PDA

Επιστροφή στο Forum : Dyma-Burn Xtreme (Dymatize)



Doctorg
27-01-09, 00:56
Τι λέτε γι αυτά τα δυο προϊόντα με εδεφρίνη;
http://i564.photobucket.com/albums/ss86/doctorg77/dymatize-dymaburn-ephedrina1.png (http://s564.photobucket.com/albums/ss86/doctorg77/?action=view&current=dymatize-dymaburn-ephedrina1.png)
Vitamin B5 (Panthothenic Acid) 20mg
Chromium (as Polynicotinate) 20mcg
Ephedrina (from herbal extracts)(Matrix of Salvia Sclarea Extract infused w/ Proprietary Catechins & Epigallocatechin Gallates [EGCG])
Guarana Extract 455mg
(Caffeine Alkaloids)[from guarana extract & caffeine citrate] 165mg
Yerba Mate Extract 4:1 65mg
Citrimax™ (Garcinia Cambogia-Hydroxycitrate) Extract 50mg
L-Tyrosine 50mg
White Willow Bark 38mg
Ginger Root 38mg
Bladderwrack 25mg
Cayenne 25mg
Siberian Ginseng (Standardized for .8% eleutherosides) 25mg
Zytrix (Proprietary enzyme blend) 10mg
Bioperine® 3mg
http://i564.photobucket.com/albums/ss86/doctorg77/Ephedrine21.png (http://s564.photobucket.com/albums/ss86/doctorg77/?action=view&current=Ephedrine21.png)
Ephedrine (Hydrochloride) 8 mg

RUHL
27-01-09, 01:00
το 2ο που το βρηκες? στηλε πμ

polydeykis
27-01-09, 02:52
το πρωτο φαινεται απο τα συστατικα πολυ καλο λιποδιαλυτικο, αλλα βλεπω και τυροσινη μεσα...

αποτι ειχε συζητηθει παλιοτερα η τυροσινη με την εφεδρινη κανει περιεργο συνδυασμο και πρεπει να υπαρχει προσοχη..

παντως δε λεει ποσα mg εφεδρινη περιεχει..λογικα καμια 20 θα περιεχει τη δοση, οποτε ειναι σχετικα καθαρο

οσο για το δευτερο μαλλον μονο σε φαρμακεια θα πωλειται για αποχρεμπτικο...8μγκ ειναιη νομιμη δοση εφεδρινης που επιτρεπεται στα σκευασματα...

RUHL
27-01-09, 15:25
το 2ο απο καναδα ειναι αν και το ηξερα ποιο παλια το σιτε που τα εφερνε το αγγλικο που μου στηλες αλλα πολυ φαρμακειο δεν συμφερει ενω ειναι καθαρη σχετικα εφεδρινη αν εχεις χρημα παρε

αλλιος παρε σιντα κορντιφορνια σε ενα σιτε το ειχε και 50% εκπτωση και συμφερει αρκετα

(ποιο ειναι καλυτερο? το σκετο τα αλλα τα αγωραζεις μονος σου και το προσαρμοζεις πανω σου)

tezaman
27-01-09, 16:32
θέλω και εγώ :P

mitsakos
27-01-09, 17:58
εγω ξεκηνισα να παιρνω τα πρωτα αυτες τις μερες τα dyma-burn ενα το πρωι και 2 πριν την προπονηση

γενικα ειναι αρκετα δραστηκα αν κρινω απ το τρεμουλο που με ποιανει.

τωρα για αποτελεσματα δεν ξερω.μαζι με τη διατροφη την καθημερινη αεροβια και τη γυμναστικη με βαρη τα παω αρκετα καλα..

RUHL
27-01-09, 18:00
αυτα ειναι εφεδρινη απο τα 17 :rocking: :rocking: τελικα δεν ακους κανεναν εσυ ^^

tezaman
27-01-09, 20:05
^^ +1 :1laugh:

mitsakos
27-01-09, 21:13
αυτα ειναι εφεδρινη απο τα 17 :rocking: :rocking: τελικα δεν ακους κανεναν εσυ ^^
ακουω.θυμαμαι τι λεγαμε.αλλα το εψαξα και διαβασα πως μεχρι και 150mg την ημερα δεν υπαρχει προβλημα

polydeykis
27-01-09, 21:14
ρε κοφτε τις παπαριες απο 17 χρονων εφεδρινη...ελεος...

RUHL
27-01-09, 22:49
αυτα ειναι εφεδρινη απο τα 17 :rocking: :rocking: τελικα δεν ακους κανεναν εσυ ^^
ακουω.θυμαμαι τι λεγαμε.αλλα το εψαξα και διαβασα πως μεχρι και 150mg την ημερα δεν υπαρχει προβλημα
@@ εψαξες με τα 150 μγ εγω το ειπα αρα εψαξες εμενα? σε αυτα που λεω? και σου λεω κοψε την γιατι δεν την κοβεις?

Μερικοι εχετε παρεξηγησει την χρηση εφεδρινης ποτε γηνετε και κατω απο ποιες περιστασεις

mitsakos
27-01-09, 23:14
@@ εψαξες με τα 150 μγ εγω το ειπα αρα εψαξες εμενα? σε αυτα που λεω? και σου λεω κοψε την γιατι δεν την κοβεις?

Μερικοι εχετε παρεξηγησει την χρηση εφεδρινης ποτε γηνετε και κατω απο ποιες περιστασεις

αν μου το ειχες πει εσυ θα ελεγα μου το ειπες.για τα 150 καπου που εψαχνα το βρηκα.μπορει να μου το ειχες πει ΚΑΙ εσυ αλλα δεν το θυμαμαι.σιγουρα το δαιβασα καπου ομως οταν εψαχνα

RUHL
27-01-09, 23:25
κανε οτι θες οτι ειχα να πω το ειπα εγω απλος εισαι αδιαβαστος τιποτα δεν διαβασες για την εφεδρινη και απλος περνεις χωρις να ξερεις κακο πραγμα και στα 17 κιολας :thumbdown: :thumbdown:

Εχει 2 οψεις το νομησμα και βλεπεις αυτο που θες εφοσον τα εψαξες η αλλη οψη ειναι μερικες αναφορες θανατων εθισμος ισως πιθανα προβληματα στον προστατη αν εχεις προδιαθεση και αν αρχησεις απο τετοιες ηλικιες απαγορευμενα αν και ligth ποιο μετα οταν δεν θα σου βγαινει τι θα κανεις? θα μπεις ποιο μεσα

Steve KinG STyLe
27-01-09, 23:32
+1^...mitsako
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=415
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=825
Διαβασε τα παραπανω οπως δηποτε...

mitsakos
27-01-09, 23:32
κανε οτι θες οτι ειχα να πω το ειπα εγω απλος εισαι αδιαβαστος τιποτα δεν διαβασες για την εφεδρινη και απλος περνεις χωρις να ξερεις κακο πραγμα και στα 17 κιολας :thumbdown: :thumbdown:

Εχει 2 οψεις το νομησμα και βλεπεις αυτο που θες εφοσον τα εψαξες η αλλη οψη ειναι μερικες αναφορες θανατων εθισμος ισως πιθανα προβληματα στον προστατη αν εχεις προδιαθεση και αν αρχησεις απο τετοιες ηλικιες απαγορευμενα αν και ligth ποιο μετα οταν δεν θα σου βγαινει τι θα κανεις? θα μπεις ποιο μεσα

ξερω και τη δευτερη οψη.απλα δεν νομιζω πως ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα για κανα μηνα που θελω να παρω να με βοηθησει λιγο.και οχι δεν σκοπευω να παρω κατι παραπανω μετα

mitsakos
27-01-09, 23:33
steve θενξ.τα εχω διαβασει και τα 2

tezaman
27-01-09, 23:36
γιατί δεν πείρες sida που είναι ποιο ήπιο?

mitsakos
27-01-09, 23:39
γιατί δεν πείρες sida που είναι ποιο ήπιο?

δεν ξερω τι ειναι το sida..
ουτε καν θα επαιρνα λιποδιαλιτες(ειχα παρει κατι φυτικους και τους σταματησα και ουτε το εψαξα μετα).απλα μου τους εφερε ενας φιλος και διαβασα για τους συγκεκριμενους και δεν με πειραξαν και τοσο αυτα που ελεγαν.ασε που αλλου λεγαν μη παρεις με τιποτα αλλοι λεγαν οτι θελουν πισω την εφεδρινη.ειπα να τα δοκιμασω..

tezaman
28-01-09, 00:20
πως γίνετε πάνω να λες πος έχεις διαβάσει και τα δυο λινκ και να μην ξέρεις τι είναι το σιντα? :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

peris
28-01-09, 00:26
πως γίνετε πάνω να λες πος έχεις διαβάσει και τα δυο λινκ και να μην ξέρεις τι είναι το σιντα? :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:
σωστος το πιασαμε αυτον :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tezaman
28-01-09, 00:30
http://static.rateyourmusic.com/album_images/34930.jpg

mitsakos
28-01-09, 01:10
πως γίνετε πάνω να λες πος έχεις διαβάσει και τα δυο λινκ και να μην ξέρεις τι είναι το σιντα? :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:
ξερω γω?τα λινκ τα εχω διαβασει.αλλα sida δεν θυμαμαι τι ειναι..

asdf
28-01-09, 02:26
Εσεις που του απαντατε κιολας σε κατι τοσο σοβαρο, αραγε εχετε ευθηνες? (ρητορικη ειναι...)

mantus3
28-01-09, 02:46
Εσεις που του απαντατε κιολας σε κατι τοσο σοβαρο, αραγε εχετε ευθηνες? (ρητορικη ειναι...)

μιας που ειναι ριτορικη, απο την στιγμη που καποιος θετει κ τις 2 οψεις του νομισματος (θετικα-αρνητικα) τοτε απλα ενημερονει τον αλλον.. κ εκτως αυτου τα περισοτερα ποστ ριχνουν κραξιματακι...

asdf
28-01-09, 02:50
Ο Ρουλης μονο το τηλεφωνο δεν ζητησε για να παει να το αγορασει.... :geek: :geek:

mantus3
28-01-09, 02:58
ε και? ο ρουλις δεν ειναι μικρο παιδι! κ στο κατω κατω, πολυ θα θελαμε να ειχαμε την εμπιρια κ τις γνωσεις του σε μερικα θεματα.

απο εκει κ περα, το θεμα ειναι το τι επιλογες κανει ο καθενας...

goutsos
28-01-09, 03:17
το ντιμα μπερν εχει εφε?πως γινεται αυτο?

asdf
28-01-09, 03:22
ε και? ο ρουλις δεν ειναι μικρο παιδι!

Δεν ειναι ο Ρουλις το προβλημα..


κ στο κατω κατω, πολυ θα θελαμε να ειχαμε την εμπιρια κ τις γνωσεις του σε μερικα θεματα.

απο εκει κ περα, το θεμα ειναι το τι επιλογες κανει ο καθενας...

Φυσικα ο καθε ενας με της ανωμαλιες του, εμενα δεν μου πεφτει λογος :P :rolf:

tezaman
28-01-09, 04:07
γειάσου asd δυναμίτη! :green: :green: :green:

vagg
28-01-09, 05:59
Ο Ρουλης μονο το τηλεφωνο δεν ζητησε για να παει να το αγορασει.... :geek: :geek:

γιατι και εγω τι νομιζεις??πως 8α το ζητησω με τροπο σκεφτομαι :rocking:

RUHL
28-01-09, 10:55
Ποιο τηλεφωνω :smash: :smash: ξαναλεω για τους χαζους το ηξερα το σιτε που τα πουλαει αυτα και πριν παρω το πμ αλλα ειναι φαρμακειο εκει ο κουκος αιδονι ενα πραμα

Εχω παρει και καθαρη και σιντα η καθαρη ποιο καλα σε πιανει


Εσεις που του απαντατε κιολας σε κατι τοσο σοβαρο, αραγε εχετε ευθηνες?
Τι ευθηνες? :lol: να βγαζεις τον σκυλο βολτα ?

mitsakos
28-01-09, 14:40
Εσεις που του απαντατε κιολας σε κατι τοσο σοβαρο, αραγε εχετε ευθηνες? (ρητορικη ειναι...)
δλδ σε κατι τοσο σοβαρο απαγορευεται να ενημερονομαστε?

τεσπα.και αν ελαφρυνω την δοση υπαρχει προβλημα και θελει αναγκαστηκα σταματημα ή θα ειναι οκ?

mantus3
28-01-09, 17:14
Εσεις που του απαντατε κιολας σε κατι τοσο σοβαρο, αραγε εχετε ευθηνες? (ρητορικη ειναι...)
δλδ σε κατι τοσο σοβαρο απαγορευεται να ενημερονομαστε?

τεσπα.και αν ελαφρυνω την δοση υπαρχει προβλημα και θελει αναγκαστηκα σταματημα ή θα ειναι οκ?

δεν ξερω αμα σε κατι σοβαρο η κατι αστειο, απαγορευεται να ενημερονομαστε, αλλα το θεμα ειναι του οτι δεν ξερεις τι περνεις απο οτι εχω καταλαβει. το να διαβασεις 2-3 πραγματα ειναι 5 λεπτα δουλια. τιποτα το δυσκολο... μασιμενη τροφη ειναι!

τωρα αμα ελεφρινεις την δόση θα γινετε παλι δουλια το θεμα ειναι τι δουλια... αλλα η μικροτερη ποσοτητα σε μεγαλητερο χρονικο διαστιμα δεν αποκλείει τον εθισμό... πραμα σπανιο αλλα αμα ειναι ο αλλος μ....

psv
28-01-09, 17:24
Αδερφε mitsako εχω την εντυπωση(και διορθωσε με αν κανω λαθος)οτι ψαχνεις ευκολες λυσεις για τα προβληματα σου.Καπου διαβασα θυμαμαι για την ηλικια και το βαρος σου.Αν ειναι ετσι οπως τα θυμαμαι τα πραγματα,εχεις πολυ δρομο ακομα μεχρι να χρησιμοποιησεις εφεδρινη.Εχουν προτεραιοτητα αλλα πραγματα πριν απ'αυτο.Δεν ειμαι ειδικος,αλλα προσφατα εκανα διαφορα search για να μαθω πραγματα για την εφεδρινη και αν μη τι αλλο εμαθα οτι δεν ειναι για παιχνιδια...

Θελω να πω,εχεις εξαντλησει ολες τις αλλες επιλογες σου για να καψεις το λιπος σου??? :idea:

RUHL
28-01-09, 17:36
^^^^^^^^+100 εκει ειναι η ουσια και η εφεδρινη αν και σε αλλο τοπικ ελεγα παρτε δεν ειναι εντελως ακινδηνη και που το ξερεις εσυ οτι εισαι 100% υγειης? εκανες εξετασεις καρδια κοιταξες η αλλα προβληματα που πηθανος σε κανουν να κινδηνευεις

Που εισαι εσυ μεχρι τωρα? μικρος σε ηλικια δεν εκανες καμια αυστηρη διετα εχεις αρκετο εξτρα βαρος δεν εψαξες τι ακριβως διατροφη να κανεις δεν ξερεις ποτε να βαλεις την αεροβια και ποσο για να χασεις βαρος δεν τα τηρησες αυτα και τι κανεις την ευκολη λυση ας παρουμε εφεδρινη θα δουμε δεν δουλευουν ετσι

να δες αυτο το βιντεακι ΟΛΟΚΛΗΡΩ στο τελος λεει τα βασικα
http://www.youtube.com/watch?v=9Kn7-x1-ZHk&feature=PlayList&p=A349B32037426D38&playnext=1&index=26

mitsakos
28-01-09, 18:05
τα ειχα διαβασει ολα αυτα(οχι του βιντεο.τωρα θα το δω)και ηξερα οτι δεν πρεπει να παρω αν εχω προβλημα.δεν εχω ομως ουτε καρδιας ουτε τιποτα.εχω κανει εξετασεις.και δεν εψαχνα την ευκολη λυση.εχω ριξει πολλες ωρες γυμναστικης σε αρκετα αθληματα.δεν εβρισκα λυση.το οτι τωρα αρχισα τα βαρη δεν σημαινει πως δεν γυμναζομουν.τεσπα θα τα διακοψω αν λετε ολοι πως ειναι πιο ασφαλες

tezaman
28-01-09, 19:09
αυτο το video πρέπει να είναι πριν την απαγόρευση της εφεδρίνης ε Άλεξ?

RUHL
28-01-09, 19:31
και ναι και οχι την απαγορευσαν σε ορησμενες πολιτειες σε μερικες ακομα επιτρεπουν σε μικρες δοσεις να πωλουντε8 μγ 10 κατι τετοιο αλλα σε ολη την πολητεια πουλανε φαρμακα για το ασθμα=καθαρη εφεδρινη και μπορεις να παρεις χωρις συνταγη

tezaman
29-01-09, 05:22
εγώ που έχω ιστορικό βρογχικού άσθματος λες να μου γράψει ο γιατρός μου :shifty: :green: :shifty:

Doctorg
04-02-09, 02:32
Είδα συσκευασία εφεδρίνης με 550 χάπια και αυτή την ετικέτα 500 Pure Ephedrine 30mg , γνωρίζει κάποιος να πει δυο λόγια; Είτε αν "λειτουργεί" είτε στον τρόπο λήψης; Ευχαριστώ..

kyriakos23
31-08-09, 23:17
το δοκιμασε κανεισ πεδια?πως σας φενετε?

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4547&stc=1&d=1251749688


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10464&stc=1&d=1272017510

drago
01-09-09, 01:04
εγω το εχω αλλα δεν το εχω παρει ακομα γιατι εχανα μπακα ετσι κι αλιως και ειπα να μην το παρω ακομα.

θεωρειται απ τους καλους παντος. αν εχεις θυροιδη απαγορευεται να το παρεις.

το μονο που μου την εσπασε ειναι οτι η εταιρια εχει αυτο το efedrina formula αλλα δεν λεει πουθενα ποση εφεδρινη εχει μεσα τελικα. εψαξα και σε ξενα sites γιατι ηθελα να δω ποση ποσοτητα εχει ακριβως αλλα δεν βρηκα τιποτα.

επισης, δεν θυμαμαι ακριβως τωρα, αλλα πρεπει να το καταναλωνεις με ορισμενο τροπο. νομιζω 3 μερες ον 2 μερες οφ, βδομαδα παρα βδομαδα κατι τετοιο. θα σου πουν οι πιο εμπηροι αλλα κανε και καμια αναζητηση.

kyriakos23
01-09-09, 01:06
200mg εφεδρινη εχει

drago
01-09-09, 01:59
200mg εφεδρινη εχει

αμα ειχε 200μγ στα 2 χαπια θα πηγενες στα θυμαρακια με τη μια.

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3503&highlight=dyma


http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4111&highlight=dyma

kyriakos23
01-09-09, 02:09
παντος 200 βλεπο οτι εχει

Exci
01-09-09, 10:58
Ψαχνοντας λιγο στο net οντως 200mg λεει ανα 2 καψουλες
Oριστε και απο επισημο site:

http://www.dymatize.com/mivastore/graphics/00000002/Dymatize_Nutrition_Panels/DBurnUSA-Facts.jpg

KATERINI 144
01-09-09, 11:21
200mg στη δόση ειναι πάρα πολύ !!!!!!!!! προσοχή !!!!!!!!!! το πολύ 50 στη δόση και οχι απο την αρχή!!!!!!!!!!

flexakis
01-09-09, 11:38
Aλλο ephedrina και αλλο ephedrine!
Mαλλον προκειτε για καποιο βοτανο που το βαπτισαν ετσι, και μιμητε την δραση τισ εφεδρινης(οπως το ma-huang/ephedra κ.λ.π)γιατι η συνηθες δωση για εφεδρινη ειναι γυρω στα 25-30 mg.
Με 200 θα σε εστελνε αδιαβαστω οπως ειπε και ο φιλος παραπανω,ασε που στην Αμερικη απαγορευονται τα σκευασματα εφεδρινης.
Οπωτε ειμαι βεβαιος οτι ειναι καποιο βοτανο με λυποδιαλυτικη δραση.

drago
01-09-09, 13:10
Ψαχνοντας λιγο στο net οντως 200mg λεει ανα 2 καψουλες
Oριστε και απο επισημο site:

http://www.dymatize.com/mivastore/graphics/00000002/Dymatize_Nutrition_Panels/DBurnUSA-Facts.jpg

man, αυτο το Efedrina(TM) ειναι trademark. και μεσα οπως λεει περιλαμβανει διαφορες proprietary μπουρδες οι οποιες ολες μαζι κανουν 200mg.

Δλδ αυτο το μιγμα το οποιο βαφτησαν Efedrina και το εκαναν trademark οπως λεει και ο flexakis, ναι μεν ειναι 200μγ ολο μαζι, αλλα δε μας λεει ποση καθαρη εφερδινη εχει τελικα.

drago
01-09-09, 13:12
Aλλο ephedrina και αλλο ephedrine!
Mαλλον προκειτε για καποιο βοτανο που το βαπτισαν ετσι, και μιμητε την δραση τισ εφεδρινης(οπως το ma-huang/ephedra κ.λ.π)γιατι η συνηθες δωση για εφεδρινη ειναι γυρω στα 25-30 mg.
Με 200 θα σε εστελνε αδιαβαστω οπως ειπε και ο φιλος παραπανω,ασε που στην Αμερικη απαγορευονται τα σκευασματα εφεδρινης.
Οπωτε ειμαι βεβαιος οτι ειναι καποιο βοτανο με λυποδιαλυτικη δραση.

τωρα που ξαναδιαβασα αυτο που λες...

δλδ υποπτευεσαι οτι μπορει να μην εχει και καθολου εφερδινη μεσα. σωστα?

asdf
01-09-09, 13:58
=flexakis;97234 ασε που στην Αμερικη απαγορευονται τα σκευασματα εφεδρινης.


Δεν πωλειται στα super market ?

Polyneikos
01-09-09, 15:27
Tο εχω παρει,καλο είναι.Αρκετα δυνατο αλλα απο ότι ξερω χωρίς εφεδρινη.

sctp
01-09-09, 16:23
Κοντευει να φτασει την Muscletech η Dymatize με τις μπαρουφες :P

The Rock
02-09-09, 00:15
Παιδιά θέλτε εφεδρίνη πηγαίνετε να πάρετε ... μην κολλάτε στο αν έχει ή οχι ? Φίλε πολύνεικε ή όποιος το έχει δοκιμάσει κάνει δουλειά ? Είναι δυνατό προϊόν ?Έχει αποτελέσματα ? για πόσο καιρό συνεχόμενο το παίρνεις ? Πόσο διάλλειμα ?

Polyneikos
02-09-09, 07:34
Από Ένα λιποδιαλυτικο σκευασμα πρέπει να έχουμε συγκεκριμενες προσδοκίες,πολλοι παιρνουν ένα κουτί,δεν καταφερνουν να χασουν και μετα το ριχνουν στο σκευασμα ότι δεν είναι καλο.
Εν ολίγοις,ο λιποδιαλύτης θα βοηθησει όταν είσαι σε περίοδο γραμμωσης και να σου δώσει boost,λόγω των ουσιων που περιεχει,για θερμογέννεση,υψηλότερο μεταβολισμο καθως και έξτρα ενεργεια την στιγμη που από την δίαιτα τα αποθεματα αρκετες φορές είναι περιορισμενα,ειδικα αν κανεις και αεροβικη εξαντλίεσαι ευκολα....Με αυτη την λογικη,ένας λιποδιαλυτης μπορεί να σου δώσει βοήθεια,ΑΡΚΕΙ να τηρείς σωστα και τις υπόλοιπες παραμετρους(προπόνηση,διατροφη)..
Τον συγκεκριμενο λιποδιαλύτη τον έχω παρει φίλε Rock και γενικα με βοήθησε,ήταν δυνατό προϊον,να σου πω την αλήθεια μου από τα Animal Cuts το αισθανθηκα καλύτερα,το αναφερω γιατί πολυ τα Cuts τα εχουν σαν σημειο αναφορας, αλλα έχει να κανει και τι κολλαει στον καθενα σαν φόρμουλα,οι οργανισμοι διαφερουν...Παίρνεις ένα κουτί,κανείς ένα οff 2 εβδομαδες γιατί ο οργανισμος συνηθιζει την φόρμουλα και δεν ανταποκρίνεται το ιδιο (εκτος αυτου δεν πρεπει να παίρνουμε συνεχεια διεγερτικες ουσίες)και μετα μπορείς να παρεις άλλο ένα κουτι...

narta
02-09-09, 11:06
Παιδες δεν εχει εφεδρινη και κανενα αλκαλοειδες της εφεδρινης ή ψευδοεφεδρινης. Τα 200mg ειναι μειγμα για κατεχινες και EGCG (πρεασινο τσαι).

Απλα μαρκετινιστικη π@π@ρια ειναι.

The Rock
02-09-09, 14:33
Από Ένα λιποδιαλυτικο σκευασμα πρέπει να έχουμε συγκεκριμενες προσδοκίες,πολλοι παιρνουν ένα κουτί,δεν καταφερνουν να χασουν και μετα το ριχνουν στο σκευασμα ότι δεν είναι καλο.
Εν ολίγοις,ο λιποδιαλύτης θα βοηθησει όταν είσαι σε περίοδο γραμμωσης και να σου δώσει boost,λόγω των ουσιων που περιεχει,για θερμογέννεση,υψηλότερο μεταβολισμο καθως και έξτρα ενεργεια την στιγμη που από την δίαιτα τα αποθεματα αρκετες φορές είναι περιορισμενα,ειδικα αν κανεις και αεροβικη εξαντλίεσαι ευκολα....Με αυτη την λογικη,ένας λιποδιαλυτης μπορεί να σου δώσει βοήθεια,ΑΡΚΕΙ να τηρείς σωστα και τις υπόλοιπες παραμετρους(προπόνηση,διατροφη)..
Τον συγκεκριμενο λιποδιαλύτη τον έχω παρει φίλε Rock και γενικα με βοήθησε,ήταν δυνατό προϊον,να σου πω την αλήθεια μου από τα Animal Cuts το αισθανθηκα καλύτερα,το αναφερω γιατί πολυ τα Cuts τα εχουν σαν σημειο αναφορας, αλλα έχει να κανει και τι κολλαει στον καθενα σαν φόρμουλα,οι οργανισμοι διαφερουν...Παίρνεις ένα κουτί,κανείς ένα οff 2 εβδομαδες γιατί ο οργανισμος συνηθιζει την φόρμουλα και δεν ανταποκρίνεται το ιδιο (εκτος αυτου δεν πρεπει να παίρνουμε συνεχεια διεγερτικες ουσίες)και μετα μπορείς να παρεις άλλο ένα κουτι...
Εγώ ακριβώς αυτό ήθελα αν ακούσω ! Σε ευχαριστώ πολυ αγαπητέ Πολύνεικε !

flexakis
02-09-09, 19:49
τωρα που ξαναδιαβασα αυτο που λες...

δλδ υποπτευεσαι οτι μπορει να μην εχει και καθολου εφερδινη μεσα. σωστα?
Σιγουρα δεν εχει,αν ειχε θα εγραφε ephedrine hcl.
Αλλα παρεμφερη συστατικα μαλλον εχει.
Οχι οτι και αυτα δεν βοηθανε αλλα δεν ειναι τοσο ισχυρα οπως η εφεδρινη,γι αυτο ειναι και απαγορευμενη ουσια(με πολλες παρενεργειες).

flexakis
02-09-09, 19:52
Δεν πωλειται στα super market ?
Στην Αμερικη μπορει να πωλειτε σε σουπερ μαρκετ,αλλα σιγουρα εινα προιον χωρις εφεδρινη.

KATERINI 144
02-09-09, 22:17
Σιγουρα δεν εχει,αν ειχε θα εγραφε ephedrine hcl.
Αλλα παρεμφερη συστατικα μαλλον εχει.
Οχι οτι και αυτα δεν βοηθανε αλλα δεν ειναι τοσο ισχυρα οπως η εφεδρινη,γι αυτο ειναι και απαγορευμενη ουσια(με πολλες παρενεργειες).
λογικο, άλλωστε ''200mg προτεινόμενη δόση'' απο εκει και μονο θα έπρεπε να ''πονηρευτουμε''

Bane
02-09-09, 22:24
Ρε παιδειά το λέει από κάτο τι είναι το Efedrina:
Matrix of Salvia Sclarea Extract infused w/ Proprietary Catechins & Epigallocatechin Gallates [EGCG]

Κοινός φασκόμηλο με πράσινο τσαι

KATERINI 144
02-09-09, 22:27
Ρε παιδειά το λέει από κάτο τι είναι το Efedrina:
Matrix of Salvia Sclarea Extract infused w/ Proprietary Catechins & Epigallocatechin Gallates [EGCG]

Κοινός φασκόμηλο με πράσινο τσαιλολ :green:

thanks Bane.

The Rock
02-09-09, 22:59
Ρε παιδειά το λέει από κάτο τι είναι το Efedrina:
Matrix of Salvia Sclarea Extract infused w/ Proprietary Catechins & Epigallocatechin Gallates [EGCG]

Κοινός φασκόμηλο με πράσινο τσαι
Κύριε φαρμακοποιέ θα μας κάνετε την μεγάλη χάρη να μας τιμάτε με την παρουσία σας σε θέματα με ουσίες-βότανα κ.λ.π. συχνότερα ? Ελπίζω πως μιλάω εκ μέρους όλων !
:green::green::thumbup:

drago
02-09-09, 23:11
...
Κοινός φασκόμηλο με πράσινο τσαι

ε πεσ το ρε μεγαλε τοσες μερες!!! :turtle:

narta
03-09-09, 11:39
Κύριε φαρμακοποιέ θα μας κάνετε την μεγάλη χάρη να μας τιμάτε με την παρουσία σας σε θέματα με ουσίες-βότανα κ.λ.π. συχνότερα ? Ελπίζω πως μιλάω εκ μέρους όλων !
:green::green::thumbup:

Δεν μπορει, προωθει την καινουρια του κρεατινη σαν να μην υπαρχει αυριο.


@bane: Τα συγχαρηκια μου για το πρϊον, φαινεται καινοτομο :thumbup:

Bane
03-09-09, 14:00
Δυστηχώς ακόμα δεν έχω καταφέρει να ανακαλήψω το συμπλήρωμα με το οποίο δεν θα χρειάζομαι ύπνο :(

Niiick
03-09-09, 14:54
οταν το ανακαλυψεις στειλε και απο εδω!:toast:

flowin_through
03-09-09, 14:56
Δυστηχώς ακόμα δεν έχω καταφέρει να ανακαλήψω το συμπλήρωμα με το οποίο δεν θα χρειάζομαι ύπνο :(

Και καλυτερα να μην το ανακαλυψεις γιατι το πιθανοτερο ειναι να μας το δινουν δωρεαν ωστε να δουλευουμε 8 ωρες παραπανω.

narta
03-09-09, 15:00
Και καλυτερα να μην το ανακαλυψεις γιατι το πιθανοτερο ειναι να μας το δινουν δωρεαν ωστε να δουλευουμε 8 ωρες παραπανω.

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

The Rock
03-09-09, 15:00
Και καλυτερα να μην το ανακαλυψεις γιατι το πιθανοτερο ειναι να μας το δινουν δωρεαν ωστε να δουλευουμε 8 ωρες παραπανω.
ΧΑΧαχαχαχαχααχα ! Καλό ! :awesome:[

Κύριε φαρμακοποιέ πιστεύω μια 3μηνη δωρεάν συνδρομή του νέου σας προϊόντος θα μας κάνετε! :thumbup:

Bane
03-09-09, 15:12
ΧΑΧαχαχαχαχααχα ! Καλό ! :awesome:[

Κύριε φαρμακοποιέ πιστεύω μια 3μηνη δωρεάν συνδρομή του νέου σας προϊόντος θα μας κάνετε! :thumbup:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=118538261

Όσοι πιστοί προσέλθετε

dream420
09-09-09, 23:50
Σιγουρα δεν εχει,αν ειχε θα εγραφε ephedrine hcl.
Αλλα παρεμφερη συστατικα μαλλον εχει.
Οχι οτι και αυτα δεν βοηθανε αλλα δεν ειναι τοσο ισχυρα οπως η εφεδρινη,γι αυτο ειναι και απαγορευμενη ουσια (με πολλες παρενεργειες).

Γιατι μιλας ετσι για την κυρια? (Για τις παρενεργειες ενωω)

arafat
23-04-10, 00:12
πιρα σιμερα το dyma-burn xtreme δεν ξερο καθε ποτε θατο πινο πλζ βοθιστε αμα ξερετε

Polyneikos
23-04-10, 13:11
2 το πρωι,30΄ πριν το πρωινο σου και 2 πρίν από την προπονηση σου,παλι κανενα μισαωρο πριν.

madworld22
26-04-11, 18:00
Γεια σας παιδια. Ηθελα την γνωμη αυτων που ισως εχουν χρησημοποιησει το συγκεκριμενο λιποτροπικο ή και οσων ειναι γνωστες κ ειδικευμενοι στα λιποτροπικα...
Αν ξερετε για τα αποτελεσματα του (φυσικα παντα σε συνδιασμο με αεροβια και προγραμα με βαρη...)

Εχω καποια χρονια που ασχολουμαι με γυμναστηριο-βαρη κυριως αυξηση ογκου.Το καταφερα αλλα τους τελευταιους 8μηνες πηρα 7κιλα κυριως λιπος κ θελω να εξαφανιστουν :shock:

Δωστε τα φωτα σας γιατι θα σκασω με το σωσιβιο :P
Δεν θελω μονο με διατροφη να το αντιμετωπισω επειδη θελω κατι να επιταχυνει τα αποτελεσματα. ενα λιποτροπικο δυστυχως...

Αν καποιος εχει κανει χρηση και του Lipo-6 ας μου τα συγκρινει τα δυο αυτα. Τι βαθμο αποτελεσματικοτητας εχουν με βαση κ τον χρονο. (θελω σε 40 μερες να χω καψει 2-3κιλα λιπος)

Ευχαριστω!

Polyneikos
26-04-11, 21:51
Γεια σας παιδια. Ηθελα την γνωμη αυτων που ισως εχουν χρησημοποιησει το συγκεκριμενο λιποτροπικο ή και οσων ειναι γνωστες κ ειδικευμενοι στα λιποτροπικα...
Αν ξερετε για τα αποτελεσματα του (φυσικα παντα σε συνδιασμο με αεροβια και προγραμα με βαρη...)

Εχω καποια χρονια που ασχολουμαι με γυμναστηριο-βαρη κυριως αυξηση ογκου.Το καταφερα αλλα τους τελευταιους 8μηνες πηρα 7κιλα κυριως λιπος κ θελω να εξαφανιστουν :shock:

Δωστε τα φωτα σας γιατι θα σκασω με το σωσιβιο :P
Δεν θελω μονο με διατροφη να το αντιμετωπισω επειδη θελω κατι να επιταχυνει τα αποτελεσματα. ενα λιποτροπικο δυστυχως...

Αν καποιος εχει κανει χρηση και του Lipo-6 ας μου τα συγκρινει τα δυο αυτα. Τι βαθμο αποτελεσματικοτητας εχουν με βαση κ τον χρονο. (θελω σε 40 μερες να χω καψει 2-3κιλα λιπος)

Ευχαριστω!


Παρακαλείσθε να χρησιμοποιείτε την Αναζήτηση πριν να ανοίγετε καινουργια τόπικς.

fanis86
16-06-11, 14:23
Να πω και γω οτι το χρησημοποιω εδω και 1 μηνα και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.
Περνω 2 το πρωι πριν το πρωινο και 2 πριν την προπο.
Η αληθεια ειναι οτι εχω μια υποψια οτι μπορει το dyma-burn να μου προκαλει τις αυπνιες που εχω την τελευταια εβδομαδα και μαλλον τωρα που τελειωνω το κουτι να παω σε κατι που να μην εχει καφεινη η οτι αλλη ουσια που μπορει να μου προκαλει τις αυπνιες.
Απο τρεμουλο στα χερια και αλλες παρενεργιες στην προπο τιποτα σε εμενα.

pikos
15-12-11, 02:13
Δεν έχει εφεδρίνη έτσι ή κάποιο άλλο ύποπτο συστατικό έτσι ?

pikos
21-12-11, 14:04
Μετα απο ολα οσα διαβασα παραπανω οτι ειναι καπως πραπαλανητικο κιολας επειδη προσπαθει να διαφημισει την εφεδρινη ενω δεν εχει, αξιζει γενικα σαν λιποδιαλυτης ? Ειναι και αρκετα φθηνο. Υπαρχει περιπτωση να βοηθησει γενικα με αεροβια αθληματα ή να κοιτάξω κάποιο άλλο ?

Polyneikos
22-12-11, 09:22
Eαν δεν εισαι συνηθισμενος σε preworkouts ή ισχυρους λιποδιαλύτες τυπου Mitotropin, Lipo6Black,παρτο...:thumbup:

sobral
04-01-12, 19:33
http://assets.bodybuilding.com/store/prodimage/prod_prod650002/image_prodprod650002_white450px.jpg

Dyma-Burn Xtreme is a unique and comprehensive product that promotes aggressive mobilization of fat so it can be burned for energy and fuel.* Dyma-Burn Xtreme includes only the purest and highest quality ingredients that are carefully selected and formulated to support fat metabolism, boost energy levels, promote appetite regulation and support mood and mental function.*

Dyma-Burn Features

Guarana - A natural herbal energizer*
Ginseng - Used to support vitality and overall well-being*
L-Tyrosine - Supports healthy nervous system activity*
Ginger - Promotes healthy digestion*
Chromium - Plays an important role supporting glucose utilization and stabilization of the body's blood sugar level already within normal range*
L-Carnitine - May helps convert fatty acids into fuel for your body to use for energy*

Gain control over your appetite, weight loss and energy. Better control means better results!



Serving Size 2Capsules

Servings Per Container 30

Amount Per 2 Capsules % Daily Value*

Vitamin B5 (Pantothenic Acid) 17mg 170%
Chromium (As Chromium Picolinate) 100mcg 83%
EPX 200™† 200mg **
Proprietary Matrix Of Sclareolides, Polyphenolics, Catechins And Epigallocatechin Gallates (EGCG) From Salvia Sclarea And Green Tea (Leaf) Extract (Water Extracted)(Camellia Sinensis) (10 Mg Caffeine From Green Tea Extact)
XanaTHIN™ Blend 430mg **
Yerba Mate Extract (4:1) (Approx. 330mg Caffeine From Guarana Extract, Yerba Mate Extract & Caffeine Anhydrous)
CapsaTONE™ Blend 150mg **
Proprietary Matrix Of Raspberry Ketones & Capsinoids From Capsicum Annum Extract
L-Carnitine L-Tartrate (LCLT) 200mg **
L-Tyrosine (Pure Grade) 100mg **
Salix Alba (Bark) 75mg **
Zingiber Officinale (Root) 75mg **
Fucus Vesiculosus (Leaf) 50mg **
Panax Ginseng (Root) 50mg **
Bioperine® (Piper Nigrum Fruit Extract) 5mg **

* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet
** Daily Value not established
† May contain natural levels of caffeine.
Other Ingredients:
Gelatin, Cellulose, Titanium Dioxide, Silica Dioxide, Magnesium Stearate.

Total Caffeine = 340mg

EPX 200™, XanaTHIN™ And CapsaTONE™ Are Trademarks Of Custom Nutriceutical Laboratories.


πολύ καφείνη ρε μάγκες! δεν μου αρέσει αυτό στο οτιδήποτε...Θα ήθελα περισσότερη LCLT. Δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη ετοιμάζεται...;) Μου θυμίζει πολύ το ripped freak.

Polyneikos
04-01-12, 20:00
Νεα εκδοση αυτουνου είναι;:unsure:
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5459-Dyma-Burn-Xtreme-(Dymatize)&p=97154&viewfull=1#post97154

beefmeup
04-01-12, 20:20
ναι..:thumbup:
εχει καποιες αλλαγες στα συστατικα..

Polyneikos
04-01-12, 20:30
Ok,το συγχωνευσα οποτε!:thumbup:

oldhiphop
03-06-12, 14:12
https://sscontent.com/products/12/dymatize_dyma-burn-xtreme-100-caps_1.jpg

47331

τι λετε για αυτο ?

pikos
05-06-12, 11:20
Είχα πει να το πάρω δεν το πήρα. Τώρα σκέφτομαι να δοκιμάσω κάτι , το έχει δοκιμάσει κανείς αυτό;

s0k0s
06-06-12, 19:15
Ο @devil θυμαμαι ελεγε ιοχιμπινη ταιριαζει παρα πολυ καλα με καρνιτινη.

pikos
25-06-12, 09:11
Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα, αφού πάρω το συμπλήρωμα νοιώθω ένα κάψιμο στο λαιμό... πως είναι αν κατεβάσεις μονορούφι κανα ποτηράκι ουίσκι και σου μένει ένα κάψιμο, κάπως έτσι. Τι παίζει?

beefmeup
25-06-12, 10:08
αυτο μπορεις να το παθεις αν δεν κατεβουν καλα τα χαπια κ σκαλωσουν καπου..
πινε περισοτερο νερο..αν κατεβει στο στομαχι κανονικα ειναι δυσκολο να σε καιει ο λαιμος σου μετα..:unsure:

pikos
25-06-12, 10:50
Το θέμα είναι ότι δεν έχω πρόβλημα με άλλες κάψουλες που έχω δοκιμάσει να πάρω άλλες ώρες για να διαπιστώσω αν είναι αυτό που λές.

Το κάψιμο μένει κανα 2ώρο . Λες να σκαλώνουν κάπου αφου τα νοιώθω να πανε κάτω. Θα δοκιμάσω με παραπάνω νερό.

Δεν παίζει να είναι κάποια παρενέργια από το συμπληρωμα?

jimnys
16-07-12, 16:59
καποιο update υπαρχει για το εν λογο λιποτροπικο ? καμια εμπειρια ? ο πορτογαλλος το εχει βγαλει σε πολυ χαμηλη τιμη...

dj-thanos
09-08-12, 12:20
το πήρα σήμερα το συγκεκριμένο λιποτροπικό.πήγα για να πάρω το lipo 6 black και επειδή ήταν σε έλλειψη μου πρότειναν το lipo 6 x.τελικά αφού εξήγησα τι ακριβώς το θέλω (απλή συντήρηση μιας και δεν έχω θέμα με λίπος) μου το πρότεινε σαν τα πολύ δυνατά.μάλιστα μου είπε ο άνθρωπος ότι το blend με το epx που έχει είναι κάτι ΣΑΝ εφεδρίνη.
μου το χαρακτήρισε από τα πολύ δυνατά και μου είπε να παίρνω αρκετά μικρότερη ποσότητα.το κουτί λέει μαξ 4 και αυτός μου είπε μια την πρώτη βδομάδα και μετά μαξ 2.τώρα review συνολικό θα κάνω μετά το τέλος του κύκλου του.αυτή τη στιγμή είμαι 1,75 υψος και 75 kg με bf 7,2%

pikos
09-08-12, 12:41
Τίποτα δεν κάνει , η καφεϊνη ανύπαρκτη μου φαίνεται . Σε παλμούς δεν ανεβάζει τίποτα ούτε στην άσκηση ούτε γενικότερα. Ούτε ένα παλμό παραπάνω καμια διαφορά ακριβώς στις ίδιες ασκήσεις. Μετράω πάντα με παλμογράφο. Ότι καίω χάνω την ημέρα ακριβώς τα ίδια και με το συμπλήρωμα.

dj-thanos
09-08-12, 13:24
Τίποτα δεν κάνει , η καφεϊνη ανύπαρκτη μου φαίνεται . Σε παλμούς δεν ανεβάζει τίποτα ούτε στην άσκηση ούτε γενικότερα. Ούτε ένα παλμό παραπάνω καμια διαφορά ακριβώς στις ίδιες ασκήσεις. Μετράω πάντα με παλμογράφο. Ότι καίω χάνω την ημέρα ακριβώς τα ίδια και με το συμπλήρωμα.

τι να σου πω ίσως να μη δούλεψε καλά σε σένα.θα το χρησιμοποιώ π[ερισσότερο της μέρες που κάνω αερόβια ή mma
δεν το θέλω για τρελά τσιτώματα.εξάλλου τις μέρες που κάνω βάρη παίρνω νιτρικό και κρεατίνη.η καφεϊνη δε μου κάνει τίποτα με τόσους καφέδες που πίνω τη μέρα :green:

dj-thanos
11-08-12, 20:12
Επανέρχομαι για να σας πω τις εντυπώσεις μου.Το χρησιμοποίησα πρώτη μέρα σήμερα.Ξύπνησα το πρωί και πήρα μια κάψουλα και πήγα για το καθιερομένο πλέον τρέξιμο στο πάρκο.Έβγαλα πολύ άνετα την προπόνηση και χωρίς να έχω φάει.Δρούσε σταδιακά.Μετά πήγα για δουλειά και παρατήρησα ότι παρά το ότι το είχα πάρει στις 6:30 το πρωί μέχρι τις 16:30 είχα πολύ ενέργεια, αυξημένη διάθεση και ταχύτητα.Ένιωσα αυξημένη θερμοκρασία και ίδρωσα αρκετά.Μακάρι να συνεχίσει έτσι!!!για οτιδήποτε νέο θα σας ενημερώσω...:welcome:

kwstasgr90
30-08-12, 17:57
Γνωρίζει κανεις αν είναι πιο δυνατοί απο τους lipos6 black ?

beefmeup
30-08-12, 18:03
οι λιπο που ρωτας εχουν μεσα τ2,οποτε ειναι πιο "δυνατοι" απο αυτον εδω με την ενοια πως υποβοηθουν κ μεσω ορμονων στο χασιμο λιπους.

kwstasgr90
30-08-12, 18:22
οι λιπο που ρωτας εχουν μεσα τ2,οποτε ειναι πιο "δυνατοι" απο αυτον εδω με την ενοια πως υποβοηθουν κ μεσω ορμονων στο χασιμο λιπους.

Ευχαριστώ πολυ.. Χρησιμοποιουσα του lipo6 black αλλα τώρα δεν είχε το κατάστημα και μου πασαρε αυτούς,τους πήρα να τους δοκιμάσω αλλα μάλλον έκανα μλκια :)

beefmeup
30-08-12, 18:29
δεν ειναι κακοι αυτοι εδω...εγω ας πουμε θα τους προτιμουσα απο το λιπο6,γιατι δεν παιζουν αμεσα με ορμονες κ εχουν καλα συστατικα.

kwstasgr90
30-08-12, 18:40
Τώρα που τους πήρα θα τους δοκιμάσω αναγκαστικά :) μετα το πέρας της χρήσης θα γράψω εντυπώσεις.

cuntface
31-08-12, 12:59
Τώρα που τους πήρα θα τους δοκιμάσω αναγκαστικά :) μετα το πέρας της χρήσης θα γράψω εντυπώσεις.

καλη τυχη :P:P

kwstasgr90
04-10-12, 19:35
Λοιπόν έχουμε και λέμε...
Οι χειρότεροι λυποδιαλιτες που έχω δοκιμάσει, δεν θα τους έδινα ούτε στο σκύλο μου, ήθελα να τους πετάξω απο την 1η εβδομάδα αλλα δεν το έκανα για να τους δώσω χρόνο μπάς και άλλαζε κάτι αλλα δυστυχος τίποτα και επειδή πρέπει να το στηρίξω κάπου όλο αυτο γράφω τους λόγους για τους οποίους βάζω "χ" σε αυτο το σκευασμα.
1) δεν είδα σε καμία ώρα της μέρας ( σε ένα μήνα χρήσης ) κάποια "έκρηξη" ενέργειας.
2) και με 1 λίτρο νερο να τους κατέβαζα μου άφηναν πικρηλα στο λαιμο, κάποιες φορές αισθανόμουν σαν να έχω αναθιμιασεις, (δεν ξέρω πως να το εκφράσω καλύτερα), έκαιγε ο λαιμοσ μου.
Αυτοί είναι οι κύριοι λόγοι που δεν τους συνιστώ εγω...
Να συμπληρώσω ότι αυτη είναι η δική μου προσωπική άποψη και τα αποτελέσματα που είχαν στο δικό μου οργανισμό.
Επίσης Πριν απο αυτούς έκανα χρήση ποιο "δυνατού" λιποδιαλητη ( ίσως παίζει κάποιο ρόλο ).

dj-thanos
08-10-12, 02:16
Λοιπόν έχουμε και λέμε...
Οι χειρότεροι λυποδιαλιτες που έχω δοκιμάσει, δεν θα τους έδινα ούτε στο σκύλο μου, ήθελα να τους πετάξω απο την 1η εβδομάδα αλλα δεν το έκανα για να τους δώσω χρόνο μπάς και άλλαζε κάτι αλλα δυστυχος τίποτα και επειδή πρέπει να το στηρίξω κάπου όλο αυτο γράφω τους λόγους για τους οποίους βάζω "χ" σε αυτο το σκευασμα.
1) δεν είδα σε καμία ώρα της μέρας ( σε ένα μήνα χρήσης ) κάποια "έκρηξη" ενέργειας.
2) και με 1 λίτρο νερο να τους κατέβαζα μου άφηναν πικρηλα στο λαιμο, κάποιες φορές αισθανόμουν σαν να έχω αναθιμιασεις, (δεν ξέρω πως να το εκφράσω καλύτερα), έκαιγε ο λαιμοσ μου.
Αυτοί είναι οι κύριοι λόγοι που δεν τους συνιστώ εγω...
Να συμπληρώσω ότι αυτη είναι η δική μου προσωπική άποψη και τα αποτελέσματα που είχαν στο δικό μου οργανισμό.
Επίσης Πριν απο αυτούς έκανα χρήση ποιο "δυνατού" λιποδιαλητη ( ίσως παίζει κάποιο ρόλο ).

για το δευτερο θα συμφωνήσω...
για το πρώτο πάλι θα διαφωνήσω εντελώς!!!με χρήση μισής δόσης δηλαδή μια + μια κάψουλα είχα τρελή ενέργεια στο γυμναστήριο και έβγαζα και πολύ δυνατές προπονήσεις....

kwstasgr90
08-10-12, 13:42
Εγω έκανα χρήση 2 + 2 και δεν είδα διάφορα..( ίσως παίζει ρόλο ότι πριν δούλευα με lipo6 black, το οποίο αν δεν κάνω λάθος " βάζει χέρι " και στις ορμονες...
Κάτι άλλο που θελω να συμπληρώσω είναι ότι μου έκοβε την όρεξη αρκετα, το κατάλαβα τώρα που τους εκοψα... ( θετικό αυτο )

dj-thanos
09-10-12, 03:13
Εγω έκανα χρήση 2 + 2 και δεν είδα διάφορα..( ίσως παίζει ρόλο ότι πριν δούλευα με lipo6 black, το οποίο αν δεν κάνω λάθος " βάζει χέρι " και στις ορμονες...
Κάτι άλλο που θελω να συμπληρώσω είναι ότι μου έκοβε την όρεξη αρκετα, το κατάλαβα τώρα που τους εκοψα... ( θετικό αυτο )

να σου πω την αληθεια οταν τους πηρα δεν τους πηρα για να κοψω τελείως.τους εχω στη φάση του ογκου και τους στακαρω μαζι με pre (performance matrix) kai one stop extreme + 1 ή 2 λιποδιαλύτες οταν εχω πολύ δυνατό πρόγραμμα.εκει βλέπω διαφορά.οταν τους πήρα μου είπε δεν ειναι σαν το lipo6 to black.απλά ήθελα κατι light για να μου κρατησει χαμηλά το bf.διαφορά δεν ορεξη δεν ειδα....

kwstasgr90
09-10-12, 14:19
να σου πω την αληθεια οταν τους πηρα δεν τους πηρα για να κοψω τελείως.τους εχω στη φάση του ογκου και τους στακαρω μαζι με pre (performance matrix) kai one stop extreme + 1 ή 2 λιποδιαλύτες οταν εχω πολύ δυνατό πρόγραμμα.εκει βλέπω διαφορά.οταν τους πήρα μου είπε δεν ειναι σαν το lipo6 to black.απλά ήθελα κατι light για να μου κρατησει χαμηλά το bf.διαφορά δεν ορεξη δεν ειδα....

Εδο ισχύει αυτο που λέμε " κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός "
Είδες πράγματα που εγω δεν είδα και το αντίστροφο, είναι καλο να παίρνουμε διάφορες γνώμες αλλα ποτε να μην βάζουμε στην "μαύρη λίστα" κατι που δεν εχουμε δοκιμασει εωσ οτου το κανουμε.

dj-thanos
09-10-12, 19:57
Εδο ισχύει αυτο που λέμε " κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός "
Είδες πράγματα που εγω δεν είδα και το αντίστροφο, είναι καλο να παίρνουμε διάφορες γνώμες αλλα ποτε να μην βάζουμε στην "μαύρη λίστα" κατι που δεν εχουμε δοκιμασει εωσ οτου το κανουμε.

οι λιποδιαλύτες δυστηχώς αντιδρούν διαφορετικά σε κάθε οργανισμό.εχω χρησιμοποιήσει πχ τον black burn που θεωρείται χάλια λόγω υψηλής καφείνης και δεν ειχα την παραμικρή ταχυκαρδία και είδα καλό αποτέλεσμα.και με αυτόν εδώ βαράω κάτι τρελές ταχυκαρδίες μόλις πάρω δύο μαζί....

panos25
18-03-13, 14:06
γεια σας κυριοι.1ο μου μηνυμα και αρχαριος στο θεμα γυμναστικη.για να μην πολυλογω πηρα διατροφολογο μου ειπε οτι το ποσοστο λιπους μου ειναι πολυ μεγαλο 35% (και ειμαι 76kg μονο 1.80 υψος).ειπα να κανω κατι δραστικο ετσι 1ο βημα διατροφη αυστηρη γιατι θελω αποτελεσμα επιπεδης κοιλιας μεχρι το καλοκαιρι 1400 θερμιδες μαξ τη μερα αεροβικη 40-50λεπτα τη μερα καθε μερα και οποτε δεν μπορω να παω για τρεξιμο κανω ποδηλατο και για να φτασω στο σημειο που πρεπει για το thread πηρα αυτους τους λυποδιαλυτες.μου προκαλουν κατι σαν επιδραση ναρκωτικου π.χ κοκκαινης τα καυστικα και αυτα τα παραμεριζω αφου λεει οτι εχει πιπερια αλλα τωρα μετα απο 3 εβδομαδες χρησης μου βγαζει κατι κοκκιναδια στο προσωπο και σκεφτομαι μηπως μου προκαλει αλλεργια εχεις κανεις παρομοια εμπειρια απο οποιοδηποτε λυποδιαλυτικο?και εμπειρικα αν πιστευεται οτι θα κατεβω στο 20% (και πιο κατω ισως) λιπους με το προγραμμα που ακολουθω.επισης σε 3 εβδομαδες κατεβηκα απο τα 82κ στα 76 φοβαμαι πως με αυτο το ρυθμο θα κατεβω πολλα κιλα μεχρι να χασω αρκετο λιπος.moderators sorry αν ξεφευγω απο το θεμα απο το 1ο μνμ μου :unsure:

Mikekan
18-03-13, 14:17
Δύσκολο μεχρι το καλοκαίρι να πέσεις 15% σε λίπος, θες 5-6 μήνες για να το καταφέρεις αυτο με αυστηρή διατροφη και πολυ αερόβια!

1400 ειναι πολυ λίγες θερμίδες φίλε μου, παίξε γυρω στις 1800-2000. Με τους ρυθμούς που χάνεις και με τη λίγη μυικοτητα που έχεις ήδη, θα κρεμάσεις.

Τους λιποδιαλυτες δεν τους χρειάζεσαι για κανένα λόγο.

Καλη συνέχεια στους στόχους σου, με υπομονη και επιμονή θα τα καταφέρεις!

panos25
18-03-13, 14:34
φιλε μαικ και εγω ετσι νομιζω αλλα ελπιζω οτι θα δω μια καλη διαφορα σε 3-4 μηνες αυστηρης δουλειας.τωρα μολις μετρηθηκα και εχω 102cm πλαδαρης κοιλιας.επισης θελω να ρωτησω τα "πλαινα" φευγουν και αυτα με την αεροβια ή χρειαζεται καποια γυμναστικη με βαρη π.χ?

Mikekan
18-03-13, 14:35
Φυσικα και θα δεις καλη διάφορα, δεν το συζητάμε!

Με αερόβια, αλλα γενικα καλο εινα να ακολουθήσεις ένα συνδυασμό για πολλούς λόγους.

souezass
13-03-14, 15:46
Αν και με τρομοκράτησε η ιδέα αγοράς λιποδιαλυτικού το πήρα με κάθε επιφύλαξη. Στην ηλικία των 39 ετών έκοψα τον καφέ! Όμως το συγκεκριμένο προϊόν είναι εξαιρετικό, και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Έχω δοκιμάσει και άλλα, όμως τα άλλα ενώ σε ξυπνάνε δεν σε βοηθάνε να χάσεις βάρος αν δεν κάνεις περιοριστική δίαιτα. κ το αγορασα σε πολλη καλη τιμη. :weights: