PDA

Επιστροφή στο Forum : καλησπέρα σας......



roval
25-08-09, 19:26
κι από εμένα παιδιά, Βασίλης από Αθήνα. Βρήκα στο σάιτ πολλά κι ενδιαφέροντα πράγματα κ θα ήθελα τος συμβουλές σας σε θέματα πρωτεινών για συμπλήρωμα διατροφής.

Να πω πως είμαι 1.83, 81 κιλά με λεπτά άνω άκρα. Και επειδή θα ήθελα να βάλω όγκο στο σώμα μου και φυσικά να αυξήσω τη μυικη δύναμη μου, παράλληλα με το γυμναστήριο(εδώ και λίγους μήνες άρχισα) σκέφτηκα και για πρωτείνες. Δεν ξέρω, όγκου ή δύναμης και δεν ξέρω και γενικότερα ποιές είναι καλές και ποιές όχι.....γενικότερα δε ξέρω τίποτα :green: αλλά δε μου αρέσει καθόλου το σώμα που έχω. Θα το ήθελα ποιό δυνατό και με περισσότερο όγκο στο άνω μισό μέρος του(στα πόδια είμαι ΟΚ).

Ευχαριστώ προκαταβολικά για το χρόνο σας...

Μαρία
25-08-09, 19:35
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή στο φόρουμ!!!
Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα και εγω,πόδια οκ και τα χέρια κυρίως ψιλοατροφικά γιατί ποτέ δεν είχα μπει σε διαδικασία να τα γυμνασω(λόγω στίβου).Εδώ και 1μιση χρόνο έχω μπει σε διαδικασία μυικής ενδυνάμωσης και του πάνω κορμού και έχω δει αποτέλεσματα πολύ καλά.Προπόνηση θέλει και να μπείς σε διαδικασία να το αγαπήσεις το σώμα σου με τα καλά και τα άσχημα ωστε να βάλεις στόχο και κίνητρο!Το σώμα φτιάχνεται όπως εμεις θέλουμε εμεις είμαστε οι κυριαρχοι του εαυτού μας και απο κει πηγάζει και η θέληση.Όλα θα γίνουν.:welcome:

NASSER
25-08-09, 19:40
Καλωσορισες στο φορουμ. Ετσι οπως στα λεει η Μαρια ειναι :welcome:

KATERINI 144
25-08-09, 20:59
welcome :welcome:

Polyneikos
25-08-09, 22:03
Καλως ήρθες !:thumbup::toast:

roval
26-08-09, 01:16
καλώς σας βρήκα!

mantus3
26-08-09, 14:59
:welcome::welcome::welcome:

Levrone
27-08-09, 01:10
καλως ηρθες!

TRIANTAFYLLOU
27-08-09, 19:05
γειά σου βασίλη καλώς ήρθες στην παρεα μας:thumbup: