PDA

Επιστροφή στο Forum : Flex Wheeler: Hard Body(1993)



Polyneikos
09-12-09, 21:18
O μεγαλος αυτός αθλητης ,Flex Wheeler,είχε κυκλοφορήσει ένα dvd προπόνησης το 1993,το Hard Body.Μερικα αποσπάσματα από την ταινία :

f9DGcpvvF-c


Tev1E3eXJYE


dxl3aPZfHnA


To εξώφυλλο του dvd :

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=7492&stc=1&d=1260382933

ioannis1
09-12-09, 22:06
ευχαριστουμε πολυνικε ο φλεξ ηταν ο μη εστεμενος μρ ολυμπια.

MuscleBuildingMachine
10-12-09, 20:48
Αρκετά καλό και εμπνευστικό υλικό!!
KeepWorking:thumbup:

Orc
10-12-09, 21:04
Eίναι κρίμα να μην έχει πάρει τουλάχιστον ένα Olympia αυτός ο άνθρωπος.

Polyneikos
10-12-09, 21:41
Δυστυχως έπεσε σε ογκόλιθους του αθληματος...Μια καλη ευκαιρία ήταν το 1998 όταν είχε χηρεψει η θεση του Ολυμπια μιας και ο Dorian yates είχε σταματήσει αλλά έπεσε στην δυναστεία του Coleman....

Orc
11-12-09, 13:59
Έτσι είναι. Οι κριτές νοιάζονται μόνο για τον ωμό όγκο. Η συμμετρία πάει περίπατο σε τέτοιους αγώνες.

SOLID
11-12-09, 16:17
Μεγαλος αθλητης απο τους καλυτερους ολων των εποχων κατα την γνωμη μου και μια απο τις καλυτερες συμμετριες!!!!Ειναι τρομερη αδικια που δεν εχει ουτε ενα Ολυμπια συμφωνω απολυτα και γιατι μονο ενα στο κατω κατω???


LSQR7ENflq8


Tο παραπανω βιντεο τα λεει ολα απο την αποψη της ωμης τελειοτητας απο τις μεγαλυτερες αδικιες κατα τη γνωμη μου.

sTeLaKoS
15-12-09, 18:03
Μεγαλος αθλητης απο τους καλυτερους ολων των εποχων κατα την γνωμη μου και μια απο τις καλυτερες συμμετριες!!!!Ειναι τρομερη αδικια που δεν εχει ουτε ενα Ολυμπια συμφωνω απολυτα και γιατι μονο ενα στο κατω κατω???


LSQR7ENflq8


Tο παραπανω βιντεο τα λεει ολα απο την αποψη της ωμης τελειοτητας απο τις μεγαλυτερες αδικιες κατα τη γνωμη μου.



Εντάξει σε αυτό το βίντεο είναι μακραν καλύτερος. Μεγάλη αδικία όντως....

thegravijia
15-12-09, 18:05
Εντάξει σε αυτό το βίντεο είναι μακραν καλύτερος. Μεγάλη αδικία όντως....
ναι ο κολεμαν σε αυτο βιντεο ειναι μακραν καλυτερος...:green:

Orc
15-12-09, 18:40
Αν και τον πάω τον Coleman γιατί έχει μούρλα με το BB (light weight baby:green:), δίπλα στον Flex είναι σαν μπαλόνι. Δηλαδή τι κοιλιά είναι αυτή? Μάλλον το παράκανε με την αυξητική...τέσπα. Η ιστορία γράφτηκε.

sTeLaKoS
15-12-09, 18:44
ναι ο κολεμαν σε αυτο βιντεο ειναι μακραν καλυτερος...:green:

:smash::smash::smash::smash::smash::smash::smash::smash::smash::smash::smash::smash:

thegravijia
15-12-09, 19:21
το ολυμπια το κερδιζεις με πλατη και ποδια..τα ποδια και την πλατη του κολεμανν κανεις δεν τα χε.:green:

Muscleboss
16-12-09, 01:03
και γω παιδια αν και μου αρέσει πολυ ο flex δε νομίζω οτι αδικηθηκε σε εκίνο το olympia αν και πολλοι φιλοι της συμμετριας το υποστηριζουν... ο coleman ηταν πανετοιμος και καταγραμμωμενος και ο flex (συμφωνα με ξενους δημοσιογραφους του αθληματος) εκανε το λάθος να παίξει το "size game" δηλαδη προσπαθησε να χτυπησει τον coleman αυξανοντας και αυτος τον όγκο του... δε θα αναλυσω περισσότερο, θα βάλω απλα 2 φωτος απο τον αγωνα σε comparison... γιατι μη ξεχναμε οτι ο τιτλος κρινεται στα comparison απο υποχρεωτικες ποζες...

δε προσπαθω να επιβάλω τη γνώμη μου, απλά καταθέτω την άποψή μου.

αριστερά cormier, κεντρο coleman, δεξια flex.... coleman ενα επιπεδο μπροστα... κοιταχτε μονο γλουτους σε σχεση με flex και ανοιγμα παλτης.

http://muscletime.com/index.php?option=com_joomgallery&func=watermark&catid=44021&id=45250&Itemid=202

κ άλλη μία:

http://muscletime.com/index.php?option=com_joomgallery&func=watermark&catid=44021&id=41000&Itemid=202

ΜΒ :toast:

NASSER
16-12-09, 01:58
O Flex Wheeler μετα που σταματησε το αγωνιστικο κομματι, που βασικα λογο υγειας το σταματησε, εγραψε και ενα βιβλιο απο την εμπειρία του μεχρι τοτε. Το εχει διαβασει κανεις?
Οσοι τον ειδαν απο κοντα, λενε πως ακομα κερδιζει τιε εντυπώσεις με το παρουσιαστικό του.:thumbup:

Antonis Giannoulis
16-12-09, 14:34
FLEX BIOGRAPHY