PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΡΙΤΙΚΕΣ..



BILLMMAN
25-11-09, 15:38
καινουργια φωτο...ευχαριστω!:thumbup:

KATERINI 144
25-11-09, 17:05
καλος, εχεις τη βαση συνέχισε :bbbiceps:

NASSER
25-11-09, 18:59
ΦΑινεται πως κανεις γυμναστηριο και εχεις δρομο.... ποιος ειναι ο στοχος σου?

BILLMMAN
25-11-09, 21:29
ενα ποιοτικο σωμα...πως το κρινεις?

NASSER
25-11-09, 23:21
ενα ποιοτικο σωμα...πως το κρινεις?
ΝΑ εχεις οσο γινεται καλυτερο μυικο διαχωρισμο και χαμηλο ποσοστο λιπους. Σαυτο στοχευεις?

BILLMMAN
26-11-09, 01:46
ναι ενα καλο μυικο διαχωρισμο και χαμηλο ποσοστο λιπους και μετα βλεπουμε αν θελουμε το κατι παραπανω,,η προσπαθεια δε τελειωνει αγωνιζομαστε παντα για τα καλυτερα...κατα την γνωμη σου χρειαζομαι ογκο?

KATERINI 144
26-11-09, 11:43
εξαρτατε απο το πως θελεις εσυ να εισαι, αν δε θελεις περισσοτερο ογκο γραμμωσεις και διατηρήσεις τη μυικη μαζα που εχεις εισαι οκ.

TRIANTAFYLLOU
26-11-09, 21:40
αν και οι φωτο δεν είναι πολύ καλές και βέβαια δεν φαίνονται τα πόδια , παρ όλα αυτα φαίνετε ότι έχεις κάνει δουλεια έχεις δυνατό κορμό και πλάτη χρειάζετε να δώσεις έμφαση σε ώμους και χέρια .

απλα αν με την προπόνηση και διατροφή σε συνδιασμό βελτιώνοντας κάποια λάθη που ίσως διαπιστώσεις ότι εκανες διαβάζοντας και στο φόρουμ , βάλεις μερικα μυικά κιλά αυτό θα είναι υπέρ σου και θα δείξει ακόμη περισσότερο το σώμα σου.

γιατι να ξέρεις ακόμη και ο στόχος να είναι η γράμωση αν δεν βάλεις μυς δεν υφίστατε , γιατι οι μυς γραμώνουν και στην φαση που θέλεις να προσθέσεις μερικα μυικά κιλα μην σε απασχολεί αν είσαι λίγο πιο θολός εκτός αν δείς ότι φορτώνεσε υπερβολικα με λίπος οπότε εκεί το ελέγχεις με την διατροφή σου .

απλα στην φαση της υπερτροφίας δεν γίνετε να τα εχουμε όλα εκτός περιπτώσεων που είναι ετσι ο μεταβολισμός και στον όγκο δεν φορτώνονται πολλα κιλα και στην συνέχεια αφού χτίσεις την μαζα , κάνεις μια πιο αυστηρή διατροφή και μειώνοντας το λίπος βγαίνει έξω η δουλεια που έκανες και εχεις και μια εικόνα για το πως είσαι στην επόμενη φάση ξανακάνεις το ίδιο εφόσον θέλεις να αυξήσεις κι άλλο την μάζα σου , γιατι όσο πιο μυώδης είσαι τόσο πιο στρογγυλός και συμμετρικός θα δείχνεις , χωρίς βέβαια να μιλάω για υπερβολή .

καλή συνέχεια και καλή επιτυχία:thumbup::thumbup:

BILLMMAN
27-11-09, 00:06
ευχαριστω πολυ...:thumbup:

albertob30
27-11-09, 03:26
γνωμη μου..αναλογα παντα με το τι 8ελεις...μην ακους κανεναν!! αυτο ειναι το μεγαλυτερο λα8ος στους νεους ή στους σχετικα νεους...βαλε στοχο τι σωμα σου αρεσει και τι σωμα πηγαινει στον σωματοτυπο σου...

στη 8εση σου παντως θα εκανα μια καλη περιοδο ογκου να βαλω μυικα κιλα και μετα 8α εκοβα...

BILLMMAN
27-11-09, 10:43
αυτο κανω..απλα δεν ειναι κακο να παιρνεις και κριτικες απο καποιους που εδω που ειμαι ηταν και εκει που ειναι ισως φτασω..:thumbup:

BILLMMAN
02-12-09, 20:54
καινουργια φωτο... πανω στην αρχη σεβαστη η γνωμη σας...

Polyneikos
09-12-09, 14:56
Παιδια δεν καταλαβαινω γιατί ανοιγετε ένα τόπικ βαζωντας φωτογραφίες για να σας πουμε μια γνωμη μας και μετα από 10 μερες πιανετε και αφαιρείτε τις φωτό...
Το λεω γιατί το έχω δει επανελειμμένα,σε πολλά τόπικς φωτογραφιων,όποιος φοβαται την εκθεση στο νετ ας μην βαζει φωτο καθόλου.Billman εδω εχεις πιασει και έχεις σβησει τις φωτο καθως και 5 ποστς δικα σου,έτσι ακυρωνεις και το τοπικ αλλα και τα μελη που γραψανε καποια πραγματα.

BILLMMAN
10-12-09, 11:24
Σωστο αυτο που λες απλα μεσα σε αυτες τις δεκα μερες επειδη δεν ειδα καποιες κριτικες και καποια σχολια..σε αυτο που βλεπατε ειπα να τις βγαλω..και ευχαριστω οσους ειπαν κατι στις πρωτες φωτο..

-beba-
10-12-09, 11:32
Παιδια δεν καταλαβαινω γιατί ανοιγετε ένα τόπικ βαζωντας φωτογραφίες για να σας πουμε μια γνωμη μας και μετα από 10 μερες πιανετε και αφαιρείτε τις φωτό...
Το λεω γιατί το έχω δει επανελειμμένα,σε πολλά τόπικς φωτογραφιων,όποιος φοβαται την εκθεση στο νετ ας μην βαζει φωτο καθόλου.Billman εδω εχεις πιασει και έχεις σβησει τις φωτο καθως και 5 ποστς δικα σου,έτσι ακυρωνεις και το τοπικ αλλα και τα μελη που γραψανε καποια πραγματα.

Ευτυχώς Polyneikos που το ανέφερες. Τόση ώρα αναρωτιώμουν που τις είδαν οι άλλοι τις φωτό και εγώ γιατί δεν τις βλέπω. Αν ήταν βράδυ θα το δικαιολογούσα γιατί θα είχα πιει κανα ποτό, αλλά πρωί πρωί...............................

BILLMMAN
10-12-09, 11:43
αμα το ανοιγες το τοπικ πριν 3 μερες θα τις εβλεπες και πρωι και βραδυ...και ασε τις ειρωνειες..

Polyneikos
10-12-09, 11:54
Yπαρχουν τόσα πολλα τόπικς που ο καθενας τα βλέπει με την δική του σειρα,όταν καποιο τόπικ είναι μόλις για 10 ημέρες είναι πολύ φρεσκο,δεν εχουν προλάβει να το δουν όλοι...Ακόμα και εγω που είμαι admin δεν προλαβαινω να τα βλεπω όλα,ή απανταω σε καποια μετά από μερες...
Anyway,ενημερωσε με πμ αν θα ξαναβαλεις καποιες φωτό ειδαλλως το τόπικ δεν εχει ουσια στις Φωτογραφίες μελων.

-beba-
10-12-09, 11:58
αμα το ανοιγες το τοπικ πριν 3 μερες θα τις εβλεπες και πρωι και βραδυ...και ασε τις ειρωνειες..

Με παρεξήγησες. Δεν σε ειρωνευτηκα, οπώς δεν ειρωνευτηκα ποτέ κανέναν. Το ότι έκανα λίγο χιούμορ (μάλλον αυτοσαρκασμό θα το έλεγα) δεν είναι λόγος για να παρεξηγηθείς. Οπως και να έχει σου ζητάω συγνώμη. Παντως γιατί να σβήσεις τις φωτό? Δεν βλέπω τον λόγο....................

BILLMMAN
10-12-09, 12:01
δεν εχω προβλημα να βαλω δεκα...βαζω αυτη τωρα και θα μπουν και αλλες

-beba-
10-12-09, 12:11
Μπράβο σου. :clap::clap::clap:Φαίνεται σίγουρα από την φωτό η προσπάθεια σου. Σαφώς έχεις αρκετό δρόμο μπροστά σου. Καλή συνέχεια στην προσπάθειά σου και καλή επιτυχία στους στόχους σου.

Polyneikos
10-12-09, 16:01
Βασίλη χερια μωνοι,τραπεζοειδείς είναι σε αρκετα καλό επίπεδο,,,Χρειαζεσαι περισσότερη ογκο στο στήθος και λεπτομερεια στα κοιλιακα,γενικα φαίνεται ότι δουλευεις στο γυμναστηριο,θα προτιμουσα να εισαι με λίγα μυικα κιλα παραπανω για να αναδείξεις καλύτερα τους μυς σου,Καλη συνεχεια,περιμενουμε και αλλες φωτο :thumbup:

BILLMMAN
04-01-10, 18:55
καλη χρονια σε ολους παντα χαρες..

-Giannis-
04-01-10, 20:00
φιλε βελτιώνεσαι ωραίος μπράβο:clap::weights:
απλά προσπάθησε να δούλεψης περισσότερο την πλάτη για να αρχίσει να ανοίγει και να παίρνει σχήμα:toast:

AGGELOS.K
04-01-10, 20:26
Πολύ καλή η προσπαθειά σου φιλε:clap:
Συνέχισε δυναμικά:weights:

Polyneikos
04-01-10, 21:59
Εχεις βελτιωθεί εμφανως στο άνω κορμο και εχεις σκληρυνει ..Εγω στην θεση σου θα εδινα προτεραιότητα στα πόδια γιατί εχουν μεινει πίσω,εν αναγκη θα τα εσπαγα σε 2 προπονησεις,τετρακεφαλοι,προσαγωγοι,γαμπες και μηριαιοι δικεφαλοι, επαγωγοι,γαμπες προκειμενου να τα φορτίσω περισσότερο..Μην ξεχνας ότι είναι το 1/3 του σώματος μας τα πόδια..Επίσης όπως ειπε και ο Γιαννης πρεπει να ανοίξει λίγο η πλατη σου και θα εχεις ωραια συμμετρία.Πολυ καλή η προοδος σου παντως,

TRIANTAFYLLOU
05-01-10, 04:39
εγω μια χαρα σε βλέπω απλα όσο περνάει ο καιρός και δουλεύεις βελτιώνεσαι , τα πόδια όπως είπε και ο πολυνεικος είναι λίγο πίσω αλλα και αυτα αν τα δουλέψεις λίγο βαρυα θα γίνουν άλλωστε μόνο του σπανου τα γενια δεν γίνονται .

έχεις σκαρί να γίνεις πολύ καλός και βέβαια στις φωτο αδικείσαι γιατι υστερείς στο ποζάρισμα αλλα φαίνεται ότι έχεις κανει δουλεια καλη και έχεις βελτίωση :thumbup::thumbup::clap::clap:

-beba-
05-01-10, 10:35
Μπράβο σου.:clap::clap::clap:
Φανερή η βελτίωση. Συμφωνώ και εγώ πως η πλάτη και τα πόδια θέλουν δουλειά.
Ειδικά η πλάτη. Βάλε αν θέλεις το πρόγραμμα που κάνεις για πλάτη. Μπορεί κάτι να πρέπει να αλλάξεις σε αυτό.

BILLMMAN
05-01-10, 16:40
ευχαριστω για τις κριτικες...πιστευω στις επομενες να δειτε αυτα τα σημεια βελτιωμενα...να ειστε καλα..:thumbup:

BILLMMAN
25-01-10, 16:28
...

Jud0ka
25-01-10, 19:32
το χεις φιλος!!!γαματος!συνεχισε την καλη δουλεια!!!

AGGELOS.K
25-01-10, 21:40
το χεις φιλος!!!γαματος!συνεχισε την καλη δουλεια!!!
+1 !!!!!!:clap::clap::clap::clap:

Muscleboss
26-01-10, 01:24
BILLMAN ωραίος! Συνέχισε έτσι! Δώσε βάση στα ποδια και το σώμα σου θα μπορεί να πάρει πολλούς μυς ακόμα! :thumbup:

ΜΒ

-beba-
26-01-10, 10:29
Μπράβο BILLMMAN.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

gj
26-01-10, 12:34
Εχεις βελτιωθεί εμφανως στο άνω κορμο και εχεις σκληρυνει ..Εγω στην θεση σου θα εδινα προτεραιότητα στα πόδια γιατί εχουν μεινει πίσω,εν αναγκη θα τα εσπαγα σε 2 προπονησεις,τετρακεφαλοι,προσαγωγοι,γαμπες και μηριαιοι δικεφαλοι, επαγωγοι,γαμπες προκειμενου να τα φορτίσω περισσότερο..Μην ξεχνας ότι είναι το 1/3 του σώματος μας τα πόδια..Επίσης όπως ειπε και ο Γιαννης πρεπει να ανοίξει λίγο η πλατη σου και θα εχεις ωραια συμμετρία.Πολυ καλή η προοδος σου παντως,
+1
Απο μπροστα εισαι μια χαρα και στα χερια... Χρειαζεσαι ομως φτερα περισοτερο και ποδια για να εχεις μπομπα συμετρια
Συγχαρητηρια για την πρόοδο :thumbup:

BILLMMAN
27-01-10, 18:32
ευχαριστω για την κριτικη σας...

BILLMMAN
14-02-10, 13:15
καλημερα βαζω και μια φωτο μετα απο αεροβια...

BILLMMAN
31-07-10, 20:49
καλησπερα σε ολους....

-beba-
01-08-10, 08:03
Μπράβο :clap::clap::clap::clap::clap:
Πάρα πολύ καλός.
Πρέπει να μάθεις να κάνεις πόζες. Θα αναδυκνείεται έτσι πολύ καλύτερα το σώμα σου. Ο φίλος σου που ποζάρετε μαζί φαίνεται να γνωρίζει. Πες του να σου δείξει. Στις φωτό αδικήσαι.
Πάντως μπράβο σου και καλή συνέχεια.:toast:

Vinn
02-08-10, 20:20
Πολυ καλος φιλαρακι!!Συνεχισε ετσι..:thumbup:

BILLMMAN
03-12-10, 20:34
Καλησπερα σε ολους..