PDA

Επιστροφή στο Forum : Dymetadrine XTreme (AST Sports)



primordial
27-11-09, 14:00
http://www.healthy2day.gr/datafiles/480l.jpg

Two capsules supply the following ingredients:
Servings Per Container: 60

Magnesium - 60mg
Vitamin C - 44mg
Vitamin B6 - 18mg
NRGX - 1393mg
(green tea extract from leaf standardized for epigallocatechin gallate EGCG, l-phenylalanine, l-tyrosine, caffeine as caffeine anhydrous, norsynephrine HCL, Theobromine HCL, and yohimbine HCL.)

Other Ingredients:
Vegetable grain, silicon dioxide.

Καλημέρα....

θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με τον παραπάνω λιποδιαλύτη... να διευκρινίσω ότι δεν είναι το παλιό καλό :turtle:.... για το συγκεκριμένο χρησιμοποιούν εκνευριστικά πολύ την φράση "NEW Ephedra Free".... anyway, απλά θα ήθελα την κριτική σας εάν γνωρίζετε κάτι σχετικά.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:green:

Ζητώ συγνώμη, λόγω κεκτημένης ταχύτητας πόσταρα σε λάθος section... pls dont :jason::box1::rifle::shoot::smash::spank:

The Rock
27-11-09, 14:31
Κοίτα το ξέρω το προϊόν .. δεν γράφει δοσολογία σε yohimbine και caffeine που είναι όλο το προϊόν.

primordial
27-11-09, 14:35
Κοίτα το ξέρω το προϊόν .. δεν γράφει δοσολογία σε yohimbine και caffeine που είναι όλο το προϊόν.

NRGX - 1393mg
(green tea extract from leaf standardized for epigallocatechin gallate EGCG, l-phenylalanine, l-tyrosine, caffeine as caffeine anhydrous, norsynephrine HCL, Theobromine HCL, and yohimbine HCL.)

Η κλασσική ιστορία... σου πετάνε μια συνολική ποσότητα με μία :shock: ονομασία και άντε βγάλει άκρη.... το έχεις δοκιμάσει???

The Rock
27-11-09, 14:52
NRGX - 1393mg
(green tea extract from leaf standardized for epigallocatechin gallate EGCG, l-phenylalanine, l-tyrosine, caffeine as caffeine anhydrous, norsynephrine HCL, Theobromine HCL, and yohimbine HCL.)

Η κλασσική ιστορία... σου πετάνε μια συνολική ποσότητα με μία :shock: ονομασία και άντε βγάλει άκρη.... το έχεις δοκιμάσει???

Όχι ...άστο καλύτερα ... Propretiery Blends μακριά :green:

crow
27-11-09, 18:50
Το εχω δωσει να το δοκιμασει ενας φιλος μου(ουφ εγω δεν ξερω πια τη να πρωτοπαρω) κ μου ειπε οτι σε συγκριση με αλλα που του εχω δωσει δεν τρελαθηκε κιολας,δηλαδη ειναι απο τη μεση κ κατω σαν προιον. Βεβαια αν δεν εχεις παρει ποτε κατι παρομοιο μια χαρα θα ειναι κ μια χαρα θα σε πιασει......

Niiick
27-11-09, 21:00
(ουφ εγω δεν ξερω πια τη να πρωτοπαρω)


χαχα:P