PDA

Επιστροφή στο Forum : Zack Kahn



Muscleboss
27-10-09, 11:27
Κερδίζοντας τον γενικό τίτλο στους αγώνες της Αγγλικής IFBB ο Zack Kahn κέρδισε την επαγγελαμτική του κάρτα, κάνωντας αίσθηση και κερδίζοντας συμβίλαιο με την Weider.

Κάποιες σχετικά πρόσφατες φωτογραφίες του.... :bbbiceps:

(παρόλη τη μάζα του, δε με ενθουσιάζει προσωπικά... :))

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6016&stc=1&d=1256631839


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6020&stc=1&d=1256631962

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6017&stc=1&d=1256631839

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6018&stc=1&d=1256632101

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6021&stc=1&d=1256632384

ΜΒ

Polyneikos
27-10-09, 12:30
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6016&stc=1&d=1256631839

Tι χέρια είναι αυτα;;:shock::shock:

Ballbreaker
27-10-09, 12:45
Μονο εγω διαλυθηκα στα γελια με την φατσα του τυπά;
All the money :rolf:

NASSER
27-10-09, 14:17
Aπο ογκο και αναλογιες καλος ειναι. Του λειπει η λεπτομέρεια και ισως με εναν καλο προπονητη να διακριθεί στους απαγγελματικους αγωνες.

Muscleboss
27-10-09, 17:40
κάπου διάβασα οτι έχει πού λεπτή φωνή... :rolf:

ΜΒ

mantus3
27-10-09, 17:48
πολυ καλος.. ειδικα αμα σκεφτουμε οτι τωρα εγινε προ...

m3ssias
27-10-09, 18:27
Έχει την Αγγλική υπηκοότητα,αλλα κατάγεται απο το Πακιστάν...;)

The Rock
27-10-09, 18:39
Στατς ? Ηλικία ?

spirospros
08-11-09, 19:58
το παλικαρι ειναι τεραστιο ειδα βιντεο κ επαθα :shock:

εχει πολυ μελλον μπροστα του - μολις εγινε pro :thumbup:

sTeLaKoS
09-11-09, 01:33
Τελικά οι νεότεροι έχουνε όλο και μεγαλύτερη μάζα...
Που θα φτάσουμε να δούμε!

Τεράστιος ο τυπάκος.

primordial
04-12-09, 15:55
Μονο εγω διαλυθηκα στα γελια με την φατσα του τυπά;
All the money :rolf:

Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα και εγώ, αλλά όταν είδα και αυτό



κάπου διάβασα οτι έχει πού λεπτή φωνή... :rolf:

ΜΒ

ο συνδυασμός πρέπει να είναι πολύ καρτουνίστικός......:rolf:

βέβαια το σύνολο δεν είναι καθόλου για γέλια..... είναι τεράστιος ο τύπος.....:shock:



Τελικά οι νεότεροι έχουνε όλο και μεγαλύτερη μάζα...
Που θα φτάσουμε να δούμε!

Τεράστιος ο τυπάκος.

Πού λέτε να οφείλεται αυτό??? Στον έντονο ανταγωνισμό, στα διάφορα "μπλιμπλικια"....??? Μάλλον όμως ο συνδυασμός των δύο πρέπει να φέρνει αυτό το αποτέλεσμα.....

kutsup
04-12-09, 16:44
Πού λέτε να οφείλεται αυτό??? Στον έντονο ανταγωνισμό, στα διάφορα "μπλιμπλικια"....??? Μάλλον όμως ο συνδυασμός των δύο πρέπει να φέρνει αυτό το αποτέλεσμα.....

Ξέρεις πόσα πειραματόζωα κυκλοφορούν ανάμεσά μας? :green:

The Rock
04-12-09, 17:03
http://www.youtube.com/watch?v=-H8PmunBADM&feature=related

billys15
07-12-09, 02:09
Ενταξει,δεν εχει προβλημα φωνης...:D

Προφανως και εχει πολλη μαζα,αλλα μου φαινεται οτι οι ωμοι και τα χερια κανουν το στηθος να μοιαζει μικροτερο.Για να δουμε τι πρωτιες θα παρει...

Muscleboss
01-02-10, 01:43
Για όποιον είχε την απορία... πίσω από τον Zack Kahn, κρυβόταν ο Dorian Yates που τον καθογηγούσε στην μεχρι τώρα πορεία του.

Βίντεο: http://mdtv.musculardevelopment.com/train-w-pros/2648-dorian-yates-trains-zach-khan-before-turning-pro.html

:weights:

ΜΒ

billys15
01-02-10, 02:20
Πολυ ωραια επιλογη για προσωπικο γυμναστη:thumbup::thumbup:

-Nikolakis-
01-02-10, 17:28
Παιδες,αν ο τυπος προσεξει και ανεβαινει σταδιακα,εννοω απο θεμα φυσικης καταστασης,ειλικρινα εχει να παρει πολλες πρωτιες..Αλλα δε ξερω ρε γμτ...Παρα πολλοι νεοι,επαγγελματιες και μη,μολις βγουν στο προσκηνιο και αποκτησουν λιγη δημοσιοτητα μετα καβαλουν το καλαμι και τα κανουν χαλια...Βεβεαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις.....:unsure:

Dillet
01-02-10, 18:16
Παιδια ο τυπος ειναι τεραστιος διαστασεις olympia:thumbup:
δειτε κα εδω http://www.thebiguniverse.com/zackkhan/home.html

spirospros
05-02-10, 22:46
οντως τεραστια μαζα ειδικα offseason :shock:

Polyneikos
12-02-10, 23:12
Και μερικες ακομα off season::shock::shock:
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9324&stc=1&d=1266005492

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9325&stc=1&d=1266005499

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9326&stc=1&d=1266005505

TRIANTAFYLLOU
13-02-10, 01:41
μπορεί να είναι καλός αλλα αν κρίνω αντικειμενικα έχει δρόμο ακόμη μόνο με αυτόν τον όγκο δεν εχει ελπίδες για κορυφή , πέρασαν κι άλλοι με τεράστιες μάζες που τους έβλεπες μόνους και τρόμαζες και σε σύγκριση με άλλους δεν στεκόταν και μην κοιτατε τις μαυρόασπρες φωτο που κολακεύουν και δείχνουν τον άλλο πιο σκληρό .

και για να μην λέτε τωρα τι λέει αυτος γιατι εγω έχω δεί τους περισσότερους τεράστιους απο κοντα όπως ρουλ και σια κάντε μια σύγκριση με εναν άλλο επαγγελματία που έβαλε ο πάνος τον Eduardo Correa και πέστε τι διαφορα εχουν νέος ο ενας νέος κι ό άλλος , η ποιότητα φαίνετε πάνω στη σκηνή

Muscleboss
13-02-10, 10:58
^+1 στον ηλία.

Μάζες, μάζες, μάζες... αλλά μόνο αυτό... όπως είναι αυτη τη στιμγή θα τον κερδίσουν πολλοί "μικρότεροι" σε όγκο αθλητές.

Γεμάτοι μυς, μεγάλες διαστάσεις, μικρή μέσα...αλλά λείπει αυτό που λέμε "μαγεία" δηλαδή οι αρμομικές γραμμές, η ποιότητα, οι μικρές αρθρώσεις, η ομορφία στο σύνολό της...

ΜΒ

The Rock
12-06-10, 15:45
Το πρώτο πολυ-αναμενόμενο DVD του Πακιστανού IFBB Pro αλλά που ζει χρόνια στην Αγγλία μέσω της οποίας έχει πάρει και την επαγγελματική του κάρτα έφτασε. Είναι διάρκειας 105 λεπτών περίπου στο οποίο DVD καταγράφεται μια "τυπική" εβδομαδιαία προπόνηση του, στο δικό του underground&hardcore γυμναστήριο στο Sheffield της Αγγλίας για όλες τις μυικές ομάδες πριν των τετρακεφάλων. Πολύ δυνατός αθλητής που σε μερικές φάσεις τα κιλά που παίζει είναι εκτός συναγωνισμού, χωρίς καμία ιδιαιτερότητα στην προπόνησή του, κλασσικό στυλ της πυραμίδας με απλά σετ χωρίς ιδιαίτερες ποικιλομορφίες και τεχνικές. Για την προπόνηση των τετρακεφάλων οδηγεί μέχρι τις South Wales στο επίσης σκληροπυρηνικό γυμναστήριο του IFBB Pro Άγγλου Guru, προπονητή και διατροφολόγου του, Neil Hill. Εκεί κάνουν μια εντελώς διαφορετική προπόνηση, με πολύπλοκα σετ χρησιμοποιώντας διάφφρες τεχνικές όπως dropsets, negatives, partials, rest-pause κλπ. Πολύ κόσμος το θεωρεί διάδοχο του θρυλικού Blood & Guts του Dorian Yates. Προσωπικά μου άρεσε, γιατί είναι απλό, σκληροπυρηνικό και motivational.
Παρακάτω το επίσημο trailer του DVD:
xXZ2NXZlvJo

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
12-06-10, 19:00
Ναι ναι πολύ δυνατός αθλητής τον έχω σταμπάρει πολύ καιρό πριν Μου έκανε εντυπώσει το αμπαλάρισμα που έχει και οι μάζες του.
Απίστευτη ένταση στην προπονηση
Και εγώ είμαι φαν αυτής της προπόνησης
Και το πρόβλημα μου και γενικά όση ακολουθούν τέτοιες προπόνησης είναι
Ότι δεν μπορούμε να βρούμε εύκολα παρτενερ μπραβο the rock

Muscleboss
12-06-10, 21:12
ΤheRock thanks!:thumbup:

πάντως πριν λίγες μέρες, ο Zack Khan έκανε εγχείρηση και στα 2 γόνατα μετά απο τραυματισμούς (αποκολληθηκαν οι τέντοντες και από τα 2 γόνατα σύμφωνα με το FlexOnline). Τον τραυματισμό αυτόν τον έπαθε αμέσως μετά απο μια εγχείρηση που έκανε στην κοίλη...

Η άποψη μου είναι οτι σχετιζονται όλα αυτά με την προπόνησή του. Δεν είναι τυχαίο ότι κανείς επαγγελματίας δεν κάνει αυτού του είδους την προπόνηση (τουλαχιστον εγώ δεν έχω δεί κανέναν απο τους γνωστους, ακόμα και ο Ronnie ήταν πιο λογικός) ...

ΜΒ

The Rock
12-06-10, 21:55
ΤheRock thanks!:thumbup:

πάντως πριν λίγες μέρες, ο Zack Khan έκανε εγχείρηση και στα 2 γόνατα μετά απο τραυματισμούς (αποκολληθηκαν οι τέντοντες και από τα 2 γόνατα σύμφωνα με το FlexOnline). Τον τραυματισμό αυτόν τον έπαθε αμέσως μετά απο μια εγχείρηση που έκανε στην κοίλη...

Η άποψη μου είναι οτι σχετιζονται όλα αυτά με την προπόνησή του. Δεν είναι τυχαίο ότι κανείς επαγγελματίας δεν κάνει αυτού του είδους την προπόνηση (τουλαχιστον εγώ δεν έχω δεί κανέναν απο τους γνωστους, ακόμα και ο Ronnie ήταν πιο λογικός) ...

ΜΒ
Παναγιώτη έμαθα και γω για το άτυχο συμβάν, μιας και είμαι τώρα παθών και γω ενός τραυματισμού τον συμπονώ τον άνθρωπο που έπαθε κάτι τόσο σοβαρό και στα 2 γόνατα. Δίκιο έχεις για την ατυχία, η κοίλη που έπαθε καθυστέρησε το ντεμπούτο του αν δεν κάνω λάθος σαν IFBB Pro και τώρα ο καινούργιος ακύρωσε το 2ο προγραμματισμένο ντεμπούτο που θα έκανε στο Tampa Pro μαζί με Curry και ΜcMillan(επίσης ντεμπούτα) που θα παίξει τώρα σε λίγες μέρες και ο Κεφαλλιανός για την πρόκριση για το Mr. O

Δεν ξέρω και γω έτσι το βλέπω ότι τα αποτελέσματα αυτά συν τη τρομερή γενετική είναι λόγο της κλασσικής αυτής προπόνησης, κατά εκεί γέρνει δλδ η ζυγαριά.

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
13-06-10, 03:31
Τυχερά είναι αυτά άλλος το παθαίνεις στο ζέσταμα
Και ο Ronnie άλλο καλόπαιδο από εκεί………..
Σε ένα βίντεο του cutler σε προπονήσει στήθους
2 βδομάδες πριν το Olympia μέτρησα πάνω από 30 σετ
Και με κιλά τσίτα που λες καλά δεν φοβάται κάτι στραβά να πάει
Μπορεί να χαθεί μια ολόκληρη χρονιά απ το πουθενά
Ο Dorian πάλη πήγε και έκοψε το δικέφαλο του
Με κωπηλατική μπάρας για πλάτη 20 μέρες πριν το Olympia
Οπότε είναι πάρα πολύ επαγγελματίες που τους ταιριάζει αυτός
Ο προπονητήκος όγκος σε αλους όχι σε άλλους ναι
Αλλά ο κυνδηνος παραμονεύει και στης δυο πλευρές

τωρα πως μπορουν και κανουν αυτες τις προπονησεις δεν ξερω το Καημένο

The Rock
13-06-10, 12:36
Τυχερά είναι αυτά άλλος το παθαίνεις στο ζέσταμα
Και ο Ronnie άλλο καλόπαιδο από εκεί………..
Σε ένα βίντεο του cutler σε προπονήσει στήθους
2 βδομάδες πριν το Olympia μέτρησα πάνω από 30 σετ
Και με κιλά τσίτα που λες καλά δεν φοβάται κάτι στραβά να πάει
Μπορεί να χαθεί μια ολόκληρη χρονιά απ το πουθενά
Ο Dorian πάλη πήγε και έκοψε το δικέφαλο του
Με κωπηλατική μπάρας για πλάτη 20 μέρες πριν το Olympia
Οπότε είναι πάρα πολύ επαγγελματίες που τους ταιριάζει αυτός
Ο προπονητήκος όγκος σε αλους όχι σε άλλους ναι
Αλλά ο κυνδηνος παραμονεύει και στης δυο πλευρές

τωρα πως μπορουν και κανουν αυτες τις προπονησεις δεν ξερω το Καημένο

Συμφωνώ αγαπητέ, έτσι έχουν τα πράγματα:turtle::turtle:

Για αυτό ακριβώς το λόγο είναι και IFBB Pros, δεν είναι τυχαίοι:weights:

Qlim4X
13-06-10, 13:26
τωρα πως μπορουν και κανουν αυτες τις προπονησεις δεν ξερω το Καημένο


AAΣ

κανουν μαγικα στις δοσεις που βαζουν.

TEFAAtzis
13-06-10, 13:36
AAΣ

κανουν μαγικα στις δοσεις που βαζουν.

μπορει......

The Rock
13-06-10, 13:38
AAΣ

κανουν μαγικα στις δοσεις που βαζουν.
Άντε πάλι τα ίδια:banghead::spank::smash::2guns::jason::rifle:

TEFAAtzis
13-06-10, 13:45
Άντε πάλι τα ίδια:banghead::spank::smash::2guns::jason::rifle:

γιατι να μην ισχυει???

Qlim4X
13-06-10, 14:47
δεν υπαρχει ουτε ενας στο ΙFBB που να μην κανει χρηση ΑΑΣ . & -

και το θεμα ειναι οτι απο μονα τους δεν κανουν τιποτα πρεπει να κανεις σκληρη προπονηση. δεν ειναι το μαγικο φιλτρο του πανοραμιξ. για αυτο εχουν και τραυματισμους.

Polyneikos
13-06-10, 15:27
Oταν ολη σου η ζωη περιστρεφεται γυρω από το bbing,βγαινουν και οι σκληρες προπονησεις και τα υπερβολικα κιλα.
Ξεκολλατε από τις δικαιολογίες και αντιμετωπίστε ρεαλιστικα την πραγματικότητα.
Δουλευουμε 8-12 ωρες,κοιμομαστε 5 ωρες,είμαστε στους δρόμους,τα αγχη μας ,οι ευθυνες ,οικογενειες κτλ και παρόλα αυτα την μια ωρα που μπαίνουμε μεσα στο gym φτυνουμε αίμα.
Αν κοιμομασταν 10 ωρες την ημερα,προετοιμαζαμε τα γευματα μας,είχαμε χορηγίες ότι συμπληρωματα θελαμε και σκεφτόμασταν μον οτην προπόνηση πολλοι θα είχαν αυτες τις δυνατότητες.
Και ενταξει,μην εντυπωσιαζεστε με τα κιλα,όταν φτανεις τα 140 -150 κιλα σ.β. τα βαρη που χρησιμοποιουν είναι λογικα,τηρουμενων των αναλογιων.
Μην ανακυκλωνουμε συνεχεια τις ιδιες κουβεντες.

GEORGEXX1
13-06-10, 15:39
Oταν ολη σου η ζωη περιστρεφεται γυρω από το bbing,βγαινουν και οι σκληρες προπονησεις και τα υπερβολικα κιλα.
Ξεκολλατε από τις δικαιολογίες και αντιμετωπίστε ρεαλιστικα την πραγματικότητα.
Δουλευουμε 8-12 ωρες,κοιμομαστε 5 ωρες,είμαστε στους δρόμους,τα αγχη μας ,οι ευθυνες ,οικογενειες κτλ και παρόλα αυτα την μια ωρα που μπαίνουμε μεσα στο gym φτυνουμε αίμα.
Αν κοιμομασταν 10 ωρες την ημερα,προετοιμαζαμε τα γευματα μας,είχαμε χορηγίες ότι συμπληρωματα θελαμε και σκεφτόμασταν μον οτην προπόνηση πολλοι θα είχαν αυτες τις δυνατότητες.
Και ενταξει,μην εντυπωσιαζεστε με τα κιλα,όταν φτανεις τα 140 -150 κιλα σ.β. τα βαρη που χρησιμοποιουν είναι λογικα,τηρουμενων των αναλογιων.
Μην ανακυκλωνουμε συνεχεια τις ιδιες κουβεντες.

:thumbup::thumbup:
οταν ξενυχτας και χανεις τις βασικοτερες και αναπληρωτες ωρες υπνου

τα κιλα της μπαρας σε σχεση με το σωματικο βαρος του καθενος ειναι μια
μεγαλη προπονηση δηλ καποιος με βαρος σωματος 90 κιλα δουλευει παγκο 110- 120 κιλα ειναι μια μεγαλη προπονηση του Zack Khan

thegravijia
13-06-10, 15:44
:thumbup::thumbup:
οταν ξενυχτας και χανεις τις βασικοτερες και αναπληρωτες ωρες υπνου

τα κιλα της μπαρας σε σχεση με το σωματικο βαρος του καθενος ειναι μια
μεγαλη προπονηση δηλ καποιος με βαρος σωματος 90 κιλα δουλευει παγκο 110- 120 κιλα ειναι μια μεγαλη προπονηση του Zack Khan
e οχι ακριβως αλλα οκ παμε παρακατω,.
αυτος ειναι 130κιλα και κανει επικλινη ελευθερο 220 για επαναληψεις.

GEORGEXX1
13-06-10, 15:47
e οχι ακριβως αλλα οκ παμε παρακατω,.
αυτος ειναι 130κιλα και κανει επικλινη ελευθερο 220 για επαναληψεις.

καλα τωρα ρε thegravijia πιανεις τα ακρα, εκει παιζουνε πολα αλα πραγματα ετσι δεν ειναι;;

thegravijia
13-06-10, 15:51
καλα τωρα ρε thegravijia πιανεις τα ακρα, εκει παιζουνε πολα αλα πραγματα ετσι δεν ειναι;;
συμφωνω απλα δεν ειναι το ιδιο ποτ ειπες πιο πανω δηλ καποιος με 90 κ.βαρος αμα κανει 120 ειναι το ιδιο με τον κυριο πιο πανω.

GEORGEXX1
13-06-10, 15:55
συμφωνω απλα δεν ειναι το ιδιο ποτ ειπες πιο πανω δηλ καποιος με 90 κ.βαρος αμα κανει 120 ειναι το ιδιο με τον κυριο πιο πανω.

Το ειπα με την δικη μου λογικη που λεει οτι ενας που στα 90 κιλα κανει επικλεινη 120 κιλα εχει διαμορφωσει μια πολυ καλη και δυνατη μαζα,δεν ειναι λιγο πραγμα αυτο.

τελος παντων μπορει να ειναι και αλλιως ο.κ

The Rock
13-06-10, 15:58
καλα τωρα ρε thegravijia πιανεις τα ακρα, εκει παιζουνε πολα αλα πραγματα ετσι δεν ειναι;;
Ναι γενετική καi τρελό mentality.
Κόψτε μια βόλτα σε ξένα φόρουμς, βρείτε ανθρώπους που χρησιμοποιούν ΑΑΣ και δείτε αν πιάνουν τέτοια νούμερα. Έλεος κάθε τόπικ με κάποιον με φοβερή ανάπτυξη ή δύναμη ή και γω δεν ξέρω τι, η δικαιολογία είναι παίρνει τα ΑΑΣ με τον "κουβά".
Δεν μιλάω εξατομικευμένα, γενικά τα αναφέρω γτ συνεχώς γίνονται το κεντρικό θέμα συζήτησης σε πολλά τόπικς.
GEORGEXX1 o Khan όντως παίζε με 210-220(ανάλογα το βάρος της μπάρας) για 4 επαναλήψεις τελευταίο σετ.

GEORGEXX1
13-06-10, 16:10
Ναι γενετική καi τρελό mentality.
Κόψτε μια βόλτα σε ξένα φόρουμς, βρείτε ανθρώπους που χρησιμοποιούν ΑΑΣ και δείτε αν πιάνουν τέτοια νούμερα. Έλεος κάθε τόπικ με κάποιον με φοβερή ανάπτυξη ή δύναμη ή και γω δεν ξέρω τι, η δικαιολογία είναι παίρνει τα ΑΑΣ με τον "κουβά".
Δεν μιλάω εξατομικευμένα, γενικά τα αναφέρω γτ συνεχώς γίνονται το κεντρικό θέμα συζήτησης σε πολλά τόπικς.
GEORGEXX1 o Khan όντως παίζε με 210-220(ανάλογα το βάρος της μπάρας) για 4 επαναλήψεις τελευταίο σετ.

αν ανατρεξεις στο ποστ του πολυνεικου θα καταλαβεις τη ειναι τα αλα πραγματα που ενοω,οποιος μιλαει για αλα πραγματα δεν μιλαει απαραιτητα για ΑΑΣ ρε Rock.

Και ενας 28 χρονος που ξερω εγω παιζει 124 επικλινει παιρνει φαρμακα λες;;;
και ομως για την ηλικια του ειναι τρομερος.

The Rock
13-06-10, 16:16
αν ανατρεξεις στο ποστ του πολυνεικου θα καταλαβεις τη ειναι τα αλα πραγματα που ενοω,οποιος μιλαει για αλα πραγματα δεν μιλαει απαραιτητα για ΑΑΣ ρε Rock.

Και ενας 28 χρονος που ξερω εγω παιζει 124 επικλινει παιρνει φαρμακα λες;;;
και ομως για την ηλικια του ειναι τρομερος.
Προφανώς μιλάω για αυτούς που είπανε για ΑΑΣ, σε εσένα αναφέρθηκα όσον αφορά τον ισχυρισμό του thegravijia στον οποίο έχει δίκιο(sorry που δεν έγινα πιο συγκεκριμένος:green:)
Τα άλλα προαναφερθέντα από τον Πολύνεικο σε επίπεδο IFBB ισχύουν για τους περισσ.ότερους Pros, Αλλά οι προπόνήσεις που κάνεις με αυτά τα κιλά και τνν έντασημ όσοι νομίζουν ότι γίνονται με ένα "απλό" τσίμπημα προς τα πάνω στις δοσολογίες έχει αυταπάτες.

Polyneikos
13-06-10, 16:20
o Khan όντως παίζε με 210-220(ανάλογα το βάρος της μπάρας) για 4 επαναλήψεις τελευταίο σετ

Και ο Γιαννης ο Τσουνος παίζει 300 κιλα παγκο,υπαρχει βιντεο στο φόρουμ ( http://forum.bodybuilding.gr/showpost.php?p=126369&postcount=72 ) αλλα παρολα αυτα ο ανθρωπος δουλευει νυχτα και δεν προλαβαινει να κανει μια προετοιμασια σωστη,με την λογικη που το αναφερουν εδω μεσα μερικοι θα επρεπε να του είχαν φερει το Μρ Olympia στο σπίτι.
Δεν θα ξεχασω τον Ηλια που ελεγε ότι τον πηγαινε ταξι στον αγωνα που επαιζε και κοιμοταν μεσα στο ταξι γιατι πηγαινει απευθειας απ΄οτην δουλεια την νυχτα.
Μην τους θεοποιείτε ότι είναι τίποτα εξωγηινοι,ενταξει,κανεις δεν είπε ότι δεν εχουν ταλεντο για να εχουν φτασει ως εκει αλλα δεν είναι οι μονοι.

thegravijia
13-06-10, 16:43
ζαν κλουν vs τσουνος =0-1
:rolf:
το τερας αντε γεια!:welcome:

Polyneikos
13-06-10, 16:45
Ετσι,ετσι !

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
13-06-10, 18:28
Oταν ολη σου η ζωη περιστρεφεται γυρω από το bbing,βγαινουν και οι σκληρες προπονησεις και τα υπερβολικα κιλα.
Ξεκολλατε από τις δικαιολογίες και αντιμετωπίστε ρεαλιστικα την πραγματικότητα.
Δουλευουμε 8-12 ωρες,κοιμομαστε 5 ωρες,είμαστε στους δρόμους,τα αγχη μας ,οι ευθυνες ,οικογενειες κτλ και παρόλα αυτα την μια ωρα που μπαίνουμε μεσα στο gym φτυνουμε αίμα.
Αν κοιμομασταν 10 ωρες την ημερα,προετοιμαζαμε τα γευματα μας,είχαμε χορηγίες ότι συμπληρωματα θελαμε και σκεφτόμασταν μον οτην προπόνηση πολλοι θα είχαν αυτες τις δυνατότητες.
Και ενταξει,μην εντυπωσιαζεστε με τα κιλα,όταν φτανεις τα 140 -150 κιλα σ.β. τα βαρη που χρησιμοποιουν είναι λογικα,τηρουμενων των αναλογιων.
Μην ανακυκλωνουμε συνεχεια τις ιδιες κουβεντες.



Θα συμφωνήσω 1.000.000 % μαζί σου.
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια

Polyneikos
13-06-10, 19:44
Παντως για να επανέλθουμε στο αρχικο μας θεμα,πολλοι επαγγελματιες όταν ειναι με μαζες σε περιοδο όγκου φαίνονται τεραστιοι και εντυπωσιακοι,ποιος δεν θυμαται τον Kαναδό Κovacs που στον όγκο έφτανε 170-180 κιλα και αγωνιστικα 145.Και όμως ήταν ασυμμετρος και ποτε δεν πήρε θεσεις γιατι στπυς αλλους φαινόταν λίγος.
Επίσης πολλοι ξεχωριζουν όσο είναι ερασιτεχνες αλλα χανονται μετα όταν παίζουν με τους Pro.Περιμενω να τον δω με τους μεγαλους !!

The Rock
13-06-10, 19:55
Παντως για να επανέλθουμε στο αρχικο μας θεμα,πολλοι επαγγελματιες όταν ειναι με μαζες σε περιοδο όγκου φαίνονται τεραστιοι και εντυπωσιακοι,ποιος δεν θυμαται τον Kαναδό Κovacs που στον όγκο έφτανε 170-180 κιλα και αγωνιστικα 145.Και όμως ήταν ασυμμετρος και ποτε δεν πήρε θεσεις γιατι στπυς αλλους φαινόταν λίγος.
Επίσης πολλοι ξεχωριζουν όσο είναι ερασιτεχνες αλλα χανονται μετα όταν παίζουν με τους Pro.Περιμενω να τον δω με τους μεγαλους !!
Βασικά μια παρατήρηση έχω και γω επί του θέματος. Για κάποιο λόγο έχω χαζέψει με τον όγκο του και την συμμετρία του και που κάθε μυική ανεπτυγμένη έχει καλό σχήμα με καλά μπαλαρίσματα και στρογγυλάδα, από την κορυφή μέχρι τα νύχια. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν ξέρω γιατί αλλά δεν έχει αυτό το σκληρό look & conditioning αγωνιστικά, δεν έχει λεπτομέρεια. Τουλάχιστον κάπως έτσι φαίνεται στα μάτια μου. Απόψεις ?

Dr.Dre
19-05-12, 13:31
απ'οτι φενεται τα τελεφταια 13 χρονια εχει κανει τεραστια διαφορα!!!
45675:shock::shock:
και μια προσφατη απο την FIBO:clap:
45676

Ultra_b
19-05-12, 13:51
τι ηλκια εχει? υψος? βαρος?

Dr.Dre
19-05-12, 14:35
off season ειναι 310lbs και on αγωνιστικα 280 lbs
ηλικια 33
και υψος 1.82

johny_8
19-05-12, 15:25
οταν τον προπονούσε ο dorian yates



http://www.youtube.com/watch?v=5TbhaummuZE

goldenera
19-05-12, 19:17
Πέρασε και περνάει μεγάλη περιπέτεια αφού σε κάποια προπόνηση τον Ιούνιο του 2010 και κάνοντας Χακ-σκουώτ 'κόπηκαν' οι τένοντες και στα 2 του γόνατα. Φαίνεται όμως ότι πάει καλά και πιθανόν να επιστρέψει. Καλή του τύχη;)

45695

s0k0s
19-05-12, 19:45
Πέρασε και περνάει μεγάλη περιπέτεια αφού σε κάποια προπόνηση τον Ιούνιο του 2010 και κάνοντας Χακ-σκουώτ 'κόπηκαν' οι τένοντες και στα 2 του γόνατα. Φαίνεται όμως ότι πάει καλά και πιθανόν να επιστρέψει. Καλή του τύχη;)

Τι κοπηκαν λεει; :shock:
Πωω μονο που το ακουσα πονεσα φιλε!
Καλη του τυχη ναι!!!

-Nikolakis-
20-05-12, 14:24
απ'οτι φενεται τα τελεφταια 13 χρονια εχει κανει τεραστια διαφορα!!!
45675:shock::shock:
και μια προσφατη απο την FIBO:clap:
45676

το σωμα του στην πρωτη φωτο που ειναι πιτσιρικας ΣΚΟΤΩΝΕΙ!Πολυ respect!!

Polyneikos
20-05-12, 14:44
http://youtu.be/RoRjmE91ebE

beefmeup
20-05-12, 14:47
αρρωστο...:thumbup::thumbup:

Polyneikos
20-05-12, 15:40
Kαι εγω "κόλλησα" όταν το είδα :green:

johny_8
20-05-12, 15:43
νομίζω πρέπει να παει στο τοπικ what the fuck

Polyneikos
20-05-12, 15:45
Mπα,στο βιντεο της εβδομάδας καλύτερα :weights::thumbup:

andreasaxo
20-05-12, 20:31
Ελπίζω να μην με παρεξηγήσουν κάποιοι και να μην το θεωρήσουν ιεροσυλία αυτό που θα πω, είναι καθαρά υποκειμενικό.
Με το άκουσμα της λέξης ''bodybuilding'' αμέσως, αυτομάτως, μου έρχονται στον νου 2 προσωπικότητες και ας μην ήταν, έγιναν, γίνουν ποτέ top.
Ο Lee Priest (έχω ξανά αναφερθεί σε αυτόν, από αυτόν εμπνεύστηκα) και ο Zack King Khan.
Δεν μου έρχονται στο μυαλό, ούτε ο Roni, ούτε ο Dorian, ούτε κανένας άλλος, δεν ξέρω το γιατί, πραγματικά, δεν μπορώ να το εξηγήσω.

reignman007
12-10-12, 09:03
Ξερει κανεις που βρισκεται αυτο το παληκαρι?Αναρρωσε?

Dreiko
25-02-13, 19:43
62044

Madd_Chadd
26-02-13, 20:08
τσουβαλι ειναι dreiko και δε θα ξανα αγωνιστει οτι λεφτα προλαβει να βγαλει απο τα video.

goldenera
22-03-13, 03:04
Τωρινή.....


63534

Metalhead|T|
22-03-13, 03:17
πολυ μαζα....:turtle:


ΥΓ με τετοια γαντάκια εχω σκάσει και εγω στο gym :green::green:

Polyneikos
02-02-17, 00:34
Αθλητής που τον πετυχαίνω στο νετ, νομίζω ασχολείται περισσότερο με το coaching πλεον .
Όπως είχε γραφτεί και εδω αρκετά πιο παλιά, δεν προχώρησε στους επαγγελματικούς αγώνες, καθώς από το 2009 έκανε μόλις τρεις.

2013 IFBB Dallas Europa Supershow 7th
2015 IFBB Arnold Classic Europe 15th
2015 IFBB Nordic Pro 16th

Οι φωτογραφίες από το Dallas Europa Supershow, το 2013

113390

113391

113392