PDA

Επιστροφή στο Forum : Οι φωτό μου



Σελίδες : [1] 2

-beba-
22-09-09, 12:29
Μετά από έξι μήνες ΒΒ

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5099&stc=1&d=1253612506


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5100&stc=1&d=1253612506

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5101&stc=1&d=1253612506


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5102&stc=1&d=1253612506


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5103&stc=1&d=1253612506


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5104&stc=1&d=1253612506

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5105&stc=1&d=1253612506

Levrone
22-09-09, 12:38
αυτα ειναι απαραδεκτα πραγματα!!!

και με στενοχωρεις! :angry:

-beba-
22-09-09, 12:56
Τι είναι απαράδεκτο?
Γιατί σε στενοχωρώ?

Levrone
22-09-09, 12:58
Τι είναι απαράδεκτο?
Γιατί σε στενοχωρώ?

μα τι ειναι αυτο που φορας στο κεφαλι? χαχα! δηλ αν σε δω αυριο στο δρομο πως θα ξερω οτι εισαι εσυ να σε χαιρετησω? :turtle:

thegravijia
22-09-09, 12:58
Τι είναι απαράδεκτο?
Γιατί σε στενοχωρώ?

το προσωπακι σου που ειναι?
γι αυτο στεναχωρησες τον γιατρο

Levrone
22-09-09, 13:00
το προσωπακι σου που ειναι?
γι αυτο στεναχωρησες τον γιατρο

δεν πειραζει Βασιλη, θα βρω τροπο να το ξεπερασω...:(:unsure::cry:

KATERINI 144
22-09-09, 13:01
μάλλον την περούκα εννοεί ο δοκτορ :green: δε χρειαζόταν, καλύτερα να εκοβες τη φωτο να μη φαίνεται το πρόσωπο, αλλα τεσπα, το θεμα μας ειναι η πρόοδο που εχεις, απο σωμα καλα τα πας για εξη μηνες, στην πλατη εισαι αρκετα καλή.

-beba-
22-09-09, 13:04
Το υπέρμετρης ομορφιας προσωπό μου ακτινοβολεί εκτυφλωτική λάμψη και ως εκ τούτου αδύνατο να φωτογραφηθεί.
Γιατρέ μου θα με αναγνωρίσεις από την λάμψη μου.

Περιμένω σχολια(χωρίς επιεικια) για το σώμα μου.

thegravijia
22-09-09, 13:13
πλατη δικεφαλα σουπερρργγγγ;)

Levrone
22-09-09, 14:09
Περιμένω σχολια(χωρίς επιεικια) για το σώμα μου.

χαλια, ελεεινο, τρισαθλιο, απαισιο!!!!! :turtle::turtle::turtle::turtle::P:P:P

anjelica
22-09-09, 14:13
μια χαρα εισαι,μονο προσεξε διατροφη σου.Ποσο χρονων εισαι?Και βαλε και το προσωπο σου εαν θελεις:welcome:

KATERINI 144
22-09-09, 14:19
αν ειναι να τα κανεις ολα αυτα που λεει η αγγελικη μπεμπα καλύτερα δωστεις ταυτοτητα.

φορολογικη δήλωση προερετικα..................
:turtle::turtle::turtle::turtle:

Levrone
22-09-09, 14:21
μια χαρα εισαι,μονο προσεξε διατροφη σου.Ποσο χρονων εισαι?Και βαλε και το προσωπο σου εαν θελεις:welcome:

Ποτε δε ρωτανε μια κοπελα ποσων ετων ειναι!!!!!τσ τσ τσ τσ τσ τσ!!!!!:green:

anjelica
22-09-09, 14:35
Ποτε δε ρωτανε μια κοπελα ποσων ετων ειναι!!!!!τσ τσ τσ τσ τσ τσ!!!!!:green:

εσυ γιατι με ρωτησες??? η δεν ειμαι κοπελα!!! φορουμ ββ ειναι οχι χρυσο κουφετο.πως να δωσεις συμβουλες εαν δεν ξερεις την ηλικια

NASSER
22-09-09, 14:39
Το σωμα σου δειχνει να ανταποκρινεται στην πορπονηση με βαρυ αλλα δεν γνωριζω ποσο καλα τηρεις το προγραμμα διατροφης σου. Επειτα καλο θα ηταν να εχουμε μια εικονα απο ποδια, γιατι εσεις οι γυναικες τις λιποαποθηκες τις εχετε στα ποδια και στη περιφερεια.
Δωσε επιπλεον στοιχεια με την ενασχοληση σου με το αθλημα σε καθημερινη βαση.

Levrone
22-09-09, 14:43
εσυ γιατι με ρωτησες??? η δεν ειμαι κοπελα!!! φορουμ ββ ειναι οχι χρυσο κουφετο.πως να δωσεις συμβουλες εαν δεν ξερεις την ηλικια

ποτε ρωτησα?

anjelica
22-09-09, 14:45
ποτε ρωτησα?

οκ,δεν με ρωτησες αλλα θα σε απαντησω τωρα ειμαι 23(off παλι,sorry KATERINI:bowdown:)

ioannis1
22-09-09, 14:53
poli καλο σωμα μπεμπα και φαινεται η δουλεια σου για εξι μηνες.μπραβο..:thumbup:

-beba-
22-09-09, 16:34
Το σωμα σου δειχνει να ανταποκρινεται στην πορπονηση με βαρυ αλλα δεν γνωριζω ποσο καλα τηρεις το προγραμμα διατροφης σου. Επειτα καλο θα ηταν να εχουμε μια εικονα απο ποδια, γιατι εσεις οι γυναικες τις λιποαποθηκες τις εχετε στα ποδια και στη περιφερεια.
Δωσε επιπλεον στοιχεια με την ενασχοληση σου με το αθλημα σε καθημερινη βαση.
Η διατροφή τις τελευταιες μέρες είναι άθλια γιατί πέρασα μια ίωση (είχα συνεχεια πυρετό)και μου έχει κοπεί τελειως η όρεξη. Μου είναι τόσο δύσκολο να τρώω. Ως και το ρόφημα μετά την προπόνηση δεν μπορώ να πιώ. Αλλά προσπαθώ με το ζόρι και τρώω το πρωινό μου (πρωτεινη-κουάκερ-νερό) και στη συνέχεια κανα γιαούρτι.
Νομίζω ότι είναι θέμα ημερών να μπορώ να ξανατρώω κανονικά. Ομως και καλά να είμαι δεν μπορώ να τρώω πολλά γευματα.Δηλαδή τρώω το πρωινό μου (7.3πμ),
στις 10.00 πμ μισό σαντουιτς με μαυρο ψωμί και τυρί με λίγα λυπαρά, το μεσημέρι 1.30μμ π.χ.κοτοπουλο με πατάτες ψητες και σαλάτα η τονο με πατατες βραστες και σαλάτα η ψαρι με σαλάτα και πατάτες ψητες η ομελέτα με τυρι και σαλάτα. Το προβλημά μου είναι από το μεσημέρι και μετά. Παω στο γυμναστηριο κατά τις 6.00μμ, φευγω στις 7.30μμ,πίνω το ρόφημά μου και μετά δεν πεινάω και το βράδυ κοιμάμαι τις πιο πολλές φορές χωρίς να έχω φάει σχεδόν τίποτα(εκτος του ροφήματος) μετά τις 1.30μμ.
Αναρωτιεμαι άν υπάρχει κάποιο προιον που να ανοίγει την όρεξη.

Στα πόδια έχω και εγώ όπως οι περισσότερες γυναικες λυπαποθήκες. Εχουν αλλάξει πάρα πολύ και τα πόδια μου ομολογώ με το ΒΒ και θα ποστάρω σύντομα φωτό με πόδια.

Θα ποστάρω και το πρόγραμμα της γυμναστικής μου στο σχετικό τοπικ.

-beba-
22-09-09, 16:39
poli καλο σωμα μπεμπα και φαινεται η δουλεια σου για εξι μηνες.μπραβο..:thumbup:

Ευχαριστώ πολύ. Μου δίνεις δύναμη να συνεχίσω την προσπάθειά μου. Οφείλω να ομολογήσω ότι έξι μήνες πρίν δεν φανταζόμουν πως θα έβαζα ποστ με τις φωτο μου σε bodybuilding forum. Εξι μήνες πρίν όχι ότι ήμουν παχουλή πιο πολύ μπουρούχα θα με χαρακτήριζα.

-beba-
22-09-09, 16:40
χαλια, ελεεινο, τρισαθλιο, απαισιο!!!!! :turtle::turtle::turtle::turtle::P:P:P
Δηλαδή θα ζήσω γιατρέ μου?

-beba-
22-09-09, 16:55
μια χαρα εισαι,μονο προσεξε διατροφη σου.Ποσο χρονων εισαι?Και βαλε και το προσωπο σου εαν θελεις:welcome:

Σε ευχαριστώ Αντζελικα. Με την διατροφή μου πράγματι πρέπει να προσέξω, λόγω της ίωσης τώρα μου έχει κοπεί τελείως η όρεξη. Ειναι δύσκολο κομμάτι η διατροφή για μένα αλλά θα το παλέψω. Οσο για την ηλικία μου ...........................................
Νιώθω λίγο αβολα να βάλω το προσωπό μου αλλά θα προσπαθήσω να το ξεπεράσω.
Σου πέρασε η ίωση?

-beba-
22-09-09, 16:57
πλατη δικεφαλα σουπερρργγγγ;)
Ευχαριστω πολύ. Τώρα πετάω.

pepeismenos karga
22-09-09, 16:59
ποιο ανυπερβλητης ομορφιας προσωπο??εδω δεν μιλαμε για απλο προσωπο...εδω μιλαμε για ουρανιο τοξο....μεγαλης ακτινοβολιας ομορφιας...ομολογω πως χρειαζομαι ενα αντικτινοβολικο με δεικτη προστασιιας 70 uv....τουλαχιστον...αχαχαχαχαχα...
για 6 μηνες παντως φαινεται οτι εχεις δουλεψει αρκετα...μια χαρα ...συνεχισε με τον ιδιο ζηλο την προσπαθεια και θα αλλαζεις συνεχως....επιμονη και μεθοδικοτητα...ευγε...

-beba-
22-09-09, 17:00
μάλλον την περούκα εννοεί ο δοκτορ :green: δε χρειαζόταν, καλύτερα να εκοβες τη φωτο να μη φαίνεται το πρόσωπο, αλλα τεσπα, το θεμα μας ειναι η πρόοδο που εχεις, απο σωμα καλα τα πας για εξη μηνες, στην πλατη εισαι αρκετα καλή.

Δεν ξέρω πως να κόβω το πρόσωπο και έτσι έβαλα την περούκα. Ευκαιρία ήταν άλλωστε. Που να περιμένω ως τις απόκριες. Χαιρομαι που λές πως έχω κάνει πρόοδο. Σε ευχαριστώ.

Levrone
22-09-09, 17:16
το αποτελεσμα ειναι οντως πολυ καλο και να χαιρεσαι που κανεις εξι μηνες προπονηση και επεσες και σε ενα φορουμ που μπορεις να μαθεις 5 πραγματα..θελω να πω δε δουλευες τσαμπα π.χ 3 χρονια και μετα εμαθες καποια βασικα, εσυ τα εμαθες απ την αρχη! γιατι οι 6 μηνες αρχη θεωρουνται προφανως!

μας ειχες δωσει την εντυπωση οτι το σωμα σου ειναι χαλια με αυτα που ελεγες! μια χαρα εισαι και φαντασου τι περιθωρια εξελιξης εχεις!

:thumbup:

vAnY
22-09-09, 18:25
:weights: εχεις μπει σε προγραμμα και φαινεται αλλωστε :weights: μπραβο!!!

συνεχισε ετσι!!:turtle: ....εεε βαλε και καμια φωτο με το προσωπο...δεν δαγκωνουμε...:rolf:

TRIANTAFYLLOU
22-09-09, 18:42
τώρα είδα τις φωτο σου και θα συμφωνήσω με τα παιδια φαίνετε ξεκάθαρα η δουλεια που εκανες , είσαι σε καλό επίπεδο βέβαια δεν φαίνονται τα πόδια όπως είπε και ο νασερ αλλα με την πείρα μου εχω να πω πως γενικα είσαι σε πολύ καλό επίπεδο και με την όρεξη που έχεις θα γίνεις ακόμη καλύτερη και σύντομα .

προγραμματισε την διατροφη σου , απλα πραγματάκια είναι και να είναι ευκολα για να μπορείς οτι κάνεις να το κάνεις σε διάρκεια , επίσης για ενδιάμεσα να τρως οταν δεν υπάρχει δυνατότητα για κατι αλλο καμια μπάρα δημητριακών η κανενα φρούτο .

και τωρα να μην αισθάνεσαι καθόλου άσχημα αλλα αντίθετα να είσαι χαρούμενη με το σώμα σου γιατί αυτά που ακούς απο τα παιδια και μένα είναι αληθινα και χωρίς υπερβολές , είσαι σε πολύ καλό δρόμο και καλή συνέχεια .

και όταν θα ποστάρεις το πρόσωπό σου που ακτινοβολεί να μας προειδοποιήσεις να βάλουμε γυαλιά ηλίου για προστασία των ματιών μας:P:P:toast::toast:

anjelica
22-09-09, 19:37
μπεμπα μπορεις να ρωτησεις οτι θελεις περι διατροφης και ασκησεις την Κωνσταντινα Κασκανι στο τοπικ της ειναι ειδικη!!!!!!!:thumbup:

NASSER
22-09-09, 19:42
Η διατροφή τις τελευταιες μέρες είναι άθλια γιατί πέρασα μια ίωση (είχα συνεχεια πυρετό)και μου έχει κοπεί τελειως η όρεξη. Μου είναι τόσο δύσκολο να τρώω. Ως και το ρόφημα μετά την προπόνηση δεν μπορώ να πιώ. Αλλά προσπαθώ με το ζόρι και τρώω το πρωινό μου (πρωτεινη-κουάκερ-νερό) και στη συνέχεια κανα γιαούρτι.
Νομίζω ότι είναι θέμα ημερών να μπορώ να ξανατρώω κανονικά. Ομως και καλά να είμαι δεν μπορώ να τρώω πολλά γευματα.Δηλαδή τρώω το πρωινό μου (7.3πμ),
στις 10.00 πμ μισό σαντουιτς με μαυρο ψωμί και τυρί με λίγα λυπαρά, το μεσημέρι 1.30μμ π.χ.κοτοπουλο με πατάτες ψητες και σαλάτα η τονο με πατατες βραστες και σαλάτα η ψαρι με σαλάτα και πατάτες ψητες η ομελέτα με τυρι και σαλάτα. Το προβλημά μου είναι από το μεσημέρι και μετά. Παω στο γυμναστηριο κατά τις 6.00μμ, φευγω στις 7.30μμ,πίνω το ρόφημά μου και μετά δεν πεινάω και το βράδυ κοιμάμαι τις πιο πολλές φορές χωρίς να έχω φάει σχεδόν τίποτα(εκτος του ροφήματος) μετά τις 1.30μμ.
Αναρωτιεμαι άν υπάρχει κάποιο προιον που να ανοίγει την όρεξη.

Στα πόδια έχω και εγώ όπως οι περισσότερες γυναικες λυπαποθήκες. Εχουν αλλάξει πάρα πολύ και τα πόδια μου ομολογώ με το ΒΒ και θα ποστάρω σύντομα φωτό με πόδια.

Θα ποστάρω και το πρόγραμμα της γυμναστικής μου στο σχετικό τοπικ.

Aρχικα να προσθεσεις γιαουρτι με χαμηλα λιπαρα στο τελος της μερας και αφου τελειωσεις προπονηση και πιεις το ροφημα σου. Μπορεις να προσθεσεις ακομα ενα γευμα ροφηματος με ενα φρουτο ή μια μπαρα δημητριακων μετα το μεσημεριανο και πριν πας για προπονηση στις 6.00 μμ
Τρωγοντας ερχεται η ορεξη και εσυ το χριαζεσαι ωστε να ειναι συνεχως ενεργος ο οργανισμος σου στο να μεταβολιζει τη τροφη. Στο εξηγω με απλα λογια ελπιζω να το καταλαβαινεις.
Περιμενουμε συντομα να ποσταρεις και το προγραμμα προπονησης σου. Να θυμασαι πως ολα θελουν το χρονο τους και εκει που θα δεις το σωμα σου να κολαει, δεν θα πρεπει να απελπιζεσαι. Το σωμα δεν μπορει συνεχως να εχει ανοδικη πορεια και αυτο ειναι φυσικο.
Προς το παρον εισαι σε καλο δρομο. Συνεχισε.

kyriakos23
23-09-09, 07:38
τελιες φωτο.
εμενα παντος η περουκα μαρεσε:P

-beba-
23-09-09, 12:57
Σας ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σας λόγια. Χαίρομαι που βρίσκω στο φορουμ χρήσιμες πληροφορίες και ανθρώπους που με ενθαρύνουν στην προσπάθειά μου. Ομως θα ήταν μεγάλη παράληψη από μέρους μου να μήν σας αναφέρω πως από την πρώτη στιγμή (εδώ και έξι μήνες) που ασχολήθηκα με το ΒΒ έχω δίπλα μου τον δάσκαλό μου. Αυτός είναι που μου ενέπνευσε την αγάπη για το ΒΒ. Αυτός είναι που με έπεισε πως με το ΒΒ μπορώ να βελτιώσω το σώμα μου. Εφτιαξε το πρόγραμμα της προπόνησής μου, έφτιαξε το πρόγραμμα της διατροφής μου (λάθος μου που δεν το ακολουθώ πάντα), τόνωσε την αυτοπεποίθησή μου. Παρακολουθεί συνεχώς τις αλλαγές που γίνονται στο σώμα μου και κάθε μέρα με ενθαρύνει να συνεχίζω. Του οφείλω λοιπόν ένα τεράστιο ευχαριστώ. Επίσης θέλω να σας πώ πως τα "μπράβο" και τα "ευγε" που μου λέτε με τα ποστ σας δεν τα δικαιούμαι μόνο εγώ αλλά και ο δάσκαλός μου. Εν μέρει είμαι το δημιούργημά του.
Του έδειξε τα ποστ σας και χάρηκε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Σας ευχαριστώ φίλοι μου. Σε ευχαριστώ και σένα δάσκαλε.

KATERINI 144
23-09-09, 13:34
να'στε καλα, αν τυχον πέσει κανενα λοτο μη μας ξεχασετε, τοση εμψύχωση δωσαμε :P

-beba-
23-09-09, 13:45
να'στε καλα, αν τυχον πέσει κανενα λοτο μη μας ξεχασετε, τοση εμψύχωση δωσαμε :P

Αααααααααααααααααααααααααα καλά που μου το θύμισες. Εχω παίξει κάτι τζόκερ και δεν τα έχω ελέγξει. Τρέχω.....................................................

Levrone
23-09-09, 14:08
Αααααααααααααααααααααααααα καλά που μου το θύμισες. Εχω παίξει κάτι τζόκερ και δεν τα έχω ελέγξει. Τρέχω.....................................................

πιανουμε τιποτα? :unsure:

-beba-
24-09-09, 09:46
πιανουμε τιποτα? :unsure:

Χμ.....................αν πώ τι έπιασα τελικά μάλλον θα το κόψει η λογοκρισία.

TRIANTAFYLLOU
24-09-09, 16:00
Χμ.....................αν πώ τι έπιασα τελικά μάλλον θα το κόψει η λογοκρισία.

αυτό όμως δεν είναι τόσο κακό ρε κορίτσια , απλα θεωρείτε κακό γιατί άλλο θες να πιάσεις και καταλήγεις εκεί χαχαχαχαχαχαχαα!! :rolf::rolf::rolf:

-beba-
24-09-09, 17:06
Ηλία ότι πιάσει κανείς για καλό είναι...................................χαχαχαχαχαχα:rolf:

TRIANTAFYLLOU
24-09-09, 17:26
Ηλία ότι πιάσει κανείς για καλό είναι...................................χαχαχαχαχαχα:rolf:


βεβαίως συμφωνώ και χαίρομε που τα βλέπεις τα πράγματα απο την θετική πλευρά τους χαχαχαχαα:P:rolf::rolf:

spirospros
05-11-09, 09:23
:thumbup: μια χαρα :shock:

Polyneikos
05-11-09, 14:31
Σας ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σας λόγια. Χαίρομαι που βρίσκω στο φορουμ χρήσιμες πληροφορίες και ανθρώπους που με ενθαρύνουν στην προσπάθειά μου. Ομως θα ήταν μεγάλη παράληψη από μέρους μου να μήν σας αναφέρω πως από την πρώτη στιγμή (εδώ και έξι μήνες) που ασχολήθηκα με το ΒΒ έχω δίπλα μου τον δάσκαλό μου. Αυτός είναι που μου ενέπνευσε την αγάπη για το ΒΒ. Αυτός είναι που με έπεισε πως με το ΒΒ μπορώ να βελτιώσω το σώμα μου. Εφτιαξε το πρόγραμμα της προπόνησής μου, έφτιαξε το πρόγραμμα της διατροφής μου (λάθος μου που δεν το ακολουθώ πάντα), τόνωσε την αυτοπεποίθησή μου. Παρακολουθεί συνεχώς τις αλλαγές που γίνονται στο σώμα μου και κάθε μέρα με ενθαρύνει να συνεχίζω. Του οφείλω λοιπόν ένα τεράστιο ευχαριστώ. Επίσης θέλω να σας πώ πως τα "μπράβο" και τα "ευγε" που μου λέτε με τα ποστ σας δεν τα δικαιούμαι μόνο εγώ αλλά και ο δάσκαλός μου. Εν μέρει είμαι το δημιούργημά του.
Του έδειξε τα ποστ σας και χάρηκε πολύ για τα καλά σας λόγια.
Σας ευχαριστώ φίλοι μου. Σε ευχαριστώ και σένα δάσκαλε.

Ποιος είναι ο δασκαλος σου Beba ;;

Hercules
06-11-09, 15:11
γουρουνι ειναι αυτο εκει στις αρχικες φωτο?

-beba-
06-11-09, 16:00
γουρουνι ειναι αυτο εκει στις αρχικες φωτο?

Γουρούνα. Ετσι ήμουν πρίν.................

Levrone
06-11-09, 16:58
beba δεν εισαι ενταξει! εγω αυτο ξερω!

-beba-
06-11-09, 17:01
beba δεν εισαι ενταξει! εγω αυτο ξερω!

Ναι το ξέρω πως δεν είμαι εντάξει. Πειράζει? Μπέμπα είμαι. Εχω το ακαταλόγιστο. Μπορείς να ρίξεις ευθύνες σε μία μπέμπα? Ε γιατρέ μπορείς?

pepeismenos karga
06-11-09, 17:03
απαξ και η γυναικα βγαλει δοντια.....τελος.......απο κειι και υστερα ολα επιτρεπονται....

-beba-
11-12-09, 12:12
Σας έχω μιλήσει ήδη για τον δάσκαλό μου στο ΒΒ. Σε αυτόν οφείλω την ενασχόλησή μου και την αγάπη μου για το άθλημα. Λόγω κάποιου τραυματισμού και κάποιων υποχρεώσεων έχει να γυμναστεί από τις αρχές του Ιουνίου. Του πρότεινα να γίνει μέλος του φόρουμ αλλά τον τελευταίο καιρό είναι πολύ απασχολήμένος και εγώ πλέον τον συναντώ σπάνια.
Σύντομα βέβαια θα ξεκινήσει ξανά την προπόνηση.
Πρίν λίγες μέρες όμως τον συνάντησα και τον φωτογράφισα. Ποσταρω λοιπόν τις φωτό του και περιμένω τα σχόλια σας γιατί "με όποιον δάσκαλο καθήσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις".

Levrone
11-12-09, 12:28
ρε συ μας δουλευεις?

αντι για δικες σου μας δινεις φωτο αλλων? :turtle::turtle:

-beba-
11-12-09, 12:30
ρε συ μας δουλευεις?

αντι για δικες σου μας δινεις φωτο αλλων? :turtle::turtle:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
11-12-09, 12:39
Εχεις βαλει μια φωτο x 4 ,την ίδια...Ανοιξε ένα τόπικ νεο καλύτερα....
Πόσα χρόνια προπονειται ο coach; Καμια μπροστινη,πόδια;;

-beba-
11-12-09, 13:01
Εχεις βαλει μια φωτο x 4 ,την ίδια...Ανοιξε ένα τόπικ νεο καλύτερα....
Πόσα χρόνια προπονειται ο coach; Καμια μπροστινη,πόδια;;

Προπονείται πολλά χρόνια αλλά όχι συστηματικά.
Σίγουρα θα ποστάρω και άλλες φωτό του σύντομα.
Υπάρχει λόγος να ανοίξω νέο τόπικ?
Στο κάτω κάτω μπορεί να γίνει μέλος κάποια στιγμή και να ανοίξει το δικό του τόπικ.
Ομως για τις φωτό που είδες, έστω και αν είναι οι ίδιες δεν έκανες κάποιο σχόλιο.

Polyneikos
11-12-09, 13:10
Eνταξει,καλό είναι το παιδί,χωρις να είναι κατι το extreme,φανταζομαι για καποιον που γυμναζεται συστηματικα και ίσως τον βοηθαει το καλουπι σε 1,5, 2 χρονια τα καταφερνει να φτασει σε αυτ΄οτο επίπεδο...
Αυτό που σου είπα να ανοιξεις ένα τόπικ άλλο είναι γιατί στην φιλοσοφία των φόρουμς είναι να μην μπλεκουμε πολλα θεματα σε ένα τόπικ,ειδικα σε τοπικς που αναφερονται σε ατομα συγκεκριμενα...:toast:

KATERINI 144
11-12-09, 13:18
μπεμπα πες τον coach καλος ειναι αλλα θελει ογκο :thumbup:

υσ: ο κακος... :twisted:

-beba-
11-12-09, 13:32
μπεμπα πες τον coach καλος ειναι αλλα θελει ογκο :thumbup:

υσ: ο κακος... :twisted:

Θα του το μεταφέρω.
Ουτως η άλλως σύντομα θα ξεκινήσει διατροφή και προπόνηση.
Λες να μου ζητήσει και οδηγίες τελικά? :P:P:P:P:rolf::rolf::rolf::rolf:

Muscleboss
11-12-09, 13:36
Eνταξει,καλό είναι το παιδί,χωρις να είναι κατι το extreme,φανταζομαι για καποιον που γυμναζεται συστηματικα και ίσως τον βοηθαει το καλουπι σε 1,5, 2 χρονια τα καταφερνει να φτασει σε αυτ΄οτο επίπεδο...
Αυτό που σου είπα να ανοιξεις ένα τόπικ άλλο είναι γιατί στην φιλοσοφία των φόρουμς είναι να μην μπλεκουμε πολλα θεματα σε ένα τόπικ,ειδικα σε τοπικς που αναφερονται σε ατομα συγκεκριμενα...:toast:

+1 . ειδα οτι η beba έβαλε φωτος και είπα και εγώ θα δουμε επιτέλους τη beba...:P

MB

Levrone
11-12-09, 13:47
+1 . ειδα οτι η beba έβαλε φωτος και είπα και εγώ θα δουμε επιτέλους τη beba...:P

MB

εγω πλεον δε θελω να δω τη μπεμπα!

και αν ανεβασει δικες της φωτο να μου το πειτε να μην μπω! :evilno::evil2:

-beba-
11-12-09, 16:30
εγω πλεον δε θελω να δω τη μπεμπα!

και αν ανεβασει δικες της φωτο να μου το πειτε να μην μπω! :evilno::evil2:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

flinstone
11-12-09, 16:50
αντε ρε μπεμπα ανεβασε καμια δικια σου φοτο να σταματισουν να λενε οι κακιες γλωσες. μη μου πεις πως ντρεπεσε.;););)

TRIANTAFYLLOU
11-12-09, 16:52
συμφωνώ με τους προλαλήσαντες δεν μπορείς να βγάλεις και πολλα συμπεράσματα απο αυτες , γιατι είναι μόνο μια άποψη αυτες οι φωτο , αλλα αυτό που φαίνετε είναι ότι έχει δουλεια στο σώμα του και φαίνετε αρμονικός , οι αναλογίες δηλαδή χερια πλατη είναι πολύ καλά για το επίπεδο που βρίσκετε και σίγουρα είναι σε καλό δρόμο και αν έχει και τις γνώσεις τότε θα βελτιώνετε πολύ γρήγορα , καλή συνέχεια του εύχομαι και αν θέλετε ποστάρετε πιο ολοκληρωμένες για πιο ασφαλή συμπεράσματα , άλλωστε αν είναι γνώστης ξέρει πολύ καλά το επίπεδο που βρίσκετε :thumbup::thumbup:

flinstone
11-12-09, 21:30
μπεμπα μπραβο γι'αυτο που εχεις καταφερει σε τωσο λιγο διαστιμα γιατι δεν σου κριβω πως φενετε πως ησουν γεματουλα (ευγενικος) λιπον η πλατη σου ειναι ολα τα λευτα τα δυκεφαλα το ιδιο να προσεξεις τα τρικεφαλα και την ανο μοιρα του στηθους. επισεις ο κορμος σου φενετε καλος αν και θα επρεπε να βγαλεις και μια φοτο μετα χερια κατο. η μεση σου θελει δουλεια προσεχε ομως μην παρεξιγισεις αυτο που σου ειπα και σε πιασει καμια κρηση και πεσεις μετα μουτρα στη διαιτα γιατη θα γηνει χαλια η μεση σου. εχεις πολυ χρονο μεχρη το καλοκαιρι να την βελτιωσεις. αν δεν κανεις προβολες ξεκινα να κανεις αλλα με ελαχιστο βαρος και 20ρια σετ για να βελτιωσεις τους γλυτους σου και κανε και σκαλοπατια στο μιχανημα θα σου κανει πολυ καλο. αν δεν κανεις ποδιλατο ξεκινατο. μπραβο και παλυ και ελπιζω μαζι με τους υπολιπους της παρεας πως θα μας διξεις και το προσοπο σου καπια στηγμη.:clap::clap:

-beba-
12-12-09, 10:35
μπεμπα μπραβο γι'αυτο που εχεις καταφερει σε τωσο λιγο διαστιμα γιατι δεν σου κριβω πως φενετε πως ησουν γεματουλα (ευγενικος) λιπον η πλατη σου ειναι ολα τα λευτα τα δυκεφαλα το ιδιο να προσεξεις τα τρικεφαλα και την ανο μοιρα του στηθους. επισεις ο κορμος σου φενετε καλος αν και θα επρεπε να βγαλεις και μια φοτο μετα χερια κατο. η μεση σου θελει δουλεια προσεχε ομως μην παρεξιγισεις αυτο που σου ειπα και σε πιασει καμια κρηση και πεσεις μετα μουτρα στη διαιτα γιατη θα γηνει χαλια η μεση σου. εχεις πολυ χρονο μεχρη το καλοκαιρι να την βελτιωσεις. αν δεν κανεις προβολες ξεκινα να κανεις αλλα με ελαχιστο βαρος και 20ρια σετ για να βελτιωσεις τους γλυτους σου και κανε και σκαλοπατια στο μιχανημα θα σου κανει πολυ καλο. αν δεν κανεις ποδιλατο ξεκινατο. μπραβο και παλυ και ελπιζω μαζι με τους υπολιπους της παρεας πως θα μας διξεις και το προσοπο σου καπια στηγμη.:clap::clap:

Σε ευχαριστώ flinstone για τα σχόλια σου. Δεν ήμουν απλά γεματούλα όπως το λές ευγενικά. Μπουρούχα ήμουν. Μέση δεν ξεχώριζε. Υπήρχε ένα σωσίβιο γύρω από την κοιλιά, την μέση τους γλουτούς. Οι φωτό αυτές που είδες είναι από τον Σεπτέμβρη. Τις τελευταίες τρείς βδομάδες έχω περιορίσει πολύ τους υδατάνθρακες και βλέπω ήδη αρκετές αλλαγές. Βρίσκομαι στην διαδικασία του να χάνω λίπος. Είχα "κολλήσει" πρίν ξεκινήσω δίαιτα. Αξίζει να πώ πως δεν παίρνω τώρα λιποτροπικό. Αν ξανακολλήσω τότε θα πάρω.Από όταν ξεκίνησα εώς σήμερα αν θυμάμαι καλά έχω χάσει 10% λίπος. Και έχω να χάσω ακόμα αρκετό. Ισως σύντομα ποστάρω και νέες φωτό.

vAnY
12-12-09, 15:04
ρε συ μας δουλευεις?

αντι για δικες σου μας δινεις φωτο αλλων? :turtle::turtle:

:P:rolf: ελα ντε!!μπεμπε μας δουλευεις????

flinstone
12-12-09, 15:48
Σε ευχαριστώ flinstone για τα σχόλια σου. Δεν ήμουν απλά γεματούλα όπως το λές ευγενικά. Μπουρούχα ήμουν. Μέση δεν ξεχώριζε. Υπήρχε ένα σωσίβιο γύρω από την κοιλιά, την μέση τους γλουτούς. Οι φωτό αυτές που είδες είναι από τον Σεπτέμβρη. Τις τελευταίες τρείς βδομάδες έχω περιορίσει πολύ τους υδατάνθρακες και βλέπω ήδη αρκετές αλλαγές. Βρίσκομαι στην διαδικασία του να χάνω λίπος. Είχα "κολλήσει" πρίν ξεκινήσω δίαιτα. Αξίζει να πώ πως δεν παίρνω τώρα λιποτροπικό. Αν ξανακολλήσω τότε θα πάρω.Από όταν ξεκίνησα εώς σήμερα αν θυμάμαι καλά έχω χάσει 10% λίπος. Και έχω να χάσω ακόμα αρκετό. Ισως σύντομα ποστάρω και νέες φωτό.

λοιπον μπεμπουλα θα σου πω ενα κολπο για να μην κολισεις ποτε. δεν ειναι τιποτα σπουδαιο ολοι το ξερουμε αλλα μας πιανει τρελα και δεν το εφαρμοζουμε. αυτο που πρεπει να κανεις ειναι το εξης, ποτε μην κρατας σταθερο αριθμο στους υδατανθρακες και ακομα καλιτερα 3 μερες κανε μιωση και την 4 παλι απο την αρχη.ειναι ενας πολυ καλος τροπος για να χανεις λιπος και να μην κολισεις ποτε. παραδηγμα.

1 μερα 200 γρ
2 μερα 150γρ
3 μερα 100 γρ
4 μερα 200 γρ κτλ.

οι τιμες ειναι ενδικτηκες. επισης μιωσε τα κορεσμενα λιποι. και κατι αλλο, προσεξε μην χανεις γρηγορα βαρος γιατι θα διαπιστοσεις οτι γυρο απο την μεση σου βρεισκετε μια αδια σακουλα και θα ειναι ποιο αντιεσθιτικο απο το σωσιβιο. γι'αυτο υπομονη.

NASSER
12-12-09, 20:43
Βeba δωσε 5 διαφορετικες ποζες για να εχεις τη γνωμη μας.Τοσο δικες σου οσο και του δασκαλου σου. Με μια δεν βγαζουμε τιποτα.

gj
13-12-09, 20:45
Aν οντος ήσουν μπουρουχα οπως το λες και σε 6 μηνες καταφερες αυτο τοτε μπραβο σου. Πλατη δικεφαλα :thumbup::thumbup::thumbup: keep walking...:P:P
υ.γ.flinstone< οι τιμες ειναι ενδικτηκες. επισης μιωσε τα κορεσμενα λιποι. και κατι αλλο, προσεξε μην χανεις γρηγορα βαρος γιατι θα διαπιστοσεις οτι γυρο απο την μεση σου βρεισκετε μια αδια σακουλα και θα ειναι ποιο αντιεσθιτικο απο το σωσιβιο. γι'αυτο υπομονη.>
Οντος αυτο προσεξε το γιατι ειναι σοβαρο πακετο... χαλαει ολο το συνολο. Το χω παθει γιαυτο στο λεω.Εχει μαζεψει αρκετα αλλα ακομα εχω προβλημα. Ειναι μανικι να φορας τη μπλουζα και να φενεσαι οπα:bbbiceps: και να ντρεπεσαι να την βγαλεις:(

-beba-
15-12-09, 20:31
Βeba δωσε 5 διαφορετικες ποζες για να εχεις τη γνωμη μας.Τοσο δικες σου οσο και του δασκαλου σου. Με μια δεν βγαζουμε τιποτα.

OK Nasser.

sTeLaKoS
15-12-09, 22:22
Λες να μου ζητήσει και οδηγίες τελικά? :P:P:P:P:rolf::rolf::rolf::rolf:


Σίγουρα! ;)

-beba-
16-12-09, 10:21
Aν οντος ήσουν μπουρουχα οπως το λες και σε 6 μηνες καταφερες αυτο τοτε μπραβο σου. Πλατη δικεφαλα :thumbup::thumbup::thumbup: keep walking...:P:P
υ.γ.flinstone< οι τιμες ειναι ενδικτηκες. επισης μιωσε τα κορεσμενα λιποι. και κατι αλλο, προσεξε μην χανεις γρηγορα βαρος γιατι θα διαπιστοσεις οτι γυρο απο την μεση σου βρεισκετε μια αδια σακουλα και θα ειναι ποιο αντιεσθιτικο απο το σωσιβιο. γι'αυτο υπομονη.>
Οντος αυτο προσεξε το γιατι ειναι σοβαρο πακετο... χαλαει ολο το συνολο. Το χω παθει γιαυτο στο λεω.Εχει μαζεψει αρκετα αλλα ακομα εχω προβλημα. Ειναι μανικι να φορας τη μπλουζα και να φενεσαι οπα:bbbiceps: και να ντρεπεσαι να την βγαλεις:(

Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα να φαίνεται γύρω από τη μέση μου μια άδεια σακούλα. Αυτό φαίνεται και από τις φωτό. Οι φωτό αυτές είναι πριν τρεις μήνες περίπου. Από τότε έχω χάσει και άλλο λίπος. Δεν υπάρχει (ευτυχώς) πουθενά "άδεια σακούλα".

Αυτό που περιγράφεις εσύ "άδεια σακούλα" έχει συμβεί και σε έναν φίλο μου. Μάλιστα επειδή έχει κάνει και κάποια εγχείρηση στην κοιλιά και η τομή και τα ράματα είναι πολύ άσχημα
θα αναγκαστεί τελικά να κάνει πλαστική.

gj
21-12-09, 00:37
Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα να φαίνεται γύρω από τη μέση μου μια άδεια σακούλα. Αυτό φαίνεται και από τις φωτό. Οι φωτό αυτές είναι πριν τρεις μήνες περίπου. Από τότε έχω χάσει και άλλο λίπος. Δεν υπάρχει (ευτυχώς) πουθενά "άδεια σακούλα".

Αυτό που περιγράφεις εσύ "άδεια σακούλα" έχει συμβεί και σε έναν φίλο μου. Μάλιστα επειδή έχει κάνει και κάποια εγχείρηση στην κοιλιά και η τομή και τα ράματα είναι πολύ άσχημα
θα αναγκαστεί τελικά να κάνει πλαστική.
Δεν ειπα οτι εχεις σακουλα προς θεου μην παρεξηγηθω:P Μια χαρα εισαι:thumbup:
Kαι γω τωρα που θα κανω την εγχειρηση καπως ετσι με κόβω. 1.5 χρονο τον παλευω αυτο το διαολο και δεν λεω να το ξεφορτοθω:P Κανω τώρα μια υστατη προσπαθεια(ογκος full μεχρι την εγχειρηση γιατι θα μου λειψουν μετα τα βάρη-μετα ενα 3ημηνο φουλ κολυμπι και γραμμωση) μπας και βελτιωθει. Το μονο που με παρηγορει είναι οτι ειμαι 23 και ακομα φτιαχνετε. Αν οχι μαλλον σε πλαστικη το κοβω να παω αλλα θελει αρκετα λεφτα δυστηχως και καμια ασφαλεια απο αυτες που εχω δεν τις καλυπτουν.

ovelix
21-12-09, 01:12
απο τη πλατη που βλεπω πιστευω οτι εισαι σε καλο δρομο και πιστευω οτι και απο μπροστα πρεπει να εισαι πολυ καλη, μηπως υπερβαλεις λιγο .
βαλε μια φωτο απο μπροστα χωρις να φενετε το προσωπο σου αν δεν θελεις
;)

gj
21-12-09, 01:14
απο τη πλατη που βλεπω πιστευω οτι εισαι σε καλο δρομο και πιστευω οτι και απο μπροστα πρεπει να εισαι πολυ καλη, μηπως υπερβαλεις λιγο .
βαλε μια φωτο απο μπροστα χωρις να φενετε το προσωπο σου αν δεν θελεις
;)
Koιτα στη πρωτη σελιδα...Εχει βάλει

ovelix
21-12-09, 01:36
ο.κ λαθος μου .δεν τις ειχα δει της πρωτες
αλα και τωρα που της ειδα παλι το ιδιο λεω

-beba-
21-12-09, 11:41
Σας ευχαριστώ.

AGGELOS.K
04-01-10, 21:04
Γεια σου beba τώρα είδα τις φωτό σου πολύ καλη δουλειά για 6 μήνες:clap:
Περιμένουμε και νεότερες:weights:

-beba-
05-01-10, 10:58
Γεια σου beba τώρα είδα τις φωτό σου πολύ καλη δουλειά για 6 μήνες:clap:
Περιμένουμε και νεότερες:weights:

Σε ευχαριστώ.
Νεότερες θα βάλω το Μάρτη. Δηλαδή κλείνοντας ένα χρόνο με την ενασχόληση μου με το άθλημα.

BILLMMAN
05-01-10, 16:47
πολυ καλη η προσπαθεια σου...:thumbup:

-beba-
05-01-10, 16:51
πολυ καλη η προσπαθεια σου...:thumbup:

Σε ευχαριστώ πολύ.

-beba-
08-01-10, 12:28
Οπως ήδη έχω αναφέρει νέες φωτό θα βάλω τον Μάρτη.
Την φωτό που ποστάρω τώρα την έχω υποσχεθεί στην Αγγελική εδώ και καιρό.
Αφιερωμένη σε σένα λοιπόν Αγγελική.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8461&stc=1&d=1262965141

savage
08-01-10, 12:38
Οπως ήδη έχω αναφέρει νέες φωτό θα βάλω τον Μάρτη.
Την φωτό που ποστάρω τώρα την έχω υποσχεθεί στην Αγγελική εδώ και καιρό.
Αφιερωμένη σε σένα λοιπόν Αγγελική.


:shock::shock::shock::shock: καθε αλλο παρα μια μπουρουχα βλεπω!!!
ποτε θα παμε για καφε ειπαμε??? χιχιχι :rolf::rolf::rolf:
Υγ.ΣΟΒΑΡΑ τωρα,τι μανια ειναι αυτη με το προσωπο σου!!:evilno:

ovelix
08-01-10, 12:40
κορμαρα η μπεμπα :green:

-beba-
08-01-10, 12:54
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

Σάββα μπουρούχα ήμουν. Τους τελευταίους μήνες είμαι σε καλό δρόμο νομίζω.

Οβελίξ αυτό το "κορμάρα" μου ανέβασε πολύ την διάθεση.

savage
08-01-10, 13:08
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

Σάββα μπουρούχα ήμουν. Τους τελευταίους μήνες είμαι σε καλό δρόμο νομίζω.

Οβελίξ αυτό το "κορμάρα" μου ανέβασε πολύ την διάθεση.


ασε το τι ησουν.το τι εισαι τωρα ειναι που μετραει. κ γω μεχρι πριν 8-9 χρονια ημουν χοντρος σαν μπουλης κ το σκεφτομαι κ γελαω.τις εχεις δει φωτο μου τωρα?τις εχεις δει.αρα ξερεις.
δεν μπορεις να κανεις τιποτα για να αλλαξεις το παρελθον.αυτο που μπορεις (κ το κανεις εμπρακτα,αρα μπραβο σου γι'αυτο) ειναι να αλλαξεις το παρον κ το μελλον.
keep going!!!:toast:
Υγ. Δε με λενε Σαββα!!!
Νικο με λενε.:angry:

-beba-
08-01-10, 13:12
ασε το τι ησουν.το τι εισαι τωρα ειναι που μετραει. κ γω μεχρι πριν 8-9 χρονια ημουν χοντρος σαν μπουλης κ το σκεφτομαι κ γελαω.τις εχεις δει φωτο μου τωρα?τις εχεις δει.αρα ξερεις.
δεν μπορεις να κανεις τιποτα για να αλλαξεις το παρελθον.αυτο που μπορεις (κ το κανεις εμπρακτα,αρα μπραβο σου γι'αυτο) ειναι να αλλαξεις το παρον κ το μελλον.
keep going!!!:toast:
Υγ. Δε με λενε Σαββα!!!
Νικο με λενε.:angry:

ΟΚ Νίκος λοιπόν. Σαφώς και έχω δεί τις φωτό σου. Μπράβο σου.:clap::clap::clap:
Οπότε λήθη στο παρελθόν και πίστη στο μέλλον.

Levrone
08-01-10, 13:20
Οπως ήδη έχω αναφέρει νέες φωτό θα βάλω τον Μάρτη.
Την φωτό που ποστάρω τώρα την έχω υποσχεθεί στην Αγγελική εδώ και καιρό.
Αφιερωμένη σε σένα λοιπόν Αγγελική.

τον κακο σου τον καιρο!!!!!

τοσο καιρο μωρε δε σου λεω να βαλεις φωτο?

φτου σου!!!

-beba-
08-01-10, 13:22
τον κακο σου τον καιρο!!!!!

τοσο καιρο μωρε δε σου λεω να βαλεις φωτο?

φτου σου!!!

Απαπαπα. Σε είχα ξεχάσει εσένα. Ημαρτον Γιατρέ μου. Αυριο θα αφιερώσω μια καλύτερη σε σένα.

Levrone
08-01-10, 13:33
Απαπαπα. Σε είχα ξεχάσει εσένα. Ημαρτον Γιατρέ μου. Αυριο θα αφιερώσω μια καλύτερη σε σένα.

ετσι μπραβο! εδα μιλεις σωστα!

Hercules
08-01-10, 13:57
η γνωμη μου εμενα ειναι οτι δεν χρειαζεται ντε και καλα να κανεις bbing γιατι σε εχει οδηγησει σε λαθος δρομο,απ αυτα που βλεπω χρειαζεσαι υποθερμιδικη διατροφη δηλαδη διαιτα,και πολυ αεροβια ασκηση...

savage
08-01-10, 14:53
η γνωμη μου εμενα ειναι οτι δεν χρειαζεται ντε και καλα να κανεις bbing γιατι σε εχει οδηγησει σε λαθος δρομο,απ αυτα που βλεπω χρειαζεσαι υποθερμιδικη διατροφη δηλαδη διαιτα,και πολυ αεροβια ασκηση...

δηλαδη εσυ θεωρεις οτι η μπεμπα τινει να γινει σαν κατι αντι-αισθητικες αντρογυναικες bodybuilders?εγω δε βλεπω κατι τετοιο.ουτε βλεπω να θελει καμια τρομερη διαιτα. επειδη τα ρουχα της φωτο που εβαλε ειναι κ σχετικα κολλητα,εγω βλεπω πως οι γραμμες της ειναι πολυ αρμονικες κ κυριως θηλυκες. τελος παντων,δικαιωμα σου να εχεις την αποψη σου βεβαια. περι ορεξεως...

Qlim4X
08-01-10, 15:17
o καληκατσαρακος σου εχει να σου πει ενα τεραστιο μπραβο!

μπορω να φανταστω ποσο χαρουμενη θα νιοθεις γιατι και εγω ειμαι στην ιδια φαση.

μου φενετε θα φερω βολτες ολα τα γυμναστηρια του λαικανοπαιδιου μπας και σε βρω :P

η πλακα θα ειναι να εισαι εκτος αττικης...

sTeLaKoS
08-01-10, 15:44
Συγχαρητήρια Μπέμπα! Πολύ καλή προσπάθεια!

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

-beba-
08-01-10, 16:09
η γνωμη μου εμενα ειναι οτι δεν χρειαζεται ντε και καλα να κανεις bbing γιατι σε εχει οδηγησει σε λαθος δρομο,απ αυτα που βλεπω χρειαζεσαι υποθερμιδικη διατροφη δηλαδη διαιτα,και πολυ αεροβια ασκηση...

Σίγουρα πρέπει να χάσω και άλλο λίπος. Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί να μην κάνω ΒΒ. Μου αρέσει να έχω μυικότητα. Μου αρέσει να διαγράφονται οι μυες μου. Δεν θέλω να είμαι αδύνατη.

-beba-
08-01-10, 16:11
Καλικαντζαράκι σε ευχαριστώ. Πράγματι είμαι πολύ χαρούμενη.

Σε ευχαριστώ πολύ Στέλιο.

Qlim4X
08-01-10, 16:17
Καλικαντζαράκι σε ευχαριστώ. Πράγματι είμαι πολύ χαρούμενη.

Σε ευχαριστώ πολύ Στέλιο.


:bbbiceps:


αυτο που θελουν να σου πουνε για το σωμα σου ειναι να δυχνεις περισσοτερο γυναικα παρα αντρας.

εκτος αν εχεις σκοπο να κατεβεις σε αγονες που δεν το νομιζω γιατι εισαι μπεμπα:P

για μενα οι pro BB γυναικες ειναι κουκλαρες σε off sesion με επιπεδες κοιλιτσες και θολομενους μυιες. τα κοψιματα ειναι πιο αντρικα.

αποψη μου παντα. δικο σου ειναι το σωμα και χτυστο οπως θες :weights:

TRIANTAFYLLOU
08-01-10, 18:14
πραγματικα πολύ καλή φωτο μπέμπα αλλα είναι επειδή είσαι εσυ πολύ καλή έχεις σημαντική βελτίωση , αρμονία και θυληκότητα γιατι τα ρούχα τονίζουν και διαγραφουν το σωμα επειδη είναι κολλητα .

και δεν υπάρχει περίπτωση μια γυναίκα που γυμνάζετε με βαρη κανει ββ δηλαδή να ανδροποιηθεί οσο προπόνηση και αν κάνει , όταν γυμνάζετε χωρις χημική υποστήριξη ακόμη και με αυτην δεν γίνετε όταν είναι σε λαιτ καταστάσεις .

άλλωστε η φωτο είναι χίλιες λέξεις :clap::clap::clap:

thegravijia
08-01-10, 18:17
κορμαρα η μπεμπα :green:
σωστος! μπεμπα βαλε φωτο να δουμε το προσωπακι σου;)
ξανακανες μπανιο το πρωι?

Polyneikos
08-01-10, 18:35
Μπέμπα αλλαξε κοπέλα μου επιτελους αβαταρ και βαλε την σωστη την φωτογραφία !!!



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=8461&stc=1&d=1262965141

:bowdown::bowdown::clap::clap:

Qlim4X
08-01-10, 19:18
πραγματικα πολύ καλή φωτο μπέμπα αλλα είναι επειδή είσαι εσυ πολύ καλή έχεις σημαντική βελτίωση , αρμονία και θυληκότητα γιατι τα ρούχα τονίζουν και διαγραφουν το σωμα επειδη είναι κολλητα .

και δεν υπάρχει περίπτωση μια γυναίκα που γυμνάζετε με βαρη κανει ββ δηλαδή να ανδροποιηθεί οσο προπόνηση και αν κάνει , όταν γυμνάζετε χωρις χημική υποστήριξη ακόμη και με αυτην δεν γίνετε όταν είναι σε λαιτ καταστάσεις .

άλλωστε η φωτο είναι χίλιες λέξεις :clap::clap::clap:


με καληψε πληρος ο παγκοσμιος :bowdown:

Hercules
08-01-10, 19:41
εγω θεωρησα σωστο να πω αυτο που βλεπω κυριως στην τελευταια φωτο που εβαλες,εξαλλου ο καθενας εχει τη γνωμη του..αν εχεις στοχους επαγγελματικους καλα κανεις και βαζεις κιλα πανω σου,αν παλι δεν εχεις τοτε γιατι δεν διατηρεισαι σε ενα πιο φιτ επιπεδο(?),πιστευω θα σου πηγαινε καλυτερα..καλες προπονησεις ευχομαι

GEORGEXX1
08-01-10, 20:15
μπεμπα ΜΠΡΑΒΟ.:clap::clap:
αξια συνχαρειτηριον η προσπαθεια σου.

Machiavelli
08-01-10, 20:49
Τι σας πειράζει η περούκα; Εμένα μ' αρέσει, Αλμοδοβαρική παραγωγή. Στις φωτογραφίες του Μάρτη θέλουμε την περούκα πίσω.
Εμφανώς βελτιωμένο χέρι, μπράβο σου.

savage
08-01-10, 21:48
Τι σας πειράζει η περούκα; Εμένα μ' αρέσει, Αλμοδοβαρική παραγωγή. Στις φωτογραφίες του Μάρτη θέλουμε την περούκα πίσω.
Εμφανώς βελτιωμένο χέρι, μπράβο σου.

xaxa :turtle::turtle::rolf::rolf: εγω θελω να την δω χωρις περουκα

savage
08-01-10, 21:56
και δεν υπάρχει περίπτωση μια γυναίκα που γυμνάζετε με βαρη κανει ββ δηλαδή να ανδροποιηθεί οσο προπόνηση και αν κάνει , όταν γυμνάζετε χωρις χημική υποστήριξη


:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
ΕΥΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ακριβως αυτο ειχα στο μυαλο μου!!! καμια γυναικα δεν φτανει σε αντι-αισθητικα πλαισια κ ουτε φυσικα χανει την θηλυκοτητα τους,οταν δεν χρησιμοποιει φαρμακα. το ανθρωπινο σωμα ( κ το αντρικο κ το γυναικειο ) εχει καποια ορια,τα οποια οταν δεν ξεπερνας με εξωθεν βοηθεια,ποτε δεν δειχνεις ασχημα. ειδικα στις κοπελες,οπου με τα ανδρογονα αρχιζουν κ αποκτουν αντρικα χαρακτηριστικα στο προσωπο (το οποιο ειναι ακομα χειροτερο κ απο την "υπερβολικη" μυικοτητα τους).
αλλα η μπεμπα,απο το λιγο που την ξερω μεσω του φορουμ,πιστευω ΠΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΦΑΡΜΑΚΑ.αλλωστε το μοτο της ειναι "νους υγιης,εν σωματι υγιη".
οποτε μπεμπα δεν εχεις να φοβασαι τιποτα,οση προπονηση κ αν κανεις.συνεχισε ακαθεκτη.:weights:

-beba-
09-01-10, 10:46
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια.
Νιώθω πράγματι παρα πολύ ωραία διαβάζοντας όλα αυτά τα ποστ.
Γνωρίζω πως έχω πολύ δρόμο ακόμα αλλά τουλαχιστον έχω κάνει την αρχή.
Επίσης μια και υπήρξαν αναφορές σε φάρμακα θα ήθελα να σας πω πως δεν με ενδιαφέρουν. Εχω κατανοήσει πλέον πως το σώμα (χωρίς φάρμακα) έχει απίστευτες δυνατότητες και προσπαθώ να τις εκμεταλευτώ στο έπακρο.
Σας ευχαριστώ και πάλι.

GEORGEXX1
09-01-10, 11:35
Σωμα χωρις φαρμακα ειναι σωμα που το εφτιαξες μονος
και ειναι για μια ζωη.
Σωμα με φαρμακα ειναι δανικο σωμα που το χαρισες
με ημερομηνια ληξης.
Ο καθε ενας εχει το δικαιομα της επιλογης.

-beba-
09-01-10, 11:38
Γενηθήτω το θέλημα σου Polyneikos. Αλλαξα το αβατάρ μου καθώς βλέπεις.

Μαρία
09-01-10, 12:59
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια.
Νιώθω πράγματι παρα πολύ ωραία διαβάζοντας όλα αυτά τα ποστ.
Γνωρίζω πως έχω πολύ δρόμο ακόμα αλλά τουλαχιστον έχω κάνει την αρχή.
Επίσης μια και υπήρξαν αναφορές σε φάρμακα θα ήθελα να σας πω πως δεν με ενδιαφέρουν. Εχω κατανοήσει πλέον πως το σώμα (χωρίς φάρμακα) έχει απίστευτες δυνατότητες και προσπαθώ να τις εκμεταλευτώ στο έπακρο.
Σας ευχαριστώ και πάλι.


Μπραβο μπεμπα για την βελτιωση του σωματός σου αλλα και για τον τροπο που σκεφτεσαι.Πραγματι το σωμα εχει απιστευτες δυνατοτητες που πολλοι δεν προλαβαινουν να τις δουν γιατι βιαζονται.Σαν γυναικα μην υποτιμησεις ποτε τον εαυτο σου οτι δεν θα αποκτησεις δυναμη μιας και η βελτιωση με τον καιρο θα στο αποδειξει οπως να φτιαξεις και μυικο και ολα και να γινεις και πιο σκληρη αν θες(φλεβες στα ποδια)αλλα μονο με διατροφη και προπονηση.

KATERINI 144
09-01-10, 13:44
κορμαρα η μπεμπα :green:
καλα τα λεει ο οβελιξ :clap::clap:

Levrone
09-01-10, 13:51
περιμενω την αφιερωση!!!

τα τανκς αργουν αλλα δεν ξεχνουν οπως ξερεις!!!!:P:P:P

-beba-
09-01-10, 13:52
περιμενω την αφιερωση!!!

τα τανκς αργουν αλλα δεν ξεχνουν οπως ξερεις!!!!:P:P:P

Eτοιμάζω κάτι σπέσιαλ για σένα.

savage
09-01-10, 14:56
ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ:
beba ζουμε,
το προσωπο να δουμε!!
:turtle::turtle::turtle::turtle:
:green::green::green:
:P:P:P
:rolf::rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
09-01-10, 15:53
^ +1, the mystery woman-beba !!!


Γενηθήτω το θέλημα σου Polyneikos. Αλλαξα το αβατάρ μου καθώς βλέπεις.

Eτσι,σε κολακευει πολύ καλύτερα αυτη η φωτό σε σχεση με την προηγούμενη...:clap:

Levrone
09-01-10, 22:35
Eτοιμάζω κάτι σπέσιαλ για σένα.

ε τοτε να το στειλεις στο μαιλ μου να το δω μονο εγω και κανεις αλλος!!!!

αχ χα χα χα χα!!!

(οχι, το εννοω!!!)

savage
10-01-10, 02:50
ε τοτε να το στειλεις στο μαιλ μου να το δω μονο εγω και κανεις αλλος!!!!

αχ χα χα χα χα!!!

(οχι, το εννοω!!!)

:spank::spank::spank::spank::spank:

flinstone
10-01-10, 10:48
μπαμπα συνχαριτιρια και απο μενα. συνεχισε ετσι και μην ξεχνας οτι ο καθε ενα ανταμιβετε αναλογα με τις θυσιες που κανει. μπραβο και παλυ.:thumbup::thumbup::thumbup:

-beba-
11-01-10, 10:06
Σας ευχαριστώ πολύ.

Littlejohn
11-01-10, 10:49
Χμμμ...Πως μου ξέφυγε εμένα η καινούργια φωτό? :shock:

----------------------------------------------------------------


η γνωμη μου εμενα ειναι οτι δεν χρειαζεται ντε και καλα να κανεις bbing γιατι σε εχει οδηγησει σε λαθος δρομο,απ αυτα που βλεπω χρειαζεσαι υποθερμιδικη διατροφη δηλαδη διαιτα,και πολυ αεροβια ασκηση...

Τώρα σοβαρά, You must be joking!!!

Εγώ στην φωτογραφία βλέπω μια πολύ καλλίγραμμη κοπέλα που φαίνεται ότι ασχολείται με το σώμα της. Ανάγκη για δίαιτα και πολύ αερόβια άσκηση δε βλέπω. Νορμάλ πράγματα πλέον, αφού είναι σε ιδιαίτερα καλό δρόμο...

-----------------------------------------------------------------

Μπράβο μπέμπα :thumbup:... Τον Μάρτη βάλε μας καμμιά φώτο με μαγιό να μας στείλεις όλους, έτσι? :green:

-beba-
11-01-10, 11:14
Μπράβο μπέμπα :thumbup:... Τον Μάρτη βάλε μας καμμιά φώτο με μαγιό να μας στείλεις όλους, έτσι? :green:

Σε ευχαριστώ πολύ. Τον Μάρτη θα βάλω με μαγιώ. Θα έχω μαυρίσει κιόλας γιατί θα πηγαίνω θάλασσα.

Qlim4X
11-01-10, 11:24
Σε ευχαριστώ πολύ. Τον Μάρτη θα βάλω με μαγιώ. Θα έχω μαυρίσει κιόλας γιατί θα πηγαίνω θάλασσα.

εχεις που εχεις μια σειρα αναμονης μεχρι απενατη με μαγιο θα την 10πλασιασεις και το καλικατζαρακι σου θα θυμοσει:bbbiceps:

-beba-
11-01-10, 12:00
εχεις που εχεις μια σειρα αναμονης μεχρι απενατη με μαγιο θα την 10πλασιασεις και το καλικατζαρακι σου θα θυμοσει:bbbiceps:

:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Doctorg
23-02-10, 14:24
Πολύ καλή :clap:

-beba-
23-02-10, 15:55
Σε ευχαριστώ πολύ.

GeorgeToumpa
20-04-10, 02:33
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
well done!

-beba-
20-04-10, 09:11
Σε ευχαριστώ.

just chris
20-04-10, 19:13
τι μπεμπα παιδι μου....εσυ δερνεις κοσμο!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:lol::lol:;-)

-beba-
21-04-10, 09:50
τι μπεμπα παιδι μου....εσυ δερνεις κοσμο!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:lol::lol:;-)

Οταν μου δίνεται η ευκαιρία...........γιατί όχι?

AGGELOS.K
21-04-10, 12:11
Οταν μου δίνεται η ευκαιρία...........γιατί όχι?
Ωχ...:shock::shock: λυπάμαι τον άντρα που έχεις δίπλα σου :spank::spank::spank:
:turtle: :turtle: :turtle:

-beba-
21-04-10, 12:27
Ωχ...:shock::shock: λυπάμαι τον άντρα που έχεις δίπλα σου :spank::spank::spank:
:turtle: :turtle: :turtle:

Γιατί?

veteran29
21-04-10, 12:49
ευλογο...γιατι θα τον ματσουκωνεις οταν δεν κανει οτι του ζητησεις η κανει οτι δεν θελεις.....:box1::rifle::box::shoot::smash::spank:
οπως στα παραπανω smiles
by the way πολυ ωραια φωτο(κ η περουκα υπερπαραγωγη...θεατραλε κατασταση)
αχ βρε σου πεσε η vileda στο κεφαλι......βγηκε κ πολυχρωμη τωρα?????????????????
χαχαχα

-beba-
21-04-10, 12:53
ευλογο...γιατι θα τον ματσουκωνεις οταν δεν κανει οτι του ζητησεις η κανει οτι δεν θελεις.....:box1::rifle::box::shoot::smash::spank:
οπως στα παραπανω smiles
by the way πολυ ωραια φωτο(κ η περουκα υπερπαραγωγη...θεατραλε κατασταση)
αχ βρε σου πεσε η vileda στο κεφαλι......βγηκε κ πολυχρωμη τωρα?????????????????
χαχαχα

Eεεεεεεεεεε όχι .................εγώ μια μικρή μπεμπούλα (είμαι και εναντίον της βίας) να κάνω τέτοια πράγματα? Οχι ποτέ.:P:P:P

Χαίρομαι που σου αρέσει η φώτο. Θα ποστάρω νέες με επίσης νέες περούκες.

paulakos
21-04-10, 22:14
Και εγω εβαλα φωτογραφια μου Μπεμπα αλλα δεν ειχα 130 απαντησεις,θα μου δωσεις την περουκα σου?Νομιζω αυτη ειναι το μυστικο...

superman79
23-04-10, 18:32
Γεια σου μπεμπα και απο μενα. Πολυ καλη δουλεια εχεις κανει:clap: καταπληκτικος κορμος για να δουλεψεισ πανω του,καλα γενετικα. Συνεχισε τη προπονηση και διατροφη εισαι σε πολυ καλο δρομο.

-beba-
24-04-10, 09:43
Σε ευχαριστώ πολύ Σούπερμαν.

veteran29
24-04-10, 09:47
Eεεεεεεεεεε όχι .................εγώ μια μικρή μπεμπούλα (είμαι και εναντίον της βίας) να κάνω τέτοια πράγματα? Οχι ποτέ.:P:P:P

Χαίρομαι που σου αρέσει η φώτο. Θα ποστάρω νέες με επίσης νέες περούκες.

περιμενω με μεγαλη ανυπομονησια τις νεες περουκες!!!!!!!!!!!!!!!!!
και θα εχεις και αναλογο οσκαρικο σχολιασμο.(σαν εκεινον π βγαινει στη ΝΕΤ κ σχολιαζει τις ταινιες)

-beba-
24-04-10, 09:51
Eν αναμονή λοιπόν............

veteran29
24-04-10, 10:25
ε ναι λοιπον....:rolf:

Pain
30-04-10, 20:37
καλες ηταν, αλλα πιστευω πως απο τοτε μεχρι τωρα θα εχουν αλλαξει τα πραγματα

Qlim4X
30-04-10, 23:09
sory για το spam

beba μου δες τον καλικατζαρακο σου:weights:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs320.ash1/28177_438228287500_511652500_5629457_1320375_n.jpg

-beba-
01-05-10, 08:32
:shock::shock::shock::shock::shock:
Μπράβο σου:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Λίγο μαυρισματάκι και θα είσαι Θεός στην παραλία.:bowdown::bowdown::bowdown:

Qlim4X
01-05-10, 12:39
:shock::shock::shock::shock::shock:
Μπράβο σου:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Λίγο μαυρισματάκι και θα είσαι Θεός στην παραλία.:bowdown::bowdown::bowdown:

δηλαδη θα με κηκλοφορισης φετος?:turtle:

-beba-
11-05-10, 11:48
Μια φρέσκια φωτό.....ολίγων ημερών......

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10787&d=1273567661

Qlim4X
11-05-10, 12:29
beba μου γλυκια πολυ καλη δουλεια:thumbup:

επειδη ομως σε θεωρο φιλη μου εστω μεσο web θα σου προτινα να αφησεις τον ογκο και να πας σε γραμοση.

εχεις πολυ οραιο καλουπι.

αποψη μου θεωρο αντιαισθιτικο να δω μια γυναικα τουμπανιασμενη. ακομα και σε επαγκελματικο επιπεδο. τιν προτιμο πιο fitness με καμπιλες.

τωρα αν εσενα σου αρεσει μην λαβεις το απο πανω υποψην σου:P

NASSER
11-05-10, 14:46
Ισως σε αδικει λιγο η τελευταια φωτο σε σχεση με την προηγουμενη.
Βαλε ακομα μια, απο το πως εισαι τωρα.

superman79
11-05-10, 15:15
μπεμπα απο μαζα εισαι σουπερ:bbbiceps:...εγω στη θεση θα πηγαινα για γραμμωση τωρα... με αυτη τη μαζα αν κοψεις θα σαι για:bowdown::bowdown:
κανε βεβαια αυτο που αρεσει εσενα πρωτα απο ολα.

Eddie
11-05-10, 15:17
μπεμπα απο μαζα εισαι σουπερ:bbbiceps:...εγω στη θεση θα πηγαινα για γραμμωση τωρα... με αυτη τη μαζα αν κοψεις θα σαι για:bowdown::bowdown:
κανε βεβαια αυτο που αρεσει εσενα πρωτα απο ολα.

+1

Συμφωνω,αλλα και ετσι εισαι πολυ καλη:thumbup:

alekos
11-05-10, 17:20
εχεις πολυ οραιο καλουπι.

αποψη μου θεωρο αντιαισθιτικο να δω μια γυναικα τουμπανιασμενη. ακομα και σε επαγκελματικο επιπεδο. τιν προτιμο πιο fitness με καμπιλες.


Συμφωνω ακραδαντα με τον απο πανω....πολυ καλη παντως εχεις δουλεψει...
Εσυ τι θελεις ειναι το ζητημα...

vAnY
12-05-10, 00:53
:thumbup::thumbup: μπραβο ρε beba κορυφη εισαι απο ογκο !!!! γραμμωση τωρα :toast:

paulakos
12-05-10, 02:04
Λευτερια στην beba,λευτερια στον ογκο.....

-beba-
12-05-10, 10:22
Σας ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια σας.

Η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα πολύ με αυτό που μου λέτε σχεδόν όλοι δηλαδή να κάνω τώρα γράμμωση. Αφού το σκέφτηκα αρκετά κατέληξα στο να μην κάνω τώρα γράμμωση. Αν κάνω τώρα γράμμωση φαντάζομαι μετά θα δείχνω πολύ αδύνατη.............οπότε συνεχίζω με όγκο. Θα σας κρατάω ενήμερους με νέες φωτό ανά διαστήματα.

Qlim4X
12-05-10, 11:09
Σας ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια σας.

Η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα πολύ με αυτό που μου λέτε σχεδόν όλοι δηλαδή να κάνω τώρα γράμμωση. Αφού το σκέφτηκα αρκετά κατέληξα στο να μην κάνω τώρα γράμμωση. Αν κάνω τώρα γράμμωση φαντάζομαι μετά θα δείχνω πολύ αδύνατη.............οπότε συνεχίζω με όγκο. Θα σας κρατάω ενήμερους με νέες φωτό ανά διαστήματα.


beba Μου ο ογκος ειναι το πιο ευκολο πραγμα. τρως γυμναζεσε φουσκονεις τοσο απλο. (στην περιπτοση μου βεβεα)

η γραμμοση ειναι το πιο δησκολο και επιπονο κοματι απ ολες τις αποψης. ασκησεων διατροφης κτλ κτλ

αν εχεις σκοπο να εισαι ετοιμη τον αυγουστο πρεπει να ξεκηνισεις απο τωρα θες 2 μηνες γεματους.

μην φοβασε να μην αδυνατισεις. θα χασεις για αρχη ολα τα υγρα. και θα δηξη το σωμα σου καλητερο. και αν δεν σε καληπτι ξεκηνα να κες λιπος. και αν νιοσεις ασυνατη μπαλαρε με υδατανθρακα ;)


αλλα εγω σου ειπα. σε θελω fitness :bbbiceps:

Levrone
12-05-10, 12:03
beba εγω θελω να σου δωσω τα συγχαρητηρια μου, κανεις προσπα8εια και τα αποτελεσματα ειναι φανερα!

οτι δρομο και να ακολουθησεις, το οτι προσπαθεις θα σε βγαλει στα ανοικτα!

GEORGEXX1
12-05-10, 12:20
beba εγω θελω να σου δωσω τα συγχαρητηρια μου, κανεις προσπα8εια και τα αποτελεσματα ειναι φανερα!

οτι δρομο και να ακολουθησεις,ειπαμε ογκο θα ακολουθησει, δεν το καταλαβες;;; το οτι προσπαθεις θα σε βγαλει στα ανοικτα!

ωρες -ωρες ρε κωστα

Littlejohn
12-05-10, 14:41
Κόντρα στο ρέμα η Μπέμπα...;);) Σημαντικότατο να κάνεις προσωπικές επιλογές με βάση αυτά που θες εσύ και όχι αυτά που προστάζει η κοινή γνώμη... :thumbup::thumbup:

Από εκεί και πέρα προσωπική άποψη πάνω στο θέμα, δεν μπορώ να έχω, μιας και δεν γνωρίζω το πως ακριβώς θες να φτιάξεις το σώμα σου.
Αυτό που μπορώ να πω μόνο είναι ότι, όχι δεν θα φαίνεσαι αδύνατη όταν γραμμώσεις.
Έχεις φτιάξει ενα αρκετά ποιοτικό όγκο (συγνώμη δλδ αλλά τέτοια τραπέζια, χέρια και μηρούς, τα έχουν άντρες) και γραμμωμένη θα είσαι ``τερατάκι``...:green:

------------------------------------

Ο Layne Norton (ένας από τους καλύτερους και μυικότερους, φυσικούς) λεεί ότι ο καλύτερος τρόπος για να βάλεις όσο πιο πολλά μυικά κιλά γίνεται, όσο πιο γρήγορα γίνεται (αγγίζοντας το μέγιστο της γενετικής σου) πρέπει να ακολουθάς εναλλασώμενους μικρούς κύκλους όγκου-γράμμωσης. Συγκεκριμένα 4-6 εβδομάδες όγκου και εν συνεχεία 2 εβδομάδες γράμμωση.
Η συγκεκριμένη τεχνική, δουλεύει πολύ καλύτερα από παρατεταμένα διαστήματα όγκου και υπάρχουν συγκεκριμένοι λόγοι γιατί γίνεται αυτό...

NASSER
12-05-10, 15:14
Σας ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια σας.

Η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα πολύ με αυτό που μου λέτε σχεδόν όλοι δηλαδή να κάνω τώρα γράμμωση. Αφού το σκέφτηκα αρκετά κατέληξα στο να μην κάνω τώρα γράμμωση. Αν κάνω τώρα γράμμωση φαντάζομαι μετά θα δείχνω πολύ αδύνατη.............οπότε συνεχίζω με όγκο. Θα σας κρατάω ενήμερους με νέες φωτό ανά διαστήματα.

Μπραβο σου που υποστηριζεις τις επιλογες σου. Δεν σημαινει πως επειδη μπηκε το καλοκαιρι θα πρεπει και να προσαρμοστεις με τη γραμμωση και το συνδιαμο φαντασιωσης. (γραμμωση=παραλια)
Εγω θα ελεγα να προσεχεις και να συνεχισεις να γυμναζεσαι οπως πρεπει, καθως να διατηρεις και καλη φυσικη κατασταση. Επισης μην περιμενεις να δεις εντος καλοκαιριου να ανεβαινει η ζυγαρια ή να αυξανεται ο ογκος σου. Δεν θα στο επιτρεπουν οι καιρικές συνθηκες.

Υπομονη και επιμονη να θυμασαι :toast:

Nick Sotiralis
12-05-10, 21:30
ναι ρε μπεμπα,οταν ειδα τις φωτο επαθα.εχεις πολυ ογκο για γυναικα,τι να πρωτοπω,γραμμωση επειγοντως εκτος αν θελεις να γινεις σαν και εκεινες με τα σαγονια τις φουσκωτες που αν βαλεις ενα πουλι αναμεσα στα ποδια εγιναν αντρες..


κοιτα το τι κανει ο καθενας/καθεμια ειναι καθαρα δικο του θεμα νομιζω. Και εγω ακουω καθε μερα '' κοιτα τον ταδε γραμμωση αυτα ειναι σωματα'' εμενα ομως για παραδειγμα δεν με τρελαινουν τα αδυνατα σωματα με γραμμωση τι να κανω μου αρεσει η μυικη μαζα.αν επηρεαζομουνα απο τον καθε τυχαιο δεν νομιζω να ειχα πετυχει τιποτα απο οτι εχω πετυχει μεχρι στιγμης( ειτε αυτο ειναι πολυ η λιγο).Αλλα τελος παντων στο θεμα μας beba παρα πολυ καλη :clap::clap: κανε οτι σου αρεσει εσενα και ασε τον καθενα να λεει εμενα προσωπικα αυτο που βλεπω στις φωτο μου αρεσει και στο κατω κατω και να θες να γινεις ''
σαν εκεινες με τα σαγονια τις φουσκωτες που αν βαλεις ενα πουλι αναμεσα στα ποδια εγιναν αντρες.. ελεος ρε παιδια...
δικο σου ειναι το σωμα οτι θες το κανεις δεν θα δωσεις λογιαριασμο σε κανεναν.
και παλι ΜΠΡΑΒΟ σου πολυ καλη :clap::clap:

beefmeup
12-05-10, 21:35
ναι ρε μπεμπα,οταν ειδα τις φωτο επαθα.εχεις πολυ ογκο για γυναικα,τι να πρωτοπω,για τις γαμπες,για τα χερια η τους ωμους?δεν ειναι γυναικεια χερια αυτα,εχεις γινει τετραγωνη..δεν ειναι γυναικειο σωμα αυτο και οχι δεν θα δειχνεις αδυνατη αν πας για γραμμωση,μια χαρα θα εισαι..βεβαια εννοειται οτι θα κανεις αυτο που θελεις εσυ και οχι αυτο που σου λενε οι αλλοι αλλα αυτοι την φορα κανε αυτο που σου λεω εγω χαχα!!γραμμωση επειγοντως εκτος αν θελεις να γινεις σαν και εκεινες με τα σαγονια τις φουσκωτες που αν βαλεις ενα πουλι αναμεσα στα ποδια εγιναν αντρες..

ρε φιλε σορυ κιολας αλλα εισαι τραγικος..

ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια για το τι κανει..κ σιγουρα αυτο που λες δεν αντικατοπτριζει την πραγματικοτητα

Eddie
12-05-10, 21:41
ρε φιλε σορυ κιολας αλλα εισαι τραγικος..

ο καθενας εχει τα δικα του κριτηρια για το τι κανει..κ σιγουρα αυτο που λες δεν αντικατοπτριζει την πραγματικοτητα

Συμφωνω!!!


ααααβασιλη edit τωρα!!!:spank: :turtle:

Levrone
12-05-10, 21:46
ναι ρε μπεμπα,οταν ειδα τις φωτο επαθα.εχεις πολυ ογκο για γυναικα,τι να πρωτοπω,για τις γαμπες,για τα χερια η τους ωμους?δεν ειναι γυναικεια χερια αυτα,εχεις γινει τετραγωνη..δεν ειναι γυναικειο σωμα αυτο και οχι δεν θα δειχνεις αδυνατη αν πας για γραμμωση,μια χαρα θα εισαι..βεβαια εννοειται οτι θα κανεις αυτο που θελεις εσυ και οχι αυτο που σου λενε οι αλλοι αλλα αυτοι την φορα κανε αυτο που σου λεω εγω χαχα!!γραμμωση επειγοντως εκτος αν θελεις να γινεις σαν και εκεινες με τα σαγονια τις φουσκωτες που αν βαλεις ενα πουλι αναμεσα στα ποδια εγιναν αντρες..

εκτος οτι δεν εχεις τροπους , λες και λαθος πραγματα..

μιθα χαρα εισαι beba, προχωρα μπροστα λεμε..

mixaliskoukaras
12-05-10, 22:55
ναι ρε μπεμπα,οταν ειδα τις φωτο επαθα.εχεις πολυ ογκο για γυναικα,τι να πρωτοπω,για τις γαμπες,για τα χερια η τους ωμους?δεν ειναι γυναικεια χερια αυτα,εχεις γινει τετραγωνη..δεν ειναι γυναικειο σωμα αυτο και οχι δεν θα δειχνεις αδυνατη αν πας για γραμμωση,μια χαρα θα εισαι..βεβαια εννοειται οτι θα κανεις αυτο που θελεις εσυ και οχι αυτο που σου λενε οι αλλοι αλλα αυτοι την φορα κανε αυτο που σου λεω εγω χαχα!!γραμμωση επειγοντως εκτος αν θελεις να γινεις σαν και εκεινες με τα σαγονια τις φουσκωτες που αν βαλεις ενα πουλι αναμεσα στα ποδια εγιναν αντρες..

τι λεει ο τυπος ρε....ελεος ...beba πας παρα πολυ καλα συγχαρητηρια!!μην ακους κανενα και κανε αυτο που σου αρεσει...θα ειναι και το καλυτερο ειμαι σιγουρος!!!
φιλε ...μηπως σου λειπουν εσενα??σορι κιολας αλλα ψαχνω να βρω την αιτια που τα ειπες ολα αυτα στην κοπελα...

Rise above
12-05-10, 23:43
1) είσαι αγενής απέναντι στην κοπέλα ...

2) αυτό είναι ένα αντρικό χέρι και ένας αντρικός ωμος

beefmeup
12-05-10, 23:47
1) είσαι αγενής απέναντι στην κοπέλα ...

2) αυτό είναι ένα αντρικό χέρι και ένας αντρικός ωμος

κ που να δει ο τυπος πως ειναι ενα αντρικο πουλι.

απλα τραγικος

NASSER
13-05-10, 00:13
ναι ρε μπεμπα,οταν ειδα τις φωτο επαθα.εχεις πολυ ογκο για γυναικα,τι να πρωτοπω,για τις γαμπες,για τα χερια η τους ωμους?δεν ειναι γυναικεια χερια αυτα,εχεις γινει τετραγωνη..δεν ειναι γυναικειο σωμα αυτο και οχι δεν θα δειχνεις αδυνατη αν πας για γραμμωση,μια χαρα θα εισαι..βεβαια εννοειται οτι θα κανεις αυτο που θελεις εσυ και οχι αυτο που σου λενε οι αλλοι αλλα αυτοι την φορα κανε αυτο που σου λεω εγω χαχα!!γραμμωση επειγοντως εκτος αν θελεις να γινεις σαν και εκεινες με τα σαγονια τις φουσκωτες που αν βαλεις ενα πουλι αναμεσα στα ποδια εγιναν αντρες..


Εκτος οτι εισαι αγενης εισαι και ακυρος. Φροντισε να ειναι το τελευταιο μηνυμα που ποσταρεις και εχεις αυτο το υφος, διαφορετικα δεν θα εχεις θεση αναμεσα στα μελη του φορουμ.

Ramrod
13-05-10, 00:26
Σας ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια σας.

Η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα πολύ με αυτό που μου λέτε σχεδόν όλοι δηλαδή να κάνω τώρα γράμμωση. Αφού το σκέφτηκα αρκετά κατέληξα στο να μην κάνω τώρα γράμμωση. Αν κάνω τώρα γράμμωση φαντάζομαι μετά θα δείχνω πολύ αδύνατη.............οπότε συνεχίζω με όγκο. Θα σας κρατάω ενήμερους με νέες φωτό ανά διαστήματα.

Έτσι Μπέμπα, κόντρα στο ρευμα...έτσι και εγώ δε κάνω γράμμωση παρ όλο που πλησιάζει το καλοκαίρι και έχω θολώσει αρκετά! Εσύ ξέρεις το στόχο σου, δε χρειάζεται να κάνεις ότι κάνουν όλοι...πάμε όγκο μήνες ατελείωτους! :green:

Πάντως κατά την άποψή μου και γράμμωση να έκανες δε θα έδειχνες αδύνατη όπως λες. Έχει να κάνει βέβαια και πως φαντάζεσαι το ιδανικό σώμα και τι θεωρείς αδύνατο.

Πολύ καλή!
Καλή συνέχεια!
:thumbup:

paulakos
13-05-10, 00:55
Βeba εισαι θεα ακομα και εγω στο λεω που ειμαι και ξυνος....:P

Littlejohn
13-05-10, 01:00
Πάντως εδώ πρέπει να συμπληρώσω, ότι σαν φόρουμ χάσαμε εντελώς τώρα την ευκαιρία να δούμε φωτογραφίες της μπέμπας με μαγιό το καλοκαίρι (και μας το είχε τάξει κιόλας)... :rolf:

Good job everyone... :smash::smash::spank:

GEORGEXX1
13-05-10, 01:08
Αν απο το χερι και τον ωμο της μπεμπας ειδες αντρικα χαρακτηριστικα εισαι πολυ βαθια νυχτωμενος φιλε.

GEORGEXX1
13-05-10, 01:10
Πάντως εδώ πρέπει να συμπληρώσω, ότι σαν φόρουμ χάσαμε εντελώς τώρα την ευκαιρία να δούμε φωτογραφίες της μπέμπας με μαγιό το καλοκαίρι (και μας το είχε τάξει κιόλας)... :rolf:

Good job everyone... :smash::smash::spank:

η μπεμπα δεν μασαει απο τετοια.
και κραταει τις υποσχεσεις της.

ovelix
13-05-10, 09:38
μπραβο μπεμπα :clap::clap: γιατι σιγουρα δουλεψες σοβαρα για να υπαρχει αυτη η εξελιξη
και κατι ξυδατο.... keep walking or follow your heart

-beba-
13-05-10, 10:29
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας για τα σχόλια.
Με κάνετε πολύ χαρούμενη.
Πράγματι έχω κοπιάσει για να φτάσω σε αυτό το αποτέλεσμα.
Μου αρέσει να έχω μυικότητα. Δεν επεδίωξα ποτέ να είμαι αδύνατη σαν ανορεξικό μοντέλο.
Συνεχίζω με όγκο σταθερά λοιπόν...

Επίσης να σας πω πως θα ποστάρω σύντομα φωτό με μαγιώ και ας μην κάνω γράμμωση....εν αναμονή λοιπόν.....................

Μαρία
13-05-10, 10:44
Μπεμπα συνεχισε ετσι και μην κολλας,μια χαρα θηλυκοτητα εχεις και γυμνασμενο κορμι,αναμενουμε τις φωτο με μαγιο!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

veteran29
13-05-10, 11:46
ναι ρε μπεμπα,οταν ειδα τις φωτο επαθα.εχεις πολυ ογκο για γυναικα,τι να πρωτοπω,για τις γαμπες,για τα χερια η τους ωμους?δεν ειναι γυναικεια χερια αυτα,εχεις γινει τετραγωνη..δεν ειναι γυναικειο σωμα αυτο και οχι δεν θα δειχνεις αδυνατη αν πας για γραμμωση,μια χαρα θα εισαι..βεβαια εννοειται οτι θα κανεις αυτο που θελεις εσυ και οχι αυτο που σου λενε οι αλλοι αλλα αυτοι την φορα κανε αυτο που σου λεω εγω χαχα!!γραμμωση επειγοντως εκτος αν θελεις να γινεις σαν και εκεινες με τα σαγονια τις φουσκωτες που αν βαλεις ενα πουλι αναμεσα στα ποδια εγιναν αντρες..

γριφος
τι ειν αυτο που εχει σαγονια, ειναι φουσκωτο και αν βαλεις πουλι εναμεσα στα ποδια γινεται αντρας?
συγχωρεσε με φιλε.ουτ εσενα ξερω ουτε τη beba και ειμαι 1000% αντικειμενικος. ειν ενα site για bodybuilding και οχι για ενοργανη και ρυθμικη γυμναστικη με ποιανεις τι εννωω. το τι εχει βαλει σκοπο κ στοχο ο καθενας μας ειναι υποκειμενικο και ολοι κατα βαθος ξερουμε το target group μας και τα θετικα κ τ αρνητικα.οπως και εγω πχ δεν ειμαι ο Κουρος στον Παρθενωνα-Ακροπολη αλλα κατι σε αλλα προτυπα και στανταρντς.πρεπει δηλαδη να βγεις κ να με κραξεις οτι εχω σαγονια και ειμαι φουσκωτος και οι ορμονες μου δεν ειναι οι σωστες?
πολυ κυνικος και ωμος χωρις λογο....(κ εμενα δεν μ αρεσουν οι hardcore bodybuilder οι γυναικες αλλα δεν κανω ετσι.παρ ολ αυτα σεβομαι κ θαυμαζω το εργο κ τη δουλεια τους σαν κατι αξιο του ενδιαφεροντος μου).
απλα ειναι ενα συγκεκριμενο site και τετοιες υπερβολικες κριτικες και εξαρσεις και παραλληλισμοι νομιζω κατα την ταπεινη μ γνωμη περισσευουν.
ευχαριστω
φιλικα πανος

gym
13-05-10, 12:40
μπεμπα σουπερ....μπομπα...!!!!!!!τελεια.....go on my friend!!!!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle:

-beba-
13-05-10, 15:15
Σας ευχαριστώ πολύ Μαρία και gym.

Gym άστα πάνω μου τα λαμόγια που σε πειράζουν. Εχουν να φάνε πολυ :spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank:


Βετεράνε ή μάλλον Πάνο έχεις δίκιο είμαι μέλος στο φορουμ του bodybuilding.
Αν μη τι άλλο είναι ευνόητο ότι αυτό που θέλω είναι να "χτίσω το σώμα μου" και αυτό κάνω............................

gym
13-05-10, 15:33
Σας ευχαριστώ πολύ Μαρία και gym.

Gym άστα πάνω μου τα λαμόγια που σε πειράζουν. Εχουν να φάνε πολυ :spank::spank::spank::spank::spank::spank::spank:


Βετεράνε ή μάλλον Πάνο έχεις δίκιο είμαι μέλος στο φορουμ του bodybuilding.
Αν μη τι άλλο είναι ευνόητο ότι αυτό που θέλω είναι να "χτίσω το σώμα μου" και αυτό κάνω............................

μια χαψια τους εχουμε.....χρακκκκκκκκκκκκκκκκκ!!!!!!!!!!

-beba-
13-05-10, 15:38
μια χαψια τους εχουμε.....χρακκκκκκκκκκκκκκκκκ!!!!!!!!!!

ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΝΑΙ!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

TRIANTAFYLLOU
13-05-10, 17:18
να κάνω και γω τον σχολιασμό μου και να πω πως απο την φωτο δεν μπορούμε να λέμε είναι υπέρβαρη η ελειπόβαρη η μπέμπα αλλα εκείνο που φαίνετε είναι οτι έχει συμμετρία και θυληκότητα δηλαδή το σχήμα των ποδιών που είναι βασικό σε μια γυναίκα είναι όμορφο , επίσης η μέση τονίζει όμορφα και αναδεικνύει και τους όμους πλάτη και πόδια , αρα αν και σε όγκο που λέει το αποτέλεσμα είναι πάρα πολυ καλό .

απο την πείρα μου εχω να πω πως δεν μπορείς να καταλάβεις απο μια φωτο χωρίς μέτρο σύγκρισης αν κάποιος είναι πολλα η λίγα κιλα εγω εχω στην ίδια φορμα φωτο που αλλου φαίνομαι 10 κιλά λιγότερο και αλλού περισσότερο , όπως και ο λη πρίστ σε μια φωτο μονος μπορει αν πείς είναι 120 κιλα να το πιστέψει κάποιος .

εκείνο όμως που δεν αμφισβητείτε είναι η συμετρία και το σχήμα που εδω η μπέμπα παίρνει άριστα

αλλα περιμένουμε και πιο ρεαλιστικές με μαγιό και το βασικότερο είναι να αρέσει πρώτα σε μας το σώμα μας και μετα θα αρέσει και στούς άλλους , γιατι υπάρχουν και περιπτώσεις που μπορεί κάποια να έχει ωραίο σώμα αλλα να μην την αρέσει η και σε άντρα ακόμη , οπότε και αυτό δεν είναι καλό .

η μπέμπα όμως έχει εμφανή βελτίωση και μυική ανάπτυξη πράγμα που σημαίνει η δουλεια φέρνει αποτελεσμα :thumbup::thumbup::clap::clap::clap::clap:

GEORGEXX1
13-05-10, 17:29
μια χαψια τους εχουμε.....χρακκκκκκκκκκκκκκκκκ!!!!!!!!!!

Καλα προσεξε εσυ μην χασεις κανενα σφραγισμα.
:P:P

-beba-
13-05-10, 18:10
να κάνω και γω τον σχολιασμό μου και να πω πως απο την φωτο δεν μπορούμε να λέμε είναι υπέρβαρη η ελειπόβαρη η μπέμπα αλλα εκείνο που φαίνετε είναι οτι έχει συμμετρία και θυληκότητα δηλαδή το σχήμα των ποδιών που είναι βασικό σε μια γυναίκα είναι όμορφο , επίσης η μέση τονίζει όμορφα και αναδεικνύει και τους όμους πλάτη και πόδια , αρα αν και σε όγκο που λέει το αποτέλεσμα είναι πάρα πολυ καλό .

απο την πείρα μου εχω να πω πως δεν μπορείς να καταλάβεις απο μια φωτο χωρίς μέτρο σύγκρισης αν κάποιος είναι πολλα η λίγα κιλα εγω εχω στην ίδια φορμα φωτο που αλλου φαίνομαι 10 κιλά λιγότερο και αλλού περισσότερο , όπως και ο λη πρίστ σε μια φωτο μονος μπορει αν πείς είναι 120 κιλα να το πιστέψει κάποιος .

εκείνο όμως που δεν αμφισβητείτε είναι η συμετρία και το σχήμα που εδω η μπέμπα παίρνει άριστα

αλλα περιμένουμε και πιο ρεαλιστικές με μαγιό και το βασικότερο είναι να αρέσει πρώτα σε μας το σώμα μας και μετα θα αρέσει και στούς άλλους , γιατι υπάρχουν και περιπτώσεις που μπορεί κάποια να έχει ωραίο σώμα αλλα να μην την αρέσει η και σε άντρα ακόμη , οπότε και αυτό δεν είναι καλό .

η μπέμπα όμως έχει εμφανή βελτίωση και μυική ανάπτυξη πράγμα που σημαίνει η δουλεια φέρνει αποτελεσμα :thumbup::thumbup::clap::clap::clap::clap:

Σε ευχαριστώ πολύ.

Το σχόλιο για την θυληκότητα ήρθε να διαλύσει τις ανησυχίες μου "μήπως το παρακάνω τελικα".
Νιώθω πολύ καλά με τα σχόλια που διάβασα. Σύντομα νέες φωτό με μαγιώ.

TRIANTAFYLLOU
13-05-10, 18:20
Σε ευχαριστώ πολύ.

Το σχόλιο για την θυληκότητα ήρθε να διαλύσει τις ανησυχίες μου "μήπως το παρακάνω τελικα".
Νιώθω πολύ καλά με τα σχόλια που διάβασα. Σύντομα νέες φωτό με μαγιώ.


μα αυτο μας ενδιαφέρει ρε μπέμπα τι να πω αν δείς εμένα να σχολιάζω σε γυναίκα μόνο για μυς η άρωστος είμαι η αποφεύγω για να μην την στεναχωρέσω, γιατι όχι μόνο δική μου αλλα των περισσοτέρων άποψη είναι , πως η γυναίκα μπορεί να είναι μυώδης και γυμνασμένη αλλα παράλληλα να διατηρεί την θυληκότητα , πράγμα που σημαίνει και μια αδύνατη να μην έχει θυληκότητα δεν είναι πάντα μόνο τα κιλα που το χαρακτηρίζουν και έχουμε παραδείγματα αθλητριών με μυς αλλα παράληλα είναι σεξυ και θυληκες .

οπότε αναμένουμε και φώτο με μαγιό :turtle::turtle::turtle:

-beba-
13-05-10, 18:24
Σε ευχαριστώ πολύ.

AGGELOS.K
15-05-10, 21:12
Bebaki ενα μεγάλο μπράβο και απο εμένα για την προοδό σου:clap::clap:
Κράτα τους στόχους που έχεις στο μυαλό σου και μην μασας λέμε:thumbup:

-beba-
17-05-10, 09:32
Σε ευχαριστώ πολύ Αγγελε.

Qlim4X
17-05-10, 09:54
το σουκου περασε και δεν ειδαμε φωτος.

τελευτεα προθεσμια το 3ημερο που ερχετε.

μετα εχει :spank:


:P

-beba-
17-05-10, 09:57
Ελήφθει όβερ.

veteran29
17-05-10, 10:33
εν εναμονει λοιπον...με νεα περουκα πιο hollywood

vAnY
17-05-10, 11:38
:welcome:Μη μασας μπεμπα για τον "ογκο"...και μενα στο γυμναστηριο και εξω μου λεγανε το χειμωνα ειδικα που εκανα ογκο, πωπω μηπως το παρακανεις με τα βαρη, θα χασεις τη θυληκοτητα σου, θα μοιαζεις με αντρα και κατι τετοια.... εμενα δεν με νοιαζει, το μονο που με νοιαζει ειναι αυτο που βλεπω στο καθρεπτη να αρεσει ΣΕ ΜΕΝΑ. Για τους αλλους?...σ οποιον/α αρεσει... ;)
κι οπως λεω και στην υπογραφη μου: muscles are sexy !! :bbbiceps:
---> κι εσυ εχεις κανει θαυμασια δουλεια:bowdown::bowdown:

Qlim4X
17-05-10, 11:45
vany εχεις ενα δηκιο.

και εγω που θελω να κρατισω ενα σωμα BB (+10κιλα απο το υψος μου) διαπιστοσα οτι με ογκο εφτασα στα 92 κιλα και τωρα που ειμαι στιν γραμοση εχω μαζεψη κοντα στα 86 και ειμαι ακομα στην αρχη. λογικα θα βγω στα 80κηλα στεγνος με 178 υψος.

αυτο ηταν κατι που δεν ειχα προβλεψη μιας και ειχα 3 χρονια αποχης. αλλα του χρονου θα ειναι καλητερα.

blackgym
17-05-10, 16:57
πολυ καλη!μαυρισες η ακομα?

-beba-
17-05-10, 17:27
πολυ καλη!μαυρισες η ακομα?

Προσπαθώ να μαυρίσω. Σε ευχαριστώ πολύ.



Σε ευχαριστώ Vany.

Καλικαντζαράκι γραμμώνεις?

ellaki
20-05-10, 18:37
beba συγχαρητητρια..μην ακους τους κακοβουλους..εσυ ξερεις καλυτερα απο τον καθενα τους στοχους σου και αυτους να κοιτας..εγω αν και προτιμω (σε εμενα ) γραμμωση και οχι ογκο θεωρω αξιοθαυμαστη τοσο την προσπαθεια σου οσο και αυτο που εχεις καταφερει...συνεχισε οτι κανεις και ασε τους αλλους να σκανε απο τη ζηλεια τους!!! :toast:

Nick Sotiralis
20-05-10, 21:54
να σας ενημερωσω οτι εχουν βγει στους δρομους σε ολες τις πολεις της Ελλαδος ατομα ολων των ηλικιων και εχουμε πορειες σε ολη την Ελλαδα τα πανο ειχαν ενα συνθημα ''ΦΩΤΟ ΜΕ ΜΑΓΙΩ ΤΩΡΑ ΒΕΒΑ'' ειδες τι εχεις προκαλεσει στο πανελληνιο???? :P:P:P:P:P:P:P

Qlim4X
20-05-10, 23:42
Καλικαντζαράκι γραμμώνεις?


τι να σου πω μπεμπα μου.

εχω ψιλους στοχους αλλα η ζιγαρια εχει αντιθετι γνωμη κολιμενη στα 90+

θελω να πεσω κατο απο 87 για να ειμαι στιν χρυση τομι του +10 απο το υψος μου.

αλλα εχω τιν αισθηση οτι πριζομε ακομα :bodybuilder2:

helpppppp:help:

-beba-
21-05-10, 09:36
beba συγχαρητητρια..μην ακους τους κακοβουλους..εσυ ξερεις καλυτερα απο τον καθενα τους στοχους σου και αυτους να κοιτας..εγω αν και προτιμω (σε εμενα ) γραμμωση και οχι ογκο θεωρω αξιοθαυμαστη τοσο την προσπαθεια σου οσο και αυτο που εχεις καταφερει...συνεχισε οτι κανεις και ασε τους αλλους να σκανε απο τη ζηλεια τους!!! :toast:
Σε ευχαριστώ πολύ ellaki. Σου εύχομαι καλή επιτυχία στους στόχους σου.:toast:


να σας ενημερωσω οτι εχουν βγει στους δρομους σε ολες τις πολεις της Ελλαδος ατομα ολων των ηλικιων και εχουμε πορειες σε ολη την Ελλαδα τα πανο ειχαν ενα συνθημα ''ΦΩΤΟ ΜΕ ΜΑΓΙΩ ΤΩΡΑ ΒΕΒΑ'' ειδες τι εχεις προκαλεσει στο πανελληνιο???? :P:P:P:P:P:P:P
Αυτό πράγματι έγινε χτές................σήμερα όμως το πανό που κρατάνε γράφει "ΒΕΒΑ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΑΜΕ ΝΤΥΜΕΝΗ"...................

τι να σου πω μπεμπα μου.

εχω ψιλους στοχους αλλα η ζιγαρια εχει αντιθετι γνωμη κολιμενη στα 90+

θελω να πεσω κατο απο 87 για να ειμαι στιν χρυση τομι του +10 απο το υψος μου.

αλλα εχω τιν αισθηση οτι πριζομε ακομα :bodybuilder2:

helpppppp:help:

Υπομονή καλικαντζαράκι μου. Κάποιες φορές "κολάμε" για λίγες μέρες και μετά συνεχίζουμε να χάνουμε λίπος. Μην απογοητευεσαι έτσι εύκολα.
Χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστήσεις καλικαντζαράκι.:toast::toast::toast:

Qlim4X
21-05-10, 11:37
Υπομονή καλικαντζαράκι μου. Κάποιες φορές "κολάμε" για λίγες μέρες και μετά συνεχίζουμε να χάνουμε λίπος. Μην απογοητευεσαι έτσι εύκολα.
Χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστήσεις καλικαντζαράκι.:toast::toast::toast:


σε ευχαριστο πολυ πολυ μπεμπα μου!

τι δωρακι μου πειρες?:turtle:

-beba-
21-05-10, 11:40
Να 'σαι καλά.

Δεν σου έχω πάρει ακόμα. Πες μου τι δωράκι θέλεις καλικαντζαράκι?

eri_87
21-05-10, 12:28
Beba Μπράβο!!! :clap::clap::clap:
Πάρα πολύ καλά και γρήγορα (θεωρώ) αποτελέσματα έχεις..... Αν και μένα δε μαρέσει ο όγκος, ειδικά σε γυναίκες, ο καθένας κάνει αυτό που θέλει για τον εαυτό του και αυτό που του αρέσει! ΚΑΝΕΙΣ πάντως δεν μπορεί να αμφισβητήσει το αποτέλεσμα που έχεις και γιαυτό πάλι ΜΠΡΑΒΟ!!! :thumbup:
Καλή συνέχεια!

Qlim4X
21-05-10, 15:20
Να 'σαι καλά.

Δεν σου έχω πάρει ακόμα. Πες μου τι δωράκι θέλεις καλικαντζαράκι?

καφεδακι και προπονηση παρεα :P

Geo84
30-05-10, 02:21
Να σου κάνω εγώ μια απλή ερώτηση για να μη μπερδεύεσαι.

Άμα μπει μια γυναίκα που θέλει να ξεκινήσει το ββ και μπει σε ένα topic με φωτο κάποιου ο οποίος έχει τρομερό όγκο και του πει πως είσαι έτσι δε μου αρέσουν οι πολλοί φουσκωτοί να χάσεις βάρος πως νομίζεις ότι θα αντιδράσουν οι υπόλοιποι?

Το ίδιο συμβαίνει και για τις γυναίκες.

Εδώ είναι φόρουμ ββ δε μας ενδιαφέρει το τι θεωρεί ο καθένας θελκτικό.

Μπέμπα σημειώνεις τεράστια πρόοδο μπράβο σου.

mixaliskoukaras
30-05-10, 09:49
φιλαρακι εισαι πολυ αγριος...:shock::shock::shock::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
τι να πω ρε ...????Ενα εχω να πω το παιδι ειναι hose cuervo..!!!!
Υ.Γ Παιδια η γνωμη μου ειναι πως το θεμα πρεπει να ληξει εδω...

Geo84
30-05-10, 10:34
να σου πω και γω το αλλο.αν ημουν εγω 130 κιλα φετες αυγοφετες τουμπανος τελοσπαντων και μου αρεζε ετσι οπως ημουν και ποσταρα φωτο και ζητουσα γνωμες των αλλων και εθετα το ερωτημα-ρε παιδια μηπως εχω αρχισει και ξεφευγω σε ογκο?και μου απαντουσαν και μου λεγαν ο ενας εισαι οκ συνεχισε ο αλλος καλυτερα για μενα να πας σε γραμμωση και εμπαινε και μια κοπελα και μου ελεγε"να κανεις γραμμωση,ογκος ειναι αυτος?εχεις γινει σαν καρτουν υπερ-ηρωας απο κομιξ της μαρβελ,δεν μου αρεσουν ετσι οι αντρες,εγω τους θελω με κοιλια" αλλα εγω γουσταρα με τον εαυτο μου ετσι οπως ειμαι,δεν θα ειχα κανενα προβλημα με την κριτικη της κοπελας,γουστο της και γουστο μου.ειναι η αποψη της και την δεχομαι,οπως και η μπεμπα δεχτηκε την δικη μου.ολοι οι αλλοι πεσανε να με φανε.και αυτο ειναι το τελευταιο μου ποστ σε αυτο το φορουμ,δεν θελω αλλο να συνεχισω να συμμετεχω,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΑΝΤΜΙΝ Η ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΒΗΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΜΠΡΑΤΣΑ Η ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥΛΙ ,ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΒΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΤΟ ΕΛΛΕΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣ ΣΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΑΘΜΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΜΠΡΑΤΣΑ..:welcome:ΒΥΕ

Ναι άμα σου απαντούσε με αυτό τον τρόπο θα έτρωγε και κείνη κράξιμο και δικαιολογημένα. Όσες γουστάρουν μοντέλα να γραφτουν στο www.gabalasmodelsforum.gr και όσες γουστάρουν κουραμπιέδες στο www.exompyrokoilikaigoustaroforum.gr.

Εδώ είναι το www.bodybuilding.gr και άμα θέλετε να εκφράσετε την αντίθεσή σας σε μερικές αρχές του με αυτό τον αρνητικό τρόπο η θέση σας δεν είναι εδώ. Τουλάχιστον κάντο με πιο κόσμιο και επιφυλακτικό τρόπο. Και μένα κάποιοι συγκεκριμένοι αθλητές δε μπορώ να πω ότι μου αρέσει το σώμα τους αλλά δε ξεχνάω που βρίσκομαι.

Καλή σου συνέχεια και να μην είσαι τόσο προκατειλλημένος ακόμα και αν δε σου αρέσει κάτι.

Levrone
30-05-10, 10:38
δεν ειμαι moderator, αλλα επειδη εχουμε καταστρεψει το τοπικ με ανοησιες, και ειναι κριμα, γραψτε οτι θελετε αλλα καντε μια απλη κινηση, καντε ενα quote και παμε στα off topic.

ουτε να απανταει ο ενας στον αλλο ουτε να σχολιαζει ο ενας την απαντηση του αλλου.

αφου δεν κλεινει το θεμα οπως θα επρεπε κανονικα, τουλαχιστον ελατε στα οφ τοπικ και οχι εδω.

giannis64
30-05-10, 14:39
αφου δεν κλεινει το θεμα οπως θα επρεπε κανονικα, τουλαχιστον ελατε στα οφ τοπικ και οχι εδω.


+1000:thumbup: !!!

-beba-
31-05-10, 11:30
ναι ρε μπεμπα,οταν ειδα τις φωτο επαθα.εχεις πολυ ογκο για γυναικα,τι να πρωτοπω,για τις γαμπες,για τα χερια η τους ωμους?δεν ειναι γυναικεια χερια αυτα,εχεις γινει τετραγωνη..δεν ειναι γυναικειο σωμα αυτο και οχι δεν θα δειχνεις αδυνατη αν πας για γραμμωση,μια χαρα θα εισαι..βεβαια εννοειται οτι θα κανεις αυτο που θελεις εσυ και οχι αυτο που σου λενε οι αλλοι αλλα αυτοι την φορα κανε αυτο που σου λεω εγω χαχα!!γραμμωση επειγοντως εκτος αν θελεις να γινεις σαν και εκεινες με τα σαγονια τις φουσκωτες που αν βαλεις ενα πουλι αναμεσα στα ποδια εγιναν αντρες..

Το λάθος μου ήταν που δεν απάντησα πιο νωρίς.

Το σχόλιο του aaabasilis "τι να πρωτοπώ, για τις γάμπες, για τα χέρια ή τους όμους" ήταν πολύ κολακευτικό για μένα και τον ευχαριστώ πάρα πολύ.

Τα υπόλοιπα δεν νομίζω ότι ανταποκρίνονται σε εμένα αλλά ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ γιατί αυτή ήταν η γνώμη του. Στο κάτω κάτω όταν ποστάρουμε φωτος το κάνουμε γιατί θέλουμε την γνώμη των άλλων μελών του φορουμ. Αν δεν θέλουμε τις γνώμες των άλλων ή αντίθετες γνώμες από τις δικές μας δεν ποστάρουμε φωτό.

Εγώ σας ευχαριστώ όλους σας για τα σχόλιά σας.
Ας το λήξουμε εδώ και δεν χρειάζεται να κάνουν μπαν κανέναν.

Θα επανέλθω σύντομα με νέες φωτο.

KATERINI 144
31-05-10, 12:13
μπεμπα ειδα τη γράφτηκε και περιμενα να τοποθετηθείς, μπραβο για την τοποθέτηση σου :clap::clap::clap::clap:

-beba-
31-05-10, 12:16
Σε ευχαριστώ πολύ.

Qlim4X
31-05-10, 12:20
bebaaaaaaaaa

περιμενουμε ακομα φωτο :P

μολις παρω λιγο χρομα θα σου δειξω να μου πεις ;)

-beba-
31-05-10, 12:21
Εγω έχω πάρει λίγο χρωματάκι.
Χτες το παράκανα όμως και έχω "ροδίσει".

blackgym
31-05-10, 13:18
Εγω έχω πάρει λίγο χρωματάκι.
Χτες το παράκανα όμως και έχω "ροδίσει".


burn burn baby burn!!!! :green::green::green:

gj
31-05-10, 13:34
Το λάθος μου ήταν που δεν απάντησα πιο νωρίς.

Το σχόλιο του aaabasilis "τι να πρωτοπώ, για τις γάμπες, για τα χέρια ή τους όμους" ήταν πολύ κολακευτικό για μένα και τον ευχαριστώ πάρα πολύ.

Τα υπόλοιπα δεν νομίζω ότι ανταποκρίνονται σε εμένα αλλά ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ γιατί αυτή ήταν η γνώμη του. Στο κάτω κάτω όταν ποστάρουμε φωτος το κάνουμε γιατί θέλουμε την γνώμη των άλλων μελών του φορουμ. Αν δεν θέλουμε τις γνώμες των άλλων ή αντίθετες γνώμες από τις δικές μας δεν ποστάρουμε φωτό.

Εγώ σας ευχαριστώ όλους σας για τα σχόλιά σας.
Ας το λήξουμε εδώ και δεν χρειάζεται να κάνουν μπαν κανέναν.

Θα επανέλθω σύντομα με νέες φωτο.

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
01-06-10, 03:19
Το λάθος μου ήταν που δεν απάντησα πιο νωρίς.

Το σχόλιο του aaabasilis "τι να πρωτοπώ, για τις γάμπες, για τα χέρια ή τους όμους" ήταν πολύ κολακευτικό για μένα και τον ευχαριστώ πάρα πολύ.

Τα υπόλοιπα δεν νομίζω ότι ανταποκρίνονται σε εμένα αλλά ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕ γιατί αυτή ήταν η γνώμη του. Στο κάτω κάτω όταν ποστάρουμε φωτος το κάνουμε γιατί θέλουμε την γνώμη των άλλων μελών του φορουμ. Αν δεν θέλουμε τις γνώμες των άλλων ή αντίθετες γνώμες από τις δικές μας δεν ποστάρουμε φωτό.

Εγώ σας ευχαριστώ όλους σας για τα σχόλιά σας.
Ας το λήξουμε εδώ και δεν χρειάζεται να κάνουν μπαν κανέναν.

Θα επανέλθω σύντομα με νέες φωτο.



μπράβο μπέμπα σωστή η τοποθέτηση σου , αν και όσοι σε ξέρουμε στο φόρουμ γνωρίζουμε τις απόψεις την αισθητική και τούς στόχους σου και ότι σου έχω πεί για το σώμα σου ,αυτό και πιστεύω χωρίς να υπερβάλω καθόλου:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

-beba-
01-06-10, 09:31
Σε ευχαριστώ πολύ.

-beba-
28-06-10, 11:39
Μια και μαύρισα λιγάκι μια φωτό της μαυρισμένης και γυμνασμένης μου πλάτης.

Qlim4X
28-06-10, 11:49
εσυ θα μας δειρης ολους.

απαπα :P

good job beba :thumbup:

noz1989
28-06-10, 11:49
very nice!!!!!

beefmeup
28-06-10, 11:55
μπραβο πολυ καλη:thumbup:

την επομενη φορα που θα κανεις ηλιοθεραπεια ομως,λυσε τα κορδονια του μαγιο ε??αυτε οι γραμμες στην πλατη"σκοτωνουν" χαχα!!

CROCOJET
28-06-10, 11:57
Μπράβο μπέμπα! :clap::clap::clap: Ζόρικη! Όντως σε λίγο θα αρχίσεις να δέρνεις :P (χιουμορ κάνω :))

-beba-
28-06-10, 12:09
Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας.

Beef δυστυχώς όταν τα λύνω τα κορδόνια δεν μπορώ να τα δέσω μετά. Ετσι λοιπόν τα μετακινώ για να είναι πιο απαλό το σημάδι.................

beefmeup
28-06-10, 12:11
σωπα ρε συ..παντα υπαρχει κανα προθυμο αρσενικο,να βοηθησει σε τετοιες δυσκολες καταστασεις,χαχα!!

Qlim4X
28-06-10, 12:20
σωπα ρε συ..παντα υπαρχει κανα προθυμο αρσενικο,να βοηθησει σε τετοιες δυσκολες καταστασεις,χαχα!!

μπα τα διοχνει ολα :P

-beba-
05-07-10, 09:09
Μπορεί να μην υπάρχουν αλλαγές σε σχέση με προηγούμενες φωτό όσον αφορά το bb.....................στο χρώμα όμως?

KATERINI 144
05-07-10, 09:41
μπρούτζινο χρωματακι εκανες μπεμπα, μπραβο :clap::clap:

giannis64
05-07-10, 09:43
εχεις μεγαλη διαφορα απο πριν!! (προς το καλυτερο)!!;)

αλλα την φουστα τι την ηθελες?? μαγιο επρεπε να φορας!!:green:

KATERINI 144
05-07-10, 09:45
μαγιο και μια φωτο την πλαταρα σου ρε μπεμπα.... ειπα να μη το πω αλλα αφου το ειπε ο γιαννης :turtle::turtle::turtle::turtle:

-beba-
05-07-10, 10:21
εχεις μεγαλη διαφορα απο πριν!! (προς το καλυτερο)!!;)

αλλα την φουστα τι την ηθελες?? μαγιο επρεπε να φορας!!:green:
Δεν έβρισκα το μαγιώ ρε Γιάννη για αυτό έβαλα την φούστα.............next time.....


μαγιο και μια φωτο την πλαταρα σου ρε μπεμπα.... ειπα να μη το πω αλλα αφου το ειπε ο γιαννης :turtle::turtle::turtle::turtle:

Tην έχω βάλει την πλάτη πρόσφατα............έχει όμως σημάδι από το μαγιώ..............όταν θα φύγει το σημάδι θα ξαναβάλω................

Σας ευχαριστώ πολύ.

sogoku
05-07-10, 10:22
Μπραβο μπεμπα φαινεται η δουλεια σου.........

masistas
05-07-10, 10:54
Εξαιρετικό αποτέλεσμα! Μπράβο! :thumbup:

-beba-
05-07-10, 13:56
Σας ευχαριστώ πολύ.

Orc
05-07-10, 14:54
Γκάσπ! Beba ωραίο σώμα! Μπράβο.:clap:

TRIANTAFYLLOU
05-07-10, 15:53
καλα για την διαφορα σωματικά δεν συζητάμε είναι εμφανής η διαφορά και με το μαύρισμα δείχνει ακόμη καλύτερα το σώμα .:thumbup::thumbup:

όσο για την φούστα που είπαν τα παιδια εν μέρη θα συμφωνήσω γιατι με το μαγιό θα φαινόσουν καλύτερα σωματικα , εκτός αν η φούστα ήταν πιο κοντή οπότε δεν θα υπήρχε θέμα με την έλειψη μαγιό και δεν θα μιλούσε και κανείς , αλλα τώρα να βρήκαν πάτημα τα παιδια γιατι είναι πολύ τυπικοί σε κάποια θέματα και αυστηροί :P:P:P:P:P:P:P

AGGELOS.K
05-07-10, 16:13
Μπράβο σου μπέμπα για άλλη μια φορά μας άφησες με τα μάτια:shock::shock:
Πολλά μπράβο:clap::clap:

NASSER
05-07-10, 16:54
Ωραιο μαυρισμα! Τι νουμερο παπουτσι φορας?:welcome:

-beba-
05-07-10, 17:17
Γκάσπ! Beba ωραίο σώμα! Μπράβο.:clap:
Ευχαριστώ.:welcome:


καλα για την διαφορα σωματικά δεν συζητάμε είναι εμφανής η διαφορά και με το μαύρισμα δείχνει ακόμη καλύτερα το σώμα .:thumbup::thumbup:

όσο για την φούστα που είπαν τα παιδια εν μέρη θα συμφωνήσω γιατι με το μαγιό θα φαινόσουν καλύτερα σωματικα , εκτός αν η φούστα ήταν πιο κοντή οπότε δεν θα υπήρχε θέμα με την έλειψη μαγιό και δεν θα μιλούσε και κανείς , αλλα τώρα να βρήκαν πάτημα τα παιδια γιατι είναι πολύ τυπικοί σε κάποια θέματα και αυστηροί :P:P:P:P:P:P:P
Πραγματικά βλέπεις διαφορά και στο σώμα? Νομίζα πως υπάρχει διαφορά μόνο στο χρώμα.......



Μπράβο σου μπέμπα για άλλη μια φορά μας άφησες με τα μάτια:shock::shock:
Πολλά μπράβο:clap::clap:
Σε ευχαριστώ πολύ.


Ωραιο μαυρισμα! Τι νουμερο παπουτσι φορας?:welcome:

Σε ευχαριστώ Nasser. Γιατί ρωτάς τι νούμερο παπούτσια φοράω?

kalidor
05-07-10, 17:22
μπράβο και από μένα αν και τώρα ήρθα...καλή συνεχεια...

TRIANTAFYLLOU
05-07-10, 18:44
Ευχαριστώ.:welcome:


Πραγματικά βλέπεις διαφορά και στο σώμα? Νομίζα πως υπάρχει διαφορά μόνο στο χρώμα.......






έριξα μια προσεκτική ματιά στις προηγούμενες και φαίνετε ότι η μυική μάζα σου έχει αυξηθεί και γίνετε πιο ποιοτική ,αν κάνεις πχ το πείραμα να γραμώσεις θα δείς ότι θα σου μείνει καλή μάζα μυική και θα αναδειχτεί το σώμα σου καλύτερα , σ αυτό βοηθάει βέβαια και το μαύρισμα ώστε να αναδεικνύετε καλύτερα η μυικότητα , αλλα αν δεν έχεις κάνει δουλειά και σε κοιτάζει ένας που έχει εμπειρία απο σώματα , όσο και να μαυρίσεις δεν αλλάζει κάτι απλα όπως λές μόνο το χρώμα .

επίσης για να μην στεναχωριέσαι για το αν χάνεις σε θυληκότητα όσο βάζεις κιλα, η φωτο με το φουστανάκι το δείχνει , αν δηλαδή ήσουν υπερβολική εκεί θα σε χαλούσε , αλλα κάθε άλλο .οπότε συνέχισε δυναμικά αλλα δώσε βάση και στην γράμωση τώρα για αρχή ώστε να έχεις καλλύτερη άποψη για το σώμα σου :thumbup::thumbup:

-beba-
05-07-10, 18:59
μπράβο και από μένα αν και τώρα ήρθα...καλή συνεχεια...
Σε ευχαριστώ.:welcome:

έριξα μια προσεκτική ματιά στις προηγούμενες και φαίνετε ότι η μυική μάζα σου έχει αυξηθεί και γίνετε πιο ποιοτική ,αν κάνεις πχ το πείραμα να γραμώσεις θα δείς ότι θα σου μείνει καλή μάζα μυική και θα αναδειχτεί το σώμα σου καλύτερα , σ αυτό βοηθάει βέβαια και το μαύρισμα ώστε να αναδεικνύετε καλύτερα η μυικότητα , αλλα αν δεν έχεις κάνει δουλειά και σε κοιτάζει ένας που έχει εμπειρία απο σώματα , όσο και να μαυρίσεις δεν αλλάζει κάτι απλα όπως λές μόνο το χρώμα .

επίσης για να μην στεναχωριέσαι για το αν χάνεις σε θυληκότητα όσο βάζεις κιλα, η φωτο με το φουστανάκι το δείχνει , αν δηλαδή ήσουν υπερβολική εκεί θα σε χαλούσε , αλλα κάθε άλλο .οπότε συνέχισε δυναμικά αλλα δώσε βάση και στην γράμωση τώρα για αρχή ώστε να έχεις καλλύτερη άποψη για το σώμα σου :thumbup::thumbup:

Σε ευχαριστώ. Νόμιζα πως δεν υπήρχε βελτιωση αλλά με διέψευσες.....αυτό με κάνει πόλύ χαρούμενη.:turtle::turtle::turtle:

mixaliskoukaras
05-07-10, 20:28
εισαι παρα πολυ καλη !!!μπραβο πολυ καλο αποτελεσμα!!σ ευχομαι συνεχεια να καταφερνεις τους στοχους σου!!:):)

savage
05-07-10, 23:35
μπεμπα ενα μεγαλο μπραβο και απο μενα!!!:clap::clap:
εχεις πολυ καλο σχημα οσο μπορουμε να δουμε,αν και η φωτο δεν βοηθα και πολυ.καλυτερα να βαλεις καποιον να σε βγαλει φωτο.και απο λιπος εισαι σε ικανοποιητικοτατα επιπεδα,αν σκεφτεις οτι κανεις ογκο.:thumbup:

veteran29
06-07-10, 13:04
αν και εχει 1000ειπωθει...μπραβο μπεμπα

Eddie
06-07-10, 13:11
Ξαναμπραβο μπεμπα,συνεχισε ετσι!!

-beba-
06-07-10, 14:21
Σας ευχαριστώ όλους.

Zylo
07-07-10, 02:02
Μια και μαύρισα λιγάκι μια φωτό της μαυρισμένης και γυμνασμένης μου πλάτης.

εισαι λιγακι καμμενη η μου φαινεται??παντως πολυ καλη η προοδος....:thumbup::thumbup::weights:

-beba-
07-07-10, 12:49
Nαι είχα καει λιγάκι τότε....σε ευχαριστώ πολύ.

paulakos
07-07-10, 15:44
Beba αναβεις φωτιες....
Η φουστα ειναι ολα τα λεφτα λεμε....

musclemike
11-07-10, 17:01
συγχαρητηρια καλη μου φιλη πολυ μεγαλη διαφορα απο τις πρωτες φωτο σου!!keep going!!

-beba-
11-07-10, 23:57
Σας ευχαριστώ.

NASSER
31-07-10, 16:08
Νεες φωτο θα δουμε μπεμπα? Βλεπω βελτιωση... :thumbup:

-beba-
31-07-10, 16:54
Νεες φωτο θα δουμε μπεμπα? Βλεπω βελτιωση... :thumbup:

Νομίζω το Σεπτέμβρη θα βάλω νέες.................ελπίζω και εγώ να έχω βελτιωθεί.

BILLMMAN
31-07-10, 20:41
Μπραβο πολυ καλη προσπαθεια συνεχισε δυνατα...

-beba-
01-08-10, 07:52
Σε ευχαριστώ.

seroyjem
20-08-10, 14:06
σωπα ρε ταλεντο!!!:bodybuilder2::bodybuilder2::bodybuilder2:
χαχαχαχαχα!!!!συνεχισε δυναμικα!!!

-beba-
22-08-10, 09:01
Σε ευχαριστώ.