PDA

Επιστροφή στο Forum : Έρώτηση για συμπληρώματα που θέλω να αγοράσω



GeorgeTF
03-01-07, 00:57
kalispera pedes kalh xronia efxome me hgeia!exo kairo na na miliso na apantiso kai na rotiso sto forum kai afto dioti eixa stamatisei to gym apla parakolouthousa!thelo na paro thn elite tis dymatize mia kreatinh(den xero poia perimeno gnomes) aminoxea tis dymatize ta super 23000 kai polivitamies(den xero poia perimeno gnomes)!meta apo apoxh 3 mhnwn tha xekiniso palh kai me mia kalh diatrofh thelo na bo dinamika!ta 2 proionta pou eipa einai ok?kai apo ta ala ti protinete?thanks

stevengr
03-01-07, 04:02
Γεια σου GEORGE,

DYMATIZE ELITE ειναι κορυφαια σου την προτεινω. Απο τα αλλα κρεατινη προτεινω EAS PHOSPHAGEN και απο πολυβιταμ. που χρησιμοποιω και εχω μεινει ευχαριστημενος NOW Foods ADAM Superior Mens Multiple Vitamin.

ajax
03-01-07, 05:04
Συμφωνω με τον steven με αυτα εισαι μια χαρα :D

GeorgeTF
03-01-07, 14:58
gia ta aminoxea ti gnomh exete??tha htan kalo na paro thn elite kai ta amino?

ajax
03-01-07, 15:36
Φιλε μου πρωτα γραφε με ελληνικα γιατι θα μουρμουριζουν οι admin! :lol: εγω παιρνω και whey και amino.συγκεκριμενα την πρωτεινη μετα την προπονηση και τα αμινοξεα πριν και μετα.οι ποιο πολυ εδω μεσα θα σου πουν να τα παιρνεις και τα 2 τωρα κανε οπως πιστευεις! :wink:

Billy
03-01-07, 16:59
συμφωνώ με τον ajax γρέφε στα Ελληνικά γιατί μυνημα σου δεν διαβάζεται ευκολα.

Τα Αμινοξέα που έχεις στον οργανισμό σου είναι τα πρώτα που θα χάνεις όταν κάνεις προπόνηαη γι'αυτό είναι καλό να παίρνεις συμπλήρωμα για να τα αντικαθιστάς αλλιώς η πρωτεϊνη δεν θα μπορεί να δουλεύει σωστά. Θα την παίρνεις μέν αλλά δεν θα φτάνει στους μύς σου όπως πρέπει.

billys15
03-01-07, 17:12
Καλα θα ηταν να παιρνεις τα αμινοξεα πριν την αεροβικη σου για διατηρηση των μυων.Αλλα καλα ειναι να τα παιρνεις και πριν τα βαρη,ειδικα αν ειναι bcaa ακομα καλυτερα.Ασε την whey για μετα την προπονηση και ακομα μια ή δυο φορες τη μερα

wolf
03-01-07, 17:57
ΤΡΕΛΙΑΡΗ ΓΟΥΕΛΚΟΜ..
ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΕΛΙΤ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΓΩ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ την 2200αρα,ΓΙΑΤΙ ΣΟΥΧΩ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ.

Ultimate Nutrition IsoCool

Πολυ καλη τιμη,καθαρη ISO,
με γευση μηλο/ροδακινο/κερασι(προτεινω το μηλο-ταλλα ειναι περιεργα...)

Ingredients:
Premium whey protein isolate, natural and artificial flavor, sucralose, acesulfame potassium and FD&C yellow #6.
http://www.bodybuilding.com/store/un/cool.html
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΘΑΡΗ ΙSO ΑΠΤΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΜΙΣΗ ISO+ΜΙΣΗ CONCENTRATE ΟΤΑΝ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ??? :army2:
(ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ-ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ...)
ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΕΛΙΤ ΤΗΣ DYMATIZE ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ 60-75ΕΥΡΩ (ΕΛΛΑΔΑ) Κ ΤΗΝ ISOCOOL 65-80(ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΓΓΕΙΛΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΣΤΑ 70).


(...ΟΤΑΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΧΟΥΝ 30-45 ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...)