PDA

Επιστροφή στο Forum : Αφιερωμενη στο αγαπημενο μου forum....



the_big_litho
18-09-09, 20:24
http://img525.imageshack.us/img525/1492/img46782.jpg

KATERINI 144
18-09-09, 20:53
γιωργο δε σε αναγνωρίζω :green:




:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Exci
18-09-09, 22:10
Hot braves αμεσως :lol:

Levrone
18-09-09, 22:26
αυτος ειναι hot brave, οχι οι λολιτες που βαζει η Αντζελικα! :clap::clap:

vAnY
18-09-09, 22:32
:shock::shock::shock:!!!! HOT BRAVE αναμεσα μας!!!!!:thumbup::thumbup:

πανεμορφη φωτο!!! αντε βαλε και τις αλλες που'χεις στο φεισμπουκ... ;):clap:

TRIANTAFYLLOU
18-09-09, 22:33
δίκιο εχετε παιδια πολύ ωραία φωτο , να τι παιδια εχει το φόρουμ να τα βλεπουν οι κούκλες μας :clap::clap::clap:

vAnY
18-09-09, 22:50
δίκιο εχετε παιδια πολύ ωραία φωτο , να τι παιδια εχει το φόρουμ να τα βλεπουν οι κούκλες μας :clap::clap::clap:

:turtle: πραγματικα!

Muscleboss
19-09-09, 01:55
nice γιώργο! :thumbup:

δώσε και άλλες αν έχεις. ήταν με επαγγελματία φωτογράφο ή όχι ;

ΜΒ

ovelix
19-09-09, 09:16
:thumbup: ωραια φωτο

NASSER
19-09-09, 09:22
ΠΟλυ καλη Γιωργο. Δωσε και αλλες αν εχεις.

anjelica
19-09-09, 14:39
nice γιώργο! :thumbup:

δώσε και άλλες αν έχεις. ήταν με επαγγελματία φωτογράφο ή όχι ;

ΜΒ

οπως καταλαβα ηταν επαγγελματικη φωτογραφιση για το "vogue"της Ρωσσιας,τωρα ο Γιωργος πρεπει να μας πει λεπτομεριες.Και απο καιρο ηθελα να τις βαλω στο hot brave αλλα δεν ηξερα εαν το θελει ο lithos :unsure:

the_big_litho
19-09-09, 15:05
Η φωτογραφιση εγινε για το vogue της ρωσιας και διαφημιζα roberto cavalli και john galiano, o φωτογραφος ενας απο τους καλυτερους στον κοσμο, λεγεται Steven Lyon

αλλη μια...

http://img198.imageshack.us/img198/834/img5923l.jpg

anjelica
19-09-09, 15:18
μια μια????βαλε ολες!!! ειναι πολυ ωραιες!!!! εμαθες για το περιοδικο???ποιο μηνα?

Levrone
19-09-09, 15:36
Η φωτογραφιση εγινε για το vogue της ρωσιας και διαφημιζα roberto cavalli και john galiano, o φωτογραφος ενας απο τους καλυτερους στον κοσμο, λεγεται Steven Lyon

αλλη μια...

http://img198.imageshack.us/img198/834/img5923l.jpg

που κοιτας ρε Γιωργο? απ την αλλη ειναι το ψητο!!! :turtle:

TRIANTAFYLLOU
19-09-09, 16:48
που κοιτας ρε Γιωργο? απ την αλλη ειναι το ψητο!!! :turtle:

και τι ψητό λεβρόν υγιεινό αρνάκι γάλακτος .:turtle::turtle:

πάντως φαίνετε οτι είναι επαγγελματική δουλεια , απλα πιστεύω είναι κουραση και ταλαιπωρία τέτοιες φωτογραφήσεις :toast::toast:

Muscleboss
19-09-09, 19:19
Γιώργο, συγχαρητήρια και εις ανώτερα φίλε! Με σωστή δουλεία και κατάλληλη προώθηση έχεις τις προυποθέσεις να ασχοληθείς με το αντικείμενο και γιατι οχι και επαγγελματικά. :thumbup:

Να ρωτήσω: πόσο καιρό πριν ενημερώθηκες για τη φωτογράφιση; έκανες κάποια έστω μικρή προετοιμασία για αυτή ή όχι;

ΜΒ

the_big_litho
19-09-09, 20:27
Ευχαριστω πολυ Πανο,
Ενημερωθηκα στις 12 το βραδυ πως το πρωι 7.15 φευγω για μυκονο οπου εγινε η δουλεια, οπως καταλαβαινεις δεν προλαβα τιποτα να κανω

TRIANTAFYLLOU
19-09-09, 20:50
Ευχαριστω πολυ Πανο,
Ενημερωθηκα στις 12 το βραδυ πως το πρωι 7.15 φευγω για μυκονο οπου εγινε η δουλεια, οπως καταλαβαινεις δεν προλαβα τιποτα να κανω


όταν διατηρείσαι σε καλή κατασταση γιώργο δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα ανα πάσα στιγμή είσαι έτοιμος άλλωστε αυτού του είδους οι φωτογραφήσεις δεν απαιτούν ακραία γράμωση και υπερβολες ούτε είναι αγωνας .

απλα όταν έχεις τις προδιαγραφες και εχεις δουλεια στο σώμα σου φαίνετε μετα το αποτέλεσμα έχει να κάνει και με το επίπεδο του φωτογράφου ο φωτισμός οι σκιές τό όλο στήσιμο εχουν να κάνουν με το τελικό αποτέλεσμα που στην προκειμένη περίπτωση είναι πολύ καλο

για μια ακόμη φορα μπράβο γιωργο:clap::clap::clap:

ioannis1
19-09-09, 23:06
συγχαρητηρια φιλε αψογος....επαθα.:bowdown::clap:

vAnY
20-09-09, 09:59
:clap::clap::clap::clap:δεν εχω λογια.........

J.P.
20-09-09, 11:33
Μπράβο Γιώργο!!!

NASSER
20-09-09, 18:53
Εμενα μαρεσει αυτη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5043&stc=1&d=1253462241

Oι καλυτερες ερχονται...

kyriakos23
21-09-09, 07:19
τελιες!!
φανελλα αυτη που φωρας?:green:

KATERINI 144
21-09-09, 11:49
πάντως φαίνετε οτι είναι επαγγελματική δουλεια , απλα πιστεύω είναι κουραση και ταλαιπωρία τέτοιες φωτογραφήσεις :toast::toast:+1 αστε να πανε ηλια, την επομενη φορα να φωναξει και'μας να βοηθησουμε λιγο

:smash::smash::smash::smash:

the_big_litho
21-09-09, 13:27
+1 αστε να πανε ηλια, την επομενη φορα να φωναξει και'μας να βοηθησουμε λιγο

:smash::smash::smash::smash:

:moderator::moderator:

KATERINI 144
21-09-09, 14:46
καλα δεν ειπαμε και τιποτα να βοηθησουμε θελουμε γιωργαρα :turtle::turtle:

τεσπα αμα δε θες οκ, παντως η κριση στα γυναικεία εσώρουχα ειναι υπαρκτή, και σας το'λεγα αλλα δε μ'ακουτε, ειδατε να φοράει τιποτα το μοντέλο?!?!

vAnY
21-09-09, 15:21
:thumbup: ερχομαι κι εγω για βοηθεια αμα λαχει....

anjelica
21-09-09, 15:23
καλα δεν ειπαμε και τιποτα να βοηθησουμε θελουμε γιωργαρα :turtle::turtle:

τεσπα αμα δε θες οκ, παντως η κριση στα γυναικεία εσώρουχα ειναι υπαρκτή, και σας το'λεγα αλλα δε μ'ακουτε, ειδατε να φοράει τιποτα το μοντέλο?!?!

ελα τωρα Φωτη ξερεις τη ζεστη εχει στη Μυκονο??? Και εαν κοπελα ηταν τπτ απο Ρωσσια:green: απλα δεν θα αντεχε τετοιες θερμοκρασιες:green:

Levrone
21-09-09, 16:59
ελα τωρα Φωτη ξερεις τη ζεστη εχει στη Μυκονο??? Και εαν κοπελα ηταν τπτ απο Ρωσσια:green: απλα δεν θα αντεχε τετοιες θερμοκρασιες:green:

ε τοτε να της φυσαω στα.....σημεια που ζεσταινεται να τη δροσισω!!!!!

TRIANTAFYLLOU
21-09-09, 17:13
βλέπω μεγάλη θέληση για βοήθεια και αληλεγγύη και απο τις γυναίκες και απο άντρες .

όπως λέει και η αγγέλικα αν ήταν ρωσίδα η κοπέλα φανταστείτε τι ταλαιπωρία τράβηξε η κοπέλα λόγω αλλαγής κλίματος και δίκιο έχει ο γιατρός σε φυσικό περιβάλον δεν λέει να υπάρχουν ανεμιστήρες και είναι καλύτερα με στοματικό τρόπο να υπάρξει δροσισμός , ενοώ να φυσάει στα σημεία ανόδου θερμοκρασίας (μην παρεξηγηθώ κιόλας) εκεί μπορούμε και μεις να συνεισφέρουμε :turtle::turtle::turtle:

Levrone
21-09-09, 17:19
βλέπω μεγάλη θέληση για βοήθεια και αληλεγγύη και απο τις γυναίκες και απο άντρες .

όπως λέει και η αγγέλικα αν ήταν ρωσίδα η κοπέλα φανταστείτε τι ταλαιπωρία τράβηξε η κοπέλα λόγω αλλαγής κλίματος και δίκιο έχει ο γιατρός σε φυσικό περιβάλον δεν λέει να υπάρχουν ανεμιστήρες και είναι καλύτερα με στοματικό τρόπο να υπάρξει δροσισμός , ενοώ να φυσάει στα σημεία ανόδου θερμοκρασίας (μην παρεξηγηθώ κιόλας) εκεί μπορούμε και μεις να συνεισφέρουμε :turtle::turtle::turtle:

εσυ προτεινω να τις βαζεις παγακια! να εργαστουμε σαν ομαδα βρε παιδι μου!!!

the_big_litho
29-10-09, 17:37
Μερικες φωτο απο το athens fashion week 2009/2010

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6170&d=1256827019


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6171&d=1256827023

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6172&stc=1&d=1256827100
(http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6172&stc=1&d=1256827100)

ΜrΚommatias
29-10-09, 18:06
Ακρως επαγγελματικες:clap::clap::clap:

Muscleboss
29-10-09, 18:12
Μπράβο Γιώργο! :thumbup:

ΜΒ

Kaskani Konstantina
29-10-09, 18:21
Εμενα μαρεσει αυτη...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5043&stc=1&d=1253462241

Oι καλυτερες ερχονται...


Καταπληκτική !!!!!!!!!!! συγχαρητήρια George κουκλί !!!!

Levrone
29-10-09, 18:58
συγχαρητηρια Γιωργο! αψογος!

Polyneikos
29-10-09, 21:18
Nα σου πω ρε θηριο,βλεπω το εσωρουχο το έχεις στην τσεπη του παντελονιου..Εκει μπροστα τους αλλαξες ;;:P:P

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6170&d=1256827019

NASSER
29-10-09, 21:20
Μπραβο Γιωργο ισουν πολυ καλος γιαυτο που εκανες! Ελπιζω να κατανοησουν καποτε και στην Ελλαδα πως ετσι πρεπει να ειναι υποδειγμα μοντελου :clap::clap::clap:

Levrone
29-10-09, 21:31
Nα σου πω ρε θηριο,βλεπω το εσωρουχο το έχεις στην τσεπη του παντελονιου..Εκει μπροστα τους αλλαξες ;;:P:P

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6170&d=1256827019

εγω απο πισω σου βλεπω ενα ασπρο φουστακι! τι ξερουμε γι αυτο??? χαχαχαχαχα!!!


κολλημενοςςςςςς

sctp
30-10-09, 11:45
εγω απο πισω σου βλεπω ενα ασπρο φουστακι! τι ξερουμε γι αυτο??? χαχαχαχαχα!!!


κολλημενοςςςςςς

+1 :clap: AA!

TRIANTAFYLLOU
30-10-09, 15:04
μπράβο ρε γιώργο πραγματικά πρότυπο μοντέλου ωραίες φωτο :clap::clap:

-beba-
30-10-09, 15:22
Nα σου πω ρε θηριο,βλεπω το εσωρουχο το έχεις στην τσεπη του παντελονιου..Εκει μπροστα τους αλλαξες ;;:P:P

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6170&d=1256827019

Oχι Polyneikos, απλά τους πήρε τα σώβρακα, που λέμε!

sTeLaKoS
30-10-09, 17:57
Μπραβο Γιωργο ισουν πολυ καλος γιαυτο που εκανες! Ελπιζω να κατανοησουν καποτε και στην Ελλαδα πως ετσι πρεπει να ειναι υποδειγμα μοντελου :clap::clap::clap:

+1000000:clap::clap::clap:

Αυτό είναι ρε παιδιά εννοείται. Βλέπω μοντέλα στη τηλεόραση και μετα βίας είναι 70 κιλά. Έχουν κάτι χεράκια μια σταλια.
Μπράβο σου Γιώργο, πραγματικά καλοσχηματισμένο κορμί. Μακάρι να αλλάξουν τα πρότυπα.

the_big_litho
02-11-09, 15:13
Eυχαριστω για τα καλα σας λογια,
Κωστα δυστυχως(:green:) δεν ειχε αποδυτηρια και οπως καταλαβαινεις....
Παιδια το modeling δεν θα αλλαξει, ψαχνουν για αδυνατους αντρες, εμενα με πιεζουν να χασω κιλα, βεβαια ειναι αδυνατο, ηδη εχω μικρυνει πολυ και εκτος αυτου πρωτα θελω να αρεσω σε μενα

The Rock
02-11-09, 15:26
Eυχαριστω για τα καλα σας λογια,
Κωστα δυστυχως(:green:) δεν ειχε αποδυτηρια και οπως καταλαβαινεις....
Παιδια το modeling δεν θα αλλαξει, ψαχνουν για αδυνατους αντρες, εμενα με πιεζουν να χασω κιλα, βεβαια ειναι αδυνατο, ηδη εχω μικρυνει πολυ και εκτος αυτου πρωτα θελω να αρεσω σε μενα
Stats ?

manos_
02-11-09, 16:29
Πολυ καλος μαν.Δεν το καταλαβαινω αυτο που θελουν αδυνατους πανε με το ζορι να μας περασουν το λουκ μοιαζω με γκομενα ημαρτον.

the_big_litho
02-11-09, 18:53
Stats ?
δικα μου?

Niiick
02-11-09, 19:36
εγω απο πισω σου βλεπω ενα ασπρο φουστακι! τι ξερουμε γι αυτο??? χαχαχαχαχα!!!


κολλημενοςςςςςς




:cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops::cyclops:

τι ματι ειναι αυτο αγορι μου! ευγε!:cyclops::cyclops::cyclops:

The Rock
02-11-09, 21:16
δικα μου?
Εμμ ... ναι :unsure:

sTeLaKoS
02-11-09, 21:48
Stats ?


δικα μου?


Εμμ ... ναι :unsure:



Εκτός απ τα δικά σου αν θες και ξερεις πες μας και τι περιπου ζητανε στο modeling.
Σε τι κιλα παιζουν περιπου οι αντες μοντέλα?

the_big_litho
02-11-09, 21:58
ειμαι 190+ 95 κιλα αυτην την περιοδο, συνηθως σε αυτο το υψος παιζουν απο 74 εως 82 εδω στην ελλαδα, στο εξωτερικο ειναι πολυ πιο αδυνατοι

The Rock
02-11-09, 23:59
ειμαι 190+ 95 κιλα αυτην την περιοδο, συνηθως σε αυτο το υψος παιζουν απο 74 εως 82 εδω στην ελλαδα, στο εξωτερικο ειναι πολυ πιο αδυνατοι

Αιθίοπες ψάχνουν ??? :green::green:

Μπράβο φίλε πάντως ,είσαι σε καλές τιμές,ειδικά για αυτό που κάνεις .... :thumbup:
Χωρίς παρεξήγηση,φαίνεσαι να διαθέτεις καλά γονίδια ! :thumbup:

Levrone
03-11-09, 00:07
Χωρίς παρεξήγηση,φαίνεσαι να διαθέτεις καλά γονίδια ! :thumbup:

ρε συ Ροκ τι γονιδια? το παιδι εχει πεθανει στη διαιτα,στην προπονηση και στη στερηση για να φτιαξει αυτο το σωμα :toast:

The Rock
03-11-09, 00:48
ρε συ Ροκ τι γονιδια? το παιδι εχει πεθανει στη διαιτα,στην προπονηση και στη στερηση για να φτιαξει αυτο το σωμα :toast:
Ανεξαρτήτως αυτού που εννοείται ,θεωρώ ότι έχει ... άποψή μου ...

Polyneikos
03-11-09, 01:01
Aυτο που ίσως δεν εχεις υπόψην σου είναι ότι ο Γιωργος είναι αθλητης του μπασκετ (και το να είσαι ήδη αθλητης πριν ξεκινησεις τα βαρη παίζει μεγαλο ρόλο ως προς τις βασεις) σε επίπεδο Εθνικων ομαδων (όχι αντρων).

NASSER
17-11-09, 00:52
Στην εκπομπη showbiz newz την τεταρτη στις 12.30 το βραδυ θα ειναι ο Γιωργος σε αρκετα πλανα καθως ειπε 2-3 πραματα για διατροφη και γυμναστικη και προσπαθησε να περασει το μηνυμα πως ενα σωμα αρκετα γυμνασμενο ειναι πιο ελκυστικο απο τα αδυνατα.

Γιωργο ενα μεγαλο μπραβο απο εμας που σε ξερουμε καλυτερα και ευχομστε να τα πας τελεια σε οτι στοχους βαλεις :clap::clap::clap:

Muscleboss
17-11-09, 00:57
Στην εκπομπη showbiz newz την τεταρτη στις 12.30 το βραδυ θα ειναι ο Γιωργος σε αρκετα πλανα καθως ειπε 2-3 πραματα για διατροφη και γυμναστικη και προσπαθησε να περασει το μηνυμα πως ενα σωμα αρκετα γυμνασμενο ειναι πιο ελκυστικο απο τα αδυνατα.

Γιωργο ενα μεγαλο μπραβο απο εμας που σε ξερουμε καλυτερα και ευχομστε να τα πας τελεια σε οτι στοχους βαλεις :clap::clap::clap:


:thumbup: ;)


MB

TRIANTAFYLLOU
17-11-09, 02:26
ενοείτε ότι θα το δούμε γιατι ο γιώργος είναι δικό μας παιδί και πάνω απ όλα αγαπητός σε όσους τον ξέρουν:thumbup::thumbup:

anjelica
17-11-09, 13:03
Στην εκπομπη showbiz newz την τεταρτη στις 12.30 το βραδυ θα ειναι ο Γιωργος σε αρκετα πλανα καθως ειπε 2-3 πραματα για διατροφη και γυμναστικη και προσπαθησε να περασει το μηνυμα πως ενα σωμα αρκετα γυμνασμενο ειναι πιο ελκυστικο απο τα αδυνατα.

Γιωργο ενα μεγαλο μπραβο απο εμας που σε ξερουμε καλυτερα και ευχομστε να τα πας τελεια σε οτι στοχους βαλεις :clap::clap::clap:

που το βλεπουμε????

KATERINI 144
17-11-09, 13:37
ωραιος ο big γιωργος, μπραβο φιλε, αν και δε συνηθίζω να βλεπω τετοιες εκπομπές, αυτή θα τη δω. :thumbup::thumbup:

the_big_litho
17-11-09, 21:49
Ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια, ελπιζω να μην κοψουν απο τα πλανα που μιλαω για τα θεμετα διατροφης και προπονησης αλλα δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος γι αυτο, βλεπω να βαζουν τα πιο ''προσωπικα'', ειδωμεν... Στο ALTER ειναι η εκπομπη.

anjelica
17-11-09, 22:45
Ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια, ελπιζω να μην κοψουν απο τα πλανα που μιλαω για τα θεμετα διατροφης και προπονησης αλλα δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξος γι αυτο, βλεπω να βαζουν τα πιο ''προσωπικα'', ειδωμεν... Στο ALTER ειναι η εκπομπη.

ωραια θα σε δουμε:toast:

tragianos
18-11-09, 16:19
Εχεις το τελειο σωμα κατα την γνωμη μου..Συγχαρητηρια για την σκληρη δουλεια.

sTeLaKoS
18-11-09, 16:56
Θα μπορέσει μήπως να το γράψει κάποιος για να ανεβεί στο youtube και για μας που δε θα καταφέρουμε να το δούμε εκείνη την ώρα?
Μπράβο Γιώργο, μακάρι η προβολή να σου κάνει καλό και να έχεις μια επιτυχημένη καριέρα στο χώρο.
Τη γνώμη μου για το σώμα σου την έχω ξαναπεί, μακράν καλύτερο απ' τα ανορεξικά αγοράκια των 70 κιλών. :bowdown: :toast:

the_big_litho
18-11-09, 23:01
Θα μπορέσει μήπως να το γράψει
Ξερει κανεις αν γινεται απο live streaming?

ioannis1
19-11-09, 00:02
εγω κατεβαζω ετσι με το download helper ενα προσθετο στον firefox αρκει να επιτρεπεται απο κει που παιζεται.

NASSER
19-11-09, 02:29
Παιδια πριν πεντε λεπτα εδειξαν και τον Γιωργο στην εκπομπη! Δεν πιστευω πως μπορουσαν να βαλουν και δευτερο για παρουσιαση...
Πρεπει να ειμαστε περιφανοι που τον εχουμε στη παρεα του φορουμ!
Οσο για τις γυναικες που το ειδαν πρεπει να τους αρεσε το παρουσιαστικο.... ;)

TRIANTAFYLLOU
19-11-09, 02:34
γιώργο σε είδα στην εκπομπή , τα είπες πολύ καλά , φανηκες ωραία , πολύ καλή η προβολή άσχετα αν έβαλε ερωτικό πάθος αυτή που εκφωνούσε αλλα δεν πειραζει αυτό άλλωστε πουλάει και αν σε φωνάξει όταν πνίγετε στην μπανιέρα της μην χάσεις δευτερόλεπτο για τις πρώτες βοήθειες , μην το χάσουμε το κορίτσι είναι κρίμα :turtle::turtle:

KATERINI 144
19-11-09, 10:24
ωχ δεν το ειδα βαλτε κανενα βιντεο να το δουμε.

υσ: καλα που ξερει να μηλαει αυτος και τα ειπε ωραια?! :P:P

-beba-
19-11-09, 13:09
Περιμένουμε βίντεο.

The Rock
19-11-09, 14:30
Περιμένουμε βίντεο.
:thumbsup: :green:

Niiick
19-11-09, 18:11
εγω εβαλα προς το τελος την εκομπη καλα ο δρυμουσης εχει ξεπερασει και το θεμο! τι φερνει στο πλατω! ειχε ενα ξανθο οποιος ειδε καταλαβαινει! καταραμενο ΖΜΑ καταραμενο tribulus καταραμενα ολα!:P

primordial
25-11-09, 17:25
εγω εβαλα προς το τελος την εκομπη καλα ο δρυμουσης εχει ξεπερασει και το θεμο! τι φερνει στο πλατω! ειχε ενα ξανθο οποιος ειδε καταλαβαινει! καταραμενο ΖΜΑ καταραμενο tribulus καταραμενα ολα!:P

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:........

by the way, δεν μπορώ να κατανοήσω τα κριτήρια με τα οποία όχι μόνο διαλέγουν τους άνδρες μοντέλα, με βασική προϋπόθεση να είναι από 70-75max κιλά, αλλά επίσης και τα ρούχα που προμοτάρουνε..... δηλ. εμείς οι "ΕΥΣΩΜΟΙ" (όπως έλεγε και ο OBELIX) θα πρέπει να είμαστε πάντα εκτός μόδας....:P:P????


Μπράβο Γιώργο, μακάρι η προβολή να σου κάνει καλό και να έχεις μια επιτυχημένη καριέρα στο χώρο.
Τη γνώμη μου για το σώμα σου την έχω ξαναπεί, μακράν καλύτερο απ' τα ανορεξικά αγοράκια των 70 κιλών.

+100.000.000 :thumbup:

albertob30
25-12-09, 13:54
ορεος μεγαλε λιθο!! να σου πω .. δεν σε πριζουν να εισαι πιο κομμενος για να φαινεσαι καλυτερα στις φοτογραφησεις?? γτ συνηθως οσο πιο αδυνατος εισαι τοσο περισσοτερο φαινονται οι γωνιες(ειδικα στο προσωπο) γτ και εγω που ειχα ασχοληθει παλια λιγο με φοτογραφησεις μου λεγαν μην παχυνεις και τετοια γραφεις ωραια στον φακο μην παρεις γραμμαριο και τετοια..


οποιος θελει το video και ειναι μελος στο bluewhitegt το εχει εκει να το κατεβασει..

the_big_litho
04-01-10, 18:51
Ναι με πρηζουν να αδυνατισω και να ειμαι κομμενος αλλα δεν καταλαβαινω και πολλα..... bodybuilding is life, θελω να μοιαζω στον arnold και οχι στον ryan raynolds...
παρε και ενα comparison με αλλα μοντελα...
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8376&d=1262620259

Muscleboss
04-01-10, 19:20
θελω να μοιαζω στον arnold και οχι στον ryan raynolds...

ditto 8)

:clap:

MB

alextg
05-01-10, 01:16
Ασε τους αλλους να ειναι χτικια και εσυ keep on pumpin !!!

TRIANTAFYLLOU
05-01-10, 04:43
άλλωστε ας γίνουν αυτοί σαν εσένα και όχι εσύ σαν αυτούς πολλες φορες είναι και ενα κίνητρο να το δούν με διαφορετικό μάτι το δικό σου στύλ να ξεφύγουν απο τα κοκκαλιάρικα πρότυπα :thumbup::thumbup::clap::clap:

Μαρία
14-01-10, 00:17
Να ευχηθω χρονια πολλα με υγεια και ευτυχια στον mod the_big_litho!!!
Οτι επιθυμεις φιλε Γιώργο!!!:toast::toast:

NASSER
14-01-10, 00:19
Xρονια σου πολλα Γιωργο με υγεια και ευτυχια και οτι επιθυμεις!!! Αντε και με μια καλη νυφη :green:

:toast::toast::toast:

KATERINI 144
14-01-10, 00:50
+1 χρόνια πολλά Γιώργο, τη γιορτάζει ρε παιδια?! :unsure: :green:

TRIANTAFYLLOU
14-01-10, 01:14
χρόνια πολλα και ευτυχισμένα γιώργο και με μια καλή νύφη και πολλα παιδια αλλα αν είσαι χαρούμενος και ευτυχισμένος αυτο καλύπτει τα πάντα και να έχεις μια όμορφη βραδυα γενεθλείων με όλα τα σεα και τα μεα αλλα το κυριότερο αυτα που εσυ θες και σε γεμίζουν :toast::toast:

alextg
14-01-10, 11:04
χρόνια πολλα και ευτυχισμένα γιώργο και με μια καλή νύφη και πολλα παιδια αλλα αν είσαι χαρούμενος και ευτυχισμένος αυτο καλύπτει τα πάντα και να έχεις μια όμορφη βραδυα γενεθλείων με όλα τα σεα και τα μεα αλλα το κυριότερο αυτα που εσυ θες και σε γεμίζουν :toast::toast:

Αυτα τα σεα και τα μεα ειναι τα καλα ! Χρονια Πολλα και απο εμενα στο Γιωργο , αν και του τα ειπα νωριτερα ...

Polyneikos
14-01-10, 11:18
Πολυχρονος Γιωργο,ότι επιθυμεις !!:toast:

the_big_litho
14-01-10, 15:42
Σας ευχαριστω πολυ ολους.....

Jeik
15-01-10, 14:58
big καταρχην χρόνια πόλλα για εχθές και ότι επιθυμείς σου εύχομαι..το σώμα σου αποτελεί το σώμα που έχω σαν πρότυπο και επειδή αργότερα το σκέφτομαι και εγώ να ασχοληθώ με φωτογραφίσεις θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι.καταρχήν πιο είναι το κατώτατο ύψος και δεύτερον αν θα μπορούσες να ποστάρεις τη διατροφή που ακολουθείς για κόψιμο.

alextg
15-01-10, 15:54
big καταρχην χρόνια πόλλα για εχθές και ότι επιθυμείς σου εύχομαι..το σώμα σου αποτελεί το σώμα που έχω σαν πρότυπο και επειδή αργότερα το σκέφτομαι και εγώ να ασχοληθώ με φωτογραφίσεις θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι.καταρχήν πιο είναι το κατώτατο ύψος και δεύτερον αν θα μπορούσες να ποστάρεις τη διατροφή που ακολουθείς για κόψιμο.

Διατροφη του Γιωργου ? Χαχαχαχα ... ο Γιωργος ειναι ενας απο τους κωλοφαρδους που η γενετικη του ειναι απιστευτη.Κατεβαζει το Θεο με το Θεο και δεν περνει λιπος πανω του και γι'αυτο ολο το χρονο ειναι σε χαμηλα ποσοστα λιπους.
Αρα η διατροφη του για γραμμωση ειναι να πεσει απο τα 12 κομματια παστιτσιο (που συνηθως τρωει) και μισο κιλο φετα για μεσημεριανο , στα 7 κομματια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

the_big_litho
16-01-10, 16:12
Χαχαχαχχααχαχαχ.......
Εχει δικιο ο Αλεξης, γενικα δεν βαζω λιπος οτι και αν κατεβαζω. Διατροφη για γραμμωση θα κανω αν θελω να πεσω κατω απο 6-7% αλλιως για ναμεινω στο 8-9% τρωω οτι υπαρχει και κανω 2 -3 αεροβια την βδομαδα.

Μια διατροφη που ακολουθησα προπερσυ και ειχε πολυ καλα αποτελεσματα πανω μου ηταν αυτη http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=2043

Το υψος τωρα καλο θα ειναι να ξεπερναει το 1.80 και οχι πανω απο 1.92 αλλα βεβαια υπαρχουν πολλοι καλοι επαγγελματιες που ειναι ειτε πιο κοντοι ειτε πιο ψηλοι.

Jeik
16-01-10, 17:56
σε ευχαριστώ big πολύ για την απάντηση:thumbup: απούψος είμαι μέσα 1.85:green: τώρα μένει σκληρή δουλειά και χαμηλό ποσοστό λίπους:weights: