PDA

Επιστροφή στο Forum : WABBA-ΠΕΣΔ Κυπελλο Μr OΔΥΣΣΕΙΑ 29.11.2009



Polyneikos
03-09-09, 11:54
Ανακοινωθηκε το Κυπελλο Mr Οδυσσεια της Wabba - Πεσδ το οποιο θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή στις 29 Νοεμβρίου στο Novotel.
Mετα την πολύ μεγαλη επιτυχία που είχε το Mr Hellas του Ιουνίου αναμενεται να υπάρχει μεγάλη συμμετοχη,θα σας ενημερωνουμε συχνα για τις εξελίξεις του αγώνα .
Καλη επιτυχία στους διοργανωτες , το :bodybuildinggr: θα είναι παρων οπως παντα !!



6630

NASSER
03-09-09, 12:51
Εννοειται πως θα ειμαστε παρων ολη η ομαδα :bodybuildinggr: και θα περασουμε τελεια!!!
Ενταχθείτε στη παρεα του :bodybuildinggr :welcome:

KATERINI 144
03-09-09, 13:55
θα κάνουμε διαμαρτυρία στο πρόεδρο κ Τσουνάκη να κανει τους αγώνες στον Βολο για να μοιράζεται η απόσταση!!

πλακα κανω φυσικά, οπου και να γίνονται θα είμαστε παρών, ευχαριστούμε για την ενημέρωση Κώστα, ειναι ενας ιστορικός αγώνας. :clap:

Exci
03-09-09, 14:59
θα κάνουμε διαμαρτυρία στο πρόεδρο κ Τσουνάκη να κανει τους αγώνες στον Βολο για να μοιράζεται η απόσταση!!

πλακα κανω φυσικά, οπου και να γίνονται θα είμαστε παρών, ευχαριστούμε για την ενημέρωση Κώστα, ειναι ενας ιστορικός αγώνας. :clap:
Mε το καινουριο σου τανκ θα ερθεις? :shifty:

TRIANTAFYLLOU
03-09-09, 15:28
ωραία νεα ετσι να έχουμε και μια εκδρομή για τον νοέμβριο για τους αγώνες πιστεύω θα εχει επιτυχία ο αγώνας όπως την προηγούμενη φορά:thumbup:

anjelica
03-09-09, 15:50
ετσι οπως παμε ολο εκδρομες θα ειμαστε:turtle:

TRIANTAFYLLOU
03-09-09, 16:20
ετσι οπως παμε ολο εκδρομες θα ειμαστε:turtle:


θα ξανανοιώσουμε σαν παιδάκια που περιμένουν την εκδρομή με το σχολείο:turtle::turtle::turtle:

Μαρία
03-09-09, 16:22
Θα βρεθούμε από κοντά και θα περάσουμε πάλι τέλεια!!!!!:turtle::turtle::turtle:

jemstone
08-09-09, 11:41
Άσε παιδιά τη να πω και εγώ που θα κάνω 20 ολόκληρα λεπτά για να φτάσω στο novitel άστα όσο το σκέπτομαι και κουράζομαι……… χιχιιχιχ αλλά θα είμαι εκεί

TRIANTAFYLLOU
08-09-09, 15:34
Άσε παιδιά τη να πω και εγώ που θα κάνω 20 ολόκληρα λεπτά για να φτάσω στο novitel άστα όσο το σκέπτομαι και κουράζομαι……… χιχιιχιχ αλλά θα είμαι εκεί


ε δεν υπάρχει λόγος όλη αυτη την διαδρομή να την βγάλεις μια κι εξω κάνε και καμια σταση για φαγητό και καφε ενδιάμεσα , μόνο προσοχή τα φίδια εκεί που θα σταματήσεις:P:P:P

ioannis1
08-09-09, 23:39
ετσι οπως παμε ολο εκδρομες θα ειμαστε:turtle:
#@%%$%$^$#&&&:spank:

anjelica
08-09-09, 23:41
#@%%$%$^$#&&&:spank:

τι εκανα παλι?????????????????????????%^&*(%^#@$$%&^*^:)

ioannis1
08-09-09, 23:43
ωχ εδω εισαι;:clown2::oops:

Muscleboss
08-09-09, 23:45
Καλη επιτυχία στους διοργανωτες , το :bodybuildinggr: θα είναι παρων οπως παντα !!

Δυναμικό παρών και χορηγός του αγώνα. θα κανονίσουμε και κανα happening εξωαγωνιστικό, θα βγεί σχετική ανακοίνωση. :toast:

ΜΒ

ioannis1
08-09-09, 23:49
:clap::clap:

anjelica
09-09-09, 00:15
Δυναμικό παρών και χορηγός του αγώνα. θα κανονίσουμε και κανα happening εξωαγωνιστικό, θα βγεί σχετική ανακοίνωση. :toast:

ΜΒ

περιμενουμε!!!!

anjelica
09-09-09, 00:16
ωχ εδω εισαι;:clown2::oops:

ειμαι παντα εδω εως δευτερα,μετα πιανουμε δουλεια και θα σας λειψω...:)

ioannis1
09-09-09, 22:10
γιατι τι ωρες δουλευεις;και σε συνηθισαμε;πια θα πειραζω τωρα..:-(:-(

alextg
10-09-09, 00:56
Δυναμικό παρών και χορηγός του αγώνα. θα κανονίσουμε και κανα happening εξωαγωνιστικό, θα βγεί σχετική ανακοίνωση. :toast:

ΜΒ

Τετοια θελω να ακουω ... τα εξω-αγωνιστικα happenings ειναι τα καλα :P


Άσε παιδιά τη να πω και εγώ που θα κάνω 20 ολόκληρα λεπτά για να φτάσω στο novitel άστα όσο το σκέπτομαι και κουράζομαι……… χιχιιχιχ αλλά θα είμαι εκεί


Τι να πω και εγω που μου παιρνει κανα 10λεπτο ... :P Ενα παντος ειναι το σιγουρο ... θα ειμαι εκει :thumbup:

anjelica
10-09-09, 01:02
γιατι τι ωρες δουλευεις;και σε συνηθισαμε;πια θα πειραζω τωρα..:-(:-(

ουτε ξερω ακωμα..οκ αφου θελεις να με περαζεις θα βρω λιγο χρονο only for you:toast:

jemstone
10-09-09, 09:41
Τετοια θελω να ακουω ... τα εξω-αγωνιστικα happenings ειναι τα καλα :P



Τι να πω και εγω που μου παιρνει κανα 10λεπτο ... :P Ενα παντος ειναι το σιγουρο ... θα ειμαι εκει :thumbup:

alex
Χαχαχ για να μην πας πιο γρήγορα από μένα έλα να με πάρεις να φτάσουμε και δυο σε 30 λεπτά χαχαχ

Μαρία
10-09-09, 09:50
Συμπέρασμα:
Θα είμαστε ολοι εκει!!!! Γιατι το bodybuilding.gr ενώνει κόσμο!!!!!:thumbup:

ioannis1
10-09-09, 13:36
ουτε ξερω ακωμα..οκ αφου θελεις να με περαζεις θα βρω λιγο χρονο only for you:toast:
:green::welcome:

alextg
10-09-09, 15:14
alex
Χαχαχ για να μην πας πιο γρήγορα από μένα έλα να με πάρεις να φτάσουμε και δυο σε 30 λεπτά χαχαχ

Δεν συναντιομαστε λεω εγω στη μεση ? και με αυτο το τροπο θα φτασουμε μαζι :P

iakovosaek
10-09-09, 16:00
gia na doume ti tha doume..............:shock:

anjelica
10-09-09, 16:14
Δεν συναντιομαστε λεω εγω στη μεση ? και με αυτο το τροπο θα φτασουμε μαζι :P

δεν περνατε απο χρυσουπολη,κατερινη και αγιο κωνσταντινο να παμε ολοι μαζι ετσι για χαβαλε:rolf::toast:

TRIANTAFYLLOU
10-09-09, 16:42
δεν περνατε απο χρυσουπολη,κατερινη και αγιο κωνσταντινο να παμε ολοι μαζι ετσι για χαβαλε:rolf::toast:
σωστό κι αυτό αλλα εγω επειδή είμαι πιο μακρυα θα περάσω απο κατερίνη και κατηφορίζουμε πρός αγιο κωσταντίνο και όσο κατεβαίνουμε θα μεγαλώνει η ομάδα :toast::toast:

anjelica
10-09-09, 17:16
σωστό κι αυτό αλλα εγω επειδή είμαι πιο μακρυα θα περάσω απο κατερίνη και κατηφορίζουμε πρός αγιο κωσταντίνο και όσο κατεβαίνουμε θα μεγαλώνει η ομάδα :toast::toast:

πλακα πλακα καλη ιδεα:toast:

TRIANTAFYLLOU
10-09-09, 17:20
πλακα πλακα καλη ιδεα:toast:

τότε θα πάρω ενα σχολικό λεοφωρείο να μας χωράει και οι γυναίκες θα ντυθείτε μαθήτριες και θα πάμε εκδρομή εκπαιδευτική στην αθήνα ο φωτης με τον γιάννη θα είναι υπεύθυνοι για την ασφάλεια και συμπεριφορά σας εγω σοφέρ :toast::toast::turtle::turtle:

anjelica
10-09-09, 17:23
τότε θα πάρω ενα σχολικό λεοφωρείο να μας χωράει και οι γυναίκες θα ντυθείτε μαθήτριες και θα πάμε εκδρομή εκπαιδευτική στην αθήνα ο φωτης με τον γιάννη θα είναι υπεύθυνοι για την ασφάλεια και συμπεριφορά σας εγω σοφέρ :toast::toast::turtle::turtle:

α χα χα ,ελα σας ακολουθω και με το δικο μου car.

ioannis1
10-09-09, 23:29
κριμα αντζελα και θελαμε εισπρακτορα....

anjelica
10-09-09, 23:45
κριμα αντζελα και θελαμε εισπρακτορα....

:rolf:

TRIANTAFYLLOU
10-09-09, 23:48
έτσι είναι αγγέλικα όταν έχεις τέτοιο εργαλείο και επειδή ακόμη ο καιρός θα είναι καλός θές να το γουστάρεις :toast:

Zuki1000k6
11-09-09, 01:18
Aν ολα πανε καλα πρωτα ο Θεος θα μαι και γω εκει να σας γνωρισω και απο κοντα....:welcome:

KATERINI 144
11-09-09, 09:47
αν θελετε ναυλώνω μια νταλίκα και μπαίνετε στην καρότσα, για ασφάλεια θα σας δεσω με ιμάντες, μη πατε πέρα δώθε και χάνω τα ζύγια στο δρομο, εννοείτε χωρίς εισιτήριο :green:

vAnY
11-09-09, 10:31
:turtle::turtle::turtle: κι εγω μεσα ειμαι!:toast:

anjelica
11-09-09, 11:21
αν θελετε ναυλώνω μια νταλίκα και μπαίνετε στην καρότσα, για ασφάλεια θα σας δεσω με ιμάντες, μη πατε πέρα δώθε και χάνω τα ζύγια στο δρομο, εννοείτε χωρίς εισιτήριο :green:

θα μας δεσεις?!?:shock: οχι καλυτερα παω με τα ποδια..:unsure:

anjelica
11-09-09, 11:22
:turtle::turtle::turtle: κι εγω μεσα ειμαι!:toast:

εννοειτε αυτο θελεις δεν θελεις θα ερθεις :green:

Kntrns_MD
11-09-09, 11:26
Αυτή τη φορά δεν το χάνω. Θα είμαι και εγώ εκεί μαζί με τον MB. :thumbup:

Να ρωτήσω μηπως ξέρει κανείς. Αφού το παγμόσμιο θα γίνει πριν το Μρ Οδύσσεια, με ποιά κριτήρια θα επιλεγούν οι αθλητές που θα αποτελέσουν την ελληνική ομάδα;

Tsounakis
14-10-09, 11:11
Καλημερα σε ολους

θελω να σας ενημερωσω οτι οι αθλητες που θα κερδισουν στης κατηγοριες τους στο κυπελο wabba στης 29 - 11 - 09 (novotel ) θα προκριθουν αυτοματα για το πανευρωπαικο wabba 2010
Eγινε ετσι εφετος γιατι το παγκοσμιο ειναι πολυ νωρις 7 - 11 - 09 και η επιλογη των αθλητων εγινε τον ιουνιο 09 με τα κριτηρια της wabba hellas

Polyneikos
14-10-09, 11:16
Καλημερα πρόεδρε,ευχαριστουμε για την ενημερωση.
Να ρωτησω κατι,μια εύλογη απορία:Δηλαδη η αποστολη για την Βουδαπέστη έχει βγεί ήδη;Και αν ναι,μπορουμε να ξερουμε τους αθλητες;;

Tsounakis
14-10-09, 11:35
Καλημερα πρόεδρε,ευχαριστουμε για την ενημερωση.
Να ρωτησω κατι,μια εύλογη απορία:Δηλαδη η αποστολη για την Βουδαπέστη έχει βγεί ήδη;Και αν ναι,μπορουμε να ξερουμε τους αθλητες;;

Γεια σου Κωστα ...
Ναι εχει βγει η αποστολη ...ειναι οι αθλητες

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝΤΟΝΙ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΜΩΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΒΒΑ ΕΛΕΝΑ

NASSER
14-10-09, 11:53
Kυριε Τσουνακη καλημερα σας.
Απο μαστερ δεν θα συμμετασχει κανενας. Αν δεν κανω λαθος εχει προταθει ο Καγγελαρης Γιωργος.

Polyneikos
14-10-09, 12:00
Μαλιστα,ενδιαφέροντα νεα,καλη επιτυχία ευχόμαστε σε όλους τους αθλητες !!
Ο Νικος Αντονυ είναι και μελος του φόρουμ μας.Είχε ακουστεί ότι θα ξεκινησει να παίζει στην Wabba,νομιζω το είχε γραψει και ο ίδιος,άρα να υποθεσω ότι όλους αυτους τους αθλητες θα τους δούμε και στο Mr Oδύσσεια;;

Tsounakis
14-10-09, 12:01
Kυριε Τσουνακη καλημερα σας.
Απο μαστερ δεν θα συμμετασχει κανενας. Αν δεν κανω λαθος εχει προταθει ο Καγγελαρης Γιωργος.

Ναι ειμαστε σε επαφη προκιμενου να συμετεχει κι αυτος ο αθλητης...το ιδιο και με αλλους δυο ! που δεν μπορω να αναφερω τα ονοματα τους γιατι δεν ειναι σιγουρο !

Muscleboss
14-10-09, 12:02
Γεια σου Κωστα ...
Ναι εχει βγει η αποστολη ...ειναι οι αθλητες

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝΤΟΝΙ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΜΩΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΒΒΑ ΕΛΕΝΑ

Ωραία! Ευχάριστη έκπληξη ο ΑΝΤΟΝΙ ΝΙΚΟΛΑΣ!!! Ευκαιρία να τον ξαναδούμε επι σκηνής και τι μπορεί να κάνει! :clap:

ΜΒ

ΜrΚommatias
14-10-09, 13:58
Γεια σου Κωστα ...
Ναι εχει βγει η αποστολη ...ειναι οι αθλητες

ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΝΤΟΝΙ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΜΩΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΒΒΑ ΕΛΕΝΑ
Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους :thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
20-10-09, 12:48
H αφίσα του αγωνα ,οπως θα παρατηρησετε το :bodybuildinggr: επίσημος χορηγός του αγώνα,θα είμαστε όλοι εκει !!

Αντώνης Κονδύλης,Πανελλήνιος και Πανευρωπαικος Πρωταθλητης το 2009 !!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5653&stc=1&d=1256032109

Muscleboss
22-10-09, 00:57
H αφίσα του αγωνα ,οπως θα παρατηρησετε το :bodybuildinggr: επίσημος χορηγός του αγώνα,θα είμαστε όλοι εκει !!

Με άλλα λόγια το επόμενο ραντευού μας ... για :bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps:......:food:........και :toast:

ΜΒ

KATERINOULA
22-10-09, 04:48
Με άλλα λόγια το επόμενο ραντευού μας ... για :bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps:......:food:........και :toast:

ΜΒ

χαχαχ το μυαλό σου εσένα στο :toast::toast::toast::toast: ..........εκτός απ'το :bbbiceps::bbbiceps:

nicksigalas
22-10-09, 18:28
Απο πληροφοριες που ακουω ετοιμαζονται και αλλα δυο καλα ονοματα στο χωρο Σας περιμενουμε ολους στο NOVOTEL παρεπειπτοντος προεδρε παρε με τηλ ευχαριστω

Polyneikos
22-10-09, 18:55
Θα είμαστε όλοι στην γιορτη Νικόλα !!:toast:

alextg
22-10-09, 19:55
Θα είμαστε όλοι στην γιορτη Νικόλα !!:toast:

Standard θα ειμαστε στη γιορτη , και μετα τη γιορτη θα ακολουθησω το ωραιο δυπτηχο που ειπε ο Πανος πιο πανω ... και ελπιζω να ακολουθησουν και αλλοι ....
Λιακο σε θελω κατω και εσενα γιατι εχουμε να παμε καπου :turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
22-10-09, 23:15
Standard θα ειμαστε στη γιορτη , και μετα τη γιορτη θα ακολουθησω το ωραιο δυπτηχο που ειπε ο Πανος πιο πανω ... και ελπιζω να ακολουθησουν και αλλοι ....
Λιακο σε θελω κατω και εσενα γιατι εχουμε να παμε καπου :turtle::turtle:

στάνταρ θα είμαι τότε γιατί το θέμα σου είναι πολύ καλό και δελεαστικό περισσότερα δεν λέμε . όσες και όσοι εμπιστεύονται το γούστο μας και τις ιδέες μας ακολουθούν , μόνο το πρόβλημα με μένα είναι ότι νυστάζω συνέχεια και θέλω να κοιμάμε :turtle::turtle:

alextg
23-10-09, 13:42
Και εγω Ηλια εχω μια ακασχετη νυστα αλλα πιστευω οτι θα το παλεψω με νυχια και με δοντια :turtle::turtle:

Spyro D
24-10-09, 18:56
μολις που θα εχω μπει φανταρος.λυπαμαι πολυ παιδια που δεν θα τα πουμε απο κοντα.καλη επιτυχια σε ολους!!:thumbup:

Bulky
26-10-09, 10:14
Θα είμαι και εγω εκει ,εχω βρεθει σε αρκετους αγωνες,ημουν και τον Ιουνιο στο Novotel.

NASSER
26-10-09, 11:43
Θα είμαι και εγω εκει ,εχω βρεθει σε αρκετους αγωνες,ημουν και τον Ιουνιο στο Novotel.

Τοτε θα ηταν καλο να ερθεις να μας γνωρισεις απο κοντα, γιατι ηδη ειμαστε μια μεγαλη και ωραια παρεα :)

KATERINOULA
03-11-09, 00:28
Καλά μην νομίζετε οτι θα είσαστε χωρίς εμένα!!!
Μην χαίρεστε....χι χι χι :evil2::evil2::evil2:

S. KTISTAKIS
03-11-09, 18:52
Εχω να πω πολλα με πολλους την μερα του αγωνα......

anjelica
03-11-09, 22:31
Εχω να πω πολλα με πολλους την μερα του αγωνα......

για ποιον χτυπαει καμπανα....:)

anjelica
03-11-09, 22:32
Κατερινουλα με κουπια θα ερθεις?????:)

NASSER
04-11-09, 00:25
Στον αγωνα της WABBA προγραμματιζουμε να ειμαστε ολοι παρεα. Ολοι ειναι καλοδεχουμενοι! Δεν εμεινε πολυς καιρος!
Καλη επιτυχια σε ολους τους αθλητες που θα συμμετασχουν !!!

anjelica
04-11-09, 00:52
καλη επιτυχια!!!!!!

KATERINOULA
04-11-09, 04:52
Κατερινουλα με κουπια θα ερθεις?????:)

χμμμ....λεω να τα αφήσω στο σκίφ (κωπηλατικό σκάφος)
Μην χάσεις εσύ όμως μουσίτσα!!!!
Εσυ υποθέτω με τόσα RED BULL που πίνεις θα έρθεις πετόντας γιατί ...σου δίνουν φτεράααααα!!!!

anjelica
04-11-09, 09:18
χμμμ....λεω να τα αφήσω στο σκίφ (κωπηλατικό σκάφος)
Μην χάσεις εσύ όμως μουσίτσα!!!!
Εσυ υποθέτω με τόσα RED BULL που πίνεις θα έρθεις πετόντας γιατί ...σου δίνουν φτεράααααα!!!!

αστα να πανε:P και πανε μυαλα στα καγκελλα:rolf:

Polyneikos
04-11-09, 09:41
Stay on topic girls !!

Polyneikos
04-11-09, 13:09
Σε τηλεφωνικη επικοινωνια που είχα με τον πρόεδρο της Wabba Νίκο Τσουνακη,είναι σε προετοιμασίες η αποστολή του Παγκοσμιου στην Ουγγαρία,αναχωρούν την Παρασκευη με πολλές ελπίδες για πολύ καλά πλασαρίσματα.Καλή τους επιτυχία !!!
Αναφορικα με το Πανελληνιο Κύπελλο μου ανεφερε ότι ετοιμαζονται πολύ και καλοί αθλητες (ας μην πούμε ακομα ονόματα !!),καθως το Mr Οδύσσεια είναι παραδοσιακος αγώνας,αναμενεται μεγαλη κοσμοσυρροή αθλητων αλλά και κοινου !!
Το :bodybuildinggr: θα είναι εκει με τα μέλη του σε ειδική κερκίδα !!

Paco
04-11-09, 13:32
Προβλέπω μεγάλες μαχες ...ΤΟ βραδυ θα είμαι σιγουρα !

Tassos
04-11-09, 20:51
παιδες θα ειμαι και εγω εννοειται εκει τετοια δε χανονται με τιποτα τωρα Πανο και Αλεξ οσο για το:toast::toast::toast: προβλεπεται μεγαλη κρεπαλη (ωχ μην ακουσει και οδασκαλος :spank::spank::spank:και με βλεπω με κουακερ και κοτοπουλακι....)

Polyneikos
04-11-09, 21:33
Αυτή τη φορά δεν το χάνω. Θα είμαι και εγώ εκεί μαζί με τον MB. :thumbup:

Να ρωτήσω μηπως ξέρει κανείς. Αφού το παγμόσμιο θα γίνει πριν το Μρ Οδύσσεια, με ποιά κριτήρια θα επιλεγούν οι αθλητές που θα αποτελέσουν την ελληνική ομάδα;

Aυτη την ερωτηση την έχουν κανει πολλοι προφορικα σε συζητησεις του κύκλου,όπως επίσης εφόσον κερδισουν καποιοι αθλητες στο Πανελληνιο Κυπελλο -που θα έπρεπε κατευθειαν να παίξουν στο Παγκόσμιο- χάνουν την πρόκριση τους;
Απ΄ότι με ενημερωσε ο πρόεδρος Νίκος Τσουνακης αυτη την φορα δεν προλαβαίνανε να στηθει ο αγωνας της Ελλάδας πριν το Παγκόσμιο.Για αυτό τον λόγο βγήκε και η αποστολη από την Ομοσπανδία.
Οσοι όμως κερδίσουν στο Πανελλήνιο Κύπελλο του Νοεμβρίου στις κατηγορίες τους θα ενσωματωθουν στην αποστολή μαζί με τους νικητες του Mr Hellas του Μαϊου που θα γίνει την επόμενη χρονια για το Ευρωπαϊκο που θα γίνει Ιουνιο του 2010 !!
Κανενος οι κόποι απ΄οτι φαίνεται δεν θα πάνε χαμένοι,μια δίκαιη απόφαση από την Wabba....:clap::clap:

Tsounakis
05-11-09, 10:38
Aυτη την ερωτηση την έχουν κανει πολλοι προφορικα σε συζητησεις του κύκλου,όπως επίσης εφόσον κερδισουν καποιοι αθλητες στο Πανελληνιο Κυπελλο -που θα έπρεπε κατευθειαν να παίξουν στο Παγκόσμιο- χάνουν την πρόκριση τους;
Απ΄ότι με ενημερωσε ο πρόεδρος Νίκος Τσουνακης αυτη την φορα δεν προλαβαίνανε να στηθει ο αγωνας της Ελλάδας πριν το Παγκόσμιο.Για αυτό τον λόγο βγήκε και η αποστολη από την Ομοσπανδία.
Οσοι όμως κερδίσουν στο Πανελλήνιο Κύπελλο του Νοεμβρίου στις κατηγορίες τους θα ενσωματωθουν στην αποστολή μαζί με τους νικητες του Mr Hellas του Μαϊου που θα γίνει την επόμενη χρονια για το Ευρωπαϊκο που θα γίνει Ιουνιο του 2010 !!
Κανενος οι κόποι απ΄οτι φαίνεται δεν θα πάνε χαμένοι,μια δίκαιη απόφαση από την Wabba....:clap::clap:

Καλημερα παιδια !
Λιγο πριν την αναχωρηση μας για το παγκοσμιο θα σας πω οτι ειμαι πολυ αισιοδοξος για τους αθλητες μας ! 0ποιος απο αυτους κερδισει κατηγορια παιρνει αυτοματα επαγγελματικη καρτα !
οσον αφορα το κυπελλο στης 29 - 11 - 09 στο Novotel τα πραγματα ειναι οπως ακριβος τα λεει ο φιλος μου ο Κωστας παραπανω !
Οταν γυρισουμε με το καλο απο το παγκοσμιο θα δειτε υλικο απο τον αγωνα στην αγαπημενη μας σελιδα (bodybuilding.gr )

ioannis1
05-11-09, 11:01
νικο το ευχομαστε ολοι,καλη επιτυχια στην ομαδα:clap:.
υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα ναμαι και γω παιδια.....αλλαεγω δεν μπορω κρεπαλες θαμαι μαζι με τον οσιο ηλια για αγρυπνια.....:rolf::rolf:

TRIANTAFYLLOU
05-11-09, 16:01
καλή επιτυχία νίκο στην αποστολή , αν και είμαι σίγουρος πως τα ατομα που εχουν επιλεγεί είναι κορυφαία και η επιτυχία είναι δεδομένη:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
05-11-09, 16:03
νικο το ευχομαστε ολοι,καλη επιτυχια στην ομαδα:clap:.
υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα ναμαι και γω παιδια.....αλλαεγω δεν μπορω κρεπαλες θαμαι μαζι με τον οσιο ηλια για αγρυπνια.....:rolf::rolf:


είμαι σίγουρος γι αυτό που λές γιάννη , εγω θα εγγυηθώ γι αυτό που λές :rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
05-11-09, 16:09
Nα γυρισουν νικητες τα παιδια και με επαγγελματική καρτα !!:thumbup::thumbup:

alextg
05-11-09, 20:02
είμαι σίγουρος γι αυτό που λές γιάννη , εγω θα εγγυηθώ γι αυτό που λές :rolf::rolf::rolf:

Και εγω μπορω να σας δωσω μια επιπλεον ωθηση αν θελετε γιατι ξερω οτι εχετε προβληματα οταν ερχεστε εδω :rolf::rolf:

Polyneikos
10-11-09, 21:54
Ο αγωνας της Wabba πλησιαζει και από τις τελευταιες ενημερωσεις όλα δείχνουν ότι θα αποτελει συνεχεια του επιτυχημενου αγωνα του Ιουνίου.
Κατοπιν επικοινωνίας με τον Νίκο Τσουνακη ενημερωθήκαμε ότι ο Νίκολας Άντονυ και η Έλενα Καββα θα παρευρίσκονται ως guests να ποζάρουν στον αγώνα,μετα από τις πολύ καλές θεσεις που πηραν στο Παγκόσμιο.
Ο Κεφαλιανος θα είναι επίσης στον αγωνα,θα είναι μια πρώτης ταξης ευκαιρία να τον συναντήσει ο κοσμος και να τον συγχαρει μετα το υπερΑτλαντικό του ταξίδι και την συμμετοχή του στο Mr Olympia !!
Eπίσης θα γίνουν βραβευσεις όλων των αθλητων που συμμετείχαν στην αποστολή του Πανευρωπαικου στο Βελγιο.
Και άλλα πολλα happenings θα γίνουν που θα σας τα πουμε σιγα σιγα !!
Κανεις δεν πρεπει να λείπει παιδια !!:thumbup:

ΜrΚommatias
11-11-09, 12:42
θα ειμαι εκει απο το πρωι!;)

alextg
12-11-09, 01:51
Ακη δεν θα εισαι ο μονος ! :thumbup:

ΜrΚommatias
12-11-09, 17:55
Ακη δεν θα εισαι ο μονος ! :thumbup:
Το ξερω θα ειμαστε Μ Ε Γ Α Λ Η παρεα ;););)

Tassos
14-11-09, 20:07
παιδες θα ειμαι και εγω εκει θα σας δω ολους απο κοντα και παλι!

Polyneikos
18-11-09, 10:41
Αντε να μαζευεται σιγα σιγα το :bodybuildinggr: team !!

Tsounakis
19-11-09, 13:31
Καλημερα παιδια !

θα παρακαλουσα τους αθλητες που θα λαβουν μερος στο κυπελλο wabba
να παραβρισκοντε στο novotel το αργοτερο 9.00 το πρωι .... για να κανουν το inscription ( ζυγισμα - καταγραφη κατηγοριας )
Ευχομαι απο καρδιας καλη επιτυχια σε ολους τους αθλητες μας !

Muscleboss
19-11-09, 13:47
Μαζεύεται και από Πάτρα μεγάλη ομάδα του :bodybuildinggr: να ανεβει αθήνα για να παρακολουθήσει τον αγώνα. :thumbup:

ΜΒ

NASSER
19-11-09, 13:56
πολλοί φίλοι του αθληματος θα παρευρεθουν στον αγωνα!!!
Ανυπομονώ!!!

Polyneikos
19-11-09, 14:15
Και το team Sigalas θα είναι εκει !!:thumbup::thumbup:

ΜrΚommatias
19-11-09, 15:43
Και το team Sigalas θα είναι εκει !!:thumbup::thumbup:
Σωστος ;););)

Polyneikos
20-11-09, 18:56
Καλημερα παιδια !

θα παρακαλουσα τους αθλητες που θα λαβουν μερος στο κυπελλο wabba
να παραβρισκοντε στο novotel το αργοτερο 9.00 το πρωι .... για να κανουν το inscription ( ζυγισμα - καταγραφη κατηγοριας )
Ευχομαι απο καρδιας καλη επιτυχια σε ολους τους αθλητες μας !


Νίκο θα είμαστε όλοι από το πρωϊ,αθλητες και μη !! Πλησιαζει η γιορτη !!

bb-fitness
21-11-09, 22:02
Τετοια θελω να ακουω ... τα εξω-αγωνιστικα happenings ειναι τα καλα :P



Τι να πω και εγω που μου παιρνει κανα 10λεπτο ... :P Ενα παντος ειναι το σιγουρο ... θα ειμαι εκει :thumbup:

εγω δυο λεπτα θα ειμαι εκει!:P:P:P:P
αν ερθω ομως:unsure:

nicksigalas
22-11-09, 16:09
Καλημερα σε ολα τα παιδια του φορουμ ελπιζω να ερθετε ολοι την Kυριακη και να τα πουμε και απο κοντα Κωστα αν γινει κατι το σαββατο το βραδυ ειμαι μεσα :turtle:Ακη παρε τηλ να κανονισουμε για την Κυριακη Καλη επυτυχια σε ολους τους αγωνιζομενους:clap::clap::clap:

Polyneikos
22-11-09, 16:47
Εννοείται ότι θα τα πουμε την Κυριακη αλλα και το Σαββατο Νικόλα !:thumbup:

alextg
22-11-09, 19:42
Καλημερα σε ολα τα παιδια του φορουμ ελπιζω να ερθετε ολοι την Kυριακη και να τα πουμε και απο κοντα Κωστα αν γινει κατι το σαββατο το βραδυ ειμαι μεσα :turtle:Ακη παρε τηλ να κανονισουμε για την Κυριακη Καλη επυτυχια σε ολους τους αγωνιζομενους:clap::clap::clap:

Νικο το ποιο πιθανο ειναι να γινει κατι το Σαββατο , μιας και θα εχουμε φιλοξενουμενους απο πολλα μερη της Ελλαδος και πρεπει να τους δειξουμε λιγο την Αθηνα :P

ioannis1
22-11-09, 22:45
:thumbup::thumbup::toast:

TRIANTAFYLLOU
22-11-09, 23:03
Νικο το ποιο πιθανο ειναι να γινει κατι το Σαββατο , μιας και θα εχουμε φιλοξενουμενους απο πολλα μερη της Ελλαδος και πρεπει να τους δειξουμε λιγο την Αθηνα :P


ε ναι θα είναι και απο μακρυα τα παιδια και αβγαλτα να δούν και λίγο κάτι εκτός τους αγωνες :toast:

nicksigalas
23-11-09, 14:43
Ετσι μπραβο κανονιστε και θα πεσει πολυ ΓΕΛΙΟ :turtle:Ηλια θα σε παρω απο το χερακι να εισαι καλο παιδι:P:P:P:P:P

TRIANTAFYLLOU
23-11-09, 16:23
Ετσι μπραβο κανονιστε και θα πεσει πολυ ΓΕΛΙΟ :turtle:Ηλια θα σε παρω απο το χερακι να εισαι καλο παιδι:P:P:P:P:P


ναι νίκο θα είμαι φρόνιμος γιατι τα παλιόπαιδα μου βγαλαν το όνομα :turtle::turtle::turtle:

alextg
24-11-09, 00:42
Ηλια σε θελω ετοιμοπολεμο .... να κανονισωωωωωωωωωωω ??????

KATERINI 144
24-11-09, 00:51
τη να κανονισεις ρε λαμογιο?! που θα τον παρασυρεις παλι?! :box::box:

:green:

TRIANTAFYLLOU
24-11-09, 01:59
Ηλια σε θελω ετοιμοπολεμο .... να κανονισωωωωωωωωωωω ??????


νομίζω πως θα έπρεπε , αφού είπαμε να δούμε και το τίμ τι θα πεί γιατι εγω είμαι μεσα και γω εχω κάτι τηλέφωνα απο τον φίλο μου τον μπουζουκσή του κουρκούλη τον σίμο και βλέπουμε , αλλα η δική σου ιδέα με αναστάτωσε σου το έχω πεί άλλωστε :turtle::turtle::turtle:

alextg
24-11-09, 13:51
τη να κανονισεις ρε λαμογιο?! που θα τον παρασυρεις παλι?! :box::box:

:green:

Καταρχας εδω θα ηθελα να δηλωσω οτι εγω δεν φτεω για τιποτα και δεν θελω να μου σπηλωνετε το ονομα :P


νομίζω πως θα έπρεπε , αφού είπαμε να δούμε και το τίμ τι θα πεί γιατι εγω είμαι μεσα και γω εχω κάτι τηλέφωνα απο τον φίλο μου τον μπουζουκσή του κουρκούλη τον σίμο και βλέπουμε , αλλα η δική σου ιδέα με αναστάτωσε σου το έχω πεί άλλωστε

Κανε τα conne σου γιατι και εγω αν ειναι πρεπει να κλεισω νωρις ... αντε γιατι θελω να γυμνασω λιγο το καρπο μου ... εχω καιρο :P :turtle::turtle:

Polyneikos
26-11-09, 00:11
Εχω πληροφορηθει για 2 πολύ καλες συμμετοχές,1 στα fitness και μια στα body fitness,ειδικα η δευτερη περίπτωση είναι πολύ καλα προετοιμασμενος αθλητης ..Δεν θα ήθελα να αναφερω προς το προν ποιος τους κατεβαζει παντως βλεπω να υπαρχει ικανοποιητικη συμμετοχη,επισης μαθαινω συμμετοχες και από νησια με παραδοση σε αθλητες !! Δεν λεω περισσότερα !!

TRIANTAFYLLOU
26-11-09, 00:20
και γω πιστεύω θα δούμε καλό επίπεδο παιδια άλλωστε αυτός ο αγώνας είναι ιστορικός :thumbup:

chrisberg
26-11-09, 09:48
Εχω πληροφορηθει για 2 πολύ καλες συμμετοχές,1 στα fitness και μια στα body fitness,ειδικα η δευτερη περίπτωση είναι πολύ καλα προετοιμασμενος αθλητης ..Δεν θα ήθελα να αναφερω προς το προν ποιος τους κατεβαζει παντως βλεπω να υπαρχει ικανοποιητικη συμμετοχη,επισης μαθαινω συμμετοχες και από νησια με παραδοση σε αθλητες !! Δεν λεω περισσότερα !!

Πάντως η Ρόδος θα δηλώσει παρών με τον Γιάννη Μάγκο και έναν ακόμη αθλητή!
Καλή επιτυχία σε όλους τους αθλητές και καλή δύναμη στους διοργανωτές.

NASSER
26-11-09, 11:09
Πάντως η Ρόδος θα δηλώσει παρών με τον Γιάννη Μάγκο και έναν ακόμη αθλητή!
Καλή επιτυχία σε όλους τους αθλητές και καλή δύναμη στους διοργανωτές.

Να υποθεσω πως θα συμμετασχει ο Μαγκος και ακομα ενας αθλητης απο Ροδο chrisberg? Αν και καλη επιτυχια στους αθλητες.

chrisberg
26-11-09, 11:29
Να υποθεσω πως θα συμμετασχει ο Μαγκος και ακομα ενας αθλητης απο Ροδο chrisberg? Αν και καλη επιτυχια στους αθλητες.


Eυχαριστώ για τις ευχές σου Nasser.
ΥΣ τρύπωσα και εδώ...;););)

Muscleboss
26-11-09, 12:22
θαχει καλούς αθλητές ναι ;)


Eυχαριστώ για τις ευχές σου Nasser.
ΥΣ τρύπωσα και εδώ...;););)

chrisberg θα ανέβεις αθήνα δηλαδή; :bowdown::bowdown:

ΜΒ

chrisberg
26-11-09, 12:29
θαχει καλούς αθλητές ναι ;)



chrisberg θα ανέβεις αθήνα δηλαδή; :bowdown::bowdown:

ΜΒ


Kαι μόνο για να σας δώ, είναι σοβαρός λόγος!!!:toast::toast::toast:

NASSER
26-11-09, 19:42
Πιστευω πως θα εχουμε ενα καλο αγωνα καθως το επιπεδο αθλητων θα ειναι ψηλο. Η μερα πλησιάζει, εμεις ανυπομονούμε αλλα και οι αθλητες ηδη δίνουν τον αγωνα τους εδω και αρκετο καιρο...!

Polyneikos
27-11-09, 20:55
Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos επισης μαθαινω συμμετοχες και από νησια με παραδοση σε αθλητες !! Δεν λεω περισσότερα !!




Πάντως η Ρόδος θα δηλώσει παρών με τον Γιάννη Μάγκο και έναν ακόμη αθλητή!
Καλή επιτυχία σε όλους τους αθλητές και καλή δύναμη στους διοργανωτές.

Εγω είπα νησια με παραδοση στο άθλημα και βγήκε η Ρόδος στην επιφάνεια,μπορουσε να εξαιρεθει το νησι των κολοσσών ;;:thumbup::thumbup:

Tsounakis
28-11-09, 11:12
ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
-----------------------

JUNIOR
FITNESS ΑΝΔΡΩΝ
BODY FITNESS
FITNESS ΓΥΝΑΙΚΩΝ
MASTERS
ΧΑΜΗΛΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΕΣΑΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΨΗΛΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ( ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ )

Polyneikos
28-11-09, 12:56
Ευχαριστουμε για την ενημερωση Νικο,θα είμαστε όλοι εκει !!:toast:

NASSER
29-11-09, 17:29
Η μεγαλη μερα εφτασε και ηδη εχει διεξαχθει ο προκριματικός του αγωνα! Η συμμετοχη των αθλητων ειναι ικανοποιητικη με μεγαλο συναγωνισμο στη fitness kai body fitness κατηγορια.
Στις κατηγοριες bodybuilding εχουμε πρωτοεμφανιζομενους αθλητες σε πολυ καλο επιπεδο. Γενικος νικητης του αγωνα προβλεπεται απο την ομαδα του φορουμ ο Σεβαστος Γεροβασιλης!
Για περισσοτερα θα θελαμε να σας τα πουμε απο κοντα στη παρεα του φορουμ που δινει δυναμικα το παρον στον αγωνα και περναμε ευχαριστα!
Αναμενετε φωτογραφικο υλικο πολυ συντομα!!!

Polyneikos
30-11-09, 10:27
Καλημερα σε όλα τα μελη του φόρουμ.Χθες πραγματοποιηθηκε με απόλυτη επιτυχία ο ιστορικός αγωνας Mr Οδυσσεια από την WABBA - ΠΕΣΔ.
Η συμμετοχή των αθλητων ικανοποιητική για την περίοδο αυτη,το επίπεδο αρκετα καλο,σε καθε κατηγορία υπήρχαν καποιοι πολυ καλα προετοιμασμενοι αθλητες μαζί με ακποιους πρωτοεμφανιζομενους που πηραν το "βάπτισμα του πυρος" συλλέγωντας εμπειρίες από την αγωνιστικη σκηνη.
Να δωσουμε για άλλη μια φορα τα ευσημα στην ομοσπονδία για την πολύ καλή διοργανωση,τον Τσουνακη Νίκο που για αλλη μια φορα υπερεβαλλε εαυτό για να στησει αυτη την διοργανωση,να τον ευχαριστησουμε επίσης για όλες τις διευκολυνσεις που μας παρείχε,τον μεγαλο πρωταθλητη και πολυ καλο φίλο Νίκο Σιγαλα,την πιο αναγνωρισιμη φωνή των αγωνων,αλλα και όλους τους υπόλοιπους που συνετελεσαν στην διοργανωση....:clap::clap:

Να αναφερω τον αριθμο αθλητων ανα κατηγορία (αν μετρησα σωστα αν και θα παρουμε ενημερωση και από την ομοσπονδία)

Juniors : 2
Fitness Ανδρών : 8
Body Fitness :9
Masters : 3
Super Masters : 1
Χαμηλή Ανδρών : 3
Μεσαία Ανδρών : 3
Ψηλή Ανδρών :5

Γενικος Νικητης του Mr Οδύσσεια ο νικητης της ψηλής κατηγορίας, Γεροβασίλης Σεβαστος (ο οποίος είχε κερδίσει και τον περσινο Μρ Οδύσσεια!!) :clap::clap:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7029&stc=1&d=1259565991


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7030&stc=1&d=1259565991

Polyneikos
30-11-09, 11:10
Η μαχη στην σκηνη για τον Γενικό Τίτλο !!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7032&stc=1&d=1259568584


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7033&stc=1&d=1259568584


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7034&stc=1&d=1259568584


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7035&stc=1&d=1259568584


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7036&stc=1&d=1259568584


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7037&stc=1&d=1259568584


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7038&stc=1&d=1259568664

-beba-
30-11-09, 11:22
Ευχαριστούμε για τις φωτό Poyneikos. Αλλά περιμένουμε και άλλες.

Polyneikos
30-11-09, 11:33
Υπαρχουν πολλες ....Θα μπουν σιγα σιγα...Onstage αλλά και backstage...:green::green:

chrisberg
30-11-09, 12:02
Υπαρχουν πολλες ....Θα μπουν σιγα σιγα...Onstage αλλά και backstage...:green::green:

Πέραν των αθλητών επι σκηνής να πώ ότι και ανάμεσα στους θεατές ήταν η αφρόκρεμα του BodyBuildng.
Eκτός των άλλω ο ράμπο κέρδισε ένα ακόμα Fun... Eμένα.
Χάρηκα που είδα και πολλά παιδιά απ'το Forum!!!

Polyneikos
30-11-09, 12:08
Γεια σου Μιχαλη,η αλήθεια είναι ότι το κους κους -για τα αγωνιστικα και μη-με εναν γνωστη του χωρου σαν και σενα,αποδείχθηκε διασκεδαστικο και ενδιαφερων!!
Μεγαλη μου χαρα που τα είπαμε από κοντα και με τον Γιαννη-Κολοσσό-Μαγκο (138 κιλα !!)....Τους χαιρετισμους μου και καλη επιστροφη στα πατρια εδάφη !!

ioannis1
30-11-09, 12:19
138 κιλα;;;;;;:shock:θα ηθελα να τον δω...υπαρχουν φωτος ;

Polyneikos
30-11-09, 12:24
Εχουμε βγαλει μια backstage όλοι μαζι με τον Ηλία και τον Πανο,τον Μιχαλη Χρυσοβεργη και τον Μαγκο...Θα μπει σύντομα !!

chrisberg
30-11-09, 13:54
138 κιλα;;;;;;:shock:θα ηθελα να τον δω...υπαρχουν φωτος ;

Ψέματα λέει φίλε Γιάννη ο Πολύνικος.
139,4 ζυγείστικε στη Ζυγαριά του αγώνα το γουρούνι....:rolf::rolf::rolf:

chrisberg
30-11-09, 13:57
Εχουμε βγαλει μια backstage όλοι μαζι με τον Ηλία και τον Πανο,τον Μιχαλη Χρυσοβεργη και τον Μαγκο...Θα μπει σύντομα !!


Ρε γαμώτο με την Κωνσταντίνα δε βγάλαμε...:(:(:(
Το μέλος "Fourth" θα τις ανεβάσει της φωτό ή τις κρατάει για πάρτυ του???

chrisberg
30-11-09, 14:00
Υπαρχουν πολλες ....Θα μπουν σιγα σιγα...Onstage αλλά και backstage...:green::green:


Χωρίς VIDEO απο το pozing του HASSAN δεν λέει τίποτα.

Polyneikos
30-11-09, 14:04
Ρε γαμώτο με την Κωνσταντίνα δε βγάλαμε...:(:(:(
Το μέλος "Fourth" θα τις ανεβάσει της φωτό ή τις κρατάει για πάρτυ του???

Αν την ανεβασω εγω πειράζει ;;;

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7055&stc=1&d=1259579001

Polyneikos
30-11-09, 14:05
Χωρίς VIDEO απο το pozing του HASSAN δεν λέει τίποτα.

Και αυτό το εχω...Υπομονη,να συνελθω λίγο γιατί σημερα εχω ξυπνησει νωρις και με πονοκεφαλο !!:geek:

NASSER
30-11-09, 14:44
Nα ξεκινησουμε με την κατηγορια εφηβων οπου ειχαμε δυο συμμετοχες. Νικητης ο αθλητης με το νουμερο 5, συγνωμη που δεν θυμαμαι τα ονοματα, το μονο που ξερω ειναι πως ειναι αθλητης του Γιωργου Σαιτ και τον προετοιμαζει για το παγκοσμιο της NAC που θα γινει το αλλο Σαββατοκυριακο. Καλη επιτυχια να εχουν και εκει!!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7056&d=1259581172


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7057&d=1259581203


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7058&d=1259581248



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7059&d=1259581283



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7060&d=1259581313


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7061&d=1259581360

James
30-11-09, 14:50
Συγχαρητηρια στους νικητες των κατηγοριων αλλα και στους διοργανωτες !!
Βαλτε φωτο ,θελουμε πολλες !

NASSER
30-11-09, 14:57
Ακομα λιγες φωτο των εφηβων που πρεπει να στηρίξουμε ωστε να τους δουμε να δημιουργουν πορεία στο αθλημα.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7062&d=1259582007


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7063&d=1259582050


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7064&d=1259582142


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7065&d=1259582176


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7066&d=1259582216

Polyneikos
30-11-09, 15:12
Εχω την εντυπωση ότι ο αλλος αθλητης ήταν του Τασου Μισαηλίδη,γνωστου προπονητή αλλά και αθλητη.Συγχαρητηρια και στα 2 παιδια και μακαρι να τους ξαναδουμε σύντομα !!:clap::clap:

crow
30-11-09, 15:15
Εγω λεω να βαλεις το Βιντεο του Χασαν πρωτα!!!!!Χαχαχαχαχα

jGod
30-11-09, 15:39
αν μπορεί και έχει κανείς υλικό απο την κατηγορία body fitness παρακαλω να ανεβασει φωτογραφιες.

Polyneikos
30-11-09, 16:40
Θα ανεβασω εγω φωτο,απλα υπομονη γιατι θελουν καποια επεξεργασια(Κατεβασμα αναλυσης κτλ) και είναι πολλες.

Polyneikos
30-11-09, 19:56
Body Fitness Κατηγορία με την συμμετοχή 9 αθλητων αν θυμαμαι καλα...
Πολύ καλό το επίπεδο,στην κατηγορία έπαιξε και ο φίλος του φόρουμ Χαλκιας Βαγγελης ο οποίος βγηκε 2ος,υπήρχαν πολλοι καλοι αθλητες και ο Βαγγελης "χτυπήθηκε" στα ίσια μαζί τους !! Μπραβο Βαγγελη και εις ανώτερα !! Επίσης μου αρεσε παρα πολύ ο αθλητης με το νο 40 ο οποίος βγήκε 3ος , ήταν πραγματικα σφαγμενος !!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7117&stc=1&d=1259599906

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7119&stc=1&d=1259599906


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7122&stc=1&d=1259599906


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7123&stc=1&d=1259599906

Ο νικητης της κατηγορίας

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7124&stc=1&d=1259599906

Το νο 40, τρίτος στην κατάταξη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7125&stc=1&d=1259599906


Ο Βαγγελης Χαλκιας από Θεσσαλονίκη, 2ος !!:clap::clap:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7127&stc=1&d=1259599906




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7128&stc=1&d=1259599906



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7129&stc=1&d=1259599906



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7130&stc=1&d=1259599906

Newman
30-11-09, 20:08
Στη κατηγορια body fitness & ψηλη ανδρων ,ποια ειναι η τριαδα?

Newman
30-11-09, 20:12
& αν υπαρχει φοτο απο το no.40,ειναι φιλος απο καλαματα.

Polyneikos
30-11-09, 20:14
Στην Βody Fitness ηδη τους ανεφερα :

1ος Σταύρος Τριουλίδης (νο 36)
2ος Βαγγέλης Χαλκιάς (νο 44)
3ος Νίκος Λεμπέσης (νο 40).

Στην ψηλη πρωτος βγηκε ο Γεροβασίλης Σεβαστος,2ος βγηκε ο Κουτίβας και 3ος ο Μόροου.Θα μπουν φωτό αργότερα.

Newman
30-11-09, 20:36
Sorry εκανα λαθος,για το no.40.......ο Παναγιωτοπουλος Γιωργος, παλιος μαθητης τη θεση πηρε, επρεπε να κατεβει κατ. fitness.
ευχαριστο..

Polyneikos
30-11-09, 20:48
Φίλε μου δεν τον ξερω τον άνθρωπο,εγω βαζω φωτογραφίες που εβγαλα ,αλλα το όνομα που λες δεν πρεπει να είναι στην εξαδα,εσύ δεν τον βλέπεις στις φωτο;;Τι νουμερο φόραγε;

Kaskani Konstantina
30-11-09, 21:17
Ρε γαμώτο με την Κωνσταντίνα δε βγάλαμε...:(:(:(
Το μέλος "Fourth" θα τις ανεβάσει της φωτό ή τις κρατάει για πάρτυ του???


Mιχαλάκη μου γλυκιέ ακου!! διαβάζω το ποστ που γράφεις για τον Rampouko κ κει που παω να σου ποστάρω "" για τα φιλια το ρουφηχτά που δώσαμε στα μαγουλάκια μας δεν βρέθηκε ενας να μας βγάλει μια φωτο"" διαβάζω το επόμενο σου ποστ που γράφεις ""δεν βγάλαμε με την Κωνσταντίνα"" εμ που πήγες κ συ μετα?? σε εψαξα!!! κ δεν κρυβεσαι ρε ατιμο εισαι κ θηριο!:toast:

Polyneikos
30-11-09, 22:49
Κατηγορία Fitness,με 8 πολύ καλες συμμετοχές !!!
Θα ηθελα να κανω μια αναφορα σε καποια ατομα της κατηγορίας..
Κατ'αρχης συγχαρητηρια στον νικητη της κατηγορίας Νικολαο Ηλία, πραγματικα ένας πολύ καλος αθλητης,πλήρης και με εμπειρία στο στήσιμο και στο ποζάρισμα.Οι γνωστες των ιδιαιτεροτητων της κατηγορίας fitness καταλαβαίνουν τι εννοω...Η πρωτη θεση είχε καπαρωθει γρήγορα...

Συγχαρητηρια στον Παρασκευα Νικολαου,μελος του φόρουμ μας,ο οποιος βγηκε 4ος,και χαρισε ένα υπεροχο ατομικό ποζαρισμα στο κοινο(υπενθυμίζω ότι στην κατηγορία fitness το ποζάρισμα μετραει στην βαθμολογία των κριτων) κερδίζωντας το βραβείο του καλύτερου ποζερ !!Παρασκευα όταν τραβηξες το δευτερο μαγιο μας ξαφνιασες λίγο,μεχρι να καταλαβουμε ότι φοράς και άλλο από κατω...Δουλεμενη και αερατη χορογραφία,συγχαρητηρια....:clap::clap:

Παμε να δουμε μερικες φωτό της κατηγορίας :

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7153&stc=1&d=1259610468


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7154&stc=1&d=1259610468


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7155&stc=1&d=1259610468


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7156&stc=1&d=1259610468



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7157&stc=1&d=1259610468

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7158&stc=1&d=1259610468


Απονομή από τον Ακη Βουλγαρέλη


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7159&stc=1&d=1259610468


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7160&stc=1&d=1259610468

Polyneikos
30-11-09, 22:54
Θα ήθελα να κανω μια ξεχωριστη αναφερα σε έναν rookie στο αγωνιστικο fitness,το μελος μας Σπύρο Νικηφορακη (flinstone) o οποίος πηρε το βαπτισμα του πυρος στην αγωνιστικη σκηνη,μια εμπειρία που θα αποτελεσει οδηγος για την επόμενη του εμφάνιση !Μπραβο Σπύρο !!
Θεωρω καποια λαθη της τελευταιας στιγμης και της απειρίας του Σπύρου ,όπως το "κακο" μαυρισμα που είχε το πρωι του στερησαν μια καλυτερη θεση...Το βραδυ σαφως βελτιωμενος και με λιγότερο άγχος το απόλαυσε περισσότερο....Περισσότερες προαγωνιστικες φωτό απο τον Σπύρο θα δείτε στο τόπικ του : Σπύρος Νικηφορακης: Φωτο (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6206)


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7161&stc=1&d=1259610761


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7162&stc=1&d=1259610761



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7163&stc=1&d=1259610761



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7164&stc=1&d=1259610761



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7165&stc=1&d=1259610761

NASSER
30-11-09, 22:57
Κωστα πραγματικα ηταν μια δυσκολη κατηγορια καθως οι περισσοτεροι ηταν πολυ κοντα και η κριση δυσκολευεται καθως θα πρεπει να βαθμολογηθουν και για το ποζαρισμα.

Polyneikos
30-11-09, 22:58
Φωτογραφίες και σχόλια που αφορουν την συναντηση των μελών του φόρουμ καθως και παρελειπόμενα της βραδιας θα παρακαλουσα να σχολιαστουν στο εξης τόπικ : ΑΘΗΝΑ 28/29.11.2009 Φωτος κ.α!!!!! (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6291)

NASSER
30-11-09, 23:00
Ο Παρασκευας ισως αξιζε μια καλυτερη θεση.
Το Σπυρο τον περιμεναμε καλυτερο καθως εχαμε φωτο του πριν τον αγωνα, αλλα δυστυχως ειχε κακη καθοδηγηση... Σπυρο εδω ειμαστε σαν δευτερη οικογενεια σου να σε στηριξουμε στην επομενη προσπαθεια σου!!!

jGod
30-11-09, 23:20
Πολυνεικε ευχαριστω πολυ για τις φωτογραφιες!συγχαρητήρια για τον κόπο σου.
μια ερωτηση αν γνωριζει καποιος...το νουμερο 38 στην κατηγορια body fitness τι θεση πειρε?

Polyneikos
30-11-09, 23:42
Aν δεν κανω λάθος πηρε την 5η θεση,Γιωργος Κριμνιωτης λέγεται,προφανως γνωρίζεις τον αθλητη;Είχε παίξει και την προηγούμενη μερα στον αγωνα της Ιfbb,κερδίζωντας την κατηγορία του..
Θα παιξουν και άλλες φωτο απλα προσπαθουμε να υπάρχει μια λογικη ροη φωτογραφιων αλλά και πληροφοριων για τους αθλητες,σφαιρικη αρχικα από όλες τις κατηγορίες,υπάρχει αρκετο υλικο...
Μας ενδιαφερει να υπαρξουν σχόλια αλλα και κριτικες για τον αγωνα,τους αθλητες,την διοργανωση κτλ,ετσι το αθλήμα μας βελτιωνεται αλλα υπάρχει και μια ηθικη επιβράβευση κ δικαιωση για τους συμμμετεχοντες !!

Polyneikos
30-11-09, 23:58
Ισως η πιο δύσκολη κατηγορία των αγωνων....
Κατηγορία Μasters ,με αθλητες ανω των 40 να διαγωνίζονται σε φοβερό επίπεδο !!



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7166&stc=1&d=1259614538


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7167&stc=1&d=1259614538



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7168&stc=1&d=1259614538




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7169&stc=1&d=1259614538



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7170&stc=1&d=1259614538



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7171&stc=1&d=1259614538



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7172&stc=1&d=1259614538

TRIANTAFYLLOU
01-12-09, 01:08
μπράβο παιδια για το ρεπορταζ , ο αγώνας γι αυτή την περίοδο ήταν πολύ καλός όχι βέβαια σαν τα δεδομένα του μαίου , γιατι πάντα μια φορα τον χρόνο γίνετε να έχει πολλες συμμετοχές γαι τα ελληνικα δεδομένα , αλλα όλοι οι αθλητες ήταν καλλοί κάποιοι ξεχώρησαν περισσότερο.

ο χώρος ο γνωστός καλός και άρτιος για τέτοια διοργάνωση. πολλα συγχαρητήρια σε αθλητες και διοργανωτές :clap::clap::clap:

Muscleboss
01-12-09, 01:20
Κάποια σχόλια και από εμένα για τον αγώνα:

Καλός αριθμός συμμετοχών και καλό επίπεδο για φθινοπωρινό αγώνα.
Παρόλους του αγώνες ΟΣΦΠ-ΠΑΟ και τις εκλογές στη ΝΔ η προσέλευση κόσμου ήταν πάρα πολύ καλή και η αίθουσα του Νοβοτελ σχεδόν γέμισε.

Τσουνάκης και Σιγάλας σταθερές αξίες στην διοργάνωση και εκφώνηση του αγώνα.

Δύσκολες κατηγορίες με πολλές συμμετοχές οι fitness κ bodyfitness. Ασυνήθιστα καλό επίπεδο και η μαστερς.

Στις bodybuilding ξεχώρισαν ο Άκης Καραγιάννης (συμπολίτης μου από Πάτρα) 1ος στη μεσαία και ο γενικός νικητής Σεβαστός Γεροβασίλης. Έχω την εντύπωση οτι ο Γεροβασίλης έχει βάλει κάποια κιλά από πέρυσι.

Πιο φορμαρισμένος αθλητής του βραδυνού αγώνα κατά την άποψή μου ο 3ος της bodyfitness Νικος Λεμπέσης (Νο 40) γεμάτος κόντρες και γραμμές και χωρίς σταγόνα ιδρώτα, παράδειγμα γράμμωσης. Κάποιοι είπαν οτι άξιζε κάτι καλύτερο.

Εντυπωσικός ο Νικόλας Αντώνης που έκανε guest posing. Σοβαρές μάζες και φοβερές δυνατότητες. Ένα + επιπλέον από εμένα για το κομμάτι που διάλεξε να ποζαρει απο manowar.

Μεγάλο :clap: στους admin του φορουμ Κώστα και Νασσερ και τη Μαρία που μέσα σε 30κάτι ώρες κάλυψαν στην ουσία 3 αγώνες με λιγότερες από 5 ώρες ύπνου.

Μεγάλο :clap: στον Ηλία Τριανταφύλλου που ενώ μπορούσε να μπεί δωρεάν στον αγώνα πλήρωσε το εισητήριό του σαν κανονικός θεατής στηρίζοντας την διοργάνωση.

Όλοι οι γνωστοί και μη εξαιρετέοι έδωσαν το παρών και σε αυτόν τον αγώνα, ενώ το καρέ συμπλήρωσαν Χρυσοβέργης και Μάγγος.:bbbiceps:

ΜΒ

Polyneikos
01-12-09, 09:54
Sorry εκανα λαθος,για το no.40.......ο Παναγιωτοπουλος Γιωργος, παλιος μαθητης τη θεση πηρε, επρεπε να κατεβει κατ. fitness.
ευχαριστο..


Tην βρηκα την ακρη και καταλαβα ποια περίπτωση λες..Αυτός ο αθλητης για 400 γρ στην ζύγιση ανεβηκε κατηγορία,υπολογιζε να παιξει στην body fitness και τελικα ανεβηκε στην μεσαια bbing...Τελικα πήρε την 3η θεση σε αυτη την κατηγορία...Είναι ο αθλητης με το νο 27,στην μεση των φωτογραφιών.....

Μεσαία κατηγορία bbing

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7196&stc=1&d=1259650437


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7197&stc=1&d=1259650437


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7198&stc=1&d=1259650437

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7199&stc=1&d=1259650437

KATERINI 144
01-12-09, 10:08
συγχαρητήρια σε αθλητες και διοργανωτές, μπραβο στα παιδια για τις φωτογραφιες :clap:

chrisberg
01-12-09, 10:53
Mιχαλάκη μου γλυκιέ ακου!! διαβάζω το ποστ που γράφεις για τον Rampouko κ κει που παω να σου ποστάρω "" για τα φιλια το ρουφηχτά που δώσαμε στα μαγουλάκια μας δεν βρέθηκε ενας να μας βγάλει μια φωτο"" διαβάζω το επόμενο σου ποστ που γράφεις ""δεν βγάλαμε με την Κωνσταντίνα"" εμ που πήγες κ συ μετα?? σε εψαξα!!! κ δεν κρυβεσαι ρε ατιμο εισαι κ θηριο!:toast:
Α ρε Κωνσταντίνα να το 'ξερα οτι θα με 'ψαχνες ακόμα Αθήνα θα 'μουνα.;););)

Η αλήθεια είναι ότι χάρηκα που τα ΄παμε έστω και για λίγο και με τα παιδιά απ'το Forum μακάρι να τα λέμε και ποιό συχνά!

Πάντως απο κοντά είναι αλλιώς...
Μέχρι και με το Nasser και το Στέλιο τα βρήκα.:toast::toast::toast:
Χα! Χα! Χα!

Tsounakis
01-12-09, 12:50
Καλημερα σε ολους !

Πρωτα ευχαριστω ολους τους αθλητες που ελαβαν μερος στον ιστορικο αγωνα ΚΥΠΕΛΛΟ WABBA 2009 !
Ενα μεγαλο ευχαριστω στης εταιριες για την στηριξη και της χορηγιες τους !
Τελος ευχαριστουμε ολα τα παιδια απο την BodyBuilding.gr για το ηθος και την σοβαροτητα που διχνουν στον κοσμο του αθληματος μας !

Η πιο πιθανη ημερομηνια για το πρωταθλημα wabba 2010 ειναι στις 23 Μαιου

Τα ονοματα των αθλητων που εχουν προκριθει απο το κυπελλο θα σας τα αναφερω συντομα !

Και παλι σας ευχαριστουμε ολους !!!

Polyneikos
01-12-09, 13:01
Eμεις ευχαριστούμε Προεδρε για τους αγωνες που διοργανωσες για άλλη μια φορα,πρεπει να εξηγησουμε στον κόσμο ότι αυτες οι διοργανωσεις περα από ένα αθλητικο γεγονός αποτελει και κοινό μερος συναντησης ανθρωπων που η γνωριμία τους κρατεί πολλά χρόνια !Πολυ σημαντικη παράμετρος !!
Προσεχως θα ανεβασω φωτό και από τις απονομες της ομοσπονδίας που εγιναν στους αθλητες που διακρίθηκαν στο Πανευρωπαϊκο του Ιουνιου !!
Και φυσικα τις απονομες του φόρουμ στους θρύλους του Ελληνικου bbing,Βασίλη Μπουζιανα και Σπύρο Μπουρναζο !!

Muscleboss
01-12-09, 14:07
Καλημερα σε ολους !

Πρωτα ευχαριστω ολους τους αθλητες που ελαβαν μερος στον ιστορικο αγωνα ΚΥΠΕΛΛΟ WABBA 2009 !
Ενα μεγαλο ευχαριστω στης εταιριες για την στηριξη και της χορηγιες τους !
Τελος ευχαριστουμε ολα τα παιδια απο την BodyBuilding.gr για το ηθος και την σοβαροτητα που διχνουν στον κοσμο του αθληματος μας !

Η πιο πιθανη ημερομηνια για το πρωταθλημα wabba 2010 ειναι στις 23 Μαιου

Τα ονοματα των αθλητων που εχουν προκριθει απο το κυπελλο θα σας τα αναφερω συντομα !

Και παλι σας ευχαριστουμε ολους !!!


Νίκο ευχαριστούμε κ εμείς, ανανεώνουμε το ραντευού μας τον ερχόμενο Μάιο. :thumbup:

ΜΒ

NASSER
01-12-09, 14:16
Α ρε Κωνσταντίνα να το 'ξερα οτι θα με 'ψαχνες ακόμα Αθήνα θα 'μουνα.;););)

Η αλήθεια είναι ότι χάρηκα που τα ΄παμε έστω και για λίγο και με τα παιδιά απ'το Forum μακάρι να τα λέμε και ποιό συχνά!

Πάντως απο κοντά είναι αλλιώς...
Μέχρι και με το Nasser και το Στέλιο τα βρήκα.:toast::toast::toast:
Χα! Χα! Χα!

Mιχαλη δυστυχως ο γραπτος λογος παρεξηγειται ευκολα. Καλα να ειμαστε και εφοσον υπαρχει η διαθεση θα τα λεμε ολοι εδω για να παμε το αθλημα ακομα πιο μποροστα. Εγω χαρηκα που βρεθηκες μαζι με τους αθλητες σου στον αγωνα και που τα ειπαμε απο κοντα. Αλλα δυστυχως λιγες ωρες δεν μας φτανουν, εχουμε πολλα να λεμε :toast::toast::toast:


Καλημερα σε ολους !

Πρωτα ευχαριστω ολους τους αθλητες που ελαβαν μερος στον ιστορικο αγωνα ΚΥΠΕΛΛΟ WABBA 2009 !
Ενα μεγαλο ευχαριστω στης εταιριες για την στηριξη και της χορηγιες τους !
Τελος ευχαριστουμε ολα τα παιδια απο την BodyBuilding.gr για το ηθος και την σοβαροτητα που διχνουν στον κοσμο του αθληματος μας !

Η πιο πιθανη ημερομηνια για το πρωταθλημα wabba 2010 ειναι στις 23 Μαιου

Τα ονοματα των αθλητων που εχουν προκριθει απο το κυπελλο θα σας τα αναφερω συντομα !

Και παλι σας ευχαριστουμε ολους !!!

Νικο σε ευχαριστουμε απο καρδιας για τα καλα σου λογια και ευχομαι ολοι μαζι να παμε το αθλημα μπροστα. Οσο για τα προσωπα που τιμησαμε ειναι το λιγοτερο που μπορουσαμε να κανουμε :toast::toast::toast:

spirospros
01-12-09, 15:49
η αληθεια ειναι οτι ηταν πολυ καλος αγωνας με πολλους αθλητες αξιολογους σε πολυ καλη κ αριστη κατασταση...

αξιοσημειωτη ειναι κ η παρουσια του μεγαλου Μιχαλη Κεφαλιανου - αριστος μοναδικος - καθως κ του Μανωλη Καραμανλακη -απιστευτος-

:shock::shock::shock:

TRIANTAFYLLOU
01-12-09, 17:50
συγχαρητήρια κι απο μένα σε διοργανωτές και αθλητες η παράδοση συνεχίζετε σε επιτυχημένους αγώνες και τέτοια event εκτός απο το αγωνιστικό έχουν και το κοινωνικό μερος όπου βρισκόμαστε με παλιούς φίλους και συναθλητές και τα λέμε .

ραντεβού στην επόμενη διοργάνωση:toast::toast:

Muscleboss
01-12-09, 18:44
Πολύ ωραίες φώτο απο αυτον τον αγώνα (ειδικά από backstage) μπορείτε να βρείτε και στο αλμπουμ του φωτογράφου μας JacopoRobusti:

http://forum.bodybuilding.gr/album.php?albumid=93

:clap::clap::clap:

MB

Polyneikos
01-12-09, 18:49
Μια άλλη πινελία του αγωνα !!Ο καταπληκτικος φωτογραφος-μυστηριο !!:clap::clap:

Polyneikos
01-12-09, 19:29
O φίλτατος Μιχαλης Χρυσοβεργης κατέβασε εναν αθλητη από την Ρόδο στην κοντή κατηγορία bbing.Είναι 23 χρ και λέγεται Φραντζιδακης Αναστασιος,έχει ξανασυμμετασχει στα Chrisberg Grand Prix το 2007 & 2008,μου είχε πει εδω και μερες ότι λόγω πιεσης χρόνου τον κατεβαζει στο 70% των δυνατοτητων του..
Προς τιμην του προπονητη αλλα και του αθλητη όταν αντιληφθηκαν ότι θα μπορουσαν να παίξουν στην junior κατηγορία λόγω ηλικιας δεν το άλλαξαν,κατι που σχολιαστηκε από τον εκφωνητη του αγώνα,Νικο Σιγαλα και χειροκροτηθηκε από τον κόσμο... 2η θεση τελικα για τον αθλητη,,,:clap::clap:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7241&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7242&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7243&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7244&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7245&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7246&stc=1&d=1259684827

chrisberg
01-12-09, 19:52
Πολύ ωραίες φώτο απο αυτον τον αγώνα (ειδικά από backstage) μπορείτε να βρείτε και στο αλμπουμ του φωτογράφου μας JacopoRobusti:

http://forum.bodybuilding.gr/album.php?albumid=93

:clap::clap::clap:

MB
:turtle::turtle::turtle:Πρώτα ένα χέρι αστάρι και μετά οικολογικά χρώματα κατά της υγρασίας.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7247&d=1259685919

Muscleboss
01-12-09, 20:44
^ :rolf::rolf: ωραίος!

ΜΒ

Polyneikos
01-12-09, 21:28
Χαμηλη κατηγορία bbing

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7248&stc=1&d=1259691979


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7249&stc=1&d=1259691979



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7250&stc=1&d=1259691979


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7251&stc=1&d=1259691979


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7252&stc=1&d=1259691979



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7253&stc=1&d=1259692015


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7254&stc=1&d=1259692040

Polyneikos
01-12-09, 22:50
Ο Νικος Τσουνακης απονείμει τιμητική πλακετα στον Μιχαλη Κεφαλιανο,εναν αθλητη που σταθηκε μεχρι τελους δίπλα στην Ομοσπονδία,ώσπου χρειαστηκε να παίξει στην Αμερικη με καρτα της ΙFbb,κατι που αποτελει μονοδρομο για τους αθλητες που θελουν να συμμετασχουν σε αγωνες επιπεδου Ολυμπια...Περιττο να σας πω ότι ένα Novotel αποθεωσε τον Μιχαλη...RESPECT !!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7269&stc=1&d=1259696683

H Wabba-Πεσδ τίμησε τους αθλητες της για τις επιτυχίες τους στο Πανευρωπαϊκο του Ιουνιου...
Στελιος Μπουντούλης,Λευτερης Σιδηρόπουλος,Κασκανη Κωνσταντίνα,Ακης Βουλγαρελης,Παντελης Σταυρουλακης.Απών από την παρέα του Ιουνιου ο Πανευρωπαϊκος Πρωταθλητης Αντωνης Κονδυλης.....

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7270&stc=1&d=1259696683


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7271&stc=1&d=1259696683


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7272&stc=1&d=1259696683



ο Τσουνακης απονείμει πλακετα στην Καββα Ελενη για την διακριση της στο Παγκόμιο της Ουγγαρίας...


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7273&stc=1&d=1259696683

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7274&stc=1&d=1259696683

Akis85
02-12-09, 00:34
Συγχαρητηρια στους αθλητές και στους διοργανωτες και φυσικα σε σας παιδια που μας μεταφερετε με τις φωτογραφιες σας και τα σχολια σας στον αγωνα στη πρωτη θεση!!!! Εγω δεν μπορεσα να ερθω αυτη τη φορά αλλά το Μαιο σιγουρααααααααααααααα

Paco
02-12-09, 12:15
Πολυ καλος ο αγωνας της Wabba,συγχαρητηρια και στους νικητες !!
το φωτορεπορταζ που κανατε είναι αψογο.

Polyneikos
02-12-09, 14:11
Ψηλή κατηγορία bbing,νικητης ο Γεροβασίλης Σεβαστος

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7286&stc=1&d=1259752190


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7287&stc=1&d=1259752190


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7288&stc=1&d=1259752190


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7289&stc=1&d=1259752190


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7290&stc=1&d=1259752190


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7291&stc=1&d=1259752190



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7292&stc=1&d=1259752190


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7293&stc=1&d=1259752190


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7294&stc=1&d=1259752190

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7295&stc=1&d=1259752190



Αποκαλυψη της κατηγορίας ο αθλητης Χασαν ο οποιος έκανε ατομικο ποζάρισμα με το "Σ΄αγαπαω κοιτα" και ξεσήκωσε τα πλήθη σε γελια και χειροκροτηματα !!

nicksigalas
02-12-09, 14:53
ΚΑΙ απο εμενα ενα μεγαλο μπραβο στους αθλητες που ελαβαν μερος στον αγωνα και ενα μεγαλο ευχαριστω στο φορουμ που μας στηριζει καθε φορα και που καθε φορα τιμανε και καποιους ανθρωπους που εχουν δωσει σε καποιες αλλες εποχες τις δικες τους μαχες για το αθλημα που λεγετε bodybuilding. ΝΑΣΣΕΡ, ΠΟΛΥΝΕΙΚΕ, ΒΙΤΣΑ και φυσικα και στα αλλα παιδια σας ευχαριστουμε πολλυ:thumbup::clap:

Polyneikos
02-12-09, 15:05
Νικολα αυτό που κανουμε εμεις ΄δεν είναι τίποτα μπροστα σε αυτό που εχετε προσφέρει εσεις,το θεμα είναι ότι υπάρχει αγαπη για αυτό το άθλημα και μερακι...Ότι μπορεί ο καθενας από την πλευρα του να βαζει ένα λιθαρακι και να βελτιωνεται το ελληνικο bbing!! Eυχαριστουμε για τον πολύ ωραίο αγωνα που διοργανωσατε !!

Μια φωτογραφία σου με τον Μιχαλη Κεφαλιανο και τον φίλο μας Αποστολη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7296&stc=1&d=1259755487

Μαρία
02-12-09, 17:36
Guest Posing o εκπληκτικος Νικόλας Αντωνίου(Nick Anthony)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7301&d=1259764410 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7301&d=1259764410)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7302&d=1259764433 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7302&d=1259764433)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7303&d=1259764454 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7303&d=1259764454)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7304&d=1259764471 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7304&d=1259764471)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7305&stc=1&d=1259765024

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7306&stc=1&d=1259765024

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7307&stc=1&d=1259765024

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7308&stc=1&d=1259765024

Μαρία
02-12-09, 17:50
Συνεχεια με Nick Anthony και μαζι του η προπονητρια του Βικτώρια Λεστένκο!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7309&stc=1&d=1259765498

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7310&stc=1&d=1259765498

Εδώ με τον πολύ αγαπητό σε ολους μας Μπάμπη Σαρακίνη

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7311&stc=1&d=1259765498

Εδω oι τους γονεις του Νικολα που τον στηριζουν σε καθε του προσπαθεια και τους αξιζει και απο εμας ενα
μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7312&stc=1&d=1259765498

Muscleboss
02-12-09, 20:19
Ωραίος αθλητής! Κρίμα που δε βγάλαμε καμια φώτο μαζί του...

ΜΒ

NASSER
02-12-09, 20:53
O Nικολας ειναι πολ καλος αθλητης! Δεν βγηκαμε καμια φωτο μαζι του, την επομενη φορα θα εχουμε χρονο.
Αξιζει να συνειωθει πως ο Νικολας ηταν αγχωμενος για το ποζαρισμα και την παρουσιαση του, καθως ηθελε να δώσει την καλυτερη εικονα στο ελληνικο κοινο που δεν τον εχει ξαναδει επι σκηνης.
Νικολα εδω ειμαστε να σε στηριζουμε και να σε εμψυχωνουμε!!! Και θελω και ενα ποζαρισμα οπως αυτο του 2004 ;) γιατι το ελληνικο κοινο δεν ειδε τιποτα ακομα... :toast:

Polyneikos
02-12-09, 21:16
Aυτος ο αθλητης έχει τρομερες δυνατότητες,ακομα δεν εχουμε δει τίποτα είμαι σιγουρος,σας το λεω γιατί έχω δει κ αλλες φωτογραφίες από αγωνες στην Βρετανία.Εμεις του ευχόμαστε καλή συνεχεια και ελπίζουμε να τον δουμε και αγωνιζόμενο σε ελληνικο αγωνα να τον απολαυσουμε !!!:clap::clap:

NASSER
02-12-09, 23:24
Εγω ευχομαι στον Νικολα να βρει τον δρομο να παιζει σε επαγγελματικους αγωνες του εξωτερικου γιατι ξερω και πως αυτο ειναι δικη του επιθυμία!!!

Polyneikos
03-12-09, 13:51
Eνας αθλητης που εκανε αίσθηση με την πολύ καλή κατασταση που κατεβηκε ήταν ο νικητης της μεσαιας κατηγορίας,ο Θοδωρης Καραγιαννης από Πατρα.Στο περσινο Μρ Οδυσσεια είχε κατεβει στα fitness παιρνοντας την 2η θεση και φετος αποπειράθηκε και έπαιξε στην bbing παίρνοντας την πρωτια!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7343&stc=1&d=1259837242


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7344&stc=1&d=1259837242


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7345&stc=1&d=1259837242


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7346&stc=1&d=1259837242

Απονομη από τους Δαυιδ Μπαλάσα και Μπουζιανα Βασίλη !!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7347&stc=1&d=1259837242


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7348&stc=1&d=1259837242

Muscleboss
03-12-09, 14:34
Ο Καραγιάννης που κέρδισε τη μεσαία κατηγορία έχει γυμναστηριο στην Πάτρα και γυμνάζεται αρκετά χρόνια. Πέρυσι που συμμετείχε fitness είχε ρίξει τα κιλά του υπερβολικά κατά τη γνώμη μου, φέτος ήταν σε πολύ καλή κατάσταση με στρογγυλεμένους μυς.

Από όσο γνωρίζω στην προετοιμασία τον βοήθησε ο Νίκος Ανδριακόπουλος, αθλητής με επαγγελματική κάρτα από την IFBB.

ΜΒ

James
03-12-09, 14:56
Αρκετα καλό το επίπεδο του αγωνα και ικανοποιητικος ο αριθμος των αθλητων,,,
Ευχαριστουμε για τις φωτό,είχα παει το βραδυ αλλά χωρίς ψηφιακη και εκει που καθόμουν θα ήταν δύσκολο να τραβαω...Στα πολύ θετικα για το φόρουμ οι απονομες που κανατε.Μπραβο,καλή κινηση.

Nick Anthony
03-12-09, 16:50
Ήθελα να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας για τι γράψετε για μένα στο forum, και ότι εσείς κρατάτε το Bodybuilding ζωντανό στην Ελλάδα με τα τρεξίματα που κάνετε σε κάθε αγώνα SO KEEP IT UP :thumbup:

crow
03-12-09, 18:47
BRAVO Νικολα.....
Βεβαια να πω σε οσους δεν σε ξερουν οτι αυτο που ειδαν δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που προκειται να δουνε στο μελλον απο εσενα.
Παντα επιτυχιες!!!!!!!!!!

NASSER
03-12-09, 19:15
Ήθελα να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας για τι γράψετε για μένα στο forum, και ότι εσείς κρατάτε το Bodybuilding ζωντανό στην Ελλάδα με τα τρεξίματα που κάνετε σε κάθε αγώνα SO KEEP IT UP :thumbup:

Και εμεις σε ευχαριστουμε Νικολα γιατι μας τιμας ολους με τις αξιολογες εμφανισεις σου στους αγωνες!!! :clap::clap::clap:

Polyneikos
03-12-09, 19:16
Nίκολα να είσαι καλα και να αγωνίζεσαι συνεχεια,σε ευχαριστουμε και εμεις για τα καλα σου λόγια,σε αυτον τον χωρο πρεπει το ενα χερι να νιβει το άλλο καθως είμαστε λίγοι σε σχεση με άλλα σπορ,εσυ προς το παρον συνεχισε να κανεις αυτό που ξερεις καλα κα ιεμεις θα είμαστε εκει να σε υποστηριζουμε και να χειροκροταμε !!
Ενδιαφερον θα ήταν να μαθαιναμε τον επόμενο σου αγωνιστικο στόχο,αν δεν σου θετω δυσκολη ερώτηση !:green::green: :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
03-12-09, 20:28
το φόρουμ αν μη τι άλλο αποτελείτε απο άτομα που αγαπάν το ββ και τους αρέσει να το προβάλουν με καθε ευκαιρία γιατι το πιστεύουν και δεν θα μπορούσαν να μην γραφτούν θετικα σχόλια για σενα που και καλός αθλητής είσαι υψηλού επιπέδου αλλα και άνθρωπος χαμηλών τόνων και επιπέδου και αυτα είναι λόγια αυτών που σε γνωρίζουν καλύτερα .

πάντα επιτυχίες και ευχομε να φτάσεις τους υψηλότερους αγωνιστικούς στόχους :thumbup:

Nick Anthony
03-12-09, 23:51
Ενδιαφερον θα ήταν να μαθαιναμε τον επόμενο σου αγωνιστικο στόχο,αν δεν σου θετω δυσκολη ερώτηση !:green::green: :thumbup:

Polyneiko μου πρώτα πρέπει να ξεκουραστεί το μυαλό και σώμα διότι αν μην γίνει αυτό δεν θα μπορώ να δώσω 100% παρακάτω. Και στις γιορτές να ζήσω λίγο νορμάλ ζωή οκ όσον μπορώ χαχαχαχα:green: διότι και αυτό παίζει μεγάλο ρολών και μετά βλέπουμε :idea:

Polyneikos
03-12-09, 23:56
Aπόλυτα κατανοητο Νικολα !!Καλη ξεκούραση λοιπον και καλη επιτυχία στον επόμενο σου αγωνιστικό στόχο !!

Μαρία
03-12-09, 23:58
Ήθελα να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας για τι γράψετε για μένα στο forum, και ότι εσείς κρατάτε το Bodybuilding ζωντανό στην Ελλάδα με τα τρεξίματα που κάνετε σε κάθε αγώνα SO KEEP IT UP :thumbup:


Πολλα συγχαρητήρια για την καταπληκτική σου εμφάνιση και αναμονη για ακομα περισσοτερες επιτυχίες!!!!:clap::clap::clap:

Muscleboss
04-12-09, 02:07
Ήθελα να σας πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας για τι γράψετε για μένα στο forum, και ότι εσείς κρατάτε το Bodybuilding ζωντανό στην Ελλάδα με τα τρεξίματα που κάνετε σε κάθε αγώνα SO KEEP IT UP :thumbup:

Γειά σου ρε Νικόλα (brother of metal! μιας και φίλος των manowar). Ξεκουράσου όσο νομίζεις και περιμένουμε την επόμενη εμφάνιση με ανυπομονησία γιατί δε βλέπουμε συχνά τέτοια σώματα από κοντά. :welcome:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
04-12-09, 03:40
όλοι θέλουμε να βλέπουμε τέτοιους αθλητες στην σκηνή αλλα δεν χρειάζετε βιασύνες και πλάκωμα γιατι πολλες φορές και οι αθλητες πιέζονται και αγχώνονται , όταν ρωτόνται για μελοντικές συμμετοχές και πέφτουν στην παγίδα με συνεχείς συμμετοχές και ταλαιπωρείτε αφάνταστα ο οργανισμός .

τα ξέρω και τα πέρασα και η τελευταία μου συμμετοχή ήταν κάτω απο πίεση και παρότρυνση φίλων αλλα μου βγήκε σε καλό γιατι είχα δεκαετη αποχη απο αγωνες .

γι αυτό πρώτα ξεκούραση και μετα απο όριμη σκέψη βγαίνει ο προγραμματισμός για επόμενο αγωνα , γιατι μην ξεχνάμε η ζωή δεν είναι μόνο αγώνες , ακόμη και σε επαγγελματικό επίπεδο και εκεί βάζουμε στόχους και όρια

GEORGEXX1
04-12-09, 11:03
μπραβο ΝΙΚΟ πολυ δυνατη εμφανιση
και εις ανωτερα.

Nick Anthony
04-12-09, 12:29
γι αυτό πρώτα ξεκούραση και μετα απο όριμη σκέψη βγαίνει ο προγραμματισμός για επόμενο αγωνα , γιατι μην ξεχνάμε η ζωή δεν είναι μόνο αγώνες , ακόμη και σε επαγγελματικό επίπεδο και εκεί βάζουμε στόχους και όρια
Ακριβώς όπως τα λέει ο Ηλία όλα πρέπει να έχουν ένα balance διότι αν μην to έχουμε μπορεί να κάνουμε αρκετά λάθη που θα τα μετανιώνουμε μετά .

Bulky
04-12-09, 19:20
Πολυ καλός ο αγωνας της Wabba,ημουν εκει το βραδυ,με συνεχιζόμενη ροή,χωρίς να μας κουρασει πολύ..Χαρηκα που είδα τις απονομες των Μπουρναζο-Μπουζιανα,είπα εκεινη την στιγμη στην παρέα μου :"Σε αυτο το φόρουμ είμαι και εγω μελος!".
Συγχαρητηρια σε διοργανωτες αλλά και σε αθλητες !:clap::clap:

flinstone
06-12-09, 15:18
Θα ήθελα να κανω μια ξεχωριστη αναφερα σε έναν rookie στο αγωνιστικο fitness,το μελος μας Σπύρο Νικηφορακη (flinstone) o οποίος πηρε το βαπτισμα του πυρος στην αγωνιστικη σκηνη,μια εμπειρία που θα αποτελεσει οδηγος για την επόμενη του εμφάνιση !Μπραβο Σπύρο !!
Θεωρω καποια λαθη της τελευταιας στιγμης και της απειρίας του Σπύρου ,όπως το "κακο" μαυρισμα που είχε το πρωι του στερησαν μια καλυτερη θεση...Το βραδυ σαφως βελτιωμενος και με λιγότερο άγχος το απόλαυσε περισσότερο....Περισσότερες προαγωνιστικες φωτό απο τον Σπύρο θα δείτε στο τόπικ του : Σπύρος Νικηφορακης: Φωτο (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6206)


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7161&stc=1&d=1259610761


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7162&stc=1&d=1259610761



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7163&stc=1&d=1259610761



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7164&stc=1&d=1259610761



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7165&stc=1&d=1259610761

κατ'αρχην θελω να ευχαριστησω τα παιδια απο το φορουμ γιατι ενιωσα οτι με στυριξανε την ωρα που ημουν στη σκηνη και επισης θελω να πω οτι μετα απο αυτο τον αγωνα (με τα τωσα λαθη) εμαθα πολα πραγματα ετσι ωστε στον επομενο αγωνα να ειμαι βελτιομενος. αυτο που εποκομισα και εχει την μεγαλιτερη σημασια για μενα ειναι που εκανα νεους φιλους και γνωρισα ανθρωπους καταξιομενους στο αθλημα που με τις συμβουλες και τις παρατιρησης τους με βοιθησαν να δω ποιο μακρια. πολινικε σ'ευχαριστω για τις φωτο. νασερ σ'ευχαριστω για την υποστιρηξη. -απο τα λαθη μας μαθενουμε-

NASSER
06-12-09, 16:21
κατ'αρχην θελω να ευχαριστησω τα παιδια απο το φορουμ γιατι ενιωσα οτι με στυριξανε την ωρα που ημουν στη σκηνη και επισης θελω να πω οτι μετα απο αυτο τον αγωνα (με τα τωσα λαθη) εμαθα πολα πραγματα ετσι ωστε στον επομενο αγωνα να ειμαι βελτιομενος. αυτο που εποκομισα και εχει την μεγαλιτερη σημασια για μενα ειναι που εκανα νεους φιλους και γνωρισα ανθρωπους καταξιομενους στο αθλημα που με τις συμβουλες και τις παρατιρησης τους με βοιθησαν να δω ποιο μακρια. πολινικε σ'ευχαριστω για τις φωτο. νασερ σ'ευχαριστω για την υποστιρηξη. -απο τα λαθη μας μαθενουμε-

Ναι σαι καλα Σπυρο και ολα διορθώνονται και βελτιώνονται. Εμεις παντα εδω θα ειμαστε να βοηθάμε!

Polyneikos
07-12-09, 10:08
Συνεχεια του φωτορεπορταζ από την ψηλή κατηγορία:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7428&stc=1&d=1260169348


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7429&stc=1&d=1260169348


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7430&stc=1&d=1260169348


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7431&stc=1&d=1260169348


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7432&stc=1&d=1260169348


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7433&stc=1&d=1260169348

kaiowas
07-12-09, 11:58
Ευχαριστούμε Πολύνεικε για τις φωτογραφίες:thumbup:

Αν σου είναι εύκολο μπορείς να γράφεις και τα ονόματα των αθλητών;)

Polyneikos
07-12-09, 12:09
Aπό αριστερα πρός τα δεξιά :

Αντώνης Τζαβάρας (ν.31) , Μ. Μόροου (ν.33) ,Κυριάκος Κουτίβας (ν.34),Σεβαστός Γεροβασίλης (ν.35), H. Hasan (ν.37)

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7433&stc=1&d=1260169348

Polyneikos
08-12-09, 22:33
Φυσικα το team του :bodybuildinggr: δεν θα μπορουσε να λείπει,μια αναμνηστικη φωτογραφία !!
υ.γ. Λείπουν αρκετοί από την φωτογραφία, ο Ηλίας ας πούμε εκεινη την ώρα είχε κατσει και εκανε την βραδυνη του προσευχή και είχε φορέσει ήδη τις πυτζαμες,γαι αυτό και δεν συμμετείχε στην φωτογραφία,νωρίς για υπνο το βραδυ !!!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7471&stc=1&d=1260300787

TRIANTAFYLLOU
09-12-09, 00:11
^^αφού ξέρετε το ωράριό μου δεν το παραβιάζω με τίποτε το ξενύχτι δεν υπάρχει παρα μόνο στο στο λεξιλόγιό μου, εγω εκείνη την ώρα τις μπιτζαμες μου τον σκούφο λίγο διάβασμα κανενα λογοτεχνικό βιβλίο και ύπνο:P:P:P

Polyneikos
09-12-09, 20:47
Πανο σου αφιερωνω αυτη την φωτο,προσωπικα νιώθω περήφανος που έβγαλα φωτό με αυτόν τον αθλητη !!! Σπυρο Μπουρνάζο RESPECT !!! :bowdown::bowdown:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7491&stc=1&d=1260380803

Muscleboss
09-12-09, 20:52
Κώστα ευχαριστώ πάρα πολύ... :bowdown: εγώ θα αφιερώσω σε σένα και στα υπόλοιπα μέλη τη συνέχεια με το μεγάλο Σπύρο Μπουρνάζο που θα δούμε στο φόρουμ τις επόμενες ημέρες. Αναμείνατε...;)

ΜΒ

Polyneikos
09-12-09, 20:55
Axααα!! Καπου παει το μυαλό μου,περιμενουμε με αγωνία !!

Μαρία
09-12-09, 21:04
Κώστα ευχαριστώ πάρα πολύ... :bowdown: εγώ θα αφιερώσω σε σένα και στα υπόλοιπα μέλη τη συνέχεια με το μεγάλο Σπύρο Μπουρνάζο που θα δούμε στο φόρουμ τις επόμενες ημέρες. Αναμείνατε...;)

ΜΒ


Γλυκια αναμονη !!!!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

NASSER
21-12-09, 12:15
Ισως η πιο δύσκολη κατηγορία των αγωνων....
Κατηγορία Μasters ,με αθλητες ανω των 40 να διαγωνίζονται σε φοβερό επίπεδο !!



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7166&stc=1&d=1259614538






http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7168&stc=1&d=1259614538




http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7169&stc=1&d=1259614538

Εδω παραλειψαμε να πουμε πως ο νικητης Ιακωβος Ιακωβου (Νο.42)ειναι αθλητης που διαμενει στη Κυπρο και κατεβηκε με τη βοηθεια του Νικολα Αντωνιου.
Ο Ιακωβος ασχολειται χρονια με το αθλημα και ειχε και αρκετες διακρισεις και στην Κυπρο.

NASSER
21-12-09, 12:29
O φίλτατος Μιχαλης Χρυσοβεργης κατέβασε εναν αθλητη από την Ρόδο στην κοντή κατηγορία bbing.Είναι 23 χρ και λέγεται Φραντζιδακης Αναστασιος,έχει ξανασυμμετασχει στα Chrisberg Grand Prix το 2007 & 2008,μου είχε πει εδω και μερες ότι λόγω πιεσης χρόνου τον κατεβαζει στο 70% των δυνατοτητων του..
Προς τιμην του προπονητη αλλα και του αθλητη όταν αντιληφθηκαν ότι θα μπορουσαν να παίξουν στην junior κατηγορία λόγω ηλικιας δεν το άλλαξαν,κατι που σχολιαστηκε από τον εκφωνητη του αγώνα,Νικο Σιγαλα και χειροκροτηθηκε από τον κόσμο... 2η θεση τελικα για τον αθλητη,,,:clap::clap:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7241&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7242&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7243&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7244&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7245&stc=1&d=1259684827


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7246&stc=1&d=1259684827


Ο Φραντζιδακης Αναστασιος ειναι αθλητης με πολυ καλο καλουπι και αν δεν κανω λαθος δεν του δωθηκε ευκαιρια να αγωνιστει και σε αλλο αγωνα μετα απο αυτον.
Γνωριζουμε ποιοι ειναι οι μελλοντικοι στοχοι του? Το σιγουρο ειναι πως εχει καλη καθοδηγηση!

ioannis1
22-12-09, 22:01
ωραιο επιπεδο των μαστερς:clap::clap:

ANTONISSS
31-12-09, 21:13
Στην Βody Fitness ηδη τους ανεφερα :

1ος Σταύρος Τριουλίδης (νο 36)
2ος Βαγγέλης Χαλκιάς (νο 44)
3ος Νίκος Λεμπέσης (νο 40).

Στην ψηλη πρωτος βγηκε ο Γεροβασίλης Σεβαστος,2ος βγηκε ο Κουτίβας και 3ος ο Μόροου.Θα μπουν φωτό αργότερα.

T PALIKARI M TO NOUMERO 40 ITAN POLU MPROSTA S SXESH ME TOUS ALLOUS...DEITE T PODIA T MONO I TN PLATU T...ELEOS TERASTIA DIAFORA...KORUFI T PALIKARI...

ANTONISSS
31-12-09, 21:19
KLASEIS ANWTEROS T NOUMERO 40!!!OPOIOS KSEREI BLEPEI ;) POLU APLA TON ESFAKSAN

NIKO(40) EISAI POLU MPROSTA AGORI M...OI DIAFORES EINAI MEGALES(PLATU,PODIA,XERIA,STEGNOS).EISAI KORUFI TELOS

ΜΒ: Φίλε καταρχάς γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες, κ κατα δεύτερον ακόμα δεν γράφτηκες στο φόρουμ, μετρίασε την κριτική σου.

Polyneikos
31-12-09, 21:30
Είναι προφανες οτί είσαι φίλος του αθλητη αλλά με αυτό τον τρόπο που κανεις κριτικη είναι σίγουρο ότι μειωνεις τους άλλους 2 αθλητες που προηγηθηκαν ,την κριτικη επιτροπη που είναι όλοι έμπειροι και συνολικα την ομοσπονδία αλλά και δεν εκπροσωπείς ορθα τον φίλο σου,ο οποιος πραγματικα ήταν πολύ καλός αλλά και αυτός εχει περιθωρια βελτιωσης,παντως η γραμμωση που εβγαλε το βραδυ ήταν φανταστικη και μακραν η καλύτερη.
Αν θελεις μπορείς να ρωτησεις τον πρόεδρο της Wabba ,τον Νίκο Τσουνακη που είναι μελος στο φόρουμ εφόσον ήταν στην κριτικη επιτροπή με ποια κριτηρια βγήκε αυτη η καταταξη...Δεν είναι σωστό όμως με την πρωτη επαφη σε ένα χωρο όπως είναι το φόρουμ να εκτοξευεις ρουκετες για αδικιες γιατί αυτα δεν βοηθανε το άθλημα και θα πρεπει να ξερεις ότι το φόρουμ είναι ένας χωρος όπου το διαβαζουν πολλοι αθλητες αλλά και παραγοντες του χώρου.
Επίσης γραφε με ελληνικους χαρακτηρες και με μικρα γραμματα γιατί είναι κανόνας του φόρουμ.

ANTONISSS
31-12-09, 22:39
NIKO(40) EISAI POLU MPROSTA AGORI M...OI DIAFORES EINAI MEGALES(PLATU,PODIA,XERIA,STEGNOS).EISAI KORUFI TELOS

ΜΒ: Φίλε καταρχάς γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες, κ κατα δεύτερον ακόμα δεν γράφτηκες στο φόρουμ, μετρίασε την κριτική σου.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ Τ ΟΤΙ ΓΡΑΦΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΝ ΕΧΕΙ Ν ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΤΗΕΝΑΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ;) ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΚΣΙΓΗΣΗ ΠΑΝΤΑ

Polyneikos
31-12-09, 22:45
Γραφε με μικρους χαρακτηρες Αντωνη γιατι τα κεφαλαια γραμματα στην γλώσσα του ιντερνετ σημαινει ότι φωναζεις και είναι κουραστικα στο ματι,απλα το στυλ που κανεις εισαγωγη στο φόρουμ είναι λίγο επιθετικο,χωρις να έχεις μπει να πεις ενα γεια και ενα μηνα αφου εχει γίνει ο αγωνας ερχεσαι και λες για τον φίλο σου,ο οποιος γενικα κερδισε τις εντυπωσεις.
εν πασει περιπτωση ο φίλος τι πιστευει εκεινος ότι έπρεπε να βγεί;Εκανε τα παραπονα του σε καποιον;Ηταν το πρωϊ το ίδιο καλός όσο το βραδυ που τον είδα;ΟΙ βαθμολογίες εφόσον είσαι σχετικος ξερεις ότι βγαινουν το πρωι,το βραδυ γίνεται μόνο το show.

ANTONISSS
31-12-09, 23:11
Γραφε με μικρους χαρακτηρες Αντωνη γιατι τα κεφαλαια γραμματα στην γλώσσα του ιντερνετ σημαινει ότι φωναζεις και είναι κουραστικα στο ματι,απλα το στυλ που κανεις εισαγωγη στο φόρουμ είναι λίγο επιθετικο,χωρις να έχεις μπει να πεις ενα γεια και ενα μηνα αφου εχει γίνει ο αγωνας ερχεσαι και λες για τον φίλο σου,ο οποιος γενικα κερδισε τις εντυπωσεις.
εν πασει περιπτωση ο φίλος τι πιστευει εκεινος ότι έπρεπε να βγεί;Εκανε τα παραπονα του σε καποιον;Ηταν το πρωϊ το ίδιο καλός όσο το βραδυ που τον είδα;ΟΙ βαθμολογίες εφόσον είσαι σχετικος ξερεις ότι βγαινουν το πρωι,το βραδυ γίνεται μόνο το show.

δεν θα διαφωνισω στο θεμα οτι μπηκα καπως <<επιθετικα>> αλλα πιστευω ναι κ το πρωι ηταν εξισου αν οχι καλος,καλυτερος απο τουσ υπολοιπους στιν κατηγορια...τωρα στο θεμα <<φιλος>> μου δν θα το ελεγα φιλε μου απλα μ αρεσουν οι συγκεκριμενες κατηγοριες(fitness k body fitness)και πολυ απλα σχολιασα κατι που πιστευω το βλεπουμε ολοι...δν λεω για τα παιδια που κερδισαν...ΜΠΡΑΒΟ τους αλλα αμα το προσεξεις ο πρωτος για παραδειγμα εχει παρα πολυ καλα κοιλιακα,κατι τι οποιο ειναι 80% γενετικο και οχι απο γυμναστικη...γενικα ο (40) μου φενεται μια κλαση πανω...τ γνωμη εχεισ εσυ???φιλικα παντα

ANTONISSS
31-12-09, 23:28
Είναι προφανες οτί είσαι φίλος του αθλητη αλλά με αυτό τον τρόπο που κανεις κριτικη είναι σίγουρο ότι μειωνεις τους άλλους 2 αθλητες που προηγηθηκαν ,την κριτικη επιτροπη που είναι όλοι έμπειροι και συνολικα την ομοσπονδία αλλά και δεν εκπροσωπείς ορθα τον φίλο σου,ο οποιος πραγματικα ήταν πολύ καλός αλλά και αυτός εχει περιθωρια βελτιωσης,παντως η γραμμωση που εβγαλε το βραδυ ήταν φανταστικη και μακραν η καλύτερη.
Αν θελεις μπορείς να ρωτησεις τον πρόεδρο της Wabba ,τον Νίκο Τσουνακη που είναι μελος στο φόρουμ εφόσον ήταν στην κριτικη επιτροπή με ποια κριτηρια βγήκε αυτη η καταταξη...Δεν είναι σωστό όμως με την πρωτη επαφη σε ένα χωρο όπως είναι το φόρουμ να εκτοξευεις ρουκετες για αδικιες γιατί αυτα δεν βοηθανε το άθλημα και θα πρεπει να ξερεις ότι το φόρουμ είναι ένας χωρος όπου το διαβαζουν πολλοι αθλητες αλλά και παραγοντες του χώρου.
Επίσης γραφε με ελληνικους χαρακτηρες και με μικρα γραμματα γιατί είναι κανόνας του φόρουμ.

Φιλε μου εαν μπορει καποιος να μου πει τα κριτιρια επιλογης θα χαρω να τον ακουσω...και Φυσικα και δν θελω να μειωσω τουσ αλλους δυο αθλητες που ηταν αρκετα καλοι ειδικα ο πρωτος μου αρεσε να σου πω τν αληθεια αλλα και παλι βλεπω καποιες φανερες διαφορες με τον (40)...και στο θεμα βελτιωσης επειδη και εγω ειμαι γενικα στον αθλητισμο και δεν ασχολουμαι μονο με βαροι πιστευω πωσ ο καθενας εχει καποια περιθωρια βελτιωσης...

Polyneikos
31-12-09, 23:41
Λοιπόν όπως θα είδες από τις φωτό που έχω ανεβασει εγω και μαλιστα την μια την εχεις βαλει κ στο άλμπουμ σου είναι από την ψηφιακη μου κ από την συγκεκριμενη κατηγορία τραβηξα μονο τα βραδυ γιατί το πρωι καπου ήμουν εκτος την ωρα που βγηκαν τα παιδια...
Συμφωνα με την βραδυνη του κατασταση,που πολλες φορές έχουν γίνει παρεξηγησεις γιατί το βραδυ που έρχεται ο κόσμος ο πολύς βλεπει έναν αθλητη πολύ καλο ή το αντίστροφο και δεν συμβαδίζει το αποτέλεσμα με την εμφανιση του , αλλά τα αποτελεσματα βγαίνουν απο τα προκριματικα ,συμφωνα λοιπον με το βραδυ,ναι,λόγω τρομερης γραμμωσης θα μπορουσε να βγει πρωτος...
Έβγαζε σκόνη από την ξεραϊλα το παλικαρι και έκανε σε πολλους εντύπωση,εκει που εχανε ήταν σε μαζες σε συγκριση με τους 2 αλλους αθλητες.Επίσης θα εόχε τελειο αποτέλεσμα πανω του αν είχε λίγο πιο γεματα πόδια.
Απλά δεν νομιζω να έχει υπάρξει δόλος ,κατι θα είδαν οι κριτες διαφορετικο το πρωι και ειδικα όσον αφορα την εμπειρια τους αν ξερεις τα ονόματα που καθονται δεν χρειαζονται συστασεις,μαλιστα δεν μιλαμε ότι ήταν για πρωτος και βγηκε δευτερος,βγηκε τρίτος,αρα δεν μπορουμε να πουμε κατι στα σίγουρα.

ANTONISSS
31-12-09, 23:51
Λοιπόν όπως θα είδες από τις φωτό που έχω ανεβασει εγω και μαλιστα την μια την εχεις βαλει κ στο άλμπουμ σου είναι από την ψηφιακη μου κ από την συγκεκριμενη κατηγορία τραβηξα μονο τα βραδυ γιατί το πρωι καπου ήμουν εκτος την ωρα που βγηκαν τα παιδια...
Συμφωνα με την βραδυνη του κατασταση,που πολλες φορές έχουν γίνει παρεξηγησεις γιατί το βραδυ που έρχεται ο κόσμος ο πολύς βλεπει έναν αθλητη πολύ καλο ή το αντίστροφο και δεν συμβαδίζει το αποτέλεσμα με την εμφανιση του , αλλά τα αποτελεσματα βγαίνουν απο τα προκριματικα ,συμφωνα λοιπον με το βραδυ,ναι,λόγω τρομερης γραμμωσης θα μπορουσε να βγει πρωτος...
Έβγαζε σκόνη από την ξεραϊλα το παλικαρι και έκανε σε πολλους εντύπωση,εκει που εχανε ήταν σε μαζες σε συγκριση με τους 2 αλλους αθλητες.Επίσης θα εόχε τελειο αποτέλεσμα πανω του αν είχε λίγο πιο γεματα πόδια.
Απλά δεν νομιζω να έχει υπάρξει δόλος ,κατι θα είδαν οι κριτες διαφορετικο το πρωι και ειδικα όσον αφορα την εμπειρια τους αν ξερεις τα ονόματα που καθονται δεν χρειαζονται συστασεις,μαλιστα δεν μιλαμε ότι ήταν για πρωτος και βγηκε δευτερος,βγηκε τρίτος,αρα δεν μπορουμε να πουμε κατι στα σίγουρα.

Ναι πραγματι μια απο τις φωτογραφιες ειναι απο εσενα φιλε μου(δν ειχα μια που να φενεται η πλατη)και φυσικα δεν υπηρχε δολος....Ισως εγω να βλεπω κατι διαφωρετικο...ναι σε θεμα μαζας ειναι καπως καλυτερα τα αλλα τα παιδια αλλα οχι τοσο ωστε να φανει ι μεγαλυ διαφορα...Οσο για τα ποδια του ναι θα ηταν καλυτερο να ηταν πιο γεματα αλλα και τωρα αμα τα καλοπροσεξεις ειναι κυριολεκτικα κομματια...τελος παντων δν βρισκω καποιο λογο διαφωνιας...οι αγωνες τελειωσαν τα αποτελεσματα δεν αλλαζουν και τωρα απλα βλεπουμε σημεια...και εγω βλεπω δυστυχως πολλα :(

NASSER
01-01-10, 10:22
ANTONISSS το Νο.40 ηταν πραγματικα σε πολυ καλη κατασταση αλλα ειχε και καποια μειον σε σχεση με τους δυο πρωτους. Η κατηγορια του ηθελε και καποια μαζα την οποια δεν ειχε σε σχεση μετους δυο πρωτους. Δευτερον δεν προβαλε σωστα τον εαυτο του με το ποζαρισμα του στις συγκρισεις με απτελεσμα να δειχνει ατσαλος. Τριτο ισως με λιγοτερη βαρυτητα για καποιους αλλα με ασχημη εικονα ηταν η λαθος τοποθετηση του μαγιο.
Ισως αν ειχε καποιο βοηθο να του δειξει πως να στηθει και πως να προβαλει το σωμα του, θα ειχε παει καλυτερα.

Muscleboss
01-01-10, 15:03
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ Τ ΟΤΙ ΓΡΑΦΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΝ ΕΧΕΙ Ν ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΤΗΕΝΑΣ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ;) ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΚΣΙΓΗΣΗ ΠΑΝΤΑ

Εκφράσεις όπως "τον έσφαξαν" και λοιποί χαρακτηρισμοί αμφισβήτης ενός αποτελέσματος που υποβαθμίζουν την ομοσπονδία και την κριτική επιτροπή (που σίγουρα γνωρίζει καλύτερα από εσένα) δεν έχουν θέση σε αυτό το φόρουμ. Η γνώμη σου ειναι σεβαστή, και εγώ ο ίδιος στο πρωτο μου ποστ επισημανα το επίπεδο του αθλητή, αλλά αν αρχίσει ο καθένας να μπαίνει ανώνυμα και να αμφισβητεί τα αποτελέσματα με εκράσεις όπως "έλεος, μας κοροιδέυουν;" μόνο το θέμα χαλάει και τίποτε περισσότερο δε καταφέρνει.

Πάντα θα υπάρχουν παράπονα από αθλητές, και κατά ένα μέρος είναι ανθρώπινο, αλλά αν θέλουμε καλύτερους αγωνες πρέπει να μάθουν οι ίδιοι οι αθλητές (και πολύ περισσότερο οι φίλοι τους, που τους παίρνουν τα αυτία με το πόσο καλοί είναι) να σέβονται τα αποτελέσματα της επιτροπής.

ΜΒ

ANTONISSS
01-01-10, 16:43
Ολα καλα φιλοι μου και χαιρομαι που μου ασχοληθηκατε...Τωρα η γνωμη μου ειναι αλλη αλλα τελος παντων,στο κατω κατω δν παιζει κανενα ρολο...Οσο αναφορα τις εκφρασεις μου δν νομιζω να προσβαλουν κανενα,απλα ειναι καπως <<υπερβολικες>>...Ευχαριστω παντος και καλη χρονια

TRIANTAFYLLOU
02-01-10, 21:28
εγω τωρα είδα την συζήτηση και εχω να πώ πως ποτε απο φωτο δεν βγαζουμε ασφαλή συμπεράσματα ούτε οι αθλητες κρίνονται απο μια πόζα και επίσης πάντα η τις περισσότερες φορες , εκτός τον πρώτο όλοι είναι δυσαρεστημένοι και όλοι τους δικούς μας τους βλέπουμε για πρώτους εγω όσες φορες κατέβαινα οι δικοί μου για πρώτο με είχαν , εγω όμως ήξερα πότε πρέπει να είμαι ήσυχος για την πρωτια .

τελος πάντων δεν χρειάζεται να γίνονται κάποιες προσωπικες απόψεις αντικείμενα παρεξηγήσεων αρκεί να εκφράζονται σωστα και να μην είναι απόλυτα αυτα που λέγονται , γιατι ούτε τα τρελά συμφεροντα παίζονται για να γίνονται τραγικες αδικίες στο ελληνικό ββ αλλα και αν γίνει καμία φορα ενα λάθος είναι ανθρώπινο γιατι πολλές φορες ο έμπειρος αθλητης ξέρει να κρύβει αδυναμίες και να φαίνετε καλύτερος στην σκηνή

Polyneikos
05-01-10, 18:46
Εγω λεω να βαλεις το Βιντεο του Χασαν πρωτα!!!!!Χαχαχαχαχα

Eνα βίντεο που πολλοι ζητησατε-πολλοι περιμενατε !

H. Hasan !!(Με μουσικη υπόκρουση "Σ΄αγαπαω κοιτα !!"

Z6oRDSRhri8

Muscleboss
05-01-10, 23:28
Για αυτό το βίντεο να ευχαριστήσουμε τη φίλη και συνεργάτιδα του :bodybuildinggr: Ελένη Μπουρνάζου (ξαδέρφη του Σπύρου)! :welcome:

ΜΒ

Polyneikos
06-01-10, 01:43
Ευχαριστουμε την Ελενη για την διαθεση του βίντεο και θα ηθελα να την ευχαριστησω επίσης θερμα για το σπανιο υλικο του Σπύρου Μπουρναζου που πολυ ευγενικα μας παραχώρησε !!Ανεκτίμητης αξίας.:clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
07-01-10, 04:13
με την σειρα μου να την ευχαρηστήσω και εγω γιατι εκτός απο πολύτιμο και πολύ ωραίο φωτογραφικό υλικό είναι και η ιστορία του ελληνικού ββ:clap::clap::clap::clap::clap:

KATERINI 144
08-01-10, 00:14
:clap::clap::clap::clap:

Polyneikos
08-01-10, 00:17
Eνα βίντεο που πολλοι ζητησατε-πολλοι περιμενατε !

H. Hasan !!(Με μουσικη υπόκρουση "Σ΄αγαπαω κοιτα !!"

Z6oRDSRhri8

Το βίντεο δεν μου σχολίασε όμως κανεις...Δεν ξερω αλλα για αυτούς που ήμασταν στον αγωνα ήταν η πιο εύθυμη νότα της βραδιας στον αγωνα,ξαφνικα πεσαν τα κλαρίνα με ποζαρίσματα bbing !!

Μαρία
08-01-10, 00:20
Το βίντεο δεν μου σχολίασε όμως κανεις...Δεν ξερω αλλα για αυτούς που ήμασταν στον αγωνα ήταν η πιο εύθυμη νότα της βραδιας στον αγωνα,ξαφνικα πεσαν τα κλαρίνα με ποζαρίσματα bbing !!


To βιντεο ηταν ολα τα λεφτα!!!!
Ο Χασαν,εδωσε μια διαφορετικη νοτα στην ατμοσφαιρα και ο κοσμος το ευχαριστηθηκε.Στο μελλον μπορει να ακολουθησουν και άλλοι αθλητες το παραδειγμα του τιμωντας το εγχωριο ελληνικο τραγουδι.........και οχι τα καθιερωμενα ξενα ροκ ή μπιτακια...:green:

Nick Anthony
08-01-10, 00:42
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Haris Pilton
10-01-10, 07:27
Θα χε φαση να καθιερωθουν τα λαικα και να πεταμε και γαρυφαλλα. :turtle: :turtle:

KATERINI 144
10-01-10, 12:27
^^^ :green::green:

ωραιος ο χασαν :clap:

Polyneikos
10-01-10, 13:42
Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή του τραγουδιου υπήρξε μια απορία και αμηχανία απο όλους γιατί μπηκαν τα κλαρίνα αλλα μετα από μερικα δευτερόλεπτα έγινε ο χαμος !!Πολύ χειροκρότημα !!:clap::clap:

drago
10-01-10, 19:13
νομιζω ηταν ατυχης η ολη φαση. το τσιφτετελι ειναι γυνεκειος χορος κατ' εμε, και δεν κολαγε εκει.

παντως, μπραβο του που τολμησε να κανει κατι διαφορετικο.