πέσει κανένα στραγάλι το λένε μολότωφ :toast::toast::toast::toast:

TRIANTAFYLLOU
16-07-10, 00:34
κορυφαίο με τον σερβετα

mGlv0lwg0ns

gmalamos
16-07-10, 00:38
απλα κορυφαιο!!!

dUC7_mWzRoE

TRIANTAFYLLOU
16-07-10, 02:07
λαζόπουλος σταρόβας στο μπαλκόνι , άπαιχτοι !!!

k1UOtQdi7yQ&NR=1

gmalamos
16-07-10, 15:26
λαζόπουλος σταρόβας στο μπαλκόνι , άπαιχτοι !!!
http://www.youtube.com/watch?v=k1UOtQdi7yQ&NR=1

χαλαραααααα.....:toast:

superman79
16-07-10, 16:00
σταθερα μπροστα ο θρυλος. ολε ολε ολε ολε:turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
25-07-10, 00:14
αυτα ειληκρινά δεν τα γουστάρω καθόλου μολώτοφ και τέτοια στο γήπεδο απο όποιους και αν προέρχονται , αλλα πραγματικά είναι λίγοι και ανεγγέφαλοι


εδω ενα βίντεο απο το παοκ - ναπολη με τον μαραντόνα και το γήπεδο δεν ξέρω πώς μπήκαν αλλα είχε 45000 κόσμο



qWStowwwHRY&feature=related

TRIANTAFYLLOU
25-07-10, 01:39
το κακο τριανταφυλλου ειναι οτι ο παοκ εχει γινει πολυ της μοδας τελευταια και ειδικα το "παοκι" να εισαι ο παοκτσης δλδ το αλανι το κοκκαλο που δεν βλεπει μπροστα του(δεν εχω κανενα προβλημα με τετοια ατομα,συναναστρεφομαι ετσι κι αλλιως με τετοιους) και εχει γεμισει η θυρα 4 πιτσιρικαδες που θελουν να γινουν αλανια και αυτοι,κ κανουν ολες τις μαλακιες,πιτσιρικαδες εννοω 16-17 γιατι και γω πιτσιρικας ειμαι,τι ειμαι?μονο 24 ειμαι μπουμπουκι ακομα...στα πλει οφ που ειχα παει τι να πω...17χρονων κοριτσακια,με παλαιστινιακο στο λαιμο μαιο μηνα,καπελακι παοκ,μινι φουστα ολα εξω,την μαλαμο στο χερι(γεματη εννοειται,σιγα μην την πιουνε) και μιλουσαν λες και ακους κανενα αλανι που γυρναει ολη μερα στον δρομο..


αυτα υπάρχουν παντού σε όλες τις ομάδες απλα για την ιστορία ο παοκ είναι η μοναδική ομάδα εκτός κέντρου (αθηνών ) που διεκδηκούσε πρωτάθλήματα και είχε τόσο λαο , γιατι ο ολυμπιακός , παο , αεκ , είναι και αυτές ομάδες του κέντρου και λόγω και της ιστορίας ,( ο ξερηζωμός απο τις αλησμόνητες πατρίδες το σύμβολο ο δικέφαλος , όπως και η αεκ , τα χρώματα μαυρο άσπρο συμβολίζουν το πένθος αλλα και την ελπίδα για νίκες , ο δικέφαλος που στο επίσημο σήμα έχει τα φτερά κατεβασμένα ),όλα αυτα κάνουν τον παοκ ομάδα αντίθετο πόλο κόντρα δηλαδή στο κατεστημένο

χρήμα δεν υπάρχει επενδυτής είναι ο κόσμος που φέτος ζορίστηκε πολύ για να πάρει τα διαρκείας του και να στηρίξει την ομάδα .

αυτα όλα που λές για μαγκιές κτλ υπάρχουν αλλα αυτα τα άτομα δεν εκφράζουν την ιδεολογία αυτη και ο σκοπός είναι να εξαλείψουν , παντού και στην ζωή υπάρχουν τα ναρκωτικά το αλκοόλ αλλα δεν σημαίνει ότι πρέπει να τα υιοθετούμε ούτε τα θεωρούμε σωστα και μάλιστα τα τελευταία χρόνια οι υγιείς φίλαθλοι προσέχουν να μην γίνονται τέτοια επεισόδεια , εγω στούς τελευταίους αγώνες στα πλέυ οφ έτσι κι αλλιώς δεν καθόμουν δεν είχε μέρος να καθήσω και κόβαμε βόλτες στο διάζωμα μεχρι το κόρνερ κοντα μην πετάξει κανείς κανένα μπουκάλι , για να προστατέψουμε την ομάδα

άλλωστε είναι σύνηθες φαινόμενο να το παίζουν κάποιοι ιδεολόγοι και φανατικοί παοκτσήδες , αλλα αυτοί είναι γιαλατζη "παοκια" και μάγκες που το παίζουν

εγω πάω με φίλους στο γήπεδο και έχουμε τα παιδιά μας μαζί δεν γουσταρουμε να γίνονται τέτοια και αν βλέπουν σουρωμένους και μαστουρωμένους , εγω εξηγω στο παιδί πως αυτό δεν είναι καλό ούτε πρότυπο και καταλαβαίνει.

επίσης ενας αν είναι σουρωμένος η μαστουρωμένος όχι μόνο δεν έχει κουράγιο να φωνάζει αλλα μερικοί δεν ξέρουν και πόσο είναι το σκόρ , αλλο να πιείς καμια μαλάμω να φτιάξεις κεφάλι και άλλο να γίνεις κουδούνι και να μπείς στο γήπεδο υπάρχει μεγάλη διαφορα , έτσι είναι και στην ζωη όποιος πίνει κανενα ποτηρακι δεν είναι ούτε αλήτης ούτε αλκοολικός , παν μέτρον άριστον

JustOneCrazy
19-08-10, 21:17
γιατι ομαδες τισ Α μονο??????

μοναχα δοξα εχω μεσα στ καρδια ημαστε αρρωστοι κ ειναι ποια αργα αν δεν σ δουμε δν ημαστε καλα εχουμε τρελα κ ασπρομαυρα μυαλα!!!!!!



Δοξα Δραμας -4- !!!!!!!!!!

giannis64
14-09-10, 16:16
γιαυτην την δημοσκοπηση μιλουσα στελιο!!:green:

39.52% λεει πολλα!!

sTeLaKoS
14-09-10, 21:09
Κι εγώ γι' αυτή έλεγα. Αυτή είναι που πείραξες :-P :-P

Πάνω του παιδιά! :green:

giannis64
14-09-10, 21:11
ακου πολυνεικε τι λεω ο στελιος!!!:welcome::welcome:

ετα σου λενε κανε φιλο να δεις χαιρι!!!:P:P:P

spyros Bodybuilding
13-10-10, 13:53
ακουστε ΜΙΑ ειναι η ομαδα ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ respect:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Galthazar
16-10-10, 21:44
Ρε παιδια τι εθνικη και σε ποια χωρα παιζουν αυτες οι ομαδες(??) που λετε τοση ωρα??? ΘΡΥΛΟΣ ΡΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΟΝ ΑΠΟΧΥΜΩΤΗ!!!!

marvin
16-10-10, 23:56
http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/ntomi/24489_1272999183404_1182657671_30693544_5059409_n.jpg
Μια αγαπη εχω στην καρδια,μοναχα μια..την κιτρινομαυρη θεα..αλλη καμια..
κι οσο γυριζει αυτη η γη θα σ'αγαπαω ΑΕΚ για σενα μια ζωη θα τραγουδαω....

Dreiko
17-10-10, 13:25
http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/ntomi/24489_1272999183404_1182657671_30693544_5059409_n.jpg
Μια αγαπη εχω στην καρδια,μοναχα μια..την κιτρινομαυρη θεα..αλλη καμια..
κι οσο γυριζει αυτη η γη θα σ'αγαπαω ΑΕΚ για σενα μια ζωη θα τραγουδαω....

ετσι ρε ΑΕΚαρα!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap:
καλα,ο σκυλος τα σπαει:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

korasanis
22-10-10, 19:12
http://www.youtube.com/watch?v=8H_5F28TClM

korasanis
22-10-10, 19:14
OFI-PAOK

korasanis
22-10-10, 19:36
http://www.youtube.com/watch?v=Hcuyf-VZM_E

araya
22-10-10, 20:06
http://www.youtube.com/watch?v=VXedmU6-Kfw&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=bjrKymSSpT8&feature=related

μια ομαδα στον κοσμο αγαπω
τονομα της θυμιζει θεοοο
την καρδια αν ρωτησεις ποτε
θα σου πει
ΑΡΗ ολε

Levrone
22-10-10, 21:10
http://i601.photobucket.com/albums/tt93/nikizam/ntomi/24489_1272999183404_1182657671_30693544_5059409_n.jpg
Μια αγαπη εχω στην καρδια,μοναχα μια..την κιτρινομαυρη θεα..αλλη καμια..
κι οσο γυριζει αυτη η γη θα σ'αγαπαω ΑΕΚ για σενα μια ζωη θα τραγουδαω....

τον υμνο το γνησιο δε θα μας τον πεις? δεν μπορει να μην τον ξερεις!!!

Gaspari
22-10-10, 23:18
ΆΡΗΣ ΕΊΣΤΕ!

arisfwtis
23-10-10, 02:01
ΕΤΣΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΡΕΙΑΝΑ:clap::clap::clap:

underground
23-10-10, 11:24
Μεγάλε ΠΑΟΚ η δύναμη σου, είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου. :)

Αλλά θα γούσταρα και μια επιλογή St Pauli..:green:

TRIANTAFYLLOU
23-10-10, 17:41
OFI-PAOK


ζωντανό λαό και ό ΟΦΗ θυμίζει τούμπα ο παλμός που έχουν οι φίλαθλοι , όπως και το άλλο αδελφό σωματείο με τον παοκ η παρτιζαν :toast::toast::toast:

Doctorg
23-10-10, 17:44
Πάρτε και ένα τραγουδάκι αλά Νικολαΐδη :green:
azE8ckT4pLY

Titanium
23-10-10, 17:58
Ρε παιδια βαλτε και την επιλογη "δεν ασχολουμε":green:

araya
23-10-10, 19:14
ασχετο αλλα τα hot babes που εχουν μεταφερθει?

giannis64
23-10-10, 19:21
Hot babes! (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3570) εκτος θεματος.

-beba-
23-10-10, 22:02
ασχετο αλλα τα hot babes που εχουν μεταφερθει?


Hot babes! (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3570) εκτος θεματος.

:banana::banana::banana::banana::banana:

kista7
24-10-10, 22:40
Θρυλάρα πάνω απ'όλα παντού και πάντα...

μετά στηρίζουμε και αγαπάμε Παναιτωλικό... Αγρίνιο στη super league απ'του χρόνου αν συνεχίσουμε έτσι...:thumbup:

Annie
28-10-10, 02:21
ΑΡΗΣ ΘΡΗΣΚΕΙΑ SUPER 3











:clap::clap::clap::thumbup::thumbup::toast:

TRIANTAFYLLOU
29-10-10, 22:27
:clap::clap::clap::thumbup::thumbup::toast:


νατη και η αννυ μας που εκδηλώθηκε , εμείς βέβαια είμαστε αδελφα σωματεία στην ίδια πόλη :P:P αλλα τέτοιες αριανές σαν την άννυ τις παίρνουμε και τούμπα και μάλιστα θα τις προσέχουμε κιόλας :toast::toast::toast::toast::turtle::turtle::turtle:

gym
29-10-10, 22:53
εγω οταν ημουν πολυυυυυυ μικρη ημουν παοκ διοτι ηταν κ ο δασκαλος μας στο δημοτικο και επρεπε να ειμαι παοκ...οταν μεγαλωνα λοιπον μου εμεινε αυτο και μετα συνεχισα στην ιδια ομαδα....στην συνεχεια ημουν ζαγορακης...οταν πηρε την λιλη σταματησα να ειμαι ζαγορακης και δεν ασχολουμαι....τωρα ειμαι αλλη ομαδα(δεν την ξερετε)...ετσι να μην βαριομαστε κιολας....αυτααααα!!!:toast:

giannis64
29-10-10, 22:55
ωραίο σκεπτικό.....:bowdown:

gym
29-10-10, 23:00
ωραίο σκεπτικό.....:bowdown:

ε μα ναι....!:green:

PETROS019
24-12-10, 18:17
ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑ-ΝΤΟΥ!!!!!!!

malmsteen1
25-12-10, 12:49
ΠΑΟΚΑΡΑ φυσικά. άντε να έρθουν και τα πετροδόλλαρα τώρα...

Doctorg
25-12-10, 18:32
ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑ-ΝΤΟΥ!!!!!!!


ΠΑΟΚΑΡΑ φυσικά. άντε να έρθουν και τα πετροδόλλαρα τώρα...

:clap::clap: :green:

Panagos6
25-12-10, 19:07
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ...ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ!
ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ...ΘΑ'ΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΝΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ!
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ.......ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ...ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕ!!!!

το μυαλο μου εχω χασει μια ζωη μαζι εχω περασει !