PDA

Επιστροφή στο Forum : Οι Φωτογραφιες μου



Nick Sotiralis
31-10-09, 19:53
Ηλικια 17
Υψος 1.77
Κιλα 74





στοχος (σε πολλα χρονια απο τωρα μαλλον) το avatar μου (dwayne the rock johnson):rolleyes:

NASSER
01-11-09, 03:41
Εχεις ανοιχτο θωρακα, Αμα δουλεψεις σωστα με προπονηση και διατροφη, λογο της ηλικιας σου μπορεις γρηγορα να δεις καλα αποτελεσματα. Αλλα... Θελεις δουλεια!!!

Nick Sotiralis
15-02-10, 20:30
Φεβρουαριος 2010

84,5 κιλα

Nick Sotiralis
15-02-10, 20:49
στοχος ειναι να στεγνωσω (σε κανενα διμηνο ελπιζω) οχι να φαινονται και ινες που ειναι και πολυ δυσκολο ισα ισα στεγνος να ειμαι... και μετα θα συνεχισω μεχρι το καλοκαιρι να θα αυξησω ελαχιστα το φαι μπας και παρω 1 μυικο κιλο (και αν)...

Kolorizos
15-02-10, 21:19
βαλε καμια φοτο πο θα ποζαρεις....στηθος χερια πλατη
γιατι μου φαινεται θες δουλεια ακομα

KATERINI 144
15-02-10, 22:18
εγω θα ελεγα να συνεχίσεις ογκο τρωγοντας καθαρα και να αφησεις τη γραμμωση για το επομενο καλοκαίρι, θα έχεις διπλά αποτελέσματα.

Jeik
16-02-10, 02:28
φίλε άποψη μ ξεκίνα να στεγνώσεις για κανένα τρίμηνο και πέσε χαμηλά σε λίπος..και μετα ξεκίνα ποιοτική διατροφή και βγάλε και ένα καλό πρόγραμμα για να βάλεις μάζα..

Nick Sotiralis
16-02-10, 15:22
φίλε άποψη μ ξεκίνα να στεγνώσεις για κανένα τρίμηνο και πέσε χαμηλά σε λίπος..και μετα ξεκίνα ποιοτική διατροφή και βγάλε και ένα καλό πρόγραμμα για να βάλεις μάζα..

αυτο ακριβως θελω να κανω...

Jeik
16-02-10, 15:48
και εγώ σε παρόμοια κατάσταση με εσένα είμαι...βέβαια είμαι δέκα κιλά πιο βαρύς αλλά έτσι σκέφτομαι..να πέσω ένα οχτάρι και μετά αργά αργά να βάζω μάζα..πρόσεξε με τη διατροφή σου όμως και τη διαχείρηση των υδατανθράκων...

gj
16-02-10, 16:27
εγω θα ελεγα να συνεχίσεις ογκο τρωγοντας καθαρα και να αφησεις τη γραμμωση για το επομενο καλοκαίρι, θα έχεις διπλά αποτελέσματα.
+1
Aπό τα λίγα που μπορώ να καταλάβω από τις φώτο είναι ότι δεν έχεις πολυ λίπος πάνω σου και επίσης θες δουλειά ακόμα στον όγκο.
Βέβαια εξαρτάται και το τι θές...
Καλη σου επιτυχία σε ότι και αν αποφασίσεις...:thumbup:

korasanis
17-02-10, 19:16
+1
Aπό τα λίγα που μπορώ να καταλάβω από τις φώτο είναι ότι δεν έχεις πολυ λίπος πάνω σου και επίσης θες δουλειά ακόμα στον όγκο.
Βέβαια εξαρτάται και το τι θές...
Καλη σου επιτυχία σε ότι και αν αποφασίσεις...:thumbup:

:thumbup::thumbup::thumbup:

zarras
17-02-10, 23:57
μμμ να γραμμωσεις τι ακριβως; (ελπιζω να καταλαβαινεις εμμεσα τι θελω να σου πω)

kyriakos23
18-02-10, 22:11
νομιζο ογκο χρειαζεσε ακομη κ πιο μετα γραμωση.
σαν να βιαστηκες λιγακι:green:

Nick Sotiralis
20-02-10, 18:04
νομιζο ογκο χρειαζεσε ακομη κ πιο μετα γραμωση.
σαν να βιαστηκες λιγακι:green:

ναι οντως... Τωρα για κανενα μηνα ακομα θα παω για ποιοτικο ογκο να παρω κανενα κιλο και μετα θα μπω δυνατα στεγνωμα.θα ξαναξεκινησω και το creakic μαλλον γιατι το σταματησα λογω του οτι κραταει νερα αλλα τωρα αντι για 6 την ημερα που ελεγε θα παιρνω μονο μετα την προπονηση 3 γλουταμινη κανονικα 2 φορες και πρωτεινη

thegravijia
20-02-10, 18:18
ναι οντως... Τωρα για κανενα μηνα ακομα θα παω για ποιοτικο ογκο να παρω κανενα κιλο και μετα θα μπω δυνατα στεγνωμα.θα ξαναξεκινησω και το creakic μαλλον γιατι το σταματησα λογω του οτι κραταει νερα αλλα τωρα αντι για 6 την ημερα που ελεγε θα παιρνω μονο μετα την προπονηση 3 γλουταμινη κανονικα 2 φορες και πρωτεινη
ρε παιδια ενταξει δηλαδη χωρις να θελω να προσβαλω κανενα βλεπω κατι ποστ...
θελω να κοψω το αλατι αρχιζω γραμμωση - κοβω το ταδε συμπληρω γιατι μου κραταει νερα.//...να παρω δεξτροζη η μαλτο μετα την προπονηση επειδη αρχιζω γραμμωση...

δηλαδη θεωρητε τους ευατους σας σε τετοιο ανωτερο επιπεδο που το μονο που σας εμεινε ειναι τοσο μικρες λεπτομεριες να διορθωσετε...

δηλαδη ακομα και οι ολυμπια ενα μηνα πριν κοβουν την whey γιατι θολωνει ....
αλλα αυτοι ειναι στο 3-4 % και εκει μπορεις να πεις ναι οντος κοβωντας καποια συμπληρωματα μπορει να δειξω καλυτερος...αλλα οχι εμεις...
με ολη την καλη διαθεση

psv
20-02-10, 23:18
δηλαδη θεωρητε τους ευατους σας σε τετοιο ανωτερο επιπεδο που το μονο που σας εμεινε ειναι τοσο μικρες λεπτομεριες να διορθωσετε...


Ενταξει τοτε να μην προσεχουμε τιποτα ουτε ποσα γραμμαρια πρωτεινης παιρνουμε την ημερα,ουτε την προπονηση μας αν ειμαστε αρχαριοι,να πηγαινουμε γυμναστηριο και να τρωμε στην τυχη και οταν βελτιωθουμε τοτε να αρχισουμε να προσεχουμε και να μας ενδιαφερει....
(δεν το λεω επιθετικα,απλα δεν συμφωνω με αυτον τον τροπο σκεψης)


Nick sotiralis ποσο χρονων εισαι?

Nick Sotiralis
21-02-10, 00:59
[QUOTE


Nick sotiralis ποσο χρονων εισαι?[/QUOTE]

Τον Απριλιο γινομαι 18 χρονων

sTeLaKoS
21-02-10, 01:02
Τον Απριλιο γινομαι 18 χρονων

Δεν είσαι ούτε 18 και σκέφτεσαι "άλλες" μεθόδους; Για 'μένα, ξέχνα το.

zarras
21-02-10, 01:12
m8 το νεαρο της ηλικιας σου σε κανει να αντιλαμβανεσαι το ολο θεμα τελειος λαθος, και δεν εχω απολυτος κανενα σκοπο να σε θιξω η' να "στην πω"

Haris Pilton
21-02-10, 01:23
Δεν είσαι ούτε 18 και σκέφτεσαι "άλλες" μεθόδους; Για 'μένα, ξέχνα το.

+1 :thumbup:

Polyneikos
21-02-10, 12:20
Εφόσον βαζεις καποιες φωτογραφίες και αποφασίζεις να ρωτησεις την γνωμη μας θα σου την πω ειλικρινα :
θελεις δουλεια ακομα να χτίσεις μυς πανω σου,τωρα και να γραμμωσεις,που πιθανον λόγω ελλειψης εμπειριας και εκει μην τα καταφερεις,μαλλον θα αδειασεις και θα φανει ότι υστερεις σε μυικότητα.
Επίσης επειδη είδα ότι ανοιξες και τόπικ προσπαθωντας να βρεις και αλλους τρόπους,ουτε η ηλικια σου ούτε η υποδομη σου επιτρεπουν χρηση,κατσε και δούλεψε σωστα και όχι όπως αναφερεις θα δουλεψω ποιοτικο όγκο ένα μηνα και μετα γραμμωση,δηλαδή όλο τον χειμωνα τι γινόταν;;
Δεν σου λεω ότι δεν εχεις προπονηθει αλλά είναι προφανες ότι θελεις δουλεια ακόμα και μην βιαζεσαι για τα αποτελεσματα,τα αγαθα κοποις κτώνται.

psv
21-02-10, 12:21
[QUOTE


Nick sotiralis ποσο χρονων εισαι?

Τον Απριλιο γινομαι 18 χρονων[/QUOTE]


Ακου φιλε...Ειδα το θεμα που ειχες ανοιξει το οποιο κλειδωθηκε προτου προλαβω καν να δω τι ουσιες ανεφερες...Γι'αυτο σε ρωτησα εδω ποσο χρονων εισαι...Θα σου μιλησω σαν ανθρωπος 19 χρονων που επισης σκεφτοταν πριν λιγο καιρο να παρει αας πανω στην τρελα της ηλικιας....


Το πιο πιθανο ειναι να παρεις αας και να δεις αποτελεσματα για λιγο καιρο,τα οποια μετα θα τα χασεις.Οι παρενεργειες ομως ειναι πολυ πιθανο να μεινουν,λογω της ηλικιας σου.Κι αυτο το λεω με βαση πραγματα που μου εχουν πει αλλοι,μεγαλυτεροι και πιο εμπειροι.Αξιζει να εχεις τις παρενεργειες μονο για να βγεις το καλοκαιρι ενα μηνα στην παραλια ωραιος και μετα να τα χασεις?Αν ηταν σιγουρο οτι θα τα κρατησεις,θα ελεγα οκ,μικροτερο το κακο,αλλα φανταζεσαι να γινει το αντιθετο?Τζαμπα ολα!

Ακομα και καποιον που εχει φτασει 100+ κιλα με αας να ρωτησεις θα σου πει να μην παρεις.Ακομα κι απο εμπορο να ζητησεις αας το πιο πιθανο ειναι να γελασει,αλλα τελικα να στα δωσει για να βγαλει λεφτα.

Κανε υπομονη για λιγο καιρο,ετσι κι αλλιως απο τις φωτογραφιες σου φαινεται οτι δεν εισαι κατι το ασχημο,κατι το οποιο πρεπει να βελτιωθει αμεσα,δηλαδη δεν χρειαζεται να παρεις ογκο τωρα αμεσως σωνει και καλα,για να δειξεις ωραιος.Οκ εισαι!Υπομονη και τα αλλα θα γινουν!


Τελοσπαντων,ΑΝ τελικα αποφασισεις να κανεις αυτη την -λαθος κατα τη γνωμη ολων-κινηση,φροντισε να εχεις σχεδιασει ΟΛΟ τον κυκλο ΚΑΙ την αποθεραπεια και να τον εχεις ποσταρει τουλαχιστον σε 3-4 σαιτ να σου πουν τα παιδια τη γνωμη τους

Αυτα πιστευω εγω,δεν θελω να κανω τον ξερολα,αλλα στα λεω σαν ομοιοπαθης(:rolf:)που τελικα ομως εκανε τη σωστη επιλογη....

Nick Sotiralis
21-02-10, 20:55
μαλλον πρεπει να το ξανασκεφτω :unsure:

ερωτηση... για να μπω στο forum της ''χημικης υποστηριξης'' τι πρεπει να κανω?...

(θελω να διαβασω τα αρθρα μπας και καταλαβω τι μου γινεται)...

Polyneikos
21-02-10, 20:59
Εχουν μπει καποιοι οροι από το team προκειμενου καποιος να αποκτα πρόσβαση.Πρωτον να είναι μελος στο φόρουμ για 4-5 μηνες,να εχει μινιμουμ ποστς το τελευταιο διαστημα 200(μας ενδιαφερει κυριως στις ενότητες διατροφης-συμπληρωματων-προπονησης,ετσι ωστε να εντοπίζουμε το επίπεδο του μελους που ζηταει πρόσβαση και να είναι ανω των 22.
Όπως καταλαβαινεις είναι μια ενοτητα που απαιτει λεπτους χειρισμους και καποιες δικλειδες έτσι ώστε να αποφευχθουν περιστατικα του παρελθόντος.
Θα ηταν ανευθυνο εκμερους μας να αφηναμε ελευθερη πρόσβαση καθως ο μεσος όρος ηλικιας επισκεψιμότητας είναι αρκετα μικρος.Πιστευω να σε καλυψα..

gj
21-02-10, 21:46
Φίλε μου δεν θέλω να σου πω κάτι παραπάνω από ότι σου είπαν οι υπολοιποι απλα ενα πράγμα....ΣΥΝΕΛΘΕ....
Βγες όσο είναι καιρός από αυτό το τριπάκι που έχεις μπεί και βρίσε όποιον σου έβαλε τέτοιες ιδέες...
Ασε και τα creakic(αληθεια ξερεις τι είναι ? ) και άλλα τέτοια πραγματάκια και τράβα αργά και σωστά για να χτίσεις το σώμα που ονειρεύεσαι...Είσαι 18 χρονων και έχεις ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ μπροστά σου να κάνεις σωστή και μόνιμη δουλεία...
Μην ξεχνάς ότι ότι φτιάξεις εύκολα θα φύγει και εύκολα ...αντιθέτως ότι φτιάξεις με κόπο και υπομονή θα πρέπει να παλέψεις πραγματικά να το χαλάσεις...
ΔΙΑΤΡΟΦΗ + ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ...άντε και καμια πρωτεινούλα και καμια πολυβιταμίνη και εισαι κομπλέ...
Όλα τα άλλα άχρηστα σου είναι προς το παρων...
Ελπίζω να κάνεις τη σωστή επιλογή τελικά:toast::toast:

savage
21-02-10, 22:03
+111000000000000000000000000000000000000000000000000000 στον gj

γιαννης93
21-02-10, 22:11
βρε nick τι να πω διαβαζω ολα αυτα και σοκαρομαι...για να μην πω πολλα ,επειδη και εγω σχεδον στην ηλικια σου ειμαι(17), 8α σου προτεινα να προσπα8ησεις κανα χρονο με καλη διατροφη και γυμναστικη και αν δεν δεις καλα αποτελεσματα τοτε προσπα8ησε να βρεις καμια ''αλλη λυση''.επεισης αν 8υμαμαι καλα προτυπο σου ειναι αυτος που ειναι το αβαταρ σου? δεν νομιζω οτι για να του μοιασεις χρειαζεσαι τις ουισιες που λες.

Nick Sotiralis
21-02-10, 22:33
= προτυπο σου ειναι αυτος που ειναι το αβαταρ σου?

ειναι για μενα το καλυτερο σωμα... μακαρι μια μερα να ειμαι και εγω ετσι...

pepeismenos karga
21-02-10, 23:59
γεια σου nick....να πω και εγω μια αποψη....που απλα επεριεχει μια ερωτηση....ποιος θα ηταν ο σκοπος της χρησης των αας??εννοω για πιο αποτελεσμα θα τα επερνες και εχοντας τι σκοπο???...δεν εχω καμεια εμπαθεια ...ουτε καν...εγω δνε κατακρινω κατι...ουτε και το επιδοοκιμαζω....επιλογες κανει ο καθενας και οτι θελει πραττει...απλα μαρεσει να καθομαι και να βλεπω ατομα που καθονται και επεξεργαζονται μια σκεψη πρωτα και χρησιμοποιουν τη λογικη τους...για καποια θεματα...χωρις να την αποδοκιμαζουν αυθαιρετα,ουτε και ββεβαια να την επιδοκιμαζουν...ειναι καλυτερο να σκεφτεσαι γι ακατι στη ζωη σου ασχετα απο τ αας και να το κοιτας απο πολλες αποψεις για να βλεπεις οτι το θεωρεις σωστο ή λαθος με βαση τη δικη σου ηθικη....
και σιγουρα εαν θες να γινεις σαν τον ροκ.....δεν θες αας.....αυτο ειναι το μονο σιγουρο κατα την αποψη μου..ακομα ειπες εισια 18 χρονων....σε 18 χρονια ποσα μυικα κιλα θα μπορουσες να βαλλεις δηλαδη???ο ροκ στη φωτο ειναι 18??/δεν χρειαζεται για τιποτ αανχος και στρεςς και αγωνια και ανυπομονισια....ολα αυτα οδηγουν σε λανθασμενες κινησεις σχεδον παντα...οπιος βιαζεται σκονταφτει λεει ι παροιμια.....βεβαι αοτι θελει κανει καπιος....αλαλ καλυτερα να περπαταει σωστα και ισια....και σιγουραα.....στο λεω με μεγαλη ειλικρινεια αμα εχει μια διαδρομη να διανυσει και ενα μερος γι ανα φτασει θα φτασει ο κοσμος να χαλασει...καλυτερα αργα και σταθερα παρα ατσαλα και γρηγορα...που το γρηγορα για αλλον θεςρειται αλλιως και αλλον αλλιως οπως και το αργα....

Nick Sotiralis
22-02-10, 00:30
διαβαζοντας το τι μου λετε και επισης βαζοντας κατω τα πραγματα ειπα κατσε ρε Νικο coolαρε που μου θες και φαρμακα κατσε προπονησου σκληρα και καθαρησε λιγο τη διατροφη και ολα οκ ασε τις επιπτωσεις που θα εχει και στην υγεια σου τις οποιες δεν θα της δεις τωρα αλλα στο μελλον...

Ενα μεγαλω ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους εδω που μου εβαλαν μυαλο και δεν εκανα ισως απο τις μεγαλυτερες ανοησιες (για να μην πω τιποτα αλλο) που θα μπορουσα να κανω...

savage
22-02-10, 01:28
ετσι μπραβο.τωρα μιλας σωστα.να ξερεις πως τιποτα δεν γινεται απο την 1 μερα στην αλλη,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ.Εγω 10 χρονια πριν,οταν ημουν στην ηλικια σου, ημουν ενας χοντρος,ενας μπουλης,ενας κεφτες,μια αμορφη μαζα και τωρα εδω και 5 χρονια ειμαι καπως ετσι.Σου δειχνω τη φωτο μου,eλπιζοντας να παρεις εμπνευση.
http://img526.imageshack.us/img526/6933/dsc00204i.jpg
Αφου εγινα εγω ετσι,γιατι οχι κ συ?Δεν εχω κατι παραπανω απο σενα.Δεν εχω ουτε 3 ποδια,ουτε 4 χερια,ουτε φαρμακα πηρα,ουτε τιποτα extreme εκανα.Απλα ειχα σιδερενια θεληση.Αυτο χρειαζεσαι, και φυσικα γνωσεις.Και εισαι στο σωστο φορουμ για να τις αποκτησεις.Εγω δεν δεχομαι οτι αφου καταφερα εγω απο το 0,να εχω αυτο το αποτελεσμα,δεν μπορεις εσυ η ο οποιοσδηποτε αλλος.Πιστεψε στον εαυτο σου και οχι σε μαγικους ζωμους.ΜΠΟΡΕΙΣ!!!Παρε τη ζωη στα χερια σου.

Machiavelli
22-02-10, 11:00
Πόσο καιρό κάνεις όγκο;

gj
22-02-10, 12:56
διαβαζοντας το τι μου λετε και επισης βαζοντας κατω τα πραγματα ειπα κατσε ρε Νικο coolαρε που μου θες και φαρμακα κατσε προπονησου σκληρα και καθαρησε λιγο τη διατροφη και ολα οκ ασε τις επιπτωσεις που θα εχει και στην υγεια σου τις οποιες δεν θα της δεις τωρα αλλα στο μελλον...

Ενα μεγαλω ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους εδω που μου εβαλαν μυαλο και δεν εκανα ισως απο τις μεγαλυτερες ανοησιες (για να μην πω τιποτα αλλο) που θα μπορουσα να κανω...

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

thegravijia
22-02-10, 17:19
ρε παιδια ενταξει δηλαδη χωρις να θελω να προσβαλω κανενα βλεπω κατι ποστ...
θελω να κοψω το αλατι αρχιζω γραμμωση - κοβω το ταδε συμπληρω γιατι μου κραταει νερα.//...να παρω δεξτροζη η μαλτο μετα την προπονηση επειδη αρχιζω γραμμωση...

δηλαδη θεωρητε τους ευατους σας σε τετοιο ανωτερο επιπεδο που το μονο που σας εμεινε ειναι τοσο μικρες λεπτομεριες να διορθωσετε...

δηλαδη ακομα και οι ολυμπια ενα μηνα πριν κοβουν την whey γιατι θολωνει ....
αλλα αυτοι ειναι στο 3-4 % και εκει μπορεις να πεις ναι οντος κοβωντας καποια συμπληρωματα μπορει να δειξω καλυτερος...αλλα οχι εμεις...
με ολη την καλη διαθεση


Ενταξει τοτε να μην προσεχουμε τιποτα ουτε ποσα γραμμαρια πρωτεινης παιρνουμε την ημερα,ουτε την προπονηση μας αν ειμαστε αρχαριοι,να πηγαινουμε γυμναστηριο και να τρωμε στην τυχη και οταν βελτιωθουμε τοτε να αρχισουμε να προσεχουμε και να μας ενδιαφερει....
(δεν το λεω επιθετικα,απλα δεν συμφωνω με αυτον τον τροπο σκεψης)


Nick sotiralis ποσο χρονων εισαι?

ξανακοιτα τι εγραψα

Nick Sotiralis
21-04-10, 23:46
Υψος 1,75
Κιλα 80

Hercules
22-04-10, 01:37
πολυ καλυτερος..δουλεψε γραμμωση:clap:

savage
22-04-10, 01:50
οντως αισθητη βελτιωση.πιο γραμμωμενος πλεον.και πολυ καλη πλατη,στο ανοιγμα:thumbup:

Rise above
22-04-10, 03:23
:clap::clap:φαίνεται με το μάτι η διαφορα

-beba-
22-04-10, 09:50
Μπράβο σου.:clap::clap::clap:

AGGELOS.K
22-04-10, 12:15
Έιδες τελικά με θέληση και πείσμα τι έχεις καταφέρει.....?αισθητή η διαφορά:clap::clap:
Μπράβο σου και απο μένα!!!

Haris Pilton
22-04-10, 13:33
Ηθελες να γινεις ,και σαν αυτον στο αβαταρ σου,καλυτερος εισαι! :clap:

Nick Sotiralis
22-04-10, 22:22
Ηθελες να γινεις ,και σαν αυτον στο αβαταρ σου,καλυτερος εισαι! :clap:

:P ε οχι και καλυτερος...εχω πολλους μυες να βαλω ακομα αλλα να σαι καλα...:)

Nick Sotiralis
22-04-10, 22:23
παρα πολλους βασικα...

superman79
23-04-10, 18:12
Επειδη ξερεις ποιος ειμαι...Αν ειχες πιο ξεκαθαρους στοχους θα πετυχενες πολυ περισσοτερα.:green:.Αποφασισε τι θες...

Nick Sotiralis
25-04-10, 21:49
Επειδη ξερεις ποιος ειμαι...Αν ειχες πιο ξεκαθαρους στοχους θα πετυχενες πολυ περισσοτερα.:green:.Αποφασισε τι θες...

:rolleyes:

Nick Sotiralis
28-04-10, 20:41
νεα φωτο

Ramrod
28-04-10, 21:00
Είσαι σε πολύ καλό δρόμο φίλε...Αν θες τη γνώμη μου και αφού θες να γίνεις σα τον Rock συνέχισε όγκο και μην επηρεάζεσαι απο το καλοκαίρι και τους 2 μήνες παραλία. Θέσε μακροπρόθεσμους στόχους και ξεκίνα ένα ταξίδι τη φορά να τους πετύχεις. Για μένα όγκος, γράμμωση πρέπει να γίνονται μακροπρόθεσμα και όχι ανα 2 μήνες αλλαγή.
Συνεχισε δυνατά, για μένα ούτε συμπληρωμα δε χρειάζεσαι αν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις καλή διατροφή...

Καλή συνέχεια

beefmeup
28-04-10, 21:05
Είσαι σε πολύ καλό δρόμο φίλε...Αν θες τη γνώμη μου και αφού θες να γίνεις σα τον Rock συνέχισε όγκο και μην επηρεάζεσαι απο το καλοκαίρι και τους 2 μήνες παραλία. Θέσε μακροπρόθεσμους στόχους και ξεκίνα ένα ταξίδι τη φορά να τους πετύχεις. Για μένα όγκος, γράμμωση πρέπει να γίνονται μακροπρόθεσμα και όχι ανα 2 μήνες αλλαγή.
Συνεχισε δυνατά, για μένα ούτε συμπληρωμα δε χρειάζεσαι αν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις καλή διατροφή...

Καλή συνέχεια

+100:thumbup:

superman79
28-04-10, 23:14
Είσαι σε πολύ καλό δρόμο φίλε...Αν θες τη γνώμη μου και αφού θες να γίνεις σα τον Rock συνέχισε όγκο και μην επηρεάζεσαι απο το καλοκαίρι και τους 2 μήνες παραλία. Θέσε μακροπρόθεσμους στόχους και ξεκίνα ένα ταξίδι τη φορά να τους πετύχεις. Για μένα όγκος, γράμμωση πρέπει να γίνονται μακροπρόθεσμα και όχι ανα 2 μήνες αλλαγή.
Συνεχισε δυνατά, για μένα ούτε συμπληρωμα δε χρειάζεσαι αν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις καλή διατροφή...

Καλή συνέχεια

Μπραβο:thumbup: ας του το πει και καποιος αλλος γιατι ειναι πολυ αναποφασιστος στο τη θελει να πετυχει.Το ξερω,γυμναζεται σκληρα,ειναι πολυ τυπικος στη προπονηση του, αλλα μπερδευεται με το τη θελει να πετυχει.

superman79
28-04-10, 23:16
Τον γνωριζω το νικο γι αυτο τα λεω αυτα.Ειμαστε στο ιδιο γυμναστηριο.Πολυ μεγαλη βελτιωση:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::clap::clap::clap::clap:

Ramrod
28-04-10, 23:42
...αλλα μπερδευεται με το τη θελει να πετυχει.

Κακώς! φίλε Nίκο αφού το πρότυπό σου το έχεις (Rock) ποιό το πρόβλημα να θέσεις στόχους. Ξεκίνα με τη σειρά, πάρε τον όγκο που σου "πρέπει" και μόλις είσαι ικανοποιημένος απο το μεγεθός σου ξεκίνα τα "κοψίματα". Και καλύτερος απο τον Rock μπορείς να γίνεις αρκεί να έχεις θέληση και να το πιστέψεις. Όλοι μας γι αυτό το σώμα παλευουμε και οι περισσότεροι δεν είμαστε επαγγελματίες, είμαστε φοιτητές, μαθητές, δικηγόροι, γιατροί, υδραυλικοι, ψήστες κλπ. Αλλά αγαπάμε αυτό που κάνουμε περισσότερο και απο άλλους που τα "παίζουν" αθλητές. Και να σου πω αν θες και μια φιλική συμβουλη? Αγάπησε πιο πολύ την προπόνηση και όχι το αποτέλεσμα που σου δίνει...εγώ περιμένω πως και πως να πάω προπόνηση κάθε μέρα και στο γυμναστήριο είμαι απο τα χειρότερα σώματα. Όλοι είναι "κτήνη" και εγώ είμαι σα κουνούπι...αλλά δεν απελπίζομαι ούτε σκέφτομαι ευκολες λύσεις...

Δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο απο το να χύσεις ιδρώτα για να αποκτήσεις αυτό που ονειρεύεσαι...τότε μόνο θα νιώσεις ικανοποίηση και όχι αν ξυπνήσεις και έχεις το τέλειο σώμα. Τότε θα χαθεί το νόημα και η αξία του...

Ελπίζω να μη κούρασα.

Nick Sotiralis
30-04-10, 14:02
αλλα μπερδευεται με το τη θελει να πετυχει.

οχι νομιζω πλεον ξερω τι θελω :P:rolf:

Nick Sotiralis
10-05-10, 12:20
ΣΤΑ 78 ΚΙΛΑ

-beba-
10-05-10, 12:33
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Nick Sotiralis
10-05-10, 12:54
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

:green: να σαι καλα

να πω οτι εκανα λιπομετρηση κατι μηνες πριν και ημουν 79,5 κιλα 12% με καθαρη μυικη μαζα 69,2 κιλα περιπου και τωρα εκανα την προηγουμενη εβδομαδα και βγηκα 78 κιλα 9,7% και καθαρη μυικη μαζα 70,8 κιλα καλα δεν ειναι?:unsure:

sTeLaKoS
10-05-10, 13:01
Μου φαίνεται λίγο το 9,7%. Αν είχες μονοψήφιο νούμερο η κοιλιά σου θα έπρεπε να είναι κομμένη.

Nick Sotiralis
10-05-10, 20:26
και εμενα μου φανηκε πολυ χαμηλα το 9,7 :P

pan0z
10-05-10, 20:46
Κατω απο 12% αρχηζουν να φαινονται οι κοιλιακοι μαλλον καποιο λαθος κανεις για το 9,7%.Σε αυτα τα επιπεδα εχεις αρκετη φλεβικοτητα και οι κοιλιακοι φαινονται φετα

blackgym
10-05-10, 21:55
ενα 14-16% εισαι πανω κατω σαν και εμενα..ισος και λιγο παραπανω κανε αεροβια και σε 2 μηνες θα εισαι 10 αν εχεις καλο μεταβολισμο..βλεπε διετα δικια μου μοιαζουμε σε σωμα

Ramrod
10-05-10, 22:31
...78 κιλα 9,7% και καθαρη μυικη μαζα 70,8 κιλα καλα δεν ειναι?:unsure:

Ρε συ εγώ έχω 14% και είμαι πιο κομμένος απο εσένα...βέβαια παίζει ρόλο και το κάθε σώμα αλλά μήπως κάνεις λαθός για το 9,7?

superman79
10-05-10, 22:35
:clap::clap::clap::clap::clap: :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
ειδες αν σοβαρευεσαι εχεις ξεκαθαρους στοχους και ακους τι πετυχενεις? μπραβο

TEFAAtzis
10-05-10, 22:37
Ρε συ εγώ έχω 14% και είμαι πιο κομμένος απο εσένα...βέβαια παίζει ρόλο και το κάθε σώμα αλλά μήπως κάνεις λαθός για το 9,7?

και γω εχω γυρω στο 15 % και φαινομαι αρκετα κομμενος,παιζει ρολο και το καθε σωμα σιγουρα αλλα το 9,7 λιγο μου φαινεται και μενα ρε φιλε

mixaliskoukaras
10-05-10, 22:38
μια χαρα σε βλεπω αν και θελω ν σ πω απο κοντα κατι π παρατηρησα στις φωτο...

TEFAAtzis
10-05-10, 22:40
μια χαρα σε βλεπω αν και θελω ν σ πω απο κοντα κατι π παρατηρησα στις φωτο...

Τι εχει το παληκαρι και δεν μας το λες δημοσια?

mixaliskoukaras
12-05-10, 23:00
τπτ κατι ακυρο ειμαστε συμμαθητες.!!καμια σχεση με το σωμα...:)

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ
23-05-10, 13:45
ρε παιδια ενταξει δηλαδη χωρις να θελω να προσβαλω κανενα βλεπω κατι ποστ...
θελω να κοψω το αλατι αρχιζω γραμμωση - κοβω το ταδε συμπληρω γιατι μου κραταει νερα.//...να παρω δεξτροζη η μαλτο μετα την προπονηση επειδη αρχιζω γραμμωση...

δηλαδη θεωρητε τους ευατους σας σε τετοιο ανωτερο επιπεδο που το μονο που σας εμεινε ειναι τοσο μικρες λεπτομεριες να διορθωσετε...

δηλαδη ακομα και οι ολυμπια ενα μηνα πριν κοβουν την whey γιατι θολωνει ....
αλλα αυτοι ειναι στο 3-4 % και εκει μπορεις να πεις ναι οντος κοβωντας καποια συμπληρωματα μπορει να δειξω καλυτερος...αλλα οχι εμεις...
με ολη την καλη διαθεση

αρε παιχτη απ' το στομα μου το πηρες

albertob30
23-05-10, 15:39
αυτο δεν ειναι 9,7..να ξερεις..ασε τι λενε οι λιπομετρησεις

Nick Sotiralis
10-06-10, 11:46
ιουνιος 2010


***Δεν χρειαζοταν να ανοιξεις καινουργιο τόπικ για τις νεες φωτόσου,τα θεματα συγχωνευτηκα.Mods Team****

stamthedrum
10-06-10, 13:10
Φίλε Νίκο έχεις πολύ κρέας!! Οι τραπεζοειδείς σου μου αρέσουν πάρα πολύ!

gmalamos
10-06-10, 13:13
Πολυ καλη δουλεια συνεχισε ετσι!!:clap:

Nick Sotiralis
10-06-10, 13:38
και αλλες φωτογραφιες

billys15
10-06-10, 15:17
Ωραια τα πας φιλε,ενα + κι απο μενα.

Nick Sotiralis
10-06-10, 17:44
ευχαριστω για τα καλα λογια παιδια

τωρα 10 ιουλιου παω για διακοπες αλλα εκει δεν εχει gym αλλα ευτυχως ενας φιλος θα μου δωσει αλτηρες (μεχρι 30 κιλα ο ενας :green:)

μια σακουλα πρωτεινη αμινοξεα γλουταμινη προπονηση και μπανια να μαυρισουμε και λιγο :P

Nick Sotiralis
13-06-10, 20:50
απο τα 85 στα 75,5 :green:

Nick Sotiralis
16-06-10, 18:17
νεες φωτογραφιες

blackgym
16-06-10, 18:21
μια χαρα βρο!!:clap:keep on

stats τι εχεις υψος και τι κιλα ακριβως?

ετσι πως σε κοβω εισαι σιγουρα κατω απο 14-13% ποοσοστο λιπους

για πανω στηθος πεξε μπαρα και βαρακια καπακι και στους ομους φορτωσε με μπαρα μπροστα και πεξε και βαρακια μπροστα θα δεις πανω διαφορα με αυτες τις ασκησεις και κανα crossover για πανω

GEORGEXX1
16-06-10, 18:27
πολυ καλος μπραβο.
μονο που στις προηγουμενες φωτο φαινοταν πιο καλο το ανω στηθος
ισως φταιει η φωτο και με γελαει.

gmalamos
16-06-10, 19:11
:clap::clap::clap:

Nick Sotiralis
23-06-10, 17:37
μια χαρα βρο!!:clap:keep on

stats τι εχεις υψος και τι κιλα ακριβως?

ετσι πως σε κοβω εισαι σιγουρα κατω απο 14-13% ποοσοστο λιπους

για πανω στηθος πεξε μπαρα και βαρακια καπακι και στους ομους φορτωσε με μπαρα μπροστα και πεξε και βαρακια μπροστα θα δεις πανω διαφορα με αυτες τις ασκησεις και κανα crossover για πανω

υψος 1,75
κιλα 75-76

Nick Sotiralis
17-11-10, 17:56
μετα απο 2 και κατι μηνες στον ογκο(και συνεχιζω εχω φτασει στα 83,8 κιλα)
διατροφη

πρωινο ----> 100 γρ quaker 1 scoop whey isolate (nutrisports) 250 ml γαλα και 1 κουταλια της σουπας μελι

δεκατιανο ----> 2 αραβικες με μπιφτεκι και τυρι με χαμηλα λιπαρα

μεσημεριανο ---->250 γρ (μοσχαρι ή κοτοπουλο)
200 γρ μακαρονια ολικης

πριν την προπονηση ----> 1 scoop whey isolate 5gr creatine

μετα την προπονηση ---->1,5 scoop whey isolate 5 gr creatine 5 gr glutamine και 80 γρ δεξτοζη

βραδινο ----> 250 γρ κοτοπουλο ή μοσχαρι 150 γρ μακαρονια

πριν τον υπνο ---->2 γιαουρτια 0% και 5 γρ glutamine

και μερικες φωτογραφιες

κουλης
17-11-10, 18:13
μου αρεσει:thumbup: γιατι δεν δοκιμαζεις να βαλεις μια χουφτα αμυγδαλα μαζι με τα γιαουρτια το βραδυ?

Στελιος
17-11-10, 18:57
πςςςςςςςς τουμπανος!
καλη δουλεια φιλε συνεχισε!!

StefPat
17-11-10, 19:24
μετα απο 2 και κατι μηνες στον ογκο(και συνεχιζω εχω φτασει στα 83,8 κιλα)
διατροφη

πρωινο ----> 100 γρ quaker 1 scoop whey isolate (nutrisports) 250 ml γαλα και 1 κουταλια της σουπας μελι

δεκατιανο ----> 2 αραβικες με μπιφτεκι και τυρι με χαμηλα λιπαρα

μεσημεριανο ---->250 γρ (μοσχαρι ή κοτοπουλο)
200 γρ μακαρονια ολικης

πριν την προπονηση ----> 1 scoop whey isolate 5gr creatine

μετα την προπονηση ---->1,5 scoop whey isolate 5 gr creatine 5 gr glutamine και 80 γρ δεξτοζη

βραδινο ----> 250 γρ κοτοπουλο ή μοσχαρι 150 γρ μακαρονια

πριν τον υπνο ---->2 γιαουρτια 0% και 5 γρ glutamine

και μερικες φωτογραφιες

πολύ καλό το κόβω ;)

Πριν τον ύπνο, πως τρως τα 2 γιαούρτια σκέτα; Πως μπορείς; :S

Nick Sotiralis
17-11-10, 19:26
τα γιαουρτια στην αρχη δεν παλευοντουσαν αλλα τωρα το συνηθησα και ειναι μια χαρα

Qlim4X
17-11-10, 21:06
γιατι στα γευματα σου εχεισ 250 κρεας?

Nick Sotiralis
17-11-10, 22:13
στον ογκο εκει παιζω στα 250 γρ μετα καλοκαιρι δεν ξερω περιπου στα 200γρ

κουλης
17-11-10, 22:35
στον ογκο εκει παιζω στα 250 γρ μετα καλοκαιρι δεν ξερω περιπου στα 200γρ

και σε πιανουν 200γρ κοτοπουλο βρε θηριο:shock:?

Nick Sotiralis
17-11-10, 22:55
ετσι και ετσι :P

Nick Sotiralis
17-11-10, 22:57
αλλα φετος θελω να κρατησω μαζα οποτε δεν θα πεσει και πολυ πεινα στην γραμμωση αργοτερα

κουλης
17-11-10, 22:57
ποσα κιλα ξεκινησες και πηγες στα 83,8(γουσταρω λεπτομερεια:green:)?

Nick Sotiralis
17-11-10, 23:07
πρωτος χρονος δηλαδη πρωτη μερα βαρη στα 59 κιλα 15 χρονων
τωρα ειμαι 18 χρονων και κατι

κουλης
17-11-10, 23:24
πρωτος χρονος δηλαδη πρωτη μερα βαρη στα 59 κιλα 15 χρονων
τωρα ειμαι 18 χρονων και κατι

:shock: σαν και εμενα! φετος αρχισα 16 χρονων 57 κιλα αντε να δουμε πως θα ειμαι στα 18 μου:) καλη συνεχεια φιλος!

foresentos
22-01-11, 04:50
πολυ ελειπης διατροφη αρχοντα ............θελεις και αλλα πραγματα ..τα γευματα σ με το ζορι φτανουν τα 25 γραμ καλη πρωτεινης ....

Wolve
22-01-11, 12:12
Ωραιος ρε φιλαρακι, αντε παμε δυνατα :weights::thumbup:


πολυ ελειπης διατροφη αρχοντα ............θελεις και αλλα πραγματα ..τα γευματα σ με το ζορι φτανουν τα 25 γραμ καλη πρωτεινης ....

25γρ? μαλλον κανεις καποιο λαθακι :green:

tommygunz
22-01-11, 12:30
Ωραίος φίλε!!:clap:

Πάντως μια παρατήρηση αν μου επιτρέπεις... Τα λιπαρά στην διατροφή σου είναι λίγο ανύπαρκτα. Καλό θα ήταν να προσθέσεις αμύγδαλα, καρύδια, αυγά ολόκληρα, ψάρι και τις μέρες που δεν μπορείς να τρως ψάρι συμπλήρωμα Ω3.

PMalamas
22-01-11, 12:32
πολυ ελειπης διατροφη αρχοντα ............θελεις και αλλα πραγματα ..τα γευματα σ με το ζορι φτανουν τα 25 γραμ καλη πρωτεινης ....

δικιο εχεις! Δε φτανουν με τιποτα 25 γρ πρωτεινης!
Γτ πολυ απλα φτανουν πανω απο 50!!! :welcome:

pan0z
22-01-11, 14:24
κοιτατε και λιγο ημερομηνιες παιδια πριν ποσταρετε ;)

nicksotiralis
27-01-13, 02:24
γεια σας και παλι μετα απο πολυ καιρο :P φωτο απο το στρατο και αφου απολυθηκα φανερα αδυνατισμενος
60724 60725

Χριστοφορος123
27-01-13, 11:57
Πω ρε man τι τρικεφαλος ειναι αυτος που εκανες; :shock::shock:
Εγω ομως περιμενα να δω και μια πλατη γιατι στις πανω φωτος ειναι πολυ μεγαλη

Mikekan
27-01-13, 11:59
Ωραίο σωματάκι, Μπράβο, συνέχισε γερα!

nicksotiralis
27-01-13, 16:48
θα ανεβασω και φωτο πλατης απλα τωρα ειμαι σχεδον 2 μηνες εκτος προπονησης και διατροφης :P ρεμαλι κανονικα αλλα απο δευτερα ξεκιναω παλι δεν μπορω να με βλεπω ετσι :rolf:

nicksotiralis
27-01-13, 17:13
60733 φωτο πλατης σημερινη

Χριστοφορος123
27-01-13, 17:33
Πριν ητανε σιγουρα μεγαλυτερη η πλατη και πιο γεματη...παμε παλι δυνατα να τη μεγαλωσουμε

nicksotiralis
27-01-13, 17:36
παμε δυνατα να ανεβει και η ψυχολογια λιγο γιατι καθε φορα που παω gym ολο και καποιος Μ@@@@ θα μου πει κατι ισα ισα να πεσω ψυχολογικα

Χριστοφορος123
27-01-13, 17:40
παμε δυνατα να ανεβει και η ψυχολογια λιγο γιατι καθε φορα που παω gym ολο και καποιος Μ@@@@ θα μου πει κατι ισα ισα να πεσω ψυχολογικα

Δεν πειραζει φιλε..κανε εσυ την προπονηση σου γερα και να βλεπεις καλα αποτελεσματα σιγα σιγα θα σου πω εγω μετα ψυχολογια.

HACKERWALLK3R
27-01-13, 18:02
παμε δυνατα να ανεβει και η ψυχολογια λιγο γιατι καθε φορα που παω gym ολο και καποιος Μ@@@@ θα μου πει κατι ισα ισα να πεσω ψυχολογικα

Μην ακούς ρε το κάθε βλάκα. Κάνε την προπόνηση σου για σένα. Μην επηρεάζεσαι.
Btw τι έγινε με το παλιό σου acc?

ArgoSixna
27-01-13, 18:15
Με το καινουριο account εννοεις :P

Πολυ καλο πανω μερος φιλε

nicksotiralis
27-01-13, 21:35
το παλιο account δεν θυμομουν τον κωδικο παλι καλα σε αυτο εχω στανταρ κωδικο που τον εχω παντου και τον θυμαμαι :P:P

Nick Sotiralis
29-01-13, 02:52
ενταξει μετα απο προσπαθειες βρηκα τον παλιο μου λογαριασμο :turtle:

morgoth
29-01-13, 10:38
μια χαρα εισαι ρε. δωσε πονο στη προπονηση και φαε οπως ετρωγες (αφου σε πιανει εγγυημενα)

cuntface
29-01-13, 11:11
ενταξει μετα απο προσπαθειες βρηκα τον παλιο μου λογαριασμο :turtle:

στης θεση σου θα ανεβαζα τα κουακερ στα 140γ το πρωι

Nick Sotiralis
29-01-13, 21:11
στο πρωινο το εβγαλα το quaker δεν μπορω να το φαω :P πρωινο εχω βαλει ενα σκουπ πρωτεινη σε νερο μια μπανανα και 1 γρ βιταμινη C δεν μπορω να φαω τοσο πολυ πια :(

Christos97
29-01-13, 22:10
Φιλε συνεχισε δυνατα.. Παντως απο μπρατσα τα σπας ασχημα φιλε. Δυναμωσε πλατη.

ManosBT
29-01-13, 22:36
Ωραιος φιλε αμα εισαι ετσι στα 18 σου φαντασου σε 10 χρονια πως θα χεις γινει.Προσπαθησε να διατηρηθεις στο στρατο και ξαναμπες δυνατα.Απο προπονηση τι κανεις,ποιο ειναι το προγραμμα σου;

Nick Sotiralis
29-01-13, 23:25
με το στρατο τελειωσα :turtle::turtle: τωρα ξεκιναω προγραμμα κυριως πυραμιδες 15-12-10-8 να δω πως θα δουλεψει πανω μου γιατι παλια επαιζα η 8αρες η 10-8-6-4 8ελω να δω αν με πιο πολυ ''καψιμο'' και φαι εχω πιο ποιοτικο αποτελεσμα απο οτι ειχα :weights:

zois
09-02-13, 14:55
και σε εψαχνα και σε ξανα εψαχνα και τελικα σε βρηκα...
ρε νικο τελικα τι θες να παρεις ογκο η γραμμωση??????

Nick Sotiralis
09-02-13, 23:09
ογκο ρε συ απλα χωρις σαβουρα στο φαγητο