PDA

Επιστροφή στο Forum : Tribuplex 750 (MRM)



thomaslar
27-09-09, 20:28
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5252&stc=1&d=1254073071


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5253&stc=1&d=1254073075



http://xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=3054&category=565

Exci
27-09-09, 21:41
Steroidal? :?

Ballbreaker
27-09-09, 21:54
STEROIDAL SUPPLEMENTS:

In the United States, supplements such as dehydroepian-drosterone (DHEA) and androstenedione (street name Andro) can be purchased legally without a prescription through many commercial sources including health food stores. They are often referred to as dietary supplements, although they are not food products. They are often taken because the user believes they have anabolic effects. Steroidal supplements can be converted into testosterone (an important male sex hormone) or a similar compound in the body. Whether such conversion produces sufficient quantities of testosterone to promote muscle growth or whether the supplements themselves promote muscle growth is unknown. Little is known about the side effects of steroidal supplements, but if large quantities of these compounds substantially increase testosterone levels in the body, they also are likely to produce the same side effects as anabolic steroids.

Source: NIDA Research Report, "Anabolic Steroid Abuse," April 2000

thomaslar
27-09-09, 22:03
einai steroidal?

Exci
27-09-09, 22:19
einai steroidal?
M'αρεσει που εβαλες και τα συστατικα.
Αnyway, τελικα πως οριζεται το "steroidal" με απλα ελληνικα? Εμπορικος ορος κι αυτος, η οντως ειναι παραγωγο του "steroid" ?

Bane
28-09-09, 16:59
M'αρεσει που εβαλες και τα συστατικα.
Αnyway, τελικα πως οριζεται το "steroidal" με απλα ελληνικα? Εμπορικος ορος κι αυτος, η οντως ειναι παραγωγο του "steroid" ?

Χημικός όρος είναι και αναφέρεται σε ουσίες που έχουν έναν κοινό σκελετο,άσχετο αν (κακός) έχει επικρατήσει ο όρος να χρησιμοποιείται για να προσδιορίσει κυρίως τα ΑΑΣ
http://research.cm.utexas.edu/nbauld/lipids_files/image039.gif

Niiick
28-09-09, 17:15
:clap:

thomaslar
29-09-09, 13:16
μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε αφοβα τοτε??

silk
13-05-10, 22:49
οντως τι γινετε με αυτο τ προιον?

beefmeup
13-05-10, 23:07
εντελως πραγματικα,κ απο προσωπικη εμπηρια με παρομοια προιντα,αλλα κ απο μελετες..τπτ.

χωρια το οτι η δοση ανα καψουλα ειναι πολυ μικρη ετσι κ αλλιως στο συγκεκριμενο προιον.

gj
13-05-10, 23:25
εντελως πραγματικα,κ απο προσωπικη εμπηρια με παρομοια προιντα,αλλα κ απο μελετες..τπτ.

χωρια το οτι η δοση ανα καψουλα ειναι πολυ μικρη ετσι κ αλλιως στο συγκεκριμενο προιον.

Συμφωνώ αν χρησιμοποιηθεί όμως μόνο του...
Αν το συνδιάσεις με κανα maca ομως ή με κανά novadex θα δεις αποτελέσματα και μάλιστα ικανοποιητικά...

TEFAAtzis
14-05-10, 16:13
Συμφωνώ αν χρησιμοποιηθεί όμως μόνο του...
Αν το συνδιάσεις με κανα maca ομως ή με κανά novadex θα δεις αποτελέσματα και μάλιστα ικανοποιητικά...

Το εχεις δοκιμασει gj?

gj
14-05-10, 16:38
Το εχεις δοκιμασει gj?

αυτο δουλευω τώρα...

Bane
14-05-10, 22:12
maca

Για τάβλες μιλάμε πιστεύω

gj
15-05-10, 00:33
Για τάβλες μιλάμε πιστεύω


http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=3015&category=438

Bane
15-05-10, 14:22
http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailView.aspx?prod_id=3015&category=438

To maca αυξάνει την libido αλλά για τα επίπεδα τεστοστερόνης δεν κάνει απολύτως τπτ. Η libido εξαρτάται από πολλούς παράγοντες πέραν της τεστοστερόνης

gj
15-05-10, 14:26
To maca αυξάνει την libido αλλά για τα επίπεδα τεστοστερόνης δεν κάνει απολύτως τπτ. Η libido εξαρτάται από πολλούς παράγοντες πέραν της τεστοστερόνης

Το ίδιο λέω... σκετα δεν κάνουν τπτ...
Αλλά σαν στάκ???

Bane
15-05-10, 14:27
Το ίδιο λέω... σκετα δεν κάνουν τπτ...
Αλλά σαν στάκ???

Θες libido η θες να δεις κάποια αποτελέσματα στο γυμναστήριο;

gj
15-05-10, 14:52
Θες libido η θες να δεις κάποια αποτελέσματα στο γυμναστήριο;

Το 2ο.
Για να μην παρεξηγηθώ δεν χρησιμοποιώ εγω αυτό το στακ. Απλα μου το πρότειναν και μου παν ότι τριμπουλους συνδιαζονται με μακα και νοβαντεξ.
εγω τώρα χρησιμοποιω στακ νοβαντεξ με το παρων τριμπουλους και εχω δει αρκετά ικανοποιητικά αποτελέσματα.
Οταν τελειώσει ο κύκλος θα κάνω σχετικό review.

yg. Αν τυχόν δεν κολάνε εξήγησέ το για να μην παραπληροφορείται και ο κόσμος. Δεν μου τα πρότεινε και κανας ειδήμον. Ενας πωλητής το πρότεινε.

Bane
15-05-10, 18:09
Το 2ο.
Για να μην παρεξηγηθώ δεν χρησιμοποιώ εγω αυτό το στακ. Απλα μου το πρότειναν και μου παν ότι τριμπουλους συνδιαζονται με μακα και νοβαντεξ.
εγω τώρα χρησιμοποιω στακ νοβαντεξ με το παρων τριμπουλους και εχω δει αρκετά ικανοποιητικά αποτελέσματα.
Οταν τελειώσει ο κύκλος θα κάνω σχετικό review.

yg. Αν τυχόν δεν κολάνε εξήγησέ το για να μην παραπληροφορείται και ο κόσμος. Δεν μου τα πρότεινε και κανας ειδήμον. Ενας πωλητής το πρότεινε.

Νοβαντεξ μια καψούλα στις 2 μέρες με ένα κάλο τεστ booster(bioforge/t-bol/t-force) είναι πολύ καλό στακ. Για αποτελέσματα στο γυμναστήριο και όχι στο κρεβάτι tribulus terrestris και maca imho είναι πεταμένα λεφτά

beefmeup
15-05-10, 18:10
Νοβαντεξ μια καψούλα στις 2 μέρες με ένα κάλο τεστ booster(bioforge/t-bol/t-force) είναι πολύ καλό στακ. Για αποτελέσματα στο γυμναστήριο και όχι στο κρεβάτι tribulus terrestris και maca imho είναι πεταμένα λεφτά

:thumbup::thumbup::thumbup:

gj
15-05-10, 19:26
Νοβαντεξ μια καψούλα στις 2 μέρες με ένα κάλο τεστ booster(bioforge/t-bol/t-force) είναι πολύ καλό στακ. Για αποτελέσματα στο γυμναστήριο και όχι στο κρεβάτι tribulus terrestris και maca imho είναι πεταμένα λεφτά

Oπα τι δοσολογία ειναι αυτή?? Εγω χρησιμοποιώ 1 tribulus+1novadex το πρωί και 1+1 κατά τις 4. Και μου παν ότι είναι και μικρή δοσολογία ...

Bane
15-05-10, 19:29
Oπα τι δοσολογία ειναι αυτή?? Εγω χρησιμοποιώ 1 tribulus+1novadex το πρωί και 1+1 κατά τις 4. Και μου παν ότι είναι και μικρή δοσολογία ...

Προσωπικά δεν συνιστώ σε κανέναν να παίρνει πάνω από 1 καψούλα Novadex την μέρα για 2 λόγους:
-Σαν μη αναστρεπτος αναστολέας η ATD μπορεί να ξεσκίσει τα οιστρογόνα κατί εντελώς ΜΗ επιθυμητό
-η ATD έχει περιφεριακή αντιανδρογόνο δράση

gj
15-05-10, 19:38
Προσωπικά δεν συνιστώ σε κανέναν να παίρνει πάνω από 1 καψούλα Novadex την μέρα για 2 λόγους:
-Σαν μη αναστρεπτος αναστολέας η ATD μπορεί να ξεσκίσει τα οιστρογόνα κατί εντελώς ΜΗ επιθυμητό
-η ATD έχει περιφεριακή αντιανδρογόνο δράση

2 προτείνει και το site της gaspari με μια ματιά που του ριξα τώρα και μάλιστα πριν τον ύπνο.

Bane προτίνεις 1 εσυ και από το tribulus 2 ???

yg. ζητώ συγνώμη από τους moderators για το ψιλοofftopic απλα το μελετάω σαν stack.

Επίσης με αυτό το στακ μπορουν να χρησιμοποιηθούν λιποδιαλύτες ή να περιμένω να τελειώσει ??

COBRA_STYLE
17-05-10, 17:28
Νοβαντεξ μια καψούλα στις 2 μέρες με ένα κάλο τεστ booster(bioforge/t-bol/t-force) είναι πολύ καλό στακ. Για αποτελέσματα στο γυμναστήριο και όχι στο κρεβάτι tribulus terrestris και maca imho είναι πεταμένα λεφτά


αρα για τιην λιμπιντο το tribulus terrestris kαι το maca imho ειναι αποτελεσματικα???

Bane
19-05-10, 18:05
αρα για τιην λιμπιντο το tribulus terrestris kαι το maca imho ειναι αποτελεσματικα???

ναι