PDA

Επιστροφή στο Forum : Λίπος στην κοιλια



SOUSA
27-10-09, 21:54
ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΙΣΟΡΡΟΠΗΜΕΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΛΙΠΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΩ 7.5% ΛΙΠΟΣ Σ'ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ

magman
27-10-09, 22:03
Τί stats έχεις; (ύψος, βάρος);

Polyneikos
27-10-09, 22:06
Kατ΄αρχην καλως ήρθες φίλε μας.Θα σε παρακαλουσα να μην γραφεις με κεφαλαια γιατί στην γλωσσα του Internet σημαινει ότι μιλαμε έντονα.
Η λιπομετρηση που σου έκαναν είναι σίγουρα λάθος ,με body fat 7,5 θα ήσουν αρκετα γραμμωμενος και με κοιλιακους , όχι με κοιλια..

SOUSA
27-10-09, 22:43
Εχω υψος 1,72 και 65 κιλα αλλα το προβλημα ειναι οτι ενω σε ολο τα αλλο μου σωμα πχ ποδια,προσωπο κλπ δεν υπαρχει λιπος. το περισσοτερο λιπος ειναι στην περιοχη της κοιλιας.Και ευχαριστω για το καλοσωρισμα...

Μαρία
27-10-09, 22:46
Καλώς ήρθες!!!!:welcome::welcome::welcome:http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5415

SOUSA
28-10-09, 13:14
Ευχαριστω πολυ...

freakstar
07-12-09, 11:37
Ευχαριστω πολυ...κιριοι και εγς εχω το ιδιο προβλιμα με τον κιριο σουσα εχω 9% λιποσ 1.70 και 64 και εχς λιποσ στουσ κατω κοιλιακουσ φονονται αλλα καπωσ θολα

**** Mήπως θα μπορουσες να διορθωσεις λίγο τον τρόπο γραφης σου γιατί ειναι λίγο κουραστικος;Εν αναγκη περνα το από ενα Word πρώτα,ευχαριστω πολύ.Μods Team ***

F@nis
06-02-10, 12:49
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΕΓΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΛΟΙΠΟΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΤΩ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΥΤΟ???ΜΗΜΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ???

KATERINI 144
06-02-10, 13:30
Kατ΄αρχην καλως ήρθες φίλε μας.Θα σε παρακαλουσα να μην γραφεις με κεφαλαια γιατί στην γλωσσα του Internet σημαινει ότι μιλαμε έντονα.
:cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:


ριξε μια ματια στη ενοτητα της διατροφης για να δεις κατα ποσο ειναι σωστη η διατροφη που κανεις, καλος ηρθες στο φορουμ.