PDA

Επιστροφή στο Forum : Η καλύτερη σελίδα bb



wolf
06-01-07, 01:04
Φοβερο σαιτ με οτι βιντεο μπορειτε να φανταστειτε απο το χώρο του μποντυμπιλντινγκ!
Καντε μια δοκιμη...

http://www.fitkovidea.warxtreme.com/image/arnold/arnold_pumping_iron.jpg
- Arnold Schwarzenegger
- Craig Titus
- Dennis James
- Dexter Jackson
- Dorian Yates
- Flex Wheeler
- Greg Kovacs
- Gunther Schlierkamp
- Gustavo Badell
- Jay Cutler
- Kevin Levrone
- Lee Haney
- Lee Priest
- Lou Ferrigno
- Markus Ruhl
- Mike Mentzer
- Nasser El Sonbaty
- Pavol Jablonický
- Radoslaw Slodkiewicz
- Ronnie Coleman
- Shawn Ray
- Troy Alves
- Victor Martinez
- Mr.Olympia 2006
- Mr.Olympia 2005
- Mr.Olympia 2004
- Mr.Olympia 2003
- Mr.Olympia 2002
- Mr.Olympia 2001
- Mr.Olympia 1999
- Mr.Olympia 1987


http://fitkovidea.warxtreme.com
:bodybuilder2:

http://www.bodybuilding.com/store/oly2004big.jpg

Andrew
06-01-07, 01:10
ωρεος! thx! θα σας προτεινα να πατε στο Strong Men και να βρειτε τον Mariusz Pudzianowski - Dominator
ο τυπος δεν πεζεται παιδια οσει εχετε eurosport κιταξτε τα προγραμματα και βρειτε ποτε εχει world strongest men παντα ειναι πρωτος με διαφορα.
Φοβερος αθλητης και πολυ καλος χαρακτηρας ειναι πολωνος

Gasturb
06-01-07, 02:52
- Arnold Schwarzenegger
- Craig Titus
- Dennis James
- Dexter Jackson
- Dorian Yates
- Flex Wheeler
- Greg Kovacs
- Gunther Schlierkamp
- Gustavo Badell
- Jay Cutler
- Kevin Levrone
- Lee Haney
- Lee Priest
- Lou Ferrigno
- Markus Ruhl
- Mike Mentzer
- Nasser El Sonbaty
- Pavol Jablonický
- Radoslaw Slodkiewicz
- Ronnie Coleman
- Shawn Ray
- Troy Alves
- Victor Martinez
- Mr.Olympia 2006
- Mr.Olympia 2005
- Mr.Olympia 2004
- Mr.Olympia 2003
- Mr.Olympia 2002
- Mr.Olympia 2001
- Mr.Olympia 1999
- Mr.Olympia 1987


Πάλι με ξέχασαν.. :geek:

Gt

billys15
06-01-07, 03:35
Gt πρεπει να τους κανεις παρατηρηση!! Δεν γινεται ολη την ωρα να σε ξεχνουν!!! :D :D :D

wolf
06-01-07, 09:53
Τι να πεις δεν εχουν εσενα μεσα ρε Γκαστουρμπ,κ εχουν Ronnie Coleman,Greg Kovacs κ κατι τσιλιβιθρες... :bodybuilder2:

Gasturb
06-01-07, 13:58
Αυτοί χάνουν.,. :geek:

Gt

Theristis
06-01-07, 21:25
Φίλε προσπάθησα να κατεβάσω ένα βίντεο απο την σελίδα αλλά μου ζητάει ένα κωδικό για να τα ξεκλειδώσει βάζω αυτόν που έχει αλλά μου το βγάζει λάθος. :pale:

wolf
07-01-07, 08:36
Φίλε προσπάθησα να κατεβάσω ένα βίντεο απο την σελίδα αλλά μου ζητάει ένα κωδικό για να τα ξεκλειδώσει βάζω αυτόν που έχει αλλά μου το βγάζει λάθος. :pale:
Ναι ξερω,ειναι λίγο παρατημενο το site :sleeping:

billys15
07-01-07, 13:22
Wolf αυτο το megaupload δεν θελει να κανεις account και να πληρωσεις;

wolf
07-01-07, 15:42
Wolf αυτο το megaupload δεν θελει να κανεις account και να πληρωσεις;
Ειναι οπως το Rapidshare,αλλα δίνει καποιες δωρεαν θεσεις κατεβασματος αν δεν εισαι μελος.Οποτε κανεις συνεχεια ανανεωση μηπως πιασεις θεση...Α,κ κατι αλλο,μην κατεβασετε το Mega Toolbar απτο megaupload.Εγω κανω μια προσπάθεια κ αν με ζαλίσει το παραταω...Εκτος κ αν ειναι κάτι που θέλω οπωσδηποτε να κατεβασω!Δεν ειναι παντα τιγκα ομως,παλια αδειο ήταν,τωρα με τα dsl "φόρτωσε"!

Αν δεν βγαλεις ακρη ασχολησου με καποιο λινκ στο Rapidshare.Αν εχεις Dsl Ξερεις πως κατεβάζεις απτο Rapid,δεν πιστευω να περιμενεις καμια ώρα για το κάθε part.1,part.2 να σου δώσει εισητηριο το Rapidshare?

billys15
07-01-07, 16:00
Μολις εμαθα απο μια ιστοσελιδα πως παρακαμπτεις την περιοδο 1 ωρας.Με διαγραφη cookies και τετοια δε λες; ή υπαρχει κι αλλος τροπος;;

giorgos_xania
07-01-07, 18:59
βιλλυ απλα βγαζεις το ρουτερακι/μοντεμ σου για κανα 3λεπτο απο τη μπριζα

αυτο εχει σαν συνεπεια ωνα αλλαζεις ΙΡ και να μπορεις να ξανακατεβασεις στα καπακια ...
:army2: :lol: :army2:

billys15
07-01-07, 19:29
George η μεθοδος που χρησιμοποιω τωρα δεν αργει καθολου.Αντιθετα βλεπω την δικια σου λιγο χρονοβορα :) .Λοιπον δοκιμαστε το εξης:
Με το που τελειωσει ενα download απο rapidshare:
-βγειτε απο το internet
-ανοιξτε τον explorer και παντε εργαλεια,επιλογες internet (η απο την επιφανεια εργασιας δεξι στο εικονιδιο του explorer και πατηστε ιδιοτητες internet,ακριβως το ιδιο παραθυρο ανοιγει)
-πατηστε διαγραφη cookies
-μετα πατηστε διαγραφη αρχειων που ειναι ακριβως διπλα,τσεκαρετε και το "διαγραφη ολου του διαθεσιμου χωρις συνδεση περιεχομενου",πατηστε ΟΚ
-πατηστε ΟΚ και κλειστε ολο το παραθυρο
-ξαναμπειτε στο internet και....εχετε "δουλεψει" το rapidshare :army2: :army2:

wolf
08-01-07, 06:37
Mozilla->Ctrl+Shift+Del
Και ξαναμπες τωρα.

giorgos_xania
08-01-07, 15:51
nice :army2:

billys15
12-01-07, 23:08
Αλλαγη σχεδιων.Αυτο που ειχα γραψει για το πως παρακαμπτουμε το οριο μιας ωρας απο το rapidshare δεν χρειαζεται να ακολουθειται ολοκληρο.Οταν εχετε κατεβασει,καντε αποσυνδεση απο το Ιντερνετ,μετα συνδεθειτε παλι και μπορειτε να κατεβασετε ξανα

Playmobil
21-01-07, 00:06
Wolf αυτο το megaupload δεν θελει να κανεις account και να πληρωσεις;
Ειναι οπως το Rapidshare,αλλα δίνει καποιες δωρεαν θεσεις κατεβασματος αν δεν εισαι μελος.Οποτε κανεις συνεχεια ανανεωση μηπως πιασεις θεση...Α,κ κατι αλλο,μην κατεβασετε το Mega Toolbar απτο megaupload
Γιατί Λύκε; Εγώ το κατέβασα στον explorer και δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα! Βέβαια ίσως να φταίει και το ότι τον έχω παραμελλήσει καθώς γενικά χρησιμοποιώ τον "Godzilla" και δεν είδα κάτι ... :D

wolf
22-01-07, 14:33
Wolf αυτο το megaupload δεν θελει να κανεις account και να πληρωσεις;
Ειναι οπως το Rapidshare,αλλα δίνει καποιες δωρεαν θεσεις κατεβασματος αν δεν εισαι μελος.Οποτε κανεις συνεχεια ανανεωση μηπως πιασεις θεση...Α,κ κατι αλλο,μην κατεβασετε το Mega Toolbar απτο megaupload
Γιατί Λύκε; Εγώ το κατέβασα στον explorer και δεν έχω παρατηρήσει κάποιο πρόβλημα! Βέβαια ίσως να φταίει και το ότι τον έχω παραμελλήσει καθώς γενικά χρησιμοποιώ τον "Godzilla" και δεν είδα κάτι ... :D
Μερικες φορες ποιανεις κατευθειαν ναι,αλλα γενικα αυτο συμβαινει.
Τι ειναι αυτο το Godzilla?
Μπας κ κατεβασες το Megaupload-Bar,δεν θα το συνιστουσα αν ναι..

billys15
22-01-07, 15:47
Wolf λεει ομως οτι αν το κατεβασεις μπορεις να κατεβαζεις ο,τι αρχειο θες κατευθειαν.Δεν ισχυει αυτο;

wolf
22-01-07, 21:12
Wolf λεει ομως οτι αν το κατεβασεις μπορεις να κατεβαζεις ο,τι αρχειο θες κατευθειαν.Δεν ισχυει αυτο;
Ειναι Trojan ομως:
Mega Toolbar

Description of Mega Toolbar
Mega Toolbar is a toolbar that hijacks Internet Explorer Search settings. It redirects searches and mistyped URLs to its own servers.

Recommendation for Mega Toolbar
It is advised that this program may be removed from your system.

Trusted: No
Trojan: No
Chronic: No
Trojan: Yes
Carrier: No
Browser Hijacker: No
Dialer: No
Commercial Keylogger: No
Remote Administration Tool: No
Suspected: No

Αν εισαι οκ με αυτο τοτε ενταξει...
ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ:
Μπορεις να το κατεβασεις,μετα κατεβασε τι βιντεακια θες κ μετα βγάλτο πάλι..