PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλημέρα!



iwvi7
30-08-09, 11:16
Καλημέρα σε όλους !! Βρήκα το forum τυχαία ψάχνοντας πληροφορίες για διατροφή και προγράμματα σχετικές με bb και το βρήκα πολύ ενδιαφέρων! Έιμαι 25χρονων και ασχολούμε με τον αθλητισμό από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, έκανα στον στίβο πρωταθλητισμό και τα τελεύταια χρόνια , λόγω καταστάσεων , κάνω μόνο γυμναστήριο και λίγο taek wondo , Aυτά απο μένα συγχαρητήρια για το forum και θα τα πούμε στα τόπικς ! !:welcome:

Polyneikos
30-08-09, 12:02
Kαλως ήρθες στο :bodybuildinggr:,θα τα λέμε από εδω μεσα συχνα,:toast::toast:

Μαρία
30-08-09, 13:02
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή στο φόρουμ!!!
Επειδη κ εγώ από στίβο προέρχομαι θα μπορούσες να αναφέρεις και τι αγώνισμα έκανες?Πάντως μπράβο που συνεχίζεις ακόμα με οποιαδήποτε μορφή αθλητισμού!!!:welcome::welcome::welcome:

Levrone
30-08-09, 13:09
καλως ηρθες!:welcome:

iwvi7
30-08-09, 14:38
Καλώς ήρθες και καλή διαμονή στο φόρουμ!!!
Επειδη κ εγώ από στίβο προέρχομαι θα μπορούσες να αναφέρεις και τι αγώνισμα έκανες?Πάντως μπράβο που συνεχίζεις ακόμα με οποιαδήποτε μορφή αθλητισμού!!!:welcome::welcome::welcome:

kαλώς σας βρήκα όλους! Ημουν αθλήτρια αντοχής , κυρίως κατέβενα σε αγώνες ανωμάλου εδάφους και ημιμαραθώνιους , αλλά για κάποιους διασυλλογικούς αγώνες έχω κάνει από όλα τα αγωνήσματα... Συνεχίζω το αγαπάω πολύ τον αθλητισμό , και να είμαι καλά απο υγεία , δεν νομίζω να εγκαταλείψω ποτέ ! :bbbiceps:

Μαρία
30-08-09, 15:07
kαλώς σας βρήκα όλους! Ημουν αθλήτρια αντοχής , κυρίως κατέβενα σε αγώνες ανωμάλου εδάφους και ημιμαραθώνιους , αλλά για κάποιους διασυλλογικούς αγώνες έχω κάνει από όλα τα αγωνήσματα... Συνεχίζω το αγαπάω πολύ τον αθλητισμό , και να είμαι καλά απο υγεία , δεν νομίζω να εγκαταλείψω ποτέ ! :bbbiceps:

Μπράβο σου και εγώ μια από τα ίδια!!!Εγώ τριπλουν αλλα σταμάτησα στα 23 και τα τελευταία χρόνια ασχολούμαι λόγω μικροβίου από βάρη και σπρίντ μέχρι αντοχή(συμμετοχη ανώμαλου Υμμητου φεβρουάριο,10άρι Καλαμάτα,Βελερεφόντια,νεα Μακρη,10άρι Αθήνας και σε πολλους αλλους που στανταρ γνωρίζεις)επειδή μου αρέσει.
Και να μην εγκαταλείψεις ποτέ!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

iwvi7
30-08-09, 15:13
Μπράβο και σε σένα ! !!:clap: Στην πόλη μου είναι λίγες οι γυναίκες που ασχολούνται :unsure: φοβούνται μήπως φουσκώσουν , βαριούνται και πολλαά άλλα ! Όπως λές το μυκρόβιο ή το έχεις ή δεν το έχεις . !!!!!!!!

thegravijia
30-08-09, 15:26
Μπράβο και σε σένα ! !!:clap: Στην πόλη μου είναι λίγες οι γυναίκες που ασχολούνται :unsure: φοβούνται μήπως φουσκώσουν , βαριούνται και πολλαά άλλα ! Όπως λές το μυκρόβιο ή το έχεις ή δεν το έχεις . !!!!!!!!

ποια ειναι η πολη σου?
γεια και απο μενα:welcome:

Μαρία
30-08-09, 15:31
Μπράβο και σε σένα ! !!:clap: Στην πόλη μου είναι λίγες οι γυναίκες που ασχολούνται :unsure: φοβούνται μήπως φουσκώσουν , βαριούνται και πολλαά άλλα ! Όπως λές το μυκρόβιο ή το έχεις ή δεν το έχεις . !!!!!!!!

Ετσι ,ετσι πες τα γιατί έχω βαρεθεί να τα λέω!!!!:toast:

NASSER
30-08-09, 15:55
Καλωσορισες στο φορουμ :welcome:

KATERINI 144
30-08-09, 19:43
welcome :welcome:

ioannis1
30-08-09, 22:13
καλως ηρθες και απο μενα.

Exci
30-08-09, 23:01
Καλως ηρθες :welcome:
Και το ονομα σου ειναι? :green:

iwvi7
30-08-09, 23:48
Καλως ηρθες :welcome:
Και το ονομα σου ειναι? :green:

kαλώς σας βρήκα !! Γιάννα!;)

Jumaru
31-08-09, 07:57
:welcome:

kyriakos23
31-08-09, 23:01
Καλωσορισες

TRIANTAFYLLOU
01-09-09, 02:03
καλώς ήρθες κι απο μένα απο τα στοιχεία που μας έδωσες φαίνετε οτι αγαπάς τον αθλητισμό γενικότερα και είναι αποδεδειγμένο πως τέτοια άτομα έχουν καλύτερη φιλοσοφία και στο ββ και σίγουρα θα έχεις και πιο γρήγορα αποτελέσματα παίρνοντας και κάποια στοιχεία απο το φόρουμ , γιατί η φυσική κατάσταση πάντα είναι ενα σημαντικό εφόδιο για κάποιον που θέλει να ασχοληθεί με ββ η φίτνες η να το πούμε σωματοδόμηση γενικότερα .

καλή διαμονή:thumbup:

mantus3
02-09-09, 16:34
:welcome::welcome::welcome: