PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕ HIT



manosvdm
24-10-09, 07:53
ΕΝΤΑΞΕΙ η αεροβια το πρωι με αδειο στομαχι

με την ΗΙΤ τι γινετε

δεν ειναι λαθος με αδειο στομαχι
η ΗΙΤ καταπονει πολυ το μυικο συστημα των ποδιων και νομιζω ειναι λαθος να γινετε με αδειο στομαχι γι αυτο ειναι καλυτερα na exoyme faei proino kai meta

εσεις τι λετε

ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ

ΓΕΥΜΑΤΑ 7 930 1230 1530 1900 2100

ΔΕΥΤΕΡΑ CARDIO
TRITH RECOVER
TETARTH ΗΙΤ PRIN TO ΠΡΩΙΝΟ ΒΑΡΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
ΠΕΜΠΤΗ CARDIO PRIN TO ΠΡΩΙΝΟ ΒΑΡΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
PARASKEYH RECOVERY
ΣΑΒΒΑΤΟ HIT META TO PRVINO ΒΑΡΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ
KYRIAKH CARDIO ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΡΟΙΝΟ BARH TO APOGEYMA

αποτελεσμα = 6 μηνες(ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ POST)
συνολο απωλειας κιλων 30 κιλα
πολυ καλη φυσικη κατασταση
εντυπωσιακα ομορφοτερο σωμα
Απιστευτη ενεργεια
γρηγορα αποτελεσματα και το μονο προσθετω ειναι το τελευταιο 15μερο whey meta ta barh mono

sctp
24-10-09, 09:25
Ετσι πως ειναι το προγραμμα σου στημενο,θα προτεινα HIT μονο την Δευτερα και αυτο εννοειται αν δεν ειναι με αδειο στομαχι.Eιδικα τωρα που εχεις χασει αρκετα κιλα,η απωλεια λιπους θα ειναι πιο αργη και η πιθανοτητα απωλειας και μυικης μαζας ειναι μεγαλυτερη.

manosvdm
24-10-09, 11:50
ποσο σιγουρος μπορεις να εισαι για αυτο που λες;

ΓΙΑΤΙ εγω το τελευταιο 1 μηνα βλεπω τραγικα καλυτερες διαφορες στο σωμα μου

Δικεφαλα και τρικεφαλα αρχισασν να διακρινονται κανονικα
τα χερια μου δεν εχουν αλλαξει ογκο
το στηθος εχει σφυξει παρα πολυ ενω ειχα βυζια πριν(εχει πολυ λιγοτερο λιπος
η αποσταση στους κοιλιακος μου οσο παιρναει ο καιρεις εξανεμιζετε(εχει ποολυ δρομο ακομα το γνωριζω)
Απο εκει που ειμουν παχυσαρκος εχω πλεων ενα σωμα σχετικα σφυκτο
ΑΛΛΑ κυριως μεταμορφωμενο

και επειδη η διατροφη μου ειναι αριστη και συμφωνα με του τομ βενουτο τις οδηγιες ,που βασιζεις να λες οτι με αυτο το προγραμμα θα καιω και μυς απο εδω και περα

ΥΠΟΨΗ οτι δεν τις ημερες που εχω ΗΙΤ δεν συνδιαζω ασκησεις ποδιων και τα βαρη γινονατι μετα απο 10 ωρες τουλαχιστον και ενω εχουν μεσολαβησει 3 γευματα

sctp
24-10-09, 12:08
To οτι το ΗΙΤ πριν το πρωινο ειναι αρκετα "ριψοκινδυνο" το καταλαβαινεις?απαιτει πολυ γλυκογονο σε μια στιγμη που τα αποθεματα σου ειναι ηδη χαμηλα...γι'αυτο ισως αναγκαστει ο οργανισμος σου να στραφει στη μυικη μαζα για να μπορεις να συνεχισεις,ασε που πρωινιατικα να τρεχεις δε νομιζω να ειναι τοσο ασφαλες γενικοτερα.Δεν γνωριζω αν τα δινεις ολα στα βαρη(προσωπικα θα κρατουσα τις δυναμεις μου για τα βαρη για να αυξησεις και μυικη μαζα),αν δεν,τοτε μαλλον θα μπορουσες να κανεις και ΗΙΤ την ιδια ημερα,παντα ομως με αυτου του ειδους την προπονηση θα πρεπει να κρατας του υδατανθρακες σου σχετικα ψηλα(30-50%).Αν ακολουθησεις αυτα που σου λεω,θα σε συμβουλευα να αρχισεις να εχεις τη μεζουρα και οχι την ζυγαρια σαν μεθοδο μετρησης της προοδου σου.Καλη συνεχεια,θα τα καταφερεις οπως και να εχει,απλα πιστευω με πολυ HIT και βαρη και ολα μαζεμενα,επειδη μαλλον βιαζεσαι λιγο,θα εχεις καποια απωλεια μυικης μαζας.:toast:

manosvdm
24-10-09, 19:48
εχεις δικιο για το πρωινο ΗΙΤ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΙΤ του σαββατου το κανω μετα απο το πρωινο

τωρα νομιζω οτι πρεπει να προσπαθησω να αλλαξω και το ΗΙΤ της τεταρτης

ΜΗΠΩΣ να το τοποθετησω με τα βαρη μαζι το απογευμα;

Τεταρτη δουλευω και ανγκαστατηκα πρεπει ναγινει η στις 6 το πρωι η στις 4 και μετα το απογευμα