PDA

Επιστροφή στο Forum : Jack3d (USPlabs)



Σελίδες : [1] 2 3

kyriakos23
18-10-09, 00:38
Jack3d USPLABS

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5520&d=1255815432 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5520&d=1255815432)


225 Grams Lemon Lime
Supplement Facts
Serving Size1Scoop (5.00grams)
Servings Per Container: 45
Amount Per Serving% Daily Value*
Proprietary Blend3653.34mg (Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG),
Creatine Monohydrate,
Beta Alanine,
Caffeine,
Theophylline,
Geranium (Stems),
Schizandrol A)

* Daily Value not established
Other IngredientsCitric Acid, Natural Lemon-Lime Flavor, Acesulfame-K, Sucralose, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Chlorophyll (For Color).
This product is produced in a facility that processes milk and soy ingredients Black Box Warning: This Product Produces An Intense Sensation Of Drive, Focus, Energy, Motiviation & Awareness.
In Addition, It Allows For Rapid Increases In Strength, Speed, Power & Endurance. Therefore, Extreme Caution Must Be Exercised & Should Not Be Used By Novice Athletes. Use With Caution Under Strict Dosing Protocols.


πως σας φενετε παιδια?

kyriakos23
19-10-09, 18:59
κανεις δεν το ξερει?

sctp
19-10-09, 19:16
Εχω ακουσει καλα λογια,καλες τσιτες κτλ..το geranium κανει δουλεια,τωρα οσο αναφορα την Schizandrol παραπεμπει σε schizo-φρενεια :P ,να περιμενεις λιγη φαγουρα μαλλον απο την ΒΑ.Εγω προσωπικα εχω τα περισσοτερα απο αυτα σε "χυμα" φαση και εννοειται με τα ιδια λεφτα μου βγαζουν 13289712389 servings :green:

Orc
18-01-10, 15:06
Το έχω παραγγείλει. Παρασκευή θα το πάρω αν και απο τώρα ξέρω απο reviews μέτρια γεύση καλό πρήξιμο.:bbbiceps:

flowin_through
18-01-10, 16:01
Η μυρωδια του μολις το ανοιξεις ειναι σαν σκονη πλυντηριου, αλλα η γευση του ειναι αρκετα καλυτερη. Ειναι ελαφρια και δεν το καταλαβαινεις, αντιθετα με ολα τα αλλα συμπληρωματα νιτρικων που ειναι σα να πινεις ξεχασμενο εμετο. Το καλο με αυτο το συμπληρωμα ειναι αυτο που λεει και στη διαφημιση, δεν εχει μεγαλες δοσεις με περιττα γεμισματα απο μαλτοδεξτρινη και αλλα αχρηστα προσθετικα και δεν εχει μαγνησιο, που να σε κανει να πηγαινεις στην τουαλετα μεχρι και 7 φορες τημ ημερα. Εγω οσα reviews διαβασα το θεωρουν εξωπραγματικο. Οτι δινει απιστευτες τσιτες, δυναμη και ενεργεια. Ολοι τραβανε τα μαλλια τους απο την ενεργεια που τους δινει αυτο το μικρο πραγματακι. Αντιθετα, εμενα δε με επιασε. Ακομα και με 3 servings. Δεν ξερω, μπορει να ειναι σε μενα αυτο, γιατι δε με πιανουν και πολλα τετοια συμπληρωματα.

Orc
22-01-10, 20:19
Well ένα mini review. Καλή ελαφριά γεύση σα γρανίτα λεμόνι. Στις 2 δόσεις κανονικό πρήξιμο και φοβερή ευεξία πριν το γυμναστήριο (επιφυλάσσομαι για placebo effect). Το αρνητικό η τιμή του αλλά έχει τόσο μικρό scoop που νομίζω τα αξίζει τα λεφτά του.

Niiick
24-01-10, 21:22
το σκεφτομαι και γω αν το παρω θα κανω και γω review!

romberto
30-04-10, 13:29
Κανένα φρέσκο ριβιού από αυτό το παραμύθι έχουμε? Οι αμερικάνοι το έχουν ανώτερο και από το no explode. Υπάρχει κανείς από δω που τον έπιασε?

beefmeup
30-04-10, 16:42
ειναι απτα καλυτερα..απλα η δοση του ειναι 2-3 σκουπ για να σε "πιασει",αναλογα τις αντοχες σου κ τα κιλα σου..σου δινει καλη αισθηση αυτοσυγκεντρωσης

λιγο τσιμπιματα στο δερμα θα χεις απητν βητα αλανινη,αλλα αν δεν σε πειραζει αυτο εισαι οκ..κανα 10λεπτο διαρκουν ετσι κι αλλιως..

κ εχω την εντυπωση οτι ειναι καλυτερο κ απτο black powder..το οποιο τελικα,δεν μου "λεει" κ πολλα,αλλα αυτα αλλαζουν απο σωμα σε σωμα..

Orc
30-04-10, 20:10
λιγο τσιμπιματα στο δερμα θα χεις απητν βητα αλανινη,.


Αυτό το έχω και γω. Το άλλαξαν πάντως. Στην αρχή ήταν σε κρυσταλλική μορφή τώρα το έκαναν σκόνη. Απο γεύση το λεμόνι είπαμε κορυφή. Το tropical fruit punch εμετικό αλλά σημασία έχει οτι στην προπόνηση κάνει δουλειά:weights:!

tommygunz
02-06-10, 14:55
Παιδιά, έχει δοκιμάσει κανείς το jack3d?

***Edit: Το έκανα αναζήτηση αλλά δεν μου το εμφάνισε... δεν ξέρω γιατί. Sorry!

tommygunz
02-06-10, 15:24
Αυτήν η ουσία ου έχει μέσα Shizandrol A, θα έπρεπε να μας ανησυχεί?
Ρωτάω γιατί δεν ξέρω τι είναι αυτήν η ουσία...

kwstas25
02-06-10, 15:32
πρωτεΐνες είναι αυτές?

tommygunz
02-06-10, 18:28
Pre-workout συμπλήρωμα είναι... Διάβασε τα συστατικά.

Ξέρει κανείς?


Αυτήν η ουσία ου έχει μέσα Shizandrol A, θα έπρεπε να μας ανησυχεί?
Ρωτάω γιατί δεν ξέρω τι είναι αυτήν η ουσία...

Devil
02-06-10, 20:58
λειτουργει σαν διεγερτικo του κεντρικού νευρικού συστήματος (CNS)


σαν prewo εχει πολλα διεγερτικα μεσα caffeine,dmaa,schizadra
το βλεπω πολυ καλο στο cutting οπου οι θερμιδες ειναι περιορισμενες

Polyneikos
02-06-10, 21:55
Aν και πιο underground η εταιρία αλλα και το εν λόγω προιον σε σχεση με αλλα πολυδιαφημιζόμενα,εγω εχω ακουσει μονο καλα λόγια.Προσωπικα με την πρωτη ευκαιρια θελω να το δοκιμασω.

Devil
02-06-10, 22:12
οχι και τοσο underground εχει γινει πανικος με το jack3d και το oep

παντως σαν εταιρια ειναι απο τις καλητερες στο χωρο
εχω χρησιμοποιηση μερικα προιοντα της και μπορω να πω οτι δουλευουν

Polyneikos
02-06-10, 22:15
Underground λεγωντας εννοω ότι δεν εχει το σπρωξιμο στο marketing που εχει το No Explode ή το Super Pump π.χ.,εννοείται ότι οι γνωστες το ξερουν το προιον.:thumbup:

tommygunz
02-06-10, 22:29
λειτουργει σαν διεγερτικo του κεντρικού νευρικού συστήματος (CNS)


σαν prewo εχει πολλα διεγερτικα μεσα caffeine,dmaa,schizadra
το βλεπω πολυ καλο στο cutting οπου οι θερμιδες ειναι περιορισμενες

Οπότε είναι 100% ασφαλές. (Αυτήν η ουσία η Schizandrol με έιχε ανησυχήσει λίγο...)

Και κάτι άκυρο.Στην Ελλάδα γιατί δεν το φέρνουν?

Orc
02-06-10, 23:02
Aν και πιο underground η εταιρία αλλα και το εν λόγω προιον σε σχεση με αλλα πολυδιαφημιζόμενα,εγω εχω ακουσει μονο καλα λόγια.Προσωπικα με την πρωτη ευκαιρια θελω να το δοκιμασω.

Έχω ήδη κατατροπώσει 3 κουτία και είμαι στο τέταρτο. Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί κάνει ότι υπόσχεται(αντοχή στην προπόνηση), είναι οικονομικότατο(θα σε βγάλει 1 μήνα αν πας κάθε μέρα γυμναστήριο) και δεν έχει καμία παρενέργεια. Λίγα τσιμπήματα όπως ειπώθηκε στο δέρμα σα να θέλεις να ξυθείς αλλά περνάει μετά το πρώτο σετ.

Devil
03-06-10, 00:51
Underground λεγωντας εννοω ότι δεν εχει το σπρωξιμο στο marketing που εχει το No Explode ή το Super Pump π.χ.,εννοείται ότι οι γνωστες το ξερουν το προιον.:thumbup:

ναι συμφωνω, σαν εταιρια δεν εχει το σπρωξιμο που κανουν οι αλλες


Οπότε είναι 100% ασφαλές. (Αυτήν η ουσία η Schizandrol με έιχε ανησυχήσει λίγο...)

Και κάτι άκυρο.Στην Ελλάδα γιατί δεν το φέρνουν?

100% ασφαλες δεν το λες, σαν prewo ειναι βομβα, ειναι ενα κοκτειλ απο διεγερτικα
αν εχεις προβληματα με τα διεγερτικα τοτε καλητερα να μην το χρησιμοποιησεις


Έχω ήδη κατατροπώσει 3 κουτία και είμαι στο τέταρτο. Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί κάνει ότι υπόσχεται(αντοχή στην προπόνηση), είναι οικονομικότατο(θα σε βγάλει 1 μήνα αν πας κάθε μέρα γυμναστήριο) και δεν έχει καμία παρενέργεια. Λίγα τσιμπήματα όπως ειπώθηκε στο δέρμα σα να θέλεις να ξυθείς αλλά περνάει μετά το πρώτο σετ.

τα τσιμπηματα και το κοκκινισμενο δερμα δεν ειναι τιποτα
απλα παρενεργιες της β-αλανινης

tommygunz
03-06-10, 01:01
ναι συμφωνω, σαν εταιρια δεν εχει το σπρωξιμο που κανουν οι αλλες



100% ασφαλες δεν το λες, σαν prewo ειναι βομβα, ειναι ενα κοκτειλ απο διεγερτικα
αν εχεις προβληματα με τα διεγερτικα τοτε καλητερα να μην το χρησιμοποιησεις



τα τσιμπηματα και το κοκκινισμενο δερμα δεν ειναι τιποτα
απλα παρενεργιες της β-αλανινης

Κοίτα, το μόνο διεγερτικό ή πες το και pre-workout που έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα είναι... ο καφές.:)

Απλά για να με πιάσει πρέπει να ρίξω κάνα μισάωρο περίπου πριν τιν προπόνηση 4-5 γεμάτες κουταλιές του γλυκού nes για να νιώσω κάτι. Και γενικά με τιν καφεΐνη δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα. Δηλαδή και 3 καφέδες να πιο σε 1 μέρα δεν νιώθω μια... Οπότε λογικά δεν έχω πρόβλημα με τα διεγερτικά.

Αλλά για pre-workout θεωρώ πως και να ήθελα να το πάρω, δεν θα ξεκινούσα με αυτό. Θα άρχιζα με κάτι πιο "light" και συνηθισμένο από τα γνωστά pre-workout της αγοράς και ίσως αργότερα να το χρησιμοποιούσα.

Devil
03-06-10, 16:10
λοιπον δεν ειναι και τοσο καλο με 3 καφεδες την ημερα να μην νιωθεις

η καφεινη ειναι διεγερτικο
οπως καθε διεγερτικο εχει μια δεσμευτικη ισχυ με τους αδρενεργικους αδενες
αν και σε σχεση με αλλες ουσιες(efedrina,clenbuterol,sambuterol) ειναι πολυ μικροτερη

ενα διεγερτικο για παραδηγμα η καφεινη διεγηρει τα επινεφρίδια να παράγουν κατεχολαμινες (αδρεναλινη και νοραδρεναλινη)

με μια αλογιστη χρηση διεγερτικων εχουμε μια υπερδιεγερση των επινεφριδιων
εως οτου δεν ειναι πλεον σε θεση να παραγουν επαρκη επιπεδα κατεχολαμινων

για να επανελθουν τα επινεφριδια σε κανονικη λειτουργια συνηθως σταματαμε την χρηση διεγερτικων και χρησιμοποιουμε τζιντζερ που βοηθαει

γι'αυτο 8α το προτεινα ως prewo σε καποιον που κανει cutting
γιατι σε φαση bulking θα ηταν σχετικα αχρηστο εφοσον υπαρχουν οι θερμιδες για να σου δωσουν ενεργια

δοκιμασε για ενα μηνα να κοψεις τον καφε (το ξερω ειναι δυσκολο!!!) και μετα να χρησιμοποιησεις σαν prewo ενα διπλο espresso
θα σου φανει σαν το καλητερο prewo

για μενα μπορεις να το χρησιμοποιησεις αλλα μετα θα πρεπει να κοψεις η' να μειωσεις την χρηση διεγερτικων για καποιο χρονικο διαστημα

Eddie
03-06-10, 16:16
λοιπον δεν ειναι και τοσο καλο με 3 καφεδες την ημερα να μην νιωθεις

η καφεινη ειναι διεγερτικο
οπως καθε διεγερτικο εχει μια δεσμευτικη ισχυ με τους αδρενεργικους αδενες
αν και σε σχεση με αλλες ουσιες(efedrina,clenbuterol,sambuterol) ειναι πολυ μικροτερη

ενα διεγερτικο για παραδηγμα η καφεινη διεγηρει τα επινεφρίδια να παράγουν κατεχολαμινες (αδρεναλινη και νοραδρεναλινη)

με μια αλογιστη χρηση διεγερτικων εχουμε μια υπερδιεγερση των επινεφριδιων
εως οτου δεν ειναι πλεον σε θεση να παραγουν επαρκη επιπεδα κατεχολαμινων

για να επανελθουν τα επινεφριδια σε κανονικη λειτουργια συνηθως σταματαμε την χρηση διεγερτικων και χρησιμοποιουμε τζιντζερ που βοηθαει

γι'αυτο 8α το προτεινα ως prewo σε καποιον που κανει cutting
γιατι σε φαση bulking θα ηταν σχετικα αχρηστο εφοσον υπαρχουν οι θερμιδες για να σου δωσουν ενεργια

δοκιμασε για ενα μηνα να κοψεις τον καφε (το ξερω ειναι δυσκολο!!!) και μετα να χρησιμοποιησεις σαν prewo ενα διπλο espresso
θα σου φανει σαν το καλητερο prewo

για μενα μπορεις να το χρησιμοποιησεις αλλα μετα θα πρεπει να κοψεις η' να μειωσεις την χρηση διεγερτικων για καποιο χρονικο διαστημα

Σωστος:thumbup:

Δοκιμασμενα πραγματα.Αμα ξεκουρασεις λιγο το ΚΝΣ μετα και καφε να πιεις τον "αισθανεσαι".

Devil,με τι ασχολεισαι?
Εχεις γραψει στα καλωσορισματα?

tommygunz
03-06-10, 17:27
λοιπον δεν ειναι και τοσο καλο με 3 καφεδες την ημερα να μην νιωθεις

η καφεινη ειναι διεγερτικο
οπως καθε διεγερτικο εχει μια δεσμευτικη ισχυ με τους αδρενεργικους αδενες
αν και σε σχεση με αλλες ουσιες(efedrina,clenbuterol,sambuterol) ειναι πολυ μικροτερη

ενα διεγερτικο για παραδηγμα η καφεινη διεγηρει τα επινεφρίδια να παράγουν κατεχολαμινες (αδρεναλινη και νοραδρεναλινη)

με μια αλογιστη χρηση διεγερτικων εχουμε μια υπερδιεγερση των επινεφριδιων
εως οτου δεν ειναι πλεον σε θεση να παραγουν επαρκη επιπεδα κατεχολαμινων

για να επανελθουν τα επινεφριδια σε κανονικη λειτουργια συνηθως σταματαμε την χρηση διεγερτικων και χρησιμοποιουμε τζιντζερ που βοηθαει

γι'αυτο 8α το προτεινα ως prewo σε καποιον που κανει cutting
γιατι σε φαση bulking θα ηταν σχετικα αχρηστο εφοσον υπαρχουν οι θερμιδες για να σου δωσουν ενεργια

δοκιμασε για ενα μηνα να κοψεις τον καφε (το ξερω ειναι δυσκολο!!!) και μετα να χρησιμοποιησεις σαν prewo ενα διπλο espresso
θα σου φανει σαν το καλητερο prewo

για μενα μπορεις να το χρησιμοποιησεις αλλα μετα θα πρεπει να κοψεις η' να μειωσεις την χρηση διεγερτικων για καποιο χρονικο διαστημα

Πραγματικά ενδιαφέρουσες πληροφορίες. Thanks man!

Devil
03-06-10, 21:03
Σωστος:thumbup:

Δοκιμασμενα πραγματα.Αμα ξεκουρασεις λιγο το ΚΝΣ μετα και καφε να πιεις τον "αισθανεσαι".

Devil,με τι ασχολεισαι?
Εχεις γραψει στα καλωσορισματα?

φοιτητης

οχι δεν εχω γραψει

deluxe
16-06-10, 20:48
Τελικα δεν αντεξα και πολυ off. Μετα απο 6 ημερες χωρις νιτρικο, πηρα σημερα jack3d. 1,5 scoop για αρχη + 250mg καφεϊνη. Δε μπορω να πω οτι ειδα και καμμια τρελη διαφορα. Ημουν και λιγο κουρασμενος.. Θα δειξει στη πορεια. Αυριο θα παω κατευθειαν στα 3 scoop. Να τελειωνει γρηγορα, γιατι 9 Ιουλιου εχω αδεια 24 ημερες και θα ξεκουραστω. Μονο δυναμικες ασκησεις τοτε. Και αποτοξινωση απο καφεϊνη και νιτρικο για 26 ημερες.

manos_
16-06-10, 20:51
Τελικα δεν αντεξα και πολυ off. Μετα απο 6 ημερες χωρις νιτρικο, πηρα σημερα jack3d. 1,5 scoop για αρχη + 250mg καφεϊνη. Δε μπορω να πω οτι ειδα και καμμια τρελη διαφορα. Ημουν και λιγο κουρασμενος.. Θα δειξει στη πορεια. Αυριο θα παω κατευθειαν στα 3 scoop. Να τελειωνει γρηγορα, γιατι 9 Ιουλιου εχω αδεια 24 ημερες και θα ξεκουραστω. Μονο δυναμικες ασκησεις τοτε. Και αποτοξινωση απο καφεϊνη και νιτρικο για 26 ημερες.

Να τελειωνει γρηγορα?????Ε ωραια παρε 5 σκουπ την μερα να τελειωσει ακομα ποιο γρηγορα.Αδερφε καλο ειναι να εχει λιγο λογικη στις κινησεις σου.:toast:

TEFAAtzis
16-06-10, 20:53
Να τελειωνει γρηγορα?????Ε ωραια παρε 5 σκουπ την μερα να τελειωσει ακομα ποιο γρηγορα.Αδερφε καλο ειναι να εχει λιγο λογικη στις κινησεις σου.:toast:

:thumbup:

Machiavelli
16-06-10, 20:54
Αδικείς και το συμπλήρωμα, αφού δεν έκανες διακοπή. Παρ' το μετά την άδεια, κρίμα να το χαραμίσεις έτσι. Αν θες να τελειώνει μπορείς να το στείλεις και σε μένα πάντως. Θυσιάζομαι.

TEFAAtzis
16-06-10, 20:57
Αδικείς και το συμπλήρωμα, αφού δεν έκανες διακοπή. Παρ' το μετά την άδεια, κρίμα να το χαραμίσεις έτσι. Αν θες να τελειώνει μπορείς να το στείλεις και σε μένα πάντως. Θυσιάζομαι.

Εγω του πληρωνω και τα μεταφορικα αποστολης;)

Devil
16-06-10, 22:05
Τελικα δεν αντεξα και πολυ off. Μετα απο 6 ημερες χωρις νιτρικο, πηρα σημερα jack3d. 1,5 scoop για αρχη + 250mg καφεϊνη. Δε μπορω να πω οτι ειδα και καμμια τρελη διαφορα. Ημουν και λιγο κουρασμενος.. Θα δειξει στη πορεια. Αυριο θα παω κατευθειαν στα 3 scoop. Να τελειωνει γρηγορα, γιατι 9 Ιουλιου εχω αδεια 24 ημερες και θα ξεκουραστω. Μονο δυναμικες ασκησεις τοτε. Και αποτοξινωση απο καφεϊνη και νιτρικο για 26 ημερες.

sorry πηρες και 250mg καφεινη μαζι με το jack3d?
:shock:
εχει και αυτο καφεινη οπως και DMAA

πρεπει να πηρες περιπου στα 400mg καφεινη στο συνολο, δεν ειναι και λιγο;)

deluxe
17-06-10, 18:13
Το καθε σκουπ jack3d πρεπει να εχει κοντα στα 80-120mg καφεϊνης απ'οτι διαβαζω.

Devil
17-06-10, 19:28
Το καθε σκουπ jack3d πρεπει να εχει κοντα στα 80-120mg καφεϊνης απ'οτι διαβαζω.

οκ

αλλα εσυ ολη αυτη τη καφεινη prewo τι την θες?

δεν σου φτανουν 200mg?

romberto
02-07-10, 22:07
Λίγα πράγματα. Εμένα δε μου δούλεψε ούτε με ένα ούτε με τρία σκούπ. Ίσως με τα τρία μια μίκρη τόνωση στα όρια του πλασίμπο.

romberto
02-07-10, 22:13
Να τελειωνει γρηγορα?????Ε ωραια παρε 5 σκουπ την μερα να τελειωσει ακομα ποιο γρηγορα.Αδερφε καλο ειναι να εχει λιγο λογικη στις κινησεις σου.:toast:

αδερφέ τα τρία είναι μέσα στα όρια της δοσολογίας.
Άμα δεις οτι δε σου δουλεύει τι θα κάνεις; Καλύτερα να τελειώσει πιο γρήγορα και να το έχεις καταλάβει παρά να πίνεις απλά για να λες οτι παιρνω και pre. Κάπου χάνεται ο σκοπός του συμπληρώματος για να λες κάνω οικονομία.

deluxe
02-07-10, 22:51
Βεβαια για να λενε οχι παραπανω απο 3 scoop, κατι θα ξερουν. Εγω παλι σκεφτομαι οτι αν εμενα που ειμαι 75 κιλα δε με πιανουν τα 3 scoop, αλλος που ειναι 100+ κιλα, τι πρεπει να κανει;

panosdive
04-07-10, 02:23
Βεβαια για να λενε οχι παραπανω απο 3 scoop, κατι θα ξερουν. Εγω παλι σκεφτομαι οτι αν εμενα που ειμαι 75 κιλα δε με πιανουν τα 3 scoop, αλλος που ειναι 100+ κιλα, τι πρεπει να κανει;

ειμαι 110 κιλα μιπος να παρο ολο το κουτι με τι μια ?

primordial
05-07-10, 20:30
ειμαι 110 κιλα μιπος να παρο ολο το κουτι με τι μια ?

Όχι φίλε μου, μην το πάρεις με την μία.... σκεφτείτε ότι μερικές φορές μπορεί να μην φταίει και το συμπλήρωμα που δεν μας πιάνει...

Πάντως μετά από 1 εβδομάδα χρήσης και συγκεκριμένα 5 προπονήσεις με την βοήθειά του Jack-3d, όπου πρίν από κάθε προπόνηση χρησιμοποιούσα 1μιση scoop, σε υποθερμιδική δίαιτα, οφείλω να ομολογήσω ότι είναι ένα από τα καλύτερα pre-workout sup. μεταξύ των No-Explode, SuperPump & No-Shootgun.

Με βάση τα συστατικά του θεωρώ ότι είναι από τα πιο "καθαρά" χωρίς τα εξωπραγματικά blend που βλέπουμε κατά διαστήματα.
Ένταση, αυτοσυγκέντρωση :weights:, έλλειψη φουσκώματος (bloating), καλά "πρηξίματα" κ γενικά θεωρώ ότι ενδείκνυται για όποιον θέλει ένα πολύ καλό boost στην προπόνησή του κατά την περίοδο της "γράμμωσης".
Γεύση, lemon lime, οκ, έχω πιεί και καλύτερα και παρά το γεγονός ότι πάντα με ενδιαφέρει το θέμα της γέυσης, στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν μου καίγεται καρφί....... απλά υποφερτή......

Και όχι δεν δουλεύω στο τμήμα marketing ή costumer development της USP-Labs....:green: απλά είναι ένα πολύ καλό προϊόν...:thumbup:

TEFAAtzis
06-07-10, 01:21
σε καμια βδομαδα θα το εχω και γω στα χερια μου αλλα θα το χρησιμοποιησω σε περιοδο ογκου

TEFAAtzis
28-07-10, 11:49
επιτελους μου ηρθε το προιον.Απο το βραδακι θα γραψω πρωτο review

TEFAAtzis
28-07-10, 22:29
Λοιπον πηρα πρωτη φορα σημερα 30 λεπτα πριν την προπονηση ενα σκουπ Jack3d.Εντυπωσεις
1)Πολυ καλη συγκεντρωση και πνευματικη διαυγια πραγματα που δεν ειχα με το Therapy
2) Εβγαλα περισσοτερα κιλα στην πρωτη ασκηση στηθους αλλα φταιει σιγουρα και η κρεατινη που χρησιμοποιω εδω και 2 βδομαδες οποτε δεν ειμαι και τοσο σιγουρος αν μου εδωσε δυναμη
3) Νομιζω ειχα μια λιγο καλυτερη φλεβικοτητα αλλα μπορει να ειναι και placebo

Αυριο δεν θα την παρω,θα ξαναπαρω την Παρασκευη,
αυτα ως πρωτες εντυπωσεις!!!

beefmeup
29-07-10, 01:04
Λοιπον πηρα πρωτη φορα σημερα 30 λεπτα πριν την προπονηση ενα σκουπ Jack3d.Εντυπωσεις
1)Πολυ καλη συγκεντρωση και πνευματικη διαυγια πραγματα που δεν ειχα με το Therapy
2) Εβγαλα περισσοτερα κιλα στην πρωτη ασκηση στηθους αλλα φταιει σιγουρα και η κρεατινη που χρησιμοποιω εδω και 2 βδομαδες οποτε δεν ειμαι και τοσο σιγουρος αν μου εδωσε δυναμη
3) Νομιζω ειχα μια λιγο καλυτερη φλεβικοτητα αλλα μπορει να ειναι και placebo

Αυριο δεν θα την παρω,θα ξαναπαρω την Παρασκευη,
αυτα ως πρωτες εντυπωσεις!!!

ποσα σκουπ πηρες ρεμαλι???

TEFAAtzis
29-07-10, 01:25
ποσα σκουπ πηρες ρεμαλι???

only 1:)

beefmeup
29-07-10, 01:26
only 1:)

καλη φαση..εγω κατεληξα στα 2 με 2μιση αναλογα.

TEFAAtzis
29-07-10, 01:28
καλη φαση..εγω κατεληξα στα 2 με 2μιση αναλογα.

εχω ακομα μεχρι τα 2 - 2,5

deluxe
29-07-10, 21:19
Ποσα scoop επαιρνες απο το shock therapy και με 1 scoop του jack3d ειδες τοσα πραματα;

Το Placebo δινει τη μεγαλυτερη τσιτα σε κατι τετοια, εγω σε αυτο το συμπερασμα εχω καταληξει.

Qlim4X
29-07-10, 22:25
only 1:)

4 :oops:

TEFAAtzis
29-07-10, 23:13
Ποσα scoop επαιρνες απο το shock therapy και με 1 scoop του jack3d ειδες τοσα πραματα;

Το Placebo δινει τη μεγαλυτερη τσιτα σε κατι τετοια, εγω σε αυτο το συμπερασμα εχω καταληξει.

ειχα φτασει να παιρνω μεχρι και 3.Αυριο θα βαλω 1,5

TEFAAtzis
29-07-10, 23:13
4 :oops:

ε αρχη ειμαι ακομα,δεν το συνηθισα.......

deluxe
29-07-10, 23:33
4! Εσυ ξεπερασες και εμενα! Μεγιστο ειχα βαλει 3 και 1/3!

Qlim4X
30-07-10, 09:51
4! Εσυ ξεπερασες και εμενα! Μεγιστο ειχα βαλει 3 και 1/3!

δεν ειμαστε το ιδιο :bbbiceps:

deluxe
30-07-10, 13:16
Να φανταστω οτι ο cutler παιρνει ολοκληρο το κουτι σε καθε προπονηση, ετσι;

deluxe
15-08-10, 03:54
Δειτε και αυτο το site : http://www.jack-3d.com/

Διαβαστε και αυτο, ειναι αρκετο ανεδιαφερον!!

Jack3d Vs Noxplode (http://www.jack-3d.com/jack3d-vs-no-xplode)

jimarazzz
05-09-10, 18:10
πολυ crash μετα την προπονηση πολυ κομμαρες ρε γαμωτο!!!!]

Bane
05-09-10, 18:39
Πολλά stims για το τπτ

salpas18
05-09-10, 21:45
παρτε C-Bol για να εχετε ισιχο το κεφαλι σας :P :P :P :P :P:bowdown:

koulisss
05-09-10, 21:53
παρτε C-Bol για να εχετε ισιχο το κεφαλι σας :P :P :P :P :P:bowdown:

συμφωνο:turtle:

TEFAAtzis
05-09-10, 21:59
μετα απο 3 βδομαδες αποχης απο το jack3d ας κανω ενα συνολικο review.
ΘΕΤΙΚΑ
1) Καλυτερα πρηξιματα
2) Ισως λιγη παραπανω δυναμη(Το ισως γιατι το συνδιασα με προσθετη κρεατινη)
3) Βγαζει αρκετες προπονησεις(Να φανταστειτε δεν το εχω τελειωσει ολο)
4) Καλη γευση(Η λεμονι που ειχα παρει πινονταν πολυ ευκολα και ηταν μπορω να πω και ωραια)
ΑΡΝΗΤΙΚΑ
1) Δεν ενιωθα περα απο την πρωτη μερα καμια διαφορα στις τσιτες και σε ψυχολογικο ανεβασμα οπως εχω ακουσει να λενε αλλοι
2) Δεν με επιασε παραπανω ουτε οταν ανεβασα την δοση μεχρι και στα 3 σκουπ

Συνολικα δεν μπορω να πω πως με βοηθησε αρκετα και λογικα δεν θα το ξαναπροτιμησω.Επομενα νιτρικα που θα τεσταρω θα ειναι plasmajet και hemorush η και αυτο του Yates

No Cash
05-09-10, 22:09
προσωπικα το plasmajet δεν μου ειπε τπτ... βεβαια δεν ειχα κανει και ιδιαιτερα μεγαλο off απο το προηγουμενο νιτρικο.. αλλα τελος παντων δεν θα το επαιρνα ξανα με τπτ.. συν οτι το παιρνεις ανα μερα οχι καθημερινα... οποτε χανεις και το placebo που εχεις με τα υπολοιπα πινωντας τα σε καθημερινη βαση..

black powder και ξερω ψωμι... (παιρνω ποσοστα)

eas2000
05-09-10, 22:36
Εμενα δεν μου άρεσε ως προς τα πολλά διεγερτικά που είχε. Το χρησιμοποίησα επειδη ειχα free ένα δείγμα και ένιωσα τέτοια αναταραχή και τρεμούλα που μου χάλασε την προπόνηση.

Να πως οτι δεν πίνω ποτέ καφέ και οποτε πιω με πιάνει αμέσως το ίδιο αίσθημα, οπότε δεν είναι και πολύ αντιπροσωπευτική για την αξία του προιόντος η άποψή μου.

Bane
05-09-10, 23:49
παρτε C-Bol για να εχετε ισιχο το κεφαλι σας :P :P :P :P :P:bowdown:

Πάρτε οτιδήποτε δεν είναι σε Prop blend και έχει τα συστατικά σε δόσεις που δουλεύουν

TEFAAtzis
06-09-10, 01:25
Πάρτε οτιδήποτε δεν είναι σε Prop blend και έχει τα συστατικά σε δόσεις που δουλεύουν

τι εννοεις σε Prop blend???

tommygunz
06-09-10, 01:31
Δες την ετικέτα από κάποιο συμπλήρωμα και θα καταλάβεις. Είναι όταν δεν αναγράφει τις ακριβείς ποσότητες από τα συστατικά που έχει το blend. Και προφανώς εκεί μπορεί να γίνει πανυγήρι...
Δες το βιντεάκι που ανέβασε ο bane από πάνω και θα καταλάβεις (το ξαναβάζω και εγώ http://www.youtube.com/watch?v=ThdFqGLq4QU).

TEFAAtzis
06-09-10, 01:46
το εχω δει ολο το ντοκιμαντερ.Αστα να πανε..........

deluxe
06-09-10, 11:35
Ειχα αφησει το jack3d μισο, και ειπα να το ξεκινησω μετα απο μερικους μηνες. Πριν 2 ημερες που το εβαλα στο νερο, πηρε πορτοκαλι χρωμα!! Η γευση ειναι fruit punch και κανονικα το χρωμα ειναι καπως σαν σωμον-ανοικτο μωβ.

Λετε να χαλασε; Λιγα κομματακια σκονης ψιλοκιτρινισαν επισης.

Bane
06-09-10, 12:25
Ειχα αφησει το jack3d μισο, και ειπα να το ξεκινησω μετα απο μερικους μηνες. Πριν 2 ημερες που το εβαλα στο νερο, πηρε πορτοκαλι χρωμα!! Η γευση ειναι fruit punch και κανονικα το χρωμα ειναι καπως σαν σωμον-ανοικτο μωβ.

Λετε να χαλασε; Λιγα κομματακια σκονης ψιλοκιτρινισαν επισης.

Για οξείδωση τεχνητού χρώματος μου ακούγεται, don't μασάς

deluxe
06-09-10, 12:49
Γενικα τα νιτρικα, εχω παρατηρησει οτι οταν μενουν αρκετο καιρο ανοικτα, το χρωμα αλλοιωνεται..

Δλδ δεν ειναι κατι το ανησυχητικο, ετσι;

TEFAAtzis
06-09-10, 13:04
εγω εχω παρατηρησει οτι καπως σαν να πετρωνουν να το πω ετσι,αλλα απ'οτι ειχε πει η Ναντια σε ενα αλλο τοπικ αν θυμαμαι καλα δεν ειναι κατι το ανυσηχητικο

jimarazzz
06-09-10, 13:09
μαλλον θα προτιμησω αντι για jack3d το superpump η μαλλον το P-BOL:weights:............................................!!!!!

TEFAAtzis
06-09-10, 13:14
το P-Bol τι ακριβως ειναι???Για πες μας ρε Bane

noz1989
06-09-10, 13:16
Αφου δεν εχει βγει ακομα το pumbp-bol ρε συ...


Ps Bane μηπως εχεις κανενα λινκ με τα συστατικα που θα εχει το pbol?

noz1989
06-09-10, 13:17
το P-Bol τι ακριβως ειναι???Για πες μας ρε Bane

preworkout νιτρικο οξειδιο

TEFAAtzis
06-09-10, 13:19
Αφου δεν εχει βγει ακομα το pumbp-bol ρε συ...


Ps Bane μηπως εχεις κανενα λινκ με τα συστατικα που θα εχει το pbol?

αυτο θα ηθελα και γω να το δω πολυ:thumbup:

Bane
06-09-10, 13:21
Γενικα τα νιτρικα, εχω παρατηρησει οτι οταν μενουν αρκετο καιρο ανοικτα, το χρωμα αλλοιωνεται..

Δλδ δεν ειναι κατι το ανησυχητικο, ετσι;

Κάποιες απ τις ουσίες, ειδικά μερικά τεχνητά χρώματα είναι ιδιαίτερα ευαίσθητα στην οξείδωση. Η διαφορά στην τελική αποτελεσματικότητα του προιόντος είναι αμελητέα.

Adinamos
06-09-10, 14:33
αυτο θα ηθελα και γω να το δω πολυ:thumbup:

Και γω να το δοκιμασω!

TEFAAtzis
06-09-10, 14:47
Και γω να το δοκιμασω!

ε κατσε να δουμε συστατικα πρωτα ρε.Και τι εχει να πει και ο εγκεφαλος του προιοντος ο Bane

vicodin
15-09-10, 11:37
μετα απο μια βδομαδα δοκιμης μπορω να πω οτι ειναι το μοναδικο του ειδους που χω δοκιμασει χωρις παρενεργειες τυπου ταχυπαλμιας,ζαλαδας εντονου ιδρωτα αλλα ουτε κ του γνωστου crashισματος που παρατηρειται σε τετοιου ειδος συμπληρωματα.
μου δινει ενεργεια δυναμη για να κανω ενα δυνατο προγραμμα που περιλαμβανει τρεξιμο κ βαρη.

Eddie
15-09-10, 15:43
Σημερα μου ηρθε,ξεκιναω και γω.Τελικα ομως,λαθος επιλογη για μενα.Πολλα διεγερτικα και κρεατινη ειναι κατι που ηθελα να αποφυγω.

Τεσπα,το πολυ πολυ να μην κοιμαμαι παλι.

TEFAAtzis
15-09-10, 17:07
θα περιμενουμε review σου Βασιλη ;)

Panagiot1s
15-09-10, 19:12
Τελικα δεν αντεξα και πολυ off. Μετα απο 6 ημερες χωρις νιτρικο, πηρα σημερα jack3d. 1,5 scoop για αρχη + 250mg καφεϊνη. Δε μπορω να πω οτι ειδα και καμμια τρελη διαφορα. Ημουν και λιγο κουρασμενος.. Θα δειξει στη πορεια. Αυριο θα παω κατευθειαν στα 3 scoop. Να τελειωνει γρηγορα, γιατι 9 Ιουλιου εχω αδεια 24 ημερες και θα ξεκουραστω. Μονο δυναμικες ασκησεις τοτε. Και αποτοξινωση απο καφεϊνη και νιτρικο για 26 ημερες.

Αν και αργησα λιγο θα το γραψω γιατι θα σκασω. Η καφεινη (Anhydrous) αντιδραει με την κρεατινη που εχει μεσα το jack3d και αποβαλονται. Το jack3d εχει μεσα καφεινη Methylxanthine λογικα που δεν αντιδραει με την κρεατινη. Οποτε δεν ειναι και πολυ σωστο οταν παιρνεις προιοντα με κρεατινη να πινεις καφεδες η να παιρνεις χαπια καφεινης Anhydrous.

Αν κανω λαθος διορθωστε με γιατι με ενδιαφερει το θεμα.

Bane
15-09-10, 19:28
Αν και αργησα λιγο θα το γραψω γιατι θα σκασω. Η καφεινη (Anhydrous) αντιδραει με την κρεατινη που εχει μεσα το jack3d και αποβαλονται. Το jack3d εχει μεσα καφεινη Methylxanthine λογικα που δεν αντιδραει με την κρεατινη. Οποτε δεν ειναι και πολυ σωστο οταν παιρνεις προιοντα με κρεατινη να πινεις καφεδες η να παιρνεις χαπια καφεινης Anhydrous.

Αν κανω λαθος διορθωστε με γιατι με ενδιαφερει το θεμα.

Methylxanthine ή trimethylxanthine ή 1,3,7-trimethyl xanthine είναι πιο σικ ονόματα της καφείνης.

Devil
15-09-10, 19:54
αλλο καφες και αλλο καφεινη

δεν ειναι το ιδιο πραγμα

αντιδραση της κρεατινης με την καφεινη, αυτο δεν γινετε

καταλαβα τι θες να πεις αλλα δεν υπαρχει καμια ερευνα (η' δεν εχω δει εγω καμια) που να το λεει οτι η καφεινη ''ακυρωνει'' την δραση της κρεατινης

beefmeup
15-09-10, 19:57
αντιδραση της κρεατινης με την καφεινη, αυτο δεν γινετε

καταλαβα τι θες να πεις αλλα δεν υπαρχει καμια ερευνα (η' δεν εχω δει εγω καμια) που να το λεει οτι η καφεινη ''ακυρωνει'' την δραση της κρεατινης

ριξε μια ματια εδω..δεν ξερω,το χεις δει??

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8929583

Eddie
15-09-10, 20:01
θα περιμενουμε review σου Βασιλη ;)

Λοιπον,ποδια σημερα και με ενα σκουπ τα ειδα ολα!+25 κιλα στο σκουοτ,+40 στην πρεσσα+70 στις γαμπες!!Τελικα ο spiounos ειχε δικιο για τα NO :lol:

Και ξαναπαμε..γευση fruit punch δε το λες και νοστιμο αλλα σε καμια περιπτωση δεν κατεβαινει δυσκολα.Αβιαστα μαλιστα σαν νερακι..

Στο γυμναστηριο τωρα,ειδα καλη ενταση και ακομα ειμαι στην τσιτα,2.30 ωρες μετα και δεν εχω ηρεμησει.Καλα πριξιματα οπως παντα πετυχαινω στα ποδια βεβαια,τωρα φλεβικοτητα,αν εβλεπα και στα ποδια θα μισλουσαμε για σουπερ ντουπερ!!Ειναι το πρωτο νιτρικο που παιρνω και σε καμια βδομαδα θα φανει εαν κανει τη δουλεια του η οχι.

Πρωτες εντυπωσεις καλες παντως.

Υ.Γ.Αυξημενη εφιδρωση,μηπως οφειλεται στο νιτρικο?

Titanium
15-09-10, 20:29
Λοιπον,ποδια σημερα και με ενα σκουπ τα ειδα ολα!+25 κιλα στο σκουοτ,+40 στην πρεσσα+70 στις γαμπες!!Τελικα ο spiounos ειχε δικιο για τα NO :lol:

Και ξαναπαμε..γευση fruit punch δε το λες και νοστιμο αλλα σε καμια περιπτωση δεν κατεβαινει δυσκολα.Αβιαστα μαλιστα σαν νερακι..

Στο γυμναστηριο τωρα,ειδα καλη ενταση και ακομα ειμαι στην τσιτα,2.30 ωρες μετα και δεν εχω ηρεμησει.Καλα πριξιματα οπως παντα πετυχαινω στα ποδια βεβαια,τωρα φλεβικοτητα,αν εβλεπα και στα ποδια θα μισλουσαμε για σουπερ ντουπερ!!Ειναι το πρωτο νιτρικο που παιρνω και σε καμια βδομαδα θα φανει εαν κανει τη δουλεια του η οχι.

Πρωτες εντυπωσεις καλες παντως.

Υ.Γ.Αυξημενη εφιδρωση,μηπως οφειλεται στο νιτρικο?

:shock:Ρε μπας και σου στιλαν τιποτα αλλο καταλαθος:P:P:P:P

Michaelangelo
15-09-10, 22:21
Εχω ακουσει καλα λογια,καλες τσιτες κτλ..το geranium κανει δουλεια,τωρα οσο αναφορα την Schizandrol παραπεμπει σε schizo-φρενεια :P ,να περιμενεις λιγη φαγουρα μαλλον απο την ΒΑ.Εγω προσωπικα εχω τα περισσοτερα απο αυτα σε "χυμα" φαση και εννοειται με τα ιδια λεφτα μου βγαζουν 13289712389 servings :green:

Για πες μας φιλε τι εννοείς χύμα φάση και πως?

Eddie
15-09-10, 22:34
Για πες μας φιλε τι εννοείς χύμα φάση και πως?

Βulk αργινινη,καφεινη,γεραμαμινη και τα συναφη και τα φτιαχνεις μονος σου.

Devil
15-09-10, 23:46
ριξε μια ματια εδω..δεν ξερω,το χεις δει??

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8929583

:thumbup:

thank you:green:

Panagiot1s
16-09-10, 00:39
αλλο καφες και αλλο καφεινη

δεν ειναι το ιδιο πραγμα

αντιδραση της κρεατινης με την καφεινη, αυτο δεν γινετε

καταλαβα τι θες να πεις αλλα δεν υπαρχει καμια ερευνα (η' δεν εχω δει εγω καμια) που να το λεει οτι η καφεινη ''ακυρωνει'' την δραση της κρεατινης

Μα δεν ειπα εγω οτι ειναι το ιδιο ο καφες με την καφεινη.

Επειδη δεν ειμαι μαστερ στα αγγλικα δεν πολυ καταλαβα την ερευνα που δειχνει ο beef...

deluxe
16-09-10, 02:04
Η καφεϊνη κανει περιπου το αντιθετο απο αυτο που καταφερνει η κρεατινη.

Αλλα το θεμα ειναι οτι στα νιτρικα υπαρχει ενα ειδικο ειδος καφεϊνης το οποιο δεν προκαλει διουρηση, την μεθυλξανθινη.

Devil
16-09-10, 03:23
Η καφεϊνη κανει περιπου το αντιθετο απο αυτο που καταφερνει η κρεατινη.

Αλλα το θεμα ειναι οτι στα νιτρικα υπαρχει ενα ειδικο ειδος καφεϊνης το οποιο δεν προκαλει διουρηση, την μεθυλξανθινη.

διαβασες τα παραπανω ποστ????

μαλλον οχι

μεθυλξανθινη και καφεινη ειναι το ιδιο πραμα

Devil
16-09-10, 03:29
Μα δεν ειπα εγω οτι ειναι το ιδιο ο καφες με την καφεινη.

Επειδη δεν ειμαι μαστερ στα αγγλικα δεν πολυ καταλαβα την ερευνα που δειχνει ο beef...

απλα καταλαβα αλλο

η ερευνα κλεινει με συμπερασμα οτι τα συμπληρωματα κρεατινης αυξανουν την φωσφοκρεατινη στους μυς και αυτο αυξανει τις επιδοσεις των αθλητων κατα τη διαρκεια τις ασκησης. Αυτο το εφε το διαγραφει εντελως η καφεινη.

τωρα οι δοσεις ηταν 0,5γρ κρεατινης ανα κιλο και 0,5μγρ καφεινης ανα κιλο

deluxe
16-09-10, 12:18
διαβασες τα παραπανω ποστ????

μαλλον οχι

μεθυλξανθινη και καφεινη ειναι το ιδιο πραμαΠοιος το λεει αυτο;

Οι δοσεις της κρεατινης παντως ηταν πολυ μεγαλες.

Devil
16-09-10, 12:21
Ποιος το λεει αυτο;

Οι δοσεις της κρεατινης παντως ηταν πολυ μεγαλες.

ολοι!!!

κοιτα ποστ #82 του bane

ναι οκ ηταν αλλα και οι δοσεις τις καφεινης ηταν μεγαλες

giannis64
16-09-10, 12:49
αλλου ειδους καφεινης????

και εγω που νομιζα οτι η καφεινη ειναι μονο μια!!

Devil
16-09-10, 12:53
αλλου ειδους καφεινης????

και εγω που νομιζα οτι η καφεινη ειναι μονο μια!!

οχι ρε γιαννη μια ειναι η καφεινη απλα εχει διαφορα χημικα ονοματα

giannis64
16-09-10, 12:56
ααα ειπα και γω!!!!:green:

noz1989
16-09-10, 12:59
Λοιπον,ποδια σημερα και με ενα σκουπ τα ειδα ολα!+25 κιλα στο σκουοτ,+40 στην πρεσσα+70 στις γαμπες!!Τελικα ο spiounos ειχε δικιο για τα NO :lol:

Και ξαναπαμε..γευση fruit punch δε το λες και νοστιμο αλλα σε καμια περιπτωση δεν κατεβαινει δυσκολα.Αβιαστα μαλιστα σαν νερακι..

Στο γυμναστηριο τωρα,ειδα καλη ενταση και ακομα ειμαι στην τσιτα,2.30 ωρες μετα και δεν εχω ηρεμησει.Καλα πριξιματα οπως παντα πετυχαινω στα ποδια βεβαια,τωρα φλεβικοτητα,αν εβλεπα και στα ποδια θα μισλουσαμε για σουπερ ντουπερ!!Ειναι το πρωτο νιτρικο που παιρνω και σε καμια βδομαδα θα φανει εαν κανει τη δουλεια του η οχι.

Πρωτες εντυπωσεις καλες παντως.

Υ.Γ.Αυξημενη εφιδρωση,μηπως οφειλεται στο νιτρικο?

Τωρα πλακα κανεις??? :unsure:

Ουτε φαρμακο ρε συ...

Qlim4X
16-09-10, 13:24
Τωρα πλακα κανεις??? :unsure:

Ουτε φαρμακο ρε συ...

κατσε να το συνιθισει ο οργανισμος τους να δεις πως θα φτασει 4 σκουπ και δεν θα καταλαβενει τιποτα.

για αυτο προτιμο Bulk εγω. φτιαχνω οτι θελω οπως θελω και οτι με πιανει;)

Devil
16-09-10, 13:26
παιδες πλακα κανει....

Panagiot1s
16-09-10, 14:29
απλα καταλαβα αλλο

η ερευνα κλεινει με συμπερασμα οτι τα συμπληρωματα κρεατινης αυξανουν την φωσφοκρεατινη στους μυς και αυτο αυξανει τις επιδοσεις των αθλητων κατα τη διαρκεια τις ασκησης. Αυτο το εφε το διαγραφει εντελως η καφεινη.

τωρα οι δοσεις ηταν 0,5γρ κρεατινης ανα κιλο και 0,5μγρ καφεινης ανα κιλο

Ευχαριστω φιλε.
Μοιαζει να ειναι σωστο λοιπον, οχι κρεατινη μαζι με καφεινη.
Αυτο με την μεθυλξανθινη το λεω γιατι εχω παρατηρησει οτι διαφορα νιτρικα που εχουν μεσα κρεατινη οπως noxplode και super pump εχουν μεσα μεθυλξανθινη αντι για Anhydrous.

Eddie
16-09-10, 14:48
Τωρα πλακα κανεις??? :unsure:

Ουτε φαρμακο ρε συ...

Χαχαχ,ειπαμε ρε!!:green:


παιδες πλακα κανει....

:thumbup:

Για το πρωτο σκελος,τα αλλα τα εννοω.

noz1989
16-09-10, 15:05
[QUOTE=Eddie;240801]Χαχαχ,ειπαμε ρε!!:green:

Aaaa ok!!!

:green:

Eddie
20-09-10, 17:04
Παιδες θα μου λυσετε μια απορια??Απ οσο ξερω τα νιτρικα πρεπει να τα παιρνουμε με αδειο στομαχι,σωστα??Εγω 45 λεπτα πριν την προπονηση πινω την πρωτεινη και μετα εχω να χωρεσω το νιτρικο και τα bcaa,πως ειναι καλυτερο να τα παιρνω?

Αδειο στομαχι εννοουμε απο φαγητο η και απο συμπληρωματα??

deluxe
20-09-10, 17:26
Πιες το ροφημα 1 ωρα πριν. 20 λεπτα πριν το jack3d. Τωρα με τα Bcaa δε ξερω.

Αδειο στομαχι απ'ολα.

Devil
20-09-10, 17:28
Παιδες θα μου λυσετε μια απορια??Απ οσο ξερω τα νιτρικα πρεπει να τα παιρνουμε με αδειο στομαχι,σωστα??Εγω 45 λεπτα πριν την προπονηση πινω την πρωτεινη και μετα εχω να χωρεσω το νιτρικο και τα bcaa,πως ειναι καλυτερο να τα παιρνω?

Αδειο στομαχι εννοουμε απο φαγητο η και απο συμπληρωματα??

bill και η πρωτεινη φαγητο ειναι

εγω θα σου ελεγα να παρεις την πρωτεινη 1-1,5 ωρα πριν απο το jack3d και τα bcaa ακριβως πριν τη προπονηση η' κατα τη διαρκια

JasonBlack
20-09-10, 18:43
Πρώτη βδομάδα στο Jack3d, ειμαι στα τρια σκουπ ανα δοση (μονο τις ημερες της προπονησης το παιρνω) και μπορω να πω οτι μεχρι τωρα δουλεύει εξαιρετικά.
Έχω δοκιμάσει απο νιτρικό μόνο το noxplode της bsn και μπορώ να πω οτι το jack3d ειναι καλύτερο μέχρι τώρα.
Καλύτερα πριξίματα, περισσότερη ένταση και καλή άνοδο δύναμης, επίσης έχει ανεβάσει την αντοχή μου (για το τελευταίο όμως δεν πέρνω όρκο καθώς πρόσφατα έκοψα το τσιγάρο).

Eddie
20-09-10, 19:57
bill και η πρωτεινη φαγητο ειναι

εγω θα σου ελεγα να παρεις την πρωτεινη 1-1,5 ωρα πριν απο το jack3d και τα bcaa ακριβως πριν τη προπονηση η' κατα τη διαρκια

Ρε μητσο,να σου πω τις ωρες μου.Κατα τις 2-2.30 τρωω ενα πληρες γευμα Πρω-Υδα-Λιπ κατα τις 4.30 την πρωτεινη και κατα τις 5-5.30 παω γυμναστηριο.Τη whey δε μπορω να την πιω πριν τις 4.30 γιατι ειμαι ηδη γεματος απο πρωτεινη.Επισης αν οπως λες πιω την πρωτεινη 2 ωρες πριν την προπονηση θα ειμαι αδειος για τις 4+ωρες μεχρι το μεταπροπονητικο.


Jasonblack πρωτη βδομαδα και 3 σκουπ???

thegravijia
20-09-10, 20:21
Ρε μητσο,να σου πω τις ωρες μου.Κατα τις 2-2.30 τρωω ενα πληρες γευμα Πρω-Υδα-Λιπ κατα τις 4.30 την πρωτεινη και κατα τις 5-5.30 παω γυμναστηριο.Τη whey δε μπορω να την πιω πριν τις 4.30 γιατι ειμαι ηδη γεματος απο πρωτεινη.Επισης αν οπως λες πιω την πρωτεινη 2 ωρες πριν την προπονηση θα ειμαι αδειος για τις 4+ωρες μεχρι το μεταπροπονητικο.


Jasonblack πρωτη βδομαδα και 3 σκουπ???
ειναι λιγο ακυρο να πινεις whey περαν του μεταπροπονητικο η του πρωινου
ο οργανισμος δεν την κραταει

deluxe
20-09-10, 20:28
Οντως. Καλυτερα μια blend.. ( Myofusion )

COBRA_STYLE
20-09-10, 21:12
μαγκες βρηκα το Jack3d 39 ευρω στα x-treme,να το χτυπησω???ειναι καλη η τιμη δλδ??σε σχεση με την τιμη που το παιρνετε απεξω

Eddie
20-09-10, 21:14
μαγκες βρηκα το Jack3d 39 ευρω στα x-treme,να το χτυπησω???ειναι καλη η τιμη δλδ??σε σχεση με την τιμη που το παιρνετε απεξω

Καλη τιμη ειναι.Εγω το πηρα 38 απο Ελλαδα.

beefmeup
20-09-10, 21:18
Τη whey δε μπορω να την πιω πριν τις 4.30 γιατι ειμαι ηδη γεματος απο πρωτεινη.


πιες την ενα τεταρτο νωριτερα..κατα τις 4.15.
δεν εχει να κανει τοσο που εχεις φαει πρωτεινη πριν 2 ωρες.καλο θα κανει κ παλι.

κ 45 μετα παρε το τζακντ.στις 5 δλδ,κ 5μιση πας για προπονα.

COBRA_STYLE
20-09-10, 21:29
παντως ρε σεις ποιο ειναι το τελικο συμπερασμα που συζυταγατε πιο πανω για την καφεινη μαζι με κρεατινη???τσαμπα λεφτα ή οχι το συμπληρωμα??

Eddie
20-09-10, 21:35
πιες την ενα τεταρτο νωριτερα..κατα τις 4.15.
δεν εχει να κανει τοσο που εχεις φαει πρωτεινη πριν 2 ωρες.καλο θα κανει κ παλι.

κ 45 μετα παρε το τζακντ.στις 5 δλδ,κ 5μιση πας για προπονα.

Ωραια,και τα bcaa ακριβως πριν την προπονηση ε??

Tnx αγορινα:thumbup:

beefmeup
20-09-10, 21:35
παιδια αν ξερει καποιος τι να διαβασει στα συστατικα του jack3d θα καταλαβει οτι δεν το περνουμε για την κρεατινη που εχει.
γιατι κ να κανει "αντιδραση"με την καφεινη χεστηκαμε.
ετσι κ αλλιως παιζει να χει 1 με 1μιση γρ κρεατινη..αρχιδια δλδ,τι να σου κανει.

οποτε μην χανετε την μπαλα για το τπτ..μια χαρα κανει την δουλεια του το συγκεκριμενο.

COBRA_STYLE
20-09-10, 21:42
παιδια αν ξερει καποιος τι να διαβασει στα συστατικα του jack3d θα καταλαβει οτι δεν το περνουμε για την κρεατινη που εχει.
γιατι κ να κανει "αντιδραση"με την καφεινη χεστηκαμε.
ετσι κ αλλιως παιζει να χει 1 με 1μιση γρ κρεατινη..αρχιδια δλδ,τι να σου κανει.

οποτε μην χανετε την μπαλα για το τπτ..μια χαρα κανει την δουλεια του το συγκεκριμενο.
σωστος...ποσα σκουπ λες να το ξεκινησω?...ειμαι στα 92 κιλα...δεν εχει καμια διαφορα στα συστατικα τωρα η μπλε συσκευασια σε σχεση με την παλια κοκκινη ε??

beefmeup
20-09-10, 21:49
σωστος...ποσα σκουπ λες να το ξεκινησω?...ειμαι στα 92 κιλα...δεν εχει καμια διαφορα στα συστατικα τωρα η μπλε συσκευασια σε σχεση με την παλια κοκκινη ε??

εχει..καπου στην πορεια τα αλλαξαν,κ μομιζω οτι φενεται απτο αρχικο ποστ του θεματος,κ ενα αλλο στην μεση..εχει αλλα συστατικα.

ξεκινας με 1 κ βλεπεις.μπορει να σε πιανει το geranium oil/καφεινη,κ σε αυτη την ποσοτητα.

COBRA_STYLE
20-09-10, 21:53
εχει..καπου στην πορεια τα αλλαξαν,κ μομιζω οτι φενεται απτο αρχικο ποστ του θεματος,κ ενα αλλο στην μεση..εχει αλλα συστατικα.

ξεκινας με 1 κ βλεπεις.μπορει να σε πιανει το geranium oil/καφεινη,κ σε αυτη την ποσοτητα.
οκ θα ξεκινησω με ενα για 1 βδομαδα...γνωριζεις αν ειναι καλυτερο ή οχι το καινουργιο συγκριτικα με το παλιο??

beefmeup
20-09-10, 22:03
οκ θα ξεκινησω με ενα για 1 βδομαδα...γνωριζεις αν ειναι καλυτερο ή οχι το καινουργιο συγκριτικα με το παλιο??

τα ιδια ειναι πανω κατω,απλα μεγαλωσαν το μπλεντ,οχι τα συστατικα τελικα που το τσεκαρα..οποτε σε κατι βαλανε μεγαλυτερη δοση,η σε ολα μαζι αυξησαν τις δοσεις που εχουν μεσα.

kyriakos23
20-09-10, 22:05
το νιτρικο που εχει μεσα ποση ειναι η ποσοτητα του?

beefmeup
20-09-10, 22:05
το νιτρικο που εχει μεσα ποση ειναι η ποσοτητα του?

τι εννοεις νιτρικο,την αργινινη?

Devil
21-09-10, 00:55
γιατι δεν παιρνεις το jack3d κανα 15 πριν την πρπονηση??? και βαζεις μαζι και τα bcaa....

δεν ειναι και τοσο ακυρο να την παιρνεις πριν την προπονηση την whey
πας στην προπο με full αμινοξεα στο αιμα

τα bcaa ειναι λιγο ακυρα πριν απο την προπο αν εχεις την πρωτεινη μια ωρα πριν

καλητερα να τα βαλεις ιντρα

edit: ακυρο μπιλ για τα bcaa intra τωρα θυμηθικα οτι ειναι σε σκονη

deluxe
21-09-10, 00:56
Το 1 scoop ειναι 5.5 γρ.

Αν παρεις 3 scoop, παιρνεις κοντα στα 5γρ κρεατινης, που δεν ειναι λιγα. Οποτε αν παιρνεις και ξεχωριστη κρεατινη, περιοριζεσαι σε μια μονο δοση το πρωι ή πριν τη προπονηση;

Εξωτερικο κανει και *** ευρω.

Οντως Bcaa intra ή πριν το αεροβιο ή πριν τη πρωϊνη προπονηση με αδειο στομαχι.

giannis64
21-09-10, 22:38
μεταφερθηκαν καποια οφ αλλα πολυ ενδιαφερων μυνηματα εδω προπροπονητικη διατροφή και χρήση συμπληρωμάτων (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10711)

COBRA_STYLE
21-09-10, 22:48
ρε σεις απαντηστε μου λιγο για την καφεινη του Jack3d και την κρεατινη μετα την προπ;)

giannis64
21-09-10, 22:49
περνεις κανονικα κρεατινη! δεν τρεχει τιποτα!

Panagiot1s
21-09-10, 23:56
ρε σεις απαντηστε μου λιγο για την καφεινη του Jack3d και την κρεατινη μετα την προπ;)

Δεν εχεις προβλημα με την καφεινη που εχει μεσα το jack3D.
Και εγω το ιδιο θα κανω σε μια εβδομαδα.

Devil
21-09-10, 23:57
ρε σεις απαντηστε μου λιγο για την καφεινη του Jack3d και την κρεατινη μετα την προπ;)


ριξε μια ματια εδω..δεν ξερω,το χεις δει??

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8929583

απο τον beef...

για μετα την προπονηση δεν ξερω τι παιζει....

αλλα νομιζω δεν την επιρεαζει

αν και δεν ξερω τι ημιζωη εχει η καφεινη....

εχω ακουσει καπου στις 4 ωρες αλλα δεν ειναι σιγουρο...

Devil
21-09-10, 23:58
Δεν εχεις προβλημα με την καφεινη που εχει μεσα το jack3D.
Και εγω το ιδιο θα κανω σε μια εβδομαδα.

τσεκαρε το λινκ απο πανω

Devil
22-09-10, 12:21
ρε συ μπερδευτικα...μπορεις να το επεξηγησεις λιγο??:green:

αν σου πω οτι βαριεμε θα με βρισεις ε??:green:

COBRA_STYLE
22-09-10, 12:28
αν σου πω οτι βαριεμε θα με βρισεις ε??:green:
το γενικο συμπερασμα γιατι δεν βγαζω ακρη...για να ξερω αν ειναι να παραγγειλω και Creapure μαζι με το Jack3d ή οχι...

Devil
22-09-10, 12:29
το γενικο συμπερασμα γιατι δεν βγαζω ακρη...για να ξερω αν ειναι να παραγγειλω και Creapure μαζι με το Jack3d ή οχι...

παρε;)

giannis64
22-09-10, 12:31
τι θα γινει ρε παλικαρια?:unsure:
κουραστικα να μεταφερω! τις επομενες αποριες σας για νιτρικα καφεινες κλπ υπαρχει τοπικ!;)

μεταφερθηκαν καποια οφ αλλα πολυ ενδιαφερων μυνηματα εδω προπροπονητικη διατροφή και χρήση συμπληρωμάτων (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10711)

Devil
22-09-10, 12:32
τι θα γινει ρε παλικαρια?:unsure:
κουραστικα να μεταφερω! τις επομενες αποριες σας για νιτρικα καφεινες κλπ υπαρχει τοπικ!;)

μεταφερθηκαν καποια οφ αλλα πολυ ενδιαφερων μυνηματα εδω προπροπονητικη διατροφή και χρήση συμπληρωμάτων (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10711)

sorryzzzz :green::green::green:

ποσταρω εδω;)

billcrx
01-10-10, 23:27
Γειά σας,

Ήθελα να ρωτήσω αν συνδιάζεται το Jack 3d με μια πολύ μικρή κοφτή κουταλία του γλυκού(περίπου 2,5-3γρ) μονουδρικής κρεατίνης αμέσως μετά την προπόνηση μαζί με το ρόφημα πρωτείνης,για καλύτερα αποτελέσματα ή μήπως είναι περιττό???
Επίσης μπορώ να το πάρω και για δεύτερη φορά συνεχόμενα και πόσος χρόνος off απαιτείται?

beefmeup
01-10-10, 23:30
μια χαρα συνδιαζεται φιλε.

κανε 15 μερες οφ,πριν το ξαναπαρεις καλυτερα.

COBRA_STYLE
01-10-10, 23:49
παιδια αυριο μεθαυριο παω για νιτρικο!!!αναμεσα σε Shock Therapy και Jack3d ποιο προτεινετε???δεν ξερω ποιο να επιλεξω!!!Συγκρινοντας και των 2 τις αξιολογησεις βγαινει καλυτερο το Σοκ:unsure:

beefmeup
02-10-10, 00:36
παιδια αυριο μεθαυριο παω για νιτρικο!!!αναμεσα σε Shock Therapy και Jack3d ποιο προτεινετε???δεν ξερω ποιο να επιλεξω!!!Συγκρινοντας και των 2 τις αξιολογησεις βγαινει καλυτερο το Σοκ:unsure:

το σοκ ειναι πιο πληρης φορμουλα,αλλα μπορεις να το ρωτησεις στο θεμα νιτρικα,κ οχι εδω.:P

deluxe
28-10-10, 22:31
Μετα απο σχεδον 2 μηνες αποχη σε νιτρικα,λιποδιαλυτες και τα σχετικα, πηρα σημερα 2 και 1/4 scoop.

Αν και περιμενα οτι θα εχω πεσει σε δυναμη, αντιθετως μπορω να πω οτι σηκωνα και περισσοτερα!! Βεβαια με πονεσε η μεση λιγο στα τρικεφαλα στη τροχαλια, επειδη εβαλα πολλα κιλα.. Να δω ποτε θα περασει τωρα!!

Ολα καλα παντως με το χρωμα που αλλαξε. Δε ειχα καποιο προβλημα, τουλαχιστον μεχρι στιγμης! Το βλεπω να μου κραταει για καμμια 6 προπονησεις ακομη και μετα θα αγορασω καποιο αλλο, μαλλον το red code ή το 1MR.

Eddie
28-10-10, 23:31
Μετα απο σχεδον 2 μηνες αποχη σε νιτρικα,λιποδιαλυτες και τα σχετικα, πηρα σημερα 2 και 1/4 scoop.

Αν και περιμενα οτι θα εχω πεσει σε δυναμη, αντιθετως μπορω να πω οτι σηκωνα και περισσοτερα!! Βεβαια με πονεσε η μεση λιγο στα τρικεφαλα στη τροχαλια, επειδη εβαλα πολλα κιλα.. Να δω ποτε θα περασει τωρα!!

Ολα καλα παντως με το χρωμα που αλλαξε. Δε ειχα καποιο προβλημα, τουλαχιστον μεχρι στιγμης! Το βλεπω να μου κραταει για καμμια 6 προπονησεις ακομη και μετα θα αγορασω καποιο αλλο, μαλλον το red code ή το 1MR.


Μετα απο 2 μηνες αποχης πηρες 2+ σκουπ??:thumbdown:

deluxe
28-10-10, 23:43
1 δε κανει τιποτα. Παιρνει ενας φιλος μου που δε εχει ιδεα απο αυτα.

Eddie
28-10-10, 23:53
1 δε κανει τιποτα. Παιρνει ενας φιλος μου που δε εχει ιδεα απο αυτα.

Ελα ρε που δε κανει,και γω πριν λιγο καιρο το τελειωσα!Και επειδη μου εβγαινε παραπανω απο μηνα δοκιμασα τις τελευταιες μερες απο 2 σκουπ και ημουν τουρμπο!!

Ολο το μηνα με 1+1/4 την εβγαλα και ημουν μια χαρα!!οχι τρελα πραγματα αλλα εκανε δουλεια!!!

Τη μεγαλη διαφορα την καταλαβα αφου το σταματησα και ειδα οτι επεσα σε ενεργεια,πριξηματα και διαθεση..

Καλα λεει ο Μανος,πρεζακια θα καταντησουμε με τα κωλοσυμπληρωματα..

Dreiko
28-10-10, 23:56
κατσε,το ξεκιναω κι εγω απο δευτερα και θα ποσταρω....ετσι για μια ακομη γνωμη....

No Cash
28-10-10, 23:56
φιλε ειμαστε... εδω κ καιρο δε το βλεπεις? :unsure:

αν θες/λω να "εκπληρωσεις" την "ματαιοδοξια" σου/μου.. θα γινεις πολλα πραγματα..


ο σκοπος αγιαζει τα μεσα χααχα


λεω να το δοκιμασω αυτο το jack3d

Eddie
29-10-10, 00:01
φιλε ειμαστε... εδω κ καιρο δε το βλεπεις? :unsure:

αν θες/λω να "εκπληρωσεις" την "ματαιοδοξια" σου/μου.. θα γινεις πολλα πραγματα..


ο σκοπος αγιαζει τα μεσα χααχα


λεω να το δοκιμασω αυτο το jack3d

Ρε συ ειναι αλλιως με την πρωτεινη,τις βιταμινες και τα λιπαρα που ξερεις οτι ειτε τα παρεις ειτε οχι το ιδιο και το αυτο και αλλιως με πραγματα που σου αλλαζουν τη διαθεση και την ψυχολογια.

Ηταν το πρωτο μου νιτρικο(ημουν παρθενος:love:) και τωρα θα περιμενω λιγο καιρο μεχρι να δοκιμασω αλλο.

No Cash
29-10-10, 00:07
μπα... πολυ χειροτερα ειναι τα υπολοιπα.... κυριολεκτικα και μεταφορικα..

εγω αν κινδυνεψω να μεινω μια ημερα χωρις πρωτεινη η βιταμινη νευριαζω..

ε χωρις νιτρικο μπορω να ζησω οκ!χαχα

αυτη τη φορα λεω να το δοκιμασω παντως το jack3d ..


μηνα βγαζει μονο αν πινεις 1 scoop 6 φορες την εβδομαδα?

Eddie
29-10-10, 00:10
μπα... πολυ χειροτερα ειναι τα υπολοιπα.... κυριολεκτικα και μεταφορικα..

εγω αν κινδυνεψω να μεινω μια ημερα χωρις πρωτεινη η βιταμινη νευριαζω..

ε χωρις νιτρικο μπορω να ζησω οκ!χαχα

αυτη τη φορα λεω να το δοκιμασω παντως το jack3d ..


μηνα βγαζει μονο αν πινεις 1 scoop 6 φορες την εβδομαδα?

Κοιταξε,45 σκουπ εχει οποτε σε βγαζει 1.5 μηνα!

Εγω επαιρνα 1 και κατι και μου βγαλε 1+κατι μερες.

No Cash
29-10-10, 00:15
ωραια... ενας σκαρτος θα βγει πιστευω :thumbup:


μονο τα extreme το εχουν ?

Eddie
29-10-10, 00:16
ωραια... ενας σκαρτος θα βγει πιστευω :thumbup:


μονο τα extreme το εχουν ?

Θες την αληθεια??:P

Dreiko
29-10-10, 23:18
λοιπον,δεν κρατηθηκα να το αρχισω τη δευτερα και το ανοιξα σημερα...εχω δοκιμασει αλλα 2 νιτρικα απο δειγματα,με τα ποια ενιωσα απλα ενα κλικ παραπανω pumped...τιποτα ιδιαιτερο,πηρα λοιπον για αρχη εναμιση σκουπ 45 λεπτα πριν τη προπονα....λοιπον.....τιποτα....:(ισως λιγο pumped παραπανω αλλα δε ξερω αν ηταν επειδη το σκεφτομουνα συνεχεια η αν οντως κατι γινοταν....τη δευτερα θα παρω 3 σκουπ...και θα δουμε...

Eddie
29-10-10, 23:21
λοιπον,δεν κρατηθηκα να το αρχισω τη δευτερα και το ανοιξα σημερα...εχω δοκιμασει αλλα 2 νιτρικα απο δειγματα,με τα ποια ενιωσα απλα ενα κλικ παραπανω pumped...τιποτα ιδιαιτερο,πηρα λοιπον για αρχη εναμιση σκουπ 45 λεπτα πριν τη προπονα....λοιπον.....τιποτα....:(ισως λιγο pumped παραπανω αλλα δε ξερω αν ηταν επειδη το σκεφτομουνα συνεχεια η αν οντως κατι γινοταν....τη δευτερα θα παρω 3 σκουπ...και θα δουμε...

Mπορεις να το παρεις και intra!!Ανοιξε το κουτι,γεμισε το με νερο,κλειστο χτυπα το καλα κατα προτιμηση δεξιοστροφα,ανοιξε το,βαλε μια φετα λεμονι και τρυμμενο παγο αν θες και εχεις ενα καταπληκτικο ροφημα

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Υ.Γ.Φυσικα και αστειευομαι..μη βαζεις τρυμμενο παγο γιατι θα σε πιασουν τα λαιμα λολ:turtle:

Dreiko
29-10-10, 23:36
Υ.Γ.Φυσικα και αστειευομαι..μη βαζεις τρυμμενο παγο γιατι θα σε πιασουν τα λαιμα λολ:turtle:

ουφ....με τρομαξες προς στιγμην.....

Titanium
30-10-10, 00:35
Mπορεις να το παρεις και intra!!Ανοιξε το κουτι,γεμισε το με νερο,κλειστο χτυπα το καλα κατα προτιμηση δεξιοστροφα,ανοιξε το,βαλε μια φετα λεμονι και τρυμμενο παγο αν θες και εχεις ενα καταπληκτικο ροφημα

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Υ.Γ.Φυσικα και αστειευομαι..μη βαζεις τρυμμενο παγο γιατι θα σε πιασουν τα λαιμα λολ:turtle:


ουφ....με τρομαξες προς στιγμην.....

Προσοχη τα λαιμα παιδια.....Για να μην εχουμε κιαλα...:P:green:

Dreiko
01-11-10, 18:27
Mπορεις να το παρεις και intra!!Ανοιξε το κουτι,γεμισε το με νερο,κλειστο χτυπα το καλα κατα προτιμηση δεξιοστροφα,ανοιξε το,βαλε μια φετα λεμονι και τρυμμενο παγο αν θες και εχεις ενα καταπληκτικο ροφημα

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Υ.Γ.Φυσικα και αστειευομαι..μη βαζεις τρυμμενο παγο γιατι θα σε πιασουν τα λαιμα λολ:turtle:

μαλλον καπως ετσι θα το κανω τελικα βασιλη:green:...σημερα στηθος...παιρνω 3 σκουπ κανα 35λεπτο-40λεπτο πριν και.....ενιωσα καλα pumps κατα τη διαρκεια της προπονησης...τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο....

PMalamas
01-11-10, 19:10
Λοιπον πηρα πρωτη φορα σημερα 30 λεπτα πριν την προπονηση ενα σκουπ Jack3d.Εντυπωσεις
1)Πολυ καλη συγκεντρωση και πνευματικη διαυγια πραγματα που δεν ειχα με το Therapy
2) Εβγαλα περισσοτερα κιλα στην πρωτη ασκηση στηθους αλλα φταιει σιγουρα και η κρεατινη που χρησιμοποιω εδω και 2 βδομαδες οποτε δεν ειμαι και τοσο σιγουρος αν μου εδωσε δυναμη
3) Νομιζω ειχα μια λιγο καλυτερη φλεβικοτητα αλλα μπορει να ειναι και placebo

Αυριο δεν θα την παρω,θα ξαναπαρω την Παρασκευη,
αυτα ως πρωτες εντυπωσεις!!!

Η φλεβικοτητα πως μπορει να ειναι plecebo? Σε γελουν τα ματια σου?:green:

sTeLaKoS
04-11-10, 16:29
Μεταξύ lemon lime και tropican fruit panch ποια γεύση προτείνετε;

Dreiko
04-11-10, 16:41
εγω μονο την lemon εχω δοκιμασει και μπορω να πω οτι ηταν σε ενα ικανοποιητικο βοθμο υποφερτη:thumbup:

beefmeup
04-11-10, 17:31
Μεταξύ lemon lime και tropican fruit panch ποια γεύση προτείνετε;

την 2η που γραφεις..ειναι πιο ευχαριστη.

εχει βγει κ γευση βατομουρο/τσιχλοφουκα εχε υποψιν σου.

deluxe
04-11-10, 19:12
Η τσιχλοφουσκα πρεπει να τα σπαει! Αλλα δε τη βρισκω στο καταστημα που παραγγελνω.

Fruit Punch εχω εγω, οχι οτι τρελενομαι, αλλα δεν ειναι και η αηδια το πορτοκαλι του noxplode,superpump.

PMalamas
09-11-10, 21:53
παιδια το παραγκειλα κι εγω! θα το εχω την επομενη δευτερα με τριτη..
Για να δουμε αν κανει δουλεια..
παντος με το noxpump του Dorian που απαγορευτικε δεν ειδα τπτ τρομερο..
Ιδομεν

PMalamas
19-11-10, 14:22
Το χρησιμοποιω τις τελευταιες 3 μερες (2 σκουπ προεξασκητικα)
Αλλα δε μου δινει ενταση ρε παιδια. Δε καταλαβαινω τπτ το ιδιαιτερο.
Το μονο που ειχα δει διαφορα ηταν το Animal Pump, λιγο πιο παλια.
Να ανεβασω την ποσοτητα λετε? 85 κιλα ειμαι.

noz1989
19-11-10, 16:15
παιδια το παραγκειλα κι εγω! θα το εχω την επομενη δευτερα με τριτη..
Για να δουμε αν κανει δουλεια..
παντος με το noxpump του Dorian που απαγορευτικε δεν ειδα τπτ τρομερο..
Ιδομεν

Αν δεν σε επιασε του Dorian... Δοκιμασε κάποια στιγμη το Anabolic rush της ast..:bbbiceps:

PMalamas
19-11-10, 20:06
Ευχαριστω. Θα δω τι θα γινει και τωρα με το Jack, και θα κρινω αναλογα για την μετεπειτα χρηση των αμφιλεγομενων Νιτρικων..

sTeLaKoS
20-11-10, 15:59
Το χρησιμοποιω τις τελευταιες 3 μερες (2 σκουπ προεξασκητικα)
Αλλα δε μου δινει ενταση ρε παιδια. Δε καταλαβαινω τπτ το ιδιαιτερο.


^^ +1
Σήμερα πόδια θα πάω στα 2,5 σκουπ + έξτρα Beta Alanine και βλέπουμε.

deluxe
20-11-10, 22:48
Η τσιτα απο τα stims ερχεται αρκετα αργοτερα! Ακομα και ωρες μετα! Ειναι λιγο παραξενο.. Τα πρηξιματα ερχονται στο γυμναστηριο.

Αυτο συμβαινει με ολα τα νιτρικα. Τουλαχιστον σε εμενα.

sTeLaKoS
20-11-10, 23:18
Ώρες αργότερα; Παράξενο!
Μετά τη προπόνηση έχεις εκείνο το κρασάρισμα που νιώθουμε συχνά;

Προσωπικά δε περίμενα πολλά, γενικά δε με πιάνουνε τα στιμς. Ακόμα και σε μεγάλες ποσότητες.
Επιφυλάσσομαι για το συγκεκριμένο ώσπου να ανεβάσω τη ποσότητα, εν τέλει σήμερα δεν έκανα προπόνηση. Αν και δε το κόβω..

deluxe
20-11-10, 23:59
Δε ξερω ακριβως τι εννοουμε με το "κρασαρισμα", αλλα τις περισσοτερες φορες με τα νιτρικα, χασμουριεμαι κατα τη διαρκεια της προπονησης, χωρις να νυσταζω.

Adinamos
21-11-10, 02:16
Δε ξερω ακριβως τι εννοουμε με το "κρασαρισμα", αλλα τις περισσοτερες φορες με τα νιτρικα, χασμουριεμαι κατα τη διαρκεια της προπονησης, χωρις να νυσταζω.

Και εγω το εχω παρατηρησει αυτο σε εμενα!!

sybnios
21-11-10, 21:33
Ρε παιδια εχω να ρωτησω κατι σχετικα με το jacked κανοντας και το παρθενικο μου ποστ. :toast:

Στο παρελθον ειχα δοκιμασει το Super Pump 250 και ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος, πολυ καλο pupm απο την 1 φορα, ξαφνιαστικα, ενεργεια, δεν ανεβηκα τοσο πολυ στη δυναμη αλλα ειπα θα το ξαναπαρω σιγουρα. Τωρα δοκιμασα το Jacked 3 φορες το εχω παρει απο ενα scoop και τι ειδα, δυναμη περισσοτερη, πιο πολυ απο SP, οχι φοβερα πρηξιματα, αντοχη super αλλα ποιο ειναι το προβλημα μου..
Χτες που το πηρα τριτη φορα μετα ειχα φοβερους πονοκεφαλους.. Τους οποιους τους εχω και σημερα! Η διατροφη μου ειναι αρκετα καλη, παιρνω πολυβιταμινες, κοιμαμαι καλα, δεν καπνιζω, δεν πινω.. Δεν νιωθω κατι αλλο να πουμε οτι ειναι ιωση.. πονοκεφαλο μονο εντονο!! Μηπως εχει κανεις καμια ιδεα γιατι σκεφτομαι να το δωσω σε κανεναν να παρω παλι το SP που ημουν μια χαρα..

No Cash
21-11-10, 21:57
νομιζω κι αλλοι το χουν παθει αυτο...

εχθες το δοκιμασα κι εγω για πρωτη φορα... ενα scoop μονο για να δω τι παιζει..

με ειχε βαλει σε μια "εγρηγορση"

αυριο που ειναι και η πιο ζορικη μου ημερα προπονησης θα βαλω 2 να το τσεκαρω...

απο γευση οκ ειναι πινεται... το lemon κατι πηρα...

sybnios
21-11-10, 23:21
νομιζω κι αλλοι το χουν παθει αυτο...

εχθες το δοκιμασα κι εγω για πρωτη φορα... ενα scoop μονο για να δω τι παιζει..

με ειχε βαλει σε μια "εγρηγορση"

αυριο που ειναι και η πιο ζορικη μου ημερα προπονησης θα βαλω 2 να το τσεκαρω...

απο γευση οκ ειναι πινεται... το lemon κατι πηρα...

H "εγρηγορση" υπηρχε και αρκετα μαλιστα, καλο ηταν αυτο, ολα θετικα ηταν μονο ο πονοκεφαλος με εκανε να το δω με αλλο ματι. Τσεκαρε το και τις επομενες μερες και ριξε ενα μηνυμα αν νιωσεις κατι αρνητικο και εσυ.

Το lemon lime και εγω πηρα, ε φαρμακακι ηταν αλλα δεν με πειραζει, οπως ειπες πινεται.. ;)

No Cash
21-11-10, 23:27
ειναι concetrated... οποτε ειναι τοσο μικρη η δοσουλα.. που και σκατα εαν ηταν θα πινοταν.. με μια γουλια

με κανενα νιτρικο/pre δεν με εχει πιασει πονοκεφαλος απο οσο θυμαμαι.. το μονο σπαστικο με καποια ηταν το κρασαρισμα μετα..


κι εγω χασμουριεμαι πολλες φορες.. χωρις να νυσταζω.. αυτο το παθαινω και χωρις νιτρικο/pre... ποιος ξερει.. μαλλον θα βαριεμαι χαχα

salpas18
21-11-10, 23:37
ειναι concetrated... οποτε ειναι τοσο μικρη η δοσουλα.. που και σκατα εαν ηταν θα πινοταν.. με μια γουλια

με κανενα νιτρικο/pre δεν με εχει πιασει πονοκεφαλος απο οσο θυμαμαι.. το μονο σπαστικο με καποια ηταν το κρασαρισμα μετα..


κι εγω χασμουριεμαι πολλες φορες.. χωρις να νυσταζω.. αυτο το παθαινω και χωρις νιτρικο/pre... ποιος ξερει.. μαλλον θα βαριεμαι χαχα

πανε για ξεματιαγμα :P

sybnios
21-11-10, 23:56
ειναι concetrated... οποτε ειναι τοσο μικρη η δοσουλα.. που και σκατα εαν ηταν θα πινοταν.. με μια γουλια

με κανενα νιτρικο/pre δεν με εχει πιασει πονοκεφαλος απο οσο θυμαμαι.. το μονο σπαστικο με καποια ηταν το κρασαρισμα μετα..


κι εγω χασμουριεμαι πολλες φορες.. χωρις να νυσταζω.. αυτο το παθαινω και χωρις νιτρικο/pre... ποιος ξερει.. μαλλον θα βαριεμαι χαχα

Τα κρασαρισματα μετα τα ειχα και με το SP 250 αλλα δεν με ενοχλουσαν και τοσο, Οταν ετρωγα παντως ενιωθα καλυτερα..

Τι να πω μπορει να ηταν συμπτωματικο, μπορει να με ματιαξαν.. μαλλον θελουμε και οι δυο ξεματιασμα.. :P

PMalamas
22-11-10, 09:52
Παιδια καταρχην κατα τη γνωμη το λεμονι οχι απλα ειναι υποφερτο αλλα και νοστιμο, μ θυμιζει γρανιτα λεμονι :P
Δεν θα υπαρξει ποτε πολυ μεγαλη ενταση γτ δεν εχει μεγαλες ποσοτητες στιμς.
Αλλα εχει οτι χρειαζεται ενα νιτρικο, τπτ περιτο..
βλεποντας καλυτερα μετα απο μερες καταλαβα οτι το φοκους εχει ανεβει σε πολυ καλο βαθμο, ειμαι σωστα συγκενρωμενος για να βγαινουν οι προπονησεις στο σωστο χρονο. Δν ηθελα τπτ περισσοτερο.

kyriakos23
30-12-10, 19:23
παιδια το δοκιμασα και μου εδωσε αρκετη δυναμη αλλα ζαλιστηκα παρα πολυ...

Polyneikos
07-01-11, 13:42
Θα σας παρακαλεσω να επαναφερετε το τόπικ στην αρχικη του θεματολογία...Εχετε ξεφυγει αρκετα.
Εdit:Το τόπικ κλειδωθηκε και μεταφερθηκαν ποστς στην Αλανα με τα χαλικια. (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5486&page=46)

Polyneikos
07-01-11, 21:42
Topic unlocked,θα επικαλεστω την ωριμότητα μας και πως εδω είμαστε για ανταλλαγη απόψεων/γνωσεων.
Ευχαριστω..

28782878
12-01-11, 20:42
Παιδια αυτο μπορείς να το παιρνεις συνεχομενα η θελει κανονικά οπως και τα αλλα νιτρικα σταμάτημα και αν ναι για πόσο καιρο το σταματας???

Eddie
12-01-11, 20:44
Παιδια αυτο μπορείς να το παιρνεις συνεχομενα η θελει κανονικά οπως και τα αλλα νιτρικα σταμάτημα και αν ναι για πόσο καιρο το σταματας???

ενα μηνα παιρνεις ενα μηνα σταματας!!Αν και πιστευω καλυτερα ειναι να αφηνεις λιγο παραπανω κενο ωστε να ξεσυνηθιζει ο οργανισμος.

spartan117
25-01-11, 20:50
Εχω ακουσει καλα λογια,καλες τσιτες κτλ..το geranium κανει δουλεια,τωρα οσο αναφορα την Schizandrol παραπεμπει σε schizo-φρενεια :P ,να περιμενεις λιγη φαγουρα μαλλον απο την ΒΑ.Εγω προσωπικα εχω τα περισσοτερα απο αυτα σε "χυμα" φαση και εννοειται με τα ιδια λεφτα μου βγαζουν 13289712389 servings :green:

τι ενεοεις χυμα? απο που τα αγοραζεις χυμα δηλαδη????? :)

Devil
25-01-11, 21:25
τι ενεοεις χυμα? απο που τα αγοραζεις χυμα δηλαδη????? :)

τσεκαρε το thread για τα bulk συμπληρωματα...

Zylo
02-02-11, 21:57
ειχα ενα δειγμα απο jack3d με γευση λεμονι (που ηταν σα κοπρια δεινοσαυρου).....πηρα σημερα το μισο φακελακι (δλδ 1.5 σκουπ), στις οδηγιες λεει οτι αν δε νιωσουμε τπτ μετα απο 15-20 λεπτα να παρω και το αλλο μισο, ετσι λοιπον το πηρα ολο αφου δεν ενιωσα τπτ.....παρολο που κατεβασα 3 σκουπ δεν ειναι ειδα και καμια τρελη διαφορα!!ισως και να μην υπηρχε καμια!!!ειδα λιγο πρηξιμο και ισως να εβγαλα 1-2 επαναληψεις σε μερικα σετ που αμφιβαλω αν ηταν απο το jack3d......με αλλα λογια βγηκε εντελως σκαρτο!!!

Τωρα δε ξερω αν φταιει επειδη ηταν δειγμα γιατι αν θυμαμαι καλα ειχαν ποσταρει και καποια αλλα ατομα οτι με τα δειγματα του jack3d δεν ειδαν καμια διαφορα!!!τι στον Devil:green:....

No Cash
03-02-11, 10:27
αυτο που θα πιασει εμενα... δε σημαινει απαραιτητα πως θα πιασει και εσενα.. και το αντιστροφο..

δοκιμασε και το nox pump της DY....εγω ειμαι υπερ!ικανοποιημενος! :thumbup:

Miskin
12-02-11, 14:55
Το παρήγγειλα από Αγγλία ( 2 κουτιά 48ευρώ με μεταφορικά) και τη πρώτη μέρα που το δοκίμασα έπαθα μεγάλη ήττα! Τρελούς παλμούς, πολύ ιδρώτα και τρελά πρηξίματα. Τη δεύτερη μέρα τα πράγματα ήταν πιο χαλάρα. Αυτό που προσφέρει σίγουρα είναι όρεξη για προπόνηση! Πιστεύω ότι όσο πιο σκληρή προπόνηση κάνεις, τόσο περισσότερο δουλεύει. Στα αρνητικά είναι ένας πονοκέφαλος που με πιάνει αλλά γι' αυτό δεν ξέρω αν είναι το jack3d υπέυθυνο. Να πω τέλος ότι έχω πλήρη ανοσία στη καφεϊνη. Πίνω διπλό εσπρέσο και πέφτω για ύπνο.

Dreiko
12-02-11, 17:43
τι γινεται ρε παιδια??μονο εμενα δεν πιανει???:(:(:(

@Μiskin το Geranium και το Schizandrol τους προκαλεσαν μαλλον τους πονοκεφαλους....

ionos1
13-03-11, 15:22
σε μένα δούλεψε τις 2 πρώτες εβδομάδες πολύ καλά ( αρκετή δύναμη και τσίτωμα) μετα ανέβασα στα 3 σκουπ ... αλλά δεν ήταν όπως στην αρχή ...αξίζει να το δοκιμάσεις παντως!

sTeLaKoS
13-03-11, 15:27
τι γινεται ρε παιδια??μονο εμενα δεν πιανει???:(:(:(

@Μiskin το Geranium και το Schizandrol τους προκαλεσαν μαλλον τους πονοκεφαλους....

:cry: :cry: :cry:

Nop. Είναι κι άλλοι. :thumbdown:

Dreiko
13-03-11, 15:37
:cry: :cry: :cry:

Nop. Είναι κι άλλοι. :thumbdown:

xa....καταλαβα...καλωσηρθες στο κλαμπ....:(:turtle:

Miskin
16-03-11, 20:09
Τελείωσε το jack3d και δεν νομίζω ότι χρειάζομαι pre-workout τελικά. Πέρα από μια διάθεση για προπόνηση που σου δίνει (ακόμα κι αν είσαι κουρασμένος) δε βοηθάει και τόσο μέσα στη προπόνηση. Άσε που αν το συνηθίσεις θες 4-5 σκουπ για να νιώσεις κάτι...:(

Polyneikos
16-03-11, 21:15
Το συγκεκριμενο το ειχα παρει σε γευση λεμονι,είχε μια ωραια γευση ως λεμονίτα.
Δεν μου εβγαζε εντονα pumpings,αλλα κυριως αντοχη στην προπονηση και μια σχετικη αφύπνιση.Κατευθειαν στα 2 scoops και πολυ γρήγορα στα 3.
Για μενα πλεον καμια φόρμουλα δεν μου κραταει τα ίδια effects καθόλη την διαρκεια χρήσης,στα μεσα περιπου ατονουν,ίσως μια καλη λυση θα ηταν να εχεις 2 preworkouts να εναλλάσεις έτσι ώστε να μην συνηθιζεις τόσο γρήγορα και φτανεις σε μεγαλες δοσεις.

COBRA_STYLE
16-03-11, 21:18
Το συγκεκριμενο το ειχα παρει σε γευση λεμονι,είχε μια ωραια γευση ως λεμονίτα.
Δεν μου εβγαζε εντονα pumpings,αλλα κυριως αντοχη στην προπονηση και μια σχετικη αφύπνιση.Κατευθειαν στα 2 scoops και πολυ γρήγορα στα 3.
Για μενα πλεον καμια φόρμουλα δεν μου κραταει τα ίδια effects καθόλη την διαρκεια χρήσης,στα μεσα περιπου ατονουν,ίσως μια καλη λυση θα ηταν να εχεις 2 preworkouts να εναλλάσεις έτσι ώστε να μην συνηθιζεις τόσο γρήγορα και φτανεις σε μεγαλες δοσεις.
Κωστα ολα αυτα τα pre ομως εχουν πανω κατω τα ιδια διεγερτικα οποτε ειναι σχεδον αναποφευκτο να συνηθισεις καποια στιγμη,θα μου πεις οτι εχουν διαφορετικες δοσολογιες...ε μικρες οι διαφορες που ισως δεν παιξουν καταλυτικο ρολο;)

Polyneikos
16-03-11, 21:22
Σωστο και αυτο,απλα οποιαδηποτε (μικρη)αλλαγη ολο και λιγο θα ξεγελασει το "συστημα"..

dohtem
28-03-11, 19:26
καλησπερα κ απο εμενα παιδια, πρωτο ποστ κ επειτα απο αναζητηση στον γοογλη για το σκευασμα

το δικο μου ριβιου για το jack3d:

μεγιστη αυξηση της εντασης,της εκρηξης κ φυσικα της αντοχης κ απο πρηξιματα πολυ καλο.
μετα απο 5 μηνες αποχης απο το γυμναστηριο οι πρησμενοι μυς ειναι ακομα "ΟΚ" και η φλεβικοτητα υπαρχει.

το χρησιμοποιησα σε προγραμμα 4ων εβδομαδων κ η δοσολογια ηταν
την πρωτη εβδομαδα 1 σκουπ, κ στις επομενες φορτωνα 1 (2η 2σκ, 3η 3σκ, 4η 4σκ)

τωρα που εχω ξεκινησει παλι εδω κ ενα μηνα, στο επομενο θα ξαναμπω σε προγραμμα με jack3d καθως περιμενω την παραγγελια για να μου ερθουν.

Titanium
14-04-11, 22:10
Ας κανω και εγω το review μου μιας και το χρησιμοποιώ 3 βδομάδες και εχω σχηματίσει μια γνώμη...
Με ενα σκουπ τπτ απολυτος...Μονο τα τσιμπήματα απο την beta alanine ένιωσα τα πρωτα λεπτα και μετα ξέχασα οτι το ήπια όποτε το πήγα στα 2...
Στα δυο σκουπ λοιπον εδω και δυομιση βδομαδες και εχω να πω οτι μου ερεσε αρκετά αν και στην αρχή απελπίστηκα λιγο....Καλητερη αυτοσηγκεντροση, μεγαλύτερή αντοχή,καλό τσίτωμα πριν την προπονα αλλα και ενδιάμεσα, στα πριξιματα λιγο μετριο,αλλα αυτο που με εντιποσιασε περισοτερο ειναι οτι δεν παρατήρησα καθολου κρασαρισμα αν και η προπονα μου ηταν παντα πολυ βαρια αντιθετος ειμουνα στην τσιτα για κανα 2-3 ωρες ακομα....αφου πιγενα στο taekwondo 1,5 ωρα μετα το gym και πετουσα....
Αυτα απο εμενα....Θα το ξανα επερνα χαλαρα παντος...Αρκετα καλο για την τιμη του...Την τελευταία βδομαδα λεω να το παω στα 3 σκουπ ετσι για δοκιμη αλλα με πιάνει καλα ακομα στα δυο και δεν ξερω....Θα δουμε....:toast:

geo28
14-04-11, 22:13
μαλιστα..thaks γαι το ριβιου:thumbup:,θα το τσιμπησω και γω αυριο..ενα κουτακι δε θα με βγαλει για μηνα ε?

Titanium
14-04-11, 22:15
μαλιστα..thaks γαι το ριβιου:thumbup:,θα το τσιμπησω και γω αυριο..ενα κουτακι δε θα με βγαλει για μηνα ε?

Ενα κουτι βγαζει 45 σκουπ....Αν περνεις δυο που μαλον στα 2 θα το πας και εσυ σου βγαζει χαλαρα ενα μηνα και παραπανω γιατι σκεψου οτι θα το περνεις μονο μερες προπονησης...Οποτε πανω απο μηνα αν κανεις 5 προπονησεις...:thumbup:

geo28
14-04-11, 22:20
Ενα κουτι βγαζει 45 σκουπ....Αν περνεις δυο που μαλον στα 2 θα το πας και εσυ σου βγαζει χαλαρα ενα μηνα και παραπανω γιατι σκεψου οτι θα το περνεις μονο μερες προπονησης...Οποτε πανω απο μηνα αν κανεις 5 προπονησεις...:thumbup:

κατσε γιατι μπερδευτηκα..τωρα στα xtreme βλεπω οτι το σκουπ ειναι 20 γρ και
ολοκληρο ειναι 225 γρ,αρα 11 δοσεις..:unsure:

Titanium
14-04-11, 22:40
κατσε γιατι μπερδευτηκα..τωρα στα xtreme βλεπω οτι το σκουπ ειναι 20 γρ και
ολοκληρο ειναι 225 γρ,αρα 11 δοσεις..:unsure:

Μαλακια γραψαν μη δινεις σημασια:green:....5 γραμαρια ειναι το σκουπ:thumbup:

amateur666
17-04-11, 21:09
δλδ ενα σkοοπ απο no-xplode με ενα σκοοπ απο Jack3d παρολλο που εχουν διαφορα στην ποσοτητα σου δινουν τ ιδια αποτελεσματα?!....σε σχεση με το no-xplode το θεωρειτε καλυτερο?..παντωσ στο σιτε του bodybuilding.com δινουν πολυ καλη βαθμολογια σε σχεση με τ αλλα(π.χ. no-xplode,superpump max.. κτλπ..)...

Titanium
17-04-11, 21:16
δλδ ενα σkοοπ απο no-xplode με ενα σκοοπ απο Jack3d παρολλο που εχουν διαφορα στην ποσοτητα σου δινουν τ ιδια αποτελεσματα?!....σε σχεση με το no-xplode το θεωρειτε καλυτερο?..παντωσ στο σιτε του bodybuilding.com δινουν πολυ καλη βαθμολογια σε σχεση με τ αλλα(π.χ. no-xplode,superpump max.. κτλπ..)...

Βασικα ολα αυτα τα prework ειναι η σε πιανουν η οχι....Αναλογα με τον οργανισμο παει....Μπορει να παρεις 1 σκουπ no xplode και να εισαι στην πενα και να παρεις 6 jack3d(λεμε τωρα:green:) και να μη καταλαβεις τπτ και το αντίστροφο....οποτε δεν μπορουμε να σηγκρινουμε....Εμενα προσοπικα μου αρεσε πολυ το jack3d και θα το ξαναεπερνα ανετα.....Αν δεις κατι ποστ παραπανω ο dreiko λεει οτι δεν τον επιασε...Αναλογα τον οργανισμο ειναι...:thumbup:

velas
18-04-11, 03:12
εγω να ρωτησω κατι αλλο
διαβαζω καλα πραγματα γι'αυτο το προιον κ ψηθηκα να το δοκιμασω αλλα στο site των extreme το δειχνει σε ασπρη/μπλε συσκευασια κ οχι ασπρη/κοκκινη οπως η φωτο εδω!
τι παιζει?εχει αλλαξει κατι?μηπως αυτη ειναι καμια αλλη 'εκδοση'?

Orc
18-04-11, 04:47
Είναι ανάλογα τη γεύση. Punch: Mπλέ, Λεμόνι: Kόκκινο κουτί.

Titanium
18-04-11, 13:26
Είναι ανάλογα τη γεύση. Punch: Mπλέ, Λεμόνι: Kόκκινο κουτί.

:thumbup::thumbup::thumbup:Αυτο...
Μιας και ξεχασα να πω πρην ας το πω τωρα....Απο γευση πηρα το μπλε...Πίνετε άνετα 7/10......Από διαλυτότητα μη χειρότερα να λέει κάνεις:green:...4/10 και πολύ.....Το χτυπάω με μιξεράκι του φραπέ και δεν λέει να διαλυθεί με τπτ...Αλλα τεσπα γενικα ειναι καλο....:toast:

gmalamos
18-04-11, 13:35
:thumbup::thumbup::thumbup:Αυτο...
Μιας και ξεχασα να πω πρην ας το πω τωρα....Απο γευση πηρα το μπλε...Πίνετε άνετα 7/10......Από διαλυτότητα μη χειρότερα να λέει κάνεις:green:...4/10 και πολύ.....Το χτυπάω με μιξεράκι του φραπέ και δεν λέει να διαλυθεί με τπτ...Αλλα τεσπα γενικα ειναι καλο....:toast:

Ρε αλητη αρχισες τα stims??:spank::spank:

Titanium
18-04-11, 13:37
Ρε αλητη αρχισες τα stims??:spank::spank:

:inandout::green:

deluxe
19-04-11, 07:16
:thumbup::thumbup::thumbup:Αυτο...
Μιας και ξεχασα να πω πρην ας το πω τωρα....Απο γευση πηρα το μπλε...Πίνετε άνετα 7/10......Από διαλυτότητα μη χειρότερα να λέει κάνεις:green:...4/10 και πολύ.....Το χτυπάω με μιξεράκι του φραπέ και δεν λέει να διαλυθεί με τπτ...Αλλα τεσπα γενικα ειναι καλο....:toast:Μηπως κατι φταιει; Μια χαρα διαλυτοτητα ειχε το δικο μου. Με κουταλακι το ανακατευα.

Titanium
19-04-11, 13:36
Μηπως κατι φταιει; Μια χαρα διαλυτοτητα ειχε το δικο μου. Με κουταλακι το ανακατευα.

Τι να πω δεν ξερω:unsure:...Οχι οτι δεν διαλύετε καθολου...Αλλα μένει πολυ πράμα στον πάτο...Μαλον η κρεατίνη θα είναι:unsure:....

Nio
19-04-11, 14:37
Απο γευση πηρα το μπλε...Πίνετε άνετα 7/10......Από διαλυτότητα μη χειρότερα να λέει κάνεις:green:...4/10 και πολύ.....Το χτυπάω με μιξεράκι του φραπέ και δεν λέει να διαλυθεί με τπτ...Αλλα τεσπα γενικα ειναι καλο....:toast:

Δεν σε αμφισβητώ,
αλλά μου κάνει εντύπωση αυτό που είπες για τη διαλυτότητά του,
γιατί εγώ έχω πάρει το lemon(κόκκινο χρώμα στη συσκευασία) και στο θέμα διαλυτότητα είμαι υπέρ-ικανοποιημένος.

Δηλαδή from me, στη διαλυτότητα παίρνει 9/10.

sofos
19-04-11, 14:41
Δεν σε αμφισβητώ,
αλλά μου κάνει εντύπωση αυτό που είπες για τη διαλυτότητά του,
γιατί εγώ έχω πάρει το lemon(κόκκινο χρώμα στη συσκευασία) και στο θέμα διαλυτότητα είμαι υπέρ-ικανοποιημένος.

Δηλαδή from me, στη διαλυτότητα παίρνει 9/10.

σ πολλα τα συμπληρωματα διατροφης απο γευση σε γευση αλλαζει κ η διαλυτοτητα......

Titanium
19-04-11, 14:43
Δεν σε αμφισβητώ,
αλλά μου κάνει εντύπωση αυτό που είπες για τη διαλυτότητά του,
γιατί εγώ έχω πάρει το lemon(κόκκινο χρώμα στη συσκευασία) και στο θέμα διαλυτότητα είμαι υπέρ-ικανοποιημένος.

Δηλαδή from me, στη διαλυτότητα παίρνει 9/10.

Τι να πω ρε παιδια δεν ξέρω...Και εγω παραξενεύτηκα....Αλλα να το χτυπάω ενα λεπτό με το μιξεράκι και να μη διαλύετε τελιος δεν ειναι χάλια???....Δεν λεω οτι δεν μπορώ να το πιω αλλα μένει αρκετό στον πάτο....

beefmeup
19-04-11, 14:53
περιεργο,γιατι κ γω εχω παρει 2 διαφορετικες γευσεις απο δαυτο κ οι 2 διαλυονταν τελεια.:unsure:

Orc
19-04-11, 16:06
Τι να πω ρε παιδια δεν ξέρω...Και εγω παραξενεύτηκα....Αλλα να το χτυπάω ενα λεπτό με το μιξεράκι και να μη διαλύετε τελιος δεν ειναι χάλια???....Δεν λεω οτι δεν μπορώ να το πιω αλλα μένει αρκετό στον πάτο....

Mήπως σου έστειλαν το παλιό jack που ήταν σε κρυσταλλική μορφή?

Titanium
19-04-11, 18:22
Mήπως σου έστειλαν το παλιό jack που ήταν σε κρυσταλλική μορφή?

Γιατί τώρα είναι τελείως αλεύρι????:unsure:
Το 2014 λήγει αυτο που εχω....Δεν νομίζω να ειναι και τοσο παλιό.....:unsure:

Arlond
19-04-11, 18:30
παιδια ποσο αλκοολ κανει να πινω το σαββατο πχ αν παιρνω jack?

beefmeup
19-04-11, 18:31
οσο αντεχεις.

tommygunz
19-04-11, 19:12
παιδια ποσο αλκοολ κανει να πινω το σαββατο πχ αν παιρνω jack?

Δεν είναι θέμα του αν πίνεις jacked ή όχι.
Αν κάνεις δυνατή προσπάθεια για να χτίσεις ένα πολύ καλό σώμα, τότε όσο μπορείς να το αποφεύγεις το αλκοόλ. Προφανώς άμα πιείς 1-2 ποτάκια μια στο τόσο δεν πειράζει, αλλά μη γίνεις και κωλ.τρυπίδι. Και θα κάνεις να συνέλθεις 1-2 μέρες και θα σε πάει πίσω με προπονήσεις, διατροφές κτλ. Παν μέτρον άριστον.

Orc
19-04-11, 19:46
Γιατί τώρα είναι τελείως αλεύρι????:unsure:
Το 2014 λήγει αυτο που εχω....Δεν νομίζω να ειναι και τοσο παλιό.....:unsure:

Έχει αλλάξει εδω και μερικούς μήνες η μορφή του ίσως για το λόγο της διαλυτότητας. Μπορεί να είχαν απόθεμα απο κει που το πήρες όχι οτι είναι λιγότερο καλό.

Titanium
19-04-11, 20:12
Έχει αλλάξει εδω και μερικούς μήνες η μορφή του ίσως για το λόγο της διαλυτότητας. Μπορεί να είχαν απόθεμα απο κει που το πήρες όχι οτι είναι λιγότερο καλό.

Χμμμ:unsure:.....Μαλων κάτι τετοιο έχει παίξει....:thumbup:

exkaliber
19-04-11, 21:03
σχετικα με το αλκοολ,
εφοσον εχει κρεατινη ρε παιδια,πως μπορει να πινει ελευθερα?????????

Niiick
20-04-11, 00:12
Το προβλημα του ποιο θα ειναι, η "αφυδατωση"?

beefmeup
20-04-11, 15:33
σχετικα με το αλκοολ,
εφοσον εχει κρεατινη ρε παιδια,πως μπορει να πινει ελευθερα?????????


Το προβλημα του ποιο θα ειναι, η "αφυδατωση"?

αληθεια ρε εξκαλιμπερ,ποιο θα ειναι το προβλημα του,δεν μας ειπες?:unsure:

exkaliber
20-04-11, 15:45
φανταζομαι λογω επιβαρυνσης του σκοτιου
και αφυδατωσης λογω αλκοολ

beefmeup
20-04-11, 15:46
φανταζομαι λογω επιβαρυνσης του σκοτιου
και αφυδατωσης λογω αλκοολ

η επιβαρυνση του συκωτιου,τι σχεση εχει με την κρεατινη?
κ η αφυδατωση με καποια ποτα δεν ειναι μονιμη,αλλα προσωρινη μεχρι την επομενη μερα που θα πιεις νερακι..
λογικη θελει,οπως ολα.

hulkman
05-05-11, 21:34
παιδια σημερα ξεκινησα το jack3d.ειμαι 81 κιλα και ειχα να κανω χρηση νιτρικου 1 χρονο.πρωτη μερα εβαλα 1,5 σκουπ και στη πραγματικοτητα με τιναξε.ειχα τεραστια πριξηματα και φλεβικοτητα,αρκετη ενεργεια αλλα και δυναμη.στο τελος της προπονησης τα χερια μου ειχαν πριστει αφανταστα.ειμαι πολυ ενθουσιασμενος με αυτο..απο βδομαδα 8α βαζω 3 σκουπ και 8α σας πω αποτελεσματα!

billcrx
06-05-11, 09:10
xa....καταλαβα...καλωσηρθες στο κλαμπ....:(:turtle:

+1 full κρασαρίσματα

hulkman
06-05-11, 14:12
ξεχασα να πω για μικρο-ζαλαδες...οι οποιες μου περασανε αργα το βραδυ!δεν ξερω αν ηταν απ αυτο θα δω και σημερα!

Devil
06-05-11, 14:14
ξεχασα να πω για μικρο-ζαλαδες...οι οποιες μου περασανε αργα το βραδυ!δεν ξερω αν ηταν απ αυτο θα δω και σημερα!

πολυ πιθανο να ειναι απο αυτο.... συνηθως τα stims προκαλουν τετοιες ''ιστοριες''...

Dreiko
06-05-11, 14:20
πολυ πιθανο να ειναι απο αυτο.... συνηθως τα stims προκαλουν τετοιες ''ιστοριες''...

:(:(:(oυτε αυτο.....:(:(:(

Devil
06-05-11, 14:24
:(:(:(oυτε αυτο.....:(:(:(

αστο εσυ..... δεν μιλαμε για εσενα.... 2,5 scoop gameday.... αυτο ηταν δοση για ελεφαντα....:green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle:

hlias102
06-05-11, 18:23
Το αν σε πιάνει το νιτρικό έχει να κάνει πόσα scoop έχεις σε σχέση με το βάρος σου ή απλά με τον καιρό ασχέτος του βάρους σου θα πρέπει να ανεβάζεις τον αριθμό των scoop που παίρνεις επειδή τα συνηθίζει ο οργανισμός σου?

Devil
06-05-11, 19:57
Το αν σε πιάνει το νιτρικό έχει να κάνει πόσα scoop έχεις σε σχέση με το βάρος σου ή απλά με τον καιρό ασχέτος του βάρους σου θα πρέπει να ανεβάζεις τον αριθμό των scoop που παίρνεις επειδή τα συνηθίζει ο οργανισμός σου?

αυτο γινετε μονο με τα νιτρικα που εχουν μεσα stims....

hulkman
07-05-11, 00:09
και σημερα με επιασε ζαλαδα και εντονη ταχυκαρδια..τι ειναι stims ?

Devil
07-05-11, 00:11
και σημερα με επιασε ζαλαδα και εντονη ταχυκαρδια..τι ειναι stims ?

Proprietary Blend3653.34mg (Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG),
Creatine Monohydrate,
Beta Alanine,
Caffeine,
Theophylline,
Geranium (Stems),
Schizandrol A)

αυτα με κοκκινο....:green:

tommygunz
07-05-11, 11:05
και σημερα με επιασε ζαλαδα και εντονη ταχυκαρδια..τι ειναι stims ?

Συντόμευση του stimulants, διεγερτικά δηλαδή. Τα συνηθέστερα είναι αυτά που σου σημείωσε και ο Devil πιο πάνω.

200sx
07-05-11, 14:46
Γνωρίζει κανείς παιδιά τι περιεκτηκότητα έχει σε καφείνη αυτό το προιόν?
Έχω την εντύπωση ότι το Jack3D και το NoxPump σας εντυπωσιάζουν τόσο πολύ γιατί πρέπει να έχουν τεράστια ποσότητα καφείνης!!

200sx
07-05-11, 14:48
Λοιπόν άκυρο τελικά... στα 5,5γρ scoop έχει μόνο 100mg καφείνη..
Τι να πω... θα το δοκιμάσω και εγώ τότε!! :P :P

Nio
07-05-11, 14:57
Εμένα με "πιάνει" το Jack3d, και ας έχω ανοχή στην καφεϊνη.

Δλδ, να φανταστείς με 200g δε νιώθω τίποτα.

Άρα δε στηρίζεται η διέγερση που θέλει να προκαλέσει το Jack3d, αποκλειστικά στην caffeine.

Devil
07-05-11, 16:32
Εμένα με "πιάνει" το Jack3d, και ας έχω ανοχή στην καφεϊνη.

Δλδ, να φανταστείς με 200g δε νιώθω τίποτα.

Άρα δε στηρίζεται η διέγερση που θέλει να προκαλέσει το Jack3d, αποκλειστικά στην caffeine.

στηριζετε και στα 3 διεγερτικα που εχει.....
κυριως στο συνδιασμο geranium + caffeine.....

hlias102
09-05-11, 08:26
αυτο γινετε μονο με τα νιτρικα που εχουν μεσα stims....


Υπάρχουν νιτρικά χωρίς στιμς?

jimmy007
09-05-11, 09:03
Υπάρχουν νιτρικά χωρίς στιμς?

Eλάχιστα. Το pump-bol της Thermolife π.χ. δεν έχει από ότι θυμάμαι..

Nio
09-05-11, 09:20
Υπάρχουν νιτρικά χωρίς στιμς?

Ναι, π.χ. Pump-Bol (Thermolife), Xpand Xtreme Pump Caffeine-Free (Dymatize).

Devil
09-05-11, 15:22
Υπάρχουν νιτρικά χωρίς στιμς?


Eλάχιστα. Το pump-bol της Thermolife π.χ. δεν έχει από ότι θυμάμαι..


Ναι, π.χ. Pump-Bol (Thermolife), Xpand Xtreme Pump Caffeine-Free (Dymatize).

υπαρχουν κι αλλα.... ultima... απο omega nutrition.... και τις MAN....

αλλα εδω ειναι το thread για το jack3d...:green:

pankration
17-05-11, 20:27
Καλησπέρα και από μενα!! δοκίμασα το εν λόγω συμπλήρωμα και μπορώ να πω οτι τουλάχιστον σε εμένα δούλεψε αρκετά ικανοποιητικά! βέβαια έπρεπε να φτάσω τα 2μιση scoop για να καταλάβω αλλά έμεινα ευχαριστημένος... κυρίως σε ότι αφορά τη συγκέντρωση είδα μεγάλη διαφορά αλλά και στο ότι η προπόνηση βγαίνει πλύ ξεκούραστα (δεδομένου ότι δε κάνω και light προπονήσεις) :thumbup:
εγώ το συνιστώ ανεπιφύλακτα αλλά είναι και θέμα οργανισμού...

Myrw
20-06-11, 23:53
Παιδια εδω και μερες εχω αγωρασει το jack3d. Για πρωτη φορα που το δοκιμασα δεν ενιωσα τιποτα στο γυμναστηριο ουτε ενεργεια ουτε τιποτα, απο αυτα που λει .Το αγωρασα απο το εξοτερικο μετα την επομενη μερα εβαλα 2,5 scoop παλι τιποτα μετα το αφησα για κανενα 2 μερες στην ακρη και το ξαναπηρα μετα απο λιγες μερες με 3 scoop, την ωρα της προπωνησης αρχισε να με ποναει το στομαχι και πηγα 3 φορες τουλετα και εκανα εμετο


υπαρχει ηδη θεμα... δεν ειναι αναγκη να ανοιξεις καινουργιο...

Hercules
20-06-11, 23:58
ωραια ρε φιλε...και εμεις τι θελεις να σου πουμε(?).αμα δεν εχετε ιδεα απο συμπληρωματα γιατι τα αγοραζετε?η συνιστωμενη δοση ποση ειναι?τι λεει το κουτακι απο πισω?αμα λεει ενα σκουπ εσυ το πολυ θα πρεπει να βαλεις εναμισυ...αμα δε σε πιανει το παρατας στην ακρη..δεν σημαινει οτι για να σε πιασει θα πρεπει να καταπιεις μονομιας ολοκληρο το κουτι..ελεος δηλαδη..

Myrw
21-06-11, 00:03
Δεν γνωριζα για αυτο ρωταω και ο ολας
Serving Size1Scoop(5.55grams)
Servings Per Container:45

Οι Οδηγίες

Ανακατέψτε 3 Ultra-Συμπυκνωμένο μπάλες με 4-8 ουγγιές κρύο νερό και καταναλώνουν 30-45 λεπτά πριν την έναρξη της δραστηριότητας. Λόγω της ακραίας δραστικότητα, είναι ιδιαίτερα συνιστάται να εκτιμηθεί η ανοχή χρησιμοποιώντας κατά 1,5 σέσουλα υπηρετούν πριν από την κατανάλωση πλήρους δόσης, ειδικά αν είστε ευαίσθητοι σε διεγερτικά. Μερικά άτομα μπορεί να βρει 1, 1,5 ή 2 κουταλιές ανά μερίδα είναι η ιδανική δόση για κυριαρχία προπόνηση. Μην υπερβείτε τα 3 μεζούρες σε διάστημα 24 HOUR

Hercules
21-06-11, 00:07
Δεν γνωριζα για αυτο ρωταω και ο ολας
Serving Size1Scoop(5.55grams)
Servings Per Container:45

ημουν λιγο επιθετικος αλλα ρε φιλε δεν καταναλωνουμε πραγματα χωρις να διαβαζουμε λιγο πρωτα τις δοσεις κτλ..κακο στην υγεια σου θα κανεις..εγω θα σου προτεινα οτι λεει το κουτι,αντε 1,5..αν δε σε πιανει αστο..υπαρχουν τοσα νιτρικα.αν και κατα τη γνωμη μου για καποιον που δεν εχει προβλημα με ενεργεια,αντοχη κτλ του ειναι ασκοπα..εγω εδω και πολλα χρονια κανω γυμναστικη χωρις προεξασκητικα