PDA

Επιστροφή στο Forum : Cell-Tech HardCore Pro Series (Muscletech)



MuscleBuildingMachine
03-12-09, 20:31
Και πάλι πίσω στην αγαπημένη μας εταιρεία την MUSCLETECH:rolf:
Καθώς έψαχνα παιδιά στο διαδίκτυο, εντόπισα αυτό το νέο προιόν της παραπάνω γνώστης εταιρίας το Pro-CellTech-HardCore! Απότην εμφάνιση και μόνο μου κίωησε το ενδιαφέρον με αποτέλεσμα τώρα να κανώ αυτό το τόπικ!

Μερίκες φότο δόθηκαν για την διευκρίνηση του προιόντος|>
http://www.bodybuilding.com/store/mt/images/cell_tech_hardcore_pro_series_450_white.jpeg


http://www.sportyshealth.com.au/upload/image/MuslceTech%20Cell-Tech%20Hardcore%20Supp%20Facts.gif

Πιστεύεται πως είναι απλά άλλη 1 καλοστημένη 'άσκοπη' διαφήμιση?
Την έχει δοκιμάσει κανείς? Αν ναι, τι Σχόλια έχει να κάνει?(Θετικά και αρνητικά σχόλια, δεκτά)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

finalgates
03-12-09, 20:35
μην πιστευεις στα "χλιδατα" συμπληρωματα.μια μονουδρικη θα κανει αυτο που θες.και θα σαι και κανα 50ευρω πιο πλουσιος

thegravijia
03-12-09, 20:42
μην πιστευεις στα "χλιδατα" συμπληρωματα.μια μονουδρικη θα κανει αυτο που θες.και θα σαι και κανα 50ευρω πιο πλουσιος
:rolf::rolf::thumbup:

MuscleBuildingMachine
03-12-09, 20:54
Το παράξενο είναι ότι εκτός από μονουδρική περιέχει και αλλές διάφορες κρεατίνες,
Λες να έβαλαν μυαλό και να κατασκεύασαν 1 όντως και επιτέλου καλή φόρμουλα κρεατίνης?:shock::)

gj
04-12-09, 12:09
Eμενα μου φαινεται το ιδιο με αυτο που υπαρχει τωρα στην αγορα απλως με αλλη συσκευασια. Αυτο παιρνω τώρα και τα αποτελεσματα που εχω δει μου εχουν κινησει υποψιες. Ειναι φυσιολογικο να εχω παρει 3.5 κιλα σε μια βδομάδα και ενω τα κιλα που εβγαζα πριν για 1 αντε 2 επαναληψεις να βγαζω τωρα 6 για πλάκα ? ? :shock:Ασε που τα χερια μου εχουν γινει σαν πετρα. Απλα με εβαλε σε σκεψεις γιατι ολα αυτα δεν μου φαινονται φυσιολογικα για 1 βδομαδα χρησης του και διαβασα οτι στη νιτρο σε sait του εξωτερικου ειχαν βρεθει μεσα ανδρο...

thegravijia
04-12-09, 13:13
Eμενα μου φαινεται το ιδιο με αυτο που υπαρχει τωρα στην αγορα απλως με αλλη συσκευασια. Αυτο παιρνω τώρα και τα αποτελεσματα που εχω δει μου εχουν κινησει υποψιες. Ειναι φυσιολογικο να εχω παρει 3.5 κιλα σε μια βδομάδα και ενω τα κιλα που εβγαζα πριν για 1 αντε 2 επαναληψεις να βγαζω τωρα 6 για πλάκα ? ? :shock:Ασε που τα χερια μου εχουν γινει σαν πετρα. Απλα με εβαλε σε σκεψεις γιατι ολα αυτα δεν μου φαινονται φυσιολογικα για 1 βδομαδα χρησης του και διαβασα οτι στη νιτρο σε sait του εξωτερικου ειχαν βρεθει μεσα ανδρο...
εχεις αρχισει να γινεσαι καπως ετσι δηλαδη??:P:P

απλη κρεατινη ειναι χαλαρωστε...

primordial
04-12-09, 13:27
:rolf:
εχεις αρχισει να γινεσαι καπως ετσι δηλαδη??:P:P

απλη κρεατινη ειναι χαλαρωστε...:rolf:

Απίστευτα κοψίματα ο τύπος.....:thumbup:

gj
04-12-09, 14:11
axaxaxaxaxaxaxaxaxxaaa
μακαρι :P:P:P
Απλα πρωτη φορα πηρα κρεατινη και μου φανηκε πολυ περισοτερο το αποτελεσμα απο οτι περιμενα . Ακουγα θα ειχα αυξηση δυναμης και αντοχης στη προπονηση, πρηξιματα μπλα μπλα μπλα αλλα το αποτελεσμα για μια βδομαδα μου φαινεται ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ... Γιαυτο με εβαλε και σε σκεψεις μην εχουν ριξει τπτ διαολια μεσα.

thegravijia
04-12-09, 14:16
axaxaxaxaxaxaxaxaxxaaa
μακαρι :P:P:P
Απλα πρωτη φορα πηρα κρεατινη και μου φανηκε πολυ περισοτερο το αποτελεσμα απο οτι περιμενα . Ακουγα θα ειχα αυξηση δυναμης και αντοχης στη προπονηση, πρηξιματα μπλα μπλα μπλα αλλα το αποτελεσμα για μια βδομαδα μου φαινεται ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ... Γιαυτο με εβαλε και σε σκεψεις μην εχουν ριξει τπτ διαολια μεσα.
μου αρεσει που εχεις χιουμορ και δεν παρεξηγησε..
κοιτα εφοσον σε εχει ανεβασει τοτε ολα οκ..τωρα και να χει κατι μεσα παραπανω δεν θα μαθουμε ποτε..οποτε αστο ..συνεχισε την ληψη της ...
και να τρως και πολλους υδατανθρακες - θα σε πιασει καλυτερα η κρεατινη..!

primordial
04-12-09, 14:27
μου αρεσει που εχεις χιουμορ και δεν παρεξηγησε..
κοιτα εφοσον σε εχει ανεβασει τοτε ολα οκ..τωρα και να χει κατι μεσα παραπανω δεν θα μαθουμε ποτε..οποτε αστο ..συνεχισε την ληψη της ...
και να τρως και πολλους υδατανθρακες :shock: - θα σε πιασει καλυτερα η κρεατινη..!

Χωρίς να σκέφτεται ότι περιέχει από μόνο του 75γρ.????? Ρωτάω γιατί γενικά είμαι πολύ διστακτικος στην λήψη τους. Δηλαδή πόσο ακόμη θα μπορεί να λάβει από τα λοιπά ads + την τροφή. Ξέρω για την αναλογία (έμαθα δηλαδή :green:), αλλά και πάλι.... δεν είναι too much??:unsure:

gj
04-12-09, 14:34
μου αρεσει που εχεις χιουμορ και δεν παρεξηγησε..
κοιτα εφοσον σε εχει ανεβασει τοτε ολα οκ..τωρα και να χει κατι μεσα παραπανω δεν θα μαθουμε ποτε..οποτε αστο ..συνεχισε την ληψη της ...
και να τρως και πολλους υδατανθρακες - θα σε πιασει καλυτερα η κρεατινη..!
Να σαι καλα ;) Δεν ειμαι απο αυτους που αρπαζονται ευκολα :) Καλα λες... Τωρα οσο και να το σκεφτομαι τζαμπα αγχος ειναι ... Ο θεος βοηθος :) Αν και σκεφτομαι οταν μου τελειωσει να την αλλαξω σε optimum CGT να δω διαφορες. Αν και τωρα που ρωτησα ενα ξαδερφακι που την περνει χρονια μου πε ειναι υπερβολικο αλλα κοιτα να δεις τι θα γινει πανω στο μηνα γιατι μπορει να εβαλες τωρα τα κιλα και μετα να μην βαζεις αλλα .... Υπομονη λοιπον;)
(υγ. βαρεθηκα να ακουω και να λεω αυτη τη λεξη :P)

thegravijia
04-12-09, 17:09
Χωρίς να σκέφτεται ότι περιέχει από μόνο του 75γρ.????? Ρωτάω γιατί γενικά είμαι πολύ διστακτικος στην λήψη τους. Δηλαδή πόσο ακόμη θα μπορεί να λάβει από τα λοιπά ads + την τροφή. Ξέρω για την αναλογία (έμαθα δηλαδή :green:), αλλά και πάλι.... δεν είναι too much??:unsure:
75 γραμμαρια υδατανθρακα την ημερα ουτε για το κουνελι αυτης εδω δεν φτανουν...:green::P:P:P
DnPbX-51CeI

-beba-
04-12-09, 17:11
75 γραμμαρια υδατανθρακα την ημερα ουτε για το κουνελι αυτης εδω δεν φτανουν...:green::P:P:P
DnPbX-51CeI

Τι διαβάζω πάλι................................................

primordial
04-12-09, 17:23
75 γραμμαρια υδατανθρακα την ημερα ουτε για το κουνελι αυτης εδω δεν φτανουν...:green::P:P:P
DnPbX-51CeI

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

οκ....εννοούσα +75γρ στο σύνολο.....
εκτός και αν το κουνέλι της κατεβαίνει για proBB :bbbiceps:.......

Το έβαλες που το έβαλες τουλάχιστον να το τιμήσουμε...:shock:???

Polyneikos
04-12-09, 19:12
75 γραμμαρια υδατανθρακα την ημερα ουτε για το κουνελι αυτης εδω δεν φτανουν...:green::P:P:P
DnPbX-51CeI

Bασίλη είσαι θεός !!:bowdown::bowdown:
υ.γ. Αν παρεις και αυτην μαζί με το κουνελι εκει και αν δεν θελεις πολύ υδατανθρακα μετα....
Εnd of the of topics !!-------------

Niiick
04-12-09, 21:34
εκει αφυδατανθρακωνεσαι!

MuscleBuildingMachine
05-12-09, 03:24
1 τελευταίο να προσθέσω στο
Εnd of the of topics !!-------------

Μου φαίνεται όλοι εδώ, Το πνίγεται το κουνέλι ε:rolf:?

Αν ναι,καλά κάνετε:turtle::thumbup:

Napakos
05-12-09, 05:50
παιδια εγω που επαιρνα παντα μονουδρικη και δεξτροζη και πρωτεινη whey ξεχωριστα δεν ειδα τις διαφορες σε σχεση με τον συνδιασμο nitro-tech-cell tech(μιση δοσολογια) ...τςρα τι να πω εμενα το cell tech σαν φορμουλα θα το ξαναεπαιρνα....ασε που εχει πεσει τραγικα η τιμη του ... 50 ευρω και σε βγαζει 2 μηνες αν παιρνεις μιση δοση....

και κατι ακομα ειχα διαβασει σε καποιο ποστ οτι αυτος ο συνδυασμος λειτουργει μαζι καλυτερα σε σχεση απο οτι το καθενα ξεχωριστα ! ! !ισχυει κατι τετοιο τουλαχιστον στον δικο μου οργανισμο...


δεν ειπα οτι εκαναν οτι υποσχονται ουτε οτι εγεινα κτηνος προσ θεου...απλα μια παρατηρηση κανω ελπιζω να μην παρεξηγηθω....:P:P:P:P

gj
05-12-09, 10:53
παιδια εγω που επαιρνα παντα μονουδρικη και δεξτροζη και πρωτεινη whey ξεχωριστα δεν ειδα τις διαφορες σε σχεση με τον συνδιασμο nitro-tech-cell tech(μιση δοσολογια) ...τςρα τι να πω εμενα το cell tech σαν φορμουλα θα το ξαναεπαιρνα....ασε που εχει πεσει τραγικα η τιμη του ... 50 ευρω και σε βγαζει 2 μηνες αν παιρνεις μιση δοση....

και κατι ακομα ειχα διαβασει σε καποιο ποστ οτι αυτος ο συνδυασμος λειτουργει μαζι καλυτερα σε σχεση απο οτι το καθενα ξεχωριστα ! ! !ισχυει κατι τετοιο τουλαχιστον στον δικο μου οργανισμο...


δεν ειπα οτι εκαναν οτι υποσχονται ουτε οτι εγεινα κτηνος προσ θεου...απλα μια παρατηρηση κανω ελπιζω να μην παρεξηγηθω....:P:P:P:P

Αδερφε τι δοσολογιες επερνες απο νιτρο-σελλ και τι απο σκετη μονοιδρικη.? Γιατι νιτρο με σελλ τεκ μαζι αν περνεις μια το προι και μια μετα απο την προπονηση απο το καθενα παιρνεις κοντα στα 10γρ κρεατινη.(μονοιδρικη)(Το νιτρο νομιζω εχει 2-3 γρ στο σκουπ). Απο σκετη μονοιδρικη ποσα γρ επερνες καθημερινα ?

Napakos
05-12-09, 19:10
Αδερφε τι δοσολογιες επερνες απο νιτρο-σελλ και τι απο σκετη μονοιδρικη.? Γιατι νιτρο με σελλ τεκ μαζι αν περνεις μια το προι και μια μετα απο την προπονηση απο το καθενα παιρνεις κοντα στα 10γρ κρεατινη.(μονοιδρικη)(Το νιτρο νομιζω εχει 2-3 γρ στο σκουπ). Απο σκετη μονοιδρικη ποσα γρ επερνες καθημερινα ?


επαιρνα ενα σκουπ cell tech ( 5 γρ) και 1 nitro tech(2 γρ) αμεσως μετα την προπονηση μαζι με 5 ασπραδια ξερεις με μιση ωρα διαφορα ..πρωτα το σελλ τεκ και μετα απο 30 μιν το νιτρο ... και οταν επαιρνα μονουιδρυκη εκανα με 20 γρ περιοδο φορτωσης για μια εβδομαδα και μετα εμενα στα 10 (5πρωι ,5 μετα την προπονηση) για 1 μηνα περιπου...κ αν συνεχιζα παραπανω απο 1 μηνα το εριχνα στα 5 γρ... δεξτροζη επαιρνα οσα κιλα ειμαι σε γρ μαζι με whey ...

gj
05-12-09, 19:14
επαιρνα ενα σκουπ cell tech ( 5 γρ) και 1 nitro tech(2 γρ) αμεσως μετα την προπονηση μαζι με 5 ασπραδια ξερεις με μιση ωρα διαφορα ..πρωτα το σελλ τεκ και μετα απο 30 μιν το νιτρο ... και οταν επαιρνα μονουιδρυκη εκανα με 20 γρ περιοδο φορτωσης για μια εβδομαδα και μετα εμενα στα 10 (5πρωι ,5 μετα την προπονηση) για 1 μηνα περιπου...κ αν συνεχιζα παραπανω απο 1 μηνα το εριχνα στα 5 γρ... δεξτροζη επαιρνα οσα κιλα ειμαι σε γρ μαζι με whey ...
τελικα οντως αυτος ο διαολος κανει δουλεια :P:P

finalgates
05-12-09, 19:43
napako οταν σταματισες κατα ποσο επεσες σωματικα?και ποσο στα κιλα στα βαρη?

Napakos
06-12-09, 16:40
napako οταν σταματισες κατα ποσο επεσες σωματικα?και ποσο στα κιλα στα βαρη?

στα βαροι δεν επεσα γιατι συνεχισα με το superpump το νιτρικο....που επισης εχει μεσα κρεατινη...

αλλα παρατηρησα λιιιγο θολωμα...αλλα το δικαιολογω στις θερμιδες τις δατροφης που ανεβασα....

MuscleBuildingMachine
06-12-09, 16:53
Άρα Φίλε Napakos, από ότι κτάλαβα από τα λεγόμενα σου, εγκρίνεις 1 κρεατίνη τέτοιου είδους? (Όπως είναι η νέα Pro-CellTech-MuscleTech?)

Napakos
06-12-09, 16:57
ναι την εγκρινω αλλα οχι μονο της μονο σε συνδυασμο με νιτρο...δουλευουν μαζι αυτα... μια φορα που ειχα παρει σελλ τεκ ξεχωριστα με whey δεν ειχε τα ιδια αποτελεσματα οπως σε συνδυασμο με νιτρο...τωρα ας ακουσουμε κ απο αλλους την γνωμη τους...εγω παντως θα την επαιρνα...

MuscleBuildingMachine
06-12-09, 17:08
Όσογια τις τιμές να σημειώσω πως η τιμή της
3κιλης κρεατίνης CellTech-Hardcore ανέρχεται στα 51,50ευρωπούλια
http://www.prozis.com/int/images/cell-tech-hardcore.jpg


Ενώ η καινούργια η οποία ζυγίζει 3.4κγ ανέρχεται και φτάνει τα 50ευρωπούλια
http://www.bodybuilding.com/store/mt/images/cell_tech_hardcore_pro_series_450_white.jpeg



Κάτι Έπαθε η MUSCLETECH:rolf:!!

gj
06-12-09, 21:12
Eντομεταξυ την καινουργια δεν την εχω βρει ακομα...Την παλια πηρα εγω πριν 2 βδομαδες

billys15
07-12-09, 01:55
Αν θυμαμαι καλα,ο jiujitsu ειχε πει οτι η Muscletech βρηκε μια πατεντα για να κανει την κρεατινη να απορροφαται περισσοτερο και να μην αχρηστευεται ενα μεγαλο ποσοστο.Φανταζομαι οτι ενα ειδος απο τα πολλα κρεατινης που εχει μεσα,ειναι και αυτο.

pepeismenos karga
07-12-09, 05:24
παιδια εγω να πω πως η μασλετεκ βρηκε και αλλη μια πατεντα να βγαζει πολλα περισσοτερα φραγκα με αυτη την καινουρια παρτιδα και σιγουρα θα βγαλει πολλα μονο απο το ονομα...προ σειριης...και καλα αυτα που χρησιμοποιουν οι επαγγελματιες...λοιπον κοιταξα ολα τα πριν βερσιον των προιοντων και ολα τα "καινουρια" και καλα και ειδα πως ελαχιστες αλλαγες....η σελ τεκ η καινουρια εχει λιγο παραπανω κρεατινη επειδη εχει 3 κρεατινες ενω η προηγουμενη βερσιον ειχε 7 αρα περισσοτερη ποσοτητα και κατι αμινοξεα παραπανω...η καινουρια νιτρο τεκ εχει απο 20 γραμμαρια πρωτεινης το σκουπ πηγε στα 25 και κατι αμινοξεα ελαχιστα παραπανω...και το νανο βειπορ το καινουριο σε κλεβει....το παλιο ειχε 40 δοσεις με 25 γραμμαρια τη δοση που σημαινει 1000 κιλο προιντος και το καινουριο λεει πως εχει 25% περισσοτερες δοσεις και οντως εχει 50 δοσεις αλαλ καθε δοση ειναι 18 γραμμαρια...που σημαινει 900 γραμμαρια προιοντος...που σημαινει σου πηρε τ αλεφτα και ουτε που το καταλαβες...
ενω ολιγοις τ α3 καινουρια προιντα της τα 2 ειναι ελαχιστα καλυτερα απο τα προηγουμενα με παρομοιες τιμες και το νιτρικο ειναι απλα κλεψιμο....δεν λεω πως δεν λειτουργουν πιστευω πως η μασλετεκ βγαζει καλα προιντα αλαλ σε δοσεις και συστατικα που να βγαζει τρελλο κερδος....τρελλο κερδος ομως...
εγω παραθεσα αυτα που ειδα τιποτα φοβερα καινουριο δεν εβγαλε απλα ξερει να κανει απιστευτο προμοτιον...εαν γλυτωνεις καπιος μερικα ευρω και θελει αν παρει τα καινουρια της προιντα σε σχεση με τ απαλια αξιζουν ελαχιστα περισσοτερο...

PARAFOUSKOMENO AIDONI
15-08-10, 22:49
ti gnomi exete gia thn kainourgia ekdosi ths cell tech hardcore pro series?xerw oti oi perissoteroi edw mesa einai antimuscletech alla h sigkekrimeni formula kreatinis an oxi h kaliteri einai stis kaliteres.perimenw gnomes. **********************

*** 1.Γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες
2.Δεν χρησιμοποιουμε λινκς πλην των χορηγων
3.Χρησιμοποιουμε την αναζητηση.
Σε ενα σου ποστ ισοπεδωσες όλους τους κανονες του φόρουμ,ξαναδιαβασε τους.
Mods Team***

Titanium
16-08-10, 01:24
Το θεμα υπαρχει ειδη φιλε...Αν ψαξεις στην αναζητιση θα το βρεις.......

Devil Randime
16-08-10, 01:27
Και επισης μη διαφημιζεις αλλους πωλητες. Δεν επιτρεπεται αυτο.

off topic : Τα σπαει το avatar σου Titanium :P

Titanium
16-08-10, 01:32
Και επισης μη διαφημιζεις αλλους πωλητες. Δεν επιτρεπεται αυτο.

off topic : Τα σπαει το avatar σου Titanium :P

Ευχαριστο devil και το δικο σου δεν παει πισω....:rocking::rocking::rocking::rocking::rocking:

Devil Randime
16-08-10, 01:33
Εμ απο Βολιώτη τι άλλο μπορώ να περιμένω???
Βολος=rocl-metal=respect :rocking:

koulisss
16-08-10, 15:40
και εγω δοκιμασα την cell-tech pro και ειδα καλα αποτελεσματα και σκοπευω να την ξανα παρω γιαη για μενα δουλεψε πολυ καλα!:thumbup:

PARAFOUSKOMENO AIDONI
16-08-10, 20:05
koulis τι δοσολογια ακολουθησες????γνωστο καταστημα που πουλαει το σιγκεκριμενο προιον λεει 2 scoops after workout.αυτο τηρησες??(τις μερες off επαιρνες?)

koulisss
16-08-10, 22:07
koulis τι δοσολογια ακολουθησες????γνωστο καταστημα που πουλαει το σιγκεκριμενο προιον λεει 2 scoops after workout.αυτο τηρησες??(τις μερες off επαιρνες?)

στην αρχη εκανα φορτομα 1 εβδομαδα 20 γρ κρεατινης ημερησιως και μετα δεν ακολουθησα την δοσολογεια της εταιριας που ειναι η δοσολογεια που αναφερεις.επερνα 1 σκοοπ το πρωι και ενα αμεσος μετα την προπονηση και της ημερες που ειχα ρεπο επερνα 1 σκουπ μονο το πρωι!

Devil Randime
16-08-10, 22:12
στην αρχη εκανα φορτομα 1 εβδομαδα 20 γρ κρεατινης ημερησιως και μετα δεν ακολουθησα την δοσολογεια της εταιριας που ειναι η δοσολογεια που αναφερεις.επερνα 1 σκοοπ το πρωι και ενα αμεσος μετα την προπονηση και της ημερες που ειχα ρεπο επερνα 1 σκουπ μονο το πρωι!

Πως και δε προτιμησες μια απλη κρεατινη που σου ερχεται 30-40 ευρω φτηνοτερα?? Οχι πως με χαλαει σαν εταιρια η Muscletech (αλλωστε και γω παιρνω προϊόντα της)...

PARAFOUSKOMENO AIDONI
16-08-10, 22:47
koulis ευχαριστω για την απαντηση....παναγιοτη εχεις δικιο..κατ ουσιαν προκειται για μια μονουδρικη και δεν ειναι κατι παραπανω..επειδη μου τελειωνει το κουτι(το μικρο και θελω να συνεχισω κρεατινη σκεφτομαι να παρω μια μονουδρικη(micronized pure κυριως)εσυ ποια μου προτεινεις παναγιωτη?

Devil Randime
16-08-10, 22:55
Εγω θα σου προτεινω μια Creapure. Νομιζω το e-shop εχει Creapure της Reflex αν δε κάνω λαθος. Οι μονουδρικες ολες την ιδια δουλεια κανουν εκτος και αν ειναι αλλο ειδος. Εγω προσωπικα επειδη στοχος μου ειναι να παω σε ομαδα μπασκετ δε παιρνω μονουδρικη γιατι δε θελω κατακρατηση υγρων γι'αυτο το λογο και παιρνω Kre-Alkalyn. θα σου προτεινα Creapure ειναι οι καλυτερες.

Devil Randime
16-08-10, 22:58
Ενταξει δε λεω στη Cell tech πληρωνεις και ολα τα κερατα που βαζουν μεσα αλλα και παλι ουσιαστικα για μια κρεατινη προκειται. Αμα θες να της χωσεις πραματα παρε και μια γλουταμινη και βαζε τα ολα με την πρωτεινη σου και γλιτωνεις καμια 30-40αρα ευρω..

PARAFOUSKOMENO AIDONI
16-08-10, 23:09
παναγιωτη ευχαριστω για την απαντηση.

Devil Randime
16-08-10, 23:11
παναγιωτη ευχαριστω για την απαντηση.

Τιποτα φίλος. Νά'σαι καλα! :toast:

Ααα φιλος. Το ονομα σου??? :green:

PARAFOUSKOMENO AIDONI
16-08-10, 23:13
με λενε γιωργο ειμαι 20 και ειμαι καινουργιο μελος στο forum οπως ειπα χ8ες..οφειλω να σου ζητησω και μια συγγνωμη για την ομολογουμενως απαραδεκτη χθεσινη συμπεριφορα μου.

giannis64
16-08-10, 23:15
:thumbup: μπραβο σου γιωργο!!

PARAFOUSKOMENO AIDONI
16-08-10, 23:17
ευχαριστω γιαννη..για πες και εσυ αν θες την γνωμη σοy για το θεμα μας(απλη μονουδρικη vs cell tech)

Devil Randime
16-08-10, 23:18
Ενταξει δε πειραζει. Εγω ειμαι περιπου 2 μηνες μελος και εχω να πω τα καλυτερα για ολα τα παιδια εδω μεσα. Ο giannis64 με εχει βοηθησει αρκετα και ειναι φοβερα εξυπηρετικος. Ολα τα παιδια ειναι ΟΚ εδω περα. Αλλωστε ενα forum ειναι με ατομα που εχουν ''κοινη τρελα''. Δεν ειμαστε εδω για να τσακωνομαστε ή να αυτοδειχτουμε σε πλαισια ψωνιου. Εγω και παλι δε θα σου κραταγα κακια οπως και να γινοταν, γιατι ξαναλεω ειμαστε θελω να πιστευω ωριμοι. Για μενα και χτες ολα ΟΚ ηταν, μη σκας! Χαλαρα ολα φιλος! Ολοι μια τρελο παρεα είμαστε εδω μεσα :green: :thumbup:

PARAFOUSKOMENO AIDONI
16-08-10, 23:20
παναγιωτη μου εχεις απολυτο δικιο.σε καθε περιπτωση εγω οφειλα να πω μια συγγνωμη γιατι ιμουνα πολυ αποτομος...

giannis64
16-08-10, 23:23
απλή μονουδρηκη!!!

τώρα βρήκες και άνθρωπο να ρωτήσεις!!!!!!!!!!!!

εγώ εκτός από πρωτεΐνη, πολυβιταμινη και κρεατίνη, άντε και Κανά λιποδιαλυτη δεν έχω πάρει και δεν πρόκειται να πάρω τίποτε άλλο!!

Devil Randime
16-08-10, 23:27
απλή μονουδρηκη!!!

τώρα βρήκες και άνθρωπο να ρωτήσεις!!!!!!!!!!!!

εγώ εκτός από πρωτεΐνη, πολυβιταμινη και κρεατίνη, άντε και Κανά λιποδιαλυτη δεν έχω πάρει και δεν πρόκειται να πάρω τίποτε άλλο!!

Δικος μου εισαι και συ. Λιγα και καλα + σωστη διατροφη. Ετσι ετσι!

Γιωργο κανεις δε λεει πως δεν ειναι καλη η Cell tech αλλωστε εχει και 1002 πραματα μεσα στη ''φορμουλά'' της. Απλα ποιος ο λογος τοσα λεφτα για μια κρεατινη απο τη στιγμη που και με 12-15 ευρω θα εχεις τα ιδια αποτελεσματα με μια μονουδρικη καθαρη.
Και να ξερεις και κατι. Τα προιοντα συγκεκριμενα της Muscletech δουλευουν τελεια μονο αν τα συνδυασεις με αλλα αναλογα προιοντα της ιδιας εταιριας... ΕΙναι ολοκληρο παλουκι βασικα αυτη η εταιρια, δε βγαζεις ακρη με αυτη... αστα να πανε ειναι η Muscletech

PARAFOUSKOMENO AIDONI
16-08-10, 23:32
παναγιωτη θα συμφονησω...επισης διακρινω μια αρνητικως διαθεση των περισσοτερων στο forum για τα προιοντα της muscletech....απο φιλους στην αμερικη μου λενε τα καλυτερα και επισηw οτι ειναι η νουμερο ενα σε πωλhσεις με την gaspari nutrition...παντως πολυ διαφημιση για το τιποτα(εχω δοκιμασει αρκετα απο αυτη και ειναι μαπα)

koulisss
16-08-10, 23:39
Πως και δε προτιμησες μια απλη κρεατινη που σου ερχεται 30-40 ευρω φτηνοτερα?? Οχι πως με χαλαει σαν εταιρια η Muscletech (αλλωστε και γω παιρνω προϊόντα της)...

επειδη ειναι φορμουλα και ειχα ειδη παρει πρωτα την nitro-tech και ακουσα οτι δουλευη πολυ καλα αν τα συνδιασουμε και τα δυο αυτος ηταν ο λογος.τωρα μαλλον θα παρω μια απλη δεν ειμαι σιγουρος ακομη! απο τη εχω ακουση και διαβασα καπου αλλα δεν 8υμαμε που, ειδα οτι λενε πως καλητερα ειναι να περνουμε την κρεατινη 1ωρα προτου την προπονηση γιατη μολης πιουμε την κρεατινη μετα απο 1 ωρα αρχιζι να κυκλοφορη στο αιμα και να λειτουργη,επισης ελεγεγαν και οτι μετα απο 2 ωρες η 1,30 αρχιζει να μετατρεπετε σε κρεατινηνη.εχετε ακουσει τιποτα γιαυτο το 8εμα παιδεια???

giannis64
16-08-10, 23:41
τετοιες ερωτησεις εδω Οτι εχει σχεση με την Κρεατινη (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=886)

Devil Randime
16-08-10, 23:43
παναγιωτη θα συμφονησω...επισης διακρινω μια αρνητικως διαθεση των περισσοτερων στο forum για τα προιοντα της muscletech....απο φιλους στην αμερικη μου λενε τα καλυτερα και επισηw οτι ειναι η νουμερο ενα σε πωλhσεις με την gaspari nutrition...παντως πολυ διαφημιση για το τιποτα(εχω δοκιμασει αρκετα απο αυτη και ειναι μαπα)

Σε πωλησεις ειναι νομιζω πρωτη παγκοσμιως και στην Αμερικη μαζι με την Gaspari απο τις καλυτερες. Και η ON σιγουρα αξιζει που ειναι και αυτη Αμερικανικη (αν δε κανω λαθος).
Κοιταξε φιλε. Μην ακους κανεναν αν δε δοκιμασεις πρωτα το προιον εσυ. Απο κει και περα αν το δοκιμασες και ειναι οντως μαπα ΟΚ. Σε μενα προσωπικα με το Mesotech 1.5 μηνα που το χρησιμοποιω εχω δει διαφορα στο σωμα μου, ενω π.χ. για το MYOSHOCK δε θα ελεγα και τα καλυτερα...

koulisss
16-08-10, 23:47
παναγιωτη θα συμφονησω...επισης διακρινω μια αρνητικως διαθεση των περισσοτερων στο forum για τα προιοντα της muscletech....απο φιλους στην αμερικη μου λενε τα καλυτερα και επισηw οτι ειναι η νουμερο ενα σε πωλhσεις με την gaspari nutrition...παντως πολυ διαφημιση για το τιποτα(εχω δοκιμασει αρκετα απο αυτη και ειναι μαπα)

συνηθως την musletech την κραζουν λογο του πολυ μπλα μπλα που εχει στα προιοντα της και τα υπερφησικα αποτελεσματα που υποσχετε!

Devil Randime
16-08-10, 23:49
συνηθως την musletech την κραζουν λογο του πολυ μπλα μπλα που εχει στα προιοντα της και τα υπερφησικα αποτελεσματα που υποσχετε!

Καλα σε αυτο ειναι πρωτοπωρα δε μπορεις να πεις!! Χαχαχα:rolf:

koulisss
16-08-10, 23:53
Σε πωλησεις ειναι νομιζω πρωτη παγκοσμιως και στην Αμερικη μαζι με την Gaspari απο τις καλυτερες. Και η ON σιγουρα αξιζει που ειναι και αυτη Αμερικανικη (αν δε κανω λαθος).
Κοιταξε φιλε. Μην ακους κανεναν αν δε δοκιμασεις πρωτα το προιον εσυ. Απο κει και περα αν το δοκιμασες και ειναι οντως μαπα ΟΚ. Σε μενα προσωπικα με το Mesotech 1.5 μηνα που το χρησιμοποιω εχω δει διαφορα στο σωμα μου, ενω π.χ. για το MYOSHOCK δε θα ελεγα και τα καλυτερα...

σε αυτο 8α συμφωνησω με τον φιλο Randime αν δεν δοκιμασεις μονος σου δεν 8α καταλαβης αλλη υποστηριζουν οτι ειδαν αποτελεσματα με την muscletech και αλλη οχι και εγω το ιδιο κανω δοκιμαζω ενα προιον της και βλεπω αν οντος λειτουργη η οχι!:thumbup:

Devil Randime
16-08-10, 23:58
σε αυτο 8α συμφωνησω με τον φιλο Randime αν δεν δοκιμασεις μονος σου δεν 8α καταλαβης αλλη υποστηριζουν οτι ειδαν αποτελεσματα με την muscletech και αλλη οχι και εγω το ιδιο κανω δοκιμαζω ενα προιον της και βλεπω αν οντος λειτουργη η οχι!:thumbup:

Μα και παλι ρε φιλε. Η Muscletech ουσιαστικα κρινεται στα προιοντα ''φορμουλες'' της δηλαδη σε τιποτα Nano, Creakic, Myoshock που εχει και τη μεγαλυτερη γκαμα. Τωρα τα προιοντα κρεατινης, πρωτεινων κτλπ σε ολες τις εταιριες (αν εξαιρεσεις διαφορες στα ingridients) ουσιαστικα η βαση ειναι ιδια σε ολες. Ε του πουστη. Μια πρωτεινη της Muscletech που σου δινει ανα scoop 40γρ πρωτεινης, ε οσο μαπα και να'ναι δε θα σε πιασουν?? Καταλαβες πως το λέω εγω??...

koulisss
17-08-10, 00:01
Καλα σε αυτο ειναι πρωτοπωρα δε μπορεις να πεις!! Χαχαχα:rolf:

μονο πρωτοπορα κορυφαια ειναι στο θεμα αυτο αφου οταν διαβαζεις το τι υποσχετε και πως 8α γινεις αν τα παρεις, ολα τα αλλα προιοντα αλλων εταιριων σου φενονται τοσο απλες σαν τσιχλες απο περιπτερο :P:P

koulisss
17-08-10, 00:11
Μα και παλι ρε φιλε. Η Muscletech ουσιαστικα κρινεται στα προιοντα ''φορμουλες'' της δηλαδη σε τιποτα Nano, Creakic, Myoshock που εχει και τη μεγαλυτερη γκαμα. Τωρα τα προιοντα κρεατινης, πρωτεινων κτλπ σε ολες τις εταιριες (αν εξαιρεσεις διαφορες στα ingridients) ουσιαστικα η βαση ειναι ιδια σε ολες. Ε του πουστη. Μια πρωτεινη της Muscletech που σου δινει ανα scoop 40γρ πρωτεινης, ε οσο μαπα και να'ναι δε θα σε πιασουν?? Καταλαβες πως το λέω εγω??...

επιασα το νοημα παλη 8α σε ποιασουν αλλα πολυ την κατηγορουν επειδη δεν βλεπουν αυτα που υποσχετε και χαλαει τζαμπα το ονομα της!αλλιως εχει βγαλει αρκετα καλα προιντα!

Devil Randime
17-08-10, 02:02
επιασα το νοημα παλη 8α σε ποιασουν αλλα πολυ την κατηγορουν επειδη δεν βλεπουν αυτα που υποσχετε και χαλαει τζαμπα το ονομα της!αλλιως εχει βγαλει αρκετα καλα προιντα!

Συμφωνω. Σε μενα εχουν δουλεψει παντως. Αλλωστε ειμαι ειλικρινης. Δε κοιταζω μαρκες. Χωνω σε οποια χρειαζεται :P Αλλα απο τη στιγμη που σε μενα δουλευει γιατι να πω κακιες? :P

sfakas
08-09-10, 02:44
κατα τη γνωμη μου και χωρις να εχω δοκιμασει κανενα προιον της muscletech,τη κακολογειται ασκοπα και χωρις κανενα σοβαρο λογο(φιλικα παντα :welcome: )
αν κ οντως τα παραλενε.αυτο ομως δε σημαινει πως ειναι πεταμα λεφτων.
εξαλλου δν εχω βρει αλλη κρεατινη,αρκετα καλη,3 kg με 50 ευρω
ευχαριστω για τη κατανοηση και σορρυ αν σας κουρασα :green:

Devil
08-09-10, 04:55
κατα τη γνωμη μου και χωρις να εχω δοκιμασει κανενα προιον της muscletech,τη κακολογειται ασκοπα και χωρις κανενα σοβαρο λογο(φιλικα παντα :welcome: )
αν κ οντως τα παραλενε.αυτο ομως δε σημαινει πως ειναι πεταμα λεφτων.
εξαλλου δν εχω βρει αλλη κρεατινη,αρκετα καλη,3 kg με 50 ευρω
ευχαριστω για τη κατανοηση και σορρυ αν σας κουρασα :green:

ελα μου ????

που τα ειδες τα 3 κιλα κρεα????

300γρ εχει μεσα απο κρεατινη τα υποληπα ειναι ζαχαρη

jGod
08-09-10, 12:39
και το υπολοιπο τι ειναι??ζαχαρη?? μη μου πειςςςς..:turtle::turtle::turtle:

sfakas
08-09-10, 15:41
θελω να πω πως η συσκευασια ειναι 3 κιλα

Devil
08-09-10, 16:59
θελω να πω πως η συσκευασια ειναι 3 κιλα

με 40 ευρο σου δινω εγω ενα 5 κιλο και θα χει παραπανω κραετινη:green:

:turtle::turtle::turtle::turtle:

sfakas
08-09-10, 17:34
αμα μου τη βρεις θατην παρω :P

sfakas
08-09-10, 18:20
με 40 ευρο σου δινω εγω ενα 5 κιλο και θα χει παραπανω κραετινη:green:

:turtle::turtle::turtle::turtle:

Devil εχεις να μου προτεινεις καμια αλλη κρεατινη 3 kg και με 50 περιπου????μη σου πω και φθηνοτερα :P

beefmeup
08-09-10, 21:18
Devil εχεις να μου προτεινεις καμια αλλη κρεατινη 3 kg και με 50 περιπου????μη σου πω και φθηνοτερα :P

bro,η συγκεκριμενη κρεατινη που λες,εχει 300γρ κρεατινη μεσα στα 3 κιλα σκονης αν δεν κανω λαθος,στο παν κ πιο πανω.

τα 500γρ εδω εχουν 24 ευρω.για κοιτα λιγο.

http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=6&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=23

sfakas
09-09-10, 00:29
bro,η συγκεκριμενη κρεατινη που λες,εχει 300γρ κρεατινη μεσα στα 3 κιλα σκονης αν δεν κανω λαθος,στο παν κ πιο πανω.

τα 500γρ εδω εχουν 24 ευρω.για κοιτα λιγο.

http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=6&category_id=9&option=com_virtuemart&Itemid=23

ευχαριστω φιλε μου για το ποστ.ειμαι ακομα στο ψαξιμο,και θελω να ειμαι οσο γινεται πιο σιγουρος για το τι θα αγορασω,για να κανει δουλεια πανω μου και να μη δωσω τσαμπα λεφτα :toast:

Devil
09-09-10, 08:22
ευχαριστω φιλε μου για το ποστ.ειμαι ακομα στο ψαξιμο,και θελω να ειμαι οσο γινεται πιο σιγουρος για το τι θα αγορασω,για να κανει δουλεια πανω μου και να μη δωσω τσαμπα λεφτα :toast:

τοτε αν θες να παρεις κρεατινη παρε μονουδρικη μονο

απο οποια μαρκα θες εσυ φτανει να ειναι degussa η' creapure

chaniotis.manos
24-09-10, 20:38
μην πιστευεις στα "χλιδατα" συμπληρωματα.μια μονουδρικη θα κανει αυτο που θες.και θα σαι και κανα 50ευρω πιο πλουσιος

μια μπουρδα ειναι και μιση!!απλα την βλεπεις με ενα κουτι φανταχτερο και τρελες εικονες....και πειθεσαι να την παρεις...και την εχουνε παρει 9 στους 10 γιαυτο το λογο πιστευω.γευση?σαν μπλε σκονη πλυντηριου ητανε αυτη που εκατσε να παρω.αποτελεσματα?δυναμη?πρηξιμο?τριχες!!!!η καλυτερη που εχω δοκιμασει απο ολες ειναι η NOKO της interactive.για μενα δεν επρεπε να την λενε νοκο αλλα ΜΠΑΛΟΝΟΚΟ!!!ειναι ναι μεν κρεατινη με νιτρικο και οχι καθαρη κρεατινη αλλα μιλαμε για το pump στα κοκκινα.επινες ενα σκουπακι το πρωι και μετρουσες λεπτα.μιλαμε για πρηξιμο.την ενιωθα σε ολο το σωμα μου.και την προτεινα και σε αλλους και μου ειπανε το ιδιο.αλλα μπορει και να μου εκατσε εμενα η συγκεκριμενη και γαντι απανω μου.γιατι αλλους καποια τοπ συμπληρωματα τους πιανουν κ αλλους οχι.παντως την cell tech δεν προκειται να την ξαναδοκιμασω ποτε κ να μου την χαριζουνε.προτιμω να κανω αδειος προπονηση παρα με αυτη.αυτη ειναι η αποψη μου.NOKO K SUPER PUMP μεχρι τωρα προτεινω.και θα κανω κ παιχνιδι και με το SIZE ON σε λιγο καιρο γιατι εχω ακουσει καλα λογια και απο ατομα δικα μου.

Niiick
25-09-10, 05:09
μια μπουρδα ειναι και μιση!!απλα την βλεπεις με ενα κουτι φανταχτερο και τρελες εικονες....και πειθεσαι να την παρεις...και την εχουνε παρει 9 στους 10 γιαυτο το λογο πιστευω.γευση?σαν μπλε σκονη πλυντηριου ητανε αυτη που εκατσε να παρω.αποτελεσματα?δυναμη?πρηξιμο?τριχες!!!!η καλυτερη που εχω δοκιμασει απο ολες ειναι η NOKO της interactive.για μενα δεν επρεπε να την λενε νοκο αλλα ΜΠΑΛΟΝΟΚΟ!!!ειναι ναι μεν κρεατινη με νιτρικο και οχι καθαρη κρεατινη αλλα μιλαμε για το pump στα κοκκινα.επινες ενα σκουπακι το πρωι και μετρουσες λεπτα.μιλαμε για πρηξιμο.την ενιωθα σε ολο το σωμα μου.και την προτεινα και σε αλλους και μου ειπανε το ιδιο.αλλα μπορει και να μου εκατσε εμενα η συγκεκριμενη και γαντι απανω μου.γιατι αλλους καποια τοπ συμπληρωματα τους πιανουν κ αλλους οχι.παντως την cell tech δεν προκειται να την ξαναδοκιμασω ποτε κ να μου την χαριζουνε.προτιμω να κανω αδειος προπονηση παρα με αυτη.αυτη ειναι η αποψη μου.NOKO K SUPER PUMP μεχρι τωρα προτεινω.και θα κανω κ παιχνιδι και με το SIZE ON σε λιγο καιρο γιατι εχω ακουσει καλα λογια και απο ατομα δικα μου.


:rolf::rolf::rolf::rolf:XAXAXAXAXA:rolf::rolf::rolf::rolf:


:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

GKeres
21-12-10, 00:56
http://www.prozis.com/int/images/cell-tech-hardcore.jpg


Καλησπέρα.. Μια απλή ερωτησούλα.. η συγκεκριμένη ειναι μονοϋδρική?

Titanium
21-12-10, 00:58
Καλησπέρα.. Μια απλή ερωτησούλα.. η συγκεκριμένη ειναι μονοϋδρική?

Οχι.Ειναι μπλεντ πολων ιδων...Περιεχει και μονουδρικη..:thumbup:

GKeres
21-12-10, 01:06
Οχι.Ειναι μπλεντ πολων ιδων...Περιεχει και μονουδρικη..:thumbup:

Αυτο θα πεί άμεση απάντηση.. :P ευχαριστώ..

Titanium
21-12-10, 01:08
Αυτο θα πεί άμεση απάντηση.. :P ευχαριστώ..

Τιποτα φιλε και καλος ηλθες στο φορουμ...περνα και μια βολτα απο τα νεα μελοι αν θες;)

Ευρης
24-01-11, 21:25
Ρε παιδια η cell εχει πρωτεινη μεσα ή πρεπει ν συμπληρωνω εγω μια whey? και ποσα γρ κρεατινη εχει στ ενα scoop 50gr?

outnumb
24-01-11, 21:34
δες στην 1η σελιδα του τοπικ που εχει τα συστατικα...

Ευρης
24-01-11, 21:34
δες στην 1η σελιδα του τοπικ που εχει τα συστατικα...

Δεν μπορεσα ν ξεχωρισω..εχει 10 γρ στ 2 scoop????

Ευρης
24-01-11, 21:38
Σε ποιο ελληνικο καταστηα μπορω ν τη βρω? γτ σε ενα που μ προτειναν καποια μελη σε αλλομ θεμα εκανε 75 ευρω το 3κιλο. Ενω στ ιντερνετ τη βρισκω με 53....

outnumb
24-01-11, 21:55
η εταιρια δινει δοση 100γρ στα οποια εχει 10γρ κρεατινη... απο αποψη τιμης οντως ειναι ακριβη (ποιο προϊον muscletech ειναι φθηνο αλλωστε;)... τωρα για την αγορα απο ελλαδα κανε ενα search στο google αλλα με σελιδες μονο απο ελλαδα για να δεις ποια αλλα σαϊτ θα σου βγαλει και πραττεις αναλογως

Ευρης
24-01-11, 21:57
πρεπει ν παιρνω τη Cell σε κυκλο οπως η κρεατινη η απλη? η οχι?

outnumb
24-01-11, 22:13
μπορεις να κανεις ''φωρτομα'' τις 5 πρωτες μερες με δυο δοσεις την ημερα αλλα θα σου τελιωσει γρηγορα... ο αλλος τροπος ειναι να την παιρνεις μετα την προπονηση και στο καπακι την πρωτεϊνη

Ευρης
24-01-11, 23:44
Ναι εννοω τη σταματαω π.χ. στον 10 μηνα και κανω ενα μηνα on ενα off...οπως με μια μονουδρικη?

Ευρης
24-01-11, 23:45
Ναι εννοω τη σταματαω π.χ. στον 10 μηνα και κανω ενα μηνα on ενα off...οπως με μια μονουδρικη?

Παιδια σορρυ εννοουσα στον 1 μηνα οχι στον 10!

Giakou
24-01-11, 23:46
Δεν μπορεσα ν ξεχωρισω..εχει 10 γρ στ 2 scoop????

Οχι δεν έχει πρωτεϊνη μέσα,είναι φόρμουλα κρεατίνης.

Ευρης
25-01-11, 13:31
Παιδια σορρυ εννοουσα στον 1 μηνα οχι στον 10!

Απαντηση κανεις?????

outnumb
25-01-11, 14:19
Απαντηση κανεις?????

οχι δεν χρειαζεται να την σταματησεις. στη συνιστωμενη χρηση η εταιρια λεει χρηση για τουλαχιστον 8 εβδομαδες, δε λεει κατι για διακοπη

Giakou
25-01-11, 17:06
Απαντηση κανεις?????

Δεν χρειάζεται διακοπή αυτό το είδος αλλά με δύο δόσεις τη μέρα κρατάει 10 μόλις μέρες.Με μία δόση πάλι δεν βγάζεις μήνα.

Ευρης
25-01-11, 17:42
Δεν χρειάζεται διακοπή αυτό το είδος αλλά με δύο δόσεις τη μέρα κρατάει 10 μόλις μέρες.Με μία δόση πάλι δεν βγάζεις μήνα.

Ε οκ με το 2 kg βγαζω 40 δοσεις με μια δοση την μερα.

Adinamos
26-01-11, 22:55
Φοραγε ενα παλικαρι στο gym σημερα μπλουζακι σελτεκ και ειχε περιπου 567% λιπος.
Οφτοπικ αλλα κουβεντα να γινεται.:turtle:

Ευρης
27-01-11, 12:45
Φοραγε ενα παλικαρι στο gym σημερα μπλουζακι σελτεκ και ειχε περιπου 567% λιπος.
Οφτοπικ αλλα κουβεντα να γινεται.:turtle:

:turtle::turtle:

sirspiros
29-01-11, 17:51
μην πιστευεις στα "χλιδατα" συμπληρωματα.μια μονουδρικη θα κανει αυτο που θες.και θα σαι και κανα 50ευρω πιο πλουσιος

Ποιά μονοϋδρική κάνει την ίδια δουλειά και κοστίζει και 50 ευρώ φθηνότερα;
Αλήθεια, μπορεί μια μονοϋδρική να δουλέψει σκέτη χωρίς δεξτρόζη;
Μήπως το σχόλιό σου είναι παραπλανητικό;

beefmeup
29-01-11, 17:54
Ποιά μονοϋδρική κάνει την ίδια δουλειά και κοστίζει και 50 ευρώ φθηνότερα;
Αλήθεια, μπορεί μια μονοϋδρική να δουλέψει σκέτη χωρίς δεξτρόζη;
Μήπως το σχόλιό σου είναι παραπλανητικό;

ολες οι μονουδρικες δουλευουν μια χαρα,κ κοστιζουν περι τα 20 ευρω τα 300-500γρ αναλογα την μαρκα.
μπορει να "δουλεψει" κ χωρις δεξτροζη.
δεν βλεπω κατι παραπλανητικο στο σχολιο του finalgates,την αληθεια γραφει.

Giakou
30-01-11, 14:06
Φοραγε ενα παλικαρι στο gym σημερα μπλουζακι σελτεκ και ειχε περιπου 567% λιπος.
Οφτοπικ αλλα κουβεντα να γινεται.:turtle:

Πολύ κακός είσαι!
Ετσι είναι τώρα.Σε λίγο καιρό θα βελτιωθεί.Γι αυτό άλλωστε γυμναζόμαστε.
Αν ήταν να είχαμε όλοι κορμάρα από την αρχή δεν θα πατάγαμε γυμναστήριο ποτέ.:weights:

Adinamos
30-01-11, 14:40
Μακαρι να βελτιωθει.! Εγω μαζι του ειμαι.Και ουτε εγω γεννηθηκα με κορμαρα να σε σιγουρος.

Σορρυ ομως δε μπορουσα να κρατηθω....

Ευρης
30-01-11, 16:14
τα ποσοστα πληθυσμου υπερ και κατα Muscletech ειναι 50-50...οποτε....

astoup
09-02-11, 20:52
τα ποσοστα πληθυσμου υπερ και κατα Muscletech ειναι 50-50...οποτε....

Εχεις καμια δημοσκοπηση για απόδειξη?

Ευρης
10-02-11, 00:11
Εχεις καμια δημοσκοπηση για απόδειξη?
Δεν ειπα οτι εχω δημοσκοπηση στ χερια μου, ουτε ειπα οτι ειναι απολυτο..απλα ε3εφρασα τη γνωμη μου υστερα απο το topic που εχω διαβασει...οι περισσοτεροι τελοσπαντων ειναι κατα...σε καποιους πιανει σε καποιους αλλους οχι...

Ευρης
10-02-11, 00:22
Δεν ειπα οτι εχω δημοσκοπηση στ χερια μου, ουτε ειπα οτι ειναι απολυτο..απλα ε3εφρασα τη γνωμη μου υστερα απο το topic που εχω διαβασει...οι περισσοτεροι τελοσπαντων ειναι κατα...σε καποιους πιανει σε καποιους αλλους οχι...

"Το NITROTECH διασφαλίζει ότι τα 25gr πρωτεΐνης καθώς και τα πάνω από 5000mg αναβολικά στοιχεία εισέρχονται σε ποσοστό 100% μέσα στους μυς και είναι η μόνη πρωτεΐνη στον κόσμο που το κάνει...."
Αυτο ειναι αρ8ρο απο site ...οταν λεει αναβολικα στοιχεια εννοει αυτο μ καταλαβαινω? η τ παρερμηνευω?????

Polyneikos
10-02-11, 00:43
Αναβολικα στοιχεία εννοει οποιαδήποτε ουσία/συστατικο περιεχεται μεσα στο συμπληρωμα που αναβολίζει τον οργανισμο σου και κατ΄επεκταση το μυικο σου συστημα...
Όπως χρησιμοποιουμε την εκφραση καταβολισμος ετσι χρησιμοποιουμε και την εννοια αναβολισμος,χωρις να σημαινει ότι αναφερομαστε σε απαγορευμενες ουσίες.Ακομα και το μεταπροπονητικο ρόφημα μπορουμε να θεσουμε ότι μας αναβολίζει,εννοωντας στην ουσια ενα ρόφημα πρωτεινης με υδατανθρακες .

Ευρης
10-02-11, 11:40
Αναβολικα στοιχεία εννοει οποιαδήποτε ουσία/συστατικο περιεχεται μεσα στο συμπληρωμα που αναβολίζει τον οργανισμο σου και κατ΄επεκταση το μυικο σου συστημα...
Όπως χρησιμοποιουμε την εκφραση καταβολισμος ετσι χρησιμοποιουμε και την εννοια αναβολισμος,χωρις να σημαινει ότι αναφερομαστε σε απαγορευμενες ουσίες.Ακομα και το μεταπροπονητικο ρόφημα μπορουμε να θεσουμε ότι μας αναβολίζει,εννοωντας στην ουσια ενα ρόφημα πρωτεινης με υδατανθρακες .

Ευχαριστω Polyneikos!!!

Ευρης
10-02-11, 11:43
τη Cell tech μπορω ν την λαμβανω μετα απο κα8ε προπονση μονο? η πρεπει κα8ε μερα? θ δουλεψει δλδ αν δεν παιρνω τις ημερες off?

Polyneikos
10-02-11, 12:50
Η κρεατινη χρησιμοποιείται καθε μερα,ανεξαρτητως προπονησης.:thumbup:

Ευρης
10-02-11, 20:00
α οκ...8 πρεπει ν κανω κυκλο?δλδ ενα μηνα ιν ενα οφφ¨???γτ δεν μ απαντηθηκε 3εκα8αρα σε προηγουενη ερωτηση π ειχα κανει παλιοτερα....

ginus
10-02-11, 20:44
φιλε ευρη αν μπορεις μην ποσταρεις το ενα μυνημα μετα το αλλο γιατι ειναι κουραστικο...επισης τα παντα για τον κυκλο σου το βρισκεις εδω..
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=886

Ευρης
12-02-11, 20:48
φιλε ευρη αν μπορεις μην ποσταρεις το ενα μυνημα μετα το αλλο γιατι ειναι κουραστικο...επισης τα παντα για τον κυκλο σου το βρισκεις εδω..
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=886

το εχω χιλιοδιαβασει αυτο τ 8εμα..απλα δεν ηξερα τι γινεται με τη φορμουλα...

ginus
13-02-11, 21:30
ισχυουν ακριβως τα ιδια...καμια διαφορα..

Ευρης
13-02-11, 23:32
ισχυουν ακριβως τα ιδια...καμια διαφορα..
οκ ευχαριστω...:shock:

traffic
28-02-11, 21:23
ε λοιπόν εκανα το λάθος και την πηρα........τα 77 γ δεξτρόζης που έχει μπορώ να πώ οτι είναι αρκετά δύσπεπτα,απο αποτελεσματα δεν ξέρω ακομα,θα ποστάρω ξανα σε μερικές μερες να έχω πιο πλήρης άποψη :)
πάντος κάτι μου λέει οτι το size on της gaspari πρεπει να είναι μακράν καλύτερο :P

Ευρης
22-03-11, 23:50
ε λοιπόν εκανα το λάθος και την πηρα........τα 77 γ δεξτρόζης που έχει μπορώ να πώ οτι είναι αρκετά δύσπεπτα,απο αποτελεσματα δεν ξέρω ακομα,θα ποστάρω ξανα σε μερικές μερες να έχω πιο πλήρης άποψη :)
πάντος κάτι μου λέει οτι το size on της gaspari πρεπει να είναι μακράν καλύτερο :P

ανα 100 γρ ποση κρεατινη εχει?

Adinamos
23-03-11, 01:23
10g.

Ευρης
31-03-11, 00:16
Παιδια την πηρα τη παρασκευη,απο θεμα δυναμης τι ν πω...ανεβηκα κατα 20 % τουλαχιστον και δεν νομιζω να παιζει placebo.....εχω ξανακανει κι αλλους κυκλους κρεατινης..αλλα δεν ειχα δει τετοια διαφορα..

themisdas
02-04-11, 17:50
τι δοση πηρες?

Ευρης
02-04-11, 22:25
τι δοση πηρες?

Παιρνω ενα scoop =50 γρ προιοντος μετα απο την προπονηση.

fotis hks
11-04-11, 15:08
H Μεγαλύτρη hardcore μούφα......Ουσιαστικά αυτο που σε φουσκωνει ειναι η κατακρατιση υγρων απο τον υδατανθρακα και οχι απο τη κρεατίνη,ζητημα να εχει 3-4 γραμμαρια κρεατινη ανα δοση.....ελεος
ΤΟ μονο που εχεις να δεις ειναι 8ολωμα και 50-60 ευρω χαμενα....

Ευρης
12-04-11, 12:05
Ισα ισα ...κανεν θολωμα...οταν παιρνω κρεατινη νιω8ω πιο πρησμενους τς κοιλιακους μου ...και ΕΙΝΑΙ πιο πρησμενοι, δεν ειναι placebo. Απο κει κ περα γ μενα δουλεψε η cell tech και 8 ξαναπαρω οπωσδηποτε.

panakos
20-08-11, 12:22
καλησπερα παιδες!εχτες που πηγα γυμναστηριο ενας φιλος μου εδωσε τη cell tech επειδη δεν την ηθελε μου την εδωσε μονο 30 ευρω τα 3 κιλα.(ηταν η συσκευασια των 3.6 κιλων)..μου ειπε πως δεν την θελει γιατι ενω του δυναμη εχει πολυ υδατανθρακα μεσα...
να την δοκιμασω μιας και την πηρα η εκανα μ@λ@κι@?:P

λεω να την χρησιμοποιησω και πιστευω οτι με περιορισμο υδατανθρακων απο αλλα γευματα της μερας δεν θα ειναι και κατι το τραγικο απο αποψη λιπους!

Txc
20-08-11, 18:47
παρτην παρτην, παρε και nitrotech...
προσεξε ομως μην ξεχασεις κανα καπακι ανοιχτο και με τοση δυναμη πεσει κανας τοιχος στο σπιτι ξερω γω :rolf::rolf:

BODYMPAL
20-08-11, 18:54
παρτην παρτην, παρε και nitrotech...
προσεξε ομως μην ξεχασεις κανα καπακι ανοιχτο και με τοση δυναμη πεσει κανας τοιχος στο σπιτι ξερω γω :rolf::rolf:

:P:P:bowdown::bowdown:


το επομενο σπαμ διαγραφετε.....Devil...

Kaloutsikos
20-08-11, 18:57
καλησπερα παιδες!εχτες που πηγα γυμναστηριο ενας φιλος μου εδωσε τη cell tech επειδη δεν την ηθελε μου την εδωσε μονο 30 ευρω τα 3 κιλα.(ηταν η συσκευασια των 3.6 κιλων)..μου ειπε πως δεν την θελει γιατι ενω του δυναμη εχει πολυ υδατανθρακα μεσα...
να την δοκιμασω μιας και την πηρα η εκανα μ@λ@κι@?:P

λεω να την χρησιμοποιησω και πιστευω οτι με περιορισμο υδατανθρακων απο αλλα γευματα της μερας δεν θα ειναι και κατι το τραγικο απο αποψη λιπους!

Καλά έκανες!

Ευρης
22-08-11, 09:53
παρτην παρτην, παρε και nitrotech...
προσεξε ομως μην ξεχασεις κανα καπακι ανοιχτο και με τοση δυναμη πεσει κανας τοιχος στο σπιτι ξερω γω :rolf::rolf:

χαχαχαχα....απιστευτος....!αχχαχαχα

procop
23-10-11, 11:44
παιδια θελω να αγορασω ενα post workout και αρκετοι μ προτειναν αυτο της celltech. προσωπικα δεν την εχω ξαναδοκιμασει την εταιρεια,και απο reviews γενικα παρατηρω οτι αλλοι την συμπαθουν και αλλοι όχι!αν ηταν να προτεινετα σε καποιον αυτο η καποιο άλλο ποιο θα ήταν??
ευχαριστω

Adinamos
23-10-11, 12:14
παιδια θελω να αγορασω ενα post workout και αρκετοι μ προτειναν αυτο της celltech. προσωπικα δεν την εχω ξαναδοκιμασει την εταιρεια,και απο reviews γενικα παρατηρω οτι αλλοι την συμπαθουν και αλλοι όχι!αν ηταν να προτεινετα σε καποιον αυτο η καποιο άλλο ποιο θα ήταν??
ευχαριστω

'Καποιο αλλο' με κλειστα ματια. Ζαχαρη με κρεατινη δε θα προτεινα σε κανεναν..... Μονο σε εναν τυπο απο το γυμν που δεν τον χωνευω καστανο

Ευρης
23-10-11, 15:54
'Καποιο αλλο' με κλειστα ματια. Ζαχαρη με κρεατινη δε θα προτεινα σε κανεναν..... Μονο σε εναν τυπο απο το γυμν που δεν τον χωνευω καστανο

+1....xaxaxaxa.....ακομα γελαω με τ ψιλα γραμματα!!!!!χαχαχαχαχα....

RAMBO
27-01-12, 05:36
στις πρωτες γνωριμιες μου με συμπληρωματα ειχα παρει ενα τετοιο(ναι αμαρτησα)γευση blue rasberry ,πολυ εντονη γευση και γλυκια,αφηνε στον πατο του σεικερ και κατι κρυσταλακια μου εμοιαζαν με ζαχαρη (μπορει και να ηταν),μετα απο λιγο κατεληξε να δινει ενα ευχαριστο χρωμα στην τουαλετα και παραλληλα αρωμα ανθισμενου κηπου:P

SOSTARAS
27-01-12, 09:11
αυτα τα κρυσταλακια που λεσ ειναι η κρεατινη (λογικα) !!!!γιατι η καθαρη μονουδρικη απλα δεν διαλυεται!!!!ειχα δοκιμαση απο εναν φιλο δεν θυμαμαι τι γευση αλλα ηταν σαν μαστιχα μπαμπαλου και μου εδινε ενα ωραιο δροσιστικο καψιμο στο λαιμο τελειοοοοοοοοοο λεμεεεεεεεε

vaggan
27-01-12, 10:53
'Καποιο αλλο' με κλειστα ματια. Ζαχαρη με κρεατινη δε θα προτεινα σε κανεναν..... Μονο σε εναν τυπο απο το γυμν που δεν τον χωνευω καστανοπαιδια μην τα βαζουμε ολα σε ενα κουβα ημαρτον ξερουμε οτι η μασλτεκ κανει πολυ μουφατζιδικες διαφημισεις και εχω κραξει κατα καιρους πολλα προιοντα διατοντες αστερες που βγαζει.πιο να πρωτοθυμηθω gakic leukic hallo anator aplodan (αυτο ηταν οι μεγαλυτερη μουφα ολων των εποχων ουτε οι ιδιοι ξεραν τι βαλανε μεσα ηταν για να απλωνει τους μυες:P:P..αλλα το cell tech θεωρω οτι ηταν μακραν το καλυτερο της συμπληρωμα και πιστευω εκεινη την εποχη ηταν πραγματικα η καλυτερη κρεατινη της αγορας.εγω για εναν αρχαριο θα την προτεινα παντως

murder
08-02-12, 16:53
[QUOTE=thegravijia;120472] εχεις αρχισει να γινεσαι καπως ετσι δηλαδη??:P:P

απλη κρεατινη ειναι χαλαρωστε...[/QUOΤΕ]
χαχαχαχα ωραιος....παντς αφτη δεν λεει πολλα..:P

jimis7
09-02-12, 14:56
Καλησπέρα κύριοι...Σήμερα αγόρασα την nitrotech και σκεφτόμουν και τον συνδυασμό με celltech...Λόγω του οικονομικού θέλω να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει με δοσολογία 10γρ την ημέρα αντί για φόρτωμα και 10γρ τη μέρα για 6 εβδομάδες που προτείνει η muscletech και τι αποτελέσματα είδε...Ευχαριστώ!

procop
09-02-12, 15:26
Καλησπέρα κύριοι...Σήμερα αγόρασα την nitrotech και σκεφτόμουν και τον συνδυασμό με celltech...Λόγω του οικονομικού θέλω να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει με δοσολογία 10γρ την ημέρα αντί για φόρτωμα και 10γρ τη μέρα για 6 εβδομάδες που προτείνει η muscletech και τι αποτελέσματα είδε...Ευχαριστώ!

την εχω δοκιμασει χωρις φορτωμα,παντως εμεινα ικανοποιημενος!επαιρνα 2 σκουπ μετα την προπονηση,και ενα το πρωι τις μερες π δεν εκανα!εβαλα υγρα,αλλα και ειδα και αποτελεσματα μετα απο 3 εβδομαδες ομως!

jimis7
09-02-12, 15:31
Γιατί έβαλες 5γρ μόνο τις ημέρες που δεν προπονείσαι?

procop
09-02-12, 18:02
Γιατί έβαλες 5γρ μόνο τις ημέρες που δεν προπονείσαι?

αν θες κανεις φορτωμα οπως λεει η celltech αλλα ειναι μουφα,διοτι θα χρειαστεις 2 3κιλες για να βγαλεις 40 μερες περιπου,ενω εγω δεν εκανα φορτωμα και με μια 3 κιλη εβγαλα 40 μερες.ο λογος ειναι οι δεν θελω να επιβαρθνω τον οργανισμο μου!!επισης για να παρω 2 3 κιλες ηθελα 106 ε απο ελλαδα,και δεν τα ειχα!αλλωστε η επιλεγεις φορτωμα και σου τα σκαει σε υγρα μεσα με 10 μερες,ειτε ακολουθεις τον αλλο δρομο και παιρνεις 10 γρ μερες προπονας,5 την ημερα που δεν προπονεισαι και εχεις τα ιδια αποτελεσματα σε 3 εβδομαδες περιπου

sioutas
04-10-12, 00:22
Kάθε δόση (2 scoop) έχει 75γρ. ζάχαρης (15 κουταλάκια του γλυκού) και σε περίοδο φορτώματος που πρέπει να παίρνεις 2 δόσεις την ημέρα θα καταναλώνεις αυτόματα 150γρ. ζάχαρης (30 κουταλάκια του γλυκού), σα να τρως μια τούρτα 6 ατόμων την ημέρα δλδ!!! :P Της ρίχνω αβλεπή "ΑΚΥΡΟ"

No Fear
13-12-12, 22:00
Παιδια,να ρωτησω εδω για ενα φιλο που εχει την προηγουμενη εκδοση οση αφορα την ληψη της.
Να βαλει λετε 2 scoops οπως προτεινεται μαζι με την πρωτεινη του μετα την προπονηση ή ισως να ηταν καλυτερα να βαλει 1 scoop Cell Tech + την πρωτεινη του για να αποφυγει τα πολλα ζαχαρα?
Εγω του εχω προτεινει εδω και καιρο να την πουλησει αν μπορεσει και να παρει μια μονουδρικη αλλα λεει να την βαλει απο αυριο.

cuntface
13-12-12, 22:12
Παιδια,να ρωτησω εδω για ενα φιλο που εχει την προηγουμενη εκδοση οση αφορα την ληψη της.
Να βαλει λετε 2 scoops οπως προτεινεται μαζι με την πρωτεινη του μετα την προπονηση ή ισως να ηταν καλυτερα να βαλει 1 scoop Cell Tech + την πρωτεινη του για να αποφυγει τα πολλα ζαχαρα?
Εγω του εχω προτεινει εδω και καιρο να την πουλησει αν μπορεσει και να παρει μια μονουδρικη αλλα λεει να την βαλει απο αυριο.

καταρχας ποια σειρα εχει? την perfomance series h την pro series η celltech pro series ειναι για τον $#@#% γεματι ζαχαρη και π#$#%$ η perfomance series ειναι σαφος καλητερη ψιλω παλευετε και γω θα του προτινα να την πεταξη οχι να την πουλησει και να παρη μια μονουδρικι η το crea-bomb (scitec)

No Fear
13-12-12, 22:27
Δυστυχως το μονο που ξερω,μιας και δεν εχω δει ποια ακριβως εχει,ειναι πως την ειχε παρει περσυ και πως η δοσολογια ειναι στα 2 scoops.

cuntface
13-12-12, 22:56
Δυστυχως το μονο που ξερω,μιας και δεν εχω δει ποια ακριβως εχει,ειναι πως την ειχε παρει περσυ και πως η δοσολογια ειναι στα 2 scoops.

Η pro series einai καλα πες του οτι στα 100γ εχει 75γ ζαχαρη

No Fear
13-12-12, 23:05
Το ξερω,το εψαξα νωριτερα και το ειδα,για αυτο λεω να του πω να παιρνει την μιση δοση.
Τι να κανουμε ρε φιλε,δεν ρωτανε πρωτα πριν ψωνισουν.

G.Badoo
02-12-13, 00:54
την εχω παρει 3 φορες (κυκλους 2 μηνων περιπου) σε γευση fruit punch..εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος περνοντας την μετα την προπονηση..αρκετα καλη διαλυτοτητα αν εξαιρεσουμε πως νιωθεις την ζαχαρη στην γλωσσα σου...σε κιλα μου εδωσε καπου στα 3 και πολυ δυναμη!!