PDA

Επιστροφή στο Forum : Εμψυχώστε με λιγάκι



-beba-
17-09-09, 11:41
Πριν από λίγες μέρες εκτός από το ΒΒ ξεκίνησα να κάνω και το πρωινό μου περπάτημα(περίπου 50 λεπτά) χωρίς να έχω φάει για να χάσω λίπος. Επίσης ήρθε μια φίλη μου στο γυμναστήριο που πάω και εγώ και πάμε μαζί κάθε μέρα σχεδόν και κάνουμε την προπόνηση μας. Ολα καλά εως εδώ. Μαλιστα ξεκίνησα πολύ δυναμικά την βδομάδα μου. Ομως από την Τρίτη το απόγεμα μου έχει κοπεί η όρεξη. Τρωω πάντα με το ζόρι γιατί πρέπει να φάω. Δεν έφτανε αυτό αλλά χτές το απόγεμα είχα πυρετό και κομάρες. Χτές δεν πήγα γυμναστήριο. Την νύχτα κοιμήθηκα χάλια γιατί λόγω του πυρετού μια ίδρωνα και μια κρύωνα. Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα αλλά ξανά δεν έχω όρεξη για να φάω. Θα δώ πως θα είμαι ως το απόγεμα για να αποφασίσω αν θα πάω γυμναστήριο. Ξέρω πως είναι κάτι που θα περάσει σε μια - δυο μέρες αλλά στενοχωριέμαι πολύ. Κάθε μέρα που χάνω την προπόνηση μου και το πρωινό μου περπάτημα μου κοστίζει αφάνταστα. Λέτε να έχω την γρίπη των χοίρων? (τέτοια γουρούνα που είμαι). Ειμαι πολύ λυπημένη. Θα μου έκανε καλό να μου πείτε κάτι να με εμψυχώσεται.

Littlejohn
17-09-09, 11:54
Να μην στενοχωριέσαι! Δεν υπάρχει λόγος εξάλλου...Άνθρωπος είσαι και αρρώστησες.
1-2 μέρες ακόμα και μια εβδομάδα να χάσεις, μη το βλέπεις σαν πισωγύρισμα.
Δες το σαν μια ευκαιρία να ξεκουράσεις σωστά τον οργανισμό σου και να επιστρέψεις φορτσάτη και ανανεωμένη. Κάτσε το λοιπόν σπιτάκι σου και αναπαύσου...
Θα είναι πολύ καλύτερο από το να ``εξαναγκαστείς`` τώρα και μετά να σέρνεσαι στο γυμναστήριο για καμιά 15αρια μέρες...:welcome::welcome::welcome:

Ballbreaker
17-09-09, 12:09
H γριππη των χοιρων χαρακτηριζεται απο επιμονο και υψηλο πυρετο,άρα κατα πασα πιθανοτητα δεν την εχεις.
Οτι και αν εχεις παντως, ακου το σωμα σου και κανε ενα (μικρο) διάλειμμα,δεν υπαρχει λογος να πιεζεσαι και να καθυστερεις την ανάρρωση σου.

narta
17-09-09, 12:36
Εκανες πολλα μαζεμενα και το σωμα αντεδρασε. Προσωπικα μετα απο καιρο αποχης απο διατροφη/προπονηση, παντα ξεκιναω με το να φτιαξω την διατροφη (1-2 εβδομαδες δουλεια) και μετα μπαινω σιγα σιγα σε προπονησεις.
Το να αλλαξεις το σωμα σου παιρνει χρονο, επιμονη και ΠΟΛΥ υπομονη. Δες το σαν μαραθωνιο, αν τρεξεις πολυ νωρις θα κουραστεις νωρις. Σιγα σιγα, σταθερα.

"Δεν παιζει ρολο ποσο αργα προχωρας, το θεμα ειναι να μην σταματας". Πολυ σωστη ρηση του Κουνφουκιου

-beba-
17-09-09, 15:44
Σας ευχαριστώ πολύ. Με βοηθήσατε και ήδη νιώθω πολύ καλύτερα.

anjelica
17-09-09, 16:42
ελα τωρα!!!!! σε 3-4 μερες θα εισαι μια χαρα!!!δεν φευγει το γυμναστηριο,εκει θα ειναι και την αλλη εβδομαδα!!!! κοιτα να εισαι καλα πρωτα.:toast:

Levrone
17-09-09, 17:06
beba δεν πρεπει να στενοχωριεσαι! αν μια μερα ομως ξυπνησεις και εισαι καπως ετσι

ειναι καλυτερο να μην πας στη δουλεια!!!!!:turtle:

TRIANTAFYLLOU
17-09-09, 17:24
το πιθανότερο να σε ταλαιπωρεί κάποια ίωση αφού όμως τα συμπτώματα υποχωρούν είναι καλό σημάδι απλα λόγω της έκτασης του θέματος με την γρίπη των γουρουνιών το μυαλό πάει πάντα στο κακό .

απλα αυτό παρασύρει και την ψυχολογία και γίνονται πιο χάλια τα πράγματα .

το σίγουρο όμως και πρέπει να το δείς σαν θετικό , είναι το γεγονός οτι γίνεσε πιο δυνατή κάθε φορα που ο οργανισμός περνάει μια τέτοια ταλαιπωρία .

δηλαδή δημιουργεί αντισώματα και αυξάνετε η άμυνα του , επίσης το άλλο θετικό είναι και γι αυτό δεν πρέπει να χάνεις την αυτοπεποίθησή σου οτι όσο χάλια και να γίνεσαι μεσα σε μια εβδομάδα απο την στιγμή που θα επανέλθεις θα είσαι όπως πρίν και θα αναρωτιέσαι που πήγε αυτή η χάλια ψυχολογία και ατονία που ένοιωθες .

με λίγα λόγια ακόμη και απο αυτό το αρνητικό γεγονός δες τα θετικα και σκέψου πως δεν θα κρατήσει πολύ

Levrone
17-09-09, 17:26
Να προσθεσω οτι απαιτειται πληρης εμπιστοσυνη στην επιστημη!!! χαχα το χαβα μου εγω!

αλλα και περα απ την πλακα, οχι μας ειπε ο γιατρος να κατσουμε σπτι και εμεις παμε προπονηση!

anjelica
17-09-09, 20:52
beba δεν πρεπει να στενοχωριεσαι! αν μια μερα ομως ξυπνησεις και εισαι καπως ετσι

ειναι καλυτερο να μην πας στη δουλεια!!!!!:turtle:

a xa xa τι λες στι κοπελα........α χα χα:rolf: πολυ πλακα η φωτο,μπεμπα δεν γελαω με σενα!!!!!!!!!!!!! αλλα φωτο πολυ πλακα

thegravijia
17-09-09, 21:14
Πριν από λίγες μέρες εκτός από το ΒΒ ξεκίνησα να κάνω και το πρωινό μου περπάτημα(περίπου 50 λεπτά:shock::shock:) χωρίς να έχω φάει για να χάσω λίπος. Επίσης ήρθε μια φίλη μου στο γυμναστήριο που πάω και εγώ και πάμε μαζί κάθε μέρα σχεδόν και κάνουμε την προπόνηση μας. Ολα καλά εως εδώ. Μαλιστα ξεκίνησα πολύ δυναμικά την βδομάδα μου. Ομως από την Τρίτη το απόγεμα μου έχει κοπεί η όρεξη. Τρωω πάντα με το ζόρι γιατί πρέπει να φάω. Δεν έφτανε αυτό αλλά χτές το απόγεμα είχα πυρετό και κομάρες. Χτές δεν πήγα γυμναστήριο. Την νύχτα κοιμήθηκα χάλια γιατί λόγω του πυρετού μια ίδρωνα και μια κρύωνα. Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα αλλά ξανά δεν έχω όρεξη για να φάω. Θα δώ πως θα είμαι ως το απόγεμα για να αποφασίσω αν θα πάω γυμναστήριο. Ξέρω πως είναι κάτι που θα περάσει σε μια - δυο μέρες αλλά στενοχωριέμαι πολύ. Κάθε μέρα που χάνω την προπόνηση μου και το πρωινό μου περπάτημα μου κοστίζει αφάνταστα. Λέτε να έχω την γρίπη των χοίρων? (τέτοια γουρούνα που είμαι). Ειμαι πολύ λυπημένη. Θα μου έκανε καλό να μου πείτε κάτι να με εμψυχώσεται.

βρε μπεμπα γιατι δεν διαβαζεις το φορουμ
με την μια 50λεπτα το πρωι και το απογευμα κι αλλη προπονηση.
δηλαδη αν παμε με την λογικη οτι συνηθιζει το σωμα και καθε τοσο πρεπει να αυξανουμε σε ενα μηνα τι θα κανεις 2 ωρες πρωινη αεροβια ...?
αρχινα με 20λεπτα 2-3 φορες την βδομαδα παρε πολυβιταμινη...κοιμησου πολλες ωρες ...φτιαξε την διατροφη ...και βλεπουμε μετα...τωρα για 3-4 μερε δεν θα κανεις τιποτα...μονο κρεβατι...εννοω μονο υπνο μην με παρεξηγησει ο γιατρος με την αντζελικα

sctp
17-09-09, 21:14
Διαβασα προσφατα οτι ενα ατομο με πυρετο 38.6C κατα τη διαρκεια ενος 24ωρου αυξανει τη θερμιδικη του συντηρηση κατα ~50%,αρα δε σε παει και τοσο πισω ενα κρυωματακι :P,περαστικα :bbbiceps:

anjelica
17-09-09, 21:29
δεν θα κανεις τιποτα...μονο κρεβατι...εννοω μονο υπνο μην με παρεξηγησει ο γιατρος με την αντζελικα

Ακουσες levrone!!!!! οπως λεει ο φιλος μου Ηλιας καλυτερα να σου βγει το ματι....:rolf: ε δεν θα κανω παλι πλακες να δουμε τι θα γινει:sleeping: γεια σου βρε thegravijia πατριοτη!!!!!!! :welcome:

drago
17-09-09, 22:28
Πριν από λίγες μέρες εκτός από το ΒΒ ξεκίνησα να κάνω και το πρωινό μου περπάτημα(περίπου 50 λεπτά) χωρίς να έχω φάει για να χάσω λίπος. Επίσης ήρθε μια φίλη μου στο γυμναστήριο που πάω και εγώ και πάμε μαζί κάθε μέρα σχεδόν και κάνουμε την προπόνηση μας. Ολα καλά εως εδώ. Μαλιστα ξεκίνησα πολύ δυναμικά την βδομάδα μου. Ομως από την Τρίτη το απόγεμα μου έχει κοπεί η όρεξη. Τρωω πάντα με το ζόρι γιατί πρέπει να φάω. Δεν έφτανε αυτό αλλά χτές το απόγεμα είχα πυρετό και κομάρες. Χτές δεν πήγα γυμναστήριο. Την νύχτα κοιμήθηκα χάλια γιατί λόγω του πυρετού μια ίδρωνα και μια κρύωνα. Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα αλλά ξανά δεν έχω όρεξη για να φάω. Θα δώ πως θα είμαι ως το απόγεμα για να αποφασίσω αν θα πάω γυμναστήριο. Ξέρω πως είναι κάτι που θα περάσει σε μια - δυο μέρες αλλά στενοχωριέμαι πολύ. Κάθε μέρα που χάνω την προπόνηση μου και το πρωινό μου περπάτημα μου κοστίζει αφάνταστα. Λέτε να έχω την γρίπη των χοίρων? (τέτοια γουρούνα που είμαι). Ειμαι πολύ λυπημένη. Θα μου έκανε καλό να μου πείτε κάτι να με εμψυχώσεται.

αν συνεχισεις να σκευτεσε ετσι για τον εαυτο σου δεν προκειται να δεις προκοπη. παντα κατι θα βρησκεται να στη σπαει...

ποση διαφορα νομιζεις οτι θα κανουν σε βαθος χρονου 2,3,5 μερες?

για ρωτα εδω τους παλιουρες ποσες προπονησεις εχει τυχει να χασουν απο τραυματισμους κλπ? και ειναι και αγωνιστικοι.

παρε εκει καμια ντουζινα dvd, χαζεψε στο νετ, διαβασε κανα βιβλιο και πανω απ' ολα... ξεκουρασου.

Levrone
17-09-09, 23:16
Ακουσες levrone!!!!! οπως λεει ο φιλος μου Ηλιας καλυτερα να σου βγει το ματι....:rolf: ε δεν θα κανω παλι πλακες να δουμε τι θα γινει:sleeping: γεια σου βρε thegravijia πατριοτη!!!!!!! :welcome:

εγω μλαω βασει δεδομενων και βασει της επιστημης!

και δεν καταλαβαινω τι λεει ο Βασιλης και εσυ!!!

το κρεβατι χρειαζεται για ξεκουραση και αμεση επαναφορα στην αρχικη φυσιολογικη ζωη!:turtle:

TRIANTAFYLLOU
18-09-09, 00:17
τωρα εκείνο που μένει είναι η ετυμηγορία να μας πεί η μπέμπα αν με όλα αυτα που΄διάβασε έχει ανέβει η ψυχολογία της . την είπαμε την θετική πλευρα των πραγμάτων .

καί όπως λέω καμια φορα όταν είμαι στα καλά μου δεν βλέπω προβλήματα μόνο λύσεις , όταν βέβαια δεν είμαι καλά όλα βουνό φαίνονται .

το χειρότερο μπέμπα είναι η ψυχολογική αρώστια αυτά είναι φυσιολογικα και είναι δεδομένο οτι θα περάσουν , τι κι αν μείνεις και λίγες μέρες στο κρεβάτι δες και την θετική πλευρα , δεν ενοώ του κρεβατιού που αν είσαι χάλια δεν την βλέπεις των πραγμάτων και καταστάσεων όπως αναφέραμε:toast:

Levrone
18-09-09, 00:53
ευγε Ηλια! μιλας στην καρδια της ασθενούς!!!:turtle::turtle::turtle:

Levrone
18-09-09, 00:55
μπεμπα καμια φωτο θα δουμε? μας εχεις ταξει φωτος!

και εγω εμψυχωση αλλη χωρις φωτος δε δινω!

:turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
18-09-09, 01:32
μπεμπα καμια φωτο θα δουμε? μας εχεις ταξει φωτος!

και εγω εμψυχωση αλλη χωρις φωτος δε δινω!

:turtle::turtle::turtle:

έχει τα δίκια του ο γιατρός για να γίνει σωστή διάγνωση πρέπει να δεί τον σωματότυπο, αναλογίες , χαρακτηριστικά προσώπου μάτια , χείλη και τότε και μόνο τότε μπορεί να κάνει ασφαλή διάγνωση και να προχωρήσει σε αγωγή , συμφωνώ μαζί του επιστήμονας είναι ο άνθρωπος

Levrone
18-09-09, 01:43
έχει τα δίκια του ο γιατρός για να γίνει σωστή διάγνωση πρέπει να δεί τον σωματότυπο, αναλογίες , χαρακτηριστικά προσώπου μάτια , χείλη και τότε και μόνο τότε μπορεί να κάνει ασφαλή διάγνωση και να προχωρήσει σε αγωγή , συμφωνώ μαζί του επιστήμονας είναι ο άνθρωπος

ετσι ειναι! τιποτα στην τυχη. ολα πανε βασει μελετης!

μας εχει ταξει! και δεν ξεχναμε ποτε φωτογραφιες που δε μας εδειξαν!

pepeismenos karga
18-09-09, 02:03
ακου το δοκτορ levrone.....εχει διδακτορικο στην ψυχολογικη αναταση του ατομου με την προεπισκοπηση φωτογραφιων για την ανευρευση της σωστης τοποθετησης και επανεξετασης ολων των πιθανων χαρακτηριστων που θα σε κανουν να νιωσεις....limit up

Levrone
18-09-09, 02:34
ακου το δοκτορ levrone.....εχει διδακτορικο στην ψυχολογικη αναταση του ατομου με την προεπισκοπηση φωτογραφιων για την ανευρευση της σωστης τοποθετησης και επανεξετασης ολων των πιθανων χαρακτηριστων που θα σε κανουν να νιωσεις....limit up

αχ χαχαχαχαχχαχαχα!!!! δεν παιζεσαι!!!

-beba-
18-09-09, 09:49
Πρώτα από όλα καλημέρα σας. Επειδή έχω ιντερνετ μόνο στην δουλειά διαβασα τα post που γράψατε μετά τις 4.00 το απόγεμα σήμερα το πρωί. Αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι και με αυτά που μου γράψατε χτές το πρωι ήδη με εμψυχώσατε.
Είχα λοιπόν αποφασίσει να κουλάρω για 2-3 μέρες δηλαδή να μην κάνω την πρωινή αερόβια και να μην πηγαίνω γυμναστήριο το απόγεμα γιατί για να κάτσω στο κρεβάτι μου είναι αδύνατο. Δεν θυμάμαι να εκατσα όλη μέρα στο σπίτι λογω αδιαθεσίας τα τελευταία χρονια. Αρρωσταινω και μόνο στην σκέψη πως θα μείνω στο κρεβάτι ολη μέρα. Και ενώ αποφάσισα να μην πάω γυμναστηριο, χτες το απόγεμα ήρθε η φίλη μου που γυμναζόμαστε μαζί να πάμε γυμναστήριο. Πήγα με την προοπτική μόνο να της κάνω παρέα αλλά μόλις μπήκαμε στο γυμναστήριο μου ήρθε τέτοια όρεξη για γυμναστική που έκανα σχεδόν όλο μου το πρόγραμμα και στο τέλος ένιωσα κουρασμένη και περέληψα δυο ασκήσεις. Μετά από αυτό ενιωσα τόσο υπέροχα, που κατάφερα να παρακάμψω αυτή την αδιαθεσία, που πετούσα. Χτές την νύχτα είχα λίγα δέκατα αλλά εντάξει. Κοιμήθηκα καλύτερα και ξύπνησα καλυτερότερα. Φυσικά δεν πήγα να περπατήσω το πρωι, εε μην το παρακάνω κιόλας. Για ξεροκέφαλη αμετάπιστη μπέμπα καλά δεν τα κατάφερα? Που βρήκες την φωτογραφία μου και την ποσταρες Levrone?
Πάντως πιστευω πως η θετική ενέργεια με την οποία με περιβάλατε και τα ποστ σας
είναι αυτά που μου έδωσαν την δύναμη να ξεπεράσω αυτή την αδιαθεσία.Σας ευχαριστώ. Φιλάκια πολλά.

Levrone
18-09-09, 10:29
Που βρήκες την φωτογραφία μου και την ποσταρες Levrone?
Πάντως πιστευω πως η θετική ενέργεια με την οποία με περιβάλατε και τα ποστ σας
είναι αυτά που μου έδωσαν την δύναμη να ξεπεράσω αυτή την αδιαθεσία.Σας ευχαριστώ. Φιλάκια πολλά.

γι αυτο σου λεω καλε, ενα pc-aki 8ες να μπαινεις και απ το σπιτι μετα τις 4 και θα χεις ψυχολογια στο φουλ!

εγω δεν ποσταρα φωτογραφια σου αλλα θυμαμαι οτι μας εχεις ταξει φωτος και λεω οτι περιμενουμε! αν εννοεις κατι αλλο δε σε "πιανω"!

-beba-
18-09-09, 12:02
Μα φυσικά αυτή.
Βεβαια δεν είναι από τις καλύτερες μου δεν πειράζει όμως.

Levrone
18-09-09, 12:04
Μα φυσικά αυτή.
Βεβαια δεν είναι από τις καλύτερες μου δεν πειράζει όμως.

ααααασε μας καλε!!! δε θελω τετοια! :spank::spank::spank:

KATERINI 144
18-09-09, 12:08
καλη εισαι δε λεω :cyclops:

παντως μαλλον ξεκουραση χρειάζεσαι οχι εμψύχωση, εχει παρει το αυτι σου τιποτα για υπερπροπονηση?!

anjelica
18-09-09, 13:16
ακου το δοκτορ levrone.....εχει διδακτορικο στην ψυχολογικη αναταση του ατομου με την προεπισκοπηση φωτογραφιων για την ανευρευση της σωστης τοποθετησης και επανεξετασης ολων των πιθανων χαρακτηριστων που θα σε κανουν να νιωσεις....limit up

:thumbup:

anjelica
19-09-09, 21:49
μπεμπα!!! δεν ξερω πως εγινε αλλα με κολλισεις!!!!!:) ειμαι χαλια!!!! εχω 2 χρονια να αρρωστησω.δεν ξαναμπαινω στο φορουμ!!!:rolf:

Levrone
19-09-09, 22:01
μπεμπα!!! δεν ξερω πως εγινε αλλα με κολλισεις!!!!!:) ειμαι χαλια!!!! εχω 2 χρονια να αρρωστησω.δεν ξαναμπαινω στο φορουμ!!!:rolf:

ναι η beba φταιει!!!! οταν γυριζεις μεσα στα ποταμια με τα παγωμενα νερα δεν περιμενεις να αρρωστησεις! :turtle:

anjelica
19-09-09, 22:35
ναι η beba φταιει!!!! οταν γυριζεις μεσα στα ποταμια με τα παγωμενα νερα δεν περιμενεις να αρρωστησεις! :turtle:

ναι μετα απο 1 εβδομαδα μου βγηκε το κρυολογιμα,καπου κολλησα σου λεω!

-beba-
21-09-09, 13:03
Περαστικά σου Αντζελικα. Πραγματι ανθυγειινό να περιφέρεσαι στο φορουμ (από πολλές απόψεις). Υπομονή, πιες πολλά υγρά, όχι γυμναστήριο για λίγες μέρες και θα είσαι περδίκι.

KATERINI 144
21-09-09, 14:12
Περαστικά σου Αντζελικα. Πραγματι ανθυγειινό να περιφέρεσαι στο φορουμ (από πολλές απόψεις).οπως?!

anjelica
21-09-09, 15:17
οπως?!

:?

TRIANTAFYLLOU
21-09-09, 18:27
πείτε μας τωρα οτι σας αρωσταίνει και το φόρουμ να σκίσουμε το μαγιό μας , εδω κάναμε ειδικό θέμα με τα χότ αγόρια η μηπως για μας το καναμε και δεν το ξέρω , για να είναι πιο ευχάριστη η παραμονή σας , μια ιποτική κίνηση προς εσας , τι άλλο πια θέλετε να κάνουμε να σας ικανοποιήσουμε να μην μας την λέτε :P:P:P

anjelica
21-09-09, 20:14
περιμενω!!!!!! για το μαγιο λεω:shock::rolf:

TRIANTAFYLLOU
21-09-09, 21:28
περιμενω!!!!!! για το μαγιο λεω:shock::rolf:
ρε τι κορίτσια είστε εσείς μας παίζετε στα ίσια , τι να κάνουμε θα το κάνουμε κι αυτό αφού είπα αν δεν σας ικανοποιεί το φόρουμ θα σκίσουμε το μαγιό μας και η ευθύνη δική σας , αλλα μια διευκρίνηση όμως πχ τωρα εδω που είμαστε ο καθενας σκίζει αγανακτισμένος το μαγιό του και απλα σας λέει οτι εγινε , σας καλύπτει αυτό η σαν άπιστοι θωμάδες θέλετε να βάλετε τον τύπο επι των υλων .
τι νομισες δεν θα σας τρομάξουμε εδω σας θέλω πονηρες :turtle::turtle::turtle:

-beba-
22-09-09, 10:15
οπως?!

Ανθυγειινο για τους εξής λόγους:
1) Πορώνεσαι ακόμα περισσότερο με την γυμναστική
2)Πορώνεσαι ακόμα περισσότερο με την διατροφή
3)Βλέπεις όλες αυτές τις φωτό με τις κορμάρες (άντρες-γυναίκες) και μετά εγώ προσωπικά βλέπω τους μικρούλικους μυες μου και σνιφ σνιφ σνιφ

Αλλά ΚΑΤΕΡΙΝΙ 144 επειδή "ουδέν κακό αμιγές καλού"

Αφού έχεις πορωθεί με την γυμναστική ακόμα περισσότερο κάνεις πιο δυναμικές προπονήσεις και δεν χάνεις προπόνηση χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος.
Αφού έχεις πορωθεί με την διατροφή προσέχεις ακόμα περισσότερο και μέσα στο φορουμ βρίσκεις και παραδείγματα για να ετοιμάσεις τα γευματά σου.
Και όταν βλέπεις τις φωτό με τις απίστευτες κορμάρες(αντρες-γυναίκες) αντί να μιζεριάζεις προσπαθείς να τους μοιάσεις. Παίρνεις απίστευτο θάρρος και ξέρεις πως η προσπάθεια ανταμοίβεται.
Βεβαια υπάρχει πάντα η πιθανότητα να κολλήσεις και καμιά ίωση.

Νομίζω πως σας κάλυψα.

Levrone
22-09-09, 10:19
Και όταν βλέπεις τις φωτό με τις απίστευτες κορμάρες(αντρες-γυναίκες) αντί να μιζεριάζεις προσπαθείς να τους μοιάσεις.


σωστα τα λες, εγω ας πουμε μεσα απ το φορουμ καταλαβα οτι θελω να μοιασω στο μελος "ΚΑΤΕΡΙΝΙ 144" :turtle::turtle::turtle:

KATERINI 144
22-09-09, 10:22
ειναι πρότυπο ο άτιμος ειναι...................................


:bodybuilder2::bodybuilder2::bodybuilder2::bodybuilder2: