PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα στο posting!



isis
13-09-09, 17:39
Από τότε που ανανεώθηκε το φόρουμ και άλλαξε το λογισμικό του , πολλές φορές όταν προσπαθώ να κάνω κάποιο ποστ , μόλις τελειώνω το γράψιμο και πατάω submit δε μου βγάζει ουτε τα μισά από όσα έχω γράψει , το ίδιο παρατήρησα ότι συμβαίνει και με τα links για εικόνες. Το παράξενο είναι ότι μόλις πατάω edit , στο ποστ που έκανα είτε δεν υπάρχουν αυτά που έγραψα είτε υπάρχουν αλλά δεν εμφανίζονται μετά την υποβολή του ποστ.

Ξέρεις κανείς γιατί συμβαίνει αυτό?

Polyneikos
13-09-09, 20:52
Δεν το έχω συναντησει ποτε αυτο το πρόβλημα,κανεις άλλος;Μπορουμε να το θεσουμε στο παιδι που συντηρεί το φόρουμ,δεν ξερω αν ο Πανος γνωρίζει κατι.

isis
13-09-09, 21:11
Δεν το έχω συναντησει ποτε αυτο το πρόβλημα,κανεις άλλος;Μπορουμε να το θεσουμε στο παιδι που συντηρεί το φόρουμ,δεν ξερω αν ο Πανος γνωρίζει κατι.

προσωπικά , μου έχει συμβεί πολλές φορές , οποιονδήποτε browser και αν χρησιμοποιώ και είτε κάνω log in με την ip μου είτε όχι. Δε ξέρω γιατί , απλώς είναι κουραστικό να αναγκάζεσαι να κάνεις edit στο ποστ συνέχεια.

Exci
13-09-09, 21:12
Nop, δεν μου εχει συμβει. Σου εχει συμβει και σε περιπτωσεις που εχεις γραψει απλο κειμενο? (χωρις λινκ, html, κλπ)

isis
13-09-09, 21:17
Nop, δεν μου εχει συμβει. Σου εχει συμβει και σε περιπτωσεις που εχεις γραψει απλο κειμενο? (χωρις λινκ, html, κλπ)

και σήμερα μου συνέβ%C

isis
13-09-09, 21:18
μόλις τώρα ξανασυνέβη που προσπάθησα να σου απαντήσω , δεν έγραψα αυτό :

"και σήμερα μου συνέβ%C" , αλλά αυτό :



και σήμερα μου συνέβη που προσπαθούσα να απαντήσω σε 2 ποστ στη χημική υποστήριξη και ήταν plain text , το παράξενο είναι ότι σε αυτό το board μου συμβαίνει αυτό και δε ξέρω γιατί. Με τα links , μπορώ να το καταλάβω , μπορεί να μπλοκάρονται είτε από την εταιρία που παρέχει το hosting είτε και από τα φίλτρα του φόρουμ , που μπλοκάρουν κάποια ip , με το απλό κείμενο δε ξέρω τι γίνεται.

Muscleboss
13-09-09, 23:07
θα το κοιτάξουμε. αν και δεν το έχω ξανακούσει.

ΜΒ