PDA

Επιστροφή στο Forum : Τελικά είμαι για γέλια ή για κλάματα?



Theristis
21-12-06, 22:10
Αμα σας πω τι έχω πάθει θα γελάτε μέχερι να περάσουν τα χριστούγενα.Εγώ παλιά είμουν υπέρβαρος έως και παχείσαρκος.Οπότε το καλοκαίρι πλακώθηκα στην διαίτα και έχασα 25 κιλά μέχρι τον Σεπτέμβριο εγκληματικό αλλά τι να κάνουμε,στην συνέχεια έμαθα οτι χρειαζόταν να κάνω όγκο για να πάρω μυς και μετά γράμμωση έτσι εδώ και κάτι μήνες έχω αρχίσει διατροφή όγκου και γυμναστική αυτό που με τρομάζει είναι που βλέπω την ζυγαριά πάλι να ανεβαίνει και αγχώνομαι πηγαίνω συνέχεια στον καθρέφτη και με συγκρίνω να δω μίπως επιστρέφω στα παλιά στην συνέχεια συνειδητοποιώ οτι είναι ψιλοφυσιολογικό αυτό αλλά η τρομάρα δεν φεύγει με τίποτα.

billys15
22-12-06, 00:03
Μη φοβασαι στα κιλα ειναι και οι μυες σου.Στη διαρκεια ογκου παιρνεις και καμποσο λιπος,αλλα αν προσεχεις θα παρεις το ελαχιστο δυνατον ποσοστο λιπους.Αν παιρνεις και κρεατινη,θα δεις μεγαλυτερη αυξηση των κιλων,λογω κατακρατησης νερου

ajax
22-12-06, 11:36
Συμφωνω με τον billy αυτο το παθαινω και εγω,στη αρχη τρομαζω αλλα μετα σκεφτομαι τα βαρη που κανω και τα συμπληρωματα που παιρνω και ηρεμω.