PDA

Επιστροφή στο Forum : Η μικρή μου αλλαγή.



Deefunxion
06-11-09, 08:50
ορίστε μερικές φωτογραφίες από προηγούμενα καλοκαίρια που το βάρος μου κυμαινόταν από 77 μέχρι και 82 κιλά ορισμένες φορές...

η τελευταία είναι τραβηγμένη κακήν κακώς από το web cam μου, αλλά νομίζω φαίνεται κάπως η διαφορά.. .είμαι κάπου στα 65 κιλά τώρα...

τα κιλά τα έχασα απλώς μειώνοντας τις ποσότητες φαγητού και κόβοντας τις ζάχαρες, τα ψωμιά, τα αναψυκτικά και το junk γενικά... πατατάκια, πίτσες, σουβλάκια με πίτα και τέτοια...

γυμναστήριο πάω περίπου ενάμιση μήνα.

NASSER
06-11-09, 09:56
Εισαι σε πολυ καλο δρομο!!! Συνεχισε και θα δεις πολυ καλα αποτελεσματα! Συγχαητηρια :thumbup:

Muscleboss
06-11-09, 13:22
Ωραίος! Αισθητή διαφορά! Συνέχισε με διατροφή και προπόνηση και αν σε τοσο λιγο καιρό έκανες αυτη την αλλάγη, μέχρι το ερχομενο καλοκαίρι το σώμα σου θα είναι αγνώριστο! :thumbup:

ΜΒ

Polyneikos
06-11-09, 13:31
ότι είπαν και τα παιδια από πανω,επιμονη στην διατροφή σου και επιμονη και θα δεις και αλλες αλλαγες στο σώμα σου.Συνέχισε έτσι !!:thumbup:

TRIANTAFYLLOU
06-11-09, 16:14
συμφωνώ με τα παιδια απόλυτα συνέχησε έχεις σημαντική βελτίωση και σε δικαιώνει το αποτέλεσμα:thumbup:

-beba-
06-11-09, 17:04
Δεν θα την έλεγα μικρή την αλλαγή. Μπράβο σου πάντως καλά τα κατάφερες. Συγχαρητήρια!:clap::clap::clap:

mazarakiotis
06-11-09, 17:54
Μπράβο φίλε. Συνέχισε έτσι! Αν διαβασεις το φορουμ θα βρεις οτι βοηθεια θες.

Deefunxion
06-11-09, 22:46
σας ευχαριστώ και πάλι... το χω πάρει κάπως ζεστά το θέμα... πλήρωσα κι’απ’την αρχή ετήσια συνδρομή στο γυμναστήριο... οπότε αυτό το χρόνο θα προσπαθήσω να βάλω για τα καλά στη ρουτίνα της ζωής μου την εκγύμναση. έκανα ό,τι κρεπάλη υπάρχει στο βίβλιο απ’τα 20 μέχρι τα 30 μου.. και λέω τώρα πια στη δεκαετία των 30s να αποκτήσω ένα σώμα που πάντα ήθελα νεότερος αλλά δεν αφιέρωνα ποτέ χρόνο για να το πετύχω. θα σας κρατώ ενήμερους για την πορεία μου και θα ζητώ συγκεκριμένες διευκρινήσεις σε ότι δε μπορώ να ανιχνεύσω απ'τα ήδη λεχθέντα στο φόρουμ...

καλο Σουκου σε όλους.