PDA

Επιστροφή στο Forum : WFF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 31.10.2009



Polyneikos
18-10-09, 16:06
Τo Σαββατο στις 31.10.2009,πραγματοποιείται το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα της Nabba-WFF ,της ομοσπονδίας που εχει δημιουργηθεί από την Nabba με σκοπο να αναδυκνυει αθλητες σε κατηγορίες fitness,καποιες βεβαια σκληρες κατηγορίες όπως extreme body και super body θα μπορούσαν να χαρακτηριστουν σαν ελαφριες κατηγορίες bb.
Από αυτά που ακούγονται ,αν κρίνουμε και από την συμμετοχή του πρωταθλητη Στελιου Κτιστακη στο Πανελληνιο Κυπελλο που έδινε πρόκριση,ο Στέλιος θα είναι παρών και σε αυτό το Παγκόσμιο.Υπενθυμίζω ότι περσι είχε κερδισει τον Παγκόσμιο τίτλο στην κατηγορία extreme body αν θυμαμαι καλα...
Στελιο καλή επιτυχία σου ευχόμαστε και σε όποιον άλλο συμμετασχει βεβαια !!

Η αφίσσα του αγωνα :

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5565&stc=1&d=1255871153

ioannis1
18-10-09, 22:46
ωραια αφισα καλη επιτυχια στα παιδια.:clap:

NASSER
18-10-09, 23:40
Η δευτερη ελληνικη συμμετοχη θα ειναι ο Βαγγελης Χαλκιας που πιστευουμε πως θα τα παει πολυ καλα καθως εχει καλο καλουπι και εχει ανεβασει τη μυικοτητα του.:thumbup:
Καλη επιτυχια να εχει η αποστολη και οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα εμεις γνωριζουμε οτι οι κοποι τους δεν αναπληρωνονται!

TRIANTAFYLLOU
21-10-09, 01:23
ωραία η αφίσα πολύ μου άρεσε , θα κατεβεί επίσης και ο φίλος μου απο καβάλα ο νίκος ο πετρακίδης και ο νικητης της κατηγορίας μάστερς , ο νίκος κατέβηκε με πενιχρα μεσα και τον βοήθησα στην οργάνωση των 2 τελευταίων εβδομάδων και το αποτέλεσμα με δικαίωσε , πέτυχε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα .
ο νίκος είναι πραγματικός αθλητης γυμνάζετε σχεδόν όσα χρόνια και γω και πραγματικά αγαπάει αυτό που κάνει και δεν το κανει για τους αγωνες γιατι ΄λίγες φορες έχει κατεβει αλλα έχει την νοοτροπία του τρόπου ζωής του ββ όπως παλια που ήταν αγνα τα πράματα .

καλή επιτυχία στα παιδια :clap::clap:

NASSER
21-10-09, 16:09
Οπως φαινεται η ελληνικη αποστολη θα αποτελειται απο αξιολογους αθλητες και περιμενουμε καλα αποτελεσματα!
Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια :thumbup:

ioannis1
22-10-09, 14:27
καλη επιτυχια παιδια.και περαστε καλα εκει μετα τον αγωνα.αυτα μενουν.:clap:

ΜrΚommatias
24-10-09, 10:10
Η δευτερη ελληνικη συμμετοχη θα ειναι ο Βαγγελης Χαλκιας που πιστευουμε πως θα τα παει πολυ καλα καθως εχει καλο καλουπι και εχει ανεβασει τη μυικοτητα του.:thumbup:
Καλη επιτυχια να εχει η αποστολη και οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα εμεις γνωριζουμε οτι οι κοποι τους δεν αναπληρωνονται!
Καλη επιτυχια και στον Βαγγελη!Οντως εχει μεταμορφωσει το σωμα του με μυικα κιλα:thumbup::thumbup::thumbup:

Muscleboss
01-11-09, 20:01
Μεγάλη επιτυχία για την ελληνική αποστολή στο παγκόμσιο της WFF.

6 αθλητές (η πολυπληθέστερη ομάδα που συμμετείχε στον αγώνα) , και οι 6 μέσα στην εξάδα της κατηγορίας τους!

Ο Στέλιο Κτιστάκης 4ος στην Superbody, Χαλκιάς 3ος στην Athletic, και Μπούρας 2ος στην performance.

Εκείνο που πρέπει να σημειώσουμε είναι οτι ο πρόεδρος της ελληνικής ομοσπονδίας NABBA-WFF Στράτος Χατζηδημητιράδης δεν ήταν στην αποστολή λόγω του τραυματισμού του.
Προσωπική μου άποψη είναι οτι αυτό στέρησε την ελληνική ομάδα απο τη σημαντική βοήθεια, την ψυχολογία, και το κύρος που προσφέρει η παρουσία ενός προέδρου σε έναν διεθνή αγώνα.

Τα συγχαρητήριά μου σε όλα τα παιδιά και περιμένουμε τα νεότερα και λεπτομέριες απο τον ίδιο το Στέλιο Κτιστάκη τις επόμενες ημέρες.

ΜΒ

Polyneikos
01-11-09, 20:26
Συγχαρητηρια στην ελληνικη αποστολή,πολυ καλα τα πλασαρίσματα,
αναμενουμε φωτο !!:clap::clap:

NASSER
01-11-09, 21:15
Μπραβο παιδια!!! Συγχαρητηρια :clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
01-11-09, 21:37
συγχαρητήρια στα παιδια πάντα το πλασάρισμα στην εξάδα είναι δύσκολη υπόθεση σ αυτο το επίπεδο σίγουρα αν ήταν ο πρόεδρος θα είχαν ίσως καλύτερη αντιμετώπηση , αρκεί που εδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους:clap::clap:

ioannis1
01-11-09, 21:56
συγχαρητηρια παιδια μας κανατε περηφανους..:clap::clap:

Μαρία
01-11-09, 22:40
Πολλα συγχαρητήρια και μπράβο στα παιδια!! :thumbup::thumbup::thumbup:

ΜrΚommatias
02-11-09, 18:22
Πολλα μπραβο :clap::clap::clap: σε ολα τα παιδια!

Nora Kollia
02-11-09, 20:11
μπραβο παιδια πολυ καλες θεσεις παντα επιτυχιες, αν κ με παραξενεψε η θεση του στελιου, μου κανει καπως τον περιμενα για πρωτο,θελω να δω φωτο για να το πιστεψω, εκτοσ κ αν παιχτηκε τιποτα αλλο


Φάνης Αντωνόπουλος

a.minidis
02-11-09, 20:56
μπραβο παιδια πολυ καλες θεσεις παντα επιτυχιες, αν κ με παραξενεψε η θεση του στελιου, μου κανει καπως τον περιμενα για πρωτο,θελω να δω φωτο για να το πιστεψω, εκτοσ κ αν παιχτηκε τιποτα αλλο


Φάνης Αντωνόπουλος Να διευκρινισω για το στελιο για οσους δεν ξερουνε,οτι η συμετοχη του στελιου,μεχρι και προπαραμονη του αγωνα ηταν αμφιβολη,λογο ενος σοβαρου τραμαυτισμου οποιος ειναι αρκετο καιρο τωρα ,και τον πιεζα να μην κατεβει αφου πριν ερθει θεσσαλονικη σπιτι ειχε κανει στο νοσοκομειο δυο μυοχαλαροτικες ενασεις στη μεση!!!!Αλλα καθοτι Ξεροκεφαλος οπως εγω[χαχαχα]κατεβηκε!!!:clap:Αδερφε μου...συγχαριτηρια,για μια ακομη φορα εδειξες τη παει να πει....ειμαι αθλητης.....!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::clap::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
02-11-09, 21:37
Να διευκρινισω για το στελιο για οσους δεν ξερουνε,οτι η συμετοχη του στελιου,μεχρι και προπαραμονη του αγωνα ηταν αμφιβολη,λογο ενος σοβαρου τραμαυτισμου οποιος ειναι αρκετο καιρο τωρα ,και τον πιεζα να μην κατεβει αφου πριν ερθει θεσσαλονικη σπιτι ειχε κανει στο νοσοκομειο δυο μυοχαλαροτικες ενασεις στη μεση!!!!Αλλα καθοτι Ξεροκεφαλος οπως εγω[χαχαχα]κατεβηκε!!!:clap:Αδερφε μου...συγχαριτηρια,για μια ακομη φορα εδειξες τη παει να πει....ειμαι αθλητης.....!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::clap::clap::clap:


έτσι ακριβώς το παραξενο θα ήταν να έπιανε την τέλεια φόρμα υπο αυτες τις συνθήκες , για μενα και μόνο που συμετείχε ήταν επιτυχία , αν ο στελιος ηταν στην γνωστή του φόρμα τότε μόνο για πρωτιά θα μιλούσαμε , αλλα τώρα είναι άξιος που κατάφερε και βρήκε το κουράγιο να συμμετέχει και το λέω γιατι δύσκολα κάποιος που έχει τίτλους κάνει τέτοιο εγχείρημα .

μπραβο στον στελάρα και εύχομε περαστικά του:clap::clap::clap:

Nora Kollia
02-11-09, 22:09
Να διευκρινισω για το στελιο για οσους δεν ξερουνε,οτι η συμετοχη του στελιου,μεχρι και προπαραμονη του αγωνα ηταν αμφιβολη,λογο ενος σοβαρου τραμαυτισμου οποιος ειναι αρκετο καιρο τωρα ,και τον πιεζα να μην κατεβει αφου πριν ερθει θεσσαλονικη σπιτι ειχε κανει στο νοσοκομειο δυο μυοχαλαροτικες ενασεις στη μεση!!!!Αλλα καθοτι Ξεροκεφαλος οπως εγω[χαχαχα]κατεβηκε!!!:clap:Αδερφε μου...συγχαριτηρια,για μια ακομη φορα εδειξες τη παει να πει....ειμαι αθλητης.....!!!!!!:bowdown::bowdown::bowdown::clap::clap::clap:

ετσι εξηγειται η τεταρτη θεση γιατι δεν μας εχει συνηθησει σε τετοια,κ επειδη εχω βρεθει κ εγω σε αυτη την θεση ξερω ποση δυναμη ψυχης χρειαζεται για να ανεβεις πανω στο σανιδι με προβλημα,στελιο μεσα απο την καρδια μου 2 φορες μπραβο για την δυναμη ψυχης που εδειξες,εκει καταλαβαινει καποιος ποσο μεγαλος αθλητης εισαι, και ενα μεγαλο μπραβο στον τασο για την δυσκολη κατηγορια που επαιξε,φιλε πολυ βελτιωμενος απο τον τελευταιο αγωνα που σε ειδα

jemstone
03-11-09, 09:20
Συγχαρητήρια παιδιά .. μπράβο… Στέλιο ειδικά σε σένα ξέροντας ότι ήταν και μια πρόκληση λόγο του τραυματισμού… και πάλι μπράβο

KATERINI 144
03-11-09, 10:26
μπραβο σε ολους οσους πήραν μερος στον αγώνα.

S. KTISTAKIS
03-11-09, 12:22
Επιτελους ΣΠΙΤΙΑ μας! χαχαχα

Ξεκιναω αμεσως με τον αγωνα για να παρετε μια εικονα (ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ) χωρις συναισθηματισμους, κλαψες και παραπονα!

Η Ελληνικη αποστολη ηταν η μεγαλυτερη του αγωνα αναμεσα σε 140 αθλητες και η ΜΟΝΑΔΙΚΗ που ολοι οι αθλητες της μπηκαν στα κυπελλα.

Το Δημητρακη στα junior fitness 4oς!

O Μπουρας 2ος performance !

O Bαγγος 3ος athletic

O Νικολας 6ος athletic!!!!

O Taylor 2ος superbody ! xaxaxa

O Στελιος 4ος superbody.

Ηταν η μοναδικη αποστολη που εγινε ποτε χωρις την παρουσια του Αντιπροεδρου της παγκοσμιας ομοσπονδιας Στρατου Χατζηδημιτριαδη και αυτο ΦΑΝΗΚΕ στα αποτελεσματα!
Δεν ειναι δικαιολογια για κατι καλυτερο αλλα το εννοιωσα στα ματια και τα μολυβια των κριτων.......Ο Στρατος παιδια ειναι μεγαλο βαρομετρο στον Παγκοσμιο χωρο του fitness !!!!

S. KTISTAKIS
03-11-09, 12:35
Παμε τωρα να μπουμε στο κλιμα του αγωνα:

Στο καφε του αγωνα σε ενα τραπεζακι καθονται 5 αθλητες του HALL OF FAME μας πλησιαζει ο προεδρος της Παγκοσμιας ομοσπονδιας και μας λεει:

Today 5 gods will face so many warriors!

Οι Αθλητες του Hall of Fame εχουν την δικια τους κοντρα καθως προσπαθουμε να περασει ο ενας τον αλλο μεσα στην δεκαδα. Ειναι η δικια μας μαχη, ο δικος μας Αγωνας!

Μετα το τελος του αγωνα ξαναβρεθηκαμε ολοι στο ιδιο τραπεζακι: Oλοι οι αθλητες του Hall of Fame ειμασταν εκτος 3δας!!!!!

Το επιπεδο του αγωνα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ υψηλο και αυτο φανηκε με την παραπανω ιστορια!

jemstone
03-11-09, 13:02
:bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps:Φώτος θέλουμε!!!!!

S. KTISTAKIS
03-11-09, 13:07
:bbbiceps::bbbiceps::bbbiceps:Φώτος θέλουμε!!!!!

Λιγο υπομονη.......θελεις μονο απο τον αγωνα? χαχαχα

jemstone
03-11-09, 13:10
Λιγο υπομονη.......θελεις μονο απο τον αγωνα? χαχαχα


Όπα … έστησες μόνος σου την παγίδα και τώρα ετοιμάσου να πέσεις μέσα …
ΟΧΙ ΒΑΛΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ..!!! χαχαχα:P:P:P:P:P

S. KTISTAKIS
03-11-09, 13:26
Όπα … έστησες μόνος σου την παγίδα και τώρα ετοιμάσου να πέσεις μέσα …
ΟΧΙ ΒΑΛΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ..!!! χαχαχα:P:P:P:P:P

Αν ποτε ερθεις σε αποστολη μαζι μου θα καταλαβεις.....xaxaxaxa

Αμμεσα θα ανεβασω ολοκληρο το υλικο!

jemstone
03-11-09, 13:58
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:Περιμένουμε!!!!

Polyneikos
03-11-09, 14:00
Δηλαδη ο Taylor ήταν στην κατηγορία σου και βρεθηκε πιο ψηλα;Θα ηθελα να δω φωτογραφίες....Με όλο τον σεβασμο προς τον αθλητη ,απλα έχω δει και τους δυο σας και μου κανει εντυπωση αν ηταν τόσο πιο καλος από εσενα...

Muscleboss
03-11-09, 14:22
Ομολογώ οτι με αυά τα λίγα ποστ μας έβαλες στο κλίμα του αγώνα.

"5 Gods will face so many warriors" :2guns:

Περιμένουμε περισότερα σχόλια και υλικό Στέλιο.:thumbup:

ΜΒ

Kntrns_MD
03-11-09, 14:30
Συγχαρητήρια και απο εμένα σε ολόκληρη την ελληνική αποστολή :clap:

S. KTISTAKIS
03-11-09, 14:39
Δηλαδη ο Taylor ήταν στην κατηγορία σου και βρεθηκε πιο ψηλα;Θα ηθελα να δω φωτογραφίες....Με όλο τον σεβασμο προς τον αθλητη ,απλα έχω δει και τους δυο σας και μου κανει εντυπωση αν ηταν τόσο πιο καλος από εσενα...

Mε τον ΤAYLOR ειμασταν στην ιδια κατηγορια SUPER BODY + 35 πριν ξεκινησει ο αγωνας !

Ζητησα να αλλαξω κατηγορια καθως ειχα το δικαιωμα (οριακα σαν ηλικια) και επεξα στους -35 για να μην χτυπηθω μαζι του.

Μην προσπαθησει ΚΑΝΕΝΑΣ σας να μειωσει τις θεσεις των παιδιων!!
Θα με βρει απεναντι του!!

ΕΔΩΣΑΝ μεγαλο αγωνα ολοι τους!!!

Polyneikos
03-11-09, 14:41
Δεν προσπαθησα να μειωσω κανεναν,απλα ρωτησα αν ήσασταν στην ίδια κατηγορία.Δεν νομιζω να είναι κακο αυτο..Μην προτρέχεις φίλε Στελιο.:thumbup:

S. KTISTAKIS
03-11-09, 14:46
Δεν προσπαθησα να μειωσω κανεναν,απλα ρωτησα αν ήσασταν στην ίδια κατηγορία.Δεν νομιζω να είναι κακο αυτο..Μην προτρέχεις φίλε Στελιο.:thumbup:

χαχχαχα Δεν προτρεχω αδελφε μου!

Απλα ξερω πως σκεφτοντε οι περισοτεροι στην Ελλαδα!

Και το ξερεις και εσυ αδελφε ετσι δεν ειναι?

Ηδη εχω εισπραξει αρκετο χλευασμο απο ανθρωπους (εκτος forum) του ελληνικου χωρου που βγηκα τεταρτος!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Polyneikos
03-11-09, 14:57
Στελιο έξω από τον χορό είναι όλοι χορευταραδες,δεν το συζητω..
Απλα όταν ανακοινωσες τα αποτελεσματα δεν έβαλες τον διαχωρισμο στην ηλικια της κατηγορίας και πραγματικα μου εκανε εντυπωση ότι ο Σοφοκλης μπορεί να είχε πλασαριστει καλύτερα από εσενα σε μια ίδια κατηγορία,δεν το έθιξα για να μειωσω την προσπαθεια του Σοφοκλη ο οποιος είναι αξιεπαινος γιατί από αρκετους συναθλητες του είναι μεγαλύτερος σε ηλικια και απαιτεί μεγαλύτερη προσπάθεια για να πετυχει κατι καλο,εκτός του ότι είναι και αρκετα ψηλός και αυτό έχει και άλλο βαθμο δυσκολίας για τους γνωστες των πραγματων.
Τωρα αν καποιος νομίζει ότι μπορεί να σε χλευασει μπορεί να μας παραθεσει τις δικες του αντιστοιχες επιτυχίες και πρωτιες σε Παγκόσμιο Επίπεδο.Εξαλλου η πρωτη θεση δεν είναι πάντα εφικτη για πολλους λόγους,υπάρχουν και ασταθμητοι παραγοντες όπως τραυματισμοι,αλλά και έλλειψη στηριξης και προτίμησης από παραγοντες όπως ανέφερες σε προηγούμενο σου ποστ.Κια φυσικα πρεπει να αποδεχομαστε ότι παιζουν και οι αλλοι στον αγωνα,που σημαινει ότι σε μια βραδια καποιος μπορεί όντως να εμφανιστεί καλύτερος,είναι αθλημα των λεπτομερειων...
Εγω πιστευω ότι όποιος πλασαρεται σε τετοιους διαγωνισμους είναι ηδη ΝΙΚΗΤΗΣ και αξίζει τον σεβασμο όλων,αθλητων και μη.

Muscleboss
03-11-09, 17:21
Μια φώτο απο την κατηγορία juniors με τον έλληνα αθλητή, τέρμα αριστερά.

http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2kf1dcdab753.jpg

Μια φώτο απο την κατηγορία του Χαλκιά.

http://www.maxximum-portal.com/forum/richedit/upload/2k80a36b3fc9.jpg

S. KTISTAKIS
03-11-09, 19:03
ωραία η αφίσα πολύ μου άρεσε , θα κατεβεί επίσης και ο φίλος μου απο καβάλα ο νίκος ο πετρακίδης και ο νικητης της κατηγορίας μάστερς , ο νίκος κατέβηκε με πενιχρα μεσα και τον βοήθησα στην οργάνωση των 2 τελευταίων εβδομάδων και το αποτέλεσμα με δικαίωσε , πέτυχε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα .
ο νίκος είναι πραγματικός αθλητης γυμνάζετε σχεδόν όσα χρόνια και γω και πραγματικά αγαπάει αυτό που κάνει και δεν το κανει για τους αγωνες γιατι ΄λίγες φορες έχει κατεβει αλλα έχει την νοοτροπία του τρόπου ζωής του ββ όπως παλια που ήταν αγνα τα πράματα .

καλή επιτυχία στα παιδια :clap::clap:

Ο αγαπημενος μου αθλητης σε αυτη την αποστολη.....να ξερατε τι τραβηξε ο "παππους" μεχρι να φτασουμε αλλα και στην επιστροφη!!!! χαχαχαχα

Ο Νικολας επαιξε σε μια κατηγορια με 4 πρωην Παγκοσμιους Πρωταθλητες!

Αυτο για εναν πρωτοεμφανιζομενο λεγετε ΑΤΥΧΙΑ να πεσει πανω τους....

Ηταν η μονη συμμετοχη που φοβομουν οτι δεν περναμε τιποτα.....Αλλα μιλησε η ψυχη του Νικολα!

Αυτη η θεση αξιζει σαν μια ΠΡΩΤΙΑ!

TRIANTAFYLLOU
03-11-09, 19:55
Ο αγαπημενος μου αθλητης σε αυτη την αποστολη.....να ξερατε τι τραβηξε ο "παππους" μεχρι να φτασουμε αλλα και στην επιστροφη!!!! χαχαχαχα

Ο Νικολας επαιξε σε μια κατηγορια με 4 πρωην Παγκοσμιους Πρωταθλητες!

Αυτο για εναν πρωτοεμφανιζομενο λεγετε ΑΤΥΧΙΑ να πεσει πανω τους....

Ηταν η μονη συμμετοχη που φοβομουν οτι δεν περναμε τιποτα.....Αλλα μιλησε η ψυχη του Νικολα!

Αυτη η θεση αξιζει σαν μια ΠΡΩΤΙΑ!

σ αυτό δεν έχεις άδικο στέλιο , απλα με τον νικο σχεδόν μαζί ξεκινήσαμε τα βαρη στην καβάλα και ξέρω τι προπονήσεις και πόσο αφόσίωση δείχναμε σ αυτό που κάναμε και μιλάω γι αυτό γιατί πέρα απο το αποτέλεσμα κανείς δεν ξέρει με τι συνθήκες κατεβαίνει ο νίκος και τι πενυχρά μεσα , απλα για μας είναι δεδομένο αυτο και ούτε θα ακούσει κανείς να παραπονιέτε , αλλα το ξέρει πολύ καλα ότι ήταν δύσκολη κατηγορία .

εγω τον είχα πεί να μην πατιέτε για να παίξει περφόρμανς αλλα ήταν τόσο γραμμωμένος που και χαλαρός έβγαζε ίνες και αυτό το είδαν οι κριτες , γιατι για αθλέτικ ήθελε λίγο ακόμη μάζα αλλα για περφόρμανς ήταν πολύ κομμάτια .

σημασία έχει το χάρηκε πολύ και ο ίδιος και μου μίλησε με τις καλύτερες εντυπώσεις απο αυτό τον αγωνα , καθώς και το κλίμα μεταξύ των αθλητών

S. KTISTAKIS
03-11-09, 20:08
σ αυτό δεν έχεις άδικο στέλιο , απλα με τον νικο σχεδόν μαζί ξεκινήσαμε τα βαρη στην καβάλα και ξέρω τι προπονήσεις και πόσο αφόσίωση δείχναμε σ αυτό που κάναμε και μιλάω γι αυτό γιατί πέρα απο το αποτέλεσμα κανείς δεν ξέρει με τι συνθήκες κατεβαίνει ο νίκος και τι πενυχρά μεσα , απλα για μας είναι δεδομένο αυτο και ούτε θα ακούσει κανείς να παραπονιέτε , αλλα το ξέρει πολύ καλα ότι ήταν δύσκολη κατηγορία .

εγω τον είχα πεί να μην πατιέτε για να παίξει περφόρμανς αλλα ήταν τόσο γραμμωμένος που και χαλαρός έβγαζε ίνες και αυτό το είδαν οι κριτες , γιατι για αθλέτικ ήθελε λίγο ακόμη μάζα αλλα για περφόρμανς ήταν πολύ κομμάτια .

σημασία έχει το χάρηκε πολύ και ο ίδιος και μου μίλησε με τις καλύτερες εντυπώσεις απο αυτό τον αγωνα , καθώς και το κλίμα μεταξύ των αθλητών

Ακου Ηλια δυστηχως τον ΝΙΚΟΛΑ τον φαγανε οι συμβουλες που του δινανε καποιοι πανω στη σκηνη .Του ειπα κλεισε τα αυτια σου αλλα η ζημια ειχε γινει......Ρωτα τον!

Για εμενα ηταν οπως προαναφερα η μεγαλυτερη διακριση που πηρε αυτη η ομαδα!

TRIANTAFYLLOU
03-11-09, 20:24
Ακου Ηλια δυστηχως τον ΝΙΚΟΛΑ τον φαγανε οι συμβουλες που του δινανε καποιοι πανω στη σκηνη .Του ειπα κλεισε τα αυτια σου αλλα η ζημια ειχε γινει......Ρωτα τον!

Για εμενα ηταν οπως προαναφερα η μεγαλυτερη διακριση που πηρε αυτη η ομαδα!


δεν φταίει κανένας μίλησα με τον νίκο και μου είπε φταίει μόνο η απειρία του στην σκηνή αλλα το χαρηκε πάρα πολύ ηταν μεγάλη εμπειρία γι αυτόν άλλωστε στην σκηνή πλέον είναι αργα για συμβουλες το πολύ πολύ καμια καθοδήγηση στις πόζες και τίποτε άλλο

S. KTISTAKIS
03-11-09, 20:45
δεν φταίει κανένας μίλησα με τον νίκο και μου είπε φταίει μόνο η απειρία του στην σκηνή αλλα το χαρηκε πάρα πολύ ηταν μεγάλη εμπειρία γι αυτόν άλλωστε στην σκηνή πλέον είναι αργα για συμβουλες το πολύ πολύ καμια καθοδήγηση στις πόζες και τίποτε άλλο

ΧΑΧΑΧΑ OTI ΠΕΙΣ ΗΛΙΑ........

NASSER
04-11-09, 00:51
Στελιο εξηγησε μας ποιο ηταν το λαθος επι σκηνης του Νικολα? Τι πιστευεις πως πρεπει να εκανε και δεν εκανε? Απο οτι γνωριζω οι κρητες αμα διακρυνουν πως καναν λαθος στο διαχωρισμο, αλλαζουν κατηγορια του αθλητη και τον βαζουν εκει που ανηκει.
Καλο θα ηταν να εχουμε καποια κρητιρια ή τακτικες για να ενημερωνονται και να εχουν αποψη ολοι.

S. KTISTAKIS
04-11-09, 01:55
Στελιο εξηγησε μας ποιο ηταν το λαθος επι σκηνης του Νικολα? Τι πιστευεις πως πρεπει να εκανε και δεν εκανε? Απο οτι γνωριζω οι κρητες αμα διακρυνουν πως καναν λαθος στο διαχωρισμο, αλλαζουν κατηγορια του αθλητη και τον βαζουν εκει που ανηκει.
Καλο θα ηταν να εχουμε καποια κρητιρια ή τακτικες για να ενημερωνονται και να εχουν αποψη ολοι.

Για τον Νικο δεν εχω να πω τιποτα....εγω, αυτος και οσοι ειμασταν πανω στον διαχωρησμο ξερουμε την αληθεια!

NASSER
04-11-09, 02:16
Για τον Νικο δεν εχω να πω τιποτα....εγω, αυτος και οσοι ειμασταν πανω στον διαχωρησμο ξερουμε την αληθεια!

Οκ ας μην σχολιασουμε τον Νικο. Αρκετα ειπαμε.
Συμφωνεις πως οι κρητες αμα διακρυνουν πως καναν λαθος στο διαχωρισμο, αλλάζουν κατηγορια του αθλητη και τον βαζουν εκει που ανηκει ?
Εσυ σαν πιο έμπυρος στην WFF μπορεις να μας πεις με ποια κριτήρια γίνονται οι διαχωρισμοί και τι πρέπει να κάνει ο αθλητής ώστε να πλασαριστεί στη καλύτερη γιαυτον θέση?

Polyneikos
08-11-09, 00:13
Ας ανεβασω μερικες φωτογραφίες από τον αγωνα που βρήκα :

Kατηγορία SuperBody


Kristian Porthill
Superbody
OVERALL WINNER


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6414&stc=1&d=1257628266




Michael Vecchio
Superbody to 35
2nd Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6415&stc=1&d=1257628266



Angelo Accursio
Superbody to 35
3rd Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6416&stc=1&d=1257628266


Stelios Ktistakis
Superbody to 35
4th Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6417&stc=1&d=1257628266



Marc Schütt
Superbody over 35
1st Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6418&stc=1&d=1257628266



Sofoklis Taylor
Superbody over 35
2nd Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6419&stc=1&d=1257628266

Polyneikos
08-11-09, 00:21
Kατηγορία Performance

Markus Fath
Performance
OVERALL WINNER


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6421&stc=1&d=1257628777




Vasilios Bouras
Performance over 35
2nd Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6420&stc=1&d=1257628674



David Koren
Performance to 35
1st Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6422&stc=1&d=1257628788



Thomas Duft
Performance to 35
2nd Place



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6423&stc=1&d=1257628859

Polyneikos
08-11-09, 00:28
Κατηγορία Athletic

Goran Simic
Athletic to 35
1st Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6424&stc=1&d=1257629211

Jonathan
Delaballe
Athletic to 35
2nd Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6425&stc=1&d=1257629211

Vaggelis Halkias
Athletic to 35
3rd Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6426&stc=1&d=1257629211

Andrea Oliban
Athletic
OVERALL WINNER

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6427&stc=1&d=1257629211


Kurt De Smet
Athletic over 35
2nd Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6428&stc=1&d=1257629211


Andreas
Trienbacher
Athletic over 35
3rd Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6429&stc=1&d=1257629211

Andrea Romboni
Athletic over 35
4th Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6430&stc=1&d=1257629211

Stephane Richeda
Athletic over 35
5th Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6431&stc=1&d=1257629211

Nikos Petrakidhis
Athletic over 35
6th Place


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6432&stc=1&d=1257629211

Polyneikos
08-11-09, 00:41
JUNIORS


Jure Rus
Juniors Fitness
1st Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6433&stc=1&d=1257629944

Vaidotas
Steponavicius
Juniors Fitness
2nd Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6434&stc=1&d=1257629944

Marcel Bartl
Juniors Fitness
3rd Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6435&stc=1&d=1257629944

Dimitris
Alexandros
Juniors Fitness
4th Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6436&stc=1&d=1257629944




David Hoffmann
Juniors Performance
1st Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6437&stc=1&d=1257629944


Roman Martin
Juniors Performance
2nd Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6438&stc=1&d=1257629944

Luka Kaver
Juniors Athletic
1st Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6439&stc=1&d=1257629944

Alexander Biebrich
Juniors Athletic
2nd Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6440&stc=1&d=1257629944


Mantas Jankauskas
Juniors Superbody
1st Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6441&stc=1&d=1257629944


Igor Iles
Juniors Superbody
2nd Place

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6442&stc=1&d=1257629944

spirospros
08-11-09, 23:07
μπραβο στα παιδια :toast::toast::toast:

S. KTISTAKIS
17-11-09, 15:34
ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΑΓΩΝΑ!

ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΣΤΡΙΕΣ....


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6676&stc=1&d=1258468275

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6677&stc=1&d=1258468275

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6678&stc=1&d=1258468275

Levrone
17-11-09, 16:22
ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΣΤΡΙΕΣ....

ωωωπ!!! στη δευτερη φωτο το φιλι πηρε λιγο ξοφαλτσα τη θαυμαστρια!!! :turtle::turtle::turtle:

S. KTISTAKIS
17-11-09, 17:03
ωωωπ!!! στη δευτερη φωτο το φιλι πηρε λιγο ξοφαλτσα τη θαυμαστρια!!! :turtle::turtle::turtle:

Κωστα ο αγωνας για εμενα ξεκιναει με την αφιξη και τελειωνει με την αναχωρηση στο αεροδρομιο.....

Κακα τα ψεμματα παιδια το επιτυχημενο ζεσταμα σε Παγκοσμιο πρεπει να ξεκιναει απο το στομα.....

Kατσε να δεις τι εγινε επι σκηνης γιατρε......χαχαχαχα

NASSER
17-11-09, 17:33
ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΑΓΩΝΑ!

ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΑΥΜΑΣΤΡΙΕΣ....


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6676&stc=1&d=1258468275

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6677&stc=1&d=1258468275

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6678&stc=1&d=1258468275

Ωραιες φωτο :clap::clap::clap:

Muscleboss
17-11-09, 20:22
^ Στέλιο έτσι κάνεις με όλες τις θαυμάστριες; Πρόσεξε τι θα πείς γιατί βλέπω να μαζέυται καμιά ουρά στον επόμενο αγώνα...:turtle:

ΜΒ

S. KTISTAKIS
17-11-09, 20:51
^ Στέλιο έτσι κάνεις με όλες τις θαυμάστριες; Πρόσεξε τι θα πείς γιατί βλέπω να μαζέυται καμιά ουρά στον επόμενο αγώνα...:turtle:

ΜΒ

Προσαπθω θα δικαιολογησω τον ατυπο τιτλο: Sweety but Dangerous που εχω εξω αδελφε.....χαχαχαχαχα

a.minidis
17-11-09, 20:55
Προσαπθω θα δικαιολογησω τον ατυπο τιτλο: Sweety but Dangerous που εχω εξω αδελφε.....χαχαχαχαχα:box1::box1::smash::smash::rifle:ετσιι..ετσι..μετα....???

S. KTISTAKIS
17-11-09, 21:06
:box1::box1::smash::smash::rifle:ετσιι..ετσι..μετα....???

Ρε ΤΑΣΟ τον αδελφο σουυυυυυυ? χαχαχαχαχα

S. KTISTAKIS
18-11-09, 16:19
ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΧΩΡΗΣΜΟ:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6713&stc=1&d=1258551358

Προσεξτε καλα τους αθλητες σε διαχωρησμο Παγκοσμιου Πρωταθληματος ποσο καλα κρυβουν την δουλεια που εχουν πανω τους για να μην ανεβουν κατηγορια.....

NASSER
18-11-09, 18:29
Προσεξτε καλα τους αθλητες σε διαχωρησμο Παγκοσμιου Πρωταθληματος ποσο καλα κρυβουν την δουλεια που εχουν πανω τους για να μην ανεβουν κατηγορια.....

Σωστα! ειναι ολοι χαλαροι... δείχνουν γνωστες. Αλλωστε δεν βρεθηκαν εκει τυχαια!

Muscleboss
18-11-09, 18:31
Προσεξτε καλα τους αθλητες σε διαχωρησμο Παγκοσμιου Πρωταθληματος ποσο καλα κρυβουν την δουλεια που εχουν πανω τους για να μην ανεβουν κατηγορια.....


Σωστά... ευχαριστούμε για τη φώτο!:thumbup:

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
18-11-09, 18:32
γι αυτό και λέω χρειαζόμαστε παιδεία αφού φοβούντε τον ανταγωνισμό γιατι δεν κάθονται στο σπιτακι τους και να το παίζουν οι μάγκες στο χωριό , μου θέλουν και αγώνες οι κλόκες , ενω αν εγω η ο καθε΄'ενας που ετοιμάζει εναν αθλητή κάνει σωστη ενημέρωση και του μάθει να αγωνίζετε δεν θα υπάρχουν αυτα τα φαινόμενα .

τό να μην βγάλεις σε όλο το μέγεθος αυτο που έχεις αντε ας το πούμε θεμιτό αλλα το να ποζάρεις σαν να είσαι μόλις σηκώθηκες απ το κρεβάτι δεν μπορώ να μπω στην ψυχολογία τους , γιατι η νοοτροπία αυτη αν καταλάβατε είναι στους τυφλούς ο μονόφθαλμος .

τα εχω δεί και γω σαν κριτης απλα αν ξέρεις τον αθλητη και με την εμπειρία δεν σε ξεγελάει ευκολα .

αν είναι να χασω μερικα κιλα να πάω στο φίτνες και στον διαχωρισμο να στέκομε χαλαρός ώστε να μπω σε περφόρμανς κατηγορία και μετα όταν πατάω να είμαι σαν την μύγα μες στο γαλα και να βγω πρώτος, πόσο να χαρώ μια τέτοια νίκη .

απο κεί ξεκινάν όλα αν κάποιος δεν ξέρει να αγωνίζετε μετα αρχίζουν οι γκρίνιες και όλοι εκτός τους πρώτους είναι αδικημένοι και αρχίζουν τα παρατράγουδα

NASSER
18-11-09, 18:36
Δηλαδη Ηλια αδίκως προσπαθουν οι αθλητες να ξεγελασουν τους κριτες? Αν οι κριτές διακρίνουν πως εκαναν λαθος διαχωρισμο τι γινεται?

TRIANTAFYLLOU
18-11-09, 18:38
και να συμπληρώσω αυτα στις αρχές δεν γινόταν αλλα στην πορεία σιγα σιγα καθιερώθηκε αυτό το κόλπο γιατι το κακό δεν σταματησε στην αρχή και μετα δεν φταίν και οι αθλητες αφου έχει πλέον καθιερωθεί αυτό το σύστημα και είναι γνωστό πως στον αθλητισμό κάνουν πολύ πιο αθέμιτα πράγματα προκειμένου να νικήσει κάποιος , αυτα δεν θα γίνουν , απλα εγω θα ντρεπόμουν ειληκρινά

TRIANTAFYLLOU
18-11-09, 18:46
Δηλαδη Ηλια αδίκως προσπαθουν οι αθλητες να ξεγελασουν τους κριτες? Αν οι κριτές διακρίνουν πως εκαναν λαθος διαχωρισμο τι γινεται?


όχι νασερ δεν είναι αδίκως τους ξεγελούν όχι όμως όλοι γιατι πιστεύουν πως την συγκεκριμένη μέρα ο αθλητής δεν ήταν όπως άλλες φορες .

αλλα τι γίνετε μετα ενοείτε πως δεν γίνετε να γίνει επανεκτίμηση το τρένο έφυγε και φανταστείτε αυτοί να τα βάζουν με τους κριτες ότι έγινε αδικία αφού οι ίδιοι οι αθλητες πάνε να κοροιδέψουν , ε δεν θέλουν μπάτσες μετα χαριτολογώντας το λέω , αλλα αυτα παλιότερα δεν γινόταν σ αυτόν τον βαθμό και θα πρέπει να γίνει κάτι γι αυτό κάποια ποινή ας πούμε σ αυτούς που το κάνουν γιατι εχω δεί αθλητη μέχρι και την κοιλιά να φουσκώνει , μιλάμε γελοια πράματα απλα μου εχει τύχει να κάθομε με τον κλάους τον πρόεδρο αλλα ήμουν μόνος και επειδή είμαι σκράπας στα αγγλικα δεν μπόρεσα να το κάνω θέμα αλλιώς θα το έλεγα γιατι έχει γίνει ξεφτίλα το θεμα

S. KTISTAKIS
18-11-09, 18:57
γι αυτό και λέω χρειαζόμαστε παιδεία αφού φοβούντε τον ανταγωνισμό γιατι δεν κάθονται στο σπιτακι τους και να το παίζουν οι μάγκες στο χωριό , μου θέλουν και αγώνες οι κλόκες , ενω αν εγω η ο καθε΄'ενας που ετοιμάζει εναν αθλητή κάνει σωστη ενημέρωση και του μάθει να αγωνίζετε δεν θα υπάρχουν αυτα τα φαινόμενα .

τό να μην βγάλεις σε όλο το μέγεθος αυτο που έχεις αντε ας το πούμε θεμιτό αλλα το να ποζάρεις σαν να είσαι μόλις σηκώθηκες απ το κρεβάτι δεν μπορώ να μπω στην ψυχολογία τους , γιατι η νοοτροπία αυτη αν καταλάβατε είναι στους τυφλούς ο μονόφθαλμος .

αν είναι να χασω μερικα κιλα να πάω στο φίτνες και στον διαχωρισμο να στέκομε χαλαρός ώστε να μπω σε περφόρμανς κατηγορία και μετα όταν πατάω να είμαι σαν την μύγα μες στο γαλα και να βγω πρώτος, πόσο να χαρώ μια τέτοια νίκη .

Hλια τα εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα καθοτι καθαροαιμος bodybuilder!

Ξαναδιαβασε τι εγραψες.......

Κοιτα καποιοι μποντιμπιλντεραδες 22 τον αριθμο ηρθαν απο το Mr Universe που ησουν παρων για να σωσουν την χρονια τους και εφαγαν καποιοι απο αυτους τα μουτρα τους.....πουυυυ? στο fitness!

Και ξερεις γιατι?
Δεν ηξεραν καλα το παιχνιδι......

Τωρα αν καποιος δεν γουσταρει αυτο το παιχνιδι οπως ειπες καλο ειναι να καθετε σπιτακι του και να μας αφησει εμας να κανουμε τα κολπα μας,να χερομαστε τις νικες και τις ηττες μας......

TRIANTAFYLLOU
18-11-09, 19:12
Hλια τα εχεις μπερδεψει λιγο τα πραγματα καθοτι καθαροαιμος bodybuilder!

Ξαναδιαβασε τι εγραψες.......

Κοιτα καποιοι μποντιμπιλντεραδες 22 τον αριθμο ηρθαν απο το Mr Universe που ησουν παρων για να σωσουν την χρονια τους και εφαγαν καποιοι απο αυτους τα μουτρα τους.....πουυυυ? στο fitness!

Και ξερεις γιατι?
Δεν ηξεραν καλα το παιχνιδι......

Τωρα αν καποιος δεν γουσταρει αυτο το παιχνιδι οπως ειπες καλο ειναι να καθετε σπιτακι του και να μας αφησει εμας να κανουμε τα κολπα μας,να χερομαστε τις νικες και τις ηττες μας......


καθόλου δεν τα μπέρδεψα την ίδια γλώσσα μιλάμε και αν το έκαναν αυτό τι σημαίνει μήπως τους είπα μπραβο και δεν το καταλαβα, εγω δεν μίλησα για συγκεκριμένους γενικα για το τί γίνετε αν το έκαναν αυτό αρα αυτα που λέω δεν είναι άκυρα και επιβεβαιώνεις τα λεγόμενά μου με παραδείγματα .δηλαδή αυτα που εγραψα παρα πέντε τα έγραψες και πέντε στέλιο , απλα διευκρινήζω γιατι τα γραπτα παρεξηγούνται

ενα άλλο που έχω γράψει στο φόρουμ αλλα δικαιολογημένα δεν το διάβασες επειδή τότε δεν ήσουν μέλος είναι το εξής .

το φίτνες είναι πιο δύσκολο απ το ββ πολλες φορες για διάκριση, γιατι μετράν τα φυσικά προσόντα του αθλητη στο ββ και κολόσκαρο να έχει κάποιος όταν φορτωθεί υπερβολικους τεράστιους μυς ωραίος και συμετρικός και στρογγυλός θα φαίνετε στο φίτνες όμως δεν μπορείς με την μάζα να κρύψεις ατέλειες .

και εγω παλια στο ββ που ήμουν με τα σημερινά δεδομένα φίτνες ήμουνα όταν είχα κερδίσει μρ ελλας 89 η το 86 μρ βόρειος σε σχέση με το 2006 το επίπεδο είχε ανεβεί που παλια με θεωρώ φίτνες και πάντα μου άρεσε το φίτνες αφού με τον αργύρη τον τσοπουρίδη είμασταν μαζί απο την δημιουργία της wff ομοσπονδια του φιτνες

αυτα τα εχω γράψει και τα γραπτά μένουν .

γι αυτό και ήμουν καθαρόαιμος ββερ γιατι δεν υπήρχε τότε το φίτνες το 86 αν υπήρχε μπορεί και γω να ήμουν φίτνες οπότε εγω στηρίζω έμπρακτα την κατηγορία φίτνες και προτρέπω αθλητες να συμετέχουν

S. KTISTAKIS
18-11-09, 19:30
καθόλου δεν τα μπέρδεψα την ίδια γλώσσα μιλάμε και αν το έκαναν αυτό τι σημαίνει μήπως τους είπα μπραβο και δεν το καταλαβα, εγω δεν μίλησα για συγκεκριμένους γενικα για το τί γίνετε αν το έκαναν αυτό αρα αυτα που λέω δεν είναι άκυρα και επιβεβαιώνεις τα λεγόμενά μου με παραδείγματα .δηλαδή αυτα που εγραψα παρα πέντε τα έγραψες και πέντε στέλιο , απλα διευκρινήζω γιατι τα γραπτα παρεξηγούνται

ενα άλλο που έχω γράψει στο φόρουμ αλλα δικαιολογημένα δεν το διάβασες επειδή τότε δεν ήσουν μέλος είναι το εξής .

το φίτνες είναι πιο δύσκολο απ το ββ πολλες φορες για διάκριση, γιατι μετράν τα φυσικά προσόντα του αθλητη στο ββ και κολόσκαρο να έχει κάποιος όταν φορτωθεί υπερβολικους τεράστιους μυς ωραίος και συμετρικός και στρογγυλός θα φαίνετε στο φίτνες όμως δεν μπορείς με την μάζα να κρύψεις ατέλειες .

και εγω παλια στο ββ που ήμουν με τα σημερινά δεδομένα φίτνες ήμουνα όταν είχα κερδίσει μρ ελλας 89 η το 86 μρ βόρειος σε σχέση με το 2006 το επίπεδο είχε ανεβεί που παλια με θεωρώ φίτνες και πάντα μου άρεσε το φίτνες αφού με τον αργύρη τον τσοπουρίδη είμασταν μαζί απο την δημιουργία της wff ομοσπονδια του φιτνες

αυτα τα εχω γράψει και τα γραπτά μένουν .

γι αυτό και ήμουν καθαρόαιμος ββερ γιατι δεν υπήρχε τότε το φίτνες το 86 αν υπήρχε μπορεί και γω να ήμουν φίτνες οπότε εγω στηρίζω έμπρακτα την κατηγορία φίτνες και προτρέπω αθλητες να συμετέχουν

Ηλια ειναι μεσα στο παιχνιδι να κλεψεις στον διαχωρησμο, στο επιτρεπουν!

Εγω το θεωρω μαγκεια να το κανεις αφου εχεις το δικαιωμα και τους λεω και ΜΠΡΑΒΟ απο την στιγμη που εισαι "νομιμος"!

Μιλησες στο να βρεθει καποιος τροπος να τιμωρουντε οσοι το κανουν και θα απαντησω για εμενα:

Το 2003 ο κ. ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ πηγε να ξεγελασει την επιτροπη και μπηκε στην κατηγορια performance αρχικα. Βγαινει ο μαγκακος το βραδυ (φουλ ζεσταμα) και του λεει ο Klause: go ATHLETIC παγωτο ο δικος σου....

Βγαινω μετα απο 1 ωρα (50% κατω λογο πρωτου ζεσταματος) και μου λεει ο κ. Klause: Go SUPERBODY αρχησα να γαμωσταυρηζω απο μεσα μου....

Τελικα εμεινα εκει και πηρα το Γενικο.....Τωρα οποτε με βλεπει ο Klause με βαζει πρωτο πρωτο στις υψηλες κατηγοριες και ας μην ανηκω πλεον εκει....Θεωρω πως μεγαλυτερη τιμωρια απο το να αλλαξω 3 κατηγοριες εκεινο το βραδυ και μια ζωη απο εδω και περα να με στηνει ο Klause σε υψηλες κατηγοριες δεν υπαρχει!

Ρε Λιακο αφου μιλαμε την ιδια γλωσσα (παρα πεντε εσυ και πεντε εγω) λεω να πας εσυ 10 λεπτα μπροστα η εγω 10 πισω .....χαχαχαχαχ τι λες αδελφε?

Απλα ενοχληθηκα που μιλησες λιγο απαξιωτικα (γενικα για το fitness)!

A! Kλοκες για εμενα ηταν τα 22 παλικαρια που ηρθαν απο το Universe!!!

TRIANTAFYLLOU
18-11-09, 21:06
Ηλια ειναι μεσα στο παιχνιδι να κλεψεις στον διαχωρησμο, στο επιτρεπουν!

Εγω το θεωρω μαγκεια να το κανεις αφου εχεις το δικαιωμα και τους λεω και ΜΠΡΑΒΟ απο την στιγμη που εισαι "νομιμος"!

Μιλησες στο να βρεθει καποιος τροπος να τιμωρουντε οσοι το κανουν και θα απαντησω για εμενα:

Το 2003 ο κ. ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ πηγε να ξεγελασει την επιτροπη και μπηκε στην κατηγορια performance αρχικα. Βγαινει ο μαγκακος το βραδυ (φουλ ζεσταμα) και του λεει ο Klause: go ATHLETIC παγωτο ο δικος σου....

Βγαινω μετα απο 1 ωρα (50% κατω λογο πρωτου ζεσταματος) και μου λεει ο κ. Klause: Go SUPERBODY αρχησα να γαμωσταυρηζω απο μεσα μου....

Τελικα εμεινα εκει και πηρα το Γενικο.....Τωρα οποτε με βλεπει ο Klause με βαζει πρωτο πρωτο στις υψηλες κατηγοριες και ας μην ανηκω πλεον εκει....Θεωρω πως μεγαλυτερη τιμωρια απο το να αλλαξω 3 κατηγοριες εκεινο το βραδυ και μια ζωη απο εδω και περα να με στηνει ο Klause σε υψηλες κατηγοριες δεν υπαρχει!

Ρε Λιακο αφου μιλαμε την ιδια γλωσσα (παρα πεντε εσυ και πεντε εγω) λεω να πας εσυ 10 λεπτα μπροστα η εγω 10 πισω .....χαχαχαχαχ τι λες αδελφε?

Απλα ενοχληθηκα που μιλησες λιγο απαξιωτικα (γενικα για το fitness)!

A! Kλοκες για εμενα ηταν τα 22 παλικαρια που ηρθαν απο το Universe!!!


γιατί δεν είναι κλόκες ? και να μιλήσω εγω απαξιωτικα για το φίτνες που και το ββ παλια ήταν φίτνες, νομίζω δεν με τιμα καθόλου και μάλιστα που διοργανωσα και μέχρι παγκόσμιο φίτνες και θα το ξανακάνω με καλύτερες συνθήκες .

εγω ενθαρύνω αθλητες για φίτνες και όχι για ββ που θεωρω το πρώτο σκαλοπάτι για εναν που δεν θελει να κολυμπάει στα βαθειά κατ ευθείαν , τι πιο θεμιτό και υγειές .

απλα αυτα στον βαθμό που γίνονται δημιουργούν γκρίνιες και προβλήματα και φερνουν σε δύσκολη θεση και τους κριτες και τους καθιστούν αναξιόπιστους .

αυτό που συνέβη σε σένα (που η αναφορα μου δεν είχε να κάνει σε προσωπικό επίπεδο ούτε για κάποιον συγκεκριμένα ) δείχνει και αποδεικνύει περίτρανα πως όταν είσαι καλός δεν έχεις να φοβηθείς τίποτε , σε όποια κατηγορία και να είσαι .

γιατι το φίτνες απαιτεί σωματικα προσόντα συμμετρία αρμονία και λιγότερο υπερβολή σε μαζα , εσυ που τα είχες αυτα όταν αντιμετωπίσεις τον κακό σου εαυτό , γιατι αυτός είναι ο αντίπαλος σου μην δεν πετύχεις την τέλεια γραμωση δηλαδή ,τότε είναι σίγουρο ότι πάς για κορυφή , απλα είναι τα γραμματα .

τα λέω αναλυτικα γιατι τα εχω φάει στη μάπα πολλα χρόνια και προσπαθω να είμαι επεξηγηματικός , αλλα και πάλι μπορει να παρερμηνευτούν κάποια πράγματα .

οπότε κατανοητό και ο χαρακτηρισμός για το κατα τα άλλα αξιαγάπητου πτηνού που είναι η κλόκα που δείχνει τον φόβο κάποιον να αντιμετωπίσουν ισάξιους αθλητες η όπως πολύ σωστα είπες αυτα τα άτομα που απο το γιούνιβερς πήγαν στο φίτνες , αυτό δεν τους υποτιμά καθόλου και καλά κάνουν και είναι θεμιτό αλλα μην υποτιμάν το φίτνες νομίζοντας ότι είναι εύκολο η με απλα περισσότερους μυς μπορούν να διακριθούν υποτιμόντας τους άλλους

S. KTISTAKIS
18-11-09, 21:25
γιατί δεν είναι κλόκες ? και να μιλήσω εγω απαξιωτικα για το φίτνες που και το ββ παλια ήταν φίτνες, νομίζω δεν με τιμα καθόλου και μάλιστα που διοργανωσα και μέχρι παγκόσμιο φίτνες και θα το ξανακάνω με καλύτερες συνθήκες .

εγω ενθαρύνω αθλητες για φίτνες και όχι για ββ που θεωρω το πρώτο σκαλοπάτι για εναν που δεν θελει να κολυμπάει στα βαθειά κατ ευθείαν , τι πιο θεμιτό και υγειές .

απλα αυτα στον βαθμό που γίνονται δημιουργούν γκρίνιες και προβλήματα και φερνουν σε δύσκολη θεση και τους κριτες και τους καθιστούν αναξιόπιστους .

αυτό που συνέβη σε σένα (που η αναφορα μου δεν είχε να κάνει σε προσωπικό επίπεδο ούτε για κάποιον συγκεκριμένα ) δείχνει και αποδεικνύει περίτρανα πως όταν είσαι καλός δεν έχεις να φοβηθείς τίποτε , σε όποια κατηγορία και να είσαι .

γιατι το φίτνες απαιτεί σωματικα προσόντα συμμετρία αρμονία και λιγότερο υπερβολή σε μαζα , εσυ που τα είχες αυτα όταν αντιμετωπίσεις τον κακό σου εαυτό , γιατι αυτός είναι ο αντίπαλος σου μην δεν πετύχεις την τέλεια γραμωση δηλαδή ,τότε είναι σίγουρο ότι πάς για κορυφή , απλα είναι τα γραμματα .

τα λέω αναλυτικα γιατι τα εχω φάει στη μάπα πολλα χρόνια και προσπαθω να είμαι επεξηγηματικός , αλλα και πάλι μπορει να παρερμηνευτούν κάποια πράγματα .

οπότε κατανοητό και ο χαρακτηρισμός για το κατα τα άλλα αξιαγάπητου πτηνού που είναι η κλόκα που δείχνει τον φόβο κάποιον να αντιμετωπίσουν ισάξιους αθλητες η όπως πολύ σωστα είπες αυτα τα άτομα που απο το γιούνιβερς πήγαν στο φίτνες , αυτό δεν τους υποτιμά καθόλου και καλά κάνουν και είναι θεμιτό αλλα μην υποτιμάν το φίτνες νομίζοντας ότι είναι εύκολο η με απλα περισσότερους μυς μπορούν να διακριθούν υποτιμόντας τους άλλους

Tελικα Λιακο πηγες 5 λεπτα μπροστα και 5 εγω πισω....χαχαχαχα

Παω να καβαλησω το αλογακι μου.......

TRIANTAFYLLOU
18-11-09, 22:08
Tελικα Λιακο πηγες 5 λεπτα μπροστα και 5 εγω πισω....χαχαχαχα

Παω να καβαλησω το αλογακι μου.......


α να χαρώ εγω έτσι μπραβο χαχαχα!!:toast::toast:

S. KTISTAKIS
18-11-09, 22:28
α να χαρώ εγω έτσι μπραβο χαχαχα!!:toast::toast:

Λιακο μου εχεις σταθει οσο δεν παει....

Με εχεις βοηθησει οποτε χρειαστηκε.....

Δεν μπορω να διανοηθω οτι θα σε στεναχωρησω.....

Καβαλησα το αλογακι μου , ηρεμησα και ειμαι παλι εδω.....

χαχαχαχα

S. KTISTAKIS
19-11-09, 00:02
ΕΔΩ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΧΩΡΗΣΜΟ!

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6716&d=1258578115 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6716&d=1258578115)

S. KTISTAKIS
19-11-09, 00:09
Η ΚΥΡΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΚΑΙ ΔΙΕΚΟΨΕ ΤΟ ΠΟΖΑΡΗΣΜΑ ΜΟΥ..........ΧΑΧΑΧΑ

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6717&d=1258578557 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6717&d=1258578557)

TRIANTAFYLLOU
19-11-09, 01:06
έτσι να βλέπουμε και κυρίες και δεσποινίδες στην σκηνή να δείχνουν έμπρακτα την υποστήριξη τους χαχα:P και γιατί όχι να συμβάλουν και στην γράμωση των αθλητών ανεβάζοντάς τους ψυχολογικά μην πάει το μυαλό σας στο πονηρό γιατι , εδω μεσα ψωφάτε για παρεξήγηση για τις γυναίκες το λέω , οι άντρες όλοι είναι τάξις και ηθική χαχαχα:turtle::turtle::turtle:

NASSER
19-11-09, 01:11
έτσι να βλέπουμε και κυρίες και δεσποινίδες στην σκηνή να δείχνουν έμπρακτα την υποστήριξη τους χαχα:P και γιατί όχι να συμβάλουν και στην γράμωση των αθλητών ανεβάζοντάς τους ψυχολογικά μην πάει το μυαλό σας στο πονηρό γιατι , εδω μεσα ψωφάτε για παρεξήγηση για τις γυναίκες το λέω , οι άντρες όλοι είναι τάξις και ηθική χαχαχα:turtle::turtle::turtle:

Παλι καλα που ειναι σε καταστολη να λες Ηλια! Αμα τους ελευθερωσουμε θα ακουσουμε πολλα ...
:rolf::rolf::rolf:

S. KTISTAKIS
19-11-09, 18:13
ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΤΗΝ ΑΝΕΜΕΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ:

Eιναι η στιγμη που εχει τελειωσει η μαχη και ο καθενας ξεχωρηστα ,χωρις αγχος πλεον, κανει τον απολογησμο του.....


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6748&d=1258643501



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6749&d=1258643518



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6750&d=1258643552

S. KTISTAKIS
20-11-09, 01:29
Παμε τωρα στον χαβαλε.....

Τα παιδια ΚΥΠΕΛΛΑ! Ε ρε και να ξερατε τι φαγανε μετα τον αγωνα για να γελανε ετσι!!!!!!!


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6751&d=1258669741


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6752&d=1258669761

Muscleboss
20-11-09, 01:43
Ωραίες φώτος :clap::clap:

ΜΒ

NASSER
20-11-09, 18:48
Πολυ ωραιες φωτο Στελιο! Περιμενουμε με αγωνια και αλλες καθως μας αρεσει να βλεπουμε καλες παρεες. :thumbup:

Muscleboss
23-03-10, 18:12
Το ποζάρισμα του Στέλιου Κτιστάκη στo παγκόσμιο πρωτάθλημα της WFF και η αφιέρωση στον Στράτο Χατζηδημητριάδη, πρόεδρο της ελληνικής NABBA-WFF.:thumbup:

QPk0eGqIos8