PDA

Επιστροφή στο Forum : Πολύ καλησπέρα Σας!



Pitsirikos
04-09-09, 20:21
Καλησπερα σε ολους λοιπον.
Λεγομαι Δημητρης ειμαι απο μια περιοχη εξω απο τον Βολο και ειμαι 24 ετων.
Ειμαι ασχετος, οταν λεμε ασχετος βαθεια νυχτομενος οσον αφορα την γυμναστικη διατροφη γυμναστηρια και λοιπα. Ειμαι οπως σας ειπα 24 ετων 1,85 και αυτη τη στιγμη 91 κιλα. Τι θα ηθελα? Αποφασισα να ξεκινησω γυμναστηριο και θα ηθελα συμβουλες απο εμπειρους ανθρωπους (εσας) οσον αφορα ασκησεις κτλ κτλ. Οσον αφορα την διατροφη ξερω τι να αποφευγω και τι να τρωω πανω κατω. Θελω να χασω 5-6 κιλα και να κανω μια σχετικη γραμμωση εχω καλο μεταβολισμο και πολυ καλα γονιδια και ολο το προβλημα εντοπιζετε στην περιοχη της κοιλιας κλασσικα. Στο στρατο μεσα σε 1 μηνα ειχα χασει 10 κιλα. Να σας ενημερωσω οτι περπαταω (τζοκινγκ) 3 φορες την εβδομαδα περιπου 4,5 χλμ. Παιδια εκπεμπω sos help me.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων μονο και μονο που μπηκατε στον κοπο να διαβασετε αυτο το THREAD.:turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
04-09-09, 20:29
Δημητρη καλησπερα,καλως ήρθες στην παρέα μας...:welcome:

Μαρία
04-09-09, 20:34
Καλώς ήρθες!!!!:welcome::welcome::welcome:

Pitsirikos
04-09-09, 20:49
Παιδια καλως σας βρηκα.

KATERINI 144
04-09-09, 22:53
welcome :welcome:



μπορεις να βρεις τις απαντησεις στα αναλογα θεματα (διατροφης-προπονησης) εαν οχι κανε τις ερωτήσεις σου εκεί.

Muscleboss
04-09-09, 22:58
καλωσήρθες δημήτρη! μείνε στη παρέα μας! :welcome:

ΜΒ

Exci
04-09-09, 23:01
Welcome, καλο διαβασμα :welcome:

NASSER
05-09-09, 13:28
Δημητρη καλωσορισες στο φορουμ. Ο Βολος ειναι απο τις αγαπημενες πολεις καθως εκει μενουν καλοι φιλοι και μεγαλοι αθλητες! Σε πρωτο σταδιο θα ηταν καλο να διαβασεις τα αρθα για καψημο λιπους και εκει θα κατανοησεις πως το λιπος καιγεται συνολικα απο το σωμα και οχι τοπικα. Οτι κανεις τζοκινγκ ειναι οτι καλυτερο κι φυσικα να το συνεχισεις!
Καλο διαβασμα και εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε σε οτι χρειαστεις :welcome:

billys15
05-09-09, 13:56
Γεια σου Δημητρη!

Pitsirikos
05-09-09, 16:16
Δημητρη καλωσορισες στο φορουμ. Ο Βολος ειναι απο τις αγαπημενες πολεις καθως εκει μενουν καλοι φιλοι και μεγαλοι αθλητες! Σε πρωτο σταδιο θα ηταν καλο να διαβασεις τα αρθα για καψημο λιπους και εκει θα κατανοησεις πως το λιπος καιγεται συνολικα απο το σωμα και οχι τοπικα. Οτι κανεις τζοκινγκ ειναι οτι καλυτερο κι φυσικα να το συνεχισεις!
Καλο διαβασμα και εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε σε οτι χρειαστεις :welcome:

Φιλε μου Ναsser εχω διαβασει στο forum περι λιπους κτλ κτλ και εχεις δικιο στο οτι το λιπος καιγεται συνολικα αλλα οπως ειπα το προβλημα ειναι στη κοιλια. Τα χερια ειναι φυσιολογικα, τα ποδια λογο τζοκινγκ σχεδον γυμνασμενα. Στο γυμναστηριο που ξεκιναω την δευτερα δεν ξερω τι πρεπει να κανω σαν αρχαριος, ο γυμναστης ειναι σχεδον ασχετος απο βαρη και η γυμναστρια καινουρια και ειναι το μοναδικο στη περιοχη γυμναστηριο. :welcome::welcome:

Levrone
06-09-09, 02:00
καλως ηρθες πιτσιρικο!

kyriakos23
06-09-09, 04:50
καλωσηρθες

TRIANTAFYLLOU
08-09-09, 00:11
καλώς ήρθες πιτσιρίκο εύχομαι να βοηθηθείς απο το φόρουμ και να γίνεις μεγάλος:thumbup:

Pitsirikos
08-09-09, 18:20
καλώς ήρθες πιτσιρίκο εύχομαι να βοηθηθείς απο το φόρουμ και να γίνεις μεγάλος:thumbup:

Το ελπιζω μιας και εχω να κανω με εμπειρα ατομα:thumbup:

Pitsirikos
09-09-09, 21:46
Πω πω δεν ειναι κατασταση αυτη με εσας. Ποιο πολυ διαβαζω τα θεματα και της απαντησεις στο bodybuilding.gr απ οτι διαβαζα στο πανεπιστημιο. ΜΠΡΑΒΟ για της ΣΩΣΤΕΣ και ΚΑΘΑΡΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ κ ΛΥΣΕΙΣ που παρεχεται ΟΛΟΙ ΣΑΣ. :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: