PDA

Επιστροφή στο Forum : φωτο-savage



Σελίδες : [1] 2 3 4

savage
27-09-09, 16:35
Ιδου η τωρινη μου κατασταση.Ξερω βεβαια ο,τι αυτες οι φωτο δεν με τιμουν ιδιαιτερα,καθως εχω βαλει πολυ λιπος σε σχεση με την κανονικη μου φορμα,αλλα λογω επαγγελματικων κ προσωπικων προβληματων,σε συνδυασμο με εντονα σημαδια κοπωσης μετα απο μια 3ετια φουλ γυμναστικης με 101% ενταση,κουραστηκα πνευματικα κ σωματικα.Αποτελεσμα?
Αυτη την στιγμη κανω απλα συντηρηση,εχοντας μειωσει την ενταση κ τον ογκο της προπονησης,αλλα κ στο φαγητο δεν πιεζω τον εαυτο μου οσο πριν.Απο Νοεμβρη ισως μπω παλι δυναμικα,αν νιωσω καλα!Την υγεια μας να εχουμε κ την φορμα μας την ξαναβρισκουμε οποτε θελουμε.Μια αποφαση ειναι.

Exci
27-09-09, 19:58
Ριξε μια σμικρυνση ^^

savage
27-09-09, 20:21
Ριξε μια σμικρυνση ^^
πως μπορω να το κανω?:unsure:

Polyneikos
27-09-09, 20:26
Το έκανα εγω για σένα !!
Γενικα κατέβαζε την αναλυση,μια καλή αναλογία είναι 1280 * 1024 ,καπου εκει,μεσω καποιου προγράμματος ,όπως Ζωγραφικη,Microsoft Office Picture Manager.Επίσης καλό είναι να τις ανεβαζουμε μεσω του φόρουμ....

Polyneikos
27-09-09, 20:31
Σχετικα με το σώμα σου,έχεις καλά σχήματα σε ωμους,στήθος,χερια ,κοιλιακα και πλάτη που βλέπουμε,εντάξει,το λίπος δεν είναι σε τραγικά επίπεδα,ανα πασα στιγμή "κόβεις".Αυτη την πνευματικη και σωματική κουραση όλοι την εχουμε νιωσει κατα καιρους ,αλλα πάλι στα "παλιοσίδερα" γυρίζουμε !!
Είναι θετικό που κανεις έστω και συντηρηση και δεν το έχεις παρατησει εντελως..
Συμβουλή μου είναι αν χαλαρωσεις το φαγητο τουλάχιστον να ελέγξεις τις ποσότητες για να μην γίνει πιο δύσκολη η επαναφορα στα επίπεδα που επιθυμεις !!:thumbup::thumbup:

savage
27-09-09, 20:53
Ευχαριστω Πολυνεικε!Ενταξει,δεν ειμαι κ χοντρος,αλλα δεν ειμαι οπως εχω συνηθησει να ειμαι.Αυτο ειναι ολο.Αλλα οπως ειπα,δε θα κατσω να σκασω.Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα'ναι!!!:bbbiceps:
Οταν λεω,εχω χαλαρωσει εννοω τα εξης:4-5 φορες την εβδομαδα βαρη,αντι για για 5-6 φορες,45-50 λεπτα αντι για 1 ωρα,κυριως μηχανηματα πλεον αντι για ελευθερα κ ολα τα σετ κανονικα αντι να χτυπαω κοκκινο οπως πριν με σουπερ σετ,ντροπ σετ,εξαναγκαστικες επαναληψεις κ λοιπα,ενω οι επαναληψεις μου ειναι 6-12 αντι για 10-25 που ηταν πριν.Θυμαμαι μια μερα εκανα 30 επαναληψεις σκουοτ κ μετα δεν μπορουσα να περπατησω καλα καλα.Εκανα τρελες ακροτητες στην προσπαθεια μου να δω βελτιωσεις(οντας 100% natural) κ τελικα εφτασα σε σημειο ,οπου μια μερα το σωμα μου μετα την υπερβολικη προπ εκεινης της μερας να θελει να κανει εμετο, κ να μην μπορω να πιω το ροφημα μου καλα καλα...
Οσο για την διατροφη,δεν εννοω οτι τρωω σαβουρα(λιγες οι εξαιρεσεις).Εννοω οτι δεν τρωω7-8 γευματα,αλλα 5-6 πλεον κ προσπαθω να τρωω πιο πολλα φρουτα,γιαουρτια,γαλα κτλ αντι να τρωω αποκλειστικα σκληροπυρηνικα κοτοπουλο-μοσχαρια-ψαρια καθε μα καθε μερα!Επρεπε να μειωσω τος θερμιδες,αφου μειωσα την ενταση της προπονησης.

savage
30-09-09, 00:14
στο μεταξυ δεν βοηθα καθολου στο να φανουν οι διαχωρισμοι το εντονο φως που υπαρχει κ φυσικα το χρωμα μου.επισης ισως δεν επρεπε να'μαι σε τοσο ριλαξ ποζες.θα δοκιμασω να βαλω κ αλλες φωτο οπου θα ποζαρω κανονικα:bbbiceps:

-beba-
30-09-09, 12:53
Συγχαρητήρια είσαι πολύ καλός.! Συγχαρητήρια επίσης που είσαι ΑΕΚ!

Levrone
30-09-09, 12:58
ελα μωρη ΑΕΚαραααααα!!!!!!

τελεια και παυλα ΑΕΚ εισαι κ....α
παυλα και τελεια ΑΕΚ εισαι μια!!!

vAnY
30-09-09, 13:55
εγω ξερω το: "κι ολο κλαινε, τα χανουμακια,
στου ΟΑΚΑ στου ΟΑΚΑ τα σκαλακια.." :green:

συχγαρητηρια για το σωμα σου(οχι για την ομαδα!) μια χαρα δειχνει στις φωτο κι ας μη κανεις αυστηροτατη διατροφη και προπονηση! εδω που τα λεμε και η υπερπροπονηση δεν κανει καθολου καλο :unsure:...

Να σε ρωτησω η κουπα και το μεταλλιο που τα κερδισες?? :toast:

savage
30-09-09, 15:27
Συγχαρητήρια είσαι πολύ καλός.! Συγχαρητήρια επίσης που είσαι ΑΕΚ!

Γλυκια μου μπεμπα σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια,αλλα θα σε απογοητευσω...:unsure:
δεν ειμαι ΑΕΚ...:P
δεν υποστηριζω καμια ομαδα(αλλωστε μονο μπασκετ παρακολουθω).ολα οσα ειδες ειναι του μικρου αδελφου μου;)

savage
30-09-09, 15:38
εγω ξερω το: "κι ολο κλαινε, τα χανουμακια,
στου ΟΑΚΑ στου ΟΑΚΑ τα σκαλακια.." :green:

συχγαρητηρια για το σωμα σου(οχι για την ομαδα!) μια χαρα δειχνει στις φωτο κι ας μη κανεις αυστηροτατη διατροφη και προπονηση! εδω που τα λεμε και η υπερπροπονηση δεν κανει καθολου καλο :unsure:...

Να σε ρωτησω η κουπα και το μεταλλιο που τα κερδισες?? :toast:

ευχαριστω κ σενα μικρο πειραχτηρι για τα καλα σου λογια!!!οσο για την ομαδα...τα ειπα κ παραπανω.δεν ειμαι ΑΕΚ αν κ ξερω πως τωρα απογοητευσα κ το φιλο μου το levrone(ο οποιος πρεπει να αλλαξει nickname κ να το κανει LeBron!!!!) χιχιχι!!!
Η προπονηση κ η διατροφη μου ειναι αυστηρη(εξακολουθω να αποφευγω την σαβουρα) απλα σταματησα τις υπερβολες (πχ προπονηση μεχρι τελικης πτωσης η να πινω ροφημα πρωτεινης μεσα στα αγρια μεσανυχτα την ωρα που σηκωνομαι για κατουρημα η να ειμαι με το ρολοι για τα γευματα κτλ).Με κουρασαν λιγο αυτα.Ειναι πολυ απαιτητικο το ατιμο το bodybuilding.
Oσο για το κυπελλο κ το μεταλλιο τα κερδισα στο μπασκετ το 2006 οταν και αναδειχθηκαμε πρωταθλητες Πανεπιστημιου Αθηνων!!!:toast::thumbup:

vAnY
30-09-09, 17:14
ευχαριστω κ σενα μικρο πειραχτηρι για τα καλα σου λογια!!!οσο για την ομαδα...τα ειπα κ παραπανω.δεν ειμαι ΑΕΚ αν κ ξερω πως τωρα απογοητευσα κ το φιλο μου το levrone(ο οποιος πρεπει να αλλαξει nickname κ να το κανει LeBron!!!!) χιχιχι!!!
Η προπονηση κ η διατροφη μου ειναι αυστηρη(εξακολουθω να αποφευγω την σαβουρα) απλα σταματησα τις υπερβολες (πχ προπονηση μεχρι τελικης πτωσης η να πινω ροφημα πρωτεινης μεσα στα αγρια μεσανυχτα την ωρα που σηκωνομαι για κατουρημα η να ειμαι με το ρολοι για τα γευματα κτλ).Με κουρασαν λιγο αυτα.Ειναι πολυ απαιτητικο το ατιμο το bodybuilding.
Oσο για το κυπελλο κ το μεταλλιο τα κερδισα στο μπασκετ το 2006 οταν και αναδειχθηκαμε πρωταθλητες Πανεπιστιμιου Αθηνων!!!:toast::thumbup:

:toast: συγχαρητηρια!!!

savage
30-09-09, 17:25
:toast: συγχαρητηρια!!!
Ευχαριστω!!!Κ στα δικα σου!!!:thumbup::)

Levrone
30-09-09, 18:49
ευχαριστω κ σενα μικρο πειραχτηρι για τα καλα σου λογια!!!οσο για την ομαδα...τα ειπα κ παραπανω.δεν ειμαι ΑΕΚ αν κ ξερω πως τωρα απογοητευσα κ το φιλο μου το levrone

με μαχαιρωσες!!!

λαβωσες εναν αετο!!!

savage
30-09-09, 21:08
με μαχαιρωσες!!!

λαβωσες εναν αετο!!!
Ασε βρε!!!Δεν εχεις αναγκη!!!Γιατρος εισαι,θα βρεις τροπο να γιατρευτεις!!!χαχαχα
Σοαβαρα τωρα,ασε την ΑΕΚ κ τα πρασσειν αλογα κ ασχολησου με το μπασκετ,να δεις ασπρη μερα.στα σκατα το ποδοσφαιρο... τι να δεις???σπερματοτραπεζες των Ευρωπαιων ειμεθα.Θεαμα???Ματς που βρωμανε απο μιλια οτι θα ελθουν 0-0???Η που αν μπει γκολ μετα αρχιζουν απο το 30' τις κωλοτουμπες κ τις καθυστερησεις κ το κατενατσιο???
Ενα μονο αθλημα μας βγαζει χρονια τωρα ασπροπρωσοπους.Η μπασκεταρα!!!
Ασε το levrone κ πιασε το LeBron σου λεω... να δεις κανα καρφωμα να σου φυγει το μυαλο!!!Γεια του λογου το αληθες:
http://www.youtube.com/watch?v=eQ_x_RKUY3s&feature=PlayList&p=A0E6B897B4CD8873&index=1
http://www.youtube.com/watch?v=YjIo3379A0o&feature=PlayList&p=4AEEF1E02C2790F0&index=2
http://www.youtube.com/watch?v=cUvkOxFobDU&feature=PlayList&p=4AEEF1E02C2790F0&index=16

Levrone
30-09-09, 21:14
Ασε βρε!!!Δεν εχεις αναγκη!!!Γιατρος εισαι,θα βρεις τροπο να γιατρευτεις!!!χαχαχα
Σοαβαρα τωρα,ασε την ΑΕΚ κ τα πρασσειν αλογα κ ασχολησου με το μπασκετ,να δεις ασπρη μερα.στα σκατα το ποδοσφαιρο... τι να δεις???σπερματοτραπεζες των Ευρωπαιων ειμεθα.Θεαμα???Ματς που βρωμανε απο μιλια οτι θα ελθουν 0-0???Η που αν μπει γκολ μετα αρχιζουν απο το 30' τις κωλοτουμπες κ τις καθυστερησεις κ το κατενατσιο???
Ενα μονο αθλημα μας βγαζει χρονια τωρα ασπροπρωσοπους.Η μπασκεταρα!!!
Ασε το levrone κ πιασε το LeBron σου λεω... να δεις κανα καρφωμα να σου φυγει το μυαλο!!!Γεια του λογου το αληθες:
http://www.youtube.com/watch?v=eQ_x_RKUY3s&feature=PlayList&p=A0E6B897B4CD8873&index=1
http://www.youtube.com/watch?v=YjIo3379A0o&feature=PlayList&p=4AEEF1E02C2790F0&index=2
http://www.youtube.com/watch?v=cUvkOxFobDU&feature=PlayList&p=4AEEF1E02C2790F0&index=16

μα και στο μπασκετ ΑΕΚ ειμαι, αλλα εκει να δεις μαυρη ειν η νυχτα στα βουνα!!!!

savage
30-09-09, 21:24
μα και στο μπασκετ ΑΕΚ ειμαι, αλλα εκει να δεις μαυρη ειν η νυχτα στα βουνα!!!!
Ναι οντως.Δεν εχει καλη ομαδα η ΑΕΚ στο μπασκετ τα τελευταια 4-5 χρονια...
Δες αλλες ομαδες.Δες Εθνικη(παλι μεταλλιο μας εφερε-ελα μωρη Ελλαδαρα),δες Ευρωλιγκα,δες ΝΒΑ,εχεις επιλογες.ΑΕΚ θα κατσεις να δεις???Το Δορκοφικη με τον Κυριακοπουλο???
Καλα μιλαμε εχουμε βγει off topic του κερατα!!! χαχαχα
Για την κορμαρα μου εχεις τιποτα να πεις τωρα η να αλλαξω το ονομα του topic σε "συζητηση για μπασκετ"??:rolf: :rolf::rolf::rolf:

Levrone
30-09-09, 21:44
ΑΕΚ θα κατσεις να δεις???Το Δορκοφικη με τον Κυριακοπουλο???


εχω διαρκειας στο μπασκετ!!!!!:rolf::rolf::rolf:

savage
30-09-09, 21:48
εχω διαρκειας στο μπασκετ!!!!!:rolf::rolf::rolf:
χαχαχαχα!!!Δεν παιζεσαι αδελφε μου!!!Εισαι αρρωστακι.Φετος που κατηφορησε προς τα μερη μου η ΑΕΚ εδω στα νοτια,ισως παω κ γω να δω κανενα καλο ματς :toast:

savage
16-12-09, 02:48
http://img705.imageshack.us/img705/2263/dsc00187l.jpg

Polyneikos
16-12-09, 09:25
Ελα ρε φίλε,τι γίνεται;Από ότι φαίνεται δεν εμπαινες στο φόρουμ και είχες ριχτεί στην πρεοτοιμασία !!
Πολύ βελτιωμενος,πολύ πιο στεγνός,σχηματισμενος,μπραβο σου !!!:clap::clap:

Muscleboss
16-12-09, 09:50
Πολύ καλά πάς , το καλοκαίρι σε κόβω να βγάζεις μάτια αν συνεχίσεις έτσι. Μπράβο! :thumbup:

ΜΒ

sTeLaKoS
16-12-09, 09:54
Μπράβο Savage, πολύ εμφανής η διαφορά! Congrats:clap::clap::clap:

Μια ερώτηση μόνο, σε λιγότερο από ένα μήνα σε κόβω να στεγνώνεις για τα καλά.
Μετά τι σκοπεύεις να κάνεις ως το καλοκαίρι? 2-3 μήνες όγκο και μετά πάλι στέγνωμα ή θα κρατηθείς έτσι?

-beba-
16-12-09, 10:09
Μπράβο και από μένα.:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

savage
16-12-09, 17:42
παιδια σας ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια.:):toast:
Πολυνεικε εμπαινα κανονικα στο φορουμ,απλα δεν εγραφα τοσο πολυ,λογω ελλειψης χρονου.λειπω πολλες ωρες πλεον απο το σπιτι.οποτε μπαινω στα πεταχτα στο ιντερνετ για λιγα λεπτα.
Στελακο σκπευω να γραμμωσω οσο παει κ να μεινω ετσι απο δω κ περα.
συντομα θα ποσταρω κ νεες φωτο:bbbiceps:

flinstone
16-12-09, 18:02
ενα μπραβο και απο εμενα:clap::clap::clap::thumbup:

kaiowas
16-12-09, 18:02
savage ένα μεγάλο μπράβο και από εμένα, συνέχισε δυναμικά :clap::clap:

NASSER
16-12-09, 18:22
πολυ καλος! Εχεις τη δυνατοτητα να γινεις ακομα πιο καλος! :thumbup:

savage
16-12-09, 21:55
Eυχαριστω πολυ παιδια.Νασσερ οντως εχω ακομα περιθωρια βελτιωσης.Το καλο ειναι πως προς το παρον δεν εχω "κολλησει" ακομα.Εννοω δεν εχω φτασει σε σημειο στασιμοτητας ακομα.Εκανα κ καποιες μικρο-αλλαγες στην διατροφη οπως με συμβουλευσες.Θα τα γραψω αναλυτικα στο τοπικ της διατροφης:toast:

savage
17-12-09, 22:04
http://img199.imageshack.us/img199/6747/dsc00190en.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/8333/dsc00191a.jpg


ιδου κ 2 ακομα φωτο μου. αυτες τραβηχτηκαν πρωι,μολις ξυπνησα.δηλαδα νηστικος κ χωρις να πιω υγρα. νομιζω φαινομαι ελαφρως στεγνοτερος

savage
19-12-09, 15:46
http://img710.imageshack.us/img710/2451/dsc00195th.jpg
http://img710.imageshack.us/img710/334/dsc00196f.jpg
http://img704.imageshack.us/img704/9744/dsc00198lv.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/9519/dsc00199j.jpg
http://img6.imageshack.us/img6/5425/dsc00200nh.jpg
http://img704.imageshack.us/img704/3822/dsc00201be.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/9748/dsc00202fv.jpg


προσεθεσα κ μερικες αλλες ποζες για να εχετε μια πιο ευρεια εικονα του σωματος μου. ο φωτισμος δεν βοηθα καθολου. το ξερω. οπως κ το χρωμα μου,αλλα δε βαριεσαι...

thegravijia
19-12-09, 16:07
ωραιος!
να σε ρωτησω υπεφερες στην διαιτα? εχασες πολυ δυναμη?

savage
19-12-09, 16:27
ωραιος!
να σε ρωτησω υπεφερες στην διαιτα? εχασες πολυ δυναμη?

κοιτα billy πρωτον η δυναμη ποτε δεν ηταν το δυνατο μου σημειο (εκτος απο καποιες συγκεκριμενες ασκησεις στα ποδια) κ δευτερον οχι δεν εχασα πολυ. μονο τωρα τις τελευταιες 2 βδομαδες ισως να επεσα ελαχιστα.τις πρωτες εβδομαδες ανεβασα το ρεκορ μου στον επικλινη για παραδειγμα.εκει που ειδα διαφορα ηταν στην αντοχη στη δυναμη. δηλαδη απ'την 2η πολυαρθρικη ασκηση κ μετα επεφτα πολυ σε δυναμη.στην 1η ασκηση ομως ημουν οπως παλια κ καλυτερα.
πιθανολογω οτι αυτο οφειλεται στο οτι μειωσα λιγο τα σετ,την διαρκεια κ τις μερες που κανω βαρη με αποτελεσμα να υπαρχει καλυτερη αναρρωση των μυων. επισης η προπονηση μου γινεται 1 με 1μιση ωρα μετα το πρωινο μου,το οποιο ειναι πλουσιο σε υδατανθρακα,οποτε αυτο μου εξασφαλιζει ενεργεια. ενω αν εκανα πχ προπονηση στις 8 το βραδυ κ ειχαν μεσολαβησει τοσες ωρες απο το πρωινο κ ημουν μονο με σαλατες κοτοπουλο η ψαρι κ σαλατες που τρωω στα αλλα γευματα,τοτε πιθανως τα ενεργειακα μου αποθεματανα ηταν μειωμενα.

Polyneikos
19-12-09, 21:18
Φίλε μου είσαι πολύ καλος και μου αρεσει γιατί είσαι συμμετρικος,χωρίς αδύνατα σημεία....Λίγο η λήψη στην most muscular δεν βοηθα ,έχεις σκυψει αρκετα,έτσι μια παρατηρηση που έχω να κανω..:thumbup:

savage
19-12-09, 22:01
Φίλε μου είσαι πολύ καλος και μου αρεσει γιατί είσαι συμμετρικος,χωρίς αδύνατα σημεία....Λίγο η λήψη στην most muscular δεν βοηθα ,έχεις σκυψει αρκετα,έτσι μια παρατηρηση που έχω να κανω..:thumbup:


ευχαριστω για τα καλα σου λογια Κωστα.Και μενα μου αρεσω πολυ!:turtle::P:rolf::rolf::rolf::rolf: χαχαχα
Χωρις πλακα τωρα εννοειται πως η συμμετρια κ η γραμμαωση ειναι κατι που αναζητω.Γυμναζω ισοποσα,ολες τις μυικες ομαδες.Μονες μου αδυναμιες θεωρω τους πηχεις κ τις κορυφες των δικεφαλων μου.Οσο για το most muscular υποσχομαι να το επαναλαβω στο μελλον με πιο σωστη ποζα αυτη τη φορα:toast:

manos_
20-12-09, 02:30
Πολυ καλος.Και εγω τωρα που εφτασα 108 κιλα που ηθελα για να ανεβω πολυ στα κιλα ξεκιναω να κοβω.Θα μου λειψει η σαβουρα.

albertob30
20-12-09, 02:47
oταν λες μειωσες τις προπονησεις δλδ απο ποσες σε ποσες ρε savage?? ωραιος παντος κοψε και αλλο και μεινε οσο μπορεις κομμενος..απο μυικο ογκο εισαι μια χαρα..γνωμη μου..μπραβο!!

thegravijia
20-12-09, 02:57
:thumbup:
Πολυ καλος.Και εγω τωρα που εφτασα 108 κιλα που ηθελα για να ανεβω πολυ στα κιλα ξεκιναω να κοβω.Θα μου λειψει η σαβουρα.
:thumbup:
ποσο υψος εχεις?

manos_
20-12-09, 03:11
:thumbup:
:thumbup:
ποσο υψος εχεις?

1.85.Ασε φιλε εγινα βοδι εντελως ετρωγα σαν κτηνος πηρα πολλα κιλα αλλα ανεβηκα πολυ στα κιλα σε ολες τις ασκησεις.Απλα ετρωγα ανεξελενκτα λογω τις προορμονης που πηρα για εξι βδομαδες.Ξεκινησα 95 κιλα τελειωσα 108.Μπορω να πω οτι ευχαριστηθηκα τις προπονησεις με τοσο φαι γιατι πανω απο ολα αγαπαω τις σκληρες προπονησεις οχι το αποτελεσμα.

savage
20-12-09, 03:15
αλμπερτο απο κει που εκανα προπονηση 6 φορες την βδομαδα απο 1 ωρα βαρη,τωρα κανω 2 μερες σερι προπονηση(50' βαρη κ καπακι 25' αεροβια) κ μετα 1 μερα ρεπο κ παλι απ'την αρχη κτλ.
Θα γραμμωσω οσο παει κ θα παραμεινω σε αυτα τα επιπεδα.Δεν σκοπευω να ξαναχαλασω την εικονα του σωματος μου για 6-7 κιλα που ετσι κ αλλιως καθε καλοκαιρι τα ξαναχανω στη γραμμωση

Hercules
20-12-09, 22:59
πολυ καλος!!..με κυκλο σωστα?

savage
21-12-09, 04:27
πολυ καλος!!..με κυκλο σωστα?

τι κυκλο?:unsure:

thegravijia
25-12-09, 15:53
αλμπερτο απο κει που εκανα προπονηση 6 φορες την βδομαδα απο 1 ωρα βαρη,τωρα κανω 2 μερες σερι προπονηση(50' βαρη κ καπακι 25' αεροβια) κ μετα 1 μερα ρεπο κ παλι απ'την αρχη κτλ.
Θα γραμμωσω οσο παει κ θα παραμεινω σε αυτα τα επιπεδα.Δεν σκοπευω να ξαναχαλασω την εικονα του σωματος μου για 6-7 κιλα που ετσι κ αλλιως καθε καλοκαιρι τα ξαναχανω στη γραμμωση
μπορεις ναμας πεις λιγο τα stat σου...περιφερεια χεριου - μεσης - πλατης - ποδια κτλ...

savage
25-12-09, 16:26
μπορεις ναμας πεις λιγο τα stat σου...περιφερεια χεριου - μεσης - πλατης - ποδια κτλ...

ευχαριστως!
μπρατσο 41 εκατοστα
στηθος 109 εκατοστα
μεση 88 εκατοστα
μηρος 62 εκατοστα

TEFAAtzis
05-01-10, 04:20
Ασε βρε!!!Δεν εχεις αναγκη!!!Γιατρος εισαι,θα βρεις τροπο να γιατρευτεις!!!χαχαχα
Σοαβαρα τωρα,ασε την ΑΕΚ κ τα πρασσειν αλογα κ ασχολησου με το μπασκετ,να δεις ασπρη μερα.στα σκατα το ποδοσφαιρο... τι να δεις???σπερματοτραπεζες των Ευρωπαιων ειμεθα.Θεαμα???Ματς που βρωμανε απο μιλια οτι θα ελθουν 0-0???Η που αν μπει γκολ μετα αρχιζουν απο το 30' τις κωλοτουμπες κ τις καθυστερησεις κ το κατενατσιο???
Ενα μονο αθλημα μας βγαζει χρονια τωρα ασπροπρωσοπους.Η μπασκεταρα!!!
Ασε το levrone κ πιασε το LeBron σου λεω... να δεις κανα καρφωμα να σου φυγει το μυαλο!!!Γεια του λογου το αληθες:
http://www.youtube.com/watch?v=eQ_x_RKUY3s&feature=PlayList&p=A0E6B897B4CD8873&index=1
http://www.youtube.com/watch?v=YjIo3379A0o&feature=PlayList&p=4AEEF1E02C2790F0&index=2
http://www.youtube.com/watch?v=cUvkOxFobDU&feature=PlayList&p=4AEEF1E02C2790F0&index=16

Πες τα ρε μεγαλε.Σαν το μπασκετ δεν υπαρχει αλλο.....Και το bodybuilding βεβαια:green:

TEFAAtzis
05-01-10, 04:24
[QUOTE=savage;104875]δεν ειμαι ΑΕΚ αν κ ξερω πως τωρα απογοητευσα κ το φιλο μου το levrone(ο οποιος πρεπει να αλλαξει nickname κ να το κανει LeBron!!!!) χιχιχι!!!

+1.000.000.000:thumbup:
Lebron οχι Levrone

Antonis Giannoulis
02-02-10, 18:43
Να γραψω και εγω κατι για το φιλο Νικο (Savage) που τον γνωρισα προσφατα στο γυμναστηριο που παμε και οι δυο..
Ο Νικος εχει ενα πολυ ωραιο και συμμετρικο σωμα και στις φωτογραφιες πραγματικα αδικειται. Ειναι πιο ογκωδεις, πιο σκληρος και με αρκετη περισσοτερη φλεβικοτητα..
Επισης φαινετε να ειναι πολυ καλο παιδι και σοβαρος ανθρωπος..

savage
02-02-10, 19:00
Να γραψω και εγω κατι για το φιλο Νικο (Savage) που τον γνωρισα προσφατα στο γυμναστηριο που παμε και οι δυο..
Ο Νικος εχει ενα πολυ ωραιο και συμμετρικο σωμα και στις φωτογραφιες πραγματικα αδικειται. Ειναι πιο ογκωδεις, πιο σκληρος και με αρκετη περισσοτερη φλεβικοτητα..
Επισης φαινετε να ειναι πολυ καλο παιδι και σοβαρος ανθρωπος..

Αντωνη σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια!!!
Με κανεις να κοκκινιζω.χαχαχα:green:
Η αληθεια ειναι ο φωτισμος κ το (πολυ ανοιχτοχρωμα) δερμα μου,επηρεασαν το αποτελεσμα των φωτογραφιων,αλλα δε βαριεσαι.
Θα postαρω συντομα κ νεες φωτο,ελπιζοντας σε 1 καλυτερο αισθητικο αποτελεσμα.

TRIANTAFYLLOU
02-02-10, 20:23
πέρα απο φωτισμό και μη επαγγελματικης φωτογραφισης η ποζαρίσματος εχω να πω πως είσαι πολύ καλός και ολοκληρωμένος , δεν υπάρχουν αδύνατα σημεία βέβαια ανάλογα με τον στόχο πάντα υπάρχουν περιθώρια μεγαλύτερης ανάπτυξης αν βέβαια είναι αυτο το ζητούμενο , σημασία εχει ότι είσαι σε πολύ καλό επίπεδο:clap::clap::clap:

savage
02-02-10, 22:01
πέρα απο φωτισμό και μη επαγγελματικης φωτογραφισης η ποζαρίσματος εχω να πω πως είσαι πολύ καλός και ολοκληρωμένος , δεν υπάρχουν αδύνατα σημεία βέβαια ανάλογα με τον στόχο πάντα υπάρχουν περιθώρια μεγαλύτερης ανάπτυξης αν βέβαια είναι αυτο το ζητούμενο , σημασία εχει ότι είσαι σε πολύ καλό επίπεδο:clap::clap::clap:

ευχαριστω πολυ ηλια.στοχους αγωνιστικους δεν εχω.
στοχος μου ειναι να διατηρουμαι σε χαμηλα ποσοστα λιπους ολο το χρονο,και με την μυικη ωριμανση με την παροδο των χρονων να δειχνω ολο κ πιο μυωδης,χωρις να κανω ακροτητες σε θεματα ογκου.ειμαι ηδη 90 κιλα αλλωστε.ποσο περισσοτερο να φτασω χωρις να χαλασω την εικονα μου?

Levrone
02-02-10, 23:21
ιιιιιιιιι πως εισαι ετσι!!!!

ιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

χαχαχαχα!!! σπασιμο ψυχολογιας!!! :rolf::rolf::rolf::turtle::turtle:

savage
03-02-10, 00:59
ιιιιιιιιι πως εισαι ετσι!!!!

ιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

χαχαχαχα!!! σπασιμο ψυχολογιας!!! :rolf::rolf::rolf::turtle::turtle:

προσεχε τι λες εσυ,γιατι εχω βιντεο ντοκουμεντο σου.
θε το βγαλω στη φορα!!!!!!:turtle::turtle::rolf::rolf: χαχχαχα

Levrone
03-02-10, 01:02
προσεχε τι λες εσυ,γιατι εχω βιντεο ντοκουμεντο σου.
θε το βγαλω στη φορα!!!!!!:turtle::turtle::rolf::rolf: χαχχαχα

πλακα κανειςςςςςς!!! το χα ξεχασει αυτο!!! οοοοχι ρε γαμωτο!!!

Muscleboss
03-02-10, 01:47
savage, το καλοκαίρι θα περιμένουμε νέο φωτογραφικό υλικό για σύγκριση με τις προηγούμενες φώτο σου... κανόνισε τη πορεία σου :thumbup:

ΜΒ

savage
03-02-10, 01:52
savage, το καλοκαίρι θα περιμένουμε νέο φωτογραφικό υλικό για σύγκριση με τις προηγούμενες φώτο σου... κανόνισε τη πορεία σου :thumbup:

ΜΒ

yes boss!!!!!!:green:

-beba-
03-02-10, 10:27
Μπράβο.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Είσαι καταπληκτικός.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
Περιμένουμε νέες φωτό.

savage
06-02-10, 00:57
Μπράβο.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Είσαι καταπληκτικός.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
Περιμένουμε νέες φωτό.

ο λαος ζητα νεες φωτο κ δεν θα του χαλασουμε χατιρι!!!
παρε κοσμε!!!!χαχαχα

http://img526.imageshack.us/img526/6933/dsc00204i.jpg
http://img168.imageshack.us/img168/9637/dsc00205c.jpg
http://img6.imageshack.us/img6/8625/dsc00206sn.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/1205/dsc00208o.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/4975/dsc00209is.jpg

Haris Pilton
06-02-10, 01:29
Τι να θολωσεις ρε Νικ;...
Τα κιλα που εβαλες δεν ξερω τι ειναι,αλλα λιπος δεν νομιζω,γιατι και η διατροφη σου ειναι πεντακαθαρη.

savage
06-02-10, 01:32
Τι να θολωσεις ρε Νικ;...
Τα κιλα που εβαλες δεν ξερω τι ειναι,αλλα λιπος δεν νομιζω,γιατι και η διατροφη σου ειναι πεντακαθαρη.

Χαρης for President!!!!:rolf:

-beba-
06-02-10, 12:48
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Είσαι κομάτια. Μπράβο σου:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

savage
06-02-10, 13:33
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Είσαι κομάτια. Μπράβο σου:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

χιχιχιχι :green::green: thanks beba

albertob30
06-02-10, 13:37
παρε κοσμε νεες φοτο λεει!! χααχαχαχαχχα αα ρε ΜR.σαβατζ

savage
06-02-10, 13:41
παρε κοσμε νεες φοτο λεει!! χααχαχαχαχχα αα ρε ΜR.σαβατζ

εμμμ η τρελα δεν παει στα βουνα αλμπερτο μου:green:

KATERINI 144
06-02-10, 15:20
καλα κανεις αφου ''το'χεις'' το θεμα, πολυ καλος savage :thumbup::thumbup:, βαζε να βλεπουμε και μεις για να ξεκινήσουμε γραμμωση καποια στιγμή... :green:

TRIANTAFYLLOU
06-02-10, 17:26
μια χαρα είσαι πάρα πολύ καλός και στις τελευταίες φωτο , άλλωστε η λεπτομέρεια δεν μπορεί να φανεί έτσι στην φωτο γιατι είναι τετοιος ο φωτισμός που δημιουργεί σκιές , σημασία εχει πως έχεις πολύ καλο επίπεδο γράμμωσης αν και σε μη αγωνιστική κατασταση , αλλα να ξέρετε και ενα τρύκ με τον κατάληλο φωτισμό σε μια φωτογράφηση μπορούμε να φαινόμαστε περισσότερο η λιγότερο γραμωμένοι και δεν ενοώ για επαγγελματικό φωτισμό μόνο , αλλα και απλο αν είναι κάθετος τοτε δημιουργει περισσότερες σκιες και γραμώσεις αν είναι απο μπροστα το σώμα φαίνεται πιο λείο , γι αυτο και στους αγωνες έχει και απο μπροστα φωτα για πιο αντικειμενικη κρίση , γιατι ευνοείτε ο αγράμμωτος και αδικείτε ο γραμμωμένος και συνήθως ενας ικανοποιητικός φωτισμός είναι γύρω στα 15000 βατ , επίσης μετραει και πολύ το χρώμα αν ήσουν πιο μαύρος θα φαινόσουν ακόμη καλύτερα αλλα ενταξει δεν είσαι σε αγωνιστικη σκηνή :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Levrone
06-02-10, 19:09
ε μα τωρα θα βαλεις καποιον να σε τραβηξει φωτογραφιες να ποζαρεις φυσιολογικα.???

εισαι που εισαι χαλια, μην το κανεις και χειροτερα!!!:P:P:P:P:P

joannita
06-02-10, 20:08
ti kormara einai auth!! Euge!!!:green::green::green::green::green::green::green:


***γράφε ελληνικά!!!***

savage
06-02-10, 20:12
ti kormara einai auth!! Euge!!!:green::green::green::green::green::green::green:

Eυχαριστω για τα καλα σου λογια.:green:

Levrone
06-02-10, 20:14
ρε αλητη σου γραφει η κοπελα και απαντας αμεσως, και οταν σου γραφουμε εμεις τιποτα εεεΕΕ????

savage
06-02-10, 20:15
ε μα τωρα θα βαλεις καποιον να σε τραβηξει φωτογραφιες να ποζαρεις φυσιολογικα.???

εισαι που εισαι χαλια, μην το κανεις και χειροτερα!!!:P:P:P:P:P

φιρι φιρι το πας να ανεβασω το δικο σου βιντεο με τα δικα σου "χαλια".αντε τωρα.
Για οσους δεν το ξερουν εχω βιντεο του γιατρου να ποζαρει:turtle::green:
Μοιραζονται κοπιες(με το αζημιωτο φυσικα:rolf::rolf::rolf:)στους ενδιαφερομενους.

Υγ.Θα ποζαρω και κανονικα ρε Κωστα,μολις παρει αδεια απο το στρατο ο αδελφος μου κ ερθει κατα δω.:toast:

Levrone
06-02-10, 20:18
παντως οφειλω να σου πω το εξης..πρεπει να γινει αποκαθηλωση της εικονας του Μιχαλακη του Ιορδανου!

δε λεω , Θεος, αλλα πλεον νομιζω ανηκεις στο δικο μας κοσμο, το basket πρεπει να σου μεινει σα μια ωραια αναμνηση!

ρε συ Νικολα, ποιος αδερφος σου? εδω ξερεις ποσες γυναικες κανουν κρααααα να σε τραβηξουν βιντεακι και φωτος???? :rolf::rolf::rolf:

savage
06-02-10, 20:29
παντως οφειλω να σου πω το εξης..πρεπει να γινει αποκαθηλωση της εικονας του Μιχαλακη του Ιορδανου!

δε λεω , Θεος, αλλα πλεον νομιζω ανηκεις στο δικο μας κοσμο, το basket πρεπει να σου μεινει σα μια ωραια αναμνηση!

ρε συ Νικολα, ποιος αδερφος σου? εδω ξερεις ποσες γυναικες κανουν κρααααα να σε τραβηξουν βιντεακι και φωτος???? :rolf::rolf::rolf:

Να βγαλω τον Jordan απο avatar?????Ποτε των ποτων κ ολων των βοτκων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maybe it's my fault.Maybe i let you to believe it was easy,when it wasn't. Maybe i made you think that my hightlights started at the free throw line,and not in the gym.Maybe i made you think that every shot i took,was a game winner,that my game was built on flash and not fire.Maybe it's my fault that you didn't see tha...t fail gave me strenth,that pain was my motivation. Maybe i let you to believe that basketball was a God giving gift,and not something i worked for,every single day of my life.Maybe i destroyed the game,or maybe you're just making excuses! Michael Jordan
http://www.youtube.com/watch?v=woOu_4l3lio


Το μπασκετ θα κυλαει παντα στις φλεβες μου.Ανηκω κ στους 2 κοσμους,αλλα αν με ρωτουσες αν θα προτιμουσα να ειμαι Mr Olympia η να παιζω στο ΝΒΑ θα επελεγα το δευτερο με Κ-Λ-Ε-Ι-Σ-Τ-Α ματια.


Στο θεμα μας τωρα:Ωραια λοιπον περιμενω προτασεις απο καλλιγραμμες κοπελες,προθυμες να με φωτογραφησουν. χαχαχαχαα:turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf:

Levrone
06-02-10, 20:32
Στο θεμα μας τωρα:Ωραια λοιπον περιμενω προτασεις απο καλλιγραμμες κοπελες,προθυμες να με φωτογραφησουν. χαχαχαχαα:turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf:

η εμφανιση δεν ειναι το παν!!!!!!!! :turtle::turtle::turtle:

και αν ζητησουν στο τελος λεφτα τι θα παρουν???? :shock::shock::shock:

savage
06-02-10, 20:37
η εμφανιση δεν ειναι το παν!!!!!!!! :turtle::turtle::turtle:

και αν ζητησουν στο τελος λεφτα τι θα παρουν???? :shock::shock::shock:

Σαφως κ η εμφανιση δεν ειναι το παν.Αλλα αν ειναι κ καλλιγραμμες,πιστεψε με,δε θα με χαλασει καθολου!!!χαχααχχα:rolf::rolf::rolf:


και αν ζητησουν στο τελος λεφτα τι θα παρουν???? :shock::shock::shock:

Ουκ εν λαβεις εκ του μη εχοντος.χαχααχχαα:rolf::rolf:


Στα σοβαρα τωρα.Σε λιγο καιρο θα πρεπει να κανω μια καλη φωτογραφηση,γιατι υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα η φωτο μου να μπει εξωφυλλο σε περιοδικο.Ε αν ο φωτογραφος ειναι γενους θυληκου,δεν θα στεναχωρηθω!!!:P:P:P

savage
06-02-10, 21:31
αμάν!! πάω αμέσως να κάνω μαθήματα φωτογραφίας!!

και βγαλε και εισητηρια για Αθηνα!!!!!:turtle::turtle::rolf::rolf:

albertob30
06-02-10, 21:36
το βιντεακι του λεβρον ειναι αυτο που ποζαρει και τον τραβαει ο αδερφος του? αυτο λες??

savage
06-02-10, 21:37
το βιντεακι του λεβρον ειναι αυτο που ποζαρει και τον τραβαει ο αδερφος του? αυτο λες??

ναι

Levrone
06-02-10, 21:40
το βιντεακι του λεβρον ειναι αυτο που ποζαρει και τον τραβαει ο αδερφος του? αυτο λες??

ρουφ ρουφ ρουφ ρουφ ρουφ :P:P:P:P

savage
06-02-10, 22:45
καλα κανεις αφου ''το'χεις'' το θεμα, πολυ καλος savage :thumbup::thumbup:, βαζε να βλεπουμε και μεις για να ξεκινήσουμε γραμμωση καποια στιγμή... :green:

αντε φωτη παμε να γραμμωσουμε.παλι ολοι μαζι σε μια παραλια...χαχααχαχα:rolf::rolf:

savage
06-02-10, 22:46
μια χαρα είσαι πάρα πολύ καλός και στις τελευταίες φωτο , άλλωστε η λεπτομέρεια δεν μπορεί να φανεί έτσι στην φωτο γιατι είναι τετοιος ο φωτισμός που δημιουργεί σκιές , σημασία εχει πως έχεις πολύ καλο επίπεδο γράμμωσης αν και σε μη αγωνιστική κατασταση , αλλα να ξέρετε και ενα τρύκ με τον κατάληλο φωτισμό σε μια φωτογράφηση μπορούμε να φαινόμαστε περισσότερο η λιγότερο γραμωμένοι και δεν ενοώ για επαγγελματικό φωτισμό μόνο , αλλα και απλο αν είναι κάθετος τοτε δημιουργει περισσότερες σκιες και γραμώσεις αν είναι απο μπροστα το σώμα φαίνεται πιο λείο , γι αυτο και στους αγωνες έχει και απο μπροστα φωτα για πιο αντικειμενικη κρίση , γιατι ευνοείτε ο αγράμμωτος και αδικείτε ο γραμμωμένος και συνήθως ενας ικανοποιητικός φωτισμός είναι γύρω στα 15000 βατ , επίσης μετραει και πολύ το χρώμα αν ήσουν πιο μαύρος θα φαινόσουν ακόμη καλύτερα αλλα ενταξει δεν είσαι σε αγωνιστικη σκηνή :clap::clap::clap::clap::clap::clap:

ηλια ευχαριστω παρα πολυ για τις συμβουλες.ετσι θα κανω στις επομενες φωτο.

albertob30
07-02-10, 03:11
ρουφ ρουφ ρουφ ρουφ ρουφ :P:P:P:P

:green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green::green:

flinstone
07-02-10, 12:19
μπράβο savaze τέλειος:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

The Rock
07-02-10, 12:40
ρουφ ρουφ ρουφ ρουφ ρουφ :P:P:P:P
Γιατρέ μου ένα λίνκ για αυτό το βίντεο ? :green:

sTeLaKoS
07-02-10, 13:13
Γιατρέ μου ένα λίνκ για αυτό το βίντεο ? :green:

Copy-Paste όλων των ερευνών που έχεις και στο στέλνω εγώ :green: :green:

savage
07-02-10, 14:02
Copy-Paste όλων των ερευνών που έχεις και στο στέλνω εγώ :green: :green:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
:bowdown::bowdown::bowdown:

savage
07-02-10, 14:09
μπράβο savaze τέλειος:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

ευχαριστω Σπυρο :)

The Rock
07-02-10, 14:27
Copy-Paste όλων των ερευνών που έχεις και στο στέλνω εγώ :green: :green:
Trust me δεν θα τελειώσουμε ποτέ :green: (πέρα από την πλάκα αν θες κάτι στείλε μήνυμα)

albertob30
07-02-10, 14:27
Γιατρέ μου ένα λίνκ για αυτό το βίντεο ? :green:

το ΒΟΤΣΑΛΟ πεταγεται απο το πουθενα και ζηταει ενα λινκ..ετσι απλα..:green:

Levrone
07-02-10, 15:37
Γιατρέ μου ένα λίνκ για αυτό το βίντεο ? :green:

εδω βλεπουμε την προοδο του savage!

μην μπλεκετε τα πραγματα..:turtle:

-beba-
08-02-10, 10:51
Κάτι άκουσα για βίντεο του Γιατρού....................περιμένω λινκ.

Συγνώμη για το off topik.

savage
19-02-10, 12:41
ε μα τωρα θα βαλεις καποιον να σε τραβηξει φωτογραφιες να ποζαρεις φυσιολογικα.???

εισαι που εισαι χαλια, μην το κανεις και χειροτερα!!!:P:P:P:P:P


Θα ποζαρω και κανονικα ρε Κωστα,μολις παρει αδεια απο το στρατο ο αδελφος μου κ ερθει κατα δω.:toast:


οριστε ηρθε απο το στρατοπεδο ο αδερφος μου και τον αγγαρεψα να με βγαλει φωτο.παρε να'χεις

http://img24.imageshack.us/img24/9713/dsc00223lc.jpg
http://img51.imageshack.us/img51/8485/dsc00225qe.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/4300/dsc00224kxem.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/5272/dsc00222hi.jpg
http://img691.imageshack.us/img691/5093/dsc00221ed.jpg
http://img251.imageshack.us/img251/7521/dsc00220n.jpg

-beba-
19-02-10, 12:45
Συγχαρητήρια σε σένα :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: αλλά και στον αδερφό σου που τράβηξε τις φωτό και που είναι ΑΕΚ επίσης.
Ωραίες πόζες....αν και αυτή της πλάτης σε αδικεί...ξαναπροσπάθησε.
Μπράβο σου πάντως.:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

gj
19-02-10, 13:51
:clap::clap::clap::clap::clap::thumbup::thumbup:

KATERINI 144
19-02-10, 13:59
1ον μπραβο για ακομη μια φορα
2ον μαθε να κανεις σωστα τις ποζες
3ον πολυ υποκλοπη πεφτει (τιγκα στο cd-dvd ειναι το γραφειο)
4ον ευγε για τα πανο τις αεκ
5ον ποιος αλητης ετρωγε πιτσα?! (και μάλιστα με πιρουνι ο ευγενης!!)

-beba-
19-02-10, 14:01
Mη του λές εύγε για το πανό της ΑΕΚ γιατί είναι του αδερφού του..........
Μπράβο παρατηρητικότητα.....................εγώ δεν την πρόσεξα την πίτσα.....

Συγνώμη για το off...

KATERINI 144
19-02-10, 14:08
Μπράβο παρατηρητικότητα.....................εγώ δεν την πρόσεξα την πίτσα.....
ε μπεμπα μου εσυ κοιτας το κορμι του σαβατζ, εμενα δε με συγκινουν αυτα, απο υποχρεωση γραφω (αθλιος ειμαι το ξερω :P)

(μη γραψω και για τα υπολοιπα που βλεπω στις φωτο και γινει χαμος... :turtle::turtle::turtle::turtle:)

Levrone
19-02-10, 14:17
μα το παντελονι σου τι εχει??? κατι σταμπες βλεπω!!!!

χαααααααα χαχαχχαχαχα!!!!! :P:P:P

(για να βγαλω το Φωτη απο τη δυσκολη θεση!)

Haris Pilton
19-02-10, 14:19
1ον μπραβο για ακομη μια φορα
2ον μαθε να κανεις σωστα τις ποζες
3ον πολυ υποκλοπη πεφτει (τιγκα στο cd-dvd ειναι το γραφειο)
4ον ευγε για τα πανο τις αεκ
5ον ποιος αλητης ετρωγε πιτσα?! (και μάλιστα με πιρουνι ο ευγενης!!)



χαχαχαχααχ :rolf: :rolf: :rolf:

Φοβερος νικ,αλλα κανε καμια σωστη ποζα,αδικησε,στις προηγουμενες φωτος ποζαρες πολυ καλυτερα και φαινοσουν πολυ καλυτερος.οχι οτι τωρα δεν εισαι,αλλα τι ποζα πλατης ειναι αυτη ? :P

stamthedrum
19-02-10, 14:44
Savage πολύ καλές μάζες και ωραία κοψίματα!!!

Akis85
19-02-10, 17:57
φίλε μου συγχαρητηρια και απο εμένα. Γυμνασμένο και αρμονικό σώμα χωρίς ακρότητες. :thumbup:

albertob30
19-02-10, 21:43
μα το παντελονι σου τι εχει??? κατι σταμπες βλεπω!!!!

χαααααααα χαχαχχαχαχα!!!!! :P:P:P

(για να βγαλω το Φωτη απο τη δυσκολη θεση!)

ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahha

μρ.σαβατζ τι εγινε βλεπαμε "ασχημο" ονειρο το βραδυ??? :green:

savage
19-02-10, 21:51
1ον μπραβο για ακομη μια φορα
2ον μαθε να κανεις σωστα τις ποζες
3ον πολυ υποκλοπη πεφτει (τιγκα στο cd-dvd ειναι το γραφειο)
4ον ευγε για τα πανο τις αεκ
5ον ποιος αλητης ετρωγε πιτσα?! (και μάλιστα με πιρουνι ο ευγενης!!)

1ον ευχαριστω
2ον ποια ποζα δεν εκανα σωστα?
3ον ειναι μερικα απο τα ιερα dvd απο το αρχειο μου.εχω χιλιαδες αγωνες μπασκετ:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
4ον οπως ειπε η μπεμπα του αδερφου μου ειναι.οχι δικο μου.
5ον δεν ειναι πιτσα ρε!!!!! το πρωινο μου ειναι.πιτα βρωμης(απο αυγα βρωμη,μελι και κανελλα).πιτσα εγω ρε????:spank: χαχαχα

savage
19-02-10, 21:56
ε μπεμπα μου εσυ κοιτας το κορμι του σαβατζ, εμενα δε με συγκινουν αυτα, απο υποχρεωση γραφω (αθλιος ειμαι το ξερω :P)

(μη γραψω και για τα υπολοιπα που βλεπω στις φωτο και γινει χαμος... :turtle::turtle::turtle::turtle:)

εε τι θες να κοιταει?τις κουρτινες???:rolf::rolf::rolf:
και γω αν εβλεπα μια φωτο απο τετοια κορμαρα απο το αντιθετο φυλο,δεν θα με πειραζε ακομα κι αν ηταν τρωγλες στο background.το φαι θα προσεχουμε???

οχι να πεις και για υπολοιπα αν τολμας:sneaky:

savage
19-02-10, 22:00
μα το παντελονι σου τι εχει??? κατι σταμπες βλεπω!!!!

χαααααααα χαχαχχαχαχα!!!!! :P:P:P



ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahha

μρ.σαβατζ τι εγινε βλεπαμε "ασχημο" ονειρο το βραδυ??? :green:

εεε :idea: ειναι επειδη μου ετρεχαν τα σαλια για το πρωινο μου,που βλεπετε πισω μου..:shifty::nana::eleph::rolleyes:
τι?δεν σας επεισα ε??ενταξει ενταξει ειχα κανει μια σταση στα "hot babes" πριν...:rolf::rolf::rolf:

savage
19-02-10, 22:01
Παιδια ευχαριστω εναν προς εναν ολους τους υπολοιπους για τα καλα τους λογια!!!:toast:

KATERINI 144
19-02-10, 22:07
οχι να πεις και για υπολοιπα αν τολμας:sneaky:καλα οτι τολμω τολμώ :green:

Levrone
19-02-10, 22:11
ενταξει ενταξει ειχα κανει μια σταση στα "hot babes" πριν...:rolf::rolf::rolf:

ετσι ετσι ετσι!!! σωστα επραξες!

hot babes for ever!

savage
20-02-10, 03:57
Ωραίες πόζες....αν και αυτή της πλάτης σε αδικεί...ξαναπροσπάθησε.


you asked for it,and you get it! δεν αφηνω κανεναν/καμια παραπονεμενη χαχαχα
ιδου η πλαταρα μου :rolf::rolf:

http://img268.imageshack.us/img268/4310/dsc00230lj.jpg
http://img682.imageshack.us/img682/1913/dsc00229wv.jpg

Haris Pilton
20-02-10, 04:00
RESPECT :bowdown:

savage
20-02-10, 04:04
καλα ρε εχω αποκτησει τετοιο φαν κλαμπ?παρακολουθειτε ακομα κ στις 3 η ωρα το βραδυ το φορουμ ποτε θα βαλω φωτο?:rolf::rolf::rolf:
πριν 5 λεπτα τις εβαλα και τσουπ να ο χσρης.1000 ευχαριστω φιλε!!!:thumbup: να'σαι καλα και στα δικα σου!!!

Haris Pilton
20-02-10, 04:57
:thumbup:

:green:

T δικα μου σε καμια 5ετια :rolf: :rolf:

-beba-
20-02-10, 09:58
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Πλατάρα πράγματι!!!
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

KATERINI 144
20-02-10, 10:01
καλα ρε εχω αποκτησει τετοιο φαν κλαμπ?παρακολουθειτε ακομα κ στις 3 η ωρα το βραδυ το φορουμ ποτε θα βαλω φωτο?:rolf::rolf::rolf:
πριν 5 λεπτα τις εβαλα και τσουπ να ο χσρης.1000 ευχαριστω φιλε!!!:thumbup: να'σαι καλα και στα δικα σου!!!καλα εγω περιτο να πω πως τσιριξα μολις ειδα τη φωτο αλλα συγκρατήθηκα και γραφω τωρα :green:

μπραβο σαβατζ, τωρα κανεις σωστα και την ποζα :clap::clap:

pepeismenos karga
20-02-10, 10:45
μπραβο σαβατζ.......σουπερ....πολυ καλο physiqe..........

Levrone
20-02-10, 10:56
ετσι ετσι ετσι!!!! αυτη ειναι ποζα!

πολη καλη δουλεια!!!

savage
20-02-10, 12:55
1000 ευχαριστω παιδια

Svein
20-02-10, 13:02
Τρομερός είσαι μπράβο ! Συνέχισε την άριστη δουλειά !

savage
02-03-10, 21:57
http://img697.imageshack.us/img697/7174/dsc00244ax.jpg
http://img21.imageshack.us/img21/3773/dsc00242fu.jpg

Ιδου 2 νεες φωτο μου,2 βδομαδες πριν την φωτογραφηση.Υπαρχει βελτιωση στους κοιλιακους,και υπαρχουν κι αλλα περιθωρια.Θελω να πιστευω πως ολα θα πανε καλα.Εχω βαλει τα δυνατα μου!!!Ηδη οπως βλεπετε με τις προπονησεις νηστικος εδω και 8-9 μερες υπηρξε μεγαλη βελτιωση.Και φυσικα με τις αλλαγες που εγιναν και στη διατροφη μου,σε συνεννοηση παντα με την κακια πεθερουλα:P:P:P:green::green:(οπως μου αρεσει να αποκαλω,χαριτολογωντας τη Ναντια,η οποια και επιμελειται τη διατροφη και την προπονηση μου και στην οποια οφειλω τα μεγιστα!!!)

giannis64
02-03-10, 22:01
μπραβο νικο!!! φοβερη δουλεια!!!:thumbup:

Jeik
02-03-10, 22:14
σάβαντζ πάρα πολύ καλος..τι να λέμε τώρα..πολύ καλό στήθος...:όσο για τους κοιλιακούς τα λόγια είναι περιττά:green: πάντως μπράβο σου ρε συ εγώ στο δώδεκα τις εκατο θέλω να πέσω και πάλι μ φαίνεται πολύ μακρινό..και εσύ παίζεις με τη λετομέρεια..θέλει τρελές αντοχές αυτό που κάνεις και τρελή θέληση..thumbup: για μένα δώσε έμφαση στα χέρια σου..πιστεύω πως θα δείξεισ ακόμη καλύτερος!!

savage
02-03-10, 22:14
Ευχαριστω Γιαννη!! Να'σαι καλα!!!

Haris Pilton
02-03-10, 22:31
Ανατομια :shock: :green:

:bowdown:


Περιμενω εξώφυλλο αφιερωμένο στο φορουμ Νικ! :turtle:

savage
02-03-10, 22:40
Παιδια ευχαριστω για τα καλα λογια!
Οριστε και το πως ημουν,σαν σακι με πατατες!!!:shock::shock::shock::rolf::rolf::(:(:(

http://img175.imageshack.us/img175/6537/dsc00247g.jpg

Θελω να ελπιζω πως θα γινω πηγη εμπνευσης για καποια ατομα που ειναι σε κακη σωματικη κατασταση,να αποκτησουν και αυτα το σωμα μου,με φυσικο τροπο.Αφου τα καταφερα εγω,μπορειτε και σεις!Να το ξερετε!!!

Levrone
02-03-10, 23:01
xaxaxaxaxa!!!

πως ησουν ετσι ρε??

ειμαι σιγουρος οτι και σε μπουρ...λο να πηγαινες θα ετρωγες πορτα με τετοια μαπα!!!

χαχαχαχχα!!!

Levrone
02-03-10, 23:03
οσο για τις σημερινες φωτος , ενα θα πω... Νικολα Νικολα μαμησε τα ολα!!!!

Machiavelli
02-03-10, 23:14
Εντυπωσιακή η διαφορά σε τόσο μικρό χρονικό, για τόσο λίγο λίπος, συγκριτικά με τις τελευταίες φωτογραφίες. Μπράβο.

Haris Pilton
02-03-10, 23:25
Πασο ειναι αυτο;
Χεχεχε τεραστια διαφορα Νικ!! :shock:

savage
03-03-10, 01:36
Kωστα(levrone) θα επρεπε να σε :box1::box::jason::rifle: κανονικα,αλλα εχεις δικιο.Αφου εμπαινα και σπιτι μου,μ'αυτα τα χαλια,παλι καλα!!!χαχαχαχα
machiavelli σε ευχαριστω για τα καλα λογια.εσυ ποτε θα βαλεις φωτο σου?εεε?:evilno:
χαρη ναι αυτο ειναι (ηταν πιο σωστα) το πασο της σχολης μου απ'το μαθηματικο.η φωτο ειναι απ'την εποχη που εδινα πανελληνιες για 2η φορα,λιγους μηνες πριν(απριλιος μαιος του 2000 αν θυμαμαι καλα).Τα χαλια μου τα μαυρα!

-beba-
03-03-10, 11:31
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
Δεν βρίσκω λόγια.............

savage
13-03-10, 17:54
Παραθετω καποιες φωτογραφιες που τραβηξαμε με τη Ναντια την προπονητρια μου σημερα το πρωι,στα πλαισια της φωτογραφησης που εκανα για καποια περιοδικα.Τραβηξαμε πολλες,οποτε εκτος απο αυτες που εσταλλησαν στους αμεσα ενδιαφερομενους,μπορω να δημοσιευσω και καποιες αλλες για το πολυαγαπημενο μου φορουμ.
Ξεκινω με καποιες πιο fit ποζες αρχικα και θα συνεχισω και με πιο hardcore bb ποζες.
Θα ανανεωνω συνεχως το thread,εχω πολυ υλικο!!!:green::green:

http://img695.imageshack.us/img695/585/dsc00251mq.jpg
http://img708.imageshack.us/img708/9797/dsc00252i.jpg

savage
13-03-10, 18:04
Παραθετω καποιες φωτογραφιες που τραβηξαμε με τη Ναντια την προπονητρια μου σημερα το πρωι,στα πλαισια της φωτογραφησης που εκανα για καποια περιοδικα.Τραβηξαμε πολλες,οποτε εκτος απο αυτες που εσταλλησαν στους αμεσα ενδιαφερομενους,μπορω να δημοσιευσω και καποιες αλλες για το πολυαγαπημενο μου φορουμ.
Ξεκινω με καποιες πιο fit ποζες αρχικα και θα συνεχισω και με πιο hardcore bb ποζες.
Θα ανανεωνω συνεχως το thread,εχω πολυ υλικο!!!:green::green:

http://img714.imageshack.us/img714/7315/dsc00254n.jpg
http://img215.imageshack.us/img215/2/dsc00251c.jpg

Akis85
13-03-10, 18:13
Μπράβο φίλε. :toast:

savage
13-03-10, 18:17
http://img534.imageshack.us/img534/6392/dsc00252n.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/7106/dsc00255by.jpg
http://img363.imageshack.us/img363/9208/dsc00257.jpg

Haris Pilton
13-03-10, 18:39
Κομμάτια....
Σπασμένα οραματα μες τα δικα σου ματιαααα
οοοο οοοο ! :green: :rolf:

Μπραβο Νικολακιιιι !!!!! :thumbup:

:clap: :clap: :clap:

savage
13-03-10, 18:46
http://img683.imageshack.us/img683/9300/dsc00258km.jpg

Aπο δω και περα φορεσα μαγιο και περασαμε σε πιο bb ποζες

http://img690.imageshack.us/img690/4352/dsc00259mo.jpg

Levrone
13-03-10, 19:18
ελα μωρη αρρωστιααααα!!!!!!!

:clap::clap::clap::clap:

Haris Pilton
13-03-10, 19:19
:bowdown: :bowdown: :bowdown:

savage
13-03-10, 19:56
παιδια ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!!Να ξερετε ομως οτι ενα πολυ μεγαλο κομματι αυτης προσπαθειας και αυτου του αποτελεσματος πιστωνεται στην προπονητρια μου τη Ναντια!!!!
Ναντια 1000000000000000 ευχαριστω και δημοσιως!!!!

http://img291.imageshack.us/img291/4544/dsc00260qs.jpg

Levrone
13-03-10, 20:04
μπραβο ρε μαγκα, μπραβο!

και απο μενα 2 φορες μπραβο διοτι ξερω απο πρωτο χερι πως εγινε ολο αυτο..:clap:

savage
13-03-10, 20:12
Να'σαι καλα Κωστα.Οπως τα λες ειναι.Η ολη προσπαθεια εγινε χωρις ουτε να χρησιμοποιησω αθεμιτα μεσα(βλεπε φαρμακα,αν και ειμαι σιγουρος πως θα βρεθουν πολλοι κακοπροεραιτοι που θα πουν τα δικα τους), ουτε παρατησα τις υπολοιπες υποχρεωσεις μου(βλεπε μαθηματα η τους φιλους μου).Τα γευματα γινονταν κανονικα,με ταπερ κτλ,ακομα και οταν ειχα κολλησει στην κινηση στην Κιφησιας,ετρωγα το γευμα μου θυμαμαι,πηγαινοντας να κανω μαθημα.

http://img683.imageshack.us/img683/3687/dsc00261w.jpg
http://img15.imageshack.us/img15/3830/dsc00263vk.jpg

GEORGEXX1
13-03-10, 20:13
μπραβο Νικολα
φεναιτε η τεραστια δουλεια
που εχεις κανει.
καλη επιτυχια στην δουλεια.
:clap::clap::clap:


το κορμι το δυνατο
τι το θελει το μαγιω;;;

:turtle::turtle::turtle:

savage
13-03-10, 20:17
Nα'σαι καλα Γιωργο!!!

http://img53.imageshack.us/img53/6106/dsc00264m.jpg
http://img532.imageshack.us/img532/5047/dsc00265ct.jpg

savage
13-03-10, 20:25
http://img291.imageshack.us/img291/5589/dsc00266nq.jpg
http://img688.imageshack.us/img688/4611/dsc00267c.jpg

savage
13-03-10, 20:42
http://img31.imageshack.us/img31/4661/dsc00268t.jpg
http://img9.imageshack.us/img9/3909/dsc00269zg.jpg

savage
13-03-10, 20:54
http://img693.imageshack.us/img693/2303/dsc00270m.jpg
http://img28.imageshack.us/img28/9656/dsc00271y.jpg

savage
13-03-10, 21:14
http://img705.imageshack.us/img705/428/dsc00273m.jpg

kaiowas
13-03-10, 21:17
bravo Savage:clap::clap::clap:

Όταν κυκλοφορίσει το περιοδικό ενημέρωσε:thumbup:

-Nikolakis-
13-03-10, 21:30
Φιλε savage,αξιος συγχαρητηριων!!!!!Πολυ ωραιο σωμα φιλε μου!!!!
Παραδειγμα προς μιμηση για πολλους!!!!!

Levrone
13-03-10, 21:53
παιδια ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!!Να ξερετε ομως οτι ενα πολυ μεγαλο κομματι αυτης προσπαθειας και αυτου του αποτελεσματος πιστωνεται στην προπονητρια μου τη Ναντια!!!!
Ναντια 1000000000000000 ευχαριστω και δημοσιως!!!!



προφανως τα συγχαρητηρια πανε και σε σενα και στη Ναντια!

και καλα κανεις και το λες, γιατι η συνεισφορα της ηταν τεραστια!

Polyneikos
13-03-10, 22:11
Μπραβο Νικο,πολυ καλος και "καθαρος",αν επιτρεπεται για ποια περιοδικα εστειλες φωτο;Το ρωταω για να τα αγορασουμε όταν ερθει η στιγμη.:clap::clap:

drago
13-03-10, 22:23
congrats man, well done!!!! :toast:

crow rocks!!!

Μαρία
13-03-10, 22:44
Μπραβο που πετυχες τον στοχο σου,ας ελπισουμε οτι θα συνεχισεις και δεν θα χαλαρωσεις!!!:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
13-03-10, 23:45
μπραβο ρε νίκο πολύ καλός καλή συνέχεια και είναι η απόδειξη πως μπορεί κάποιος να φτιάξει ενα κοινα αποδεκτό σώμα με τελείως φυσικό και θεμιτό τρόπο , εγω ποτε μου δεν θα έλεγα οτι δεν μπορεί κάποιος αν έχει θέληση και πειθαρχία να φτιάξει ενα τέτοιο σώμα , αν έχει βέβαια και τις προδιαγραφές .

εσυ αν δοκίμαζες να πάρεις λίγο διαφορετικά τις πόζες θα έδειχνες ακόμη καλύτερα , αλλα σιγα σιγα και με την βοήθεια της νάντιας που έχει εμπειρία θα τα βελτιώσεις κι αυτα , ώστε να αναδείξεις ακόμη καλύτερα αυτό που έχεις:clap::clap::clap::clap:

KATERINI 144
13-03-10, 23:51
μπραβο νικο, πολυ καλο το αποτέλεσμα της προσπάθειας που έκανες. :clap::clap::clap::clap:

Littlejohn
13-03-10, 23:55
Ψψψψψψψ.... Φοβερόςςςς!!! :thumbup::thumbup::thumbup:

stamthedrum
14-03-10, 00:06
:clap: :clap: :clap: ΣΦΑΓΜΈΝΟΣ!!!

savage
14-03-10, 03:12
Παιδια σας ευχαριστω εναν προς εναν και μια προς μια για τα καλα σας λογια.
Μαρια δεν προκειται να χαλαρωσω.Για να καταλαβεις για τι fitness freak μιλας,αυριο θα παω να τρεξω 8-10 χλμ μετα απο ενα μαθημα που εχω το πρωι:rolf::rolf:και δε βλεπω την ωρα να μπω στα βαρη απο Δευτερα παλι:green::green:
Κωστα επειδη δε θελω να το γρουσουζεψω το θεμα,μεχρι να οριστικοποιηθει κατι,δεν θα ηθελα να ονοματισω τα περιοδικα.Αν κι οταν γινει θα'στε οι πρωτοι που θα το μαθετε αλλωστε!!:turtle:
Στο μεταξυ παρτε μερικες φωτο ακομα!:green:
http://img534.imageshack.us/img534/7137/dsc00275n.jpg

KATERINI 144
14-03-10, 16:19
sabatz δε θα μαυρίσεις λιγο?! θα εδειχνες πολυ καλύτερα μαυρισμένος για την φωτογράφιση!

albertob30
14-03-10, 17:28
οντως γτ δεν κανεις κανα 3-4 solarium να εισαι gg?

GEORGEXX1
14-03-10, 17:30
αυτη η τελευταια ειναι ολα τα λεφτα.
:thumbup::thumbup:
:clap::clap::clap::clap:

crow
14-03-10, 17:40
BRAVO κ απο εμενα.........κ πρεπει να σου πω κ εγω ενα μεγαλο ευχαριστω που πιστεψες σε εμενα κ εκανες οτι σου ειπα.
Οσο για το μαυρισμα,βεβαια κ θα μαυρισει αν του πουν το ΟΚ απο το περιοδικο.Ειχα σκεφτει να τον βαψω με την κρεμα που βαζω στους αγωνες αλλα θα φαινοτανε πολυ fake.

a.minidis
14-03-10, 17:59
Παιδια σας ευχαριστω εναν προς εναν και μια προς μια για τα καλα σας λογια.
Μαρια δεν προκειται να χαλαρωσω.Για να καταλαβεις για τι fitness freak μιλας,αυριο θα παω να τρεξω 8-10 χλμ μετα απο ενα μαθημα που εχω το πρωι:rolf::rolf:και δε βλεπω την ωρα να μπω στα βαρη απο Δευτερα παλι:green::green:
Κωστα επειδη δε θελω να το γρουσουζεψω το θεμα,μεχρι να οριστικοποιηθει κατι,δεν θα ηθελα να ονοματισω τα περιοδικα.Αν κι οταν γινει θα'στε οι πρωτοι που θα το μαθετε αλλωστε!!:turtle:
Στο μεταξυ παρτε μερικες φωτο ακομα!:green:
http://img534.imageshack.us/img534/7137/dsc00275n.jpg θαθελα να πω μιας και γνωρισα απο κοντα τον savage,και προκειται,για ενα ατομο με θεληση,και επιμονη!!το να φτασεισ τετοιο στοχο ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο χωρις "χημεια"αλλα οπως δειχνη το αποτελεσμα.οχι ΑΔΥΝΑΤΟ!!!κατι που κατα καιρουσ εχω τονισει!!φυσικα τα ευσημα στην προπονητρια Ναντια,καθως οι γνωσεις τις ειναι παρα πολλες,καιμ ειναι ευχαριστο να βλεπουμαι πλεον αντρες,να επιστευονται γυναικες σε ενα ""ανδροκρατουμενο""χωρο,για χρονια!!!:clap::clap::clap:

vAnY
14-03-10, 20:38
μπραβο και παλι συγχαρητηρια Νικο και Ναντια, η δουλεια και η αφοσιωση σε ενα στοχο οντως επιβραβευεται.... ! :thumbup::thumbup::thumbup:
:bbbiceps:

savage
14-03-10, 22:13
Οντως θελω μαυρισμα παιδια,δε διαφωνω,απλα πρεπει να ξερετε πως ουτε χρονος,ουτε πολλα χρηματα μου περισσευουν για να τρεχω και για solarium.Aλλωστε ουτε επαγγελματιας μοντελο ειμαι,ουτε θα γινω..Δοξα τω Θεω εχω τη δουλεια μου και ειμαι ευχαριστημενος με αυτη.Ο,τι κανω λοιπον,το κανω για το μερακι μου.
Βεβαια επειδη ειμαι της αποψης πως οτι κανεις,πρεπει να το κανεις σωστα,απο την στιγμη που μου παρουσιαζεται η ευκαιρια αυτη,θα φροντισω να εχω μαυρισει την επομενη φορα.
Ναντια και Τασο σας ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη,οπως ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ.

Levrone
14-03-10, 22:29
ΚΑΙ ΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ.

ε μα πως να μη σου πει καποιος συγχαρητηρια με τετοια εικονα, ακομα και να σε ζηλευει (ακομα και να σε μισει οπως εγω!!!!) θα σου πει!!!!

(αν και το μετανιωσα να πω την αληθεια τωρα που το σκεφτομαι !!!!!! :turtle::turtle::turtle:)

Muscleboss
15-03-10, 02:19
πολυ καλές φωτογραφίες Νίκο. Μπράβο σε σένα και τη προπονητριά σου. και καλή συνέχεια. :toast:

ΜΒ

savage
15-03-10, 02:27
Nα'στε καλα ρε παιδια

-beba-
15-03-10, 10:22
Συγχαρητήρια Νίκο. Είσαι υπέροχος.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

savage
15-03-10, 17:20
Να'σαι καλα μπεμπα:green:

SPY
15-03-10, 18:15
ωραιος!! Συγχαρητηρια φιλε μου και καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου.

savage
15-03-10, 21:29
Σε ευχαριστω,να εισαι καλα!!:green:

pepeismenos karga
16-03-10, 13:07
σουπερρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.......τελειο.....να τι κανει η πολυ δουλεια...και η σωστη διατροφη....τα παντα γινονται...αρκει να το καταλαβουμε...

Antonis Giannoulis
16-03-10, 16:21
μπραβο σου και παλι νικο για την συνεχη βελτιωση που εχεις. εχουμε καιρο να τα πουμε στο γυμναστηριο...

savage
16-03-10, 21:36
Αντωνη σε ευχαριστω για τα καλα λογια.Εχουμε οντως χαθει γιατι πηγαινω ακομα πιο νωρις για προπονηση πλεον,καθοτι πηγαινω πρωι και κανω (κατ'ουσιαν)νηστικος προπονηση.

Δημητρη σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι.Μακαρι καποιοι να καταλαβαιναν πως μπορεις να πετυχεις ενα οχι απλα καλο,αλλα ενα τρομερο αποτελεσμα (σωματικα),χωρις φαρμακα.Just stick to the basics!
Και επ'ευκαιριας ανακοινωνω σε ολο το φορουμ οτι ο επομενος μεγαλος στοχος μου,ειναι να συμμετασχω καποια στιγμη στο αποτερο μελλον σε αγωνα/αγωνες,ωστε να καταρριψω και αυτο το μυθο οτι δηλαδη πρεπει να παρεις φαρμακα για να κατεβεις σε αγωνες,.
Μακαρι λοιπον στο αμεσο μελλον,να μου ερθουν τα πραγματα ετσι ωστε να μην εχω αλλους μπελαδες στο κεφαλι μου (επαγγελματικης/οικογενειακης φυσεως κτλ) και να πραγματοποιησω και αυτο το στοχο μου οταν ωριμασει αυτη η σκεψη μεσα μου και νιωσω ετοιμος να κανω αυτο το βημα.Γιατι οταν το κανω,θα το κανω σωστα.:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
17-03-10, 04:57
αυτό που λές πάντως και στο πολύ άμεσο μέλον μπορείς να το πετύχεις , τίποτε δεν είναι εδω που έφτασες ακατόρθωτο δεν λέμε να πας για πανελλήνιο ββ εκεί ακόμη και σε πανελληνιο επίπεδο είναι δύσκολα αλλα για κατηγορίες φίτνες άνετα :clap::clap::clap:

TakisV
17-03-10, 05:09
Δεν εχω λογια, μπραβο σου φιλε μου παρα πολυ καλος και μπραβο και στους προπονητες σου.
Τελικα ολα ειναι θεμα θελησης, υπομονης και επιμονης και φυσικα σωστων συμβουλων.
Απλα Respect!!!

savage
17-03-10, 11:43
Να'στε καλα παιδια,ευχαριστω για μια ακομα φορα!!:toast:

Levrone
17-03-10, 11:59
Να'στε καλα παιδια,ευχαριστω για μια ακομα φορα!!:toast:

ευχαριστεις ευχαριστεις αλλα ενα κερασμα σε ολο το φορουμ που καταφερες και εκοψες (που ουτε με ενταλμα δε θα γινοταν υπο αλλες συνθηκες) δε λες να κανεις!!!!

-beba-
17-03-10, 12:00
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

savage
17-03-10, 12:03
που εκοψα τι ρε Κωστα?:unsure:

Levrone
17-03-10, 12:05
που εκοψες ρε, που αδυνατησες!!!

savage
14-04-10, 02:08
http://img688.imageshack.us/img688/8735/dsc00290h.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/1420/dsc00283h.jpg

2 αποψινες φωτογραφιες μου.Τελικα φαινεται οτι το μαυρισμα αποδιδει καρπους.Σαν να πηρα λιγο χρωμα.Φαινεται καλυτερα η φλεβικοτητα και καποιες λεπτομερειες,αν και εχω παρει 2 κιλα απο την μερα της φωτογραφησης.:toast:

Θα βαλω και αλλη μια,που φαινεται ακομα καλυτερα σε λιγο

savage
14-04-10, 02:12
Iδου!

http://img175.imageshack.us/img175/7131/dsc00288n.jpg

Rise above
14-04-10, 02:19
ΠΟΛΎ καλός:clap: αλλα ειδικά ώμοι στήθος:shock::shock::shock: και μεγάλη διαφορα με το μαύρισμα σε έπαιρνε να μαυρίσεις και λίγο παραπάνω

savage
14-04-10, 02:23
μα θα συνεχισω το μαυρισμα ρε συ!!!:green::thumbup:

-beba-
14-04-10, 09:56
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Αν μαυρίσεις κιόλας θα είσαι κάτι παραπάνω από τέλειος!!!

Doctorg
14-04-10, 10:17
Μπράβο σου savage :thumbup:

veteran29
14-04-10, 10:35
συγχαρητηρια φιλε ...πολυ καλος

savage
14-04-10, 10:59
Ευχαριστω πολυ παιδια!!:toast:

Kolorizos
14-04-10, 11:20
μπραβο αξιος..ποσο καιρο γυμναζεσαι???

noz1989
14-04-10, 11:35
Τι μαυρισμα κανεις? Σολάριουμ?

Levrone
14-04-10, 11:38
οταν ποζαρεις και εισαι με το χαμογελο της γιαγιας θες πολυ :spank::spank::spank::spank:

μπραβο και παλι!
πολυ καλο αποτελεσμα!:clap::clap::clap:

Ramrod
14-04-10, 13:11
Πολύ καλός! Μπραβο! :thumbup:

Eddie
14-04-10, 14:58
Μπραβο ρε συ,πολυ καλος!!!Μεση-κοιλιακοι τα σπανε!

savage
14-04-10, 19:05
Παιδια καταρχας σας ευχαριστω πολυ ΟΛΟΥΣ για τα καλα σας λογια!!!!


μπραβο αξιος..ποσο καιρο γυμναζεσαι???

Υποθετω εννοεις ποσο καιρο γυμναζομαι με βαρη(μην ξεχνας οτι ημουν και αθλητης μπασκετως το καλοκαιρι).Ποδια κανω απο Οκτωβρη του 2001, και απο τη μεση και πανω απο Ιανουαριο του 2004.


Τι μαυρισμα κανεις? Σολάριουμ?

Ηλιοθεραπεια:green:


οταν ποζαρεις και εισαι με το χαμογελο της γιαγιας θες πολυ :spank::spank::spank::spank:


καλα αλλη φορα θα ποζαρω με το χαμογελο της Τζοκοντα τοτε!!!!!!!!!!
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

GEORGEXX1
14-04-10, 19:12
Iδου!

http://img175.imageshack.us/img175/7131/dsc00288n.jpg



Αυτη η σειρα φωτο πραγματικα ειναι γαματη :clap::clap::clap:

Μπραβο ρε Νικο.:thumbup::thumbup:

Antonis Giannoulis
14-04-10, 19:31
Μπραβο Νικο, συνεχεια βελτιωνεσαι..
Παντως Ο Νικος ειναι απο τους λιγους στο γυμναστηριο που δεν χαζευουν και ειναι αφωσιωμενος στην προπονησή του και τιποτε αλλο. Παραδειγμα για πολλους..

AGGELOS.K
14-04-10, 19:46
Ένα μεγάλο μπράβο και απο εμένα για την συνολική πορεία σου:clap::clap:
Έχεις το ιδανικό σώμα που πολλοί θα ήθελαν:thumbup:
Το μύνημα που έχεις στην υπογραφή σου τα λέει όλα και ανταμοίβει τις προσπαθειές σου...

savage
14-04-10, 21:24
Γιωργο,Αντωνη και Αγγελε σας ευχαριστω παρα,παρα πολυ!!! :green:

alekos
15-04-10, 23:38
Κυριε Νικο εξαιρετικα απιστευτες οι βελτιωσεις...Οσο για το μαυρισμα αισθητο αλλα επρεπε να γυρισω σε παλιες σας φωτος για να δω τη διαφορα....Πραγματικα οι φωτος μετρανε.,..Καθε φωτογραφηση με καλυτερα αποτελεσματα...
Στοχοι σας ποιοι ειναι?Αγωνιστικες φιλοδοξιες στην αρχη του log σας δεν ειχατε...τωρα εχετε?η θελετε σε μαζα να παραμεινετε και οτι περνετε απο προπονηση και απο φαι συντηρηση?Που για μενα ειναι κατι πιο χρονοβορο πιο δυσκολο πιο βραχυπροθεσμο ομως και πιο μακρυπροθεσμο σε θεμα αποτελεσματος..Θα μεινει δηλαδη πιο καλα...

Λιγο οφφ αλλα δεν πειραζει...Λεω να την εκτυπωσω μαζι με την ΥΠΟΓΡΑΦΗ που εχετε να τα κολλησω στο κρεβατι μου και καθε πρωι να λεω να ειμαι πιστος σε διατροφη γιατι εκει λοξοδρομω και καποια στιγμη ισως βρεθω και εγω εδω χαχα:toast:


ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ
ΑΞΙΟΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ

beefmeup
15-04-10, 23:55
φιλε εισαι σουπερντουπερ!!

μπραβο:thumbup::thumbup::thumbup:

savage
16-04-10, 02:27
Beefmeup να'σαι καλα παιχταρα μου.Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!:thumbup:

Αλεκο αγορι μου σε ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ για μια ακομα φορα για τα καλα σου λογια!!Πραγματικα με σκλαβωνεις με τα καλα σου λογια καθε φορα.
Στοχους αγωνιστικους οπως εχω επαναλαβει το τελευταιο διαστημα, σαφως και εχω(μπηκα στο τρυπακι χεχε),γιατι θελω να δειξω πως μπορεις να διαγωνιστεις χωρις την παραμικρη χρηση χημικων ουσιων (διεγερτικα,στεροειδη,διουρητικα κτλ) και να εισαι πολυ αξιοπρεπης!
Θελω πραγματικα να σπασω αυτο το κατεστημενο και να δωσω κινητρο σε ενα σωρο παιδια που θελουν να διαγωνιστουν,αλλα παραλληλα δεν θελουν να μπουν στο τρυπακι των φαρμακων,πως κατι τετοιο ειναι εφικτο!!!
Γιατι η αποψη που επικρατει εκει εξω ειναι πως για να κατεβεις σε αγωνες πρεπει να παρεις φαρμακα.Ε λοιπον θα δειξω πως αυτο ειναι λαθος!Το ποτε θα γινει αυτο ειναι ενα θεμα.Οταν οι συνθηκες ωριμασουν στο μυαλο μου,και ειμαι απερισπαστος απο αλλες υποχρεωσεις(στο μετρο του δυνατου),θα το κανω.Ναστε σιγουροι!!:bbbiceps:
Απο κει και περα ενας στοχος μου ακομη θα ηταν να συμμεταχω στο τελικο comparison του ΜD,και αν γινεται να την κερδισω κι ολας.
Οσο για το ποσο μυικο ογκο εχω σκοπο να βαλω ακομα,εχω μια πολυ καλη ιδεα για το χειμωνα που ερχεται(δεν ξερω πως θα ειναι βεβαια και οι επαγγελματικες υποχρεωσεις μου τοτε),αλλα θα το συζητησω και με τη Ναντια πρωτα,να μου πει και αυτη τη γνωμη της.Παντως δε στοχευω να ανεβω πολυ σε κιλα,ουτε να χαλασω πολυ τη γραμμωση μου.
Οσο για αυτο που λες οτι ισως καποτε βρεθεις εσυ στη θεση μου,φυσικα και ειναι εφικτο(αν και αυτη τη στιγμη ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ).Αφου τα καταφερα εγω,γιατι οχι και συ?Μην ξεχνας οτι στην ηλικια σου,οπως εχω επαναλαβει ημουν οχι απλα αγυμναστος,αλλα χοντρος.Εχω μαλιστα μια φωτο μου σε καποια απο τις προηγουμενες σελιδες με τα τοτε χαλια μου.Εισαι σε πολυ καλυτερη κατασταση απο αυτη που ημουν εγω στην αντιστοιχη ηλικια.Το θεμα ειναι να μην επαναπαυτεις σε αυτο.
Απλα αυτο που κανει τη διαφορα σε μενα σε σχεση ολους τους αλλους ειναι η σιδερενια θεληση που εχω,και η επιμονη μου οσον αφορα τους στοχους που εβαλα.Η διαρκεια (στην προπονηση και στη διατροφη) ειναι που σε καθιερωνει.Οποιος διαβαζει το log μου,βλεπει οτι ελαχιστα παρεκλινω απο τα πρεποντα.
Και η μεγαλυτερη επιβραβευση για μενα ειναι τα λογια 2 αξιοσεβαστων ανθρωπων του χωρου(με αγωνιστικη εμπειρια),τα οποια παραθετω παρακατω,και τα οποια αποδεικνυουν αυτο που λεω περι επιμονης και θελησης!:thumbup:



θαθελα να πω μιας και γνωρισα απο κοντα τον savage,και προκειται,για ενα ατομο με θεληση,και επιμονη!!το να φτασεισ τετοιο στοχο ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο χωρις "χημεια"αλλα οπως δειχνη το αποτελεσμα.οχι ΑΔΥΝΑΤΟ!!!:



Παντως Ο Νικος ειναι απο τους λιγους στο γυμναστηριο που δεν χαζευουν και ειναι αφωσιωμενος στην προπονησή του και τιποτε αλλο. Παραδειγμα για πολλους..

vAnY
16-04-10, 11:24
Νικο γι αλλη μια φορα, :bowdown::bowdown::bowdown:...
σε επαιρνε οντως να μαυρισεις περισσοτερο, αλλα εχεις κι ολο το καλοκαιρι μπροστα σου.... αυτη η σειρα φωτο ειναι φοβερη, ευγε !!!!

Εκκληση....---> οι φωτογραφιες του savage να μεταφερθουν αμεσως στους hot brave !!!!:toast::toast::turtle:

Machiavelli
16-04-10, 12:06
Παντως Ο Νικος ειναι απο τους λιγους στο γυμναστηριο που δεν χαζευουν

Είναι που δεν έχει περιθώρια να χαζέψει άλλο (το μαθηματικός το έχει για ξεκάρφωμα), μετά πάμε στο στάδιο ασβεστόλιθος. Επίσης το post του Levrone με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο.

Μπράβο savage, πολύ θετικό που μένοντας σε καλή φόρμα βελτιώνεσαι, απ' ότι φαίνεται το έχεις.

alekos
16-04-10, 13:18
Αλεκο αγορι μου σε ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ για μια ακομα φορα για τα καλα σου λογια!!Πραγματικα με σκλαβωνεις με τα καλα σου λογια καθε φορα.
Στοχους αγωνιστικους οπως εχω επαναλαβει το τελευταιο διαστημα, σαφως και εχω(μπηκα στο τρυπακι χεχε),γιατι θελω να δειξω πως μπορεις να διαγωνιστεις χωρις την παραμικρη χρηση χημικων ουσιων (διεγερτικα,στεροειδη,διουρητικα κτλ) και να εισαι πολυ αξιοπρεπης!
Θελω πραγματικα να σπασω αυτο το κατεστημενο και να δωσω κινητρο σε ενα σωρο παιδια που θελουν να διαγωνιστουν,αλλα παραλληλα δεν θελουν να μπουν στο τρυπακι των φαρμακων,πως κατι τετοιο ειναι εφικτο!!!
Γιατι η αποψη που επικρατει εκει εξω ειναι πως για να κατεβεις σε αγωνες πρεπει να παρεις φαρμακα.Ε λοιπον θα δειξω πως αυτο ειναι λαθος!Το ποτε θα γινει αυτο ειναι ενα θεμα.Οταν οι συνθηκες ωριμασουν στο μυαλο μου,και ειμαι απερισπαστος απο αλλες υποχρεωσεις(στο μετρο του δυνατου),θα το κανω.Ναστε σιγουροι!!:bbbiceps:
Απο κει και περα ενας στοχος μου ακομη θα ηταν να συμμεταχω στο τελικο comparison του ΜD,και αν γινεται να την κερδισω κι ολας.
Οσο για το ποσο μυικο ογκο εχω σκοπο να βαλω ακομα,εχω μια πολυ καλη ιδεα για το χειμωνα που ερχεται(δεν ξερω πως θα ειναι βεβαια και οι επαγγελματικες υποχρεωσεις μου τοτε),αλλα θα το συζητησω και με τη Ναντια πρωτα,να μου πει και αυτη τη γνωμη της.Παντως δε στοχευω να ανεβω πολυ σε κιλα,ουτε να χαλασω πολυ τη γραμμωση μου.
Οσο για αυτο που λες οτι ισως καποτε βρεθεις εσυ στη θεση μου,φυσικα και ειναι εφικτο(αν και αυτη τη στιγμη ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ).Αφου τα καταφερα εγω,γιατι οχι και συ?Μην ξεχνας οτι στην ηλικια σου,οπως εχω επαναλαβει ημουν οχι απλα αγυμναστος,αλλα χοντρος.Εχω μαλιστα μια φωτο μου σε καποια απο τις προηγουμενες σελιδες με τα τοτε χαλια μου.Εισαι σε πολυ καλυτερη κατασταση απο αυτη που ημουν εγω στην αντιστοιχη ηλικια.Το θεμα ειναι να μην επαναπαυτεις σε αυτο.
Απλα αυτο που κανει τη διαφορα σε μενα σε σχεση ολους τους αλλους ειναι η σιδερενια θεληση που εχω,και η επιμονη μου οσον αφορα τους στοχους που εβαλα.Η διαρκεια (στην προπονηση και στη διατροφη) ειναι που σε καθιερωνει.Οποιος διαβαζει το log μου,βλεπει οτι ελαχιστα παρεκλινω απο τα πρεποντα.

Παρακαλω κυριε Νικο...απλα βλεπω ,λεω την αληθεια και μου αρεσει να δινω επιβραβευσεις σε αυτο που πιστευω οτι αξιζει...
Για τα φαρμακα δεν γνωριζω απολυτως τιποτα...ειμαι εκτος φασης τελειως..
Αυτο που θελω να πω ειναι πως δεν ξερω αν σαν ενα ατομο μπορειται να σπασετε αυτο το κατεστημενο που υπαρχει δυστυχως..και μονο στην προσπαθεια να αποδειξετε πως χωρις την χρηση αυτων των ουσιων μπορει να διαγωνιστεις συναθλητες σου ειναι τρομερα δυσκολο...και επειδη δεν γνωριζω καν την φαση και τα παιδια τι πιστευω εχουν για τα φαρμακα το ββ και γενικα για το τριγυρω αυτου του αθληματος δεν εχω κριση...παντως αυτο που συμφωνω και πιστευω ειναι πως αν κατι πραγματικα το ποθεις το γουσταρεις και το θελεις...θα το καταφερεις...αυτο πιστευω...για την προσπαθεια σας πραγματικα σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να επιτυχετε και ας ειστε μονος οχι στην προσπαθεια που κανετε για να βελτιωθειτε αλλα μονος στο να αποδειξετε το αντιθετο πραγματικα μακαρι...να αποδειξετε τι μπορει να κανει η ανθρωπινη θεληση..ειτε ειναι του χρονου ειτε σε 5 χρονια που να μην γραφουμε στη μικρη αυτη κοινωνια ευχομαι να το πετυχετε εσεις και οποιοσδηποτε αλλος...ειλικρινα;)Τωρα για τους αλλους στοχους ελπιζω και για αυτους το καλυτερο...η γραμμωση που εχετε ειναι σε τελεια επιπεδα οποτε σιγα σιγα να την κρατατε η και να την βελτιωνετε και να βαζεετε και πααραλληλα κιλα οσο και οσα μπορειτε..
Πρωτος στοχος στην ζωη μου δεν ειναι οι πανελληνιες ουτε καν(οφφ τοπικ) αλλα ειναι και αυτες σε πρωταρχικο επιπεδο...για υπομονη επιμονη και θεληση που δειχνετε απο αυτα που γραφετε και απο αυτα που βλεπουμε πραγματικα ειναι αξια θαυμασμου..γιατι εχω διαβασει και τις 19 σελιδες του λογκ σας(και δεν διαβαζω μαθηματικα χααχχ) και ολα σε σημειο 99%τηρησης των στοχων σας...Αυτα απο μενα...

NASSER
16-04-10, 14:57
savage μπραβο για τις προσπαθειες σου αλλα τα παρουσιαζεις πολυ δραματικα το στοχο που καταφερες. Δεν ειναι ετσι...
Σε επιπεδα fitness και body fitness ηδη εχουν κατεβει αρκετα παιδια που γνωριζω αρκετα καλα και ειχαν πετύχει και ψηλες θεσεις. ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ!!

Εσυ καταφερες κατι που για τα δεδομενα σου ηταν ψηλος στοχος και καποιοι αλλοι το εχουν δεδομενο να ειναι καθημερινα σε τετοια κατασταση. Επισημαίνω και παλι ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ.

Τωρα αμα στοχευεις να παιξει σε αγωνες μεχρι τελη Μαιου εχεις αρκετο χρονο και αρκετες επιλογες. Οπως επισης μπορεις να παρακολουθησεις πρωτα αγωνες και επειτα να κανεις τις επιλογες σου. Εγω θα σου ευχηθω καλη επιτυχια σε οτι στοχευεις :thumbup:

savage
16-04-10, 15:28
Νικο γι αλλη μια φορα, :bowdown::bowdown::bowdown:...
σε επαιρνε οντως να μαυρισεις περισσοτερο, αλλα εχεις κι ολο το καλοκαιρι μπροστα σου.... αυτη η σειρα φωτο ειναι φοβερη, ευγε !!!!


βανεσα τα σχολια σου με κανουν και... κοκκινιζω... :green::green::green: χιχιχι


Εκκληση....---> οι φωτογραφιες του savage να μεταφερθουν αμεσως στους hot brave !!!!:toast::toast::turtle:

ο λαος μιλησε!!!:rolf::rolf::rolf:



Μπράβο savage, πολύ θετικό που μένοντας σε καλή φόρμα βελτιώνεσαι, απ' ότι φαίνεται το έχεις.

Ωπα ο Machiavelli ειπε καλη κουβεντα για μενα!!! Καποιος φουρνος σιγουρα γκρεμιστηκε...:rolf::rolf::rolf:

Περαν της πλακας παντως σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Ξερω οτι εισαι καφρος μεν,αλλα με την καλη εννοια της λεξεως (sic) :rolf::rolf:



Εγω θα σου ευχηθω καλη επιτυχια σε οτι στοχευεις :thumbup:

Eυχαριστω :thumbup:

Geo84
18-04-10, 12:03
Φίλε Νίκο είδα όλες τις photo από την πρώτη σελίδα συμπεριλαμβανομένου της ταυτότητας. Είσαι παραδειγμα προς μίμηση και άλλη μια απόδειξη του ότι δεν υπάρχουν ευνοημένοι απο τη φύση εκ γενετής. Είναι καθαρά θέμα απόφασης, αλλαγήσ τρόπου ζωής, πειθαρχίας και υπομονής σε πρώτη βάση. Συγχαρητήρια :clap:

savage
18-04-10, 18:31
Γιωργο σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ για τα καλα σου λογια.Σου ευχομαι να πετυχεις και συ τους στοχους σου,και να εχεις υγεια πανω απ'ολα!:thumbup:

savage
19-04-10, 19:44
οταν ποζαρεις και εισαι με το χαμογελο της γιαγιας θες πολυ :spank::spank::spank::spank:




το post του Levrone με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο.


επειδη καποια λαμογια δε θελουν να βλεπουν το χαμογελο μου και τη φατσα μου,ποσταρω νεες φωτο,ακεφαλες :rolf::rolf:

http://img263.imageshack.us/img263/7493/dsc00323zm.jpg
http://img709.imageshack.us/img709/3720/dsc00321a.jpg
http://img704.imageshack.us/img704/9833/dsc00317w.jpg
http://img25.imageshack.us/img25/4457/dsc00316kg.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/637/dsc00315ol.jpg


Αυτη τη φορα,επαιξα λιγο με το φλας και και το φωτισμο,και τις σκιες και νομιζω πως σε συνδυασμο με το μαυρισμα το αποτελεσμα ειναι αρκετα καλυτερο απο αλλες φορες.

Polyneikos
19-04-10, 19:50
Ειδες τελικα Νικο πόσο αναδυκνυει το ΙΔΙΟ σωμα ο φωτισμος και το μαυρισμα;Πολυ καλες φωτογραφίες,πολυ ωραίο αποτελεσμα....
Πλεον πρεπει να αρχίσουμε να γινομαστε και πιο αυστηροι μαζί σου στην κριτικη,με αγωνιστικα κριτηρια !!:thumbup::clap:
Αυτη είναι η καλύτερη σου :

http://img263.imageshack.us/img263/7493/dsc00323zm.jpg

Levrone
19-04-10, 19:51
ρε σιγουρα εισαι εσυ σε αυτη? για μας εβαλες κανενα αλλο?:smash::smash::smash::smash::smash::smash:

savage
19-04-10, 19:51
ναι εχω παθει πλακα,μεχρι και γω.αυτη η φωτογραφια βγηκε Τ-Ρ-Ο-Μ-Ε-Ρ-Η οντως :turtle::turtle::turtle::turtle: :green::green::green:

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια Πολυνεικε:thumbup:

savage
19-04-10, 19:53
ρε σιγουρα εισαι εσυ σε αυτη? για μας εβαλες κανενα αλλο?:smash::smash::smash::smash::smash::smash:

Εγω ειμαι ρε,μα την Παναγια!!!:green::green:

Levrone
19-04-10, 19:54
Εγω ειμαι ρε,μα την Παναγια!!!:green::green:

αν το πιστευει ο Μακια θα το πιστεψω και εγω! αλλιως.....

savage
19-04-10, 19:55
:rolf::rolf::rolf: μμμ.. τωρα σωθηκες...:green::green:

Haris Pilton
19-04-10, 19:58
I came !

( no homo )

Levrone
19-04-10, 19:59
αν το πιστευει ο Μακια θα το πιστεψω και εγω! αλλιως.....


:rolf::rolf::rolf: μμμ.. τωρα σωθηκες...:green::green:

δε θελω τετοια πικροχολα,

ειναι καλο παιδι ο Μακια , εχει βεβαια καποια προβληματα με το κοψιμο , ειδικα αν τον πιασει (μονο αυτο το κοψιμο ξερει ο Μακια ρε) αλλα ειναι σωστο παιδι και φιλος..

και καθολου φιλοχρηματος..(γινεται μονο για μεγαλα ποσα απ αυτο)

savage
19-04-10, 20:00
:rolf::rolf::rolf::rolf:

Rise above
19-04-10, 20:09
επιτέλους πήρες (1) σωστή πόζα :green:
πέρα από τι πλακα η πλάτη στη πρώτη φωτογραφία φανταστική:clap:

Machiavelli
19-04-10, 20:35
Πολύ καλό κόψιμο και ωραία σχήματα, αν και αυτό το χρώμα τον ατονίζει λίγο, ωστόσο μιλάμε για έναν πολύ ωραίο τοίχο που δένει ωραία με το χρώμα του καλοριφέρ. Αυτή η αηδία στη μέση τι είναι;

Eddie
19-04-10, 20:38
Πολύ καλό κόψιμο και ωραία σχήματα, αν και αυτό το χρώμα τον ατονίζει λίγο, ωστόσο μιλάμε για έναν πολύ ωραίο τοίχο που δένει ωραία με το χρώμα του καλοριφέρ. Αυτή η αηδία στη μέση τι είναι;

Toν νιπτηρα λες? :lol: :lol::lol: :lol:

thegravijia
19-04-10, 20:39
επιτέλους πήρες (1) σωστή πόζα :green:
πέρα από τι πλακα η πλάτη στη πρώτη φωτογραφία φανταστική:clap:
:thumbup::clap:

thegravijia
19-04-10, 20:41
Beefmeup να'σαι καλα παιχταρα μου.Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!:thumbup:


Οσο για το ποσο μυικο ογκο εχω σκοπο να βαλω ακομα,εχω μια πολυ καλη ιδεα για το χειμωνα που ερχεται(δεν ξερω πως θα ειναι βεβαια και οι επαγγελματικες υποχρεωσεις μου τοτε),αλλα θα το συζητησω και με τη Ναντια πρωτα,να μου πει και αυτη τη γνωμη της.Παντως δε στοχευω να ανεβω πολυ σε κιλα,ουτε να χαλασω πολυ τη γραμμωση μου.
:thumbup:
το εχετε συζητησει καθολου?
τι σκοπευεις να αλλαξεις σε διατροφη και προπονηση?

Muscleboss
19-04-10, 20:47
nice pics! :thumbup:

Νίκο δημιουργείς προσδοκίες και σιγά σιγά θα έχουμε σοβαρές απαιτήσεις. :toast:

MB

racingman
19-04-10, 22:25
Ειδες τελικα Νικο πόσο αναδυκνυει το ΙΔΙΟ σωμα ο φωτισμος και το μαυρισμα;Πολυ καλες φωτογραφίες,πολυ ωραίο αποτελεσμα....
Πλεον πρεπει να αρχίσουμε να γινομαστε και πιο αυστηροι μαζί σου στην κριτικη,με αγωνιστικα κριτηρια !!:thumbup::clap:
Αυτη είναι η καλύτερη σου :

http://img263.imageshack.us/img263/7493/dsc00323zm.jpg
H καλυτερη φωτο σου..........σαρωνεις εδω,μπραβο!!!!

Levrone
19-04-10, 22:28
Πολύ καλό κόψιμο και ωραία σχήματα, αν και αυτό το χρώμα τον ατονίζει λίγο, ωστόσο μιλάμε για έναν πολύ ωραίο τοίχο που δένει ωραία με το χρώμα του καλοριφέρ. Αυτή η αηδία στη μέση τι είναι;

εμενα μου χει κεντρισει την προσοχη τοση ωρα το χερουλι της πορτας και επισης δεν μπορω να καταλαβω το σεμεδακι στο καλοριφερ αν ειναι χειροποιητο..

paulakos
19-04-10, 22:32
Ωραιος...καλη δουλεια φιλε!Αλλα νομιζω ειναι η πρωτη φωτογραφια σου που βλεπω και δεν εχει γυναικες για φοντο,αντικατασταθηκαν απο πλακακια....:turtle::green:

GEORGEXX1
19-04-10, 22:43
Νικο παρα πολυ καλως μπραβο.

savage
20-04-10, 01:05
Rise above,ακομα μαθαινω,δεν ειμαι επαγγελματιας ποζερ:green:,παντως οντως αυτη την φορα την πετυχα τελεια την ποζα,γιατι συνηθως δεν ενοιγα καλα την πλατη μου,και χαλαγε το σχημα v.

Bασιλη δεν ξερω ακομα τι θα αλλαξω το χειμβνα.Ειναι ακομα πολυ νωρις.

Πανο και Πολυνεικε σαφως και εγειρονται απαιτησεις απο μενα,και απαιτω και γω με τη σειρα μου,να εισετε αυστηροι και να μου επισημαινετε και την παραμικρη λεπτομερεια,στην οποια παρατηρειτε οτι ενδεχομενως χρηζει βελτιωσης.
Ευχαρστω εκ νεου για τα καλα σας λογια:thumbup:

Γιωργο και Racingman ευχαριστω για τα καλα λογια και εσας.

Paulako,γυναικες απο αυριο παλι,εδωσα ρεπο στο χαρεμι,σημερα :rolf:

-beba-
20-04-10, 09:25
Είσαι καταπληκτικός με το μαυρισμα και το προσεγμένο φωτισμό.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Μπράβο σου για άλλη μια φορά.

savage
21-04-10, 10:38
ευχαριστω μπεμπα :green:

savage
29-04-10, 15:32
http://img64.imageshack.us/img64/1549/dsc00344o.jpg
http://img706.imageshack.us/img706/4269/dsc00343yn.jpg

stamthedrum
29-04-10, 15:46
Νίκο θέλω την κοιλιά σου :green: :clap: :clap: :clap:

beefmeup
29-04-10, 15:55
φιλε σαβατζ εισαι σουπερ
μπραβο!!!:clap:


το σλιπακι ειναι στρινγκ,η κανονικο απο πισω????
κουακ κουακ

pepeismenos karga
29-04-10, 16:09
respecttttttttttttttttttt...εγω δεν εχω λογια...να τι κανει ενας νατουραλ...και λιγα κανει θα ελεγα...μπορει να βελτιωθεις απειρα περισσοτερο...και να κατεβεις γι απλακα και να βγεις πρωτος....απλα βαζε ποιοτικα και συνεχιζε χωρις να χαλας τη γραμμωση...ολα γινονται απλα δνε προσπαθουμε...ολα ειναι ευκολα και πλα οτι το πιστευεισ και προσπαθεις.οταν δεν κανεις τιποτα απλα δεν γινεται...παντου φτανει ο ανθρωπος....savage 3000 μπραβο....

Levrone
29-04-10, 17:44
ρε μαλακα με το σωβρακο? και την καλτσα και παντοφλα απο κατω σαν τη θεια μου την Κατινγκο?

μα μα την Παναγια σε τι θεο πιστευεις? :turtle::turtle::turtle:

-beba-
29-04-10, 18:46
Νίκο είσαι τέλειος.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:


Γιατρέ αν δεν είχες πει για τις παντόφλες και τις κάλτες δεν θα τις είχα προσέξει.................................................:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

GEORGEXX1
29-04-10, 18:52
Ρε Νικο εχεις βαλει σκοπο να γινεις αορατος;;;
Θα εξαφανιστεις στο λεω.

:clap::clap::thumbup::thumbup:

beefmeup
29-04-10, 20:56
Νίκο είσαι τέλειος.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:


Γιατρέ αν δεν είχες πει για τις παντόφλες και τις κάλτες δεν θα τις είχα προσέξει.................................................:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

πλακα με κανεις τωρα??

ματι βγαζουν:geek:

Eddie
29-04-10, 21:21
Μπραβο Νικολα,πολυ καλος!!:clap::clap:

savage
29-04-10, 23:15
παιδια ευχαριστω παρααααααααααααα πολυ για τα καλα σας λογια.
αν θελετε πειτε μου πως βλεπετε τα ποδια μου.κανω 2 φορες τη βδομαδα πλεον,για να τα βελτιωσω.πηραν καθολου τα πανω τους??αυστηρη κριτικη θελω.την αληθεια πειτε!!!

Ramrod
30-04-10, 03:10
παιδια ευχαριστω παρααααααααααααα πολυ για τα καλα σας λογια.
αν θελετε πειτε μου πως βλεπετε τα ποδια μου.κανω 2 φορες τη βδομαδα πλεον,για να τα βελτιωσω.πηραν καθολου τα πανω τους??αυστηρη κριτικη θελω.την αληθεια πειτε!!!

Πολύ καλός! γενικά το σώμα σου είναι πολυυυυυ καλό! μακαρί να είμαι έτσι και εγω σε 20 χρόνια(πιο νωρις δε το βλέπω :green: ).
Τα πόδια σου μια χαρά μου φαίνονται αλλά δεν είμαι φαν των πολύ μεγάλων τετρακεφάλων κλπ. Αν θες πόοταρε σε κανένα μήνα πάλι να δούμε διαφορά.

paulakos
30-04-10, 05:34
savage Φιλε πολυ καλος κοιλιακοι πολυυυυυυυ καλοι θελω και εγω:(:(:(:(:(

-beba-
30-04-10, 09:28
πλακα με κανεις τωρα??

ματι βγαζουν:geek:

Ανηψιέ του Μητσοτάκη φυσικά και δεν πρόσεξα κάλτσες,σώβρακο και παντόφλες και θα σου εξηγήσω τον λόγο.
Διέπωμαι από αθλητικό πνευμα, έτσι λοιπόν βλέποντας μια φωτό αυτό που προσέχω είναι την μυική ανάπτυξη, την γράμμωση κ.λ.π. και όχι τα σώβρακα και τις φανέλες.


Νίκο τα πόδια σου είναι πάρα πολύ καλά.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Για άλλη μια φορά :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
Αν θέλεις βάλε μια πιο μακρινή φωτό έτσι ώστε να φαίνονται τα πόδια σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα.

dionisos
30-04-10, 09:35
Πάρα πολύ καλός savage και χαίρομαι ακόμα περισσότερο επίσης γιατί είμαστε και συνάδελφοι, μαθηματικός γαρ και εγώ!:turtle::turtle:

savage
30-04-10, 11:48
παιδια,συναδελφοι και μη:green::P:P,σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.Θ προσπαθησω στιες νεες φωτο να ειμαι ακομα πιο βελτιωμενος.:thumbup:

Nick Sotiralis
30-04-10, 15:14
κομματια!!!!:thumbup:

gj
30-04-10, 16:26
Ώραιος μάγκα μου....:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
Κeep going :bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps::clap::clap::clap::clap::clap: