PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοήθεια



Yakinthos
03-10-09, 03:37
ψάχνω για ένα πολύ καλο πρόγραμμα για να κάνω καλους κοιλιακούς.ime 110 κιλά και το βλέπω κάπως "δύσκολο" το όλο θέμα.προσπαθώ να κάνω μα και πάλι δεν βλέπω κάμια "διαφορά".βλέπω σε όλο το σώμα μου όπως χερια μπράτσα πλάτες στήθος με τις άλλες άσκησις που κάνω μα τίποτα στους κοιλιακούς.ξέρει κάνεις τι πρόγραμμα να ακολουθήσω καθημερινό για να το πετύχω????

The Rock
03-10-09, 04:52
Διατροφή και αερόβια για να φτάσεις σε χαμηλό ποσοστό λίπους ....

ψάξτο λίγο ...

NASSER
03-10-09, 10:14
Το λιπος στη περιγερεια της κοιλιας δεν φευγει με προπονηση και καταπονηση. Το κλειδι ειναι αεροβια και σωστη διατροφη. Υακινθε διαβασε λιγο τα αρθρα περι διατροφης και θα βρεις πολλα παραδειγματα ανθρωπων που τα καταφεραν και τον τροπο που ακολουθησαν.

ioannis1
03-10-09, 23:48
φιλε μου κανε αυτο που ειπαν τα παιδια και επιπλεον προσπαθησε να φτιαξεις τους κοιλιακους σου μεσα απο την προπονηση με βαρη.βαρεια εντονη πρπονηση με βαρη για ολο το σωμα δημιουργει κοιλιακους.

Yakinthos
03-10-09, 23:50
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΟΛΥ. ΑΡΑ ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΙΑΣΟ ΜΕ ΑΕΡΟΒΙΑ Κ ΣΩΣΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΟΚ ΛΟΙΠΟΝ.

Yakinthos
04-10-09, 19:48
φιλε μου κανε αυτο που ειπαν τα παιδια και επιπλεον προσπαθησε να φτιαξεις τους κοιλιακους σου μεσα απο την προπονηση με βαρη.βαρεια εντονη πρπονηση με βαρη για ολο το σωμα δημιουργει κοιλιακους.

πολύ "ενδιααφερον" αυτό με το να κάνω κοιλιακούς με τα βάρη.μπορείς να μου πεις μερικές άσκησις για να κάνω αν είναι ...???

kafros gate 7
04-10-09, 23:50
κατα κυριο λογο βασικες ασκησεις με πρωτες σκουοτ και αρσεις θανατου και κωπηλατικη μπαρας και γενικα βασικες ασκησεις...